Powrót na stronę główną.

 

 

11.05.2002       - Irak

 

(Realizator pokazuje nam krótkie video poprzedzające Wrestlepaloozę. Widzimy pustynię... nagle pojawia się przejeżdżający jeep, na którym dostrzegamy Esmeraldę Martinez, Game’a i Dagmarę Zielińską za kierownicą... pojazd zatrzymuje się)

 

Esmeralda Martinez – Petruello, gdzie my do cholery jesteśmy?

 

Dagmara Zielińska – Z mapy wynika... że w centrum Bagdadu...

 

Game – Tą pustynię nazywasz centrum Bagdadu??!!

 

Dagmara Zielińska – Może Saddam dał nam przeterminowane mapy?

 

Esmeralda Martinez – Pokaże tą mapę (wyrywa ją z rąk Zielińskiej)... Petruello!! Trzymałaś mapę do góry nogami! Jesteśmy... o tutaj.... Co to jest?

 

Game (spogląda na mapę) To jest.... Iran....

 

(Kolejna scenka, widzimy Esmeraldę, Game’a i Dagmarę wchodzących do jakiejś wioski)

 

Esmeralda Martinez – Ach ci biedacy.... nakarmiła bym wszystkich głodnych tego świata...

 

Nagle do pani prezes podbiega jakiś żebrak i zaczyna wrzeszczeć coś po arabsku... Esmeralda zaczyna bić go po głowie...

 

Esmeralda Martinez –  Jak śmiesz się do mnie zbliżać śmierdzący biedaku! Nienawidzę takich ludzi!

 

Game – Mówiłaś, że chcesz nakarmić wszystkich głodujących....

 

Esmeralda Martinez – To prawda Facundo... ale muszą mieć zarobki minimum 25 000 dolarów na tydzień...

 

(koniec filmiku)

 

 

12.05.2002 - Bagdad, Irak

pół godziny przed Wrestlepaloozą

 

 

 

Dark Match – Wolf pokonał Szczęściarza i Warriora. Gdy Szczęściarz ofiarował Warriorowi czterolistną koniczynkę, ten obraził się, że nie dostał podkowy i opuścił arenę. Zamieszanie wykorzystał Wolf, który wykonał Szczęściarzowi Lawinę Agonii (Double Powerbomb), po czym odliczył go. Po chwili na rampie pojawiła się Esmeralda Martinez:

 

Esmeralda Martinez – Szczęściarz masz pecha... Jeden ze sponsorów EWF firma Pedigree.... zażądała twojego zwolnienia za niehumanitarne traktowanie zwierząt. Jeśli tego nie zrobię... odejdzie z EWF. Z dwojga złego wolę pieniądze niż ciebie, a, więc drogi Szczęściarzu.. You're fired!!! (Publiczność: Felix Castro! Felix Castro!)

 

(Arabski realizator pokazuje nam krótkie video dotyczące wydarzeń sprzed Wrestlepaloozy. Widać korytarz. Idzie nim zmęczony po Dark Matchu Wolf. Zauważa jak z jego szatni wymyka się Shiz! Biegnie za nim ale jest za bardzo zmęczony i Shiz ucieka. Wolf wchodzi niepewnie do szatni i widzi pakunek. Podchodzi do niego i rozdziera papier. Oczom całej publiczności w hali a także oczom Wolfa pokazuje się koszulka PCW!!!  Wolf opuszcza szatni. Kolejny segment:  znów widać Wolfa. Wchodzi on do szatni Shiza. Crack siedzi sobie na fotelu)

 

Wolf (pokazując na koszulkę) Co to jest?

 

Shiz- Koszulka PCW a co innego?

 

Wolf- No właśnie! Po co ja przyniosłeś do mojej szatni?

 

Shiz- Hmm bo... Byłeś w PCW... A ja... Pomyślałem sobie ze...

 

Wolf- No i co z tego!?

 

Shiz- No... Wolf nic nie rozumiesz?

 

Wolf- NIE!

 

Shiz- Dobra, dobra! Poczekasz sobie... Jeśli chcesz się dowiedzieć co z tymi koszulkami przyjdź na moja walkę... A teraz idź stad bo się koncentruje nie?

 

Wolf rzuca się na Shiza! Zaczyna go punchowac! Trwa brawl! Wolf nagle zdzierwa maske z twarzy Shiza!!!!! Oczom Wolfa ukazuje się..... niejaki Marco!!!

 

Wolf- He To ty???

 

Marco- Co ty zrobiłeś?!?!

 

Wolf- Poczekaj!! Przyjdę na twoja walkę!! Na pewno! Masz to jak w banku!!

 

(Wolf wychodzi zostawiając czerwonego Marca z resztkami maski na twarzy który po paru chwilach wyrzuca kamerzystę....)

 

 

 

12.05.2002 - Bagdad, Irak

Wrestlepalooza (część właściwa)

 

 

(Realizator pokazuje nam bagdadzką halę imienia Saddama Husejna. Realizator pokazuje nam same irackiego dyktatora siedzącego wraz z szejkiem Ahmedem al Badin ibn Murin am Bedin um Samin tel Hahim, synem Ahmeda al Faluna szejka Abu Zabi i innych dostojników. Tłumy arabskich fanów EWF zjechały się dziś na arenę z całego Bliskiego Wschodu, jest także niewielka grupka Polaków, trzymających transparenty typu: „Hangman mój bohaterze!”, „Bad Boy zostaw Kamilę! Weź mnie!”, „Kraven + Gangsta = co to ma k***a być?”, „Claw ty pedale!”, „Rottweiler zjedz Wolfa!”, „Bratysława,Bagdad – a kiedy Kabul?” i tak dalej... jednak arabowie nie są gorsi i także przynieśli transparenty: „Al Bando Seii Hirro Hangman!” „Abdullah Abdulla Homeini Szakal!”, „Martinez = al fataha” „Kill Israel” i tak dalej i tak dalej. Za stołem komentatorskim numer dwa widzimy arabskich komentatorów: Abdullaha Abdullaha i Ahmada Fatiha, za stołem numer 1 znane nam twarze:)

 

Tony Hogański – Z pikniku u wujka Saddama witają państwa: Cesar Evora [Tony Hogański] oraz....

 

Jan Kowalski – Rigoberdo Valdesa [Jan Kowalski]!! Jak wszyscy wiemy dzisiejsza Wrestlepalooza odbywa się w Iraku. Ostatnia odbyła się w słowackiej Bratysławie. Jak widać pani prezes Esmeralda Martinez nie ma zamiaru wracać do ojczyzny EWF, do Polski...

 

Tony Hogański – Bardzo dobrze... Polacy nie umieli docenić jej uroku osobistego, to teraz gdy gale odbywają się za granicą wiedzą co stracili.

 

 

(Widać biuro Esmeraldy Martinez. Szefowa EWF siedzi na krześle z nogami na stole i czyta jakieś kolorowe magazyny. W pewnym momencie drzwi otwierają się i pojawia się Wolf  (cheer).

 

Esmeralda Martinez Nikt cię nie nauczył, że trzeba pukać. Tutaj znajduje się biuro Prezydenta EWF i powinno się przechodzić kwarantannę przed wejściem tutaj.

 

Wolf Whatever.

 

Esmeralda Martinez Nie wiesz jak się zachowywać przy damie? (heel heat)

 

Wolf Whatever.

 

Esmeralda Martinez Kim ty w ogóle jesteś? Walczysz w EWF? Jeśli znów usłyszę „whatever” to karzę cię stąd wyrzucić.

 

Wolf Dziwne dziecinko, że mnie nie znasz. Nazywam się Wolf... I am one of the most popular, but also one of the most talented, wrestler in EWF. (cheer)

 

Esmeralda Martinez Walczysz w EWF. Nigdy cię nie widziałam...

 

Wolf Można powiedzieć, że jestem tu nowy. Właśnie skopałem tyłki dwóm śmiesznym zawodnikom i powiem szczerze, że się nudziłem w walce z nimi. Gdy przychodziłem do tej Federacji. Zauważyłem w niej słowo „eXtreme”. Jednak w mojej walce nie było nic, co by zasłużyło na taką nazwę.... Więc żądam, by zorganizowano dla mnie coś, co jest godne mojej osoby.

 

Esmeralda Martinez Po pierwsze kotku żądać to mogłeś sobie w jakimś PCW czy innym Pikutkowie, ale tutaj rządzę ja. Jednak zastanawiam się nad twoją propozycją. Na razie bądź tak miły i idź do diabła...

 

Wolf wychodzi. Po chwili wchodzi Petruella (Dagmara Zielińska).

 

Esmeralda Martinez Petruello, niedawno zlikwidowałam taki pas... Nazywał się bardzo brzydko.

 

Petruella Fuck The World Title?

 

Esmeralda Martinez A fe! Co za bezguście. Co się stało z tym pasem?

 

Petruella Leży w moim składziku, na półce 245 obok brody Felixa Castro.

 

Esmeralda Martinez Przynieś go tu szybko.... Będę miała dla ciebie zadanie.

 

(Kamera przenosi nas na ring)

 

 

Jan Kowalski – Dziś po Wrestlepaloozie kręcą się jakieś mało znane mi typki...

 

Tony Hogański – Od jakiegoś czasu ten cały Shiz gada o jakimś PCW... Co to w ogóle jest? Polskie Ciastka Wapienne? Czy może Płaczliwa Cerkiew Węgierska? Lub też Piknik Cuchnie Wójtem?

 

Jan Kowalski – Lepiej to sprawdźmy w „Historii polskich e-fedów” (Obaj komentatorzy wyciągają po jednym egzemplarzu książki)

 

Tony Hogański – PCW – Polish Championship Wrestling. Założony przez Tony’ego Kroka… Ten facet nosi takie samo zaszczytne imię jak ja! Od jakiegoś czasu nie istnieje...

 

Jan Kowalski – Marco – ulubiony jobber każdego prezesa PCW. Od jakiegoś czasu miejsce zamieszkania nieznane... A Wolf?

 

Tony Hogański – Wolf – Alkoholik... dużo pił, więc został zwolniony... Allachu! Co za żule nam się do EWF zwaliły!

 

 

 

Tugboat vs El Matador vs Smoke vs Y2J

 

 

Jako pierwszy na ring wchodzi TugBoat. Staje na środku ringu i czeka, az pojawią się przeciwnicy. Gra Tequila Sunrise "  - Cypress Hill I na ring wbiega El Matador (lekki cheer). Od razu wykonuje drop kick na Tugboacie, ale to nie robi na nim wrażenia. Tugboat powala matadora clothesline’ em. Muzyka zmienia się na Sex Pistols "Anarchy in U.K" i na ring wpada Smoke, który pomaga Matadorowi. Obaj wrestlerzy wagi lekkiej obijają 260 kilowego olbrzyma. W pewnym momencie uderza Electric Funeral” – Black Sabbath i na ring szybkim krokiem wbiega Y2J. Ond razu częstuje Matadora Spinning Hell Kick’ em. Po czym pinuje 1..2... Smoke przerywa. Wtedy The Cell wykonuje na Smoke’ u Bulldog. Nastepnie pinuje kolejny raz 1..2. Tugboat przerywa. Y2J wściekle patrzy na przeciwnika i uderza go kilkoma punchami, ale Tugboat nie reaguje. Tugboatd powala przeciwnika clothesline’ em. Następnie podnosi go i robi mu belly to Belly Suplex . Tymczasem Matador i Smoke rozpoczęli brawl po za ringiem. Smoke podnosi Matadora i robi mu Powerbomb. Matador szybko wstaje i wykouje na przeciwniku Hurricane, pod wpływem której Smoke przelatuja przez barierki (( EWF! EWF! EWF!). Matador wchodzi na barierki i skacze na Smoke’a z Tequla ( 450 Splash). ( EWF! EWF! EWF!). Następnie Matador, wyjmuje spod ringu drabinę... Wchodzi na nią ze Smoke’ em i wykonuje The mexicaner ( Bulldog z drabiny). ( EWF! EWF! EWF!)Smoke leży jak nieżywy. Matador po chwili wstaje i biegnie na ring, gdzie Tugboat cały czas obija Y2J. Matador próbuje wykonać na Tugboacie Hurricane, ale Tugboat łapie go i rzuca potężnym Powerbomem. Następnie Tugboat powala w narożniku Y2J. Następnie wykonuje na nim Stinky Face.

 

Jan Kowalski- To naprawdę jest obrzydliwe.

 

Tugboat pinuje 1..2... Matador przerywa. Tugboat jest wściekły. Matador widząc to zaczyna uciekać z ringu. Tugboat powoli biegnie za nim. Matador przerywa swój bieg na rampie. Gdy dobiega tam Tugboat Matador wyjmuje z kieszenie czerwoną płachtę (cheer). Macha nią Tugboat próbuje clothesline na rywalu, ale ten się odsuwa i Tugboat spada z rampy na rozstawiony stół ( EWF! EWF! EWF!).

 

Tony Hogański- No to gruby i anarchista już nie walczą.

 

Matador biegnie na ring, gdzie dopiero co The Cell odzyskał siły. Matador od razu obrywa Elbow Hit od Y2J. Y2J następnie wchodzi na narożnik i częstuje Meksykanina Missile Drop Kick’ em. Pinuje 1...2... kick out. Y2J jest zły. Odbija się od lin i robi Lionsault ( EWF! EWF! EWF!)Pin 1..2... kick out!!! The Cell ze wściekłością wyrzuca Matadora z ringu. Schodzi do niego i whipuje o barierki. Następnie wykonuje na nim Bulldog. Po chwili zaczyna z nim wchodzić na rozstawioną wcześniej przez matadora drabinę.

 

Tony Hogański- Znowu zaczyna się typowa dla tych anemików zabawa w kominiarzy.

 

Y2J gdy jest na górze zakłada rywalowi Walls of Cell (Walls of Jericho). Y2J nie puszcza ciosu, matador krzyczy z bólu, lecz to powoduje, że Y2J jeszcze mocniej zaciska ten chwyt. W pewnym momencie Y2J puszcza chce Powerbombem rzucić Matadorem z drabiny na ring, ale Matador kontruje z Hurricanraną, po czym to Y2J spada z wielkim impetem na matę ringu ( EWF! EWF! EWF!)Matador pinuje 1..2...3. ( Zwycięzcą został El Matador).

 

 

(Widzimy korytarz EWF. Idą nim Gangsta, Kamila oraz Jobber #1 i #2. Ubrani w koszulkę przeznaczoną dla fanów Gangstera. Całą 4 zatrzymuje się przed szatnią z napisem „Gangsta & Kamila”. Kamila wchodzi przez drzwi. Gangsta zostaje i mówi do 2 wrestlerów.

 

Gangsta - Hey. Nie wynająłem was tutaj bez powodu. Macie stać przed tymi drzwiami i pilnować, żeby nikt przez nie przeszedł Jeśli wam się uda możecie liczyć na sporą zapłatę, jeśli nie... Módlcie się, żeby wam się udało. Ja muszę iść coś załatwić.

 

(Gangsta odchodzi. Jobber #1 i #2 zaczynają chodzić przed drzwiami jakby pełnili wartę)

 

 

 

 

Szakal vs Jupiter – zwycięzca walczy z Hangmanem w main-evencie

 

 

Rozlega się Offspring – Self Esteem i na ring wśród radości Arabów na ring wchodzi Szakal.

Słychać Slums Attack - Ta Zachodnia Część Polski" i na ring wśród trochę mniejszego heel heatu i mniejszej ilości turbanów wpada Jupiter...

 

Grudziński każe wrestlerom przygotować się do walki, lecz Jupiter nie zważa na zalecenia sędziego i powala Szakala Clotheslinem... gong.... Jupiter okopuje leżącego Szakala... ten wstaje, jednak natychmiast otrzymuje kolejny Clothesline. Jupiter odbija się o liny i poprawia Elbow Dropem. Następnie podnosi swego przeciwnika i wykonuje na nim Fame Asser. Jupek znów okopuje Szakala... podnosi go i chce uderzyć go z kolejnego Clothesline’a, jednak ten uchyla się i powala go Spearem. Były World Champion po podniesieniu Jupka wrzuca go w narożnik a następnie skacze ze Splashem... jeden raz... drugi... trzeci... jego przeciwnik upada... Szakal podnosi go i wykonuje European Upercut. Jupek wstaje, lecz natychmiast obrywa z Clothesline.. przelatuje przez liny i ląduje poza ringiem....

 

Tony Hogański – Mistrzu kończ w tym pstrokatym piżmakiem!

 

Szakal zaczyna okładać Jupitera w okolicy arabskiego stolika komentatorskiego. Szakal zaczyna uderzać głową Jupitera o ten stół, na co arabscy komentatorzy reagują jakimiś tam przekleństwami....

 

Tony Hogański – Co oni tam wrzeszczą?

 

Jan Kowalski – Że masz duże uszy....

 

Tony Hogański – Co???

 

Toster bez wahania rzuca się na Abdullaha Abdullaha i zaczyna go okładać... Swojemu koledze pomaga Ahmad Fatih i razem zaczynają okładać Hogańskiego...

 

Jan Kowalski – A ja mu nie pomogę, bo to buntownicza szumowina...

 

W końcu Szakal przerywa walkę komentatorów i nokautuje Arabów, za co Toster zaczyna całować go po butach, by po chwili powrócić na swe stanowisko...

 

Tony Hogański – Ha! Ha! (Tony pokazuje gest Wiktorii - V) Rozwaliłem małych Bin Ladenów... i kto jest najlepszy?? Tosteeeer! Tosteeeer!

 

Szakal po rozdzieleniu walczących komentatorów dopada się znów do Jupka, jednak niespodziewanie otrzymuje Low Blow, po czym uderza jego głową o słupek narożnika... Szakal leży... Jupiter chwyta go za rękę i przerzuca go przez barierki oddzielające ring od publiczności. Szakal ląduje wśród tłumu kibiców... Jupiter przeskakuje przez barierki... nagle pada, bowiem nadział się na nogę Szakala...

 

Tony Hogański – Mistrz Szakal jest bardzo inteligentny...

 

Obaj wrestlerzy leżą wśród wrogo do nich nastawionej, arabskiej publiczności. Pierwszy wstaje Szakal, który przerzuca Jupitera nad barierkami, a gdy po krótkim czasie dołącza do niego wrzuca go na ring.  Szakal podnosi Jupka, odbija go o liny i próbuje Spine Buster, lecz Jupiter uniemożliwia mu wykonanie ciosu i zakłada Standing Boston Crab... Były World Champion próbuje sięgnąć lin, lecz Jupek nie pozwala mu na to i tylko  zaciska chwyt... Szakal "pełznie" w stronę lin, ale Jupiter próbuje odciągnąć go na środek ringu, jednak Szakal po wielu trudach dosięga liny i kurczowo się jej chwyta. Sędzia próbuje odepchnąć Jupitera... ten jednak zaczyna wrzeszczeć na sędziego, tymczasem Szakal wstaje i z trudem powala go potężnym Clothesline... jednak jako, że jest już zmęczony pada obok „zwijającego” się Jupitera....

 

Tony Hogański – Wstawaj mistrzu!

 

Jednak pierwszy wstaje Jupiter i tym razem zakłada Szakalowi Sharpshooter....

 

Jan Kowalski – Twój mistrz ma marne szansę ma main-event...

 

Po krótkiej chwili jednak udaje mu się wyrwać z tego ciosu. Robi Fishermans Suplex na rywalu. Nie pinuje. Kopie go w brzuch, wynosi do Powerbomba, po czym go wykonuje, pin 1….2….. kick out! Szakal powala Jupitera z  clothesline, następnie wrzuca go w narożnik i uderza Splashem....

 

Tony Hogański – Szakal jest niezwyciężony!!!

 

Szakal rozpędza się ponownie i próbuje kolejnego Splasha.... jednak Jupiter zasłania się sędzią!!!

 

Jan Kowalski – Biedny Grudziński...

 

Sędzia leży.... Jupiter podchodzi do Szakala... jednak natychmiast obrywa z Low Blow...  Nagle spod FeliXtronu wybiega John Hangman z World title w ręku! (heel heat)

 

Tony Hogański – Czego tu ty imitacjo kraba!! Ty....(nagle zaczyna coś nawalać z irackim sprzętem i zamiast Hogańskiego słyszymy Arabów)

 

Abdullah Abdullah –  Manowi! Allach akbar! Al Bin jassera... Hangman!

 

Ahmad Fatih – Porte al fenobi… hahaha… Houganski… ha ha ha…

 

Abdullah Abdullah – Ha ha ha ha….

 

Hangman wpada na ring i chce uderzyć Szakala World title... jednak ten nachyla się i pasem obrywa wstający Jupiter!! Hangman nie jest zadowolony ze swojego czynu... Szakal natychmiast uderza na World Champie Pozdrowienia z Parku Sztywnych... następnie wchodzi na narożnik i wykonuje na Jupitera z Pocztówką z Parku Sztywnych (Moonsault).... pin....1......2.......3 (Zwycięzcą jest Szakal) Zadowolony Szakal podnosi World title, po czym kładzie go sobie na ramieniu, a sam ściska rękę nieprzytomnego Extreme Wrestlera w geście podziękowania...

 

Ahmad Fatih – Fenuhe... te Szakal… fenuhe! (znów słyszymy jakieś zgrzyty)

 

Tony Hogański – Czy mi się wydaje czy to irackie gówno nie działa???!!!

 

Jan Kowalski – Dostaję informację, że usterki zostały już naprawione...

 

Nagle zaczyna grać „Martinez – Game Era theme” i spod FeliXtronu wychodzi Esmeralda Martinez w towarzystwie Dagmary Zielińskiej. Po chwili obie panie są już na ringu...

 

Esmeralda Martinez – Jupiter! Coś ty do jasnej cholery zrobił? Co ty sobie w ogóle myślisz? Czy tak się umawialiśmy? W zeszłym tygodniu miałeś podłożyć się Szakalowi by zachował siły na później i pokonał Hangmana tudzież Gangstę. Ale ty musiałeś działać wbrew moim interesom. Obiecałeś, że za tydzień zrehabilitujesz się... że podłożysz się Szakalowi... Dlaczego tego nie zrobiłeś???!!! Chciałeś wygrać World title?! Ty??!! Beze mnie, Szakala i Game’a jesteś gówno wart... wszystko zawdzięczasz nam. To my cię stworzyliśmy... To….

 

Jupiter – To może powinniście znaleźć sobie kogoś innego do pomocy??!!!

 

Wkurzony Jupiter opuszcza ring zostawiając na nim zdezorientowanych swych byłych współpracowników. Szakal chce ruszyć za nim, lecz Martinez go powstrzymuje.

 

Esmeralda Martinez – Niech idzie... Będzie tego jeszcze żałował. Oprócz tego mam parę ogłoszeń na dziś (heel heat) Pierwsza sprawa... dzisiejszy main-event... Hangman (Szakal kopie World Champa w twarz) ... o ile się nie mylę zmierzysz się ponownie z Szakalem. No cóż... informuje cię, że zastąpię sędziego w czasie jej trwania (heel heat) Cisza!...  Wracając do tego tytułu co zawiesiłam kiedyś tam, który leży w tej chwili obok sztucznej brody Felixa Castro (Castro! Castro! Castro!) Cisza… jak on się nazywał?

 

Dagmara Zielińska - Fuck the World title…

 

Esmeralda Martinez – Właśnie... Petruello... wiem, ze ostatnio dostawałaś mało czasu antenowego... więc teraz możesz ogłosić co ja miałam ogłosić... Jesteś gotowa? Wiem, ze to dla ciebie bardzo trudne... ten stres... twa nowa odpowiedzialna posadka...to piękno twojego nowego biura... to wszystko razem tak na ciebie działa... ja wiem.... Teraz weź głęboki oddech... i już!

 

Dagmara Zielińska  Chciałabym ogłosić więc bardzo ważną uchwałę zarządu EWF. Otóż piękna Esmeralda Martinez (heel heat) w swojej wspaniałomyślności i nieprzeniknionej dobroci zdecydowała się pójść na rękę niektórym wrestlerom i zorganizować turniej o „Fuck The World Title”. Wrestlerzy chętni do udziału w tym turnieju są proszeni są o wpisywanie się na listę przed biurem Esmeraldy Martinez....

 

Esmeralda Martinez – Widzisz? Już po strachu... udało ci się... musisz lekceważyć tą bandę idiotów, a wtedy nie poczujesz lęku. Dziękujemy za uwagę...

 

Zaczyna grać „Martinez – Game Era theme” i Martinez, Szakal oraz Petruella opuszczają ring wśród mieszanej reakcji publiczności i rzucanych turbanów...

 

 

----------------------------------------------------------------

Następna Wrestlepalooza™ już w Polsce!

Nie chcesz przegapić takiego wydarzenia?

Zamów bilety na www.ewf.z.pl!

Olsztyn City czeka właśnie na Ciebie!

----------------------------------------------------------------

 

 

(Kamera przenosi się... na jeden z korytarzy EWF. Jest tam wywieszona lista, na którą trzeba się wpisywać, gdy ktoś chce wziąć udział w turnieju. Przy owej liście robi się mały tłumek wrestlerów. Dostrzegamy tam między innymi: Marco, Kid Novę, Y2J’a, Bad Boya i Gangstę... Gangstera i Czarnucha odgradza od siebie 8 ochroniarzy EWF.  Wszyscy kłócą się, kto ma się wpisać na listę pierwszy. Słysząc krzyki z pobliskiego biura wychodzi Esmeralda Martinez)

 

Esmeralda Martinez - Co tu się dzieje? Nie rozumiem, po co wy wszyscy się kłócicie? W turnieju weźmie udział dokładnie 8wrestlerów i dla wszystkich starczy najprawdopodobniej miejsca. Więc wpisujcie się w spokoju.

 

(Zdenerwowana Martinez idzie, korytarzem w niewiadomym kierunku, wracamy w okolice stolików komentatorskich)

 

Technicy przygotowują ring, łatwo paląca się substancja rozprowadzana jest pod linami...

 

 

Inferno match:

Kid Nova vs Tanatos

 

 

 

Słychać „Darkness” Lacrimosy, wolno spod FelixTronu wychodzi Tanatos..

Kid Rock „Forever”, do czekającego na przeciwnika Tanatosa dołacza skoncentrowany Kid Nova..

 

Ogień zaczyna się palić!. (EWF!EWF!EWF!) Kid zaczyna krążyć wokół przeciwnika ..

 

Tony Hogański - Będziemy mieć grill!

 

Pierwsze zwarcie, Tanatos silniejszy.. Po paru punch’ach Lord Ciemności whip’uje Novę o liny (płomienie niemal muskają nogi Kida) i powala go z Clothesline.. Tanatos podnosi za włosy Damn Freak’a... i ciągnie go w stronę ognia!!.. Nova jednak z Low Blow.. Tanatos trzymając się za krocze pada na kolana.. Nova lekko podenerwowany wchodzi na narożnik starannie uważając by nie zetknąć się z płomieniami.. Kid skacze z jakaś akcją,  Tanatos łapie jednak przeciwnika w locie i wbija go w ring potężnym Powerslamem... Tanatos bierze głowę oszołomionego Novy miedzy nogi i przygotowuje się do Powerbombu.. Kid Nova jednak będąc już w powietrzu kontruje z Bulldogiem!! Nova szybko wskakuje na liny i znowu niemal igrając z płomieniami atakuje z Asai Moonsault... Kid wykonuje swój KN Driver!!!

 

Jan Kowalski - Tanatos ma poważny problem..

 

Tony Hogański - Pinky może zostać frytką... Fajnie by było, może przez parę gal nie musiałbym go oglądać?

 

Nova wykonuje jeszcze swój Nova Double Splash...Tanatos leży bez ruchu, Kid podchodzi do lin i krzyczy coś w stronę techników.. Po chwili w stronę Novy rzucone zostaje krzesło.. Kid podnosi „najlepszego przyjaciela wrestlera” do góry.. Tanatos wolno wstaje, Kid rzuca mu krzesło i stara się wykonać Nova Dominator, Tanatos jednak cofa się do tyłu unikając Dropkicka! Nova stara się szybko podnieść, Tanatos jednak potężnie chair shoot’uje wstającego Kida.. Tanatos wykonuje Brainbustera.. Po chwili atakuje z serią Elbow Dropów... Tanatos łapie Kida za szyję, po czym wykonuje mu potężny Chokeslam!.. Tanatos ciągnie nieprzytomnego Novę do narożnika... Wydaje się iż płomienie w narożniku zaczynają smagać po plecach Kida.. Tanatos zaczyna dusić przeciwnika nogą... Lord Ciemności łapie Kida za głowę i próbuje wsadzić głowę przeciwnika w płomienie...!!! Nova opierając się o liny stawia opór.. Zdenerwowany Tanatos ciągnie Novę za nogę spowrotem na środek ringu.. Tanatos korzystając z okazji wykonuje Kidowi Ankle Lock.. Nova wije się w cierpieniu... Lord Ciemności puszcza uchwyt... Tanatos podnosi wykończonego Kida w pozycji do Fallaway Slamu, Kid ostatkiem sił kontruje z Head Scissors..!! Tanatos wstaje przy linach, Kid odbija się z drugiej strony lin i atakuje z Cross Body, Tanatos jednak się pada na matę robiąc unik i Kid Nova wypada poza ring lądując na posadce...!!.. (EWF! EWF! EWF!)

 

Tony Hogański – Co w tym było zabawnego?

 

Grubo ponad dwu metrowy wrestler wchodzi na narożnik, i z płomieniami w tle skacze na leżącego poza ringiem Kida z Elbow Dropem...!!!! Tanatos trzymając się za łokieć wstaje.. Kid używając barierek również próbuje wstać.. Wrestlerzy zaczynają brawl, przeważa mniej zmęczony Tanatos... Nova jednak kopie Tanatosa w krocze.. Kid Nova uderza z SuperKickiem, Lord Ciemności pada plecami na posadzkę.... Tanatos wstaje trzymając się jedną ręką barierki, Kid bierze jedno z krzeseł i uderza Tanatosa w brzuch... Nova poprawia uderzeniem w plecy i rzuca krzesło na posadzkę.. Kid z wielkim trudem wykonuje na dużo cięższym przeciwniku German Suplex wprost na leżące krzesło.. Kid ciągnie Tanatosa za włosy w stronę ringu i płomieni.. Wrestlerzy zaczynają brawl przy krawędzi ringu i ogniu!.. Nova stara się włożyć głowę Tanatosa do płomieni.. Tanatos kontruje uderzeniem łokciem, łapie Kida i przekręca go do Tombstone’owej pozycji!! Lord Ciemności rozpędza się i uderza plecami przeciwnika o jeden z narożników, Tanatos przymierza się do Tombstone Piledriver.. Nova jednak „zsuwa się” za plecy Tanatosa i próbuje z Bulldogiem wpakować głowę Tanatosa na krawędź ringu do ognia... Tanatos jednak wychodzi z opresji przekręcając w powietrzu Novę tak iż to Nova w Powerbombowej pozycji plecami wpada na liny i ... płomienie!!! (Zwycięzcą walki został: Tanatos) Kid z płonącymi plecami przeturluje się pod linami i zaczyna tarzać się po ringu... Na ring wpadają technicy próbując ugasić Novę....... Kamera robi zbliżenie na twarz upiornie śmiejącego się Tanatosa...

 

 

 

(Widzimy biuro Prezydenta EWF... Na kanapie siedzą Esmeralda i Game oglądający „Game'a w Dżungli™”)

 

Esmeralda Martinez – Facundo, mój jedyny nawet niezły ten film...

 

Nagle z zawiasów wylatują drzwi i do biura wchodzi Kraven (cheer + Lenin! Lenin!)

 

Kraven - Rządam umieszczenia mnie na liście turnieju o FTW title! Natychmiast!

 

Esmeralda Martinez - Niedaleko stąd wisi lista chętnych. O ile się nie mylę są jeszcze dwa wolne miejsca. Zgłoś się do Petruelli ona udzieli ci wszelkich wskazówek..

 

Kraven - Nie będę latał po żadnych Petruellach! Ty mnie wpiszesz na listę... tu i teraz!!

 

Z kanapy podnosi się Game i staje naprzeciw Ruska (EWF! EWF! EWF!)

 

Game - Wyjdziesz stąd i sam się wpiszesz... albo...

 

Kraven - Albo co?!

 

Game - Przetracę ci ten twój zakuty... ruski... łeb!

 

Kraven rzuca się na Prezydenta, lecz w tej chwili wpada do biura ochrona i odciąga Ruska...

 

Kraven - Zmiękłeś głupi Polaku....

 

(Kamera przenosi nas w inne miejsce hali. Widzimy drzwi z napisem „Gangsta & Kamila”. Przed nim stoją Jobber #1 i Jobber #2)

 

Jobber #1- Nie nudzi ci się? Nikt nie przyszedł. Chodź zagramy w chowanego.

 

Jobber #2- Nie. Pan Gangsta kazał stać i pilnować. Pan Gangsta nam zapłaci jak się postaramy.

 

Nagle do dwójki wrestlerów podchodzą Bad Boy i Rottweiler (heel heat).

 

Jobber #2 – Stać NKWD!!!

 

Bad Boy - Dobra chłopcy. Idziecie stąd sami, czy mamy to załatwić inaczej?

 

Jobber #1 i #2 odchodzą przestraszeni. Bad Boy otwiera drzwi i wchodzi, a Rottweiler zostaje przed drzwiami. Po chwili z szatni wypada przerażona Kamila, a za nią idzie bad Boy. Kamila cofa się, aż wpada plecami na Rottweilera. Wtedy się zatrzymuje.

 

Bad Boy - Może uprzyjemnisz nam czas przed walką? Co ty na to Rott?

 

Rottweiler - Haaaaaaaaau. Haaaaaaaaau.

 

Kamila - Wiecie ja już mam chłopaka...

 

Nagle zza zakrętu korytarza wyskakuję Gangsta z rurą w ręku. Bad Boy i Rottweiler widząc opętanego furią Gangstera uciekają...

 

Gangsta - Mam już tego dosyć. Załatwię Shit Face Boy’a raz na zawsze.

 

(Wracamy na ring)

 

 

EWF TV Championship:

Marco vs Super Crazy (c)

 

 

My Way – Limp Bizkit, w stronę ringu zaczyna biec Super Crazy w płachcie niczym super bohater.. Smela próbuje dogonić swojego „mentora”..

Słychać theme ShiZa, pojawia się Marco......

 

Jan Kowalski – Na tą walkę Marco zwany niegdyś Shizem zaprosił pełno jakichś tam pietruszkowych Dziadków.

 

Tony Hogański – Kogo?

 

Jan Kowalski – Staram się wymyślać biorąc przykład z ciebie różne bzdurne odzywki, które potem przejdą do historii EWF.

 

Marco wchodzi na ring, Crazy od razu atakuje znajdującego się miedzy linami Marca.. Crazy podnosi Marco, i ciagle brawlując rzuca go o liny... Super Crazy wskakuje na oszołomionego przeciwnika i wykonuje Hurricanranę.. Crazy przez parę chwil okopuje Marco po czym atakuje ze Slingshot Somersaultem... 1.....2....kick out... „ShiZ” wolno wstaje, Crazy odbija się od lin i skacze z Cross Body..1....2..kick out.. Crazy wchodzi na narożnik.. Przy cheerze publiczności odrzuca swoją płachtę super bohatera i skacze z Frog Splashem... Marco jednak robi unik, Crazy uderza w matę... Marco wstaje, podnosi Crazy’ego i wykonuje The Punishment {The Stroke}!!!

 

Tony Hogański - Koniec... Proszę... Niech te cyrki karłów się skończą!!..

 

 1.....2.....2,9 kick out!!!! Zdenerwowany Marco zaczyna kłócić się z Bryndzą.. Marco odwraca się w stronę Supera, ten próbuje trafić Marca SuperKickiem.. Marco jednak schyla się, podcina Crazy’ego i szybko wykonuje Leg Dropa.... Marco podnosi Wariata i wykonuje X-Factor.. 1........2......kick out.. Marco ponownie z wyrzutami zwraca się do sędziego tłumacząc iż ten za długo klepał..

 

Jan Kowalski - Jeżeli TV Title ma zmienić dzisiaj posiadacza to pan nr.1 contender zamiast ciągle wykłócać się z sędzią powinien bardziej zająć się walką..

 

Niczym na potwierdzenie słów komentatora Marca od tyłu zachodzi Super Crazy i wykonuje mu Crazy Slam!!!!!! 1.....2.......2,99 kick out w ostatniej sekundzie...Crazy wchodzi na narożnik.. Po paru tauntach , Super Crazy skacze z Corkscrew Plachą... 1....2.....ponowny wykop!.. Super Crazy pokazuje sędziemu by ten liczył jeszcze raz...1....2....kick out. Crazy ciągnie Marco za włosy w stronę narożnika.. Super Crazy idzie w stronę przeciwległego cornera, (rozlega się głośne X-Pac Sucks!! X-Pac Sucks!!)

 

Tony Hogański – Znowu ten X-Pac! Pani Martinez powinna zmienić mu imię na X-Pervovero....

 

… Crazy rozgląda się po widowni.. TV Champ zamiast Bronco Bustera decyduje się na wślizg ala Baseball Slide boleśnie trafiając w krocze Marca!!! Crazy zaczyna taunt’y, Marco leży trzymając się za krocze.. Super Crazy ustawia Marco w narożniku na wysokości trzeciej liny.. Marco jednak niespodziewanie odpowiada punch’ami, odzyskując inicjatywę.. Marco wykonuje Spinning Top Rope Frankenstainera… Marco kładzie się na przeciwniku… 1…2…..kick out.. Zdenerwowany Marco klepie ze złosci w matę..  Marco wstaje, wchodzi na narożnik i skacze z Overfleee (5 Star Frog Splash)..1.....2.....2,9 kick out... Marco nie może uwierzyć.. Marco podnosi Crazy’ego i rzuca go Irish Whipem.. Marco punch’ując znęca się nad stojącym w narożniku Crazy’ym.. Marco wchodzi na wysokość trzeciej liny... Zaczyna się seria uderzeń..1....2....3...4....5..wtedy jednak Crazy kontruje zwinnie owijając zaskoczonego Marco i wykonuje mu Top Rope Crazy Slam!!! pin.....1........2..........3! (Zwycięzcą i nadal EWF TV Champem jest Super Crazy)

 

Jan Kowalski – Crazy obronił więc swój TV title...

 

Nagle rozlega się Saliva – „Superstar” i na arenę wchodzi jakiś mężczyzna... Na FeliXtronie pojawia się podpis: „Vampirro”...

 

Tony Hogański – A to kto do cholery? Janku sprawdź w „E-fedy duże i małe”

 

Jan Kowalski – Chyba w „Historii polskich e-fedów”.... (Kowalski wyciąga książkę) ... już patrzę..... Sandman… Bullzeye… RAM….

 

Tony Hogański – Kowalski idioto gdzie ty szukasz? Patrz na lata 2001-2002, a nie w erę dinozaurów...

 

Jan Kowalski – A no fakt..  Jest! Vampirro… wrestler PCW i PECW...

 

Tony Hogański – PECW to pewnie Polskie Emerytowane Cukrownie Wielofunkcyjne?

 

Ubrany w czarny płaszcz owy Vampirro z kijem bassebolowym pod pachą włazi na ring...

 

Tony Hogański – Spadaj stąd podły aparacie partyjny!

 

Vampirro patrzy na dopiero co przebudzonego Marco.... bierze zamach i zdziela Crazy’ego! (heel heat) … razem z ze swoją niedoszłą ofiarą obijają TV Champa...  W pewnym momencie Crazy wyrzuca Marca z ringu Clotheslinem! Jednak w tym momencie rozbrzmiewa „Forever” Kid Rocka i na ring wpada Kid Nova! (heel heat + polskie „Ty debilu! Ty debilu!”) Nova daje Crazy’emu KN Drive! Po chwili uderza „The Zoo” i na ring wbiega Wolf. Daje kilka kopniaków Crazy’emu i Lawinę Agonii (Double Powerbomb) Smeli który przyszedł na ring... Marco wraca na ring…

 

Tony Hogański – Co to ma być zebranie kółka gospodyń wiejskich?

 

Nova wśród głośnego „Ty debilu” bierze mikrofon...

 

Kid Nova – Marco... Vampirro…. Nie wiem co wy kombinujecie, ale ja jestem z wami!

 

Wolf – Whatever.

 

Marco – Wracając do głównego tematu. Super Crazy.... tak oto ginie pierwsza gwiazda wielkiego E-W-F! Inni pseudo wrestlerzy, którzy uważają się za gwiazdy niech lepiej uważają... bowiem prędzej czy później to samo ich czekam... PCW (heel heat) zawitało do EWF i nie jest to zapewne dobra rzecz dla tej federacji!

 

Vampirro - To samo powietrze ....... ten sam smród!!! I właśnie dlatego JA ! Marco! Kid Nova! Wolf! Zmyjemy smród i to zasmrodzone powietrze z Extreme Wrestling Federation!!! Nie tylko zmyjemy ale doszczętnie zmieciemy z powierzchni gwiazdę za gwiazda w tej federacji, być może .... hehe .... być może Esmeralda Martinez zniszczyła wszystkie polskie federacje! Ale teraz! Od dzisiejszej Wrestlepaloozy ONE ... ZNISZCZA ... E ... W ... FFFFFFFF ....... Bowiem od tej Wrestlepaloozy do EWF wkraczają... REBELIANTZ! (What? What? What?)

 

Rozbrzmiewa Saliva  - „Superstar” i cała czwórka wśród heel heatu Arabów opuszcza ring....

 

(Kamera momentalnie przenosi nas do biura Prezydenta EWF, gdzie Game i Esmeralda śmieją się po obejrzeniu ostatniego zajścia)

 

Esmeralda Martinez - Hahaha....  Marco? Vampirro? Kid Nova? Wolf? Oni mają zniszczyć MOJE EWF?

 

Game – Oni nie są nawet warci podawania ręczników Bad Monsters... 4 x 0 = 0....

 

(Kamera przenosi nas ponownie w okolice ringu)

 

 

EWF Tag Team Championship:

TLC II match:

Bubba Ray & The Claw (c) vs Bad Boy & Rottweiler vs Kraven & Gangsta

 

 

Jan Kowalski – Za chwilę rozpocznie się drugi w historii EWF – TLC match! W pierwszym Game i Hangman pokonali Szakala oraz „Smolarka” Soka oraz Tanatos i Baina...

 

Gra „CKY - "96 Quite Bitter Beings" I na ring wchodzą The Claw oraz Bubba Rey razem ze swoimi pasami.

 

Pasy zostają zawieszone nad ringiem, a obaj ci wrestlerzy rozpoczynają rozkładanie stołów wokoło ringu – po jednym z każdej strony. Biorą też dwa krzesła i czekają na środku ringu. Nagle uderza Hymn ZSRR i na ring pędzi Kraven The Hunter. Wpada on na ring i dostaje od razu chair shot od Clawa. Następnie Claw obija Kravena z Bubbą. Zaczyna grac „Slipknot - "Judgement Brings..."  I przy cheerze publiczności na ring wchodzi Gangsta razem z metalową rurą. Powoli wchodzi, przybijając piatki z fanami, nie zważając na to, że jego partner jest brutalnie obijany. W końcu jednak wchodzi na ring i częstuje obu przeciwników uderzeniami rura. Następnie podnosi Bubbę i German Suplex.. Następnie whipuje go o liny, powala z clothesline i Elbow Drop. W tym czasie Kraven doszedł do siebie i zalożył Claw’ owi Kraven Crossface.

 

Jan Kowalski Mimo, iż walka jeszcze się nie zaczęła na ringu trwa brutalna rywalizacja.

 

Tony Hogański Zaraz przyjdzie najlepszy tag- team EWF- ad Boy & Rottweiler i pokażą lamie i pokemonom, gdzie ich miejsce!

 

Rozbrzmiewa „Here comes the PAIN" – Slayer I na ring przy ogromnym heel heacie wchodzą Rottweiler i Bad Boy. Powoli wchodzą na ring i rozbrzmiewa gong. Gangsta widząc Bad Boy’a zostawia Bubbę spokoju u pędzi w stronę czarnoskórego wrestlera, jednak obrywa clothesline. Bad Boy następnie wykonuje Leg Drop. Kraven puszcza cios, który założył na the Claw i wyrzuca go z ringu. Kraven i Claw po chwili brawlują poza ringiem. Bad Boy przygniata Gangstę w narożniku Splashem, a Rottweiler zauważa Bubba Raya i rzuca go potężnym Power slamem. Następnie Rottweiler schodzi z ringu i wrzuca na niego drabinę. Podchodzi do brawlujących Kravena i Clawa. po czym powala obu z double clothesline. Rottweiler podnosi Clawa i rzuca go Gorilla Press Slamem na jeden ze stołów! ( EWF! EWF! EWF!). Na ringu Bad Boy zostawił w narożniku nieprzytomnego po paru splashach Gangstę i bierze drabinę. Wchodzi po niej. Gdy jest bardzo blisko szczytu Gangsta wstaje i popycha drabinę, po czym Bad Boy z ogromnym hukiem ląduje na kolejnym stole leżącym nieopodal ringu. (EWF! EWF! EWF!).

 

Jan Kowalski  to prawdziwy cud, że podłoga hali to wytrzymała.

 

Tony Hogański  Allach Akbar....

 

Na ringu Gangsta cieszy się z krzywdy, jaką zrobił murzynowi, ale obrywa Spear od Bubby. Do lężacego Bad Boy’a podchodzi Kraven i obija go. Następnie Kraven wchodzi na barierki i skacze na Bad Boy’ a z Diving Headbutt ( EWF! EWF!). Na ringu Bubba podnosi drabinę i próbuje dostać się po pasy, ale w pewnym momencie z drugiej strony drabiny pojawia się Rottweiler. Za Rottweilerm idzie Claw. Na samej górze dochodzi do brawlu, między trójka. Bubba i Claw, łapią się za ręce i double clothesline’ em zrzucają Rottweilera z drabiny ( EWF! EWF! EWF!). Claw i Bubba próbują zdjąć pasy, ale wtedy Gangsta popycha drabinę, a obaj byli członkowie Bad Monsters lądują na linach ( EWF! EWF! EWF!). Gangsta cieszy się odwraca się i chce iść walczyć z Bad Boy’ em i Kravenem po za ringiem, ale na jego drodze staje Rottweiler. Gangsta jest bardzo zdziwiony, Rottweiler łapie go za szyję i wykonuje Death Penalty ( patrz roster). Rottweiler zakładzie Gangście Outlaw Coverleaf. Tymczasem Kraven obija leżącego Bad Boy’a. Wyciąga spod ringu kolejną drabinę i opiera ją z jednej strony przy ringu, z drugiej o barierki. Następnie kopie go w brzuch i próbuje wynieść do Powerbomba, ale Bad Boy wykonuje Back Body Drop i Kraven ląduje na matach. Wtedy Bad Boy wynosi go i wykonuje Powerbomb na drabinę ( EWF! EWF!). Następnie Bad Boy wyrzuca Kravena przez barierki, bierze drabinę i podaje ją Rottweilerowi, który jest na ringu. Rottweiler bierze drabinę i uderza nią Gangstę. Następnie bierze ją i wchodzi na sam szczyt. Jest już o centymetry od pasów, ale wtedy na ring na ring wracają Bubba i Claw, którzy to rzucają 2 krzesłami w Rottweilera. Rott traci równoagę i spada ( EWF! EWF!). Gangsta odzyskuje siły i próbuje zaatakować Bubbę i Clawa, ale oni kontrują i wykonują na nim 3D (EWF! EWF! EWF!). Następnie próbują wykonać to na Rott’ cie , ale wykonuje na obu kolejno Drive in Terror (patrz roster) ( EWF! EWF! EWF!). Obaj członkowie byli Bad Monsters leżą zupełnie nieprzytomni. Rottweiler schodzi z ringu i atakuje Kravena, który wśród publiczności brawluje z Bad Bo’ yem. Na ringu Gangsta, Claw oraz Bubba Ray leżą zupełnie nieprzytomni. Poza ringiem Bad Boy i Rottweiler wykonują mnsóstwo power moves na Rosjaninie. Kraven jest zupełnie bez sił. Na ringu nagle budzą się Gangsta i Claw w jednym momencie. Gangsta z clothesline na rywalu. Następnie podnosi go i wykonuje Jacknife Powerbomb, na leżące nieopodal krzesło. (EWF! EWF! EWF!). Następnie podnosi rywala, a ten kpie Gangstera w brzuch i wykonuje Pedigree na to samo krzesło ( EWF! EWF! EWF!).

 

Tony Hogański Dobrze tak lamie.

 

Claw podnosi rywala, whipuje o liny i próbuje Powerslam, ale Gangsta nie daje się i wykonuje na rywalu Belly to Belly Suplex. W tym czasie budzi się Bubba Rey i wchodzi na drabinę. Jest już bardzo blisko pasów. Wtedy Gangsta wbiega na drabinę z drugiej strony i tam rozpoczyna się brawl. W końcu Gangsta robi Superplex z drabiny, po czym obaj z hukiem lądują ma macie ringu. Bad Boy i Rott zostawiają po za ringiem nieprzytomnego Kravena i wchodzą na ring, zabierając po drodze 2 stoły. Obaj je rozstawiają. Rottweiler podnosi Clawa, Bad Boy Bubbę I obaj w jednym momencie wykonują Choke Slamy na stoły ( EWF! EWF! EWF!). Następnie Bad Boy obrywa od Gangsty cios krzesłem, Gansgter próbuje zrobić to samo na Rottweilerze, ale obrywa Big Boot. Rottweiler podnosi Gangstę, whipuje go o liny, ale Gangsta kontruje ze clothesline’ em. Nastepnie bierze krzesło, uderza nim w głowę Rottweilera, po udaje mu się go wypchnąć z ringu. Bubba i Claw leżą na złamanych stołach w naroznikach, a Gangsta staje nad Bad Boy’ em i zaczyna go obijać pięścią w narożniku stojąc na pierwszej linie. (Publiczność liczy 1..2..3..4..5..6..7..8..9..) (cheer). Nagle Bad Boy odzyskuje siły i wykonuje potężnym Powerbomb na Gangście ( EWF! EWF! EWF!). Następnie podbiega do niego obudzony Bubba, ale obrywa Gorilla Press Slam ( EWF! EWF!). Następny jest Claw, ale również pada ofiara tego ciosu. Bad Boy wchodzi na drabinę, ale gdy jest w połowie na ring wraca Kraven, którzy wchodzi na drabinę i zakłada na samej górze Bad Boy’ owi Kraven Crossface. Po za ringiem budzi się Rottweiler i wchodzi na ring. Wstaje tez Gangsta Rottweiler whipuje go o liny, po zakłada mu Dog’ s Sleeper ( EWF! EWF! EWF!). Gangsta po chwili przewraca się i uwalnia się z uchwytu... Bad Boy tymczasem jakimś cudem wydostał się z Kraven Crossface, po czym zepchnął Ruska z drabiny, Łowca ląduje na posadzce poza ringiem. Jednak on także nie może utrzymać równowagi i spada w dół. Gangsta okłada Rottweilera... po chwili widzi, że Kraven przebudził się...

 

Jan Kowalski – Jednak Kraven i Gangsta potrafili współpracować na tyle skutecznie by wywalczyć Tag titles dla siebie...

 

Tony Hogański – Allach powiedział do bezdomnego Beduina: „Nie chwal dnia przed zachodem słońca”.

 

Gangsta woła Ruska by ten przyszedł na ring... ten jednak rezygnuje i kieruje się w stronę wyjścia przy heel heacie arabskiej publiczności...

 

Jan Kowalski – Jednak nie potrafili współpracować...

 

Gangsta patrzy w górę na lśniące Tag titles... po chwili jednak zrezygnowany macha na to ręką i opuszcza arenę idąc w ślad swojego tag partnera.... Tymczasem Rottweiler przebudził się... rozstawił jedną z drabin, po czym wlazł na nią i ściągnął EWF Tag Team titles (Zwycięzcami i nowymi mistrzami TT są: Bad Boy & Rottweiler) Outlow budzi swojego partnera po czym obaj świętując opuszczają ring przy heel heacie...

 

 

(Kamera przenosi nas w jakieś inne miejsce hali. Widzimy szatnię Tanatosa. Siedzi tam Tanatos i relaksuje się po wygranej walce. W pewnym momencie widzimy, że drzwi się otwierają i wchodzi tam Esmeralda Martinez...

 

Tanatos O co chodzi?

 

Esmeralda Martinez Chciałbyś walczyć w Main-eventach? ( Tanatos kiwa głową). Chciałbyś zdobyć EWF World Title? (Tanatos dalej kiwa głową). Jeśli tak to musisz coś dla mnie zrobić. Ja i Game mamy w EWF wielkie plany. Chcemy zrobić z tej federacji potęgę. Lecz w rosterze znajduje się jedna osoba, którą chce nam przeszkodzić... To John Hangman (heel heat). Jeśli się do nad przyłączysz to nic nas nie powstrzyma. Czy się zgadzasz?

 

Tanatos Nie. Lord Ciemności nie potrzebuje układów. Bez nich zdobędzie World Title prędzej czy później.

 

Esmeralda Martinez Jeśli będziesz współpracował ja już zadbam o, to by było prędzej.

 

Tanatos – Jak już powiedziałem Pan Ciemności nie potrzebuje niczyjej pomocy....

 

Esmeralda Martinez – Pozwól, że przedstawię ci moją i Game’a ofertę...

 

(Esmeralda siada na krześle i kładzie nogi na stole – w które Tanatos zaczyna się wpatrywać. Kamera tymczasem przenosi nas w inne miejsce bagdadzkiego kompleksu.

 

(Widzimy pomieszczenie EWF. Na krześle siedzi Game, za nim wisi sztandar Unii Europejskiej. Game patrzy się w stronę kamery.

 

Game - Dlatego jako Polak Patriota mówię Unii Europejskiej TAK. A ty?

 

Reżyser - Cięcie. Barwo Bravissimo. Prima Vera.

 

Nagle drzwi z hukiem się otwierają i wpada przez nie Gangsta.

 

Gangsta - Game!!! Jeśli masz jakąś władze w tej pieprzonej federacji to musisz dać mi walkę z tym czarnym zboczeńcem bad Boy ‘em. Słyszysz?

 

Game - Przeszkadzasz mi.

 

Reżyser - pan Game nie lubi, jak mu się przeszkadza w czasie „komercjalizacji”.

 

Gangsta - Nic mnie to nie obchodzi. Masz mi dać tą walkę!

 

Game - ja nic nie muszę.

 

Reżyser - Pan Game nic nie musi. Reklamuje proszek na porost włosów, makaron i gry video dla niewidomych z wyboru.

 

Gangsta - Słuchaj mnie komercyjny gnojku. Albo dasz mi tą walkę, albo poznasz smak mojej zemsty.

 

Game - Dziwne, bo jakoś się nie boję.

 

Reżyser - Pan Game się nie boi nie...

 

Game - Olaf zamknij się. Gangsta. Już chciałem dać ci tę walkę. Ale ty mnie obraziłeś...

 

Reżyser - Pan Game nie lubi być obrażanym...

 

Game - Olaf!!! Gangsta.... Dostaniesz więc walkę, ale z .... Kravenem! (cheer Arabów).

 

(Gangsta wychodzi trzaskając drzwiami)

 

(Kamera przenosi nas ponownie nas w jeszcze inne miejsce hali, konkretniej schowek na miotły. Dostrzec można Petruellę wraz koszykiem i siatką pełną różnego koloru kulek)

 

Dagmara Zielińska – Witam państwa. Jaśnie oświecona Esmeralda Martinez rozkazała mi poprowadzić ceremonię losowania walk do turnieju o FTW title.  Maszyna losująca jest pusta... Rozpoczynamy losowanie! (Dagmara wrzuca kulki do środka) ... Wrestlerem numer jeden będzie.... (Petruella zamyka oczy i wyjmuje kulkę) ... Bad Boy! (mega heel heat) …. A zmierzy się on z…… (wyciąga kolejną kulkę) .... Wolfem! ( lekki heel heat + PCW suxxx!)…. Pierwszym wrestlerem w walce numer dwa będzie….. (kolejna kulka ląduje w łapce Dagmary) .... Y2J! (Arabowie cheerują, bowiem Y2J wyznaje Islam) ... a o wejście do półfinału zawalczy on z.... (następna kulka) .... Marco zwanym niegdyś Shiz! (heel heat + PCW suxxx! PCW suxxx!) kolejnym wrestlerem jest… (następna kulka)…. Kid Nova (heel heat + PCW suxxx!) … a zmierzy się on z….. (i kolejna kulka) ... Gangstą! ( lekki cheer).... W walce numer 4 spotkają się Kraven (mega cheer) i ktoś kto jeszcze raczy zgłosić się do turnieju. Dziękuje uprzejmie....

 

(Kamera przenosi nas na ring)

 

 

 

EWF World Championship:

Special Guest Referee – Esmeralda Martinez

Szakal vs John Hangman (c)

 

 

Słychać ”Martinez – Game Era theme” i w stronę ringu przy absolutnej ciszy zmierza Esmeralda Martinez...

Rozlega się Offspring – Self Esteem i na ring ze skradzionym World title wśród cheeru Arabów wchodzi Szakal

Muzyka zmienia się w Kazik – Nie ma litości na ring przychodzi Hangman... (Arabowie nie rzucają turbanów, bowiem już wszystkie wyrzucili)

 

Esmeralda Martinez karze uderzyć w gong... Szakal rzuca się na World Champa, ten jednak uderza go z clothesline i momentalnie wykonuje Spine Buster... pin............1................kick out! Hangman wrzeszczy na Esmeraldę, ze za wolno klepała... chwilę nieuwagi wykorzystuje Szakal, który zachodząc Johna od tyłu wykonuje mu German Suplex.... po chwili powtarza akcję... gdy próbuje powtórzyć akcję trzeci raz Hangman jakoś wyrywa się mu i wykonuje Neckbreaker... Po chwili wchodzi na narożnik i chce skoczyć z Diving Headbutt, jednak Esmeralda chwyta Szakala za rękę i odsuwa go, w wyniku czego Extreme Wrestler uderza o matę... (cheer)

 

Tony Hogański – Dobrze tak tej imitacji kraba, która próbuje być EWF World Champem!

 

Martinez pomaga wstać Szakalowi...  Ten chwyta Johna za włosy i próbuje wykonać Tornado DDT, Extreme Wrestler jednak kopie go w brzuch i przerzuca nad sobą... Johny wchodzi na narożnik, lecz Szakal chwyta go za but i zrzucając w dół uderza o matę. Podnosi swego przeciwnika, lecz ten kopie go w brzuch i chce wykonać Piledriver, lecz Szakal z Back Body Drop - Hangman wypada poza ring. Szakal wchodzi na narożnik i próbuje skoczyć na wstającego Hangmana z Top Rope Clothesline, jednak World Champion odsuwa się i Szakal uderza z całej siły w posadzkę... Hangman zaczyna okopywać Szakala... chwyta go za głowę i uderza nią o arabski stół komentatorski... Po chwili jednak wchodzi z nim na stolik Hogańskiego i Kowalskiego....

 

Jan Kowalski – Bierz Szakala... Przez tyle miesięcy jak łazi mi stołach nigdy nie miał nóg czystych... 

 

Hangman chwyta swego rywala w pozycję do Egzekucji (heel heat + krab! krab! krab!) .... Extreme Wrestler podwija jedną rękę... lecz przy drugiej Szakal zaczyna się wyrywać... i wykonuje World Champowi Back Body Drop – Hangman przelatuje i rozbija się na arabskim stole komentatorskim kompletnie go demolując!!! (EWF! EWF! EWF! EWF!)

 

Tony Hogański – He.. he... Dobrze tak głupim Arabom.. po co rzucali się na Tony’ego Soprano! Tosteeeeer! Tosteeeeer! 

 

Szakal podchodzi do obezwładnionego World Champa i przerzuca go nad barierkami oddzielającymi ring od publiczności.... Szakal wyrywa jednemu z fanów krzesło i uderza nim we wstającego Hangmana! (cheer) – Esmeralda odwraca się i udaje, że nie widziała całej akcji. Szakal zaczyna okładać krzesłem Extreme Wrestlera (cheer)... w końcu ponownie przerzuca go nad barierkami, by następnie znaleźć się wraz z nim na ringu... Szakal podnosi Hangmana, lecz w tym momencie obrywa z Clothesline... obaj wrestlerzy padają... Esmeralda Martinez pomaga wstać swojemu „pupilkowi”...  Ten odwraca się w stronę swego rywala, który dopiero, co odzyskał siły, ten jednak powala go z clothesline. Hangman kopie przeciwnika w brzuch i robi Piledrivera, pin 1............2......... kick out!. Hangman wrzeszczy na Martinez....

 

Nagle rozlega się głos Muezina wzywającego z bagdadzkiego minaretu wyznawców Islamu na modlitwę. Znajdujące się na ringu osoby są trochę zdziwione obrotem sprawy... Arabowie zaczynają „pizgać” pokłony w stronę Mekki.

 

Jan Kowalski – Długo trwa taka modlitwa?

 

Tony Hogański – Muezin był uprzedzony i arabusy trzaskają skróconą wersję

 

Hangman wykorzystując zawieszanie wchodzi na narożnik i skacze z Diving Headbutt!! (Arabowie kończą modlitwę) Esmeralda zareagowała zbyt wolno i nie uratowała Szakala... Hangman szybko wstaje i uderza na wstającym Szakalu Neckbreaker. Następnie kopie chwilę rywala. Odbija go o liny i Powerslam pin..........1...............2..............kick out. Na nieuczciwość Esmeraldy publiczność reaguje gwizdami i zaczyna wrzucać na ring różnego rodzaju kubki, papiery, kapustę, marchewki i niewielką liczbę turbanów. 

 

Tony Hogański – Przypomnij mi Janku, żebym przed wyjazdem kupił trzy turbany... jeden dla mnie... drugi dla Oceanii... a trzeci...

 

Jan Kowalski – Dla mnie?? Chcesz kupić mi turban? Bardzo się zmieniłeś... Jestem taki wzruszony...

 

Tony Hogański – Miałem na myśli mojego psa....

 

W tym czasie Hangman wszedł na narożnik. Gdy Szakal wstał i odwrócił się skoczył na niego z Top Rope Clothesline. Hangman odbił się od jednej liny następnie od drugiej i uderzył Elbow Drop na Szakalu. Hangman zaczyna okładać Szakala... W pewnym momencie chwyta go w pozycję do Egzekucji (heel heat)... podwija jedną rękę.... lecz w tym momencie Szakal z Back Body Drop... Extreme Wrestler przelatuje nad linami i ląduje poza ringiem.. (EWF! EWF!)

 

Jan Kowalski – Już drugi raz Hangman poległ przy próbie wykonania Egzekucji.

 

Tony Hogański – A czego żeś się spodziewał po tej zboczonej imitacji kraba?

 

Martinez pomaga wstać Szakalowi i wygania go poza ring... Ten ledwo się tam doczłapuje... a gdy w końcu się tam zjawia obrywa Clothesline od World Champa... obaj panowie leżą... pierwszy wstaje Szakal...chwyta głowę Extreme Wrestlera i uderza nią o ścianę ringu... jeden raz... drugi... trzeci.... czwarty... w końcu puszcza go... Hangman leży... Szakal podnosi go... i w tym momencie obrywa Low Blow!

 

Tony Hogański – Aaaaaa! Wykastrował mistrza!

 

World Champion chwyta Szakala i wchodzi z nim na stół komentatorski...

 

Jan Kowalski – Śpieszę poinformować, że nogi Szakala śmierdzą jeszcze gorzej niż kilkanaście minut temu....

 

Po krótkiej szamotaninie Hangman z trudem wykonuje Egzekucję na swym rywalu, przy okazji demolując stanowisko komentatorskie...  (EWF! EWF! EWF! EWF! EWF!)

 

Jan Kowalski – To jest to co komentatorzy lubią najbardziej!

 

Obaj wrestlerzy leżą „bez życia” na zgliszczach stołu. Martinez decyduje się opuścić ring i sprawdzić czy żyją. Niespodziewanie jednak Hangman wstaje i chwiejnym krokiem kieruje się w stronę Pani Prezes, która szybko wpada na ring.... World Champion zabiera po drodze World title i rusza w stronę Esmeraldy....

 

... Szakal leży nieprzytomny poza ringiem... Hangman zmierza w stronę bezbronnej  Martinez...

 

Jan Kowalski – Oj jaka bidulka...

 

Pani Prezydent zaczyna wzywać pomocy... W tej chwili ekran dzieli się na dwie części: na pierwszej widzimy Esmeraldę i Hangmana... na drugiej Game'a zmierzającego w stronę areny (heel heat)... Martinez widząc to uśmiecha się.... Nagle zza zakrętu korytarza wybiega Kraven z łomem w ręku i zaczyna okładać Prezydenta (cheer + komercja suxxx!) .... Gdy Game jest już niezdolny do żadnego ruchu Kraven odchodzi (cheer)... Ponownie na ringu.... Martinez zaczyna uciekać, lecz jest już za późno.... Hangmanowi jednak odwidziało się i wyszedł poza ring po zwłoki Szakala, które po chwili lądują pod nogami Esmeraldy.... Hangman doprowadza do pinu......... Martinez nie liczy..... Extreme Wrestler wstaje i powala ją Clotheslinem!! (heel heat Arabów) World Champion kładzie się na “nieprzytomnym” Szakalu....

 

Tony Hogański – Co on chce? Trzeba było nie zabijać Pani Prezes!

 

Hangman widząc co się dzieje chwyta rękę Esmeraldy i sam nią odklepuje (heel heat) pin..1....2....3 (Zwycięzcą i nadal EWF World Champem jest John Hangman!) Zadowolony z siebie chwyta „nieżywego” Szakala „za szmaty” i wyrzuca go poza ring. Nagle rozbrzmiewa „Lacrimosa” - Darknes  i wśród dymu, ognia i różnego typu wybuchów na ring wolnym krokiem przychodzi Tanatos!! Hangman za bardzo nie wie jak ma się zachować... Tanatos jednak atakuje Hangmana!!! (heel heat) ... i wykonuje mu Tombstone!!

 

Jan Kowalski – Tanatos jednak zdecydował się przyjąć ofertę Game’a i Esmeraldy...

 

Tony Hogański – Pinky nigdy nie należał do zbyt rozgarniętych.

 

Tymczasem poza ringiem przebudził się Szakal, który myśląc, że walka trwa nadal chwycił krzesło i zaczął chodzić wokół ringu w poszukiwaniu swego rywala... Tymczasem na macie Tanatos okładał leżącego Extreme wrestlera. Nagle rozległo się Slums Attack - Ta Zachodnia Część Polski" (mieszana reakcja publiczności) i spod FeliXtronu wybiegł Jupiter z kijem bassebolowym... jednak Szakal, który wziął go za Hangman trzasnął go krzesłem w łeb, a następnie położył się na nim w oczekiwaniu na pin.... Tymczasem na ringu... Martinez świętowała triumf wraz z Tanatosem i po chwili opuścili ring, zabierając po drodze zdezorientowanego Szakala.......

 

Jan Kowalski –Śpieszę także poinformować, że ta bagdadzka Wrestlepalooza wygenerowała bardzo olbrzymi Al - luda, czyli arabską wersję ratingu. A Hangman... obronił wywalczony przed tygodniem World title.....

 

Tony Hogański – Nie martw się wkrótce to się na pewno zmieni. Do zobaczenia za tydzień. Allach sprawił, że będziemy już w Polsce...

 

 

Transmisja urywa się.

Martinez-Game Corporation 2002

 

 


Podobała ci się gala? Nie cierpisz jej? Najlepiej będzie jak skomentujesz ją na FORUM.

Powrót na stronę główną


 

 

(2 godziny po gali. Większość wrestlerów już skierowała się na lotnisko, niewielka grupka udała się na zwiedzanie Bagdadu. Game i Esmeralda udali się na prywatną audiencję do Saddama. Widać, że lista chętnych do udziału w „FTW Tournament” jeszcze wisi. Po chwili podchodzi do niej zasapany Tony – Toster – Soprano – Hogański)

 

Tony Hogański O zostało jedno wolne miejsce.

 

(Tony uśmiecha się i wpisuje się.... Transmisja zostaje zestrzelona przez islamskich fundamentalistów)