Powrót na stronę główną.

 

5.05.2002       - Bratysława, Słowacja

 

Dark Match – Y2J pokonał Smoke’a i Tugboat’a. Walka dość wyrównana, w pewnym momencie Tugboat poszedł coś zjeść, a Smoke zaplątał się między linami... Zamieszanie wykorzystał Y2J, który uwolnił Smoke’a i założył mu Walls of Jericho, ten poddał się...

 

(Kamera pokazuje nam bratysławską Arenę. Zainteresowanie galą EWF jest ogromne, hala na 2 godziny przed rozpoczęciem zapełniona była już prawie w 90 % przez 43 000 widzów. Na Słowacji jest to ogromne wydarzenie bowiem Wrestlepalooza™ jest tam najlepiej oglądanym programem.  Realizator ukazuje nam wnętrze hali, wypełnione już po brzegi przez słowacką, polską, czeską i węgierską publiczność. Kibice [głównie Polacy]  trzymają nad swoimi głowami przeróżnego typu transparenty, np. „Martinez-Game Era suxxx”, „Game = dziwka Martinez”, „Szakal ty łysy debilu!”, „El Matador ma plecy w EWF!”, „Bubba naprawdę mam z tobą ślicznego chłopczyka!” [trzymane przez mężczyznę]; i tak dalej i tak dalej. Wszystkie polskie słowa są tłumaczone na FeliXtronie na język słowacki.  Za stołem komentatorskim dostrzegamy znajome twarze.... )

 

Jan Kowalski – Z gorącej Bratysławy witają państwa serdecznie: Rigoberdo Valdesa [Jan Kowalski]

 

Tony Hogański – Oraz Cesar Evora [Tony Hogański]...

 

Jan Kowalski – EWF znów poza granicami Polski... A wszystko przez Esmeraldę Martinez...

 

Tony Hogański – Której uroku i wdzięku nie doceniają polscy fani...

 

Jan Kowalski – Trudno, żeby tutaj było podobnie. Ostatnim razem gdy Wrestlepalooza gościła za granicą została ona oceniona bardzo kiepsko.

 

Tony Hogański – Wszystko przez wadliwy sprzęt białoruski.  Dzisiejszym wydarzeniem jest zdecydowanie Double Jeopardy match, w którym to mistrz Szakal odzyska utracony przed wiekami EWF World title!

 

Jan Kowalski – Za chwilę zaś rozpocznie się pierwsza walka dzisiejszego wieczoru....

 

 

ShiZ vs El Matador – Table match, zwycięzca będzie walczył za tydzień o EWF TV title

 

 

" Tequila Sunrise "  - Cypress Hill , przy leciutkim cheerze publiczności pojawia się El Matador!...Matador przybija piątki przy barierkach, wtedy jednak spod FelixTronu wybiega ShiZ..

 

Meksykanin zostaje powalony od tyłu przez Crack'a, theme Matadora ucicha... ShiZ na rampie wykonuje

Double Underhook DDT!!.. ShiZ idzie samotnie w stronę ringu.. Przy lekkim cheerze Crack wyjmuje spod kwadratowego pierścienia stół.. Matador słaniając się na nogach idzie w stronę przeciwnika, ShiZ jednak używa złożonego stołu niczym tarana i powala Meksykanina! (EWF! EWF!)

 

Tony Hogański – Nie ma to jak poczciwy taran o zachodzie słońca.

 

Crack wrzuca na ring złożony stół i Matadora.. Crack wchodzi na narożnik, i taunt'uje w stronę lekko heel heat'ującej publiczności... Matador niespodziewanie ostatkiem sił dobiega do stojącego na wysokości drugiej liny ShiZa i wykonuje Huricanranę!.. Matador rozstawia stół!.. Matador podnosi ShiZa.. Ten jednak kontruje z low blow!.. Matador pada na kolana, Shiz odbija się od lin i Drop Kick'uje klęczącego przeciwnika.. ShiZ wskakuje na liny i wykonuje Asai Moonsault!.. Shiz uśmiechając się ciągnie ledwie stającego na nogach Matadora i wykonuje mu pięknego Top Rope Spinning DDT!!. Crack wygraża się publiczności, i kładzie na stole nie dającego znaków życia Meksykanina..

 

Tony Hogański – On nie daje znaku życia!

 

Jan Kowalski – Jak na to wpadłeś?

 

ShiZ wolno wchodzi na narożnik, Matador jednak w tym czasie sturluje się ostatkiem sił ze stołu.. Zdenerwowany Crack stojąc na narożniku przygotowuje się do Missile Dropkic.. Shiz skacze z Missile Dropkick jednak Matador szybko wycofuje się do tyłu i Crack z impetem ląduje plecami na macie...! Meksykanin korzystając z okazji wchodzi na narożnik i skacze z Tequillą!! [450 Splash] Matador taunt'uje, i po chwili wykonuje ShiZowi swój Sunset Drive!!!! Crack wygląda na absolutnie nieprzytomnego, Matador w pozycji do pinu... Po chwili wkurzony Meksykanin przypomina sobie że walka jest Table Match'em..

 

Tony Hogański – Widać, że Matador ma bardzo dobrą pamięć...

 

Zmęczony Matador pokazuje na rozstawiony stół.. Publika lekko cheer'uje.. Meksykanin podnosi ShiZa i whipuje go o liny, Matador zwinnie podcina Cracka tak by ten wywalił się prosto na stół....- ShiZ jednak uderza w stół głową i klatką piersiową nie łamiąc go!! (EWF! EWF!).. Matador nie może uwierzyć, Shiz ciągle leży opierając górne partie ciała o rozstawiony stół.. Matador wchodzi na narożnik, i wygląda na to że szykuje się do jakiejś "podniebnej akcji" (cheer). Matador skacze z Somersault Top Rope Leg Dropem próbując trafić w w tył głowy Cracka leżącej na stole- Shiz jednak w ostatniej chwili przesuwa siebie i stół sprawiając iż Meksykanin trafia jedynie w matę..!!!! Matador leży trzymając się za nogę.. ShiZ wolno wstaje.. ShiZ bierze nogi Matadora i zakłada swój Schizofrenic Lock!!... Widać że Meksykanin cierpi!.. Crack puszcza uchwyt i z powrotem rozstawia stół... ShiZ podnosi Matadora i zaczyna wykonywać swój Schizofrenic Drop [Torture Rack into Piledriver], -będąc już jednak w pozycji do Torture Rack Matador jakimś cudem kontruje z Head Scissors Takedown! Shiz prawie ociera się o stół.. ! Wrestlerzy wolno wstają, Matador wskakuje na głowę ledwo stojącego na nogach ShiZa (niczym na barana) próbując wykonać Hurricanranę, Crack jednak ostatkiem sił wykonuje w tej pozycji PowerBomba z wielkim impetem łamiąc stół plecami Matadora!!!!...(Zwycięzcą walki został: ShiZ) Zwycięzca zadowlony z siebie opuszcza arenę zostawiając roztrzaskanego Matadora...

 

 

 

(Przenosimy się do pokoju Kida Novy. Damn FreaK siedzi sobie przy stoliku i popija cole. Nagle słyszy jakiś dzwoniący telefon. Z początku ignoruje dźwięk ale gdy telefon dzwoni już jakiś czas Kid wstaje i wychodzi z szatni i nasłuchując idzie w kierunku dzwonienia. Napotyka na automat z Cola w którym wyraźnie cos dzwoni... Wrzuca monetę a z automatu wypada dzwoniący felkofon [telefon komórkowy z podobizną Felixa Castro]. Kid odbiera...

 

Kid Nova - Halo!? .... Tak mówi Kid Nova ..... Skąd wiedziałeś ...... W ogóle kim ty jesteś!? ..... Jak śmiesz tak mów..... Jakie przeznaczenie? ..... Ze co już niedługo się stanie??? ........ Tak! Mógłbyś sobie nie robić jaj! ....... O rzesz ty! Jak śmiesz podszywać się pod niego!!!

 

Kid rzuca owym felkofonem o ziemie i zaczyna po nim skakać. Po czym szybko wybiega.... Kilka chwil później widać korytarz. Idzie nim nadal zdenerwowany Kid Nova. Rzuca pod nosem jakimiś przekleństwami. Zatrzymuje się przed drzwiami do szatni Shiz’a. Otwiera je bez pukania i widzi maskę Shiz’a leżącą na krześle!!! Nagle z łazienki wychodzi jakiś człowiek wycierający sobie głowę ręcznikiem. Kid podbiega do niego i Clotheslinem wrzuca go z powrotem do łazienki wrzeszcząc

 

Kid Nova – Raus! Zuruck kommen! Co to była za paczka!? Kto ci kazał mi ją przynieść!

 

Kamerzysta widząc to nie wchodzi do łazienki. Po krótkiej chwili z łazienki słychać głośne ‘KURWA MAC TO TY?!’ Po chwili wychodzi stamtąd Kid Nova. Szybko podbiega do kamerzysty i wyrzuca go z pokoju. Kamera przenosi nas ponownie na ring)

 

 

Tony Hogański – Teraz zaczną sex stulecia....

 

Jan Kowalski – Tony! W twoim wieku trzeba umieć się zachować...

 

 

(Kamera przenosi nas w inne miejsce hali. Widzimy korytarz EWF. W kierunku areny idzie Bad Boy, bowiem za chwilę odbędzie się jego walka z Rottweilerem. Nagle zatrzymuje się widzą napis na szatni „ Gangsta & Kamila”. Bad Boy wchodzi. Szatnia jest pusta. Bad Boy zaczyna sobie oglądać, rzeczy Gangsty i bieliznę Kamili. Nagle słyszy głos z łazienki.

 

Głos ( Kamili) – Kochanie, to ty? Już wychodzę…

 

Bad Boy uśmiecha się głupio w stronę kamery. Po chwili z łazienki wychodzi Kamila owinięta ręcznikiem (cheer). Nagle zauważa Bad Boy’a I wydaje z siebie pisk.

 

Bad Boy ( podchodzi do Kamili)- Może się zabawimy? Twojego chłopaczka chyba nie ma.

 

Kamila przerażona nie wiedząc co odpowiedzieć, częstuje tylko „plaskaczem” murzyna I ucieka do łazienki.

 

Bad Boy- Nie to nie.

 

Bad Boy wychodzi. Na korytarzu za narożnikiem stoi Gangsta i czyta Playboya. Widzi, że Bad Boy wychodzi z jego szatni. Gdy Bad Boy’ a już nie widać, Gangsta wchodzi do szatni. Widzi swoją dziewczyną w samum ręczniku.

 

Gangsta- Co on tu k**** robił? Może mi powiesz?

 

Kamila- To nie jest tak jak myślisz. On tu sam...

 

Gangsta- Jak mam k**** myśleć o World Title? Jak mam się skupić.

 

Gangsta zwraca się do lustra, za którym jest kamera.

 

Gangsta- Zapamiętaj sobie czarny skurwsy*****: Ona należy do mnie, a nikt, nikt nie może ruszać mojej własności. Więc Shit Face Boy uważaj. Bo wszedłeś w drogę nie temu, komu potrzeba.

 

(Kamera przenosi nas ponownie na ring)

 

 

Rottweiler vs Bad Boy – Hardcore match

 

 

Puff Daddy "Bad Boy for life" I na ring wchodzi Bad Boy I zaczyna się rozgrzewać do pojedynku.

Po chwili muzyka zmienia się na Here comes the PAIN" – Slayer i na ring wchodzi Rottweiler, którego publika wita donośnym heel heatem.

 

Po drodze Rottweiler zaczyna szczekać, poczym za chwilę jest na ringu. Gong. Boy od razu powala przeciwnika z clothesline. Następnie Leg Drop. Pinuje 1... kick out! Bad Boy zdenerwowany, że nie udało mu się szybko skończyć walki, schodzi z ringu i wyjmuje spod niego kosz, którym rzuca na ring, a także stół, który rozstawia obok ringu. Fani z pierwszych rzędów przedrzeźniają się z nim, co wykorzystuje Rottweiler, który zachodzi rywala i skacze na niego z Dog’ s Sleeper ( patrz roster).

 

Jan Kowalski - Ciekawe jak długo Bad Boy wytrzyma ze 170 kilogramowym ciężarem na karku. Sam waży pewnie nie wiele mniej.

 

Tony Hogański - Kundel i Czarnuch. Ale ciekawe!

 

Bad Boy cudem przemieszcza się mimo tak wielkiego ciężaru i rozpędza się biegnąc tyłem do przodu, co kończy wgnieceniem Rott’a o narożnik. Bad Boy bierze schodki i wali kilka razy nimi w głowę rywala. ( EWF! EWF! EWF!)! Na twarzy Rottweilera pojawiają się pierwsze kropelki krwi. Bad Boy podnosi Rottweilera i Powerslam. Pinuje.. 1...2... kick out. Obaj wrestlerzy powoli wstają. Rott z Super Kick na rywalu, pod wpływem którego Bad Boy ląduje wśród publiczności ( EWF! EWF!). Tam Rottweiler obija swojego przeciwnika. Bierze krzesło od jednego z fanów i potężnie uderza nim Bad Boy’ a w czoło. Następnie kładzie je na ziemi i wykonuje na Bad Boy’ u Drive in terror (patrz roster) na krzesło!! ( EWF! EWF! EWF!) Bad Boy również zaczyna krwawić. Rott pinuje 1...2... kick out! Zdenerwowany Rottweiler zakłada rywalowi Outlaw Coverleaf ( patrz roster). Bad Boy krzyczy z bólu, ale się nie poddaje. Po chwili zawiedziony Rottweiler puszcza cios. Rott obijając rywala idzie po trybunach, w kocu dochodzi do wejścia na zaplecze. Wchodzą do jakiegoś korytarza. Rottweiler próbuje zrobić whip na rywalu, lecz ten przejmuje incjatywę i to Rottweiler wpada na gipsową ściankę przebijając ją. Po chwili dochodzi do niego Bad Bill. Obaj znajdują się w jakiejś szatni. Bad Boy łapie krzesło i uderza nim przeciwnika. Następnie z narożnika bierze gaśnicę i to ona ląduje na gowie Rottweilera. Wtedy do szatni wchodzą Super Crazy i Smela. Bad Boy widząc to przegania ich obu, lecz Crazy’ emu udaje się po drodze zabrać TV Title. Bad Boy ciągnie Rottweilera z powrotem do glównej hali. Obaj wychodzą w miejscu wokoło telebimu. Tam Bad Boy przy ogromnym wysiłku rzuca Gorilla Press Slamem Rottweilera, co powoduje zrobienie się wgniecenia w rampie. Następnie ciągnie rywala na ring. Na ringu inicjatywę przejmuje Rott, który powala Big Bootem rywala. Następnie ustawia go w narożniku i przygniata potężnym Splashem. Następnie Rottweiler podnosi rywala i próbuje wykonać Death Penalty (patrz roster), ale bad Boy wyrywa się, kopie przeciwnika w brzuch i wynosi przeciwnika do Powerbomba...

 

Jan Kowalski – Jak ja bym miał podnieść taką kupę mięcha to bym się chyba zarwał.

 

Tony Hogański – Czarnych siła!

 

Bad nadal trzymając przeciwnika w tej pozycji chodzi z nim kilka chwil po ringu, jednak po chwili wykonuje właśnie Powerbomb! ( EWF!) Pinuje 1......2......3   ( Zwycięzca jest :Bad Boy) Bad Boy świętuje na ringu swoje zwycięstwo nagle muzyka zmienia się na Slipknot - "Judgement Brings..." (cheer) i na ring w tempie bad-monsterowym wpada Gangsta z jakimś krzesełkiem. Natychmiast częstuje uderzeniem Bad Boy’a, ale Rottweiler podbiega i pomaga czarnoskóremu wrestlerowi. Po krótkiej chwili obaj obijają Gangstę.

 

Tony Hogański - Tłuc lamę! Nie ma litości dla skurwsy***!

 

Bad Boy podnosi Gansgtę i rzuca go Gorilla Press Slamem na matę ringu. Wtedy Rott podnosi przeciwnika i wykonuje na nim Death Penalty (patrz roster)!!! Gangsta leży zupełnie nie przytomny na macie, tymczasem dwóch największych wrestlerów EWF unosi razem ręce i świętuje.. Po chwili obaj schodzą z ringu, lądują na nich kubki i inne odpadki...

 

 

(Kamera przenosi nas do biura schowka na miotły. Widzimy Dagmarę „Petruelę” Zielińską wypełniającą jakieś papiery, w pewnym momencie otwierają się drzwi i do pomieszczenia wchodzi wysoki mężczyzna z dwoma walizkami)

 

Dagmara Zielińska – Pan do kogo?

 

Mężczyzna – Chciałbym się widzieć z właścicielami EWF.

 

Dagmara Zielińska – Pan wybaczy, ale państwo oglądają właśnie dokument o Ahmadzie Szach Massudzie. Wcisnę pana w jakieś wolne miejsce w ich napiętym terminarzu.... Hmmm... pasuje panu 23.09.2045 punktualnie o godzinie 13:08?

 

Mężczyzna – Proszę przekazać, że przybył potencjalny sponsor. 

 

(Dagmara wchodzi do biura, gdzie dostrzegamy siedzących na kanapie Game’a i Esmeraldę)

 

Game – Cholera jasna... Ile razy mam ci powtarzać nie jestem żaden Facundo!

 

Esmeralda Martinez – Ależ Facundo! Ranisz moje wystylizowane uczucia!

 

Game – Nie!!! Nie wytrzymam dłużej z tobą!!!!

 

(The Game wybiega z pokoju)

 

Esmeralda Martinez – Petruello! Ile razy mówiłam ci, żebyś nie przeszkadzała mi gdy nakreślam strategię finansową EWF na przyszły rok.

 

Dagmara Zielińska – Wiem... ale przybył potencjalny sponsor.

 

Mężczyzna (który właśnie wkroczył do pomieszczenia) Witam! Jestem szejk Ahmed al. Badin ibn Murin am Bedin um Samin tel Hahim, syn Ahmeda al. Faluna szejka Abu Zabi.  Mój wujek Saddam Husejn (heel heat) … ma zaszczyt zaproponować pani zorganizowanie następnej Wrestlepaloozy w Bagdadzie, w Iraku. Chce on bowiem w ten sposób uczcić swoje 65 urodziny. Mój umiłowany pracodawca płaci z góry (mężczyzna podaje walizki Esmeraldzie, która natychmiast je otwiera)

 

Esmeralda Martinez – Ohhh! Przyjaciele Felixa Castro! EWF nie miało takiego zastrzyku finansowego od czasów walizek Marvela... cudownie! Umowa stoi...następna Wresltpalooza odbędzie się w Bagdadzie by uczcić urodziny twojego szefa.

 

(W tym momencie do pomieszczenia wchodzi Game)

 

Esmeralda Martinez – Facundo! Mój jedyny! Nastepną galę organizujemy w Iraku!

 

Game – Zajebiście... nie marzyłem o niczym innym niż wyjazd do arabusów.

 

 

(Wracamy na ring)

 

 

Tony Hogański – Hura! Następna Palooza odbędzie się u wujka Saddama!

 

Jan Kowalski – Pewnie nas zamordują, a nasze ciała będą przetrzymywać dla okupu.

 

 

EWF TV Championship:

Tanatos vs Super Crazy (c)

 

 

rzy "Darkness" Lacrimosy spod FelixTronu wyłania się Tanatos, wolno kierując się w stronę ringu..

 

Rozbrzmiewa "My Way" Limp Bizkit, przy wielkim cheerze pojawia się Smela z Super Crazy'm na barana.. Widać również nowiutki TV Title [patrz- ostatnie RPsy Super Crazy'ego], błyszczący na ramieniu champa...

 

Jan Kowalski- A oto i nowa wersja EWF TV Championship!!

 

Tony Hogański - Tak samo gówno warty tytuł jak przedtem.

 

 

Super Crazy wchodzi na ring i taunt'ując przy wielkim cheerze wchodzi na narożnik.. Tanatos wolno podchodzi do szeroko uśmiechającego się Wariata... Crazy widząc bliskość przeciwnika skacze z narożnika z Flying Cross Body!..Pin 1.. zdenerwowany Tanatos odrzuca Crazy'ego.. Tanatos odbija się od lin i próbuje trafić z Big Bootem, Crazy jednak robi unik i z drugiej strony lin wykonuje Slingshot Backflip Splash!.. Tanatos gramoli się próbując wstać, Super Crazy w tym czasie wchodzi na narożnik... Super Crazy wykonuje z narożnika Missile Dropkick!!.. 1.....2...kick out.. Crazy przy cheerze wchodzi na narożnik i zaczyna chodzić po linie!!... Rozgniewany Tanatos wstaje, Crazy ponownie próbuje skoczyć  z Cross Body- Lord Ciemności tym razem łapie jednak Wariata w locie i wbija w ring potężnym Chokeslamem!!... Smela łapie się za głowę.. 1....2....2,9 kick out!! Tanatos Irish Whip'uje Champa niczym lalkę, po chwili Crazy spada "ścięty" po Clothesline'ie.. Tanatos podnosi za włosy Crazy'ego i sadza go na na narożniku.. Rozlega się heel heat, Tanatos sam wchodzi na wysokość trzeciej liny i wykonuje Top Rope Jackhammera!!

 

Tony Hogański - Pinky zaszalał! Ciekawe czy byłby taki mądry jakby się z Szakalem spotkał!..

 

Jan Kowalski- Zamknij się już!

 

Tanatos lekceważąco kładzie na Champie jedną rękę.. 1.....2..... 2,8 Crazy ostatkiem sił podnosi prawą łopatkę!.. Lord Ciemności zdenerwowany odpycha sędziego, nieoczekiwanie jednak Grudziński pokazuje logo EWF na swojej koszulce i sam rewanżuje się odepchnięciem wrestlera!! (cheer!) Tanatos ze zdziwieniem patrzy w oczy Grudzińskiego i wpada w szał!.. Lord Ciemności rozpoczyna wykonywanie TombStone'a na Grudzińskim, wtedy jednak nieoczekiwanie dostaje Drop Kicka od Crazy'ego w plecy!.. Tanatos pada w narożnik gniecąc w nim trzymanego sędziego... Grudziński pada bez znaku życia, Lord Ciemności trzymając się za plecy wygraża ręką TV Champ'owi.. Wariat tymczasem szybko wykonuje Jumping DDT!!... Super Crazy pokazuje coś Smeli, ten rzuca mu TV Title belt.. Super Crazy korzystając z okazji wskakuje na narożnik i prezentuje fanom swój pas!.. Nieoczekiwanie spod FelixTronu wychodzi... KID NOVA!..

 

Jan Kowalski - That DamN…..

 

Tony Hogański- Ciszej Kowalski.. To Palooza a nie House Show, tu nie trzeba podniecać się byle kurduplem...

 

Nova popijając wodę mineralną zbliża się w stronę ringu.. Crazy pokazuje TV Title i krzyczy coś w stronę Kid'a.. Wtedy jednak do odwróconego plecami Crazy'ego dobiega Tanatos i wykonuje Wariatowi Chicken Wing Powerbomb z narożnika... Tanatos podchodzi do leżącego Crazy'ego, Nova tymczasem... wbiega na ring i zaczyna kopać leżącego Crazy'ego.. Tanatos patrzy się na Novę, który akurat wykonuje na Crazy'm KN Drive.... Nova podnosi leżący TV Title i pokazuje go nieprzytomnemu Superowi.. Wtedy jednak Nova zostaje powalony przez..Tanatosa!! Lord Ciemności z furią kopie powalonego Kid'a.. I po chwili wykonuje na nim Tombstone!!!!!!! Przebudzający się Grudziński widząc zamieszanie na ringu każe uderzyć w gong... (Walka kończy się wynikiem nierostrzygniętym)

 

 

(Kamera przenosi nas na zaplecze, gdzie widzimy Armando Islasa, obok niego stoją Rottweiler i Bad Boy [heel heat])

 

Gienek- Czy przed chwilą mieliśmy przyjemność być świadkami powstania nowego teamu? The Giants?

 

Rottweiler- Mały człowieczku ty nic nie rozumiesz? Haaaaaaaaaaaaau. Hauuuuuuuuuuuuu. Teraz nastała nowa era w EWF. Doszło do zjednoczenia dwóch najlepszych i największych gwiazd. Więc jeśli możesz nie zadawaj nam głupich pytań.

 

Gienek- Czemu tak pobiliście Gangstę. Przez was jego udział w walce o World Title jest pod znakiem zapytania.

 

Bad Boy- Ten naszprycowany sterydami gnojek stanął mi na drodze. Próbuje mi przeszkodzić w robieniu tego, co mi się podoba. Pokażę mu, amerykańską szkołę wrestlingu, która spowoduje, że ta laleczka zmienia zdanie.

 

Gienek- Rottweiler jakie są wasze cele w EWF?

 

Rottweiler- Podobno obecnie haaaaaaaaau haaaaaaau , dyzwizja tag team leży, więc chcemy wziąć tag team titles.

 

Bad Boy- Te pasy są już nasze. Prędzej czy później będziemy mistrzami. Can you dig it white brother?

 

Rottweiler- Haaaaaaaaau…. Hauuuuuuuuuu

 

Duet olbrzymów przybija piątkę i razem odchodzą.

 

Gienek- Tym optymistycznym akcentem kończę ten wywiad

 

(Kamera przenosi nas do szatni Juice’a... Widzimy Soka motywującego się przed swoja walką z Kid Novą. Nagle do pomieszczenia wchodzi czterech panów w białych garniturach)

 

Juice – Jak śmiecie wchodzić do szatni Króla Lotów bez pukania?!!

 

Mężczyzna  # 1 – Zapraszamy szanownego pana na badania.

 

Juice – What? Nie dam żadnemu zboczonemu doktorkowi się obmacywać!

 

Mężczyzna # 2 – To tylko rutynowe badania.. Sprawdzamy czy wrestlerzy EWF nie zażywają niedozwolonych środków.

 

Juice – Ale... ale... Ja ma teraz walkę!

 

Mężczyzna #3 – To krótkie badanie...  Nie potrwa długo a przez ten czas puścimy jakieś tandetne reklamy....

 

 

-----------------------------------

Handicap Match for the Tag Team Belts!

Two man fighting against one.

Good against Evil.

White against Red.

Who will win the belts ?

4.05.2002, Bratyslava, Slovakia.

-----------------------------------

 

 

 

Juice vs Kid Nova – Stairway to Hell match

 

 

Rob Zombie "Dragula" i na ring przy mega heel heacie wchodzi The Juice. Od razu zaczyna rozkładac wokoło ringu stoły, wrzucać na ring krzesła i drabiny. Po chwili staje na środku ringu z krzesłem w ręku i czeka, aż pojawi się Kid Nova. Gra "Forever" – Kid Rocki ten się pojawia. Powoli wchodzi na ring, po drodze zabiera jedno z krzeseł i staje naprzeciw Juice’a.

 

Gong. Obaj w jednym momencie uderzają swoimi krzesłami, o krzesło rywala i obaj upadają. Po chwili obaj wstają, lecz tylko Juice z krzesłem. Rzuca je do Kid Novy, ten je łapie i po chwili obrywa w nie drop kick’a. Juice wbiega na liny i wykonuje Launching Moonsault, lecz Kid Nova odsuwa się i Juicy ląduje za macie ringu. Obaj szybko wstają. Juice odbija się od lin, przeskakuje nad schylonym rywalem, odbija się od drugich lin i obrywa Spinning Wheel Kick od Kid Novy. Kid Nova wchodzi  na narożnik i skacze na rywala z Top Rope Leg Dropem.

 

Jan Kowalski- Tony, czemu nic nie mówisz? Szykuje nam się najlepsza w historii EWF walka w stylu high- flyin’, a ty siedzisz cicho.

 

Tony Hogański- Właśnie dlatego jestem cicho. Naprawdę nie obchodzi mnie czy krasnal zwany lamą #2 pokona drugiego niedożywionego kurdupla. Najchętniej udałbym się starym zwyczajem do kibla i przywrócił do życia „Big Tony”.

 

Kid Nova natychmiast wstaje, po chwili to samo czyni Juice. Trwa wymiana punchów, obaj próbują zdobyć przewagę, udaje się „Sokowi”, który wykonuje na rywalu Lethal Injection. Następnie ustawia go w narożniku. I wykonuje Bronco Buster. ( X- Pac sucks! X- Pac sucks!)

 

Tony Hogański – Kiedyś X-Pac już prawie zagościł do EWF...

 

.... ale Kid Nova wystawia nogę i Juice nadziewa się na nią. Gdy Juice zwija się z bólu, Nova odbija się od lin i pochwili robi rywalowi Hurricanranę, pod wpływem której Juice ląduje prosto na jeden z leżących wokoło ringu stołów rozbijając go. Nova schodzi z ringu i wchodzi na drabinę znajdującą się nieopodal, miejsca upadku Juice’a. Nova wchodzi na sam jej szczyt i skacze z „Freak Bomb” ( Swanton Bomb). (You suck! You suck!)

 

Jan Kowalski – Ciekawa reakcja słowackiej publiczności.

 

Chwilę obaj wrestlerzy leżą. Pierwszy wstajen The Juice. Bierze on jedno z leżących nieopodal krzeseł i uderza nim parokrotnie Novę w głowę. Następnie Juice wskakuje na barierki i skacze na leżącego Novę z Flying Elbow. Po chwili Juice wraca na ring, zabierając po drodze drabinę. Wchodzi na sam jej szczyt, tym czasem Nova zdążył wstać na matach wokoło ringu. Juice natychmiast skacze na niego ze 5 Star Frog Splashem (EWF! EWF! EWF!) Juice nad wyraz szybko wstaje, po czym kolejny raz wciaga ze sobą Novę na ring. Tam wykonuje na nim po raz kolejny Lethal Injection ( Evenflow DDT). Pinuje 1...2.. kick out. Podnosi Novę, whipuje go o liny, próbuje zrobić na Kid Novie Super Kick, lecz ten robi unik i łapie za krzesło, którym częstuje Juice’a. Juice’a pada na ziemię, a Nova z wielką szybkością wykonuje na nim -"Nova Double-Splash" - (Somersault Splash po czym Swanton Splash) (EWF! EWF! EWF!)  Po wykonaniu drugiego ze splashów pinuje 1..2...2.5.. kick out. Kid Nova lekko zdenerwowany sadza przeciwnika w narożniku, wchodzi na przeciwny narożnik i wykonuje "Nova Terminator" - (Missile Dropkick,w przeciwnika siedzacego w przeciwleglym narozniku) (EWF! EWF! EWF!)  Po chwili wchodzi na narożnik i skacze z Kid Splashem, lecz Juice odsuwa się i tym razem to twarz Novy spotyka się z bolesnym upadkiem. Juice natychmiast wchodzi na narożnik i czeka, aż Nova wstanie, gdy ten to robi Juice częstuje go drop kick’ em. Następnie wchodzi z nim narożnik. Nagle Nova dochodzi do siebie i wynosi Juice’a jak do German Suplexa, ale Juice robi przedziwną ewolucję i wykonuje na Kid Novie . Inside'n'Outside ( Hurricana wyrzucająca z ringu). Po tej akcji Nova ląduje na stole, który rozbija, a Juice na matach wokolo ringu ( EWF EWF EWF). Długi czas obaj dochodzą do siebie. Po chwili jako pierwszy wstaje Kid Nova. Zaciąga on jedną z mat wokoło ringu i wykonuje na Juicym German Suplex na podłogę hali (EWF! EWF! EWF!)

 

Jan Kowalski – Co raz bardziej zaczynam wierzyć w zwycięstwo Novy...

 

Tony Hogański – Kto jak kto.. ale moja lama numer #2 na pewno sobie poradzi....

 

Następnie whipuje go o barierki, lecz Juice wskakuje na nie i po chwili przygniata rywala Moonsaultem. (EWF! EWF! EWF!)  Następnie Juice kopie chwilę swojego przeciwnika, po czym wrzuca go na ring. Nastepnie na ring wrzuca 3 drabiny ( z tego jedną o 2 metry większą od pozostałych). Juice najpierw skacze na Novę z naroznika ze swanton Bombem, po czym zabiera się za swoją budowlę... Najpierw dwie mniejsze drabiny ustawia na odległość stołu, po czym opiera na nich obu rozłożony stół. Po chwili obok nich ustawia tę wyższą drabinę... Nastepnie skacze z wyzszej drabiny na Kid Novę, który zdążył wstać, lecz Nova w powietrzu łapie go i wykonuje Powerbomb na pozostawione nieopodal krzesło. Następnie Nova pinuje 1...2... kick out! Nova brawlując z Juicym wchodzi na najwyższą drabinę. Obaj dłuższy czas brawlują na samej górze, nagle Kid Nova kopie w brzuch rywala i po chwili wykonuje na nim -"NOVAFACTOR" ( X- factor) z wyzszej drabiny, po czym obaj obaj lądują na stole, który leżał między dwoma drabinami... Stół oczywiście łamie się i obaj z wielkim impetem upadają na ziemię (EWF! EWF! EWF!)  Obaj leżą nieprzytomni.... Nagle spod FeliXtronu wybiega Tanatos z krzesłem...

 

Jan Kowalski – Tanatos chcę zemścić się na Novie za interwencję podczas jego walki...

 

Tymczasem obaj wrestlerzy wstali... Tanatos wpada na ring i chce uderzyć Novę krzesłem... jednak ten nachyla się i cios otrzymuje Juice (cheer) ... Tanatos chwyta się za głowę.. wtedy Nova wykonuje mu „Nova-Factor”... sam kładzie się na byłym World Champie, pin.....1......2.....3 (Zwycięzcą jest Kid Nova!)

 

Jan Kowalski – Juice nie będzie zadowolony, gdy później zobaczy tą walkę...

 

Nova świętuje na ringu wśród mieszanej reakcji publiczności... Nagle wstaje Tanatos... chwyta Novę i wykonuje mu Tombstone! Tanatos zadowolony z siebie opuszcza ring, a sanitariusze zajmują się nieprzytomnymi Novą i Sokiem....

 

 

(Kamera przenosi nas do biura Esmeraldy Martinez & Game’a, gdzie widzimy Właścicieli EWF oglądających właśnie Wrestlepaloozę, nagle drzwi otwierają się I do pomieszczenia wchodzi trzech mężczyzn w białych garniturach, którzy badali wcześniej Juice’a)

 

Game – Ahhh! Doktor Ahmed Al Fatih! Miło mi pana widzieć. Jakie wieści?

 

Al Fatih – Przebadaliśmy wszystkich wrestlerów EWF…

 

Game – I???

 

Al Fatih – Jeden wynik pozytywny….

 

Esmeralda Martinez – Kto wpadł tak straszliwie w naszą bratysławską pułapkę?

 

Al Fatih – Niejaki Juice… Pragnę jeszcze dodać, że zaobserwowaliśmy u niego bardzo groźną odmianę schizofrenii połączonej z narcyzmem. Z reguły występuje to tylko u wielorybów I można się zarazić tym tylko drogą płciową… Nie mam pojęcia jak ten cały Juice to złapał. Może zażywał środki wielorybie?

 

Esmeralda Martinez – To wieloryby też biorą?

 

Game - ......

 

Al Fatih - Nie ważne… wynik był pozytywny… sugeruję, więc wysłanie go na odwyk. Mam klinikę na Karaibach, gdzie postaramy się doprowadzić go do używalności jak najszybciej. Oprócz tego wyleczymy tą jego chorobę całkowicie za darmo….

 

Game – Dzięki Al.... teraz możesz już spadać...     

 

 

(Kamera przenosi nas na jeden z korytarzy hali. Widzimy El Matadora okładającego kopniakami automat z cola. W pewnym momencie zjawia się Tugboat)

 

Tugboat - Jakiś problem mały?

 

El Matador - Pieprzony automat, przestał kutwa działać! Co robic?

 

Tugboat - Załatwię to!

 

Tugboat uderza brzuchem o maszynę, ta rozlatuje się na kawałki, Matador szybko zbiera z ziemi felkocole (cola z wizerunkiem Felixa)

 

El Matador - Dzięki mój ty brzuchu. Słuchaj... chciałbym nabyć trochę tłuszczu... i czy nie mógłbyś powiedzieć mi jak mogę szybko utyć, bo ty wiesz... jesteś bardzo, ale to bardzo obszerny i na pewno mi pomożesz, prawda?

 

Tugboat - Ja wcale nie jestem gruby! Nie jestem gruby! Nie jesteeeeeeeeeeeem gruby!!! Ty... ty... ty.... karzełku!

 

El Matador - Ja ci kurwa dam karzełka!

 

Matador zaczyna kopać Tugboata po ogromnym brzuchu, ten jednak nie zważa na to i jednym uderzeniem ręki powala Matadora....

 

Tugboat - Ha! Ha! Ha! Ghyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyy...........

 

Na korytarz wpadają sanitariusze, którzy wynoszą nieprzytomnego Tugboata.

 

(Wracamy na ring)

 

Tony Hogański - Tugboat najwyraźniej dostał ataku serca...

 

Jan Kowalski - Łączymy się modlitwa z jego rodzina pogrążoną w żalu i smutku...

 

Tony Hogański - I z jego brzuchem....

 

 

EWF Tag Team Championship:

Kraven vs Bubba Ray & The Claw – Handicap elimination match:

 

 

Rozlega się Hymn ZSRR i na ring przychodzi witany heel heatem i słowackimi przekleństwami Kraven .

Słychać Slipknot – Left behind I na ring wpadają Bubba oraz Claw.

 

Wrestlerzy zajmują miejsce na ringu... pierwszy do walki z Kravenem zostaje wyznaczony Bubba Ray, Grudziński daje sygnał do rozpoczęcia walki. Dochodzi do zwarcia, Kraven natychmiast wykonuje Backbreaker; odbija się o liny i uderza go z Elbow Dropa. Kraven podnosi rywala i wykonuje na nim Side Suplex... po chwili poprawia jeszcze jednym, pin....1.....2....kick out! Kraven wrzeszczy na sędziego, że za wolno klepał, wtedy Bubba wykonuje mu Low Blow (cheer) i powala Bulldogiem. Dudley chce zmienić się z Clawem, jednak ten odmawia i rozkazuje partnerowi by dalej niszczył Ruska. Bubba zaczyna kopać go, nagle Rosjanin chwyta go za nogę i przewraca. Kraven wstaje i momentalnie uderza z Elbow Drop, następnie wchodzi na narożnik i skacze z Diving Headbutt, pin....1......Claw przerywa! Pierwszy w historii World Champion patrzy gniewnie na niego... Claw zaczyna go przepraszać i opuszcza rejon walki. Kraven wrzuca Bubbę w narożnik, gdzie zaczyna go dusić swą nogą – made in ZSRR. Rusek podnosi Bubbę i chcę wykonać Soviet Bomb (Running Powerbomb), jednak Dudley wyślizguje mu się i wykonuje szybko Roll up... pin....1.....kick out! Bubba uderza Łowcę Fist Dropem, po czym odbija się o liny i wykonuje Leg Drop, pin....1...2...kick out! Dudley wścieka się i zaczyna kopać Rosjanina po brzuchu....pin...1....kick out! Bubba wchodzi na narożnik i próbuje skoczyć z Top Rope Leg Drop, jednak Rosjanin odsuwa się i Dudley uderza w matę....

 

Jan Kowalski – Wątpię by Bubba i Claw mieli szansę zwyciężyć.

 

Bubba Ray próbuje się podczołgać w stronę Clawa... ten jednak każe mu w dalszym ciągu walczyć z wrogiem. Bubba zdezorientowany zachowaniem swego partnera próbuje rzucić się na Ruska, jednak ten chwyta go i wykonuje Soviet Bomb (Running Powerbomb) .... pin.... (Claw jest zdezorientowany i nie wie jak się zachować).....1......2........ (Claw wolno przechodzi przez liny).... 3..... (Bubba Rey jest wyeliminowany).... Na twarzy Clawa rysuje się mieszanka radości i przerażenia. Kraven uśmiecha się i pokazuje Clawowi by wszedł na ring.... Claw zaczyna opuszcza ring i zaczyna uciekać, Hunter jest tuż za nim, chwyta go za spodnie i wykonuje German Suplex na posadzkę!(EWF! EWF!) Kraven zaczyna okładać Clawa, wrzuca go na barierki oddzielające ring od publiczności, Claw próbuje znów uciekać lecz Rusek powala go Clothesline, po czym wrzuca na ring. Tymczasem Bubba Ray stoi poza ringiem i dopinguje swego partnera. Kraven odbija Clawa o liny i powala go kolejnym Clothesline. Claw leży, Rusek podnosi go i po krótkiej chwili wchodzi z nim na narożnik, gdzie wykonuje SuperPlex.... pin......1......2.....kick out! Kraven znów podnosi Clawa, jednak ten chwyta go za głowę I wykonuje DDT (cheer) – poza ringiem Bubba oklaskuje akcję swego partnera. Claw ogarnięty furią zaczyna okopywać swego przeciwnika, podnosi go i częstuje z Tornado DDT. Claw jest dumny ze swego wyczynu, wchodzi na narożnik i skacze z Elbow Dropem. Kraven leży.... Claw zaczyna skakać mu po prawej nodze, następnie podnosi go i uderza z Powerslam.

 

Jan Kowalski – Przestałem wątpić w ich porażkę. Kraven ma szansę stracić dziś Tag Team titles.

 

Claw pohamował się chwilę widząc ból Łowcy. Bubba daje mu sygnał, żeby nie przestawał maltretować wroga. Claw znów zaczyna skakać Ruskowi po prawej nodze. 

 

Jan Kowalski – Zastanawiam się jaki sens ma to skakanie.

 

Claw przerywa swe skoki, podnosi rywala.... lecz on w tym momencie kopie go w brzuch i wykonuje mu Piledriver (heel heat) pin.....1.....2.....Bubba kładzie nogę swego partnera na linach! Kraven wścieka się i zaczyna wrzeszczeć coś w stronę Bubby, w tym momencie Claw wyciąga z kieszeni kastet i uderza nim Ruska w tył głowy (czego nie widzi sędzia), natychmiast też wykonuje Roll up pin....1.....2.....3 (Zwycięzcami i nowymi mistrzami Tag Team są: Bubba Ray & The Claw)

 

Jan Kowalski – To nie możliwe!

 

Bubba wpada na ring i zaczyna świętować zwycięstwo, sędzia podaje zwycięzcą Tag Team titles... Claw ze łzami w oczach patrzy nie nieprzytomnego Kravena... Po chwili zabiera swój pas i opuszcza ring zostawiając na ringu Clawa i Kravena....

 

 

---------------------------------------------------------------------------------

 

Jak zabiłam polskie e-fedy – autobiografia Esmeraldy Martinez do nabycia w EWF Shopzone

 

---------------------------------------------------------------------------------

 

 

Widzimy Clawa siedzącego w swej szatni na jakimś stołku i płaczącego nad zdjęciem Kravena i nad odrzucona przez ruska królicza łapka...

 

Claw - Jak mogłeś mi to zrooooooobic... chlip... chciałem być dla ciebie dobry.... A ty? ty?.... oszukałeś mnie..... miało być tak pięknie.... Na co mi Tag titles... skoro... skoro... chlip... mam je z Bubbą... a nie z tobą... chlip... chlip....

 

W tym momencie do szatni zagląda przechodzący akurat Rottweiler, który usłyszał płacz Clawa....

 

Rottweiler - Hau! Hau!

 

Claw - Won psie!

 

The Claw rzuca królicza łapka i zdjęciem Kravena w Rottweilera, ten bez wahania zjada oba akcesoria...

 

Claw - Ohhh!

 

Claw bez chwili wahania rzuca się na Rottweilera... ten jednak gryzie go w rękę, po czym wykonuje Drive In Terror...

 

Rottweiler - Nie jestem dla ciebie żadnym psem... pedale....

 

 

(Kamera przenosi nas w inne miejsce hali. Widzimy Bad Boya pukającego do biura Esmeraldy Martinez. Kamera przenosi nas do środka gdzie widzimy panią Prezes siedzącą za biurkiem z kości słoniowej i przeglądającą jakieś papiery oraz Game’a oglądającego Wrestlepaloozę)

(

Esmeralda Martinez – Słucham pana?

 

Bad Boy – Witam panią prezes i pana prezesa. Wraz z mym nowym przyjacielem Rottweilerem chciałbym prosić państwo o przyznanie nam walki o Tag Team titles z Bubbą i Clawem. Da się to załatwić?

 

Esmeralda Martinez – No nie wiem....

 

(Nagle drzwi wylatują z zawiasów i do biura wpada Gangsta)

 

Gangsta – Nie ma mowy! Ten czarny śmieć jest mój!

 

Esmeralda Martinez – Spokojnie... Zrobię tak, że wilk będzie cały i owca syta.

 

Game – Chyba odwrotnie... 

 

Esmeralda Martinez – Tak.. tak.. sprawdzam twoją czujność Facundo... Wracając do was moi drodzy.

 

(Nagle przez miejsce gdzie kiedyś stały drzwi wpada Bubba Ray)

 

Game – Co to cholera zebranie kółka gospodyń wiejskich?

 

Bubba – Pani prezes! Kumpel tego czarnucha napadł na mojego Clawa! Chce z nim walki!

 

Esmeralda Martinez – Z kim? Z Czarnuchem? Z psem? Czy z Bubbą?

 

Game – To on jest Bubba!

 

Esmeralda Martinez – Faktycznie!

 

(Nagle wylatuje okno i do pomieszczenia wpada Kraven)

 

Game – Nie wytrzymam tego dłużej! Idę coś reklamować! (Dziecko Komercji ucieka)

 

Kraven – Szefowa! Chcę walki 1 vs 1 z tym małym pedałem Clawem!

 

Wszyscy wrestlerzy zaczynają wrzeszczeć jeden na drugiego...

 

Esmeralda Martinez – Spokój! Ogłaszam, że na następnej Wrestlepaloozie dojdzie do drugiego w historii EWF – TLC matchu. Aktualni mistrzowie Bubba i Claw będą bronić swoich pasów z Rottweilerem i Bad Boyem... A Gangsta połączy siły z Kravenem....

 

Gangsta – Co???

 

Kraven – Nie chcę być partnerem tego czegoś!

 

Esmeralda Martinez – Podjęłam już decyzję... Wynocha! Już was tu nie widzę. Niech ktoś włączy jakieś reklamy!

 

 

-----------------------------------

 

„Game w dżungli” – już w kinach!

 

-----------------------------------

 

 

 

Jan Kowalski – Czas na walkę o EWF World title!

 

 

EWF World Championship:

Szakal vs Jupiter [vs] Gangsta vs Hangman

 

 

W hali słychać „Martinez Game era theme“ i spod FeliXtronu wychodzi Esmeralda Martinez, która zajmuje miejsce za stołem komentatorskim.

 

Tony Hogański- Witamy! Witamy!

 

Jan Kowalski – Wątpliwa przyjemność.

 

Esmeralda Martinez – Pozdrawiam wszystkich moich cudownych fanów!

 

Rozlega się Offspring – Self Esteem i na ring witany heel heatem przybywa Szakal.

Rozlega się „Jupiter theme” i na ring wpada Jupiter.

Muzyka zmienia się w Slipknot – „Judgement brings punishment” i spod FeliXtronu wychodzi Gangsta.

Słychać „Kazik – Nie ma litości” i....... nikt nie przychodzi.

 

Esmeralda Martinez – Nie ma erotomana! Zaczynajcie bez niego!

 

Właścicielka EWF przekazuje jakieś znaki sędziemu... Bryndza daje sygnał do rozpoczęcia walki....

 

Jan Kowalski – Ale... ale jak można tak bez „Extreme Wrestlera”?

 

Esmeralda Martinez – Mała strata....   

 

Szakal i Jupiter zaczynają okładać Gangstę w narożniku... Jupiter wykonuje Front Backbreaker, a po chwili poprawia ze European upercut. Szakal opiera się o liny i obserwuje jak jego współpracownik okłada Gangstera. Jupek wchodzi z nim na narożnik... jednak dochodzi tam do krótkiej szamotaniny i Gangsta spycha napastnika ze słupka i po chwili skacze z Elbow Dropem. Szakal atakuje Gangstę, jednak natychmiast obrywa z clothesline. Gangsta podnosi byłego EWF World Champa i próbuje wykonać T-Bone Suplex, jednak Szakal wyślizguje się mu i uderza ze Spearem... 

 

Esmeralda Martinez –Brawo! Brawo!

 

Nagle rozlega się Kazik – Nie ma litości i spod FeliXtronu wybiega John Hangman z krzesłem w ręku! (cheer)

 

Esmeralda Martinez – Nieee..

 

Jan Kowalski – Tak!

 

Esmeralda Martinez – Zamknij się bo cię zwolnię!

 

Extreme Wrestlera wpada na ring i uderza krzesłem w twarz Szakala (cheer)... Jupiter skacze na Hangmana, jednak ten robi „zwód” [:P] i uderza go w brzuch, a gdy ten spada poprawia go po plecach (cheer)

 

Esmeralda Martinez – On mi psuje zagospodarowanie przestrzenne EWF!

 

Hangman zaczyna okładać na przemian panów Szakala i Jupitera. Gangsta niespodziewanie przyłącza się do okładania Szakala... Hangman zaczyna go odganiać, jednak Gangster wrzeszczy, że on też chce ich bić. Hangman nie czekając dłużej uderza go krzesłem w głowę i wraca do okładania Szakala. Jednak w tym momencie wstaje Jupiter i uderza Extreme Wrestlera potężnym Clotheslinem, tak że ten wypada poza ring. Jupek przechodzi przez liny i w dalszym ciągu stojąc na ringu skacze z Flying Elbow na leżącego poza ringiem Hangmana! (EWF! EWF!) Jupek zaczyna okopywać Johna, następnie chwyta go za głowę i zaczyna uderzać nią o posadzkę. Jupiter wyjmuje spod ringu jakiś pojemnik na śmieci i kładzie go na głowie Johna. Następnie wyjmuje kendo stick i zaczyna okładać nim „zakonserwowanego” Hangmana... Tymczasem na ringu przebudził się Gangsta, który zaczął okładać hangmanowym krzesełkiem Szakala... Szakal próbuje wstać, lecz Gangster chwyta go za rękę i wrzuca w narożnik, a następnie uderza Flying Back Elbow... Szakal osuwa się narożniku... Gangsta zaczyna go dusić swym potężnym butem... po krótkiej chwili przestaje, podnosi rywala i próbuje go wrzucić na przeciwległy słupek – jednak Szakal dokonuje przechwytu i to Ganguś ląduje w narożniku, Szakal po chwili poprawia ze Splashem.... Następnie rozpędza się i uderza go z kolejnego Splasha... Tymczasem poza ringiem Jupiter przestał okładać „zakonserwowanego” Hangmana i wrzucił go na ring. Widząc to Szakal kazał podejść Jupiterowi i położyć się by on mógł wygrać. Jupiter jednak zaczyna wrzeszczeć na niego, że to on chce wygrać World title...

 

Esmeralda Martinez – Kładź się idioto!

 

Szakal widząc determinację swego partnera/przeciwnika uderza go Clotheslinem, odbija o liny powala kolejny Clotheslinem, następnie wrzuca w narożnik, gdzie zaczyna go okładać różnego typu kopniakami. Tymczasem przebudził się Gangsta, który zobaczył nieprzytomnego Extreme Wrestlera natychmiast chciał wykorzystać sytuację... pin....1....2.....kick out! Gangsta chwyta Hangmana i wyrzuca go poza ring. Sam po chwili zaczyna dołącza do niego i zaczyna go okopywać. Tymczasem Szakal wszedł z Jupiterem na słupek i chciał wykonać mu SuperPlex... jednak doszło tam do krótkiej szamotaniny i po chwili Jupiter wykonał swemu przeciwnikowi Swinnging Bulldog.

 

Esmeralda Martinez – Co ten Jupiter sobie do jasnej cholery wyobraża?

 

Jan Kowalski – Że wygra World title!

 

Tony Hogański – Nie przeszkadzaj pannie Esmeraldzie w komentowaniu gali, zna się na tym lepiej od ciebie.

 

Dwójka wrestlerów znów walczy. Jupiter odbija Szakala o liny i niespodziewanie wykonuje mu Extra DeathKick!!!!

 

Tony Hogański – Eeee?

 

Jan Kowalski – Czyżby Jupiter zmieniał plany szanownej pani prezes?

 

Esmeralda Martinez – Bez tej ironii, bo dołączysz do zwolnionych panów. Poza tym słyszałam tą piosenkę, więc obniżam ci pensję o 48,75 %, a Cesar dostanie 37 % podwyżkę za cudowną postawę.

 

Tony Hogański – A ja?

 

Esmeralda Martinez – Mówiłam o tobie Cesar.

 

Tymczasem na ringu Jupiter pinuje... 1......2.....kick out!!!!! Jupiter nie może uwierzyć, wścieka się.. wrzeszczy na sędziego... nagle potyka się o krzesło i pada obok półżywego Szakala...  Tymczasem Gangsta i Hangman w swej potyczce zawędrowali aż w okolice FeliXtronu... Gangsta zaczyna uderzać twarzą Extreme Wrestlera o telebim, ten niespodziewanie zadaje mu cios łokciem w brzuch, po czym wykonuje mu Neckbreaker! Hangman wstaje... chwyta Gangstera i spycha go z rampy prosto na jakieś stoły, szkło, krzesła, składzik drabin! (EWF! EWF! EWF!) Hangman patrzy chwilkę na roztrzaskanego Gangstera, po chwili skacze na niego z Diving Headbutt! (EWF! EWF!) Tymczasem na ringu Szakal okopuje Jupitera w jednym z narożników... W pewnej chwili próbuje uderzyć na niego ze Splashem... jednak ten odsuwa się i były World Champion uderza w słupek! Jupiter natychmiast przejmuje inicjatywę i zaczyna okładać Szakala... Nagle spośród publiczności wybiega Ponury Grabarz!! (cheer)

 

Jan Kowalski – Pani prezes? On został chyba zwolniony? Widać ochrona nie jest najlepszą stroną EWF.

 

Esmeralda Martinez – Zwolnię wszystkich ochroniarzy i zatrudnię kubańskich bezrobotnych!

 

Grabarz trzymając łopatę wpada na ring i uderza Jupitera prosto w łeb! (EWF! EWF!) Po chwili na ring wpadają ochroniarze i wyprowadzają Grabarza rzucającego przekleństwa pod adresem Esmeraldy. Szakal kładzie się na Jupiterze.... pin.....1.......2.........3 (Do następnego etapu awansuje Szakal!) Tymczasem pod FeliXtronem Hangman prowadzi Gangstera ponownie na ring co jakiś czas uderzając jego czaszką o barierki oddzielające ring od publiczności. Po chwili jest już na ringu, gdzie jednak atakuje go Szakal... Extreme Wrestler natychmiast jednak powala go Clotheslinem... Gangsta tymczasem wyrywa się Hangmanowi i próbuje stawiać jakiś tam opór.... Gangster atakuje Johna, chwyta go i wynosi w pozycję do Jacknife Powerbomb... jednak Hangman ześlizguje mu się, kopie go i wykonuje Egzekucję (Pedigree) ... pin.....1.....2.....3 (Do następnego etapu awansuje John Hangman)

 

Esmeralda Martinez – Cholera jasna... zawszę muszę wszystko robić sama... 

 

Esmeralda opuszcza stanowisko komentatorskie, tymczasem spod FeliXtronu wychodzi uśmiechnięty Game, który staje obok Pani Prezes.

 

Jan Kowalski – To nie wróży nic dobrego... 

 

Hangman, jako że jest bardziej trzeźwy zaczyna okopywać Szakala... Jednak ten po chwili wstaje i potężnym Clotheslinem powala swego przeciwnika. Szakal rzuca Hangmana o liny i próbuje trzasnąć go kolejnym Clotheslinem,  jednak ten robi unik i wykonuje Swinging Neckbreaker pin....1....2 kick out! John Hangman podnosi Szakala i próbuje wykonać Double Underhook Suplex. Szakal jednak broni się low blowem. Szakal chwyta jakieś porzucone wcześniej krzesło i ustawia je w narożniku. Po chwili podnosi Hangmana i próbuje wbić go w ten narożnik, ten jednak chwyta go za rękę i to Szakal ląduje na krzesełku. Hangman zaczyna okopywać Szakala... W pewnym  momencie na ring wchodzi Esmeralda i próbuje uderzyć Extreme Wrestlera... ten jednak chwyta ją i ściąga jej bluzkę – tak że zostaje w samym staniku (cheer)

 

Tony Hogański – He... he... he…he…he…he….

 

Jan Kowalski – Dobrze się czujesz?

 

Tony Hogański – He.... he... he...he....

 

Esmeralda ucieka z areny, w jej zastępstwie ląduje tam Game…. Extreme Wrestler i Dziecko Komercji zaczynają walczyć ze sobą... Game próbuje wykonać Cradle Piledriver, jednak Hangman przerzuca go Back Body Dropem i ten ląduje na leżącym w narożniku Szakalu... Hangman podnosi Game’a, odbija go o liny, lecz ten wykonuje mu w tym momencie Neckbreaker.. The Game podnosi Johna Hangmana i pokazuje, że będzie wykonywał Pedigree (heel heat).... podwija jedną rękę... jednak gdy próbuje podwinąć drugą, Hangman zrzuca go z siebie i po krótkiej chwili odpowiada Egzekucją (cheer) .... Game leży... Szakal wstaje, jednak także otrzymuje kop w brzuch i Egzekucję.... (cheer) .. sędzia liczy, a publiczność wraz z nim.... pin........1............2.............3!!! (Zwycięzcą i nowym EWF World Champem jest John Hangman!) .... publiczność zaczyna szaleć... sędzia Bryndza podaje pas mistrzowski Hangmanowi, ten całuje trofeum i świętuje na ringu nad nieprzytomnymi Game’m i Szakalem....  

 

Jan Kowalski – To tyle z dzisiejszej Wrestlepaloozy... Spotkamy się za tydzień w Bagdadzie...

 

Tony Hogański – ... u wujka Saddama....

 

Transmisja urywa się.

Martinez-Game Corporation 2002

 

 


Podobała ci się gala? Nie cierpisz jej? Najlepiej będzie jak skomentujesz ją na FORUM.

Powrót na stronę główną