Powrót na stronę główną.

 

9.05.2002 – Toruń

 

Dark match – Snake pokonał Thaliona oraz Lorda Dragona. Na początku walki Lord Dragon rzucił się w pogoń za właśnie przelatującym komarem. Walka między pozostałymi wrestlerami z początku była w miarę wyrównana. Później jednak Snake zmasakrował swego rywala, a po każdej akcji otrzymywał gigantyczny cheer i gdy wykonał Anakondę [Tombstone Piledriver] odliczył Thaliona. Ku zaskoczeniu wszystkich publiczność nagrodziła Snake’a owacją na stojąco i ogromnym cheerem.

 

 

(Realizator pokazuje nam halę pełną dzikiego tłumu fanów wrzeszczących coś w stylu: EWF! EWF! EWF! Jak zawsze widzimy tłum transparentów: „Zwolnienia rządzą!”, „Jestem fanem Krzyżaków”, „Snake! Snake! Snake!”„Felix wróć! Wróć!”, „BOBO! BOBO!”, „Szakal odszukaj Bobusia!”, „Oddajcie nam Tony’ego!”, „Bryndza jesteś bombowy!”, „Gangsta zostaw Kamilę – weź mnie!” i tak dalej... Realizator zwraca uwagę na fakt iż na hali dostrzec można dziesiątki posterów Snake’a, po krótkiej chwili pokazuje nam stanowisko komentatorskie)

 

Jan Kowalski – Witamy państwa na kolejnej z rzędu Wrestlepaloozie. Niestety Tony Hogański opuścił nas na zawsze... Witają, więc państwa Rigoberdo Valdesa [Jan Kowalski]

 

Antoni Bryndza – Oraz BeBe!

 

Jan Kowalski – BeBe?

 

Antoni Bryndza – BeBe czyli BB czyli BOMBOWY BRYNDZA!!! HA-HA-HA-HA!!!!

 

Jan Kowalski – Jezusie nazarejski daj mi cierpliwość... Na dzisiejszej gali....

 

Antoni Bryndza – Zobaczymy jak bombowi Krzyżacy wygrywają bombowe Tag Team titles!! Krzyżacy! Krzyżacy!

 

 

Jednak zamiast muzyki pierwszych zawodników gra... „Nie ma litości” – Kazik i na rampie pojawia się.... John Hangman (cheer). W jednym ręku ma krzesło, w drugą ma owinięta łańcuchem (dostrzec można także bandaże – skutek przygody z trumną) Hangman wchodzi na ring, rozstawia sobie krzesło i siada na nim. Bierze mikrofon.

 

John Hangman - Martinez! Ty zabrałaś mi mój pas, ty sprawiłaś, że musiałem długi czas nie pojawiać się w Extreme Wrestling Federation i teraz właśnie dlatego, masz przyjść tu na ten ring! Nie obchodzi mnie czy będziesz sama, czy weźmiesz ze sobą członków swojej zboczonej ferajny, ale masz tu przyjść. Dopóki nie zobaczę tutaj Ciebie Latynoska suko nie opuszczę tego ringu, choćbym przez to miał zmarnować cały dzisiejszy show...

 

Hangman chwile kręci się po ringu, po czym siada. Po pół minuty bierze mikrofon.

 

John Hangman - Albo... Zmieniłem zdanie... jak za chwilę tutaj ciebie nie zobaczę.... To udam się do twojego biura osobiście by wyrównać rachunki....

 

Po chwili słyszymy Two Live Crew - „Fuck Martinez” [nowy theme] i na rampie pojawia się Esmeralda Martinez (mega heel heat).

 

Esmeralda Martinez - Witaj Johny.... Wszyscy jesteśmy wielce radzi, że zawitałeś w nasze skromne progi.

 

John Hangman - Zamiast mamić mnie tą pseudo- mądrą gadką choć tu na ten ring i spójrz mi prosto w oczy. Bo za chwilę to ja będę się musiał do Ciebie pofatygować, a wtedy nie będę już taki milutki.

 

Martinez powoli wchodzi na ring, gdzie staje naprzeciwko Hangmana.

 

John Hangman - Teraz skoro już tu jesteś przedstawię ci moje żądania.... Po pierwsze mam natychmiast jeszcze dziś dostać jakąś walkę.... Po drugie na następnej gali mam walczyć o to, co należy do mnie.... O World Title... Po trzecie….

 

Esmeralda Martinez - Chwileczkę,  chwileczkę amigo…. Dlaczego uważasz, że w moim królestwie możesz czegoś żądać?

 

John Hangman - Because John Hangman is eXtreeeeeeeeeeeeeme Wrestler (mega cheer)

 

Esmeralda Martinez (z ironia) - Skoro jesteś taki “extreme” to zobaczymy jak przetrzymasz to, co za chwilę ci przekażę..... EWF jest moje i ja ustalam zasady... Żaden człowiek nie może robić tego za mnie.... Uważnie posłuchaj mojej odpowiedzi..... Brzmi ona..... NIE!

 

Hangman chwilę patrzy na nią z niedowierzaniem. Po chwili zaczyna się do niej powoli zbliżać.

 

Esmeralda Martinez - Nie możesz mnie uderzyć... jestem twoją szefową (what?).... Noszę szkła kontaktowe (what?) jestem kobietą... (what?)

 

John Hangman - Czy ktoś na tej sali chce, żeby Seniorita Martinez poczuła smak Egzekucji? (cheer)

 

Hangman zaczyna iść dalej w stronę przygniecionej do rogu Martinez. Wtedy na ring wpada Rottweiler i nokautuje Hangmana uderzeniem krzesłem (heel heat) Następnie wykonuje na nim Drive in Terror! (patrz roster) Martinez poprawia wygląd i bierze mikrofon, po czym staje nad leżącym Hangmanem.

 

Esmeralda Martinez - A jednak nic nie możesz mi zrobić. Twój dzisiejszy występek był karygodny. Ale ja ciebie nie zwolnię..... Za bardzo cię.... lubię... (what?) Już za tydzień zobaczymy czy jesteś dość eXtremalny by zmierzyć się z moim nowym nabytkiem Rottweilerem.... (what?) Wy się nie znacie. Rottweilerze... To Hangman.... wieczny przegrany. Hangman.... To mój osobisty ochroniarz Rottweiler ... Już za tydzień poznasz go bliżej... A wtedy.... NIE BĘDZIE LITOŚCI DLA SKURWSYNÓW!!!!

 

Rozlega się Two Live Crew – „Fuck Martinez” i Esmeralda schodzi z ringu, Rottweiler również (oczywiście poszczekując). Publiczność żegna ich heel heatem.

 

Martinez schodzi z ringu, Rottweiler również (oczywiście poszczekując). Publiczność żegna tę parę heel heatem).

EWF FTW Tournament:

Stairway to Hell Match

Wolf vs Super Crazy

 

 

Antoni Bryndza – To też są bombowi chłopacy!

 

 

Gra “My Way”- Limp Bizkit I na ring wchodzi Super Crazy, któremu towarzyszy Smela. Publiczność cheeruje, a TV Champion razem ze swym pomocnikiem szykuje się do walki, wśród krzeseł, drabin i stołów.

Po chwili muzyka zmienia się na "The Zoo", słychać wycie wilków i na ring powoli wchodzi Wolf.

 

Gong. Wrestlerzy zaczynają krążyć wokoło ringu. Pierwszy Wolf próbuje Clothesline, ale Super Crazy robi unik, odbija się od lin i wykonuje Drop Kick na przeciwniku. Następnie Crazy rozstawia jedną z drabin. Wolf wykorzystuje to wstaje, whipuje przeciwnika o liny i rzuca Powerslamem na stojący nieopodal stół. (EWF! EWF! EWF!)

 

Antoni Bryndza – To było niesamowite!!!!!!!!!!!!!!

 

Wolf pinuje 1.. Crazy robi szybki wykop. Następnie obaj wrestlerzy podnoszą się. Wolf wbiega na 3 schodek drabiny i skacze na rywala z Pełnią Księżyca (Moonsault). Pin 1.... 2.... kick out. Wolf widzi, że na razie szybko nie poradzi sobie z Crazym, więc zakłada mu Ankle Lock. Crazy nie chce się poddać. Wolf jednak nie puszcza chwytu. Smela wchodzi na barierki i zagrzewa publiczność do dopingu (Super Crazy! Super Crazy!).

 

Antoni Bryndza – Super Crazy! Super Crazy!

 

Jan Kowalski – Mógłbyś się w miarę uspokoić.

 

Crazy mimo, iż jego noga cały czas jest w uścisku wstaje i „wolna” nogę kopie Wolfa w twarz. Crazy’ emu udaje się uwolnić. Wchodzi na drabinę i skacze na rywala z Guillotine Leg Dropem. (EWF! EWF! EWF!) Crazy pinuje 1...2... kick out. Wolf szybko wstaje, whipuje swojego rywala o liny, ale ten obraca się o nie i wyskakuje z ringu. Tam chwilę dyskutuję ze Smela. Wolf wykorzystując nieuwagę swojego rywala wchodzi na narożnik i skacze z Pełnią Księżyca (Moonsault), ale Crazy odsuwa się i Wolf ląduje na matach wokoło ringu. Crazy wchodzi na barierki i skacze na rywala z Elbow Drop’ em. (EWF! EWF! EWF! EWF!) Obaj powoli wstają. Wolf najpierw kopie Crazy’ ego w brzuch i wynosi jak do Powerbomba, ale Crazy kontruje z Hurricanraną, po której Wolf ląduje za barierkami. (EWF! EWF! EWF!) Wolf szybko wstaje. Po chwili krzyczy „Hey, where's the chair?!?!”, jakiś fan podaje mu krzesło. Wolf próbuje uderzyć nim rywala, ale Crazy drop kick’ uje mu je w twarz. (EWF! EWF! EWF!)

 

Antoni Bryndza – Bombowo!

 

Jan Kowalski – To straszne.

 

Crazy przy pomocy swojego managera wnosi Wolfa z powrotem przez barierki i następnie na ring. Tam przy maksymalnym wysiłku wykonuje na swoim Przeciwniku Crazy Slam (Olympic Slam) tak, że Wolf uderza w drabinę przewracając ją jednocześnie. (EWF! EWF! EWF! EWF!) Crazy pinuje 1....2.... 2.5 kick out! Obaj wrestlerzy wstają. Wolf z clothesline. Następnie Wolf rozstawia tę drabinę, wchodzi na nią razem z Super Crazy’ m. Gdy jest na samej górze, wynosi go i rzuca Gorilla Press Slamem, ale Crazy robi w powietrzu ewolucję i saltem ląduje na ziemi! (EWF! EWF! EWF! EWF!)

 

Jan Kowalski – Tylko nic nie mów.

 

Antoni Bryndza – Ja wcale nic nie chciałem powiedzieć Ahmed.

 

Wolf skacze na przeciwnika z Crossbody. Pinuje 1...2.... kick out. Wolf I Crazy wstają. Crazy wykonuje na rywalu Ground Zero [Double Arm DDT]. Pinuje 1.....2... noga Wolfa na linach. Crazy wchodzi więc na narożnik i skacze na przeciwnika ze Swanton Bombem, ale Wolf łapie go w powietrzu i wykonuje Powerbomb na lezącego na ringu krzesło! (EWF! EWF! EWF!) Po chwili widzimy Lawinę Agonii (Double Powerbomb). Wolf pinuje 1...2....2.99 kick out. Tymczasem na ring wpada Vampirro, ale nie nadąża nawet dotknąć Wolfa, gdyż ten potężnym Clothesline’ m wyrzuca go z ringu. Wolf odwraca się, a Crazy skacze na niego ze Splashem z drabiny. Pinuje 1....2...3  (Zwycięzcą i pierwszym finalistą turnieju FTW jest: Super Crazy). Wolf bierze mikrofon.

 

Wolf - It's time! It's time!! It's... Wolf time!!! (cheer) Nie jestem w finale Fuck The World Title Tournament… Jednak chcę podziękować Super Crazy’ emu. Świetna walka.... It’s time! It’s time!! It’s Super Crazy time!! (mega cheer)

 

Crazy dziękuje swemu niedawnemu rywalowi i razem opuszczają ring.

 

Antoni Bryndza – Ten wilczy gest... chlip...chlip... był taki wzruszający...

 

Jan Kowalski – Jaki jeszcze?

 

Antoni Bryndza – Bombowy!

 

 

(Widzimy jeden z korytarzy toruńskiej hali. Niespodziewanie zza jakiegoś tam zakrętu wychodzi Snake [giga cheer + Snake! Snake!], w pewnym momencie zagradzają mu drogę Krzyżacy!)

 

Morgion – Stój waszmość! Ten fragment korytarza jest lennem Zakonu Barnaby Zbawiciela! Nie przejdziesz czarny płomieniu z Thangorodrimu! Nie przejdziesz!

 

Thunder – Nie przejdziesz!!!!!!!

 

(Snake powala obu Double Clotheslinem i kieruje się sobie tylko znaną ścieżką [giga cheer + Snake! Snake! Snake! Snake!])

 

 

Jan Kowalski – Ach ci Krzyżacy.

 

Antoni Bryndza – To bombowi chłopacy! Jeszcze dziś będą nowymi EWF Tag Team Championami!

 

 

 

EWF FTW Tournament:

Stairway to Hell Match

Rottweiler vs Marco

 

 

Antoni Bryndza – A oni to nie są bombowi… są be!

 

Gra “Here comes the PAIN" – Slayer I na ring wchodzi Rottweiler (heel heat). Na ringu znajdują się 2 drabiny, kilka stołów I kilka krzeseł. Rottweiler zaczyna szykować się do walki.

Gra Kaliber 44 ‘Konfrontacje’ i na ring przy nieco mniejszym heel heacie wbiega Marco.

 

Gdy tylko pojawia się na ringu od razu obrywa Big Boot od Rottweilera. Ten podnosi Marco’ a i rzuca go Gorilla Press Slamem na jeden z okolicznych stołów! (EWF! EWF! EWF! EWF!) Rottweiler pinuje 1.... kick out. Marco podnosi się wbiega na liny i skacze na Rotta z Moonsault, ale ten się odsuwa i Marco ląduje na macie ringu. Rottweiler bierze mniejsza z drabin, rozstawia ją. Następnie koło niej rozstawia 2 stoły na sobie, a na nich jeszcze krzesełko. Następnie whipuje Marco o liny i rzuca z Powerslamem na maty ringu. Następnie razem z nim wchodzi na górę drabiny. Tam łapie go za szyję i zrzuca z drabiny Chokeslamem na krzesło i dwa stoły!!! (EWF! EWF! EWF! EWF! EWF!)

 

Jan Kowalski – Jezusie nazarejski i najświętsza Panienko z Gwadelupy!!!!

 

Antoni Bryndza – Drugie przykazanie!!!!!!

 

Jan Kowalski – Was?

 

Antoni Bryndza – Nie wymawiaj imienia pana Boga swego na daremno

 

Marco leży zupełnie bez życia. Rottweiler powoli schodzi z drabiny. Staje nad leżącym przeciwnikiem. Następnie czeka, aż ten wstanie. Marco robi to bardzo powoli, a gdy mu się to udaje Rottweiler powala go z Clothesline. Pinuje 1...2... kick out. Rottweiler bierze krzesło I potężnie uderza nim w głowę rywala. Marco pada na ziemię. Rottweiler pinuje 1....2.... kick out! Rottweiler nie może w to uwierzyć. Zaczyna kłócić się z sędzią. Wtedy Marco wchodzi na narożnik i wykonuje drop kick.  Marco pinuje 1... Rottweiler szybko wykopuje. Marco nie daje wstać przeciwnikowi atakując go wielokrotnie krzesłem. Następnie Marco wbiega kolejny raz na narożnik i wykonuje Overfeet (5 Star Frog Splash), ale Rottweiler wystawia nogę, przez co Marco zwija się z bólu. Wtedy Rottweiler podnosi przeciwnikai wykonuje na nim Death Penalty! (patrz roster).

 

Antoni Bryndza – Aaaa! To było koszmarne!!!!!!!!!! Zamykam oczy!!!! Uciekam!!! (Bryndza chowa się pod stolikiem komentatorskim)

 

Po chwili staje nad leżącym rywalem i kładzie na nim nogę. Pin.... 1......2.... Rottweiler podnosi nogę. (heel heat). Rott bierze rywala i rzuca w go w narożnik. Następnie kopie go dłuższą chwilę. Podnosi go w pozycji jak do Powerbomba i szykuje się do wykonania tego ciosu. Jednak Marco wyrywa się, staje nogami na stole, kopie w brzuch Rotta i wykonuje mu X- Factor, tak, że Rott upada na stół, na którym stał Marco! (EWF! EWF! EWF)! Marco kładzie swojego przeciwnika w narożniku i wykonuje na nim Bronco Bustera (X- Pac Sux X- Pac Sux!) Następnie Marco kładzie swojemu przeciwnikowi krzesło na głowę. Po czym wykonuje Supersonic Drop  patrz roster). Pin...1....2.... 2.5... kick out! Marco ze złością wykonuje Marco’s Spinning Buster (patrz roster) na Grudzińskim. Rottweiler wykorzystując, chwilę nieuwagi rywala wynosi swojego przeciwnika, chce zrobić na swoim rywalu Drive in Terror....

 

Jan Kowalski – Jest super...

 

W tym momencie słychać pierwsze dźwięki „Nie ma litości” Kazika.... Rottweiler zaczyna spoglądać się w stronę FeliXtronu. Wykorzystuje to Marco, który wyrywa się i wbiega na 4 metrową drabinę. Rottweiler nadal patrzy się w stronę wejścia. Wtedy z publiczności wybiega Hangman (cheer) Rott nie widzi. Go po chwili słysząc cheerującą publiczność odwraca się, wtedy to Hangman kopie go w brzuch, po czym wykonuje Egzekucję! (mega cheer) Hangman mówi coś do leżącego przeciwnika, po czym widząc, że sędzią się budzi Hangman ucieka z ringu, przez publiczność. Rottweiler leży bez ruchu. Marco widząc, że na dole jest bezpiecznie skacze na przeciwnika z Flying Elbow z 4 metrów! (EWF! EWF! EWF! EWF!) Pinuje 1...2...3 (Zwycięzcą i drugim finalistą turnieju FTW jest: Marco)

 

Jan Kowalski – Można się było tego spodziewać. Na szczęście dla mnie i dla państwa Bryndza nadal siedzi pod stołem komentatorskim i nic nie wskazuje na to, że stamtąd wyjdzie.

 

Antoni Bryndza (wychodząc spod stanowiska)Już jest spokojnie? Dzięki Ahmed, że mnie osłaniałeś.

 

Jan Kowalski – Przez chwilę było tak pięknie...

 

 

(Kamera przenosi nas na jeden z korytarzy, gdzie dostrzegamy Bad Boya niosącego wielki portret Kamili. Niespodziewanie zza narożnika wychodzi Claw z kubkiem kawy i wpada na Czarnucha oblewając kawą płótno)

 

Bad Boy – Coś ty zrobił!!!!

 

Claw – Sorry dude! To był przypadek!

 

Bad Boy – Psi zadek to ja ci pokażę!

 

Bad Boy Bill bierze zamach i z łezką w oku rozbija obraz na głowie Claw’a.

 

Bad Boy – Przez Ciebie zniszczyłem przepiękny obraz! Gdy rozprawię się z Gangstą (cheer) zniszczę twój głupi łeb! Ja nie jestem Kravenem i nie daruje ci życia!

 

(Bad Boy pochyla się nad leżącym Clawem i dostrzega na jego piersi pamiętną króliczą łapkę, którą odrzucił Kraven. Bill uśmiecha się i zrywa ją z nieprzytomnego Claw’a)

 

Bad Boy – Ha! Ha! Ha!

 

(Wracamy na ring)

 

 

Antoni Bryndza – To było przerażające! Jednakże teraz nastąpi równie przerażająca walka!

 

 

(Przenosimy się na korytarz hali... Widać w nim idącego na swoją walkę Vampirro.... Po chwili jednak członka Rebeliantz powala od tyłu.. Ghul!!)

 

Jan Kowalski - wygląda na to że Hardcore Match już się rozpoczął..

 

 

 

Hardcore match:

Vampirro vs Ghul vs Uga-Buga

 

 

Vamp whipuje Ghula na jakieś skrzynki... Po chwili podnosi jedną z leżących obok rurek.. Vampirro dwukrotnie uderza Ghula metalową rurką, Ghul wrzeszcząc z bólu trzyma się za plecy.. Vamp ciągnie Ghula w głąb korytarza... Po chwili widać biegnącego  Ugę Bugę, Vampirro rzuca w jego stronę Ghula.. Malutki Uga Buga z błyskawicznym Frankenstainerem na wysokim Ghulu...

 

Antoni Bryndza - To było efektowne!!! Wspaniały akrobata!!

 

Vamp ponownie zaczyna obijać leżącego Ghula rurą.. Uga Buga z trudem wchodzi na szczyt stojących obok skrzynek i skacze na Ghula z Asai Moonsault.. Ghul leży bez ruchu, Vampirro mierzy wzrokiem Ugę-Bugę po czym.. wyciąga w jego stronę rękę!!.. Uga Buga patrzy się ze śmieszną miną na Vampirro i również wyciąga swoja dłoń.. Vamp powala Uge Bugę rurką!... Vampirro zaczyna ciągnąc Ghula... Wrestlerzy wychodzą już pod FeliXtron.. Vamp okopuje Ghula, podnosi go i...wykonuje Shadowslam z rampy na lężącą sporo metrów niżej posadzkę!! (EWF! EWF!) Widać również Ugę-Bugę, który widząc co się dzieje ustawia się na rampie i skacze na leżącego niżej bez życia Ghula z Moonsault!!!!!!! (EWF! EWF! EWF!) Vamp patrzy z góry z niedowierzaniem...

 

Jan Kowalski - Udzielcie Ghulowi pomocy... Puśćcie reklamy!

 

Vampirro kieruje się wolnym krokiem w stronę ringu... Technicy zajmują się nieprzytomnym Ghulem, leżący obok Uga Buga trzymając się za brzuch zaczyna wstawać... Vamp wrzuca na ring parę stołów, krzeseł i kendo stick’a.. Uga Buga zmierza w stronę ringu.. Vampirro rozkłada w tym czasie trzy stoły, w tym dwa na sobie..

 

Antoni Bryndza - Jeeej! Pomysłowa konstrukcja!!!!!

 

Jan Kowalski - .......... [Janek macha tabliczką „Bring back Tony”]

 

Uga Buga wbiega na ring, odbija się od lin i wykonuje na zaskoczonym Vampie Head Scissors!! Malutki Uga wchodzi na narożnik i skacze z Corkscrew Planchą!.. 1.....2.....kick out.. Uga bierze jedno z krzeseł.. Rzuca je Vampowi znajdującemu się na kolanach i uderza z Dropkickiem w krzesło które nokautuje trzymającego je Vampirro... Uga Buga podnosi Vampirro, „obkręca” go i wykonuje Kid Crusher....

 

Jan Kowalski - Faworyt dostaje wielki łomot.

 

Pin...1.....2.......Vamp robi wykop... Zdenerwowany Uga Bugga zaczyna wrzeszczeć coś w nieznanym języku.. Uga wykonuje serię Headbuttów.. Uga podnosi wykończonego Vampa, z trudem rzuca go o liny i podcina go tak, że Vampirro pada na stół łamiąc go!... Uga na środku ringu zaczyna dziwny taniec zwycięstwa, publika słabiutko cheeruje.. Uga wchodzi na narożnik.. Vamp słaniając się na nogach wstaje.. Uga Buga wskakuje mu na ramiona niczym do Hurricanrany, Vamp jednak kontruje z Powerbomb miażdżąc stół plecami cruisera. pin...1........2..........3! (Zwycięzcą walki został : Vampirro)

 

Jan Kowalski - Wyjątkowo fartowne i mizerne zwycięstwo Vampirro..

 

Antoni Bryndza - Jak na mój gust to Uga-Buga ma talent!!!!!!!!!!!!

 

Jan Kowalski - Fajnie Antek...

 

 

(Realizator pokazuje nam materiał nakręcony kilka godzin wcześniej. Widzimy szpitalne łóżko, w którym nadal nieprzytomna leży Kamila, obok niej na stołku siedzi Bad Boy i czyta jej bajki. Kamera robi zbliżenie na twarz „kolorowego”)

 

Bad Boy – Cała Polska czyta dzieciom!

 

 

(Przenosimy się do biura Esmeraldy Martinez, gdzie dostrzegamy Panią Prezes. W pewnym momencie wchodzi do pomieszczenia człowiek zwany Gangstą)

 

Esmeralda Martinez – Nie umiesz pukać?

 

Gangsta - Woli chyba pani, żebym wchodził bez pukania niż bym miał kopniakiem rozwalać drzwi.

 

Esmeralda Martinez – Tych nie załatwisz tak łatwo. To antywłamaniowe drzwi firmy – Gerda! (Martinez wyjmuje pilota i zamyka drzwi)

 

Gangsta – To super. Mam sprawę... więc.... egh.... jakby to powiedzieć... tak... tak w miarę przejrzysto.

 

Esmeralda Martinez – Prostych słów się boi największy nawet twardziel. Odwagi!

 

Gangsta – No, więc zaczyna się światowy sezon strong manów... Zaproponowano mi bardzo korzystne warunki finansowe i na jakiś czas chciałbym opuścić....

 

Esmeralda Martinez – 30 %.

 

Gangsta - Co 30 %?

 

Esmeralda Martinez – Przekażesz 30 % tego wynagrodzenia do kasy EWF i możesz jechać nawet do Pakistanu.

 

Gangsta – Nie ma sprawy. 

 

Gangsta podchodzi do drzwi i wywala je kopniakiem, by po chwili zniknąć...

 

Esmeralda Martinez - Polska to bubel!

 

Gangsta (wystawiając łeb przez drzwi) Nie były takie dobre!

 

(Wracamy na ring) 

 

 

Jan Kowalski – Tak, wiec walka Gangsty z Bad Boyem będzie jego ostatnią na jakiś czas.

 

 

 

 

EWF Tag Team Championship:

Krzyżacy vs Bubba Ray & Claw (c)

 

 

Rozbrzmiewa “Bogurodzica” i spod FeliXtronu wychodzi krzyżacka drużyna. Morgion i Thunder zakuci są w ciężkie zbroje... z trudem wchodzą na ring. Niespodziewanie Krzyżacy zaczynają zdejmować swoje uzbrojenie, tak że zostają tylko lekkiej kolczudze i zielonych rajtuzach. Morgion chwyta mikrofon: 

 

Morgion – Ha! Ha! Ha! Myśleliście, że będziemy walczyć w zbrojach?! Nie powtórzę błędu sprzed tygodnia. Cały tydzień chodziliśmy zakuci w zbroje... ćwiczyliśmy w nich... i tak dalej.... To była część naszego olśniewającego treningu. Teraz zniszczymy tych waszmościów!

 

Thunder – Wiwat swawola! Niech żyje wolność! Wolność i swoboda!

 

Słychać Slipknot – Left Behind i na ring zmierzają Bubba Ray oraz Claw z pasami Tag Teamów.

 

Antoni Bryndza – Do boju bombowi Krzyżacy!!!!!!!!

 

Bubba i Claw od razu Clothesline’ują przeciwników.. Thunder i Morgion wstają.. Bubba kopie Thundera w brzuch.. Powerbomb! Claw z Pumphandle PowerSlam na Morgionie.. „Krzyżacy” sturlują się poza ring, mistrzowie Tag Teamów korzystają tymczasem z okazji i taunt’ują wchodząc na narożniki.. Thunder & Morgion naradzają się poza ringiem.. Bubba kieruje się do swojego narożnika, Claw charakterystycznym gestem zachęca przeciwników do walki... Zdenerwowany Morgion wchodzi na ring, rozpoczyna się brawl.. Silniejszy Morgion whip’uje Clawa, „Krzyżak” z Powerslam, pin.... 1....2….kick out Clawa... Morgion podnosi Clawa I ciągnie go do narożnika.. Tag.. Thunder z Backbreaker...

 

Antoni Bryndza - To tak zwany Thunder Drop!!!!!!!!

 

Jan Kowalski - I co z tego...? (Kowalski wyjmuje spod stolika komentatorskiego tabliczkę „Bring back Tony”)

 

Thunder zaczyna idiotycznie taunt’ować na środku ringu... W międzyczasie wstaje Claw... Thunder jednak tego nie widzi i dalej drażni publiczność.. Morgion wrzeszczy coś  stronę Thundera... ten się odwraca.. po czym otrzymuje kopniaka w podbrzusze i Pedigree!!!!..... Pin...1...przerywa Morgion!.. Zdenerwowany Claw wstaje i mierzy wzrokiem Morgiona.. Bubba Ray wchodzi na ring, Claw whipuje Morgiona o liny, Bubba wynosi go do góry..... 3 D!!!!!!!! (EWF! EWF!) Bubba & Claw przy cheerze widowni zdejmują kolczugę z piersi Morgiona.. Claw wykonuje Morgionowi Powerbomb wprost na leżącą „zbroję”.. Bubba tymczasem z Bubba Bomb na Thunderze... Claw ciągnie nieprzytomnego Morgiona i kładzie go na Thunderze.. Claw kładzie się plecami na dwójce leżących na sobie Krzyżaków.. Bubba schodzi już z ringu po pasy... pin....1.......2........3! (Zwycięzcami zostali: Bubba Ray & Claw)

 

Antoni Bryndza – Buu! Biedni Krzyżacy!!

 

Jan Kowalski – To czyim jesteś teraz fanem?

 

Antoni Bryndza – Pozwól, że odpowiem ci w ten sposób: „Snakemania is running wild”!

 

 

(Realizator pokazuje nam wnętrze samolotu. Dostrzegamy tam ubranych w mundury Armii Czerwonej: Tony’ego Hogańskiego oraz Szakala, a także dwóch żołnierzy, otwiera się „śluza” i wśród niesamowitego huku ledwo słychać rozmowę)

 

Żołnierz (wrzeszcząc) To tu! Jesteście panowie pewni swego postanowienia?! Jeszcze można się wycofać!

 

Tony Hogański (wrzeszcząc) Nie ma mowy! Radar pokazuje, że Bobo jest gdzieś tam na dole!

 

Szakal (wrzeszcząc) Musimy odnaleźć Bobusia! To sprawa życia i śmierci!

 

Żołnierz (wrzeszcząc) Jednakże Iran nie jest bezpieczny o tej porze roku!

 

Tony Hogański (wrzeszcząc) Jesteśmy pewni swego! Bobo jest gdzieś w ruinach Persepolis! Ruszamy!

 

Żołnierz (wrzeszcząc) Nie zapomnijcie otworzyć spadochrony swoje! Życzę szczęścia! Będzie wam potrzebne!

 

(W tym momencie Szakal i Tony wyskakują z samolotu, a kamera przenosi nas w okolice stołu komentatorskiego)

 

 

Jan Kowalski – Tony odnajdź Bobusia i wróć do nas!!!

 

 

 

EWF World title shot Championship:

No DQ match:

Juice (c) vs Tommy Pain

 

 

Jan Kowalski – Mam takie pytanie… kiedy ta walka została zmieniona w No DQ match?

 

Antoni Bryndza – To była bombowa decyzja!

 

Rozlega się Rage Against The Machine - "Killing In The Name Of" I witani cheerem w stronę ringu zmierzają Tommy Pain oraz Juice…

 

Antoni Bryndza – A ci bombowi chłopacy czego tu chcą? Ahmed, powiedz!

 

Jan Kowalski – A skąd ja mam wiedzieć...

 

Po krótkiej chwili oczekiwania Angelika Kucharska podaje obu panom mikrofon:

 

Tommy Pain - Ekhkhem... Czy mogę prosić wszystkich o uwagę? (cheer stopniowo ustępuje) Zgromadziliśmy się tu dziś by wyrazić swój protest przeciwko polityce Esmeraldy Martinez.... Tak, więc.....

 

Niespodziewanie gasną światła....

 

Antoni Bryndza – Boje się!!!!

 

Spod FeliXtronu nieoczekiwanie zaczyna wychodzić tłum „druidów” z pochodniami w ręku. Na samym końcu widać jak dwójka druidów ciągnąc za sznur wprawia trumnę w ruch. Pain i Juice stojący na ringu są zdziwieni. Druidzi docierają w okolice ringu, gdzie zostawiają krystalicznie czarną trumnę. Niespodziewanie spośród publiczności wybiega Rottweiler z krzesłem (heel heat), który zaczyna okładać nim Juice’a... el Nino pada.... Outlaw nie przerywa „otrzaskiwania” Juice’a... sytuacje przerywa Pain, który chwyta Rotta i uderza na nim Painbringer [Running Tombstone] (cheer) .... niespodziewanie podnosi się wieko trumny.... wychodzi z niej Tanatos [z World title]! (heel heat) Lord Ciemności gestem ręki zapala światło... Pain odwraca się.... jednak zostaje powalony ciosem z mistrzowskiego tytułu. Tanatos pomaga wstać Rottweilerowi... rozlega się Two Live Crew - „Fuck Martinez” i na ring przychodzi pani Prezydent (mega heel heat) Esmeralda podnosi leżący na ziemi mikrofon:

 

Esmeralda Martinez – Myśleliście, że ta walka się tak po prostu nie odbędzie? Że wejdziecie na ring... powiecie dwa słowa... głupia polska publiczność zacznie kwiczeć z zachwytu jak zarzynana świnia (heel heat) Chyba jednak przeliczyliście się...  Jeśli nie staniecie do walki... rozwiążę wasze kontrakty z EWF, a wtedy gdzie się podziejecie? Jeśli, więc wasza przyszłość jest wam miła radzę wam stanąć do walki... Dziękuje... (heel heat)

 

Znów słyszymy Two Live Crew  - “Fuck Martinez” i Esmeralda wraz z Tanatosem, Rottweilerem i World title opuszcza ring.... po drodze Tanatos chwyta Paina i wrzuca go do trumny, zamykając go wewnątrz.... Sędzia Grudziński daje sygnał do rozpoczęcia walki....

 

Jan Kowalski – Szczerze mówiąc to dla Juice’a i Paina nie ma innej alternatywy niż walka....

 

Juice powoli zaczyna się podnosić.... rozgląda się w poszukiwaniu swego partnera...  nie widząc go nigdzie powoli opuszcza ring... kierując się do wyjścia spogląda chwile na trumnę.... niespodziewanie wieko podnosi się i trafia Juice’a przez łeb, powalając go... Z trumny wychodzi Tommy i rozgląda się (jak to wcześniej czynił el Nino) w poszukiwaniu swego partnera. Po chwili dostrzega go leżącego obok trumny. Pain pomaga wstać Sokowi. (cheer) Tommy próbuje coś wyjaśnić Juice’owi.... ten jednak powala go Clotheslinem...

 

Antoni Bryndza – Rozpoczynać bombową walkę!!!!! 

 

Juice zaczyna okopywać Paina... chwyta go i uderza głową o wieko trumny.... jeden raz... drugi... trzeci... czwarty.... Pain zaczyna krwawić...  el Nino wrzuca go na ring, a sam wyjmuje spod maty krzesło, które wrzuca na ring... Juice przechodząc po trumnie wchodzi na narożnik i skacze z Launching Moonsault! (EWF! EWF!) Juice podnosi krzesło i uderza nim leżącego Paina w brzuch. Następnie znów wdrapuje się na narożnik... Tommy powoli wstaje.... el Nino skacze na niego z Springboard Hurricanrana... były EWF World Champion podnosi rywala/partnera i chce wepchnąć go w narożnik, jednak ten nie daje się i to el Juicey uderza głową o narożnikowy słupek. Jednak szybko dochodzi do siebie i wdrapuje się na narożnik... jednak Pain jest już tam z nim...

 

Jan Kowalski – Taki stary a jak szybko reaguje.

 

Dochodzi do szamotaniny.... Tommy z całej siły zrzuca Juice’a z narożnika (w przeciwną stronę do punktu wejścia)... ten upada załamując wieko trumny!!!! (EWF! EWF! EWF!) Pain schodzi za nim w dół... el Nino leży nieprzytomny wśród zdemolowanej trumny...

 

Antoni Bryndza – Tanatos nie będzie zadowolony.

 

Tommy wyjmuje z trumny dość pokaźny fragment zdemolowanego wieka i uderza nim Juice’a w głowę.... broń rozpada się na pół.... Pain wyciąga rywala/partnera z trumny. Rzuca go o barierki oddzielające ring od publiczności... Sok osuwa się na ziemię... Tommy wyjmuje spod maty kendo stick! Próbuje nim uderzyć Soka, ten jednak jakimś cudem wykopuje mu go z rąk... a następnie (ciągle leżąc) kopie go w krocze (Ohhh!)

 

Antoni Bryndza – Jakie to fajne! Bombowe wręcz!

 

Jan Kowalski – Najświętsza panienko z Gwadelupy daj mi cierpliwość...     

 

Obaj wrestlerzy leżą... pierwszy wstaje Juice..... podnosi Paina i wrzuca go do trumny.

 

Antoni Bryndza – Znów ten sarkofag!

 

el Nino wchodzi na narożnik i skacze z The Cannonball [Corkscrew Frog Splash Off The Top Rope] na leżącego w trumnie Tommy’ego!!!!! (EWF! EWF! EWF! EWF!) Juice wyjmuje Tommy’ego z trumienki i wturluje go na ring. Juice opiera się o linę i czeka, aż Pain wstanie... po jakimś tam czasie, gdy to się rzeczywiście dzieje el Juicey rzuca się na rywala/partnera i dochodzi do zwarcia. Niespodziewanie Tommy spycha Soka do narożnika i uderza go kilka razy kolanem. Próbuje wykonać Splash, ale Juice odsuwa się i Pain uderza o słupek narożnika. el Nino próbując wykorzystać drobne zamieszanie próbuje wykonać Tommy’emu German Suplex... ten jednak uderza go łokciem w twarz i następnie uderza na nim The Impaler... Obaj wrestlerzy leżą.... Po chwili jednak zaczynają podnosić się.. każdy w przeciwległej stronie ringu.

 

Antoni Bryndza – Ale mają bombowe wyczucie.

 

Niespodziewanie Tommy Pain robi Spear na rywalu/partnerze, co sprawia, że Pan Sok pada na ziemie. Tommy podchodzi do niego i zakłada mu Pain 4 U [Mongolian Claw] Juice jednak  nie poddaje się i udaje mu złapać lin. Pain, więc wstaje i wycofuje się do jednego z narożników. el Nino z trudem wstaje... opiera się o liny.... Pain podchodzi do niego... jednak niespodziewanie Juice uderza go z Elbow Hit, następnie rzuca rywala o liny i powala z Clothesline. Następnie wykonuje mu Japanese Arm Drag, pin 1….2.... kick out. Pan Sok kopie chwilę swojego rywala, a  następnie uderza go z Elbow Drop, po czym wykonuje na nim Hurricanranę. Niespodziewanie spośród publiczności wychodzi Snake z krzesłem

 

(giga cheer + Snake! Snake! Snake!) wchodzi na ring i uderza Juice’a krzesłem w twarz! (Snake! Snake! Snake!)

 

Jan Kowalski – Ta toruńska publiczność jest jakaś dziwna. Śmiesznie reaguje na Snake’a.

 

Snake wchodzi na narożnik i zaczyna chyba świętować... (giga cheer + Snake! Snake! Snake!) Snake opuszcza arenę przy ogromnej radości tłumu.

 

Jan Kowalski – Szczerze mówiąc nie rozumiem ani zachowania pana Snake’a ani zachowania publiczności...

 

Niespodziewanie Tommy kładzie rękę na „zwłokach” Juice’a... pin……..1……….2………3 (Zwycięzcą i zdobywcą title shotu jest: Tommy Pain)

Pain wstaje i pomaga wstać Juice’owi. Rozlega się Rage Against The Machine - "Killing In The Name Of" i el Nino oraz Pain opuszczają ring. Tymczasem na FeliXtronie pojawia sie powtórka I publiczność widząc Snake’a znów szaleje....

 

Antoni Bryndza – Ahmed... ten Snake jest bombowy!  

 

Jan Kowalski – Prawdziwa Snakemania.

 
 
----------------------------------------------------------------
 
 
„Bombomania ciągle dziko biegnie!”
Oficjalny T-Shirt Serghio Placente [Antoniego Bryndzy]
Chcesz poznać smak bombowego życia?
Musisz po prostu mieć ten T-Shirt!
Bądź bombowy! 
Kup go tylko w EWF ShopZone! 
----------------------------------------------------------------
 
 
 

(Widzimy korytarz EWF. Stoi tam The Juice oraz Gienek [Armando Islas])

 

Gienek - Obok mnie stoi mały wzrostem, a wielkim duszą i talentem El Nino....

 

Juice - Hey hey… What The Fuck? Juice is Juice – Sok to Sok. Can you dig it, suckaaaaaa?

 

Gienek - Ok. Ok. Skoro sprawy formalne mamy już za sobą, to powiedz, jak się czujesz po porażce z Tommy Painem?

 

Juice - Hey hey .... el Nino nie przegrywa. el Juicey the biggest motherfucker in EWF czasem nie wygrywa.

 

Gienek - Dobrze, ale nie udało ci się wygrać.

 

Juice - Si, Si Armando,. Tommy – Hey yo! Dziś ci sie udało, ale to jeszcze nie koniec. With full respeckt- yo are the best t- rex, who i have ever seen, ale Sok prosi o rychły rewanż. Ale I tak jest zejebiaszczo….

 

Gienek - Tommy będzie walczył z Tanatosem, a ty?

 

Juice - Wprawdzie lekki shit, bo na razie nie mam walki, ale nie ma tego złego, czego by Juice nie rozpierdolił (What?).... Gdzie suka nie może tam Soka pośle czy jakoś tak.... A tak będąc honest to wielkim wyzwaniem była by dla mnie walka z The Biggest S.OB. w tym biznesie....

 

Gienek - Masz na myśli Voodoo?

 

Juice - What? Who the hell is Voodoo?

 

Gienek - Voodooo to…

 

Juice - It doesn’t’  matter who is little pink pig name Voo coś tam! (mega cheer) .Miałem na myśli kogoś, kogo podziwiam. Mam na myśli oczywiście.... Snake’a. (giga cheer + Snake! Snake! Snake! Snake!)

 

(Niespodziewanie Juice zrywa z siebie koszulkę ala Punisher, po czym widzimy czerwoną koszulkę z napisem „Snakemania is still running wild”. Publiczność cheeruje, a kamera przenosi się w inne miejsce)

 

 

Antoni Bryndza – Snake! Snake! Snake!

 

Jan Kowalski – Czy wszystkim już odbiło? Co to ma być ta Snakemania? 

 

 

 

No Holds Barred match:

Bad Boy vs Gangsta

 

 

„Judgment Brings Punishment”!! Wielki cheer, spod FeliXtronu wyłania się Gangsta..

„Bad Boy 4 live”, wolno w stronę ringu zaczyna zmierzać Bad Boy…

 

Gangsta schodzi z ringu i napada Bad Boya na parę metrów przed FeliXtronem.. Gangster whip’uje przeciwnika o jedną z barierek.. Gangsta Clothesline’em wywala Amerykanina za barierkę w publicznośc...

 

Jan Kowalski - Gdyby był tu Tony powiedział by coś w stylu „lama ma chwilową przewagę”.

 

Bad Boy na czworakach próbuje się oddalić od Gangsty.. Gangsta bierze od jednego z fanów krzesło.. Bad Boy wstaje i odwraca się w stronę przeciwnika... By paść pod wpływem potężnego Chair Shota!!.. (EWF! EWF!) Gangsta kuca nad murzynem i zaczyna go okładać... Gangster podnosi Bad Boya i zaczyna ciągnąc go z powrotem w stronę barierek i ringu... Gangreniak przerzuca Amerykanina na drugą stronę metalowego ogrodzenia.. Dwójka zapaśników jest już prawie na ringu.. Wtedy jednak Bad Boy kontrując popycha Gangstera na metalowy narożnik... Bad Boy podnosi stojące obok schodki i nokautuje nimi Gangstę.. Bad Boy zagląda pod ring.. Po chwili wyjmuje spod niego dwa stoły, śmietnik i drut kolczasty... Murzyn wrzuca Gangstę na ring i rozkłada jeden z wrzuconych stołów.. Wtedy jednak wstaje Gangsta, Gangster z Neckbreaker...Gangsta z German Suplex... Po chwili wykonuje kolejny.. Gangsta z niesamowitym trudem wykonuje Gorilla Press Slam na potężnym murzynie!!

 

Antoni Bryndza - To jest po prostu niesamowita akcja!!!!!

 

Jan Kowalski - Ehhh... Bombowa!??

 

Gangsta w geście triumfu podnosi śmietnik.. Po chwili Gangster obkręca kosz na śmieci drutem kolczastym.. Nagle Bad Boy z Low Blow.. Bad Boy z Backbreaker, Gangsta zwija się z bólu trzymając się za plecy.. Bad Boy podnosi Gangstę, łapie go za szyję.. I dość nieudolnie wykonuje Chokeslam na rozłożony stół!!! [Ciche „Spierdo****! Spierdo****!] Stół pęka, Bad Boy pewny siebie lekceważąco pinuje....1........2.......2,9 kick out z mega cheerem!!  Zdenerwowany Bad Boy z nienawiścią patrzy w stronę sędziego i wykonuje Grudzińskiemu Meltdown!!..

 

Antoni Bryndza - Ja bym się tak nie dał!!! Sam  bym mu taką akcję wykonał!!!

 

Jan Kowalski - Taaak, tak...

 

Antoni Bryndza - Widziałeś w jaki sposób pokonałem tego zarozumiałego Hogańskiego!!!!!!!??

 

Bad Boy podnosi Gangstę, rzuca go o liny i w ładny sposób wykonuje Powerslam.. Murzyn chce pinować ale widzi stan sędziego.. Bad Boy podnosi Gangstę... Ten jednak kopie Amerykanina w brzuch, i wykonuje Jacknife PowerBomb przy mega cheerze!!!!! Gangsta pada obok Bad Boya i kładzie na nim rękę.. Sędzia ciągle jest nieprzytomny, liczy jedynie publiczność.. [1....2.....3] Gangsta wstaje i zaczyna cucić sędziego... Bezskutecznie.. Zdenerwowany Gangsta bierze krzesło i czeka na gramolącego się Bad Boya.. Ten widząc obrót sprawy podnosi leżący obok kubeł na śmieci owinięty drutem kolczastym.. Publika mega cheer’uje, wrestlerzy zaczynają wokół siebie krążyć (EWF! EWF!)...

 

Jan Kowalski - Zrobił nam się prawdziwy Street Fight..

 

Antoni Bryndza - Bombowy Street Fight powiedziałbym!!!!!!

 

Jan Kowalski - Ehhhhhh.......

 

Bad Boy rusza do ataku z koszem na śmieci, Gangsta jednak blokuje cios krzesłem! Amerykanin z Big Boot na Gangsterze, ten upada puszczając krzesło.. Bad Boy zaczyna uderzać Gangstę „kolczastym” koszem na śmieci.. Gansgta zaczyna wyraźnie krwawić.. Bad Boy podnosi słaniającego się na nogach Gangstę i.. wykonuje Meltdown!!... Murzyn chce odliczać, Grudziński wolno zaczyna się ruszać.. Sędzia w końcu doczołguje się do wreslterów, pin...1.......2......kick out!!!!

 

Antoni Bryndza - Jeeeeeeej! Gangsta jest niezniszczalny!!

 

Jan Kowalski - Jednym słowem- jest bombowy, czyż nie? [z ironią]

 

Wykończony Bad Boy nie może uwierzyć i klepie ze złoscią w matę.. Amerykanin kopie porządnie wgnieciony już kosz przed siebie po czym.. wykonuje kolejne Meltdown, tym razem wprost na owinięty drutem kolczastym śmietnik, pin.....1.......2.......3! (Zwycięzcą walki został: Bad Boy)

 

 

(Widzimy biuro Esmeraldy Martinez i słynne juz biurko z kości słoniowej Felixa Castro. Niespodziewanie otwierają sie drzwi i do pomieszczenia wchodzi Dagmara Zielińska)

 

Esmeralda Martinez - Słucham cie Petruello?

 

Dagmara Zielińska - Przyszedł do panny list polecony z Guantanamo.

 

Esmeralda Martinez - Guantanamo? Czyż nie tam siedzi teraz...

 

Dagmara Zielińska - Jesteśmy na wizji... Niech pani nie zdradzi największej tajemnicy EWF. Oto list (wręcza szefowej list, po czym odchodzi. Martinez szybko otwiera i czyta na glos)

 

Esmeralda Martinez - "Witaj największy błędzie mego życia (-jak zwykle stara się być zabawny-)... Postanowiłem napisać do ciebie list, by poinformować Cię o pewnej sprawie. Zapewne nie otworzyłaś szuflady numer 467... Znajduje sie w niej bardzo ważny dokument dotyczący przyszłości EWF, to tego listu załączam inny urzędniczy papierek. Pozdrawiam: ofiara twego spisku."

 

(Pani Prezes otwiera szufladkę numer 467 i wyciąga znajdujący się w niej dokument)

 

Esmeralda Martinez - "Szanowny Panie Felixie Castro [mega cheer]. Międzynarodowy Trybunał Spraw Mniejszych w Belgradzie (-za dobrze to nie wygląda-) pragnie zawiadomić Szanownego Pana, ze z dniem 2 stycznia 2002 stal sie Pan jednym prawnym posiadaczem nazwy EWF w Europie i na Księżycu. Pragniemy jednak zaznaczyć, ze potwierdzenie przejęcia skrótu EWF i symboliczne odszkodowanie dla EWLF prosimy złożyć do 2 czerwca 2002. Jeśli to sie nie stanie EWLF zapewne znów skieruje sprawę do naszego Trybunału, lecz tym razem może się to  zakończyć najprawdopodobniej pańską klęska. Dziękujemy"... Termin minął już jakiś czas temu... o co tu chodzi?  [Esmeralda otwiera drugi urzędniczy papierek] "Do Szanownej Pani Esmeraldy Martinez. Trybunał Spraw Mniejszych w Belgradzie informuje, że poprzez zignorowanie przez panią rozprawy dotyczącej nazwy EWF i nie wywiązania się przez Panią ze zobowiązań poprzednika. Uprzejmie informujemy, ze od dnia 17 czerwca 2002 Extreme Wrestling Federation zobowiązane jest zmienić nazwę i zrzec sie jej na korzyść Ecologic Wild-Life Fundation. Z wyrazami szacunku: Trybunał Spraw Mniejszych w Belgradzie" Co??? Petruello!! (ta wpada do pomieszczenia) Wezwij mojego prawnika! zwołaj Rade Nadzorcza! Natychmiast!

 

(kamera przenosi nas ponownie na ring)
 

Jan Kowalski – Co??? To gorsza wiadomość niż Snakemania...

 

Niespodziewanie toruńska publiczność zaczyna wrzeszczeć: Snake! Snake! Snake! Snake! Snake! – przywołując swojego mistrza! Gdy ten jednak się nie zjawia zaczynają wrzeszczeć: Wybaczamy Ci! I znów: Snake! Snake! Snake! Snake!

 

Jan Kowalski – Snakemania is running wild!

 

 

 

EWF FTW Tournament Final:

EWF eXtreme match:

Super Crazy vs Marco

 

 

Jan Kowalski – Czas wreszcie na finał turnieju o FTW title, który ciągnął się ładnych parę gal.

 

Antoni Bryndza – Bombowa ta walka będzie EWF eXtreme matchem. To takie bombowe.

 

Na ringu są juz założone odpowiednie liny  jedna długość ringu- normalne liny, druga- nie ma żadnych lin, trzecia- drut kolczasty, czwarta- drut kolczasty owinięty palącymi się szmatami)

 

Jan Kowalski – Jeżeli Super Crazy dziś zwycięży zostanie podwójnym mistrzem, bowiem od 11 listopada 2001 roku jest posiadaczem EWF TV title.

 

Antoni Bryndza – Bombowy chłopak z niego.

 

Gra Limp Bizkit- „My Way” i na ring wchodzi Super Crazy (cheer), któremu towarzyszy Smela. Crazy staje na ringu i rozpoczyna rozgrzewkę, którą nadzoruje Smela.

Po chwili słyszymy Kaliber 44 „Konfrontacje” i na ring przy heel heacie zmierza Marco, za którym idzie Vampirro (PCW Sux! PCW Sux!)

 

Vampirro i Marco stoją mniej więcej w narożnikach swoich partnerów. Gong. Marco rzuca się na Crazy’ ego. Kopie go w brzuch i robi X- Factor. Następnie podnosi go, whipuje o „zwykłe” liny, ale Crazy robi na nich obrót (cheer), po czym częstuje przeciwnika Drop Kick’ em. Następnie kopie go w brzuch w pozycji jak do Powerbomb. Trzymając go w niej rozpędza się i uderza jego plecami najpierw o liny z drutem, a następnie o te palące się! (EWF! EWF! EWF!)

 

Antoni Bryndza – Bombowo!

 

Marco zaczyna krwawic. Crazy w końcu rzuca go Powerbombem. Pinuje 1..2.... kick out! Marco szybko podnosi się i pokazuje, że nie zrobiło to na nim wrażenia. Crazy próbuje wykonać na swym przeciwniku Spear, ale Marco odsuwa się i Crazy wypada z ringu w miejscu, gdzie nie ma lin. Marco wskakuje na narożnik i skacze na swojego przeciwnika z Moonsault. Obaj leża dłuższą chwilę poza ringiem. Pierwszy wstaje Marco, czeka, aż Crazy wstaje i częstuje go Spinning Heel Kick’ em. Następnie łapie go za rękę, przechodzi w miejsce palących się lin i dotyka ich ręka rywala. Crazy drugą ręką łapie swojego przeciwnika za głowę, po czym kontruje z DDT. Następnie Crazy whipuje rywala o barierki. Potem TV Champion wchodzi na ring i czeka, aż Marco tez tam wejdzie. Marco wpada na ring, wtedy Crazy próbuje wykonać na nim Crazy Slam (Olympic Slam), ale Marco nie daje się i wykonuje The Pandemonium (Evenflow DDT). Pinuje 1...2 kick out.

 

Jan Kowalski – To było wręcz niemożliwe!

 

Antoni Bryndza – To nie było niemożliwe – to było bombowe!

 

Marco podnosi swojego rywala, ustawia w narożniku, obok “drucianych” lin. Następnie wykonuje Bronco Buster (X- Pac sux! X- Pac sux!), ale Crazy odsuwa się, po czym Marco wpada na drut kolczasty! (EWF! EWF! EWF!) Vampirro pomaga mu się z niego uwolnić. Marco wstaje. Obaj wrestlerzy zaczynają krążyć wokół siebie. Pierwszy atakuje Marco, ale Crazy robi unik, więc Marco wyskakuje z ringu. Tam mówi coś do Vampirro. Po chwili Marco wraca na ring i od razu dostaje Super Kick od Crazy’ ego. Crazy pinuje 1...2.... Vampirro kładzie nogę jego rywala na linach. Sędzia zaczyna kłócić się z Vampirro. Tymczasem Marco łapie jakieś krzesło i obija Super Crazy’ ego! (heel heat) Wtedy dobiega do niego Smela, który pluje na Marco jakąś zieloną substancją w twarz. (EWF! EWF! EWF!)

 

Antoni Bryndza – Bombowo!

 

Marco mimo, iż ma teraz problemy z widzeniem próbuje zrobić Moonsault, ale niestety próbuje odbić się tam, gdzie nie ma lin, przez co ląduje na stojącym za ringiem Vampirro! (EWF! EWF! EWF! EWF!)

 

Antoni Bryndza – Nie ma to jak bombowa inteligencja.

 

Jan Kowalski – I kto to mówi. 

 

Marco i Vampirro leżą wokoło ringu. Smela stojąc na ringu, podnosi Crazy’ ego i rzuca nim na wstających Rebelianzt (EWF! EWF! EWF!) Cała trójka leży poza ringiem. Crazy podchodzi do Marco i wciąga go za ring. Wtedy Marco kontruje i rozpoczyna obijać swojego przeciwnika. Następnie whipuje go o liny „palące” się. Crazy chwilę jęczy z bólu. Wtedy Marco podchodzi do niego i powala z Clothesline. Następnie wchodzi na narożnik i skacze na rywala z 5 Star FrogSplash’ em! (EWF! EWF! EWF!) Marco pinuje 1..2... kick out. Marco kolejny raz wchodzi na narożnik i chce wykonać skok, ale Smela spycha go z narożnika wprost na liny z drutu kolczastego! (EWF! EWF! EWF!) Marco wisi na tych linach jęcząc z bólu. Wtedy podchodzi do niego Crazy uwalnia go, po czym wykonuje na nim Hurricanranę, tak, że Marco ląduje na palących się linach! (EWF! EWF! EWF!) W końcu Crazy podchodzi do Marco i wykonuje na nim Ground Zero [Double Arm DDT]. Super Crazy pinuje 1..2....2.9 Vampirro kładzie nogę swojego partnera na linach! (heel heat+ PCW sux) Wtedy Smela biegnie w stronę Vampirro (cheer), jednakże obrywa cios kijem bejsbolowym. Tymczasem Marco wstaje i wykonuje Marco’ s Spinning Buster na Super Crazy’ m . Następnie pinuje 1..2..3 ( Zwycięzcą i nowym FTW Championem jest: Marco). Vampirro i Marco świętują na ringu. Nagle słychać wycie wilków i na ring wpada Wolf. Marco i Vampirro uciekają z ringu... Wolf tymczasem pomaga wstać „zdechłemu” Crazy’emu i śmiejąc się „odprowadza wzrokiem” przestraszonych Rebeliantz.

 

Jan Kowalski – To na tyle z dzisiejszej Wrestlepaloozy. Jak zawsze rating będzie marny. Żegnają państwa: Serghio Placente [Antoni Bryndza]

 

Antoni Bryndza – Oraz Rigoberdo Valdesa [Jan Kowalski]

 

 

 

(Widzimy salę w której mieści się siedziba Rady Nadzorczej EWF Corporation [kopia sejmowej Sali Świetlikowej], wokół okrągłego stołu zebrali się wszyscy członkowie Rady, za okrągłym stołem dostrzegamy przeniesione tutaj biurko z kości słoniowej Felixa Castro, za którym stoi Esmeralda Martinez)

 

Esmeralda Martinez – Przed chwilą wszyscy zapoznali się z listem ex Prezydenta. Kto wiedział o tym??!! Proszę podnieść rękę! Odwagi!

 

(nikt nie podnosi ręki)

 

Esmeralda Martinez – Czy nikt o tym nie wiedział!!??

 

(wstaje jeden ze znajdujących się tu biznesmenów)

 

Członek Rady #1 – Skąd niby mieliśmy o tym wiedzieć? Skoro za czasów Felixa Castro urzędowała tu inna Rada Nadzorcza. Czyżby Pani Prezes zapomniała, że gdy przejęła rządy w Federacji razem z Panem Game’m wymieniliście całą Radę.

 

Esmeralda Martinez – Faktycznie.... Ma ktoś jakiś pomysł?

 

(wstaje kolejny ze znajdujących się tu biznesmenów)

 

Członek Rady #2 – Według naszych prawników nie ma innej możliwości jak zmiana nazwy EWF.  Przynajmniej na jakiś czas... Trzeba wnieść apelację do wyższej instancji... Międzynarodowy Trybunał Nadzwyczajny w Budapeszcie będzie odpowiedni moim zdaniem. Jak na razie trzeba przyjąć nową nazwę. Nasi specjaliści i graficy stwierdzili, że nazwa: Extreme Wrestling Entertainment będzie najbardziej odpowiedni. To tylko na jakiś czas.

 

Esmeralda Martinez – EWE? To cóż... następna Wrestlepalooza odbędzie się pod szyldem EWE. Trzeba upuścić Polskę... Sytuacja w kraju jest niedobra. Jako, że Trybunał Nadzwyczajny znajduje się w Budapeszcie tam też odbędzie się następna Wrestlepalooza. Przejdźmy do kolejnej sprawy porządku dziennego: jak zwiększyć systematycznie spadające ratingi?

 

(wstaje kolejny ze znajdujących się tu biznesmenów)

 

Członek Rady#3 – Może damy po prostu więcej wrestlingu, a mniej Esmeraldy?

 

Esmeralda Martinez – What? Zwalniam Cię!

 

 

 

 

Transmisja urywa się.

EWF Corporation 2002

 

 


Podobała ci się gala? Nie cierpisz jej? Najlepiej będzie jak skomentujesz ją na FORUM.

Powrót na stronę główną


 

Chcąc poznać powody takiej, a nie innej oceny RP kliknij TU

Chcąc przejść na stronę główną Federacji kliknij TU