Powrót na stronę główną.

 

 

 

 

 12.01.2003 – Opole

27,5 minut przed galą

 

 

(Realizator pokazuje nam parking przed opolską halą. Widzimy tam wiele pojazdów wrestlerów walczących dla EWF – między innymi krowę Mleczarza. W pewnym momencie pod budynek podjeżdża jakiś samochód, z którego wysiada uśmiechnięty Marco. Pragnie on skierować swe kroki do wnętrza budynku, wtedy też z jakiegoś bliżej nieokreślonego miejsca wyskakuje Kid Nova z krzesłem w ręku. Nova wymierza Marco potężnego chair-shota... następnie wchodzi z nim na maskę jego wozu i wykonuje mu na nim Nova-Driver [Cradle Piledriver]!! Uśmiechnięty Kid odchodzi zostawiając roztrzaskanego Syxxa na parkingu.)

 

 

 

Dark match – Mleczarz pokonał Patriotów i DamieNa. Walka była w miarę krótka, cały czas przeważał Mleczarz i to w końcu on po odliczeniu DamieNa wygrał walkę. Po krótkiej radości wsiadł na krowę i zniknął wśród muczenia krów pod FeliXtronem. Po walce DamieN się popłakał i wybiegł z opolskiej hali w jakimś bliżej nieokreślonym kierunku.

 

 

 

(Tuż przed rozpoczęciem gali. Widzimy okolice automatu z Felkocolą.... stoi tam Kid Nova oraz dwóch jego kartonowych przyjaciół.)

 

Kid Nova – Hura! Wjebaliśmy temu idiocie…. (Nova nasłuchuje) Dobry pomysł chłopaki... co ja bym zrobił bez was....

 

(Nagle na korytarzu robi się zupełnie ciemno! Nie wiadomo dokładnie skąd zaczyna grać muzyka .... Po chwili muzyka cichnie.. Światło się zapala.. Widać Kida Novę leżącego na ziemi i oblanego jakimś czerwonym płynem... Obok niego stoją dwa kartonowe 'skejty'...)

 

 

 

Wrestlepalooza – część właściwa

 

 

 

(Realizator pokazuje nam Opole z lotu ptaka, następnie widzimy opolską halę, przed którą nadal znajduje się jeszcze spory tłum fanów, którzy nie załapali się na bilety. Dostrzegamy także wolontariuszy Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy, którzy łażą wszędzie i wyciągają łapki po pieniążki. Następnie widzimy wnętrze wypełnionej po same brzegi hali, fani jak co tydzień przynieśli ze sobą różnego typu transparenty, takie jak: „Jak Avenger zostanie World Champem to utnę sobie łeb”, „Gumowy World Champion?”, „Nie mam pomysłu na transparent”, „Bubba na grubego FTW Champa”, „Hangman = mózg”, „Tanatos = Pinky”, „Gdzie jest Szakal?”, „Gdzie jest Wolf?”, „W dupie Fat Boya”, „Kraven to rosyjski debil”, „Avenger to polski debil”,  "Jak Elvis żyje, to Snake tez żyje" "Na cześć Avengera i jego kaczki hip hip hura" i tak dalej... i tak dalej... Niespodziewanie [w EWF wszystko dzieje się nagle lub niespodziewanie] wybuchają różnego typu fajerwerki, sztuczne ognie i tym podobne bzdury. Na stanowisku komentatorskim jak co tydzień wiernie trwają znane nam „goryle polskiego komentarza”:

 

 

Jan Kowalski – Jak co tydzień witamy państwa na cotygodniowej Wrestlepaloozie.

 

Tony Hogański – To aż cud, że EWF jeszcze nie upadło. Jednak dostrzegam iż z tygodnia na tydzień poziom gal spada... a ta gala będzie o całe 99,9 % gorsza, ponieważ ta głupia Esmeralda Martinez zwolniła mistrza Szakala!!!

 

Jan Kowalski – To tragiczna tragedia, prawda?

 

Tony Hogański – Nawet Sofokles czy inny Ajschylos nie napisaliby nic równie tragicznego.

 

Jan Kowalski – Dziś czeka nas wiele atrakcji. Między innymi Dark Avenger będzie miał szansę zdobyć World title, być może Marco i Tool przechwycą od Hangmana i Tanatosa EWF Tag Team titles, nie wykluczone też, że poznamy nowego Konstantynopol Champa....

 

Tony Hogański – Obejrzymy także kolejny odcinek telenoweli w której Kid Nova szuka sobie przyjaciół.

 

Jan Kowalski – To wszystko dzisiaj!

 

Tony Hogański – Serio?

 

Jan Kowalski – Tak napisali w folderze promującym dzisiejszą galę.   

 

 

Zupełnie niespodziewanie i całkiem nagle światła przygasają, w okolicach FeliXtronu pojawia się całkiem spora ilość jakiegoś dymu, w różne strony zaczynają strzelać fajerwerki... rozlega się Kid Rock – Bawitdaba (heel heat)... w stronę ringu zmierza Kid Nova z dwoma kartonowymi hip-hopowcami i krzesłem w ręku. Nova ustawia swoich „kumpli” na ringu, a następnie otrzymuje mikrofon:

 

Kid Nova – Uprzejmie proszę o ciszę! Kochani mam do was sprawę i do pewnej osoby ..... (publiczność jest zdezorientowana grzecznym zachowaniem Novy)

 

Kid Nova – Musicie wiedzieć, że czuje w moim sercu żal... wielki żal... wiem, że byłem niedobry... odczuwam jednak skruchę... rozumiem moje zło... wiem, że zachowywałem się jak ostatni idiota.... wybaczcie.... (Nova zaczyna ocierać łzy) Jestem bardzo wzruszony... chciałbym zaprosić na ring osobę od której niczego nie wymagam... prócz przebaczenia.... Marco... przybądź!

 

Po krótkiej chwili rozbrzmiewa Eminem i „Lose Yourself”, fani reagują bardzo wielkim cheerem. Marco wchodzi na ring i nie patrzy na Novę zbyt optymistycznym wzrokiem....

 

Marco – Czego chcesz?

 

Kid Nova – Musisz mnie koniecznie wysłuchać.... stary.... ja wiem, że postąpiłem źle.... obraziłem cię.... byłem idiotą... ty uważałeś mnie za przyjaciela, a ja cię odrzuciłem.... to był mój wielki... bardzo wielki błąd.... Proszę cię... błagam.... aby było jak dawniej....

 

Marco – Jeśli myślisz, że ci wybaczę to się mylisz. Obraziłeś mnie....

 

Kid Nova – Dlatego przygotowałem pewien materiał... powinieneś go zobaczyć... to bardzo wiele ci wytłumaczy i zrozumiesz mnie... i jeśli zechcesz wybaczysz.... Proszę o puszczenie materiału....

 

Marco odwraca się, a na FeliXtronie pokazuje się uśmiechnięty Kid Nova, w tle lecą jakieś walki z PCW...

 

Kid Nova (z FeliXtronu) Mój drogi Marco.... mój przyjacielu... musisz wiedzieć, że to co zrobiłem i powiedziałem to była najzajebistsza prawda i ty jesteś po prostu jedną wielką ciotą i zawsze nią będziesz cóż zostałeś wybrańcem ciot, the choosen one !!!!!!!   

 

Koniec videa, fani reagują wielkim heel heatem. Marco się odwraca w stronę Novy i próbuje coś powiedzieć, jednak Nova strzela mu w twarz potężnym chair-shotem.... Marco zaczyna się chwiać i wtedy dostaje jeszcze jeden strzał krzesłem, tyle tylko że tym razem w brzuch..... Nova triumfuje.... Nova opluwa Syxxa, po czym uśmiechnięty przy wielkim heel heacie zabiera swoich hip-hopowców i opuszcza arenę. Zjawiają się sanitariusze, którzy wywożą pobitego.

 

 

Tony Hogański – Jaki to patologiczny konflikt.

 

Jan Kowalski – Podobno oni byli kiedyś przyjaciółmi czy czymś w tym stylu.

 

Tony Hogański – Claw chciał być przyjacielem Kravena i skończył na Syberii... przyjaźń to kiepska rzecz.  

 

 

 

EWF Konstantynopol Championship:

Hardcore-Elimination match:

Daddy Dark vs El Satanico vs X vs Monk (c)

 

 

 

Zaczyna grać X Files theme i na ring wbiega X.

Rozbrzmiewa "Głucha Noc" - Peja i na rampie pokazuje się Daddy Dark.

Słychać "The Wait" - Metallica i na ring wpada El Satanico.

Muzyka zmienia się w "Ameno" - Ery i na rampę wychodzi Monk z pasem na ramieniu.

 

Gong i walka się zaczyna. X rzuca się na Daddy’ego a Satanico na Monka. X rzuca Darka do narożnik i zaczyna okopywać, tymczasem po drugiej stronie ringu Monk wykonuje DDT i atakuje X'a. Monk whipuje X'a na liny i Spine Buster, pin 1...2...kick out. Monk wstaje ale Clotheslinem powala go Dark. Daddy odbija się od lin i leg drop na Champa, pin 1….2….przerywa Satanico. El podnosi Darka i Swinnging Neckbreaker. Satanico chce podnieść X'a, ale ten wykonuje Low Blow i Jawbreaker, pin..1…..2..shoulder up! X rozpędza się i skacze z Crossbody na mnicha, ale Monk uchyla się i X przelatuje przez liny. Monk powala Big Bootem Satanico i wchodzi na narożnik. Champ skacze z Elbow Dropem na Daddy’ego, ale ten się odsuwa i Monk trafia w matę. Daddy wstaje ale obrywa Dropkick od Satanico. Whipin do narożnika i Splash. Satanico podchodzi do Monka, wkłada jego głowę między nogi i wykonuje potężny Powerbomb, pin…1…..2…. niespodziewanie przerywa X!

 

Jan Kowalski – Satanico był bardzo blisko.

 

Tony Hogański – Tragedia narodowa… żeby ja, mistrz Tony, zdobywca dwóch Felków musiał oglądać takie mierne walki! Na szczęście znalazłem sobie nowe hobby!

 

Jan Kowalski – Niby co?

 

Tony Hogański – Szydełkowanie! (Toster wyciąga jakieś druty, wełnę i zaczyna coś tam dziergać) Zrobię ci piękną, cieplutką skarpetę Janku… 

 

Satanico powoli wstaje, ale X wykonuje Facebuster, jednakże zupełnie niespodziewanie od tyłu atakuje go Dark i chce wykonać Vertical Suplex, ale X kontruje w Reverse DDT. Monk powoli wstaje, ale otrzymuje Running Knee hit, a następnie pin….1....2…..kick out! X wchodzi na narożnik i czeka aż Monk wstanie po czym skacze, ale Konstantynopol Champion chwyta go za gardło i wykonuje Chokeslam! Pin 1…2….3

(X został wyeliminowany!)

 

Jan Kowalski – Pierwszy pan za burtą.

 

Tony Hogański (szydełkując) Nie ruszaj tak tym stołem, bo się pokłuję… szydełkowanie to bardzo trudna sztuka… a ja i w tym jak i we wszystkim jestem najlepszy!

 

Niepocieszony X opuszcza arenę, tymczasem Monk z Brainbuster na Daddy’m, pin 1….2….kick out. Monk whipuje Darka na liny, ale z tyłu atakuje go Satanico i powala Clotheslinem Daddy’ego. Whipin na liny i Dark otrzymuje Back Body drop. Satanico podchodzi do Monka i wykonuje back Suplex. Dark powoli wstaje przy pomocy lin ale Satanico wykonuje potężny Clothesline i obaj wypadają poza ring. Widząc to Monk odbija się od lin i wykonuje Baseball Slide. Monk rzuca Darka na schody a Satanico na barierki. Monk kładzie Daddy’ego na rosyjskim stole komentatorskim, po czym wykonuje Tombstone Piledriver łamiąc go!! (dosyć spore: EWF! EWF! EWF!) Rosjanie są niepocieszeni i jak zawsze bluzgają na Hogańskiego, ten nie zwraca na nich uwagi, bowiem szydełkuje. Konstantynopol Champion nie zwalnia tempa. Bierze najwyższy segment ze schodów i kładzie go na ziemi po czym chwyta Satanico i wykonuje Facebuster na niego! Monk wraca na ring i przerywa liczenie. Mnich Clotheslinem przerzuca Satanico na drugą stronę barierek po czym chwyta Daddy’ego i wraca z nim na ring. Monk whipuje rywala na liny i wykonuje Alabama Slam, pin 1...2.....kick out! Whipin do narożnika i 10 punches. Dark pada, a Monk odbija się od lin i Leg Drop po czym pin 1...2....rope break. W międzyczasie Satanico nie powraca na ring w dozwolonym czasie....  (El Satanico został wyeliminowany!)

 

Jan Kowalski – Kolejny rozbitek za burtą.

 

Tony Hogański (odrywając się na chwilę od szydełkowania) Zgodnie z drugą konwencją genewską powinieneś go uratować i dobrze traktować.

 

Jan Kowalski – Ty lepiej już sobie szydełkuj.

 

Tony Hogański (wracając do szydełkowania) Będziesz miał ciepłą skarpetę. 

 

Monk whipuje po raz kolejny Daddy’ego na liny i chce wykonać Clothesline, ale Dark uchyla głowę i wykonuje Neckbreaker. Obaj zawodnicy leżą. Pierwszy wstaje Dark i powala Elbow Dropem wstającego rywala. DiDi wykonuje Body Slam i chce wykonać Child went to Sleep [Pedigree], ale Monk chwyta go za nogi i przewraca po czym zakłada Sharpshootera, co powoduje, że DiDi dosyć głośno wyje z bólu. Dark zaczyna powoli przesuwać się w stronę lin, ale gdy jest już blisko Monk odciąga go. W końcu Monk puszcza uchwyt i po chwili wykonuje Dragon Suplex. Monk z back Suplex pin 1….2…kick out. Champ whipuje rywala na liny i Knee to Face. Monk wchodzi na narożnik i skacze z Elbow Dropem, ale DiDi się odsuwa. Monk szybko wstaje, ale Dark wykonuje Roll up pin....1.....2..Monk wydostaje się. Dark odbija Champa od lin i potężny Clothesline Dark wkłada głowę Monk między nogi i wykonuje Powerbomb, pin 1...2..Monk kładzie nogę na linie! Dark zdenerwowany uderza w matę, ale po chwili rzuca Monka do narożnik i wykonuje Splash. Champ pada, a DiDi wchodzi na narożnik i skacze z leg Dropem!! Pin 1..2..rope break!! Whipin i backbody drop! Kolejny whipin, ale Monk kopie rywala w brzuch i DDT Obaj zawodnicy leżą. Pierwszy podnosi się Monk i rzuca rywala do narożnika. Champ rozpędza się w stronę rywala ale DiDi się odsuwa i Monk wpada na narożnik. DiDi kopie w brzuch rywala i wykonuje Pedigree, po czym pin 1...2...3!! (Zwycięzcą i nowym EWF Konstantynopol Champem jest: Daddy Dark!)

 

Jan Kowalski – Tony! Tony! Koniec!

 

Tony Hogański (odrywając się na chwilę od szydełkowania) Wcale nie zamierzam kończyć... zrobię ci ciepłą skarpetę na zimowe wieczory...

 

Jan Kowalski – Koniec walki!

 

Tony Hogański (wracając do szydełkowania) A kogo to obchodzi?

 

Daddy Dark cieszy się z dopiero co zdobytym pasem i po ogólnej-typowej celebracji opuszcza arenę.

 

Jan Kowalski – Jakie to wzruszające.

 

 

(Kamera pokazuje nam szatnię Kida Novy.. Drzwi niewiadomo dlaczego są otwarte.. Nagle widać idącego korytarzem The Chosen One'a.. Na jego twarzy widzimy ślady po ataku Kid Nocy, jak można się domyślić nie jest z tego powodu zbyt szczęśliwy. Marco spostrzega szatnię.. Wchodzi do środka.. Widzi dwóch kartonowych hip-hopowców... )

 

Marco – Sieeema ! Macie jakiś towar !? (chwila ciszy) Ahaaa! Kid Nova wam nie daje? Buu, głupi skurwysyn z niego.. Ja wiem.. (po następnej chwili ciszy) Dobra, ja mam trochę na czarną godzinę...

 

(Marco z szyderczym uśmiechem bierze kartonowych ziomków pod pachę i wychodzi z szatni...)

 

 

Tony Hogański – Jakie to potworne! Zabrał jedynych przyjaciół Kid Novy... tylko oni go rozumieli... tylko oni znali jego potrzeby... jakie to tragiczne...

 

Jan Kowalski – Serio? Jeśli wolno zapytać skąd ty znasz stan emocjonalny Kid Novy?

 

Tony Hogański – Z jego internetowych pamiętników.

 

 

(Znów przenosimy się na zaplecze opolskiej hali. Widać Kid Novę, który przychodzi do swojej szatni.. Widzi , że jest pusta..)

 

Kid Nova – No nie! Ktoś mi zabrał moich przyjaciół! Gdzie są moi przyjaciele!!??

 

Kid siada ze zrezygnowaniem na fotelu jednak ten nie wiedzieć czemu się zarywa.. Nova spada z fotela i widzi leżącą na ziemi „maszynkę do produkcji cheeru”

 

Kid Nova – Dobrze , że mam chociaż to... (Nova wciska guzik, na arenie rozlega się wielki cheer) He...He... (jeszcze raz wciska i jeszcze raz słyszymy cheer)

 

Nagle drzwi szatni wylatują z zawiasów , a Kid Nova pod wpływem potężnego Spinnin' Heel Kicka od Toola wpada to metalowej szafki! Do szatni wchodzi Marco..

 

Marco – Tak jak już powiedziałem.. Musisz zrozumieć, że z Devil's Pact Crew nie należy zaczynać.. Wbije Ci to do głowy ! Młotkiem kurwo !

 

(Marco podnosi Novę i wykonuje mu Marco's Spinnin' Buster [patrz Roster] po raz drugi tego wieczora.. Podnosi młotek i bierze zamach jednak do pokoju wpadają Funkcjonariusze GRU i odciąga napastników z DP Crew od nieprzytomnego Novy. Wracamy na ring.)

 

 

Tony Hogański – Jakie to wszystko jest smutne.

 

Jan Kowalski – Szalenie.

 

 

(Przenosimy się na jeden z korytarzy. Widzimy Daddy Darka z Konstantynopol title w ręku, widać, że jest zadowolony po zdobyciu tego tytułu. Daddy wchodzi na parking i kieruje się w stronę swojego wozu. Nagle wyskakuje Mleczarz z butelką mleka w ręku.)

 

Mleczarz (podstawiając mu butelkę pod nos)Nie chciałbyś chłopczyku kupić zdrowego mleka?

 

Daddy Dark – Nie sądzę. Tata zabronił mi pić takich rzeczy. Mój tata był...

 

Mleczarz – Gardzisz moim mlekiem?!

 

Daddy Dark – A masz atesty Unii Europejskiej?

 

Mleczarz – Gardzisz moim mlekiem? Prosto od mojej krowy! Moim mlekiem! Gardzisz?

 

Daddy Dark – No, ale zrozum....

 

Mleczarz – Chłopczyku... która z tych wspaniałych maszyn jest twoja?

 

Daddy Dark – To ładne... czerwone... tata mi kupił... bo tata spełnia każdą moją zachciankę.

 

Mleczarz – Mućka!! Dupą na niego!!

 

Wytresowana krowa skacze tyłkiem na maskę wozu, kompletnie go demolując. Mleczarz wskakuje jej na grzbiet i odjeżdża.

 

Daddy Dark – No to mam fajnie...

 

(Wracamy na ring.)

 

 

Tony Hogański – Kto wymyślił ten „krowa angle”?

 

Jan Kowalski – Mam drobną informację. Jeśli kogoś interesuje informacja na temat DamieNa, który rażony szaleństwem po przegranym dark matchu to śpieszę donieść, że na parkingu stratowała go krowa Mleczarza i w tej chwili znajduje się on w szpitalu.

 

Tony Hogański – Kiedy wróci?

 

Jan Kowalski – Niestety odległe rany najprawdopodobniej zmuszą go do zakończenia kariery.  

 

Tony Hogański – Nie będę mógł przez te twoje dramatyczne zasnąć.

 

 

 

Finisher match:

Kid Nova vs Bad Boy vs Salar

 

 

 

Uderza P. Diddy i "Bad Boys 4 life".. Na rampie pojawia się Bad Boy co wywołuje wielki heel heat od publiczności.. Bad ustawia się na ringu i rozpoczyna rozgrzewkę..

Muzyka zmienia się w "Bawitdaba" Kid Rocka.. Publika zaczyna chantować "Ty Debilu".. Na rampie pojawia się lekko pobity Kid Nova.. Pozuje trochę do heatującej publiki po czym wskakuje na ring.. Gdzie od razu rzuca się na Bad Boya..

Tym czasem zaczyna grać "Crawling" Linkin Park.. Kibice zaczynają lekko ale zawsze cheerować.. Na ring wbiega Salar i powala obu walczących zawodników Clothesline'ami !

 

Gong ! Salar podnosi Novę i Liftin Chokeholdem wynosi go w powietrze ! Nova się dusi.. Sytuację wykorzystuje Bad Boy wykonując potężnego Big Foota w plecy Kida !!! Salar nie wytrzymuje ciężaru i pada.. Kid trzymając się za plecy sturluje się z ringu.. Bad Boy zaczyna niszczyć Salara kopniakami w narożniku ! Big Black Killa Mashine podnosi przeciwnika i potężnym whipem wbija go w narożnik.. Tam sadza Salara na poduszkach jednak nie zauważa wskakującego na liny Novy , a po chwili zostaje "zdjęty" z ringu za pomocą Spinning Head Scissors !! Nova podnosi ręce do góry ale z jednej strony Bad Boy szybko wstaje i łapie go za szyje , a z drugiej Salar podnosi się z narożnika i także łapie Novę za szyje ! Obaj duzi wrestlerzy wykonują małemu Novie Double Chokeslam poza ring !! Kid rozbija się na matach.. Salar i Bad Boy spoglądają na siebie i zaczynają się punchować nawzajem !! Bad Boy przeważa.. Łapie Salara za rękę i whip jednak Salar sprytnie owija rękę Bada i wykonuje Spinning Neckbreaker ! Salar szybko podnosi oszołomionego Czarnucha i whipuje go na liny po czym wykonuje Side Walk Slam ! Salar podnosi się i niespodziewanie atakuje go Nova z Cross Body ! jednak Salar ma na tyle siły , że łapie Kida w locie !! Wynosi go i Press Slamem próbuje wyrzucić ponownie z ringu jednak Nova ześlizguje się sprytnie na plecy Salara po czym Front Dropkickiem powoduje , że Salar zawisa na linach.. Nova długo się nie zastanawia tylko wskakuje na narożnik i skacze z Guillotine Leg Dropem na wiszącego Salara !! Nova wskakuje na ring i woła coś do publiczności , która wybucha potężnym heel heatem.. Nova odwraca się.. A Bad Boy z kickiem to the midsection.. Po czym mocarny Powerbomb !!!!

 

Jan Kowalski – Po tym Powerbombie Kid Nova chyba dość długo nie będzie się czuł zbyt dobrze.

 

Tony Hogański (odrywając się na chwilę od szydełkowania) Kid Nova? A kto to taki?

 

Bad Boy tymczasem podnosi Novę i przygotowuje go do Meltdowna.. Jednak na ring wchodzi Salar.. i powala Bada kilkoma punchami.. Bad Boy w miarę szybko się podnosi ale na to tylko czekał Salar który bierze stosowny rozbieg i atakuje rywala Spearem zwanym Voodoo Head jednak Bad w porę odskakuje w bok , a Salar uderza głową w narożnik.. Killa Mashine Sadza tyłem Salara na narożniku po czym sam wchodzi na drugą linę i wykonuje 2nd Rope Back Body Drop !! Bad Boy zadowolony podnosi się i wpada prosto w Missile Dropkick !! Nova szybko podnosi rywala i whipuje go do narożnika.. Tam uderza kilka kopnięć.. Chce wziąć rozbieg jednak Salar wykonuje Drop Toe Hold i Nova pada na ring.. Salar dochodzi do siedzącego w narożniku Bad Boya i zaczyna go dusić nogą i okopywać.. Po chwili Salar odwraca się i dostaje kopa w brzuch po czym Snap DDT !! Kid Nova szybko wskakuje na przeciwległy narożnik i wykonuje Nova Terminator [patrz roster] na siedzącego w narożniku Bad Boya !! Nova podnosi Bad Boya i kopie go w brzuch.. Po czym chce wykonać Nova Driver [Cradle Piledriver ] jednak Bad Boy jest za ciężkim zawodnikiem i nie daje się.. Nova postanawia wykonać mu Fame Asser.. Bad pada , a Nova zajmuje się Salarem.. Układa go na środku ringu po czym wykonuje Nova Double-Splash [ patrz roster ] jednak za drugim razem Salar usuwa się, a Kid uderza w matę !! (You fucked up ! You fucked up !)

 

Jan Kowalski – Coś im się nie podoba… Kid Nova chyba nie jest zbyt lubiany..

 

Tony Hogański (odrywając się na chwilę od szydełkowania) Na Brodę Proroka !! Ten Kid Nova?! Czyżby miał nastąpić powrót tej wielkiej stajenki?

 

Jan Kowalski – Jakiej znowu stajni ?

 

Tony Hogański – No , wiesz.... Robakz... Realianie? Czy tak czasem nie nazywa się ta sekta co sklonowała wujka Hogana?

 

Jan Kowalski – Może Rebeliantz?

 

Tony Hogański (wracając do szydełkowania) Już wiem! Rebeliantz!

 

Tym czasem na ringu stoi Salar i kopniakami uderza raz w Bad Boya , a raz w Novę.. Obaj wrestlerzy obijani przez Salara się podnoszą.. Obaj punchują kilka razy Salara , obaj biorą rozbieg ale Salar schyla się powodując , że Bad Boy i Nova wpadają na siebie co powoduje dość spory cheer.. Gdzieniegdzie rozlegają się chanty "EWF ! EWF ! EWF !".. Salar uśmiecha się do publiki i podnosi Novę po czym wykonuje Shoulderbreaker ! Salar podnosi z kolei Bad Boya jednak czarnoskóry wrestler uderza kilka chopsów , a później Stailing Brainbuster ! Killa Mashine podnosi Kid Novę.. Łapie go obiema rękam9 za szyje.. Po czym wyrzuca z ringu Choke Toss'em !!! Bad Boy otrzepuje ręce pokazując tym ile ma szacunku dla polskich wrestlerów jednak ostatecznie Salar powala go Super Kickiem ! Salar przygotowuje Bad Boya ładnie do wykonania po raz kolejny Voodoo Head.. Whipuje Czarnego do narożnika.. Sam cofa się do przeciwległego jednak Kid Nova z Corkscrew Spinning Bulldog powala Salara !! Sam dobiega do Bad Boya i wykonuje Super Kicka.. Bad siada w narożniku , a Nova wykonuje my szybkiego "Eggs Mix [ Bronco Buster ] !! Bad Boy jest trochę oszołomiony.. Kid podnosi go i wykonuje zwinne Jumping Tornado DDT ! Kid Nova wskakuje na narożnik i Twistin Body Blockiem zdejmuje z nóg wstającego Salara ! Nova podnosi Bad Boja i łapie go jak do Nova Driver jednak czarnych odpycha Kida tak , że ten przygniata sędziego w narożniku !! Bad Boy chce złapać Novę jednak ten sprytnie wykonuje Middle Kick po czym Nova-Driver !! Nova podnosi ręce jednak sędzia leży na ringu znokautowany.. (heel heat) widząc jak Nova wykonuje Nova Driver Salarowi.. Jednak nagle zaczyna cheerować ! Kid Nova spostrzega , że na rampie pojawia się biegnący w stronę ringu Marco.. Nova schodzi z ringu i rozpoczyna brawl z The Chosen One'm ! Marco jednak ma więcej siły i już po chwili wykonuje Kidowi Marco's Spinnin' Buster [roster] !! The Chosen One podnosi ręce do góry i odchodzi do szatni.. Tym czasem zaczyna się przebudzać Bad Boy !

 

Jan Kowalski – Przeczuwam, że już za chwilę ta walka się zakończy.

 

Tony Hogański (odrywając się na chwilę od szydełkowania) A kogo to obchodzi?

 

Bad Boy podnosi sędziego i budzi go kilkoma plaskaczami w ryj.. Pokazuje sędziemu, że to on znokautował Salara swoim finisherem jednak Bryndza tłumaczy , że nie widział.. Bad Boy podnosi Salara i wykonuje mu Meltdown ! Po chwili zastanowienia nad tym, czy to był Finisher Bad Boya… w kocu Bryndza ogłasza werdykt! (Zwycięzcą walki jest: Bad Boy!)

 

Jan Kowalski – Koniec! Koniec! Bad Boy wygrywa walkę…

 

Tony Hogański (nadal szydełkując) A ja już prawie kończę skarpetę.

 

Salar leży roztrzaskany… Bad Boy cieszy się chwilę, po chwili budzi się Nova i staje na przeciwko murzyna… można powiedzieć, że w ich oczach dostrzec można nienawiść… niespodziewanie obaj zaczynają się uśmiechać, podchodzą do siebie, ściskają się po czym zaczynają okopywać Salara… (heel heat)

 

Jan Kowalski – Widzę, że Nova znalazł sobie przyjaciela…

 

Po chwili Bad Boy podnosi Salara do Last Ride Powerbomb, w międzyczasie Nova wchodzi na narożnik i skacze z Dropkickiem w twarz Salara, a następnie Murzyn wykonuje mu Sitdown Powerbomb! Obaj się cieszą, po czym Nova prosi kogoś tam o mikrofon… 

 

Kid Nova – Mam pewien bardzo ważny komunikat.... otóż  Nova is no more alone! Powitajcie mojego partnera… tego oto Bad Boya! Oklaski proszę dla czarnego mistrza! (Nova zaczyna klaskać) No na co czekacie?! Klaszczcie!! (heel heat) Banda idiotów... (Kid podaje mikrofon swemu partnerowi)

 

Bad Boy – SideShow Freaks! Czyli my…. [bardzo ładna nazwa chciałbym zaznaczyć tak na marginesie] ... rozkręcą ten burdel zwany EWF!! (heel heat) Mój przyjacielu…. (zwracając się do Novy) możesz już iść... ja chciałbym jeszcze zaśpiewać coś moim wiernym fanom....

 

Kid Nova opuszcza arenę. W międzyczasie na Arenie pojawiają się sanitariusze i zabierają Salara.. Bad już chce zacząć śpiewać, jednak nagle na Arenie gaśnie światło.. Zaczyna grać muzyka .... Trwa to chwilkę.. Nagle muzyka cichnie , a światło się zapala , a na ringu leży znokautowany Bad Boy w kałuży jakiegoś czerwonego płynu - krwi lub czegoś w tym stylu....

 

Jan Kowalski – Tony... Tony.... Nova znalazł sobie partnera...

 

Tony Hogański – A ja skończyłem! Proszę oto cieplutka, wełniana skarpeta! (Toster wręcza coś Kowalskiemu)

 

Jan Kowalski (oglądając coś dużego i zielonego) To jest skarpeta?

 

Tony Hogański – Bardzo piękna, nie sądzisz?

 

Jan Kowalski – No i co ja mam z tym zrobić?

 

Tony Hogański – Przymierz!

 

Jan Kowalski – Niby gdzie?

 

Tony Hogański – Na nogę oczywiście.

 

Jan Kowalski – Ale w tym by się nawet dupa Fat Boya zmieściła.

 

Tony Hogański – Gardzisz mym prezentem?

 

Jan Kowalski – Nie... jakże bym śmiał...

 

Tony Hogański – Więc przyjmujesz?

 

Jan Kowalski – Tak... zrobię sobie piękny namiot... albo nadmucham i balonem polecę dookoła świata.

 

Tony Hogański – To może wysadzisz mnie na wyspie, którą odkryłem tydzień temu?

 

 

(Widzimy biuro Prezydenta EWF... jest puste.... otwierają się drzwi i do środka wchodzą Tanatos i Hangman ze swoimi pasami.)

 

John Hangman – Czego ta suka od nas chce?

 

Tanatos (patrząc na swój pas) Mój ssskarb...

 

W tym momencie otwierają się drzwi i do biura wchodzi Esmeralda Martinez w stroju cheerleaderki (cheer) oraz Dagmara Zielińska (także w stroju cheerleaderki).

 

John Hangman – Co to ma *urwa być?

 

Dagmara Zielińska – Panienko głupio się w tym czuje.

 

Esmeralda Martinez – Petruello, z twoich akt wynika, że taki strój jest zbliżony do twojego poprzedniego zawodu.

 

John Hangman – Co to ma być?

 

Esmeralda Martinez – Zagrzewamy was do walki.

 

John Hangman – Po co?

 

Dagmara Zielińska – Względy marketingowe... nie zrozumiesz tego.

 

John Hangman – Pinky idziemy... nie mam ochoty patrzeć na ten cyrk. (chant: Hangman to Mózg! Hangman to Mózg!)

 

Esmeralda Martinez (spychając Hangmana na kanapę) Nigdzie nie idziesz... Petruello zaczynamy.... (Martinez i Zielińska zaczynają tańczyć)

 

Dagmara Zielińska – Skoro muszę...

 

Esmeralda Martinez – Dajcie mi: P...

 

Dagmara Zielińska – P!

 

Esmeralda Martinez – Dajcie mi: K...

 

Dagmara Zielińska – P... sorry... K!

 

Esmeralda Martinez – Dajcie mi: Pinky!

 

Tanatos – Ja?

 

John Hangman (wyraźnie zainteresowany) Zamknij się...

 

Dagmara Zielińska – Pinky!

 

Esmeralda Martinez – Dajcie mi: krab!

 

Dagmara Zielińska – Krab!

 

Esmeralda Martinez – Pinky & Krab Connection!

 

Dagmara Zielińska – Pinky & Krab Connection!

 

Koniec występu. Zmęczona Martinez siada za biurkiem.

 

John Hangman – Fajnie... zróbmy z tego….eee… zwyczaj... taką tradycję przed naszymi walkami…

 

Esmeralda Martinez – Tańcz sobie sam. Moja cera się od tego psuje...

 

(Wracamy na ring.)

 

 

Jan Kowalski – Ja tu czegoś nie rozumiem

 

Tony Hogański – Bo nie jesteś takim geniuszem jak ja.

 

 

(Znów przenosimy się do biura Prezydenta EWF. Widzimy, że Tanatos i Hangman opuścili już byłe biuro Felixa Castro. Dostrzegamy także Esmeraldę Martinez, nadal ubraną w strój cheerleaderki, która jak zawsze wypełnia jakieś papiery, dokumenty itp. .. Nagle jednak w biurze gaśnie światło..)

 

Esmeralda Martinez – Co jest? Kto zgasił światło? Petruello!!

 

Światło się zapala, a do biura wchodzi Petruella..

 

Dagmara Zielińska – Co się stało panienko!?

 

Esmeralda Martinez – Nic... nic... to była chyba jakaś awaria światła

 

Pani Prezydent zdaje się nagle wpada w złość.. Kamera pokazuje , że na ścianie biura jest wielki czerwony , ociekający krwią napis "Bloodbath"...

 

Esmeralda Martinez – Co to ma być?

 

Dagmara Zielińska – Może jakiś wściekły malarz?

 

Słychać pukanie... wylatują drzwi z zawiasów i do środka wchodzi Bad Boy.

 

Esmeralda Martinez – Czego tu chcesz? Nie widzisz, że jestem zajęta.... a może to ty pomalowałeś moje biuro.

 

Bad Boy – Ten wściekły malarz pomalował też mnie.

 

Esmeralda Martinez – To on robi też za fryzjera? Nie ważne... czego tu chcesz...

 

Bad Boy – Jak zapewne wiesz tworzę olśniewający Tag Team z Kid Novą.

 

Esmeralda Martinez – Nie, nie wiem.

 

Bad Boy – To teraz już wiesz.

 

Esmeralda Martinez – Słucham dalej.

 

Bad Boy – Żądam więc walki z tymi trepami Marco i Toolem... już za tydzień... jeśli wygrają Tag titles to będzie to walka o te właśnie pasy. Jeśli nie to trudno.

 

Esmeralda Martinez – Zaraz... zaraz... to nie tak łatwo... jak to mówią... nie ma nic za darmo... co możesz zaofiarować mi w zamian? (Martinez kładzie nogi na biurku.)

 

Bad Boy – Mogę zaśpiewać.

 

Esmeralda Martinez – To dawaj.

 

Na Arenie słychać jakąś muzykę.

 

Bad Boy – Zabieram cię do baru.... będzie 8:0 dla mnie... zakładamy się, że Polska pokona Anglię.... coś tam coś tam.... bo ty nie wiesz jak się tutaj pije kolejnej wiosny łyk.

 

Esmeralda Martinez – Nie jestem przekonana...

 

Bad Boy – No co? No co? Potrafię jeszcze stepować.

 

Esmeralda Martinez – Nie! Tylko nie to... nawet nie śmiem podejrzewać jak to może wyglądać... macie tą walkę... tylko idź już...

 

Bad Boy – Dziękuje. (głupio się uśmiecha – tak po murzyńsku)

 

(Bad Boy wychodzi, realizator przenosi nas w okolice ringu.)

 

 

Jan Kowalski – Przyszedł czas na walkę o FTW title.

 

 

 

 

 

EWF FTW Championship:

Bubba Ray vs Super Crazy (c)

 

 

 

"Iron Man"- Black Sabbath.. Nadchodzi nr.1 contender....

Limp Bizkit- "My Way"... Z Fuck The World Title na ramieniu pojawia się Super Crazy..

 

Crazy wskakuje na narożnik i rozpoczyna świętowanie z publicznością.. Wariat zeskakuje na ring i zaczyna krążyć wokół Bubby Raya.. Dudley nieoczekiwanie wyciąga dłoń w stronę Fuck The World Champa.. Crazy odwzajemnia uścisk, publiczność cheeruje.. Wrestlerzy krążą przez parę chwil wokół siebie... Gong, zwarcie.. Silniejszy Big Bubba przewraca Crazy'ego.. Super wstaje i próbuje zaatakować Shoulder Blockiem, bez rezultatu.. Crazy odbija się od lin i próbuje ataku raz jeszcze, Bubba jednak potężnie kosi FTW Champa Clotheslinem... Bubba z Fist Dropem i Elbow Dropem.. Bubba wykonuje gesty "nasłuchując" reakcji publiczności ala Hogan, po czym odbija się od lin i wykonuje Running Leg Drop przy wielkim cheerze!...

 

Tony Hogański – Proszę, nawet i w walce o FTW Title trafi się nieco technicznego wrestlingu.

 

Pin….1.….2.… kick out. Bubba podnosi Crazy'ego.. Ten nieoczekiwanie rozpoczyna wykonywanie Crazy Slam [Angle Slam], Bubba jednak okazuje się "za ciężki" i Crazy nie finalizuje akcji.. Super odbija się od lin i powala Big Bubbę Flying Shoulder Blockiem!!.. Crazy szybko wskakuje na trzecią linę i wykonuje Springboard Moonsault! Pin....1...2 wykop! Crazy wchodzi na narożnik.. Shooting Star Press!- Bubba jednak w ostatniej chwili robi unik i Crazy "rozbija się" o matę.. Bubba z Headbuttem.. Po chwili kolejnym.. Pin...1....2... Super robi wykop! Pretendent do pasa podnosi Super Wariata, whip i Powerslam... 1....2... kick out!.. Bubba wchodzi na narożnik.. Publika cheeruje.. A członek Devils Pact skacze z Diving Headbutt w kroczę Crazy'ego!!!!!.... Bubba schodzi z ringu i wyciąga spod niego.... stół! Widownia cheeruje, a Bubba Ray w międzyczasie wrzuca trzy złożone stoły... Crazy podnosi się.. i Baseball Slidem wbija stojącego poza ringiem Bubbę w barierki!... Crazy odbija się od lin i niczym żywy pocisk skacze z Somersault Splashem na leżącego przy barierkach Bubbę Raya!!!!! (EWF! EWF! EWF!) Obaj wrestlerzy "zbierają się" poza ringiem.. Szybciej ogarnia się Crazy.. Super składa stojące obok krzesło.... próbuje trzasnąć nim w głowę Bubby, ten jednak uchyla się od ciosu!.. Crazy uderza jeszcze raz, ale trafia w narożnik.. Bubba z Elbow Hit.. Ray zabiera krzesło Champowi i potężnie uderza nim w głowę cruisera!!...

 

Tony Hogański – Ha!.. DQ!

 

Jan Kowalski – Zasady walk o FTW title, Tony... Wszystkie Chwyty Dozwolone™.

 

Tony Hogański – Taki program kiedyś oglądałem. Ale w komentarzu brakowało mi Suprona i znudziło mi się.

 

Jan Kowalski – Mi tam brakowało webmastera jednego z większych polskich wrestle-serwisów.. Ale wróćmy do Fuck The World Title matchu..

 

Bubba bierze schodki.. i trzykrotnie uderza nimi w plecy Crazy'ego!.. Bubba Ray podnosi Super Crazy'ego w pozycji do Body Slam.. Lekko się rozpędza i uderza plecami Crazy'ego w metalowy narożnik!!.. Crazy osuwa się na ziemię trzymając się za plecy.. Bubba wrzuca przeciwnika na ring.. Dudley przechodzi przez liny i kładzie się w pozycji do pinu... 1......2.... kick out FTW Champa!!!.. Bubba kiwa głową i rozkłada jeden z wrzuconych przez siebie stołów.. Członek Devils Pact wkłada głowę Crazy'ego między swoje nogi... Bubba przygotowuje się do Powerbomb, Crazy jednak w powietrzu kontruje nogami z Hurricanraną i w piękny sposób to Bubba Ray rozwala stół!!!!!!!!!! (EWF! EWF! EWF!) Bubba leży bez życia w szczątkach stołu.. Crazy wolno się czołgając stara się położyć rękę na przeciwniku.. Po paru chwilach sędzia może już odklepywać! Pin......1……..2........ Bubba z shoulder up! Crazy rozpaczliwie się podnosi.. Super przy cheerze rozkłada drugi ze stołów.. Crazy ze sporymi problemami kładzie Bubbę Raya na rozłożonym stoliku.. Crazy wchodzi na narożnik...... Po czym skacze z 5 Star Frog Splashem, ale Bubba Ray w ostatniej sekundzie zsuwa się ze stołu i sam Crazy z wielkim impetem rozwala stół!!!! (EWF! EWF!) Bubba ociężale kładzie rękę na przeciwniku... Bryndza liczy! 1........2................. Crazy robi kick out!.. Bubba nie może uwierzyć.. "Bibi" podnosi Crazy'ego.. Powerbomb!.. 1...2..... kick out.. Bubba po raz kolejny unosi Champa.. Bubba Ray ustawia Crazy'ego w pozycję do Bubba Bomb... Super Crazy już w trakcie wykonywania finishera niespodziewanie kontruje z Face Slamem!! Crazy trzymając się za brzuch wchodzi na narożnik... po czym skacze z Flying Elbow!... 1....2... Bubba kładzie nogę na linie. Super Crazy szybko podnosi Bubbę i wykonuje Ground Zero [Double Arm DDT]!!!! Crazy leży przez parę chwil obok "śpiącego" Bubby po czym pinuje przeciwnika.... 1.......2....... Bubba Ray robi wykop!

 

Jan Kowalski – Obaj wrestlerzy w tym pojedynku próbowali już niemal wszystkiego..

 

Tony Hogański – Kto ci tak głupie skrypty pisał? Niech jeden z nich wykona swojego finishera na krzesło czy stół. I już. Po sprawie – wracamy do domu.

 

Crazy podnosi Bubbę Raya, ponownie przymierza się do Crazy Slam'u.. Wariat jednak po raz kolejny nie daje rady.. a Bubba szybko wykonuje Bubba Cutter!!!!!!!!!!!!! Bubba sądząc po uśmiechu pewny siebie kładzie się na Crazym, Pin...... 1.........2............2,9999 Crazy wykopuje!.. Bubba bezradnie rozkłada ręce.. Dudley wolno rozkłada trzeci z wrzuconych przez siebie wcześniej stołów..

 

Tony Hogański – Swoją drogą, myślę, że byłbym wspaniałym FTW Champem. W końcu udało mi się zdobyć.....

 

Jan Kowalski –... Polish Title!!!!!.. Tak, wiemy już o tym!!!!

 

Tony Hogański – Krzyczysz niczym Kid Nova w swoich speech'ach.

 

Bubba podnosi Crazy'ego w pozycji do Bubba Bomb!.. Crazy jednak w geście rozpaczy kopie do tyłu nogą godząc w krocze Dudleya.. Bubba słania się na nogach trzymając się za krocze.. Wykończony Crazy podchodzi z Bubbą do narożnika, wskakuje na wysokość trzeciej liny i wykonuje Tornado DDT!!.... Obaj wrestlerzy leżą bez życia..... W końcu Crazy pinuje.......1........2....... Bubba Ray robi kick out.. Crazy podnosi Bubbę… Ray odwdzięcza się paroma punchami.. Bubba whipuje Crazy'ego, łapie FTW Champa w pozycji do Bubba Cutter, po czym z lekkim rozbiegiem wykonuje tę akcję rozbijając siebie i przede wszystkim szyję Crazy'ego na rozłożonym stole!!!!!!!!!!!!!!!!... Crazy leży bez ruchu..... Bubba kładzie rękę na Crazym, pin.........1.................2..................3! (Zwycięzcą i nowym FTW Champem został: Bubba Ray!)

 

Tony Hogański – No brawo... brawo... wreszcie koniec tej nudnej walki....

 

Zjawiają się sanitariusze, którzy wrzucają Crazy’ego na wózek na kółkach i wiozą go w stronę karetki. Bubba po krótkiej radości opuszcza arenę.

 

Jan Kowalski – Super Crazy najprawdopodobniej doznał jakiegoś urazu karku.

 

Tony Hogański – Kogo to obchodzi? 

 

Jan Kowalski – Wreszcie po tylu miesiącach niedoceniania Bubba zdobył FTW title.

 

Tony Hogański – Niesamowite. Zgłośmy to do...

 

Jan Kowalski – Tak wiem... „Nie do wiary”...

 

Tony Hogański – Chodziło mi o Trybunał Konstytucyjny.

 

 

(Przenosimy się do biura Prezydenta EWF. Widzimy Panią Prezydent... słychać pukanie do drzwi i ze schowka na miotły wychodzi Dagmara Zielińska.)

 

Esmeralda Martinez – Odejdź Petruello! Złamałam sobie paznokieć i boleje nad tą stratą.

 

Dagmara Zielińska – Faktycznie tragedia. Mam zwołać konferencję prasową?

 

Esmeralda Martinez – Nie trzeba... i tak jutro pojawią się pewnie szczegóły w „Pani Domu” czy innej „Tinie”. A ty do mnie w jakiej sprawie?

 

Dagmara Zielińska – Przyszedł ten nasz były wrestler co niby chce kontrakt podpisać.

 

Esmeralda Martinez – Ten zamaskowany?

 

Dagmara Zielińska – Ten bardziej krzywy.

 

Esmeralda Martinez – Dobra... wpuść go....

 

Petruella otwiera schowek na miotły z którego wychodzi... Mysterio…

 

Esmeralda Martinez – My się znamy?

 

Mysterio – Pani mnie zwolniła zaraz po przejęciu EWF.

 

Esmeralda Martinez – Dobra... możesz odejść, czas widzenia się skończył... no idź już i nie gap się tak na mnie... na tablicy ogłoszeń dowiesz się z kim walczysz za tydzień. Z Petruellą ustalisz ostateczne warunki kontraktu...

 

(Zielińska, Mysterio wychodzą, realizator przenosi nas w okolice stanowiska komentatorskiego.)

 

 

Tony Hogański – No nie... ta małpa wróciła....

 

Jan Kowalski – Jaka małpa?

 

Tony Hogański – Tamta... ty w ogóle jesteś dzisiaj jakiś dziwny... nieobecny...

 

Jan Kowalski – Zbliża się wiosna.

 

Tony Hogański – Znowu do dupy pogoda. Emigruję do Meksyku.

 

 

 

EWF Tag Team Championship:

Dumpster match:

Devil’s Pact vs Pinky & Krab Connection (c)

 

 

 

Uderza "Devil's Night" w wykonaniu D-12.. Na arenie robi się jasno.. Błyskają czerwone lasery , a gdy światło się zapala na ringu stoją Marco i Tool - Devil's Pact... Publika wita ich dosyć sporym popem..

Słychać "Nie ma Litości" KaeNŻet-u.. Na arenie unosi się cheer.. Na rampie pojawia się John Hangman powodując eksplozję cheeru ! eXtreme Wrestler ustawia się na ringu kiedy ponownie gaśnie światło..

Uderza "Darkness"  - Lacrimosa.. Wzdłuż rampy palą się pochodnie.. Na ring zmierza Tanatos.. Powodując również dosyć spory cheer..

 

Hangman i Tanatos oddają swoje pasy.. Sędzia unosi je w gore.. i uderza gong ! Oba teamy w swoich narożnikach omawiają strategie walki.. Nagle Tool wybiega na środek ringu i ustawia się na czworakach , a Marco rozbiega się i odbija od pleców partnera i leci z Cross Body Blockiem na Krab & Pinky Connection !! Jednak mistrzowie Tag Teamów łapią Chosen One'a w locie.. Tanatos podrzuca go do góry i Marco uderza w matę.. Tool widząc to startuje na Hangmana.. Prześlizguje się pod jego nogami i uderza kilka punchów w plecy.. Odwraca do siebie Hangmana i daje mu Standing Dropkick ! Johny wpada do narożnika.. Tool atakuje kilkoma szybkimi kopniakami w mid-section.. Tym czasem w drugiej części ringu Tanatos uzyskał dosyć wyraźną przewagę nad Outsiderem.. Pan Ciemności whipuje cruisera na liny po czym Clotheslinem "wyrywa" go z powierzchni ringu.. Tanatos podnosi rywala i uderza kilka punchów po czym łapie Syxxa za gardło.. Jednak Marcowi z pomocą przychodzi Tool , który uderza Low Dropkick.. Jednak Tanatos łapie też jego za szyję.. Jednak Diabły kopią rywala w brzuch i wykonują Double Fame Asser !! Marco podnosi się i natychmiast obrywa Running Clotheslinem od Hangmana.. Tool próbuje ratować sytuację jednak jeden z tag team Champów łapie go za rękę i whipuje w przeciwległy narożnik.. W to samo miejsce po chwili whipuje także drugiego członka DP Crew.. Hangman bierze rozbieg i uderza Jumpin Splash na obu rywali !!! Hangman korzysta z tego , że Marco pod wpływem tego Splasha spadł z ringu sadza na narożniku Toola.. Po czym wykonuje my SuperPlex jednak Toola w locie łapie za nogi Tanatos i ze zdwojoną siłą uderza nimi w matę !! Tanatos podnosi Toola i razem z Hangmanem whipują go na liny po czym obaj kopią go w brzuch.. I wykonują Double Stailing Brainbustera !!! Tanatos zajmuje się leżącym Toolem , a na Hangmana spada Marco ze Springboard Somersault Plancha !! Chosen One z szybkim Leg Dropem po czym podnosi Hangmana i kopie go w brzuch.. Po czym wykonuje The Punishment [ The Stroke ] !! Marco układa Hangmana ładnie przy narożniku , a sam wskakuje na poduszki.. Jednak zrzuca go stamtąd Tanatos ! Marco spadając z ringu uderza jeszcze głową w śmietnik... Tanatos odwraca się w stronę Toola ' któremu przed chwilką wykonał Scoop Slam jednak Phantom dosyć szybko się pozbierał , a teraz atakuje Tanatosa ze Springboard Hurricanraną !!! Tanatos pod wpływem zwinnie wykonanego chwytu wypada z ringu.. Tool podnosi się.. I staje twarzą w twarz z Hangmanem ! Następuje lock up.. Hangman okazuje się silniejszy.. Whipuje on Toola na liny po czym Back Drop jednak jeden z Diabłów spada na nogi za plecami rywala.. Czeka aż John się odwróci po czym skacze z Jumpin DDT ! Hangman pada na ring trzymając się za głowę.. Tool widząc podnoszącego się za ringiem Tanatosa bierze rozbieg i przeskakuje ponad linami z Forearm Smash na Tanatosa !!! (EWF!  EWF! EWF!)

 

Jan Kowalski – Jak na razie...

 

Tony Hogański – Zamknij się Janku... Zagłuszasz moje myśli....

 

Jan Kowalski – A o czym to myślisz?

 

Tony Hogański – O sytuacji Armii Kwantuńskiej w południowej Mandżurii na jesieni 1943 roku. 

 

Tym czasem na ring wturluje się eMAeRCeO.. Chosen One podnosi Hangmana jednak otrzymuje cios w szczękę po czym Hangman’s Neckbreaker !! Hangman podnosi Outsidera i whipuje go w narożnik.. Tam uderza kilka kopnięć i sadza Chosen One'a na narożniku.. Hangman próbuje SuperPlex jednak Marco kontruje z kilkoma uderzeniami w plecy.. Chosen One po chwili szamotaniny łapie Hangmana za głowę po czym skacze z Tornado DDT na ring !! Oboje padają bez życia.. Tymczasem poza ringiem Tool jest lekko mówiąc niszczony przez Pana Ciemności.. Tanatos wykonuje właśnie Side Walk Slam.. Podnosi Toola po czym próbuje wykonać Tombstone jednak Phenom wymachuje nogami co uniemożliwia Tag Champowi wykonania tej akcji.. Tool obkręca się niespodziewanie na ciele Tanatosa po czym wykonuje Front Face DDT ! Phenom wskakuje w miarę szybko na ring jednak widząc , że Tanatos równie szybko się podnosi odbija się nogami od środkowej liny i skacze na Pana Ciemności z Asai Moonsault !! Jednak Tanatos łapie Toola w pół ! I po chwili wykonuje Tombstone na maty ringu !!! (EWF! EWF! EWF! EWF!)

 

Jan Kowalski – Ciekawa akcja w wykonaniu Tanatosa..

 

Tony Hogański – Uspokój się! Zastanawiam się czy kiepska polityka ekonomiczno-gospodarcza była przyczyną upadku Aragonii. 

 

Jan Kowalski – Z tego co wiem to była jakaś unia między Kastylią a Aragonią, która doprowadziła...

 

Tony Hogański – Ty nie myślisz! Nie odzywaj się więc. 

 

Tym czasem Tanatos wchodzi na narożnik i dochodzi do wstających właśnie Marca o Hangmana.. Łapie Chosen One'a za głowę po czym uderza nią o swoje wyciągnięte kolano.. Tanatos podnosi Outsidera , a tym czasem John sturluje się z ringu i podnosi Toola.. Po czym wrzuca go do śmietnika.. Tanatos przerzuca ponad linami Marca , który również ląduje w śmietniku ! Pan Ciemności staje z jednej strony śmietnika, a eXtreme Wrestler z drugiej.. Kiedy już zamykają klapę nagle ktoś z środka uderza w nią Dropkickiem !! Pokrywa uderza zarówno Tanatosa jak i Hangmana w twarz !! Ze śmietnika wyskakuje Tool ! Wskakuje on na krawędź Dumpstera i skacze z  Sick Dive [Swanton Bomb] na Hangmana! Tool podnosi Johny'ego i whipuje go na barierki.. Tym czasem ze śmietnika wychodzi Marco.. Widzi , że Tanatos się podnosi więc wyczekuje odpowiednią chwilę i skacze z Diving Hurricanrana.. Jednak Tanatos nie daje się przewrócić i utrzymuje Chosen One'a na barkach! Marco jednak zauważa , że dzieje się to wystarczająco blisko lin.. Więc łapie się nich ! Po chwili kopie obiema nogami Pana Ciemności w twarz.. Marco staje na ringu przy linach.. Tanatos robi kilka kroków do tyłu.. Chosen one chwile myśli.. Po chwili jednak wskakuje na trzecią linę i skacze ze Spinnin Body Block na Tanatosa !!! Tym czasem w drugiej części przy-ringowych mat brawlują ostro Tool i Hangman ! Johny nagle uderza Low Blow !! Tool schyla się z czego korzysta Hangman i uderza Egzekucję [ Pedigree ] na maty wokół ringu!! (EWF! EWF! EWF!) Hangman zagląda pod ring i wyciąga stamtąd stół ku wielkiej uciesze publiczności.. Johny rozkłada stół.. Tym czasem Marco robi to samo.. Tylko , że kładzie stół na krawędziach śmietnika ! Hangman wskakuje na ring.. To samo robi Marco.. Następuje "straszonko".. Które niespodziewanie przerywa Marco kopiąc rywala w piszczel.. Marco odbija się od lin i 'przeturliwuje' się po plecach schylonego Hangmana.. John odwraca się po czym dostaje kopniaka w brzuch.. I The Pandemonium [ patrz roster ] !! Tym czasem Tanatos dochodzi poza ringiem do Toola i zaczynają ze sobą brawlować.. Pan Ciemności łapie Toola za głowę i wrzuca go na ring ! Jednak kiedy Tanatos wchodzi na ring i staje przy linach atakuje go Marco z Back Elbow Smash !! Tanatos spada z ringu.. Prosto na stół , który jednak niespodziewanie się nie łamie ! Tym czasem Tool podnosi Hangmana i whipuje go do narożnika.. Po chwili Tool sadza na narożniku Hangmana , a Marco wskakuje na inny narożnik.. W jednym momencie Tool wyskakuje w górę do Top Rope Frankenstainera co Marco skacze na leżącego poza ringiem na stole Tanatosa z Overfleet [ 5 Star Frog Splash ] !!!! Chosen One trafia idealnie w Tanatosa i po chwili obaj leżą bez życia na resztach stołu ! Tym czasem Tool wskakuje Hangmanowi na barki jednak ten sprytnie trzyma się lin !! Hangman z kilkoma punchami w głowę Toola.. Po czym nadal z Toolem na barkach jak do Powerbombu zaczyna się odwracać twarzą do śmietnika !!! Hangman ledwo przechodzi przez liny .... Po czym skacze z Top Rope Super Powerbomb przez stół do śmietnika !!!!!! (EWF! EWF! EWF! EWF! EWF!) Tym czasem Marco powoli się podnosi.. Słyszy , że publiczność chantuje nazwę federacji więc podnosi ręce do góry.. Wskakuje na ring i idzie tyłem patrząc na publiczność.. W tym samym momencie Hangman także wchodzi na ring i idzie tyłem z rękami podniesionymi do góry.. Nagle obaj wrestlerzy wpadają na siebie plecami.. Odwracają się...

 

Tony Hogański (zasłaniając Kowalskiemu usta) Ty lepiej nic nie mów! Nic nie mów. Próbuje się skupić na analizie koronacji Karola Wielkiego na cesarza rzymskiego na Boże Narodzenie w 800 roku.

 

Jan Kowalski (z zasłoniętymi ustami) Glmymlyglymsly gluglumlyngel.... gluhel!

 

Tony Hogański (puszczając Janka) Co mówisz?

 

Jan Kowalski – Puść mnie, bo tego pożałujesz!

 

Tony Hogański – Ja byłem PCW Polish Champem? A ty? A ty? Nikim! Totalne zero!

 

Tym czasem publiczność niesamowicie cheeruje.. Hangman patrzy w lewo.. Marco patrzy w prawo.. Marco wyciąga rękę.. Hangman także wyciąga rękę.. Wrestlerzy wymieniają uścisk dłoni co powoduje wielgachny cheer.. Prawie porównywalny do cheeru Snake'a [choć wiele mu do niego brakuje],.. Tym czasem następuje lock up.. Żaden wrestler nie może uzyskać przewagi.. Marco odskakuje w bok podcinając Hangmana.. Szybko odbija się od lin i uderza Lionsault !! Marco podnosi się i idzie zobaczyć co z Toolem.. Wyciąga swojego Tag Team partnera ze śmietnika.. Obaj wchodzą na ring.. Marco whipuje Hangmana do narożnika.. Ustawia się na czworakach przed nim , a Tool atakuje z Poetry In Motion Hangmana !! Johny siada w narożniku ! Marco sygnalizuje , że czas na Bronco Bustah ! Po chwili tauntowania wykonuje ten znienawidzony przez fanów jednak teraz przyjęty przy małym heacie chwyt !! Tool podnosi ręce w geście triumfu jednak nagle.. Od tyłu łapie go za głowę Tanatos !!! Pan Ciemności podnosi Toola do góry i rzuca nim na drugi koniec ringu !! Marco widząc idącego z furią w oczach Tanatosa uderza Dropkick jednak Pan Ciemności z zadziwiającą lekkością blokuje ten chwyt.. Marco pada na ziemie.. Jednak Tanatos ciągle trzyma go za nogę !! Pan Ciemności niespodziewanie wynosi za nogę Chosen One'a i uderza Tombstone !!!! Tanatos podnosi rękę w geście triumfu jednak Tool atakuje go Low Kickiem po czym Tool Effect [ Evenflow DDT ] !!!! Tool podnosi się powoli i otrzymuje kopa w brzuch po czym Egzekucję od Hangmana !!! Johny jednak pada na ring !! Wszyscy wrestlerzy leżą na ringu !!

 

Tony Hogański – Przydałaby się jakaś reklama albo coś..

 

Jan Kowalski – Dlaczego?

 

Tony Hogański – Są dwa powody. Pierwszy: trochę długo to już trwa... Drugi: po szydełkowaniu i wytężonej pracy umysłowej muszę skoczyć do kibelka.

 

Jan Kowalski – Druga edycja „Big Tony”?

 

Po chwili John Hangman zaczyna się podnosić !! eXtreme Wrestler cuci także swojego Tag Partnera.. Obaj mistrzowie podnoszą rywali.. Hangman uderza kilka chopsów , Tanatos to samo.. Pan Ciemności whipuje Marca do narożnika Hangman zaś, obija Toola przy linach.. Tanatos sadza Outsidera na narożniku.. Tym czasem Hangman wskakuje na drugi narożnik.. Tanatos wykonuje Syxxowi Top Rope Jackhammer , a w momencie kiedy Marco wali o matę Hangman skacze z drugiego narożnika z Diving Headbutt !!! Tool wstaje opierając się o liny.. Hangman podnosi Marca i uderza kilka chopsów tak , że Marco ląduje opierając się o liny przy Toolu.. Obaj mistrzowie patrzą się na siebie po czym biorą rozbieg ale Devil's Pact robią w tym momencie unik i zarówno Tanatos jak i Hangman wpadają do kosza !!!! (EWF! EWF! EWF! EWF!) Po chwili widać jak obaj stają w koszu.. Tym czasem Diabły odbijają się od przeciwległych lin i obaj skaczą z Over The Rope Swanton Bomb'ami prosto na Tanatosa i Hangmana , prosto do śmietnika !!!!! (EWF! EWF! EWF! EWF!) Tym czasem zarówno Marco jak i Tool wyrzucają po jednym rywalu z kosza.. Widać jeszcze nie chcą kończyć tej walki.. Tool wturluje Tanatosa na ring.. Marco robi to samo z Hangmanem.. Zaczyna się podwójny brawl.. Przeważają więksi i silniejsi zawodnicy.. Obaj mistrzowie whipują Diabłów na liny po czym obaj padają pod wpływem Hurricanrany od Syxxa i Toola !! Marco podnosi Hangmana i ładuje my Marco's Spinnin' Buster [ patrz roster ] ! Tool zaś podnosi Tanatosa.. I razem z Syxxem wykonują my Scairy Thing [ Double Evenflow DDT ] !! Diabły wskakują na przeciwległe narożniki i tauntują do publiczności.. Po chwili Marco podnosi Hangmana , a Tool Tanatosa.. Próbują ich wypchnąć poza liny do śmietnika jednak mistrzowie się bronią.. Po chwili Marco dostaje Sling Shota od Tanatosa , a Tool wypada z ringu na maty pod wpływem Clothesline’a od Hangmana... Mistrzowie schodzą z ringu.. Tanatos obija Marca , a Hangman Toola.. Chosen One zbiera Piledrivera na maty ringu , a Tool Hangman’s Neckbreaker.. Hangman zaczyna wchodzić na ring jednak Tool ostatkami sił łapie go za nogę , która się ześlizguje z maty , a Hangman wpada do kosza!

 

Tony Hogański – O proszę! Hangman w swoim naturalnym środowisku...

 

Niespodziewanie na arenie rozlega się taki sobie średni cheer. W okolice ringu przychodzi Esmeralda Martinez w koszulce firmowej „Pinky & Krab Connection” i zaczyna zagrzewać „swoich” do boju.

 

Tony Hogański – Tylko tej tu brakowało.

 

Jan Kowalski – Dopinguje swoich podopiecznych.

 

Tanatos widząc z nieszczęścia Hangmana rezygnuje z wchodzenia na ring za Syxxem , którego przed chwila tam wepchnął tylko idzie zobaczyć co z Hangmanem ! Tym czasem Tool wturluje się na ring.. Tanatos nie zauważa tego , wchodzi na matę i staje przy linach, Devil's Pact natychmiast po raz kolejny wykonują Poetry In Motion [ Marco staje na czworakach , a Tool odbija się od jego pleców i atakuje Tanatosa ]!! (EWF! EWF! EWF!) Pan Ciemności spada z ringu do śmietnika !!! Marco i Tool uderzają parę razy o narożniki wzbudzając cheer publiki.. Po chwili obaj schodzą z ringu i zamykają klapę od śmietnika.. Tool łapie za kłódkę....

 

Jan Kowalski – To definitywny koniec! Już za chwilę poznamy nowych Tag Team Chamów.

 

Esmeralda jest smutna, gdy Devil’s Pact chcą zamknąć śmietnik, gdy rozlega się Rob D "Clubbed to death"... spod FeliXtronu wybiegają Bad Boy i Kid Nova z krzesłami w swych łapkach. Obaj „dolatują” do Marco i Toola i zaczynają okładać ich krzesłami. Nikt nie wie co się za bardzo dzieje. Devil’s Pact próbują stawić opór jednak kilka chair-shotów skutecznie ich do tego zniechęca. Esmeralda widząc zamieszanie zaczyna coś tam tłumaczyć sędziemu. Ten krzyczy do Angeliki Kucharskiej, która ogłasza jego werdykt. (Walka kończy się wynikiem nierozstrzygniętym) Erotoman - Bad Boy widząc Esmeraldę wyciąga w jej stronę swoje czarne łapki, jednak wtedy ze śmietnika wyskakuje Hangman, który kopie go w brzuch i wykonuje Egzekucję [Pedigree]! (cheer) Po krótkiej chwili Martinez, Tanatos i Hangman wraz z pasami Tag Team opuszczają arenę... W międzyczasie Nova skutecznie eliminuje Devil’s Pact... pomaga wstać swemu partnerowi, który za bardzo nie wie co się dzieje i wśród ogólnego heel heatu opuszczają arenę. Po Marco i Toola przychodzą sanitariusze, jednak oni sami doprowadzają się do porządku.

 

Jan Kowalski – Głupi Nova i Bad Boy... przerwali ten arcyciekawy pojedynek.

 

Tony Hogański – W końcu to banda erotomanów.  

 

 

(Przenosimy się w inne miejsce hali. Widzimy szatnię Dark Avengera, były FTW Champion w towarzystwie swoich kompanów koncentruje się przed walką. Następnie przenosimy się przed drzwi jego szatni. Widzimy tam Zielonego Mściciela z metalową [zieloną] rurą, który puka do drzwi. Otwiera mu Jack Gordon, który natychmiast zostaje powalony Clotheslinem... Zielony Avenger wpada do środka, kamerzysta za nim – jednak otrzymuje on [kamerzysta] cios z jakiegoś narzędzia i tracimy kontakt wizualny z szatnią [rozbity ekran]... słychać tylko odgłosy walki. Wracamy na ring.)

 

 

Jan Kowalski – Ciekawe czy Dark Avenger wykuruje się do main-eventu?

 

Tony Hogański – Przecież to już za chwilę.

 

Jan Kowalski – To wiem bez ciebie...

 

 

(Przenosimy się do biura Esmeraldy Martinez. Widzimy panią prezydent siedzącą za biurkiem z kości słoniowej oraz Hangmana, Tanatosa i Tag titles siedzących na kanapie.)

 

Esmeralda Martinez – Mieliście szczęście... wystarczyłoby pięć sekund a Marco i Tool zostaliby mistrzami.

 

Tanatos (wpatrując się w jeden z pasów) Mój... ssskarb...

 

W tym momencie otwierają się drzwi i do środka wchodzi Dagmara Zielińska.

 

Esmeralda Martinez – Słucham cię Petruello?

 

Dagmara Zielińska – Przyszedł ten śmieszny zamaskowany wrestler sprzed tygodnia.

 

Esmeralda Martinez – Serio? No i czego chce?

 

Bez oczekiwania na odpowiedź otwierają się drzwi i do środka wchodzi zamaskowany osobnik.

 

Esmeralda Martinez – Co za fatalne maniery? Nikt cię nie nauczył pukać?

 

Zamaskowany Wrestler – Chce walczyć... za tydzień.... chce....

 

Esmeralda Martinez – Chcieć to ty sobie możesz. Zdejmuj maskę to pomyślimy...

 

Zamaskowany Wrestler – Dobrze.... (człowiek zdejmuje maskę)

 

John Hangman – Eee... Lukki? (Na FeliXtronie pojawia się podpis pod wrestlerem: “Lukki”)

 

Lukki – Tak jest... jestem...

 

Esmeralda Martinez – Wiemy... wiemy... była gwiazda PCW, 100 times PCW Polish Champion...a w sumie... skąd mamy mieć pewność, że to ty jesteś Lukki?

 

Lukki – No... bo to ja!

 

Esmeralda Martinez – Każdy może się poddać za takiego dinozaura... po czyjej stronie walczyłeś pod Konstantynopolem w 1453 roku?

 

Lukki – Co?

 

Esmeralda Martinez – Widziałeś tam Sandmana?

 

Lukki – Gdzie?

 

Esmeralda Martinez – Nie wygląda mi na starego... jak myślisz Petruello?

 

Dagmara Zielińska – Czy ja wiem.... to może być on....

 

Esmeralda Martinez – Jaki był rozmiar buta Mehmeda Zdobywcy?

 

Lukki – Kogo?

 

Esmeralda Martinez – Walczyłeś po stronie bizantyjskiej pewnie... jak to się stało, że ci nie amputowali głowy po bitwie?

 

Lukki (trącając łokciem Tanatosa) Słuchaj... ty mi tu wyglądasz na rozsądnego... to jakiś dom wariatów?

 

Tanatos (patrząc się na swój pas) Mój ssskarb.... 

 

Esmeralda Martinez – Powiedzmy, że ci wierzymy. Na początek dostaniesz jakąś walkę kontrolną... zobacz później na tablicy ogłoszeń...

 

Lukki – Wreszcie jakieś rozsądne zdanie....

 

(Lukki wychodzi, wracamy na ring.)

 

 

Tony Hogański – Jeśli przybędzie tu więcej imigrantów z PCW to będziemy mogli zmienić nazwę na Polish Championship Wrestling.

 

Jan Kowalski – Co proponujesz?

 

Tony Hogański – Może by wprowadzić wizy dla byłych wrestlerów PCW, utworzyć jakiś urząd imigracyjny... nie wiem....

 

 

(Widzimy parking. Widać tam idącego zadowolonego Kid Novę.. Kid wychodzi zza rogu i spostrzega , że jego samochód nie ma kół, a całą karoserię pokrywają tagi typu "DP Crew" czy "DP/cKy KillaZ"... Kid Nova idzie powoli w stronę samochodu.. Jednak nagle na jego drodze staje Marco.. Kid patrząc w ziemię nie zauważa go i wpada na The Chosen One'a... Podnosi głowę i cofa się o krok.. Jednak wpada tyłem na Bubbę, który bez zastanowienia wykonuje ulubieńcowi Diabłów z EWF Hiroszima Bomb [ Bubba Bomb ].. Marco wyciąga sprej i pisze na plecach roztrzaskanego Novy litery "DP/cKy"... Marco i Bubba chcą odejść, jednak wtedy na horyzoncie pojawia się Bad Boy.... Murzyn natychmiast powala Double Clotheslinem członków Devil’s Pact.. Zaczyna ich okopywać.... podnosi leżącą nieopodal metalową rurę i zaczyna trzaskać nią po ciałach Bubby i Marca. Gdy ci za bardzo się nie ruszają, podnosi Novę, przewiesza go sobie przez ramię i wraca do hali. Wracamy w okolice ringu.)

 

 

Jan Kowalski – Jakie to wszystko jest tragiczne.

 

Tony Hogański – To rzeczywiście straszne. Mam nadzieje, ze się wymordują... powinni dać im walkę.

 

Jan Kowalski – Przecież dali... Nova & Bad Boy vs Marco i Tool.

 

Tony Hogański – Znowu będę spał.

 

 

(Przenosimy się na jeden z korytarzy. Widzimy drzwi z napisem „Dark Avenger”.... otwierają się drzwi i wychodzi stamtąd Gumowy... poprawia sobie strój i pewnym krokiem zmierza w stronę areny. Wracamy na ring.)

 

 

Tony Hogański – Jeśli Avenger wygra World title zjem swoje gacie.

 

Jan Kowalski – A ja... a ja....

 

Tony Hogański – A ty zjedz się sam.

 

 

 

EWF World Championship:

Kraven (c) vs Dark Avenger

 

 

 

Rozlega się "Winner Takes It All” – Sammy Hagar…. Przy sporym heel heacie w stronę ringu zmierza Dark Avenger, tym razem nie towarzyszy mu ani Jane Walker ani Jack Gordon. W stronę Gumowego leci sporo opakowań, puszek, naczyń. Ten jednak to ignoruje i poprawia ułożenie swego kostiumu.

Muzyka zmienia się w Hymn ZSRR... wybucha ogromny heel heat.... strzelają czerwone ognie.... spod FeliXtronu wychodzi Kraven z World title na ramieniu.... z szyderczym uśmiechem pozdrawia publiczność, a ta w jego stronę posyła całkiem sporą ilość różnego typu butelek i opakowań.

 

Kraven oddaje pas sędziemu i z politowaniem patrzy na swego rywala, który w dalszym ciągu poprawia ułożenie swego gumowego kostiumu.

 

Tony Hogański – Co ten Gumowy ma jakieś pchły?

 

W końcu Bryndza daje sygnał do rozpoczęcia walki.... wrestlerzy krążą wokół siebie... Kraven nadal się uśmiecha.... dochodzi do zwarcia.... nikt nie jest wstanie uzyskać przewagi i rozdzielają się. Znów krążą wokół siebie.... Avenger przechodzi do szybkiego ataku i powala Kravena Clotheslinem...  ten jest zszokowany... szybko wstaje, a wtedy spada na niego kolejny Clothesline. Dark Avenger odbija się o liny i poprawia Elbow Dropem, szybki pin......1.........kick out! Gumowy nie protestuje.... zaczyna okopywać Rosjanina.... ten kopie go nogą w kroczę... jednak Avenger ma tam gumowy ochraniacz i ten cios nie robi na nim żadnego wrażenia.... Avenger chwyta nogi rywala i zakłada mu Figure Four Leglock.... Łowca próbuje wyrwać się z uścisku, jednakże pewny siebie Avenger nie daje się.... tylko zaciska uchwyt.... Kraven zaczyna czołgać się w stronę lin.... Gumowy próbuje go odciągnąć, ale Hunter w końcu kurczowo chwyta się liny..... Avenger nie chce puścić, w końcu po interwencji Bryndzy puszcza.

 

Jan Kowalski – Jak na razie Avenger dominuje.

 

Tony Hogański – Gdyby zamiast Kravena walczyłby tu mistrz Szakal już by wygrał z minimum 10 razy.

 

Jan Kowalski – Jasne.

 

Avenger znów chwyta rywala za nogę i ciągnie go na środek ringu... Łowca jednak wyrywa się mu... wstaje i powala Avengera potężnym Clotheslinem. Gumowy stara się podnieść, ale dostaje brutalnego kopniaka w kark. Gumowy jednak nie zraża się i próbuje wstać, tym razem Kraven pomaga mu, podnosi go i wykonuje Side Suplex.... Avenger wstaje i tym razem otrzymuje Vertical Suplex.... Avenger leży... Kraven zabiera się do okopywania go... po paru seriach kopniaków wchodzi na narożnik i skacze z Diving Headbutt!! World Champion uśmiecha się... znów wchodzi na narożnik i kolejny raz skacze z Diving Headbutt, pin.....1.........2......... niespodziewany kick out! Łowca jest wściekły... wrzeszczy na Bryndzę, jednak widząc wstającego Avengera wymierza mu potężnego kopniaka prosto w twarz.

 

Tony Hogański – Jak widzisz Kraven odzyskał inicjatywę.

 

Jan Kowalski – Ustawodawczą?

 

Tony Hogański – Ale ty się Janku zabawny zrobiłeś...

 

Dark Avenger podnosi się powoli.... Kraven nie próżnując chwyta go w pozycję do Piledrivera i próbuje wykonać tenże cios... Gumowy próbuje się wyrwać, jednak ostatecznie ulega presji EWF World Champa! Natychmiastowy pin......1.........2.......kick out! Nerwy Łowcy powoli puszczają.. wrzeszczy na Bryndzę. Avenger wstaje... tym razem zajęty opieprzaniem sędziego Kraven tego nie widzi.... Gumowy wymierza rywalowi natychmiast Low Blow, po czym chwyta go i wykonuje Atomic Drop!

 

Jan Kowalski – Ta inicjatywa nie trwała długo...

 

Tony Hogański – Mam płakać?

 

Avenger podnosi Kravena... zachodzi go od tyłu i próbuje wykonać mu German Suplex... jednak Rosjanin uderza go łokciem w twarz po czym poprawia z Neckbreakera. Niespodziewanie na FeliXtronie pojawia się obraz.... widzimy szatnię Dark Avengera, która jest kompletnie zdemolowana... widzimy pobitych Jacka Gordona i Jane Walker... na ziemi leży jeszcze jakiś facet w charakterystycznych spodniach Dark Avengera. Obraz urywa się...

 

Tony Hogański – Co to niby miało być?

 

Jan Kowalski – Zaczynam coś podejrzewać.

 

Kraven i Avenger nie zważając na dopiero co wyemitowany materiał filmowy walczą dalej... Kraven powala Avengera Clotheslinem.... podchodzi do niego i pokazuje, że za chwilę wykona Kraven Crossface. W pewnym momencie spod FeliXtronu wybiega widziany chwilę wcześniej pobity człowiek w portkach Dark Avengera, gumową kaczuszką w ręku i papierową torbą (z otworami na oczy) na głowie. W międzyczasie na ringu Kraven ściąga maskę z domniemanego Avengera.... kamera robi zbliżenie na twarz i widzimy inną maskę tylko, że zieloną.

 

Tony Hogański – To ten śmieszny Zielony Mściciel.

 

Rosjanin nie wie co się dzieje i po krótkim omówieniu sytuacji z Bryndzą wywala pobitego Zielonego poza ring. W międzyczasie na matę wdrapuje się prawdziwy Dark Avenger... podnosi zerwaną maskę.... wsadza ją sobie pod papierową torbę... chwilę coś majstruje, po czym zdejmuje torbę i prezentuje się publiczności w swoich monumentalnych rogach. Bryndza każe wrestlerom zacząć walkę... w międzyczasie Zielony Mściciel zadowolony z tego co osiągnął opuszcza arenę.

 

Tony Hogański – Ja już nic nie rozumiem.

 

Jan Kowalski – Szczerze mówiąc ja też nie.

 

Tony Hogański – Tak to jest jak się mid-carderów dopuści na chwilę do main-eventu... czeski film! Nikt nic nie wie!

 

Tymczasem na ringu ‘prawdziwy’ Avenger natychmiast uzyskuje przewagę i uderza Knee Attack po czym Double Axe Handle Blow.. Kraven pada na matę , a Avenger zaczyna tauntować na narożniku.. Ave zeskakuje z narożnika i podnosi Kravena.. Uderza dwa hardcoreowe chopsy po czym whipuje Rosjanina na liny i wykonuje Monkey Toss ! Avenger podnosi trochę oszołomionego Kravena i wykonuje mu Hard Scoop Slam.. Mściciel wskakuje na narożnik i skacze z Top Rope Elbow Drop ! Pin 1...2... kick out ! Avenger trochę się denerwuje na sędziego ale odbija się od lin i uderza Leg Drop jednak Kraven odsuwa się i Gumowy uderza w matę ! Kraven natychmiast łapie przeciwnika za gumowe spodnie i uderza jego barkiem o narożnik.. Po czym dobija rywala Release German Suplexem ! Kraven powoli podnosi Avengera i whipuje go na liny jednak nie puszcza ręki rywala tylko ścina go z ringu potężnym Clotheslinem.. Kraven układa rywala przy narożniku.. Po chwili wchodzi na najwyższa linę i przygniata do Diving Headbuttem !! Kraven jednak nie ma zamiaru pinować Avengera.. Podnosi go i kopie w brzuch.. Po czym rozpędza się i Knee Attack to the Head ! Rusek pokazuje gest Kozakiewicza w stronę publiczności , która oczywiście reaguje heel heatem..

 

Jan Kowalski – Kraven nie jest zbyt miły.

 

Tony Hogański – Taki jego fach.

 

Kraven podnosi Avengera i uderza go łokciem w głowę.. Mściciel zatacza się do tyłu i zawisa szyją na linach.. Kraven bierze rozbieg i uderza Boss Mann Attack !! Avenger trzyma się za szyje.. Kraven tym czasem układa go na środku ringu i zakłada Kraven Crossface jednak Avenger natychmiast doczołgiwuje się do lin.. Rosjanin puszcza przeciwnika po interwencji sędziego.. Podnosi Avengera i whipuje go na narożnik.. Tam wchodzi na drugą linę i zaczyna punchować rywala.. Publiczność jednak nie liczy uderzeń więc Kraven denerwuje się i coś tam do nich pokazuje.. Sytuacje wykorzystuje Avenger , który uderza Sling Shot na zdezorientowanym Kravenie ! Avenger podnosi Rosjanina i whipuje go na liny po czym próba Back Body Drop [ Ave schyla się ] ale Kraven zatrzymuje się w porę.. i uderza Arm Breaker Bomb !! Kraven wchodzi na narożnik i czeka aż Avenger się podniesie.. i czeka.. i czeka.. W końcu Avenger za pomocą lin podnosi się.. Kraven korzysta z sytuacji i skacze z Flying Clothesline jednak Avenger wykonuje fenomenalnego Speara na lecącym Kravenie!!! (EWF! EWF! EWF! EWF! EWF!)

 

Jan Kowalski – Kraven nie będzie zbyt szczęśliwy.

 

Tony Hogański – O jasne... może powinien skakać z radości, żonglować i śpiewać Bogurodzicę?

 

Jan Kowalski – Czy ja wiem...

 

Obaj wrestlerzy chwilkę leżą.. Avenger ostatecznie przewraca się na brzuch i kładzie rękę na torsie Kravena .. pin 1...2...2,5... kick out !! Dark Avenger podnosi się za pomocą lin.. Podnosi Kravena i whipuje go do narożnika.. Kraven odbija się od poduszek co natychmiast wykorzystuje Avenger odbijając się od lin i uderzając Bulldog Slam !!! Avenger zaczaja się przed arbitrem i wyciąga blaszkę.. Jednak sędzia każe mu ją schować ! Avenger wskakuje na narożnik jednak Kraven w miarę szybko się podnosi i potrząsa linami powodując upadek rywala.. Avenger siedzi na narożniku.. Kraven wchodzi na trzecią linę i wykonuje rywalowi SuperPlex!! Obaj wrestlerzy leżą.... Avenger przypadkiem wbił się rogiem w matę i nie może się wydostać.... Kraven doczołguje się do niego i zaczyna okładać go po twarzy... Gumowy nadal zablokowany nie ma Kravenowi „nic do powiedzenia”. Rosjanin odrywa głowę Avengera od maty, przekręca go jakoś i zakłada mu Kraven Crossface...... Gumowy próbuje się wyrwać.... w końcu jednak poddaje się.... Bryndza każe uderzyć w gong.... (Zwycięzcą i nadal EWF World Champem jest: Kraven the Hunter!)  

 

Tony Hogański – Tak jak wszyscy przewidzieli Kraven pokonał Avengera.

 

Jan Kowalski – Ta walka była dziwna... chyba najdziwniejszy main-event w dziejach EWF.

 

Tony Hogański – Esmeralda powinna sobie zanotować: nie wrzucać Gumowego do main-eventów.....

 

Jan Kowalski – Dlaczego?

 

Tony Hogański – Fani uciekają!!

 

Kraven wśród wielkiego heel heatu z World title w ręce świętuje na jednym z narożników zwycięstwo.... na ring lecą różnego rodzaju kubki, papiery, butelki... Rosjanin wśród Hymnu ZSRR opuszcza arenę.

 

Jan Kowalski – Na tym kończymy dzisiejszą galę. Żegnają państwa: Tony „Toster” Hogański.

 

Tony Hogański – Oraz Jan „Nudziarz” Kowalski.... Jeśli chcecie oglądajcie nas za tydzień.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Transmisja urywa się.

 

 EWF Corporation™ 2003

 


Podobała ci się gala? Nie cierpisz je? Najlepiej będzie jak skomentujesz ją na FORUM.

Powrót na stronę główną