Powrót na stronę główną.

 

 

 

15.11.2002 – Terespol,

polsko-białoruskie przejście graniczne

 

 

(Widzimy stację kolejową w okolicach wyżej wymienionego miejsca. Widzimy Esmeraldę Martinez stojąca na peronie.... po chwili wjeżdża wielki, czarny pociąg towarowy. Wyskakuje z niego oddział elitarnych Funkcjonariuszy GRU w mundurach Armii Czerwonej. [rozpoznajemy ich po naszywce na ramieniu z logiem EWF i niżej umieszczonym napisem: GRU.]

 

Funkcjonariusz GRU – Towarzyszka Martinez?   

 

Esmeralda Martinez – Tak.... była Prezydent EWF...

 

Funkcjonariusz GRU – Wiem... wiem.... oto transport zesłańców...

 

Esmeralda Martinez – Cały pociąg?

 

Funkcjonariusz GRU – Towarzyszka myśli, że Rokossowski zesłał tam tylko kilku wrestlerów i paru pracowników EWF pojawiających się w TV? Tam pojechały setki pracowników byłego EWF Corporation... wszyscy z południowoamerykańskimi paszportami. Pracownicy naszych filii we Wiedniu, Pradze, Budapeszcie, Belgradzie, Bratysławie... wszyscy wsadzeni do pociągów takich jak ten i wywiezieni na Sybir... warunki gorsza niż dla psów... malutkie dawki jedzenia.... walka o przetrwanie... wszystko po to by Towarzysz Franciszek Aleksandrowicz mógł się utrzymać przy władzy.

 

Esmeralda Martinez – Aha.... ja poproszę Dagmarę Zielińską.... macie ją tam?

 

Funkcjonariusz GRU – Towarzyszka Zielińska... tak.... zaraz ją wydamy....

 

Esmeralda Martinez – A reszta tych ludzi?

 

Funkcjonariusz GRU – To są szczęśliwcy.... 500 ludzi... mamy ich wypuścić w Bieszczadach. 

 

Esmeralda Martinez – Że niby jak?

 

W tym momencie z jakiegoś wagonu wyskakuje brudna, kobieta, która wiesza się Martinez na szyi.

 

Esmeralda Martinez – Petruello?! To ty?

 

Dagmara Zielińska – Panienka Esmeralda! Tak długo czekałam! Wreszcie panienka wróciła!

 

Esmeralda Martinez – A mogłabyś ze mnie zejść? Ta sukienka kosztowała mnie 250 000 dolarów... 

 

(koniec videa.)

 

 

17.11.2002 – Zielona Góra

30 minut przed galą

 

 

(Widzimy parking przed zielonogórską halą. Wjeżdża na niego jakaś Wołga na ruskich numerach. Po krótkiej chwili wysiada z niej Kraven w radzieckim dresie i z torbą [także radziecką]. Nagle z jakiegoś innego samochodu wyskakuje Sandman, który strzałem z Polish title w tył głowy powala go. Następnie podnosi go i wykonuje Right into the Sand [Rockbottom] na maskę ruskiej Wołgi. Uśmiecha się, a następnie opuszcza parking.)

 

 

Wrestlepalooza – część właściwa

 

 

(Realizator pokazuje nam zielonogórską halę ze „standardowego i jakże popularnego lotu ptaka”. Jak tydzień temu także i teraz przed budynkiem protestują robotnicy żądający dymisji Franciszka Rokossowskiego. Na szczęście GRU kontroluje sytuacje i stara się nie dopuścić do wdarcia się tłumu do wnętrza budynku. Następnie przenosimy się do środka, gdzie wszystkie miejsca zostały już zajęte przez rozentuzjazmowany tłum. Podobnie jak tydzień temu ArenA wypełniona jest w stosunku: 5 % - robotnicy, 95 % - „zwykli” fani. Wierne Komitetowi Centralnemu te 5 % jak zawsze ubrane jest w czerwone barwy, ozdobione sztandarami ZSRR, portretami Lenina, Stalina, Kirowa, Ordżonikidze i innych zasłużonych komunistów, wzrok przykuwają także portrety Rokossowskiego [choć tych już nie wiele zostało] oraz transparenty przysięgające wierność wodzu: „Nie odchodź Wodzu!”, „Będziemy zawsze z tobą!”, „Ku chwale Rewolucji!”, „Razem pokonamy południowoamerykańską burżuazję”, „Nie oddamy EWF zachodnim imperialistom”, „Na brodę Fidela: pomożemy Ci!”, „Razem, aż do zwycięstwa!”, „Razem z Kraven, Szakalem i Wolfem zniszczymy wroga” i tak dalej... i tak dalej..... Normalni fani przynieśli ze sobą w miarę normalniejsze transparenty: „Rokossowski musi odejść!”, „Martinez – dobrze, że wróciłaś!”, „Hangman na EWF World Champa!”, „Brygada RR!”, „Marco! – chce mieć z tobą wnuki”, „Sandman – mój bohaterze!”, „Sandman – rzeźnik spod Konstantynopola!”, „Oddajcie Piaskowcowi turban!”, „Marco! Marco!”, „Rott – uważaj, bo cię ugryzę!”, „Wolf suxxx!” i tym podobne i równie chore rzeczy. Następnie realizator robi zbliżenie na stół komentatorski, gdzie dostrzegamy znany nam team komentatorów.)

 

 

Jan Kowalski – Witamy państwa na cotygodniowej Wrestlepaloozie.

 

Tony Hogański – To brzmi jak nazwa kiełbasy.

 

Jan Kowalski – Już to kiedyś mówiłeś. Jak zapewne wszyscy pamiętamy, tydzień temu do Extreme Wrestling Federation powróciła Esmeralda Martinez! Co, więcej fani przyjęli ją bardzo entuzjastycznie, co można rozumieć jako wybaczenie dawnych grzechów. Fani EWF są nastawieni przeciwko władzy socjalistycznej, że są skłonni pokochać nawet Esmeraldę.

 

Tony Hogański – Ja zawsze ją kochałem... szczególnie jej długie nogi.

 

Jan Kowalski – Przymknij się erotomanie.

 

Tony Hogański – Erotomanem to jest ta imitacja kraba zwana Hangmanem... a nie ja...

 

Jan Kowalski – Jak zapewne państwo widzieli przed rozpoczęciem Wrestlepaloozy Sandman zaatakował Kravena. Z tego co wiem został on przewieziony do szpitala i z informacji, które otrzymałem nie pojawi się on dziś na gali.

 

Tony Hogański – To wielka tragedia dla wszystkich fanów socjalizmu.

 

 

(Widzimy jakąś tam szatnię. Dostrzegamy tam Szakala, ku zdziwieniu wszystkich nie ma tam żadnej zielonej poświaty, ani niczego co wskazywałoby o istnieniu w tym miejscu gazów bojowych. Szakal przegląda akurat prasę codzienną. W pewnym momencie otwierają się drzwi i do pomieszczenia wchodzi Pan Józef z „Halogenem” w ręku.)

 

Pan Józef – Witaj Szakal! Słuchaj.... nie mógłbyś podpisać mi mojego wydania „Halogenu”, a potem przeprowadzę z tobą wywiad...ok.?

 

Szakal (biorąc do ręki swe dzieło) Hmmm..... NIE!

 

Łysy zaczyna rozdzierać „Halogen”, z kieszeni wyjmuje zapalniczkę i podpala resztki jakie z niej zostały. Następnie chwyta stojące obok krzesło i wymierza Józefowi potężnego chair-shota!!

 

Szakal – Hmmm.... Spierdalaj mi z tym gównem..... masz 4 sekundy żeby opuścić moją szatnię... inaczej zrobię ci krzywdę..... (Józef zalany we własnej krwi leży nieprzytomny) ..... 4........3.......2.........1..... (Szakal patrzy na roztrzaskanego Józefa) .... Jeszcze tu jesteś? Kazałem ci spierdalać....

 

Łysy chwyta Józefa „za szmaty” i wywala go z szatni. Następnie podnosi jakiś kij i z wysoko podniesioną głową podchodzi do kamery.

 

Szakal – Hmmm.... a mój wywiad? Skoro nie ma tego idioty przeprowadzę go sam ze sobą.... O co by mnie ten pieprzony Józef spytał... już wiem.... : ”Szakal mistrzu nad mistrzami, królu wrestlingu; co sądzisz o entuzjastycznym przyjęciu przez fanów powracającej Esmeraldy Martinez?” Hmmm.... Co? Gdzie wy wszyscy schowaliście swoje rozumy? W dupie? Czy nikt z was nie rozumie ile zła wyrządziła ta suka w EWF? Rozpiła się i zwiała z World Title!!!, a wy teraz witacie ją jak bohatera narodowego!! Co to do kur[**] jest?? Na szczęście nie wszyscy mają dziedzicznie syf zamiast mózgu. Nie będę stał spokojnie i obserwował jak ta długonoga szmata znów panoszy się w EWF. Nie, nie, nie.. [Szakal podnosi jeszcze mocniej głowie] i jeszcze raz KU[***] NIE!! NIE POZWOLE TEJ CIPIE NA TO!! [Szakal wstawia do tego agresywną minę i grozi kijem do kamery!] Co dalej? Hmmm.... „Królu królów, imperatorze światłości: co masz jeszcze do dodania?” Kiedyś pomagałem tej dziwce, lecz teraz role się odwrócą. Teraz z rozkoszą stanę na przeciwko niej i nie pozwolę na kolejny latynoski przewrót. Czerwona władza w EWF musi trwać nadal!! I dopilnuje tego choćbym musiał ganiać tą szmatę po całej hali i rozpier[*****] jej pupilków pod drodze. Tak, tak bo Esmeralda pewnie będzie znów dobierała sobie bandę naiwnych wrestlerów, których omami obietnicami wielkich wygranych. Kto tym razem stanie po jej stronie? Może Sandman? Albo Marco? Tudzież Pain? Tylko na tyle was stać? Chcecie być tylko sługusami tej szmaty? Cóż.. wasz wybór!! Zastanawiam się tylko kiedy pojawi się Tanatos, czyli ulubiona popierdółka Esmeraldy. Człowiek tak głupi jak wysoki i idealnie nadający się do brudnych gierek pani Martinezzzzzzz. Brudnych gierek w których nie będę już uczestniczył!! Hehe....

 

(Szakal uderzeniem kijem w kamerę – „wyłącza ją”. Wracamy na ring.)

 

 

Jan Kowalski – Jak państwo widzieli Szakal zmienił się....

 

Tony Hogański – Mistrz stwierdził, że musi skończyć pewien etap w jego życiu... uznał, że sprawdził się jako poeta... jednak to nie było to... mistrz, chce nawiązać do okresu swej świetności i odzyskać EWF World title....

 

Jan Kowalski – To wstrząsające..

 

Tony Hogański – Jak meteoryt, który rzekomo zlikwidował dinozaury... Trzeba by było zapytać się Sandmana co wtedy czuł.

 

 

 

EWF World title Tournament

Runda wstępna:

-----------------------------------------------------------------------------------------------

 

 

Hardcore match:

Halloween vs Viking vs Tool

 

 

 

Rozlega się "Out Of My Head" – Puddle of Mudd…. Przy prawie zerowej reakcji publiczności na ring wychodzi Halloween. Meksykanin wchodzi na narożnik i pokazuje różne obraźliwe gesty pod adresem tłumy, go jednak nie generuje prawie żadnego heatu.

Następnie słyszymy "No one Know" – Queens of the Stone Age… spod FeliXtronu wyłania się Viking w stroju bojowym! Generuje to lekki heel heat. Viking wymachuje na lewo i prawo swoim młotem.... gdy wchodzi na ring poprawia swą lekko odklejająca się brodę.

Słychać "Everything Ends " – Slipknot…. Spod FeliXtronu przy całkiem sporym cheerze wybiega Tool...

 

Tony Hogański – Jak ja kocham te walki młodych wrestlerów. To jest przyszłość EWF! Z nich wyrosną drugie Szakale, Kraveny, Wolfy... ale to dopiero za 300 lat.... może wtedy Sandman będzie już zaszczytnym emerytem....  hahaaha… niezły kawał mi się udał... hahaha... Sandman na emeryturze... hahaha...

 

Jan Kowalski – Przymknij się już. 

 

Tool wpada na ring i natychmiast powala swoich rywali Double Clotheslinem... następnie podnosi upuszczony młot Vikinga.... czeka, aż ten wstanie i gdy to się dzieje wymierza mu potężnego młot-shota! Viking leży.... Tool nie próżnuje... wychodzi poza ring... zagląda pod matę i zaczyna wyrzucać stamtąd różnego rodzaju hardcore stuff... stoły, krzesła, drabiny, śmietniki, popiersia Lenina, flagi ZSRR, hydranty, gaśnice.... następnie wraca na ring i natychmiast obrywa drabiną rzuconą przez Halloweena. Meksykanin wchodzi na narożnik i skacze z Flying Elbow na przyduszonego drabiną Toola. Następnie rozstawia stół... kładzie na niego Toola.... po czym rozstawia drabinę... wchodzi na nią.... pokazuje tam jakiś gest w stronę publiki (prawie niesłyszalny heel heat) i skacze z Rocker Dropper [Guillotine Leg Drop] na rozstawionego na stole Toola.... ten jednak w ostatniej chwili ześlizguje się.... a Halloween roztrzaskuje się na stole!!! (lekkie: EWF! EWF!)

 

Tony Hogański – Dlatego lubię walki tych wielbłądów z dolnych części karty…. Są tacy zabawni....

 

Tool wstaje i widzi roztrzaskanego rywala... odwraca się i w tym momencie otrzymuje chair-shota między oczy od Vikinga! (lekki heel heat) Viking nie próżnuje... podnosi gaśnice i zaczyna okładać nim Toola... Podnosi go... odbija o liny i zakłada Sleeper Hold.... trzyma go chwilę w uścisku... w końcu puszcza... odbija się o liny i wykonuje na wstającym rywalu Neckbreaker. Następnie podnosi krzesło i zaczyna okładać nim Toola po brzuchu. Po wymierzeniu około 4 strzałów przestaje.... podnosi rywala i natychmiast otrzymuje Low Blow! Cała trójka wrestlerów leży.... po krótkiej chwili zaczynają podnosić się Tool i Halloween. Pierwszy wstaje Halloween i wraca do zabawy sprzed kilku minut, znaczy się okładania Toola.... chwyta go i wyrzuca poza ring! Meksykanin widzi powoli wstającego Vikinga.... podnosi jego młot i zrzuca mu prosto na głowę.... następnie rozstawia kolejny stół.... kładzie na nim nieprzytomnego Vikinga.... po czym wchodzi na narożnik i skacze na niego ze Swanton Bomb przy okazji rozbijając stół!! (średnie: EWF! EWF! EWF!)

 

Jan Kowalski – Halloween po okresie jobbowania odzyskał chęć do walki.

 

Tony Hogański – Jakie to przejmujące. Ja w tym czasie poczytam gazetę.... (Tony wyjmuje coś tam spod biurka) .... „Gazeta Wyborcza”... czy to nie czasem jakieś centroprawicowe pismo?

 

Jan Kowalski (uśmiechając się) Nie... oni popierają socjalizm... pochwal się potem Frankowi, że to czytasz.  

 

Halloween szybko wstaje i wychodzi poza ring... tam Tool powoli dochodzi do siebie.... Halloween pomaga mu, więc wstać... w nagrodę Tool daje mu potężnego Low Blowa! Następnie rzuca go o barierki... chwyta za włosy i zaczyna uderzać jego twarzą o barierki oddzielające ring od publiczności.... jeden raz... drugi... trzeci.... czwarty.... piąty... szósty…  Następnie wrzuca go wprost na metalowe schodki…. Po czym podnosi Halloweena.... wchodzi z nim na wyżej wymienione schody i wykonuje mu na nich Tool Efect  [Evenflow DDT]!! (EWF! EWF! EWF!)

 

Jan Kowalski – Może jednak pomyliłem się co do tej chęci do walki.

 

Tony Hogański – Jaka ciekawostka! „Członkostwo w Unii Europejskiej od 1 maja 2004 r.? Taką datę chce nam zaproponować europejska Piętnastka”... Czy EWF popiera wstąpienie Polski do UE?

 

Jan Kowalski (uśmiechając się) Oczywiście! To zgodne z ideologią marksistowsko-leninowską! Zaproponuj Franciszkowi zorganizowanie kampanii na rzecz wstąpienia Polski do Unii.. na pewno cholernie się ucieszy.... 

 

Halloween leży... Tool podnosi go i wrzuca na rosyjski stół komentatorski. Następnie wchodzi tam z nim i próbuje wykonać na nim Piledriver... jednak ten jakimś ostatkiem sił przerzuca go na sobą, tak że ten przelatuje nad barierkami i rozwala się wśród publiczności! (leciutkie: EWF!) Halloween jednak jest zmęczony i pobity i robi sobie krótki odpoczynek na ruskim stole. Realizator robi zbliżenie na ring, gdzie Viking nadal leży roztrzaskany na resztkach stołu.

 

Jan Kowalski – Korzystając z chwili przerwy. Powiedz mi Tony co ty tam wyczytałeś jeszcze?

 

Tony Hogański – O! Na przykład to... „Biskupi przeciw wojnie. Inwazja na Irak byłaby niemoralna – uznali amerykańscy biskupi i potępili planowaną rozprawę z Saddamem Husajnem”... Saddam Husejn? Czy to nie ten miły pan z wąsem u którego zorganizowaliśmy Wrestlepaloozę jakieś pół roku temu?

 

Jan Kowalski – Ten sam.

 

Tony Hogański – Pamiętam te fajne rakiety co nam pokazywał.... byliśmy tam w jednym muzeum sztuki babilońskiej z XIII w.p.n.e. – pamiętam, że na jednym starym garnku widziałem Sandmana!  

 

Halloween w końcu podnosi się.... spogląda na leżącego wśród publiczności Toola... i natychmiast skacze na niego z 5 Star Frog Splash! Jednak Tool odsuwa się i Halloween spada na kilka rozstawionych krzeseł, które opuścili fani! (lekkie: EWF! EWF!)

 

Jan Kowalski – Już drugi raz dzisiaj Tool mu się odsunął.

 

Obaj leżą... w końcu pierwszy wstaje Tool... podnosi jakieś tam krzesło i zaczyna wymierzać chair-shoty roztrzaskanemu Halloweenowi... jeden raz... drugi... trzeci... czwarty... w końcu przestaje... odrzuca krzesło i przeskakuje nad barierkami zostawiając wśród fanów nieprzytomnego rywala. Tymczasem na ringu wstał Viking... podniósł swój młot i zaczął rozmyślać co się dzieje i ogólnie jaki jest sens wszechświata. Tool powoli wchodzi na ring... Viking nie widzi go.... partner Marca natychmiast wykonuje mu potężnego Roll Upa.... pin………1………..2……….kick out! Tool za bardzo nie może uwierzyć... podnosi śmietnik i kładzie go na głowie rywala... ten zaczyna wymachiwać rękoma i krzyczy: „Ciemność widzę! Widzę ciemność!”.... Tool podnosi jego skandynawski młot i zaczyna uderzać nim po zapuszkowanej głowie Vikinga.... wymierza EWF!)

 

Tony Hogański – Ohhh! Jak zabawnie!

 

Jan Kowalski – Skończyłeś czytać?

 

Tony Hogański – Dotarłem do działu „Kultura” i nic nie rozumiem.   

 

Tool wyjmuje Vikinga ze śmietnika... ten za bardzo nie wie co się dzieje... Tool wykonuje na nim Last Word [DVD Front Slam], pin....1.....2.......3! (Zwycięzcą, który uzyskuje awans do następnej rundy turnieju jest: Tool!)

 

Jan Kowalski – Tak, więc Tool będzie walczył w następnej rundzie i ma on szansę zdobyć EWF World title.

 

Tony Hogański – A Sandman jest młody. 

 

 

Rozlega się "Nie ma litości" i na ring przy wielkim cheerze wchodzi John Hangman. eXtreme Wrestler bierze mikrofon i ucisza publiczność.

 

John Hangman – Yo... Tydzień temu kolejny raz zostałem oszukany. Kolejny raz oszukani zostali fani. Kolejny raz jakiś skurwysyn przeszkodził mi w uczciwym zwycięstwie. I on za to zapłaci, bo nie ma litości dla skurwysynów! (cheer) Nie pozwolę by znowu ktoś mi przeszkodził. I nie ważne czy będzie to Szakal, Wolf, Rokossowski czy Bóg wie jeden kto. O władze w Extreme Wrestling Federation walczy dwoje ludzi. Do żadnego z nich nie mam szacunku. Latynoska suka pokazała już, co umie, a raczej czego nie potrafi.. Rokossowski atakując mnie tydzień temu podpisał na siebie wyrok. Wojna o stołki się rozpoczęła, ale federacja się wali. Wrestlerzy nie bronią swych pasów miesiącami, każda walka pełna jest interwencji i oszustw. Nie w takiej federacji chce walczyć. Cały ten bałagan nie jest godny bym w nim brał udział. Dlatego też... odchodzę z EWF!!! (What? What? What?) I nikt mnie nie powstrzyma....

 

Nagle jak na zawołanie gra U2 – „Beautiful Day” i na rampie pojawia się Esmeralda Martinez. (spory cheer) Wchodzi na ring i staje naprzeciw eXtreme Wrestlera.

 

John Hangman – Martinez? Jesteś ostatnią osobą, którą ujrzeć się teraz spodziewałem. Powinnaś się cieszyć John Hangman opuszcza EWF. Czego tu chcesz?

 

Esmeralda Martinez – Przyszłam tutaj, na ten ring, żeby cię... przeprosić! (What? What? What?)

 

Hangman patrzy na Martinez ze zdziwieniem. Ona ręka wskazuje na telebim, na której pojawiają się elementy toczonej kilka miesięcy temu wojny Hangman vs Martinez.

 

Esmeralda Martinez – Przepraszam cię za to wszystko. Źle robiłam zwalczając cię. Jesteś jedna z największych gwiazd EWF i federacja nie może się obejść bez ciebie. Hangman przepraszam cię i oficjalnie proszę byś przemyślał swoją decyzję.

 

Martinez wyciąga dłoń w stronę Hangmana. Hangman robi to samo, lecz w ostatnim momencie cofa rękę.

 

John Hangman – Nie mogę ci podać ręki, nie mogę pozostać w federacji, bo taka suka jak ty nie może przeprosić takiego faceta jak ja. Teraz lepiej opuść ten ring jeśli nie chcesz dostać tego, na co zbierałaś sobie przez okres swoich rządów.

 

Esmeralda Martinez – Hangman. Wybaczam ci, jak zwykle najpierw mówisz, potem myślisz. Teraz EWF będzie inne... wolne od głupiego socjalizmu... Rokossowskich...Józefów.... EWF cię potrzebuje! Jeśli mi pomożesz zapanuje tu uczciwość.... EWF potrzebuje cię....  ja zmieniłam się. Chce zaprowadzić tę federację na należne jej miejsce na firmamencie światowego wrestlingu . Dlaczego nie chcesz walczyć w Extreme Wrestling Federation?

 

John Hangman – Udało ci się oszukać wielu wrestlerów. Udało ci się oszukać fanów. Nawet udaje ci się oszukiwać samą siebie. Ale latynoska suko.... nigdy nie uda ci się oszukać John Hangmana. Because John Hangman is eXtreeeeeeeeme Wrestler !! (cheer)

 

Hangman schodzi z ringu i opuszcza arenę przy niebywałych owacjach. Martinez stoi chwilę zdziwiona postępowaniem Hangmana, a następnie sama opuszcza ring.

 

Jan Kowalski – Hangman opuścił EWF!

 

Tony Hogański – Nareszcie! Koniec z krabem! To najszczęśliwszy dzień w życiu każdego fana EWF!

 

 

(Widzimy jeden z korytarzy prowadzących do wyjścia. Idzie nim John Hangman. Nagle zaczepia go Tommy Pain.)

 

Tommy Pain – Hangman zwariowałeś? Jak to sobie wyobrażasz? Musisz zostać w EWF. Wiesz jak nie lubię eSeSmeraldy, ale ona ma rację... musisz zostać.

 

John Hangman (odepchnąwszy Paina) Ja nic nie muszę. VIP. Nie próbuj mnie powstrzymać. Nigdy.

 

(Hangman podaje rękę Painowi, a następnie wychodzi. Realizator przenosi nas powtórnie na ring.)

 

 

Tony Hogański – Hakuna-Matata! To już koniec Hangmana!

 

 

 

Hardcore match:

Monk vs Salar vs El Satanico

 

 

 

Rozlega się ERA – „Ameno”.... po kilku minutach puszczania muzyki nikt nie wychodzi.

 

Jan Kowalski – Drodzy państwo. Dostaje informację, że ta trójka wrestlerów nie raczyła wyjść na ring i toczy walkę na zapleczu.

 

Realizator pokazuje nam jeden z korytarzy.... widzimy Monka, Salara i Satanico walczących wśród różnych hardcorowych przedmiotów. Salar i Monk właśnie zaczęli razem współpracować by zniszczyć Satanica. Monk podnosi satanistę... wtedy Salar rozpędza się i powala go Clotheslinem... następnie sam go podnosi, a Monk wymierza wspólnemu wrogowi potężnego puncha. Satanico leży…. Monk podnosi krzesło i uderza nim Satanica w plecy.... wymierza mu ochoczo trzy chair-shoty prosto w jego plecy.... bierze zamach na czwartego i strzela nim Salara prosto w twarz! Salar leży…. Monk podnosi go.... i wykonuje mu Piledriver wprost na leżące na posadzce krzesło! (EWF! EWF!)

 

Tony Hogański (nadal czytając “Wyborczą”) O! Będzie fuzja Comcast i AT&T Broadband.

 

Jan Kowalski – A co to?

 

Tony Hogański – Nie mam pojęcia.

 

Monk podnosi Satanica... jednak ten natychmiast wykonuje mu Low Blow... rzuca o ścianę... a gdy ten się na niej zatrzymuje skacze na niego z Drop Kickiem.... Monk robi sobą dziurę w ścianie i wpada do jakiegoś pomieszczenia po drugiej stronie. Wchodzi tam za nim... okazuje się, że obaj panowie znaleźli się w barze. 

 

Tony Hogański – Na brodę Proroka! Nigdy tam nie byłem!

 

Jan Kowalski – Psie żarcie...

 

Tony Hogański – To Rottweiler jest tam szefem kuchni?

 

El Satanico podnosi Monka w pozycję do Powerbomba.... ten w desperackim akcie ratunku zaczyna wymierzać mu kilka punchy... ale Satanico doprowadza do tego czego chciał, czyli rozbicia Monka na jednym ze stołów!! (EWF! EWF!) Satanico podnosi rywala i zaczyna uderzać jego głową o ścianę…. Wymierza mu jeden cios.... drugi... trzeci... czwarty...piąty...szósty... siódmy...  Następnie wrzuca go na ladę baru.... wchodzi tam z nim i wykonuje mu Neckbreaker. Następnie wyjmuje skądś tam butelkę wódki „Kravenowy łyk™” i rozbija ją na głowie duchownego! (EWF! EWF! EWF!) Satanico nie próżnuje… podnosi Monka i rzuca go o malutki automat z Felkocolą... Następnie porzuca rywala... wyjmuje z jakiejś tam lodówki kilka butelek „Kravenowego łyku™”... układa jakieś 10 butelek na jednym z barowych stołów.... następnie podnosi Monka i rozbija go potężnym Jacknife Powerbombem!!!!!! (EWF! EWF! EWF! EWF!)

 

Jan Kowalski – Monk nie będzie tego wspominał miło...

 

Satanico pinuje…….1………..2……….przerywa Salar!!!! Który to oprzytomniał i widząc dziurę w ścianie wkroczył do baru, a widząc pinującego Satanico przerwał jego niecny zamiar. Zjawiają się sanitariusze, którzy pakują mnicha na wózek na kółkach i wynoszą go z baru. El Diablo i Sosna zaczynają brawl.... w końcu Salar chwyta rywala za kark i wrzuca wprost na okno, tak że Satanico rozbija szybę i ląduje na zielonogórskiej ulicy!!!! (EWF! EWF! EWF!) Salar przechodzi przez miejsce, gdzie jeszcze niedawno znajdowało się szkło i zaczyna okopywać Satanico. Salar podnosi rywala i wykonuje mu Piledriver wprost na chodnik... pin....1........2.......kick out! Salar nie może uwierzyć i wrzeszczy na sędziego. Sosna podnosi znajdującą się tu ławkę i zaczyna okładać nią pobitego sługę szatana. Wymierza w sumie jakieś 3 ciosy owym „miejscem siedzącym”... podnosi go... i otrzymuje Low Blow!

 

Jan Kowalski – Abdel będzie niepocieszony.

 

Tony Hogański – A kim on jest dla Selera?

 

Jan Kowalski – To jakiś jego „przyjaciel od serca”.

 

Obaj wrestlerzy leżą na zielonogórskim chodniku... przechodnie są zdziwieni widokiem dwóch dziwnych typków... leżą i leżą... mija kilka minut... w końcu pierwszy podnosi się Satanico.... chwyta także wstającego Salara i wykonuje mu Chokeslam wprost na hydrant!!!! (EWF! EWF!) “Pomoc dla strażaków” lekko uszkodziła się I zaczyna wypluwać z siebie wielkie ilości wody.

 

Tony Hogański – Prysznic sobie zrobili!

 

Jan Kowalski – Twój mistrz nie zna tego pojęcia.

 

Satanico podnosi Salara i oddala się z nim od strzelającego wodą hydrantu. Walka toczy się teraz na środku ruchliwej drogi wśród stojących w korku samochodów. Satanico chwyta Salara i wykonuje mu Hellraiser [Tiger Driver] na maskę jakiejś tam taksówki ... pin.... sędzia liczy….1……2……..3! (Zwycięzcą, który uzyskuje awans do następnej rundy turnieju jest: El Satanico!) 

 

 

Rozlega się Krasnaja Armija Chór – „Partizana”... przy przeogromnym heel heacie spod FeliXtronu wychodzi Franciszek Rokossowski.... Pierwszy Sekretarz wesołym krokiem wchodzi na ring... w jego stronę zaczynają lecieć różnego typu kubki i opakowania.

 

Franciszek Rokossowski – Towarzysze! Towarzyszki! Jak wszyscy wiemy tydzień temu do Komitetu Centralnego wepchnęła się pewna nie miła mi i z pewnością wam osoba.... Mówię tu o tej kapitalistycznej suce... Esmeraldzie Martinez (cheer) .... Czy już nie pamiętacie jej rządów w EWF? Nie pamiętacie ile jej południowoamerykańska burżuazja wyrządziła złego EWF! Nie pamiętacie już tego? (Wypierdalaj! Wypierdalaj!) Widzę, że nie.... ale nie przybyłem mówić tu o tym.... Chciałbym zaprosić na ring.... Sandmana!!! (cheer) 

 

Muzyka zmienia się w "Astronomy" zespołu Blue Oyster Cult.... na ringu wśród dużego cheeru pojawia Sandman z PCW Polish title na ramieniu.

 

Sandman – Czego chcesz ode mnie ty komunistyczna....

 

Franciszek Rokossowski – Spokojnie Towarzyszu... tylko spokojnie.... Jak wszyscy wiemy Sandman jest PCW Polish Champem.... właśnie... czym jest PCW Polish title? Pas nieistniejącej federacji przywrócony w Extreme Wrestling Federation przez faceta z wyrytym na czole napisem: „EWF”.... mowa tu o Vampirro.... który w tej chwili realizacje swe marzenia na Syberii.... Wszyscy wiemy, że PCW umarło... wielokrotnie próbowano uratować tego trupa... ale nie wyszło.... Ostatnią próbę przywrócenia PCW podjął Vampirro, który zorganizował taką mini-inwazję na EWF... jednak za bardzo mu nie wyszło.... dlaczego o tym mówię.... bowiem w PCW jest teraz 666 times Polish Champion Sandman... ikona Polish Championship Wrestling.... dlatego też chciałbym przyznać Polish title właśnie Sandmanowi.... KC EWF ofiarowuje Sandmanowi Polish title dożywotnio.... w uznaniu zasług....

 

Sandman – Szczerze mówiąc jestem zdziwiony... ale przyjmuje ten dar.... Polish title tylko w moich rękach był coś warty.... stracił jednak w ostatnim czasie wiele z dawnej świetności... jednak w ostatnich tygodniach tu w EWF odzyskał dawny blask.... jestem zaszczycony, że mogę go otrzymać...

 

Tony Hogański (ocierając chusteczką łzy) Jakie to wzruszające! To ten turecki styl podziękowań.... Poza tym... tak kończy się historia Polish title.... tytułu, który sam posiadałem.... ja... Tony Hogański byłem Polish Champem....

 

Sandman (przyjmując Polish title) Dziękuje.... Rokossowski.... ale to nie zmienia faktu, że jesteś pieprzoną, komunistyczną świnią!!!!! (giga cheer)

 

Sandman powala Rokossowskiego Clotheslinem! (mega cheer)

 

Jan Kowalski – Clothesline spod Konstantynopola! Clothesline spod Konstantynopola! Clothesline spod Konstantynopola! Nie mogę uwierzyć własnym oczom!!!

 

Rokossowski wstaje.... wtedy Sandman chwyta go i wykonuje Right into the Sand [Rockbottom]!! (mega cheer) Rozlega się "Astronomy" zespołu Blue Oyster Cult i Sandman przy owacji na stojąco opuszcza arenę.

 

 

(Przenosimy się na zaplecze, a dokładniej miejsce znajdujące się tuż za FeliXtronem. Widzimy Sandmana, który dopiero co opuścił arenę.... niespodziewanie zza jakiejś skrzyni wychodzi Kraven, który natychmiast powala Sandmana swoim łomem!!! (heel heat) Następnie podnosi go i jeszcze raz wymierza mu celny cios łomem w czoło.)

 

Kraven – Pierwszy strzał był za wydarzenie na parkingu... drugi....za atak na Rokossowskiego.... nie zaczynaj z władzą socjalistyczną, bo źle się to dla ciebie skończy....

 

(Realizator przenosi nas ponownie w okolice stolika komentatorskiego. Rokossowski dopiero co oprzytomniał i powoli opuszcza arenę.)

 

 

Jan Kowalski – Tak, więc Kraven pomścił atak Sandmana na Rokossowskiego.

 

Tony Hogański – Bardzo dobrze.... Sandman myśli, że jak ma sto milionów lat to wszystko mu wolno...

 

 

 

-----------------------------------------------------------------------------------------------

"Kravenowy łyk™”

Najlepsza rosyjska wódka produkowana w Sankt Petersburgu!

Czy wierzysz we władzę ludową w EWF?

Czy chcesz poczuć się jak ikona rosyjskiego wrestlingu?

Teraz masz okazję!

Jedyna w swoim rodzaju wódka z wizerunkiem Kravena!

Do nabycia tylko w EWF ShopeZone!

Dostępne wersje:

0,25 litra

0,5 litra

1 litr

1,5 litra

beczka [5 litrów]

[Cena zależy od wybranej wersji]

-----------------------------------------------------------------------------------------------

 

 

 

Tony Hogański – Jak tak dalej pójdzie Kraven stanie się radziecką wersją Dziecka Komercji.

 

Jan Kowalski – On był niepowtarzalny... nikt tak jak on nie umiałby sprzedać własnej matki, żony, teściowej i wujka gratis.

 

 

Nagle gra U2 – „Beautiful Day” i na rampie pojawia się Esmeralda Martinez, która szybkim krokiem wchodzi na ring. (spory cheer)

 

Esmeralda Martinez – Witam ponownie... Zauważyła, że nasz drogi przygłup Rokossowski przyznał Sandmanowi Polish title w dożywotnie posiadanie.... no cóż.... nie przewidział, że otrzyma za to małą porcję Right into the Sand....jednakże ja nie mogę być gorsza od pana Pizarro... dlatego też zapraszam na ring Super Crazy’ego! (cheer)

 

Słychać Limp Bizkit – „My Way”.... na ring przychodzi Crazy z TV title w ręku.

 

Esmeralda Martinez – Crazy! Jesteś TV Champem.... jesteś niepokonany od roku z hakiem... zdobyłeś ten pas na Wrestlepalooza X, 6.11.2001.... dziś wypada nam Wrestlepalooza XXXIX, 17.11.2002.... a ty nadal jesteś tym TV Champem.... przez rok nikt nie odebrał Ci tego tytułu.... onegdaj drugiego co do hierarchii tytułu w Extreme Wrestling Federation.... dlatego, więc dzisiaj... przyznaje Ci EWF TV title w wieczyste posiadanie.... Panie i panowie przywitajmy dożywotniego TV Champa – Super Crazy’ego!

 

Super Crazy – Jestem wdzięczny za ten gest... rok temu pokonałem Tanatosa w finale turnieju o TV title... nie sądziłem, że po roku będę nadal Champem.... cieszę się, że otrzymałem ten pas...jestem głęboko wdzięczny..

 

Crazy podnosi TV title w górę i opuszcza ring... następnie czyni do Esmeralda....

 

 

Jan Kowalski – Esmeralda nie mogła być gorsza od Pizarro i też przyznała komuś jakiś pas dożywotnio.

 

Tony Hogański – W sumie to bardzo dobrze.... TV title i tak było do dupy.... przypominam też państwu, że ja byłem Polish Champem!

 

Jan Kowalski – Przyszedł wreszcie czas na eliminacje do turnieju głównego!

 

 

 

EWF World title Tournament

Eliminacje do turnieju głównego:

-----------------------------------------------------------------------------------------------

 

 

Elimination match:

Marco vs Bubba Ray vs El Satanico vs Tool

 

 

 

Rozbrzmiewa entrance theme El Satanico który po chwili zjawia się na ringu.

Slipknot- "Everything Ends".. Nadchodzi Tool…

Rozbrzmiewa Cypress Hill - "Marijuana Locos".. W stronę ringu zmierza były Polish Champ- Marco.

Słychać "Iron Man" Black Sabbath.. Spod FeliXronu wyłania się skoncentrowany Bubba Ray..

 

 

Jan Kowalski – 

Tony Hogański – El Satanico i Tool będą nudzić widzów już drugi raz dzisiaj.

 

Marco z Tool'em uśmiechnięci podają sobie ręce.. El Satanico z nienawiścią w oczach patrzy na pozostałych wrestlerów.. Skoncentrowany Bubba patrzy na Satanico... Po czym rzuca się w stronę Tool'a... Bubba przeważa w brawlu z Toolem, El Satanico tymczasem robi rozbieg i potężnym Big Boot uderza Marco tak, że ten aż wypada z ringu!..  Bubba whipuje Toola o liny, po czym wykonuje cruiserowi Belly To Belly Suplex.. Bubba odwraca się zadowolony... po czym wpada wprost na rękę Satanico...!  Satanico wykonuje Dudley'owi Chokeslam!.. 1...2....Bubba wykopuje.. Marco wchodzi na ring... Tool podnosi się i wchodzi na jeden z narożników.. Marco wykonuje Head Scissors El Satanico!.. Tool tymczasem skacze na Sługę Szatana z Sick Dive! [Swanton Bomb] Devil's Pact świętują przy wielkim cheerze publicznośći... Wtedy jednak Bubba Ray z Double Clothesline powala zarówno Toola, jak i Marco.... Bubba wykonuje Marco Brainbuster.. Ray dobija dwoma Elbow Dropami i stara się odliczyć niedawnego Polish Championa..1...2.. kick out.. Tool podbiega do Bubby i powala Raya z Superkick.. Tool odbija się od lin i uderza Bubbę z Dropkick Into Face.. Tool szybko wykonuje Springboard Moonsault Bubbie! ...1...2.... Bubba z shoulder up!.. El Satanico wstaje i podchodzi do opierającego się o liny Marco.. Sługa Szatana przeważa w brawlu, Marco pada... Tool podbiega do Satanico i wykonuje mu Hurricanranę!... Marco wdrapuje się na narożnik i skacze na El Satanico z Overfleet! [5 Star Frog Splash]...1....2.....3! (El Satanico zostaje wyeliminowany) Bubba natychmiast powala Toola… Marco wstaje po czym sam również zalicza glebę po Clothesline'ie od byłego 2 x Tag Champ'a..

 

Jan Kowalski – Mamy dwóch na jednego..

 

Tony Hogański – Dwóch karłów kontra tłuścioch. Szanse wyrównane.

 

Bubba podchodzi do Toola.. Bubba rozpoczyna wykonywanie jakiejś akcji, Tool jednak wykonuje silne Inverted DDT... Tool ze Springboard Moonsault... 1…2…wykop. Marco podchodzi do Toola.. Tool staje naprzeciw tag partnera... Obaj ruszają ramionami, patrzą się przez moment na publiczność, po czym.. Dochodzi do zwarcia!.. Marco z whipem, Tool pada pod wpływem Spinning Wheel Kick'a.. Marco rozpoczyna "ceremonię" związaną z Supersonic Drop (Worm zakończony Leg Dropem), jednak Tool w ostatniej sekundzie przesuwa się i Marco wali w matę... Tool natychmiast wchodzi na narożnik.. Marco wstaje.. i Dostaje Missile Dropkickiem!.. Tool zastanawia się przez chwilę czy odliczać kolege.. OD tyłu do Toola podchodzi Bubba Ray.. Bubba Bomb!!!! Pin....1....2.....3 (Tool został wyeliminowany) Marco starał się przerwać pin... eMaRcEo nie dowierza.. Tool sturluje się z ringu... Marco rozpoczyna brawl z Bubbą!

 

Jan Kowalski – Marco lub Bubba Ray zmierzą się w finale turnieju!

 

Jan Kowalski – To takie ekscytujące!

 

Bubba z Irish Whip.. Po chwili Splash… Bubba rzuca Marco w przeciwległy narożnik… Bubba Ray pokazuje, że będzie chciał wykonać Bronco Buster!... Bubba rozpędza się i wykonuje Bronco Buster'a Marco!!!!!!! (X-Pac Sucks plus Holy Shit chants) Bubba ciągnie Marco na środek ringu.. Ray wchodzi na narożnik, przymierzając się do Diving Headbutt… Marco odsuwa się, Bubba wali w matę!!… Teraz to Marco wdrapuje się na narożnik.. eMaRcEo skacze z Corkscrew Planchą.. Ale teraz to Bubba się odsuwa!... Bubba schodzi z ringu i bierze krzesło... Bryndza schodzi z ringu za Rayem i pokazuje mu, by zostawił krzesło.. Marco tymczasem bierze rozpęd i rzuca się w stronę Bubby z Cross body!.. Bryndza również zostaje "przygnieciony", cała trójka leży... Marco wolno się gramoli... Bubba opierając się o barierki również próbuje się podnieść... Słychać lekki heel heat, spod FeliXtronu wybiega wyeliminowany już El Satanico z czarnym kijem baseball'owym!.. Satanico podbiega do Marco i uderza crusiera w brzuch... Po chwili również i Bubba otrzymuje potężny shot- w twarz... Satanico bierze Marco i wrzuca nieprzytomnego cruisera na ring..  Satanico kładzie się w pozycji jak do pinu, i trzymając ręke w górze liczy... Spod FeliXtronu na największym pędzie wybiega Tool, Phantom wskakuje na liny i wykonuje niespodziewającemu się niczego Satanico Springboard Guillotine Leg Drop! Tool przy wielkim cheerze taunt'uje, po czym schodzi z ringu... Mijają kolejne sekundy... Marco wstaje... Bubba powoli zaczyna "wczołgiwać" się na ring.. Bubba jest już na ringu, Marco podbiega do Raya i kopie go w brzuch.. Marco z The Punishment! [The Stroke].. 1…2…wykop Bubby..  Marco wchodzi na narożnik... Chosen One z Somersault Leg Drop!.... 1….2…..2,9 w ostatniej sekundzie Bubba wykopuje…. Marco zmęczony kiwając głową wstaje.. eMaRcEo podnosi Bubbę.. Marco próbuje wykonać swój finisher, w pozycji do DVD Bubba okazuje się jednak za ciężki!.. Marco szybko odbija się od lin- Bubba jednak dosłownie wyrywa Marco z powierzchni ringu potężnym Clothesline... Bubba podnosi Marco... I wykonuje Powerbomb!.. 1....2...Marco robi kick out.. Bubba pokazuje, że wykona tę akcję jeszcze raz.. Marco jednak w trakcie wykonywania przez Dudleya kolejnego Powerbombu kontruje z Bulldogiem! Pin..1...2...2,99 Bubba ponownie wykopuje w ostatniej sekundzie... ! Marco ze zmęczenia opiera się o liny.. Bubba ostatkiem sił nagle wykonuje Roll Up Pin...1...2...,2,999 sędzia praktycznie dotknął już maty trzeci raz!.. Bubba wstaje i kłóci się z sędzią.. Marco w tym czasie podbiega do Bubby wykonując Bulldog!.. Marco rozgląda się po widowni.. Publiczność cheeruje.. Marco wykonuje Springboard Backflip Splash, pin....1.…..2.....3! (Zwycięzcą, który uzyskuje awans do rundy głównej turnieju jest: Marco!) .... Marco zmęczony świętuje..

 

 

(Widać Kravena nerwowo kręcącego się pod swoją szatnią.. )

 

Kraven – Wywiad... Wywiad.. Nienawidzę tego kraju! Jak mam spełnić prośbę Pierwszego Sekretarza kiedy nie ma nigdzie żadnego parobka od wywiadów?

 

Widać jednego z techników EWF, w firmowej koszulce z logiem Federacji.. Kraven siłą zatrzymuje pracownika..

 

Kraven – Ty! Będziesz miał zaszczyt przeprowadzić wywiad z trzykrotnym mistrzem Russian Pro Wrestling!

 

Technik – Ale ja..

 

Kraven – Milcz. To znaczy... Mów na temat. Zadaj pytanie. No wiesz, tak jak to zwykle..

 

Technik – Ja naprawdę..

 

Kraven – Idiota. Pośpiesz się albo będziesz przypadkową ofiarą Łowcy!

 

Technik – Eee... Co sądzisz o swoich przeciwnikach...!??

 

Kraven – Oboje są dziś bez szans.. Z możliwością zdobycia World Title w tle - jestem nie do zatrzymania.

 

Technik – Hmmm.. Ja naprawdę nie wiem..

 

Kraven popycha zrozpaczonego technika w stronę ściany po czym kieruje kamerę w swoją stronę...

 

Kraven – World Title wraca do prawowitego właściciela.... Po dzisiejszym main-evencie, zapraszam kolejnych pretendentów do wielkiego finału- już za tydzień.. Polowanie na najcenniejszy pas trwa, Polaczki!

 

(Wracamy na ring.)

 

 

Tony Hogański – Brawo Kraven! Dla mnie jest on obok Szakala głównym kandydatem do zwycięstwa w finałach turnieju.

 

Jan Kowalski – Jednakże najpierw musi pokonać dziś Sandmana i Tommy’ego Paina... a nie jest to łatwe zadanie. Udział twego mistrza w finałach, choćby nawet stał się nie wiem jak agresywny wcale nie jest pewny. Sądzę, że Crazy i Avenger stawią mu skuteczny opór. 

 

 

 

Cage match:

Szakal vs Dark Avenger vs Super Crazy

 

 

 

Na hali rozbrzmiewa "Winner Takes It All" - Sammy Hagar i na rampie pokazuje się Avenger wzbudzając heel heat publiczności.

Po chwili muzyka zmienia się w Proletariat – „Hej naprzód marsz!”  i do klatki wchodzi Szakal witany dużym heel heatem....

Słychać "My Way" - Limp Bizkit i na ring wchodzi Crazy. Publiczność przyjmuje dożywotniego EWF TV Champa cheerem..

 

Tony Hogański – Mistrz ma strasznie prostą grupę eliminacyjną... z łatwością wywalczy sobie awans do rundy głównej turnieju.

 

Bryndza zamyka klatkę... gong i pierwsze starcie. Szakal z Avengerem rzucają się na Crazy’ego okopując go. Szakal whipuje Crazy’ego na ścianę klatki. Avenger podnosi Wariata i wykonuje mu potężny Body Slam, po chwili jednak Szakal postanawia walczyć samemu i wymierza Gumiakowi Clothesline w plecy. Crazy wstaje ale od razu zostaje powalony Big Foot'em !  Szakal odbija się od lin i chce wykonać Leg Drop na Gumowym, ale ten się odsuwa. Mściciel szybko wstaje i zaczyna okopywać Szakala, ale po chwili dostaje Swinning Bulldog od Super Crazy’ego !! Crazy z Standing Senton Splash przygniata Avengera... TV Champion widząc że Avenger leży bez ruchu chwyta głowę Szakala i zaczyna nią pocierać o ścianę klatki, tak że ten zaczyna krwawi.

 

Tony Hogański – Ty idioto! Zniszczyłeś mistrzowi wspaniały układ skóry na jego czole!

 

Widząc to podnoszący się Avenger rzuca się na Crazy’ego. Mściciel whipuje dożywotniego TV Champa do narożnika i zaczyna tam go okopywać, ale Szakal widząc to bierze rozbieg i wykonuje Running Splash na obu zawodników ! Tag Team champion wchodzi na narożnik i szykuje się do wykonania Pocztówki z Parku Sztywnych [Moonsault] ale Crazy potrząsa linami powodując, że Szakal spada „wiadomo czym” na narożnik.. Crazy wskakuje na ten narożnik i skacze z Top Rope Hurricanrana! TV champion zaczyna się wspinać po klatce, ale Gumiak w porę wstaje, chwyta Crazy’ego za nogę i zrzuca go! Super Crazy leży na macie a Avenger natychmiast rzuca się na Szakala. Gumiak wykonuje Neckbreaker... Avenger podnosi Szakala i whipuje go na ścianę klatki, po czym daje przeciwnikowi kopa w brzuch i DDT ! Avenger podnosi TT Champa i rzuca go ponownie na klatkę i zaczyna się po niej wspinać! Widząc to zaczyna go gonić Crazy. Gumiak już przekłada jedną nogę nad klatkę, ale Crazy go dogania, chwyta głowę i wykonuje Top Klatka Face Buster!!! (EWF! EWF! EWF!) Wszyscy leżą na macie. Pierwszy podnosi się Szakal, który resztką sił wykonuje Running Knee Hit na Crazym po czym chwyta Avengera i wykonuje German Suplex. Szakal łapie dożywotniego TV Champa i uderza jego głową o klatka. Na twarzy Crazy’ego pojawia się krew. Tag Team Champ puszcza Super Crazy’ego i zaczyna obijać głowę Avengera. Crazy powoli wstaje. Widząc to Szakal wykonuje na nim Backbreaker.

 

Tony Hogański – Dalej mistrzu! Pokaż im, że nie jesteś już dobrodusznym poetą tylko wściekłą bestią!

 

Szakal podnosi Crazy'ego i pokazuje, że będzie kończył.. Tag Team Champion wykonuje na TV Champie Pozdrowienia z Parku Sztywnych !! Pin 1...2... niespodziewanie przerywa Avenger! Szakal wścieka się... wstaje... odwraca się, a wtedy Dark Avenger chwyta Szakala za rękę i rzuca go masywnie o klatkę! Po chwili powtarza tą czynność ! Szakal jest już trochę obdrapany.. Mściciel ponownie chce rzucić Szakala na klatkę jednak ten kontruje z Pozdrowieniami z Parku Sztywnych !! Szakal widząc, że Crazy zaczyna się poruszać wchodzi na narożnik i przybija go do ringu Pocztówką z Parku Sztywnych !!! Szakal podnosi ręce w geście triumfu i zaczyna wdrapywać się na klatkę.. Gdy jest już na szczycie nagle gaśnie światło !! Słychać jakieś odgłosy walki, a gdy światło się zapala widać, że na ringu jest dziura, w której leży Szakal !!!! Na FeliXtronie pojawia się śmiejący się Marco !! Wybucha cheer na arenie !

 

Tony Hogański – Co za głupi Jędrula...

 

Jan Kowalski – Czyżbyś był fanem....

 

Tony Hogański – Zamknij się głupi śledziu!

 

Tymczasem na ringu zaczyna się podnosić Avenger.. Widząc zaistniałą sytuację zaczyna wdrapywać się na klatkę ! Jednak Crazy w porę interweniuje potrząsając kratami tak, że Mściciel ląduje na narożniku !! Super widząc to bierze rozbieg i skacze z Jumping Frankenstainer from The Top Rope!! (EWF! EWF! EWF!) Polski Batman leży na macie bez życia.. Crazy zaczyna wspinać się powoli na kraty.. Gdy już przekłada jedną nogę Avenger ofiarnie wyrywa sobie jeden róg i rzuca nim w Crazy'ego !! TV Champion obrywa w oko i spada z powrotem na ring !!!! Avenger powoli się podnosi, podnosi Crazy'ego i whipuje go na liny po czym wykonuje Back Drop !! Crazy uderza plecami o klatkę i wpada do dziury, w której nadal znajduje się Szakal!

 

Jan Kowalski – Będzie miał łysol towarzystwo.

 

Tony Hogański – Nie wolno śmiać się z innych. Łysy też człowiek!

 

Mściciel wyciąga Crazy'ego z dziury układa go na środku ringu.. Wyjmuje małą blaszkę i wkłada j ą do niewidocznej kieszonki na czole.. Avenger zaczyna się wspinać na klatkę ! Gdy jest już prawie na szczycie niespodziewanie Crazy wskakuje na narożnik i wykonuje Top Rope Crazy Slam !! Obaj wrestlerzy padają na ringu !! Pierwszy po jakimś czasie wstaje Crazy, TV Champion zaczyna się wspinać na klatkę.. Jednak z góry widzi, że Avenger się rusza więc skacze z Five Star Frog Splashem !!! Crazy jest pewny siebie.. Podnosi Avengera….

 

Jan Kowalski – W tej chwili kandydatem do zwycięstwa w walce I uzyskaniu awansu do następnej rundy turnieju jest z pewnością Super Crazy…

 

Avenger próbuje się wyrwać jednak Crazy uderza na nim Ground Zero [Double Arm DDT]... tymczasem z dziury zaczyna wygrzebywać się Szakal.... Niespodziewanie na arenie wznosi się ogromny heel heat.... Spod FeliXtronu wybiega Franciszek Rokossowski z krzesłem w ręku.... Pierwszy Sekretarz podchodzi do drzwi w klatce i rozkazuje otworzyć je sędziemu. Przestraszony Grudziński wykonuje polecenie swego pracodawcy. Crazy wystawia łeb i wrzeszczy coś do Franciszka Aleksandrowicza.... ten niespodziewanie wymierza mu potężnego chair-shota!!! (heel heat) Crazy chwiejąc się odsuwa się od drzwi.... wtedy z tyłu natychmiast chwyta go Szakal, który dopiero co wydostał się z dziury w ringu.... pin......1...........2........3! (Zwycięzcą, który uzyskuje awans do rundy głównej turnieju jest: Szakal!) 

 

Jan Kowalski – Franciszek Rokossowski sprawił, że Szakal awansował do rundy głównej turnieju.

 

Klatka zostaje podniesiona... Szakal i Rokossowski przy ogromnym heel heacie opuszczają arenę. Na ring wpadają sanitariusze, którzy chcą wynieść Crazy’ego. Jednakże nim zajmuje się Dark Avenger, który podnosi go i wykonuje na nim Chokeslam wprost na narożnik!! (heel heat) Avenger następnie powala Clothesline’ami wszystkich sanitariuszy i opuszcza arenę. 

 

Tony Hogański – Gumowy nie jest zbyt szczęśliwy.

 

Jan Kowalski – Bardzo liczył na zwycięstwo w tej walce. Szczerze mówiąc to należało się mu ono najbardziej z całej trójki walczących wrestlerów.

 

Tony Hogański – Jednakże mistrz Szakal był poza jego zasięgiem.

 

 

(Widzimy biuro Prezydenta EWF. Jak widać zostało tu na powrót wstawione lekko zniszczone biurko z kości słoniowej. Biuro jest urządzone w starym i luksusowym stylu. Widzimy Esmeraldę oraz Dagmarę.)

 

Dagmara Zielińska – Dziękuje Ci panienko... jeszcze raz ci dziękuje...

 

Esmeralda Martinez – Nie ma za co Petruello... nie ma za co...

 

Martinez kładzie swoje długie (podobno) nogi na stole, co generuje spory cheer.

 

Esmeralda Martinez – Drodzy widzowie... i wy drodzy wrestlerzy.... jak wiecie za tydzień odbędą się finały turnieju o EWF World title... weźmie w nich udział czterech wrestlerów. Finały to 6 walk.... to całkiem sporo jak na ograniczony czas Wrestlepaloozy... ostatnim razem Felix Castro (cheer) nie miał tego problemu.... Turniej w którym walczyli: Game, Kraven, Hangman i Gangsta odbywał się PPV, gdzie możliwości czasowe były znacznie większe niż przy Wrestlepaloozie. Dlatego też reszta wrestlerów weźmie udział w wielkim Hardcore Royal Rumble! Weźmie w nich udział reszta wrestlerów plus kilka bonusowych niespodzianek... kolejność wchodzenia na ring zostanie zachowana w tajemnicy.... wrestlerzy dowiedzą się o owej kolejności dopiero w trakcie trwania walki... Petruella będzie tak miła i wylosuje później wyżej wymienioną kolejność wchodzenia na ring... żeby było ciekawiej zwycięzca tegoż Royal Rumble otrzyma EWF FTW title shot najwcześniej jak to będzie możliwe! Tak, więc przegrani z dzisiejszego wieczoru będą mieli szansę na zdobycie jakiegoś tytułu... nie będzie to World title... ale zawsze FTW... drugi co do ważności pas w EWF.... uprzejmie dziękuje... jak zawsze moje nogi możecie oglądać na tym samym kanale już za tydzień.

 

(Wracamy na ring.)

 

 

Jan Kowalski – Ciekawie...

 

Tony Hogański – Martinez robi wszystko by przypodobać się fanom i wrestlerom. Niech Czerwona Rewolucja trwa w EWF wiecznie!!

 

 

(Znów jesteśmy na zapleczu. Widzimy Dark Avenger demolującego wszystko naokoło.)

 

 

Dark Avenger – Czy nie ma tu nikogo kto przeprowadziłby ze mną wywiad??!!

 

-zero reakcji-

 

Dark Avenger – Czy wy myślicie, że można mnie bezkarnie niszczyć i popychać?!?! To jest już koniec przyjmującego wszystko ze spokojem Gumowego... oczekuje pieprzonego szacunku!!! Chociaż tego...

 

Akurat przechodzi członek Komitetu Centralnego.

 

Dark Avenger – Ty komunistyczna gnido! Nie doceniacie mnie! Zaczął się czas ucisku! Czas w którym Avenger pokaże, że jest najlepszym wrestlerem w pieprzonym EWF!!!

 

Członek KC odwraca się zdziwiony i wtedy zostaje powalony potężnym Spearem!!!

 

Dark Avenger – Będziecie mnie szanować... inaczej zrównam was z pieprzoną ziemią!

 

(Wracamy na ring.)

 

 

Jan Kowalski – Avenger oszalał!

 

Tony Hogański – To gumowy kretyn....  

 

 

 

Falls Count Anywhere match:

Rottweiler vs Wolf

 

 

 

Uderza "Here Comes The Pain" Slayera i na rampie pokazuje się Rottweiler.. Hundermann szczekając wchodzi powoli na ring..

Muzyka zmienia się w "The Zoo" Bruce Dickinson i Roy Z.. Słychać wycie wilków, a na FeliXtronie pojawia się pełnia księżyca.. Na ring wpada Wolf...

Słychać "Nie ma litości" Kazika.. Jednak Hangman nie pojawia się..

 

Jan Kowalski – Przypominam państwu, że John Hangman opuścił Extreme Wrestling Federation.

 

Sędzia daje znak na gong ! Pierwszy lock up, w którym silniejszy okazuje się Rott.. Whip na narożnik.. Rottweiler bierze rozbieg ale Wolf zasłania się nogami.. Łapie przeciwnika za głowę i wykonuje Bulldog ! Rott w miarę szybko się podnosi ale Wolf uderza Knee Smash ! FTW Champion wchodzi na narożnik i skacze na rywala z Frog Splash ! Wolf szybko wstaje i sturluje się z ringu.. Ciągnie Rotta za nogę do narożnika po czym uderza jego kolanem o słupek ! Wolf łapie po raz kolejny nogę przeciwnika i uderza w nią kilka razy pięścią.. Wolf wchodzi na ring ale staje od strony lin, a Rott w środku ringu.. Wolf uderza przeciwnika kolanem w brzuch i chce wykonać Sling Shot jednak Rott łapie go za głowę i wrzuca na ring Choke Toss'em !! Wolf łapie się za plecy ! Rott podnosi go i popycha przodem na liny, a gdy Wolf się od nich odbija Rott uderza Knee Attack na plecy Wolfa ! FTW Champion wypada z ringu ! Rott podnosi ręce w geście triumfu.. Po chwili schodzi z ringu i pomaga wstać Wolfowi po czym whipuje go na metalowe schodki ! Hundermann podnosi zwijającego się rywala i wykonuje Side Slam na maty wokół ringu ! Rott podnosi Wolfa i wturluje go na ring.. Po chwili sam też wchodzi jednak zaraz odbija się od lin i skacze na Wolfa z Elbow Drop ! Rott siada na narożniku i szykuje się do Diving Elbow jednak Wolf szybko wstaje, podbiega do Rotta i wykonuje Jumping Top Rope Belly To Belly Slam! (EWF! EWF! EWF!) Obaj wrestlerzy chwilkę leżą na ziemi.. Pierwszy wstaje Wolf, podnosi on Rotta i whipuje go na liny jednak Rott kontruje i to Wolf odbija się od lin.. Wolf wykonuje Shoulder Tackle uderzając w nogę Rottweilera ! Hundermann łapie się za nogę ! Wolf zaczyna okopywać leżącego Rottweilera.. Poidnosi go i wykonuje Sitout Piledriver !!! Wolf podnosi jedną nogę Rotta i pokazuje, że zaraz będzie wykonywał Figure Four Leg Lock !

 

Tony Hogański (znów przeglądając „Wyborczą”) O! Patrz znalazłem artykuł o EWF! „Szczęka dla rottweilera”

 

Jan Kowalski (zdziwiony) Co?

 

Tony Hogański – To jednak nie o EWF tylko o konwencji o zakazie używania broni biologicznej.  

>

Jan Kowalski – Teraz wszyscy mają broń biologiczną.. nawet GRU dysponuje kilkoma fiolkami z wirusami: ospy i anthraxu.

 

Wolf próbuje założyć dźwignię jednak Rott odpycha go drugą nogą i Wolf ląduje w narożniku ! Rott szybko się podnosi i wykonuje Back Drop na Wolfie ! Hundermann podnosi przeciwnika i whipuje go na liny po czym łapie rozpędzonego Wolfa w Bearhug !!! Chwile trzyma FTW Champa jednak po chwili myślenia wyrzuca go Back Belly Suplexem poza ring !! Rott zeskakuje z ringu i podnosi Wolfa po czym whipuje go na barierki ! Rottweiler idzie trzymając głowę Wolfa pod pachą na rampę.. Wolf jednak w nagłym przypływie sił wykonuje Back Drop na rampie Rottweilerowi ! FTW Champ podnosi się i ciągnie Rotta za nogę w stronę FeliXtronu.. Tam zaczyna go chwilkę okopywać.. Wolf wrzeszczy po swojemu "Hey, where's the chair !?", a po chwili ląduje na nim kilka czerwonych krzeseł rzuconych przez lud robotniczo-chłopski.. (heel heat)

 

Tony Hogański – Brawo! Brawo! Te 5 % to prawdziwi fani, którzy potrafią pomóc swojemu idolowi w potrzebie.

 

Wolf podnosi jedno z nich i czeka aż Rott się podniesie.. Gdy ten to w końcu czyni Wolf bierze zamach jednak obrywa Big Foot w krzesło, które uderza go w twarz !!! Wolf zatacza się do tyłu i spada z rampy na jakieś tam stoły łamiąc je oczywiście!! (EWF! EWF! EWF! EWF!) Rott zadowolony schodzi powoli z rampy.. Podnosi roztrzaskanego Wolfa i whipuje go na jakieś drzwi ! Wolf wypada na jakiś korytarz. Hundermann dopada go i zaczyna obijać o ściany, z których jedna nie wytrzymuje i Wolf wypada na parking ! Rottweiler podnosi jakiegoś kija i zaczyna nim okładać Wolfa.. Pin 1...2...kick out ! Rott podnosi Wolfa I whipuje go na jakiś samochód.. Wolf chwile czeka aż Rott podejdzie po czym uderza go drzwiami w brzuch ! Rott schyla się co wykorzystuje Wolf i łapie go za głowę po czym wrzuca do samochodu ! Wolf zaczyna uderzać drzwiami w nogę Rotta !! Po chwili wyciąga go z samochodu i whipuje na szlaban przy wjeździe ! Rott wywraca się, a Wolf odrywa szlaban i zaczyna nim okładać Rotta ! Jednak po chwili wrestlerzy uciekają z tego miejsca, ponieważ wygania ich strażnik.. Wolf podnosi Hundermanna i whipuje go na jakąś witrynę sklepową ! Szyba się rozbija, a Rott bierze grabie i uderza nimi Wolfa ! Hundermann, chociaż mocno zakrwawiony podnosi Wolfa i whipuje go na jakiś stragan z owocami !! Sprzedawca zaczyna drzeć ryja jednak Rott łapie go za szyje i wykonuje Pain-Killer [Chokeslam] na stół z owocami!! (EWF! EWF! EWF! EWF!)

 

Jan Kowalski – Lepiej Rottweilerowi nie przeszkadzać..

 

Tony Hogański – Zaraz pewnie wpadną do sklepu z psim żarciem i Rott kupi sobie tonę Chapie.

 

Jan Kowalski – Hau! Zdrowie i kondycja na piątkę! Hau!

 

Rott podchodzi do przeciwnika ale dostaje kopa w „midsection” po czym Suplex na arbuzy !! Pin 1...2... kick out ! Wolf podnosi szybko Hundermanna i idzie z nim do kolejnego straganu.. Kopie przeciwnika w brzuch i wykonuje Lawinę Agonii [Double Powerbomb] prosto do kosza z używaną odzieżą!!!

 

Tony Hogański – O proszę... ulubione sklepy Hangmana...

 

Wolf wyciąga Rottweilera z kosza i pinuje 1...2.. kick out ! Wolf nie traci czasu.. Bierze jakiś pas ze straganu ze skrą i zaczyna okładać nim Rotta ! TFW Champion podnosi przeciwnika i whipuje go na drzwi do jakiejś pizzerii ! Ludzie nie zwracają uwagi na walczących wrestlerów.. Wolf kopie Rotta w brzuch i wykonuje face Slam na stół z pizzą ! Pin 1...2...2,5... kick out ! Wolf zaczyna się kłócić z Lechem Grudzińskim.. Moment wykorzystuje Rott, który wykonuje High Angle Back Drop przez stół ! Rott jednak nie pinuje tylko podnosi Wolfa i wyrzuca go Press Slamem przez szybę na ulice !!!

 

Jan Kowalski – Już druga dzisiaj osoba wyleciała przez okno z jakiejś tam knajpy.

 

Wolf jest cały we krwi.. Rott podnosi go i uderza głową FTW Champa w parkometr ! Po chwili powtarza tą samą czynność tyle, że głowa Wolfa znajduje się na masce jakiegoś samochodu.. Wolf pada.. Rott podnosi go i łapie za szyje po czym wykonuje Pain-Killer rzucając Wolfa na maskę samochodu !! Rott chwile pozuje do ludzi, którzy zbiegli się oglądać co się dzieje po czym pinuje Wolfa 1...2... Rottweiler podnosi się sam !! Idzie w stronę tłumu ! Widać, że zmierza w kierunku jakiegoś faceta z rotweilerem na smyczy ! Rott ścina gościa Clotheslinem i uwalnia psa.. Odwraca się i dostaje kopa w brzuch.. Po chwili Wolf wykonuje Lawinę Agonii !!! Pin 1...2...2,5... Wolf wstaje i zaczyna uciekać widząc przed sobą rozwścieczonego psa, którego przed chwilką uwolnił Rott ! Wolf wskakuje na jakąś ławkę.. Po chwili jednak schodzi z niej i kopie psa co powoduje heel heat zebranej widowni !

 

Jan Kowalski – Ecologic Wild-life Fundation dorwie go za to...

 

Tony Hogański – Mówisz o tych niedźwiedziach polarnych, które odebrały nam prawa do nazwy EWF i musieliśmy ją zmienić na EWE?

 

Jan Kowalski – Tych samych.

 

Wolf jednak nie przejmuje się tym zbytnio.. Podchodzi do Rotta i podnosi go po czym wchodzą do parku.. Wolf uderza Side Walk Slam na Hundermannie.. Podnosi go u wykonuje Chokeslam na stół do szachów !!! Wolf wdrapuje się na jakieś tam drzewo i skacze na przeciwnika z Pełnią Księżyca [Moonsault] !!! Pin 1...2...3 !!! (Zwycięzcą, który uzyskuje awans do rundy głównej turnieju jest: Wolf!) 

 

Jan Kowalski – No proszę... Wolf bez pomocy Rokossowskiego zapewnił sobie udział w finałach turnieju o World title.

 

Tony Hogański – Spodziewałeś się Franciszka Aleksandrowicza w parku?

 

 

(Widzimy nową szatnię Tommy’ego Paina, który powoli przygotowuje się do swej walki. Niespodziewanie wylatują drzwi i do szatni wpada Dark Avenger.... Tommy wstaje... i natychmiast otrzymuje potężnego Speara od Mściciela!!)

 

Dark Avenger – Pamiętam dobrze.... jak wyśmiewałeś się ze mnie... miałeś mnie za gówno.... no to przyszła teraz zemsta.... nadszedł czas zemsty... sprowadzę na EWF prawdziwą katastrofę! Czas zniszczenia.... zniszczenia, które wyniesie mnie na piedestał.... zniszczenie, dzięki któremu zostanę EWF World Champem! Każdy wrestler w tej pieprzonej federacji niech obawia się teraz Czarnego Mściciela... Nadchodzi was dzień zagłady!!!

 

(Avenger opluwa Paina i wychodzi z jego szatni. Tommy powoli zaczyna się podnosić, a realizator przenosi nas ponownie w okolice ringu.)

 

 

Jan Kowalski – Avenger jest wściekły...

 

Tony Hogański – Może Szakal za mocno obił jego gumowy pysk.... 

 

 

(Widzimy Toola, który akurat idzie korytarzem w stronę wyjścia. Nagle drogę przebiega mu czarny kot. Tool zatrzymuje się... drogę przebiega mu drugi czarny kot.... stoi dalej.... trzeci kot przebiega mu drogę... Tool zagląda do miejsca skąd wybiegają koty.... i zostaje powalony potężnym Clotheslinem. Z pomieszczenia wychodzi El Satanico z jakimś czarnym kijem baseballowym w ręku. Zaczyna okładać nim leżącego Toola... po czym podnosi go i wykonuje mu Hellraiser [Tiger Driver].)

 

El Satanico – Nigdy nie zaczynaj... z diabelską mocą.... twój koniec jest bliski.... do zobaczenia na Royal Rumble....

 

(Wracamy w okolice stolika komentatorskiego.)

 

 

Jan Kowalski – Satanico nie był zbyt zadowolony.

 

Tony Hogański – A co mnie obchodzi jakiś Klakier...

 

 

(Widzimy parking. Akurat idzie nim Marco [cheer], wyraźnie zadowolony po tym jak uzyskał awans do następnej rundy turnieju o EWF World title. Podchodzi do swojego samochodu.... wtedy zza innego wozu wychodzi Szakal z jakimś kijem w ręku. Szakal uderza kijem byłego Polish Champa w twarz... ten upada.... Szakal zaczyna okładać go... następnie wchodzi na jego wóz i skacze na niego z Pocztówką z Parku Sztywnych [Moonsault]!! [heel heat])

 

Szakal – Pieprzona gnido... myślałeś, że możesz tak po prostu zaatakować Szakala??!! Wielkie Szakala!?! Co ty sobie myślisz?! Że wygrasz za tydzień World title?! To będzie twój koniec.... a pas wróci do tatusia... koniec „Pana miłego poety”.... od tej pory będę cię niszczył w każdym miejscu na tym pieprzonym padole.... i poznasz dlaczego to ja byłem najpotężniejszym EWF World Champem w całej jego historii?!

 

(Szakal opluwa jeszcze pobitego rywala, po czym odchodzi. Realizator przenosi nas ponownie na ring.)

 

 

Tony Hogański – Brawo mistrzu! Tak trzymać!

 

Jan Kowalski – Teraz przyszedł czas na main-event marzeń.... nie często zdarza się walka w której biorą udział takie gwiazdy.

 

 

(Niespodziewanie realizator przenosi nas znów na parking i pokazuje Szakala leżącego w kałuży krwi i stojącego nad nim Dark Avengera.)

 

Dark Avenger – Taki kurwa mądry byłeś??! Wielki Szakal.... gdyby nie ten palant Rokossowski... to ja... JA! JA! JA! JA! Brałbym udział w finałowym turnieju... a tak... rozjebie wszystkich w Royal Rumble! A ty będziesz następny... panie agresywny Szakal....

 

W tym momencie Avenger otrzymuje kopniaka w krocze od ledwo co ruszającego się Szakala. Po chwili wpadają sanitariusze, którzy wynoszą ich obu. A my wracamy na ring.)

 

 

Jan Kowalski – Avenger jest bardzo zdesperowany.

 

Tony Hogański – Na szczęście mistrz Szakal, chociaż trochę powstrzymał to szaleństwo.

 

Jan Kowalski – Przy okazji sam ucierpiał...

 

Tony Hogański – Szczegóły... Szczegóły....

 

 

 

Kraven vs Sandman vs Tommy Pain

 

 

 

Muzyka zmienia się w "Astronomy" zespołu Blue Oyster Cult.... na ringu wśród dużego cheeru pojawia się dożywotni PCW Polish Champion – Sandman! W drodze na ring pozdrawia on fanów, po czym wdrapuje się na matę i oczekuje na swojego przeciwnika.

Rozlega się Hymn ZSRR… większość fanów nie jest zbyt zadowolona… nieliczne grupki robotników szaleją I świętują. Na ringu zjawia się pierwszy w historii EWF World Champion, Kraven!

Następnie słychać Roots, Bloody Roots" – Sepultura i witany cheerem spod FeliXtronu wychodzi Tommy Pain, który nie jest zbyt zdrowy po ataku Avenger... wkrótce staje obok Sandmana i Kravena na ringu.

 

Tony Hogański – Nie licząc Kravena ta walka to pojedynek dinozaurów.

 

Jan Kowalski – Bądź miły... Sandman i T-Pain to wielkie gwiazdy polskiego wrestlingu.

 

Cała trójka jest już na ringu. Sandman i Pain przybijają piątkę. Gong. Cała trójka zaczyna krążyć wokoło ringu. Sandman i Pain nagle padają ofiarą Double Clothesline w wykonaniu Kravena. Kraven podnosi Paina, whipuje o liny, wynosi i Powerslam. Kraven pinuje 1...kick out. Kraven podnosi się i pada ofiarą Super Kicka w wykonaniu Sandmana. Sandman następnie whipuje Kravena o liny, który nadziewa się o Big Boot Paina. Pain pinuje 1....2... Sandman przerywa pin. Pain ma pretensje do Sandmana. Zaczynają się kłócić. Sandman powala VIP z clothesline. Pain szybko jednak podnosi się, po krótkiej chwili wahania uderza Low Blow na Sandmanie.

 

Jan Kowalski – Przewiduje brak dzieci.

 

Tony Hogański – Sandmany stoją na innym szczeblu ewolucji... gdy ludzkość brnęła naprzód Sandman został na etapie pączkowania.

 

Następnie wykonuje German Suplex. Pain od razu pinuje 1...2... Kraven przerywa. Kraven czeka, aż obaj przeciwnicy wstaną. Gdy to robią zaczyna uderzać punche raz na jednym raz na drugim. W końcu wyrzuca Paina whipem z ringu. Następnie kopie Sandmana w brzuch i ustawia w pozycji do Powerbomb. Sandman jednak kontruje z Back Body Drop, w wyniku czego Kraven wylatuje z ringu! (EWF! EWF! EWF!) Do Kravena podchodzi Tommy Pain. Od razu kopie go w brzuch i Stunner. Pain następnie whipuje Kravena o barierki. VIP po chwili obijania ociemniałego Rosjanina wrzuca go na ring, gdzie Sandman od razu pinuje 1..2... kick out! Kraven i Sandman podnoszą się. Dochodzi do zwarcia. Silniejszy okazuje się Kraven, który wykonuje na Sandmanie Belly to Belly Suplex. Kraven pinuje 1....2... przerywa Tommy Pain. Pain odciąga Kravena i zakłada mu Pain 4 U [Mongolian Claw] Po krótkiej chwili Kraven łapie się lin. Pain puszcza cios i natychmiast pada ofiarą DDT Sandmana. Sandman kładzie Paina na środku ringu. Sandman skacze na VIP'a z The Outlaw Thorn [Elbow Drop], jednak Pain odsuwa się!! (EWF! EWF! EWF!)

 

Tony Hogański – W tym wieku powinno się nosić okulary.

 

Jednak z drugiego narożnika Kraven skacze na Paina z Diving Headbutt na Tomm'ego. Kraven pinuje 1.....2.... Sandman przerywa. Sandman odbija się od lin i Leg drop na Kravenie. Następnie pinuje Kravena 1..... kick out. Sandman kładzie rękę na ciągle lezącym Painie... 1... kick out. Cała trójka wrestlerów podnosi się. Kraven whipuje o liny Sandmana, by po chwili zderzyć się z nim w wyniku popchnięcia Paina. Pain wykorzystując, że obaj rywale leżą, kopie raz jednego raz drugiego. Następnie sadza Sandmana w narożniku i uderza go pięścią w głowę. Publiczność liczy 1.2.3.4.5.6.7 nagle Sandman wynosi Paina i Powerbomb z narożnika!! (EWF! EWF! EWF! EWF!) Sandman pinuje 1...2..... Kraven przerywa, Rosjanin najpierw uderza Belly to Belly Suplex na Sandmanie, a następnie wchodzi z nim na narożnik i SuperPlex! (EWF! EWF!)

 

Tony Hogański – Oto rosyjska szkoła wrestlingu. Kraven pokaże tym pseudo-gwiazdom jak się walczy.

 

Kraven pinuje 1...2.... Pain przerywa. Kraven podnosi Paina, kopie go w brzuch i uderza Soviet-bomb [Running Powerbomb] wyrzucając VIP'a poza ring!! (EWF! EWF! EWF! EWF!) Kraven schodzi z ringu. Uderza metalowymi schodkami w głowę Paina! (EWF! EWF!) Sędzia na ringu zajęty jest sprawdzaniem co z Sandmanem. Kraven bierze jakieś krzesło i zaczyna nim okładać Paina. Tommy cały krwawi. Kraven kładzie krzesło na stole komentatorskim, wchodzi na niego z Painem i uderza Piledriver na krzesło i stół, który się łamie!!!! (EWF! EWF! EWF!)

 

Tony Hogański – Nie cierpię takich chwil....czuje się wtedy.... nagi....

 

Jan Kowalski – To weź się ubierz.

 

Kraven wraca na ring. Sanitariusze zabierają Paina z areny, czemu towarzyszą brawa i okrzyki VIP! VIP! VIP! Na ringu Sandman doszedł do siebie. Kraven i Sandman po raz kolejny stają naprzeciw siebie. Patrzą sobie w oczy, by nagle zacząć brawl. Przewagę osiąga Sandman, który łapie Kravena za szyję i uderza Chokeslam! (EWF! EWF! EWF!) Następnie czeka, aż Kraven wstanie. Rosjanin to robi i obrywa Right Into The Sand!!! [Rock Bottom] Sandman pokazuje, że będzie kończył. Nagle na arenie wznosi się heel heat, na rampę wybiega Franciszek Rokossowski z krzesłem.

 

Jan Kowalski – Znowu on?!

 

Sandman pinuje 1......2....... Rokossowski ściąga sędziego za nogę z ringu i uderza na nim chair-shot! (heel heat) Sandman podbiega do Rokossowskiego i zaczyna się na niego wydzierać. Od tyłu Sandmana atakuje Kraven. Kraven, whipuje o liny przeciwnika, ten jednak po odbiciu się od nich unika Clothesline’u, ale Rokossowski uderza Sandmana Chair-shotem w głowę! (heel heat) Sandman pada na ring. Kraven zakłada Sandmanowi Kraven Crossface!!! Rokossowski budzi sędziego i pokazuje mu co dzieje się na ringu. Ten wpada na ring, w tym samym momencie Sandman nie mogąc wytrzymać potężnego bólu uderza o matę. Sędzia karze uderzyć w gong! (Zwycięzcą, który uzyskuje awans do rundy głównej turnieju jest: Kraven the Hunter!) 

 

Jan Kowalski – Tak, więc w rundzie głównej turnieju zmierzą się: Marco, Szakal, Wolf i Kraven!

 

Tony Hogański – Oglądajcie nas za tydzień...żegnają państwa: Jan Kowalski...

 

Jan Kowalski – Oraz Tony Hogański. Dokładnie za tydzień poznamy nowego EWF World Champa, oglądajcie więc Wrestlepaloozę!

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Transmisja urywa się.

 

 KC EWF 2002

 


Podobała ci się gala? Nie cierpisz jej? Najlepiej będzie jak skomentujesz ją na FORUM.

Po przeczytaniu gali możesz także oddać swój głos w SONDZIE.

Powrót na stronę główną


 

(Kolejny odcinek z serii „Wydarzyło się po gali”. Widzimy zielonogórski szpital. Na jednym z łóżek śpi sobie lekko pobity Dark Avenger. Po chwili podchodzi do niego lekarz. Mściciel budzi się... )

 

Lekarz – Pan Avenger? Co my tu mamy... heheheh... poważne uszkodzenie organów... hehehe....

 

Avenger wyskakuje z łóżka i powala lekarza potężnym Spearem.

 

Dark Avenger – Pieprzony doktorku!! Myślisz, że możesz wyśmiewać się z Avengera?!!?! Myślisz, że jesteś lepszy od Avengera?! Okaż mi należy szacunek.... gnojku.... era zniszczenia właśnie się rozpoczęła....

 

(Avenger wychodzi z sali szpitalnej. Transmisja ostatecznie dobiega końca.)