Powrót na stronę główną.

 

 

 

 

09.02.2003 – Poznań

24,71 minut przed galą

 

 

(Tak jak przed tygodniem widzimy parking znajdujący się przed halą... akurat pada śnieg.... na parking wjeżdża czarna Wołga z rosyjskimi tablicami rejestracyjnymi. Wysiada z niej Kraven ubrany w czerwony, radziecki dres z jakąś torbą w ręku i World title na ramieniu. W pewnym momencie zza rogu wyskakuje Lukki w koszulce „PCW 4 life” i czarnym krzesłem z napisem PCW. Próbuje zaatakować World Champa, jednak ten niespodziewanie powala go Clotheslinem... Lukki pada i wypuszcza z rąk krzesło... Łowca podnosi je i zaczyna okładać nim leżącego na posadzce Lukkiego. Po chwili odrzuca krzesło, poprawia ułożenie World title na ramieniu i kieruje swe kroki w stronę wejścia do poznańskiej hali.)

 

 

 

Wrestlepalooza – część właściwa

 

 

 

(Realizator pokazuje nam panoramę Poznania... widzimy wszystkie znane zabytki, Wartę [to taka rzeka], następnie halę w której odbędzie się Wrestlepalooza. Przed budynkiem nie ma nikogo, bowiem pada śnieg a to raczej nie jest zbyt miłe. Realizator czym prędzej przenosi nas więc do wnętrza areny. Tam widzimy cały standardowy asortyment: FeliXtron, ring, drogę na ring, kibiców, komentatorów i tak dalej. Realizator pokazuje nam fanów, którzy jak zawsze przynieśli ze sobą różnego typu, dziwne transparenty: „Snake: dlaczego? dlaczego?”, „Snake zabił Snakemanię!”, „Snakemania will live forever!”, „Snake – ty zdrajco”, „Rozwalić Snake’a i tego drugiego przydupasa!” [i jeszcze sporo transparentów obrażających byłego Idola Narodu], „Pinky & Krab do boju!”, „Lukki? Kim jest Lukki?”, „Bubba będzie wiecznie grubym [FTW Champem]!”, „Bad Boy nie ma talentu!”, „Bad Boy: kiedy płyta?”, „PCW? A co to takiego?”, „PCW suxxx!”, „Hogański – idź się leczyć!”, „Będziemy mieli gumowego World Champa!”, „Zabrać Kravenowi pas!”, „Kraven to ruska świnia!”, „Hangman jest krabem.”, „Zróbcie gale na Wyspach Salomona!”, „Zniszczcie wreszcie ten Konstantynopol title.”, „Bad Boy śpiewał w Domowym Przedszkolu”... i tak dalej, i tak dalej.... Akurat rozlega się EWF theme, fani zaczynają nie wiadomo z jakiego powodu krzyczeć: EWF! EWF! EWF! EWF!, wybuchają różnego typu sztuczne ognie, fajerwerki, realizator pokazuje nam stanowisko komentatorów gdzie widzimy te same śmieszne twarze co zawsze.)

 

 

Jan Kowalski – Witamy państwa na kolejnej Wrestlepaloozie... tym razem Esmeralda nigdzie nie wyjechała, więc widzimy się zgodnie z ustaloną wcześniej godziną emisji. Dzisiejszą galę komentują dla państwa: Tony Hogański...

 

Tony Hogański – ..... oraz Tony Hogański!

 

Jan Kowalski – A ja?

 

Tony Hogański – Co: ja?

 

Jan Kowalski – Wita was także jedyny myślący komentator....

 

Tony Hogański – Tony „PCW Toster” Hogański!!

 

Jan Kowalski – Nie! Nie! Nie! Przestań się wtrącać... miałem na myśli siebie czyli Janka Kowalskiego.

 

Tony Hogański – Nie będę się sprzeczał, ale ty nie masz mózgu... Poza tym Janku dowiedziałem się, że masz za sobą karierę aktorską...

 

Jan Kowalski – Co?

 

Tony Hogański – Tak.. tak... grałeś w takim przedwojennym filmie: „Planeta Małp”... po czesku: „Planeta Opików”... tak realistycznie grałeś te małpy.....

 

Jan Kowalski – Twoje poczucie humoru mnie poraża...

 

Tony Hogański – Słuchaj... a może ja cię zatrudnię w PCW? Będę potrzebował sprzątacza w kiblu...

 

Jan Kowalski – Co?

 

Tony Hogański – Takie zaszczytne stanowisko... „Toilet manager”.... z twoim talentem nabierze ono swoistego rozmachu....

 

Jan Kowalski – Jesteś dziś szalenie zabawny.

 

Tony Hogański – Dziękuje, dziękuję... robię to dla PCW.

 

 

(Kamera pokazuje znany już wszystkim automat z Felkocolą. Akurat podchodzi do niego Snake. (mega heel heat) Widzimy, więc tegoż to Snake’a, który wrzuca monetę. Oczekiwany napój jednak nie wylatuje. Snake zaczyna okopywać automat.)

 

Snake – Ty *ebana dziwko! *urwo po*urwiona! Co ty sobie *urwa myślisz? Że możesz roz*ierdalać moje dwa złote? Oż ty *ebana *urwo!

 

Niespodziewanie jednak były 666 times PCW Polish Champion otrzymuje potężnego chair-shota prosto w plecy. Kamera pokazuje napastnika, którym okazuje się być Tool.

 

Tool – Z pozdrowieniami od Marco dziwko! Myślałeś, że możesz sobie nami tak po prostu pomiatać, bo ty jesteś Snake? Gówno jesteś i tyle! Leje na ciebie ja i całe DP/cKy crew! Watch u’r step nigga and shut the fuck up bytch!!!

 

(Phantom wymierza jeszcze jednego potężnego chair-shota Snake’owi po czym odchodzi. Wracamy w okolice ringu.)

 

 

Jan Kowalski – Jak na razie team: Snake & Lukki dostał już dziś dwa razy po mordzie.

 

Tony Hogański – W nich jest siła PCW i potęga tej legendarnej federacji! PCW 4 life! PCW 4 life!

 

Jan Kowalski – Przyszedł czas na pierwszą walkę.

 

 

 

Elimination match:

Salar vs X vs Kid Nova

 

 

 

Rozlega się Linkin Park – “Crawling”... publiczność słysząc tą muzykę reaguje lekkim cheerem.... spod FeliXtronu wyłania się Salar w stroju bojowym. Szybkim krokiem wchodzi na ring, gdzie pokazuje różne miłe gesty do publiczności, co powoduje taki średni cheer.

Słychać „X Files theme”…. Lekki heel heat…. Na ringu zjawia się pan X.

Następnie przy Kid Rock – „Cocky”... i wśród wielkiego heel heatu i chantów: „Ty debilu! Ty debilu! Ty debilu!” w stronę ringu zmierza Kid Nova z jednym kartonowym przyjacielem pod pachą.

 

Tony Hogański – Ta walka nadaje się tylko na sen....

 

Jan Kowalski – Znowu zaczynasz?

 

Tony Hogański – W moim PCW każda walka stałaby na bardzo wysokim poziomie.

 

Jan Kowalski – Już to widzę.    

 

Antoni Bryndza pokazuje wrestlerom, że czas się przygotować.... Nova jednak zaczyna wariować... pokazuje sędziego, że potrzebuje chwili by naradzić się ze swoim przyjacielem. Kid wychodzi poza ring, gdzie zostawił kartonowego hip-hopowca i zaczyna z nim rozmawiać. Rozmowa przeciąga się całkiem długo, bowiem Nova analizuje coś bardzo dokładnie. Bryndza wrzeszczy do Novy, że ma wracać na ring inaczej go zdyskwalifikuje. Nova wyciąga z kieszeni „maszynkę do produkcji cheeru” i włącza ją.... (sztuczny cheer) Kid pozuje do jednego z fotografów. (heel heat) Bryndza daje Novie ostatnią szansę, więc wraca on na ring. Antoni chce dać sygnał do rozpoczęcia walki, jednakże Nova zaczyna skakać po macie i wyrywać sobie włosy.

 

Tony Hogański – Ta walka to jakaś parodia... w moim PCW nie byłoby takich rzeczy.

 

Jan Kowalski – Tylko dwuminutowe walki... rozumiem cię..

 

Tony Hogański – Za to będzie ich 20 na gali i będą w bardzo szybkim tempie!

 

Jan Kowalski – Jasne... jasne....

 

W końcu Kid Nova uspokaja się.... pozostali wrestlerzy patrzą się na niego jak na debila. Gong. X i Salar od razu rzucają się na Kid Novę. Whipują go o liny i powalają z Double Clothesline. Salar pinuje 1....2... kick out! Salar wstaje, a X łapie go za szyję chcąc wykonać Chokeslam… Salar jednak nie daje się i uderza Voodoo Head [patrz roster]. Następnie whipuje swojego rywala narożnik i przygniata Splashem. Kid Nova wbiega na przeciwległy narożnik i skacze z Missile Drop Kickiem prosto w twarz Drzewca!!! (EWF! EWF! EWF! EWF!) Nova pinuje 1...2... kick out. Erotoman ciągnie swojego przeciwnika do jednego z narożników, po czym tam go sadza. Nova rozpędza się i uderza Eggs Mix [Bronco Buster]! (Ty debilu! Ty debilu! Ty debilu!)

 

Tony Hogański – Ty debilu! Ty debilu! Ty debilu!

 

Jan Kowalski – Tony... nie powinieneś być stronniczy... dlaczego nie możesz raz pokibicować Novie?

 

Tony Hogański – Daj mi choćby jeden powód.

 

Jan Kowalski – Był PCW Polish Champem?

 

Tony Hogański – Ja też byłem! Ha! Ha! Ha! Ha! Ja! Tony! Polish Champion!

 

X zachodzi Novę od tyłu i wykonuje na nim german Suplex... Pin... 1...2... Salar przerywa!!! X wstaje, zaczyna kłócić się z Drzewcem. Salar powala "Iksa" z Clothesline. Salar pinuje 1....2... Nova przerywa Pin skacząc na Salar z FreaK Bombem [Swanton Bomb]!! (EWF! EWF! EWF!, jednak po chwili orientuje się, że to przecież Nova: Ty debilu! Ty debilu! Ty debilu!) Kid Nova czeka, aż X wstanie i kopie ze Spinning Heel Kickiem... Kid odbija się od lin i dobija X'a Leg Dropem... Nova pinuje 1....2.... kick out. Do Novy podchodzi Salar po czym wykonuje Hummer'a [patrz roster]. Nova zwija się z bólu... a Salar dobija go z Uki Bow [patrz roster]... Drzewiec zbiera się do pinu, ale właśnie podnosi się X i uderza na nim Neckbreaker... Następnie podnosi Novę i uderza Tombstone!!!  X pokazuje, że za chwile będzie kończył walkę, ale nagle w okolice ringu melduje się Bad Boy z krzesełkiem... Powala on chair-shotem sędziego, a następnie Salara... X podbiega do Murzyńskiego Murzyna i usiłuje wynieść go do Chokeslamu, ale Bad Boy nie daje się, podnosi X'a i "wgniata" go w ring z Powerbomb!!! (Holly shit! Holly shit!) Bad Boy unosi ręce do góry, kładzie Novę na Iksie, po czym schodzi z ringu. Sędzia budzi się... pinuje 1.....2......2.5.... kick out!!!! Bad Boy widząc, że jego interwencja nie przyniosła skutku opuszcza arenę miotając przekleństwami... Tymczasem na ringu X wykonuje eXterminator [Chokeslam] na Novie.... Pin 1....2.....3!! (Kid Nova został wyeliminowany!).... (cheer)

 

Jan Kowalski – Nova odpadł! Coś takiego...

 

Tony Hogański – Stał się po prostu jobberem... a gdy przychodził do Federacji miał nią zarządzić. A tu co? Jobber!

 

Jan Kowalski – Bądź dla niego bardziej wyrozumiały.

 

Nova wstaje i zaczyna wariować... skacze po ringu i wyrywa sobie włosy.... następnie wyskakuje poza ring i zaczyna płakać obok swego kartonowego przyjaciela: hip-hopowca... znów zaczyna z nim rozmawiać... następnie wraca na ring i zaczyna wrzeszczeć na Bryndzę... próbuje go uderzyć, jednak ten powala go Clotheslinem, a następnie dobija potężnym Leg Dropem!! (cheer) Nova szybko wstaje, wychodzi poza ring, podchodzi do swojego kartonowego przyjaciela, hip-hopowca i wymierza mu potężnego kopniaka w głowę, tak że ta mu odpada.... Nova wścieka się i zaczyna wyrywać sobie włosy... podnosi fragmenty przyjaciela po czym opuszcza arenę wśród gwizdów.... (Ty debilu! Ty debilu! Ty debilu!)

 

Tony Hogański – Nova to idiota.... nie zatrudniłbym go w moim PCW.

 

Jan Kowalski – Ty byś tam nikogo nie zatrudnił.

 

Tony Hogański – Dlaczego?

 

Jan Kowalski – Bowiem tam nikt nie chciałby pracować... nawet Jobber #1 i Jobber #2.

 

Salar dochodzi do siebie i atakuje przeciwnika.... Whipuje X'a o liny, a następnie powala Super Kick' em. Salar kładzie przeciwnika nad brzuchu i następnie wykonuje Solar [patrz roster].... Salar trzyma chwilę rywala w tym uścisku... Następnie puszcza go... wchodzi na narożnik i skacze na wstającego rywala z Flying Clothesline.... Salar pinuje 1...2... kick out!!! X podnosi się I błyskawicznie wykonuje DDT na rywalu…. Następnie podnosi go nad siebie i rzuca z Gorilla Press Slamem!!! (EWF! EWF! EWF! EWF!) X świętuje.... odwraca się do Bryndzy i pokazuje mu, że za chwile zakończy walkę... niespodziewanie Salar wykonuje mu Roll up pin.......1...........2...........3! (Zwycięzcą jest: Salar!)

 

Tony Hogański – Nareszcie ta głupia walka się skończyła. W moim PCW....

 

Jan Kowalski – Tak, tak... wiemy... twoje PCW będzie idealne i doskonałe.

 

Tony Hogański – Dokładnie!

 

 

(Widzimy szatnię Kid Novy i Bad Boya. Publiczność reaguje na nich olbrzymim heel heatem. Obaj są jak zawsze dość dziwni.. Kid Nova próbuje sklejać jednego ze swoich kartonowych przyjaciół, a Bad Boy coś sobie nuci pod nosem. W pewnym momencie Kid Nova wstaje i uderza pięścią w stół.)

 

Kid Nova – Hey! Czarny przyjacielu! Nie może tak dalej być! Kim my do cholery jesteśmy? Nie możemy ciągle przegrywać?

 

Bad Boy – Yeah, white brother! Nie może tak być.

 

Kid Nova – Mam plan. Pójdziesz do Martinez...

 

Bad Boy – Na szybki numerek!

 

Kid Nova – Nie! Zaśpiewasz jej coś jak zwykle!

 

Bad Boy – Zaśpiewam jej coś jak zwykle, a potem ten numerek?

 

Kid Nova – Nie! Zaśpiewasz jej jak zwykle, żeby coś wymusić!

 

Bad Boy (Uśmiechając się tak po murzyńsku jak tylko on potrafi)   Szybki numerek?

 

Kid Nova – Nie walkę... O pasy Tag Team z Devil's Pact!!

 

Bad Boy – Yeah white brother!! Ale co zaśpiewam?

 

Kid Nova – Mam magnetofon z radiem, może usłyszymy coś fajnego...

 

(Nagle słychać ogromny cheer. Nova wciska guzik, a cheer cichnie. Po chwili włącza radio, a kamera wraca na arenę...)

 

 

Tony Hogański – W moim PCW nie byłoby miejsca dla takich erotomanów. Tam dominowałaby dobroć, miłość, sprawiedliwość, braterstwo i tym podobne cnoty.

 

Jan Kowalski – Już to chyba kiedyś mówiłeś.

 

Tony Hogański – PCW 4 life! PCW 4 life! PCW 4 life!

 

 

(Widzimy wspólną szatnię dla wrestlerów z dolnej części karty. Na ławce siedzi Mleczarz i zadowoleniem popija mleko ze szklanki. W pewnym momencie wchodzą Salar i X., Obaj są w dobrej komitywie, czego nie zepsuła ich walka..)

 

Salar (wskazując na Mleczarza) Patrz! On pije mleko!

 

Obaj wrestlerzy podchodzą do Mleczarza i zaczynają się z niego nabijać...

 

Salar – Mleko! Mleko! Lamus pije mleko!

 

X – Maminsynek! Maminsynek!

 

Całkiem niespodziewanie Mleczarz odkłada szklankę mleka, wstaje stając twarzą w twarz z parą „niegodziwych”.

 

Mleczarz – Nie chce mi się z wami gadać.

 

„Fan mleka” udaje, że odchodzi, ale nagle łapie jakieś leżące luzem krzesło i częstuje potężnymi chair-shotami X' a oraz Salara! (cheer) Następnie zauważa kamerzystę, uśmiecha się i zwraca się do kamery.

 

Mleczarz – Pij mleko, a będziesz wielki.

 

(Mleczarz 2 Kontynuacja odchodzi, a realizator przenosi nas w okolice ringu.)

 

 

Jan Kowalski – Jakie to radosne.

 

Tony Hogański – W PCW taki Mleczarz nie byłby godzien szorować kibli.

 

Jan Kowalski – Tony.... on walczył w PCW.

 

Tony Hogański – Dlatego PCW upadło! Błędy poprzednich prezydentów doprowadziły do tej tragedii.

 

Jan Kowalski – Tak? Co w związku z tym?

 

Tony Hogański – Zamierzam wysłać list do Instytutu Pamięci Narodowej, póki go jeszcze czerwone komuchy nie zniszczą by ścigały tych zbrodniarzy.

 

Jan Kowalski (z ironią)To straszne! Gdzie ci złoczyńcy mogą teraz być?

 

Tony Hogański – Pewnie skorzystali z programu Odessa i opalają się w Ameryce Południowej.

 

Jan Kowalski – Skończmy ten rozważania... przyszedł czas na walkę o Konstantynopol title.  

 

Tony Hogański – Tak! Tak! Co za sensacja! Już za sekund kilka będziemy świadkami pojedynku El Satanico vs Monk vs Mysterio vs Tool! Tymczasem prosimy przełączyć na Discovery Channel, gdzie dowiemy się, jak rozmnażają się gnojowniki!

 

Jan Kowalski – Ehhh Tony... Tony....

 

 

Rozlega się "Iron Man" Black Sabbath. Przy dużym cheerze spod FeliXtronu wychodzi Ali B, z pasem FTW na ramieniu.

 

 

Jan Kowalski – Coś mi się wydaję, że jego tu nie powinno teraz być.

 

Tony Hogański – Ale wyszedł. Ciekawe czego chce ta przerośnięta imitacja człowieka.

 

Jan Kowalski – On ma po prostu wklęsłą klatkę piersiową. 

 

 

Ray podszedł do stolika komentatorskiego, usiadł i założył słuchawki.

 

 

Bubba Ray – Siema Janku, czołem Tony.

 

Jan Kowalski – Witamy mistrza FTW.

 

Tony Hogański – Whatever... jak to mawiał Wolf...

 

Bubba Ray – Rozchmurz się Tony, ja tak tylko na jedną walkę, potem sam będę walczył.

 

Tony Hogański –  Nawet autografu ode mnie nie wziąłeś.

 

Bubba Ray – Jakoś tak wyszło. Za chwilę wyjdą przedstawiciele młodego pokolenia wrestlerów. Zacznijmy walkę...

 

 

 

EWF Konstantynopol Championship:

El Satanico vs Monk vs Mysterio vs Tool

 

 

 

Zaczyna grać Ameno – Era i na ring przy dużym popie publiczności wchodzi The Monk

 

Bubba Ray – Ten młody zawodnik, tak bardzo wierzący w Boga, zmierzy się dzisiaj z prawdziwymi drapieżcami EWF. Nie będzie mu łatwo. Zwłaszcza w tej długiej szacie.

 

Rozbrzmiewa Mysterio theme i na ring wpada Mysterio.

 

Bubba Ray – Pamiętam Mystka z dawnych lat. Kiedyś wojowaliśmy świat jako Bad Monsters....

 

Jan Kowalski – Nadzieja polskiej sztafety 4x100 metrów.

 

Muzyka zmienia się w ostre brzmienie Slipknot – Evertyhing Ends i przy głośnym cheerze z pasem tag na ramieniu pokazuje się Tool.

 

Bubba Ray – Przed Państwem przyszłość EWF - Tool. Znakomity wrestler, zarówno technicznie, jak i fizycznie. Brutalna siła połączona z finezją ruchów. Spójrz Tony, widzisz te kocie ruchy ?

 

Tony Hogański –  Widzę koty. Miaaauuu... a na ogonach mają czerwone loga PCW... miauuuu...

 

Bubba Ray – Znowu mu odwala?

 

Jan Kowalski – Jakbyś zgadł.

 

Słychać „The Wait” Mettalici i przy głośnym heacie widowni pojawia się aktualny Konstantynopol Champion, El Satanico.

 

Jan Kowalski – Dla Toola ta walka to swego rodzaju degradacja.

 

Tony Hogański – Och jaki biedaczek... będziesz płakał?

 

Jan Kowalski – Zamknij się.

 

Bubba Ray – Właśnie Tony... zamknij się...

 

Gong i walka się zaczyna. Mysterio rzuca się na Toola i zaczyna obijać go serią chopsów. Po chwili whipin i Dropkick. Monk tymczasem rzuca rywala do narożnika i wykonuje Splash. Monk z vertical suplex pin 1..Mysterio przerywa. Mysterio rusza w stronę EWF Tag Team Champa, ale ten chwyta go za głowę i wykonuje Jaw Breaker. Phantom wyrzuca Clotheslinem Monka z ringu po czym wchodzi na narożnik i szykuje się do Sick Dive [Swanton bomb], ale Satanico chwyta go za nogę i Tool spada. Poza ringiem powoli wstaje Monk, ale Konstantynopol Champion wykonuje Baseball Slide i zaczyna obijać głowę Mnicha o barierkę poza ringiem. Tool tymczasem wykonuje Running Knee hit na Mysterio, wychodzi na zewnętrzną część ringu i skacze ze Springboard Leg Drop. Phantom i Mysterio leżą nieruchomo na macie a Mnich i Satanico brawlują poza ringiem. Satanico zdobywa przewagę, zdejmuje najwyższy segment schodów i kładzie go obok, chwyta Monka i wykonuje Vertical Suplex na schody! Satanico wturluje się na ringi przerywa liczenie po czym wraca do Monka i kładzie go na stole tymczasem z ringu skacze na nich z Crossbody Tool! Phantom, Monk i Satanico leżą nieruchomo a Mysterio powoli wstaje, ale wchodzi na narożnik i skacze z Elbow Dropem na Toola!! (lekkie: EWF! EWF! EWF!) Jednak Tool unika ciosu! (cheer)

 

Bubba Ray – Tool zaskakuje nas swoją zwinnością. Jakże płynnie przemyka obok tych łatających rąk i odnóży!

 

Tony Hogański – Jasne... jasne...

 

Bubba Ray – Mi też trudno w to uwierzyć.

 

Pierwszy podnosi się Satanico, podnosi Toola i whipuje na barierki ale EWF Tag Champ robi Reverse i to El wpada plecami w metal. Tool wchodzi na ring. Po chwili dołącza do niego Mysterio i Monk. Phantom powala Mnicha i zaczyna go okopywać. Po chwili przyłącza się Mysterio. Phantom whipuje Monka do narożnik i kuca przed nim a Mysterio się rozbiega i Poetry in Motion!! (EWF! EWF! EWF!)

 

Bubba Ray (pokazując gest victorii)Tool! Tool! Tool!

 

Tony Hogański – Nie przeżywaj tego tak….

 

Mysterio podaje rękę Toolowi. Ten ją chwyta, ale po chwili kopie w brzuch rywala i wykonuje DDT! Phantom podnosi Mystka i spinning Powerbomb! Po chwili wstaje Monk i uderza Toola który siłą rozpędu uderza Bryndzę! Monk chce wykonać Brainbuster, ale na ring wpada Satanico i uderza go krzesłem!! Monk upada na liny, widząc to Rey wykonuje 619 i Springboard Hurricanrana, pin 1....2.....Satanico przerywa! Champ ponownie bierze krzesło i zaczyna obijać nim rywali. Po chwili Bryndza zaczyna powoli wstawać. Widząc to Champ wyrzuca krzesło i kieruje się w stronę Toola, ale EWF Tag Team Champion wykonuje mu Low Blow. Phantom wstaje, Mysterio skacze na niego z Crossbody, ale Tool pada na ziemie i obniża ręką liny, Mysterio przelatuje na zewnątrz! Tool podnosi Satanico i Superkick pin 1..2..przerywa Monk. Święty Człowiek cieszy się i w ogóle jest szczęśliwy.

 

Bubba Ray – Monk, uważaj za Tobą !!! Uuuuuuuaaaaa...za późno...

 

Zgodnie ze słowami Bubby rozłoszczony EWF Tag Champ odwraca rywala i wykonuje na nim Inverted DDT, po czym skacze z Lionsault jednak tym razem na El Satanico, natychmiast pin 1...2...wraca Mysterio! Mysterio whipuje Phantoma na liny i Dropkickiem wyrzuca go z ringu. Mysterio z Bulldog na Satanico. Monk wstaje ale obrywa Elbow shot. Mysterio whipuje Mnicha do narożnika i wykonuje 10 punches ale przy 7 Monk blokuje i zrzuca Powerbombem, pin 1..2..przerywa Satanico. Champ whipuje Monka na liny i szykuje się do back body drop, jednak Monk kontruje w DDT. Mnich podnosi rywala i Dragon Suplex. Monk whipuje do rywala i Spinebuster, pin 1..2.. resztkami sił przerywa Mysterio! Monk wykonuje Sitdown Powerbomb na Mysterio, ale nie pinuje lecz wstaje i whipuje Satanico na liny po czym uderza Knee to face ... Satanico ledwo trzyma się na nogach, Mnich podnosi go nogami do góry i Piledriver!! Pin 1..…….2.........kick out! Monk wstaje i zaczyna wrzeszczeć na sędziego.  Po chwili jednak na ring wraca Tool i zaczyna okopywać Monka po czym wykonuje Last Word [DVD Front Slam] Monkowi!! Pin........1...............2...............3!! (Zwycięzcą i nowym EWF Konstantynopol Champem jest: Tool!)

 

Jan Kowalski – Mamy nowego Konstantynopol Champa.

 

Bubba Ray – Tool był zdecydowanym faworytem tej walki, więc zdobył też ten śmieszny pas.

 

Bryndza podaje Toolowi pas... ten dziwnie się mu przygląda.... wtedy podchodzi do niego Mysterio...

 

Mysterio – Gratuluje.

 

Tool – U takin’ to me?

 

Mysterio – Ee co? Chciałem powiedzieć, że gratuluje ci wygranej.

 

Tool – Wiesz co? Leje na to ? Wiesz gdzie ja mam ten pas??

 

Phantom opluwa Konstantynopol title i wyrzuca go poza ring.

 

Tool – Jestem tag team champem. Guess why? Coz I’m the biggest muthe fucker in thiz damn biznes! Chcesz to sobie możesz pas wziąć.

 

Rozlega się Slipknot – Evertyhing Ends i Tool opuszcza arenę. Mystek wychodzi poza ring, podnosi pas, wraca na ring i zaczyna z nim świętować uznając się za nowego mistrza… Jednak Bryndza, który dostał jakieś instrukcje od władz EWF wyrywa mu pas i karze kontynuować walkę.

 

Jan Kowalski – Walka, więc trwa dalej.

 

Tony Hogański – Głupi Tool pogardził tym wspaniałym tytułem... 

 

 

 

EWF Konstantynopol Championship:

El Satanico vs Monk vs Mysterio

 

 

 

Jan Kowalski – Jako, że Tool odrzucił Konstantynopol title walka będzie kontynuowana. Kto tym razem jest twoim faworytem Bubba?

 

Bubba Ray – Nie wiem... wszyscy są dziwni... może Tony się wypowie?

 

Tony Hogański – Mnie walki jobberów nie obchodzą.

 

Trójka wrestlerów dochodzi do siebie.... Bryndza daje, więc sygnał do rozpoczęcia walki. Mysterio natychmiast przejmuje inicjatywę i powala Double Clotheslinem obu rywali... następnie wdrapuje się na narożnik i skacze z Flying Elbow Dropem wprost na Satanica... Były Konstantynopol Champion wstaje... jednak Mysterio znalazł się już na innym narożniku i skoczył na niego z Hurricanraną! (lekkie: EWF! EWF! EWF!)

 

Bubba Ray –  El Romantiko to wrestler, który upadł pielęgniarkom przy porodzie. Spójrzcie na niego. Krzywy ryj, krzywe oczy. Patrzcie! Nawet krzywo na matę upada!

 

Mystek okopuje Satanica... wtedy do siebie dochodzi Monk, który zachodzi Mysteria od tyłu i próbuje wykonać mu German Suplex... jednak otrzymuje cios łokciem a następnie Neckbreaker... Mystek nie próżnuje... wdrapuje się na kolejny narożnik i skacze tym razem z 450 Splash na leżącego nieopodal Mnicha, pin.......1..........2............przerywa Satanico.... Jeszcze niedawny Konstantynopol Champion podnosi Mysteria, kopie go w brzuch i wykonuje Tornado DDT...

 

Bubba Ray – Spójrz Tony. Gdybym ja dostał tak w brzuch, noga przeciwnika by 1) utknęła w nim 2) odbiła się i strzeliła mu w zęby.

 

Tony Hogański – Jakie to romantyczne. Nie sądzisz Janku?

 

Jan Kowalski – Wydaje mi się, że nie jesteś zabawny. 

 

Satanico whipuje Mysteria o liny, jednak ten zatrzymuje się na nich, a gdy El Romantico nadbiega powala go Clotheslinem... a następnie poprawia Leg Dropem... Satanico leży… Monk też… Mysterio na wszelkie wypadek ‘przygniata’ Mnicha Leg Dropem... następnie wdrapuje się na narożnik i skacze na niego z Shooting Star Press! Pin…….1………..2………3!! (Zwycięzcą i nowym EWF Konstantynopol Champem jest: Mysterio!)

 

Jan Kowalski – No i mamy nowego mistrza. On chyba nie pogardzi tym pasem.

 

Tony Hogański – On w moim PCW mógłby tylko myć okna.

 

Bubba Ray – Czas na mnie... Mam jakieś 5 minut by się krótko przygotować do walki. (Bubba zdejmuje słuchawki i odchodzi)

 

Tony Hogański – Wreszcie poszedł... zajmował 75 % miejsca przy tym stoliku.

 

Jan Kowalski – Nie bądź nie miły.

 

 

(Znów widzimy szatnię dwóch erotomanów. Obaj nadal słuchają radia... w pewnym momencie Bad Boy wstaje.)

 

Kid Nova – A ty dokąd czarny przyjacielu?! Musimy znaleźć jakąś radosną i wesołą piosenkę, którą odśpiewasz przed obliczem tej dziwki Esmeraldy.

 

Bad Boy – White brother... ja mam walkę… muszę wygrać FTW title. Zobaczymy się później.

 

Murzyński Murzyn wychodzi z szatni.

 

Kid Nova – Phi... i tak nie wygra… to czarny jobber... 

 

(Wracamy w okolice ringu.)

 

 

Jan Kowalski – Bad Boy ma wielkie szanse zdobyć FTW title.

 

Tony Hogański – Ty za to masz niepowtarzalną szansę, żeby raz na zawsze się zamknąć.

 

Jan Kowalski – Jesteś szalenie zabawny.

 

 

(Przenosimy się do biura Prezydenta EWF. Widzimy Esmeraldę Martinez z nogami na stole czytającą prasę codzienną. Otwierają się drzwi i do środka wchodzi Kraven z World title na ramieniu.)

 

Esmeralda Martinez – Witaj mój rosyjski przyjacielu. Cóż cię do mnie sprowadza?

 

Kraven – Żądam ochrony. Dziś już coś mnie próbowało zaatakować, ale obroniłem się sam.

 

Esmeralda Martinez – Znalazłam dla ciebie wspaniałych ochroniarzy. Są świetni w swoim fachu... O ile pamiętam wynajął ich kiedyś Gangsta dla obrony tej dziwnej Kamili.

 

Kraven – Czekam....

 

Esmeralda Martinez – Petruello!!! Wprowadź ochroniarzy.

 

Otwiera się schowek na miotły i w biurze zjawiają się Dagmara Zielińska, Jobber #1 oraz Jobber#2.

 

Esmeralda Martinez – Oto Agencja Bezpieczeństwa – Power Jobbers.... Jobbers Protection Agency… JPA

 

Kraven – Co?? Oni mają zapewnić mi ochronę? Nie macie czegoś lepszego?

 

Esmeralda Martinez – Są darmowi. Nie mam akurat wolnych Funkcjonariuszy GRU, bo pół urzędu jest na urlopie. JPA odmaszerować z panem Kravenem!

 

Łowca wychodzi, a JPA maszeruje za nim. Dagmara chce odejść, ale Martinez zatrzymuje ją.

 

Esmeralda Martinez – Musimy porozmawiać Petruello... jak wiesz już ponad 2 miesiące kontroluje EWF....  jednak nadal nie wiem czy ci durni wrestlerzy nie będą chcieli pozbawić mnie władzy... szczególnie ci, którzy wspierali Rokossowskiego.

 

Dagmara Zielińska – Rozumiem...

 

Esmeralda Martinez – Poza tym od sierpnia do grudnia budżet EWF skurczył się o jakieś 35 %. Co ty na to?

 

Dagmara Zielińska – Towarzysz Franciszek Aleksandrowicz lubił szastać pieniędzmi.

 

Esmeralda Martinez – Musisz dostarczyć mi całą dokumentację Komitetu Centralnego... wszystkie archiwa.... dokumenty, rachunki… wszystko... trzeba uporządkować finanse.

 

Dagmara Zielińska – Panienko... to wszystko jest we Lwowie.. nie chce mi się tam jechać.

 

Esmeralda Martinez – Masz mnie słuchać! A teraz idź już sobie, bowiem puszczają powtórki „Armando z zaginionego lasu”..

 

(Dagmara wychodzi, wracamy na ring.)

 

 

Tony Hogański – Kraven dostał ochroniarzy na swoim poziomie.

 

Jan Kowalski – Nie śmiej się z niego... pamiętasz jak obrażałeś Sandmana? Jak to się skończyło? Dostałeś po mordzie.  

 

 

 

EWF FTW Championship:

Bad Boy vs Bubba Ray

 

 

 

Uderza "Iron Man" - Black Sabbath, znaczy jakiś tam remix.. Publiczność zaczyna cheerować.. Na rampie pojawia się Bubba Ray Dudley. FTW Champ wchodzi na ring i chwile tauntuje.

Muzyka zmienia się w "Bad Boys 4 Life" i P. Diddy.. Kibice zaczynają dawać duży heel heat.. Na ringu pojawia się Bad Boy..

 

Jan Kowalski – Czy Bubba obroni dziś FTW title czy też będziemy mieli nowego mistrza?

 

Tony Hogański – Po co zadajesz takie głupie pytania? Kogo to obchodzi?

 

Gong! Wrestlerzy stają naprzeciwko siebie... Patrzą sobie w oczy.. Po chwili odchodzą do przeciwległych narożników.. Bad Boy jednak odwraca się i atakuje od tyłu Bubbę Clotheslinem.. Ray opiera się o narożnik.. Bad uderza kilka razy w plecy przeciwnika po czym whipuje go na liny i uderza Shoulder Block!! Bubba pada na ring.. Bad odbija się od lin i uderza serię 3 Elbow Dropów. Pin 1...2... Bubba wykopuje, Amerykanin pinuje jeszcze raz 1...2... kolejny wykop Dudleya.. Bad Boy podnosi rywala i uderza Hard Scoop Slam ! Bad Boy wdrapuje się na narożnik jednak Bubba wstaje i potrząsa linami powodując upadek Czarnego ! Bubba podchodzi powoli do siedzącego na narożniku Bada , ustawia go sobie i uderza 2nd Rope Atomic Drop !! Bad Boy pada na ring. Bubba zaczyna uderzać ręką w narożnik powodując cheer publiki.. FTW Champion podnosi Bad Boya i po kilku Punchach uderza Stailing Brainbuster! Bubba podnosi rywala jednak otrzymuje cios łokciem w brzuch po czym Face Crusher into Crossface! Ray walczy z bólem ! Bad Boy po chwili puszcza dźwignię i układa Bubbę na środku ringu.. Sam wchodzi na narożnik i uderza Flying Elbow Drop, a Bubba spokojnie się odsuwa i Amerykaniec uderza w ring !! FTW Champion podnosi go i natychmiast uderza Swinging Neckbreaker! Bubba podnosi rywala i zaczyna go niszczyć w narożniku kickami i punchami.. Po chwili , kiedy Czarny leży i się nie rusza Bubba sturluje się z ringu.. Ray podnosi jakieś krzesło i chce wrócić na ring jednak Bad uderza kilka kopnięć.. Bubba staje na matach, a Bad bierze rozbieg i uderza Rope Dive ale Bubba zasłania się krzesłem jednak Bad Boy i tak go przygniata! Po chwili Bubba wyczołgiwuje się spod Czarnego.. Podnosi krzesło i ustawia je przy Bad Boyu.. Bierze rozbieg i czeka aż Bad się podniesie , a gdy ten to czyni Bubba uderza Jumping Cross Body Block !!! Bad Boy leży bez życia na matach , a tym czasem Bubba podnosi krzesło i wrzuca je na ring.. Po chwili zagląda pod ring i wyciąga spod niego po kolei 3 stoły powodując ogromny cheer publiczności!! Bubba wrzuca dwa stoliki na ring, a trzeci ustawia przy barierce.. Podnosi Bad Boya i z wielkim trudem uderza Press Slam na barierki nie trafiając w stół!! (EWF! EWF! EWF! EWF!) Ray tauntuje chwile do rozentuzjazmowanej publiczności.. Po chwili podnosi Bada i wturluje go na ring. Tam podnosi krzesło i wymierza kilka strzałów w plecy podnoszącego się Czarnucha.. Bad Boy mimo to wstaje.. Bubba odbija się od lin i trzymając krzesło w rękach biegnie na Bad Boya jednak ten kontruje z Big Footem uderzając w krzesło, które oczywiście wali w głowę Bubby Raya! Obaj wrestlerzy chwile leżą na ringu.. Po chwili podnosi się Bad Boy. Łapie on za jeden ze stołów i ustawia go w narożniku. Podnosi Bubbę i whipuje na liny po czym wynosi do góry w Gorilla Press Slamie i wrzuca w stół stojący w narożniku!!! (EWF! EWF! EWF!, a po chwili You suck! You suck!) Bad wyciąga Bubbę z resztek stołu i pinuje 1...2...2,5... kick out! Bad Boy nie może uwierzyć ! Wstaje i zaczyna gadkę z arbitrem.. Jednak po chwili , kiedy widzi , że raczej go nie przekona , podnosi Bubbę i zaczyna go przygotowywać do Meltdown.. Jednak Bubba rozpaczliwie się broni i uderza masywnego Low Blowa !!! Bad pada i zaczyna się zwijać trzymając za krocze... Publiczność skanduje imię FTW Champa.. Bubba po chwili , jakby słysząc publiczność , zaczyna się podnosić z pomocą narożnika ! Bad również się podnosi.. Po chwili obaj wrestlerzy biegną na siebie i obaj atakują się Clotheslinami !!! Obaj leżą.. Po chwili obaj się podnoszą.. Bad bierze rozbieg jednak Bubba kontruje z Cradle Backdrop Pin 1....2....2,5... kick out !! Bubba wstaje szybko na nogi i pokazuje , że to koniec ! Podnosi stół i rozstawia go na środku ringu. Po chwili podnosi Murzyńskiego Murzyna jednak ten niespodziewanie łapie go za szyje... By po chwili potężnym Chokeslamem wbić Dudleya w ring!! (EWF! EWF! EWF!)

 

Jan Kowalski – Ring ledwo wytrzymał to uderzenie.

 

Tony Hogański – W moim PCW ringi byłyby bardzo wytrzymałe i nie dałyby się tak łatwo zniszczyć, bowiem produkowane by były z unikatowej mieszanki tytanu i....

 

Jan Kowalski – Może oszczędź nam tej technologicznej gadki... Wątpię by kogoś interesowała produkcja ringów.

 

Tony Hogański – To bardzo ciekawy proces produkcyjny w którym....

 

Jan Kowalski – Powiedziałem, że nikogo to nie obchodzi!

 

Tym czasem Bad Boy podnosi Dudleya i whipuje go na liny po czym uderza Powerslam! Pin 1...2... kick out! Bad Boy zaczyna się denerwować. Podnosi Dudleya i whipuje go na liny po czym próba Monkey Flip , Ray blokuje i sam próbuje wykonać Monkey Flipa jednak Bad też reversaluje i to ostatecznie on wykonuje Monkey Flipa wyrzucając Bubbę ponad linami z ringu !! Bad Boy schodzi z ringu i sięga pod ring by po chwili wyciągnąć stamtąd ... drabinę !! Publiczność zaczyna gwizdać i w ogóle.. Bad ustawia drabinę przy ringu.. Bierze wcześniej rozłożony przez Bubbę stół i stawia go pół na drabinie, a pół na ringu! Bad podnosi rywala i whipuje go na barierki.. Bubba przelatuje nad nimi i ląduje w publiczności.. Bad Boy po krótkim zastanowieniu także przechodzi przez barierkę zabierając wcześniej krzesło.. Bad bierze zamach na Bubbę jednak wyrywa mu je jakiś fan ! Bad patrzy na kibica z góry... Ale atakuje go Bubba ! Zawodnicy idą przez publiczność w stronę FeliXtronu cały czas brawlując! Kiedy są już na rampie Bubba wykonuje szybkiego kicka to the midsection po czym DDT na rampie !!! Ray podnosi rywala i obijając jego głową o barierki idzie w stronę ringu. Kiedy wrestlerzy są już na matach Bubba łapie za głowę Murzyńskiego Murzyna i uderza nią kilkakrotnie o schodki! Po chwili wykonuje mu Side Russian Leg Sweep na maty wokół ringu! FTW Champ podnosi rywala i wturluje go na ring.. Bubba wchodzi na ring ale Bad Boy kopie w środkową linę co powoduje Low Blowa ! Bubba pada trzymając się wiadomo za co. Bad Boy ustawia stół na ringu po czym podnosi Bubbę i wykonuje Swinging Neckbreaker! Bad podnosi Bubbę i wpycha go na stolik.. Po chwili sam też tam wchodzi i przygotowuje Bubbę do Meltdown ! Jednak w ostatnim momencie Bubba kontruje z Cheap Shotem po czym Release German Suplex na ring ze stolika!! Bubba podnosi Bad Boya i chopsami zapędza go na stół.. Bad leży na stoliku, a Bubba wdrapuje się na narożnik.. Po czym skacze z Diving Leg Drop na Czarnego jednak ten ześlizguje się ze stolika i Bubba rozbija go nogami!!! (EWF! EWF! EWF! EWF! EWF!)

 

Jan Kowalski – Bubba miał pecha.

 

Tony Hogański – W PCW nigdy....

 

Jan Kowalski – Dobra, dobra..... wiemy, że twoje PCW to idealna utopia wrestlingowa.

 

Bad Boy wyciąga roztrzaskanego Bubbę z resztek stołu i pinuje 1...2... kick out! Bad Boy nie traci czasu.. Podnosi wykończonego Raya i chwile szoruje jego głową o liny..  By po chwili wywalić go z ringu wprost na jakieś tam rozłożone krzesło! Bad Boy sturluje się z ringu i zaczyna okładać krzesłem wijącego się z bólu Bubbę! Bad po chwili podnosi Raya i wturluje go na stół komentatorski! Po chwili sam też tam wchodzi i przygotowuje Bubbę do Powerbomba !! Próbuje podnieść Raya do góry jednak ten resztkami sił wykonuje Back Body Drop!! Bad Boy przelatuje nad barierkami i ląduje na rosyjskim stoliku komentatorów, kompletnie go roztrzaskując!! (EWF! EWF! EWF! EWF!) Obaj wrestlerzy leżą, z tym że Bubba nam polskim stoliku komentatorów, a Bad na rozbitym rosyjskim.. Po chwili Bubba dochodzi do siebie.. Podnosi się i wyciąga Amerykanina z resztek stołu po czym wykonuje mu Piledrivera! Na głowie Bada pojawiają się ślady krwi! Bubba podnosi go i mocarnym Sling Shotem rzuca go na schodki prowadzące na ring! Bubba podnosi Amerykanina na ring.. Po chwili sam też tam wchodzi.  Podnosi Bad Boya i whipuje go na liny i wykonuje Secissior Sweem! Bubba podnosi ledwo żywego Amerykańca i sam wychodzi poza liny i przygotowuje rywala do Suplexa poza ring na stół.. Jednak dostaje cios łokciem w szczękę po czym Bad wskakuje na narożnik.. Jednak Bubba szybko podchodzi i łapie Bada jak do Powerbomba! By po chwili wykonać LS3D [Bubba Cutter]! Pin 1....2..... Kid Nova ściąga sędziego z ringu!! Bubba jest lekko wściekły.  Sturluje się z ringu i rozpoczyna brawl z cruiserem.. Nova atakuje Dropkickiem .. Bubba wpada na ring.. Kid też wskakuje po czym po odbiciu się od lin atakuje z Leg Dropem jednak Bubba się odsuwa i Kid uderza w matę! Nova jednak ma na tyle więcej siły, że już po chwili uzyskuje znowu przewagę nad Bubbę.. Ustawia go poza linami , a sam bierze rozbieg... Jednak Bubba łapie go od tyłu za włosy!! I przyciąga do siebie!! Po czym wykonuje Hiroszima Bomb [Bubba Bomb] przez stół!! (cheer + EWF! EWF! EWF! EWF!) Bubba zadowolony wchodzi na ring i natychmiast unika Big Boota od Czarnego by po chwili ściąć go z ringu Clotheslinem ! Bubba zachodzi rywala od strony nóg i wykonuje my Catapult na narożnik jednak Bad wskakuje na liny.. Odwraca się i skacze na odwróconego Bubbę z Double Axe Handle Blow i uderza Bubbę w głowę !! Ray jednak nie przewraca się.. Co daje pewną szanse Amerykaninowi! Bad Boy wykonuje Bubbie The Meltdown! Pin 1….2…...3! (Zwycięzcą i nowym EWF FTW Champem jest: Bad Boy!)

 

Jan Kowalski – Tym sposobem Bad Boy zdobył Fuck the World title...

 

Tony Hogański – To bardzo zabawne.

 

Realizator pokazuje jak Kid Nova szybko ucieka z areny. Bad otrzymuje FTW title i wśród ogólnego heel heatu świętuje... następnie opuszcza arenę wśród nadal niesłabnącego heel heatu.

 

Jan Kowalski – Biedny Bubba...

 

 

(Widzimy szatnię Kravena przygotowującego się do swojej walki. Obok drzwi maszerują JPA niby to ochraniając World Champa.)

 

Kraven – Nie wyglądacie mi na zbyt doświadczonych ochroniarzy.

 

Jobber #1 – Jesteśmy ekspertami w tej dziedzinie. Opowiadamy też dowcipy!

 

Jobber #2 – Gramy, śpiewany na różnego typu przyjęciach okolicznościowych. Mamy już za sobą setki koncertów!

 

Kraven – Tak? Gdzie?

 

Jobber #1 – Na ulicach, w metrze, w pociągach… wszędzie… Bad Boy jest naszą inspiracją.

 

Kraven – Ja teraz mam walkę... wy zaś będziecie ochraniać moją szatnię i moje dobra osobiste.

 

Jobber #2 – Tak jest generale!

 

(Wracamy w okolice ringu.)

 

 

Jan Kowalski – Oni raczej nie są zbyt inteligentni.

 

Tony Hogański – Tylko wyglądają takich idiotów, a naprawdę to rozumne małpy. W moim PCW dałbym im Tag titles.

 

 

(Znów widzimy szatnię Erotomanów. Kid Nova słucha sobie radia. Otwierają się drzwi i do szatni wchodzi Bad Boy z FTW title.)

 

Bad Boy – Wygrałem! Wygrałem! Masz już dla mnie piosenkę?

 

Kid Nova wyłącza magnetofon, a widząc to Bad Boy uśmiecha się po murzyńsku.

 

Kid Nova – Mam! Usłyszałem coś fajnego!!! To jest dobre...

 

Bad Boy – Yeah, white brother! A co, a co?

 

Kid Nova – Słuchaj każdy wie, że nie ma jak to stary dobry Bajm...... Hey Dj, lets play some funky music! (Nova włącza maszynkę) Jesteś żołnierzem!!! Białym rycerzem!! Nosisz spodnie, więc walcz!!!

 

Bad Boy – What, white brother? Powtórz!!!

 

Kid Nova – Nosisz spodnie, więc walcz!!!

 

Bad Boy – Nie to. Od początku….

 

Kid Nova – Jesteś żołnierzem!!!! Białym rycerzem!!!!

 

Bad Boy (już się nie uśmiecha na jego czarnych licach rysuje się złość) Kim jestem?

 

Kid Nova – No żołnierzem...

 

Bad Boy (podnosi Kid Novę za szmaty) Wiesz o co mi chodzi?!!!!

 

Kid Nova  (zaraz po upuszczeniu go, a właściwie rzuceniu na ziemię) A... o tego rycerza.... białego... No rzeczywiście... Jesteś taki... nie biały, właściwie to jesteś zajebiście czarny! Ale to co? Rycerze może nie byli czarni... Ale ty nie możesz tego wiedzieć.... Kiedy rycerze hasali po bitwach średniowiecznej Europy, twoi przodkowie toczyli walki o banany! ... (Bad Boy jest coraz bardziej zdenerwowany) ... Ale mi to, że jesteś trochę gorszy... znaczy inny... zupełnie nie przeszkadza... Banany są bardzo dobre... respect for all bananas! Uwolnić wszystkie banany!

 

Bad Boy nie może ukryć zdenerwowania. Łapie Novę za szyję i rzuca nim potężnie o ścianę... Nova leży, zwijając się z bólu..

 

Bad Boy – Ty wstrętny erotomański białasie! Możesz mnie nazwać grubym! Możesz mnie nazwać erotomanem! Możesz mnie nazwać nawet czarnuchem! Ale nie nazwiesz mnie białym!!!!  Pomyśl tu sobie nad swoim losem! Ja teraz pójdę do bielutkiej jak śnieg Esmeraldy Martinez właśnie po szybki numerek!!!!!

 

(Bad Boy wychodzi z szatni, wracamy na ring.)

 

 

Jan Kowalski – Przyszedł czas na walkę o World title! Czy Kraven zdoła obronić swój tytuł? Czy też Avenger zostanie nowym mistrzem?

 

Tony Hogański – Absolutnie! Absolutnie! Będziemy mieli gumowego mistrza! Tego nawet w PCW nie było!

 

 

 

EWF World Championship:

Submission match:

Kraven vs Dark Avenger

 

 

 

Gra Winner Takes It All" - Sammy Hagar I na ring zmierza Avenger (You suck! You suck!). Gumowemu towarzyszą Jane Walker oraz Jack Gordon.

 

Jan Kowalski – Jest i pan opona!

 

Tony Hogański – W PCW dam temu szczypiorkowemu ludzikowi rolę Dyrektora od Spraw Wulkanizacji.

 

Rozlega się "Hymn ZSRR", publiczność wydaje z siebie olbrzymi heel heat, a na arenę wchodzi Kraven the Hunter z pasem mistrzowskim.

 

Jan Kowalski – Dark Avenger swym uporem i ciężką pracą Avenger doszedł do regularnego udziału w Main-Eventach...

 

Tony Hogański – Janku nie chrzań.. Wszyscy wiedza, że Esmeraldę podniecają jego rogi i tyle...

 

Obaj wrestlerzy są już na ringu. W narożniku Avengera widać ustawili się jego nieodłączni towarzysze Jane Walker i Jack Gordon. Gong. Kraven widząc, że Gumowy naradza się ze swymi managerami atakuje go od tyłu. Od razu whipuje go o liny i Big Boot. Rosjanin czeka, aż Avenger się podniesie... Po chwili "Pan Opona" jest na nogach, Kraven whipuje go o liny, ale Dark po odbiciu się uderza na nim Spear! (EWF! EWF! EWF!) Avenger ciągnie Kravena na środek ringu. Łapie go za nogę i zakłada mu Ankle Lock!!! Kraven jednak się nie poddaje. Próbuje doczołgać się do lin, ale Dark jest na tyle przebiegły, że nie pozwala mu na to. Kraven jednak jakimś cudem kopie Avengera w twarz wyginaną nogą. Avenger na chwile odskakuje, by po chwili powalić wstającego Rosjanina z Clothesline. Avenger widząc, że ma niepowtarzalną szansę błyskawicznie zakłada blaszkę. Wchodzi na narożnik i skacze z RotfL [Diving Headbutt], ale Kraven odsuwa się i Avenger uderza w matę ringu! (EWF! EWF! EWF! EWF!)

 

Tony Hogański – Blaszka zawiodła! To niesamowite!

 

Jan Kowalski – Blaszka często zawodzi. Jak na razie Avenger ma przewagę.... możliwe, że będziemy mieli jednak Gumowego Champa.

 

Tony Hogański – Na brodę Proroka! To było całkiem zabawne. W końcu Pinky też był World Champem. 

 

Gumowy zwija się z bólu. Kraven podnosi się. Unosi on Avengera, whipuje go w narożnik, po czym przygniata Splashem Następnie sadza Ciemnego w narożniku i zaczyna obijać go pięściami w głowę. W okolicach narożnika, w którym zajście ma miejsce pojawia się Jack Gordon. Wyzywa on głośno Kravena... Rosjanin staje na pierwszej linie, i wynosi Avengera nad siebie, po czym rzuca go Gorilla Press Slamem prosto na Gordona!! (EWF! EWF! EWF! EWF!) ... Avenger i jego przyjaciel leżą po za ringiem bez ruchu. Kraven powoli schodzi z ringu... Najpierw podnosi Gordona i potężnie whipuje go o barierki... Następnie staje nad Avengerem i kopniakami zniechęca go do dalszej walki.... Wtedy pojawia się tam Jane Walker, która próbuje pomóc Gumowemu, co nie przypada do gustu  Rosjaninowi, który odpowiednimi wyzwiskami każe odejść dziewczynie. Kraven odwraca się w stronę Gumowego i niespodziewanie obrywa kolejny raz Spear, po którego przyjęciu rozbija się o narożnik ringu!! (EWF! EWF! EWF!)

 

Jan Kowalski – Coraz bardziej zaczynam wierzyć w zwycięstwo Avengera.

 

Tony Hogański – Pan Opona często załamuje się w decydującym momencie... stawiam na zwycięstwo Kravena.

 

Jan Kowalski – Tak?

 

Tony Hogański – Za kulisami EWF pewne osoby wywierają znaczny wpływ na władze i Kraven pewnie już dawno wyprosił sobie zwycięstwo nad Avengerem.

 

Jan Kowalski – Jak możesz twierdzić, że władze EWF nie są do końca uczciwe.

 

Tony Hogański – Lata praktyki Janku, lata praktyki.

 

Avenger wpycha Kravena na górę... Gumowy czeka, aż EWF World Champion się podniesie, po czym uderza na nim Bulldog Slam! Kraven leży na środku ringu... Avenger podchodzi do niego i zakłada mu Crippler Crossface!!! Kraven nie chce się poddać swej własnej broni...  Avenger jednak nie przejawia ochoty do puszczenia ciosu. Kraven jest już bardzo blisko lin, ale Avenger przeciąga go z powrotem na środek ringu... Nagle Kraven wyrywa się i natychmiast zakłada Avengerowi Kraven Crossface [Crippler Crossface]! (heel heat) … Ciemny zbliża się dość blisko do lin, jednak nie wystarczy by się ich złapać. Dark nadal walczy, ale widać, że traci siły... Nagle Jane kładzie nogę Avengera na linach... Sędzia karze Kravenowi puścić cios... On niechętnie to robi... Nagle schodzi z ringu i zaczyna iść w stronę managerki Gumowego.... Ona biegnie wokół ringu, a Kraven szybki krokiem ja goni... Kiedy jest prawie przy niej Avenger skacze na przeciwka z Flying Clothesline!! (EWF! EWF! EWF!) Obaj wrestlerzy leżą bez ruchu. Pierwszy podnosi się Avenger... Bierze schodki i rzuca nie we wstającego Kravena... Kraven znów pada....

 

Jan Kowalski – Naprawdę wydaje mi się, że poznamy dziś nowego World Champa.

 

Tony Hogański – Nie przesadzaj. Kraven wygra na 97,76 %... takie jest moje zdanie.

 

Jan Kowalski – Tak?

 

Tony Hogański – Tak. Chciałbym też zaznaczyć, że moje PCW byłoby całkowicie uczciwe.

 

Avenger wchodzi ring i czeka, aż Kraven przyjdzie w to samo miejsce. Rosjanin powoli podnosi się... Wchodzi na ring, ale kiedy jest w trakcie przechodzenia przez liny Avenger uderza na nim Drop Kick, po którym Kraven rozbija się na jakimś stole! (EWF! EWF! EWF! EWF!) ..... Avenger już rozpoczyna na ringu świętować zdobycie pasa.... Po chwili schodzi z ringu... Schyla się nad Kravenem, próbuje wciągnąć go na ring... Niespodziewanie Kraven odzyskuje siły, łapie Avengera i zakłada mu Kraven Crossface!!! Avenger od razu poddaje się, ale sędzia każe Kravenowi puścić, gdyż zakończenie walki musi mieć miejsce na ringu... Kraven w końcu puszcza cios, podnosi Avengera i wrzuca go na ring... Następnie whipuje go o liny, ale Avenger wyrywa się, sam odbija się od lin próbując Clothesline, ale Rosjanin kopie go w brzuch, wynosi w górę i uderza na nim Soviet Bomb [Running Powerbomb] ... Kraven schodzi po swój mistrzowski pas.... Zamierza się nim na Gumowego, ale sędzia nie pozwala  bić "Pana Opony".... Kraven rozpoczyna kłótnię z sędzią... Avenger podnosi się, po czym za chwilę jest na narożniku... Szykuje się do jakiejś powietrznej akcji, ale Kraven podbiega do niego, wchodzi na ten narożnik i uderza SuperPlex!!! Obaj wrestlerzy leżą na ringu....

 

Jan Kowalski – Kto zakończy tą walkę jako EWF World Champion? Oglądajcie dalej Wrestlepaloozę... i błagam nie zmieniajcie kanału.

 

Tony Hogański – Nie słuchajcie go... czeka nas jeszcze nudny main-event... w moim PCW nie byłoby nudnych walk.

 

Jan Kowalski – To niesamowite.

 

Tony Hogański – Tak, tak... moje PCW byłoby wspaniałe....

 

Pierwszy podnosi się jednak Dark Avenger.... wrzuca Kravena do narożnika.... pokazuje publiczność, że zaraz wykona niszczycielski Spear.... Avenger bierze rozbieg i rusza w stronę Kravena... ten jednak chwyta sędziego i zasłania się nim, tym sposobem to właśnie sędzia obrywa Spearem!! (heel heat) ... Avenger nie wie co robić... Rosjanin podnosi porzucony wcześniej World title i zdziela nim Avengera przez łeb! Na ring z odsieczą wpadają Jack Gordon i Jane Walker, jednak każdy z nich obrywa pasem po głowie. Hunter podnosi Avengera i jeszcze raz trzaska go pasem.... (heel heat) Kraven odrzuca World title, budzi sędziego... gdy ten jest w miarę przytomny podchodzi do Avengera i zakłada mu Kraven Crossface... po krótkiej walce Avenger poddaje się! (Zwycięzcą i nadal EWF World Champem jest: Kaven the Hunter!)

 

Tony Hogański – Mówiłem ci, że Kraven obroni World title... to było logiczne jak Transformacja Galileusza.

 

Jan Kowalski – Jasne.. jasne... 

 

Kraven wśród ogólnego heel heatu świętuje kolejną obronę World title... następnie zadowolony z siebie opuszcza arenę.

 

Tony Hogański – Przed nami jeszcze ten nudny main-event....

 

 

(Po chwili widzimy biuro Esmeraldy Martinez, która przegląda jakieś papiery trzymając swoje długie nogi na stole. W pewnym momencie drzwi wypadają z zawiasów. Do biura wchodzi Bad Boy.)

 

Esmeralda Martinez – Co za maniery! Za karę nie będziesz dziś śpiewał! Nie będę tego słuchała! Petruello! Chodź tu i zabierz tego petenta.

 

Otwierają się drzwi od schowka na miotły i wybiega stamtąd Dagmara Zielińska.

 

Dagmara Zielińska – Co się stało panienko? O już widzę.. Znowu ten ciemny typ. Pewnie chcesz śpiewać? Niech będzie. Śpiewaj.

 

Bad Boy – Przyszedłem tu po szybki numerek!!!!

 

Dagmara Zielińska – Chyba jasnym jest, że nie przyszedłeś nagrać album. Dalej! Śpiewaj!

 

Bad Boy (po chwili namysłu) Czerwony jak cegła!!!! Rozgrzany jak piec!!!! Musze ją mieć!!! (Murzyn wskazuje na Esmeraldę Martinez) Muszę ją mieć!!!!

 

Dagmara Zielińska – No...ładnie, ale czerwonym to ja bym ciebie nie nazwała.... Czego chcesz za ten występ?

 

Bad Boy widocznie znudzony "trajkotaniem" Zielińskiej, uśmiecha się po murzyńsku i zaczyna iść w stronę zaczytanej Esmeraldy. Dagmara Zielińska znając erotomański charakter Bad Boya wyczuła co się święci i popędziła po ochronę.... Bad Boy jest coraz bliżej biurka Martinez. Wyciąga swoje czarne ręce w stronę jej nóg, ona nagle orientuje się w całej sytuacji wydaje z siebie krzyk, Bad Boy uśmiecha się do jedynie i ściąga Martinez bucik. Na szczęście do biura wpada Szef GRU - Ponury Grabarz, który powala łopatą Erotomana.

 

Esmeralda Martinez – To było straszne... On chciał ... Czego on właściwie chciał to było straszne. Nie wpuszczajcie go tu nigdy. Petruello, Grabarzu dziękuję za pomoc, zostawcie mnie samą....

 

Dagmara Zielińska – Na pewno wszystko w porządku panienko?

 

Esmeralda Martinez – Tak, idź już! Za chwilę będzie premierowy odcinek 13 serii "Armando z Zaginionego lasu" i nie mam zamiaru go przegapić!

 

Dagmara Zielińska – Panienko! Ale przybył bardzo ważny gość... musi go panienka przyjąć...

 

Esmeralda Martinez (spoglądając na zegar ścienny) Dobra... „Armando” dopiero za 7,25 minut, więc mam chwilkę czasu... wpuszczaj go...

 

Otwierają się drzwi od schowka na miotły i do biura wchodzi jakiś facet z walizką w ręku.

 

Esmeralda Martinez – Szybko, szybko.. bo nie mam czasu... słucham uważnie?

 

Mężczyzna – Jestem przedstawicielem pewnego japońskiego koncernu.  Wiemy też, że podczas rządów poprzedniego prezydenta wasza sytuacja finansowa znacznie się pogorszyła. 

 

Esmeralda Martinez – Słucham...

 

Mężczyzna – Japońskie konsorcjum Dentsu, które właśnie reprezentuje to potentat na rynku e-mediów, a także jeden z wiodących producentów i providerów łącz telefonii komórkowej [trzeciej generacji] w Japonii i na Dalekim Wschodzie. W zamian za prawa do transmisji Wrestlepaloozy w Azji koncern chce stać się strategicznym sponsorem EWF.

 

Esmeralda Martinez – Tylko za prawa do transmisji?

 

Mężczyzna – Nie.... w celach marketingowych, by promować nowy produkt w Japonii.... chcemy by EWF jak najszybciej przyjechało do Japonii i zorganizowało tam dwie gale. (heel heat)

 

Esmeralda Martinez – Takie są wasze warunki?

 

Mężczyzna – Tak... powtarzam: jak najszybciej.

 

Esmeralda Martinez – Dzwoń do swoich żółtków... za tydzień zrobimy w Japonii galę... dawaj dokumenty do podpisu... Dagmara... Grabarz.... zabierzcie tego czarnucha stąd (wskazując na nieprzytomnego Bad Boya) Jak to wygląda? Murzyni nie pasują do wystroju mego biura. Jak będzie agresywny dajcie mu banana.

 

(Zielińska i Grabarz wychodzą ciągnąc za sobą ‘nieżywego’ Bad Boya. Wracamy na ring.)

 

 

Jan Kowalski – Bad Boy jest jednak dziwaczny.

 

Tony Hogański – Taki erotoman... pamiętasz jak Hangman molestował trumny?

 

Jan Kowalski – Ubzdurałeś sobie coś i tyle.

 

 

(Widzimy Kravena w stroju sędziego, który kieruje się na arenę, ale po drodze zahacza jeszcze o swoją szatnię. Widzi, że drzwi są roztrzaskane na pół... wchodzi do środka... szatnia jest całkowicie zdemolowana...flagi ZSRR porozrywane.. portrety Lenina zniszczone... Łowca widzi także stos turbanów, spod którego po chwili wychodzą członkowie JPA.)

 

Kraven – Co tu się stało?!

 

Jobber #1 – Pełniliśmy wartę przed drzwiami gdy te nagle rozwaliły się na pół!

 

Jobber #2 – Odwracamy się, a tu zlatuje na nas góra turbanów! Następnie ktoś nas zbił i straciliśmy przytomność.

 

Jobber #1 – Mistrzu wybacz nam! Wzięli nas z zaskoczenia!

 

Jobber #2 – To się już więcej nie powtórzy!

 

Kraven – Hmmm... Haraszo... posprzątajcie tu trochę... wrócę za kilkadziesiąt minut....

 

EWF World Champion wychodzi z szatni i powolnym krokiem kieruje się w stronę areny. Niespodziewanie jednak słyszy jakąś muzykę... Przeczuwając coś niemiłego wraca do swojej szatni... widzi ją jeszcze bardziej zdemolowaną... na ziemi wśród turbanów leżą pobici Power Jobbers oblani jakąś czerwoną substancją... Widać też na ścianie wypisany napis Bloodbath...

 

Kraven – To się już więcej nie powtórzy.... takich ochroniarzy sobie znalazłem... Nienawidzę tego kraju!!

 

(Łowca zaczyna miotać rosyjskimi przekleństwami, po czym kieruje się w stronę areny. Wracamy na ring.)

 

 

Jan Kowalski – Kraven ma małego pecha. Chociaż powinien się cieszyć, że obronił World title.

 

Tony Hogański – Mówiłem ci, że to było pewne.

 

 

(Widzimy szatnię Tanatosa z kamery ustawionej z lustrem weneckim. Dostrzegamy znaną sprzed kilku miesięcy trumnę. Lord Ciemności siedzi oparty o ścianę i mówi coś do siebie. )

 

Tanatos –  Przeklęte małe diabełki... Zabrały nam nasze sssskarby.... Ale my je odzyskamy.... Nasze sssskarby... Ukarzemy te małe przebiegłe stworzonka... Złamiemy tym podstępnym istotom ich cienkie karczki.... Znów będziemy panem sssskarbu... mój ssskarb.... glum..glum... Tak.... ssskarby... będą nasze....

 

Tanatos wybucha szyderczym śmiechem, kiedy do szatni wchodzi Hangman.

 

John Hangman – Chodź już musimy iść. Za chwilę mamy walkę.

 

Tanatos – Mój ssskarb?

 

John Hangman – Tak, odzyskamy go... Ale najpierw musimy pokazać dwóm odpadom z PCW, że nie ma litości dla skurwysynów!!! (mega cheer)

 

(Hangman i Tanatos wychodzą... wracamy na ring.)

 

 

Jan Kowalski – Nadszedł czas na długo oczekiwany main-event...

 

Tony Hogański – Nadszedł czas na długo oczekiwany sen....

 

 

 

Special Guest Referee: Kraven

Snake & Lukki vs Hangman & Tanatos

 

 

 

Rozlega się Hymn ZSRR... wybucha ogromny heel heat.... spod FeliXtronu wychodzi ubrany w strój sędziego Kraven the Hunter....

Muzyka zmienia się "Quite Bitter Beings" – CKY... na ring wśród bardzo dużego heel heatu wchodzą Real Deal czyli Lukki i Snake... w stronę byłego Idola Narodu lecą różnego typu butelki, opakowania i tym podobne niezbyt miłe rzeczy.

Na samym końcu słyszymy „Darkness” – Lacrimosa... na ring wchodzą byli mistrzowie Tag Team – Pinky & Krab Connection, czyli Hangman oraz Tanatos... publiczność wita ich ogromnym cheerem. 

 

Jan Kowalski – Tanatos i Hangman bardzo chcą zwyciężyć w tej walce.

 

Tony Hogański – Ja zaś bardzo chce zaśpiewać z Marylą Rodowicz, i co? To jest nierealne! Nie zmieściłbym się z nią na scenie.

 

Jan Kowalski – Zawsze możesz zaśpiewać z Bad Boyem.

 

Tony Hogański – Doceniam jego kryształowy talent, ale to nie jest to.

 

Oba teamy niechętnie na siebie spoglądają. Kraven ze swoim rosyjskim wdziękiem karze przygotować im się do walki.... Po jakiś tam wcześniejszych ustaleniach okazuje się, że pierwsi na ringu będą walczyć Lukki i Tanatos... Rosyjski sędzia daje sygnał do rozpoczęcia walki.

Pan Ciemności z dynamicznym whipem na liny, po czym próba Clothesline’a ale Lukki się uchyla, odbija od przeciwległej liny i wykonuje Tanatosowi Cross Body Block jednak były EWF Tag Team Champion łapie go w locie.. i wykonuje Backbreakera! Tanatos podnosi rywala i Hard Scoop Slamem znowu umieszcza go na macie! Dochodzi do zmiany, tym sposobem na ring wchodzi Hangman! (cheer) Obaj z Tanatosem whipują Lukkiego na ring i z Double Knee Hitem powalają go na ring. Hangman pokazuje jakieś gesty w stronę Snake'a, ten wchodzi na ring jednak inteligentny, rosyjski sędzia Kraven wypycha go na miejsce.. Lukki tym czasem przyjmuje serie kicków od Imitacji Kraba.. John podnosi Lukkiego i wykonuje mu Michinoku Driver! Pin 1...2... kick out! Hangman wrzeszczy na Kravena, ten jednak pokazuje mu, że jest dziś wyjątkowo uczciwy. Snake zaś już wchodził na ring jednak Rosjanin odskoczył od Hangmana i powstrzymał go po raz kolejny! Hangman zmienia się z  Tanatosem ... Pan Ciemności łapie leżącego Lukkiego za szyje po czym wykosi go do góry w Liftin Chokehold!! Lukki próbuje się wyrwać jednak Tanatos 'wrzuca' go prosto do narożnika.. Po chwili wykonuje kilka Knee Hitów i zaczyna dusić rywala nogą! Lukki pada na matę.. Tanatos kolejny raz zmienia się z Hangmanem, a sam zakłada Lukkiemu Sharpshootera! Lukki walczy z bólem, a Hangman dobija go jeszcze Leg Dropem  Snake znowu wchodzi na ring ale po chwili musi go opuścić po interwencji Kravena! Widać, że Snake za chwilę eksploduje z  wściekłości.

 

Jan Kowalski – Snake na pewno nie jest zbyt szczęśliwy po brawurowych zagraniach Kravena.

 

Tony Hogański – Dawno nie widziałem tak uczciwego sędziego.

 

Jan Kowalski – Powinieneś się przekwalifikować i zostać super sędzią.

 

Tony Hogański – Idź ty lepiej restrukturyzuj górnictwo. 

 

Publiczność widząc całą sytuację taktyczną na ringu ni stąd ni z ową cheeruje.. Tanatos puszcza Lukkiego i wychodzi poza liny.. Hangman podnosi byłego kolegę z PCW i wykonuje mu masywnego Hangman's Neckbreakera!! Po chwili kopania leżącego Lukkiego whipuje go w narożnik Tanatosa i zaczyna coś tam dyskutować z rosyjskim arbitrem, a tym czasem Tanatos dusi w narożniku Lukkiego! Snake widząc to wchodzi szybko na ring ale Kraven po raz kolejny przy wielkim cheerze wyprowadza go poza liny! Kraven jest zdziwiony, że publiczność ma wobec niego radosne zamiary. Tymczasem Hangman jeszcze kopie Lukkiego po czym zaprowadza go do narożnika Snake'a.. Staje w bezpiecznej odległości.. Ręka Snake'a prawie dotyka ręki Lukkiego.. Jednak Hangman wykonuje German Suplexa! Po chwili powtarza ten manewr i po chwili kolejny German Suplex! Lukki jest ledwo żywy.... Hangman wykonuje Release German Suplexa! Lukki ląduje w narożniku Tanatosa.. Pan Ciemności od razu zaczyna okopywać byłego mistrza PCW.. Hangman taguje Tanatosa i po chwili obaj znęcają się nad Lukkim! Tanatos podnosi rywala i whipuje go na liny ale niespodziewanie dostaje Diving Forearm Smash !! Obaj wrestlerzy leżą! Lukki zaczyna się czołgać w stronę Snake’a jednak w ostatnim momencie Tanatos odciąga go za nogę na środek ringu! Pan Ciemności wykonuje Catapult tak, że Lukki trafia na wyciągniętą nogę Hangmana! Extreme Wrestler dusi przeciwnika w narożniku, a tym czasem Tanatos drażni Snake'a, którego rosyjski sędzia przez cały czas musi powstrzymywać od wejścia na ring! Tanatos taguje Hangmana.. Ten wykonuje wstającego Lukkiemu Reverse Neckbreaker.. Tym czasem Tanatos wskakuje na narożnik i skacze ze Splashem na Lukkiego! John pinuje 1….2... niespodziewany kick out!

 

Jan Kowalski – Tego to się Hangman nie spodziewał.

 

Tony Hogański – Wpuście Snake’a na ring... rozwali ich samym oddechem.. znaczy się wściekłością w oczach... furią i tak dalej...

 

Jan Kowalski – Tak.. tak... rozumiem cię... Tony.... znajdę ci psychiatrę.

 

John Hangman zaczyna się kłócić z Kraven, że niby to oszukuje. Rosjanin tłumaczy mu jednak, że jest uczciwy... Krab chce już wbić mu swoje racje do głowy, jednak Łowca przypomina mu, że jest sędzią i jak tylko podniesie na niego rękę zrobi mu krzywdę. Extreme Wrestler wraca, więc do swego dawnego zajęcia. Hangman podnosi Lukkiego i whipuje go na liny po czym Spinebusterem powala go! Hangman pokazuje, że to jest już koniec i nie ma już nic! (cheer) Podnosi przeciwnika i wkłada jego głowę między nogi.. Podwija jedną rękę .. Podwija drugą.. i otrzymuje potężnego Clothesline’a w plecy od Snake’a! (heel heat) Lukki uwalnia się, powala Hangmana i whipuje go na przeciwległy narożnik, a sam ku wielkiemu niezadowoleniu publiczności zmienia się ze swym tag partnerem!! (heel heat)  666 times PCW Polish Champ wskakuje na ring i natychmiast perfekcyjnym Jumping Tornado DDT strąca Hangmana, a po chwili zaś wykonuje kopa w brzuch i DDT Tanatosowi! Pin 1...2... kick out! Snake szybko podnosi się i natychmiast wykonuje Tanatosowi Katapultę tak  że Pan Ciemności wypada z ringu! Snake pomaga wstać Hangmanowi i whipuje go w narożnik! Po chwili sadza go na poduszkach i wykonuje Top Rope Vertical Suplex!

 

Jan Kowalski – Snake wszedł na ring i demoluje wszystkich.

 

Tony Hogański – Dlatego jeszcze nie zasnąłem.

 

Snake wrzuca Hangmana do narożnika i zaczyna okładać go różnego typu kopniakami, punchami, chopsami... Następnie whipuje go o liny i powala Clotheslinem.... Hangman leży, a Snake przygniata go Leg Dropem! (heel heat) Snake zadowolony z siebie kładzie się na Hangmanie, pin.........1..............2................Kraven pokazuje, że coś mu wpadło do oka i prosi o chwilę przerwy! Snake jest niezadowolony... wrzeszczy na Kravena.... ten jednak ‘olewa go’ zupełnie. Całe to zamieszanie wykorzystuje przebudzony John Hangman, który zachodzi Snake’a od tyłu i wykonuje mu Roll up, pin........1..............2.............. Kraven oznajmia, że buty Hangmana są nielegalne! (heel heat)  Extreme Wrestler wścieka się i zaczyna miotać przekleństwami... podnosi Snake’a i wymierza mu Egzekucję [Pedigree], pin......1.........2............Kraven przypomina sobie, że zostawił ciasto w piekarniku i chce wyjść poza ring. (heel heat)

 

Jan Kowalski – Pan World Champion nie był do końca uczciwy.

 

Tony Hogański – Jest ciekawie! Po raz pierwszy w EWF podoba mi się jakaś walka w której nie bierze udziału mistrz Szakal!

 

Hangman wścieka się i powstrzymuje go... zaczyna się kolejna kłótnia.... w międzyczasie Snake zmienia się z Lukkim... ten zachodzi pana Johna Hangmana od tyłu i wykonuje mu German Suplex.... Extreme Wrestler leży.... Lukki zakłada mu Lukki Breaker [Texas Cloverleaf]... Hangman walczy z bólem jednak w końcu poddaje się... Lukki świętuje... Kraven jednak pokazuje mu, że jego włosy są niezgodne z prawem i wyrzuca go poza ring. Na koniec stwierdza, że Lukki jest tu nielegalnie i prosi Snake’a na ring...

 

Jan Kowalski – Ta walka to parodia wrestlingu.

 

Tony Hogański – Nie znasz się.

 

Lukki i Snake wściekają się i zaczynają się we dwójkę kłócić z rosyjskim sędzią. Wtedy na ring wpada Tanatos z krzesłem w ręku... Kraven jednak wyrywa mu je i wymierza mu potężnego chair-shota (heel heat) .... Następnie widzi wstającego Hangmana i także trzaska go krzesłem przez łeb (heel heat)... Snake i Lukki świętują, że EWF World Champion przeszedł na ich stronę... jednak Kraven wyprowadza ich z błędu i każdemu z nich wymierza potężnego chair-shota... Rosjanin wrzeszczy do Angeliki Kucharskiej, żeby ogłosiła wynik walki... (Walka kończy się wynikiem nierozstrzygniętym)  

 

Jan Kowalski – Koniec walki....

 

Tony Hogański – Szkoda.

 

Kraven zadowolony z siebie podnosi w geście triumfu krzesło w górę, na co publiczność reaguje heel heatem. Zaczyna grać Hymn ZSRR.... Rosjanin zadowolony z siebie opuszcza arenę.

 

Jan Kowalski – Na tym kończymy dzisiejszą wstrząsającą Wrestlepaloozę. Żegnają was... Tony Hogański....

 

Tony Hogański – ..... oraz Jan Kowalski....

 

Jan Kowalski – Oglądajcie nas za tydzień...

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Transmisja urywa się.

 

 EWF Corporation™ 2003

 


Podobała ci się gala? Nie cierpisz je? Najlepiej będzie jak skomentujesz ją na FORUM.

Powrót na stronę główną


 

 

(Kolejny odcinek z serii - Wydarzyło się po gali....Widzimy biuro Prezydenta EWF. Esmeralda Martinez z nogami na biurku przegląda jakieś czasopisma. Po chwili w miejscu, gdzie znajdowały się drzwi pojawia się Hangman.)

 

John Hangman – Mam już tego dosyć. To co dziś zrobił ten Rusek sędziując nasz mecz przechodzi wszelkie granice! Muszę się na nim zemścić! Musze odzyskać World Title! Żądam z nim walki! Nie za miesiąc, nie za rok, ale już za tydzień. (Martinez próbuje coś powiedzieć) Nie, nie przerywaj mi teraz. Ta walka mi się należy! Dlaczego? Because John Hangman is eXtreeeeeme Wrestler! (Martinez znów próbuje coś powiedzieć) Teraz ja mówię. Chce pokazać temu Ruskowi, że nie ma litości dla skurwysynów!!! Więc co takiego ważnego chciałaś mi powiedzieć?

 

Esmeralda Martinez – Za tydzień odbędzie się walka Kraven the Hunter vs John Hangman - " I Quit Match" o EWF World Title... To wszystko, a teraz idź już, musze być sama... gdy oglądam „Armando z zaginionego lasu”....

 

(Transmisja ostatecznie kończy się.)