Powrót na stronę główną.

 

 

15.07.2002 – Łódź

 

 

(Wydarzyło się parę godzin przed galą... widzimy pustą arenę, pełną różnego rodzaju służb EWE, ochrony itd. Upoważniona ekipa robotników pod kierownictwem Dagmary Zielińskiej oraz Esmeraldy Martinez ustawia właśnie FeliXtron.... niespodziewanie zrywają się jakieś liny, mocowania itd.... i FeliXtron przewraca się roztrzaskując się!)

 

Esmeralda Martinez – Co wyście do jasnej cholery zrobili?!?!?!?!?!?!?

 

Szef robotników – Pani... to nie nasza wina pani... po co pani... używa to produkcji tego telebimu materiałów piątej kategorii.... pani....

 

Esmeralda Martinez – Petruello co teraz?

 

Dagmara Zielińska – Zróbmy przerwę i chodźmy do stylistki... ona nam na pewno doradzi...

 

 

 

30 minut później

 

 

 

Widzimy Esmeraldę Martinez oraz Dagmarę wręczającą jakieś pudło ekipie robotników...

 

Esmeralda Martinez – Nadmuchajcie to... i ustawcie... tylko żeby się trzymało!

 

Szef robotników – Pani.... a to co? Pani....

 

Esmeralda Martinez – To dmuchana buda Rottweilera... Petruella była tak dobra i podprowadziła ją... eeee..... pożyczała od Rottweilera... Do roboty! Stawiać! Gala już za 4 godziny! Do roboty panowie!

 

 

 

4 godziny później

 

 

 

Wrestlepalooza Dark Division:

 

 

EWF Dark Championship:

Special Guest Referee – Doktor VooDoo

Szczęsciarz vs Tugboat vs Mr Fuji vs Morgion

 

Morgion pokonał swoich rywali I zdobył EWF Dark title. W pewnym momencie VooDoo upadł i stracił przytomność, a Tugboat i Szczęściarz zaczęli tańczyć sambę na stoliku komentatorskim. Na ring wpadł wtedy Thunder i powalił mieczem Fujiego co pozwoliło Morgionowi wygrać walkę, bowiem Doktor ocknął się i odklepał pinfall. Po zwycięstwie Krzyżacy świętowali na ringu wśród niewyobrażalnego heel heatu.

 

 

 

Wrestlepalooza – część właściwa:

 

 

 

(Przewspaniały realizator pokazuje nam łódzką halę, w której to właśnie odbędzie się dzisiejsza Wrestlepalooza. Jednakże bystre oko uważnego widza dostrzeże brak FeliXtronu, który zawalił się przed rozpoczęciem gali. Jego miejsce zajmuje wyjątkowo Dmuchana Buda Rottweilera ofiarowana mu niegdyś przez Clawa. Oprócz tego drobnego szczegółu ArenA pełna jest spokojnej trzódki fanów, którzy byli na tyle łaskawi i przynieśli ze sobą różnego typu transparenty: „Snake!”, „Snake! Snake!” oraz „Snake! Snake! Snake!”, a także „Snake! Snake! Snake! Snake!” dostrzec można również „Snake! Snake! Snake!” „Snake! Snake! Snake!”, odnajdujemy wśród posterów i różnego typu plakatów Snake’a także „Snake! Snake! Snake!” „Snake! Snake! Snake!” „Snake! Snake! Snake!”... jednakże część fanów jest na tyle kreatywna, że przyniosła ze sobą także transparenty innego typu: „Snake to mój bohater!”, „Snake zostań ojcem moich dzieci!” i tak dalej... Za stołem komentatorskim dostrzegamy znanych skądinąd komentatorów.)

 

Jan Kowalski – Na dzisiejszej Wrestlepaloozie witają państwa Rigoberdo Valdesa [Jan Kowalski]

 

Tony Hogański – ... oraz Cesar Evora [Tony Hogański], który wreszcie powrócił na zaszczytną pozycję komentatora EWF... pfu... EWE....

 

Jan Kowalski – Dzisiejszą Wrestlepaloozę można nazwać wyjątkową, bowiem odbywa się ona nie jak zawsze w niedzielny wieczór, lecz w poniedziałek...

 

Tony Hogański – Dlaczego właśnie to tak się stało?

 

Jan Kowalski – To bardzo proste... Esmeralda Martinez postanowiła za pieniądze Federacji urządzić sobie wakacje w Brazylii.

 

Tony Hogański – Jakie to urocze.

 

Jan Kowalski – Cieszę się twoim szczęściem.

 

 

(Kamera przenosi nas do ogródka Dagmary Zielińskiej. Widzimy dumnego z siebie Morgiona, który zadowolony jest, że wygrał EWF Dark title... Niespodziewanie zza krzaków wyskakuje Smela, który powala Morgiona, z sosny na linie zjeżdża Dark sędzia [oficjalny sędzia wybrany na castingu, tylko on ma prawo odklepać pinfall przy EWE Dark title], pin.....1.......2........3 [Zwycięzcą i nowym EWF Dark Champem jest: Smela!]... ochroniarz Super Crazy’ego dumny z siebie opuszcza ogródek Petruelli)

 

 

Jan Kowalski – Czyż to nie było urocze?

 

Tony Hogański – Jak cholera!

 

 

(Przenosimy się do biura prezesa Dark Division. (mega cheer i EWF! EWF! EWF!) VooDoo jest dziś mocno zdenerwowany, co wyraża się tym że chodzi po pokoju w tą i z powrotem mamrotając coś pod nosem.)

 

VooDoo - Jestem doktorem? (patrzy na siebie) Tak, jestem. 

 

VooDoo - Mam komórkę? (patrzy do kieszeni) Tak, mam.

 

VooDoo - Więc czego mi jeszcze brakuje?

 

Nagle do dawnej "toalety" wkracza wielki facet z łopatą w ręku, publiczność szybko rozpoznaje kto to.

 

VooDoo (patrząc na przybysza) - Wiem! Potrzebuje... Ochroniarza! Albo lepiej, dwóch ochroniarzy! (przybysz próbuje się odezwać, ale prezes DD mówi dalej) Ty będziesz jednym z nich.  Jak się nazywasz mój chłopcze?

 

Przybysz - Ponury Grabarz. (mieszana reakcja, ale raczej cheer)

 

VooDoo (podpisuje jakiś papier) - Proszę oto twój kontrakt jako, wrestlera Dark Division oraz mojego osobistego ochroniarza. (Grabarz podpisuje) Od razu mam dla ciebie pierwsze zadanie. Musisz znaleźć mi drugiego ochroniarza. (Grabarz drapie się łopatą po głowie) No co tak stoisz, ruszaj już!

 

(Ponury wychodzi z pomieszczenia, a doktor zaczyna tańczyć świętując kolejną świetną decyzje.)

 

 

 

 

Table match:

Candyman vs Thalion

 

 

 

Zaczyna grać mocna muzyka ("Warheart" - Children of Bodom) i na ringu pojawia się Thalion ubrany w koszulkę "Stay Heavy". Thalion zaczyna się rozgrzewać na ringu,

Z głośników uderza "Candyman theme". Heavy jest już gotowy do walki jednak spod Dmuchanej Budy Rottweilera nikt nie wychodzi.

 

Tony Hogański – Może zasnął w kiblu? Albo napił się za dużo Felkocoli...

 

Thalion jest coraz bardziej zdenerwowany i krzyczy coś w stronę wejścia na halę. Nagle pojawia się tam nie kto inny jak... Ponury Grabarz! (cheer) Ochroniarz VooDoo ma ze sobą mikrofon i łopatę.

 

Ponury Grabarz – Jestem posłańcem ciemności i przybyłem po ciebie Thalion. (potem Grabarz mówi w stylu Star Wars) The Dark force has come for you!

 

Grabarz rzuca mikrofon i zaczyna powoli kroczyć w stronę ringu. Thalion zaś przygotowuje się na przybycie gościa. Po chwili Ponury już próbuje wejść na ring, jednak Thalion atakuje go zaciekle przy linach. Grabarz traci na chwile równowagę i jest bliski upadku. Thalion chce wykorzystać tą chwile, więc rozbiega się i atakuje Clotheslinem... jednak Grabarzowi udaje się odsunąć i Heavy ląduje na linach. Ponury jest przygotowany na taką sytuacje i... uderza Thaliona łopatą w głowę!! (EWF! EWF! EWF!) Heavy pada na ring i leży tam nie dając znaku życia. Ponury zaś podchodzi do niego i kładzie mu na piersi jakiś papier. Kamera robi zbliżenie.. tak to kontrakt z Dark Division! Grabarz wyjmuje z kieszeni pióro i podpisuje kontrakt ręką nieprzytomnego Thaliona!! Ochroniarz VooDoo patrzy się chwilkę na Thaliona i poczym opuszcza ring.

 

Jan Kowalski - Wrestlepalooza nawet się jeszcze na dobre nie zaczęła, a już byliśmy świadkami nie codziennego zdarzenia. Thalion został zmuszony do przejścia do Dark Division, a Candyman z niewyjaśnionych przyczyn nie pojawił się na hali.

 

Tony Hogański - Co ty pleciesz Janek? Przecież nikt go nie zmuszał, sam podpisał kontrakt własną ręką.

 

 

(Widzimy biuro Esmeraldy Martinez z nieśmiertelnym już biurkiem z kości słoniowej. Kamera robi gustowne zbliżenie i dostrzegamy rozmawiających Esmeraldę oraz Szakala)

 

Szakal – Moim zdaniem w pełni zasługuje na World title shot...

 

Esmeralda Martinez – Ja to wiem! Ale gdy mistrzem jest Tanatos nie będę doprowadzać do skłócenia naszego frontu wschodniego... poza tym nasze spory tylko cieszą naszych nieprzyjaciół.

 

Szakal – Na brodę Fidela! Ale co z moim szczęściem?

 

Esmeralda Martinez – Jak chcesz możesz otrzymać EWE FTW title shot za tydzień... Zadowolony?

 

Szakal (po cichu, do siebie) – Nie bardzo...

 

Esmeralda Martinez – Mówiłeś coś? (Pani Prezydent zaczyna polerować zdjęcie Game’a)

 

Szakal – Nie! Jestem zadowolony z łaski jaką zesłała na mnie szanowna panienka Martinez...

 

(Zupełnie niespodziewanie do pomieszczenia wpada Smela z Dark title... ale potyka sie o dywan i uderza głową o biuro z kości słoniowej... Martinez z rąk wypada zdjęcie Game'a i ląduje na brzuchu Smeli... ze schowka na miotły wypada Dark Sędzia... pin...1......2......3 [Zwycięzcą i nowym Dark Champem jest: Zdjęcie Game'a!])

 Esmeralda jest zupełnie zaskoczona... Szakal nie wie co powiedzieć i zaczyna drapać się po łysinie. Kamera przenosi nas na ring)

 

 

Jan Kowalski – Jezusie nazarejski! Zdjęcie Game’a EWF Dark Champem!

 

Tony Hogański – Czarny cień Dziecka Komercji dosięga nas nawet gdy go tu nie ma...

 

Jan Kowalski – Eee... Jasne.... 

 

 

 

Zwycięzca otrzyma EWE FTW title shot na następnej Wrestlepaloozie:

Vampirro vs Shagrath vs Uga-Buga vs Bubba Ray

 

 

 

Z głośników uderza "Master of Disharmony - Dimmu Borgir i na ringu pokazuje się Shagrath ubrany w koszulkę "your soul is mine". Shagrath nerwowo porusza się po ringu.

Po chwili zaczyna grać "Superstar" - Saliva i spod DmuchanegoTronu wybiega Vampirro. Po kilku sekundach jest już na ringu i zaczyna ostry brawl ze swoim byłym tag-team partnerem.

 

Tony Hogański – Nie ma to jak szybka akcja o poranku...

 

Jan Kowalski – Ale... Tony... jest wieczór...

 

Tony Hogański (z wyczuwalną ironią)Faktycznie! Kurde Janek... ty Nobla powinieneś dostać!

 

Sędzia postanawia rozpocząć już walkę. GONG! Vampirro jest wściekły i próbuje odwdzięczyć się Szagiemu za Tombstone z ostatniej Wrestlepaloozy. Brawl trwa i obaj zawodnicy nie zauważają, że w między czasie przed ringiem pojawiają się Uga-Buga oraz Bubba Ray. Buga i Bubba wspólnie wrzucają na ring różne hardcorowe przedmioty (krzesła, kije Kendo, śmietniki), publika reaguje na to głośnym: EWF! EWF! EWF!

 

Jan Kowalski - Vampirro jest tak ogarnięty zemstą na Shagrath'cie, że nie widzi innych współzawodników.

 

Tony Hogański - A ci na razie bawią się w robienie z ringu śmietniska.

 

Vampirro masakruje Szagiego w ringu, gdy nagle z tyłu podchodzi Bubba i klepie go w ramię. Vampir odwraca się i.. dostaje standing drop kick od Ugi! oraz natychmiast po tym DDT na lezące krzesło od Bubby!! (EWF! EWF! EWF!) Bubba pinuje. 1..2.. Uga przerywa pin i atakuje wstającego Raya z Clothesline. Uga chce pinować Bubbę.. 1.. poteżny kick out! Uga przelatuje przez pół-ringu. Bubba potrząsa głową i wstaje powoli, lecz z tyłu pojawia się Szagi i próbuje wykonać T-Bone suplex.. ale Bubba kontruje przez Small package. Pin! 1..2.. Shagrath podnosi ramię. Bubba więc zrzuca Szagiego z ringu i tam zaczyna go okładać. Na ringu zaś wstaje wreszcie Vampirro który jednak bardzo szybko napotyka na małego Uge który próbuje atakować go kijem Kendo. Uga-Buga uderza kilka razy jednak Vamp łapie za kij i przyciąga Bugę do siebie, nadziewając go na swój Clothesline. Uga pada, a Vampirro zaczyna  szukać hardcorowych przedmiotów na ringu. Jednoosobowy członek Rebeliantz znajduje śmietnik który po chwili ląduje na głowie wstającego Ugi. (EWF! EWF! EWF!) Vamp bierze ten sam śmietnik i wkłada go na głowie mieszkańca Karaib! Poczym bierze krzesło i zaczyna tłuc nim w głowę Bugi! Uga leży już prawie nieprzytomny, a Vamp świętuje swój sukces. Jednak na ring wraca Bubba Ray, który masakrował przed chwilą Shagratha. Następuje chwilowe spięcie które wygrywa Vampirro i wykonuje Back suplex! Bubba wstaje, a Vamp próbuje wykonać kolejny Back suplex... jednak tym razem Bubba kontruje Bulldogiem! (cheer + EWF! EWF! EWF!)

 

Jan Kowalski - Nic dwa razy się nie zdarza.

 

Tony Hogański - Nieprawda ja dwa razy skopałem dupę Bryndzolowi.

 

Bubba łapie w swoje ręce wielki znak drogowy i czeka na Vampirra... i jest! Znak ląduje na jego głowie! Vampirro jest oszołomiony, więc Bubba wykorzystuje to i wykonuje Sitdown Powerbomb. W tym czasie poza ringiem budzi się Shagrath i zaczyna rozstawiać stół tuż przy ringu. Vamp wstaje i zostaje whipowany o liny, jednak przy tych linach stoi już Szagi który łapie członka Rebeliantz i zaczyna go dusić. Bubba przygląda się temu, a Uga wreszcie zaczyna się poruszać i turla się poza ring. Vamp cierpi przy okropnym uścisku Shagratha, jednak znajduje jeszcze troszkę sił by uderzyć kilka razy Szagiego łokciem i uwolnić się przez to z uścisku. Wtedy do akcji wkracza znów Bubba który biegnie na Vampa, ten jednak odsuwa się i Dudley uderza Szagiego który ląduje na stole który sam przecież ustawił!! (EWF! EWF! EWF!) Do Bubby zaś z tyłu podchodzi Vampirro i przewraca go w pozycje do pinu. PIN! 1... 2... kick out! Vampirro jednak nie daje za wygraną i atakuje Sitdown Powerslam! Po czym wchodzi na narożnik i czeka aż Bubba się podniesie i wykonuje... dropkick prosto w Dudleya. Vamp jest już blisko zdobycia FTW Title Shot'u!, kładzie krzesło na środku ringu i podnosi Bubbe ustawiając go do Powerbomba. Jednak Bubba ostatniem już sił wykonuje Backdrop i to Vampirro ląduje na krześle! Następuje chwilka pauzy w walce gdyż obydwaj wrestlerzy odpoczywają po tej akcji. Bubba wstaje i pokazuje że będzie chciał kończyć walkę. Vamp wstaje zaraz po nim. Bubba przymierza się do Bubba Cutter..

 

Jan Kowalski - Bubba będzie chyba kończył.

 

...jednak Vampirro udaje się odepchnąć przeciwnika. Bubba odwraca się, nadziewając się na rękę Vampirro. Vampirro wykonuje Shadowslam! Pin! 1...2...3 !! (Zwycięzcą i zdobywcą FTW Title Shotu jest: Vampirro!)

 

Jan Kowalski – To taka tragedia!

 

Tony Hogański – Co?

 

Jan Kowalski – Sam nie wiem...

 

 

(Przenosimy się do biura Prezydenta EWE, gdzie Esmeralda Martinez oraz Szakal wpatrują się w zdjęcie Game’a leżące na podłodze i w dodatku ozdobione Dark title. W pewnym momencie drzwi otwierają się i do środka wchodzi Dagmara, która nie zauważając zdjęcia przypadkowo staje na nim)

 

Esmeralda Martinez – Eee.... Petruello...

 

Dagmara Zielińska – Tak?

 

Jednak Dark Sędzia jest szybszy... wyłazi z chińskiej wazy....pin.....1.......2.......3 (Zwycięzcą i nową mistrzynią Dark Division jest: Dagmara Zielińska!)

 

Dagmara Zielińska – Eee....

 

Esmeralda Martinez – Eee...

 

Szakal – Eee.... jaki screw-job!

 

(Wracamy na ring)

 

 

Jan Kowalski – Najświętsza Panienko z Gwadelupy! Dagmara wygrała... wygrała...

 

Tony Hogański – ... pas.... czym ty się tak do cholery przejmujesz? 

 

 

(Znów jesteśmy w biurze Prezydenta EWE... tym razem Esmeralda jest sama i rozmawia przez telefon)

 

Esmeralda Martinez – Tak! Tak! Jest agresywny! Rzuca się po klatce! Nie wiem co mam robić! Te jego zęby... takie straszliwe.... akurat jesteście w Łodzi? To super! Przyjedźcie po Azora! Możecie go też trochę lepiej przypilnować... atakuje moich znajomych... tak.. tak... wiem, że wam przykro, że wtedy uciekł...czekam! (Esmeralda rzuca słuchawką) No i kłopot z głowy!

 

(Martinez przeciąga się na fotelu i kładzie nogi na biurku z kości słoniowej, a my wracamy na ring)

 

 

 

John Hangman vs El Hangtador

 

 

 

Rozlega się Kazik – “Nie ma litości” i spod Budy wychodzi na ring stary człowiek znany od tygodnia jako John Hangman! (heel heat)

Muzyka zmienia się w Cypress Hill – „Tequilla Sunrise” i na ring dumnie wkracza El Hangtador [w lśniącym różnokolorowym stroju oraz doklejonymi włosami] (cheer)

 

Hangtador natychmiastowo powala Hangmana z Clothesline... pin....1....2....kick out!

 

Jan Kowalski – Johny... pfu.... Hangtador chciał szybko skończyć sprawę...

 

Hangtador pewny swego wykonuje Press Slam... następnie próbuje założyć Sharpshooter, jednakże bardzo inteligentny Hangman ucieka przed nim .. Hangman zaszokowany swoją niemocą schodzi z ringu, Hangtador wczuwając się w role Matadora i chwilę zastanawiając się co by teraz zrobił jego nauczyciel podąża za rywalem... Hangman jednak jest sprytny i szybko wraca na ring. Hangtador zatrzymuje się i zaczyna wykonywać gesty w stylu Matadora... publiczność nie reaguje.. Hangtador krzyczy: „Helloł Double Fuckazzz!”…. drapie się chwilę po swojej złocistej I odblaskowej czuprynie, a następnie wraca na ring.

 

Jan Kowalski – Hangtador zachowuje się dość dziwnie.

 

Tony Hogański – Wczuwa się w rolę Matadora...

 

Hangtador powala Hangmana Clotheslinem, a następnie wchodzi na narożnik i próbuje skoczyć z 360 Splash, jednakże jest na to zbyt ciężki i spada nie trafiając w rywala, lecz przypadkowo uderzając rozbawionego walką Grudzińskiego.

 

Tony Hogański – Nie ma to jak dobra zabawa...

 

Jan Kowalski – I śpiewy przy ognisku!

 

Niespodziewanie spośród publiczności wybiega Vampirro w towarzystwie krzesła... wpada na ring... bierze zamach i chce trafić we wstającego Hangtadora, jednakże ten podnosząc się zaczyna ruszać głową i naśladować Matadora co dezorganizuje Vampirra i nie trafia on w Hangtadora lecz we wstającego Hangmana... Hangtador krzyczy do Vampirra: „Helloł Double Fuckazzz”, wyrywa mu krzesło z rąk i wymierza potężnego chair-shota... następnie budzi Grudzińskiego i rzuca się na Hangmana.... pin........1.........2........3 (Zwycięzcą i nowym właścicielem gimmicku „eXtreme wrestler” jest: el Hangtador zwany znów Johnem Hangmanem)

 

Jan Kowalski – Hangman jest więc znów Hangmanem!

 

Tony Hogański – To taka tragedia...

 

Niespodziewanie rozlega się Two Live Crew – „Fuck Martinez” i spod Dmuchanej Budy wychodzi oczywiście Esmeralda Martinez (no bo kto inny?) która staje na rampie z mikrofonem w ręku..

 

Esmeralda Martinez – Jako, że widzę, że tak pięknie się bawicie.... postanowiłam przyśpieszyć wasz EWE eXtreme match... pierwotnie chciałam zbudować silną kartę na Wrestlepaloozę XX-8... ale skoro wy nie dacie sobie spokoju... wasza walka odbędzie się już za tydzień... na Wrestlepaloozie XVII... aha... przypominam, że jeśli chociaż dotkniecie się, osoba która to uczyniła zostanie zwolniona.

 

 

(Widzimy Dagmarę dumnie kroczącą z Dark title... w pewnym momencie nadeptuje na miotłę i otrzymuje nią cios pomiędzy oczy.. Miotła spada na Dagmarę.... z jakiejś szatni wybiega Dark Sędzia.... pin......1........2........3 [Zwycięzcą i nowym Dark Champem jest: Miotła!] Wracamy w okolice stanowiska komentatorskiego)

 

 

Jan Kowalski – Miotła?!?!?!

 

Tony Hogański – Przecież musi mieć coś z życia..

 

Jan Kowalski – Eee... Jasne....

 

Tony Hogański - Co teraz mamy w karcie?

 

Jan Kowalski - Walkę reklamowaną jako starcie nowej siły i doświadczenia czyli Dark Avenger vs Snake.

 

Tony Hogański - Jezu, a długo to będzie trwało?

 

Jan Kowalski - To jest Last Man Standing match!

 

 Tony Hogański - Czyli szybko. To dobrze bo, zdążę akurat obrócić do Burgera i wrócić na walkę Szakala z tym psiakiem. Zresztą zaraz pojawi się tu ten parchawiec Bryndza, a nie chcę żeby doszło tutaj do masakry.

 

(Tony odchodzi od stanowiska komentatorów Paloozy i kieruje się na zaplecze.)

 

 

 

Zwycięzca otrzyma EWE World title shot na Wrestlepaloozie XX-8

Last Man Standing match:

Dark Avenger vs Snake

 

 

Na ringu jako pierwszy pojawia się Dark Avenger ubrany w czarny gumowy kombinezon oraz czarną pelerynę zawieszoną na ramionach.

 

Jan Kowalski – Avenger prezentuje się naprawdę groźnie... czyżby kręcili Batmana 5?

 

Po chwili zaczyna grać "Quite Bitter Beings" - CKY i spod Dmuchanej Budy Rottweilera wychodzi sam Snake! (Publika śpiewa: We will, We will, We will, LOVE YOU!!) Do Snejka podbiegają młode kobiety i sypią mu płatki róż gdy idzie w stronę ringu. Za Gwiazdorem EWE podąża zaś były komentator Antoni Bryndza. Snake wchodzi dostojnym krokiem na ring, a Bryndza zasiada przy stoliku komentatorów. Wrestlerzy przygotowują się do walki.

 

Antoni Bryndza - Jak dobrze jest wrócić na swoje miejsce. Toni bringbaknął się znów na miejsce komentatora! fanfary!

 

Jan Kowalski - Jesteś tu przecież tylko na jeden pojedynek.

 

Antoni Bryndza - Ale czyż jedna chwila nie staje się czasem całą wiecznością?

 

Jan Kowalski - Oby nie. Przenieśmy się lepiej na ring.

 

Sędzia daje znak do rozpoczęcia się walki. GONG! Zwarcie! Obaj wrestlerzy są podobnej budowy więc siły są wyrównane, wreszcie Avenger uzyskuje przewagę i spycha Snejka w narożnik. Dark atakuje serią mocnych chopsów, jednak nie robi to na Wężu żadnego wrażenia! Avenger jest wściekły, rozpędza i próbuje wykonać Stingersplash! Jednak Snake spokojnie unika akcji i Dark ląduje w pustym narożniku. Ciemny odbija się od narożnika i wpada w ręce Snejka który wykonuje na nim German Suplex. Gwiazdor jednak nie poprzestaje na tym, wykonuje kolejny German Suplex! A potem Belly to Back Suplex! (Snake! Snake! Snake!) Snake to tej wspaniałej serii jest juz pewny siebie i wchodzi na narożnik rozdając całusy swoim fanom. Sędzia zaś liczy: 1.....2.....3.....4...

 

Antoni Bryndza - Co on tak wolno liczy, co to za brak profesjonalizmu. Jeśli się nie mylę to liczy dokładnie o 1,23 sekundy wolniej niż zostało to ustalone w przez międzynarodową federacje sędziowską. Dawaj kaloszu! Ile wziąłeś?

 

..5...[ Avenger zaczyna wstawać ]..6... Avenger jest już na nogach i atakuje tauntującego na linach Węża. Ciemny zrzuca go za portki na ring, jednak Snake robi efektownego fikołka i znów jest na nogach. Nie wie tego jednak odwracający się Avenger i dostaje za to Clothesline. Snake przygotowuje się do wykonania Russian Leg Swip jednak Ciemny Avenger uwalnia się elbowsmachami. Dzięki temu Dark jest teraz w ofensywie i efektownie wykonuje DDT, poczym podnosi Snake'a w pozycję to Powerbomb. Gwiazda EWE chce się wyrwać jednak Avengerowi udaje się wykonać tą niszczącą akcje. Avenger jest pewny siebie. Sędzia liczy: 1....2....3....4.....5....6... [ Snake zaczyna wstawać ]..7... Snejk wstaje jednak natychmiast Ciemny próbuje wykonać na nim Buldoga, jednak Snake kontruje poprzez Back Suplex! I po chwili jest wstanie wykonać Running powerslam na Avengerze! (Snake! Snake! Snake! Snake!) Sędzia liczy: 1...2...3...4...5...6...7...

 

Jan Kowalski - Czyżby koniec?

 

Antoni Bryndza - Nie ma się nad czym zastanawiać to jest koniec na 100%

 

...8..[ Avenger powoli zaczyna wstawać! ]...9.... Avenger wstał w ostatnim momencie! Snake jest zdenerwowany takim obrotem sprawy i chce szybko zwalić z nóg Ciemnego. Jednak ten także zaczyna atakować i... Double Clothesline! (EWF! EWF! EWF! + Snake! Snake!) Obaj wrestlerzy lezą: 1...2...3...4... Pierwszy wstaje mający więcej sił Snake, ale zaraz zanim podnosi się Dark Avenger. Snake tylko na to czeka i wykonuje Pumphandle Slam. (Snake! Snake! Snake!) Avenger leży jednak Snake nie doprowadza do liczenia, gdyż samemu podnosi Ciemnego. Nagle na halę wbiega manager Dark Avengera z krzesłem w ręku. Jack wpada na ring i próbuje wykonać chair-shot na Wężyku. Snake jednak w ostatniej chwili unika ciosu i ten trafia w Avengera!!  Jack (manager) łapie się za głowę, jednak nie długo przychodzi mu się martwić gdyż Snake powala go Clotheslinem i wyrzuca z ringu. Snake zaś przygotowuje się do zakończenia walki i ustawia krzesło na środku ringu. Łapie Avengera i...

 

Antoni Bryndza - Teraz, Teraz wykończ go!

 

(Snake uśmiecha się w stronę publiczności) i... ANAKONDA NA KRZESŁO!!! (mega cheer!) Publiczność liczy razem z sędzią: 1....2....3....4....5....6....7....8....[ Avenger zdaje się poruszać!! ].9.... [ Dark podnosi jedną rękę! ]..9,5 [ Avenger jest bliski uniesienia się!! ] .... 10 !!!!  Koniec ! (Zwycięzcą i zdobywcą World Title Shotu na Wrestlepaloozie XX-8 jest: Snake!)

 

Antoni Bryndza - Jest! And now who is the boss? SNAKE!

 

Zaczyna się mega cheer i Snake celebruje swoje zwycięstwo razem z podnieconą publiką. (Publika kolejny raz śpiewa: We will, We will, We will, LOVE YOU!!)

 

Antoni Bryndza – Bombowo!!!!!

 

 

(Widzimy jakąś sprzątaczkę, która niesie miotłę obwiązaną Dark title… niespodziewanie sprzątaczka potyka się i uderza głową o automat z Felkocolą.... miotła upada a na niej upada automat z Coca Colą z wizerunkiem Felixa Castro. Niespodziewanie roztrzaskuje się sufit i zjawia się Dark Sędzia... pin.....1........2.........3 [Zwycięzcą i nowym Dark Champem jest: automat z Felkocolą!] Automat wypluwa jeszcze puszkę z napisem: P-C-W, a inteligentny realizator przenosi nas na ring)

 

 

Jan Kowalski – Automat z Felkocolą? Proszę państwa... Antoniego Bryndzy nie ma już z nami, gdyż podążył za szczęśliwym zwycięzcą ostatniej walki. Zamiast niego siedzi obok mnie znów: Tony Hogański...

 

Tony Hogański – To ja!

 

 

 

Szakal vs Rottweiler

 

 

 

Rozlega się Slayer – Here comes the Pain I spod ringu wśród mieszanej reakcji publiczności i szczekania samego siebie wychodzi Rottweiler.

Następnie słychać Offspring – Self Esteem i na ring szybko wbiega Szakal witany giga heel heatem.

 

Tony Hogański – Psie walki rządzą... ale mistrz Szakal w miarę szybko powinien załatwić tego dziadka pietruszkowego.

 

Szakal powala odwróconego w stronę sędziego i szczekającego na Grudzińskiego - Rottweilera Running Lariatem, dorzucając do tego jeszcze dwa Knee Dropy... Szakal chwyta swego przeciwnika w pozycję do Powerbomba, jednakże Rottweiler kontruje z Back Body Drop... Obaj wrestlerzy wstają... dochodzi do zwarcia, gdzie Szakal jest silniejszy i odpycha Rottweilera w narożnik. Kolejny raz dochodzi do zwarcia obydwu wrestlerów, lecz tym razem to Rott silniejszy. Szakal zaczyna sie denerwować, próbuje uderzyć Rotta, jednak ten robi unik i sam kilkakrotnie uderza przeciwnika, a serie kończy Clotheslinem. Były World Champ jednak momentalnie wstaje, ale w tym momencie dostaje Dropkick prosto w głowę. Wstaje znów i tym razem wpada na Powerslam w wykonaniu Rottweilera. Rott pinuje..1..kick out. Rott zaczyna kopać przeciwnika, następnie odbija się od lin i skacze z Leg Dropem, pin..1..2..kick out.

 

Jan Kowalski – Twój mistrz... chyba... chyba tak łatwo jednak nie rozprawi się z tym dziadkiem pietruszkowym...

 

Rott wkurzony, wchodzi na narożnik, jednak robi to zbyt wolno, bo Szakal łapie go za nogę, przez co Rott traci równowagę i spada na narożnik. Szakal wchodzi na najwyższą linę i nagle wykonuje Top Rope Hurricanrana! Pin..1..2..kick out. Rott podnosi się, wymiana punchów, Szakal wygrywa, whipuje przeciwnika o liny i próbuje clothesline, Rott robi unik, odbija sie jeszcze raz, Szakal próbuje Big Boota, Rott znowu unika, łapie Szakala za głowę i wykonuje Neckbreaker! Momentalnie pinuje..1..2..kick out! Rott whipuje Szakala o liny i schyla sie do back body drop, jednak Szakal kopie go w głowę, odbija sie od lin i wykonuje Crossbody. Rott wstaje, Szakal uderza jeden Hiptoss, za chwilę drugi, a serię kończy Spinning Heel Kickiem! Pin, Grudziński klepie..1..2..kick out! Szakal odbija się od lin i wykonuje na wstającym Rottweilerze Scissors kick.

 

Tony Hogański – Widzisz niewierna kozico! Mistrz przejmuje inicjatywę!

 

Szakal wychodzi z ringu, zrzuca jakiegoś śmiesznego pana i zabiera mu krzesło. Wchodzi z nim na ringu, rzuca krzesło Rottowi, jednak ten od razu odrzuca, trafiając Szakala w głowę! (EWF! EWF! EWF! EWF!) Rott pinuje..1..2..kick out! Grudziński trochę protestuje i po chwili wyrzuca krzesło z ringu, Szakal wykorzystuje to, że sędzia sie odwrócił i wykonuje Rottowi Low Blow. Następnie Szakal wchodzi na narożnik i skacze z Frog Splashem, jednak Rott sie odsuwa i Złodziej Pasów uderza o matę! Teraz Rottweiler przechodzi do ataku, uderza kilka Elbow Dropów, a następnie skacze Knee Dropem na plecy przeciwnika. Po chwili podnosi go i wykonuje DDT, pin..1..2..kick out. Rott pokazuje, że będzie kończył walkę, łapie Szakala za szyje i podnosi do Chokeslama, jednak ten już w górze łapie go za głowę i reversuje Chokeslam w DDT! (EWF! EWF! EWF! EWF!) Pin..1..2..kick out!

 

Jan Kowalski – Czarna Madonno! Rottweiler jest niesamowity w ten poniedziałkowy wieczór.

 

Tony Hogański – Baśka miała fajny biust.

 

Jan Kowalski – Jak zwykle mówisz logicznie i z sensem...

 

Obydwaj wrestlerzy leżą zmęczeni na ringu, sędzia liczy..1.2.3.4..Szakal zaczyna sie podnosić, po chwili niespodziewanie wskakuje na narożnik i skacze z Pocztówką z Parku Sztywnych [Moonsault] (heel heat)! Jednak podczas wykonywania salta niechcący uderzył sędziego nogą w głowę! Od razu przechodzi do pinu, jednak Grudziński leży nieprzytomny. Szakal jest wściekły, przesuwa Grudzińskiego, wchodzi na narożnik i wykonuje Pocztówkę sędziemu!!! (giga heel heat)

 

Jan Kowalski – Szakal jest brzydki...

 

Tony Hogański – Piękny jak okręt pod pełnymi żaglami...

 

Szakal zaczyna coś przeklinać pod nosem, następnie podnosi Rotta i wykonuje mu stiffowy clothesline. Szakal wychodzi z ringu, a po chwili wraca z powrotem, trzymając w ręku krzesło! (średni heel heat) Szakal whipuje przeciwnika w narożnik, rozkłada krzesło obok niego, po czym odchodzi w stronę przeciwległego narożnika. Bierze rozbieg i skacze z Poetry in Motion odbijając się od krzesła! Sędzia jednak nadal leży nieprzytomny. Rottweiler nadal stoi w narożniku, więc Szakal wykonuje mu potężnego chair-shota w głowę! (EWF! EWF! EWF!) Rott jednak opierając się o narożnik nadal utrzymuje się na nogach, Szakal whipuje go w przeciwległy narożnik, po czym wykonuje Speara.

 

Tony Hogański – Słyszałem, że na Kaukazie tę akcję nazywają – Saper.

 

Sędzia powoli zaczyna wstawać, jednak Szakal nie pinuje przeciwnika, tylko whipuje go o liny i przygotowuje sie do wykonania jakiejś akcji, jednak Rott ostatkiem sił skacze z Reverse Elbow! Obaj wrestlerzy leżą przez dłuższy czas na ringu, pierwszy podnosi się Szakal, który podnosi Rotta i próbuje mu wykonać Double Arm DDT, jednak Rott wyrywa jedną rękę i wykonuje przeciwnikowi Low Blow! Sędzia nie widział tego, bo dopiero próbuje wstać przy pomocy lin. Rott wreszcie wstaje, czeka chwilę, aż podniesie się Szakal, a gdy ten już wstał, Rott powala rywala z Clothesline! Następnie kładzie na nim krzesło, podchodzi do narożnika, wyskakuje do góry, odbija sie od lin i skacze ze Split-legged Moonsault na krzesło, na Szakala!

 

Tony Hogański – Na brodę Proroka! Gdzie on się tego nauczył?!

 

Grudziński już wstał, Rott pinuje..1..2..kick out! Rott wchodzi na narożnik i czeka, aż Szakal sie podniesie, po chwili gdy jego rywal właśnie się podnosi, szybko wskakuje na narożnik i wykonuje Rottowi top Rope Belly to Belly Suplex! (EWF! EWF! EWF! EWF!)

 

Tony Hogański – Mistrz i tak jest niezrównany!

 

Niespodziewanie w hali słychać szczekanie psów i spod Dmuchanej Budy wyjeżdża ciężarówka z napisem „Wesoły Hycel”. Z pojazdu wychodzą znane nam postacie, które wyjmują przy okazji klatkę i różnego rodzaju kije. Weseli Hycle zaczynają zapędzać rozwścieczonego Rottweilera do klatki. Jednakże coś im to nie wychodzi, bo jeden z nich wraca do ciężarówki, by po chwili wrócić na ring i oddać strzał do skaczącego, drapiącego i gryzącego drugiego hycla Rottweilera. Jednakże akcja nie kończy się powodzeniem, bowiem kulkę usypiająca otrzymuje właśnie hycel. Rott przechodzi do kontrataku, jednakże zostaje powalony drugim – celnym już strzałem – Szakal widzi co się dzieje... pin.......1.........2........3 (Zwycięzcą walki został: Szakal!)

 

Jan Kowalski – Upolowali Rottweilera.

 

Tony Hogański – Esmeralda będzie miała jego mięcho na obiad.

 

 

(Po raz kolejny na tej gali przenosimy się do biura Esmeraldy. W pewnym momencie drzwi otwierają się i do środka wchodzi jakiś starszy mężczyzna w towarzystwie Dagmary Zielińskiej)

 

Esmeralda Martinez – Słucham Petruello? Zaraz mam walkę i musze się przygotować...

 

Dagmara Zielińska – Przepraszam najmocniej Panienko... ale ten pan przyjechał do panienka aż z Berlina... mówi, że w interesach...

 

Mężczyzna – Dzień dobry. Nazywam się Franz Kohler. Przewodniczący Rady Nadzorczej Europa-Media Corporation™... Moja firma... chciałaby wykupić od Szanownej Pani...

 

Dagmara Zielińska – Panny...

 

Esmeralda Martinez – Zamknij się Petruello!

 

Franz Kohler – Od Szanownej Panny... pakiet kontrolny w Extreme Wrestling Entertainment Corporation. Słyszeliśmy o kłopotach finansowych Federacji... i zdecydowaliśmy się złożyć ofertę kupna...

 

Esmeralda Martinez – Wynoś się stąd! Nie jest jeszcze tak cholernie źle bym sprzedawała EWE jakimś faszystom! Poza tym – wystarczy, że wybiorę się z EWE do kilku sąsiednich krajów i kasa zapełniona do końca września! Nie sprzedam EWE!

 

Franz Kohler – Zostawię swoją wizytówkę...

 

Esmeralda Martinez – Przybyłeś! Zobaczyłeś! I czas najwyższy żebyś spierdalał!!!

 

(Wracamy na ring)

 

 

Tony Hogański – Jeśli chodzi o cytaty to ona obniża poziom. 

 

Jan Kowalski – Prawda...

 

 

(Widzimy przewrócony automat z Felkocolą... niespodziewanie zjawia się Grabarz ze swoim przyrządem... Ponurak drapie się łopatą po głowie, w końcu siada na automacie. Zza jakiś drzwi wyskakuje Dark Sędzia... pin.....1.......2.........3 [Zwycięzcą i nowym Dark Champem jest: Ponury Grabarz] Wracamy na ring)

 

 

Jan Kowalski – EWF Wrestlepalooza Dark Division ma chyba wreszcie najporządniejszego mistrza w historii...

 

 

 

EWE Tag Team Championship:

Esmeralda Martinez & Tanatos (c) vs Dogz of War

 

 

 

Rozlega się „Darkness” – Lacrimossa i spod Budy Rottweilera na ring wychodzą EWE Tag Team Champions – Tanatos   Esmeralda Martinez [heel heat]

Muzyka zmienia się w System of a Down – "Aerials" i na ring wśród ogólnego cheeru przychodzą Tommy Pain i Juice, czyli tak zwani Dogz of War.

 

Jan Kowalski – Bryndza powiedziałby, że ta walka będzie bombowa.

 

Tony Hogański – To super...

 

Oczywiste jest, że walkę po stronie mistrzów Tag Team rozpocznie Tanatos, ze strony Dogz of War wystawiony zostaje Juice. El Nino natychmiast odbija się o liny, jednakże nadziewa się na Big Boota

 

Tony Hogański – Nie ma to jak miło rozpoczęta walka... co nie Juice?

 

El Nino wstaje, jednakże EWE World Champion i zarazem Tag Team Champion odbija go o liny i próbuje Chokeslam, lecz Juice uniemożliwia wykonanie ciosu i zakłada mu Standing Boston Crab... Tanatos próbuje sięgnąć lin, lecz Juice nie pozwala mu na to. Bryndza [który powrócił na zaszczytne stanowisko sędziego] pyta się Tanatosa czy chce się poddać, ten kiwa przecząco głową.... wtedy do akcji wkracza Esmeralda, która przerywa cios. Juice na nią wrzeszczy, Tommy Pain na nią wrzeszczy, sędzia na nią wrzeszczy, publiczność na nią wrzeszczy....

 

Tony Hogański – Ma normalnie zajebiście...

 

Jan Kowalski – Tony wyrażaj się.. nie było cie tu trochę i zrobiłeś się wulgarny jak kilo Snake’ów.

 

W końcu Bryndzy udaje się przepędzić Esmeraldę... Juice wchodzi na narożnik, jednakże Tanatos nie próżnuje... podchodzi do niego i chwyta za gardło... następnie wchodzi na ten sam narożnik...

 

Tony Hogański – Juice posuń się! Pinky też chce wejść!

 

Jan Kowalski – Muszą stamtąd widzieć wspaniałą panoramę hali, skoro wszyscy się tam pchają...

 

Tanatos próbuje Chokeslam, jednakże El Nino spycha go z narożnika i Tanatos dosyć głośno rozbija się na macie... Juice momentalnie skacze na niego z Guillotine Leg Drop, pin......1......2......kick out! Pan Sok odbija się o liny i poprawia z Elbow, jednakże Tanatos wstaje i jego rywal uderza łokciem o matę. 

 

Tony Hogański – Ta walka jest nudna jak Battle Royal z udziałem Gangsty i Snake’a... może czas przywrócić ”Big Tony?”

 

Jan Kowalski – Jasne... i co jeszcze?

 

Tony Hogański – Zawsze możemy reaktywować Triadę i Koalicję... ale Kraven pewnie utopił się w czasie powodzi w „Kraju Kriasnojarskim” i może być z tym problem.

 

Juice wstaje i dochodzi do  zwarcia. Żaden z wrestlerów nie może osiągnąć przewagi i inteligentny Bryndza postanawia ich rozdzielić. Po chwili zwierają się po raz drugi.... i znowu nic... Bryndza wkracza po raz kolejny do akcji.... kolejne zwarcie.... i tutaj Tanatos wykazuje się sprytem, uderza w kolano Soka, a następnie wykonuje na nim DDT. Gdy jego rywal próbuje wstać Tanatos przygniata go potężnym Leg Dropem.... Po chwili Pan Ciemności pragnie wykonać Elbow Drop, jednakże Juice robi unik i uwielbiany przez wszystkich World Champion uderza w matę. Po krótkiej chwili obydwaj znowu są na nogach. Dochodzi do kolejnego zwarcia. Tym razem Juice w przypływie inteligencji wpycha Tanatosa w narożnik. Tam chce po chwili wykonać Splash, ale Tanatos częstuje go Big Bootem, a po chwili wykonuje na nim Belly to Belly Suplex.  Pin....1....2 kick out  Tanatos podnosi Juice’a i rzuca go na liny. Następnie podnosi go i otrzymuje Low Blow.... jednakże na Tanatosie nie robi to najmniejszego wrażenia..

 

Tony Hogański – Pinky jest niezniszczalny!

 

Tanatos chwyta Juice’a za gardło i próbuje Chokeslamu, jednakże otrzymuje kopniaka w krocze... El Nino odbija się o liny i powala Bulldogiem swego rywala, następnie widząc znużonego partnera zmienia się z nim.

 

Tony Hogański – Pain wkroczył do akcji...

 

Jan Kowalski – To świetnie! To powszechne powstanie!

 

Tony Hogański – Piłeś coś Janku? Bryndza ściągnął cię na złą drogę!

 

Tommy odbija się o liny i powala Clotheslinem wstającego Tanatosa... następnie wrzuca go w narożnik i uderza na nim Splasha...  EWE World Champion pada.... Tommy podnosi go... i wtedy w dość niespodziewany sposób dochodzi do zwarcia pomiędzy obydwoma wrestlerami i Tanatos w nagłym przypływie energii (ciemna strona mocy) spycha Paina do narożnika. Tam zasypuje go serią kopnięć, ale Tommy jakoś się otrząsa i wykonuje na znienawidzonym rywalu Clothesline! (cheer) Po krótkiej chwili, gdy ten próbuje wstać Tommy Pain wykonuje Pumphandle Suplex. Pin…1...2... kick out! Pain rzuca Pana Ciemności o liny, usiłuje wykonać na nim clothesline, ale ten robi unik i sam wykonuje clothesline. Następnie dwukrotnie poprawia z Elbow Drop.

 

Tony Hogański – Jak już mówiłem Pinky jest niezniszczalny!

 

Jan Kowalski – Nawiasem mówiąc nie byliśmy jeszcze świadkami przewspaniałej techniki Esmeraldy Martinez.

 

Tanatos wchodzi na narożnik i skacze z Elbow Dropem, jednakże Pain odsuwa się i World Champion uderza w matę... Tanatos czołga się w stronę Esmeraldy Martinez, by dokonać zmiany... Pain widząc to nie przeszkadza Tanatosowi tylko głupio się uśmiecha...

 

Tony Hogański – Masz czego chciałeś! Za chwilę Pani Prezydent wkroczy do akcji!!

 

Esmeralda nie jest zbytnio zadowolona z tego co za chwile może uczynić Tanatos i rozkazuje mu kontynuować walkę, jednakże ten jest już zmęczony i pobity dlatego chcąc nie chcąc zmienia się z Martinez... ta niechętnie wchodzi na ring... Pain uśmiecha się... jednakże Esmeralda woli nie ryzykować... szybko ześlizguje się z ringu i ucieka w stronę Dmuchanej Budy Rottweilera. Prawie natychmiast Pain i Juice rzucają się w pogoń... i w okolicach Budy dopadają panią prezydent. Tommy przewiesza sobie Esmeraldę przez ramię i zmierza w stronę ringu...

 

Jan Kowalski – No to Esmeralda ma malutki problem...

 

Tommy odbija Esmeraldę o liny i uderza na niej Painbringer [Running Tombstone]... pin...1....2....przerywa Tanatos! Wtedy do akcji wkracza Juice, który pozostał poza ringiem. Zrzuca on Tanatosa z ringu i uderza na nim Firestartah [Unprettier]...

 

Jan Kowalski – No to w tej chwili już nic nie pomoże Esmeraldzie...

 

Pain podnosi znów Esmeraldę i po raz kolejny uderza na niej Painbringer [Running Tombstone] pin.... [w tym momencie spod Budy wybiega Szakal]....1..... [jednakże tuż za nim zjawia się Snake z krzesłem (giga cheer + Snake! Snake! Snake! Snake! Snake! Snake!)] .....2...... [Szakal jest w okolicach ringu, jednakże zostaje powalony chair-shotem prosto w plecy]....3! (Zwycięzcami i nowymi mistrzami Tag Team są: Dogz of War!)

 

Jan Kowalski – Esmeralda Martinez tylko tydzień cieszyła się z faktu bycia EWE Tag Team Champem...

 

Tony Hogański – Jak Pinky przeżyje stratę jednego ze swoich skarbów?

 

Jan Kowalski – Odpowiedzi na te i inne pytania poznamy już w najbliższą niedzielę! 

 

Juice i Pain świętując zdobycie Tag Team titles oraz Snake opuszczają ring zostawiając pobitych, nieprzytomnych Tanatosa, Szakala oraz Esmeraldę Martinez.

 

 

 

 

 

Transmisja urywa się.

EWF Corporation 2002

 

 


Podobała ci się gala? Nie cierpisz jej? Najlepiej będzie jak skomentujesz ją na FORUM.

Powrót na stronę główną


 

Chcąc poznać powody takiej, a nie innej oceny RP kliknij TU

 

 

 

(Kolejny odcinek z serii [[–wydarzyło się po gali–]], widzimy nieśmiertelne biuro Esmeraldy Martinez, gdzie dostrzegamy Panią Prezydent, Szakala, Tanatosa oraz Dagmarę Zielińską)

 

Esmeralda Martinez – Dziś nam niestety sporo rzeczy nie wyszło... straciliśmy cholerne pasy Tag Team. Jednakże musimy być gotowi na Wrestlepaloozę XX-8, na której to właśnie ma odbyć się walka Tanatos vs Snake... nie możemy dopuścić by tego pokraczny Marvel zdobył pas. Dlatego Tanatos... daje ci urlop do tej gali... musimy postarać się obronić World title...

 

Szakal – Szefowa... ale ja też bym chciał World title shotu...

 

Esmeralda Martinez – Nie będzie żadnej bratobójczej walki! Już ci to mówiłam dzisiaj parę tygodni temu... nie chcesz chyba skończyć jak Jupiter?

 

Szakal – Proponuje, aby na następnej gali nasi wrogowie dostali okropnie trudne walki... żeby nie dotrwali ze 100 % formą do Wrestlepaloozy XX-8. Co ty na to mistrzu?

 

Tanatos – Mój skarb.... mój skarb....

 

Szakal – Eeee.... jasne....

 

Esmeralda Martinez –  Olśniło mnie! Skoro drogi Snake zdobył ten cholerny title shot... proponuje by go bronił... za tydzień.... w Triple Threat matchu... z Juice’m I Painem… a najlepiej niech będzie to Falls Count Anywhere match... i sprawa załatwiona...

 

(Ostatecznie transmisja wreszcie się urywa)