Powrót na stronę główną.

 

 

 

 

 05.01.2003 – Gdańsk

30 minut przed galą

 

 

(Widzimy Toola stojącego przed automatem z Felkocolą. Nagle widzimy jak ktoś rzuca w niego jakąś monetą. Tool odwraca się i dostaje wtedy potężnego chair-shota prosto w twarz!! Napastnikiem okazuje się Kid Nova! Tool przewraca się... Nova rzuca krzesło na ziemię, podnosi rywala i wykonuje mu Nova-Driver [Cradle Piledriver] na krzesło!! Tool leży zakrwawiony... Nova śmiejąc się odchodzi...)

 

 

Wrestlepalooza – część właściwa

 

 

(Widzimy gdańską halę ze standardowego lotu ptaka. Mimo mrozu, chłodu i śniegu tłumy fanów zebrały się przed budynkiem w swej niewiedzy licząc, że znajdą się jeszcze jakieś bilety. Jednakże jako, że to pierwsza noworoczna Wrestlepalooza biletów nie ma już od prawie tygodnia. Spory tłumek czym prędzej pędzi, więc d swych domów, hoteli, pubów by obejrzeć ‘najlepszych polskich wrestlerów’ chociaż w TV. Realizator przenosi nas do wnętrza, gdzie tłum krzycząc: EWF! EWF! EWF! EWF! czeka na rozpoczęcie się gali. Widzimy, że jak zawsze śmieszne ludziki przyniosły ze sobą różnego typu transparenty, np.: „Do boju Marco!”, „Odkrycie 2002 roku musi zostać EWF World Champem!”, „Marco kochamy cię!”, „Tanatos odzyska dziś swój największy ssskarb!”, „Kid Nova to pedał!”, „Jaś Hangman będzie mistrzem!”, „Nie lubię komunistów.”, „Szakal  - wypierdalaj!”, „Wolf – liczysz na pas?”, „Avenger nie może wygrać title shotu!”, „Zabić Gumowego!”, „Avenger na World Champa” [ten pan został zagryziony przez innych fanów], „Chcemy więcej emerytów z PCW!”, „Monk – módl się za zbawienie mojej duszy!”, „Snake! Snake! Snake!”, „Będzie dziś Snake?” i tak dalej... i tak dalej... W tym momencie wybuchają różnego typu sztuczne ognie, fajerwerki, jakieś tam wybuchy.... publiczność ogólnie się cieszy i jeszcze głośniej wrzeszczy: EWF! EWF! EWF! EWF! Następnie widzimy stanowisko komentatorskie. Obok Tony’ego Hogańskiego ustawione są dwa Felki, które zostały mu przyznane tydzień temu.)

 

 

Jan Kowalski – Witamy państwa na pierwszej w 2003 roku Wrestlepaloozie! Dziś czeka nas wiele atrakcji.. wspaniałe walki, najlepsi polscy wrestlerzy.. jednym słowem EWF Wrestlepalooza!

 

Tony Hogański – Ktoś ci kazał takie bzdury nieświadomej publiczności wciskać? Przecież wiadomo, że wszyscy chcieliby teraz oglądać Mordobicie lub Rzeź, niesamowite upadki, gimmick matche z kosmosu i włochate nogi Tony’ego Krocka.

 

Jan Kowalski – Czy chociaż na początek roku, nie mógłbyś zachowywać się w miarę normalnie?

 

Tony Hogański – Mój drogi Janku... gdybym nie był normalny nie byłbym PCW Polish Champem... nie otrzymałbym Felka: za najlepszy produkt EWF ShopeZone i za całokształt komentarza. A ty możesz sobie skoczyć do burgera.

 

Jan Kowalski – Jasne. Proszę państwa... dziś w main-evencie... szóstka najlepszych wrestlerów EWF zmierzy się w pierwszym w historii 6-Pack matchu, a zwycięzca tej walki zostanie EWF World Champem.

 

Tony Hogański – Oczywiste jest, że mistrz Szakal obroni swój tytuł udowadniając tym samym, że jest najlepszym wrestlerem w EWF. W końcu wybrali go najlepszym wrestlerem 2002 roku....

 

Jan Kowalski – Teraz czas jednak na pierwszą walkę.

 

 

(Widzimy szatnię Kid Novy, który przygotowując się do walki wykonuje różnego typu przysiady, podskoki i ogólnie trenuje. (mega cheer) W pewnym momencie drzwi się otwierają i wchodzi Tool.)

 

Kid Nova – Witaj przyjacielu z Devil's Pact!

 

Tool – Nie jesteś moim przyjacielem. Co to był za numer z tym atakiem przed galą?

 

Kid Nova – Drobna pomyłka, nie chodziło mi o ciebie. Ale zaraz... jak to nie jesteś moim przyjacielem? Naprawdę: nie?

 

Tool – Nie!

 

Drzwi otwierają się kolejny raz. Wchodzi Marco.

 

Kid Nova – Witaj przyjacielu z Devil's Pact!

 

Marco – Nie jesteś moim przyjacielem.

 

Kid Nova – Jak to nie jesteśmy kumplami? Już nie? Nikt mnie nie lubi. Przecież ja żartowałem chłopaki! Nie chcecie mnie? To bez łachy! Fani mnie uwielbiają.... (mega cheer)

 

Tool podchodzi do szafy, wyjmuje magnetofon wyłącza go, a natychmiast cheer cichnie.... zamiast niego na sali słyszymy heel heat.

 

Tool – Kogo ty chcesz oszukać?

 

Marco i Tool śmiejąc się wychodzą....

 

Kid Nova (sam do siebie) Będziecie żałować a ja znajdę sobie nowych kumpli....

 

(Wracamy na ring.)

 

 

Jan Kowalski – Jakie to smutne i zarazem tragiczne.

 

Tony Hogański (nadal przeglądając atlas) Tak tragiczne jak zmiana nazwy: Zair na Demokratyczna Republika Konga!

 

 

 

Monk & Salar & Daddy Dark vs DamieN & X & El Satanico

 

 

 

Słychać "Ameno" Ery i na rampie pokazuje się Monk z Konstantynopol Title na ramieniu.

Rozbrzmiewa Linkin Park – „Crawling” i na ring wchodzi Salar

Zaczyna grać Peja – „Głucha noc” i pokazuje się Daddy Dark. Monk i Salar dziwnie patrzą się na swego partnera, a ten zaczyna się rozgrzewać.

Po chwili muzyka zmienia się w Tres Deliquentes - Deliquent Habits i na ring wchodzi DamieN

Słychać X Files theme i na ring wpada X

Po chwili rozbrzmiewa Metallica – „The Wait” i pokazuje się El Satanico

 

Tony Hogański – Przy takiej walce można usnąć.. No cóż... chyba przejrzę „Atlas Świata”! (Tony wyciąga pokaźną księgę)

 

Jan Kowalski – Jezusie Nazarejski! Zupełnie mu odbija!

 

Gong i walka się zaczyna. Zaczynają Daddy Dark i X. Lock up, silniejszy Daddy Dark rzuca rywala do narożnika i zaczyna okopywać. Whipin i hip toss. DiDi z back suplex. Dark whipuje rywala na liny, ale ten prześlizguje mu się między nogami i Bulldog. X zmienia się z El Satanico, który od raz wskakuje na narożnik i skacze z Hurricanraną, ale Daddy kontruje w Powerbomb. DiDi atakuje Running Knee Hit i zmienia się z Salarem. „Drzewiec” atakuje Body Slamem po czym rzuca X'a do narożnika i wykonuje Crush Power [patrz roster]!! Salar wchodzi na narożnik i skacze z Elbow Dropem, ale X się odsuwa i szybko zmienia z El Satanico. Salar zaczyna czołgać w stronę partnerów, ale Leg Dropem dobija go Satanico. Whipin i Back Body Drop. Satanico podnosi rywala i Belly to Belly Suplex. EL zmienia się z DamieN, który wpada na ring, odbija się od lin i Knee Hit. Salar trzyma się lin, a DamieN wykonuje 619 po czym atakuje Monka i Daddy’ego, po czym wchodzi na narożnik i skacze z Crossbody na tą dwójkę!! (leciutkie: EWF! EWF!)

 

Tony Hogański (przeglądając atlas) Janku! Janku! Wiedziałeś, że Słowenia leży w Europie?!

 

Jan Kowalski – Tak... nawet wejdzie do UE.

 

Tony Hogański – Ja zawsze myślałem, że Słowenia jest stolicą Tajlandii.   

 

Na ring powli wstaje Salar i atakuje Baseball Slidem DamieNa. Salar ustawia DamieN po przeciwnej stronie ring i Vertical Suplex przez liny! Pin 1….kick out! Salar zmienia się z Monkiem i razem wykonują Body Drop na DamieNie. Konstantynopol Champ wykonuje Dragon Suplex, po czym pin 1.....2......przerywa X!! Monk okopuje leżącego rywala, po chwili whipin i Knee to Face. Kolejny whipin, ale DamieN wykonuje Flying Clothesline. Obaj zawodnicy leżą. DamieN zmienia się z X'em a Monk z Daddym. X wskakuje na liny i skacze ze Springboard Dropkick na Didiego. Whipin X podcina Darka, ale ten upadające uderza Bryndze. Widząc upadek sędziego na ring wpada Salar z krzesłem i wymierza potężnego chair-shota X'owi!!! (całkiem normalne: EWF! EWF! EWF!)

 

Jan Kowalski – To nie było zbyt uczciwe.

 

Tony Hogański (przeglądając atlas) Hmmm.... Co oni tu wypisują? Zawsze myślałem, że Lwów należy do Polski! Franek Rokossowski tak często tam jeździł.

 

Jan Kowalski – Czyżbyś był zwolennikiem zwrócenia Polsce: Kresów Wschodnich?

 

Tony Hogański – Zastanowię się.

 

Salar nadal trzymając krzesło w ręku opuszcza ring. Poza ringiem zaczyna go gonić DamieN. Na ring wpada Satanico i wykonuje DDT Didiemu po czym cuci Bryndze, po czym wraca na swoje poza-ringowe stanowisko. Bryndza powoli wstaje. Wstaje też X. Widząc, że Daddy Dark leży wskakuje na liny i skacze z Lionsault. Pin 1.….2…..rope break! X czeka aż rywal wstanie po czym odbija się on, ale Daddy powala go Shoulder Blockiem. Whipin, Dark wyrzuca rywala do góry, ale X kontruje Bulldogiem. Obaj leżą, tymczasem poza ringiem DamieN obija Salara. Uderza jego głową o barierki po czym rzuca na schody i wraca do El Satanico. X zmienia się  Satanico, który wykonuje Leg Drop i pin 1.....2.....kick out! Satanico klepie w rękę DamieNa po czym unosi na barkach do góry DiDiego, a na narożnik wskakuje Meksykanin i skacze z Crossbody!! Pin 1.....2.....Monk kładzie nogę Darka na linach!! Widząc to atakuje go Satanico i zaczyna się między nimi brawl. DamieN wchodzi na narożnik i chce wykonać Innervision [5 Star Frog Splash],ale zrzuca go Salar. Daddy Dark atakuje DamieNa, whipin i Spinebuster. DiDi rzuca rywala do narożnik i chce wykonać Spear, ale DamieN się odsuwa i Dark wpada na narożnik. DamieN daje znak i wykonuje La Cuerda [Bronco Buster] (X-Pac sucks! X-pac Sucks!) DamieN podnosi rywala, wskakuje na narożnik i skacze z Dropkickiem w plecy!  DamieN wskakuje po raz kolejny na narożnik, odwraca się tyłem i chce skoczyć z Moonsaultem, ale Salar szarpie liną i DamieN się nadziewa na turnbuckle.

 

Jan Kowalski – Na pewno nie poczuł się zbyt miło.

 

Tony Hogański (przeglądając atlas) Sensacja! Sensacja! Odkryłem nowy ląd!!

 

Jan Kowalski – Niby jak? Na mapie?

 

Tony Hogański (przeglądając atlas)To białe tutaj!

 

Jan Kowalski – Mówisz o Grenlandii?

 

Tony Hogański – Jakieś Grenlandii? Jak śmiesz nazywać mój ląd?! Nadaje mu nazwę: Wyspa Uśmiechniętego Tony’ego!! 

 

Jan Kowalski – Najświętsza Panienko z Gwadelupy!

 

Dark zmienia się z Monkiem, który wpada i od razu wyrzuca DamieNa poza ring. Wpada Satanico, ale dostaje DDT pin 1...2..kick out! Monk pokazuje, żeby Salar podał mu pas. „Drzewiec” podaje trofeum Monkowi, który czeka aż rywal wstanie, ale Bryndza zabiera mu pas. Monk atakuje Big Bootem. Monk wkłada głowę Satanico między nogi i potężny Sitdown-Powerbomb, pin 1....2....przerywa X! Monk zdenerwowany schodzi z ringu i zaczyna gonić X'a tymczasem na ring wpada Salar i wykonuje Uki-Blow [patrz roster]! Satanico resztkami sił zmienia się DamieNem. Meksykanin powala rywala Clotheslinem. DamieN wskakuje na liny i wykonuje spinning Hurricanrana, ale Salar chwyta go w powietrzu i wykonuje Tombstone Piledriver!! (średnie: EWF! EWF!) Pin 1..2..przerywa X! Widząc to poza ringiem X'a dogania Monk i przerzuca przez barierki do publiczności po czym sam tam idzie. Na ringu Salar whipuje DamieNa na liny, ale Meksykanin skacze z Crossbody, Salar jednak chwyta go i wykonuje Fall Away Slam! Salar z Bodyslamem. Whipin i Alabama Slam. Salar whipuje DamieNa do narożnika, ale ten szybko na niego wbiega i skacze na rywala! Obaj zawodnicy leżą. Pierwszy podnosi się Meksykanin. Podnosi Salara, odbija od liny i Swinnging Neckbreaker. DamieN wchodzi na narożnik i wykonuje El Sobre [Top Rope Fameasser]! Na ring chce wejść El Satanico, ale Bryndza go powstrzymuje, widząc zamieszanie na ring wpada Daddy Dark i wykonuje Pedigree na DamieNie po czym kładzie rękę Salara na rywalu. Bryndza odklepuje....1....2.....3! (Zwycięzcami walki są Monk & Salar & Daddy Dark)

 

Jan Kowalski – No i koniec walki.

 

Tony Hogański (przeglądając atlas)Niesamowite! Zawsze myślałem, że Wisła to jakiś klub piłkarski w Krakowie! A tu się okazuje, że nawet tak się rzeka nazywa.... ale tu się wielu ciekawych rzeczy można dowiedzieć.

 

Jan Kowalski – Drodzy państwo... jak widać mój kolega Tony ma poważne braki w edukacji.

 

Tony Hogański – Uważaj, żebym ci nie zrobił braków w uzębieniu. Byłem w końcu PCW Polish Champem! Ha!

 

Widzimy jak Monk i Salar „olewając” swego partnera opuszczają ring. Zostaje tam Daddy Dark, który śmieje się ze swych rywali i okłada DamieNa... Wtedy „do głosu” dochodzą El Satanico i X. Obaj panowie rzucają się Daddy’ego. X ma w ręce krzesło i zaczyna okładać nim bezbronnego Darka. Obaj dostają spory heel heat... po czym opuszczają arenę. Zjawiają się sanitariusze, którzy wynoszą na noszach nieprzytomnego i zakrwawionego DD. 

 

Jan Kowalski – El Satanico i X rozprawili się z tym dziwnym, amerykańskim typem. 

 

 

(Przenosimy się do szatni Devil Pact. Obaj wrestlerzy siedzą wygodnie na jakiejś kanapie, Tool zajmuje się swoją skrzynką z narzędziami, Marco natomiast ogląda TV. Słychać pukanie, drzwi się otwierają i do środka wchodzi "Łowca Autografów" Bubba Ray. Dudley ubrany

jest w żółte wdzianko firmy "FUBU". Na głowie czepek, na palcach liczne złote sygnety.)

 

Bubba Ray – Elo ziomale! Czy można Was prosić o autografy ?

 

Tool – Ktoś ty ?

 

Marco – E, to Bubba. Spoko Bubba, nie ma sprawy. Gdzie mamy się podpisać ?

 

Bubba Ray – Mam dla Was dwie rzeczy, aigh ? Dla Toola pięknie rzeźbiona skrzyneczka z narzędziami, a dla Marco, jeszcze piękniejsza bluza z kapturem sponsorowana przez "Clinic".

 

Marco – Jasne, dawaj.

 

Bubba Ray – Wiecie, że Wasz Devil's Pact może zagrozić cKy ? Gdyby tylko Claw był tutaj, pierwszymi osobami, z którymi chciałbym walczyć, to Wy chłopaki. Respect dla Was!

 

Marco – Dzięki Bubba.

 

Tool – Pamiętaj, że dzisiaj walczymy.

 

Bubba Ray – Pamiętam, aiigh ? O to się nie martw.

 

Marco – Cóż, życzę Wam szczęścia, chociaż Tool jest moim tag partnerem, więc jemu życzę trochę więcej.

 

Bubba Ray – Hey, jeśli o mnie chodzi, to mi szczęście nie będzie potrzebne, bo zamierzam wygrać.

 

Marco – Ok, ok, spokojnie.

 

Bubba Ray – Dzięki za autografy. Szacunek! Keep It Real!

 

Tool – Na razie.

 

(Ray opuścił szatnię z uśmiechem. Kolejne autografy, kolejny powód do radości. Następnie realizator pokazuje nam, że Marco także opuszcza szatnię Devil’s Pact i udaje się w sobie tylko znanym kierunku, my zaś wracamy w okolice stanowiska komentatorskiego.)

 

 

Jan Kowalski – A od nas Bubba wziął już autograf?

 

Tony Hogański – Nic o tym nie wiem....

 

Jan Kowalski – To niech lepiej się zjawi... chcę poczuć się jak mega-gwiazda.... a ty?

 

Tony Hogański – Ja już jestem, a ty możesz najwyżej skoczyć do burgera.

 

 

(Widać znów jakiś korytarz hali. Idzie nim dumnie Kid Nova. Publiczność widząc go reaguje dużym heel heatem. Wtedy zza rogu wychodzi Marco z blantem w ustach. (mega cheer) Nova widząc Marca trochę się waha.. Chosen One dochodzi do niego..

 

Marco – Siema stary !

 

Kid Nova – Tak, dobra ! Czego ode mnie chcesz? Przecież nie chciałeś być moim przyjacielem? (Nova myśli chwilkę) Już wiem! Chcesz mi wpierdolić?

 

Marco – To już historia... nie mam zamiaru ci wpierdolić... powiem nawet, że mam zamiar wyjść do ciebie z pewną propozycją!

 

Kid Nova – A za te wszystkie bluzgi to nie dostane po pysku?

 

Marco – Nie! Oczywiście, że nie. Ale słuchaj..... zakładamy..

 

Kid Nova – Naprawdę chciałbyś?

 

Marco – Nie rozmawiajmy przy kamerzyście. Chodźmy gdzieś.

 

Kid Nova – Na spacer?

 

(Nova i Marco odchodzą, a my wracamy w okolice stanowiska komentatorskiego.)

 

 

Jan Kowalski – Ja też już nic nie rozumiem.

 

Tony Hogański – Ja też wielu rzeczy nie rozumiem. Jak to się stało, że Lwów nie leży w Polsce?

 

Jan Kowalski – Dopadła cię jakaś kreso-mania?

 

 

 

zwycięzca otrzyma EWF FTW title shot za tydzień:

Tool vs Bubba Ray vs Kid Nova

 

 

 

Rozbrzmiewa Kid Rock – „Cocky”.... Nova dostaje całkiem spory heel heat.... Nova jest zdziwiony.... publiczność wrzeszczy: „Włącz kasetę ty debilu! Włącz kasetę ty debilu!” Ku zdziwieniu wszystkich Nova wnosi na ring dwóch hip-hopowców wyciętych z tektury i ustawia ich pod swoim narożnikiem.

"Iron Man"- Black Sabbath.. Nadchodzi Bubba Ray..

"Everything Ends"- Slipknot.. Spod FeliXtronu wyłania się Tool...

 

Jan Kowalski – Stawką tej walki nr.1 contendership do EWF FTW Title.

 

Tony Hogański – Cholernie wysoka stawka pojedynku..

 

Kid Nova w swoim stylu próbuje pozować w stronę publiczności... ta jednak, ku jego zdziwieniu, zdaje się go ignorować.. Nova nieco zdziwiony krzyczy coś w stronę widowni (Włącz kasetę ty debilu!)... jest smutny.... gdy publika nagradza go heel heatem zaczyna coś gadać do swoich hip-hopowców. Bubba w międzyczasie podaje sobie rękę z Toolem... Gong, początek walki. Tool w zwarciu z Bubbą.. Bubba silniejszy, Tool zostaje zepchnięty do narożnika.... Bubba z serią punch'y, parę chopsów.. Kid Nova zachodzi Bubbę od tyłu... Ray jednak szybko "kosi" cruisera Clotheslinem.. Bubba z kilkoma Elbow Dropami, pin..... 1...2 Nova szybko się "wyrywa".. Tool z furią napada na Kida, widownia lekko cheeruje... Bulldog od Toola, Nova leży bez ruchu.. 1.....2 Bubba przerywa.. Bubba z LS3D [Bubba Cutter] na Tool'u!!!!! Pin... 1......2.. Nova przerywa! (Ty debilu!) Bubba wstaje, po paru kick'ach & punch'ach Ray wkłada głowę Novy między swoje nogi... i wykonuje Powerbomb!.. Tool niespodziewanie z Low Cradle na zaskoczonym Bubbie Ray'u! ...1......2...... wykop "Bibiego"... Tool z potężnym kick'iem ala Tajiri na podnoszącym się Kid Novie...

 

Tony Hogański – Tool zaraz pewnie Tarantulą zakończy walkę.

 

Jan Kowalski – Tarantulą? To nie jest Finisher, tym submissionem w normalnej wrestlingowej walce zgodnie z zasadami nie można zakończyć walki...

 

Tony Hogański – Nie?.. A ja w jakimś quizie pewnego fachowca wyczytałem inaczej.

 

Tool ze Springboard Leg Drop na Novie.. Bubba biegnie w stronę członka Devil’s Pact, ten jednak zgrabnie wykonuje Tool Efect! [Evenflow DDT].. Tool wchodzi na narożnik.... Po paru sekundach tauntowania skacze z Sick Dive [Swanton Bomb] na Kid Novę!!!!! Pin...1.....2.......……. Nova robi kick out!!!! Tool kiwa głową w zrezygnowaniu.. Bubba Ray wstaje... Brawl między Tool'em a Bubba Ray'em..

 

Tony Hogański – Nie ma nic gorszego niż nudne brawl'e mid carderów.

 

Bubba whip'uje Toola o liny, ten unika Clothesline'a Raya robiąc unik... Tool podcina Bubbę, po czym wykonuje szybkie Springboard Leg Drop... Bubba robi jednak unik, Tool wali nogami w matę.. Kid Nova powala Bubbę od tyłu... Nova okłada Bubbę, po czym whipem wyrzuca go z ringu.. Bubba pada poza nim... Tool próbuje uderzyć z Drop Kickiem, Nova wycofuje się jednak w porę do tyłu!.. Nova odbija się z boku lin i wykonuje Swinnging Neckbreaker.. Nova ze Springboard Moonsault1….2… wykop. Nova podnosi Toola, whipuje go o liny, Tool wylatuje poza ring... Nova patrzy na wstającego przy barierkach z drugiej strony Bubbę Raya.... Rozpędza się i niczym żywy pocisk skacze z Cross Body na Bubbę!!.. Nova obolały wstaje i wciąga się na ring.... Kid próbuje się rozpędzić i skacze z Body Pressem na wstającego po drugiej stronie barierek Toola- ten jednak robi unik i Nova rozbija się waląc w matę & metalową barierkę!! (EWF! EWF! EWF!) Wszyscy trzej wrestlerzy leżą poza ringiem... Pierwszy wdrapuje się na niego Tool.. Bubba również trzymając się ringu próbuje na niego wejść... jednak otrzymuje silnego Baseball Slide'a od członka Devil’s Pact!!!... Nova również stara się "wciągnąć".. Tool ponownie rusza z Baseball Slidem, tym razem na Kida..... Były PCW Champ robi jednak unik i Tool nie trafia wlatując z impetem w barierki!!! (EWF! EWF!) Tool na czworakach próbuje się podnieść... Nova wchodzi na ring, wskakuje na liny i wykonuje Tool'owi Springboard Guillotine Leg Drop!!! Tool leży niczym martwy.... Do podnoszącego się Novy podbiega Bubba... Były Tag Champ bardzo przeważa w brawlu, Kid zostaje zwhipowany w barierki... Bubba rzuca Novą w metalowe schodki... Publiczność rozpoczyna chant - "Nova sucks! Nova sucks!"..  Bubba wrzuca Kida na ring…. "Bibi" idzie za próbującym wstać cruiserem, łapie go w pozycję do Bubba Bomb!!.. Kid Nova jednak zapobiega wykonaniu tego ciosu kontrując już znajdując się w powietrzu z DDT!!!..

 

Tony Hogański – Jak na zawodnika wywodzącego się z PCW- efektowna ta kontra.

 

Jan Kowalski – Aż dziwne, że ty w ogóle wiesz co to PCW, Tony..

 

Tony Hogański – Ja dużo wiem o tej legendarnej federacji założonej przez Tony’ego Krocka. Podobno pod Warszawą wykopali znowu jakieś skorupy, które mają być dowodem, że to „potwór” zwany PCW istniał naprawdę. 

 

Kid kładzie rękę na Bubbie....1.....2.... przerywa Tool, który w końcu wdrapał się na ring.. Tool wyraźnie trzyma się za boląca szyję.. Nova kopie Toola w krocze, po czym zaczyna punchować członka Devil’s Pact w bolącą go szyję.. Nova whipuje Toola po czym wykonuje mu Neckbreaker!.. Tool w ogromnym bólu trzyma się za kark... Nova zaczyna kopać leżącego członka DP Crew w szyję... Bubba wstaję.. Kid nie zaprzestaje ataku.. Bubba odpycha Novę.. kopie go w brzuch i wykonuje Snap Suplex.. Ray odbija się od lin i wykonuje Splash, pin... 1...2.... kick out. Bubba podnosi Kid'a... ten z Low Blow!.. Publiczność reaguje heel heatem.. Tool trzymając się za kark podbiega do Kida i wykonuje mu Inverted DDT!!.....1........2............2,9 wykop Novy!!!.. Bubba wchodzi w międzyczasie na narożnik... Ray podnosi ręce w geście triumfu.. Po czym skacze z Diving Headbutt w krocze leżącego Kid Novy!!!!... Bubba chce pinować, Tool jednak podnosi Raya i rozpoczyna brawl... Tool w whipem, Bubba jednak rozpędzony wykonuje potężnego Powerslam!! Pin.... 1......2........ Shoulder up!! Bubba klepie bezsilnie w matę..

 

Tony Hogański – Strasznie długie coś te walki ostatnio się robią.

 

Jan Kowalski – Taka moda widocznie. Wróćmy jednak do walki..

 

Bubba podnosi Toola... Bubba wkłada głowę cruisera między swoje nogi... Sitdown Powerbomb!!.. 1..........2... Kid Nova przerywa.. Kid odbija się od lin i z Head Scissors powala Bubbę... Nova wskakuje na liny i ze Springboard Leg Dropem atakuje Toola! Tool wijąc się z bólu ponownie trzyma się za szyję.. Nova ciągnie Toola do narożnika.... Fame Asser!!!!! Tool leży nieżywy trzymając się za kark, Nova świętuje unosząc ręce w geście triumfu!.. Bubba Ray zachodzi Kida i wykonuje Hiroshima Bomb [Bubba Bomb]!!!!!!!!! (cheer) Pin.....1..........2............3! (Zwycięzcą i zdobywcą EWF FTW title shotu jest: Bubba Ray Dudley!)

 

Jan Kowalski – Tak, więc FTW title shot zdobył Bubba.

 

Tony Hogański – Był chyba faworytem na zwycięstwo w tej walce... A w sumie mnie to nie wiele obchodzi...

 

 

Uderza "Lose Yourself" – Eminem.. Na ring wychodzi Marco, gdzie otrzymuje mikrofon.... Bubba wychodzi poza ring, jednak nie opuszcza areny i z zaciekawieniem ogląda to co ma się wydarzyć na ringu. Marco pomaga wstać Novie... Tool wygrzebuje się sam. 

 

Marco – Wiesz Kid.. Jesteś bardzo dobrym wrestlerem....Dlatego też zgodnie z naszymi wcześniejszymi ustaleniami...

 

Tool – Marco! Co Ci jest !? Przecież.....

 

Marco – Zamknij się! Tak więc Kid.. R U with me!? R U with us!?

 

Tool – Kid.. jesteś dobrym wrestlerem.. Potrzebujemy Cię w Devil's Pact !

 

Kid Nova (po chwilowym zastanowieniu się) Jestem z wami !!

 

Marco – Yeaah ! Kid ! Witamy…

 

Tool – W piekle……..

 

W tym samym momencie obaj członkowie Devil's Pact kopią Kida Novę w brzuch.. Na trybunach wybucha cheer.. Devil's Pact wykonują Kidowi The Scairy Thiong [ Double Evenflow DDT ]..

 

Marco – Naprawdę myślałeś, że możesz sobie tak bezkarnie powiedzieć takie rzeczy o najbardziej pojebanych ziomach z EWF !? Haaa !? Byłeś w błędzie ! Jesteś błędem ! Myślałeś, że możesz nabluzgać na mnie i na Toola i tak po prostu odejść ? Po prostu mnie załamałeś Kid ! Miałem kiedyś dla ciebie szacunek.. Ale koniec z tym.. Nie ma już kurwa tak łatwo.. Powiesz, dostaniesz.. I dopóki nie przeprosisz będziesz dostawał co Wrestlepalooza ! Co tydzień ! Pomyśl czy Ci się opłaca ! Kurwica mnie bierze jak patrzę na to, co się dzieje w EWF ! To już koniec! Jak tylko zdobędę World Title w main-evencie.. Skończy się era karaluchów takich jak ten.. W EWF zapanuje Devil's Pact ! So maaakeee sooomeee noooizeee !!

 

Marco podnosi jeszcze Novę i wykonuje my Marco's Spinnin' Buster [DVD into Stunner]..

 

Tool – U know what ? Kłamaliśmy z Novą ,ale nie kłamaliśmy, że Diabełki mają nowego członka!

 

Marco – That’s fuckin right! Give it up 4 new DP member bro’s!

 

Tool – Bubba Rey Dudley! Welcome in Devilsville!

 

Wybucha ogromny cheer. Bubba Ray wchodzi na ring i przybija piątkę Marco i Toolowi. Cała trójka świętuje... Tool podnosi Novę, a Bubba wykonuje mu Hiroshima Bomb [Bubba Bomb]! Uderza "Devil's Night" i D-12.. Na arenie robi się ciemni.. Kibice cheerują.. Gdy światło się zapala na ringu leży już tylko Kid Nova w kałuży własnej krwi.. Zjawiają się sanitariusze, którzy wynoszą nieprzytomnego Kid Novę.

 

Jan Kowalski – No i ostatecznie Kid Nova dostał po mordzie...

 

Tony Hogański – Oddawaj atlas!

 

Jan Kowalski – Nie! Masz komentować.... a ty co jakiś czas robisz zupełnie coś innego... czytasz Wyborczą, studiujesz jakieś drzewa genaologiczne i ogólnie nie jesteś normalny.

 

 

(Przenosimy się do biura Esmeraldy Martinez. Widzimy panią Prezydent, która za biurkiem z kości słoniowej przegląda jakieś tam dokumenty i w ogóle odwala papierkową robotę. Słychać pukanie i ze schowka na miotły wychodzi Dagmara Zielińska.)

 

Esmeralda Martinez – Tak słucham cię Petruello?

 

Dagmara Zielińska – Przyszli ci dwaj nowi wrestlerzy, o których wspominałam.

 

Esmeralda Martinez – Dobra... wpuść ich....

 

Dagmara otwiera drzwi i do biura wpada dwóch małych Azjatów.

 

Esmeralda Martinez – Czy ja tu zamawiałam pchli cyrk? Dawaj tych wrestlerów.

 

Dagmara Zielińska – Ale to właśnie oni. Japońscy cruiserzy.... Dark Patriot i White Patriot... razem tworzą Team... The Patriots. 

 

Esmeralda Martinez (przechyla się i patrzy na dwóch małych osobników) Aaa... jasne... a mówią oni?

 

The Patriots – Konichiwa.

 

Esmeralda Martinez – Chcą koniczyny?

 

Dagmara Zielińska – To chyba znaczy coś w stylu: witaj...

 

Esmeralda Martinez – Aha... dobra.... miło było, ale się skończyło... oglądanie moich nóg drogo kosztuje, a nie wyglądacie mi na milionerów.... Petruello... zabierz ich gdzieś...

 

Dagmara Zielińska – Gdzie?

 

Esmeralda Martinez – Nie wiem.. daj im jakiś stary magazyn za szatnię.... (zwracając się do Japończyków) No co się tak na mnie gapicie?

 

Zielińska wyprowadza Patriotów....

 

The Patriots (w drzwiach) Sayonara!

 

Esmeralda Martinez – Sajo... sajo... spadajcie już....

 

(Wracamy na ring.)

 

 

Jan Kowalski – Może być ciekawie.

 

Tony Hogański – Tego nam tu tylko brakowało... jakiś dwóch żółtków... to już lepiej importować emerytów z PCW.

 

 

(Korytarzem szedł Hangman, nie wiedzieć czemu zdenerwowany. Przechodził obok sławnego już automatu z Felkocolą i zatrzymał się, gdyż zauważył coś dziwnego. Na ziemi leżało coś, co przypominało jego Żyletę. Zaciekawiony podszedł bliżej i ujrzał buty. Spojrzał w górę i ujrzał nogi. Spojrzał jeszcze wyżej, na ile mu szyja pozwalała i ujrzał twarz. Przed nim we własnej osobie stał Bubba Ray Dudley.)

 

Bubba Ray – Witam wielkiego Hangmana.

 

John Hangman – Tak, tak, chcesz autograf, wiem....głośno już o Tobie. Niektórzy pochowali się, bojąc się, że od nich będziesz chciał podpis...

 

Bubba Ray – Widzę, że mistrz poinformowany. Cieszy mnie to niezmiernie. Oto podróbka Żylety.

 

John Hangman – Podróbka? A wygląda tak prawdziwie.

 

Bubba Ray – Zapewniam, że jest to najprawdziwsza podróbka. Oto mazaczek. Napisać "Wisielec tu był" albo coś takiego..

 

John Hangman – "Coś takiego"?

 

Bubba Ray – No nie, co takiego specjalnego..

 

John Hangman – "Nie ma litości dla skurwysynów" może być?

 

Bubba Ray – Jak najbardziej. Dziękuje.

 

John Hangman – A teraz spadaj...

 

(Bubba uradowany odchodzi, a my wracamy na ring.)

 

 

Jan Kowalski – Ja też chce dać autograf! Ja też chce!

 

Tony Hogański – Spokojnie Janku, bo dostaniesz zawału macicy.

 

Jan Kowalski – Tony... nie żartuj sobie ze mnie... ten ból....

 

Tony Hogański – Nikt nie chce słuchać opowieści o twoich hemoroidach.

 

 

(Widzimy X’a w cywilnym ubraniu stojącego obok tablicy drobnych ogłoszeń. Niespodziewanie pojawia się Daddy Dark [obandażowany po wcześniejszym ataku na niego] z jakąś paczką pod pachą.)

 

Daddy Dark – Hello! Hello! Przyjacielu! Friend! Słuchaj… powiedz mi… gdzie znajdę szatnie Hangmana i Wolfa? Mam coś dla nich! (pokazuje na paczkę)

 

X – Nie poznajesz mnie?

 

Daddy Dark (myśląc) Pracujesz in kotłownia?

 

X (uśmiechając się) Tak! Musi pan iść prosto.... potem w lewo.... skręci pan w prawo.... tam będzie płynął taki strumyk.... przejdzie pan po kładce.... pójdzie prosto... dojdzie pan na plażę... wskoczy pan do morza.... popłynie do Szwecji... i to już tam!

 

Daddy Dark – Bardzo dziękuje! Musze lecieć! Mam coś dla nich! (znów pokazuje na swoją paczkę)

 

DD odwraca się plecami do X’a i chce odejść.... wtedy X chwyta jakąś leżącą nieopodal metalową rurę i trzaska nią w plecy Darka.... ten upada... X kontynuuje demolowanie... Daddy traci przytomność.... X chwyta paczkę.... wyciąga z kieszeni zapalniczkę i podpala tajemniczy prezent dla Hangmana i Wolfa..... popioły rzuca Darkowi na plecy....

 

X – Co za debil.

 

(X odchodzi, zjawiają się sanitariusze, którzy wynoszą DD. Wracamy na ring.)

 

 

Jan Kowalski – Przyszedł czas na walkę o FTW title!

 

Tony Hogański (znów przeglądając atlas) Stolicą Chin jest Pekin.... jakie to zabawne....

 

Kowalski niespodziewanie wyrywa Hogańskiemu atlas i chowa gdzieś go pod swoimi nogami.

 

Jan Kowalski – Koniec zabawy! Zajmij się komentowaniem.

 

Tony Hogański – Janku! Oddaj atlas! On jest mój!

 

Jan Kowalski – Dostaniesz go po gali. Proszę państwa.... jak już mówiłem przyszedł czas na walkę o FTW title.

 

 

 

EWF FTW Championship:

Cage-Hardcore match:

Bad Boy vs Super Crazy

 

 

 

Słychać Theme EWF i na ring zostaje opuszczona klatka..

Muza zmienia się w "My Way" i Limp Bizkit.. Kibice wznoszą cheer.. Na ring wychodzi Super Crazy z FTW Title na ramieniu..

Muzyka zmienia się w "Bad Boy 4 Life" P. Diddy i na ringu pokazuje się Bad Boy witany dosyć sporym heel heatem.

 

Grudziński zamyka klatkę, w dachu, której jest dziura.. Trzeba z ringu po drabinie wyjść przez nią i zejść z klatki na maty ringu żeby wygrać.. Gong ! Wrestlerzy krążą wokół siebie, a właściwie to Crazy krąży wokół Bad Boya.. Próbuje zaatakować go kilkoma kopniakami ale na Bad Boyu nie robi to wrażenia... Bad zaczyna tauntować do heel heatującej publiczności.. Crazy widząc, że swoimi rękami raczej nic Badowi nie zrobi podnosi krzesło i wdrapuje się na narożnik po czym skacze z krzesłem w rękach z Cross Body Bloskiem na Bad Boya !! Obaj wrestlerzy chwile leżą na ringu.. Pierwszy wstaje Crazy.. Zwinnie odbija się od trzeciej liny i Bulldogiem powala Bada ! Dożywotni TV Champion podnosi wielkiego czarnucha i whipuje go na liny ale Bad kontruje i to Crazy odbija się o liny, a Bad ścina go z ringu Clotheslinem ! Crazy w miarę szybko się podnosi, a wtedy Bad Boy łapie go za szyje... Crazy jednak kopie kilka razy przeciwnika w brzuch, odbija się od lin, i skacze z Shoulder Blockiem jednak odbija się od wielkiego murzyna i pada na ring !! Bad uderza Elbow Drop ale Crazy ucieka i Killa Mashine uderza w matę.. Crazy łapie jakiegoś Kendo Sticka i zaczyna nim tłuc Bad Boya po nogach.. Po chwili podnosi czarnoskórego wrestlera i próbuje mu wykonać Crazy Slam [Angle Slam] jednak Bad Boy łapie obydwoma rękami za gardło Crazy'ego... i Choke Toss'em rzuca go o ścianę klatki !!!

 

Jan Kowalski – Crazy daje sobą rzucać jak piłką. 

 

Tony Hogański – Oddaj Atlas! Nudzi mi się! Atlas! Atlas!

 

Jan Kowalski – Nie! Zajmij się komentowaniem walki, a nie zabawą z atlasem.

 

Tym czasem Bad siada na narożniku i czeka aż Crazy się podniesie.. Gdy wreszcie to następuje Bad atakuje z Double Axe Handle Smash ! Crazy pada.. Bad Boy podnosi jakiś stół i rozkłada go w narożniku.. Podnosi Supera i wykosi go do góry i chce Press Slamem rzucić dożywotniego TV Champa na stół jedna Crazy uwalnia się i spada na nogi za plecami Bad Boga po czym błyskawicznie uderza Dropkick w plecy bada ! Bad Boy kładzie się na stole w narożniku.. Crazy bierze rozbieg i robi efektowną gwiazdę po czym skacze ze Standing Somersault Attack na Bad Boya, który przebija stół ! Crazy szybko chce uciekać z klatki, rozstawia drabinę jednak kiedy jest już na szczycie Bad podnosi się i zaczyna trząść drabiną.. Crazy traci równowagę i spada na Bad Boya, który łapie go w pół.. I wykonuje Death Valley Driver ! Bad Boy podnosi FTW Champa I whipuje go na narożnik.. Crazy odpoczywa, a Bad rozkłada stół.. Podchodzi do Crazy'ego ale ten uderza 3 chopsy po czym wskakuje na narożnik i skacze ze Springboard DDT !! Crazy chwilkę myśli po czym podnosi Bad Boya i po kilku kopnięciach whipuje go na liny po czym ledwo co, ale jednak wykonuje Back Body Drop !!! Bad Boy uderza plecami w klatkę!! (EWF! EWF! EWF! EWF!)

 

Jan Kowalski – Crazy na razie daje sobie radę w starciu z ta górą, czarnego mięsa.

 

Tony Hogański – Bad Boy powinien założyć jakąś amerykańską koalicję z Daddy Darkiem czy jak ten pajac się nazywał.

 

Tym czasem Crazy obija krzesłem swojego przeciwnika.. Ten leży bez życia na ringu.. Crazy wskakuje na narożnik i skacze ze Swanton Bomb! Bad Boy po jeszcze kilku uderzeniach krzesłem zaczyna krwawić z czoła.. Crazy podnosi rywala i układa go na stole.. Sam wskakuje na narożnik i po kilku charakterystycznych gestach chce skoczyć z 5 Star Frog Splash jednak widzi, że Bad Boy podnosi się ze stolika.. Bad z furią kopie w narożnik.. Crazy spada na liny.. Bad łapie wiszącego na linach rywala za szyję.. I Chokeslamem roztrzaskuje stół za pomocą Crazy'ego ! Bad Boy podnosi ręce do góry w geście triumfu.. Podnosi ledwo żywego Crazy'ego jednak upuszcza go widząc, że Smela wraz z Miszką coś majstrują przy drzwiach od klatki.. Bad Boy kopie Big Footem w drzwi, które rozwalają się przygniatając przy okazji Miszke i Smelę ! Sędzia jednak zagradza Bad Boyowi drogę na zewnątrz tłumacząc, że trzeba wyjść górą.. Bad wściekły podnosi przewróconą drabinę i zaczyna się po niej wspinać.. Ledwo żywy Crazy jakimiś nadludzkimi siłami wchodzi na narożnik i skacze, a w locie łapie Bad Boja za głowę !! Wychodzi z tego coś jakby Facecrusher z drabiny na jakiś tam przypadkowo rozłożony stół!! (EWF! EWF! EWF!)

 

Jan Kowalski – Bad Boy na pewno nie będzie już szczęśliwy.

 

Tony Hogański – On jest czarny! Do pełni szczęścia wystarczą mu banany!

 

Oboje leżą dłuższą chwilę na ringu.. Pierwszy wstaje Crazy.. Zaczyna się on wdrapywać na drabinę.. Jednak po chwili wstaje też mocarny Bad Boy, który też wdrapuje się na drabinę ! Obaj wchodzą równocześnie na dach klatki.. Tam zaczyna się braw.. Zaczyna przeważać Bad Boy.. W pewnym momencie Bad zaczyna wykonywać The Meltdown ale Crazy prześlizguje się na plecy czarnego zapaśnika.. Bad jednak uderza rywala łokciem w głowę.. Bad Boy wykonuje Super Crazy’emu Belly To Back Slam… co powoduje, że obaj wrestlerzy wylatują poza klatkę i rozbijają się na rosyjskim stole komentatorskim!!!! (EWF! EWF! EWF! EWF! EWF! EWF!) Sędzia każe ogłosić wynik walki.... (Walka kończy się wynikiem nierozstrzygniętym!)

 

Tony Hogański – No i co teraz?

 

Jan Kowalski – No Contest... co to się stało, że zainteresowałeś się walką?

 

Tony Hogański – No jak dwa śmieszne ludziki wylatują z klatki i roztrzaskują się na rosyjskim stole komentatorskim to nawet Bryndza się zainteresuje.

 

Jan Kowalski – Więc porównujesz się z Bryndzą?

 

Tony Hogański – Janku.... jakiś czas temu na jakiejś Wrestlepaloozie skopałem twój burger-zadek, więc mnie nie drażnij... byłem w końcu....

 

Jan Kowalski – PCW Polish Champem! Wszyscy to już wiedzą, wiec nie przypominaj ciągle o tym.

 

Zjawiają się sanitariusze, którzy wynoszą obydwu wrestlerów, którzy po tym upadku są lekko nieprzytomni. 

 

Jan Kowalski – Jakie to smutne....

 

 

(Przenosimy się na jeden z wielu korytarzy gdańskiej hali. Widzimy znanego nam zielonego typka. Zielony Mściciel szedł sobie korytarzem zastanawiając się, co by tu jeszcze zrobić, aby Dark Avenger zwrócił na niego uwagę. Wtedy przyszedł mu do głowy iście zielony pomysł. Skierował się do kwatery głównej Mściciela. Wykopał drzwi, wrzucił zieloną świece dymną i wkroczył do środka.. Kamerzysta nie wiedzieć czemu uciekł. Minęło kilkadziesiąt sekund i widzimy jak Zielony opuszcza szatnię. Po chwili dostrzegamy Dark Avengera.  Ten akurat wszedł do

swojej szatni. Zaskoczony, widząc wykopane drzwi zajrzał i zobaczył pobitego Gordona. Umazanego na zielono z karteczką "Mam już dość zielonego, a Ty?". Avenger szczególnie się tym nie przejął... zabrał z fotela płaszcz, którego zapomniał i opuścił szatnię, kierując się na arenę, gdzie za chwilę miał stoczyć walkę o EWF World title shot.)

 

 

Jan Kowalski – Ten zielony już od kilku tygodni nawiedza Avengera.

 

Tony Hogański – Chyba pół Polski chce mu skopać dupę, więc co się dziwisz?

 

 

(Znów przenosimy się do szatni Esmeraldy Martinez, gdzie Pani Prezydent nadal siedzi za biurkiem z kości słoniowej i nadal porządkuje różnego typu dokumenty. Słychać pukanie i ze schowka na miotły wychodzi Dagmara Zielińska.)

 

Esmeralda Martinez – To znów ty Petruello? Czym mogę służyć?

 

Dagmara Zielińska – Przybył nowy wrestler, o którym także wspominałam....

 

Esmeralda Martinez – To urocze.... Poproś go tu....

 

Słychać dziwne muczenie krów i do biura wchodzi jakiś człowiek w standardowym, bojowym stroju mleczarza.

 

Esmeralda Martinez – Petruello?! Kto to u diabła jest?

 

Dagmara Zielińska (zwracając się do osobnika) To jest pani Prezydent EWF.... przedstaw się...

 

Mleczarz – Jestem Mleczarzem... a dokładniej nazywam się: Mleczarz 2 Kontynuacja.

 

Esmeralda Martinez (wyraźnie rozbawiona) Aha.... no i może masz jeszcze krowę?

 

Mleczarz – Tak jest! Zaparkowałem ją na parkingu!

 

Esmeralda Martinez – Krowę?

 

Mleczarz – Tak!

 

Esmeralda Martinez – Żywą?

 

Mleczarz – Tak!

 

Esmeralda Martinez – Białą w czarne łatki?

 

Mleczarz – Tak!

 

Esmeralda Martinez – Która daje mleko?

 

Mleczarz – Tak! Właśnie... skoro mowa o mleku... mam dla Pani Prezydent drobny upominek...

 

Mleczarz 2 wychodzi a po chwili wraca z koszykiem pełnym przetworów mlecznych. Koszyk ten stawia na biurku z kości słoniowej.

 

Esmeralda Martinez – Co to jest?

 

Mleczarz – Mamy tu dwie butelki mleka prosto od mojej krowy, ser, masło... wszystko świeże i naturalne.

 

Esmeralda Martinez – A na co mi to?

 

Mleczarz – Dobrze wpływa na cerę!

 

Esmeralda Martinez – Naprawdę?

 

Mleczarz – Tak!

 

Esmeralda Martinez – To wspaniałe! Choć mi lepiej pokaż tą swoją krowę.

 

(Wracamy na ring.)

 

 

Tony Hogański – Mleczarz? Krowa? Co to ma niby być?

 

Jan Kowalski (wyciągając „E-fedy duże i małe”) Mleczarz podobno walczył w PCW.

 

Tony Hogański – Nie ma to jak jobberzy z PCW.... 

 

 

(Przenosimy się na parking. Widzimy Esmeraldę, Dagmarę oraz Mleczarza. W pewnym miejscu parkingu dostrzegamy „zaparkowaną” krowę, która radośnie pożera siano.)

 

Esmeralda Martinez – Faktycznie.... krowa....

 

Mleczarz – Jest bardzo grzeczna... miła.... i umie sztuczki!

 

Esmeralda Martinez – Sztuczki? Znaczy się odbija piłkę na nosie?

 

Mleczarz – Coś lepszego... zademonstruje... Kogo to samochód? (wskazuje na jakiś pojazd)

 

Esmeralda Martinez – A skąd ja mam wiedzieć? Petruello! Czyje to?

 

Dagmara Zielińska – Monka.... Katolicki Wóz Nawracania Niewiernych – KWNN....

 

Mleczarz (wrzeszcząc do krowy) Mućka! Dupą na niego!

 

Ku zdziwieniu Esmeraldy krowa rusza się z miejsca i z błyskawiczną prędkością siada na masce samochodu Monka, kompletnie go demolując. (heel heat)

 

Esmeralda Martinez – Jestem pod wrażeniem!

 

Mleczarz – Bo ta krowa moja jest wyćwiczona. Szybka i hardcorowa...

 

Esmeralda Martinez – Dorzucę cię do Dark matchu....  Możesz odejść...

 

Mleczarz wsiada na krowę i odjeżdża....

 

Esmeralda Martinez – Petruello! Sprowadź do mojego biura Tanatosa i Hangmana... tylko szybko... 

 

Dagmara Zielińska – Tak jest!

 

(Wracamy na ring.)

 

 

Jan Kowalski – Ta krowa to parodia...

 

Tony Hogański – Od dziś jestem fanem Mleczarza!

 

 

 

zwycięzca otrzyma EWF World title shot na następnej gali:

Dark Avenger vs Sandman

 

 

 

Uderza Metallica - "Enter Sandman" i na ringu pojawia się Sandman... Kosiarz spod Konstantynopola jest obwiązany różnego typu bandażami, ogólnie po zeszłotygodniowych atakach Kravena nie jest zbyt zdrowy. Publiczność wita go wielkim cheerem. Muzyka cichnie, a Sand ustawia się na ringu..

Słychać "Winner Takes It All" Sammy'ego Haggar'a i na ring wychodzi jeszcze niedawny FTW Champion - Dark Avenger.. Publika chantuje "YOU SUCK".. Avenger wchodzi na ring i poprawia swój kombinezon..

 

Gong ! Avenger ostro zaczyna rzucając się na Sandmana z całą masą punchów pod wpływem których Sandman zatrzymuje się dopiero przy narożniku.. Avenger uderza Body Slam. Mściciel wchodzi na narożnik I skacze z Elbow Drop ! Polski Batman podnosi Sandmana i whip o liny po czym próba Clothesline'a jednak Sand kontruje i uderza Diving Reverse DDT ! Kosiarz spod Konstantynopola podnosi swojego rywala i uderza na nim kilka chopsów..  Sand bierze rozbieg ale stojący przy linach Avenger schyla się i wyrzuca rywala za ring ! Avenger poprawia maskę jednak nagle z ringu ściąga go za nogi Sandman !! Sand zaczyna demolować rywala na matach poza ringiem ! W jednej chwili na twarz Avengera sypią się punche, Uppercuty i inne takiego rodzaju akcje.. Kiedy Avenger już ledwo stoi na nogach.. Sandman powala go.. Clotheslinem spod Konstantynopola!!! (wielki cheer)

 

Jan Kowalski – Clothesline spod Konstantynopola! Clothesline spod Konstantynopola! To już koniec! Avenger przegrał!

 

Tony Hogański – Faktycznie. Ten przemiły staruszek rozwalił go ostatecznie!

 

Dark Avenger leży poza ringiem a Sandman wskakuje na barierki i tauntuje do publiki.. Po chwili podnosi Avengera ale ten zupełnie niespodziewanie uderza Sanda łokciem w brzuch i uderza kilka razy jego głową o ring.. Avenger cieszy się z chwilowej przewagi i uderza High Ankle Back Drop ! Avenger podnosi rywala i wturluje go na ring.. Po chwili sam też wchodzi ale Sand sprytnie kopie w liny, które uderzają Avengera „wiadomo gdzie” ! Mściciel wisi na linach.. Sand korzysta z tego i wykonuje Piledrivera z tej pozycji ! Pin….1…..2.….kick out!

 

Jan Kowalski – Było blisko.

 

Tony Hogański – Wielka szkoda, że ten starszy pan nie wygrał. Jednakże wierzę, że na pewno to uczyni. A teraz Janku.... oddaj mój Atlas!! Chcę obejrzeć mój ląd! Ziemię, którą odkryłem!

 

Jan Kowalski – Po gali...

 

Tony Hogański – Jesteś bez serca!

 

Tym czasem Sand podnosi trochę już obolałego rywala i whipuje go do narożnika.. Tam częstuje go kilkoma chopsami.. Sand sadza Mściciela na narożniku, a sam wchodzi na drugą linę i zaczyna punchować przeciwnika ! Publiczność głośno liczy ! Sandman schodzi z narożnika zostawiając tam oszołomionego Avengera.. Bierze rozbieg i uderza Jumpin Clothesline !!! Oboje wypadają z ringu! (EWF! EWF! EWF!) Pierwszy podnosi się Sandman. Podnosi on krzesło i wrzuca je na ring gdzie łapie je Bryndza ! Sand tym czasem podnosi Avengera i ustawia go w pozycji jak do Powerbomb ! I wrzuca Avengera Powerbombem na ring !!! Sandman przy dużej owacji publiczności wchodzi na ring i chce zabrać Bryndzolowi krzesło jednak sędzia tłumaczy Kosiarzowi spod Konstantynopola, że będzie DQ ! Sandman po chwili odwraca się i natychmiast uchyla się przed uderzeniem Avengera blaszką, którą oczywiście obrywa sędzia ! Avenger łapie się za głowę ! Sandman tym czasem łapie za.. Krzesło porzucone przez Bryndzę ! Sand bierze zamach i zdziela Avengera w tył głowy !!! Po chwili układa go na środku ringu.. Wchodzi na narożnik i skacze z The Outlaw Thorn [Top Rope Elbow Drop]!! (EWF! EWF! EWF! EWF!) Pin ... ... ... .. Bryndza leży znokautowany blaszką przez Avengera... Sandman denerwuje się na leżącego sędziego.. Podnosi się i zaczyna budzić Bryndze.. Kiedy sędzia wykazuje zdolności do pinu Sandman odwraca się jednak wpada w kopa w brzuch po czym DDT a krzesło od Avengera !!! Powolny pin 1......2......2,5... kick out !!

 

Jan Kowalski – Avenger był bardzo blisko World Title shotu!

 

Tony Hogański – Jednakże to Sandman go zdobędzie. Tak się miło zachował wobec mnie 2 tygodnie temu.

 

Jan Kowalski – Znaczy się jak oberwałeś Clotheslinem spod Konstantynopola (cheer przed telewizorami) i ci się w głowie pomieszało i pokochałeś tego bardzo już doświadczonego wrestlera?

 

Tony Hogański – Jestem mu głęboko wdzięczny za ten gest. 

 

Tymczasem Avenger bardzo powoli i jakby z wielką niechęcią wchodzi na narożnik.. Jednak Sandman, również powoli, podnosi się i dobiega do Avengera, który już stoi na narożniku.. Łapie go za ręce i wgniata go w matę Crucyfix Powerbombem ! Sand daje sygnał końca walki ! Podnosi Avengera i łapie go w pozycji do Right Into The Sand jednak Ave ostatkiem sił kopie go kolanem w brzuch i wykonuje przeciwnikowi The Dominator !! Obaj wrestlerzy leżą w bezruchu na ringu ! Bryndza zaczyna ich wyliczać! 1....2......3.......4......5........6...... Właśnie przy 7 Avenger odwraca się na brzuch i kładzie rękę na torsie Sandmana jednak ten w nagłym przypływie energii obkręca się na ringu i zakłada Crossface Mścicielowi ! Avenger krzyczy z bólu !! Próbuje sięgnąć lin ale Sand odciąga go na środek ringu ! Sandman po chwili zaczyna wstawać nadal trzymając głowę Avengera w uścisku ! Kosiarz spod Konstantynopola już stojąc łapie Avengera w Neckbreaker ! Sandman pokazuje po raz kolejny, że będzie kończył ! Próbuje złapać wstającego Avengera do Right into The Sand [Rockbottom] jednak ten odpycha przeciwnika na liny i wykonuje masywnego Sling Shota w narożnik !! Sandman trzymając się za głowę pada na ringu.. Tymczasem powoli podnosi się Avenger ! Zaczaja się od tyłu na Sandmana..

 

Tony Hogański – A słyszałeś najnowszy żart? Wchodzi Dark Avenger do windy, a tam.... dywan!! Ha! Ha! Ha!

 

Jan Kowalski – Tony... staczasz się?

 

Tony Hogański – Na brodę Proroka! Gdzie?

 

Jan Kowalski – Ehhh....

 

Kiedy Sandman się podnosi Avenger rozbiega się i wykonuje Bulldog Slam jednak Sandman nie daje się przewrócić i kontruje to w Blue Thunder into pin 1...2...2,5... kick out ! Sandman dość szybko się podnosi.. Podnosi Avengera i whipuje go na liny, następuje kilka reversów - Sandman uchyla się pod Clotheslinem Avengera, a z kolei ten pada na ring pod biegnącym Sandmanem jednak w końcu obaj powalają się jednocześnie Knee Attack'ami !!! Oboje trzymają się za nogi.. Wstają jednocześnie.. Sand szybszy z kopem w brzuch.. Kosiarz spod Konstantynopola odbija się od lin i wykonuje Fame Asser jednak Avenger resztkami sił przytrzymuje nogę Sandmana na swojej głowie i wyrzuca Sanda do tyłu! Obaj wrestlerzy leżą.... Nagle na arenie rozlega się niewyobrażalny heel heat. Spod FeliXtronu z krzesłem w ręku wychodzi Kraven!!!

 

Jan Kowalski – A ten czego tu szuka? Guza?

 

Tony Hogański – Mam nadzieję, że nie przyszedł zbić tego biednego staruszka. Co na to powiedzą w Związku Kombatantów?

 

Kraven zatrzymuje się przed ringiem i obserwuje walkę. Obaj wrestlerzy stają naprzeciw siebie i dochodzi do zwarcia....Sandman odpycha Avengera i atakuje go Clotheslinem spod Konstantynopola!!! (mega cheer) Jednakże ten odskakuje i ten zabójczy cios spada na sędziego!! Sandman chwyta się za głowę. Wtedy na ring wpada Kraven, który wymierza Sandmanowi potężnego chair-shota prosto w twarz!! (ogromny heel heat) Ten przewraca się... Hunter pokazuje coś Avengerowi... ten kładzie się na rywalu.... Kraven budzi sędziego.... ten widzi co się dzieje.... pin…......1..............2..............3!!!! (Zwycięzcą i zdobywcą EWF World title shotu jest: Dark Avenger!) Rosjanin wyrzuca sędziego i Avengera poza ring. Na arenie zjawiają się Jack Gordon i Jane Walker, którzy świętują zdobycie title shotu i wraz ze swym podopiecznym opuszczają arenę. Kraven tymczasem wśród ogromnego heel heatu kontynuuje demolowanie Sandmana.... niemiłosiernie zaczyna go okładać.... Sandman krwawi… krzesło zwane “Zgubą Sandmana” znów jest ochlapane jego krwią.... Kraven kontynuuje niszczenie Sandmana.... zasypuje go niewyobrażalną ilością ciosów, ring w tym miejscu spływa krwią. Łowca przestaje.... ręką ściera krew z krzesła.. następnie krwią Sandmana maluje na krześle sierp i młot.... (heel heat) Kraven wstaje… unosi krzesło w górę i triumfuje...

 

Jan Kowalski – Kraven jest nienormalny... przecież on go zabije!

 

Tony Hogański – Nie przesadzaj. Najwyżej zrobi mu lekką krzywdę....

 

Nagle słychać mieszaną reakcję publiczności, bowiem na ring wpada jakiś zamaskowany, umięśniony człowiek.... Kraven nie ryzykując opuszcza ring, a następnie arenę.

 

Jan Kowalski – Kto to?

 

Zamaskowany wrzeszczy coś w stronę FeliXtronu.... zjawiają się sanitariusze, którzy ostrożnie ładują 666 times PCW Polish Champa na wózek na kółkach. Tajemniczy Osobnik razem z sanitariuszami opuszcza arenę przy sporym cheerze i chantach: Sandman! Sandman! Sandman! Sandman!   

 

Tony Hogański – Bardzo miło się ten pan zachował w stosunku do poczciwego Sandmana.

 

 

(Widzimy biuro Esmeraldy Martinez. Siedzi ona za sławnym biurkiem z kości słoniowej i przegląda jakieś papiery. W pewnym momencie wchodzi Tanatos, a za nim Hangman.)

 

Esmeralda Martinez – Miło mi was widzieć mistrzowie....

 

John Hangman – Po jaką cholerę mnie tu wezwałaś?! Muszę się przygotować do walki o World Title... Pas, który Ty i ten twój podnóżek mi ukradliście!

 

Esmeralda Martinez – Byłam tak wzruszona waszą współpracą w czasie ostatniej gali...  Wiem, że nie jesteście przyjaciółmi, ale pogodziliście się i dzięki temu każdy z was ma pas tag team.

 

Tanatos – Mój ssskarb. Mój ssskarb!

 

John Hangman – Powiedziałaś coś mądrego. Nie jesteśmy przyjaciółmi. I nigdy nimi nie będziemy!

 

Esmeralda Martinez – Dziś możecie powtórzyć wasz wyczyn. Walczycie o World Title. Chcę by wygrał jeden z was.... Powinniście połączyć siły i rozwiązać walkę o pas miedzy sobą..... Mam coś dla was.....

 

(Martinez wyjmuje trzy koszulki z napisem "The Krab & Pinky Connection". Tanatos zakłada jedną z nich, drugą [dużo mniejszą] zakłada Martinez. Hangman bierze trzecią i ogląda z obrzydzeniem)

 

Esmeralda Martinez – Teraz możecie wyglądać jak tag team. Jeszcze dziś zawodnik w tej koszulce będzie posiadaczem World Title!

 

Tanatos – Mój ssskarb!

 

John Hangman (zwracając się do Tanatosa) Twój ssskarb? World Title ma być twój? Ma być twoim ssskarbem? Powiem cos wam obojgu. Nie ma żadnego "The Krab & Pinky Connection". Nie będę w teamie z jakimś satanistą, który ma wadę wymowy. Tanatos dziś skopie ci tyłek tak jak pozostałej piątce! Nie ma litości dla sssssskurwsynów!!!!

 

Hangman rzuca koszulką w biurko Martinez i trzaskając drzwiami opuszcza biuro. Tanatos jest niepocieszony. Martinez kładzie nogi na biurku.

 

Esmeralda Martinez – Nie martw się Pinky.... Jeśli dziś się postarasz ja pokaże ci moje sssskarby....

 

Tanatos – Znaczy się co?

 

Esmeralda Martinez – Kolekcję zdjęć Facunda z czasów jego młodości.

 

(Wracamy w okolice ringu.)

 

 

Jan Kowalski – Przed Krab & Pinky Connection nie widzę świetlanej przyszłości.

 

Tony Hogański – Ja też nie. Czy to znaczy, że oślepłem?

 

Jan Kowalski – Nie Tony... to znaczy, że jesteś głupszy niż zawsze.

 

 

(Przenosimy się na parking. Widzimy służby medyczne, które ostrożnie umieszczają Sandmana w karetce. Widzimy także zamaskowanego osobnika, który sprawdza stan Sandmana.)

 

Zamaskowany Osobnik – Nie martw się.... pomszczę twą krzywdę.

 

(Karetka odjeżdża na sygnale, Tajemniczy Osobnik odchodzi, a my wracamy w okolice ringu, gdzie za chwilę rozpocznie się main-event.)

 

 

Tony Hogański – Jakie to wzruszające.

 

Jan Kowalski – Nie przesadzaj.

 

 

 

EWF World Championship:

Six-Pack Challenge:

Kraven vs Wolf vs Szakal vs Hangman vs Marco vs Tanatos

 

 

 

Rozlega się Hymn ZSRR…. Fani reagują na to olbrzymim heel heatem.... w stronę FeliXtronu zaczyna lecieć spora ilość różnego typu opakowań. W końcu wyłania się Kraven z krzesłem – „Zgubą Sandmana” w ręku. Grudziński każe mu jednak pozbyć się krzesła... Łowca oddaje je „na przechowanie” Angelice Kucharskiej.

Słychać wycie wilków...znów spory heel heat. Przy swoim themie na ringu zjawia się Wolf....

Chwila ciszy.... powoli zaczyna wznosić się heel heat..... rozbrzmiewa Offspring – „Self Esteem”... przy kulminacyjnym, ogromnym heel heacie na ring wchodzi Szakal z EWF World title na ramieniu. Łysy z niechęcią oddaje swój pas Gruzińskiemu.

Muzyka zmienia się w Kazik – „Nie ma litości”... wielki cheer... na ringu zjawia się John Hangman trzymając w ręku jeden z Tag titles, który z niechęcią patrzy na pozostałych rywali.

Następnie słychać "Lose Yourself" – Eminem.... na arenie słychać olbrzymi cheer.... witany aplauzem w stronę ringu zmierza Marco.

Gasną światła... uderza „Darkness” – Lacrimosa.... w stronę ringu zmierza Tanatos, a jego przybycie wywołuje duży cheer. Widzimy, że Pan Ciemności ubrany jest w koszulkę: „Krab & Pinky  Connection”

 

Jan Kowalski – Pierwszy w historii Six-Pack match! Kto zakończy tą walkę jako EWF World Champion?

 

Tony Hogański – Oczywiście, że mistrz Szakal. Jednak mam drobne pytanie.... o co chodzi w tej dziwnej walce?

 

Jan Kowalski – To taka dziwna mieszanka normalnej walki z tag matchem. Walczy dwóch wrestlerów.... pozostała czwórka znajduje się za linami... każdy może się zmienić z każdym. Wygrać można przez pinfall lub submission... jeśli ktoś zaatakuje kogoś jakimś niedozwolonym przedmiotem, na ten przykład krzesłem zostaje natychmiast wykluczony z walki. Proste?

 

Tony Hogański – Tak jakby.

 

Z wcześniejszych ustaleń wynika, że walkę rozpoczną Wolf i Marco. Reszta wrestlerów ustawia się za linami, Grudziński każe walczącym wrestlerom przygotować się no i w końcu każe uderzyć w gong. Wolf natychmiast przechodzi do ataku i próbuje powalić rywala Clotheslinem, jednak ten uskakuje... Marco odbija się o liny, łapie Wolfa za głowę i próbuje Neckbreaker... były FTW Champion jednak jakoś wyślizguje się mu i powala go Clotheslinem! Marco natychmiast wstaje.... dochodzi do zwarcia... większy Wolf uzyskuje przewagę i próbuje wykonać rywalowi Chestbreaker... Syxx jednak wyrywa się mu, z impetem wrzuca go w narożnik.... rozpędza się i przygniata Splashem... Wolf pada na matę.... Marco wdrapuje się na narożnik.... jednak stojący obok Szakal spycha go z niego i Marco roztrzaskuje się na macie! (heel heat) Wolf doczołguje się do Szakala i zmienia się z nim.... Łysy podnosi Syxxa i od razu odbija go o liny, a następnie uderza z Elbow Hit. Marco pada... Szakal zaczyna go okopywać... odbija się o liny i wymierza mu potężnego Leg Dropa!!

 

Tony Hogański – Oh! Ah! Jaki piękny Leg Drop mistrza Szakala! Brawo! Z takimi akcjami na pewno obroni World title!

 

Szakal podnosi rywala i uderza na nim Side Suplex, pin....1......2......kick out! Łysemu nudzi się już ta cała zabawa i zmienia się z Tanatosem. Marco korzysta z chwili wytchnienia z zmienia się z Kravenem.... Tanatos z impetem atakuje Rosjanina.... chwyta go w Bear-Hug i zaczyna dusić..... Łowca jednak jakimś cudem wydostaje się z uchwytu, odbija się o liny i próbuje Clothesline’a, jednakże Tanatos powala go Big Bootem, po czym zmienia się z Johnem Hangmanem. Tag Team Champion od razu przechodzi do ataku... podnosi Kravena, a ten odwzajemnia się mu z Low Blow, odbija się o liny i uderza na nim Bulldoga. Hangman wstaje by znów zostać powalony, tym razem Clotheslinem. Kraven wdrapuje się na narożnik... uważnie spogląda czy nikt nie chce go zepchnąć po czym skacze na Hangmana z Diving Headbutt!! Pin......1...........2.......przerywa Szakal! Kraven wrzeszczy na Szakala.... z zaskoczenia klepie go Wolf. Łowca teraz wrzeszczy na Wolfa, że ten bez porozumienia się z nim zmienił go. Jednak były EWF FTW Champion nie słucha go tylko przechodzi do okładania Hangmana. Podnosi go i uderza na nim Front Suplex.... Extreme Wrestler wstaje.... i otrzymuje Vertical Suplex.... Wolf się cieszy i pokazuje Tanatosowi, żeby przyszedł na matę.

 

Jan Kowalski – Wolf rzuca wyzwanie Władcy Ciemności.

 

Tony Hogański – Jakie to wzruszające.

 

Wolf rzuca Tanatosowi pod nogi lekko pobitego Hangmana, a ten zmienia się z nim. Były World Champion staje naprzeciwko swego rywala. Obaj wrestlerzy krążą wokół siebie i żaden nie chce zdecydować się na pierwszy atak. W końcu dochodzi do zwarcia.... po dość długiej szamotaninie żaden z nich nie może uzyskać przewagi i Grudziński jest zmuszony ich rozdzielić. Znów krążą wokół siebie i kolejny raz dochodzi do zwarcia.... Tanatos zaczyna powoli przeważać, jednak Wolf nie poddaje się i obaj panowie znów się rozdzielają.... Dochodzi do trzeciego zwarcia i Tanatos momentalnie wykonuje Wolfowi potężnego Chokeslama!! (cheer)

 

Jan Kowalski – To koniec! Koniec!

 

Pin.......1............2...........znów przerywa Szakal! Tanatos wrzeszczy na Łysego, a ten odwdzięcza mu się głupim uśmiechem. Podnosi Wolfa, chwyta go za gardło i szykuje się do kolejnego Chokeslama.... jednak Wilk kopie go w krocze i uderza na nim DDT! Wolf zmienia się z Syxxem. Marco wskakuje powoli wstającemu Tanatosowi na plecy i zaczyna go dusić poprzez założenie Sleeper Hold.... Tanatos powoli upada na matę, a Marco tylko zaciska cios.... co raz mocniej i mocniej.... Grudziński sprawdza stan Tanatosa.... podnosi mu rękę, która opada.... drugi raz podnosi i opada ona drugi raz. Podnosi trzeci raz.... i wtedy do akcji wkracza Szakal, który skopuje Syxxa z Tanatosa (heel heat) .... Pan Ciemności czołga się w stronę lin i zmienia się z Szakalem.... Obaj stoją naprzeciw siebie.... Dochodzi do zwarcia w wyniku którego Marco ląduje w narożniku, a po chwili zostaje przygnieciony Splashem Szakala.  

 

Tony Hogański – To jest ta genialna technika Splashu jaką pokazuje nam mistrz Szakal.

 

Jan Kowalski – To niesamowite Tony.... naprawdę. Może zgłosimy to do „Nie do wiary”?

 

Tony Hogański – Może sam się tam zgłosisz.

 

Szakal okopuje Syxxa w narożniku.... w końcu wdrapuje się z nim na najwyższą linę.... dochodzi do szamotaniny, jednak EWF World Champion uzyskuje przewagę i wykonuje mu SuperPlex! Marco leży.... Szakal zmienia się z Tanatosem... Pan Ciemności od razu przechodzi do ataku... podnosi rywala.... a ten kopie go w krocze i wykonuje Evenflow DDT! Pin......1..........kick out! Marco okopuje Tanatosa.... ten wstaje.... jednak były Polish Champion chwyta go i w pozycję do Vertical Suplex, jednak nie jest w stanie go unieść i to właśnie wykonuje mu tenże cios. Tanatos podnosi Syxxa do Gorilla Press Slamu... jednakże Marco jakoś przekręca się na ciele przeciwnika i wykonuje mu DDT!! (EWF! EWF! EWF!)

 

Tony Hogański – A co było w tym takiego radosnego, że trzeba krzyczeć: EWF, EWF?

 

Jan Kowalski – To przecież genialna....

 

Tony Hogański – To było pytanie retoryczne Janku....

 

Obaj wrestlerzy leżą.... Marco zmienia się z Hangmanem.... Extreme Wrestler od razu atakuje swojego Tag Partnera... rzuca go do narożnika, gdzie następnie zaczyna go okopywać i okładać różnego typu punchami, chopsami i tak dalej.... Tanatos powoli wstaje... Extreme Wrestler wykonuje mu wtedy Hangman’s Neckbreaker! Pan Ciemności leży.... Hangman wchodzi na narożnik i skacze z Diving Headbutt!! Jednak Tanatos odsuwa się i Extreme Wrestler monumentalnie uderza szczęką w matę!! (EWF! EWF!) Tanatos czołga się w stronę jednego z narożników, gdzie zmienia się z Kravenem. (heel heat) Rosjanin natychmiast przystępuje do ataku.... rzuca Hangmana w narożnik, gdzie zasypuje go gradem różnych ciosów. Hangmanowi jednak udaje się jakoś wyrwać, chwyta Łowcę za nadgarstek i wrzuca go narożnika. Tam przy pomocy stojącego obok Tanatosa zaczyna go okładać. Mistrzowie Tag Team na zmianę wymierzają mu różnego typu ciosy....  Wtedy Hangman whipuje Kravena do przeciwległego narożnika. Tymczasem Szakal opuścił ring... podszedł do jednego z narożników i ściągnął z ringu Marco! (heel heat)

 

Jan Kowalski – Co on robi?

 

Tony Hogański – To taka forma rozrywki! Nie mili panowie na ringu nie chcą się z nim klepnąć! 

 

Marco wrzeszczy na Szakala i pyta się go co on sobie myśli, Łysy w odpowiedzi powala go Clotheslinem.... Podnosi go i wrzuca w metalowe schodki... Marco nie wie co się dzieje... World Champion chwyta go za głowę i zaczyna trzaskać nią o słupek narożnika. Jednakże w pewnym momencie dostaje łokciem w brzuch, a następnie Syxx wykonuje mu Neckbreaker. Marco chwyta Szakala za łysinę i zaczyna trzaskać nią o barierki oddzielające ring od publiczności. Tym sposobem obaj wrestlerzy docierają w okolice FeliXtronu, gdzie dochodzi między nimi do regularnego brawlu. Tymczasem na ringu John Hangman nadal demoluje Kravena.... Rosjaninowi jednak jakimś cudem udaje zmienić się z Wolfem... Hangman natychmiast atakuje Wilka, jednak zostaje powalony Clotheslinem.... Wolf następnie poprawia z Elbow Dropem... wstaje, odbija się o liny i dokłada z Leg Dropa! Pin.......1..........2........kick out! Wolf jest wściekły…. Bluzga na Grudzińskiego... zamieszanie próbuje wykorzystać Extreme Wrestler, który łapie Wolfa w German Suplex, jednak ten uderza go łokciem w twarz, odwraca się i wykonuje Stunner!! Pin.........1...............2...............przerywa Tanatos!! Wolf znów jest wściekły.... rzuca się na Tanatosa, który chwyta go za gardło i wykonuje Chokeslam!! Wolf leży.... Hangman czołga się w jego stronę i kładzie na nim rękę, pin..............1...................2................przerywa Kraven! (heel heat) Łowca wychodzi poza ring i wraca ze swoim krzesłem! Grudziński jednak wyrywa mu je i odrzuca, jednak za słaby jest i „Zguba Sandmana” po odbiciu się o narożnik zostaje na ringu.... Kraven kłóci się z Lechem.... W międzyczasie wstał Wolf, który zauważył krzesło i podniósł je... Następnie zaczął okładać nim Hangmana!! Podniósł go i zaczął przygotowywać się do decydującego chair-shota.... jednakże wtedy Rosjanin przestał kłócić się z sędzią i w momencie w którym Hangman otrzymał potężnego chair-shota prosto w twarz Grudziński się obrócił!! (EWF! EWF! EWF!) Pin........... Lech pokazuje Wolfowi, że używanie krzesła było zabronione i każe mu opuścić ring.... Wolf kłóci się, sędzia jednak ogłasza werdykt... (Wolf został zdyskwalifikowany!)

 

Jan Kowalski – Sam jest sobie winny.

 

Tony Hogański – Nie śmiej się z niego, on ostatnio ma problemy z własną osobowością.

 

Wolf wśród sporego heel heatu opuszcza arenę. Tymczasem pod FeliXtronem trwa zacięta walka między Szakalem a Syxxem... Marco rzuca Szakala na jakieś barierki, po czym podnosi krzesło i zaczyna okładać nim World Champa.... niespodziewanie spod FeliXtronu wyłazi Kid Nova z innym krzesłem (heel heat), który wymierza członkowi Devil’s Pact potężnego chair-shota!! (EWF! EWF! EWF!)

 

Tony Hogański – A ten debil czego tu szuka?

 

Jan Kowalski – Szczęścia? Braterstwa? Utraconej miłości?

 

Tony Hogański – To było znów pytanie retoryczne.

 

Nova triumfuje i ogólnie się cieszy! (Ty debilu! Ty debilu!) Kładzie krzesło na posadzkę, po czym wykonuje rywalowi Nova-Driver [Cradle Piledriver] właśnie na to krzesło!! (heel heat) Następnie zostawia nieprzytomnego Marco i opuszcza arenę. Do siebie dochodzi w międzyczasie Szakal i zupełnie nie może zrozumieć jak to się stało, że Syxx leży roztrzaskany wśród kałuży własnej krwi. Szakal cieszy się i zaczyna okopywać rywala... Podnosi go i wykonuje mu Pozdrowienia z Parku Sztywnych! World Champion następnie zaczyna kierować się w stronę ringu... Wtedy spod FeliXtronu wychodzi Esmeralda Martinez, Ponury Grabarz i spora ilość Funkcjonariuszy GRU. Szakal nie wie co się dzieje.... GRU rzuca się na niego, zakuwa w kajdanki i wyprowadza z areny (cheer).... Esmeralda cieszy się i także opuszcza arenę. (Szakal został zmuszony do opuszczenia walki!)

 

Tony Hogański – Zaraz! Co jest?! Co to ma być?! Nie można tak wywalić kogoś z main-eventu! Na dodatek aktualnego EWF World Champa! To niesprawiedliwe! Niemożliwe! Obrzydliwe!

 

Jan Kowalski – Proszę państwa zgodnie z obietnicą, Esmeralda Martinez usunęła z EWF niechciany element. Dziś już na pewno poznamy nowego EWF World Champa.

 

Tony Hogański – Ostatnie trzy gale były straszne dla Szakala i Wolfa... Najpierw Wolf stracił FTW title... później obaj stracili Tag Team titles.... a na końcu Szakal został pozbawiony World title! Jak mogli tak niemile postąpić z mistrzem Szakalem... nadal nie mogę w to uwierzyć....

 

Jan Kowalski – Więc uwierz.

 

Zjawiają się służby medyczne, które wynoszą z areny nieprzytomnego Marco. Tymczasem na ringu.... Kraven walczy z Hangmanem, a Tanatos się przygląda. Rosjanin jednak zmienia się z Tanatosem i w ten sposób dochodzi do walki dwóch Tag Champów. Wrestlerzy krążą wokół siebie.... dochodzi do zwarcia..... Tanatos próbuje powalić Hangmana Clotheslinem.... jednak ten kopie go w brzuch i wykonuje mu Egzekucję!!! [Pedigree] Pin...........1...............2...........Tanatos zrzuca Hangmana z siebie!

 

Jan Kowalski – To niesamowite!

 

Tony Hogański – Wezwijmy, więc „Nie do wiary”!

 

Jan Kowalski – Co ty cały czas z tymi niedowiarkami?

 

Tony Hogański – Mam taki kaprys...

 

Hangman nie może uwierzyć.... Tanatos wstaje.... znów dochodzi do zwarcia.... Pan Ciemności znów próbuje Clothesline’a.... jednak Hangman odsuwa się i cios spada na Lecha Grudzińskiego!! Tanatos nie jest zbyt szczęśliwy..... Hangman korzysta z chwilowego zamieszania i natychmiast kopie rywala/partnera w brzuch i po raz kolejny wykonuje Egzekucję! Pin.............................................. Grudziński nie jest zbyt zdrowy i nie ma kto odklepać.... Hangman wstaje i z marnym skutkiem próbuje dobudzić Lecha... Wtedy na ring wjeżdża Kraven ze swoim krzesłem w ręku... potężny chair-shot natychmiast spada na głowę Hangmana! (heel heat) Łowca aby się upewnić, że ten już nie wstanie, wymierza mu jeszcze dwa celny strzały krzesłem. Następnie widząc powoli wstającego Tanatosa, także jemu trzaska w łepek „Zgubą Sandmana”! (heel heat) No i także jemu dla pewności wymierza jeszcze dwa strzały.... widząc budzącego się Grudzińskiego odrzuca krzesło, dla formalności klepie Tanatosa w rękę... podchodzi do Hangmana i zakłada mu Kraven Crossface!! Hangman nie chce się poddać jednak ostatecznie w obecności już przebudzonego Grudzińskiego, klepie w matę! (heel heat) Sędzia każe uderzyć w gong. (Zwycięzcą i nowym EWF World Champem jest: Kraven the Hunter!!)

 

Jan Kowalski – Kraven mistrzem! Któż by się spodziewał?

 

Tony Hogański – Nieeee... mistrz stracił pas.... to nie możliwe.... nie wierzę..... jak mi smutno...... 

 

Sędzia podaje Kravenowi World title.... na ring lecą niewyobrażalne ilości różnego typu opakowań, butelek.... Wśród ogromnego heel heatu Kraven triumfuje... wychodzi poza ring, zabiera swoje krzesło.... i zmierza w stronę FeliXtronu.... gdy jest na rampie na pożegnanie pokazuje publiczności „Gest Kozakiewicza” (mega heel heat) ....  Na ringu dochodzą do siebie Tanatos i Hangman... razem oglądają powtórkę i nie mogą uwierzyć w to co się stało.... Wychodzą poza ring, zabierają swoje Tag titles i razem, zjednoczeni opuszczają arenę....

 

Tony Hogański – Tym smutnym akcentem kończymy....

 

Jan Kowalski – Dostaje informację, że coś się dzieje na parkingu....

 

Przenosimy się na parking, gdzie widzimy Esmeraldę Martinez, Grabarza i scenę w której Funkcjonariusze GRU załadowuje Szakala do PKSu, który akurat jedzie do Szczecina.

 

Szakal – Ty suko! Nie możesz mi tego zrobić.

 

Esmeralda Martinez – Czuj się zwolniony! (mega cheer)

 

Pani Prezydent na oczach Szakala rozdziera jego kontrakt (mega cheer) .... Autobus odjeżdża, Esmeralda i GRU odchodzą, a realizator przenosi nas w okolice stanowiska komentatorskiego.

 

Tony Hogański – Nieeee! Zwolnili mistrza Szakala! To nie możliwe! Co za tragedia!

 

Jan Kowalski – Tragiczna tragedia.... Żegnają państwa: Jan Kowalski i przygnębiony Tony Hogański...

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Transmisja urywa się.

 

 EWF Corporation™ 2003

 


Podobała ci się gala? Nie cierpisz je? Najlepiej będzie jak skomentujesz ją na FORUM.

Powrót na stronę główną