Powrót na stronę główną.

 

 

2.05.2002 – Kalisz

 

 

Dark match – Uga-Buga pokonał Ghula i Thundera. Thunder w czasie walki potknął się o własną nogę i rozbił głowę o narożnik (przeżył?)... Gdy Ghul kazał włączyć jego theme Uga-Buga powalił go z Clothesline i odliczył.

 

(Widzimy halę EWF z lotu ptaka, a po chwili kamera przenosi nas do środka, gdzie tłumy fanów skandujących: EWF! EWF! EWF! czekają na rozpoczęcie się Wrestlepaloozy, jak zawsze przynieśli ze sobą tłum napisów: „Felix, Hangman, Gangsta, Kraven, Game kto następny?”, „Szakal - może tak czas na emeryturkę?”, ”Demon – a my cię mamy w dupie”, „Bubba – nasze dziecko rośnie zdrowo!”,  „od Bryndzy czuć taki POWER!”, „Voodoo = wysokie ratingi”, oprócz tego dostrzegamy czatujących za swym stanowiskiem komentatorów EWF:)

 

Jan Kowalski – W ten niedzielny wieczór witają państwa: Rigoberdo Valdesa [Jan Kowalski]...

 

Tony Hogański – A także Cesar Evora [Tony Hogański] w towarzystwie mojego kochanego Bobo (Tony pokazuje słoik z pająkiem do kamery)

 

Jan Kowalski – Dzisiejszy wieczór będzie epokowy w dziejach EWF, bowiem raz na zawsze pozbędziemy się Tony’ego... a nowym komentatorem Wrestlepaloozy zostanie Antoni Bryndza!

 

Tony Hogański – Niedoczekanie twoje. Wszyscy na świecie zobaczą unicestwienie tej lamowatej zebry! Prawda Bobo? (Tony przykłada ucho do słoika) Dobry pomysł Bobo! Ty zawsze masz takie genialne zrywy inteligencji! 

 

Jan Kowalski – Co powiedział ci ten insekt?

 

Tony Hogański – Nie twój interes Gustlik.

 

 

(Widzimy biuro Esmeraldy Martinez, która właśnie ogląda Kubańską Telewizję Narodową [KTN™], w pewnym momencie do pomieszczenia wchodzi Kid Nova)

 

Esmeralda Martinez – Nie przeszedłeś dezynfekcji wynocha!

 

Kid Nova – Tylko dwa słowa!

 

Esmeralda Martinez – Dobra mów...

 

Kid Nova – Jak zapewne pani wie urodziłem się pewnego burzowego dnia. Mój dziadek od razu wiedział, że zostanę wielkim wrestlerem bowiem mój świętej pamięci tatuś wykonywał mamusi Powerbomby. Od najmłodszych lat zawsze fascynowałem się wrestlingiem... Mam dopiero 22 lata i jestem przedstawicielem najmłodszej generacji wrestlerów w Polsce. W wieku 18 lat zapisałem się do szkoły wrestlingowej dla opornych. Szło mi tam dość dobrze... Publiczność mnie kochała i uwielbiała jak skacze z krzeseł... Wielu najwspanialszych trenerów uważa , że mam wielki i talent i serce do wrestlingu. Niejednokrotnie omal nie doprowadziłem do zasłabnięcia osób oglądających me walki, gdyż nie znam słowa „wystarczy”, zawsze chce więcej pokazać i zrobić coś trudniejszego. Wielokrotnie wydawało się, że już po mnie, lecz ja za chwilę

wstawałem z uśmiechem na twarzy. Sam uważam , że jestem szalony ale w pozytywny sposób, co pozwala być mi jedynie coraz lepszym

Oprócz tego bardzo lubiłem też jeść marchewki... A z tymi marchewkami to wiążę się taka historia, że.... 

 

(Widzimy, że Esmeralda Martinez usnęła... realizator przenosi nas więc na ring)

 

 

 

Morgion vs El Matador

 

 

Rozlega się "Bogurodzica” i spod FeliXtronu wychodzi Morgion w krzyżackiej zbroi.

 

Tony Hogański (do pająka) Bobo patrz jak niektórym wrestlerem odpierdala pod wpływem nadmiernej ilości mleka. 

 

Morgion wolnym i zapuszkowanym krokiem wchodzi na ring, gdzie otrzymuje mikrofon:

 

Morgion – Witam wszystkich szlachetnych chłopów polskich! (heel heat) Dziś jesteście świadkami przemiany! Ja bowiem Morgion pod wpływem kultury neogotyckiej stałem się założycielem i pierwszym członkiem Zakonu Najświętszego Barnaby Zbawiciela! Ave! Na pohybel chłopom! (Morgion wyciąga zardzewiały miecz)

 

Niespodziewanie słychać „Tequilla Sunrise” Cypress Hill i na ring wpada El Matador!

 

Jan Kowalski – Najświętsza Panienko z Gwadelupy co to będzie za walka?

 

El Matador powala Krzyżaka z Clothesline, po czym wskakuje na narożnik i skacze z Tequilla [450 Splash]... Morgion próbuje wstać, jednak zbroja jest za ciężka... Matador kładzie na nim nogę... pin.....1.......2........3 (Zwycięzcą jest: El Matador!) Matador radosny opuszcza arenę, a na ring wpadają służby, które próbują podnieść leżącego Morgiona....

 

Tony Hogański (do pająka) Bobo to był klasyczny przykład głupoty wrestlerskiej... Pamiętaj, żeby uważać na złych ludzi....

 

 

(Kamera przenosi nas ponownie do biura Esmeraldy Martinez)

 

Kid Nova – Oprócz tych marchewek bardzo też lubię jeść brokuły i śledzie.. Ach te śledzie.. w PCW Mind Mower (heel heat) dawał nam takie za darmo! Może pani to sobie wyobrazić?! Za darmo!!!! Co prawda były nie świeże, ale...... przepraszam czy pani mnie słucha? (Martinez budzi się)

 

Esmeralda Martinez – Może przejdziesz do sedna sprawy?

 

Kid Nova – Z uwagi na moją wielkość i nieprzeciętny talent żądam EWF World title shot’u!

 

Esmeralda Martinez – Zwalniam cię. (zwracając się do jakiegoś urządzenia) Petruello wezwij ochronę by wynieśli tego śmiesznego pana, co mnie denerwuje... (zwracając się do Kid Novy) A ty mój drogi... masz czas do końca gali by się stąd wynieść... nie masz prawa walczyć... gdy gala się kończy nie widzę tu twego marchewkowego tyłka.... O! Już jesteście? Nie ma to jak ochrona z Kuby... oto paczka (wskazuje na Novę) Zabierzcie go do jego szatni....

 

(Do biura wchodzi ochrona, która „wynosi” członka Rebeliantz)

 

Esmeralda Martinez – Nareszcie cisza i spokój...

 

 

(Do biura wchodzi Jupiter [cheer])

 

Jupiter – Witaj latynoska jędzo!

 

Esmeralda Martinez – Proszę, proszę... przyszła koza do stodoły... Bardzo dobrze, że jesteś... zwalniam cię... (zwracając się znów do urządzenia) Petruello bądź tak dobra i wezwij panów z ochrony ponownie...

 

(Po krótkiej chwili do biura wchodzi ochrona, która „wynosi” Jupitera, zakuwając go przy okazji w kaftan bezpieczeństwa, przy okazji do pomieszczenia wchodzi Dagmara Zielińska)

 

Esmeralda Martinez – Słucham cię Petruello?

 

Dagmara Zielińska – Nie wiem czy panienka zauważyła... ale przed chwilą zostało zwolnionych dwóch wrestlerów, którzy biorą udział w FTW title Tournament.

 

Esmeralda Martinez – No to co... później się coś wymyśli... niech walczą pozostali... anuluje tą walkę... 

 

(Kamera przenosi nas w okolice ringu)

 

 

Jan Kowalski – Jak zapewne wszyscy zauważyli Esmeralda Martinez zwolniła dwóch bardzo ważnych dla federacji wrestlerów. Co to za sobą poniesie?

 

Tony Hogański – Al-Luda pójdzie w dół...

 

 

EWF FTW Tournament:

Flaming Table match:

Rottweiler vs Super Crazy

 

 

 

Rozlega się "My Way" – Limp Bizkit i na ring wchodzi Super Crazy, któremu towarzyszy Smela. Publika cheeruje, a ten duet rozstawia wokoło ringu stoły.

Nagle gra Here comes the PAIN" – Slayer i na ring wchodzi Rottweiler (heel heat).

 

Jan Kowalski – Jeśli Pani Prezes zacznie dokonywać więcej takich zwolnień grupowych to niedługo tacy wrestlerzy zaczną walczyć o EWF World title.... Gdzie jest Felix????

 

Najnowszy nabytek “Armii Martinez” powoli wchodzi na ring. Staje naprzeciw Crazy’ ego. Widać, że jest między nimi olbrzymia różnica wzrostu. Gong. Crazy próbuje rzucić się na rywala, ale Rottweiler powala go Big Bootem. Nastepnie whipuje go oliny i rzuca Powerslamem. Następnie Rottweiler unosi Crazy’ ego i rzuca go Gorilla Press Slamem na jeden ze stołów stojących wokoło ringu. (EWF! EWF! EWF! EWF!).

 

Jan Kowalski – Świetnie się zaczyna dla nadal aktualnego EWF TV Champa...

 

Crazy leży dłuższą chwilę Smela sprawdza jego stan. Wtedy Smele do tyłu zachodzi Rott i skacze na niego z Dog’s Sleeper ( patrz roster). Smela pod wpływem ciężaru rywala wywraca się. Rott łapie Smelę za szyję i rzuca Choke Slamem na barierki ( heel heat). Rottweiler szczeka w stronę publiczności, ale wtedy Crazy wykonuje na nim Drop Kick, Rottweiler zaczyna się chwiać, Crazy wchodzi na barierki i przewraca go Moonsaultem (EWF! EWF!) Super Crazy kładzie swojego rywala na stole, w czym pomaga mu Smela. Następnie wchodzi na narożnik ringu i skacze z 5 Star Frog Splashem, ale Rottweiler się odsuwa i Crazy po raz drugi w czasie walki rozbija stół. Rottweiler podnosi swojego przeciwnika i wykonuje na nim Belly to Belly Suplex. Następnie podchodzi do kolejnego stołu, zapala go. Podnosi Crazy; ego w pozycji jak do Powerbomba, szykuje się do rzutu, ale Crazy kontruje z Hurricanraną, tak, że Rottweiler upada obok stołu.

 

Tony Hogański (do pająka) Popatrz Bobo jakie to głupie. Nigdy nie waż się zostać wrestlerem. Obiecaj mi to! (Tony przykłada ucho do słoika) Kochany Bobo... Wiedziałem, że nie zawiedziesz Tony’ego.  

 

Obaj wrestlerzy leżą. Pierwszy wstaje Rottweiler (heel heat). Podbiega do niego Smela, ale Rottweiler łapie go za szyję i rzuca Chokeslamem na ciągle palący się stół (heel heat). Crazy widząc jak Rottweiler demoluje jego managera, rzuca w Rottweilera krzesełkiem, ten odwraca się, a Crazy ucieka w okolice rampy. Tam dobiega do niego Rottweiler, Crazy woła go do siebie, Rott próbuje zrobić na nim Spear, ale Crazy robi sprytny unik i Rottweiler ląduje na stercie stołów stojących 2 metry poniżej rampy (EWF! EWF! EWF! EWF!)

 

Tony Hogański (do pająka) Przenigdy Bobo nie bierz przykładu z Rottweilera...

 

Crazy skacze na Rottweilera z Swanton (EWF! EWF! EWF!). Obaj wrestlerzy leżą. Crazy podpala jeden ze stołów, po czym próbuje wynieść przeciwnika do Crazy Slam, jednak ten jest o wiele za ciężki i się to nie udaje. Rottweiler wynosi przeciwnika i wykonuje Drive – in Terror (patrz roster) na płonący stół. (Zwycięzcą, który przechodzi do następnej rundy został: Rottweiler) ( mega- heel heat). Rottweiler podnosi swojego przeciwnika i ciągnie go na ring, obijając. Gdy jest na ringu, łapie go za szyję i wykonuje na Super Crazy’m Death Penalty (patrz roster). Rottweiler szczekając odchodzi...

 

Jan Kowalski – Szczerze mówiąc nie spodziewałem się, że Rottweiler wygra tą walkę. Co to za pomysł? Ratingi znów pójdą w dół.

 

 

-------------------------------------------------------------

 

„10 sposobów jak poderwać kulturystkę” – wyprzedaż zapasów tylko w EWF ShopZone

 

-------------------------------------------------------------

 

(Kamera przenosi nas do szatni Bad Boya... widzimy jak przysiada się do niego Rottweiler)

 

Rottweiler – Wygrałem! Hau! Hau!

 

Bad Boy – To fajnie... (Bad wyciąga z kieszeni zdjęcie Kamili)

 

Rottweiler – Tobie się to nie udało! Będę mistrzem! Hau! Hau!

 

(niespodziewanie gaśnie światło)

 

Rottweiler – Hau! Hau! Bin Laden słońce zestrzelił czy co? Aaaaa! Co to?!!

 

(Słychać odgłosy szamotaniny, upadających mebli, sprzętów i innych rzeczy codziennego użytku wrestlera. Światło zapala się – widać obitych i krwawiących Bad Boya i Rottweilera, szatnia zaś jest zdemolowana. Kamera robi zbliżenie na Bad Boya, obok którego widzimy podarte zdjęcie Kamili. Kamera przenosi nas w inne miejsce hali)

 

(Widzimy zakutego w zbroję Morgiona, który powoli wlecze się w stronę automatu z Felko-colą. Niespodziewanie jego drogę zagradza mu The Thunder!)

 

Morgion – Bądź pozdrowiony gościu mój!

 

The Thunder (pokazując swoją szatnię) W radosne progi moje wejdź!

 

Morgion – Czy zechciałbyś dobry chłopcze zostać moim giermkiem?

 

The Thunder – Waszmość nie żartuje? To będzie zaszczyt dla mego istnienia.

 

Morgion – Uklęknij, więc! (Krzyżak wyciąga miecz, a Thunder klęka) Pasuję cię na mego giermka! Powstań – kiermaszu z Psich Kiszek!

 

The Thunder – Na pohybel chłopom! Boguuurodzicaaaaaaaa!

 

Morgion – Jeszcze dziewicaaaaaaaa!

 

(Kamera przenosi nas na ring)

 

 

Tony Hogański (do pająka) Bobo widziałeś tych idiotów?

 

(Kamera robi zbliżenie na zawieszone w powietrzu słuchawki komentatorskie)

 

 

Ladder match – zwycięzca zostaje komentatorem Wrestlepaloozy

Tony Hogański (c) vs Antoni Bryndza

 

 

Rozbrzmiewa theme Hulkstera- „American Made”, Tony z dumną miną opuszcza stolik komentatorski i wchodzi na ring... Hogański zaczyna pozować ala Hogan.. („ataki epilepsji”)

Kid Rock - „Legs”! Pewny siebie Bryndza szybko idzie w stronę ringu..

 

Bryndza wchodzi na ring i od razu przy cheerze widowni atakuje nieco zaskoczonego Tony’ego!.... Bryndza wykonuje parę punch’y, Tony pada po trzecim...

 

Jan Kowalski (śmiejąc się do rozpuku..) Cóż za epicka rywalizacja... Buehehe....

 

Bryndza stara się założyć jakaś dzwignię na nodze leżącego Tony’ego, Toster jednak łapie się lin i Grudziński każe przerwać chwyt... Bryndza wstaje i zdenerwowany odpycha sędziego! Grudziński nie wie co zrobić.. Toster w tym czasie sprzedaje jednak Bryndzy Low Blow... Antoni Bryndza pada trzymając się za krocze.. Tony wolno schodzi z ringu i wyjmuje spod niego.. drabinę!... Hogański wrzuca drabinę na ring.. W locie łapie ją jednak wstający Bryndza! Ex-Sędzia podnosi komicznie drabinę w geście triumfu...

 

Jan Kowalski  (znowu powstrzymując ataki śmiechu) Ależ wyczyn!.. Bryndza na World Champa!

 

Tony przechodzi między linami próbując wejść na ring, Bryndza wtedy jednak uderza drabiną niczym taranem w głowę komentatora... Hogański spada na posadzkę wokół ringu.. Bryndza schodzi za nim... Antoni kuca nad Hogańskim i zaczyna go obijać punchami.. Bryndza wstaje i kieruje się w stronę stanowiska komentatorskiego.. Bryndza bierze słoik z Bobo! oster widząc obrót sprawy szybko wstaje... Bryndza rozbija słoik z pająkiem na głowie Hogańskiego!! (EWF! EWF! + Ohhhhh!) [Kamera pokazuje nam oglądającego w swej szatni tą walkę: Szakala, widząc upadek pająka, denerwuje się i zaczyna okopywać manekin Hangmana]  Toster pada trzymając się za głowę.. Bryndza z trudem podnosi Hogańskiego i wpycha go z powrotem na ring...  Bryndza Body Slam’uje przeciwnika.. Ex-Sędzia zaczyna rozstawiać drabinę na środku ringu.. Bryndza zaczyna wchodzić na drabinę... Tony jednak przewraca ją nogą, Bryndza boleśnie spada na matę.. Hogański z zrozpaczoną miną wstaje i spogląda w stronę rozbitego słoika... Wyraźnie słychać jak Hogański zaczyna wołać „Bobo!”... Zdenerwowany Tony wraca do kopania Bryndzy... Hogański sapiąc rozstawia drabinę i zaczyna na nią wchodzić... Tony jest już prawie na szczycie, Bryndza leży bez życia na plecach..

 

Jan KowalskiAAAAAH!!! (Janek ze wstrętem odrzuca słuchawki komentatorskie i.... pająka!)

 

Hogański widząc zamieszanie przy stoliku komentatorskim odwraca uwagę od wiszących słuchawek... Wykorzystuje to Bryndza który z trudem przewraca drabinę na liny.. Tony boleśnie upada poza ringiem.. Wyglądający na strasznie zmęczonego Bryndza z powrotem ustawia drabinę w pozycji stojącej.. Antoni bardzo wolno zaczyna się wspinać... Tony gramoli się poza ringiem w stronę Kowalskiego i znajdującego się gdzieś w jego pobliżu Bobo.. Bryndza tym czasem zdejmuje słuchawki!! (zwycięzcą i nowym komentatorem Wrestlepaloozy jest: Antoni Bryndza)

 

Jan Kowalski – Wygląda więc na to, że Tony stracił nie tylko swojego ukochanego pająka.. ale również i swoją odwieczną pozycję komentatora Wrestlepaloozy!

 

Toster zaczyna szukać na posadzce swego pająka, jednak nie znajduje go. Zamiast tego chwyta mikrofon:

 

Tony Hogański – Lamersko Zebro! Przez ciebie Bobo zniknął! To straszne! Zemszczę się! Ale.... najpierw znajdę mego przyjaciela.... Bobo! Gdzie jesteś???!!!!

 

Rozbrzmiewa „American Made” i publiczność wzruszona smutkiem Tony’ego żegna go owacją na stojąco...

 

Jan Kowalski – Tony!! Wróć! (Tymczasem uśmiechnięty Bryndza siada obok Kowalskiego)  

 

Antoni Bryndza – Witam... jestem Serghio Placente [Antoni Bryndza] i właśnie zostałem nowym komentatorem Wrestlepaloozy. Mam nadzieję, że będzie się nam razem miło pracowało.

 

 

(Kamera przenosi nas na zaplecze. Widzimy szatnię Rebeliantz, gdzie dostrzec można Vampirra, Marco i Kid Novę)

 

Vampirro – Po co zaczynałeś w ogóle tą rozmowę z Martinez? Pomyśl czasem zanim coś zrobisz! Rusz głową a nie brzuchem! Ego cię zjadło? Liczyłeś, że Esmeralda powie: „Oczywiście... właśnie dostałeś World title shot”.

 

Kid Nova – W sumie to tak.

 

Vampirro – Osłabiłeś Rebeliantz! Zostałeś zwolniony! Jak mamy zniszczyć EWF teraz?! We dwójkę?!

 

Kid Nova – Ale.. ale...

 

Vampirro – EWF zerwało z tobą kontrakt. Rozumiesz? Nie możesz walczyć, a do końca gali musisz stąd zniknąć! Jak mamy teraz wygrać Tag titles?

 

(Kamera przenosi nas do szatni Bad Boya)

 

Rottweiler – Słuchaj czarny kudłaczu! Przez ciebie mój psi zadek został skopany! Wrrrr! Hau! Hau!

 

Bad Boy (wyjmujący z kieszeni nowe zdjęcie Kamili) Doskonale cię rozumiem. Hau!

 

Rottweiler – Miarka się przebrała psia podróbko!

 

Rottweiler zaczyna okładać swoją dmuchaną budą Bad Boya... gdy ten upada Rott podnosi go i uderza na nim Drive in Terror (patrz roster)

 

Rottweiler (wychodząc z szatni) Było miło, ale się skończyło... 

 

(Do pomieszczenia wchodzą sanitariusze, jednak niespodziewanie coś ich przegania... kamera robi zbliżenie.... to Gangsta!! Gangster zaczyna okładać pobitego Bad Boya.... zrzuca go z wózka (na którego zdążyli go wepchnąć sanitariusze)... podnosi go i uderza Powerbomb na posadzkę! [cheer])

 

Gangsta – Widzisz droga czarna maso... Dziś już drugi raz doświadczyłeś zemsty Gangsty... tak jest... wtedy to także byłem ja.... i zgadnij co jeszcze? Oprócz tego, że Esmeralda Martinez reaktywowała mój kontrakt to jeszcze przyznała mi walkę z tobą... jeden na jednego.... za tydzień... No Holds Barred (cheer) 

 

(Realizator przenosi nas na ring)

 

 

Antoni Bryndza – Niespodziewana sytuacja w szatni!!! Czy państwo to widzieli?!!! Bo ja tak!!!!

 

(Klatka powoli opuszcza się)

 

 

EWF Tag Team Championship:

Kid Nova & Marco vs Bubba Ray & The Claw (c)

 

 

Rozbrzmiewa Slipknot- „Left Behind”… Pojawiają się EWF Tag Team Champs, Claw & Bubba Ray…

Na FeliXtronie pokazuje się czerwony napis Rebeliantz... Przy heel heacie widowni pokazuje się Marco.. i Vampirro!!

 

Jan Kowalski – Kid Novę w szeregach Rebeliantów zastąpi jak widzimy Vampirro..

 

Klatka zostaje opuszczona.. Wygląda na to że walkę rozpocznie Marco i Bubba Ray... Stojący w narożniku Vampirro wygraża się Tag Champom... Słychać gong.. Zwarcie Bubby i Marco.. Silniejszy Bubba whip’uje Cruisera i „ścina” go Clothesline’em.. Bubba wykonuje serię trzech HeadButtów.. Tag Champion podnosi Marco’a, kopie go w brzuch i wykonuje Double Underhook Powerbomb into pin...1.....2...kick out!.. Bubba ciągnie za włosy Chosen One’a w stronę swojego narożnika, ten jednak nieoczekiwanie atakuje nogę Bubby.. Bubba Ray po paru bolesnych kopnięciach w kolano z grymasem bólu na twarzy pada... Marco wykonuje serię Elbow Dropów na nogę przeciwnika... Bubba Ray próbuje wstać, The Chosen One wykonuje jednak efektowny Spinning Heel Kick powalając przeciwnika.. Marco zmienia się z Vampirro... Ten szybko podnosi Bubbę i wykonuje Powerslam.. Vamp z Back Suplex...1…2.. wykop Bubby Raya… Vampirro Irish Whip’uje przeciwnika do własnego narożnika i zaczyna zagadywać sędziego... Marco w tym czasie dusi Bubbę Raya w narożniku.. Zdenerwowany Claw wbiega na ring i powala Vampirra...

 

Jan Kowalski – Właśnie się zastanawiałem kiedy się rozpocznie zadyma.

 

Antoni Bryndza – Jasna cholera!!!!!!!! To było niesamowite!!!!!!!

 

Bubba kontruje duszenie Marca’a uderzeniami łokciem, Claw tymczasem rozpoczyna wykonywanie Pedigree na Vampirro...! El Masta of Pain reversuje jednak z Back Body Drop i Claw ląduje plecami uderzając w ścianę klatki... Bubba Ray odbija się od lin i wykonuje DDT na Vampie.. Wtedy jednak Marco zachodzi Bubbę od tyłu i wykonuje The Stroke.... The Chosen One „budzi” Vampirra i coś do niego mówi.. Rebeliantz zaczynają wdrapywać się po ścianach klatki... Marco jest już prawie na jej szczycie, Vampa w wspinaczce dogania The Claw...Claw paroma punch’ami zrzuca Vampa na matę...Bubba tymczasem zaczyna wdrapywać się za Marco’iem..  Claw skacze z Diving Headbutt na Vampirro z połowy wysokości klatki!…Widać że The Claw sam przy tym ucierpiał.. Marco tymczasem stoi już na szczycie klatki.. Widząc iż nie powiodła się ucieczka Vampirro, członek Rebeliantz w szaleńczej akcji skacze z Corkscrew Planchą ze szczytu klatki na dochodzącego do siebie Clawa!.. (EWF! EWF!) Widząc to Bubba Ray również dochodząc już do szczytu konstrukcji skacze z Elbow Dropem na znajdującego się niżej Vampirra!!!!!! (EWF! EWF! EWF!) Wszyscy czterej wrestlerzy leżą, Grudziński zaczyna wyliczać....1...2...3...4..5...6..Bubba i Marco zaczynają brawl. 7...8... Claw i Vampirro z trudem wracają do swoich narożników.. W ringu tymczasem silniejszy Bubba rzuca Marco’iem o ścianę klatki... Bubba przy cheerze fanów ponownie rzuca Cruiserem, tym razem w przeciwległą ścianę klatki... Widząc to Vampirro wbiega na ring, powala próbującego go powstrzymać Grudzińskiego i Running Lariatem „kosi” Bubbę.. Claw wbiega na ring próbując pomóc partnerowi, nieoczekiwanie jednak z nikąd pojawia się Marco i z Head Scissors powala Clawa... Rebeliantz przy heel heacie widowni zaczynają pozować na środku ringu.. Vampirro podnosi Bubbę i łąpie Ray’a za szyję...

 

Jan Kowalski - Shadowslam!! Chyba będziemy mieć kolejną zmianę mistrzów...

 

Antoni Bryndza – To absolutnie niesamowite!! Jasna cholera!!!!!! To będzie potężny cios, który wgniecie Bambe Ryja w matę!!!

 

Jan Kowalski – Bubbę Ray’a..

 

Bubba jednak kopie Vampa w brzuch i przy mega cheerze kontruje z Neckbreakerem!!... Marco w tym samym czasie skacze z narożnika na wstającego Clawa z Flying Cross Body..- Claw jednak łapie Chosen One’a w locie i wykonuje Fallaway Slam... Bubba whip’uje osłabionego Vampirra, Claw wynosi Vampa w powietrze i Bad Monsters wykonują 3 D!!! Bubba pinuje.. Grudziński zaczyna się czołgać w stronę pinfall’u.. 1..............2...... Claw powala Elbow Hitem próbującego przerwać liczenie Marco.......3 ! (Zwycięzcami zostali: Bubba Ray & Claw).. Klatka zaczyna się podnosić, zwycięzcy szybko sturlują się z ringu i świętują zwycięstwo ze swoimi pasami!

 

Antoni Bryndza – A, wiec jednak!!!!!!!! Wygrali!!!!!!! Obronili!!!!!!!! Proszę państwa to jest absolutnie niesamowite!!!!!!!!!!!!!!!!

 

Po krótkiej chwili Vampirro wstaje... widząc porażkę denerwuje się... wrzeszczy na Marco... jednak opanowuje swe emocje i próbuje się doprowadzić do porządku, bowiem za chwilę czeka go Chain match...

 

 

(Kamera przenosi nas gdzieś indziej, widzimy korytarz, którym idą obrońcy pasów Bubba & Claw. Niespodziewanie drogę zagradzają im zakuci w zbroje krzyżackie Morgion i The Thunder)

 

Morgion – Stop waszmoście! Wasza wędrówka kończy się na tym gościńcu!

 

Claw – Co?

 

Morgion – Wyzywamy was na pojedynek na udeptanej ziemi! Bubba Ray & The Claw vs Krzyżacy, czyli my. Na następnej Wrestlepaloozie!

 

The Thunder – Czy podniesiecie rzuconą rękawice??!!

 

Bubba Ray – Nie ma sprawy.

 

(Kamera pokazuje nam szpitalną salę. Widzimy spacerującego w szlafroku Bad Boya, w swej prawej dłoni trzyma on bukiet róż. Niespodziewanie wchodzi on do jednego z pokojów, gdzie „pod tlenem” leży podłączona Kamila!!! Bad Boy Bill przysuwa sobie stołek i siada obok niej, chwytając czule za rękę)

 

Bad Boy – Ach Kamilo.... żebyś ty wiedziała…. Za tydzień.... zniszczę twego chłopaka... a wtedy nic już nas nie rozdzieli.... nic.... nic....

 

(Wracamy na ring)

 

 

Antoni Bryndza – A teraz czas na ten straszny pojedynek!!!!!!!!!!!!!!!

 

 

Chain match:

Vampirro vs Wolf

 

 

Gra “Superstar” – Saliva I  na ring przy heel heacie Vampirro (który pozostał na ringu) pokazuje różne gesty przeciwko publiczności, z szatni wychodzi jednak Kid Nova. Vampirro rozgrzewa się na środku ringu, a Marco oraz Kid Nova ustawiają sobie dwa krzesełka i siadają na nich obok ringu.

 

Jan Kowalski – Ich kino domowe!

 

Rozlega się "The Zoo", słychać wycie wilków i na ring przy cheerze publiczności pojawia Wolf, mija Marco i Novę i wpada na ring.

 

Od razu zaczyna demolować Vampirro. Podnosi go i Power Slam. Następnie i clothesline. Następnie zaczyna go kopać. Sędzia zakuwa obu wrestlerów w łańcuch długości jednego boku ringu.

 

Antoni Bryndza – Ja bym ich lepiej zakuł.

 

Wolf cały czas kopie swojego przeciwnika. W pewnym momencie whipuje go o liny, a Vampirro o odbiciu się częstuje rywala drop kick’ em. Następnie pinuje 1..2.. kick out. Vampirro czeka, aż Wolf wstanie, gdy ten to robi natychmiast wykonuje Super Kick. Wolf pada. Kolejny pin 1... kick out. Wolf wstaje i patrzy na lekko zdenerwowanego Rebelianta. Następnie Wolf zaczyna uderzać pięściami Vampirro w głowę. Punchuje go około 10 razy. Następnie wykonuje na nim DDT. Wolf pinuje 1...2.. Marco kładzie nogę Vampirro na linach. Sędzia zaczyna kłócić na ring z drugiej strony wchodzi Kid Nova i powala Wolfa Drop Kick’ em. Wolf jednak od razu wstaje. Wtedy Kid Nova kopie go w brzuch i wykonuje X- Factor. Marco i Kid Nova odchodzą, sędzia odwraca się. Vampirro pinuje 1...2.... kick out (cheer). Wolf się podnosi, ale od razu obrywa najpierw Spinning Wheel Kick, a następnie Tornado DDT. Vampirro schodzi z ringu, ciągnie jednocześnie za sobą Wolfa. Następnie Vampirro próbuje whipować rywala o barierki, jednak to Wolf jest silniejszy, więc Vampirro ląduje twarzą na barierkach (EWF! EWF! EWF!)

 

Antoni Bryndza – Aaaaaaaaaa!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! To było straszne!!!!!!!!!!!!!!! Przeraźliwe!!!!!!!!!!!!!! A to hultaje!!!!!!!!!

 

Wolf przerzuca swojego przeciwnika przez barierki i sam tam idzie. Wolf ciągle obija swojego rywala przy cheerze publiczności. W pewnym momencie Vampirro kontruje z DDT. Następnie Vampirro obija Wolfa. Brawlując obaj dochodzą okolic rampy i wchodzą na nią. Tam przewagę zdobywa Wolf. Wolf podnosi swego rywala i rzuca go na rampę Gorilla Press Slamem. Następnie Wolf wciąga go na ring. Wolf krzyczy : „Hey, where's the chair?!?!” I po chwili ktoś rzuca mu do rąk jedno krzesło.

 

Antoni Bryndza – Hey! Hey! Kto jest najlepszym komentatorem??? BRYNDZA!!!! BRYNDZA!!!!! BRYNDZA!!!! Ahmed dlaczego milczysz?

 

Jan Kowalski – Jestem pod wrażeniem twego komentatorskiego kunsztu.

 

Sędzia jednak kłóci się i nie zezwala na jego użycie.

 

Antoni Bryndza – Ja bym kłócił się z większą gracją.

 

 Wolf próbuje wyrwać to krzesło i przy szamotaninie sędzia się wywraca. Wolf powala chair shotem Vampirro, następnie Marco i Kid Novę, którzy właśnie wbiegli na ring. Publiczność cheeruje. Jednak Rebeliantz wstają i całą trójka kopia Wolfa. Kid Nova wchodzi na liny i przygniata go Moonsaultem, Marco wykonuje na nim Supersonic Drop (patrz roster), (heel heat). W pewnym momencie Marco zauważa klucz do łańcucha, który wypadł sędziemu. Marco odpina Vampirro od łańcucha. Vampirro najpierw dusi swojego przeciwnika łańcuchem, a następnie próbuje go podnieść do Shadowslama [Chokeslam]. Nie udaje mu się, ale Marco pomaga i wspólnymi ciosami wykonują ten cios. Kid Nova odwrócony tyłem do swoich rywali usiłuje obudzić sędziego. Vampirro jest w pozycji do pinu, ale nagle Wolf wstaje, potężnym clothesline’ m wyrzuca z ringu Marco, i wykonuje Lawinę Agonii [Double Powerbomb]. Kid Nova nieświadomy niczego budzi sędziego, ten pinuje 1..2...3 (Zwycięzcą jest: Wolf) - (cheer) Wolf schodzi z ringu przy cheerze publiczności. Kid Nova chce pomóc wstać Vampirro, ale ten odpycha go. Vampirro krzyczy na Novę, po czym opuszcza ring. Marco chwilę się rozgląda, po czym idzie za Vampirro, na ringu pozostaje samotny Kid Nova (Ty debilu ! Ty debilu!)

 

Antoni Bryndza – Ale pożegnanie sprawili temu brzydkiemu panu!!!!!!!

 

Jan Kowalski – Przywróćcie Tony’ego!

 

 

(Widzimy biuro Tony’ego Hogańskiego. Toster siedzi na kanapie i zabiera się do pakowania swych rzeczy cicho pochlipując)

 

Tony Hogański – Bobo.... nie martw się... znajdę cię.... dobrze, że masz wszczepiony pod skórę identyfikator... znajdę cię Bobo.... buuu... Booboooo... chlip…. [publiczność jest wzruszona]

 

(Niespodziewanie otwierają się drzwi i do szatni wchodzi majestatycznym krokiem Szakal! [heel heat])

 

Tony Hogański – Mistrzu.... chlip..... miałem iść się pożegnać.... wyruszam na poszukiwanie Bobusia.... muszę go odszukać... bez niego moje.... chlip... życie nie ma sensu.... chlip.... Bobooooo.....

 

Szakal (siadając obok tostera i poklepując go po plecach) Wiem Tony... wiem..... bo widzisz... ja mam dość wrestlingu... ja mam dość tego EWF... mam dość Esmeraldy, Bryndzy, Game’a... wszystkich.... ja chcę coś zmienić w swoim życiu.... więc..... ruszam z tobą na poszukiwanie Bobusia! (mega – giga cheer – Szakal uśmiecha się głupio w stronę kamery)

 

Tony Hogański – Naprawdę???

 

Szakal – Tak jest... nie wrócę do EWF dopóki Bobo nie znajdzie się w tych łapkach. Mam jeszcze dziś walkę... Po niej pójdę się spakować... i ruszamy.....

 

(Szakal wstaje... drapie się po łysej głowie i wychodzi... realizator przenosi nas do biura Esmeraldy Martinez, gdzie widzimy Panią Prezes oraz Dagmarę Zielińską)

 

Dagmara Zielińska – Panienko....

 

Esmeralda Martinez – Słucham cię Petruello?

 

Dagmara Zielińska – ON już jest....

 

Esmeralda Martinez – Doskonale! Doskonale! Ratingi pójdą wreszcie w górę! Może Felix Castro mógł zwolnić go dwukrotnie... ale ja przyjmę go ponownie do EWF.... To będzie moja maszyna zniszczenia... nikt nie umknie przed Armagedonem! Bądź co bądź.... zapełnił on 50 % skarbu EWF. Petruello wprowadź go!

 

Dagmara wychodzi, a po chwili wraca do biura z jakimś mężczyzną... Kamera robi zbliżenie..... To Snake!!! (heel heat)

 

Esmeralda Martinez – Witaj.

 

Snake (siadając przed biurkiem Martinez) Cieszę się, że pozwoliła mi pani powrócić do Federacji. Jestem na swój sposób bardzo wdzięczny. Chciałbym zaznaczyć, że działam na własną rękę. Nie będę należał do pani tzw. „Armii”... ma pani zapewnioną moją przychylność, jednak zaznaczam: pracuje sam.

 

Esmeralda Martinez – Oczywiście. Zaczynasz już za tydzień. Zmierzysz się w Dark matchu – niestety nie mogę ominąć przepisów – z Lordem Dragonem.

 

(Kamera przenosi nas na ring)

 

 

Jan Kowalski – Niesamowite! Marvel powrócił do EWF! Felix Castro jak się o tym dowie zabiję Esmeraldę! Szkoda, że nie ma tu Tony’ego... pewnie powiedziałby coś śmiesznego... ale Tony już nie wróci...

 

Antoni Bryndza – Kim jest Marvel?

 

Jan Kowalski – Za mały rozumek masz, żebym mógł ci to tłumaczyć. 

 

 

EWF World Championship:

Texas Tornado Tag Team match, Falls Count Anywhere match

Tanatos (c) & Szakal vs Juice & Tommy Pain

 

 

Gra Rage Against The Machine - "Killing In The Name Of" I na ringu pojawiają się Tommy Pain oraz The Jucie (mega cheer). Obaj wchodzą na narożniki i pozdrawiają publiczność.

W tym momencie słychać „Darkness“ – Lacrimosa i na rampie pojawia się World Champion Tanatos ze swym pasem. Czeka on na rampie, dopiero gdy przy "Self Esteem" – Offspring pojawia się Szakal, ubrany w koszulkę „Spiderman” [ku pamięci Bobusia], „Pinky” razem z nim wchodzi na ring.

 

Jan Kowalski – Mam szczerą nadzieję – pewnie tak samo jak państwo przed telewizorami – że Tanatos utraci dziś pas.

 

Antoni Bryndza – Gdy Lechu sędziuje... nie ma szans...

 

Gong. Juice od razu rzuca się na Tanatosa, a Pain rozpoczyna brawl z Szakalem. Pierwsza para walczy na ringu, a Pain oraz Szakal bijąc się znaleźli się wśród publiczności. Na ringu Tanatos z racji swojego wzrostu zdobywa przewagę. Whipuje swojego przeciwnika o liny i rzuca Powerslamem. Pin 1... kick out. Juice podnosi się, wbiega na liny I skacze na wstającego Tanatosa z Moonsaultem. Pin..1.. przerywa Szakal, który właśnie wrócił na ring. Szakal wrzuca Juice’a w narożnik i zaczyna go kopać. Następnie przygniata go Splashem i po chwili kontynuuje obijanie. Dołącza się Tanatos. Wtedy do akcji wraca Tommy Pain, który wykorzystując nieuwagę Tanatosa częstuje go Rockbottom. Pin 1...2.. Przerywa znów Szakal.

 

Antoni Bryndza – Państwo zapewne zwrócili na to uwagę... Bowiem Lechu Grudziński ma bardzo kiepską technikę klepania.. Jeśli możemy prosić o powtórkę (pokazuje się powtórka klepania) Proszę zwrócić uwagę! To ułożenie palców! A ten ruch włosów na ręce?! Czy tak ma prawo zachowywać się sędzia? A ta technika klepania... o... o tu... (Bryndza zaczyna pisać flamastrem po ekranie różnego typu kreski) Tu! Tu! Przecież to nie dopuszczalne!

 

Jan Kowalski – Panie realizatorze... możemy wrócić do walki? (pokazuje się walka) Dziękuje w swoim i telewidzów imieniu.

 

Pain wykonuje na Szakalu German Suplex. Pin 1.. noga Szakala na linach. Tymczasem  Juice wkracza do akcji i wykonuje Flying Elbow na leżącym Tanatosie, ale ten odsuwa się i Juice uderza w matę. (EWF! EWF! EWF!). Tanatos podchodzi do Paina i wykonuje na nim Jackhammer. Pinuje 1...2.... kick out. Wtedy to Tanatos whipuje Paina o liny, a ten wpada na Elbow Hit ze strony Szakala, Szakal wbiega na liny, chce wykonać Moonsault, ale linami potrząsa leżący nieopodal Juice i Szakal wylatuje z ringu! (EWF! EWF! EWF!).

 

Antoni Bryndza – Szakal wyleciał jakby obiad rozdawali!

 

Wtedy to Juice drop kickuje Tanatosa. Juice pinuje 1...2... Szakal kładzie nogę Tanatosa na linach. Juice zaczyna coś do niego krzyczeć. W koncu wchodzi na narożnik i skacze na Szakala ze Splashem! (EWF! EWF! EWF!), po czym obaj leża na match wokoło ringu. Wtedy to Pain podchodzi do Tanatosa, próbuje wykonać na nim Bulldoga, ale Tanatos się nie daje, whipuje Old Schoolowca o liny i powala z clothesline. Następnie Pinuje 1.... kick out. Tanatos podnosi swojego rywala i wyrzuca z ringu Gorilla Press Slamem! (EWF! EWF! EWF!).  Następnie Tanatos schodzi z ringu i obija swojego przeciwnika o barierki. Tymczasem Szakal wstaje, bierze zagubiony, gdzieś przez Tanatosa pas mistrzowski i uderza nim z całej siły Juice’a w twarz. (heel heat). Następnie Szakal wrzuca swojego przeciwnika na ring i tam z nim wchodzi. Gdy jest już na ringu obrywa Spinning Wheel Kick od Juice’a. Juice najpierw odbija się od jeden liny, następnie od drugiej , zatrzymuje się nad Szakalem i uderza Elbow Drop. 1..2.. kick out! Tymczasem Tanatos obijając Paina schodzi z nim na zaplecze. Ekran dzieli się na dwie części. Na jednej widzimy Juice’a i Szakala, a na drugiej Tanatosa i Paina.

 

Antoni Bryndza – Rozdwoili się! Gdzie mam patrzeć Ahmed?

 

Jan Kowalski – Gdziekolwiek...

 

[I część ekranu] Juice wbiega na narożnik i skacze z Shoting Star Press, ale Szakal wystawia nogę do góry i Juice się na nią nadziewa. Szakal podnosi się i wykonuje Vertical Suplex. Pin 1.... kick out. Szakal podnosi Juice’a, w pozycji ala Powerbomb, ale Juice kontruje i Szakal obrywa Hurricanranę (EWF! EWF!). Następnie Juice czeka, aż rywal wstanie, gdy ten to robi, Juice próbuje zrobić Super Kick, ale Szakal łapie go za tę nogę i ją wygina, Juice jednak podskakuje i drugą noga kopie Szakala prosto w twarz (EWF! EWF! EWF!). Szakal przewraca się, ale ciągle trzyma Juice za nogę! Nagle Szakal podnosi się i zakłada Juice’ owi Ankle Lock. Juice nie chce się poddać, więc Szakal puszcza cios. Podnosi Juice’a i potężnie whipuje go w narożnik, po czym przygniata Splashem. Następnie whipuje w naprzeciwległy narożnik i kolejny raz przygniata Juice’a Splashem. Juice pada ledwie żywy. Szakal wbiega na liny i wykonuje Pocztówkę z Parku Sztywnych! (Moonsault). Pin 1...2...2.9 kick out!

 

Antoni Bryndza – Nie wiele brakowało!!!!!!!!

 

Juice się podnosi. Szakal nie może w to uwierzyć. Szakal uderza na swoim przeciwniku Headbutt. Następnie kolejny raz whipuje go o liny, ale Juice łapie się nich, i po chwili drop kickuje Szakala. Ten jednak utrzymuje się na nogach, łapie Juice’a i wykonuje na nim Baldo Bomb. Następnie schyla się nad nim i obija go pięścią. Po chwili obijania Juice’a Szakal wstaje, schodzi z ringu, odstrasza kogoś i zabiera krzesło. Wraca na ring i chce uderzyć w głowę Juice’a, ale ten Super Kick’ em wykopuje mu ją z ręki. Następnie Juice odbija się od lin i skacze na Szakala z Crossbody, ale ten łapie go i wykonuje Pozdrowienia z Parku Sztywnych............

 

[II część ekranu] Tymczasem..... Tanatos i Pain wchodzą na zaplecze. (dołącza do nich jakiś nie znany z imienia sędzia) Tanatos ma przewagę. Whipuje Paina o jakaś ścianę. Ten przy okazji łapie gaśnicę i uderza nią w głowę Tanatosa! (EWF! EWF! EWF!). Tanatos pada na ziemię. Pain wykonuje na nim Painbringer (Running Tombstone) na podłogę zaplecza. (EWF! EWF! EWF!). Następnie Pain ciągnie swojego przeciwnika dalej korytarzem. W pewnym momencie Tanatos, łapie za szyję Paina i uderza na nim Chokeslam! (EWF! EWF! EWF!). Tanatos stoi nad zwijającym się z bólu Tommym. Tanatos podnosi Tommy ‘ego i wykonuje na nim Jackhammera na podłogę hali. Tanatos zostawia obitego Paina i zaczyna iść w stronę, areny, ale Pain budzi się, dogania Tanatosa, częstuje go low blowem, a następnie wykonuje na nim Running Bulldog! (EWF! EWF! EWF!).  Pain stoi nad przeciwnikiem i mówi coś do niego o starej szkole i innych prehistorycznych bujdach. Wtedy zza rogu korytarza dobiega do niego Rottweiler. Rott chce wykonać na nim Drive in Terror, jednak Pain nie daje się i przy najwyższym wysiłku wykonuje na agresorze Rockbottom! (cheer + EWF! EWF!). Pain chwilę znów prawi kazanie, a potem ciągnie Tanatosa. Po chwili obaj znajdują się na parkingu EWF. Tam przewagę zdobywa Tanatos. Wchodzi ze swoim przeciwnikiem na jeden z samochodów, próbuje wykonać Tombstone, jednak przed wyniesieniem Pain robi Back Body Drop i Tanatos spada z dachu na maskę, wgniatając ją!! (EWF! EWF! EWF!). Pain staje nad swoim przeciwnikiem i znów rozpoczyna gadkę- szmatkę. W pewnym momencie Tanatos łapie go za nogę i zrzuca z samochodu. Tanatos zaczyna czegoś szukać pod jednym z aut i znajduje kendo stick! Zaczyna nim obijać Tommy ‘ego Paina. W pewnym momencie, gdy Pain leży zupełnie bez ruchu. Tanatos zaczyna się upiornie śmiać. Podnosi swojego przeciwnika i wykonuje na nim Tombstone na beton! (EWF! EWF! EWF!). Pain leży bez ruchu.

 

Antoni Bryndza – Niech go aniołki mają w opiece...

 

Tanatos chwyta swego rywala za łapkę i wraca do właściwej części hali. W pewnym momencie widzi drzwi z napisem „Tanatos”...

 

Antoni Bryndza – Oj to chyba jego!

 

Wchodzi do środka i pstryknięciem palców zapala świece... Na środku pomieszczenia stoi trumna... Tanatos chwyta Paina za gardło i chce wykonać mu Chokeslam.......

 

[I część ekranu] Szakal okopuje nieprzytomnego Juice’a... rzuca go o liny.... ten jednak powala go z Clothesline i wbiegając na narożnik skacze z The Cannonball [Corkscrew Frog Splash Off The Top Rope] pin......1.........2..........3 (Zwycięzcami są: Juice & Tommy Pain | Tanatos nadal EWF World Champem | Juice zdobywcą World title shotu)

 

[II część ekranu] Tanatos próbuje Chokeslam.... jednak Pain kopie go w krocze i uderza z DDT... podnosi go i wykonuje Painbringer [Running Tombstone]... pin.....1...... 2....... sędzia przerywa.... tłumaczy Tommy’emu, że dosłownie przed sekundą Juice zakończył walkę.... Tommy wścieka się..... otwiera trumnę i wrzuca do niej „zwłoki” Tanatosa... następnie chwyta opartą o ścianę siekierę... zaczyna uderzać nią o wieko trumny, roztrzaskując je przy tym!! (EWF! EWF! EWF! EWF! EWF!) Do pomieszczenia wpadają sędziowie... i odciągają Paina... po chwili zjawiają się sanitariusze... podnoszą wieko trumny..... jednak w środku nikogo nie ma!!!! (What? What? What?)

 

Antoni Bryndza – Co to znaczy?!

 

Jan Kowalski – Jeszcze jedna niewyjaśniona zagadka z „Archiwum X - EWF”!

 

[I część ekranu] Juice widząc na FeliXtronie, że pozbawił swego partnera World title chwyta się za głowę... Niespodziewanie Szakal wstaje i uderza na Soku German Suplex... ten leży.... Szakal wchodzi na narożnik i skacze z Pocztówką z Parku Sztywnych [Moonsault], następnie podnosi rywala i uderza na nim Pozdrowienia z Parku Sztywnych... Szakal opuszcza arenę żegnany heel heatem. (Nieliczni wołają: Bobo! Bobo! Bobo! Znajdź go!)

 

Jan Kowalski – Żegnamy państwa z tej historycznej Wrestlepaloozy pełnej dziwnych zjawisk. Zaginięcie Bobo, odejście Tony’ego, powrót Marvela, zagadkowe zniknięcie Tanatosa... Bryndza jak ci się podobała pierwsza twoja gala za stołem komentatorskim?

 

Antoni Bryndza – BOMBOWA!

 

Jan Kowalski – Żegnają się z państwem: Serghio Placente [Antoni Bryndza]

 

Antoni Bryndza – A także Rigoberdo Valdesa [Jan Kowalski]

 

 

 

 

Transmisja urywa się.

Martinez-Game Corporation 2002

 

 


Podobała ci się gala? Nie cierpisz jej? Najlepiej będzie jak skomentujesz ją na FORUM.

Powrót na stronę główną


 

 

[Kolejny odcinek z serii „Wydarzyło się po gali”. Widzimy biuro Felixa Castro, gdzie dostrzegamy Esmeraldę Martinez]

 

Esmeralda Martinez – Witam wszystkich fanów EWF. Mam kilka spraw do wyjaśnienia. Pierwsza z nich: FTW title Tournament i wolne w nim miejsce: za ciekawą walkę z Rottweilerem Super Crazy zajmuje zwolnione przez parę: Jupiter i Kid Novę. Druga: Szakal i Tony otrzymali swego rodzaju urlop by odszukać zaginionego Bobo. Tanatos.... szczerze mówiąc... nie mam pojęcia gdzie on jest. Dlatego pan Juice będzie bronił swojego World title shotu.... w walce.... z Tommy’m Painem! Jego własnym partnerem. Zastanawiam  się czy ich „związek” przetrwa ten sprawdzian. Pamiętajcie... stawka jest olbrzymia: szansa walki o Extreme Wrestling Federation World title! Dziękuje to tyle...

 

[Transmisja kończy się]