Powrót na stronę główną.

 

 

[[--kilka dni przed Wrestlepaloozą--]]

 

 


(Jesteśmy w pięknym biurze pani Esmeraldy Martinez. Pani Prezydent przegląda właśnie pocztę z ostatnich dni i natrafia na jakąś pocztówkę. Przygląda się jej chwilkę poczym woła Dagmarę „Petruellę” Zielińską.)

Esmeralda Martinez - Petruello! Możesz już wsiąść tą pocztę i wyrzucić do śmieci. Znów same rachunki i jeszcze jakiś dzieciak kawał sobie zrobił. Ahhh ci Polacy, zero polotu ani nawet odrobiny lekkości w myśleniu.

Petruella przygląda się pocztówce.

Petruella - No tak głupi kawał... nikt na świecie nie mógłby uwierzyć w taki powrót. Gdyby tak się stało ratingi na pewno poszłyby w górę? On to mógłby uczynić!

 

Esmeralda Martinez - ???

(Petruella odchodzi, a sieciowe newslettery zaczynają rozpisywać się na temat tajemniczej pocztówki)

 

 

 

07.07.2002 – Gdańsk

[[--dwie godziny przed galą--]]

 

 

 

(Widzimy biuro Esmeraldy Martinez. Za legendarnym już biurkiem z kości słoniowej dostrzec można właśnie panią prezydent. W pewnym momencie wylatują drzwi od pomieszczenia i do środka wchodzi dość niski człowieczek, wyraźnie wychudzony i posiniaczony)

 

Esmeralda Martinez – Bleee! Czego tu chochlikowy krasnoludzie!?

 

Chochlikowy Krasnolud – To ja! Wróciłem do EWF... pfu... do EWE...

 

Esmeralda Martinez – Wszystko fajnie... ale kim ty do cholery jesteś?

 

Chochlikowy Krasnolud – To ja..... Tugboat!

 

Esmeralda Martinez – Tugboat??? Mówisz o tej tłustej świni co ledwo pod FeliXtronem przechodziła i którą za 2 dolary sprzedałam Saddamowi by rozwiązał problem głodu w Iraku?

 

Tugboat – To ja! W bagdadzkim „Centrum urody i płodności imienia Saddama Husejna” naprawdę schudłem!

 

Esmeralda Martinez – Eeee? I czego sobie życzysz?

 

Tugboat – Chcę być sędzią w walce: Krzyżacy vs The Power GrizzliZ! Mogę?

 

Esmeralda Martinez – Dobrze.. już dobrze... tylko, więcej nie pokazuj mi się na oczy....

 

 

 

Godzinę później

[[--1 godzina do Wrestlepaloozy--]]

 

 

 

(Realizator pokazuje nam EWE Parking™, na który podjeżdża nikomu nieznana limuzyna)

 

 

 

Dark match – Walka zakończyła się wynikiem nierozstrzygniętym. W pewnym momencie sędzia Tugboat powalił Morgiona przyniesioną wcześniej łopatą, a następnie przepłoszył: Thundera, Mr. Fujiego i Giant Babbu... Następnie Tugboat wyjął spod ringu wielkie nożyce i wyciął kawałek żelaza ze zbroi rywala [dokładanie z części na której się siada]... potem wyjął z kieszeni spray, zdjął pas ze swoim spodni i doczepił go do kawałka żelaza. Później napisał na nim: EWF Dark Championship...

 

Tugboat – Tak jest!!!!! EWF Dark Championship…. Nie żadne EWE!! Jestem pierwszym w historii EWF Dark Champem! Nasi cruiserzy od miesięcy próbują się doprosić o powstanie Cruiser title... dlatego też stworzony przeze mnie Dark title jest odpowiednikiem Cruiser title! Wooooo! Wooooo!

 

Rozlega się „EWF Dark theme” i Tugboat opuszcza arenę...

 

 

 

EWE Wrestlepalooza

[[--część właściwa--]]

 

 

 

(Realizator pokazuje nam halę EWE przed, którą zgromadziły się setki fanów dla których zabrakło biletów, a którzy obejrzą Wrestlepaloozę na telebimach rozstawionych przed halą. Następnie przenosimy się do środka, gdzie wszystkie miejsca w hali zostały zajęte przez rządny krwi tłum kibiców. Jak zawsze przynieśli oni ze sobą spory tłumik transparentów, jednakże wszystkie obracają się wokół idola milionów fanów: Snake’a i jest na nich napisane mniej więcej takie coś: „Snake! Snake! Snake! Snake!” oraz “Snake! Snake! Snake! Snake! Snake! Snake! Snake! Snake!” a także “Snake! Snake! Snake! Snake! Snake! Snake! Snake! Snake! Snake! Snake! Snake! Snake!”. Gdzieniegdzie wśród posterów Snake’a dostrzec można skromne napisy: “Szakal jesteś do dupy”, „Skończmy wreszcie z bombomanią”, „Zlikwidować TV title!”. Za stołem komentatorskim dostrzegamy znaną skądinąd parę komentatorów)

 

Jan Kowalski – Witamy państwa serdecznie na dzisiejszej Wrestlepaloozie. Miliony fanów EWE mają nadzieję, że już dziś Tony odzyska swój stołek komentatora.

 

Antoni Bryndza – Przecież go mam! To ja – Toni Bryndza! Ha-Ha-Ha! Jeśli mówisz o tej godzili Hip-Hop-gańskim to nie licz, że on mnie dziś pokona. Widziałeś przecież w zeszłym tygodniu? Zmietliśmy jego i tego durnia wraz z mym mistrzem... Dzisiaj obydwaj poczują Bombomanię i Snakemanię na swoich włochatych tyłkach!!!!!!

 

Jan Kowalski – Jasne... dziś także doszło do powrotu Tugboata... który utworzył... EWF... nie EWE.... EWF Dark title! Jest tylko jeden problem... Federacja za używanie nazwy EWF zostanie obłożona grzywną... Oprócz tego przed samym Dark matchem byliśmy świadkami jak pod arenę podjechała nikomu nie znana limuzyna. Narzędzie szatana zwane też przez niektórych Internetem aż huczy od plotek. Wszyscy spodziewają się powrotu jakiejś wielkiej gwiazdy... wymieniane są nazwiska takie jak.... Bullzeye...Venom.... czy też sam legendarny Tony Krock...

 

Antoni Bryndza – A kim oni są?

 

Jan Kowalski – Sam nie mam pojęcia...

 

 

(Znów jesteśmy w biurze Esmeraldy Martinez... Pani Prezydent analizuje wystąpienie Tugboata jakiś czas temu. W pewnym momencie otwierają się drzwi od biura i do środka wchodzi Dagmara Zielińska)

 

Dagmara Zielińska – Panienko.... ON wrócił!

 

Esmeralda Martinez – On? Jaki on? Nie znam żadnego ona? Kto wrócił? Felek? (cheer) Game? (mieszana reakcja)  

 

Dagmara Zielińska – To ktoś o wiele... wiele potężniejszy..... no wie panienka... ON czyli ten od tej pocztówki parę dni temu...

 

Esmeralda Martinez – Wybacz, ale nie pamiętam tego. ON czyli kto???

 

Dagmara Zielińska – VooDoo!!!!!!! (giga-mega-extra-super-eXtreme cheer [ze 100 razy większy od cheeru Snake’a])

 

Do pomieszczenia wchodzi ubrany w garnitur VooDoo, który wręcza Martinez kwiaty

 

VooDoo – Witam panią Prezydent... Oto kwiaty...

 

Esmeralda jest wyraźnie zdenerwowana... prezent od VooDoousa rzuca przewracając zdjęcia Game’a i Ahmada Szach Massuda... 

 

Esmeralda Martinez – Czego tu chcesz? Śmierdzący robaku?! Wynoś się stąd!!!! Nie chcę widzieć takiego jobbera w EWE!

 

VooDoo – Panienko... a nie chciała by pani posłuchać mej propozycji?

 

Esmeralda Martinez – Nie! Ty krzyżówko orangutana z mrówką!!!

 

VooDoo – A nie chciała by Panienka odzyskać skrótu E-W-F?

 

Esmeralda Martinez – Co???

 

VooDoo – Ho! Ho! Tak jest… EWF! Get the -E- out! Bring back EWF!!! (EWF! EWF! EWF! EWF! EWF! EWF! EWF! EWF! EWF!)

 

Esmeralda Martinez – Ale? Ale? Jak? Oddalono... oddalono wszystkie apelacje...

 

VooDoo – Trzeba mieć odpowiednie wejścia... Ecologic Wild-life Fundation zrezygnuje ze skrótu za marne... 4 miliony funtów...

 

Esmeralda Martinez – Ile??? EWE nie zbierze takiej sumy nawet w rok... szczególnie teraz... w czasach kryzysu..

 

VooDoo – Jestem gotowy wyłożyć 3 miliony... za 30 minut czasu antenowego... wszystkie te walki będą Dark matchami... tylko segmenty będą pokazywane w TV... Co Panienka na to?

 

Esmeralda Martinez – No nie wiem... Masz na to jakieś dokumenty czy co?

 

(VooDoo podaje Esmeraldzie czarną teczkę, ta otwiera ją i przegląda chwilę wszystkie dokumenty)

 

Esmeralda Martinez – Nie widzę żadnych zastrzeżeń... chyba nie kłamiesz.... Zgoda (Martinez wymienia uścisk dłoni z VooDoo)

 

VooDoo – Sprowadzę moich wrestlerów do Dark Division... a Dark title będzie oficjalnym pasem tej dywizji i tylko wrestlerzy należący do niej będą mogli walczyć o niego! Aha... nazwa EWF wróci dopiero na Wrestlepaloozie numer XVIII... muszę załatwić jeszcze kilka formalności... aha... poproszę też o biuro, limuzynę z szoferem no i komórkę... całe życie chciałem mieć komórkę....

 

Esmeralda Martinez – Dobra! A teraz spadaj już!

 

(VooDoo wychodzi uśmiechnięty)

 

VooDoo (wstawiając łeb przez drzwi) Mów do mnie VooDuusiu... albo lepiej... chce mieć jakiś tytuł.... Doktor VooDoo!!!! Wooooo!

 

(VooDoo wreszcie wychodzi zostawiając zdenerwowaną Martinez)

 

 

Jan Kowalski – Jezusie nazarejski!!!!! Co to za wstrząsająca informacja! VooDoo powrócił do EWE! Przyniósł ze sobą nazwę EWF oraz został właścicielem Dark matchów!

 

Antoni Bryndza – Rzeczywiście... EWE Dark Division... ta informacja wstrząsnęła światem i okolicami!

 

Jan Kowalski – A co na Księżycu?

 

Antoni Bryndza – Nie płacili rachunków, więc odcięli im prąd i nic o tym nie wiedzą.

 

 

(Po raz kolejny widzimy biuro Esmeraldy Martinez, gdzie Dagmara Zielińska ma ogłosić coś ciekawego [podobno], widzimy także Esmeraldę Martinez studiującą dokumenty otrzymane od VooDoo... przegląda je chwilę.... i głupio się uśmiecha)

 

Dagmara Zielińska – EWF pragnie serdecznie poinformować państwa na temat wyników oficjalnej ankiety przeprowadzonej na EWF.Z.PL a temat tajemniczej osoby powracającej do EWE/F. Oto wyniki:

 

 

1 miejsce: The Game 31 % głosów (mieszana reakcja publiczności)

2 miejsce: Felix Castro 27 % głosów (niewyobrażalny cheer – Snake i VooDoo mogą się schować)

3 miejsce: Fat Boy 23 % głosów (What? What? What?)

4 miejsce: Kraven 15 % głosów (heel heat)

5 miejsce: Answer 4 % głosów (heel heat)

6 miejsce: Ponury Grabarz i Sandman 0 % głosów (cheer)

 

 

Esmeralda Martinez – Facundo wygrał?

 

Dagmara Zielińska – Tak panienko...

 

(Realizator przenosi nas na ring)

 

Antoni Bryndza – Kim są: Game, Felix, Fat Boy, Kraven, Answer, Grabarz i Sandman?

 

Jan Kowalski – To szefowie stołówki EWE/F…

 

Antoni Bryndza – Tak myślałem właśnie...

 

 

(Widzimy główny hol hali... realizator pokazuje nam Dark Avengera kierującego się w stronę areny. Avenger idąc korytarzem spogląda na porozklejane po ścianach plakaty Snake’a oraz wielkie postery reklamujące dzisiejszy main-event: „Szakal vs Snake – walka stulecia”... Niespodziewanie Avenger denerwuje się, opluwa Snake’a uśmiechającego się na jednym z plakatów i zaczyna zrywać go ze ściany)

 

Dark Avenger – Dlaczego on???!!!! On zajął moje miejsce! Powinienem walczyć z Szakalem zamiast niego! Co on sobie myśli!? Wielka gwiazda! Jestem od niego potężniejszy! Lepszy! Mam większego POWERA! Trzeba coś z tym zrobić... muszę znaleźć biuro tej kłamliwej Esmeraldy... ale najpierw załatwię Ciasteczkowego Potwora.... Tak.... dokładnie to zrobię... zniszczę.... zdepczę....

 

(Miły realizator przenosi nas na ring)

 

 

Antoni Bryndza – Ten ciemny typek nie lubi najlepszego wrestlera wszechświata – Snake’a???

 

Jan Kowalski – Chyba jednak nie...

 

Antoni Bryndza – To przykre... żal mi go... Pana Snake’a wszyscy kochają... to dobry człowiek... i taki prostoduszny... miły dla dzieci i dla kobiet w ciąży...

 

Jan Kowalski – Skończ... błagam....

 

 

 

Candyman vs Dark Avenger

 

 

 

Zaczyna grać “Candyman theme” spod FeliXtronu wychodzi Candyman ubrany w długi czarny płaszcz sięgający do kolan. Po arenie przechodzi przerażający głos mówiący 3 razy "Candyman". Jakaś tam część publiczności buczy z przerażenia. Murzyn dociera do ringu.

 

Antoni Bryndza - Co to Bad Boy zmienił gimmick?

 

Po chwili muzyka przestaje grać i na sali zaczyna panować cisza. Słychać tylko rozmowy fanów i krzyki sprzedających kukurydze. W takiej atmosferze na halę wchodzi ubrany w czarny gumowy kombinezon, Dark Avenger! Avenger ubrany jest także w czarną pelerynę zawieszoną na ramionach.

 

Antoni Bryndza - Co oni się w te płaszcze tak poubierali?

 

Jan Kowalski - Może wracają ze zlotu "Batmanów"...

 

Avenger wchodzi na ring. Sędzia pokazuje że zaczynamy walkę. Gong! Obaj wrestlerzy rzucają się na siebie, większy Candyman popycha Avengera na liny. Dark pada na liny plecami, a Candyman podnosi nogę i zaczyna go nią dusić. Dark próbuje się uwolnić jednak nie daje rady. Po chwili Candyman zdejmuje nogę, a Avenger łapie sie za szyje i próbuje złapać troszkę powietrza. Wykorzystuje to Candyman który szybko wchodzi na ring wykonuje Hand of Death (Clothesline from the top rope). Candyman jest z siebie bardzo zadowolony i szybko poprawia Avengerowi kilkoma Elbowdropami.

 

Jan Kowalski - Candyman uwziął się chyba na drogi oddechowe Avengera.

 

Dark Avenger zbiera wreszcie siły i powoli wstaje, jednak Candyman już szykuje się i wykonuje Altar of Souls (Gorilla Press Slam).... jednak nie! Ciemny Avenger kontruje z Facerake i Candyman łapie się za twarz. Ciemny jest w ofensywie i wykonuje Belly to Belly suplex. Candyman jest zaskoczony i szybko wstaje, jednak dopada go znów Avenger i wykonuje tym razem Bally to Back suplex! (EWF! EWF! EWF! EWF!) Avenger kopie Candymana w brzuch i wpakowuje go w pozycje do Power Bomba! Jednak Candyman wielkim wysiłkiem uwalnia się (Backdrop). Ciemny chce zaatakować Cukierkowego poprzez Clothesline, ale nadziewa się na jego rękę i ten próbuje wykonać Destiny (Choke Slam)!!!... Avenger szybko jednak kopie Candymana w brzuch (Kick to the midsection) i ten puszcza go z uścisku. Dark Avenger odczówa poprzednie ataki Candymana na jego szyje i zaczyna się znów troszkę dusić. Candyman jednak bezlitoście chwyta go za rękę i odbija o liny. Dark nadziewa się na Leg of Death (Big boot) Candymana. Cukierkowy korzysta z okazji i chce pinować Avengera. PIN! 1... 2... kick out! Candyman nie zarażony niepowodzeniem chce ustawić Avengera w pozycji do Power Bomb, jednak podnoszący się Dark kontruje Low Blow. Candyman upada na kolana, a Avenger podnosi się i zakłada mu Sleeperhold! Mściciel z furią trzyma opadającego z sił murzyna. Sędzia podchodzi i sprawdza rękę Candymana. 1.. (Ręka opada swobodnie) 2.. (Ręka opada swobodnie) 3... i Candyman zaczyna się ruszać !! Murzyn zaczyna się szarpać, a Dark zaciska mocniej uścisk. W Candymana wstępuje druga siła i... Jawbraker !!! (EWF! EWF! EWF!) Udało się ! Cukierkowy wydostał się z uścisku!

 

Jan Kowalski - Avenger był bliski powalenia tego czarnego monstrum.

 

Antoni Bryndza - To chyba jakiś bombowy kuzyn Bad Boy'a.

 

Zamaskowany Avenger jest wyraźnie zmęczony po tym wysiłku i daje spokojnie wstać Candymanowi. Murzyn chce whipować Avengera w narożnik jednak ten robi reversal i to Candyman tam ląduje. Dark rozpędza się i wykonuje coś w tylu Stingersplasha (Lecący Avenger wygląda widowiskowo ze swoją peleryną)!

 

Jan Kowalski - A nie mówiłem, że to Batman.

 

Avenger whipuje murzyna o przeciwległy narożnik i znów... Stingersplash! Candyman upada, a Dark podciąga go na środek ringu i zaczyna wchodzić na narożnik. Gdy sędzia odwraca się i patrzy na Candymana, Avenger wyjmuje taką małą blaszkę którą wtyka w małą niewidoczną kieszonkę na czole!!

 

Antoni Bryndza - A co on kurwa jest, Robocop? [Michał Milowicz (Bolec) - "Chłopaki nie płaczą" - extra style!]

  

Avenger jest już przygotowany i skacze z Revenge of the Fucking Lopez (patrz roster, nawiasem mówiąc rozbrajająca nazwa) !!! I trafia!! PIN! 1.. 2.. 3.. !! (Zwycięzcą jest: Dark Avenger!)

 

 

(Widzimy VooDoo w swoim biurze [giga mega eXtreme cheer]… biuro to ku zdziwieniu Doktora okazało się przerobioną toaletą. VooDoo rozstawił sobie składany stół na miejscu gdzie kiedyś stał kibel. W pewnym momencie drzwi otworzyły się i do środka wszedł: Ghul!)

 

VooDoo – Witaj! Witaj!

 

Ghul – Witam! Chciałbym zapisać się do EWF Wrestlepalooza Dark Division..

 

VooDoo – Nie ma sprawy. Będziesz jej siódmym członkiem.

 

Ghul – A kto jeszcze się zapisał?

 

VooDoo – No, więc tak…. Giant Babbu, Mr. Fuji, Thunder, Morgion, Tugboat, ja… a ty jesteś szósty! Dziękuje….

 

(Ghul wychodzi, a VooDoo porządkuje swoje papiery)

 

 

Niespodziewanie rozlega się Two Live Crew – „Fuck Martinez” i spod FeliXtronu witana heel heatem wychodzi Esmeralda Martinez w towarzystwie grubego i starego mężczyzny, który odznacza się długą śnieżnobiałą brodą opadającą mu aż w okolice brzucha. Ta nietypowa para wchodzi na ring, gdzie Martinez otrzymuje mikrofon:

 

Esmeralda Martinez – Przywitajcie waszą panią Prezydent oraz..... Johna Hangmana!!!!!!!! (What? What? What? What?)

 

Jan Kowalski – Co????? Jaki Hangman??????

 

Esmeralda Martinez – Tak! Tak! Drodzy państwo... oto John Hangman! Prawdziwy John Hangman! Od dzisiaj tylko on ma absolutne prawo do używania zwrotów: „John Hangman”, „Hangman John”, „Hangman”, „John”, „eXtreme wrestler”, „Egzekucja” oraz themów: „Kazik – Nie ma litości”, „Motorhead – War for War” itd. na obszarze hal Extreme Wrestling Entertainment/Federation! Ten dokument wchodzi już dzisiaj! Więc jeszcze raz... przywitajcie jedynego Johna Hangmana!!! (heel heat)

 

Rozlega się Kazik – Nie ma litości, które jednak po 30 sekundach zostaje wyłączone przez kogoś tam odpowiedzialnego za to i na ring przychodzi jeszcze do niedawna jedyny John Hangman...

 

John Hangman – Co to ma k***a być Martinez? To kim ja mam teraz być? To jest wprost nie do pomyślenia... Nie mogę być Hangmanem? Jestem nim od tysiącleci!!!!

 

Niespodziewanie uderza Saliva – „Superstar” i witany sporym heel heatem na ring przychodzi Vampirro, który otrzymuje mikrofon...

 

Vampirro – Z tego co pamiętam... od zeszłego tygodnia nie mogę nawet dotknąć... ale skoro to (wskazuje na dziadka) jest.... John Hangman.... to, to (wskazuje na człowieka jeszcze niedawno zwanego Hangmanem) to... kto to kurwa jest? Bezimienny? Jednak nie to jest najważniejsze... nie mogę uderzyć Hangmana (znów wskazuje na dziadka).... ale jego mogę uderzyć!!!!

 

Vampirro powala Bezimiennego Clotheslinem, następnie rzuca go o liny, a gdy ten wstaje wykonuje na nim Shadowslam! (heel heat)

 

Esmeralda Martinez – Ale nie martw się ex Hangmanku... wiesz jak ja cię lubię... nie możesz się nazywać bezimienny.... Więc od tej pory jesteś..... El Hangtador!!! (What? What? What? What?) Tak.. tak… oficjalnie przyznaję ci gimmick El Matadora... z tym, że zostaje od przerobiony na Hangtadora.... jedno jest pewne.... musisz używać jego ciosów... jego muzyki.... jego ubioru... musisz nim BYĆ!!! Od dzisiaj jesteś więc El Hangtadorem! Pocieszę cię... będziesz mógł odzyskać swoje prawdziwe dane... jeśli... pokonasz za tydzień Johna Hangmana.... tylko pod tym jedynym warunkiem... Vampirro… możesz pobić pana Hangtadora....

 

Vampirro podnosi El Hangtadora i uderza na nim Shadowslam [Chokeslam]. Rozbrzmiewa Two Live Crew „Fuck Martinez” i Esmeralda, Vampirro oraz Hangman opuszczają ring. Pobitym Hangtadorem zajmują się służby medyczne....   

 

Antoni Bryndza – Jaka bombowa sytuacja na tym ringu!!!!

 

 

(Znów widzimy biuro/kibel Doktora VooDoo... niespodziewanie drzwi wylatują z zawiasów i odbijając się o ścianę i trafiają w osobnika, który je wykopał. Doktorek przerażony sytuacją podbiega do rannego osobnika)

 

VooDoo – Wszystko OK.? Kim jesteś?

 

Osobnik – Jasne! Jestem...... Szczęściarz!!!!!!! (heel heat) Chciałbym się zapisać do EWF Wrestlepalooza Dark Division....

 

VooDoo – Ok.! Zapisałem Cię!

 

W tym momencie do pomieszczenia wchodzi Tugboat z pasem... Szczęściarz natychmiast powala go Clothesline, pin......1.........2........3 (Zwycięzcą i nowym EWF Dark Champem jest: Szczęściarz!!!)

 

VooDoo – Gratuluje... od minuty jesteś członkiem Dark Division, a od 30 sekund jej niekwestionowanym mistrzem!!!!

 

(Wracamy na ring)

 

 

Jan Kowalski – Dark Division jest żałosne...

 

Antoni Bryndza – Tak żałosne, że aż bombowe!

 

 

 

 

EWE FTW Championship:

Super Crazy (c) vs Uga-Buga vs Thalion

 

 

 

Z głośników uderza ostra metalowa muzyka, "Warheart" – Children of Bodom i na ring wchodzi Thalion.

 

Rozlega się  “Slow Chemical” – Finger Eleven (nawet duży cheer) i spod FeliXtronu wybiera Uga-Buga! Zdenerwowany ostatnią porażką Thalion zaprasza Uge by stawał już teraz do walki na ringu, jednak Uga sprytnie staje obok ringu i czeka na Champa.

Zaczyna grać "My Way" – Limp Bizkit i pojawia się Super Crazy wraz z pasem FTW ( bardzo duży cheer). Za Super Crazy człapie Smella wraz z wózkiem pełnym hardcorowych przedmiotów. Gdy dochodzą do ringu, Super Crazy zaczyna wrzucać na ring zawartość wózka (Kosze na śmieci, Kije, Znak "Stop") oraz stawia gaśnicę obok ringu.

 

Jan Kowalski - Super Crazy po ostatniej walce już wie dokładnie jakie są walki o FTW.

 

Super Crazy próbuje wejść na ring jednak Thalion już czeka na niego z wielkim znakiem "STOP" i uderza Wariata w głowę! (EWF! EWF! EWF!) Crazy nie spada poza ring tylko dla tego że odruchowo złapał się lin, okazuje się to jego błędem gdyż Haevy zaczyna wypróbowywać rózne przedmioty na głowie Super Crazy'ego. Wreszcie po uderzeniu kubłem na śmieci Crazy ląduje poza ringiem. Thalion bierze Kendo Stick i schodzi do Crazy'ego. Gdy ten powoli wstaje przy pomocy Smelli dostaje potężne uderzenie kijem, który łamie się na plecach Wariata. Heavy chce whipować Champa o barierki jednak ten robi reversal i to Thalion pakuje się na ten elemet hali. Thalion jako że jest wysoki przelatuje przez barierki i trafia między wrzeszczących fanów. Crazy ustawia krzesło przy barierkach, rozpędza się i.... odbija się od krzesła, przelatuje przez barierki i trafia wstającego Thaliona z Cross Body!! (EWF! EWF! EWF!) Crazy wstaje i zaczyna prowadzić Thaliona poprzez publiczność która dziko cheeruje widząc swojego FTW Champa. Tym czasem widzimy jak ukrywający się Uga Buga, spokojnie idzie w stronę stolika komentatorskiego i zasiada obok zdziwionych komentatorów.

 

Jan Kowalski - Uga, nie wiem czy zdajesz sobie z tego sprawę ale masz teraz walkę o FTW!

 

Uga-Buga  - Wiem o tym doskonale, jednak znany już wszystkim żółw przepowiedział mi zwycięstwo w tej walce. Zresztą nie mam zamiaru się wysilać nad takimi pokrakami jak Super Crazy. Gdyby to był Ghul! Ooo! To mogłbym się starać. A teraz przepraszam panowie, ale muszę skontaktować się z ZWiWK (Związek Wysp i Wysepek Karaibskich). Jako bezpośredni doradca w sprawie przystąpienia do NAFTA, muszę być w stałym kontakcie.

 

Uga-Buga otrzymuje komórkę od techników i zaczyna gdzieś wydzwaniać. My natomiast przenosimy się do walczących wrestlerów, którzy zawędrowali przez publiczność w pobliże FeliXtronu. Wrestlerzy nadal są w strefie dla fanów i Crazy chce wyprowadzić już Thaliona przez barierki. Jednak ten wreszcie wyrywa się i zaczyna ostry brawl z Superem. Crazy przegrywa wyraźnie z powodu swojego wzrostu. Nagle gdy są blisko barrierek Heavy decyduje się na Belly to Belly suplex i mały Crazy przelatuje przez barierki. Heavy przechodzi przez nie i zaczyna okopywać Champa. Wrestlerzy znajdują się gdzieś w pobliżu EsmeraldaTronu, więc na podłodze nie ma już zadnych mat. Super Crazy podnosi się, ale Thalion wykonuje German Suplex! Crazy zwija się z bulu, a Thalion podnosi ręce w geście zwycięstwa! FTW Champ podnosi się powoli, jednak jest oszołomiony, więc Thalion zaczyna go prowadzić na podest przed Tronem. Są już na miejscu i Heavy whipuje Wariata o telewizory stojące obok wejścia na halę.

 

Antoni Bryndza - Crazy stał się wreszcie prawdziwym TV Champem.

 

Crazy odbija się tylko nie rozbijając jednak telewizorów. Thalion podnosi Champa i przygotowuje się do Power Bomba!

 

Jan Kowalski - Będzie Bloodline, ale z podestu!!

 

Thalion jest już bosko zadowolony ze swojego przyszłego zwycięstwa, jednak nagle pojawia się za nim Uga-Buga (cheer) i atakuje go z Standing Dropkickiem !! Heavy puszcza Crazyego, a Uga wykonuje kolejny dropkick który zwala Thaliona z podestu! (EWF! EWF! EWF!) Thalion leży nieprzytomny, a Super Crazy próbuje wstać na obie nogi. Uga-Buga zastanawia się chwilkę co zrobić. Nagle widzimy zamach i komórka Ugi rozbija się na głowie Crazy'ego!! (EWF! EWF!)  Poczym szybko staje na skraju podestu i... Shooting Star Press na leżącego Crazy’ego!!! PIN! 1... 2... 3...!!! (Zwycięzcą i nowym FTW Champem jest: Uga-Buga!)

 

Jan Kowalski - Sensacja!!! Uga-Buga FTW Champem!!

 

Antoni Bryndza - Ciekawe co ten żółw, mówił o mojej walce? Może jest takim mały prorokiem.

 

 

---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Czy skoczyłeś kiedyś "krzyżem" na 124 pineski?
Czy twoją skórę poharatał kiedyś drut kolczasty?
Czy spadłeś kiedyś z paru metrów na palący się stos stołów?
Nie? Dobrze. Żeby być "eXtreme" nie musisz tego robić.
Wystarczy, że kupisz "eXtreme" T- Shirt Johna Hangmana. Do nabycia tylko w
EWE ShopZone.

---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

 

 

(Po raz kolejny widzimy biuro Esmeraldy Martinez do którego wpada Super Crazy, Smela, Miszka i inni jego ochroniarze o ile takich ma)

 

Super Crazy – Pani Martinez... wiem... że nie byłem zbyt aktywny w dialogu z panią... nie udzielałem się... i tak dalej... nie popieram ani Pani... ani Hangmana... ani innego czarta... ale na litość boską... Uga-Buga.... odebrał mi FTW title!

 

Esmeralda Martinez – Co sugerujesz mi uczynić dobry człowieku??

 

Super Crazy – Niech mi pani przydzieli jakiegoś sędziego... złapie skurczybyka... i odbiorę mu pas.... dla dobra EWE.... przecież... on nie może być mistrzem.... to Uga-Buga! On chyba nawet nie mówi po polsku!

 

Esmeralda Martinez (rzuca Crazy’emu jakiś klucz) Oto klucze do stajni sędziów... wybierz sobie jakiegoś... tylko zostaw Grudzińskiego, bo nam się przyda.... W boksie numer 4 jest łagodny sędzia... daj mu trochę cukru to złagodnieje....

 

Super Crazy (chwytając klucz) Dzięki!

 

(Wracamy na ring)

 

 

Antoni Bryndza – Ogłaszam polowanie na Ugę-Bugę rozpoczęte!

 

 

(Znów wracamy do biura Esmeraldy Martinez, która zajmuje się właśnie polerowaniem zdjęcia Game’a. Niespodziewanie zaczyna dzwonić telefon)

 

Esmeralda Martinez – Cukiernia słucham?

 

Głos – Przepraszam... pomyłka... myślałem, że to EWE...

 

Esmeralda Martinez – Proszę o wybaczenie. Tu Prezydent Extreme Wrestling Entertainment...

 

Głos – Pragnę donieść, że 3 dni temu z naszego schroniska uciekł Azor… pies Esmeraldy Martinez… bardzo wściekła bestia.. gryzła nas itd.

 

Esmeralda Martinez – 3 dni temu?! I teraz pan dzwoni?!

 

Głos – Nie mogliśmy odnaleźć pani numeru... prosimy o wybaczenie...

 

Esmeralda Martinez – Spadaj pan.... (Martinez odkłada słuchawkę i włącza jakieś urządzenie) Petruello... przekaż Francisco z ochrony, żeby zaostrzył środki bezpieczeństwa...nie pusta głowa... nie będzie żadnego zamachu... albo wiesz.. przełącz mnie do jego biura... (chwila przerwy) ... Francisco? Musisz zaostrzyć środki bezpieczeństwa.... nie idioto! Nie grozi nam żaden zamach! Nie wyciągaj rakiet V4! Skąd ty je do cholery masz? Jakie ruski? Żadnych rakiet ziemia-powietrze! To tylko Rottweiler! Tak... kagańce wystarczą....

 

(Realizator przenosi nas w okolice stolika komentatorskiego)

 

 

Jan Kowalski – Esmeralda ma chyba drobny problem... niegrzeczny piesek uciekł...

 

Antoni Bryndza – Mówiąc o psach... eee... zapomniałem co chciałem powiedzieć...

 

 

 

Dogz of War vs Vampirro & Shagrath

 

 

 

Saliva- "Superstar".. Spod FeliXtronu wyłania się Vampirro wraz z Shagrathem.. Ten pierwszy tłumaczy coś swojemu partnerowi..

„God Save Us”–iLL Nino.. Publiczność cheer'uje, spod FeliXtronu wychodzi Juice.. el Nino pokazuje coś w stronę Vampa i odczekuje na partnera stojąc przy ringu.. Po chwili muzyka zmienia się na "Roots, Bloody Roots" Sepultury, pojawia się Tommy Pain..

 

Antoni Bryndza – Ma bombowa intuicja ma przeczucie, że to będzie bombowa walka!! Bardzo bombowa! Prze-bombowa!

 

Jan Kowalski – A moja mało bombowa intuicja ma przeczucie, że jeszcze dziś przestaniesz być komentatorem!

 

Dogz of War wbiegają na ring, Shagrath z Vampirro natychmiast się wycofują.. Juice i Pain zaczynają taunt'ować w stronę widowni, Vamp ponownie naradza się z Shagrathem.. Vampirro pokazuje partnerowi by wszedł na ring.. Lekko niezdecydowany Shag'i słucha się rady Vampirro, V.I.P od razu atakuje przeciwnika... Słychać gong, Vamp i el Nino czekają na tag w swoich narożnikach.. Tommy Pain demoluje Shagratha w brawlu.. Irish Whip, Shagrath ląduje w narożniku.. Pain z serią Knee Lifts... Tommy podnosi Shagratha za włosy i wykonuje Running Bulldog pin...1....2 Vampirro przerywa... Zdenerwowany Pain podchodzi do narożnika Vampa i zrzuca Rebelianta potężnym punchem.. Tommy podchodzi do Shagratha.. Pain próbuje wykonać Belly To Belly Suplex, Shagrath jednak kontruje i Splash'uje Paina w narożniku.. Shagrath łapie Tommy'ego za szyje..

 

Antoni Bryndza - Szykuje nam się tzw. Chokeslam!!!!! To może być koniec walki!!!!!!

 

Nagle jednak Juice wbiega na ring, el Nino wykonuje efektowne Tornado DDT na Shagrath'cie.. Vampirro również dołącza się do ogólnego bałaganu..

 

Antoni Bryndza - Ja chciałem zwrócić uwagę na postawę Shagratha przy tej akcji.. Jeśli można cofnąć tę akcję trochę do tyłu..

 

(Przekaz w TV z gali zostaje podzielony. Na jednej z części obraz cofa się parę klatek.

 

Antoni Bryndza - Stop!

 

(Bryndza schyla się obok stołu komentatorskiego i zaczyna rysować po ekranie.)

 

Antoni Bryndza - Taaak... O tu, tu.. (postać Shagratha jest już cała pomazana).. W tym momencie jakby Shagrath zdecydował się na dokończenie akcji.. Proszę trochę do przodu... O! Tu widać już nadchodzącego Juice'a!! (Bryndza maluje strzałkę przed wbiegającym Juice'em)

 

Jan Kowalski - Może wrócimy na ring?

 

Antoni Bryndza - (Dumny z siebie głupkowato uśmiecha się do kamery)

 

W międzyczasie mieliśmy już po tagu z każdej strony.. Vamp dusi Soka w narożniku nogą.. Sędzia wylicza Vampirro, ten przerywa wykonywanie akcji.. Vampirro zmienia się z Shagrathem.. Shagrath zaczyna okopywać Juice'a.. Shag'i ciągnie Juice'a do swojego narożnika, tam el Nino pada ofiarą double team moves.. Widzący to Tommy krzyczy stronę sędziego, ten jednak zajęty jest zatrzymaniem Pain'a przed wtargnięciem na ring.. Tag, Vampirro ciągnie Juice'a na środek ringu, Brainbuster... 1...2 kick out.. Tommy wbiega na ring, Vamp jednak błyskawicznie powala Paina Spinning Wheel Kick'iem.. Vamp taunt'uje wygrażając się publiczności, el Nino jednak niespodziewanie z Roll-up...1...2..2,9 kick out! Shagrath podchodzi do Juice'a, ten odbija się od lin i wykonuje dużo większemu przeciwnikowi Implant DDT.. Juice wyśmiewa się z Shag'iego, nagle Vamp łapie Juice'a za szyję.. Publiczność zaczyna heel heatować.. Tommy Pain przerywa wykonywanie akcji, T-Pain wykonuje Vampirro Facebuster... el Nino pin'uje, Tommy wraca do swojego narożnika...1...2....Vamp robi wykop. Juice zmienia się z Painem, Tommy z Northern Ligths Suplex..1...2.. kolejny wykop.. Vamp czołga się w stronę Shagratha, Pain podchodzi do stojącego w narożniku wrestlera i zaczyna go wyzywać do walki.. Tommy zezwala Vampowi na tag... Shagrath wchodzi na ring... Tommy odbija się od lin, Shoulder Block nie robi jednak wrażenia na Shagrathcie.. Pain uśmiecha się w stronę pewnego siebie przeciwnika... I wykonuje Rock Bottom!.. el Nino tymczasem wchodzi na narożnik.. Juice skacze z Top Rope 360 Guillotine Leg Drop!!... Sędzia pinuje...1....Vampirro ściąga sędziego... Vamp kopie sędziego w brzuch i wykonuje arbitrowi DDT na posadzkę.. Vamp kręci głową i zdaje się zmierzać w stronę FeliXtronu, publiczność zaczyna buczeć..

 

Jan Kowalski - Wygląda na to, że Rebeliant nie ma już ochoty do walki..

 

Antoni Bryndza - Nic dziwnego, Juice i Pain są straszni!!!!!!!!!!!!

 

Juice patrzy się w stronę Paina i dwójka partnerów niemal jednocześnie udaje się za Vampem.. Juice jest szybszy i to on pierwszy dopada wolno idącego Vampa.. Wybucha brawl, po chwili V.I.P powala Clotheslinem Vampirra.. D.O.W wspólnymi siłami ciągna Vampirra spowrotem na ring.. Juice już w ringu odbija się od lin i wykonuje Vampowi Dropkick.. Tommy podnosi Vampa i wykonuje mu Painbringer przy wielkim cheerze!!.. Sędzia jednak ciągle "śpi" poza ringiem.. Juice skacze jeszcze z Moonsault na Shagrathcie... Spod FeliXtronu sapiąc wybiega Lech Grudziński, Tommy kładzie się na Vampirro, "rezerwowy" sędzia klepie....1.....2.....3 (Zwycięzcami zostali: Tommy Pain & Juice)

 

Antoni Bryndza – Postawmy sobie jedno bardzo ważne pytanie! Z kim Dogz of War spotkają się za tydzień?! Czy będzie to Bubba Ray & Claw czy też Tanatos i.... Esmeralda Martinez....

 

Jan Kowalski – Szczerze wątpię by Martinez i jej ciemny kumpel mogli wygrać pasy...

 

Po krótkiej chwili na ringu zostają tylko nieprzytomny Vampirro oraz Shagrath, który zdobywa mikrofon...

 

Shagrath – Ty bazyliszku!!!! Namówiłeś mnie do zdrady! Odchodzę! Opuszczam fan-klub PCW! Wracam do EWE! Do mojego domu! Bazyliszku!!!!!!!!

 

Shagrath podnosi Vampojada, wchodzi z nim na narożnik i wymierza mu stamtąd Tombstone...

 

Jan Kowalski – Związek Vampirro i Shagratha nie trwał długo...

 

Antoni Bryndza – Co nie zmienia majestatycznego faktu, że był bombowy....

 

 

(Widzimy Super Crazy’ego, Smelę, Miszkę oraz jakiegoś sędziego biegających ze strzelbą po hali i szukających Ugi-Bugi... jednakże po wywaleniu drzwi od kilku szatni nie znajdują nikogo. W pewnym momencie ich drogę zastępuje Szczęściarz z Dark title, który przez przypadek potyka się... Miszka potyka się i upada na jego brzuch, sędzia pinuje.... 1.......2........3 [Zwycięzcą i nowym Dark Champem został: Miszka!!!] Crazy, Miszka i Smela zaczynają świętować, a my wracamy na ring)

 

 

Antoni Bryndza – To polowanie jest bardzo bombowe!!!

 

Jan Kowalski – A ten Miszka... kimkolwiek on jest został nowym Dark Champem...

 

Antoni Bryndza – To takie bombowe!

 

Jan Kowalski – Jak cholera... Jezusie Nazarejski... daj mi mądrość i cierpliwość...

 

Antoni Bryndza – Wielki Budda ci je może dać!

 

Jan Kowalski – Oj....  zamknij się już!

 

Antoni Bryndza – idę przygotować się do walki... wystarczy mi jakieś 5 minut treningu... grzej mi miejsce... niedługo wrócę!

 

 

(Bryndza opuszcza ring, a my przenosimy się do jednej z szatni, gdzie dostrzegamy El Hangtadora oraz El Matadora..)

 

El Matador – ale Johny... pfu…. Hang…. Musisz to robić z wyraźną dykcją! Dykcją! Powietrze musi przechodzić ci pod górną wargą... a teraz powtarzaj za mną – Helloł Double Fuckazzz!!!

 

El Hangtador (znudzonym i wolnym głosem) Helloł Double Fuckazzz....

 

El Matador – Nie! Nie! Nie! To musi płynąc wprost z twojego serca! Johny... pfu... Hang.... tylko tak staniesz się prawdziwym Matadorem... bardzo ładny kostium (Matador gładzi złoto-srebrny obcisły kombinezon Hangtadora)

 

El Hangtador – Gdzie z tymi łapami??? To od tej suki Martinez.... niech ją piekło pochłonie....

 

El Matador (potrząsa swoimi długimi włosami) A włosy? Musisz mieć je tak puszyste jak moje! Chcesz dotknąć?

 

El Hangtador – Nie!!!! Dostałem perukę... EWE oszczędza... dali mi górę od miotły.... Wiesz... to co wchłania bród...

 

El Matador (gładząc się po brzuchu) Przymierz! Chce cię zobaczyć Johny!

 

El Hangtador – Nie!!!! 

 

El Matador – Wybacz... miałem nadzieje... ale wracajmy do naszej lekcji... powtarzaj.... Helloł Double Fuckazzz!

 

El Hangtador (znudzonym i wolnym głosem) Helloł Double Fuckazzz....

 

(Realizator przenosi nas na ring)

 

 

Jan Kowalski – biedny Johny... pfu.... El Hangtador....

 

 

 

 

Zwycięzca zostaje komentatorem Wrestlepaloozy:

Tony Hogański vs Antoni Bryndza

 

 

 

Słychać theme Hulkstera- "American Made"... Przy średniej reakcji publiczności spod FeliXtronu wyłania się.. Tony Hogański!!

 

Jan Kowalski - YEAH!! TONY! TONY! JUUUUHU!

 

Muzyka zmienia się na Kid Rocka- "Legs".. Przy raczej ciepłej reakcji i chantach "Snake! Snake!" w stronę ringu zmierza Antoni Bryndza..

 

Bryndzol wchodzi na ring i z dumą prezentuje swój T-Shirt- "Toni Bryndza 4 Ever".. Widzący to Hogański odwdzięcza się prezentacją widowni swojej koszulki- "Toster to ja!".. Mimo wysiłku obu komentatorów widownia jest jednak dość senna i nie wykazuje zbyt wielkiego zainteresowania pojedynkiem....

 

Jan Kowalski - Cholera, aż boje się myśleć jak bardzo ratingi pójdą teraz w dół. Esmeralda znowu obetnie nam premie.

 

Bryndza i Hogański rozpoczynają brawl... Bryndzol z chopsem.. ("Whoo!").. Hogański odpowiada punchem... Tony rzuca Bryndzę o liny i powala go clotheslinem... Tony zaczyna dostawać "ataków epilepsji" ala Hogan oraz zaczyna charakterystycznie nadstawiać ucha w stronę publiczności.. Widownia reaguje jedynie chantem "Snake, Snake"...

 

Jan Kowalski - Eee.. Proszę nas nie opuszczać.. Przypominam o dzisiejszym main-evencie.. Szakal vs. Snake!

 

Tony podnosi Bryndze i stara się wykonać Vertical Suplex.. Bryndza jednak blokuje.. Antek z Low Blow! Hogański pada trzymając się za krocze.. Bryndzol chce pinować....1.......2... heroiczny wykop Tostera.. Zły Bryndza kopie leżącego Tony'ego.. Bryndza odbija się od lin i wykonuje Splasha na leżącym przeciwniku! Pin.....1.....2...... Tony wykopuje!.. Bryndza zaczyna kłocić się z Grudzińskim..Bryndzol odpycha Lecha.. Ten odwdziecza się po chwili tym samym..

 

Jan Kowalski - Wojna Sędziów? Proszę zostać z nami. Już za chwile m.in walka o Tag Titles..

 

Hogański niespodziewanie wykonuje roll-up!.. Grudziński szybko klepie..1..2..Bryndza wykopuje!.. Hogański odbija się od lin i stara się wykonać swój potężny LegDrop of Doom.. Bryndza jednak w ostatniej chwili się odsuwa.. Antoni stara się kopnąć Tostera, ten robi unik.. Tony chopsem wywraca Bryndzola... Hogański odbija się od lin.. Tony wolno podchodzi do leżącego Bryndzola i wykonuje Leg Drop Of Doooooooom!!!!

 

Jan Kowalski - Boże, to żałosne.. Tony szybko wracaj na stanowisko..

 

Grudziński szybko liczy 1..2..3! (Zwycięzcą został: Tony Hogański)

 

Jan Kowalski – Hura!!! Tony znów komentatorem!

 

Bryndza jest załamany... płacze..... Tony triumfuje... kopie Bryndza w tyłek i wyrzuca Bryndzola poza ring.... następnie wśród mieszanej reakcji publiczności zasiada obok Jana Kowalskiego...

 

Jan Kowalski – Nareszcie jesteś!!

 

Tony Hogański – Wreszcie w domu! Wszędzie dobrze, ale na Wrestlepaloozie najlepiej! Wybacz Janku, jeśli nie będę za bardzo kapował co się dzieje, bowiem nie widziałem paru ostatnich gal...

 

Jan Kowalski – Najważniejsze... że wróciłeś!! Co teraz będzie z  Bryndzą?

 

Tony Hogański – Pani Martinez powiedziała mi, że powraca teraz do swej funkcji sędziego...  czyli tam, gdzie jest miejsce tej lamowatej zebry...

 

 

(Widzimy korytarz hali, którym wesoło spaceruje sobie Uga-Buga z FTW title na ramieniu. Niespodziewanie zza zakrętu wybiegają Super Crazy, Smela, Miszka oraz sędzia. Crazy chwyta zdezorientowanego Ugę i wykonuje na nim Crazy Slam [Olimpic Slam], pin....1......2........3 [Zwycięzcą i nowym EWE FTW Champem jest: Super Crazy!])

 

Super Crazy – Pas wrócił do tatusia...

 

Niespodziewanie zza zakrętu wybiega Doktor VooDoo, który rzuca się na Miszkę i wykonuje mu VooDoo-Plex [Side Suplex]... pin......1........2........3 [Zwycięzcą i nowym Dark Champem jest: VooDoo!!] Doktor ucieka zabierając Miszce pas, a realizator przenosi nas na ring]

 

 

Tony Hogański – Co się dzieje w tym EWF, że tak często się te pasy zmieniają.. i co tam do cholery robił VooDoo?!?!?!

 

Jan Kowalski – Po pierwsze... nie EWF tylko EWE, chociaż od Wrestlepaloozy XXVIII ma się to zmienić właśnie dzięki VooDoo... po drugie: VooDoo uratował EWE i podobno odzyska dla federacji nazwę EWF... po trzecie... cholera wie, dlaczego te pasy się tak zmieniają!

 

Tony Hogański – Eeee.......... Jasne......

 

 

 

EWE Tag Team Championship:

Tanatos & Esmeralda Martinez vs Bubba Ray & Claw (c)

 

 

 

Rozlega się “Darkness” – Lacrimossa i na ring wśród ogólnie wielkiego heel heatu przychodzi EWE World Champion – Tanatos! [oczywiście z EWE World title]

Następnie słychać 2 Live Crew i „Fuck Martinez”... na ring przybywa wśród jeszcze większego heel heatu Esmeralda Martinez.

 

Jan Kowalski – Nie daje zbyt wielkich szans tej śmiesznej drużynie.

 

Tony Hogański – Nie doceniasz talentów wrestlingowych Esmeraldy?

 

Następnie rozbrzmiewa Slipknot - „Left Behind”.. Claw wraz z Bubbą zmierzają na ring..

 

Zaczną Tanatos i Claw. Lech Grudziński daje sygnał do rozpoczęcia walki. Claw z Clothesline, Tanatos unika ciosu i uderza łokciem w kark Clawa...ten pada... World Champion podnosi go i rzuca na liny... Claw szybko dochodzi do siebie, odbija się o liny i próbuje znów Clothesline... jednak Tanatos chwyta go za gardło i próbuje wykonać Chokeslam... Jednakże fan Kravena kopie go w brzuch, odbija się o liny.. i nadziewa się na wyciągniętą nogę Tanatosa.

 

Tony Hogański – Nadal wątpisz w zwycięstwo Tanatosa i Esmeraldy?

 

World Champion podnosi Clawa i uderza na nim Gorilla Press Slam... Claw próbuje doczołgać się do swego partnera.. jednak Tanatos chwyta go za nogę i uderza nim o matę... jeden raz... drugi.... Claw próbuje wstać, jednakże Pan Ciemności chwyta go za kark i wrzuca w narożnik, następnie odbija się o liny i uderza Splashem... Mistrz uderza go kolanem w twarz, a następnie poprawia z DDT... pin....1....2...przerywa Bubba!

 

Tony Hogański – Gdyby nie interwencja tego śmiesznego grubaska EWE miałoby nowych Tag Team Champów! 

 

Jan Kowalski – A może Tag Team Chamów?

 

Tanatos podnosi rywala i uderza na nim Vertical Suplex... Claw próbuje po raz kolejny doczołgać się do swego partnera... jednakże Tanatos podnosi go i niespodziewanie wykonuje Chokeslam! Pin.....1......2......przerywa Bubba! 

 

Jan Kowalski – Znów było blisko...

 

Tony Hogański – Bobo powiedziałby tak: „gdyby nie ta fachowa interwencja Bubby Ray’a dokładnie w tej chwili Tanatos i Esmeralda zostaliby ogłoszeni nowymi mistrzami Tag Team!”

 

Jan Kowalski – Serio?

 

Tanatos chwyta Clawa i rzuca go Bubbie pod nogi... a następnie zmienia się z Esmeraldą!

 

Jan Kowalski – No to zobaczymy jej kunszt wrestlerski... już widzę tą technikę!

 

Martinez niepewnie podchodzi do nieprzytomnego Clawa... jednakże ten jakimś cudem zmienia się z Bubbą! Dudley rusza na Esmeraldę... ta zaczyna uciekać w stronę Tanatosa... jednak ten chwyta ją za spodnie i rzuca o matę.... pin......1.......2.......przerywa Tanatos, który chwyta jeszcze Bubbę za gardło i uderza Chokeslam. Martinez pinuje.....1......2.....kick out! Bubba wstaje, odbija się o lin i powala rywalkę z Clothesline... Esmeralda leży... Bubba wchodzi na narożnik.... i skacze z Flying Elbow, jednakże Martinez odsuwa się i Bubba uderza o matę... Pani Prezydent szybko doczołguje się do swego partnera i zmienia się z nim. Tanatos momentalnie odbija się o liny i uderza Leg Dropem Bubbę... następnie podnosi go i wykonuje Backbreaker. Bubba leży... Tanatos znów podnosi go... jednak ten uderza na nim Low Blow, natychmiast odbija się o liny i powala Bulldogiem. Bubba wchodzi na narożnik i skacze z Guillotine Leg Drop, pin.....1.....kick out! Bubba odbija się o liny i uderza z Elbow Dropa. Tanatos wstaje, jednak zostaje powalony z Clothesline... Tanatos powoli wstaje.... Dudley zachodzi go od tyłu i wykonuje Bubba Bomb!

 

Jan Kowalski – Jednak techniczne umiejętności Esmeraldy nie wystarczyły by zdobyć Tag Team titles. To już jest koniec!  

 

Pin....1.......2.....kick out!!!! Bubba nie może uwierzyć! Krzyczy coś na „niedobrego” Grudzińskiego. (Niespodziewanie na arenie rozlega się ogromny heel heat)

 

Tony Hogański – To mistrz Szakal!

 

Bubba ze nadal kłóci się z Grudzińskim... Szakal jednakże ściąga Grudzińskiego z ringu i powala przyniesionym przez siebie krzesłem. Szakal wpada na ring i wymierza chair-shot prosto w głowę Bubby (heel heat).... Ten pada.... Szakal wchodzi na narożnik i skacze z Pocztówką z Parku Sztywnych [Moonsault]... Claw chce przerwać to „niszczenie” swego partnera... jednakże obrywa Pozdrowienia z Parku Sztywnych od Szakala, a po chwili zostaje wyrzucony poza ring. Szakal budzi Tanatosa... a następnie opuszcza ring, gdzie chwyta Grudzińskiego „za szmaty” i wrzuca go na matę... Tanatos widzi nieprzytomnego Bubbę, podnosi go i wykonuje Tombstone.... pin.....1...... Tanatos wstaje, bowiem widzi proszącą o zmianę Martinez, po 3 sekundach spełnia jej prośbę... Martinez pinuje.....1..........2.......3 (Zwycięzcami i nowymi mistrzami Tag Team są: Tanatos & Esmeralda Martinez)

 

Jan Kowalski – Jezusie nazarejski! Esmeralda Martinez i Tanatos zdobyli Tag Team titles!!

 

Tony Hogański – Na brodę proroka to wspaniałe!

 

Grudziński podaje pasy Tag Team ich nowym właścicielom, a ci oraz Szakal po krótkiej celebracji sukcesu przy ogromnym heel heacie opuszczają arenę. Jednakże pod FeliXtronem atakuje ich przebudzony Claw!!! Podbiega on do Esmeraldy i próbuje jej wykonać Pedigree... jednakże gdy podwija drugą rękę przerywa mu Szakal, który wykonuje na nim Pozdrowienia z Parku Sztywnych... Następnie podnosi go Tanatos i uderza na nim Chokeslam.... Claw leży.... Martinez wymierza mu celnego kopniaka w krocze! (heel heat) Tanatos znów go podnosi i wykonuje mu Tombstone!! (heel heat)

 

Jan Kowalski – Biedny Claw...

 

Tony Hogański – Sam zaczął... fan Kravena...

 

„Martinez i przyjaciele” opuszczają ring... Bubba, który w międzyczasie przebudził się, sprawdza stan swego partnera i woła sanitariuszy. Ci wynoszą go i przenoszą do karetki, którą Claw zostaje przewieziony do szpitala.

 

 

 

----------------------------------------------------------------

 
„Bombomania ciągle dziko biegnie!”
Oficjalny T-Shirt Serghio Placente [Antoniego Bryndzy]
Chcesz poznać smak bombowego życia?
Musisz po prostu mieć ten T-Shirt!
Bądź bombowy! 
Kup go tylko w EWF ShopZone! 
----------------------------------------------------------------

 

 

 

(Widzimy biuro Prezydenta EWE. Na biurkiem z kości słoniowej siedzi Dagmara Zielińska)

 

Dagmara Zielińska – Ha! Ha! Jestem prezydentem EWE! Ha! Ha! Mam władzę! Ha! Ha!

 

Otwierają się drzwi i do środka wchodzi Esmeralda z jednym z pasów Tag Team...

 

Esmeralda Martinez – Widziałaś Petruello? Jestem nową mistrzynią Tag Team!

 

Dagmara Zielińska – Widziałam panienko. To taka piękna nowina... Ma pani gościa... Czeka w schowku na miotły..

 

Esmeralda Martinez – Czyli w twoim biurze? Wprowadź go!

 

Petruella otwiera drzwi schowka i do środka wchodzi Dark Avenger.

 

Esmeralda Martinez – Kto to?

 

Dagmara Zielińska – Niech pani zobaczy napis na tej kartce co mu przyczepiłam do szyi..

 

Esmeralda Martinez – Dark Avenger... Czego sobie życzysz dobry człowieku?

 

Dark Avenger – Dobrze wiesz ze jestem dobrym wrestlerem! Ja jednak wiem,  że nie zasługuje na title shot....  ale dlaczego Taki Snake
pokazuje sie w EWF i od razu dostaje title shoty i main-eventy?? Na koniec powiem tylko jedno - Ja nie jestem głodny sukcesów czy
czegoś takiego, martwię sie tylko tym ze EWF padnie i ja nie zdarzę dostać żadnego title shotu!!!!

 

Esmeralda Martinez – Rozumiem... chcesz skopać dupę Snake’a? Chcesz żeby tarzał się po macie i wrzeszczał modląc się byś okazał mu litość? Chcesz by poznał smak cierpienia i bólu? Chcesz by wiedział, że taki....eee....

 

Dagmara Zielińska – .... Dark Avenger...

 

Esmeralda Martinez – .... że Dark Avenger jest godnym rywalem! Chcesz tego?!

 

Dark Avenger – No mniej więcej...

 

Esmeralda Martinez – Powiem ci tak! Dostajesz Snake’a za tydzień... a żeby ten wężowaty palant poczuł jeszcze większy ból będzie to Last Man Standing match! Albo jeszcze lepiej!! Zwycięzca tej walki otrzyma EWE World title shot na Wrestlepaloozie XXVIII....

 

Dark Avenger – Dziekuje.... naprawdę dziękuje.... jestem pani dłużnikiem....

 

(Avenger wychodzi z biura)

 

Dagmara Zielińska – Po co nam taka walka? Czy to podniesie ratingi?

 

Esmeralda Martinez – Nie... ale zawsze lepiej jest mieć jednego sojusznika więcej w walce z takimi Hangmanami i Snake’ami...

 

Dagmara Zielińska – On ma w ogóle szansę na zwycięstwo?

 

Esmeralda Martinez – Życzę mu jak najlepiej.... ale sądzę, że Snake rozniesie go w niecałe 5 minut.... (giga cheer + Snake! Snake! Snake! Snake! Snake! Snake! Snake! Snake! Snake! Snake!)

 

 

(Realizator przenosi nas do szatni Tanatosa, którą rozświetla tylko blask kilku świec. Widzimy mistrza EWE oraz jego psa... Tanatos trzyma złożone swych dłoniach pasy mistrzowskie. Tanatos otwiera swoją nieodłączną trumnę, gdzie z gracją składa oba trofea)

 

Tanatos – Moje skarby.... Grrr.... Nikt nas nie rozdzieli...... moje ssskarby......  nigdy was nie opuszcze.... a wy nie opuścicie mnie.... moje ssskarby.... mój skarbie... poznaj mój drugi skarb.... ssskarby.....

 

(Wracamy na ring)

 

 

Jan Kowalski - Zbliża się powoli main-event.. (Snake! Snake! Snake!)

 

Tony Hogański - Parę tygodni mnie nie było, a widzę że wszyscy zgłupieli na punkcie tego Marvela.. Mistrz Szakal skopie mu dzisiaj tą jego wężowatą dupę.

 

 

 

Szakal vs Snake

 

 

 

Offspring- Self Esteem!.. Wybucha przeogromny heel heat.. W stronę ringu zmierza Szakal.....

Theme Szakala cichnie, publiczność zaczyna skandować "Snake, Snake" - "Quite Bitter Beings" - CKY, gdańska widownia dostaje niemal grupowego orgazmu.. Spod FeliXtronu wyłania się SNAKE!

 

Tony Hogański - Ten cały cheer jest pewnie z kasety.

 

Snake taunt'uje przy barierkach.. Szakal zdenerwowany chodzi po ringu.. Szakal pokazuje w stronę legendy PCW charakterystyczne "Just Bring It".. Snake wbiega na ring, wybucha brawl (Snake! Snake! Snake! Snake! Snake! Snake! Snake! Snake!) Snake whipuje Szakala o liny i próbuje wykonać Clothesline, Szakal robi unik, odbija się z drugiej strony lin i wykonuje Snake'owi DDT.. (heel heat)

 

Jan Kowalski - Cholera, Snake vs. Szakal. Toć to prawdziwy klasyk.

 

Tony Hogański - I klasycznie wygra Szakal. Najlepszy wrestler EWF pokona podobno najlepszego wrestlera w historii tej podrzędnej federacji co to kiedyś istniała..

 

Jan Kowalski - Jaką dokładnie federację masz na myśli?

 

Tony Hogański - No tą legendarną federację Tony'ego Krocka..

 

Jan Kowalski - Ufolodzy w dalszym ciągu prowadzą badania mające stwierdzić czy taki "twór" rzeczywiście istniał.

 

Szakal tymczasem dusi Snake'a w Sleeperze.. (Snake! Snake! Snake!) Snake zaczyna łokciem uderzać przeciwnika, Szakal przerywa chwyt.. Snake kopie Szakala w brzuch, Snake z Belly To Belly Suplex.. Wąż podnosi Szakala i wykonuje Pumphandle Slam..1...2.. wykop! Vertical Suplex, Szakal łąpie się z bólu za plecy.. 1...2 kolejny kick out! Snake pokazuje iż zbliża się Anakonda!..(mega cheer) Wstający Szakal wykonuje jednak Low Blow..! Szakal podnosi Snake'a i wykonuje Back Breaker.. Szakal unosi nogę przeciwnika i pogania sędziego....1...2..kick out Snake'a (cheer) Szakal wstaje i zaczyna rzucać jakieś wyzwiska w stronę publiczności.. Łysy podnosi Snake'a i rozpoczyna wykonywanie Pocztówki z Parku Sztywnych, Snake jednak nie daje wykonać na sobie tej akcji (Snake! Snake! Snake! Snake!), po serii punchy Snake rzuca Szakala o liny i wykonuje potężny Powerslam.. Snake dobija jeszcze Leg Dropa.. (cheer!) pin...1...2....kick out!

 

Jan Kowalski - To chyba najgłośniejsza walka w historii Extreme Wrestling Entertainment. Te Snake'owe chanty będę chyba jeszcze słyszał w nocy.

 

Snake z Russian Leg Sweep.. Snake podnosi wyraźnie zmęczonego Szakala i prowadzi go do narożnika.. Snake sadza Szakala na wysokości trzeciej liny.. Snake rozpoczyna wykonywanie SuperPlex, Szakal jednak nieoczekiwanie kontratakuje i po krótkim brawlu zrzuca przeciwnika na matę.. Szakal patrzy na leżącego Snake'a, owdraca się w jego stronę plecami i skacze z.. Pocztówką z Parku Sztywnych!... Snake jednak w ostatniej chwili robi unik, Szakal trafia jedynie w matę!! (Snake! Snake! +EWF! EWF!) Snake podnosi się szybciej od trzymającego się za podbrzusze Szakala.. Snake wkłada głowę przeciwnika między swoje nogi i wykonuje Szakalowi potężny Last Ride Powerbomb!!.. Szakal zdaje się leżeć bez życia.. (Publiczność niespodziewanie zaczyna koszmarnie buczeć) - spod FeliXtronu wolnym krokiem zaczyna wychodzić Tanatos.. Widzący to Snake wchodzi na narożnik i zaczyna krzyczeć coś w stronę nadchodzącego World Champa.. Lord Ciemności jedynie uśmiecha się ironicznie i troskliwie obejmuje swój trzymany w lewej ręce pas.. Nagle jednak spod FeliXtronu wybiega przy cheerze widowni... Tommy Pain!!

 

Tony Hogański - No tak, mamy tu teraz prawdziwy zjazd gwiazd EWF.. czy tam EWE..

 

Tanatos tymczasem wchodzi na ring, zrozpaczony sędzia stara się wyperwspadować World Champowi zejście z ringu.. Snake rozpędza się i wywala Tanatosa z ringu!.. (Snake! Snake!) Tanatos spada na posadzkę, Tommy tymczasem rozpoczyna okładanie World Champa! W ringu tymczasem Szakal doszedł już w pełni do siebie.. Snake chwile patrzy się na brawl Tommy'ego i Tanatosa, po czym odwraca się w stronę Szakala.. Ten natychmiast kopie Snake'a w brzuch i wykonuje Pozdrowienia z Parku Sztywnych!!!!!! (meeeeeeega heel heat!).. Szakal chce pinować, sędzia jednak poza ringiem stara się rozdzielić Paina i Tanatosa..

 

Tony Hogański - 1! 2! 3! 1,2,3!! Raaaaaz, dwa trzy!!! Co z tym cholernym sędzią!??

 

Maksymalnie zdenerwowany Szakal schodzi z ringu.. T-Pain rzuca Tanatosem o schodki, niestety Lord Ciemności wpada również na sędziego.. Grudziński leży nieprzytomny po zderzeniu z Tanatosem i metalowymi schodkami, Szakal tymczasem bierze krzesło.... I z wielką furią uderza od tyłu niczego nie spodziewającego się Tommy Paina!!! Tommy pada... Zdenerwowany Szakal krzyczy coś w stronę wstającego Tanatosa.. Szakal wchodzi z krzesłem na ring... Snake opierając się o liny wstaje, Tanatos również wturluje się na ring.. Wybucha kolejna fala heel heatu, Esmeralda Martinez we własnej osobie kieruje się w stronę ringu.. Szakal zamierza się z krzesłem na wstającego Snake'a.. Tanatos stoi za plecami ulubieńca publiczności.. Szakal stara się uderzyć krzesłem Snake'a, ten jednak niespodziewanie robi unik i uderzenie otrzymuje Tanatos!!!! (EWF! EWF!) Snake rozpoczyna brawl ze zdezorientowanym Szakalem, ten upuszcza krzesło.. Snake whip'uje Szakala o liny, kopie go w brzuch i przy gigantycznym cheerze widowni wykonuje Anakondę!!!!! Esmeralda w międzyczasie mówi coś w stronę dochodzącego do siebie poza ringiem Tommy'ego Paina.. Snake w pozycji do pinu, leżący jednak obok Tommy'ego Grudziński nie daje znaków życia.. Martinez widząc sytuację na ringu podchodzi do "śpiącego" sędziego i dodatkowo kopie go jeszcze w krocze!....(heel heat)

 

Jan Kowalski - Pani prezydent jak widać nie patyczkuje się ze swoimi pracownikami..

 

Snake wstaje, podchodzi do lin i zaczyna krzyczeć coś w stronę Esmeraldy.. Tanatos opierając się o liny zaczyna wstawać, Szakal jednak w dalszym ciągu leży nieprzytomny po finisherze Snake'a.. Spod FeliXtronu przy aplauzie widowni wybiega- The Juice!.. el Nino szybko biegnie z dwoma krzesłami w stronę partnera.. Tommy gramoląc się wstaje, bierze od Juice'a krzesło.. Juice podchodzi do cofającej się Martinez z krzesłem... Ta żałośnie się uśmiecha i prosi o zostawienie jej w spokoju... Esmeralda zaczyna uciekać wokół ringu, el Nino zaczyna ją gonić!!

 

Jan Kowalski - Juice tradycyjnie jest bardziej oszalały niż stado dzikich bawołów.

 

W ringu tymczasem Tanatos powala od tyłu Snake'a.. Tanatos rozpoczyna wykonywanie Tombstone, będąc jednak w trakcie finalizowania akcji Lord Ciemności otrzymuje silnego chair shota w plecy od Tommy'ego Paina!!!! (EWF! EWF! + Snake! Snake!) Tanatos puszcza Snake'a i pada na kolana.. Pain pochyla się nad Tanatosem, ten niespodziewanie łapie Tommy'ego za szyję!!! Tanatos podnosi się i wykonuje T-Painowi Chokeslam!!! Esmeralda w międzyczasie ucieka Juice'owi w trybuny, el Nino kończy próbę pochwycenia Pani Prezydent i wbiega z krzesłem na ring... Szakal doszedł już w międzyczasie do siebie... Snake patrzy się z nienawiścią w stronę Tanatosa.. Lord Ciemności patrzy się w stronę el Nino.. (Publiczność zaczyna skandować "EWF! EWF!", mieszane z nieśmiertelnym już "Snake! Snake!")

 

Tony Hogański - W WCW w tym momencie zakończyłaby się gala. 

 

Jan Kowalski - WWE puściłoby pewnie reklamy.

 

Juice podbiega do World Champa i uderza go krzesłem (cheer), Tanatos słaniając się na nogach wypada poza liny.. Szakal tymczasem Running Lariatem dosłownie zrywa z ziemi el Nino, Juice również wylatuje poza ring.. Snake atakuje Szakala, dwójka wrestlerów rozpoczyna brawl.. Szakal rzuca Snake'a o liny i wykonuje Elbow Hit.. Szakal bierze porzucone przez T-Paina krzesło i zaczyna uderzać Snake'a... Raz, drugi, kolejny.. Publiczność koszmarnie buczy, Snake zwija się z bólu... Grudziński ociężale wchodzi na ring... Szakal wyrzuca krzesło poza ring, oraz wykonuje... Pocztówkę z Parku Sztywnych!!!!!.... Zmęczony Szakal kładzie się plecami na Snake'u.. Grudziński wolno doczołguje się do miejsca pinu....1...............2..............3! (Zwycięzcą został: Szakal) Wykończony Szakal kładzie się na macie obok Snake'a, D.O.W oraz Tanatos leżą nieprzytomni poza ringiem...

 

Jan Kowalski - WeAreOutOfTimeSeeYouOnNextShow! (Tony „Real Hard” Schiavone style)

 

Niespodziewanie spod FeliXtronu wychodzi Esmeralda Martinez..

 

Jan Kowalski – Miał być koniec gali, ale nie wyszło..

 

Publiczność zaczyna rzucać w stronę Pani Prezydent różnego rodzaju opakowania, puszki, kartony...

 

Esmeralda Martinez – Drodzy panowie! Mówię tu o tych imitacjach kurczaków zwanych: Snake... Juice... Tommy Pain... ja doskonale wiem.. jak wy mnie lubicie... Widziałam też pewien piękny materiał filmowy. Teraz poproszę realizatora by go nam puścił i by wszyscy tu zgromadzeni go zobaczyli...

 

Na FeliXtronie dostrzegamy obraz: dokładniej ring na którym stoją Snake oraz Tommy Pain...

 

Tommy Pain – Wiec Snake, skoro cala nasza trojka chce Tanatosa i Szakala, to pasowało by cos w tej sprawie zrobić. Wiec proponuje Six Man Tag Team Match na następnej Wrestlepaloozie, Ja, Ty i Juice vs Tanatos ,Szakal i kogokolwiek sobie wybiorą. Może to być ktokolwiek byle nie Esmeralda... mógłbym ja dotknąć a to bardzo niemile. Więc co ty na to Snake ?

 

Snake – Tommy, zawsze twierdziłem, ze masz świetne pomysły, zróbmy to bracie.

 

Materiał filmowy dobiega końca...

 

Esmeralda Martinez – Tak... tak... szczególna propozycja... ja wiem, że Szakal i Tanatos zgodzili się... ale jedno mnie martwi.... cóż EWE jest moje... a ja tu widzę coś w rodzaju samowoli, czyżbym była niewidoma? Chciałabym przedstawić wam oficjalną odpowiedź na to żądanie... odpowiedź jest prosta i nasuwa się sama...... (Tak! Tak! Tak! Tak! Tak! Tak! Tak!) ..... NIE!!!! (giga heel heat)

 

Jan Kowalski – A miało być tak pięknie….

 

Publiczność zaczyna rzucać w stronę Martinez jeszcze więcej śmieci przeróżnego typu.....

 

Esmeralda Martinez – Jak już stwierdziłam... drażni mnie samowola... poza tym panowie z Tag Teamu o śmiesznej nazwie... chyba Pain i Juice... zdobyli EWF Tag Team titles shot.... więc chyba muszą otrzymać swą nagrodę... Dogz of War – przypomniałam sobie – vs Tanatos & Esmeralda Martinez... już za tydzień... a ty drogi Wężyku ze swoją wężomanią stawisz czoła jobberowi, którego imienia nie pamiętam... niech to będzie wyróżnienie dla ciebie... ale pamiętaj... pokonując go zdobędziesz dla siebie World title shot na Wrestlepaloozie XXVIII... to tyle... wiem, że się cieszycie...  (giga heel heat)

 

Zaczyna grać Two Live Crew – „Fuck Martinez” i Esmeralda opuszcza arenę, a Snake, Tanatos, Szakal, Juice i Pain wolno dochodzą do stanu „trzeźwości” na ringu i w jego okolicach.....

 

 

 

 

 

Transmisja urywa się.

EWE Corporation 2002

 

 


Podobała ci się gala? Nie cierpisz jej? Najlepiej będzie jak skomentujesz ją na FORUM.

Powrót na stronę główną


 

 Chcąc poznać powody takiej, a nie innej oceny RP kliknij TU

 

 

(Kolejny odcinek z serii –wydarzyło się po gali– widzimy parking gdańskiej hali. Zostało na nim już tylko kilka samochodów najwyższych władz EWE. Z budynku wychodzi Szakal z jakąś tam torbą.)

 

Stróż – Już do domu panie Szakal?

 

Szakal – Tak... tak.. Józek...

 

Szakal przechodzi 100 metrów i zatrzymuje się przed swoim samochodem, już ma otworzyć drzwi, gdy wyjmuje komórkę i wykręca jakiś tam numer.

 

Szakal – Sekretarka? Możesz poprosić mojego agenta? Tak? Czekam....

 

Na parkingu słychać jakieś dziwne odgłosy, coś jak odgłos przewracanych rur...

 

Szakal – Czekaj... każ mu zadzwonić jak go znajdziesz... tak... tak... będę czekał.... (Szakal wyłącza telefon) ... Jest tam kto?? Czuje się jak na jakimś horrorze...

 

Były World Champion robi parę kroków

 

Szakal – Fałszywy alarm...

 

Niespodziewanie z sufitu spada na niego Rottweiler!!! Zaczyna go gryźć i okładać po twarzy....

 

Rottweiler – Wrrrr! Wredna szumowino! Hau! Hau! Hau!

 

Outlaw próbuje przegryźć Szakalowi tętnice szyjną... gdy wpada ochrona i łowca dzikich psów i kotów® [S.P.Z.O.O.] którzy odciągają Rottweilera....  Transmisja ostatecznie kończy się.....