Powrót na stronę główną.

 

 

 

 

13.04.2003 - Lublin

25 minut przed galą:

 

 

(Realizator przenosi nas na parking. Widzimy jak na arenę wjeżdża jakiś bliżej nieokreślony samochód ozdobiony arabskimi napisami. Zatrzymuje się i wysiada z niego Sandman w swoim arabskim, stroju bojowym.)

 

Sandman – Allah akbar, że....

 

W tym momencie na twarz Kosiarza spod Konstantynopola spada bliżej nieokreślony chair-shot. Kamera pokazuje nam sprawcę zajścia, czyli jak się okazuje Kravena ubranego w radziecki dres.

 

Kraven – Myślałeś, że to koniec starcze? Chciałeś zabrać mi mój pas... (poprawia ułożenie World title na ramieniu) Teraz będziesz miał jeszcze gorzej niż w 1453 pod Konstantynopolem.

 

(Rosjanin kopie Piaskowca w twarz, a następnie odchodzi. Zjawiają się sanitariusze, którzy opatrują pretendenta do FTW title.)

 

 

Wrestlepalooza – część właściwa

 

 

(Realizator pokazuje nam Ukrainę z lotu ptaka, jednak po chwili orientuje się, że Lublin to już nie Kresy Wschodnie tylko Polska i właśnie tam nas przenosi. Widzimy Lublin z przyległościami z lotu ptaka, następnie z tej samej perspektywy obserwujemy tutejszą halę. Przed budynkiem zgromadziły się spory tłum bezmózgich fanów, którzy liczyli na to, że w kasie znajdą się jeszcze jakieś wolne bilety, jako że powoli zaczyna to do nich docierać czym prędzej wracają do domów by obejrzeć chociaż galę w telewizji. Realizator oszczędza nam tego widoku i przenosi nas do środka hali, która jest już wypełniona w 99 %. Jak co tydzień dostrzegamy spore ilości transparentów, przykłady: „Kraven spieprzaj do ZSRR”, „Sandman jednoczy dwa narody: polski i arabski”, „Ja chcę Konstantynopol title!”, „Wywalić Sharanovitza!”, „kiedy będzie kombak Tony’ego?”, ‘EWF oszukuje swych fanów”, „Coraz gorsze te gale.”, „Nie chce mi się z wami gadać”, „Po co nam PPV?”, „Ja nie będę płacił za Kwietniową Anarchię”, „Sandman na FTW Champa”, „Ile lat jeszcze potrzyma pas Kraven? 2? 3? 4, a może 5?”, „Kraven będzie mistrzem do końca świata.”, „Lubię tylko ruską wódkę”, „Gdzie jest Felix Castro?”, „Gangsta wróć do nas!”, „Do nas też!”, „Zróbmy może galę w Jerozolimie?”, „Głosuję za kandydaturą Kabulu.”, „Coś pełno nam się jobberów do EWF zwaliło.”, „Mind – dam ci pracę w kopalni”, „Crazy to jobber.”, „Jestem pierwszym polskim fanem Dark Avengera”, „Nie prawda! Ja jestem!”, „Kto następny po Iraku? Może Syria?”, „Jestem Arabem”, „Dobry Arab to martwy Arab”, „Komercyjny idiota jest żałosny” i tak dalej, i tak dalej. W tym momencie wybuchają różnego typu sztuczne ognie, fajerwerki, jesteśmy świadkami takich efektów dymnych, specjalnych i w ogóle. Gra EWF Theme, miejscowa publiczność krzyczy: EWF! EWF! EWF! EWF! EWF! EWF! EWF! EWF! EWF! EWF! EWF! Realizator pokazuje nam stanowisko komentatorskie, widzimy Władimira Sharanovitza oraz Jana Kowalskiego.)

 

 

Jan Kowalski – Witamy państwa na kolejnej Wrestlepaloozie. Przy mikrofonie: Władimir Sharanovitz....

 

Władimir Sharanovitz – .... a także Jan Kowalski.

 

Jan Kowalski – Dzisiejsza gala będzie obfitowała w wiele atrakcyjnych walk. W ramach promocji młodych talentów Tool zmierzy się z Szakalem, a Kraven będzie bronił swojego tytułu przeciwko Avengerowi i Bubbie.

 

Władimir Sharanovitz – To naprawdę niesamowite. Nie sądziłem, że w EWF dzieją się takie rzeczy.

 

Jan Kowalski – Tak.. tak... krążyły takie mity, że w EWF push zdobywają tylko przyjaciele aktualnych właścicieli.

 

Władimir Sharanovitz – Słyszałem, że World title miał kiedyś wygrać znany aktor Bogusław L.

 

Jan Kowalski – Tak...tak... a ja słyszałem, że znana przedwojenna pieśniarka Maryla R.

 

Władimir Sharanovitz – To byłby wspaniały main-event... gdyby tak jeszcze...

 

Jan Kowalski – Dobra, dobra.... nie myśl, bo się zmęczysz.

 

Władimir Sharanovitz – Tak... Już kiedyś mi się to zdarzyło. To było całkiem zabawne. 

 

 

(Realizator pokazuje nam jeden z korytarzy w tutejszej hali. Widzimy jakieś drzwi z napisem: „Biuro Kadr”. Widzimy, że przed drzwiami tłoczy się grupka około pięciu wrestlerów. Otwierają się drzwi i na korytarz wchodzi Pan Józef.)

 

Pan Józef – Witam państwa. Odpowiadam w EWF za przyjmowanie nowych wrestlerów. Czy wszyscy panowie są na liście?

 

Wrestler #1 – Liście?

 

Wrestler #2 – Jakiej liście?

 

Wrestler #4 – Skąd mieliśmy wiedzieć o jakiejś liście?

 

Pan Józef – Muszą panowie udać się do Informacji przy głównym holu i odebrać stosowny numerek.

 

Wrestler #3 – A nie możemy jakoś tak normalnie?

 

Pan Józef – Nowe przepisy wydane przez Imperatora. Strasznie mi przykro.

 

(Wracamy w okolice ringu.)

 

 

Jan Kowalski – Widzę, że szykuje się dostawa nowych talentów. Zrobi się nam ciekawie w EWF.

 

Władimir Sharanovitz – O ile będą mieli dobre wiatry na dole.

 

Jan Kowalski – Faktycznie.

 

Władimir Sharanovitz – Proszę państwa! Spoglądam na bulę i wiatr jest sprzyjający. Więc, ten nasz posłaniec nadziei dzisiaj pofrunie.... jak najdalej.

 

 

(Realizator przenosi nas do biura Przewodniczącego Rady Nadzorczej. Jak zawsze jest to bogato zdobione pomieszczenie, urządzone w stylu dalekowschodnim. Widzimy Game’a siedzącego wśród dokumentów lustracyjnych trzymającego jakąś kryształową czaszkę przed sobą.)

 

Game – Być albo nie być... oto jest pytanie.

 

W tym momencie otwierają się drzwi i do biura wchodzi Kraven. Rosjanin siada na kanapie i poprawia sobie ułożenie World title na ramieniu.

 

Game – Wreszcie jesteś... czy to taki rosyjski zwyczaj się spóźniać?

 

Kraven – Miałem pewien starczy interes to załatwienia.

 

Znów otwierają się drzwi i do biura wchodzi Marco [mega cheer] obwiązany jakimś tam bandażem z powodu zeszłotygodniowej kontuzji.

 

Game – Kolejny spóźnialski. To u was rodzinne.

 

Marco i Kraven (równocześnie) On nie jest moim.....

 

Game – Dobra... Dobra.... ja wiem swoje...

 

Kraven – Po co go tu wezwałeś?

 

Game – Zauważyłem, że nie poświęcasz uwagi swojemu synowi. Dlatego postanowiłem, że będziecie spędzali ten czas razem w moim biurze. Chyba nie chcesz, żeby ci odebrali dziecko?

 

Marco i Kraven (równocześnie) On nie jest moim.....

 

Game – Dobra... dobra... patologiczna rodzina... rozumiem... ciche dni itp.... odpowiednio zaopatrzyłem się na wasze integracyjne spotkanie.... (Dziecko Komercji wyciąga spod biurka jakiś karton i rzuca go Kravenowi) Kupiłem wam klocki... żebyście mogli sobie razem je układać...

 

Kraven (denerwując się) – Cholera jasna.... nienawidzę tego kraju... (World Champion w ataku furii rzuca kartonem o ścianę przy okazji rozbija jakąś wazę.)

 

Game – Japońska waza z XIX wieku. Prawie unikat... niepowetowana strata dla kultury światowej. Potrącę ci to z pensji rosyjski „przyjacielu”.

 

(Realizator przenosi nas w okolice ringu.)

 

 

Jan Kowalski – Nadszedł wreszcie czas na pierwszą walkę dzisiejszego wieczoru.

 

Władimir Sharanovitz – To będzie wspaniały pojedynek! Dalej Harry! Dalej!

 

 

 

Mysterio vs Salar

 

 

 

Zaczyna grać "Right here , right now" Ice Cube'a i na ring przy dość dużym chederze wpada Mysterio

Muzyka zmienia się "Crawling" Linkin Park i na mate wchodzi Salar.

 

Władimir Sharanovitz – Czujesz to napięcie Janie?

 

Jan Kowalski – Ja nie... Dębica.

 

Władimir Sharanovitz – Co? Co?

 

Jan Kowalski – Nic... nic... zupełnie nic.

 

Władimir Sharanovitz – Dalej Mysterio! Dalej! Mysterio to ten nasz wrestlingowy Harry Potter.

 

Obaj wrestlerzy znajdują się już na ringu. Lech Grudziński pokazuje im, że to on tu rozporządza i nie da się zastraszyć. Panowie przygotowują się do walki, po chwili Lechu majestatycznie daje sygnał do rozpoczęcia walki. Gong i tym właśnie sposobem walka się zaczyna. Pierwszy lock up i od razu silniejszy Salar zdobywa przewagę, rzuca rywala do narożnika, ale Mysterio szybko wychodzi z opresji i rzuca się z rozpaczliwym punchami na Drzewca, który kopie niższego rywala i wykonuje Back Suplex. Salar z Leg Dropem, natychmiastowy pin....1......kick out! Drzewiec whipuje Mystka na liny, po czym uchyla się do Back Body Slamu, ale inteligentny Mystek kopie go w głowę po czym odbija się od bocznych lin i wykonuje mu Swinging Neckbreaker. Chwila przerwy podczas to której, Mysterio czeka aż rywal wstanie, odbija się od lin i skacze z Flying Crossbody, ale Salar chwyta go w powietrzu i wykonuje Fall Away Slam. Mysterio stacza się poza ring. Salar czeka aż rywal wstanie…Mysterio podnosi się i powoli staje na zewnętrznej stronie maty, Drzewiec bierze rozbieg i chce Clotheslinem ponownie zrzucić Mystka na ziemie, ale ten odsuwa się, po czym wskakuje na liny i skacze ze Springboard Dropkick! Mysterio podnosi Drzewca i whipuje go na liny, po czym kładzie się rywalowi pod nogami, a gdy ten drugi raz odbija się od lin Mystek skacze z Hurricanraną, ale Salar blokuje, więc Mystek kończy Bulldogiem! Mysterio wskakuje na liny i skacze ze Lionsault, ale Salar się odsuwa i ten uderza w matę! Pin....1.....2......kick out! Salar podnosi rywala i wyrzuca go poza ring, następnie wdrapuje się na narożnik i skacze na powoli wstającego Mystka z Crossbody!! (EWF! EWF! EWF!) Obaj wrestlerzy leżą.... pierwszy o dziwo podnosi się były Konstantynopol Champion, który wymierza rywalowi potężnego kopniaka. Następnie podnosi go i uderzając jego głową o barierki oddzielające ring od publiczności kieruje się w stronę stanowiska komentatorskiego. Kładzie na stole Kowalskiego i Sharanovitza swojego rywala. Wchodzi tam z nim i próbuje wykonać Piledriver.... ale ten się nie daje i zrzuca z siebie Mysteria, który przypadkowo spada prosto na Sharanovitza!!

 

Jan Kowalski – Poturbowali Włodka! Poturbowali Włodka! Koniec zaszczytnych igrzysk. Włodku żyjesz?

 

Władimir Sharanovitz (podnosząc się) Jeśli to, co się ma stać, stać się musi, niechby przynajmniej stało się niezwłocznie. Gdyby ten straszny cios mógł przeciąć wszelkie dalsze następstwa, gdyby ten czyn mógł byś sam w sobie wszystkim i końcem wszystkiego.

 

Jan Kowalski (podsząsając Sharanovitzem) Włodku! Włodku! Dobrze się czujesz? 

 

Władimir Sharanovitz – Krwawa nauka, którą dajem, spada na własną naszą głowę. Sprawiedliwość zwraca podaną przez nas czarę jadu do własnych naszych ust.

 

Obaj wrestlerzy dochodzą do siebie. Przewagę uzyskuje Salar, który wrzuca rywala na ring. Obaj lekko zmęczeni leżą na środku maty. Drzewiec po chwili wstaje i rzuca Mystka do narożnika po czym atakuje body Splashem. Salar ustawia Mystka na narożniku, po czym chce wykonać Top Rope SuperPlex, ale Mystek zrzuca go z narożnika, czeka aż wstanie i skacze z Hurricanraną! Drzewiec po krótkiej chwili wstaje, ale Mystek atakuje z Running Knee Hit tak, że głowa Salara ląduje na linach, Mystek tauntuje i wykonuje 619, ale Salar się odsuwa po czym powala Mystka szybkim Clotheslinem. Whipin i spinebuster pin 1…..2...shoulder up. Salar podnosi Mystka, po czym wkłada jego głowę między nogi i wykonuje Sitdown Powerbomb! Pin 1….2….rope break! Drzewiec zdenerwowany podnosi Mystka, whipuje na liny i wykonuje potężny Back Body Drop! Drzewiec czeka aż rywal wstanie po czym atakuje Crush Power [patrz roster] Salar z Running Leg Drop pin 1.....2.....kick out! Drzewiec whipuje Mystka i Hip Toss, ale Mystek "ląduje" na nogach, po czym kopie rywala w brzuch i X-Factor (X-pac sucks! X-pac sucks! X-pac sucks!), Salar ląduje po narożnikiem, więc Mystek atakuje ze Springboard Moonsault, pin....1.....2......rope break!

 

Władimir Sharanovitz – Zdało mi się, że słyszałem głos wołający: nie zaśniesz już więcej!

 

Jan Kowalski – Dobrze się czujesz? Gadasz zupełnie bez sensu.

 

Władimir Sharanovitz – Ja zabijam sen, niewinny sen, który zwikłane węzły trosk rozplata.

 

Mysterio powoli podnosi rywala, po czym whipin, Mystek przeskakuje na Salarem, ale gdy ten drugi raz odbija się od lin powraca z potężnym Spearem, którym powala Mysteria. Mystek leży nieruchomo. Salar coś tauntuje do publiczności, po czym podnosi Mysteria i wykonuje Vertical Suplex. Drzewiec whipuje Mysteria, po czym wyrzuca go pionowa w górę, ale Mysterio opadając wykonuje Dropkick i obaj zawodnicy padają… Pierwszy podnosi się Salar, który whipuje rywala na liny i wykonuje Back Body Drop, ale Mysterio ponownie ląduje na nogach i atakuje Bulldogiem. Mysterio ze Standing Shooting Star Press, pin….1…...2…kick out! Salar wstaje , ale Mystek atakuje z DDT. Cruiser kładzie głowę rywala na linach, tauntuje po czym skacze z 619 i trafia!! Mysterio czeka, aż rywal wstanie … Drzewiec powoli się podnosi, Mystek wskakuje na liny i skacze ze Springboard Hurricanraną, pin 1…2…2,95 kick out!!! Mysterio zdenerwowany klepię ręką w matę, ale szybko wskakuje na narożnik , chwilę czeka aż Drzewiec się podniesie, skacze i …. Salar chwyta go w powietrzu i wykonuje potężnego Clothesline’a!! Drzewiec jednak jest zbyt wyczerpany by od razu pinować, pada na matę i dopiero po chwili kładzie się na Mystku pin 1…2..rope break!! Salar nie może uwierzyć. Podnosi rywala, whipin i Big Boot. Salar wkłada głowę rywala po raz kolejny między nogi, podnosi do Powerbomb …. Mystek uderza rywala w górze w głowę, po czym sprytnie się obsuwa i wykonuje Roll up przytrzymując nogi Drzewca, pin...1…2…3! (Zwycięzcą jest: Mysterio!)

 

Jan Kowalski – Koniec! Koniec! Mysterio triumfuje!

 

Władimir Sharanovitz – Już tam moja noga nie wejdzie. Wzdrygam się, kiedy pomyślę o tym, com zrobił. Widok tego byłby nad moje siły.

 

 

(Realizator przenosi nas na korytarz. Znów widzimy Biuro Kadr, Pana Józefa oraz pięciu nowych, domniemanych wrestlerów.)

 

Pan Józef – Czy teraz panowie są na liście?

 

Wrestlerzy (jednocześnie) Tak!

 

Pan Józef – Zapraszam... numer pierwszy i numer trzeci... panowie Kayle Scythe i Takeru Kabaiashi.

 

Do Józefa podchodzi jasna wersja murzyna oraz człowiek rasy żółtej.

 

Pan Józef – Prawdziwa międzynarodowa mieszanka.

 

(Trójka wchodzi do biura, wracamy w okolice ringu.)

 

 

Jan Kowalski – Józef ma rację... międzynarodowa mieszanka...

 

Władimir Sharanovitz – Już mi języka nie przynoście! Niech mię wszyscy odstąpią!

 

Jan Kowalski – Tak... to bardzo logiczne.

 

 

(Realizator przenosi nas na parking. Widzimy jak wjeżdża tam jakiś samochód. Otwierają się drzwi i wysiada z niego Mind Mower [heel heat]. Chwyta on torbę i kieruje się w stronę wejścia do budynku. Jednak w tym momencie z jakiegoś bliżej nieokreślonego miejsca wyskakuje Rottweiler... dochodzi do brawlu między nim, a Mindem.... Były EWF Tag Team Champion osiąga przewagę... rzuca Minda na maskę jakiegoś wozu... szybko podskakuje do ściany i odrywa od niej metalową rurę. Już chcę trzasnąć Minda, jednak w tym momencie zjawiają się Japońscy Funkcjonariusze GRU, którzy rozdzielają walczących. Wracamy w okolice stanowiska komentatorskiego.)

 

 

Jan Kowalski – Czas na walkę numer dwa... krótka informacja na temat stanu Władimira... nadal jest obłąkany...

 

Władimir Sharanovitz – Moce nieczyste? Odstąpcie ode mnie!

 

Jan Kowalski – No właśnie...

 

 

 

Elimination match:

D Exel vs El Satanico vs Super Crazy vs Monk

 

 

 

Słychać jakąś muzykę, rozbrzmiewa ona coraz głośniej, po chwili już dowiadujemy się, że jest to Audioslave - "Cochise", spod FeliXtronu wybiega Exel...

Parę chwil później muzyka zmienia nam się na Limp Bizkit - "My Way" i przy sporym popie publiczności pojawia się Super Crazy...

Theme Crazy'ego cichnie, i słychać już Era - "Ameno", po chwili widać już postać Monka... trzej panowie już są na ringu, obaj wpatrują się w siebie zabójczym wzrokiem.

Tymczasem słyszymy Metallicę "The Wait", publika zaczyna buczeć, pojawia się El Satanico...

 

Jan Kowalski – Jeżeli ktoś nie jest poinformowany to chciałbym ogłosić, że jest to Elimination match. Co ty na to Włodku?

 

Władimir Sharanovitz – Obok uczucia takiej okropności lepiej byłoby utracić poczucie samego siebie.

 

Jan Kowalski – Niesamowite. Kto ci pisze te texty?

 

Władimir Sharanovitz – Kilka kropel wody oczyści nas wnet z plamy tego czynu. Jakże on wtedy będzie lkkim! Męstwo całkiem cię, widzę opuściło.

 

Jan Kowalski – Mnie? Nigdy nie należałem do najodważniejszych.

 

Wszyscy już zwarci i gotowi do rozpoczęcia pojedynku, sędzia Antoni Bryndza każe uderzyć w gong i tym sposobem walka się rozpoczyna. Satanico błyskawicznie rusza na Monka, ten widząc rozpędzonego Diablo odsuwa się, jednak dostaje Clothesline’a od Super Crazy'ego. Monk natychmiast wstaje i zaczyna z nim brawl... tymczasem Exel zajmuje się młodszą wersją Tanatosa... daje mu kilka punchy i whipin na liny po czym Spinning Heel Kick... Crazy brawlując z Monkiem wrzuca go do narożnika i tam daje mu kilka mocnych chopsów, Monk chwyta za głowę rywala i teraz to on chopsuje..  jednakże tą całą zabawę ktoś przerywa, bowiem od tyłu do Monka podbiega Exel i wykonuje Mnichowi Releasing German Suplex!! (dość przeciętne: EWF! EWF! EWF!)

 

Jan Kowalski (trącając Sharanovitza) Co ty na tą akcję Włodku? Nieprawdopodobna, mam rację?

 

Władimir Sharanovitz – Krzyżuje nas to, radzi byśmy byli usłyszeć głos wasz dzisiaj na obradach. Głos, który zawsze miał tyle trafności ile powagi.

 

Jan Kowalski – Pochlebiasz mi poczciwcze.

 

Monk wyturluje się poza ring po tym ciosie.. Exel próbuje wykonać Super Kick na Super Crazy'm, ten niespodziewanie łapie jego nogę i odrzuca do góry, Exel efektownie wykonuje salto w tył i szybki Dropkick... Exel ciesząc się, pokazuje jakieś gesty w stronę publiki, ta w ogóle na to nie reaguje.. Ex się odwraca, tam już czeka na niego Satanico, który sprzedaje mu parę kicków i whipin na liny po czym Flying Elbow Smash.. Diablo wchodzi na narożnik, szykuje się do skoku, gdy Crazy szarpie za linę.. wchodzi na korner na którym znajduje się miniaturka szatana i próbuje wykonać SuperPlex, nieoczekiwanie podbiega D Exel i łapie za nogi Crazy'ego, wynosi go w górę a Satanico skacze z Cross Body!! (EWF! EWF! EWF! EWF!) Crazy leży jak trup na macie... na ringu jest już Monk, Exel i Satan zaczynają go okopywać, podnoszą go z maty i whipin na liny po czym Double Back Body Drop!.. Ex podaje rękę Satanico, ten również mu podaje, po chwili jednak zapodaje mu Standing Clothesline, szybko go podnosi i Flatliner! Pin 1 .. 2 .. przerywa Crazy, który zabiera się do ataku, wykonuje na Satanico Brainbuster, następnie odbija się od lin i Senton Splash! Super chce pinować, jednak Monk mu na to nie pozwala i wyrzuca go poza ring, po czym i sam wychodzi... Na nogach już jest Exel, który sprytnie pinuje dziwną wersję szatana 1 .. 2 .. kick out! Exel nabiera wiatru w żagle, podnosi swojego rywala i  śmiejąc się mu prosto w twarz wykonuje Body Slam, wchodzi na narożnik, chwilę czeka po czym skacze ze Splashem, jakimś cudem El Satanico odsuwa się.. resztkami sił udaje się na korner i Somersault Leg Drop! Pin 1 .. 2 .. 3 !! (D Exel został wyeliminowany!)

 

Jan Kowalski – Pierwsze koty za płoty.

 

Władimir Sharanovitz – Być tym, czym jestem, jest to niczym nie być.

 

Jan Kowalski – Pierwsze twoje inteligentne zdanie jakie wypowiedziałeś jako komentator Wrestlepaloozy.

 

Poza ringiem  widać brawlujących Crazy'ego i Monka... Super znacząco przeważa, po chwili wrzuca Monka na ring i sam również wchodzi. Satanico podnosi Monka i whipuje na liny, po czym kładzie mu się pod nogami, Monk przeskakuje go i dostaje potężny Clothesline od Crazy'ego który natychmiast rzuca się do Pinu, 1 .. 2 .. Diablo przerywa. Zaczyna się wymiana punchy między Crazy'm a szatanem, po tym pierwszym praktycznie widać zero zmęczenia, natomiast Satan ledwo trzyma się na nogach, Crazy rzuca na liny przeciwnika i kopie w brzuch po czym Neckbreaker, i w tym momencie podbiega ożywiony Monk, łapie od tyłu Crazy'ego, zakłada mu ręce na karku i Full Nelson Slam!... Monk teraz zajmuje się Diabłem, chwyta jego nogi i Leg Drop prosto w krocze! (EWF! EWF!) Podnosi go jęczącego z bólu i wynosi w górę do Vertical Suplex, niespodziewanie Satanico kontruje w Roll Up Pin 1 .. 2 .. shoulder up!. Super Crazy powoli się podnosi, Monk wstaje przy pomocy lin i biegnie na niego, Crazy robi unik i serwuje mu Inverted Piledrivera!, Monk leży niczym trup, Super wspina się na słupek narożnika, chce skoczyć na Monka, jednak widząc podnoszącego El Satanica skacze na niego Missile Dropkick, Super ma teraz wybór, czy pinować Satana czy Monka, wybiera jednak tego pierwszego... 1 .. 2 .. Diablo kładzie nogę na linach. Crazy jest lekko zdenerwowany i niezbyt szczęśliwy. Podnosi Duchownego i chce wykonać swój Crazy Slam! Monk w ostatniej chwili kontruje i uderza go w plecy, Crazy wylatuje poza ring... Satanico czeka aż ten się odwróci, po czym łapie go w Chokeslam, Duchowny chytrze kopie go w krocze! (publika: jeszcze raz! jeszcze raz!), Diablo zwija się z bólu, Monk pokazuje mówi coś do niego, a po chwili zapodaje mu The Stroke!,  w tym momencie Crazy jest już na ringu, widzi, że Duchowny chce pinować, jednak pozwala mu na to i zaczaja się z tyłu. Monk Pinuje Satanica, 1 .. 2 .. 3 ! (El Satanico został wyeliminowany!)

 

Jan Kowalski – Satanico za burtą.

 

Władimir Sharanovitz – Jest on i moim nieprzyjacielem. Tak groźnym, że każda minuta jego istnienia czyni moje życie niepewnym. Mógłbym go sprzątnąć otwarcie mocą jedynie władzy mej i woli, lecz wzgląd na pewnych wspólnych nam przyjaciół których życzliwość jest mi pożądaną wstrzymuje mnie od tego.

 

Jan Kowalski – Mówimy o tym dwukrotnym Konstantynopol Champie?

 

Władimir Sharanovitz – Musze raczej udawać boleść nad upadkiem tego, którego tracę.

 

Jan Kowalski – To naprawdę niesamowite.

 

Monk świętuje, że pozbył się rywala... odwraca się i otrzymuje Dropkicka od Crazy’ego. Dożywotni EWF TV Champion podnosi go i wrzuca do narożnika, następnie rozpędza się i daje mu Splasha. Monk upada.... Crazy wdrapuje się na narożnik i skacze na Monka ze Swanton Bombem, pin.....1..........2........noga Mnicha na linach! Crazy nie może uwierzyć, poprawia Elbow Dropem. Następnie podnosi rywala, jednak ten nie daje sobie wykonać żadnego ciosu. Dochodzi do zwarcia i ostrej szamotaniny, która kończy się rozdzielaniem obu zawodników. Obaj krążą wokół siebie i po chwili jesteśmy świadkami kolejnego zwarcia... silniejszy Monk uzyskuje przewagę i uderza na rywalu Piledrivera, pin...1.....2....kick out! Monk wścieka się, odbija się o liny i skacze z Leg Dropem, ale Wariat odskoczył i Mnich uderza nogami w matę. Crazy staje za plecami pierwszego w historii EWF Konstantynopol Champa i czeka, aż on wstanie. Monk czyni to bardzo wolno, jednak po chwili staje na równych nogach i rozgląda się w poszukiwaniu rywala... Dożywotni EWF TV Champion natychmiast chwyta go i uderza Crazy Slam [Angle Slam], pin......1.......2.......3!! (Zwycięzcą walki jest: Super Crazy!) 

 

Jan Kowalski – Jednak Crazy odniósł zwycięstwo. Co sądzisz o tym triumfie Włodku?

 

Władimir Sharanovitz – Rozpłataliśmy węza, nie zabili. Zrośnie się, będzie znów gadem. Ząb jego jadem zaprawny nie przestaje grozić biednej niecnocie naszej.

 

Jan Kowalski – To ekscytujące. Chyba postawię ci z tej okazji pomnik.

 

 

(Realizator przenosi nas do biura „imperatora EWF”. Widzimy Game’a zawalonego materiałami lustracyjnymi, stojącego na krześle i trzymającego jakąś strzelbę. Nieopodal na kanapie siedzą Marco oraz Kraven, który poprawia ułożenie World title na swoim ramieniu.)

 

Game – Zabiorę was kiedyś na polowanie. To naprawdę kapitalna, rodzinna rozrywka. W północnej Japonii.....

 

Marco – Gówno mnie obchodzi północna Japonia, ty komercyjny.....

 

Game – Stop! Stop! Stop! Uważaj na słownictwo... w tym wieku może uschnąć ci język. (Komercyjny grzebie coś tam w kieszeni i rzuca jakiś przedmiot Syxxowi) To prezent od wujka Game’a... talon na balon.

 

Marco – Na chuj mi to?

 

Game – Ostatnim razem balonik nieszczęśliwie zginął. Teraz pójdziesz do bufetu, pani Zosia wyda ci balon... nadmuchasz sobie i będziesz się bawił... wiem, ze jesteś chory... ale Centrum Zdrowia Dziecka dzisiaj nie przyjmuje...

 

Marco – Nie wkurwiaj mnie ty komercyjny....

 

Game – Kraven! Powiedz coś twemu synowi! Jest ordynarny!

 

Kraven – Polska! Nienawidzę tego kraju! Jak dla mnie możesz go adoptować.

 

Game – Ja? Nie jestem przygotowany do ojcostwa. Zostawiam to tobie mój przyjacielu. Jesteś dobrym ojcem.

 

W tym momencie otwierają się drzwi i do biura wchodzi Tony Hogański z Konstantynopol title na ramieniu. (cheer)

 

Game (siadając) Nareszcie jesteś. Jak tam praca dla irańskiej telewizji?

 

Tony Hogański – Tragedia... nie docenili mojego kunsztu i chcieli żebym komentował fascynujące pojedynki w bierkach. Pragnę wrócić do EWF... chcę znów być komentatorem...

 

Game – To nie będzie takie łatwe... jest Sharanovitz...

 

Tony Hogański – Zwolnij go... ty możesz wszystko.

 

Game – Kontrakt podpisywała Esmeralda z tym ruskim psycholem... nie mogę go zwolnić...

 

Tony Hogański – A więc wszystko stracone?

 

Game – Nie... mogę ustalić walkę... na Kwietniowej Anarchii: Władimir Sharanovitz vs Tony Hogański. Zwycięzca zostanie komentatorem Wrestlepaloozy. Pasuje ci to?

 

Tony Hogański – Pokonałem Bryndzę... pokonam Sharanovitza...

 

Game – To się nazywa prawidłowa postawa! Jeszcze jedno Tony... ten Konstantynopol title?

 

Tony Hogański – Co z nim?

 

Game – Jest ci potrzebny?

 

Tony Hogański – Nie. Łap! (Toster rzuca imperatorowi swój pas) Rezygnuje z niego.

 

(Toster wychodzi, wracamy w okolice ringu.)

 

 

Jan Kowalski – Tony jest trzecią osobą, która odrzuciła Konstantynopol title. Najpierw zrezygnował z niego Tool, później Bubba... a teraz Tony...

 

Władimir Sharanovitz – Walczyć będę, póki mi nie odrąbią mięsa z wszystkich kości!!

 

Jan Kowalski – Co za inteligentna postawa, Włodku... pozazdrościć... pozazdrościć...

 

 

(Realizator pokazuje nam nowe nabytki EWF: Kayle Scythe oraz Takeru Kabaiashiego. Widzimy jak spacerują po korytarzach hali. Niespodziewanie mija ich Hogański.)

 

Kayle Scythe – Ej ty! Bulwa!

 

Tony Hogański – Mówisz do mnie?

 

Takeru Kabaiashi – Widzisz inną bulwę w okolicy?

 

Tony Hogański – Czego chcecie? Chwila... chwila.... jesteście nowymi kucharzami? Sorry, ale nie wiem gdzie tu jest stołówka.

 

Kayle Scythe – Nie... nie... nie...

 

Tony Hogański – Chwila... sam zagadnę... będziecie tańczyć go-go w bufecie... pani Zosia się ucieszy...

 

Takeru Kabaiashi – Nie... nie... nie...

 

Tony Hogański – To nie wiem...

 

Kayle Scythe – Chcemy abyś przeprowadził z nami wywiad. Jesteśmy nowymi nabytkami EWF... przyszłymi mistrzami....

 

Tony Hogański – Nie mam czasu. (Toster chce odejść, ale rozmyśla się) Ale wiem! Poszukajcie szatnię z napisem „Szakal”. To jest specjalista od wywiadów.

 

Kayle Scythe – Dzięki stary. Taki dobry człowiek...

 

Takeru Kabaiashi – .... a po gębie nie widać....

 

(Wracamy w okolice ringu.)

 

 

Jan Kowalski – Tony kłamie... ale dobrze, że wrócił... mam nadzieję, że na Kwietniowej Anarchii pokona Sharanovitza i wróci na swoje miejsce.

 

 

(Przenosimy się do biura Prezydenta EWF. Widzimy Esmeraldę Martinez z nogami na biurku, która przegląda gazetę oraz Dagmarę Zielińską znajdującą się nieopodal.)

 

Dagmara Zielińska – Panienko. Musisz zrozumieć, że Game to zły człowiek...

 

Esmeralda Martinez – Nonsens Petruello... Facundo to poczciwy człowiek. Dba o interesy EWF...

 

Dagmara Zielińska – Raczej o swoje interesy.

 

Esmeralda Martinez – Odzyskaliśmy płynność finansową, jest co raz lepiej.

 

Dagmara Zielińska – Chciał nas oskarżyć o współpracę z Rokossowskim!  

 

Esmeralda Martinez – Dobrze wykonuje swoje obowiązki.

 

Dagmara Zielińska – Faworyzuje Kravena, miesza się do walk.

 

Esmeralda Martinez – To wszystko dla dobra EWF.

 

Dagmara Zielińska – Panienka jest ślepa.

 

Esmeralda Martinez – W takim razie wynoś się stąd! No już! Wynocha!

 

Dagmara Zielińska – Proszę bardzo!

 

Petruella wychodzi, a równocześnie do szatni wchodzą Dark Avenger i Super Crazy.

 

Esmeralda Martinez – Nie teraz Rogaczu! Nie teraz!

 

Dark Avenger – Jedna jedyna prośba.

 

Esmeralda Martinez – Tylko szybko... nie jestem w nastroju.

 

Super Crazy – EWF Tag Team titles shot na następnej gali.

 

Esmeralda Martinez – Dobra... macie tą walkę... tylko spadajcie już...

 

(Obaj wychodzą, wracamy na ring.)

 

 

Jan Kowalski – Przyszedł wreszcie czas na walkę o FTW title.

 

 

 

EWF FTW Championship:

Rottweiler vs Mind Mower vs Sandman

 

 

 

Jan Kowalski – Przypominam, że poprzednim FTW Champem był Marco, jednak Game ukazał swą komercyjną głupotę i odebrał mu ten pas. Teraz pytanie brzmi, kto z tej trójki zdobędzie ten pas? Czy będzie to Sandman? Rottweiler? A może Mind Mower? Czas pokaże.

 

Władimir Sharanovitz – Zamki powalić na głowy obrońców, choćby pałace, piramidy miały pochylić czoła, aż do fundamentów.

 

Jan Kowalski – Co ty gadasz?

 

Rozlega się „(sic)“ – Slipknot... słychać momentami bardzo duży heel heat. Wśród różnego typu wybuchów spod FeliXtronu wściekłym i agresywnym krokiem wychodzi Rottweiler.

Rozbrzmiewa Adam F. And Reman "Smash Sumthin"…. Na ring także wśród całkiem dużego heel heatu miejscowej publiczności na ringu ląduje Mind Mower.

Rozlega się Metallica – “Enter Sandman”... publiczność szaleje... słychać chanty: Allah akbar! Allah akbar! Allah akbar! W końcu spod FeliXtronu wychodzi Sandman ubrany w arabski strój bojowy. Kosiarz spod Konstantynopola ciągle otrzymując olbrzymi cheer dociera na ring.

 

Jan Kowalski – Sandman? Rottweiler? Mind Mower? Kto zostanie nowym EWF FTW Champem?

 

Władimir Sharanovitz – Czasie ty uprzedzasz straszne moje ocknienie. Zamiary są wiatrem kiedy nie idą z wykonaniem w parze. Od dziś dnia każdy płód mojego mózgu będzie bliźniaczym bratem mojej ręki.

 

Wrestlerzy stoją w swoich narożnikach .. Nagle jednak Mind przebiega przez pół ringu i uderza Sandmana z European Uppercutt powodując wpadnięcie tego ostatniego do narożnika .. Rott korzysta z wyczynu Minda po czym razem z Mowerem zaczynają okopywać Sandmana ! Po chwili wykonują Kosiarzowi Spod Konstantynopola Double Hip Toss ! Mower uderza Elbow Drop , a Rott łapie go za głowę i wywala ponad trzecią liną poza ring !! Hundermann podnosi Sandmana i whipuje go na narożnik .. Bierze rozbieg jednak Sand zasłania się nogami , Rott cofa się trochę , Sand rusza z Clotheslinem jednak Rott unika i uderza Neckbreaker ! Rott szybko odbija się od lin jednak Mower łapie za nogę przeciwnika i ściąga go z ringu ! Mower uderza głową Rotta o ring jednak Rottweiler strzela go łokciem w brzuch i wykonuje Press Slam rzucając Minda na barierki !!! Rott wchodzi na ring jednak nie przechodzi przez liny .. Czeka aż Sand się podniesie , a gdy ten to czyni próbuje go złapać za szyję jednak Sandman uderza Rotta barkiem w brzuch .. Rott schyla się , Sand łapie jego głowę i przekłada ją przez liny po czym wykonuje Fame Assera i wychodzi z tego jakiś akrobatyczny slingshot !! Rott rozbija się na matach .. Gdzie dobiera się do niego Mower ! Mind chwilkę wcześniej pochwyciwszy krzesło bierze zamach i zdziela wstającego Rotta po głowie .. Hundermann jednak nie przewraca się , wręcz przeciwnie ! Mind jednak bez zastanowienia uderza go w głowę krzesłem drugi raz ! Rott chwieje się na nogach , Mind bierze mały rozbieg i skacze z Cross Chair Block powalając ostatecznie Rottweilera!! (EWF! EWF! EWF!) Mower podnosi się i natychmiast unika Baseball Slide’a od Sandmana po czym uderza w wyprostowane nogi Dożywotniego PCW Polish Champa krzesłem ! Sand wraca na ring i trzyma się za nogi , Mower zaś zagląda pod ring .. By po chwili wyciągnąć stamtąd kija kendo !! Mower zadowolony wstaje jednak Rott łapie go od tyłu jak do German Suplexa ... Ale Mower uderza go kijem kendo w głowę! (EWF! EWF!) Rott nie przewraca się ale puszcza Minda , Mower uderza przeciwnika kijem w brzuch po czym bierze zamach i chce go uderzyć w plecy jednak Sandman , będący na ringu , wyrywa Mowerowi kij .. Mind wturluje się na ring i natychmiast otrzymuje kilka celnych strzałów w plecy ! Sand wywala kija po czym podnosi Mowera . Sandman uderza kilka celnych punchy zaprowadzając nimi Minda do narożnika . Tam kilka razy kopie Mowera w brzuch , a kiedy Mind już siedzi w narożniku Sandman odciąga go na środek ringi , sam wchodzi na narożnik , wykonuje jakieś gesty ... I zostaje strącony z lin przez Rotta powracającego na ring ! Rottweiler odbija się od lin i uderza Big Splash na dwóch leżących rywali, pin 1...2... double kick out !

 

Jan Kowalski – Jak na razie poczciwy Rottweiler dominuje. Jak dla mnie jest on w tej chwili murowanym faworytem do zdobycia FTW title.

 

Władimir Sharanovitz – Dość tych przechwałek! Niech skutek dowodnie odpowie słowem, nim zamiar ochłodnie.

 

Jan Kowalski – Proszę państwa... mojemu współtowarzyszowi przyda się najprawdopodobniej wycieczka do zakładu psychiatrycznego. 

 

Rott wstaje i podnosi Minda za włosy do góry .. Po czym whipuje go na liny i potężnym Big Footem eliminuje Mowera !! Rott próbuje podnieść Sandmana jednak ten zakłada Small Package, pin...1.... 2.... kick out! Rott podnosi się zdenerwowany i wywala Clotheslinem Sandmana z ringu ! Hundermann odwraca się i otrzymuje kopniaka w brzuch po czym Mower przygotowuje przeciwnika do Jackhammera .. Jednak Rott przytrzymuje sobie Mowera w tej pozycji po czym wykonuje Stailing Brainbuster !! Rottweiler podnosi Mowera i whipuje go na liny po czym wynosi przeciwnika do Press Slamu jednak Mind skutecznie się wyrywa , spada za plecami Rotta i wykonuje mu mocarnego German Suplexa na narożnik!! (EWF! EWF! EWF! EWF! EWF!) Rott wygląda na zamroczonego .. Mind podnosi go , whipuje na ring po czym , kiedy Rott na niego niezbyt prosto biegnie , Mower łapie go za głowę i wywala z ringu !! Mower zadowolony odwraca się i zostaje powalony jakimś lecącym stołem ! Po chwili Sandman wchodzi uśmiechnięty na ring .. Podnosi Mowera i wykonuje mu Scoop Slam na nie rozłożony stół ! Sand wchodzi na narożnik .. I chce skoczyć na Minda jednak po chwili decyduje się skoczyć z Valutatnig Body Press'em na wstającego poza ringiem Rotta !!! Po chwili Sand podnosi się z pomocą barierek .. Podnosi Rotta i whipuje go na te barierki ale Hundermann kontruje skutecznie i to plecy Sandmana uderzają boleśnie w barierki .. Kosiarz Spod Konstantynopola odbija się od nich i idzie powoli na Rotta , który korzysta z okazji i łapie przeciwnika za szyje ... Po czym wykonuje mu Pain-Killer [Chokeslam] przez rosyjski stół komentatorski!!! (EWF! EWF! EWF! EWF!) Rottweiler zadowolony z tego , co zrobił wturluje się na ring .. Na którym w międzyczasie Mind rozstawił w narożniku stół . Po czym rusza na Mowera jednak ten , wynosi Rotta do góry i Spinebusterem wrzuca wielkiego Hundermanna na stół !!!

 

Jan Kowalski – Rottweiler nadal dominuje.

 

Władimir Sharanovitz – Jest on szlachetny, mądry, bardziej niż ktokolwiek świadomy praktyk dzisiejszej epoki. Nie mogę nad tym dłużej się rozwodzić. Ciężkie to czasy, w których człek jest zdrajcą nie wiedząc o tym.

 

Jan Kowalski – Niemożliwe. A może dziś łosoś z pstrągiem? Idź za głosem swojego kota.

 

Mind schodzi z ringu i zagląda pod spód .. Po chwili wrzuca na ring masę hardcorowych przedmiotów .. Kubły na śmieci , pokrywy , kije , krzesła , dwa stoły .. Po chwili wchodzi na ring .. Podnosi Rotta , whipuje go na liny po czym Knee Attackiem powala biegnącego olbrzyma ! Mower podnosi krzesło i umocowuje je w narożniku .. Po chwili podnosi drugie i ustawia je przy przeciwległym narożniku .. Podnosi stół i rozstawia go na środku ringu , a drugi układa na linach i krześle .. Mower odwraca się .. A Rott kopie go w brzuch i uderza Powerbomb przez stół !! Hundermann wyciąga Mowera z resztek stołu , podnosi go , łapie za szyje .. Jednak niespodziewanie powala go Sandman z Clotheslinem Spod Konstantynopola!! (mega cheer + EWF! EWF! EWF! EWF!) Sand bierze krzesło i zaczyna nim z furią uderzać Rotta w twarz .. Po chwili kładzie mu je na twarzy , a sam wchodzi na narożnik .. i skacze z The Outlaw Thorn [Top Rope Elbow] na Rotta!!! Trafia idealnie w krzesło!! Po chwili zaczyna się zwijać trzymając się za łokieć! Sandman zdejmuje swój turban i zakłada go na głowę rywala tym samym przygotowując go do Right Into the Turban! (mega cheer) Jednak w tym momencie dostaje strzał krzesłem w tył głowy ... Sand pada , a Rott dostaje Smash Sumthin' [ Jackhammer ] od Mowera !!! Mind pinuje 1....2.....2,5..... Sandman przerywa ostatkiem sił!! Dożywotni Polish Champion podnosi Mowera i whipuje go na narożnik naprzeciwko krzesła .. Bierze rozbieg i uderza Splasha ! Mower jest zamroczony , Sandman wykorzystuje to , wsadza Mowera na narożnik i wykonuje mu 3rd Rope SuperPlex!! Pin 1...2...2,5... kick out !! Sandman podnosi się , czeka aż Mower się podniesie po czym łapie go do Right Into The Sand [Rockbottom] jednak Mind uderza go łokciem w głowę .. Przygotowuje Sandmana do Jackhammera .. Jednak Sand popycha go Spearem w narożnik z krzesłem ustawionym przez Mowera !! Uderza kilka punchy po czym bierze rozbieg i skacze ze Spearem, a Mind w ostatnim momencie się odsuwa i Sandman trafia głową w krzesło!!

 

Jan Kowalski – A miało być tak pięknie.

 

Tymczasem Mind dopada Rotta , pin 1...2... kick out! Mower nie tracąc czasu podnosi jakiś kij kendo i zaczyna nim tłuc w plecy Rottweilera ! Jednak ten po chwili wstaje , zdejmuje sobie z głowy turban, odrzuca go i będąc cały czas obijanym przez Mowera kijem kendo w końcu wytrąca mi sticka , wymierza kilka Uppercutów po czym kopie w żołądek i wykonuje DDT ! Rott ustawia stół w narożniku opierając go o poduszki .. Po czym odwraca się i dostaje Clothesline’a Spod Konstantynopola od Sandmana!! (EWF! EWF! EWF!) Kosiarz z całą zakrwawioną twarzą podnosi Mowera i kopie go w brzuch po czym łapie jakieś krzesło i zdziela Minda w głowę krzesłem !! Podnosi Rottweilera i whipuje go na narożnik po czym uderza go w brzuch kantem krzesła i tymże samym krzesłem poprawia Rottowi w głowę !! Sand podnosi Mowera i ładuje mu Right Into The Sand jednak Mower kopie Sandmana w brzuch kolanem i wykonuje Smash Sumthin' !! Jednak nie pinuje , podnosi jakieś krzesło i wchodzi na narożnik .. Czeka aż Rott się podniesie .. Po czym skacze na niego i w powietrzu wali go krzesłem w głowę ale na Hundermanna najwyraźniej to nie działa gdyż łapie on Mowera za szyje i uderza Death Penalty na narożnik ze stołem!!! Mind pada bez życia .. Rott odwraca się i łapie Right Into The Sand na krzesło od Sandmana!!! Pin 1…..2…..3! (Zwycięzcą i nowym EWF FTW Champem jest: Sandman!)

 

Jan Kowalski – Jednak Sandman.... weteran z 1453 zdobywa FTW title. Nie wiadomo czy będzie szczęśliwy, bowiem jego nadrzędnym celem jest pokonanie Kravena i zdobycie World title.

 

Sandman jednak wchodzi na narożnik ze swoim pasem i wśród ogromnego cheeru świętuje zdobycie tytułu. Na ring zaczyna spadać pełno turbanów. Niespodziewanie jednak z trybun wyskakuje Kraven w radzieckim dresie z World title w ręku. Rosjanin wpada na ring.... Sandman nic nie słyszy, bowiem cheer zagłusza wszystko. Zeskakuje z narożnika, odwraca się i wtedy Kraven trzaska go pasem w twarz!!! (heel heat) Kraven zadowolony z siebie przy Hymnie ZSRR opuszcza ring.

 

Jan Kowalski – Kraven popsuł nam ten epicki moment.

 

 

(Przenosimy się do biura Przewodniczącego Rady Nadzorczej EWF Corporation. Widzimy Game’a z Konstantynopol title na ramieniu dziwnie uśmiechającego się do kamery oraz siedzących w tle Kravena oraz Marca.)

 

Game – Drodzy obywatele. Jako, że do EWF przybyło pięciu nowych wrestlerów wydaje mi się, że ex-Konstantynopol Division znów została wzmocniona... jej ranga wzrosła... znaczenie poszło w górę... mam nadzieje, że wiecie o czym mówię, chociaż wątpię w to szczerze. (heel heat) Dlatego też postanowiłem przywrócić Konstantynopol title... (heel heat) Jednak... ta nazwa…. To nieudany wytwór komunistycznego systemu... nazwa jest tragiczna.... dlatego odrzucam ten pas (Dziecko Komercji wyrzuca pas i przypadkowo trafia w Syxxa)

 

Marco – Ty komercyjny idioto uważaj, gdzie rzucasz!

 

Kraven – Nie wrzeszcz tak głośno! Za kogo ty się uważasz?

 

Game – Proszę o wybaczenie... patologiczna rodzina... wracając do tematu... postanowiłem utworzyć zupełnie nowy low-carderowy pas... duchową kontynuację Konstantynopol title... jednak o inteligentniejszej nazwie, o większym splendorze. Tym sposobem właśnie w tej chwili tworzę EWF Evolution title. Nowego mistrza poznamy na Kwietniowej Anarchii, turniej wśród low-carderowego tłumu zaczyna się na następnej gali. Dziękuje za uwagę.

 

(Wracamy na ring.)

 

 

Jan Kowalski – Nie rozumiem po co nam ten pas. Chociaż faktycznie... nazwa lepsza od poprzedniej.

 

 

(Przenosimy się na jeden z korytarzy. Widzimy nowych wrestlerów EWF – Takeru Kabaiashiego oraz Scythe. Zatrzymują się oni przed szatnią z napisem „Szakal”. Pukają, słychać jakieś wrzaski wewnątrz, otwierają się drzwi i na korytarzu staje Szakal.)

 

Szakal – Czego tu chcecie?

 

Kayle Scythe – No, więc....

 

Szakal – Już wiem! Pizza! Kurwa jasna zamawiałem ją tydzień temu! Macie cholerną szybkość!

 

Takeru Kabaiashi – Pan się myli. Chcemy wywiad.

 

Szakal – Ze mną? A gdzie Józef? Albo Max?

 

Kayle Scythe – Mylisz się dobry człowieku. Chcemy abyś to ty przeprowadził z nami wywiad.

 

Szakal – Ja? Mam przeprowadzić cholerny wywiad z czarnuchem i żółtkiem.

 

Takeru Kabaiashi (uśmiechając się) Tak. Widzę, że doszliśmy do porozumienia.

 

Szakal – Rozumiem... poczekajcie tu chwilę.

 

Dwukrotny EWF World Champion znika za drzwiami. Po chwili wraca z krzesłem.

 

Kayle Scythe – Przepraszam dobry człowieku, ale na co ci to krzesło?

 

(W odpowiedzi Szakal wymierza każdemu z nich chair-shota po czym zamyka drzwi. Wracamy na ring.)

 

 

Jan Kowalski – Nie mieli zbyt miłego debiutu... jednakże zawsze powinni się cieszyć, że otrzymali czas antenowy.

 

 

(Wracamy do biura Przewodniczącego Rady Nadzorczej EWF Corporation. Widzimy Game’a siedzącego za biurkiem oraz umieszczonych na kanapie Kravena oraz Syxxa. Otwierają się drzwi i do środka wchodzi Dark Avenger.)

 

Dark Avenger – Słucham... dlaczego mnie wzywałeś?

 

Game (otwierając teczkę) GRU... GRU... GRU... czy ty wiesz co oni mieli w twojej teczce? (Dziecko Komercji rzuca Avengerowi jakiś żółty przedmiot.)

 

Dark Avenger – Gumowa kaczuszka!

 

Game – Tu jest napisane, że to granat bojowy.

 

Dark Avenger – Nonsens to kaczuszka Jane Walker… znacjonalizowana przez GRU…

 

Game – Granat ręczny produkcji radzieckiej. Szalenie niebezpieczny... może wysadzić kolumnę Zygmunta w Warszawie.

 

Dark Avenger – To kaczuszka. A dlaczego miałbym wysadzić kolumnę Zygmunta?

 

Game – W proteście przeciwko polityce fiskalnej rządu. Czy ty masz pojęcie co oni pisali w twojej teczce? ... na przykład: „Zdradza zapędy dyktatorskie. Rządził kotłownią. W sfałszowanych wyborach wybrany do Biura Politycznego. Niebezpieczny, ukrywający się pod gumową maską, wróg ludu, sabotażysta, najprawdopodobniej terrorysta” Jesteś terrorystą! Kaczuszka to dowód!

 

Dark Avenger (podnosząc kaczkę w górę) Nie ruszaj się! Albo zdetonuję kaczkę! Mam kaczę! Nie zawaham się jej użyć!

 

Kraven – Kwak. (poprawia ułożenie World title na ramieniu)

 

W tym momencie Avenger otrzymuje cios z drzwi, bowiem do biura wchodzi Dagmara Zielińska.

 

Dagmara Zielińska – Ty komercyjny idioto! Jak mogłeś tak omamić biedną panienkę. Ona myśli, że ty działasz dla dobra EWF! Ona w ciebie wierzy.

 

Game – Tak...tak... ja wierzę w siebie. W moje zdolności, które wyprowadzą EWF na drogę rozwoju, wierzę w kapitalizm i siłę pieniądza. Wierzę w wolny rynek i giełdę.

 

Kraven – To było dobre.

 

Game – „Przyjacielu” zanotuj gdzieś, że wprowadzenie dogmatu o nieomylności Game’a będzie dobrym rozwiązaniem.

 

Dagmara Zielińska – Jak możesz tak okłamywać Esmeraldę?

 

Game – Ona jest tylko marionetką... niegroźną... jej pozycja w EWF jest już tak słaba, że z łatwością mógłbym ją odwołać i przejąć pełnię władzy... ale nie zrobię tego... trzeba zachowywać pozory... trzeba zachować fasadę republiki... w tej chwili mi już nie przeszkodzić... a właśnie... masz dowody swej niewinności?

 

Dagmara Zielińska (rzucając teczkę na stół) Jestem czysta jak łza.

 

Game – To wykaże stosowne śledztwo... długo nie zagrzejesz tu miejsca.

 

Dagmara Zielińska – To się jeszcze zobaczy.

 

Petruella wychodzi trzaskając drzwiami. Avenger dochodzi do siebie.

 

Game – Dobra... powiedzmy, że cię uniewinniam... nie mam czasu się z tobą użerać... ale GRU będzie obserwowało twoją kaczkę.

 

(Wracamy w okolice ringu.)   

 

 

Jan Kowalski – Tym sposobem docieramy do przedostatniej walki dzisiejszego wieczoru.

 

 

 

Special Guest Referee – Tanatos:

Szakal vs Tool

 

 

Rozlega się Slipknot – Evertyhing Ends i przy głośnym cheerze na ring dociera Tool....

Muzyka zmienia się w Offspring – „Self Esteem”...  w stronę FeliXtronu zaczynają lecieć różnego typu puszki, papiery, opakowania. Z szatni z pasem Tag Team na ramieniu wychodzi Szakal! Publiczność obdarza go ogromnym heel heatem, co wywołuje tylko dresiarski uśmiech na twarzy dwukrotnego World Champa.

 

Jan Kowalski – Tool w ramach promocji młodych talentów zmierzy się dziś z Szakalem.

 

Rozlega się „Darkness” – Lacrimosa....  miejscowa publiczność wydaje z siebie bardzo duży cheer i w ogóle jest radosna, że widzi Pana Ciemności..... z szatni wychodzi Tanatos w stroju sędziowskim i wolnym krokiem kieruje się w stronę ringu. Łatwo można zauważyć, że lewą rękę były World Champion ma w gipsie – w wyniku kontuzji podczas ostatniej gali.

 

Jan Kowalski – Oto sędzia dzisiejszej walki.

 

Władimir Sharanovitz – Idźmy wznieść miecz nieubłagany i jak przystoi prawym mężom, walczyć za poniżone nasze gniazdo. Z każdym nowym porankiem nowe wdów jęczenia, nowy płacz sierot, nowe skargi głośno biją w niebiosa, tak że wydają żałobny odgłos, jak gdyby toż samo czuły co....

 

Jan Kowalski – Dobra, dobra... nie rzucaj nam tu takimi długimi monologami.

 

Tool rozgrzewa się w swoim narożniku , na przeciw niego stoi Szakal .. Tanatos na środku ringu w koszulce sędziego .. Daje znak na gong ! Szakal pokazuje , że zniszczy Toola .. Tak jak on to tylko po dresiarsku potrafi.. Obaj zaczynają krążyć wokół siebie .. Lock Up ! Szakal ze swobodą podnosi Toola w Liftin Double Arm Slam i rzuca cruizera na ring .. Tool jednak nie poddaje się , szybko się podnosi i kolejny Locl Up Po chwili jednak Szakal uderza Uppercut i Tool znów ląduje na macie .. Phantom jednak po raz kolejny wstaje i po raz kolejny następuje zwarcie .. Szakal łapie przeciwnika w Bearhug ! Tool próbuje się wyrwać jednak nie może ! Po chwili zrezygnowany opada z sił .. Jednak kopie Szakala w krocze !!! Łysy klęka tym samym puszczając Toola .. Phantom odbija się od lin i Spinnin Heel Kickiem powala Szakala na ring ! Tool szybko wskakuje na liny , czeka aż Szakal się podniesie i skacze na niego z Springboard Heascissors !! Pin 1...2... kick out ! Tool podnosi Szakala jednak ten łapie go w pół i przerzuca nad sobą Overhead Belly TO Belly Suplexem !! Tool rozbija się na macie .. Szakal dochodzi do siebie po czym próbuje podnieść swojego przeciwnika jednak Phatom niespodziewanie zakłada Small Package , Tanatos liczy 1...2... kick out !! Szakal podnosi isę szybko i ud razu zakłada Sleeper Toolowi ! Phantom powoli traci siły .. Tanatos podnosi jego rękę raz .. Ręka opada .. Pan Ciemności sprawdza czy uchwyt Szakala jest prawidłowy .. Po chwili stwierdza , że Łysy musi puścić rywala gdyż trzyma go nieprzepisowo .. Szakal robi głupią minę i puszcza Toola .. Po chwili podnosi go , whipuje na narożnik , a następnie bierze rozbieg i przygniata cruisera potężnym Splashem !! Tool pada na ring .. Szakal podnosi go i ustawia w narożniku .. Bierze kolejny rozbieg jednak Tool zasłania się nogami , Szakal uderza w nie , cofa się o klika kroków .. Phantom natychmiast siada na narożniku i skacze na Łysego , łapiąc go w locie we Flyin Tornado DDT !! Szakal uderza swoją łysą głową w ring !! Tool po chwili pinuje 1...2.. 2,5... kick out !! Phantom szybko wstaje , podnosi Szakala i whipuje go na liny jednak Łysy kontruje i to Tool odbija się od lin by po chwili przyjąć mocarnego Elbow Hit'a ! Szakal lekko zdenerwowany daje symbol końca ! Podnosi Toola i wynosi go do Pozdrowień Z Parku Sztywnych! Jednak Tanatos podchodzi od tyłu do Szakala tak , żeby Łysy go nie widział i pociąga Toola za nogę do doły tak , że Phantom bezproblemowo prześlizguje się na plecy Łysego po czym uderza Facecrusher !! Tool po chwili podnosi Szakala , whipuje go na liny , jednak Łysy kontruje i to Tool odbija się od lin , Szakal schyla się i chce wykonać Back Drop jednak Phantom mocarnie kopie go od dołu w twarz !! Szakal chwieje się na nogach , Tool kopie go w brzuch po czym bardzo szybko wychodzi poza liny i wykonuje Springboard Fame Asser! Pin 1...2...2,5... kick out !!

 

Jan Kowalski – Szakal na pewno jest bardziej uznanym wrestlerem od Toola... jednakże nie zapominajmy, że sędzią jest tu Tanatos... a on tak łatwo nie pozwoli zwyciężyć ex-poecie.

 

Władimir Sharanovitz – Janie... ten żal szlachetny, ten poczciwy zapał. Nadobne dziecko nieskazitelności rozprasza w mojej duszy czarne cienie powątpiewania i myśl moją godzi z twoim honorem i wiarą.

 

Jan Kowalski – Tak... o cokolwiek ci chodziło dla świętego spokoju zgadzam się z tobą.

 

Tym czasem Szakal powoli się podnosi , a Tool natychmiast atakuje go w kopem w brzuch i Swingin Neckbreaker !Phantom wskakuje na narożnik i skacze z Diving Leg Dropem ! Tool po chwili wstaje i zaczyna po raz kolejny wchodzić na narożnik jednak Szakal dość szybko podnosi się , podchodzi do Toola , łapie go za nogę i zrzuca na liny ! Tool zawisa na linach , Szakal łapie go z tej pozycji i wykonuje Fisherman Cradle Suplex ! Zamiast pinować , Szakal ciągle trzymając Toola za prawą nogę wstaje .. Po czym pokazuje jakieś gesty do publiki i zakłada FIgure Four Leg Lock ! Tool zaczyna się miotać na ringu , Szakal zacieśnia uścisk .. Tool cierpi , po chwili pada wycieńczony na mate .. Tanatos sprawdza czy aby na pewno ramiona Toola dotykają maty , po chwili niepewnie odklepuje 1.....2...... Tool podnosi ramie ... Po chwili podejmuje próbę dojścia do lin ! Jednak kiedy jest już blisko Szakal [puszcza uchwyt , podnosi się , odciąga Toola na środek ringu i zakłada Half Boston Crab ! Po chwili jednak stwierdza , że lepszym uchwytem będzie Ancle Lock!! Tool niesamowicie cierpi ! Próbuje dojść do lin jednak Szakal odciąga go ! Tool nie daje oznak życia .. Tanatos jednak wyraźnie zwleka ze sprawdzeniem jego stanu .. W końcu podnosi jego ręke raz ... Ręka opada .. Pan Ciemności zastanawia się nad czymś , Szakal ponagla swojego "partnera" .. Tanatos unosi rękę Toola po raz drugi .. Ręka opada .. Tanatos podnosi ją po chwili po raz trzeci ... Ręka opada jednak Tanatos podtrzymuje ją w górze ! Po chwili prosi Szakala o puszczenie uchwytu .. Łysy jednak nic sobie z tego nie robi .. Tanatos budzi Toola kilkoma plaskaczami po czym pomaga mu dotrzeć do lin .. Wtedy Szakal musi puścić gdyż Pan Ciemności macha mu koszulką sędziowską przed nosem .. Szakal puszcza Phantoma .. Po chwili podnosi go i whipuje do narożnika .. Tam chwilkę kopie jego obolałą nogę po czym sadza go na poduszkach .. Szakal chce wejść za przeciwnikiem na narożnik ale Tool kopie go kilka razy w twarz Kiedy Szakal trochę się cofa Tool skacze na niego z Dragonaraną jednak Łysy podtrzymuje sobie cruisera na barkach , przechodzi z nim na środek ringu i wykonuje mocarnego Powerbomba!! (EWF! EWF! EWF!) Tool leży bez życia , Łysy wchodzi sobie na narożnik i skacze na cruisera z Pocztówką Z Parku Sztywnych  Moonsault ] jednak ląduje na twardej macie gdyż Tanatos w geście rozpaczy odsuwa Toola z środka ringu ! Szakal po chwili wstaje , podchodzi do sędziego i zaczyna się z nim kłócić! Tanatos jednak pokazuje swoją koszulkę i każe kontynuować walkę ...

 

Jan Kowalski – Tanatos faktycznie nie jest zbyt uczciwy. W sumie poczciwy Pinky nigdy nie należał do najuczciwszych.

 

Tym czasem Szakal podnosi Toola , popycha go na liny i dostaje Swingin Bulldoga ! Tool w miarę szybko się podnosi , odbija od lin i Szakal dostaje Rollin Thundera ! Pin 1...2... kick out ! Tool podnosi Szakala i whipuje go na liny po czym uderza Jumpin Calf Kick ! Tool wskakuje na liny i skacze na Łyseko z Sick Dive [ Swanton Bomb ] !! Pin 1..2... kick out ! Tool nie traci czasu .. Wychodzi poza liny , czeka aż Szakal się podnosi , a gdy ten to czyni Tool wskakuje na liny i skacze ze Springboard Frankenstainer into pin 1...2... kick out !!! Szakal wykopał w ostatnim momencie .. Tanatos się denerwuje .. Tool podnosi Szakala , whipuje go na liny jednak Szakal kontruje i to Tool odbija się od lin , a Szakal wykonuje mu Knee Attack ! Łysy pokazuje , że to koniec ! Zaczyna wchodzić na narożnik jednak Tool w miare szybko się podnosi , wskakuje za Szakalem na trzecią linę i łapie go jak do Twist Of Fate .. Jednak Szakal zrzuca Phantoma na ring !! Tanatos natychmiast do niego podbiega i sprawdza co z jego stanem zdrowia co uniemożliwia Szakalowi skoku na przeciwnika .. Po chwili, nadal będąc na linii ognia, podchodzi do Szakala i zaczyna mu coś tłumaczyć.

 

Jan Kowalski – Niesamowite. Tanatos zadziwia mnie swym rozumem.

 

Szakal niespodziewanie wychodzi poza ring... grzebie coś chwilę pod ringiem i po chwili wyciąga stamtąd krzesło. Wchodzi na ring i czeka, aż Tool wstanie.... czeka... czeka.... Tanatos pokazuje mu w międzyczasie, że go zdyskwalifikuje.... Łysy jednak perfidnie opluwa go i czeka dalej. Były Tag Team Champion wstaje.... Szakal bierze zamach.... jednak ostatecznie chair-shot spada prosto na twarz Tanatosa!!! (heel heat) Pan ciemności rozkazuje uderzyć w gong. (Zwycięzcą przez dyskwalifikację jest: Tool!) Zwycięzca walki już leży na macie, bowiem Szakal przypieprzył mu potężnego chair-shota.... Szakal zaczyna okładać krzesłem Tanatosa po różnych częściach ciała... gdy ten zaczyna obficie krwawić Łysy przerywa. Zaczyna grać Offspring – „Self Esteem”… Szakal wśród ogromnego heel heatu wchodzi na narożnik, chwilę świętuje po czym opuszcza ring. Zjawiają się sanitariusze, którzy wynoszą Tanatosa i Toola.

 

Jan Kowalski – Szakal chyba ma gdzieś to, że przegrał w taki dziwny sposób. Dla niego liczy się zdemolowanie Tanatosa.

 

 

(Realizator przenosi nad do biura Prezydenta EWF. Widzimy Esmeraldę Martinez z nogami na biurku oglądającą na video „Armando z Zaginionego Lasu, odcinek 345 serii 43”. W tym momencie do biura wpada Petruella z kasetą VHS w ręku.)

 

Dagmara Zielińska – Panienko! Panienko! Mam dowód, że Game nie działa dla dobra interesu EWF i że nie jest w cale panienki „przyjacielem”.

 

Esmeralda Martinez – O czym ty mówisz? Facundo?

 

Petruella wyjmuje z videa kasetę z ulubionym serialem pani Prezydent, a na jej miejsce wkłada inną. Po krótkiej chwili jesteśmy świadkami rozmowy Zielińskiej i Game’a sprzed około 20 minut.  

 

Esmeralda Martinez – To nie możliwe.... Facundo..... Facundo..... Facundo....

 

(Wracamy na ring.)

 

 

Jan Kowalski – Teraz w EWF będzie się robić co raz ciekawiej. Proszę państwa, małe ogłoszenie. Z powodu świąt Wielkanocnych następna gala odbędzie się nie w niedzielę, a w poświąteczny wtorek. Będzie także krótsza niż zawsze, bowiem telewizja okroiła nam czas antenowy.

 

 

(Realizator przenosi nas do jakiegoś pomieszczenia. Widzimy Tanatosa ociekającego krwią i stojącego nad umieszczoną w swojej szatni trumną.)

 

Tanatos – Glum... glum... wredny mały Szakal...  skrzywdził nas.... mój ssskarbie... skrzywdził nas.... sss.... glum..glum....

 

W tym momencie wylatują drzwi z zawiasów i do szatni wpada Szakal, który z miejsca nokautuje Pana Ciemności chair-shotem... następnie otwiera trumnę i wrzuca do środka Tanatosa. Podnosi leżący nieopodal młotek i gwoździe i przybija wieko do reszty trumny.

 

Szakal – Glum... kurwa... glum.... Tanatosssie... ale będziesz miał fajnie... (Łysy uśmiecha się po dresiarsku) glum...glum....

 

(Łysy gasi światło i wychodzi. Wracamy na ring.)   

 

 

Jan Kowalski – W tej trumnie Tanatos nie przeżyje zbyt optymistycznych chwil... a może on to lubi?

 

 

(Widzimy Szakala idącego korytarzem i uśmiechniętego od ucha do ucha. W tym momencie zza narożnika wyskakują Super Crazy i Dark Avenger, którzy kopniakami demolują Łysego. Następnie wrzucają go na jakąś stertę skrzynek.)

 

Super Crazy – Za tydzień to my będziemy Tag Team Champami...

 

Dark Avenger – A ja przy okazji będę jeszcze World Champem... wtedy polecą głowy....

 

Super Crazy – Oj polecą!

 

(Wracamy na ring.)

 

 

Jan Kowalski – Już za chwilę main-event....

 

 

 

---------------------------------------------------------------------------

---------------------------------------------------------------------------

 

 

 

Jan Kowalski – Przyszedł wreszcie czas na oczekiwany main-event. Zobaczymy czy nasze młode talenty będą wstanie zagrozić Kravenowi, który skutecznie broni World title już od stycznia.

 

Władimir Sharanovitz – Godnym panowania? Nawet życia niegodnym – nieszczęsny narodzie. Pod krwawym berłem niecnego przybysza jęczący, kiedyż ci wrócą dni błogie, skoro najbliższy, prawy spadkobierca twojego tronu zostaje pod klątwą własnych zarzutów i własnej krwi bluźni?

 

Jan Kowalski – Faktycznie niezbyt dobrze z tobą. Mam nadzieję, że na Kwietniowej Anarchii Tony skutecznie cię pokona i zostanie znów komentatorem.

 

Władimir Sharanovitz – Ten żal szlachetny, ten poczciwy zapał, nadobne dziecko nieskazitelności rozprasza w mojej duszy czarne cienie.

 

Jan Kowalski – Tak...tak... rozumiem...

 

 

 

EWF World Championship:

No DQ match:

Kraven the Hunter (c) vs Dark Avenger vs Bubba Ray

 

 

 

Rozlega się Winner Takes It All" - Sammy Hagar… publiczność reaguje na swojego nowego herosa bardzo dużym cheerem. Po chwili napięcia na rampie pojawia się Avenger w stroju bojowym! Tłum fanów szaleję, Gumowy wpada na ring, gdzie zaczyna pozować do fanów. W końcu jakoś to wszystko się uspokaja.

Muzyka zmienia się w Busta Rhymes feat. Ozzy Osbourne - "This Means War (Iron Man)"… wokół rampy zaczynają wybuchać jakieś tam śmieszne fajerwerki, pełno dymu i w ogóle. W stronę ringu wesołym krokiem zmierza Bubba Ray. Także na niego publiczność reaguje na niego bardzo dużym cheerem. W końcu też dociera na ring.

Chwila ciszy... powoli zaczynają być słyszalne gwizdy. W stronę rampy zaczynają lecieć różnego typu pojemniki, opakowania i tym podobne rzeczy. W końcu uderza Hymn ZSRR, a publiczność reaguje olbrzymim heel heatem. Z szatni wychodzi Kraven z EWF World title na ramieniu, którego to ułożenie zostaje jeszcze tak przy okazji poprawione. Rosjanin dociera na ring, gdzie oddaje Bryndzy swój drogocenny pas.

 

Władimir Sharanovitz – To będzie radosna walka!

 

Jan Kowalski – Już nie rzucasz cytatami z jakiś dramatów?

 

Władimir Sharanovitz – Przepraszam zapomniałem się. 

 

Jan Kowalski – To dobrze.

 

Władimir Sharanovitz – W imię tych potęg, którym hołdujecie, jakie bądź one są i skąd bądź może pochodzić wasza tajemna wiedza. Odpowiadajcie mi, zaklinam was!

 

Bryndza korzystając ze swej wrodzonej inteligencji rozkazuje wrestlerom przygotować się, jako że oni raczej nie darzą się wzajemną sympatią obrzucają się niechętnym wzrokiem. W końcu Bryndza daje sygnał do rozpoczęcia walki. Kraven powala obu rywali Double Clotheslinem. Ci od razu wstają, Rosjanin odbija się o liny i powala Avengera Clotheslinem. Od razu poprawia Elbow Dropem, pin....1....przerywa Bubba. Kraven wstaje, ale były FTW Champion natychmiast skacze na niego z Dropkickiem. Dudley podnosi Rosjanina, rzuca go o liny i próbuje Samoan Drop, jednak on nie daje się, zsuwa się za plecami rywala i wykonuje mu German Suplex, podnosi się i kolejny German Suplex, próbuje trzeciego, ale w tym momencie Avenger przerywa tą akcję. Chwyta World Champa i daje mu Front Backbreaker, pin...1....kick out! Gumowy jednak nie próżnuje, podnosi Rosjanina i wrzuca go w narożnik, rozpędza się chcąc wykonać Splasha, ale w tym momencie Bubba powala go potężnym Clotheslinem, przygniata Leg Dropem, pin.....1.......2....kick out! Bubba przejmuje inicjatywę, wrzuca Avengera do innego narożnika i to on przygniata go Splashem. Avenger osuwa się... Dudley zaczyna go okopywać, poprawia Elbow Dropem. Gumowy wstaje... Bubba chwyta go, próbuje wykonać Chestbreakera.... jednak w tym momencie zjawia się Kraven, który demoluje obu przeciwników.

 

Jan Kowalski – Kraven psuje nam widowisko.

 

Władimir Sharanovitz – To o krew woła: krew, mówią, krwi żąda. Słyszano drzewa mówiące, widziano podnoszące się głazy. Augurowie tajemniczymi sposoby umieli za pośrednictwem wron, kruków i kawek odkryć przelewce krwi.   

 

Jan Kowalski – Tym sposobem ratingi mają iść w górę?

 

Władimir Sharanovitz – Krew przelewaną była z dawien dawna. Nim jeszcze ludzkich praw nastały rządy. Dokonywano i później morderstwa straszne dla ucha, ale do tej pory po wyjściu duszy umierali ludzie. I wszystko już się skończyło....

 

Jan Kowalski – To naprawdę niesamowite. Mam nadzieję, że na Kwietniowej Anarchii Tony pokona cię i powróci.      

 

Rosjanin Gorilla Press Slamem wyrzuca Avengera poza ring, ten pechowo uderza głową w metalowe schodki. Rosjanin tymczasem przechodzi do demolowania Bubby. Rzuca go o liny i powala Clotheslinem, następnie uderza na nim Elbow Drop. Podnosi go i uderza na nim X2 Underhook Suplex. Poprawia Elbow Dropem... Bubba wolno wstaje... Kraven odbija się o liny i powala go z Enziguri... Bubba znów wstaje... Kraven nie próżnuje jednak uderza Shoulderbreaker. Rosjanin podnosi rywala i daje mu T-Bone Suplex... Bubba leży.... Aktualny EWF World Champion podchodzi do jego nóg i zakłada mu Sharpshootera... Dudley próbuje się wyrwać, ale Kraven nie pozwala mu na to. Ali B próbuje sięgnąć lin, jednak Rusek ciągnie go na środek ringu. Bubba próbuje wydostać się z uchwytu, jednak World Champ nie pozwala mu na to i tylko zaciska ten submission move. Ali B. nie rezygnuje jednak i mimo bólu próbuje się wyrwać. Bryndza pyta się go czy ma zamiar się poddać, a on tylko kręci przecząco głową. W tym momencie na ring wpada Dark Avenger, który Elbow Dropem przerywa to całe zajście.

 

Jan Kowalski – Gdyby nie pan Avenger to możliwe iż za kilkadziesiąt sekund byłoby już po walce.

 

Władimir Sharanovitz – Jeśli to sztylet co przed sobą widzę z zwróconą ku mej dłoni rękojeścią. Pójdź niech cię ujmę! Nie mam cię, a jednak ciągle cię widzę. Fatalne widziadło! Nie jestżeś ty dla zmysłu dotykania, tylko dla zmysłu widzenia dostępnym?

 

Jan Kowalski – Proszę państwa. O ile Władek ze swoimi początkowymi komentarzami był może kiedyś śmieszny to teraz jest po prostu żałosny.

 

Władimir Sharanovitz – Służba i honor, którym życie świecę, w wykonywaniu swoich obowiązków hojną znajdują już nagrodę.       

 

Jan Kowalski – Tak... naprawdę niesamowite.    

 

Avenger wrzuca Kravena w narożnik, następnie podchodzi do niego i zaczyna zasypywać go całym gradem różnego typu punchy, kopniaków i chopsów. Następnie wchodzi z nim na narożnik i po krótkiej szamotaninie wykonuje mu SuperPlex!! (EWF! EWF!) Pin.....1......2......przerywa Bubba! Avenger denerwuje się i tym sposobem rozpoczyna się brawl pomiędzy nim a Dudleyem. Avenger rzuca rywala w narożnik, próbuje Splasha, ale ten odsuwa się i Gumowy uderza głową w słupek narożnika! Chwilę dochodzi do siebie i ten moment nieuwagi wykorzystuje Bubba, który wykonuje mu Reverse DDT, Avenger jednak podnosi się, jednak stoi nadal odwrócony tyłem i Bubba wykonuje mu Reverse Brainbuster. Następnie poprawia Fist Dropem, pin....1......2.....kick out! Bubba pomaga wstać rywalowi, rzuca go o liny, próbuje Clothesline’a, ten jednak unika ciosu, ląduje za plecami rywala i wykonuje mu Tiger Suplex, natychmiast pin....1....2....przerywa Kraven! Rosjanin chwyta Avengera, rzuca o liny, ten odbija się o nie i powala Rosjanina potężnym Clotheslinem! (cheer) Dark zaczyna pozować do publiczności, tą nieuwagę wykorzystuje Bubba, który uderza go Low Blowem, a następnie daje mu Roll up, pin....1......2.....kick out! Bubba nie rezygnuje, kolejny pin....1......2.....kick out! Ali B wstaje, wdrapuje się na narożnik.... Gumowy nie wie co się dzieje i odpoczywa.... Bubba skacze na niego Splashem, jednak były FTW Champion odsuwa się i Ali B uderza w matę!! (EWF! EWF!) Gumowy jako, że jest całkiem sprytny doczołgiwuje się do niego, pin.....1........2...... znów przerywa Kraven!

 

Władimir Sharanovitz – Moja, więc choroba powraca znowu. Byłbym, gdyby nie to zdrów jak lew, silny jak marmur, jak skała nie poruszony, lekki jak powietrze, które ogarnia wszystko.

 

Jan Kowalski – Serio? Co ty nie powiesz.

 

Władimir Sharanovitz – Tak zaś jestem spętany, wątły, ścieśniony, oddany na łup kapryśnych trosk i niepewności.

 

Jan Kowalski – To ma znaczyć, że boisz się walki z Tony’m?

 

Władimir Sharanovitz – Jestem i to odważnym, kiedy mogę patrzeć na coś, na widok czego sam Lucyfer musiałby zblednąć.   

 

Łowca nie próżnuje, podnosi Avengera i wyrzuca go poza ring.. następnie dostrzega powoli podnoszącego się Bubbę. Chwyta go i Soviet Bombem [Running Powerbomb] wyrzuca go poza ring, Dudley pechowo przy okazji roztrzaskał się na barierkach oddzielających ring od publiczności!! (EWF! EWF!) Następnie Rosjanin sam wychodzi poza ring i zaczyna okopywać Avengera. Podnosi go, chwyta i uderza jego plecami o słupek narożnika, Avenger pada, a Rosjanin poprawia Elbow Dropem. Znów go podnosi i rzuca na barierki... Gumowy podnosi się... Kraven chwyta go, jednak ten niespodziewanie uderza na nim Reverse Painkiller, następnie uderza Elbow Dropa. Rosjanin wstaje, ale natychmiast zostaje powalony Clotheslinem! Gumowy rzuca Kravena o ścianę ringu... ten pada. Dark wchodzi na barierki oddzielające ring od publiczności i czeka, aż Kraven wstaje.... Rosjanin podnosi się.... wtedy Dark Avenger wybija się i nokautuje aktualnego EWF World Champa potężnym Spearem!!! (EWF! EWF! EWF! EWF!) Łowca leży.... Avenger okopuje go.... dostrzega, że w okolicy Bubba zaczyna się podnosić. Gumowy zaczyna, więc szukać czegoś pod ringiem... w końcu wyciąga stamtąd krzesło. Odwraca się w stronę Dudleya i czeka, aż ten się podniesie. Mija chwila, gdy Ali B już prawie stoi, Gumowy próbuje wymierzyć mu chair-shota, ale w tym momencie leżący za nim Kraven resztą sił uderza go Low Blowem! (heel heat)

 

Władimir Sharanovitz – Gdybym był umarł godzinę przed tym wypadkiem, zamknąłbym był piękny okres żywota. Nie ma od tej pory nic szanownego na tym świecie, wszystko jest tylko blichtrem, wielkość, świętość znikły. Scedzone wino życia, same tylko męty zostały w tym loch marności.    

 

Jan Kowalski – Kiedyś mówili, że Bryndza był nienormalny... przy Sharanovitzu poczciwy Bryndzol wysiada.

 

Władimir Sharanovitz – Któż jednocześnie może być roztropnym i przerażonym, łagodnym u gniewnym, wiernym i obojętnym? Nikt zaiste.

 

Jan Kowalski – Tak... zaiste to fascynujące.

 

Wszyscy wrestlerzy leżą, tylko po chwili Bubba wstaje. Jest zdziwiony, że i Kraven i Avenger leżą zdemolowani. Drapie się po brzuchu, zastanawiając się jednocześnie co teraz ma począć. W końcu zaczyna czegoś tam szukać pod ringiem... wyciąga stamtąd stół (cheer) i wrzuca go na ring. Następnie znów czegoś tam szuka... wyciąga dwa śmietniki i po chwili także one lądują na ringu. Po chwili znów grzebie pod ringiem i na ringu lądują jakieś krzesła, fragmenty drutu kolczastego, jakiś kendo stick, metalowa rura i jeszcze jeden stół. (cheer) W końcu rezygnuje z tego zajęcia. Podchodzi do Kravena... podnosi go i uderza na nim DDT. Rosjanin próbuje wstać, ale Bubba siada na jego plecach. Kraven pod tym ciężarem zaczyna się dusić i próbuje się wydostać. Bubba chwilę tak na nim siedzi w końcu przerywa tego nietypowego submission move’a. Chwyta aktualnego EWF World Champa i wrzuca go na ring, następnie sam tam włazi. Rosjanin próbuje wstać... Bubba kilkoma kopniakami w plecy sprowadza go jednak znów do pozycji leżącej. Następnie wdrapuje się na narożnik i skacze na niego Splashem!! (EWF! EWF!) Pin.......1........2........shoulder up! Ali B nie może uwierzyć, wrzeszczy na Bryndzę, próbuje coś mu wytłumaczyć. Boski Antoni jednak jest pewien swej decyzji i pokazuje byłemu FTW Champowi, że się myli.

 

Władimir Sharanovitz – Być tym, czym jestem, jest to niczym nie być. Jeślibym nie mógł być tym bez obawy.

 

Jan Kowalski – Tony czasem jeszcze mówił o aktualnej walce, a ty Włodku gadasz bzdury.

 

Bubba nie rezygnuje, kolejny pin....1.......2......kick out! No i znów, pin.....1.....2.....kick out! Znów, pin.....1.....kick out! Ali B wścieka się, podnosi Kravena, ten jednak w tym momencie kopie go w krocze... dochodzi do zwarcia w wyniku, którego Kraven próbuje wykonać Dudleyowi Piledrivera, ten jednak się nie daje i przerzuca go nad sobą Back Body Dropem, tak że Kraven przy okazji spada plecami na słupek narożnika. Bubba natychmiast stara się wykorzystać nadarzającą się okazję, pin....1.....2....kick out! Ali B rezygnuje z pinfall’a. Podchodzi do jednego z wrzuconych wcześniej stołów i rozstawia go. Od razu też chwyta drugi stół i ustawia go w narożniku. W tym momencie za ringiem budzi się Avenger, wpada na ring i powala Bubbę niesamowitym Spearem, tak że Bubba przy okazji wpada wprost na rozstawiony w jednym z narożników stół i roztrzaskuje go!!! (EWF! EWF! EWF! EWF! EWF!)

 

Jan Kowalski – To może być decydujący moment w tej walce.

 

Avenger pozuje do publiczności, pin.........1................2............przerywa Kraven!!!! Gumowy wścieka się i zaczyna rzucać przekleństwami na lewo i prawo. Pomaga wstać Kravenowi i uderza na nim Evenflow DDT. Pin.....1.......2.....shoulder up! Avenger nie jest zbyt zadowolony... podnosi jakieś krzesło i wymierza powoli podnoszącemu się Łowcy potężnego chair-shota prosto w twarz! (EWF! EWF! EWF!) Twarz Rosjanina zaczyna zalewać się krwią, Dark poprawia Elbow Dropem. Znów podnosi krzesło i tym razem nie czekając, aż World Champion wstaje trzaska go krzesłem w brzuch. Po chwili wymierza mu kolejnego chair-shota tym razem znów w twarz! Pin......1.........2.......kick out! W tym momencie Gumowy nie może uwierzyć. Podnosi Rosjanina i trzaska go kolejny raz krzesłem, Rosjanin wpada w narożnik i opiera się na nim. Dark pozuje do publiczności, bierze rozbieg i trzaska aktualnego EWF World Champa potężnym Spearem!!! (EWF! EWF! EWF!) Łowca pada.... dla pewności były FTW Champion podnosi jakieś krzesło i uderza nim rywala w tył głowy.... pin....1.......2.......Bubba przerywa!

 

Jan Kowalski – Avenger chyba zamorduje Bubbę. Tylko sekunda dzieliła go od zostania nowym World Champem.

 

Władimir Sharanovitz – Oni też z serca dziękują za to. Już wypełnione obie strony....

 

Jan Kowalski (przerywając mu) Skończ! Zamilcz na wieki! Już nie mogę tego słuchać....  

 

W tym momencie na arenie słychać jakąś tam wersję heel heatu, bo oto w stronę ringu kieruje się Game dzierżąc w ręku Sledgehammer’a. Panowie zgromadzeni na ringu nie zauważają go, toczy się bowiem brawl między Avengerem a Bubbą. Gumowy wchodzi z wyrywającym się Dudleyem na wcześniej rozstawiony stół. Tam próbuje mu wykonać Piledrivera, jednak Ali B wyrywa się. Avenger w końcu i tak robi swoje i wykonuje Bubbie tego wyżej wymienionego Piledrivera, jednocześnie zarywając stół!! (EWF! EWF! EWF!) Wszyscy wrestlerzy leżą... w końcu wstaje Avenger i wykopuje Bubbę poza ring, jak widać zniszczenie Rosjanina to cel nadrzędny. Dark podnosi krzesło i zaczyna okładać nim rosyjskiego rywala po plecach. Następnie podnosi go i pokazuje, że to już jest koniec. Odsuwa się do narożnika, bierze rozpęd i demoluje aktualnego EWF World Champa potężnym Spearem!! (mega cheer) Pin......1..........2.......Game przerywa!

 

Jan Kowalski – Uczciwość w EWF umarła już chyba dawno temu.

 

Dark Avenger wścieka się (w tym momencie na arenie słychać jeszcze jakiś bliżej nieokreślony cheer), jednak Dziecko Komercji uderza go Sledgehammerem prosto w twarz! (heel heat) Następnie kładzie wycieńczonego Kravena na nieprzytomnym Gumowym.... pin.......1........ [na ring wpada Sandman]........2.......... Kosiarz spod Konstantynopola przerywa! Game ma jakieś do niego pretensje, ale Sandman wykonuje mu Clothesline spod Konstantynopola!!! (mega cheer) Sandman kładzie Avengera na Kravenie..... pin........1...........2.........shoulder up! Sandman nie może uwierzyć.... podnosi Kravena i zaczyna okładać go różnego typu punchami. W tym momencie na ring wraca Bubba i nie może zrozumieć co tu się dzieje. Chce uderzyć Kravena, jednak ten schyla się i cios pięścią spada na Sandmana! Ali B łapie się za głowę... do siebie dochodzi Game, który podnosi Sledgehammer’a i trzaska nim Bubbę prosto w kręgosłup.... ten pada.... Kraven jest już tak zmęczony, że za bardzo nie wie co się dzieje... Game pokazuje mu zdemolowanego Bubbę.... Rosjanin słucha rady, pin......1..........2...........3! (Zwycięzcą i nadal EWF World Champem jest: Kraven the Hunter!)     

 

Jan Kowalski – Kolejne oszustwo... i Kraven kolejny raz broni World title... źle się dzieje w państwie EWF.

 

Game i Kraven zaczynają świętować na ringu nad zdemolowanymi Sandmanem, Avengerem i Bubbą. Na ring spadają różnego typu puszki, opakowania, pojemniki. Wśród ogromnego heel heatu obaj celebrują swój sukces.

 

Jan Kowalski – Tym tragicznym akcentem kończymy dzisiejszą Wrestlepaloozę.

 

Jednakże w tym momencie rozlega się EWF Theme i na rampę wychodzą Esmeralda Martinez oraz Dagmara Zielińska, miejscowa publiczność wita ich bardzo dużym cheerem.

 

Dagmara Zielińska – Tak... bardzo ładnie.... epickie zakończenie Wrestlepaloozy. Jednakże wraz z panienką postanowiliśmy zakończyć galę w nieco bardziej optymistyczny sposób.

 

Esmeralda Martinez – Facundo... jako, że wymyśliłeś ten cały motyw: Kwietniowej Anarchii II.... postanowiłam, że byłoby trochę głupio jeślibyś nie wziął w nim czynnego udziału. Tym sposobem na dwa tygodnie przed drugim w historii Extreme Wrestling Federation PPV chciałabym ogłosić main-event tejże gali... otóż.... zobaczymy 6-Man Tag Team match.... Sandman & Tanatos & Marco vs Kraven & Szakal….. i Game... tak... drogi Facundo... właśnie ty....  

 

Game i Kraven są w szoku.

 

Dagmara Zielińska – Nie rób takiej zdziwionej miny. Musisz wziąć czynny udział w main-evencie PPV... takie jest oficjalne rozporządzenie Prezydenta EWF. Co do następnej Wrestlepaloozy... podjęliśmy uchwałę, że Kraven będzie bronił swojego World title w walce z Bubbą Rayem.... będzie to Submission & Table match… zwycięstwo będzie można uzyskać tylko przez poddanie się, albo rozbicie przez stół. No i jeszcze jedna informacja... jeżeli w tej walce będzie interweniował Game..... Kraven zostanie pozbawiony tytułu... to wszystko.

 

Kraven i Game nadal są w szoku i za bardzo nie mogą uwierzyć.

 

Jan Kowalski – To tyle z dzisiejszej Wrestlepaloozy. Oglądajcie nas za tydzień, z powodu świąt gala odbędzie się w trochę innym terminie. 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 EWF Corporation™ 2003

 


Podobała ci się gala? Nie cierpisz je? Najlepiej będzie jak skomentujesz ją na FORUM.

Powrót na stronę główną