Powrót na stronę główną.

 

2 godziny przed galą:

 

 

(2 godziny przed galą. Widzimy parking. Pod halę sportowym samochodem podjeżdża Wolf (cheer), który w ręku dzierży krzesło.. Podchodzi do niego Armando Islas [Gienek])

 

Gienek – Witaj Wolf. Masz kolejną szansę na zdobycie FTW Title. Ostatnio przeszkodzili ci w tym Rebeliantz. Uda ci się zemścić?

 

Wolf – Nie zapomniałeś o czymś? am one of the most popular, but also one of the most talented,

wrestler in EWF....

 

Gienek - Chyba EWE?

 

Wolf – Whatever! (cheer) Vampirro I Marco nie pozwalając mi odejść z Rebeliantz sprawili, że będę musiał zniszczyć tę ich grupę. Tym oto krzesłem zostaniecie ukarani. (Wolf rzuca krzesełko do tyłu nie patrząc gdzie poleciało) Vampirro i Marco.... Cieszcie się z waszych pasów póki możecie, bo już czas byście je stracili.  It's time! It's time!! It's... Wolf time!!!

 

Wolf pozuje w stronę kamery. Nagle za nim pojawiają się Marco i Vampirro (heel heat). Wilk ich nie widzi. Marco podnosi krzesełko. Wolf się odwraca. Widzi, że nie ma krzesła. Zwraca się do Rebeliantz.

 

Wolf – Hey, where's the chair?!?!

 

Wtedy Marco wyciąga je zza pleców i z całej siły uderza Wolfa (heel heat). Vampirro i Marco cały czas obijają Wolfa. Leży on bez ruchu, cały zakrwawiony. Wtedy Rebeliantz odchodzą. Marco jednak wraca się na chwilę. Staje nad Wolfem.

 

Marco – Cause when you are PCW... You are PCW for fuckin’ life! (heel heat)

 

Marco wyjmuje spray i maluje na plecach Wolfa napis PCW. Rebeliantz odchodzą.

 

 

(Pół godziny po zajściu na parkingu. Wolf jest wnoszony do karetki. Podbiega tam Super Crazy. Patrzy chwilę na Wolfa. Gdy widzi napis PCW na leżącej nieopodal koszuli Wolfa zaczyna miotać hiszpańskie przekleństwa w stronę kamery......)

 

 

 

 

16.06.2002 – Budapeszt, Węgry

 

Dark match – Dark Avenger pokonał Shagratha. Walka z początku w miarę wyrównana, jednakże później Avenger zmasakrował swego rywala i po wykonaniu DDT odliczył go.

 

(Węgierski realizator pokazuje nam budapeszteńską halę pełną mieszaniny węgiersko-polsko-czesko-słowackiego tłumu. Węgrzy w przeciwieństwie do Arabów, Rosjan i Słowaków wymyślili bardziej wyszukane transparenty [oczywiście jeśli ktoś to zrozumie]: „Snake jussi mei tero!”, „Martinez janne nerva!”, „Snake! Snake! Snake!” a także: „Snake! Snake! Snake! Snake!”, „Snakemania is running wild!”, “Snakemania jetz in Budapeszt!” I tak dalej. Oczywiście polskie transparenty są bardziej zarozumiałe: „Snake! Snake! Snake!” oraz „Snake! Snake! Snake! Snake” a także “Snake! Snake!”, wśród posterów Snake’a z trudem można dostrzec coś innego, np. „Hangman wróciłeś! – to straszne”, „Bryndza jesteś bombowy!”, „Bring back Tony!”, „Gdzie jest Bobo!?”. W końcu przenosimy się w okolice stolików komentatorskich, na drugim stanowisku węgierscy komentatorzy: Attilla Tokolli oraz Miszka Salman przeżywają fakt, że EWE wylądowało na Węgrzech. Jak zawsze pod wszystkimi wypowiedziami wrestlerów, zarządu itd.  nie za brakło napisów w języku węgierskim. Oczywiście nie zabrakło także polskich komentatorów:

 

Jan Kowalski – Extreme Wrestling Entertainment znów za granicą. Tony by się ucieszył.

 

Antoni Bryndza – Tak jest! EWE wita państwa z parnego i gorącego Budapesztu! Pozdrawiają państwa: Rigoberdo Valdesa [Jan Kowalski]

 

Jan Kowalski – ... a także Serghio Placente [Antoni Bryndza]. Ostatnią galę można uznać wręcz za przełomową.....

 

(niespodziewanie publiczność zaczyna skandować: Snake! Snake! Snake! Snake! Snake! Snake! Snake! Po chwili jednak ten nieoczekiwany cheer ustaje)

 

Jan Kowalski – ... no właśnie.... narodziła się Snakemania! A Federacja została zmuszona do zmiany nazwy z EWF na EWE. Niestety.... To straszna tragedia dla polskiego wrestlingu.

 

Antoni Bryndza – .... tak.... tak.... bombowa tragedia....

 

Jan Kowalski – ..... (wyjmuje spod stolika tabliczkę: „Bring back Tony!”)

 

Antoni Bryndza – Już za chwilę rozpocznie się bombowa walka! W której wezmą udział między innymi Krzyżacy. Zgodnie z zasadami ustalonymi dawno temu trzej najgorsi wrestlerzy zostaną zwolnieni! To takie bombowe!

 

 

Battle Royal

Morgion vs Thunder vs El Matador vs Ghul vs Uga-Buga vs Lord Dragon vs Thalion

 

 

Rozlega się “Bogurodzica” i spod FeliXtronu wychodzą zakuci w żelazne zbroje Krzyżacy! Wśród lekkiego heel heatu, wchodzą na ring, gdzie otrzymują mikrofon:

 

Morgion – Ha! Ha! Myślicie zapewne, że tym razem znów będziemy walczyć w zielonych rajtuzach i kolczugach! Pomyliliście się! To w końcu Battle Royal!

 

Thunder – Wszak w zbrojach jesteśmy ciężsi! Nikt nas nie wyrzuci!

 

Morgion & Thunder – Ha! Ha! Ha! Ha!

 

Morgion – Jesteśmy niezwyciężeni!!!!

 

Morgion & Thunder – Ha! Ha! Ha! Ha!

 

Uderza Cypress Hill – „Tequilla Sunrise” i na ring przychodzi el Matador!

Muzyka zmienia się w Natalia Oreiro – Cambio Dolor i na ring przybywa Ghul!

Słychać Finger Eleven – „Slow Chemical”… spośród publiczności wybiega Uga-Buga!

Słyszymy Mortal Combat theme i na ring wpada Lord Dragon.

Następnie słychać “Warheart” i na ringu jest już Thalion!

 

Antoni Bryndza – Krzyżacy!

 

Rozpoczyna się ogólna zadyma, wśród krzyków i pisków publiczności. El Matador rzuca Ghulem o liny, a następnie skacze na niego z Dropkickiem. Thalion zaczyna okładać Ugę-Bugę... ten wyrywa mu się i wrzuca go w narożnik, gdzie skacze na niego ze Splashem. Thunder zaczyna okładać Lorda Dragona... uderza go pięścią w twarz, a ten przelatuje ponad linami! Jednak kurczowo uczepia się buta el Matadora.... Meksykanin jest zaszokowany niespodziewaną przyczepnością Dragona...

 

Antoni Bryndza – To takie bombowe!

 

W końcu Thalion uderza Matadora w plecy, ten przelatuje ponad linami i ląduje na posadzce... wraz z nim z ringu wylatuje kurczowo przyczepiony do jego buta: Lord Dragon. (el Matador & Lord Dragon zostali zwolnieni!)

 

Jan Kowalski – Tak, więc el Matador i Dragon kończą swą karierę w EWE!

 

Morgion i Thunder okopują Gula w narożniku... w końcu Thunder wolnym i zakutym krokiem zaciąga go na środek ringu... Morgion z trudem wchodzi na narożnik i skacze ze Splashem! (EWF! EWF! EWF! – publiczność wyraża swą pogardę dla nazwy EWE)

 

Antoni Bryndza – Straszne to było, ale jakże majestatyczne!

 

Morgion podnosi Ghula i wyrzuca go poza ring! (Ghul zostaje zwolniony)

 

Jan Kowalski – Nie ma Ghula już w EWE

 

Morgion chwyta Ugę i wyrzuca go poza ring (Uga-Buga został wyeliminowany)

 

Jan Kowalski – Jednak Uga uchronił swój kontrakt przed....

 

Antoni Bryndza - ..... wiecznym potępieniem!!!!!!!!!!!!!

 

Thalion tymczasem nie próżnuje... chwyta Thundera... jednak, jako, że ten jest zakuty w zbroję załamuje się i upada... Thunder wstaje i zaczyna okopywać swym żelaznym butem Thaliona... ten niespodziewanie wstaje i z impetem wrzuca go na liny, ten upada.... Thalion spycha Thundera z ringu.... (Thunder został wyeliminowany) Morgion rzuca się na Thaliona, jednak ten z wielkim trudem przerzuca zakutego nad linami. (Zwycięzcą został: Thalion!)

 

Jan Kowalski – Thalion obronił swą posadę w EWE.

 

Antoni Bryndza – Uga-Buga, Thunder i Morgion zresztą też.

 

 

(kamera przenosi nas do szatni Tanatosa. Wśród oparów dymu i innych takich mrocznych artefaktów dostrzegamy EWE World Champa siedzącego na swojej trumnie i koncentrującego się przed walką. Niespodziewanie do pomieszczenia wchodzi Esmeralda Martinez [heel heat])

 

Esmeralda Martinez – Pfu... Nigdy tu nie wietrzysz?

 

Tanatos – .......

 

Esmeralda Martinez – Jak zawsze dużo mówisz. No, więc mam pewną sprawę. Ten Burried Alive match... wiem, że lubisz tego typu walki spod ciemnej gwiazdy. Jednakże... nie jestem pewna czy powinien on się dzisiaj odbyć.

 

Tanatos – Jak to?

 

Esmeralda Martinez – Widzisz mój drogi World Champie... Podczas Burried Alive matchu mogą zdarzyć się różnego typu wypadki... Dlatego informuję cię, że walka ta będzie zwyczajną walką...

 

Tanatos – Ale...ale...

 

Esmeralda Martinez – Żadnych ale podjęłam już decyzję. Nie martw się... będę ci towarzyszyła podczas walki z Painem... Adios...

 

(Martinez wychodzi, a kamera przenosi nas ring)

 

 

Jan Kowalski – Niestety... Esmeralda Martinez pozbawiła nas pierwszego w historii EWE Burried Alive matchu. A miało być tak pięknie....

 

Antoni Bryndza – Może to i lepiej dla światowej ekologii? EWF [Ecologic Wild-life Fundation] na pewno będzie wdzięczne EWE [Extreme Wrestling Entertainment] za tą szczytną ofiarę!

 

 

Flaming Table match:

Bubba Ray vs Super Crazy

 

 

Słychać theme Bubby Ray’a... Przy cheerze widowni na ring wychodzi Tag Champ we własnej osobie!..

 

„My Way” Limp Bizkit.... Mega cheer! Spod FeliXtronu wyłania się Super Crazy z TV Championship na ramieniu i Smelą przy boku..

 

Crazy zaczyna taunt’ować wchodząc na narożnik.. Bubba Ray uśmiecha się stojąc na środku ringu.. Crazy schodzi na matę i pokazuje w stronę przeciwnika swoje lśniące TV Title (cheer)... Bubba tymczasem podnosi do góry swój Tag Title... (nieco mniejszy cheer)

 

Jan Kowalski - Mamy więc walkę dwóch mistrzów..

 

Antoni Bryndza - To walka dwóch wspaniałych wrestlerów!!!!!!!!!!!

 

Jan Kowalski - Bombowo!!!!! (z ironią)

 

Wrestlerzy w jednym momencie odrzucają swoje pasy i zaczynają brawl! Żaden nie osiąga przewagi.. Bubba Ray z chopsem... Po chwili Crazy odwdzięcza mu się tym samym.. Bubba whip’uje crusiera po czym „kosi” go Clothesline’em.. Bubba podnosi cruisera i zaczyna wykonywać Powerbomb, Crazy jednak kontruje będąc już w powietrzu z Bulldog! (EWF! EWF!).. Crazy szybko wchodzi na narożnik, Bubba stara się szybko wstać.. Crazy z Missile Dropkick powala spowrotem Tag Champa... Super Crazy z trudem wynosi Bubbę w pozycję do Crazy Slamu.. Bubba Ray jednak w efektowny sposób kontruje z  DDT!.. Bubba odbija się od lin i Leg Dropem „przybija” Super Crazy’ego..

 

Jan Kowalski - Tony po zobaczeniu takiego Hulkowego Leg Dropa z pewnością by się śmiesznie podekscytował. Ehh..

 

Bubba podnosi Supera i rzuca go w stronę narożnika.. Ray zaczyna „wkopywać” Wariata w matę..  Bubba podsadza zmarnotrawionego Crazy’ego na wysokość trzeciej liny.. Bubba Ray przygotowuje się do wykonania Superplex.. Super Crazy jednak nieoczekiwanie zaczyna sprzedawać Bubbie punch’e, po czym z narożnika wykonuje mu akcję ala Buff Blockbuster!!.. Bubba leży bez życia, Crazy z trudem zsuwa się z ringu.. Smela podchodzi do Wariata, po krótkiej konsultacji TV Champ z managerem zaczynają wrzucać na ring stoły.. Super Crazy wchodzi na ring z zapałkami i karnistrem.. (cheer) Smela w międzyczasie rozstawia parę stołów.. Bubba wstaje i Running Lariatem nokautuje od tyłu nieświadomego niczego TV Champa.. Smela stara się wykonać Big Boot, Bubba Ray robi jednak unik, odbija się z drugiej strony lin... i próbując powalić Smelę z Clothesline sam pada ofiarą wyciągniętego ramienia managera.. Smela z Bubbą równocześnie padają.. Super Crazy wstaje, wynosi Bubbę do Crazy Slam i wykonuje tę akcję przebijając Tag Champem stół!! (EWF! EWF!)

 

Jan Kowalski - Stół się nie palił, nie mamy ciągle zwycięzcy.. Bryndza zrób mi przyjemność i chociaż tym razem nic nie dopowiedz..

 

Antoni Bryndza - Czemu? Myślę że walka jest bombowa!!!!!!

 

Smela wstaje i kładzie ledwo żywego Bubbę na drugi stół.. Super Crazy ociężale wchodzi na narożnik.. Wtedy jednak przy słabym cheerze spod FeliXtronu wybiega Claw.. Claw niczym parowóz wbiega na ring i powala Smelę z Big Boot.. Crazy widząc obrót sprawy skacze w stronę Clawa.. Ten jednak łapie TV Champa w locie, po czym Double Handed Chokeslamem rozbija Superem inny stół!!! (EWF! EWF!) Słychać buczenie, zza barierek wybiega Bad Boy z metalową rurą..!! Amerykanin wchodzi na ring.. Claw odwraca się w stronę murzyna, po czym... otrzymuje potężny cios rurą w podbrzusze.. Bad Boy odrzuca broń i wykonuje Meltdown Clawowi niszcząc kolejny stół!!!! (EWF! EWF!) Bad Boy schodzi z ringu i szeroko się uśmiechając idzie w stronę FeliXtronu..

 

Jan Kowalski - Mamy na ringu prawdziwe pobojowisko..

 

Antoni Bryndza - Bubba Ray jest na nogach!!!!!!!

 

Bubba podnosi porzucony przez Crazy’ego kanister i zaczyna oblewać benzyną ostatni z rozłożonych stołów na którym sam leżał parę sekund temu.. Stół zaczyna płonąć! (EWF! EWF!) Zmęczony Bubba podnosi Crazy’ego.. Crazy Slam z nikąd wprost na palący się stół!!! (Zwycięzcą walki został: Super Crazy)

 

Antoni Bryndza – Imitacja chomika odniosła bombowy sukces!

 

Jan Kowalski – ..... (wyjmuje tabliczkę z napisem: „Bring back Tony!”)

 

 

(kamera przenosi nas przed halę EWE, gdzie tłum fanów obserwuje Shagratha, który stojąc na drewnianej skrzyni głośno wrzeszczy)

 

Shagrath – Niewierne psy chrześcijańskie! Porzućcie złudną władze piekielnych niebios! Wejdźcie na ścieżkę zła i pogardy! Wstąpcie do paktu z diabłem i z szatanem!

 

(niespodziewanie z hali wychodzi Thalion, który staje na sąsiedniej skrzynce i zaczyna wrzeszczeć)

 

Thalion – Nie słuchajcie tego diabelskiego odszczepieńca! Porzućcie złudną władze piekielnych niebios! Wejdźcie na ścieżkę zła i pogardy! Wstąpcie do paktu z diabłem i z szatanem! Zmówcie modlitwę, bo jutro nastąpi wasz JUDGEMENT DAY!!!

 

(Shagrath schodzi ze swojego stołka i trąca Thaliona pod pachami)

 

Shagrath – Eeee! Koleś! Ja tu pracuje! Znajdź sobie inne miejsce!

 

Thalion – Piekielne płomienie z Thangorodrimu podpowiadają mi, że stać winieniem właśnie tu!

 

Shagrath denerwuje się i zaczyna okładać jakimś bezbronnym fanem Thaliona... Jako, że EWE ma nową ochronę ta w miarę szybko zareagowała i rozdzieliła dwóch walczących.

 

Shagrath – Odeślę cię do głębokich piekieł!

 

Thalion – A ja do jeszcze głębszych piekieł!

 

(realizator przenosi nas na ring)

 

 

Antoni Bryndza – To się chyba nazywa mezalians?

 

Jan Kowalski – Chyba jednak nie...

 

 

Bad Boy vs Claw

 

 

Słychać „Left Behind” Slipknota.. Spod FeliXtronu wychodzi rozwścieczony Claw..

 

„Bad Boy 4 Life”..  Z aroganckim wyrazem twarzy w stronę ringu zmierza Bad Boy..

 

 

Claw od razu z furią atakuje Bad Boya.. Murzyn w odwrocie.. Claw rzuca Amerykanina o liny i wykonuje Superkick... Leg Drop, The Claw pinuje...1....2 kick out. Claw zaczyna wykonywanie Pedigree!.. Podwija jedną rękę, po chwili drugą.. Murzyn jednak kontruje z Back Body Drop!..  Bad Boy z T-Bone Suplex.. Murzyn z trudem wykonuje na wysokim przeciwniku Pumphandle Powerslam... 1....2...kick out.

 

Antoni Bryndza - Cholera, to dobra walka!!!! Siłowe akcje!!!!

 

Bad Boy z Double Underhook Powerbomb into pin... 1….2….kick out! Zdenerwowany murzyn krzyczy do sędziego by ten szybciej liczył.. Bad Boy wyjmuje ze spodni.. kastet!(heel heat) Sędzia widząc to podbiega do Bad Boya i próbuje zabrać „broń” wrestlerowi.. Arbiter pokazuje w stronę gongu grożąc dyskwalifikacją.. Bad Boy jednak nieoczekiwanie.. wywala sędziego Guerilla Press Out Slamem poza ring! Claw w międzyczasie wstaje.. Bad Boy próbuje uderzyć Clawa pięścią z kastetem, ten jednak robi unik, odbija się od lin i powala Amerykanina z Big Boot.. Claw przy lekkim cheerze podnosi kastet który wyleciał z ręki Bad Boya.. Low Blow! Claw pada trzymając się za krocze.. Bad Boy wolno schodzi z ringu... By po chwili wyjąć spod niego młot!

 

Jan Kowalski - Bad Boy tego wieczora zdążył już użyć metalowej rury, kastetu i teraz jeszcze dochodzi do tego Sledgehammer..

 

Antoni Bryndza - Jednym słowem- człowiek-arsenał!!!!!!!!!

 

Bad Boy wchodzi na ring z młotem.. Claw wolno wstaje.. Amerykanin nokautuje Tag Champa Sledgehammerem, Claw zaczyna koszmarnie krwawić!..(EWF! EWF!) Spod FeliXtronu przy cheerze wychodzi Bubba Ray! Bubba mimo widocznego zmęczenia wbiega na ring z... metalową rurą jaką używał Bad Boy wcześniej tego wieczora!..

 

Jan Kowalski - Ciekawe czy Bad Boy poznaje tę rurę..

 

Murzyn ucieka z ringu, Bubba stojąc na środku maty rzuca w stronę Amerykanina jakieś wyzwiska.. Ten za to odwdzięcza się jedynie „gestem kozakiewicza”.. Claw trzymając się za głowę wolno wstaje.. Bubba schodzi na posadzkę i zachodzi stojącego obok ringu Bad Boya z jednej strony.. Claw schodzi z ringu z drugiej strony tak, że Amerykanin znajduje się w potrzasku między dwoma Tag Champami.. Bad Boy stara się przebić ze strony Bubby i atakuje Raya młotem.. Ten jednak robi unik, w międzyczasie ciągle krwawiący Claw atakuje Bad Boy Billa od tyłu.. Mistrzowie Tag Teamów wrzucają Bad Boya na ring.. Bubba z poczuciem dobrze spełnionego obowiązku zaczyna zmierzać w stronę FeliXtronu.. Claw w ringu rzuca Bad Boyem z Belly To Belly Suplex… Claw wykonuje Chokeslam… Pinfall… sędzia jednak w dalszym ciągu leży nieprzytomny poza ringiem… Claw złorzecząc schodzi z ringu i zaczyna cucić sędziego.. Tag Team Champion wrzuca na ring arbitra.. Bad Boy słaniając się na nogach wstaje.. Claw z Pedigree!! Sędzia nie mając siły bardzo szybko odklepuje..1....2.....3! (Zwycięzca walki został: Claw)

 

Antoni Bryndza – Claw wygrał... to takie romantyczne....

 

Jan Kowalski – Rzeczywiście... cholernie romantyczna rzecz...

 

 

---------------------------------------------------------------------------------------------------------

Czy skoczyłeś kiedyś "krzyżem" na 124 pineski?
Czy twoją skórę poharatał kiedyś drut kolczasty?
Czy spadłeś kiedyś z paru metrów na palący się stos stołów?
Nie? Dobrze. Zeby być "eXtreme" nie musisz tego robić.
Wystarczy, że kupisz "eXtreme" T- Shirt Johna Hangmana. Do nabycia tylko w
EWE ShopZone.

---------------------------------------------------------------------------------------------------------

 

 

(Widzimy Esmeraldę Martinez. Szefowa EWE idzie korytarzem, w pewnym momencie upada jej jakiś papierek.  Esmeralda schyla się po niego. Kamera pokazuje, że nią stoją Bubba Ray i The Claw. Obaj bezczelnie patrzą się na „atrybuty” Martinez)

 

Bubba Ray - Czy ty widzisz to, co ja widzę?

 

The Claw - Jeśli ty widzisz, co ja widzę, że ty widzisz, to właśnie zrobiło się tobie gorąco.

 

Bubba Ray - Niezła sztuka.

 

Martinez słysząc rozmowy wstaje.

 

Esmeralda Martinez - Co to za końskie zaloty? Felix Castro nie wychował w tej federacji gentelmenów! Idźcie sta, bo jesteście brzydcy, a moja cera źle reaguje na pokemony, takie jak wy.

 

Esmeralda Martinez odchodzi.

 

Bubba Ray -  You will feel the…

 

The Claw (trzymając rękę na ustach Bubby Raya) - Ciszej do kaduka! Wiesz, jaka kara mogłaby nas spotkać?

 

(wracamy na ring)

 

 

Submission match:

Rottweiler vs John Hangman

 

 

„Nie ma litości” Kazika.. Przy potężnym cheerze publiki w stronę ringu zmierza John Hangman, dzierżąc w ręce metalowy łańcuch..

 

Niespodziewanie „z nikąd” pojawia się Rottweiler, Rott powala Hangmana... Rott szczekając rzuca Johna o metalowe barierki oddzielające publiczność.. Rottweiler wyrywa łańcuch z dłoni Hangmana, owija go sobie wokół pięści i zaczyna punch’ować byłego World Champa.. Hangmanowi zaczyna lecieć krew.. Rott ciągnie przeciwnika za włosy w stronę ringu.. Rottweiler rzuca Hangmanem w metalowe schodki.. Rott kuca na Johnem i zakłada mu jego własny łańcuch wokół szyi.. Rottweiler przydusza Hangmana....

 

Antoni Bryndza - Ten człowiek to potwór!!!!!!!!!!!!

 

Jan Kowalski - Hangman? Nie należy oceniać ludzi po wyglądzie.

 

Rott wrzuca okrwawiony łańcuch na ring i podnosi Hangmana w pozycji do Bear Hug... Rottweiler kilkakrotnie uderza plecami Hanga o metalowy narożnik... Rottweiler wrzuca wykończonego Hangmana na ring i zaczyna szczekać w geście triumfu.. Rott sam wchodzi na ring, odruchowo chce pinować jednak po chwili przypomina sobie o typie meczu i kuca nad leżącym Hangmanem zakładając Sleepera..

 

Jan Kowalski - Szczerze mówiąc nie wiem w jaki sposób Hangman mógłby wygrać w Submission Matchu. Nie widziałem żadnej akcji tego typu w repertuarze Johny’ego.

 

Antoni Bryndza - Rottweiler za to słynie z tego typu chwytów, prawda!!!!????

 

Jan Kowalski - Wygląda na to że Martinez wymyślając ten typ meczu uniemożliwiła zwycięstwo Hangmanowi.

 

Publiczność zaczyna zagrzewać do boju znajdującego się w Sleeperze Hangmana.. Sędzia podnosi rękę Hanga.. Ta opada niemal bez czucia.. To samo się dzieje za drugim uniesieniem. Grudziński podnosi rękę Hangmana po raz trzeci.. Hangman utrzymuje rękę w górze! (cheer) Hang zaczyna łokciem atakować Rotta, Hangman uwalnia się, odbija się od lin i wykonuje Front Face Neckbreaker...Hangman podnosi wielkiego rywala i wykonuje „cięte” DDT.. John „przekręca” Rotta i przy cheerze zakłada Figure 4! (parę „Whooo!” na widowni) Rottweiler wrzeszczy z bólu.. W końcu jednak Rottowi udaje się przewrócić na brzuch, w wyniku kontry to Hangman zaczyna cierpieć.. John łapie się lin, Grudziński każe przerwać chwyt.. Wrestlerzy powoli wstają.. Wybucha brawl.. Silniejszy jest Rottweiler, po whipie o liny uderza on Hangmana Knee Hitem.. Rott łapie Hangmana oburącz za szyje i podnosi go do góry! (EWF! EWF!) Sędzia sprawdza stan Hangmana.. Rottweiler szczekając rzuca wykończonym przeciwnikiem o matę.. Outlaw podnosi zmęczonego Hangmana za włosy.. Ten jednak niespodziewanie wykonuje Hangman’s Neckbreaker! Johny ciągnie Rottwailera za nogę na środek ringu i zaczyna wykonywanie Ankle Lock! Rott stara się doczołgać do lin.. Po paru sekundach w końcu mu się to udaje.. Hangman zmuszony jest przerwać akcję. Hangman zwraca uwagę na leżący opodal własny łańcuch.. Johny przy cheerze podnosi łańcuch, drogę do Rottwailera zastępuje mu jednak Grudziński.. Hangman łapie za szyje sędziego i grożąc mu wymawia jakieś słowa.. Wtedy jednak Rott skacze na plecy byłego World Champa ze swoim  Dog’s Sleeper! Hangman stara się utrzymać na nogach z Rottweilerem.. Johny opada z sił.. W akcie desperacji Hangman plecami uderza w słupek narożnika, Rottweiler na chwile zwalnia uchwyt co wykorzystuje John! Hangman kopie zdezorientowanego Rottweilera, po czym rozpoczyna wykonywanie Egzekucji! Rott jednak kontruje z Back Body Drop....Rottweiler łapie Hangmana za szyje.. Niespodziewanie jednak Hangman łapie Outlawa za rękę, sprowadza go do parteru i rozpoczyna wykonywanie... Crossface Submission!

 

Jan Kowalski - Kraven Crossface! Kraven Crossface!

 

Antoni Bryndza - Kraven co?

 

Rottweiler skomląc stara się sięgnąć lin, bezskutecznie.. Rott klepie w matę.. Sędzia daje znak o końcu walki.. (Zwycięzcą walki został: John Hangman)

 

Antoni Bryndza - Jakie to wzruszające!

 

Jan Kowalski - Eeee... Jasne...

 

 

(Realizator pokazuje nam krótki urywek z obrad Międzynarodowego Trybunału Nadzwyczajnego w Budapeszcie toczących się dwa dni wcześniej. Na mównicy dostrzegamy Esmeraldę Martinez)

 

Esmeralda Martinez – Nadzwyczajna Izbo! Któż bowiem kojarzy EWF z jakimiś zielonymi zoofilami? EWF to EWF! EWF to Extreme Wrestling Federation! Nie żadne ekologiczne bzdury! Nadzwyczajna Izbo! Czyż w waszym durnym prawie nie istnieje zapis, że przy zmianach zarządów u zainteresowanych jednostek nie potrzebne są jakieś dodatkowe informacje, zawiadomienia i takie tam?!

 

Przewodniczący – Nadzwyczajna Izba zbierze się teraz na super naradę.

 

(kilka minut później)

 

Przewodniczący – Oddalam apelację EWE w sprawie Extreme Wrestling Entertainment vs Ecologic Wild-life Fundation (heel heat)

 

Esmeralda Martinez  - K***a!

 

Przewodniczący – Słucham?

 

Esmeralda Martinez – Wracamy, więc do Międzynarodowego Trybunału Spraw Mniejszych w Belgradzie...

 

(transmisja kończy się, a realizator przenosi nas na ring)

 

 

Antoni Bryndza – Ahmed? To była bombowa wiadomość?? Tak czy nie?

 

 

 

EWE FTW Championship:

Marco (c) vs Vampirro

 

 

Rozlega się Saliva – “Superstar” i na ring w koszulce PCW wśród heel heatu przychodzi Vampirro.

Muzyka zmienia się w Kaliber 44 – „Konfrontacje” i także w koszulce PCW i także wśród heel heatu z FTW title na ramieniu przychodzi Marco!

 

Gong. Wrestlerzy zaczynają krążyć wokół siebie. Przybijają piątkę i walka zaczyna się na dobre. Vampirro z clothesline. Marco wstaje, Vampirro próbuje kolejny clothesline, ale Marco kopie go w brzuch i wykonuje X- Factor. Następnie Marco wchodzi na liny i skacze z Moonsault. (EWF! EWF!) Następnie Marco podnosi swojego przeciwnika, whipuje go o liny, Vampirro odbija się od nich i częstuje rywala Super Kick’ em. Następnie Vampirro zaczyna wchodzić na drabinę. Marco szybko wstaje i przewraca drabinę, a Vampirro wylatuje po za ring! (EWF! EWF! EWF!) Vampirro leży poza ringiem. Marco wchodzi na narożnik i skacze na niego z Overfleet (5 Star Frog Splash)! (EWF! EWF! EWF! EWF!). Obaj wrestlerzy leżą dłuższą chwilę.

 

Jan Kowalski - Obaj członkowie Rebeliantz chyba nie chcą zrobić sobie krzywdy. Miejmy nadzieję, że ten pojedynek zakończy się możliwie najszybciej.

 

Antoni Bryndza - To najmniej bombowa walka jaką miałem nieprzyjemność widzieć.

 

Pierwszy wstaje Marco, pomaga wstać swojemu partnerowi. Obaj zamiast walczyć mówią coś do siebie, wskazując co chwile na pas wiszący na górze. Sędzia karze im wracać na ring, ale wtedy obrywa cios pięścią. Publiczność zdenerwowana takim obrotem sprawy zaczyna ubliżać Rebeliantom. Nagle rozlega się Limp Bizkit- „My Way” i na ring pędzi Super Crazy! (cheer) Za swoim mistrzem biegnie nie zmordowany Smela. Crazy i Smela wpadają na Vampirro oraz Marco zaczynają ich obijać. Crazy wykonuje na Vampirro Crazy Slam (Olympic Slam), i częstuje Marco Drop Kick ‘em. Następnie Crazy biegnie na ring, chce ukraść FTW Title. Jednak tuż za nim biegnie Marco z krzesłem, który powala intruza chair shotem. Crazy jednak szybko wstaje, Marco próbuje wykonać kolejne uderzenie, ale Crazy drop kick’ uje mu je w twarz. Wtedy na ring wpada Vampirro, który łapie zaskoczonego Crazy’ ego za szyję i wykonuje na nim Shadowslam (Chokeslam) na leżącego krzesło! (EWF! EWF! EWF!) Vampirro rozstawia drabinę, ale na ring wpada Smela, który pluje jakąś zieloną substancją Vampirro w twarz ucieka.. Vampirro ma problemy ze wzrokiem, więc nie widzi co się dzieje. Wtedy podchodzi do niego Marco, chce mu pomóc, ale Vampirro nie poznaje go i zaczyna go obijać pięściami. Zdziwiony obrotem sprawy Marco wykonuje na swoim partnerze the Pandemonium (Evenflow DDT). Vampirro leży i próbuje dojść do siebie. Marco tymczasem obija Super Crazy’ ego. następnie rozstawia drabinę, wchodzi na nią i zdejmuje „Fuck The World Title”. Marco budzi sędziego i ten ogłasza wynik (Zwycięzcą walki i nadal FTW Championem jest: Marco) Vampirro schodzi z drabiny staje twarzą w twarz z Marco. Po chwili obaj podają sobie ręce. Vampirro bierze mikrofon.

 

Vampirro - To samo powietrze, ten sam smród, oto prawda o tej federacji. My jako emisariusze największej organizacji jaka kiedykolwiek istniała musimy bronić jej honoru. Musimy bronić honoru Polish Championship Wrestling!! (heel heat)

 

Marco - Cause when you are PCW... You are PCW for fuckin’ life! My Rebeliantz jesteśmy z PCW na całe pieprzone życie. W związku z tym mamy dla państwa pewną niespodziankę...

 

Vampirro wyjmuje skądś spray i na pasie „Fuck The World” pisze nim 3 litery.... P-C-W! (heel heat)

 

Jan Kowalski - Na brodę proroka! Toż to świętokradztwo!

 

Antoni Bryndza - Czy ten bombowy napis świadczy, że ten pas jest zrobiony z pcv?

 

Vampirro - Od tej pory ten pas ma być znany jako PCW Title!!!! (heel heat)

 

Marco wykonuje ten sam napis na plecach Crazy ‘ego.

 

Marco - Co do ciebie czubku... mam dla ciebie wyzwanie.... Na następnej gali zmierzysz się z Fuck The World Championem lub też PCW Champem – jak wolisz....  może wtedy nauczysz się by nie wchodzić nam w drogę!!!

 

Marco wykonuje Marco’s Spinning Buster na Super Crazy’m. Rozlega się Saliva - „Superstar”, Marco i Vampirro opuszczają ring przy sporym heel heacie. Na ring przybywają sanitariusze, którzy doprowadzają Crazy’ego do stanu używalności.

 

Jan Kowalski – Zastanawiam się co na to Esmeralda? PCW title?

 

Antoni Bryndza – Bombowe tworzywo! Lepsze niż azbest! Czyż wiesz, że mówią też na mnie: „Azbest Man”?!

 

Jan Kowalski – ........... (wyjmuje tabliczkę z napisem: „Bring back Tony!”)

 

 

(Widzimy szatnię Rebeliantz. Marco oraz Vampirro świętują to, co zrobili na parę minut temu. Nagle ktoś otwiera drzwi potężnym kopniakiem. Do szatni wpada Hangman z łańcuchem. Zaczyna obijać raz Vampirro oraz Marco. Gdy obaj członkowie Rebeliantz leżą na ziemi bez ruchu. Hangman przestaje ich katować)

 

Hangman - Pewnie chcielibyście dowiedzieć się, za co dziś oberwaliście. Otóż nie podoba mi się ten cholerny napis na pasie, który kiedyś należał do mnie. I nikt nie ma prawa bezcześcić tego pasa. Ten pas należy do EWE i jeśli nie zaprzestaniecie swoich działań, to zrobię wam z dupy jesień PCW. Dlaczego? Bo nie ma litości dla skurwysynów!!!!

 

(Hangman podnosi Marco i robi mu Egzekucję [cheer] i wychodzi)

 

 

(Zaledwie dwie minuty później widzimy korytarz hali. Dumnie kroczy nim Hangman ze swym łańcuchem w ręku. Niespodziewanie upada przed nim automat z Felko-colą)

 

Hangman - ???

 

Niespodziewanie wylatują drzwi od WC, z których wypada Rottweiler! (heel heat) Outlaw zaczyna okopywać Extreme Wrestlera, podnosi doniczkę z jakimś tam kwiatem i rozbija ją na głowie Johna.... w końcu zabiera jego łańcuch i po opluciu zwijającego się z bólu rywala odchodzi. Kamera przenosi nas na ring)

 

 

Antoni Bryndza – A teraz wszyscy dowiedzą się dlaczego Snake jest taki bombowy!

 

 

 

Juice vs Snake

 

 

 

Gra "Bottled Up" – KoRn i na ring wbiega Juice. Ma na sobie czerwoną koszulkę z żółtym napisem „Snakemania is still running wild”. Wchodzi on ring i czeka, aż wejdzie tam Snake.

 

Antoni Bryndza – Teraz czas na bombowego wężyka!

 

Rozlega się "Quite Bitter Beings" – CKY I na ring wchodzi… Snake (giga cheer + Snake! Snake! Snake!).

 

Antoni Bryndza - Snake! Snake! Snake! Janek… Bombowo prawda. To właśnie on Snake. Ten Snake. Snake z tych Snake’ ów. Bombowy Snake.

 

Jan Kowalski - Bombowa jak cholera Antek.

 

Snake rozpoczyna pozowanie na rampie. Po chwili zmierza na ring, pod drodze przybijając piątki z fanami. Snake chce wejść na ring. Juice siada na linach, aby mu to ułatwić. Juice wtóruje cheerującej publiczności. Gong. Wrestlerzy zaczynają krążyć wokół ringu. Snake nagle zdejmuje swą koszulkę i rzuca ją w publiczność. Juice robi to samo ze swoją. Snake jako pierwszy próbuje clothesline (giga cheer), ale Juice robi unik i przewraca Snake’a (heel heat). Juice lekko uderza się w głowę i pomaga wstać Snake’ owi. Duet cały czas krąży po ringu. Snake w pewnym momencie odbija się od lin i powala przeciwnika z clothesline (Snake! Snake! Snake!).

 

Antoni Bryndza - Całkiem bombowo. Jasiu coś taki cichy? Dawaj- Snake! Snake! Snake!

 

Snake słysząc jak publiczność cheeruje przykłada sobie rękę do ucha. Następnie przechodzi na drugą stronę ringu i robi to samo. Publika wznosi giga cheer. Snake podnosi Juice’a szykuje się do wykonania Anakondy, ale Juice przechodzi z niej do Hurricanrany, po której Snake przelatują nad linami.

 

Jan Kowalski - Chyba twój idol ma skromny repertuar ciosów co Antek?

 

Antoni Bryndza -  Zazdrościsz. A fe! Wstawaj Snake! Snake! Snake!

 

Snake wstaje. Juice stojący na ringu zaczyna zagrzewać publiczność do dopingowania Snake’a. (Snake! Snake! Snake!) Snake z powrotem wchodzi na ring (giga cheer). Juice podbiega do Snake’a, ale ten łapie go i Powerslam. Następnie pinuje 1..2..... kick out. Snake czeka, aż Juice wstanie. Gdy to się dzieje Snake próbuje wykonać clothesline, ale Juice kopie go w brzuch i wykonuje X- Factor. Następnie Juice wbiega na liny i skacze na swojego rywala z Moonsault. Juice pinuje 1..2.... Snake robi kick out!! (giga cheer)

 

Antoni Bryndza - O hell yeah! Snake znów wywiódł wszystkich w pole i nie dał się odliczyć On jest niesamowity.

 

Snake jakby słyszy słowa Bombowego Bryndzy, wstaje, whipuje Juice’a o liny i częstuje Tornado DDT. Następnie Snake odbija się od lin i wykonuje Leg Drop!! (Giga cheer + Snake! Snake! Snake!) Snake pinuje 1..2.. kick out. Snake kolejny raz pinuje 1..2.. kick out! Snake pinuje raz trzeci 1....2.... noga Juice’a na linach. Snake się podnosi i wykonuje na przeciwniku Vertical Suplex. Pinuje 1..2... kick out!

 

Jan Kowalski - Antoni, chyba Snake nie jest w najwyższej formie?

 

Antoni Bryndza - Że jak? Snake – 666 times PCW Polish Champion ma nie być w formie? Pogięło cię Ahmed?

 

Snake podnosi się. Czeka, aż Juice wstanie. Juice podnosi się, Snake próbuje kolejny clothesline, ale Juice wykonuje unik i częstuje rywala drop kick’ em. Następnie pinuje 1..2.. Snake robi kick out! (Giga cheer+ Snake! Snake! Snake!)

 

Antoni Bryndza - I co? Ja zawsze wierzyłem w Snake’a! A ty nie? Bo ja jestem bombowy, a ty nie!

 

Snake podnosi się, Juice łapie krzesło od jakiegoś pracownika EWE, podaje je Snake’ owi i wykonuje „Juice Daminator”... Juice robi roll up, ale po chwili puszcza rywala. Schodzi z ringu i rozstawia na nim drabinę. Staje na niej i czeka, aż rywal wstanie. Czeka, aż rywal wstanie. Juice pomaga publiczności dopingować Snake’a. (Snake! Snake! Snake!) Widząc, że Snake nie wstaje Juice krzyczy „to mnie boli bardziej niż ciebie” i skacze na Snake’a z 5 Star Frog Splash’ em, ale Snake się odsuwa i Juice spada ręką na krzesło. Juice trzyma się za rękę i zwija się z bólu. Snake pinuje 1..2..3. (Zwycięzca jest : Snake) (Giga cheer) Snake najpierw pozuje do publiczności. Następnie widząc, że Juice’ owi coś się stało w rękę, Snake pomaga mu i razem z nim wychodzi z hali. Widzimy, że prowadzi go do karetki.

 

Antoni Bryndza - Snake to bohater!!!!

 

 

(Biuro Esmeraldy Martinez. Esmeralda siedzi przy biurku z kości słoniowej. W pewnym momencie wchodzi do niego lekko obity po ataku Rottweilera John Hangman [cheer])

 

Esmeralda Martinez - Nie nauczono cię pukać??

 

Hangman - Nie obchodzą mnie wasze marne latynoskie konwenanse. Przyszedłem, bo chcę walki z....

 

Esmeralda Martinez - Ale ja już zaplanowałam dla ciebie walkę.

 

Hangman - What?

 

Esmeralda Martinez - Będziesz miał okazję spotkać chamów większych od siebie. Twoimi przeciwnikami będą Bubba Ray i The Claw! (cheer)

 

Hangman - Niech będzie, ale po za tym muszę dorwać Vampirro...

 

Esmeralda Martinez - A swego partnera wybierzesz sam.... z grupy którą wybrałam. Uga- Buga? (What?) Thalion (What?) Morgion (What?), Drak Avenger (What?)

 

Hangman - Wszystko jedno niech będzie ten ostatni. Dasz mi tę cholerną walkę z Vampirro, czy może mam rozwalić tę budę?

 

Esmeralda Martinez - Senior Hangman. Niech będzie. Ale masz być grzeczny. Teraz idź sobie, bo nie mam ochoty na....

 

Hangman - Ty zawsze masz na TO ochotę! (cheer/ śmiech)

 

(Hangman wychodzi zostawiając zdenerwowaną Martinez, pokazującą mu nie wiedzieć czemu język)

 

 

 

----------------------------------------------------------------
 
„Bombomania ciągle dziko biegnie!”
Oficjalny T-Shirt Serghio Placente [Antoniego Bryndzy]
Chcesz poznać smak bombowego życia?
Musisz po prostu mieć ten T-Shirt!
Bądź bombowy! 
Kup go tylko w EWF ShopZone! 
----------------------------------------------------------------

 

 

 

EWE World Championship:

Tanatos (c) vs Tommy Pain

 

 

Rozlega się Lacrimosa – „Darkness”... gasną światła... spod FeliXtronu wychodzą oglądani na poprzedniej gali mężczyźni, którzy wśród dymu i ognia ciągną za sobą trumnę. Za nią dumnie kroczy EWE Prezydent – Esmeralda Martinez. Mężczyźni parkują trumnę pod ringiem.... podnosi się wieko trumny i ze środka wychodzi Tanatos z EWE World title. Światła zapalają się, mężczyźni odchodzą ciągnąc za sobą trumnę i zostawiają ją obok rampy, w okolicach FeliXtronu. Martinez mówi coś do sędziego, tłumacząc mu jak ma się zapewne zachowywać podczas walki.

 

Jan Kowalski – Obecność Esmeraldy nie wróży niczego dobrego.

 

Muzyka zmienia się w Sepultura – „Roots, Bloody Roots” i witany sporym cheerem na ring wchodzi Tommy Pain.

 

Antoni Bryndza – To będzie bombowa walka!

 

Grudziński daje sygnał do rozpoczęcia pojedynku... Martinez schodzi z ringu i chodzi sobie w tamtych okolicach. Dochodzi do zwarcia... silniejszy Tanatos powala Paina z Clothesline, ten wstaje. Jednak obrywa z kolejnego Clothesline... Znów podnosi się... Tanatos znów próbuje Clothesline, jednak Pain unika ciosu, kopie rywala w brzuch i wykonuje na nim Tornado DDT.  Pain odbija się o liny... jednak World Champion uderza na nim Low Blow, a następnie powala z Clothesline...

 

Jan Kowalski – Tanatos zna chyba tylko ten jeden cios – Clothesline!

 

Tanatos wchodzi na narożnik i niespodziewanie skacze z Flying Elbow Drop, jednak Tommy odsuwa się i Pan Ciemności uderza w matę. Pain chwyta go za rękę i zaciąga do narożnika, gdzie zaczyna okopywać go. Nieoczekiwanie jednak Tanatos wykonuje mu kolejny Low Blow i kopniakiem odrzuca od siebie.

 

Jan Kowalski – O przepraszam... nasz umiłowany World Champion zna dwa ciosy – Clothesline i Claw Blow...znaczy się Low Blow.

 

Antoni Bryndza – Czyż to nie czyni go bombowym?

 

Jan Kowalski – Jak cholera.... 

 

Tommy Pain i Tanatos zwierają się. Sprytniejszy i trochę silniejszy okazuje się Tanatos i to on wykonuje Body Slam na swym przeciwniku. Następnie próbuje wykonać Elbow Drop, ale Pain robi unik. Tommy następnie wstaje i rzuca Tanatosa o liny, po czym próbuje wykonać Clothesline, ale Tanatos robi unik i skacze na Paina. Ten jednak łapie go w powietrzu i wykonuje Fallaway Slam.. pin….1...2... kick out.

 

Jan Kowalski – Niespodziewanie staliśmy się świadkami w miarę dynamicznej akcji.

 

Pain podnosi Tanatosa i sadza go w narożniku. Sam też na niego wchodzi i próbuje złapać Tanatosa do SuperPlex. Ten jednak się nie daje i po krótkiej szamotaninie to EWE World Champion wykonuje właśnie SuperPlex, pin....1.....2....kick out!

 

Antoni Bryndza – Jakie to straszne!

 

Tanatos denerwuje się... zaczyna się kłócić z sędzią, wtedy właśnie Pain wykonuje na nim Clothesline. Następnie szybko wchodzi na narożnik i skacze z  Diving Headbutt, pin....1............2.......... kick out! Tommy ma pretensję do Grudzińskiego, że ten za wolno klepał. Sędzia jest lekko zdenerwowany, lecz jego zachowanie oklaskuję stojąca poza ringiem Esmeralda. Pain nie próżnując podnosi Tanatosa, rzuca go o liny, ale ten rozpędzony wykonuje na nim Flying Lariat. EWE World Champion podnosi obezwładnionego rywala, odbija się od lin i wykonuje Swinging Neckbreaker, pin....1....2....kick out! Tym razem to Esmeralda ma pretensję do Grudzińskiego, że ten za wolno klepał. Tanatos podnosi Tommy’ego i wykonuje na nim Backbreaker. Tommy leży.... Tanatos próbuje wykonać na nim Leg Drop, ale ten robi unik. Pain odsuwa się do jednego z narożników i gdy widzi, że Tanatos wstaje kopie go w brzuch i wykonuje na nim Piledrivera, pin...1...2.... kick out! Esmeralda ma znów pretensję do Grudzińskiego, że za wolno klepał.

 

Antoni Bryndza – Ta Esmeralda jest be! Bzdika pani...

 

Tanatos wychodzi poza ring i po chwili wraca z krzesłem. Grudziński próbuje mu je odebrać, jednak Martinez rozkazuje mu, żeby zostawił Tanatosa w spokoju – co ten bojąc się utraty posady czyni. Tanatos czeka aż Tommy wstanie... gdy ten z trudem podnosi się... Pan Ciemności wymierza mu potężny cios w plecy! (EWF! EWF! EWF!) Tommy pada.... Tanatos zaczyna okładać go krzesłem... jeden raz... drugi... trzeci... czwarty... Grudziński nie reaguje, na co Esmeralda reaguje oklaskami. Mata wokół ringu staje się czerwona od krwi Tommy’ego, pin......1........2.......kick out! (cheer) Martinez wrzeszczy na Grudzińskiego, że za wolno klepał. Tanatos podnosi rywala i wyrzuca poza ring i po krótkiej chwili dołączając do niego. Następnie uderzając jego głową o barierki oddzielające ring od publiczności dociera na rampę, gdzie zostawia zwłoki Paina... Następnie schodzi na dół i otwiera swą trumnę, a po chwili już jest obok Tommy’ego.... Tanatos podnosi Paina w pozycję do Chokeslam... jednak ten kopie go w brzuch... odsuwa się trochę... chwyta go w pozycję do Painbringer [Running Tombstone] i uderza go na Tanatosie spadając wprost do trumny!!!! (EWF! EWF! EWF! EWF! EWF! EWF!)

 

Antoni Bryndza – Bombowo!!!

 

Pain szybko wyłazi z sarkofagu i wyjmuje stamtąd swego rywala, pamięta także by ładnie zatrzasnąć wieko trumny. Po chwili uderzeń głowy Tanatosa o barierki oddzielające ring od publiczności walcząca dwójka jest już z powrotem na ringu. EWE World Champion leży…. Tommy podnosi wcześniej użyte, a obecnie porzucone krzesło (cheer) Grudziński wrzeszczy do niego by tego nie robił.... Esmeralda stojąca poza ringiem zachęca go by spróbował trzasnąć Tanatosa. Tommy Pain zachowuje jednak mocne nerwy i rzuca krzesłem w stronę Esmeraldy (cheer) - nie trafiając jednak.  Pain doskakuje do nieprzytomnego Tanatosa... pin......1..............2..............................kick out! (heel heat) Tommy wścieka się na Grudzińskiego, że ten strasznie wolno klepał. Niespodziewanie Tanatos wstaje, chwyta Tommy’ego za ramię... odwraca go i chwyta go w pozycję to Tombstone! (heel heat)

 

Jan Kowalski – To już jest koniec!  

 

Niespodziewanie spod FeliXtronu wybiega Snake!!!!! (giga cheer + Snake! Snake! Snake! Snake! Snake! Snake! Snake! Snake! Snake!)

 

Jan Kowalski – Snakemania is running wild!

 

Snake wpada na ring… Esmeralda wrzeszczy na niego coś w stylu: “Spier****j!!!!!” Snake wpada na ring... powala Tanatosa! (giga cheer) Grudziński karze uderzyć w gong.... (Walka kończy się wynikiem nierozstrzygniętym) Snake chwyta Pana Ciemności i wykonuje na nim Anakondę! [Tombstone] (giga cheer). Snake zaczyna okopywać Tanatosa (giga cheer). Następnie schodzi z ringu... (giga cheer) .. zabiera ze stolika komentatorskiego EWE World title... (giga cheer) ... następnie wraca na ring.... (giga cheer) ... wchodzi na narożnik.... (giga cheer) i świętuje sobie, że ukradł pas... (giga cheer) Snake następnie stoi nad nieprzytomnym Tanatosem i coś tam po swojemu do niego mówi. Tymczasem Pain zrezygnowany opuszcza ring... gdy jest w okolicach FeliXtronu... podnosi się wieko trumny a ze środka wyskakuje Rottweiler! (heel heat) Outlaw trzymając w ręku łańcuch Hangmana uderza nim w Paina... a następnie wykonuje Drive in Terror....

 

Jan Kowalski – Na tym kończymy dzisiejszą Wrestlepaloozę.

 

Antoni Bryndza – Żegnają państwa: Serghio Placente [Antoni Bryndza] i Rigoberdo Valdesa [Jan Kowalski]

 

 

 

 

Transmisja urywa się.

EWF Corporation 2002

 

 


Podobała ci się gala? Nie cierpisz jej? Najlepiej będzie jak skomentujesz ją na FORUM.

Powrót na stronę główną


 

 Chcąc poznać powody takiej, a nie innej oceny RP kliknij TU