Powrót na stronę główną.

 

 

 

 

24.01.2003 – Wrocław

Hala Ludowa

Godzina: 12:44

 

 

(Realizator pokazuje nam wrocławską Halę Ludową.... następnie widzimy parking na który podjeżdża gustowna limuzyna. Z hali natychmiast wychodzi jakiś starszy mężczyzna. Szofer otwiera drzwi od limuzyny i wysiadają z niej: Esmeralda Martinez, Dagmara Zielińska oraz Ponury Grabarz. Mężczyzna najprawdopodobniej kierownik obiektu podchodzi do nich.)

 

Mężczyzna – Nazywam się Alojzy Wiśniowiecki i jestem kierownikiem tego obiektu... państwo z EWF? Zawsze chętnie witamy tą organizację... cieszymy się, że kolejny raz Wrestlepalooza odbędzie się właśnie u nas.

 

Esmeralda Martinez – Dobra, dobra... oszczędź sobie tych miłych słów... za chwile przyjdzie tu moja garderoba i masz być dla niej miły... zrozumiano?

 

Kierownik – Tak... oczywiście....

 

W tym momencie słychać jakąś radosną melodyjkę jakiegoś telefonu.

 

Esmeralda Martinez – Mój nie...

 

Kierownik – Mój nie....

 

Ponury Grabarz – Mój też nie...

 

Oczy wszystkich zwrócone są na Dagmarę, która szuka czegoś w swojej torebce.

 

Esmeralda Martinez – Petruello sprawdź w kieszeni... (telefon dzwoni nadal)

 

Dagmara Zielińska – Panienka taka inteligentna... (Dagmara odbiera i zaczyna z kimś tam rozmawiać)

 

Kierownik – Przejdźmy może do mojego biura.... koszty wynajęcia gali trochę wzrosły i jeśli chcecie, żeby Wrestlepalooza odbyła się w niedziele...

 

Esmeralda Martinez – Sępy! Czy ja śpię na pieniądzach? Oczywiście, że chcemy żeby gala odbyła się w najbliższą niedzielę... 

 

Dagmara Zielińska (kończąc rozmowę) Panienko! Panienko! Gala nie może się odbyć w tą niedzielę!

 

Esmeralda Martinez – Dlaczegóż to?

 

Dagmara Zielińska – Zmarł Giovanni Agnelli wieloletni prezes Fiata i Juventusu Turyn.... a ten Fiat był jednym z naszych głównych akcjonariuszy i wypadałoby by panienka pojechała do Turynu na uroczystości żałobne.

 

Esmeralda Martinez – Nie wystarczy posłać kwiatów?

 

Dagmara Zielińska – Panienko! Jeśli Fiat poczuje się urażony i zakręci kurek z pieniędzmi? Zbankrutujemy!

 

Esmeralda Martinez – To rozsądny argument... kierowniku! Przekładam galę na za tydzień!

 

Kierownik – Ale jak to tak?

 

Esmeralda Martinez – Zapłacę 15 % więcej.... Petruello! Kup mi bilet do Paryża...

 

Dagmara Zielińska – Chyba to Turynu.

 

Esmeralda Martinez – Przecież muszę sobie kupić jakąś nową sukienkę... rusz raz głową Petruello....

 

Dagmara Zielińska – A ta ciężarówka z garderobą?

 

Esmeralda Martinez – Koniec tematu! Jeszcze dziś chce być w Paryżu...

 

(Transmisja urywa się.)

 

 

 

 

 

02.02.2003 – Wrocław

Hala Ludowa

18,8 minut przed galą

 

 

(Widzimy parking przed wrocławską halą... jest cicho i spokojnie... na parking wjeżdża czarna Wołga z rosyjskimi tablicami rejestracyjnymi. Wysiada z niej Kraven ubrany w czerwony, radziecki dres z jakąś torbą w ręku i World title na ramieniu. Łowca pogwizdując sobie pod nosem Międzynarodówkę kieruje się w stronę wejścia na halę. W pewnym momencie zza rogu wyskakuje Lukki w koszulce „PCW 4 life” i czarnym krzesłem z napisem PCW. Weteran PCW bez żadnego zastanowienia wymierza Rosjaninowi potężnego chair-shota prosto w plecy, po czym ucieka.)

 

 

Wrestlepalooza – część właściwa

 

 

(Realizator pokazuje nam Wrocław z lotu ptaka... widzimy, więc Odrę [to taka rzeka] , wszystkie zabytki, budynki i to co jest najważniejsze w tym mieście. Następnie przenosimy się w okolice Hali Ludowej. Przed budynkiem nie ma już ludzi, bowiem bilety zostały wyprzedane już 2 tygodnie temu i nikt nawet nie liczy, że coś się jeszcze znajdzie. Żeby było miło zaczyna jeszcze padać, więc sprytny realizator przenosi nas do wnętrza budynku, gdzie wśród okrzyków: EWF! EWF! EWF! EWF! EWF! spragnieni krwi kibice czekają na rozpoczęcie gali. Jak co tydzień jakiś inteligentny operator pokazuje nam różnego typu transparenty, które zabrali ze sobą rozentuzjazmowani fani: „PCW suxxx!”, „Wywalić Hogańskiego!”, „Tony to kolaborant!”, „PCW – a co to?”, „Chcemy nowego World Champa!”, „Kraven – spieprzaj do Rosji.”, „Albo w inne egzotyczne miejsce.”, „Nie – dla wojny z Irakiem.”, „Monk będzie świętym FTW Champem”, „Zabrać pasy Krabowi i Pinky’emu!”, „Dajcie Tag titles prawej i lewej nodze Esmeraldy”, „Marco i Tool na Tag Cham(p)ów”, „Może zamknijcie już EWF?”, „Tony zniszczył PCW!”, „Ja też zniszczyłem PCW”, „Ja też!”, „I ja, i ja!”, „Bad Boy – zaśpiewaj specjalnie dla mnie!” i tak dalej i tak dalej.... W pewnym momencie wybuchają tradycyjne sztuczne ognie, fajerwerki, gra sobie EWF theme... realizator robi zbliżenie na okolice stolika komentatorskiego za którym widzimy znajome twarze.)

 

 

Jan Kowalski – Witamy państwa na kolejnej Wrestlepaloozie. Jak zawsze będzie to niezapomniane przeżycie....

 

Tony Hogański – On kłamie! On kłamie! Nie słuchajcie go! Trzeba odnowić PCW! Wygrzebać tą najlepszą polską federację z grobu by znowu jaśniała nam swą chwałą!

 

Jan Kowalski – Uspokój się już... nie jesteś wcale zabawny.

 

Tony Hogański – Ja nie mam być zabawny! Moja walka o reaktywację PCW jest jak najbardziej poważna! Zobaczysz Janku, że już niedługo będziesz kupował bilety na Mordobicie.

 

Jan Kowalski – Tym radosnym akcentem powitali was: Tony „Ratujmy PCW” Hogański...

 

Tony Hogański – .... a także Jan „Głupi Beret” Kowalski...

 

Jan Kowalski – Dziś zobaczymy wiele interesujących walk.. między innymi Kraven zmierzy się z Lukkim... a Marco i Tool będą mieli szansę zdobyć Tag Team titles.

 

Tony Hogański – Kogo to obchodzi skoro PCW już nie ma.... (Toster wyciąga flagę z napisem „PCW 4 life” i zaczyna nią wymachiwać) PCW! PCW! PCW! PCW 4 life!!

 

Jan Kowalski – Proszę państwa stan emocjonalny Tony’ego jest nadal...

 

Tony Hogański – Genialny! PCW 4 life! PCW 4 life!

 

 

(Kamerzysta znajdował się w ubikacji federacji. Drzwi otworzyły się i do kabiny wkroczył Bad Boy. Usłyszeć można było ściąganie spodni i opuszczanie deski klozetowej. Następnie drzwi otworzyły się ponownie i tym razem do środka, cichaczem, na paluszkach, wkroczył Bubba Ray. Odnalazł kabinę Afroamerykanina. Przez otwór pod drzwiami złapał spodnie i szybkim ruchem ściągnął je...)

 

Bad Boy – Ejjj !!!! Kto tam?? Puszczaj spodnie zboczeńcu!!!

 

Ray wyciągnął z kieszeni dyktafon i puścił nagranie..

 

Dyktafon – To ja......Kamila....... pamiętasz mnie?

 

Bad Boy – Ohohohoho, zaraz kończę i będziesz mogła wejść..

 

Ray z trudem stłumił śmiech, skombinował ze schowka w kibelku butelkę wybielacza super mocnego i wybielił mu spodnie... Znów puścił dyktafon..

 

Dyktafon – Daj mi swoje ubranie.....

 

Bad Boy od razu posłuchał, zapewne podjarawszy się, przez drzwi wyrzucił ubranko, z czego skorzystał Ray, wybielając całe. Następnie wyszedł spokojnie i z wybielaczem udał się do jego szatni....

 

Bad Boy – Kamila?? Jesteś tam? Bo tu tak zimno, może wejdziesz? Halo?? Kamila???

 

(Wracamy na ring.)

 

 

Tony Hogański – To żałosne... EWF schodzi na psy....

 

Jan Kowalski – Między innymi przez twoją fascynację PCW.

 

Tony Hogański – Rozpocząłem wykopaliska pod Gdańskiem i niedługo przedstawię ci nowe fakty na temat tej antycznej federacji.

 

 

 

EWF Konstantynopol Championship:

Hardcore Battle Royal:

Mleczarz vs X vs Salar vs Kid Nova vs El Satanico

 

 

 

Na sali słychać głośne muczenie krowy i na ring wchodzi Mleczarz.

Rozbrzmiewa X Files i na rampie pokazuje się X.

Słychać Crawling – Linkin Parka i na ring wbiega Salar.

Muzyka zmienia się w The Wait Metallica i do rywali dołącza El Satanico

Rozbrzmiewa jakiś theme Kid Rocka i na ring  wśród dużego heel heatu wpada Kid Nova. (Ty debilu! Ty debilu! Ty debilu!)

 

Tony Hogański – W PCW takich jobberów się w ogóle nie zatrudniało.

 

Jan Kowalski – To radzę przeczytać ci dokładnie „E-fedy duże i małe”, dowiesz się wielu ciekawych rzeczy.

 

Tony Hogański – To propagandowa książka stworzona za czasów Felixa Castro i promująca EWF. Jest nieobiektywna i w ogóle... napisze swą wersje.... „Polski wrestling w oczach familii Hogańskich”...

 

W każdym narożniku znajduje się kosz na śmieci wypełniony różnym hardcorowym stuffem, a pod nimi leżą po 2 krzesła. Gong i walka się zaczyna. Mleczarz rzuca się na Novę, ale ten kopie go w brzuch i od razu atakuje DDT, po chwili jednak obrywa Clothesline od X’a. Po drugiej stronie Satanico zaczyna okopywać Salara. X whipuje Kida na liny i back body drop, Mleczarz jednak chwyta krzesło i wymierza potężnego chair-shota w plecy X’a!! (lekkie: EWF! EWF!) Mleczarz zaczyna okopywać X’a, tym czasem Satanico wyjmuje z kosza Kendo stick i zaczyna obijać nim Drzewca. Mleczarz zaczyna brawl z Kidem. Widząc to X siada na narożniku i zaczyna oglądać zmagania rywali! (Co za debil!) Satanico wykonuje whipin, ale Salar reversuje i Satanico wpada na kosz w narożniku, który przewraca się. Satanico chwyta leżący obok kastet i uderza nim Drzewca. Tymczasem po drugiej stronie ringu Mleczarz osiąga sporą przewagę nad Kidem (X cały czas siedzi na narożniku). Mleczarska Kontynuacja kładzie krzesło na macie po czym wykonuje Kid Novie potężnego Powerbomba wprost na wyżej wymienione krzesło!! (EWF! EWF! EWF!)

 

Jan Kowalski – Co za hardcorowa walka...

 

Tony Hogański – Przyłącz się do „Komitetu Reaktywacji PCW”, a na każdym Mordobiciu zobaczysz setkę takich walk.

 

Jan Kowalski – Dlatego właśnie się nie przyłącze.

 

Mleczarz chwyta Kida za głowę i wyrzuca poza ring, ale Nova łapie się rękami w ostatniej chwili najwyżej liny i ponownie wciąga na matę. Widząc to Mleczarz bierze pusty kosz i wymierza Novie potężnego shota w głowę. Po drugiej stronie Satanico cały czas obija Salara, ale po potężnym Body Slamie rzuca się nagle na Mleczarz i wykonuje Spear! Satanico chce podnieść rywala, ale Biały wykonuje Low Blow, ale dostaje Bulldog na krzesło od Novy! Kid wskakuje na narożnik i skacze z Moonsaultem na leżącego na krześle Mleczarza!! (EWF! EWF! EWF!) Obaj zawodnicy leżą. Wykorzystuje to Satanico, który zaczyna obijać ich kendo stickiem i koszem na zmianę. Po chwili jednak dostaje Dropkick w plecy od Drzewca. Mleczarz wstaje i zauważa, że jego krowa kieruje się w stronę wyjścia i nie zważa na jego gwizdy! Biały staje na najniższej liny i woła zwierzę  z powrotem, w tym momencie Clotheslinem wyrzuca go poza ring Nova!! (Mleczarz został wyeliminowany!)

 

Jan Kowalski – Nie ma już z nami radosnego Mleczarza.

 

Tony Hogański – Jak odbuduje imperium PCW zaoferuję mu kontrakt... będzie świetnym Polish Champem.

 

Nova widząc, że Satanico leży nieruchomo wskakuje na liny i wykonuje Lionsault (X cały czas siedzi na narożniku i wyraźnie się nudzi) Nova whipuje Drzewca na liny, ale ten kopie w brzuch i wykonuje Jaw Breaker! Wszyscy (nie licząc X’a leżą). Widząc to X wstaje i chce skoczyć z Elbow Dropem, ale Satanico potrząsa liną i X nadziewa się na narożnik, a Satanico podbiega i zrzuca go z niego na stół stojący poza ringiem!!  (X został wyeliminowany!)

 

Jan Kowalski – Tak długo zbierał siły i gdy ruszył do boju od razu wyleciał.

 

Tony Hogański – Jemu też zaoferuje kontrakt... ale będzie musiał zmienić swój pseudonim artystyczny na: XXX, będzie miał gimmick erotomana... przebije tym nawet: Bad Boya, Novę i Hangmana razem wziętych.

 

Jan Kowalski – Już widzę te ratingi Mordobicia.

 

Satanico podchodzi do jednego z koszy i wyjmuje z niego metalową rurkę, po czym wymierza potężnego shota Novie. Kid zaczyna krwawić. Satanico bierze krzesło i stawia je na środku ringu. Po chwili whipuje Drzewca na liny i Hip Toss na krzesło! Satanico podchodzi do jednego z koszy i wyjmuje z niego drut kolczasty! El podchodzi do Kida i zaczyna dusić go drutem! Przy pomocy lin powoli wstaje Salar. Widząc to Satanico puszcza Novę i rusza w stronę drugiego rywala, ale ten chwyta szybko krzesło, rzuca je w kierunku Satanico i wykonuje Dropkick! Po drugiej stronie Kid szybko wstaje i rusza w stronę Salara! Nova skacze z Crossbody, ale Drzewiec się odsuwa i Kid przelatuje nad linami!!! Nova jednak ponownie chwyta się najniższej liny po zewnętrznej stronie ringu, ale Drzewiec atakuje Baseball Slidem i Kid spada poza ring (Kid Nova został wyeliminowany!)

 

Jan Kowalski – No nie... Stuprocentowy faworyt tej walki odpadł... co to będzie? Co to będzie?

 

Tony Hogański – Wiem! Wiem! Zaoferuje mu kontrakt i uczynię go PCW Cruiser Champem!

 

Jan Kowalski – EWF skazane jest już na zagładę!

 

Satanico wstaje resztkami sił, ale Drzewiec kopie go potężnie w brzuch po czym podchodzi do kosza i wyjmuje z niego zawiązany worek! Salar rozwiązuje sznurek i wysypuje na matę pełno pinesek! Salar whipuje Satanico na liny i chce wykonać Back Body Drop, ale El wykonuje Knee to face!! Salar zaczyna czołgać się aby znaleźć się dalej od pinesek, ale Satanico odbija się od lin i wykonuje Leg Drop!! Satanico bierze kosz i kładzie go na środku ringu. Po chwili podchodzi do Salara i wykonuje potężnego Powerbomba na kosz!!! (EWF! EWF! EWF! EWF!) El wchodzi na narożnik i skacze z Zombie Stomp [450 Splash]!! Obaj zawodnicy leżą. Pierwszy podnosi się Satanico, który rzuca Salara do narożnika, kładzie mu na rękach kosz i wykonuje potężnego Splasha!! (lekkie: EWF! EWF! EWF!) Drzewiec upada wprost na pinezki. Satanico podnosi rywala i wyrzuca poza ring! (Zwycięzcą i nowym EWF Konstantynopol Champem jest: El Satanico!!)

 

Jan Kowalski – Tak, więc mamy nowego mistrza.

 

Tony Hogański – To niewiarygodne! Mam zadzwonić do mamy?

 

 

(Widzimy szatnię Bad Boya, w którym znajduje się on oraz lekko pobity po nieudanej walce Nova. Murzyn ubrany jest w nowy strój.)

 

Bad Boy – Jakaś świnia zniszczyła mi mój strój bojowy... jednak ja miałem zapasowy.... ha-ha-ha!

 

Kid Nova – Słuchaj za chwilę masz walkę... może się ruszysz....

 

Bad Boy – Faktycznie... do boju! Kolorowych siła! Tobie trochę walka nie wyszła ale odbijesz sobie za tydzień...

 

Kid Nova – Dobra... dobra.... idź już....

 

Bad Boy wychodzi....

 

Kid Nova – Ja też spadam.... Chłopaki idziemy!

 

(Nova zabiera swoich dwóch kartonowych przyjaciół, bierze urządzenie z nagranym cheerem po czym wychodzi. Wracamy w okolice ringu.)

 

 

Jan Kowalski – Jakie to smutne.

 

Tony Hogański – W PCW takie rzeczy by się nie działy.

 

Jan Kowalski – Nie?

 

Tony Hogański – Nie!

 

 

(Widzimy jakąś postać idącą korytarzem. Kamerzysta podbiega i dostrzegamy, że jest to widziany parę minut temu Kid Novę, razem ze swoimi kartonowymi kumplami. Idzie pogwizdując sobie, ze słuchawkami na uszach, słuchając nagranego cheeru. Nagle przed nim pojawił się cień. Stał przed nim Tool. Nova zdjął słuchawki...)

 

Kid Nova – Co chcesz ? Już wiem! Może chcesz mnie przeprosić, żebym był Twoim kumplem na wieki?

 

Tool – Nie.. Mam dla Ciebie radę....

 

Phantom wyjął zza pleców krzesło. Nova stanął w pozycji bojowej, kątem oka załapał biegnącą postać. Jeśli postać biegła, to musiał to być... Bubba z krzesłem ! Ray wraz z Toolem na trzy cztery przedzwonili Novie krzesłami w łepek, z dwóch stron.

 

Bubba Ray – Rada dla Ciebie, zawsze słuchaj w stereo!

 

(Napastnicy skopali jeszcze jego kartonowych kumpli. Zadowoleni ze swojego czynu czmychnęli w dal.... Realizator przeniósł nas w okolice ringu.)

 

 

Jan Kowalski – Ten konflikt na linii Devil’s Pact......

 

Tony Hogański – Przestań! Kogo to obchodzi? Są głupi i tyle! W PCW by nawet kibicami nie mogli zostać.... chociaż.....

 

Jan Kowalski – Chociaż? Co: chociaż?

 

Tony Hogański – Chociaż kartonowi hip-hopowcy zrobiliby w moim PCW karierę.  

 

 

(Widzimy Kravena siedzącego w swojej szatni... Rosjanin siedzi sobie na kanapie, a obok niego leży lśniący EWF World title. Słychać pukanie do drzwi i do pomieszczenia wchodzi człowiek z obsługi medycznej.)

 

Kraven – Wreszcie! Jak długo można czekać?

 

Lekarz – Polska Służba Zdrowia już taka jest.

 

Kraven – Nienawidzę tego kraju! Teraz zajmij się moimi plecami... bo po tym chair-shocie trochę mnie bolą...

 

Lekarz – Dobra... dobra... bez nerwów....

 

W tym momencie gaśnie światło.... słychać jakieś trzaski, uderzenia i ogólne odgłosy walki.... Światło zapala się... widzimy pobitego Kravena.... obok niego leży cały stos turbanów.... Lekarz jest zdziwiony....

 

Lekarz – Zaraz panu pomogę... słyszy mnie pan? Gdzieś tu mam sole trzeźwiące... spokojnie.... jest pan w dobrych rękach....

 

(Wracamy w okolice ringu.)

 

 

Tony Hogański – Kraven nie został miło potraktowany.

 

Jan Kowalski – Faktycznie.... Proszę państwa, za chwilę zobaczymy kolejną wstrząsającą walkę.

 

 

 

Bad Boy vs Mysterio

 

 

 

Uderza P. Diddy i "Bad Boy 4 Life".. Arene ogarnia heel heat.. Pod FeliXtronem pojawia się Bad Boy.. Bad śpiewając sobie idzie w stronę ringu..

Muzyka zmienia się w Ice cube & Paul Oakenfold - 'Right here, Right now'.. Na ring przy praktycznie zerowej reakcji publiczności z przewagą lekkiego cheeru wchodzi Mysterio..

 

Tony Hogański – Co to będzie za pojedynek! Mysterio byłby wielką gwiazdą PCW!

 

Jan Kowalski – Tony.... ja cię błagam... przestań gadać o tym PCW....

 

Tony Hogański – PCW! PCW! PCW!

 

Gong ! Mystek staje przed ringiem z przerażeniem patrząc na Bad Boya.. Ten odwraca się do przeciwnika plecami po czym zaczyna tauntować.. Mysterio korzysta z sytuacji , wskakuje a ring i wykonuje odwróconemu Badowi Springboard Head Scissors !! Mystek szybko wstaje , odbija się od lin i Swingin Bulldogiem powala klęczącego Bad Boya !! Mysterio znowu szybko się podnosi po czym łapie za rękę Bad Boya i próbuje go whipnąć na narożnik jednak Bad Boy z wściekłością łapie za głowę Mystka i przerzuca go na drugi koniec ringu !! Mystek podnosi się z pomocą narożnika i w tym momencie Bad Boy przygniata go potężnym Splashem !! Pin 1...2... kick out ! Bad Boy podnosi przeciwnika I whipuje go na liny po czym próba Press Slam jednak Mysterio ześlizguje się na plecy Bad Boya.. Ale dostaje strzała łokciem... Bad odwraca się i ścina z ringu Clotheslinem rywala ! Bad podnosi przeciwnika i wykonuje mu Side Slam.. Mysterio leży na ringu , a Bad Boy zaczyna się wdrapywać na narożnik... Bad przygotowuje się do skoku kiedy Mystek potrząsa linami !! Bad Boy nabija się na narożnik.. Mysterio bierze rozbieg i odbija się od drugiej liny po czym wykonuje Dropkick na Bad Boyu !! Myst uderza z dość dużym impetem o matę ringu.. Jednak po chwili wstaje i wdrapuje się na narożnik.. Jednak Bad Boy w nagłym przypływie sił wynosi go i skacze z Top Rope Stomach Breaker !!!! Bad jest zadowolony z tego co zrobił.. Chwilkę pozuje do publiczności i nuci coś sobie pod nosem.. Po czym z pogardą kładzie nogę na szyi Mystka.. Pin 1.…2... kick out!! Bad Boy spogląda na sędziego.. Zaczyna się z nim kłócić! Tym czasem Myst wstaje.. Gdy Bad przestaje się kłócić z arbitrem Mystek rusza na niego.. Bad jest przygotowany jednak Myst prześlizguje mu się między nogami.. i Dropkickuje go w plecy!! Murzyński Murzyn zawisa na linach..

 

Jan Kowalski – Bad Boy był pewny swego, a Mysterio sprawia mu drobne problemy.

 

Tony Hogański – Murzyn nie jest zbyt inteligentny... jakby mu zaśpiewał to Mystek by uciekł i zwycięstwo via count out.

 

Jan Kowalski – Połowa kibiców zgromadzona w Hali Ludowej też by uciekła.

 

Mystek wykonuje kilka charakterystycznych gestów po czym bierze rozbieg i atakuje z 6-1-9 jednak Bad Boy usuwa się z drogi.. Myst staje na ringu.. Bad łapie go za nogę i próbuje założyć Ankle Lock jednak Mystek sprytnie kopie Bada w twarz po czym wskakuje na liny i wykonuje Corkscrew Moonsault na podnoszącego się Bad Boya !! Mysterio wskakuje na narożnik i czeka aż Bad Boy się podniesie... A gdy ten to czyni Myst skacze z Missile Dropkick pod wpływem którego Bad Boy wypada z ringu !! Mysterio cofa się na ringu.. Czeka aż Murzyn się podniesie.. Po czym bierze rozbieg i skacze.. Z Rope Flip !! Bad Boy cofa się o kilka kroków.. Jednak Mysterio śmieje się na ringu.. Po chwili bierze jeszcze jeden rozbieg.. Bad jest pewny, że Mysterio jeszcze raz prześlizgnie się między linami i stoi nieruchomo , Mysterio zaś skacze niespodziewanie z Over Tha Top Rope Somersault Plancha!! (EWF! EWF! EWF! EWF!)

 

Tony Hogański – Mystek przez te kilka miesięcy chyba trenował.

 

Jan Kowalski – Tak?

 

Tony Hogański – Nie widzisz nowej techniki poziomowego ruchu włosów na jego prawym udzie?

 

Jan Kowalski – Nie bardzo.

 

Mystek dochodzi do siebie.. Wstaje z pomocą barierek.. Po czym wturluje się na ring.. Tam wskakuje na narożnik.. I tauntuje do publiczności , która odpowiada cheerem.. Tym czasem Bad Boy się podnosi.. Mystek widząc do skacze na niego z Mountain Press jednak Bad łapie go w pół !! Po czym wykonuje Overhead Belly To Back Slam !! Mysterio rozbija się gdzieś na matach.. Bad podnosi się i bierze spod Angeliki Kucharskiej krzesło.. Podchodzi z nim do Mystka jednak ten błyskawicznie wstaje i wykonuje Spinning Heel Kick w brzuch Murzyna, który upuszcza krzesło na ziemie.. Po czym momentalnie dostaje Face Slam na krzesło od Mysteria!! (lekkie: EWF! EWF!) Mysterio zadowolony z siebie trochę tauntuje po czym podnosi krwawiącego Bad Boya i wturluje go z trudem na ring.. Mystek staje przy linach i wykonuje Springboard Leg Drop ! Pin 1...2... kick out ! Mysterio podnosi za rękę Bad Boya I idzie z nim do narożnika.. Tam wskakuje na drugą linę wciąż trzymając rękę przeciwnika i skacze z Tornado Arm Breaker!! Pin 1...2... kick out! Tym razem Bad zrzuca z siebie Mystka… Rey Rey szybko odbija się od lin I daje Low Dropkick Badowi.. Ten klęka.. Mysterio szybko wskakuje na narożnik i skacze z Divin Hurricanrana jednak Bad Boy podtrzymuje sobie przeciwnika na barkach po czym wykonuje potężny Powerbomb!! (EWF! EWF!, a po chwili You suck!) Bad Boy pokazuje , że to koniec...

 

Jan Kowalski – To chyba jest koniec.

 

Tony Hogański – Nie ma już nic.

 

Bad podnosi Mysteria i zabiera się do wykonania Meltdown.. Jednak przestaje ponieważ widzi Bubbę , który biegnie po rampie ze swoim pasem !! Bubba wskakuje na ring i staje przy linach.. Bad Boy podchodzi do niego i następuje "straszonko".. Po chwili sędzia zaczyna interweniować, wbija się pomiędzy dwóch wrestlerów i nie zauważa , że Bubba uderza swoim FTW Titlem Bad Boya w głowę !!! Ten chwile chwieje się na nogach po czym pada na matę ! Z trybun wyskakuje Nova! (Ty debilu! Ty debilu!) Do Bubby dobiega właśnie wyżej wymieniony Kid Nova i rozpoczyna z nim brawl.. Obaj wychodzą z areny.. Tym czasem na ringu obaj wrestlerzy leżą.. Obaj jednocześnie podnoszą się z pomocą przeciwległych narożników.. Bad Boy zaczyna iść w stronę Mystka.. Ten widząc rywala podpiera się o narożnik i uderza Bada nogami w głowę.. Po chwili siada na narożniku i wykonuje Blockbuster !! Po chwili Mysterio podnosi rywala i punchami zaprowadza go do narożnika.. tam po chwili okopywania bierze rozbieg i atakuje z Moonsault Kick !!! Bad Boy siada w narożniku !! Mysterio robi charakterystyczne gesty,.. Po czym atakuje z Bronco Busterem ! (X-Pac sucks! X-Pac sucks!)

 

Tony Hogański – Jakby X-Pac zechciał wrócić to z chęcią zatrudniłbym go w moim PCW!

 

Jan Kowalski – Serio?

 

Tony Hogański – PCW 4 life! PCW 4 life!

 

Mystek szybko wyskakuje poza liny.. Czeka aż Bad Boy się podniesie po czym skacze z Corkscrew Hurricanrana jednak Bad Boy i tym razem kontruje tą akcję w Wird Barckreaber !!! Bad Boy podnosi meksykanina i whipuje go na liny po czym Big Footem powala na ring.. Murzyński Murzyn odbija się od lin i atakuje z Leg Drop ! Pin 1...2.... kick out ! Bad Boy ponownie zaczyna kłócić się z arbitrem co daje chwile odpoczynku dla Mysteria.. Kiedy Bad odwraca się Mystek znowu próbuje mu się znów prześlizgnąć pomiędzy nogami jednak teraz Bad się nie daje.. Chwyta Mysteria obiema rękami za szyje i wynosi do góry w Liftin Chokehold !! Po chwili przeobraża ten chwyt w Two Hang Choke Bomb!! (heel heat) Bad Boy podnosi Mysteria i whipuje go na liny po czym próba Back Body Drop jednak Mysterio kontruje z Play of The Day [Overdrive ]!!! (lekkie: EWF! EWF!)

 

Tony Hogański – To dopiero druga walka dzisiejszego wieczoru a trwa tak długo jakby była main-eventem.

 

Jan Kowalski – No i co w związku z tym?

 

Tony Hogański – Ktoś musi za to beknąć!

 

Obaj padają na ring.. Po chwili Mysterio przekręca się na brzuch i kładzie rękę na torsie Bada.. Pin.....1……..2.…..... kick out !! Mystek nie może uwierzyć… Podnosi z trudem Bad Boya i kopie go w brzuch.. Po czym próbuje jeszcze raz zrobić swój Finisher jednak Bad Boy niespodziewanie łapie go za gardło !! Po chwili Bad Boy wbija Mysteria Chokeslamem w ring !! Bad Boy pokazuje, że to koniec... Podnosi Mysteria i wykonuje Meltdown jednak Mystek ześlizguje się na nogi i kontruje z Neckbreakerem !!! Bad Boy w miarę szybko się podnosi i łapie lecącego z Cross Body Block  Mysteria.. Po czym ustawia go sobie.. I wykonuje Meltdown !!! Bad Boy podnosi ręce w geście triumfu.. Ale publiczność odwzajemnia się mu heel heatem.. Bad Boy robi głupią minę [taką jak tylko on potrafi – w murzyńskim stylu] po czym podnosi Mysteria.. i wykonuje mu kolejnego Meltdowna! Pin...1........2.......3! (Zwycięzcą jest: Bad Boy!)

 

Jan Kowalski – Tym sposobem nasz muzykalny murzyn wygrał walkę.

 

Tony Hogański – Ktoś za to beknie.

 

Jan Kowalski – Beeek.... oj przepraszam...

 

Tony Hogański – Janku... to była przenośnia, metafora.... rozumiesz?

 

 

(Kamera pokazuje korytarz hali.. Widać Lukkiego w koszulce z logiem PCW idącego do swojej szatni.. Jednak nagle światło gaśnie.. Zaczyna grać muzyka.. Po chwili muza cichnie, a światło się zapala.. Widać leżącego na ziemi Lukkiego oblanego czerwoną substancją... i z porozrywaną koszulką PCW... Realizator przenosi nas na arenę.)

 

 

Jan Kowalski – Szalony Fryzjer znowu w akcji!

 

Jednak nagle na arenie gaśnie światło! Zaczyna grać muzyka.. Słychać zniekształcony głos "Nie jestem fryzjerem".. Po chwili muzyka przestaje grać, a światło się zapala.. Widać, że Jan Kowalski leży na stoliku komentatorskim znokautowany i oblany czerwonym płynem.. Hogański jest cały i zdrowy...

 

Tony Hogański – Buahahahah! Janku..... dobrze ci tak....

 

Jan Kowalski (budząc się) Dobra.... dobra.... nie jesteś fryzjerem... sorry Tony.... muszę iść zmienić odzież wierzchnią.... (Kowalski zdejmuje słuchawki i znika po chwili pod FeliXtronem.)

 

Tony Hogański – Zostałem sam.... i jest mi zajebiście....

 

 

(Kamera pokazuje na parkingu Monster Truck , którym Bad Boy na jakimś House Show zniszczył samochody Marco i Toola.. Po chwili widać właśnie członków Devil's Pact z metalowymi rurami w swych rękach! Killersi z DP/cKy™ Crew zaczynają rozpierdalać ciężarówkę !! Rozwalają szyby, przebijają opony, tłuką światła, wyrywają klamki.. Po trzech minutach ciężarówka jest już niezdolna do jazdy.. Marco wyciąga sprej i pisze na ciężarówce litery Dp/cKy™ Crew.. Po chwili ziomki z DP odchodzą... a my wracamy na ring.)

 

 

Tony Hogański – Ten konflikt naprawdę robi się już całkiem nudny....

 

 

(Przenosimy się na zaplecze hali.. Widzimy Johna Hangmana rozmawiającego z jakimś człowiekiem z obsługi technicznej.)

 

Mężczyzna – Jaśnie nam panująca Esmeralda Martinez wzywa pana do siebie...

 

John Hangman – Czego ta suka znowu ode mnie chce?

 

Mężczyzna – Jaśnie nam panująca Esmeralda Martinez prosi też, żeby po drodze zabrał pan ze sobą Tanatosa....

 

John Hangman – Mam może jeszcze robić za gońca?! A od czego ty tu jesteś?

 

Mężczyzna – Jestem kucharzem.... i właśnie mi się pański jutrzejszy obiad przypala.

 

John Hangman – Dobra, dobra... idę....  

 

Nagle robi się ciemno i zaczyna grać znana już wszystkim muzyka..! Po chwili robi się jasno, a muzyka cichnie.. Widać stojącego Hangmana oblanego czerwonym płynem.

 

John Hangman – Przekaż jaśnie panującej Esmeraldzie, że trochę się spóźnię, bowiem musze jeszcze zmienić odzież wierzchnią.

 

Mężczyzna-Kucharz – Nie ma sprawy....

 

(Wracamy w okolice ringu.)

 

 

Tony Hogański – Proszę państwa... wielka światłość na nas spadła... Kowalskiego nie będzie już do końca Wrestlepaloozy i mój zaszczytny komentarz będzie mógł osiągnąć swe apogeum! PCW 4 life!!

 

W tym momencie spod FeliXtronu wychodzi Janek Kowalski, który szybko zajmuje swoje miejsce na stanowisku komentatorskim.

 

Jan Kowalski (zakładając słuchawki) Już jestem!

 

Tony Hogański – Nie mogłeś chociaż raz sobie odpuścić....

 

Jan Kowalski – Nie za bardzo....  

 

 

 

EWF FTW Championship:

No DQ match:

Bubba Ray vs Monk

 

 

 

Słychać "Ameno" i ERA.. Na ringu pojawia się Mnich witany dość sporym cheerem..

Muzyka zmienia się na "Iron Man" zespołu Black Sabbath.. Zmixowany i w ogóle.. Na ring wychodzi Fuck The World Champion czyli Bubba Ray.. Publika wita go bardzo dużym cheerem..

 

Tony Hogański – Co jest lepsze: gruby FTW Champion czy święty-religijny FTW Champion?

 

Jan Kowalski – Nie wiem...

 

Tony Hogański – To było pytanie retoryczne... gdybyś należał do Komitetu Reaktywacji PCW to byś wiedział co to.

 

Gong ! Wrestlerzy podają sobie ręce.. Po chwili zaczynają krążyć wokół siebie.. Monk próbuje Clothesline’a jednak Bubba uchyla się i uderza kilka punchy po czym Body Blockiem powoduje , że Monk znajduje się w narożniku.. Bubba chwilkę go tam okopuje po czym podnosi Mnicha i wykonuje Stailing Brainbuster ! Monk łapie się za obolałe plecy.. Bubba tym czasem bierze rozbieg i uderza Knee Attack ! Bubba podnosi zwijającego się Mnicha i uderza na nim European Upercutt.. Ali B. Wdrapuje się na narożnik.. Jednak dobiega do niego przebudzony Monk i rzuca go Press Slamem na środek ringu !! Monk podnosi Bubbę i whipuje go na narożnik.. Tam uderza klika chopsów po czym zaczyna dusić rywala.. Po chwili Bubba kontruje jednak z kilkoma punchami po czym Hiptoss i to teraz Monk wisi na narożniku !! Bubba odbija się od lin i atakuje wiszącego Mnicha !! Monk spada z narożnika... Po chwili wstaje z pomocą lin i natychmiast unika Clothesline’a od Bubby , który wypada z ringu !! Dudley podnosi się z mat ringu.. Ale atakuje go Monk z Baseball Slidem !! Bubba ląduje na barierkach !! Monk schodzi z ringu i uderza głową Bubby kilka razy o barierkę.. Jednak Dudley kontruje z uderzeniem łokciem w brzuch po czym to on uderza głową rywala o barierki.. By po chwili zrobić Russian Leg Sweap ! Bubba podnosi Monka i wykonuje Press Slam ! Monk uderza głową o ring i pada bez życia na matę.. Bubba tym czasem podnosi rękę powodując cheer publiki po czym sięga pod ring wyciągając stamtąd stół !! Bubba układa stół na macie.. Podnosi Monka i zaczyna się przygotowywać do Powerbomba.. Jednak Monk wykonuje Spinebuster po czym uderza kilka razy pięściami leżącego Bubbę ! Mnich podnosi krzesło i uderza nim w brzuch Dudleya po czym wrzuca je na ring.. Podnosi Bubbę i wturluje go na stół.. Po chwili sam też na niego wchodzi.. Próba Piledriver jednak Bubba przerzuca nad sobą Mnicha , który rozbija się na macie ! Bubba korzysta z okazji i skacze z Elbow Drop na rywala ! Pin 1...2... kick out ! Bubba podnosi Mnicha I whipuje go na metalowe schodki przy ringu.. Ali B. Podnosi Mnicha i wrzuca do na ring.. Po chwili sam wyciąga drugi stół i wrzuca go na ring.. Bubba wrzuca na ring jeszcze kilka kendo sticków i metalowe schodki..

 

Tony Hogański – To oszustwo! Nie można używać takich rzeczy!

 

Jan Kowalski – To No DQ match... a poza tym walki o FTW title są z zasady hardcorowe.

 

Tony Hogański – Co nie zmienia faktu, że to i tak oszustwo. W PCW by nie było wolno tak robić.

 

Bubba ustawia stół jednak atakuje go Monk ! Mnich z Hard Scoop Slam.. Mnich wskakuje na narożnik i skacze z Headbutt !! Bubba trzyma się za głowę.. Monk zaś podnosi jeden z kendo sticków po czym zaczyna nim trzaskać Bubbę !! Po chwili wyrzuca kijek.. Sam bierze się za rozkładanie stołu.. Po chwili podnosi Bubbę i próbuje wykonać Brainbustera przez stół jednak Bubba przeobraża ten chwyt w Suplex Into Front Slam !! Pin 1...2... kick out !! Bubba podnosi przeciwnika I uderza Fisherman Slam ! Ali B ponownie podnosi przeciwnika i whipuje go na narożnik.. Tam wykonuje kilka chopsów.. Po czym bierze rozbieg ale Monk ewakuuje się z ringu i Bubba uderza w poduszki.. Po czym zostaje pociągnięty za nogę przez Monka !! Mnich klika rady uderza nogą Bubby o słupek.. Po chwili łapie też drugą nogę i pociąga za obie naraz ! Bubba łapie się za krocze.. Mnich łapie za jego nogę i ściąga go z ringu.. Podnosi przeciwnika i wykonuje Sling Shot na barierki !! Mnich ustawia się przy stoliku po czym czeka aż Bubba się podniesie.. Gdy ten to robi Monk biegnie na niego z Clotheslinem jednak Bubba przerzuca przeciwnika ponad barierkami !! Mnich ląduje na kilku rozłożonych krzesłach wśród fanów !!! Bubba chwilkę się zastanawia po czym wyciąga Mnicha zza barierek.. Po chwili wykonuje przeciwnikowi kilka European Uppercutów.. Bubba podnosi Mnicha i wrzuca go na ring.. Sam po chwili też wraca.. Podnosi stół i rozkłada go.. Odwraca się i w porę uchyla przed strzałem krzesłem od Monka po czym wykonuje Superkick w krzesło !!! Monk pada na ringu.. Bubba ustawia sobie schodki przy stole.. Podnosi Mnicha i wchodzi z nim na schodki.. Wynosi go.. i rzuca potężnym Powerbombem przez stół!!! (EWF! EWF! EWF! EWF! EWF!) Bubba pinuje 1...2...2,5... kick out !!! Bubba nie może uwierzyć.. Spogląda w górę.. Po czym robi zdziwioną minę.. Kibice cheerują widząc głupie zachowanie Bubby.. Ray tym czasem podnosi Mnicha i sadza go na narożniku.. Podaje Monkowi krzesło.. Ustawia schodki przy narożniku po czym bierze rozbieg.. I próbuje Poetry In Motion jednak Monk zdziela lecącego Bubbę z krzesła!!! (EWF! EWF! EWF! EWF!) Ali B pada na ringu bez życia !! Mnich podnosi kendo sticka i zaczyna się znęcać nad Bubbą ! Jednak nagle uderza "Devil's Night" - D12 i na ring wybiegają Marco i Tool !

 

Jan Kowalski – Tym sposobem szansę na zdobycie FTW title przez Monka topnieją.

 

Tony Hogański – To oszustwo! To oszustwo! W PCW nie byłoby takiego chamstwa!

 

Jan Kowalski – Nie?

 

Tony Hogański – Nie! PCW 4 life! PCW 4 life!

 

Devil's Pact zaczynają obijać Mnicha.. Tool wykonuje Monkowi Tool Effect ! Bubba po chwili budzi się.. Siada na narożniku.. Marco tym czasem rozkłada jakiś stół ! Tool podaje Mnicha Bubbie.. Który wykonuje Top Rope Powerbomb przez stół Monkowi !!! Po chwili pin 1...2...2,5... Salar ściąga sędziego za nogę z ringu !! Marco z Toolem błyskawicznie odbijają się od lin i uderzają Over The Top Rope Swanton Bomby na sędziego i Salara !!! Po chwili na ring przybiega Bad Boy i zaczyna brawl z obydwoma członkami Devil's Pact.. Po chwili budzi się też Salar i pomaga Bad Boyowi.. Oba 'teamy' wychodzą z areny brawlując... Tym czasem Bubba podnosi się i ustawia jakieś krzesło w narożniku.. Podnosi Mnicha i whipuje go na ten narożnik jednak Mnich kontruje i to Bubba z wielkim impetem uderza w krzesło !!! Monk pinuje ...... Sędzia leży nieprzytomny na ringu... Mnich podnosi Bubbę i wyrzuca go z ringu.. Na matach podnosi jakieś tam krzesło i uderza nim kilka razy wstającego Bubbę.. Po chwili zaczyna budzić sędziego.. Tym czasem Ali B podnosi krzesło i bierze zamach na Mnicha jednak ten kopie go w brzuch i uderza The Stroke na krzesło !!! Pin , przebudzony sędzia wolno liczy 1.......2....... kick out !

 

Tony Hogański – W PCW by tak nie było!

 

Jan Kowalski – Tony.... a co by było w tym twoim PCW?

 

Tony Hogański – Miłość... szczęście... harmonia... wszechogarniające dobro.... uczciwość.... wiekuista radość....

 

Monk nie traci czasu.. Podnosi Bubbę i wturluje go na ring.. Po chwili sam też tam wchodzi.. Ale kiedy prześlizguje się pod linami atakuje go Bubba kickami.. Ali B podnosi Mnicha i wykonuje Hard Scoop Slam ! Po chwili wychodzi poza liny i przygotowuje się do skoku jednak Monk szybko wstaje i uderza kilka punchy.. Po czym bierze rozbieg i Jumpin Clotheslinem zrzuca Bubbe z ringu ! Ali B przebija stojący poza ringiem stół !!! Monk sturluje się z ringu i wyciąga Bubbe z resztek stołu.. Po chwili odciąga na bok mate.. Podnosi Bubbe i wykonuje mu Piledrivera na betonową podłogę hali !!!! (EWF! EWF! EWF!) Mnich pinuje ... Sędzia wypada poza ring, pin.. 1....2...2,5... kick out !!! Monk jest wściekły ! Podnosi Bubbę i wturluje go na ring.. Ali B podnosi jakieś tam krzesło.. Mnich tego nie widzi.. Wchodzi na ring i podnosi Bubbę po czym whipuje go na liny ale dostaje Cross Krzesło+Body Block !!! Pin ... sędzia wturluje się na ring i wolno ze zmęczenia liczy 1....2......2,5... kick out ! Bubba powoli się podnosi.. Podnosi też swojego rywala i uderza DDT ! Bubba daje symbol końca walki.. Podnosi Mnicha i łapie go za głowę.. Jednak Monk uderza łokciem Bubbę w brzuch po czym wykonuje Fame Asser !! Mnich podnosi Bubbę i whipuje go na liny po czym wykonuje Spinebuster !! Po raz kolejny podnosi rywala i próbuje German Suplex..  Jednak Bubba uderza go łokciem w głowę i wykonuje Hiroszima Bomb [Bubba Bomb]!! Pin 1........2.......3! (Zwycięzcą i nadal FTW Champem jest: Bubba Ray Dudley!!)

 

Jan Kowalski – Bubba nadal mistrzem.

 

Tony Hogański – Chyba grubym mistrzem.

 

Jan Kowalski – Ale ty jesteś mało tolerancyjny.

 

 

(Widzimy biuro Esmeraldy Martinez. Jak zwykle przegląda ona jakieś kolorowe czasopisma trzymając nogi na stole. W pewnym momencie wchodzą Tanatos i Hangman ze swymi pasami Tag Team.)

 

Esmeralda Martinez – Wreszcie przyszliście mam do was pewną sprawę....

 

John Hangman – Jeżeli ta sprawa nie polega na rozebraniu się przez ciebie to nie jest warta mojej uwagi...

 

Esmeralda Martinez – Właściwie to mam pewien plan..

 

John Hangman – Wychodzę!

 

Esmeralda Martinez – Poczekaj Hangman dotyczy on World Title.

 

Tanatos – Mój ssskarb?

 

John Hangman – Dobrze. Czego więc chcesz?

 

Esmeralda Martinez – Jesteście dwoma najlepszymi wrestlerami w EWF. Każdy z was ma po jednym z Tag Team Titles....

 

Tanatos – Mój ssskarb!

 

Esmeralda Martinez – Jest w tej federacji jednak dwóch wrestlerów, którzy uważają się za najlepszych. Za nic mają moją władzę i obrażają mnie.... Musicie coś z nimi zrobić... Jeśli się postaracie jeden z was niedługo otrzyma szanse walki o World Title...

 

Tanatos – .....

 

John Hangman – Tak Pinky! Twój ssskarb!!! O kogo chodzi?

 

Esmeralda Martinez – Najpierw musimy zostać tu we trójkę....

 

John Hangman (Do kamerzysty) Wynoś się stąd, bo poznasz na własnej skórze, że nie ma litości dla skurwysynów!!!

 

(Transmisja urywa się, wracamy na ring.)

 

 

Jan Kowalski – Esmeralda ma plan...

 

Tony Hogański – Nie popłacz się z tego podniecenia... co w tym takiego radosnego? Jakiś głupi plan jak zawsze... nieprzemyślany i w ogóle... w PCW każdy mój plan byłby....

 

Jan Kowalski – Dobra, dobra.... temat PCW jest nudny....

 

 

(Kamera pokazuje szatnię Devil's Pact.. Widać Toola, który czyta jakąś gazetę i Marco, który pali blanta.. Nagle światło w szatni gaśnie.. Zaczyna grać znana już wszystkim muzyka! Po chwili światło się zapala, a muzyka cichnie.. Widać "ziomków" z DP leżących na ziemi, oblanych czerwoną substancją.. Widać także czerwone ślady butów na ziemi... Wracamy na ring.)

 

 

Jan Kowalski – Ten fryz....  (Janek rozgląda się z przerażeniem) znaczy się.... malarz? Tak.... ten malarz pobił już sporą liczbę osób.

 

Tony Hogański – W czerwonym ci do twarzy Janku... wyglądałeś jak dziwka....

 

Jan Kowalski – Tony nie używaj takich słów na antenie....  

 

Tony Hogański – Dobra... dobra... wyglądałeś jak kobieta lekkich obyczajów....

 

 

 

non title match:

Falls Count Anywhere match:

Kraven vs Lukki

 

 

 

Rozbrzmiewa Hymn ZSRR.. Przy gigantycznym heel heacie pojawia się aktualny EWF World Champion, w niektórych rejonach zwany też Kravenem.

Muzyka zmienia się w "I Hope You Die" Bloodhoud Gang.. Pod FeliXtronem pojawia się Lukki w koszulce z napisem PCW 4 Life... Wzbudza dosyć spory heel heat... Lukki radosnym krokiem wdrapuje się na ring.

 

Tony Hogański – Ta walka nie zapowiada się zbyt fascynująco.

 

Jan Kowalski – Jak tak możesz... to przecież pojedynek dwóch...

 

Tony Hogański – Chyba każdy widzi te dwa podniecone rosomaki, więc nie musisz nikogo informować o tej walce potworów z „Ulicy Sezamkowej”.

 

Gong. Wrestlerzy krążą po ringu. W pewnym momencie Lukki rzuca się na Kravena, ten jednak okazuje się silniejszy, whipuje rywala o liny i powala go z Clothesline. Lukki jednak podnosi się od razu i pokazuje, że nie zrobiło to na nim wrażenia. Kraven whipuje go o liny kolejny raz, ale Lukki łapie się ich. Kraven rzuca się na przeciwnika, który przerzuca Rosjanina nad sobą. Kraven wylatuje poza ring!! (EWF! EWF! EWF!) Kraven podnosi się, a Lukki skacze na niego z Flying Clothesline. Lukki pinuje 1... kick out. Nowy nabytek EWF podnosi się, kopie chwilę Kravena. Po chwil zaczyna pozować do publiczności. Kraven podnosi się i od razu obrywa kopniak w brzuch, a następnie Stunner. Lukki pinuje 1...2... kick out. Kraven jakby odzyskał siły, wstaje, po czym whipuje Lukkiego o barierki. Następnie uderza jego głową o narożnik ringu. Kraven zaczyna podnosić maty leżące wokoło ringu. Następnie podchodzi do wstającego Lukkiego i uderza na nim Belly to Belly Suplex na podłogę hali!! (EWF! EWF! EWF!)

 

Jan Kowalski – Ta walka jest piękna i urocza...

 

Tony Hogański – Jak klapa od srocza.

 

Jan Kowalski – Czego?

 

Tony Hogański – O takich rzeczach nie wypada mówić na antenie... jeszcze by się Kid Nova obraził.

 

Następnie Rosjanin usiłuje wynieść go kolejny raz, ale Lukki nie daje się, obraca Kravena i uderza na nim German Suplex!!! (EWF! EWF! EWF!) Obaj wrestlerzy powoli podnoszą się. Kraven uderza na Lukkim Clothesline, poczym wrestler z Białegostoku przelatuje nad barierkami! (EWF! EWF! EWF!) Rosjanin wchodzi na barierki, Lukki próbuje go zrzucić, ale Kraven nie daje się. Wykręca rękę przeciwnikowi, a następnie skacze na Lukkiego uderzając go łokciem w głowę!! (EWF! EWF! EWF!) Fani cheerują. Kraven pinuje 1....2.... kick out. Kraven łapie jakieś krzesło i chce nim uderzyć Lukkiego, ale sędzia próbuje mu je wyrwać. Trwa szamotanina. Lukki wykorzystuje, że Kraven kłóci się z arbitrem i atakuje go od tyłu, po czym wykonuje DDT. Lukki następnie ciągnie Kravena, przerzuca go przez barierki. Następnie wpycha go na ring, po czym sam tam wchodzi. Lukki demoluje Kravena. Łapie go za szyje, usiłuje wykonać Chokeslam, ale brakuje mu siły. Wtedy Lukki whipuje go o liny, Kraven po odbiciu się od nich powala przeciwnika z Clothesline. Rosjanin wchodzi na narożnik i skacze z Diving Headbutt. Kraven pinuje 1...2.... kick out. Kraven jest zły kłóci się z sędzią. Rosjanin kolejny raz wchodzi na narożnik i skacze na Lukkiego drugi raz, ten jednak odsuwa się i Kraven roztrzaskuje się na macie!! (EWF! EWF! EWF! EWF!)

 

Jan Kowalski – Mały wypadek przy pracy w wykonaniu World Champa.

 

Tony Hogański – On jest po prostu niezdarny...

 

Lukki odbija się od lin i Elbow Drop. Pin 1... kick out. Kraven podnosi się i whipuje swojego przeciwnika o narożnik. Następnie rozpędza się i uderza na nim Splash. Kraven rzuca Lukkiego w przeciwległy narożnik, rozpędza się do Splasha, ale Lukki uderza na biegnącym Kravenie Super Kick!! (EWF! EWF! EWF!) Lukki pinuje 1...2....2.5 kick out. Lukki jest wściekły, zaczyna kłócić się z sędzią, popycha go. Bryndza odwzajemnia się tym samym. Lukki łapie wtedy drobnego z natury Bryndzę i uderza Chokeslam!! (heel heat) Lukki widząc, że nie ma sędziego, w ekspresowym tempie opuszcza ring, wraca na niego z krzesełkiem.

 

Jan Kowalski – Lukki exterminował sędziego i teraz próbuje wykorzystać jego absencję.

 

Tony Hogański – W moim PCW by to nie było możliwe. Byłoby dwóch sędziów... każdy na jednej połowie... dwóch asystentów za linami i arbiter techniczny przy stoliku komentatorskim. Dodatkowo sporne kwestie rozstrzygałby materiał video. 

 

Jan Kowalski – Ach... Tony, Tony....

 

Uderza nim silnie Kravena w głowę, po czym Rosjanin ląduje na ziemi. Lukki ciągnie go na środek ringu, zakłada mu Lukki Breaker!! [Texas Coverleaf] Kraven nie poddaje się. Lukki nie puszcza swojego przeciwnika. Kraven w końcu zaczyna zbliżać do lin. Jakimś cudem udaje mu się ich złapać. Lukki jednak nie puszcza.... Przeciąga Kravena znów na środek ringu...  Tam dalej zamęcza go swoim chwytem. Kraven w końcu nie wytrzymuje bólu i uderza o matę. Nie ma jednak sędziego, więc nie ma wyniku. Lukki puszcza w końcu cios. Obaj wrestlerzy są zmęczeni, Kraven leży na macie, a Lukki oparty o narożnik łapie drugi oddech. Wtedy nagłym i niespodziewanym sposobem Antoni Bryndza budzi się i czeka, aż wrestlerzy dojdą do siebie. W pewnym momencie Rosjanin podnosi się podbiega do niego Lukki, ale Kraven od razu uderza na nim Clothesline. Następnie kopie go w brzuch i Piledriver. Pin 1...2... kick out. Kraven wbiega na narożnik, ale Lukki idzie za nim. Obaj są na narożniku. Trwa brawl, Kraven próbuje wykonać SuperPlex, ale jego rywal nie daje się i to Lukki uderza SuperPlex na Rosjaninie!!! (EWF! EWF! EWF! EWF!) Lukki kładzie rękę na torsie przeciwnika pin 1....2..... kick out!!! Lukki wściekle uderza w matę... nie może uwierzyć, że jeszcze nie wygrał walki....

 

Jan Kowalski – Ten Lukki to jednak nerwowe chłopisko.

 

Tony Hogański – W PCW wysłalibyśmy takich na specjalistyczną terapię do szpitali neuropsychiatrycznych.

 

Kraven podnosi się.... Obaj wrestlerzy patrzą się na siebie.... następuje "zwarcie"... Kolejny raz silniejszy okazuje się Kraven, whipuje rywala o liny, ale ten łapie się nich, po czym schodzi z ringu. Lukki woła Kravena. Kraven spokojnie przechodzi przez liny i jest poza ringiem. Tam Lukki od razu powala go z Clothesline. Następnie uderza na nim Side Walk Slam. Lukki chce pinować, ale Kraven nie daje się. Kraven wstaje, po czym rzuca Power Slamem swojego przeciwnika na barierki. Następnie wpycha go na ring. Kraven wchodzi na górę, gdzie już jest Lukki. Whipuje Lukkiego o liny, po czym zakłada mu Kraven Crossface [Crippler Crossface]!!! Lukki z początku usiłuje sięgnąć lin, jednak Kraven uniemożliwia mu to. Lukki jest już bliski poddania się... W pewnym momencie na hali wznosi się cheer i w okolice ringu wędruje Tanatos. Sędzia odwraca się do niego i zaczyna krzyczeć by wracał do szatni. Kraven puszcza Lukkiego i obserwuje całą sytuację. Nagle z publiczności przy dużym cheerze wybiega Hangman. Kraven nie widzi go, odwraca się i obrywa Egzekucję [Pedigree]! (cheer) Hangman po wykonaniu tego ciosu opuszcza ring i ucieka przez publiczność, to samo czyni Tanatos.

 

Tony Hogański – Krab i Pinky popsuli nam tą i tak marną walkę.

 

Jan Kowalski – Będziesz płakał?

 

Tony Hogański – Prawdziwy Hogański nigdy nie płacze!

 

Sędzia odwraca się i widzi dwóch leżących wrestlerów. Lukki podnosi się pierwszy. Kopie chwilkę Kravena mszcząc się tym samym za bolesny Submission. Następnie Lukki podnosi Rosjanina, kopie go w brzuch i Stunner. Pin 1.....2......2.5... kick out!!!! Lukki nie może w to uwierzyć. Gdy Kraven podnosi się Lukki łapie go za szyję, ale Kraven nie daje się, kopie w brzuch przeciwnika, następnie wynosi go do Powerbomba.... Kraven rozbiega się i wyrzuca Kravena z ringu robiąc Soviet Bomb [Running Powerbomb]!!! (EWF! EWF! EWF! EWF!) Kraven schodzi z ringu, staje nad Lukkim, po czym pinuje 1......2.......3!! (Zwycięzcą jest: Kraven the Hunter!)

 

Jan Kowalski – Kraven pokonał, więc Lukkiego.

 

Tony Hogański – To dobry wybór.

 

Jan Kowalski – Co?

 

Tony Hogański (wyciągając jakąś gazetę) Umberto Agnelli zostanie najprawdopodobniej nowym prezesem Fiata.

 

Kraven kopie jeszcze chwilę Lukkiego, po czym wdrapuje się na narożnik i zaczyna triumfować i cieszyć się ze zwycięstwa wśród ogólnego heel heatu. Niespodziewanie rozlega się "Quite Bitter Beings" – CKY...

 

Tony Hogański – Na brodę Proroka! On jeszcze żyje?

 

Jan Kowalski – Ktoś sobie jaja robi...

 

Jednak spod FeliXtronu wybiega Snake!! (giga mega hiper eXtreme cheer + Snake! Snake! Snake! Snake! Snake! Snake! Snake! Snake! Snake! Snake! Snake!) 666 times PCW Polish Champion wdrapuje się na ring, gdzie powala Kravena potężnym Clotheslinem! (giga cheer) Następnie poprawia mu potężnym Leg Dropem!! (Yo! Yo! Yo! Yo! Yo! Yo! Yo! Yo!) Kraven chwiejąc się wstaje i wtedy otrzymuje Anakondę!! (Snake! Snake! Snake! Snake! Snake! Snake! Snake! Snake! Snake! Snake! Snake! Snake!) Idol Narodu pomaga wstać Lekkiemu i przy gigantycznym cheerze opuszczają oni Arenę. Na ringu zostaje Antoni Bryndza, który rozrywa swoją koszulkę sędziowską, a pod spodem ma czarny t-shirt „Snakemania nadal dziko biegnie”! Bryndza szczęśliwy opuszcza arenę....

 

Jan Kowalski – Snake powrócił! Cały i zdrowy!

 

Tony Hogański – Jeszcze nie dawno nie był zbyt normalny....

 

Publiczność nadal nie może uwierzyć w swoje szczęście. Zjawiają się sanitariusze, którzy wynoszą Kravena...  (Snake! Snake! Snake! Snake! Snake! Snake! Snake! Snake! Snake! Snake!! Snake! Snake! Snake! Snake! Snake! Snake! Snake! Snake! Snake!)

 

Tony Hogański – Jak już mówiłem EWF schodzi na psy.

 

Jan Kowalski – Chyba na węże.

 

 

(Przenosimy się do biura Esmeraldy Martinez. Jak widać skończyła już ona już udzielać audiencji Hangmanowi i Tanatosowi oraz, że obecnie zajmuje się ona przeglądaniem pism brukowych. Jej długie nogi jak zawsze znajdują się na biurku z kości słoniowej.)

 

Esmeralda Martinez – No nie.... nie wiedziałam, że na jesień urodzę bliźniaki.... Petruello!

 

Dagmara Zielińska (wychodząc ze schowka na miotły) Tak panienko?

 

Esmeralda Martinez – W tej gazecie napisali, że podczas mojego urlopu w Korei miałam romans ze znanym polskim politykiem....  To prawda?

 

Dagmara Zielińska – To chyba panienka powinna wiedzieć...

 

Esmeralda Martinez – Sprawdź to w moim archiwum...

 

Dagmara Zielińska – Z tego co wiem panienka nigdy nie była w Korei.

 

Esmeralda Martinez – To oznacza, że „Życie na chłodno” kłamie?

 

Dagmara Zielińska – Na to wygląda....

 

Esmeralda Martinez – Nie kupuj mi już tego...

 

Dagmara Zielińska – Dobrze panienko... odwołam prenumeratę...

 

Otwierają się drzwi i do szatni wchodzi Bad Boy.... widząc nogi Esmeraldy znajdujące się na biurku uśmiecha się w swoim głupim stylu [tak po murzyńsku]...

 

Esmeralda Martinez – Słucham cię mój czarny, dobry człowieku?

 

Bad Boy – Wydaje mi się, że zasłużyłem na title shot...

 

Esmeralda Martinez – World title shot?

 

Bad Boy – Tak wiem, że mi nie dasz… jako murzyn jestem niesamowicie skromny… wystarczy mi FTW title shot….

 

Esmeralda Martinez – No nie wiem....

 

Bad Boy – Mogę zaśpiewać...

 

Esmeralda Martinez – Tylko coś ładnego....

 

Bad Boy – Hey DJ play some funky music!

 

Zza drzwi wyskakuje Nova ze swoją maszynką do produkcji cheeru… (‘sztuczny’ cheer) Nova puszcza jakąś hardcorową muzę.

 

Bad Boy – Wstaaaaaań!!!!

 

Esmeralda wstaje…

 

Bad Boy – Powiedz nie jestem saaaaaaaaam!!!!!!!


Esmeralda Martinez – Nie jestem sama?

 

Bad Boy –  I nigdy więcej już nikt nie powie Sępie miłości, nie kochaaaaaaaaaaaaaaasz!!

 

Esmeralda Martinez (opanowując się) Co to ma być? Przestań! Przestań! Nie śpiewaj tego!

 

Bad Boy – Dostałem cynk od Józefa, że pani to lubi.

 

Esmeralda Martinez – Za to coś nie dostaniesz nawet Konstantynopol title shotu! Żegnam!

 

Bad Boy – Czekaj! Czekaj! Zaśpiewam coś innego! Hey DJ play some funky music! (Nova puszcza nową, hardcorową muzę)

 

Esmeralda Martinez – To twoja ostatnia szansa...

 

Bad Boy – To co się dzieje naprawdę nie istnieje... więc nie warto mieć niczego tylko karmić zmysły... będzie co ma być już wiem że stąd nie zwieję... poczekam i popatrzę... nie cofnę kijem Wisły....

 

Murzyn chce kończyć, jednak Esmeralda kiwa mu, żeby kontynuował

 

Bad Boy – Już tylko Kiler!! sobie tylko tyle... wiem co za ile.. nie muszę dbać o bilet.. mam wszystko w tyle.. są czasem takie chwile.. że się nie mylę.. choć wcale nie wiem ile.. (Bad Boy kończy i ładnie się kłania)

 

Esmeralda Martinez – Przekonałeś mnie.... za tydzień masz FTW title shot....

 

(Realizator przenosi nas na ring.)

 

 

Jan Kowalski – No ja nie wiem czy ten Bad Boy ma talent...

 

Tony Hogański – Muszę ci powiedzieć, że ten murzyński murzyn mi bardzo zaimponował... od dzisiaj jestem jego fanem... jak wyda płytę to ją kupię....

 

 

(Kamera przenosi się nas na parking gdzie El Satanico z Konstantynopol title w ręku powoli zmierza to swojej szatni.. Nagle światło gaśnie i słychać muzykę... Po chwili muzyka cichnie i zapala się światło.. Widać leżącego na ziemi Satanica, który oblany jest czerwonym płynem.. Widać też na czarnej Wołdze Kravena wypisany napis Bloodbath... Wracamy na arenę.)

 

 

Jan Kowalski – Malarz znów zaatakował...

 

Tony Hogański – Co ty się tak nim podniecasz? Rozumiem.... ten czerwony kolor tak na ciebie działa....

 

 

(Realizator znów przenosi nas do biura Esmeraldy Martinez.... Pani Prezydent tym razem ogląda 482 odcinek, czwartej serii: „Armando z Zaginionego Lasu”. Otwierają się drzwi i do biura wchodzi Dark Avenger.)

 

Esmeralda Martinez (kładąc nogi na biurku)Ooo! Mój przyjacielu! Co cię do mnie sprowadza?

 

Dark Avenger (trochę onieśmielony)Wróciłem!

 

Esmeralda Martinez – Tak? A gdzie byłeś?

 

Dark Avenger – Nie było mnie...

 

Esmeralda Martinez – Serio? Nie zauważyłam... tak na marginesie: masz fajne rogi...

 

Dark Avenger (speszony)Tak??

 

Esmeralda Martinez – No, więc czego chcesz?

 

Dark Avenger – No…. więc….. wróciłem…. i w ogóle.... wróciłem.... no i chciałbym..... dostać...... World title shot?

 

Esmeralda Martinez – Serio?

 

Dark Avenger – Tak…. (błagalnym głosem) Proszę….

 

Esmeralda Martinez – Wymień choćby jeden powód dlaczego mam to uczynić....

 

Dark Avenger – Eeeee.... rogi?

 

Esmeralda Martinez – Rogi? Co: rogi?

 

Dark Avenger – To takie coś co mam na głowie... są długie i potężne.... bardzo potężne.... zaostrzone na końcu i lekko zaokrąglone...

 

Esmeralda Martinez – Hmmm.... no i?

 

Dark Avenger – Mam fajne rogi....

 

Esmeralda Martinez – To jest ten powód?

 

Dark Avenger (niepewnie)Taaak....

 

Esmeralda Martinez – to dobry powód..... masz World title shot na następnej gali.... możesz odejść....

 

Dark Avenger – Hura!

 

Gumowy podchodzi do drzwi, jednak te się przewracają i do biura wpada pobity Kraven.

 

Esmeralda Martinez – Czego chcesz dobry człowieku?

 

Kraven – Mam tego dość! Przyjeżdżam w dobrym humorze do tej dziury... jeeebs... dostaje po pysku od jakiegoś emeryta.... pół gali czekam na służby medyczne... gdy wreszcie przychodzą.... jeeebs.... gaśnie światło i dostaje po pysku.... walczę sobie radośnie z wyżej wymienionym emerytem..... zakładam mu Kraven Crossface... no i co? No i co?

 

Esmeralda Martinez – Jeeebs?

 

Kraven – Tak jest! Jeeebs! Na ring wpada jakiś krab, który chce mi wjebać... ostatecznie wygrywam walkę... no i co? Wpada jakiś wariat, który pół roku gadał tylko: Yo! Yo! Yo! i nie kontrolował wydzielania śliny... no i co? Jeeebs! Znów dostaje po pysku! Jak tak może być?

 

Esmeralda Martinez – Nie wiem...

 

Kraven – Dlaczego tak się dzieje?

 

Esmeralda Martinez – Bo wszystkich wkurwiasz?

 

Kraven – Nie! Bo ochrona w tej federacji jest do dupy! Jak tak dalej pójdzie... zrezygnuje z pracy... Może wreszcie też dowiem się z kim walczę za tydzień?

 

Esmeralda Martinez – Pod drzwiami....

 

Kraven – Co pod drzwiami?

 

Esmeralda Martinez – Twój przeciwnik tam leży.... chyba go skrzywdziłeś....

 

Rosjanin wstaje, podnosi drzwi i widzi nieprzytomnego Gumowego.

 

Kraven – Co? Znowu on?!!?!? Nienawidzę tego kraju!!!

 

(EWF World Champion opuszcza biuro, a realizator przenosi nas w okolice ringu.)

 

 

Jan Kowalski – Nadszedł czas na długo oczekiwany main-event...

 

Tony Hogański – To niesamowite.... żebyś tylko z tego szczęścia nie dostał zawału....

 

   

 

 

EWF Tag Team Championship:

Ladder match:

Devil’s Pact vs Pinky & Krab Connection (c)

 

 

 

Uderza "Devil's Night" w wykonaniu D-12.. Na arenie robi się jasno.. Błyskają czerwone lasery , a gdy światło się zapala na ringu stoją Marco i Tool - Devil's Pact... Publika wita ich bardzo dużym cheerem, owacją na stojąco i w ogóle wielką szczęśliwością.

Słychać "Nie ma Litości" KaeNŻet-u.. Spod FeliXtronu spokojnym krokiem witany bardzo dużym cheerem wychodzi John Hangman z Tag titles na ramieniu.

Uderza "Darkness"  - Lacrimosa.. Gasną światła.... na arenie unosi się duży cheer.... wśród uderzeń pioruna i innych mrocznych efektów na ring wchodzi Tanatos ze swoim pasem... światło zapala się.

 

Tony Hogański – Taka roztrzepana walka main-eventem... EWF schodzi na psy.... w moim PCW....

 

Jan Kowalski – Wsadź to PCW sobie w dupę!!!

 

Tony Hogański – Po co te nerwy Janku?  

 

Jan Kowalski – Poza tym psy w EWF wyginęły... nie ma już: Wolfa, Rottweilera i Szakala....

 

Tony Hogański – Nadal czekam na pojawienie się pierwszego reprezentanta królików... wyobrażasz to sobie? Wielki Dziki Krwiożerczy Królik!!!

 

Jan Kowalski – Takie „wybryki” zdarzały się tylko w PCW.

 

Realizator pokazuje różnego typu drabiny rozrzucone w okolicach ringu, następnie widzimy jak Tanatos i Hangman oddają swoje pasy Gruzińskiemu, które zawiesza je na haku.... Po krótkiej chwili pasy zawieszone są już nad ringiem.... Grudziński daje sygnał do rozpoczęcia walki, a następnie wychodzi poza ring, bowiem na ringu nie jest już potrzebny.... Cała czwórka wrestlerów chwilę krąży wokół siebie... w końcu Tool rzuca się na Hangmana, a Marco na Tanatosa.... Pan Ciemności wrzuca byłego FTW Champa prosto do narożnika, a następnie przygniata g Splashem.... Marco szybko dochodzi do siebie.... Tanatos chwyta go natychmiast za gardło i próbuje Chokeslama, jednak Syxx wyrywa się mu, kopie go w brzuch i uderza DDT. Tanatos wstaje.... Marco w międzyczasie wchodzi na narożnik i skacze na Tanatosa z Hurricanraną!! (EWF! EWF! EWF!) W międzyczasie Hangman okłada różnego typu punchami, kickami i chopsami umieszczonego w innym narożniku Toola.... Ten próbuje się wyrwać, jednak Hangman kopie go w brzuch i natychmiast próbuje wykonać Egzekucję [Pedigree]! (cheer) Podwija jedną rękę.... próbuje drugą.... jednak Tool wyrwa się mu, natychmiast chwyta go za rękę i odbija o jedną z lin... następnie zaś wykonuje mu Dropkicka!

 

Jan Kowalski – Kto by pomyślał... Tool demoluje Hangmana...

 

Tony Hogański – Znając jego charakter to po gali będzie się każdemu żalił jaki to on jest biedny i poniewierany.

 

W tym samym czasie Marco i Tanatos walczą ze sobą w innym fragmencie wrocławskiego ringu. Tanatos kolejny raz próbuje wykonać rywalowi Chokeslam, a on kolejny raz nie daje się... natychmiast odbija się o liny i próbuje Clothesline’a.... Tym razem jednak to Tanatos odskakuje unikając jednocześnie tego ciosu.... znów chwyta Marco za gardło i tym razem wykonuje mu Chokeslama!! Tanatos triumfuje.... W międzyczasie Tool okłada Hangmana w jakimś tam narożniku..... wchodzi z nim na narożnik i próbuje wykonać SuperPlex.... dochodzi jednak do szamotaniny i żaden z wrestlerów nie może osiągnąć „zbawiennej” przewagi. W końcu zupełnie niespodziewanie [jak to zwykle w EWF] Extreme Wrestler przerzuca Toola nad sobą i rozbija się on poza ringiem!! (EWF! EWF! EWF!)

 

Tony Hogański – Krab kontratakuje.

 

Jan Kowalski – To wspaniale, prawda?

 

Tymczasem w innym fragmencie ringu.... Po złowieszczym Chokeslamie Marco wstaje.... patrzy na rozentuzjazmowanego Tanatosa.... doskakuje do niego i natychmiast dochodzi do  zwarcia. Żaden z wrestlerów nie może osiągnąć przewagi i panowie rozdzielają się. Pan Ciemności wiedząc o swojej fizycznej przewadze jest niepocieszony....  chwila przerwy, tudzież odpoczynku....  po raz drugi następuje zwarcie.... i po raz drugi kończy się ono wynikiem nierozstrzygniętym... znów chwila przerwy, po której to następuje kolejne zwarcie.... Tanatos wreszcie korzysta ze swojej naturalnej przewagi, jakoś tam chwyta Syxxa i wykonuje mu Piledriver!! (cheer) Gdy jego rywal próbuje wstać Tanatos wykonuje mu Elbow Dropa.... Po chwili Pan Ciemności próbuje wykonać kolejnego Elbow Dropa, jednakże Marco robi unik i Tanatos uderza w matę.... Natychmiast wstaje... próbuje Clothesline’a.... Marco jednak unika tego ciosu.... chwyta go za rękę, kopie go w brzuch i uderza Tornado DDT.... Marco się cieszy.... jednak natychmiast obrywa Low Blowa..... Obaj wrestlerzy leżą....... Jednakże po dość krótkiej chwili obydwaj znowu są na nogach. Dochodzi do kolejnego zwarcia. Tym razem Marco wpycha Tanatosa w narożnik. Tam chce po chwili wykonać Splash, ale Tanatos częstuje go Big Bootem, a po chwili wykonuje na nim Belly to Belly Suplex.  Tanatos podnosi Syxxa i rzuca go na liny. Następnie podnosi go i otrzymuje Low Blow.... obaj wrestlerzy znów leżą.....

 

Tony Hogański – Jakie to smutne... chyba będę płakał...

 

Jan Kowalski – Mówiłeś, że Hogańscy nigdy nie płaczą.

 

Tony Hogański – To jest w miarę logiczne, jednakże nie zrozumiałeś wygłoszonej przed chwilą przeze mnie klasycznej metafory mającej na celu....

 

Jan Kowalski – Dobra... dobra... odpuść sobie....

 

Realizator pokazuje nam co dzieje się poza ringiem, gdzie trwa zacięty brawl pomiędzy Johnem Hangmanem a Toolem.... Hangman rzuca Toola na jakąś drabinę.... ten powoli wstaje.... Hangman chwyta go za rękę...

 

Tony Hogański – Jakie to romantyczne.

 

.... i próbuje wepchnąć go na kolejną drabinę..... jednak tym razem Tool nie daje się, kopie go w brzuch po czym uderza Neckbreaker wprost na drabinę!! (EWF! EWF! EWF! EWF!) Hangman za bardzo się nie rusza.... Tool się cieszy.... zaczyna grzebać coś pod ringiem i wyciąga stamtąd jakiś stół.... następnie znów coś tam sobie grzebie i wyjmuje drut kolczasty, który od razu umieszcza na wyżej wymienionym stole. Hangman zaczyna się budzić... Tool jednak nie próżnuje... chwyta jakąś drabinę i wrzuca ją na ring.... następnie wrzuca następną i następną i żeby było miło jeszcze dwie. Tym sposobem na ringu znajduje się już pięć drabin... Marco i Tanatos nadal leżą roztrzaskani.... Tool próbuje podnieść Hangmana, jednak od razu otrzymuje niespodziewanego kopniaka w brzuch.... Extreme Wrestler chwyta go w pozycję do Pedigree... następnie wchodzi z nim na jakąś drabinę i wykonuje mu Egzekucję wprost na drabinę!!! (EWF! EWF! EWF! EWF! EWF!)

 

Jan Kowalski – Powrót Kraba...

 

Tony Hogański – Co?

 

Jan Kowalski – Tym stwierdzeniem ogłosiłem, że Hangman wrócił do swojej standardowej formy.

 

Hangman nie próżnuje i natychmiast wdrapuje się na ring.... Tam powoli dochodzą do siebie Marco i Tanatos...... Krab od razu wkracza do akcji... odbija się o liny i uderza wstającemu Syxxowi Neckbreakera.... Marco leży.... Były EWF World Champion natychmiast poprawia mu Leg Dropem, a po chwili Elbow Dropem..... Hangman chwyta drabinę i rozstawia ją, natychmiast też wdrapuje się na nią i po chwili znajduje się już na szczycie.... Okazuje się jednak, że drabina nie była zbyt wysoka i żeby ściągnąć pasy brakuje mu jeszcze około 1,5 metra... Extreme Wrestler wścieka się i zaczyna miotać przekleństwami na lewo i prawo... szybko jednak dochodzi do siebie i skacze na leżącego „na dole” Marca z Diving Headbutt!!!! (EWF! EWF! EWF! EWF! EWF! EWF!)

 

Jan Kowalski – Mimo wielu zarzutów co do niego Hangman nadal prezentuje bardzo wysoką formę.

 

Tony Hogański – Na pewno wdychał z Tanatosem jakieś opary z trumny i dlatego tak żwawo się porusza.

 

Jan Kowalski – Twierdzisz, że Hangman.....

 

Tony Hogański – Nic nie twierdzę... komentuje lepiej walkę... albo nie... lepiej zamknij się... 

 

Tanatos podnosi się... jest raczej zdziwiony, że Marco i Hangman leżą roztrzaskani.... Pan Ciemności spogląda na drabinę i zaczyna się po niej wspinać tym samym popełniając błąd Hangmana.... już po chwili Pinky orientuje się, że drabina na której się znalazł nie należy do najwyższych.... Decyduje się jednak zejść „normalną” drogą, tą jaką wszedł.... wtedy na ring wpada Tool, który skacze Dropkickiem na drabinę, ta przewraca się.... Tanatos spada z niej, wylatuje poza ring i na dodatek rozbija się na stercie drabin!!! (EWF! EWF! EWF! EWF!) Tool chwyta inną drabinę, rozstawia ją i próbuje wejść na szczyt.... do siebie dochodzi Hangman, który włazi tam zaraz za Toolem.... Ten jest już do góry i prawie dotyka pasów.... Hangman jednak zaczyna rozchuśtywać drabinę..... tym sposobem przewraca się ona...... Tool spada na wstającego Marca, a Hangman wylatuje poza ring i roztrzaskuje się na rozstawionym przez Toola stoliku obłożonym drutem kolczastym!!! (EWF! EWF! EWF! EWF! EWF! EWF!)

 

Tony Hogański – Tak to jest jak się ma umysł kraba....   

 

Wszyscy wrestlerzy leżą i za bardzo się nie ruszają.... Do siebie prawie równocześnie dochodzą Marco oraz znajdujący się poza ringiem Tanatos.... Marco widząc masę drabin rozstawia jedną i próbuje wejść na nią.... jednak gdy osiąga dopiero drugi stopień na ring wpada Pan Ciemności, który chwyta rywala, ściąga go z drabiny i natychmiast próbuje wykonać mu Tombstone Piledriver.... jednak Marco ześlizguje się mu, natychmiast kopie go w brzuch..... próbuje wykonać DDT jednak Tanatos nie daje się mu. Marco natychmiast wskakuje na narożnik, a Tanatos gramoli się tam zaraz za nim.... dochodzi do szamotaniny... w końcu były World Champion chwyta Marca za szyję i Chokeslamem wyrzuca go poza ring wprost na stertę drabin!! (EWF! EWF! EWF! EWF!) W międzyczasie budzi się Hangman.... widzi leżącego nieopodal Syxxa.... chwyta go za głowę i wrzuca go wprost na stolik komentatorski.... wchodzi tam za nim i chwyta w pozycję do Pedigree!! Podwija jedną ręką... podwija drugą i szykuje się do wykonania Egzekucji.... jednak Marco przerzuca go Back Body Dropem, tak że Extreme Wrestler przelatuje i roztrzaskuje się na rosyjskim stoliku komentatorskim!!! (EWF! EWF! EWF! EWF! EWF!)

 

Tony Hogański – Powtórzę moje stwierdzenie jeszcze raz: tak to jest jak się ma umysł kraba....   

 

Jan Kowalski – Twoje stwierdzenia nigdy nie są za mądre...

 

Tony Hogański – Helman’s! Oto król jest majonezów!

 

Hangman leży na zgliszczach rosyjskiego stołu i za bardzo się nie rusza.... zmęczony Marco zsuwa się z „normalnego” stolika i także nie jest zbyt zdrowy.... Tool w międzyczasie opuszcza ring... znów coś grzebie pod ringiem i wyciąga stamtąd stół obłożony drutem kolczastym, następnie wchodzi na ring z tym stołem i natychmiast zostaje powalony Clotheslinem. Tanatos zaczyna szukać jakiejś odpowiedniej drabiny.... poza ringiem do siebie dochodzi Marco... Wtedy też rozlega się "Quite Bitter Beings" – CKY (giga mega hiper eXtreme cheer + Snake! Snake! Snake! Snake! Snake! Snake! Snake! Snake! Snake! Snake! Snake!) Na ring wpada Snake, który powala Tanatosa Clotheslinem, a następnie podnosi go i uderza Anakondę [Tombstone Piledriver]! Na ring wchodzi Marco i dziękuje Snake’owi... ten uśmiecha się.... wyciąga do niego rękę.... Marco także i tym sposobem widzimy wzruszający uścisk dłoni! (giga cheer + Snake! Snake! Snake! Snake! Snake! Snake!) W międzyczasie budzi się Tool i nie próżnując zaczyna wdrapywać się po drabinie by ściągnąć pasy.... Wtedy też zupełnie niespodziewanie Snake chwyta Marca i wykonuje mu Anakondę [Tombstone Piledriver]!!!

 

Tony Hogański – Na brodę Proroka, co to?

 

Jan Kowalski – Najświętsza Panienko z Gwadelupy! Co to ma znaczyć?

 

Snake uśmiecha się i zaczyna okopywać Syxxa.... publiczność nie może uwierzyć.... nagradza go lekkim heel heatem.... Snake znów podnosi Syxxa i znów uderza na nim Anakondę.... do publiczności nadal nie dociera czyn ich herosa.... Snake zaczyna pokazywać obraźliwe gesty pod adresem publiczności.... heel heat się wzmaga.... Snake wchodzi z Syxxem na wcześniej przyniesiony stół komentatorski i wykonuje mu kolejną Anakondę!! (mega heel heat) Tymczasem Tool jest już na samej górze drabiny i ściąga pasy!! (cheer) (Zwycięzcami i nowymi mistrzami Tag Team są: Marco i Tool!!)

 

Jan Kowalski – Mamy nowych mistrzów!

 

Snake nie jest zbyt szczęśliwy z faktu iż przegapił obecność Toola.... ze złością kopie w drabinę, tak że Tool wraz z pasami spada z niej i traci przytomność. Snake opuszcza arenę.... gdy jest pod FeliXtronem wychodzi do niego Lukki... panowie ściskają się i przy ogromnym heel heacie opuszczają arenę. Reszta wrestlerów leży nieprzytomna na ringu i w jego okolicach.

 

Jan Kowalski – Na tym kończymy dzisiejszą Wrestlepaloozę. Żegnają państwa: Tony Hogański....

 

Tony Hogański – Tak... tak... to właśnie ja! Tony „PCW” Hogański was żegna... Kowalski w sumie też... prawda Janku?

 

Jan Kowalski – Tak.... oglądajcie nas za tydzień... 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Transmisja urywa się.

 

 EWF Corporation™ 2003

 


Podobała ci się gala? Nie cierpisz je? Najlepiej będzie jak skomentujesz ją na FORUM.

Powrót na stronę główną