Powrót na stronę główną.

 

 

 

 

19.12.2004 – Wrocław, Polska

01 Frimaire 213 roku Republiki

Wrestlepalooza

 

 

 

Dark Match: Mumin vs Mladenov vs Budda

 

Dark Match rozpoczynał się przy zajętości hali równej ok.50%, jednak z każdą minutą kibiców było więcej. Niestety technicy nie byli jeszcze dobrze przygotowani i wszyscy wrestlerzy wchodzili przy tym samym themie: Ivan i Delfin "Jej czarne oczy". Na samym początku dominował Mumin swoimi seriami śmiercionośnych Clothesline'ów jednak w pewnym momencie nadział się na szybki dropkick Buddy. Przez większość walki publiczność skandowała: Zgaście światło! Zgaście światło! ... ale zachowania tłumu nikt nigdy nie zrozumie. Walka zakończyła się gdy Budda wyrzucił poza ring Mumina i Mladenova, a ci zamiast powracać zaczęli brawl między sobą. Sędzia odliczył 1.2.3.4.5.6.7.8.9.10! i przyznał wygraną dla Buddy! Publiczność zaś krzyczała: "Złe kilometry dzielą... nas.."

 

Nagle z głośników uderza Schizma "Pod Naciskiem" i pod FeliXtronem pojawia się spora dawka białego dymu. Publiczność już zdaje sobie sprawę z tego kto może się zaraz pojawić na hali, więc szybko zasiada na miejscach. Po chwili widzimy też jak Tony Hogański i Jan Kowalski zaskoczeni tą sytuacją próbują ogarnąć się przy stoliku komentatorskim. Pod FeliXtronem pojawia się komisarz... Szakal (heel-heat). Łysy idzie po rampie i wyjmuje mikrofon.

 

Szakal – Transmisje.. włączyć transmisje.. tam na tym wykurwistym tronie chce widzieć swoją mordkę. (Szakal czeka chwile) No co jest kurwa.. wypierdolić początkowe reklamy.. (heel-heat)

 

Czekamy jeszcze kilka sekund i na wielkim ekranie pojawia się twarz komisarza razem z czerwonym napisem "live".

 

Szakal – Witajcie telewidzowie na kolejnej Wrestlepaloozie.. Bla bla bla.. Dziś kolejny raz spotykamy się na początku gali w kąciku pod roboczym tytułem "Posłuchaj Swego Komisarza".

 

Komisarz mija przy ringu Mumina i Mladenova którzy właśnie skończyli brawl.

 

Szakal (zwraca się do jobberów) Panowie zapraszam na ring.. mam dla was małe PSK..

 

Na ringu stoi już pan Komisarz i dwaj wrestlerzy z Dark Matchu.

 

Szakal – Sytuacja jest prosta... to nie był zwykły Dark Match..

 

Mumin i Mladenov – Nie??

 

Szakal – To nie było pytanie tylko stwierdzenie młotki.. Tak więc jak już mówiłem.. to nie był zwykły Dark Match.. gdyż postanowiłem ufundować specjalną nagrodę komisarza dla wrestlera który zachwyci mnie w tym pojedynku. I musze przyznać że panowie.. byliście rewelacyjni.. (Publiczność : What?) Widzę przed wami świetlaną przyszłości w EWF.. w Muminie odnalazłem pasje jaka i mnie cechowała kiedyś w czasach mych początków wrestlingowych. Mladenov zaś zachwycił mnie techniką.. i opanowaniem w ringu.. panowie gratuluje..

 

Szakal podaje rękę Muminowi, a potem Mladenovi. Po tym pięknym geście obaj jobberzy podnoszą ręce ciesząc się z największego w ich karierze sukcesu.. jednak za ich plecami... Szakal odbija się od lin !! i powala ich Double Clotheslinem.. i zaczyna kopać !! Po chwili łapie za mikrofon znów...

 

Szakal – Oto wasza nagroda.. Nie potrzebujemy w EWF nieudaczników..  I teraz zrobimy coś OLD SCHOOL'owego.. (Szakal nabiera powietrza)... Mumin ... YOU'RE FIRED !! (duży heat + okrzyki : Felix! Felix!) .. Mladenov.. YOU'RE FIRED !! (Publika jest już mocno podniecona.. + okrzyki : Jeszcze jeden! Jeszcze jeden!) ... I to jest także ostrzeżenie dla reszty marnych wrestlerów którzy zawitają w nasze progi.. Z EWF się nie odchodzi.. z EWF jest się zwalnianym.. RAZ NA ZAWSZE!

 

 

Zaczyna znów grać theme komisarza, który emigruje z ringu i udaje się do siebie. W tym momencie omijając wszystkie wstępy typu „obserwujemy Wrocław z lotu ptaka... widzimy hale... jest zapełniona... wybuchają fajerwerki i inne tego typu bzdury”... od razu realizator pokazuje nam stanowisko naszych ulubionych komentatorów.

 

 

Jan Kowalski – Ooo.. 1... 2... 3 ! Słychać nas?

 

Tony Hogański – Ooo moja głowa.. boli mnie już od tygodnia..

 

Jan Kowalski – Halo, Halo wóz.. jesteśmy już? (Janek robi głupią minę oczekując na potwierdzenie..) Tak jesteśmy.. Tony ogarnij się.. zaczynamy Wrestlepaloozę z Wrocławia.. a raczej już ją kontynuujemy gdyż przed chwilą doszło do niecodziennego zajścia..

 

Tony Hogański – Tak.. Mistrz zwolnił dwóch jobberów.. a teraz proszę ciszej.. ał.. moja głowa..

 

Jan Kowalski – A Tony ma chyba kac tysiąclecia.. Naprawdę nic nie pamiętasz z ostatnie Wrestlepaloozy?

 

Tony Hogański – Już ci to tłumaczyłem setki razy.. Nic, a nic nie pamiętam.. to była prowokacja ze strony moich przeciwników w Komisji Śledczej.. wredna prowokacja która ma doprowadzić do odwołania mnie z funkcji komisarza. Skandal ! Skandal ! Ała.. moja głowa..

 

Jan Kowalski – No to faktycznie tragiczna wiadomość... Przypomnę, że dzisiaj zobaczymy trzy walki o pasy... EWF Tag Team titles... EWF Evolution title... i EWF World title!

 

Tony Hogański – Jakieś Burried Alive matche mi tu robią bez mojej zgody...

 

Jan Kowalski – Ehhh Tony, Tony... w jakim świecie ty żyjesz....

 

 

(Znajdujemy się na korytarzu. Widzimy znanego i lubianego Shamana, który dumnie kroczy korytarzem i wykonuje swoje tradycyjne, szamańskie gesty. W pewnym momencie obok przejeżdża Tomcio Maluch w swoim pojeździe. Shaman dziwnie się na ciebie patrzy.)

 

Shaman – Uł yeeeeeeeeee!!! Czy ty jesteś normalny?

 

Publika – Czy on jest normalny?

 

Tomcio Maluch – .... i kto to mówi....

 

Publika – Szaman! Szaman! Szaman!

 

Shaman – Czy jestem szamanem?

 

Publika – Tak!!!

 

Shaman – Czy aby na pewno?

 

Publika – Tak!!!

 

Shaman – Czy na 100%?

 

Tomcio Maluch – Nie!!!

 

Shaman (smutnym głosem) Jak to.... nie?

 

Maluch z prędkością światła odjeżdża swoim dziwnym pojazdem.

 

Shaman (melancholijnie) Czy ja jestem.... jeszcze.... szamanem???

 

(W tym dramatycznym momencie wracamy na ring.)

 

 

Jan Kowalski – Co za dramaturgia....

 

Tony Hogański – Wręcz niesamowita... ten segment przejdzie chyba do historii Extreme Wrestling Federation.

 

Jan Kowalski – Tak... tak... na pewno....

 

 

(Znajdujemy się backstage, gdzie widzimy świąteczną choinkę, dość dużą i ładnie wystrojoną. Na szczycie znajduje się duża gwiazda, która w dodatku świeci. Po chwili obok choinki przechodzi Evolution Champion - Vaclav.)

 

Choinka – Psssst, psssst...

 

Vaclav – Kto to powiedział?? (zaczął się nerwowo rozglądać. Podszedł do choinki) Choinko, to Ty? (What? What?)

 

Choinka – Tak, to ja (cheer), zbliż się, mam dla Ciebie wiadomość na nowy rok.

 

Vaclav zbliżył ucho do jednej z bombek, po czym został powalony na ziemię.... deską owiniętą drutem kolczastym.

 

Choinka – Szacunek dla fanów, kurwa ! WESOŁYCH ŚWIĄT !

 

(Po chwili przybiegli sanitariusze i zabrali nieprzytomnego Vaclava, przy cheerze publiczności.)

 

 

Jan Kowalski – Nie rozumiem....

 

Tony Hogański – Choinka....

 

Jan Kowalski – No właśnie... nie dziwi cię to?

 

Tony Hogański – Nie.... (chwile myśli) ... ale w sumie jedna rzecz mnie zastanawia.

 

Jan Kowalski – Jaka?

 

Tony Hogański – Dlaczego ona przeklina? To takie mało świąteczne...

 

 

 

zwycięzca dostanie EWF Evolution title shot:

Butcher vs Itchytude vs Shaman

 

 

 

Słychać “Hallowed by the name” COF i na ring wpada Butcher...

Muzyka zmienia się w Theme 2 Cool i na rampie pojawia się Itchytude...

Rozbrzmiewa Yeke Yeke i na mawie pojawia się Shaman (na 100%)

 

Tony Hogański – Mam nadzieje, że ta walka będzie ultra-szybka... no, bo jakoś głowa mnie boli i nie mogę patrzeć na tych patałachów.

 

Jan Kowalski – Jak szybka?

 

Tony Hogański – No tak.... myk-myk.....

 

Gong i walka się zaczyna. Itchytude i Shaman rzucaja się na Butchera. Itchy whipuje z wielka sila Rzeznika do naroznika, po chwili Shaman podbiega do niego i zaczyna czestowac mocnymi kopniakami, widzac to Itchy wykonuje splash powalajac obu rywali! Itchy podnosi Shamana, whipuje go na liny i probuje clothesline, ale stu procentowy Shaman robi unik po czym odbija się od lin i powraca z poteznym dropkickiem. Shaman podnosi Itchyego i wykonuje backbreaker pin 1...2...Butcher przerywa. Rzeznik zdenerwowany rozpoczyna brawl z Shamanem. Po chwili rzuca go do naroznika, rozpedza się i probuje splash, ale Shaman szybko ucieka i Butcher rozbija się z taka sila ze wylatuje poza ring. Tymczasem powoli podnosi się Itchytude, ale otrzymuje running knee hit pin 1...2...kick out.

 

Tony Hogański – No nieeeee..... dlaczego nie skończyłeś tej walki... dlaczego?

 

Jan Kowalski – To by zabiło cały dramatyzm.

 

Tony Hogański – Jasne... jasne.... cholera... suszy mnie.....

 

Shaman szybko wskakuje na naroznik,czeka az rywal wstanie po czym skacze z crossbody, ale Itchy lapie go w powietrzu i wykonuje fall away slam. Itchytude podnosi rywala i wykonuje powerbomb pin 1...2...powraca Butcher. Itchy szybko wstaje i zaczyna brawl z Rzeznikiem, ale ten wykonuje serie bardzo mocnych chopsow po czym powala rywala clotheslinem. Butcher obija się od lin i leg drop ... Rzeznika podnosi rywala, ale niespodziewanie dostaje bardzo mocny dropkick w plecy i pada opierajac się na linach ...

 

Jan Kowalski – To było czarujące.

 

Tony Hogański – Nie! Nie! Nie! Nie było!

 

Jan Kowalski – Ależ było....

 

Tony Hogański – Zamknij papę... niech kończą... spóźniają się z końcem tej walki jak gale w tej federacji...

 

Shaman czeka az rywal się odwroci i probuje clothesline, ale Butcher body dropem wyrzuca go nad linami z ringu po chwili jednak sam wylatuje pod wplywem clotheslina od Itchytude ... Itchy chwile czeka az Butcher się podniesie po czym atakuje baseball slidem! Itchy zmienia obiekt agresji i zaczyna okopywac lezacego Shamana ... whipin na barierki, ale Shaman reversuje i to Itchy się bolesnie rozbija. Shaman staje na brzegu maty po czym bierze lekki rozbieg i skacze na opartego na barierkach Itchyego, ale ten się odsuwa i Shaman wpada na barierki, po chwili jednak spada na druga strone.

 

Tony Hogański – No nie.... dlaczego oni nie umieją tego skończyć po męsku?

 

Jan Kowalski – .... co?

 

Tony Hogański – Nie krzycz Janku!! Nie krzycz!!!

 

Jan Kowalski – Czy ja krzyczę?

 

Itchy przetacza się przez ring żeby wyzerowac liczenie po czym chwyta wciąż lezacego Butchera i probuje whipin na naroznik, ale ten reversuje i to Itchy wpada na naroznik whipin na schody .... Butcher wtacza Itchyego na ring po czym whipuje go do naroznika po czym probuje 10 punches, ale Itchy uderza go kilka razy w brzuch po czym zrzuca poteznym powerbombem! Itchy sam pada ze zmeczenia ...sedzia liczy ..1............8,75 Itchy wstaje, to samo czyni Butcher. Rzeznika rzuca się na rywala i probuje whipin do naroznika, ale Itchy reversuej , Butcher z wielka sila odbija się od naroznika, a Itchytude wykorzystuje ten fakt i wykonuje potezne DDT 1.....2......Shaman wpada na ring, ale niestety nie jest wystarczajaco szybki ..3 (Zwycięzcą walki jest: Itchytude! To on zdobywa Evolution title shot!)

 

Jan Kowalski – No i koniec... Przyznam, że dość szybko... tak jak chciałeś Tony...

 

Tony Hogański – Wcale nie szybko... ociągali się z tym cholernie...

 

 

(Jesteśmy backstage, gdzie widzimy Vaclava leżącego na łóżku szpitalnym. Głowę ma obandażowaną i ogólnie nie za wesoły wyraz twarzy. Chwilkę potem ujrzeliśmy Luka, który przechodził obok.)

 

Luk – Człowieku, co Ci się stało?

 

Vaclav – To.... to choinka....

 

Luk – Choinka ? Bredzisz, musisz odpocząć.

 

Vaclav – Nie.... to choinka mi to zrobiła...

 

Luk – Słuchaj, wiem, że idą święta, ale choinki nikogo jeszcze nie zaatakowały. Bałwany śnieżne tak, ale....

 

Vaclav – Bałwany?

 

Luk – Nie pytaj.

 

Vaclav – Jeśli nie przeżyję...

 

Luk – No co Ty mówisz, masz tylko małe rozcięcie na głowie!

 

Vaclav – Posłuchaj... jeśli nie przeżyję, obiecaj mi jedno..

 

Luk – Tak wiem, widziałem to już na filmach. Powiem Twojej mamie, że ją kochasz. (cheer)

 

Vaclav – To też.... ale obiecaj mi coś jeszcze .... że się zemścisz na... choince.

 

Luk – Ok. Obiecuje (zrobił poważną minę)

 

Vaclav stracił przytomność.

 

Luk – O Jezu, jaki kretyn. Evolution title mam dzisiaj jak w banku... buahaha....

 

(The Luk odszedł w swoją stronę, a po chwili kamera pokazała, jak Vaclav otworzył oczy i przeklął pod nosem.)

 

 

Jan Kowalski – Nie będę tego komentował.

 

Tony Hogański – Ja też nie.

 

 

(Kamera pokazuje idącego korytarzem w swoim stylu Psycho. Z blantem w ustach idzie gdzieś przed siebie.. Widać , że w przeciwną stronę idą Itchytude oraz Abraham Raven rozmawiający ze sobą .. Dwójka jest tak pochłonięta rozmową, że nie zauważają Psycho... i wpadają na niego ... Raven uśmiecha się głupio po czym razem z Itchym idą dalej jednak nie mija chwilka, jak Itchytude pada na ziemie pod wpływem chair-shota w tył głowy od Psycho!! Raven podskakuje ze strachu, odwraca się na pięcie, widzi Psycho, który wyrzuca krzesło... Psycho chwile patrzy na przestraszonego Ravena. Po czym strzela niedopałkiem jointa w czoło Abrahama.)

 

Psycho – Chair Shot ... Dziwko ..

 

(Psycho niespodziewanie kopie Ravena w żołądek i ładuje mu Fire Blast [patrz roster] .. Po czym odchodzi zadowolony. Wracamy w okolice ringu i wszyscy są szczęśliwi.)

 

 

Jan Kowalski – Jakie to urocze.

 

Tony Hogański – Nie da się ukryć. (chwila wahania) ... o jak boli... o jak boli....

 

 

(Po raz kolejny oglądamy backstage, znajdujemy się w okolicach choinki. Zaraz obok przechodzi Luk. Mija choinkę, zatrzymuje się. Drapie po głowie. Cofa i podejrzliwie patrzy na nią. Szturcha drzewko nogą.)

 

Luk – Te, choinka!

 

Cisza.

 

Luk – Choinka, mówię do Ciebie!

 

Cisza.

 

Luk – Ależ ten Vaclav musiał się uwalić, zaatakowała go choinka, heheh... (roześmiał się)

 

Choinka – Pssssst... psssst.

 

Luk – O w mordę, to mówi!

 

Choinka – W jednym masz rację.

 

Luk – ??

 

Choinka – "w mordę" !

 

Z wnętrza choinki wystrzeliła deska owinięta drutem kolczastym i trafiło prosto w twarz Luk'a, robiąc rysy. Luk padł nieprzytomny.

 

Choinka – It was too cool ! WESOŁYCH ŚWIĄT !

 

(Po chwili przybiegli sanitariusze z łożem szpitalnym i wywieźli Luk'a. Wracamy na ring.)

 

 

Tony Hogański (nuci sobie) Raz rybki w morzu....

 

Jan Kowalski – Tony! Brałeś znowu coś?

 

Tony Hogański – To czysta nuda... Zastanawiałeś się kiedyś nad sensem istnienia?

 

Jan Kowalski – Tony.... Tony....

 

Tony Hogański – Ależ to bardzo ciekawe... poza tym.... tworzę własną filozofię... moje rozważania staną się świętą księgą...

 

Jan Kowalski – Ehhh.... Dostaje właśnie informację, że zaatakowany przed chwilą Luk jest już w ambulatorium... przenieśmy się tam... tutaj bowiem przez Tony’ego panuje jakaś niezdrowa atmosfera....

 

 

(Znajdujemy się w miejscu, gdzie ostatnio zostawiliśmy Vaclava. Po jakimś czasie sanitariusze przywożą także Luka, którego łóżko ustawiają zaraz obok. Obaj chwilę milczą, po czym Vaclav podnosi lekko głowę.)

 

Vaclav – Choinka ?

 

Luk (cichym głosem)Choinka....

 

Vaclav – Nie wierzyłeś.

 

Luk (nadal cicho) Nie wierzyłem. Wybacz...

 

Vaclav – Wybaczam...

 

(Wracamy w okolice ringu.)

 

 

Jan Kowalski – Niesamowita sytuacja... powinni tą galę zatytułować „Wściekła choinka”.

 

Tony Hogański – Fantastycznie.

 

 

 

zwycięzca dostanie EWF Evolution title shot:

Grim Reaper vs Tomcio Maluch

 

 

 

Zaczyna grać Arka Szopena "Taki maly, taki duzy moze wrestlerem byc" i pod FeliXTronem pojawia się Tomcio Maluch w towarzystwie Abrahama Raven'a. Raven bawi się z publiczością, a Mały tanecznym krokiem wchodzi na ring (lekki cheer). Następnie pod FeliXTronem pojawia się Grim Reaper a.k.a. the Harvester przy akompaniamencie Cradle of Filth "Halloweed by the Name" (heel-heat). Kosiarz prezentuje dumnię swoją kosę i kieruje się spokojnie w stonę ringu kosząc swoją kosą jakieś wyimaginowane zboże.

 

Jan Kowalski – Stawką tego pojedynku jest Evolution title shot.

 

Tony Hogański – Stawką połowy pojedynków na tej gali jest Evolution title, to chyba jakiś tydzień dobroci dla jobberów.

 

Obaj wrestlerzy już są gotowi, sędzia daje znak to rozpoczęcia walki. Gong! Zaczyna się pojedynek w którym Mały odrazu chce zaatakować przeciwnika i wykonać Piaskownicę (Swinging DDT) jednak ten odpycha go.. łapie za rękę.. odbija od lin i..  próbuje Superkick !! Trafiony ! Pin.. 1... 2... kick out! Reaper pokazuje że skosi swojego przeciwnika.. i podnosi go.. ale Tomcio broni się przed kolejną akcją i zaczyna się brawl.. Maluch po uzyskaniu przewagi pakuje przeciwnika w narożnik.. rozpędza się i... Mały Splash.. Grim otrząsa się jednak znów zostaje pociągnięty za rękę, tym razem w stronę lin.. Mały chce wykonać.. Big Kid Dropkick !! jednak Kosiarz łapie się lin i nie odbija się od nich przez to... Mały uderza więc w powietrze. Grim wykorzystuje sytuacje : Elbow Drop.. podniesienie przeciwnika i... Pumphandle Powerslam !! Reaper pokazuje jak kosi wyimaginowane zboże, a Tomcio zwyja się w pobliżu lin. Grim dopada przeciwnika.. podcina i... Ring Rope Clothesline!

 

Jan Kowalski – Publiczność aż jęknęła.. innowacyjny jest dziś Reaper.

 

Tony Hogański (pije wodę i mówi do siebie) Pij dużo wody.. to pomaga.. ałłł..

 

Mały jest zamroczony lekko więc Kosiarz dobija go serią kopniaków.. a po chwili dusi go nogą przy narożniku. Sędzia liczy.. 1..2.. 3..4.. Reaper puszcza i pokazuje sędziemu gest kozakiewicza.. i znów dusi.. 1... 2... 3... 4..  Przy linach pojawia się Abraham.. jednak sędzia zamiast przerwać duszenie to zaczyna zajmować się Ravenem. Grim bezkarnie dusi więc przeciwnika.. po chwili jednak podnosi go i... Brainbuster DDT !! Pin.. 1... 2.... 2.5..... Shoulder up! W Małym jest jeszcze trochę siły.. i wstaje on razem z Grimem.. jednak ten atakuje go z Atomic Drop. Raven szaleje za ringiem bo czuje że jego kolega ma problemu.. Pin.. 1.... 2.... kick out!! Grim postanawia zostawić przeciwnika w parterze i zakłada Armbar.. Mały cierpi.. mija kilka dobrych sekund i Kosiarz puszcza.. ale tylko po to żeby wstać i złapać przeciwnika w Ankle Lock !! Mały znów cierpi.. po chwili jednak stara się dopaść do lin... kica do lin.. jednak Reaper odciąga go od nich.. Sytuacja Tomcia nie jest jednak beznadziejna gdyż stara się działać drugą nogą.. i udaje mu się oswobodzić. Mały wyturlał się szybka za ring... i podkicał do Ravena z bolącą nogą.. Abraham udziela mu rad.. jednak mimo protestów sędziego schodzi do nich Reaper i.. uderza Małym o barierki.. Reaper zabiera przeciwnika z barierek i chce wrzucić na metalowe schody.. jednak Tomcio reversuje i kontruje uderzając przeciwnika kolanem w brzuch, a po chwili to Grim ląduje na wspomnianych schodkach ! Sędzia karze wracać zawodnikom na ring..

 

Jan Kowalski – To może być szansa dla Małego na zmianę przebiegu pojedynku.

 

Tony Hogański nic nie mówi tylko przytyka szklankę z wodą do czoła.

 

Mały wchodzi na ring.. i czeka na przeciwnika, a gdy ten wchodzi na ring to dopada go szybko i powala kilko ma uderzeniami.. Mały wykorzystuje swoją szansę i...  Cobra Clutch Slam !! Mały pokazuje publiczności że jest na fali (lekki cheer) i... Fireman's Carry Front Slam !! (lekki cheer) Tomcio odbija przeciwnika od lin.. i chce wykonać Malutka Bombkę (!!) ... jednak Grim w ostatniej chwili składa się do spear'a i powala przeciwnika.  Publiczność krzyczy : EWF! EWF! EWF!, w czasie gdy obaj wrestlerzy leża nie dając znaku życia.. Sędzia odlicza.. 1.........2 ...........3 ......... 4......... 5.......... 6............ przerywa jednak gdyż Reaper wstaje powoli.. a za nim Tomcio Maluch. Reaper chce wpakować przeciwnika do Piledriver'a jednak ten wyrywa się.. chwilowy brawl.. Grim sprytnie oślepia przeciwnika uderzając go palcami w oczy.. zachodzi od tyłu i... German Suplex.. Grim podnosi Małego i jeszcze jeden German Suplex !! Grim znów chce przejść do Piledrivera i znów mu się nie udaje.. Mały chce złapać przeciwnika do Backbraker'a jednak ten też się wyrywa.. uderza kilka razy przeciwnika.. zdobywa przewagę i... Roundabout of Death !! Pin !! 1.... 2.... 3 !! (Zwycięzcą jest: Grim Reaper! To on zdobywa EWF Evolution title shot!) Grim kosi wyimaginowane zboże na ringu.. a po poturbowanego Tomcia wbiega Abraham Raven. Raven zajmuje się przyjacielem i nagle dostaje kopniaka od Reapera... jednego .. drugiego... Reaper nie ma litości.. kopie nadal Ravena.. Nagle na arenę wbiega Itchytude z krzesłem !! Reaper wstaje obraca się .. Itchy rzuca mu krzesło.. Grim łapie i obrywa Superkicka!! (cheer!!) Raven wstaje w tym czasie i jeszcze dobija Kosiarza kopniakami.. i wywala go z ringu. Itchy i Raven pomagają wstać Małemu przy jego themie.

 

Jan Kowalski – Byłe 2QL nadal trzyma się razem.. Reaper zaś odczuł teraz boleśnie brak swego partnera, gdyby Butcher był przy nim to do takiej sytuacji by raczej nie doszło.

 

Tony Hogański – Wrestling jest jak opera mydlana.. schodzą się.. rozchodzą.. zobaczysz Grim jeszcze zawita u Butchera z kwiatami.

 

 

(Przenosimy się do ambulatorium. Widzimy tam niesamowitego Mariusza Maxa Kolanko... a także jakiegoś bliżej nieokreślonego lekarza... na łóżku leży Vaclav.... Luka jak widać już nie ma.)

 

Vaclav – Żądam przełożenia walki!! Natychmiast!!

 

Lekarz – Już panu mówiłem.... towarzysz Szakal odmawia i zapytuje się „kim pan do cholery jest”...

 

Vaclav – Skandal!! Skandal!! JA!! Największa gwiazda wśród najmłodszych stażem wrestlerów EWF! Ja Vaclav zwany „niesamowitym”! Nadzieja narodu! Przyszła gwiazda EWF! Jak można mnie tak traktować? Jak?!

 

Mariusz Max Kolanko – Dzień dobry panie Vaclav... czy mogę zadać kilka pytań?

 

Vaclav – Nie! Nie! Nie! Prowadzę strajk protestacyjny!! Będę okupował szpitalne łóżko!! Wynocha!! Pracy i chleba!! Solidarność! Domagam się przełożenia walki!

 

Lekarz – Niech pan tego nie robi... Tokio poleciało nam po budżecie... mamy tylko trzy łóżka... a po walkach zawsze są jakieś urazy.... my musimy leczyć... po pierwsze nie szkodzić.... tak to chyba leciało....

 

Vaclav – Wynocha!! Wynocha!! Tu się strajkuje!!

 

(Evolution Champion zrywa się z łóżka i wyrzuca z ambulatorium lekarza i Mariusza Maxa... tym sposobem zostaje tam sam. Wracamy w okolice ringu.)

 

 

Jan Kowalski – Ale jaja... Vaclav strajkuje.... on jest w jakimś związku zawodowym?

 

Tony Hogański – Związek Wrestlerów Polskich został rozwiązany w 2002 roku... może jest w jakimś....

 

Jan Kowalski (przerywa mu) Nie schodźmy lepiej na tematy polityczne... to dość niebezpieczne....

 

Tony Hogański – Precz z SLD!! PCW 4 life! PCW 4 life!

 

Jan Kowalski – Faktycznie... PCW a SLD... mała różnica....

 

 

(Przenosimy się na zaplecze. Jak się okazuje... jest to kuchnia... widzimy wszystkie rekwizyty jakie w kuchni powinny się znajdować. W tym momencie zauważamy stojącego za blatem Pana Józefa. Ma on na głowie standardową czapkę kucharską, z tego powodu jest niezwykle szczęśliwy.)

 

Pan Józef – Panie i panowie! Witam w kolejnym programie... no właśnie... Na dzisiaj przygotowałem niesamowite smakołyki!! Będzie to bowiem.... „KACZKA Z MORELAMI”!!!! Zaczynamy!!! Opłukać kaczkę i osuszyć. Przyprawić solą i pieprzem. Wymieszać natkę pietruszki z cytryną, marchewką, selerem i cebulą. Warzywami nafaszerować kaczkę. Nagrzać piekarnik do 220 st. C i piec kaczkę 45 minut na ruszcie. Od czasu do czasu polewać skapującym sosem na blachę. Wyjąć z piekarnika i ponakłuwać skórkę kaczki widelcem. Ponownie włożyć do piekarnika i zmniejszyć temperaturę do 180 st. C. Piec półtorej godziny aż skórka się zarumieni, a kaczka będzie miękka. Przygotować sos: Zmiksować morele z syropem, cukrem, musztardą i dżemem. Przelać do rondla i wymieszać z sokiem i skórką z cytryny, sokiem z pomarańczy, imbirem i kolendrą. Zagotować, dodać brandy i zredukować (gotować ok. 2 min.). Zdjąć z ognia i ewentualnie doprawić. Przełożyć kaczkę na podłużny półmisek, przybrać świeżymi morelami i listkami szałwi, podać sos w osobnym naczyniu. Dziękuję bardzo i życzę wszystkim moim fanom smacznego!!

 

(Wracamy w okolice ringu.)

 

 

Jan Kowalski – Jak zawsze zgłodniałem....

 

Tony Hogański – Niedobrze mi jak patrzę na jedzenie.... a masz może coś do picia?

 

Jan Kowalski – Nie.

 

Tony Hogański – Jaka szkoda...

 

 

(Przenosimy się w okolice ambulatorium. Widzimy, że wejście obwieszone jest różnego typu flagami: „Strajk”, „Wolność dla Ukrainy”, „Domagam się odwołania Cage matchu”, „Sprawiedliwości dla ludu!”, „Szacunku!”, „Pracy i chleba!”, „Podwyżek!”, „Na pohybel burżujom!”, „Wredni kapitaliści z zarządu”, „Zrobimy wam z dupy drugą Biedronkę”, „Chrońmy prawa pracownicze”, „Gdzie jest Gangsta?” i wiele, wiele innych. Przed wejściem zebrał się już spory tłum różnego typu pracowników. GRU jednak odgradza teren żółtą taśmą. Wezwano negocjatora.)

 

Funkcjonariusz GRU#01 – Gdzie jest negocjator?

 

Słychać kroki.... to Pan Józef....

 

Pan Józef – Już jestem! Już jestem!

 

Funkcjonariusz GRU#02 – Co? Prosiliśmy o profesjonalnego negocjatora!

 

Pan Józef – Jestem najlepszą rzeczą jaką zarząd może zaoferować.

 

Funkcjonariusz GRU#02 – Dobra... wywołajmy go.... (chwyta za tą trąbkę czy tam tubę co zwykle w takich sytuacjach się posiada) Vaclav!! Wyjdź! Przybył negocjator! Prosto od Komisarza! To Pan Józef!

 

Vaclav (wychylając głowę zza drzwi) Domagam się odwołania Evolution title matchu.... został zaatakowany i to obniżyło moją sprawność.. tym samym walka nie będzie w pełni uczciwa.

 

Pan Józef – Nie możemy odwołać walki! Zastanów się! EWF musi zarabiać.... jesteśmy nastawieni na zysk!

 

Vaclav – No właśnie wredni kapitaliści! Czy człowiek się już nie liczy? Gdzie tu idee humanizmu? Miej serce i patrzaj w serce!

 

Pan Józef – O czym ty do mnie rozmawiasz?

 

Vaclav – Co?

 

Funkcjonariusz GRU#01 – Co?

 

Pan Józef – Co?

 

Funkcjonariusz GRU#02 – Czeski film!

 

Pan Józef – Poddasz się?

 

Vaclav – Nie!! Sprawiedliwość nade wszystko!!

 

Pan Józef – Wezwać Grabarza....

 

Funkcjonariusz GRU#02 – Wezwać Grabarza!

 

Funkcjonariusz GRU#01 – Wezwać Grabarza!

 

(Wracamy na ring.)

 

 

Jan Kowalski – Wzywają Grabarza!

 

Tony Hogański – .... i jego łopatę też?

 

Jan Kowalski – Zapewne.

 

 

(Widać jakikolwiek korytarz we wrocławskiej hali... i idącego nim Jupitera. Przechodzi on właśnie obok drzwi z napisem Psycho One... Zatrzymuje się po czym mówi do siebie.)

 

Jupek – Zniszczyłeś mi szatnie ... To dlaczego ja miałbym nie zniszczyć Twojej?

 

Jupiter otwiera drzwi i widząc , że w środku nikogo nie ma zaczyna siać zamęt ... Kiedy meble są już poprzewracane Jupek powoli wycofuje się z szatni ... Kiedy dochodzi do drzwi wpada prosto na Psycho , który od dłuższego czasu przyglądał się czynom Jupitera ...

 

Psycho – Cześć , chuju .. Widze , że nie mash , co robić? (nie daje jednak Jupkowi odpowiedzieć) Nie szkodzi, mam mój drogi dla Ciebie idealne zajęcie ...

 

Psycho w  tym momencie trzaska swoim pasem Jupka w twarz ...

 

Psycho – Odpocznij trochę przed walką , suko ..

 

(Psycho wchodzi do rozwalonej szatni, chwyta torbę i wychodzi trzaskając za sobą drzwiami. Wracamy na ring.)

 

 

Tony Hogański – Oni się faktycznie nie lubią... jaka to urocza rywalizacja... ooooo..... (chwyta się za głowę.)

 

Jan Kowalski – Co ci jest?

 

Tony Hogański – To ta głowa.... o jejku jej... jak to mówi Esmeralda...

 

 

 

(Znów jesteśmy w okolicach skromnego szpitaliku EWF, gdzie odbywa się strajk aktualnego EWF Evolution Champa. Widzimy, że tu nic się nie zmieniło. Nadal są flagi, nadal funkcjonariusze GRU odgradzają teren. Widzimy negocjatora – Pana Józefa oraz człowieka to zadań szpitalnych – Ponurego Grabarza.)

 

Vaclav – Nie poddam się!

 

Pan Józef – Słuchaj... jeśli nie wyjdziesz natychmiast to... do akcji wkracza Grabarz... a jeśli to nie poskutkuje to odbierzemy ci Evolution title.....  co ty na to?

 

Vaclav – Honor nade wszystko!! Dawajcie tego Grabarza.

 

Funkcjonariusz GRU#01 (do Ponuraka) Wchodzisz....

 

Ponury Grabarz – Nie ma sprawy....

 

Vaclav – Nie podchodź!!!

 

Grabarz chwyta swoją łopatę... dobiega do drzwi... i zaczyna trzaskać nimi łopatą.... przy okazji zrywa wszystkie transparenty... flagi... i tym podobne.... drzwi zaczynają się rozlatywać....

 

Vaclav (wystawiając białą flagę) Poddaje się!! Poddaje się!!

 

(Vaclav wyskakuje zza drzwi i trzymając w ręku swój Evolution title wymija Funkcjonariuszy GRU i znika na tle zachodzącego słońca wśród wspaniałego, tropikalnego krajobrazu. Wracamy na ring.)

 

 

Jan Kowalski – Lepiej, żeby się pospieszył... już za chwilę jego walka.

 

Tony Hogański – Takie plotki krążą....

 

 

 

EWF Evolution Championship:

Cage match:

Vaclav (c) vs Abraham Raven vs The Luk

 

 

 

Jan Kowalski – Zobaczymy czy jak zawsze pewny siebie Vaclav obroni pas...

 

Tony Hogański – A co mnie on obchodzi?

 

Jan Kowalski – Ciekawy zapewne będzie też pojedynek Abrahama a Lukiem....

 

Tony Hogański – A co mnie oni obchodzą?

 

Jan Kowalski – Zastanawia mnie forma towarzysza Abrahama... w końcu przeżył brutalny atak.... na ostatniej gali... powinien być poturbowany....

 

Tony Hogański – Janku.... przecież lekarze teraz czynią cuda... nic mu nie będzie...

 

Wrestlerzy są już na ringu . Sędzia sprawdza kłudkę na drzwiach klatki i przypomina zasady : wygrana przez pin , tap out albo przez wyjście z klatki ... Vaclav prezentuje swoje Evolution Title publiczności , która jest z tego powodu zadowolona . Gong ! ABraham oraz Luk szybko rzucają się na Evo champa jednak ten unika Clotheslinea od Luka i wymierza mu kopniaka w brzuch po czym chwyta za włosy rywala i rzuca go na poduszki . Vaclav odwraca się po czym pada pod wpływem Uppercuta od Ravena ! Abraham podnosi rywala , dynamiczny whipin na liny po czym próba Clotheslinea , Vaclav unika i wpada prosto w Dropkicka od Luk'a ! TLK odwraca w swoją strone Ravena po czym wykonuje Poke To The Eyes ... Raven robi dwa kroki do tyłu , a Luk uderza Lou Thesz Press , uderza kilkakrotnie Ravena w twarz ... jednak Vaclav kopie Luka w tył głowy Low Kickiem ... Evo Champ wskakuje na narożnik i skacze z Moonsaultem na Luk'a ! Pin 1...2... kick out !

 

Jan Kowalski – Było blisko...

 

Tony Hogański – ... a tam... właśnie oto chodzi, że to jest blisko a jednocześnie tak daleko.

 

Jan Kowalski – Co za wyższa filozofia.

 

Tony Hogański – Wiem, wiem... nazwałem to „tosteryzm”... będą to wykładał na Akademii w Bhutanie.

 

Vaclav podnosi Luka , razem z Ravenem , który doszedł do siebie ' whipują Luka na liny po czym próba Double Clothesline , Luk jednak unika , odbija się od przeciwległych lin i skacze z Flying Lariat powalając obu rywali ! Luk podnosi Vaclava , whipin na narożnik . Bierze rozbieg i uderza Vaclava Shoulder Blockiem ! Bierze drugi rozbieg i uderza Flyin Wheel Kick ! Evo Champ jest oszołomiony . Luk sadza go na narożniku jednak od tyłu zachodzi go Raven , który wykonuje rywalowi Reverse Brainbuster !! Abraham kopie leżącegu Luka , Vaclav przygotowuje się do skoku i skacze na Ravena jednak ten w pore odwraca się i chwyta lecącego Evolution Champion'a za szyję .... Po czym uderza Chokeslam'a ! Pin 1...2... przerywa Luk . TLK whipuje Ravena na liny jednak ten uderza na rywalu Master Blaster [ patrz roster ] po czym wykonuje swoje Champ-a-roonie !!

 

Jan Kowalski – To urocze...

 

Tony Hogański – Wcale nie... głupie sztuczki... mistrz Szakal tego nie robił i doszedł do świetlanej przyszłości. To mi pachnie tylko i wyłącznie wrestlingiem klasy C...

 

Jan Kowalski – Jesteś zbyt agresywny... pamiętasz jak zaczynał Bubba?

 

Tony Hogański – Właśnie pamiętam... i dlatego nikt go nie traktuje poważnie... i dlatego jest moim zdaniem słabym World Champem.

 

Abraham pomaga wstać Vaclavo'wi , wynosi go w górę do The Weeman Slam jednak Evolution Champ wyrywa się , spada na nogi za Ravenem po czym chwyta go za głowę i z całej siły uderza nią w ściane klatki !! Abraham chwilke chwieje się na nogach , Vaclav widząc to chwyta Ravena i wykonuje mu Front Russian Leg Sweep powodując , że głowa Ravena ponownie ma kontakt ze ściana klatki i pojawia się na niej krew !! Vaclav zadowolony z siebie pomaga wstać Ravenowi po czym kopie go w żołądek i ładuje mu Double Arm DDT ! Pin 1...2... przerywa The Luk ! Tlk dynamicznie whipuje Vaclava na liny po czym uderza Titl a Whirl Slam ! Podnosi Evo Champa po czym chwyta go za głowę i zaczyna uderzać nią w klatke ! Po piątym uderzeniu Vaclav jednak blokuje się po czym wykonuje Lukowi High Angle Back Drop !

 

Tony Hogański – Szybciej! Szybciej! Zwiększyć tempo!

 

Jan Kowalski – Mówisz to dla dobra tej walki?

 

Tony Hogański – Nie no... chce by się szybciej skończyło... w PCW walki były myk-myk... i ratingi były gigantyczne... a u nas wielki rating był tylko jak Snake umarł.... a oczywiście później okazało się, że żyje i cały dobry nastrój diabli wzięli.

 

TLK chwyta się za tył głowy ! Vaclav nie daje mu jednak odpocząć , podnosi go po czym whipuje go na liny , czeka aż Luk dobiegnie do niego po czym wynosi go w Double Leg Take Down i wyrzuca do tyłu tak , że Luk wpada na ścianę klatki !! Jego twarz zalewa się krwią ! Vaclav zaś pokazuje , że czas na finish ! Zaczyna wspinać się na szczyt klatki ... Jednak nie zauważa , że Raven jest tuż za nim ! Kiedy jest na szczycie próbuje się odwrócić jednak Abraham chwyta go od tyłu i uderza Top Rope Released German Suplex !! Vaclav rozbija się na ringu ! Raven zeskakuje z narożnika , pokazuje znak V1 jednak publiczność zaczyna wydawać z siebie spory heel heat ... Raven nie może ich zrozumieć ... Spogląda na rampę ... I widzi idącego w strone ringu Psycho . Jednak nic sobie z tego nie robi , podnosi ledwo żywego Vaclava i uderza na nim The WeeMan Slam !

 

Tony Hogański – Allahu!! Jeśli mnie słyszysz!! Spraw by ta walka się w tym momencie skończyła!!

 

Jan Kowalski – Nie krzycz Tony....

 

Tony Hogański – To ty nie krzycz Janku!!!

 

Chce pinować jednak uniemożliwia mu to Luk , jednak Abraham uderza go łokciem w twarz po czym chwyta za głowę i uderza nią o klatkę ! Sam zaś zaczyna wspinać się na narożnik .. Luk jednak dość szybko dochodzi do siebie ... Zachodzi Abrahama od tyłu i wykonuje mu Powerbomb od razu zakładając Sharpshooter !! Raven cierpi jednak się nie poddaje . Tym czasem publiczność wydaje z siebie wielki heel heat gdyż Psycho wyciąga skądś przecinacz do metalu i obcina kłódkę od klatki !

 

Jan Kowalski – Jeszcze Psycho się tu wmieszał... po co mu to było?

 

Tony Hogański – Przynajmniej przyspieszył tempo...

 

Ja n Kowalski – Ehhh....

 

Po czym zabiera Evolution Title i wchodzi do środka ! Od razu wymierza strzała pasem w twarz Luka , który zalewa się krwią i pada na mate ! Psycho chwyta wstającego Vaclava i ładuje mu Fire Blast [ patrz roster ] ! Publicznośc heel heatuje ... Great One podnosi leżącego Ravena po czym uderza mu Fire Blast na leżący na ringu pas . Chwyta leżącego bez życia Luka po czym wyrzuca go przez otwarte drzwi z klatki . Sędzia , który za bardzo nie miał do tej pory głosu daje znak na gong ! (Zwycięzcą i nowym EWF Evolution Champem zostaje: The Luk!) Psycho wyciąga mikrofon .

 

Psycho – Yo' new winner and new master of shit : The Luk . Dlaczego ? Bo tak postanowiuem , teraz podnieść mi to pierdolone żelastwo i zabrać te pieprzone ścierwa z ringu . Jus' right now ! Chyba , że zamiast wcisnąć guzik wolicie , żebym sie pofatygowau do tego jebanego studia i powciskau Wam oczy kijem bezbolowym , aight ?

 

Klatka zaczyna się podnosić .. Psycho chwyta Vaclava i wywala go poza ring . To samo robi z ledwo żywym Ravenem . Publiczność ciągle heel heatuje .

 

Psycho – Right ... Suysze guos sprzeciwu .. [ naśladując ] Co on tu robi !? To Great One ! Skąd sie wziou !? Dlaczego on ich bije , o Boże ! [ Psycho uśmiecha sie szeroko do kamery .. =) ] Pewnie Wasze śladowe ilości mózgów zastanawiają się : czemu to zrobiuem ? Czemu ? Bo tak mi sie , kurwa , podobauo . A Psycho robi wszystko , co mu sie podoba . NIe chcieliście mi dać czasu antenowego ? Nie to nie , kurwa . Pewnie powiecie : nawet nie spytaueś o czas antenowy ! Taak , taak , Psycho ma to guęboko w dupie , cauą Waszą opinie , jebać Was ! Bo ważny jestem tu tylko ja , wyróóóżniam sie spośród tego szarego motuohu w rosterze .. Czym ? Te trzy ścierwa wiedzą . Ci , którzy poczuli .. Wiedzą czym . Kiedy skończe już z The Sezamz'sStreet Crew , pierdolonym wiochmenem , Jupizerem .. Kiedy zjem na śniadanie jebanego dichomana Mind Meza ... Może w końcu ruszycie dupe sprzed fotela , odstawicie szklanke z whisky i dacie pierdolony World Title Shot temu , kto na niego zasługuje ! I to , kurwa , natychmiast . Bo takich excesów jak ten może być więcej !

 

Słychać " I Will Not Lose " - Meth 'n' Red . Great One ewakuuje się z ringu rozdając faxory publiczności , która zdecydowanie heel heatuje .

 

 

Jan Kowalski – To było na swój sposób ciekawe doświadczenie.

 

Tony Hogański – Psycho co raz bardziej przypada mi do gustu... nie jest jak reszta tych obojnaków w rosterze...

 

Jan Kowalski – No nie...

 

 

(Znajdujemy się tuż za FeliXtronem. Widzimy zmęczonego Vaclava... jest wyraźnie zdenerwowany i ogólnie niezbyt szczęśliwy. Obok niego stoi Mariusz Max Kolanko.)

 

Mariusz Max Kolanko – Vaclav....

 

Jeszcze niedawny EWF Evolution Champion niespodziewanie wyrywa mu mikrofon z ręki, a jego samego popycha na ścianę.

 

Vaclav – Zamknij się!! Nikt nie chcę cię tu słuchać!! Oni przyszli tu słuchać i oglądać MNIE!! Mnie, mnie i tylko mnie! (heel heat) Nie dość, że zostałem przed walką oszukany! Tak właśnie: O-SZ-U-K-A-N-Y!! Zaatakowano mnie bezwstydnie... to był śmiały plan... nie mogli mnie pokonać w ringu... to musieli wyeliminować mnie poza nim... później nie wysłuchano mych racji... odurzono mój protest... nie zezwolono mi na strajk... poszczuto na mnie jakiegoś Grabarza z łopatą.... a do tego w czasie walki.... sędzia wielokrotnie podejmował decyzje na moją niekorzyść... czy tak się powinno traktować wrestlerów!!?? Czy my jeszcze żyjemy w Polsce? W ukochanym kraju wszystkich dobrych ludzi? Czy tak powinno traktować się najlepszego wrestlera młodego pokolenia jaki pojawił się w EWF! Co ja mówię! Ja jestem najlepszym debiutantem w historii tej federacji! Łączę w sobie wszystko co powinien mieć najlepszy wrestler.... i wiecie co? Mam już tego powoli dość! Domagam się by traktowano mnie poważnie! Czy EWF to federacja w której liczą się umiejętności czy powiązania z zarządem?! Czy tylko kumple prezesów mogą mieć tu pasy? Jedyna osoba, która zapracowała na swój tytuł wysiłkiem, krwią, cierpieniem została pozbawiona go w tak haniebny sposób! Żądam rewanżu! Na następnej Wrestlepaloozie! Ten rewanż to moje przeznaczanie... a że zarówno pani prezes jak i pan komisarz nie oglądają tego co się dzieje... więc muszę postarać się oto sam... i nie pójdę to komisarza... tego zadufanego w sobie, łysego debila, który myśli, że wszystko tu kręci się wokół niego... O NIE... uderzam prosto do najwyższej instancji....Pani Prezydent!! Oto nadchodzę!! (ogólny heel heat)

 

(Wracamy na ring.)

 

 

Jan Kowalski – To się nazywa dynamiczne wystąpienie.

 

Tony Hogański – Pełne wewnętrznej energii... zaprawdę... bardzo ciekawe.... 

 

 

(Widać Psycho , który ze sprayem w rękach bazgra coś po drzwiach szatni ... Widać , że zamalowana jest tabliczka z napisem Psycho i pod spodem widać napis Juppie . Psycho zadowolony z siebie już chce odchodzić kiedy drzwi otwierają się i widzimy trzymającego się za głowę Jupitera...)

 

Psycho – Co , jeszcze Ci mało odpoczynku? Daaamn....

 

(Great One psika zdezorientowanemu Jupiterowi sprayem po twarzy po czym kopie go w brzuch i chce uderzyć na nim Fire Blast, ale niewidomemu w tym momencie Jupiterowi udaje się jakoś przechwycić i wykonać jakieś skromne DDT. Obaj panowie leżą na posadzce i nie czują się zbyt dobrze. W tym momencie wracamy w okolice ringu.)

 

 

Jan Kowalski – Majestatyczny konflikt....

 

Tony Hogański – Cicho Janku.... nie mów tak głośno.... (odwraca się do grupki kibiców) Przepraszam bardzo.... ma ktoś może nauszniki? (zero pozytywnej reakcji) Przecież jest kurwa zima!!! (chwyta się za głowę) O jojoj....

 

Jan Kowalskie – Jakie to urocze.

 

 

(Widzimy jak w jednej Szatni zgromadzili się: Tomcio Maluch, Itchytude oraz Abraham Raven. W pomieszczeniu panuje przygnębiająca atmosfera, a w tle słychać stukot skapującej gdzieś wody.)

 

Itchytude – Sytuacja jest poważna.. rozmawiałem dziś z Dagmarą Zielińską i potwierdziła że nie mamy żadnych praw do nazwy 2QL. Nadmieniła także iż potrzebujemy jakieś nazwy po którą będziemy istnieć w rejestrze wrestlerów i grup wrestlerów EWF. Uwaga.. oto co dostaliśmy : "Wrestlers former know as 2QL" w skrócie WFKA2QL... załamka...

 

Abraham Raven – WFKA2QL? To się nawet nie rymuje... nie brzmi muzycznie... ale dobra chłopaki, nie ma co się załamywać... damy radę..

 

Tomcio Maluch – Raven.. ślepy jesteś? Wszystko się wali, już nie ma 2QL! Udajesz tylko że jest dobrze bo się razem wspieramy, ale to już nie jest to samo.

 

Abraham Raven – Maluch otrząśnij się.. damy radę! Pamiętasz.. zawsze jak mówiłem ci, że damy radę to dawaliśmy! I nic się nie zmieniło..

 

Itchytude – Panowie.. panowie..  moim zdaniem musimy się skupić na The Luku..

 

Tomcio Maluch – Judasz !! Judasz !!

 

Abraham Raven – Tak.. na tym Judaszu.. który sprzedał nas za srebrniki..

 

Itchytude – Myślę że trzeba znaleźć jego słaby punkt.. coś na czym będzie mu bardziej zależało niż na "2QL". Tylko czy on w ogóle ma coś takiego?

 

(W szatni następuje lekka konsternacja i cała trójka popada w zadumę. Wracamy na arenę.)

 

 

Tony Hogański – Jaka to niesamowita sytuacja... przypomina mi tego śpiewającego murzyna co go tu kiedyś mieliśmy...

 

Jan Kowalski – Bad Boya?

 

Tony Hogański – O właśnie....

 

 

(Znajdujemy się w biurze Pani Prezydent. Nic się tu w sumie nie zmieniło od roku 2002. Pani Prezydent w nogami na biurku przegląda jakieś kolorowe czasopismo... a Dagmara Zielińska zajmuje się tym co zawsze. W tym oto sielankowym momencie wyjętym jakby wprost z „Pana Tadeusza” z hukiem otwierają się drzwi i do biura wchodzi... Vaclav.)

 

Esmeralda Martinez – Co to za najście?

 

Vaclav – Uwaga! Uwaga! Frajerki! Mam ważny komunikat: żądam rewanżu!

 

Esmeralda Martinez – O czym mówi nasz woźny?

 

Dagmara Zielińska – Panienko.... to nie woźny.... tylko nasz wrestler... Vaclav.... były Evolution Champion.

 

Esmeralda Martinez – Z pewnością jest uroczy... ale nie interesuje mnie.

 

Dagmara Zielińska – On ma do pani jakieś zażalenie.

 

Esmeralda Martinez – Od takich spraw jest Szakal. Przekażesz mu to?

 

Dagmara Zielińska – Oczywiście. (zwraca się do Vaclava) Zgłoś się do Komisarza Szakala. Podobno ma dobry humor... Zosia zaparzyła mu świetnej kawy i paprotka urosła o kilka centymetrów. Mówię ci... ma dobry dzień...

 

Vaclav – Nie! Nie! Nie! Mam sprawę do Prezydenta EWF! Najwyższej instancji w tej Federacji! MOJE sprawy może załatwiać tylko i wyłącznie Prezydent.

 

Dagmara Zielińska – Może od razu właściciel?

 

Vaclav – Słucham?

 

Dagmara Zielińska – Panienko... on chce numer do Facunda.

 

Esmeralda Martinez – A na co mu on?

 

Vaclav – Stop! Stop! Stop! To jakiś dom wariatów!! Czy wy jesteście normalne?! Chcę po prostu rewanżu!!

 

Dagmara Zielińska – Nie możemy tego załatwić ot tak sobie... ktoś już ma te Evolution title shoty na następną galę... słuchaj... damy ci walkę z tym Izaakiem.... nie przepraszam.... Abrahamem Ravenem.... i zwycięzca dostanie ten Evolution title shot. Co ty na to?

 

Vaclav (przeprowadza skomplikowany proces myślowy) Może być... dziękuję... wreszcie ktoś potraktował mnie tu serio. 

 

(Wychodzi, a my wracamy na ring.)

 

 

Jan Kowalski – Niesamowite... udało mu się coś załatwić...

 

Tony Hogański – To jak w polskich urzędach... nikt nic nie wie...

 

Jan Kowalski – Czeski film normalnie...

 

 

 

EWF Tag Team Championship:

Jupiter & Mind Mower vs Tool & Psycho (c)

 

 

 

Zaczyna grać Slums Attack - "To Zachodnia część Polski"... spod FeliXtronu wychodzą Jupiter oraz Mind Mower... widać, że są dość zadowoleni z życia.

Słychać " Devil's Night " - d12 , kibice zaczynają głośno buczeć . Na rampie pojawiają się wariaty z High Voltage - Psycho i Tool . Wchodzą powoli na ring , Psycho wyciąga swój złoty mikrofon ...

 

Psycho – Shut yo' fuckin' pieholez ... [ chwila przerwy ] Zanim jeszcze zaczniemy trening tutaj w ringu .. Psycho ma kilka słów . Do tego pierdolonego wieśmackiego Jupomana .

 

Po twarzy Jupitera widać , że jest zdenerwowany , zaciska pięści .

 

Psycho – Śmieciu ... Uwierz ... Twoje pięć minut się skończyuo , pięć minut walki z takim kimś jak Psycho ... i nawet przez 1 minute z tych pięciu nie potrafiueś dotrzymać mi kroku , pierdolony obwisuy flecie ... tylko broniueś sie niczym Valerenga w meczu z Wisłą . Valerenga wygraua fartem . Po rzutach karnych . Niestety . Tutaj nie ma rzutów karnych , nie dojdzie do nich . Bo po tym jednostronnym meczu i jednostronnej dogrywce rozpierdole Ci guowe o ten jebany ring . Albowiem jam jest Psycho . A Ty ? Ty jesteś tylko pierdolonym , zarozumiauem i tłustym blantem . Którego spale z wielką przyjemnością .

 

Ostatnie słowa były prawie niedosłyszalne z powodu ogromnego heel heatu .. Psycho jednak nic sobie z tego nie robi , kontynuuje

 

Great One – Jak jush powiedziauem ... Twoje pięć minut walk z Psycho sie kończy . Bo Psycho mierzy w zdecydowanie wyższe cele niż jakiś pierdolony jobberek Jupiterek . Zatrzymauem sie na Twoich nędznych zwuokach by wytrzeć o nie swoje laćki , podnieść troche skila , pograć z Tobą w noge . Ale wystarczy bo naprawde ilekroś widze Twoją morde czy suysze kosmiczną ksywe to robi mi sie niedobrze . Psycho osiągnou next level . I od teraz celem nie jest rozjebanie tej pseudo gwiazdki dawida ... Co jest celem ? Hehz , kto ma wiedzieć , ten sie dowie . Soon . A Ty , pajacu ...

 

Jupiter nie wytrzymuje , atakuje Psyhco z Clotheslinem ! Sędzia daje znak na gong ! Jupiter chwyta wstającego Psycho , dynamiczny whipin , Psycho unika Clotheslinea jednak Jupek trafia zdezorientowanego Tag Team Champa Super Side Kickiem !! Jupek podnosi Tag Team Title i unosi go do góry powodując wielki cheer ! Psycho jednak w miare szybko podnosi sie i atakuje Jupitera ze Swinging DDT ! Psycho pomaga wstać Jupiterowi po czym taguje Toola . Razem z nim wykonują dynamiczny whipin , Psycho kładzie się na macie , Jupek przeskakuje nad nim i wpada prosto w Huracanrane od Toola ! Phantom wskakuje na liny i skacze ze Springboard Leg Dropem ! Chwilke kopie leżącego Jupitera po czym taguje Psycho . Great One wpada na ring , omija leżącego Jupka i krzyczy coś po hiszpańsku do Mowera ..

 

Jan Kowalski – Walka jest muszę przyznać dość ciekawa.

 

Tony Hogański – Nie narzekam wyjątkowo... ale w końcu mamy tu trochę lepszych wrestlerów... no pan Mind to klasa sama w sobie... obok Rottweilera no i może Psycho jest dla mnie głównym kandydatem na nowego World Champa.

 

Jan Kowalski – Skoro tak twierdzisz...

 

Po czym opluwa go ! Mind , zdenerwowany , wchodzi na ring jednak powstrzymuje go sędzia , a tym czasem Psycho wraz z Toolem okładają Jupitera w narożniku . Ten jednak wraca do walki , uderza łokciem w twarz Toola , koppie Psycho w brzuch i wykonuje Piledrivera !! Psycho wydaje się rozbity . Jupiter zaciąga go za nogę w narożnik Mowera po czym taguje Minda . Ten od razu wspina się na narożnik i spada na Psycjo ze Splashem ! Mower podnosi rywala po czym wykonuje Overhead Belly To Back Suplex ! Psycho jest zamroczony , próbuje się podnieść .. Mind pomaga mu , dynamiczny whipin na liny po czym Sleeper ! Great One próbuje się wyrwać , brnie powoli w strone Toola jednak Mower powoli schodzi do parteru ... Psycho opada z sił . Sędzia podnosi jego ręke do góry .. Ręka opada .. Mower zacieśnia chwyt . Sędzia podnosi ręke drugi raz ... Ręka opada .. Jednak kiedy sędzia chce podnieść ją trzeci raz , Psycho podnosi sam ręke po czym uderza punhca w twarz Mowera ! Mind poluźnia chwyt . Psycho powtarza manewr , punchuje Mowera i powoli wstaje .. Mind próbuje temu zapobiec jednak Psycho jest już metr od wyciągniętej ręki Toola !! Kiedy już wyciąga swoją ręke Mind jakimś cudem odwraca Psycho w drugą stronę !

 

Jan Kowalski – Jak myślisz... będziemy mieć nowych mistrzów.

 

Tony Hogański – Trudno powiedzieć... a teraz daj mi odpocząć.

 

Jan Kowalski – Dobrze... dobrze...

 

Biały Diabeł wykonuje jednak Low Blow po czym od razu ładuje Mindowi Stunnera !! Sam chwilke dochodzi do siebie .. Podnosi się z pomocą lin , taguje Toola i w tym momencie Mind wykonuje mu Drop Toe Hold powodując , że Psycho uderza głową w poduszki narożnika ! Mower zaczyna kopać leżącego Psycho jednak nie zauważa Toola , który wskakuje Mindowi na plecy !! Kilkakrotnie punchuje Minda po czym obkręca się na ciele FTW Champa i uderza Super X Factor !! Mind leży bez życia na ringu ! Tool wskakuje na narożnik .. I skacze z Sick Dive [ patrz roster ] jednak Jupek wpada na ring i odciąga Mowera , Tool ląduje boleśnie na macie ! Obaj powoli się podnoszą , Mower powoili , zamroczony idzie do Jupitera , taguje go , a Tool uderza mu Reverse Face Slam ! Jupiter wpada na ring i ścina cruizera Clotheslinem ! Podnosi Toola , whipin na naroznik jednak Tool sprytnie wbiega na poduszki , Jupiter zachowuje zimną krew i rzuca się na liny powodując upadek Phantoma ! Jupek podchodzi do siedzącego na narożniku Toola , wchodzi na drugą line , chwyta Toola ... Po czym wykonuje mu 2nd Rope Released German Suplex !!! Phantom rozbija się na ringu ! Jupiter zadowolony podnosi go , kopie w brzuch ... Jednak na ring wbiega Psycho , zaczyna się wymiana punchy , sprytniejszy Jupiter kopie w brzuch Białego Diabła po czym powala Psycho Strong Uppercutem ! Jupiter podnosi Toola , ustawia go sobie do Powerbomba ... Wynosi do góry Cruizera jednak Psycho , który dość szybko pozbierał się kopie Jupka w brzuch , Tool korzysta z sytuacji i uderza Inverted DDT !!

 

Jan Kowalski – Muszę przyznać, że.....

 

Tony Hogański – Nie krzycz Janku... proszę.... no i załatw mi szklankę wody...

 

Jan Kowalski – Nie ma wody....

 

Tony Hogański – .... na pustyni, a wielbłądy nie chcą iść.

 

Sędzia wygania Psycho z ringu , nie zauważając tego , że na ringu znalazł się Mower ! Mind powala Toola mocarnym Spearem !! Psycho ciągle siłuje się z arbitrem , Mower zakłada Toolowi Lion Tamera !! Phantom cierpi jednak nie poddaje się ! Jupiter dopada go jednak i zakłada Crossface !! Psycho na widząc , jaka jest sytuacja schodzi szybciutko z ringu , chwyta jeden z pasów , sędzia tym czasem kłasie się przy Toolu , wiadomo z jakim pytaniem ! Psycho wraca na ring i trzaska Mowera w głowe pasem ... Mind jeszcze przez chwilke trzyma Toola po czym przewraca się na ring ! Psycho wywala pas po czym atakuje Jupitera , który puszcza Toola ... White Devil podnosi Jupitera , whipin na liny po czym kopie w brzuch rywala i razem z Toolem wykonuje mu Double Evenflow DDT !! Psycho pewny siebie pinuje 1...2...2,5... kick out !! Jupiter wykopał w ostatniej chwili ! Great One chwyta się za głowe ! Razem z Toolem podnoszą Jupitera , Phan6tom kopie go w żołądek , a Psycho ładuje rywalowi Psycho Valley Driver ! Tool tym czasem wskakuje na narożnik ... Nagle jednak podnosi się Mower , który chwyta za włosy Psycho i wywala go z ringu ponad linami ! Tool skacze na Mowera jednak ten chwyta go w locie i wykonuje Strong Backbreaker !! Mind daje symbol końca ! Podnosi Cruizera po czym wynosi go do góry .. I wgniata w ring Jackhammerem !!  Mind pinuje 1...2... przerywa Psycho , który krzesłem uderza Mowera w głowe , czego oczywiście nie zauważa sędzia !!

 

Jan Kowalski – No nie... to było mało ciekawe.

 

Tony Hogański – Pośpiewamy coś, Janku?

 

Jan Kowalski – Lepiej nie... poza tym... głowa cię rozboli...

 

Jan Kowalski – .... ano faktycznie.

 

Great One wskakuje na ring z krzesłem, arbiter tego spotkania dopiero teraz je dostrzega , zaczyna szarpać się z Białym Diabłem, do którego niespodziewanie podchodzi Jupiter , który kopie go w brzuch i wykonuje mu masywnego Powerbomba !! Jupek podnosi Psycho po czym ustawia go sobie ... I wykonuje Extra Deathkick jednak Psycho sprytrnie przyciąga na swoje miejsce sędziego , którego trafia Jupiter !! Psycho chwyta zdezorientowanego rywala za głowe po czym łąduje mu Fire Blast na krzesło !! Głowa Jupka zalewa się krwią ! Psycho chce pinować jednak sędzia leży ... Psycho pomaga wstać Toolowi , razem z nim podnoszą Mowera , Psycho z trudem ale wynosi Minda do góry w Electroc Chair Drop jednak nie zauważa , że Mower w ostatniej chwili chwytcił w ręce krzesło ! Tool wskakuje na narożnik jednak Mower trzaska w twarz Psycho krzesłem ! Great One puszcza Minda , który błyskawicznie wykonuje rywalowi Cradle Piledriver na krzesło !!

 

Tony Hogański – No szybciej... szybciej...

 

Jan Kowalski – Mówiłeś, że walka jest nawet ciekawa.

 

Tony Hogański – .... no, ale co za dużo to niezbyt zdrowo.

 

Psycho leży rozbity , Mind powoli wstaje .. A Tool wykonuje mu Springboard DDT !! Tool pinuje Mowera , a tym czasem Jupiter przewraca sięm na brzuch i kłądzie ręke na torsie Psycho !! Sędzia jest w stanie lekkiej nieprzytomności , po chwili jednak zaczyna powoli liczyć 1...2.... wykopują zarówno Psycho jak i Mower !! Tool chwyta wstającego Jupitera i razem z nim wypada z ringu , następuje ostry brawl , silniejszy Jupek w końcu chwyta głowę Toola i trzaska nią o mate ! Phantom przewraca się , Jupek wpada na ring , gdzie podniósł się Psycho i powoli podnosi się Mower ! Jupek niewiele jednak myśląc ładuje Białemu Diabłu kopa w żołądek po czym razem z Mowerem chwytają Psycho i wykonują Double Brainbuster ! Mind ustawia się w jednym z narożników , Jupek w drugim ... Psycho powoli się podnosi ... Odwraca się przodem do napastników i w tym momencie dostaje Extra Deathkick + Spear !! Tool chwyta za nogę Mowera i ściąga go z ringu , Mind jest zdezorientowany i szybko dostaje Twist Of Fate ! Tool chwyta krzesło i wchodzi na nariożnik , Jupiter tym czasem pinuje Psycho , 1...2... Tool skacze z Arabian Face Buster i trafia Jupitera w głowę ! Odrzuca krzesło po czym pinuje 1...2....3 ! (Zwycięzcami i nadal EWF Tag Team Champions są: Psycho & Tool!)

 

Jan Kowalski – No i koniec.

 

Tony Hogański – Dzięki Allahowi!

 

Jan Kowalski – Walka była jednak tak bardzo ale to bardzo wyrównana... że powinniśmy spodziewać się rewanżu... i mam nadzieję, że nastąpi to dość szybko.

 

Tony Hogański – .... to już postanowi mistrz Szakal.... a mistrz Szakal ma zawsze racje...

 

 

(Jesteśmy znów na zapleczu. Konkretniej jest to biuro Prezydenta EWF Corporation. Widzimy, więc Esmeraldę Martinez, która jak zwykle przegląda prasę brukową i czyta jakieś ciekawostki na swój temat. W tym oto dramatycznym momencie do biura wchodzi Dagmara Zielińska z dwoma paczkami stylizowanymi na prezenty urodzinowe.)

 

Esmeralda Martinez – Petruello... co to?

 

Dagmara Zielińska – Spóźnione prezenty urodzinowe....

 

Esmeralda Martinez – O jejku jej... to urocze... daj tą skromniejszą...

 

Dagmara Zielińska – W zasadzie jest to koperta.... (podaje pani prezydent, ta otwiera ją)

 

Esmeralda Martinez (oglądając zawartość) Hmmm.... to talon o wartości 1000 Euro na zakupy w sklepach Versace w Mediolanie, Paryżu i Londynie. To urocze... od kogo to?

 

Dagmara Zielińska – Od Jupitera... nie mógł wręczyć prezentu, bo odwieźli go do szpitala...

 

Esmeralda Martinez – Tak... tak.... ale co ja sobie kupie za 1000 Euro? Może lepiej oddać to ubogim?

 

Dagmara Zielińska – Może lepiej nie.... Jupiter by się obraził....

 

Esmeralda Martinez – No dobrze... jak następnym razem będziemy w Paryżu to pomyślimy... a ten drugi prezent?

 

Dagmara Zielińska – To w sumie od Toola... wydaje dziwne dźwięki... (podaje Martinez wielką paczkę... ta otwiera ją... i widzimy.... ptaka...)

 

Esmeralda Martinez – Co to jest?!

 

Dagmara Zielińska – Na tej kartce napisane jest, że to... albatros....

 

Esmeralda Martinez – Albatros?

 

Dagmara Zielińska – Taki ptak... oryginalne, co nie?

 

Esmeralda Martinez – A feee.... zrób z tym coś!

 

Dagmara Zielińska – Może oddamy tego albatrosa Zosi? Będzie przyciągać turystów! To zwiększy nam obroty w bufecie... niech Tokio wie, że umiemy się sami utrzymać... i nie trzeba do nas dopłacać!

 

Esmeralda Martinez – .... tak.... ten albatros będzie naszym zbawieniem... to klucz do naszego sukcesu!

 

Dagmara Zielińska – Tak! Tak!

 

(Wracamy w okolice ringu.)

 

 

Jan Kowalski – Idę się zastrzelić...

 

Tony Hogański – Masz pozwolenie na broń?

 

Jan Kowalski – Genialne pomysły Zielińskiej w kwestiach finansowych już kiedyś wpędziły EWF w bankructwo....

 

 

(Jesteśmy w jednym z przyciemnionych korytarzy hali EWF i widzimy 3ch zamaskowanych ludzi o znajomych kształtach. Zamaskowani panowie skradają się do szatni z napisem "The Luk".)

 

Zamaskowany 1 – Na 100% go nie będzie?

 

Zamaskowany 2 – Tak..  ale mamy tylko kilka minut zanim się nie skapnie że tak naprawdę nikt nie ukradł mu samochodu z parkingu EWF.

 

Zamaskowany 3 – Ta maska mnie strasznie gniecie Raven..

 

Zamaskowany 2 – Tomcio idioto.. powiedziałeś do mnie Raven, mieliśmy zachować anonimowość.

 

Zamaskowany 3 – Itchy powiedz mu coś.. krzyczy na mnie.

 

Zamaskowany 1 – O Boże.. maski już nam nie są chyba potrzebne..

 

Zamaskowani wrestlerzy ściągają maski.. i tak to "Wrestlers former know as 2Q"! Po ujawnieniu swoich twarzy, Itchytude, Abraham Raven i Tomcio Maluch wpadają już bez problemu do szatni The Luka.

 

Abraham Raven – Panowie.. szybko rozdzielamy się i szukamy..

 

Itchytude (podnosi jakiś album) Hmm.. zobaczcie zdjęcia z dzieciństwa Luka.. hmmm po co on to tutaj trzyma..

 

Abraham Raven – Skup się Itchy.. szukamy pasa Evolution !! (zaczyna grać dziwna muzyka i po chwili przestaje)

 

Itchytude – Kto to puścił ? To jakiś podkład jak filmach? (zaczyna grać dziwna muzyka i znów po chwili przestaje)

 

Abraham Raven – Jezu.. Maluch przestań się bawić odtwarzaczem CD Luka.

 

Itchytude otwiera jakaś walizkę..

 

Itchytude – Jest!! Evo title!!

 

Abraham Raven – Bierzemy i w nogi !!

 

Tomcio Maluch – Aaaaaaaaa!!

 

Itchytude i Raven – A cicho Maluch! Cicho!!!

 

("WFKA2Q" wyskakują z szatni razem z pasem Evolution. Transmisja oddala nas z korytarza.)

 

 

Jan Kowalski – To było urocze.

 

Tony Hogański – Złodziejstwo szerzy się wśród nieletnich.

 

 

Tony Hogański – Dostaję informację, że za chwilę zostanie wyemitowany materiał z ostatniego posiedzenia Komisji Śledczej.

 

Jan Kowalski – Tylko nie to....

 

Tony Hogański – Oj... przesłuchanie starego Bryndzy było bardzo ciekawe. Zresztą sam zobaczysz...

 

 

(W tym momencie realizator prezentuje nam materiał, który został nakręcony przed rozpoczęciem Wrestlepaloozy. Widzimy pomieszczenie w którym mieściła się kiedyś siedziba Komitetu Centralnego EWF Corporation. Widzimy długi stół za którym zasiadają: Dagmara Zielińska, Tony, Pan Józef, Pani Zosia, Shaman, Ponury Grabarz, po środku zaś siedzi przewodniczący Tony Hogański. Oczywiście widać też masę dziennikarzy i różnych bliżej nieokreślonych przedstawicieli mediów oraz kilku Funkcjonariuszy GRU. Za stanowiskiem dla świadka widzimy Antoniego Bryndzę.)

 

Tony Hogański – Uwaga... uwaga... otwieram posiedzenie Komisji Śledczej....

 

Shaman – Uł yeeeeeeeeee!! Czy je otwieramy??

 

Tony Hogański – No tak....

 

Shaman – Na 100%??

 

Tony Hogański – Nie próbuj ze mną tych swoich szamańskich sztuczek!! (wyłącza mu mikrofon) Dziś przesłuchujemy Antoniego Bryndzę. Przejdźmy może od razu do sedna sprawy. Podczas naszego ostatniego spotkania towarzysz Józef doszedł do szalenie błyskotliwego wniosku, że na Łysej Górze razem z Zielińską wykreślaliście zwrot ‘lub parówek’. Czy to prawda?

 

Antoni Bryndza – Odmawiam odpowiedzi na to pytanie.

 

Pan Józef – Ja w kwestii formalnej, jeśli można!

 

Tony Hogański – Słucham...

 

Pan Józef – Mówimy tu o spotkaniu na Łysej Górze pana Bryndzy i Zielińskiej. Przecież ona należy do Komisji! Należy ją wyłączyć z obrad!

 

Ponury Grabarz – Apeluję o odwołanie deputowanych lewicy!!

 

Dagmara Zielińska – Jako Polka protestuję!! To obraża moją godność!

 

Pani Zosia – Jako reprezentantka wsi polskiej także protestuję! To obraża wszystkich rolników, farmerów, nasze stodoły, naszą trzodę chlewną i nasze unijne dopłaty!

 

Pan Józef – Odwołać ją!!

 

Ponury Grabarz – Będę bronił honoru Polski katolickiej! Na pohybel czerwonym!

 

Shaman – Uł yeeeeeeee!! Jestem czerwony??

 

Tony Hogański – Spokój! Spokój! Wyłączę wam mikrofony!

 

Ponury Grabarz – Zlustrować Hogańskiego!!

 

Tony Hogański – Co proszę?

 

Ponury Grabarz – Zlustrować go!

 

Dagmara Zielińska – Właśnie! Zlustrować go! Niech żyje lustracja!

 

Tony Hogański – Spokój! (wyłącza wszystkim mikrofony) W sprawie lustracji: uprzejmie zaznaczam, że toczyła się na początku roku 2003 i jeśli chodzi o mnie to zostałem oczyszczony z zarzutów.

 

Ponury Grabarz – Odtajnić teczki!!!!

 

Tony Hogański – Teczki znajdują się w Tokio... i nie sądzę...

 

Dagmara Zielińska (przerywa mu) Nic nas to nie obchodzi! Nie próbuj się wykręcać Hogański! Zwrócimy się do Tokio by przysłała nam twoją teczkę!

 

Tony Hogański – O ile dobrze pamiętam to ty miałaś pseudonim operacyjny „Landryna”!!!

 

Dagmara Zielińska – To kłamstwo!!

 

Tony Hogański – Nie wypieraj się!!!

 

Ponury Grabarz – Odtajnimy teczki wszystkich!!!

 

Shaman – Uł yeeeeeee!!! Jestem teczką???

 

Pan Józef – Nie idioto!

 

Shaman – Na 100%??

 

Pan Józef – Na 200%!!

 

Shaman – Czy aby na pewno??

 

Tony Hogański – Dosyć!! (znów wyłącza wszystkim mikrofony) Mieliśmy przesłuchiwać Bryndzola... co na to Bryndza?

 

Antoni Bryndza – Odmawiam odpowiedzi na to pytanie.

 

Tony Hogański – To nawet nie było pytanie!

 

Antoni Bryndza – Odmawiam odpowiedzi na to pytanie.

 

Tony Hogański – Ahhh... dlaczego nie mogę wyłączyć ci mikrofonu?

 

Antoni Bryndza – Odmawiam odpowiedzi na to pytanie.

 

Tony Hogański – To było pytanie retoryczne!

 

Ponury Grabarz – Odwołać deputowanych lewicy!

 

Tony Hogański – Zamknijcie się wreszcie! Zamykam posiedzenie Komisji Śledczej! Zwrócimy się do Tokio o przesłanie teczek... i przeanalizujemy je na następnym posiedzeniu... a jak znajdzie się jakiś świadek... to go przesłuchamy...

 

(Koniec.)

 

 

Jan Kowalski – Żałosne.

 

Tony Hogański – Prace posuwają się naprzód.

 

Jan Kowalski – Jasne, jasne... zwłaszcza, że będziecie się teraz lustrować.

 

 

 

EWF World Championship:

Burried Alive match:

Rottweiler vs Bubba (c)

 

 

 

Jan Kowalski – Drugi w historii EWF – Burried Alive match!

 

Tony Hogański – No tak...

 

Jan Kowalski – Przypominam, że w pierwszym zmierzyli Kraven oraz Tanatos.

 

Tony Hogański – Ahhh... stary dobry Pinky.... tamta Wrestlepalooza bodajże 51... była jakaś dziwna... poza tym odbywała się w Chinach...

 

Realizator pokazuje gustowny i całkiem przytulny „grób” zbudowany przy FeliXtronie. Widzimy także kamień nagrobny na którym dostrzegamy wizerunki Rottweilera i Bubby. Obaj wrestlerzy tymczasem znaleźli się już na środku ringu. Bubba oddaje World title Grudzińskiemu, ten rozkazuje wrestlerom przygotować się. Chwilę to trwa.....Obaj twardo stoją przy swoich narożnikach .. Sędzia daje znak na gong ! Bubba żywo podskakuje z nogi na nogę , uderza kilkakrotnie o poduszkę narożnika powodując mocny cheer ... Rott patrzy z pogardą na publiczność ... Po chwili jednak decyduje się przejść do ataku . Dochodzi do Bubby , następuje lock up , w którym Bubba wykazuje się sprytem , wykręca ręke Rotta w Hammerlock , Rott jednak whipuje tąże ręką Bubbe na liny , próba Big Foota , Bubba unika , odbija się od przeciwległych lin i Shoulder Blockiem wpada na Rotta .. Jednak ten nie pada .... Patrzy Bubbie w oczy ... Mistrz Świata odbija się od lin po raz drugi , po raz drugi atakuje stojącego Rotta Shoulder Blockiem jednak ten po raz drugi stoi nieruchomo ... Bubba ponawia próbę - odbija się od lin jednak nie atakuje już tak , jak poprzednio ale uderza Rinning Elbow Hit ! Rott nie spodziewał się takiego obrotu sprawy , jest trochę zamroczony .. Bubba atakuje kilkoma Uppercutami po cztm Clotheslinem powoduje , że Rott wpada do narożnika ..

 

Jan Kowalski – Powoli walka się nam rozkręca...

 

Tony Hogański – W sumie tak... mam nadzieje, że Rottweiler pokona go i zostanie nowym EWF World Champem... to byłaby taka wspaniała chwila.

 

Jan Kowalski – Mimo, że to Bubba jest mistrzem... To właśnie Rott uchodzi za faworyta tej walki.

 

Tony Hogański – .... i prawidłowo... Rott jest w życiowej formie.

 

Bubba korzysta z chwili zamroczenia rywala , rozpędza się i uderza RUnning Ho Train jednak Rott odchodzi z drogi i Bubba wpada w narożnik, po czym odbija się płynnie od poduszek , odwraca w strone rywala , a Rott ładuje mu Overhead Belly To Back Suplex ! Bubba rozbija się na ringu , Rott jednak nie daje mu nawet chwili odpoczynku , podnosi go , dynamiczny whipin na liny po czym High Kickiem powala rywala spowrotem na mate ! Rott chwta Bubbe za nogę i chce założyć jakiś subbmision jednak World Champion kopie rywala w twarz .. Bubba szybko wstaje , chwyta za głowę Rotta , bierze krótki rozbieg i wykonuje Bulldog jednak Rott jakimś cudem podtrzymuje ciężkiego rywala i wykonuje High Ankle Back Drop !! Bubba chwyta się za głowe .. Rott kilka razy kopie leżącego rywala po czym uderza Leg Drop . Podnosi Bubbe , whipin na liny po czym chce wykonać Back Body Drop jednak Bubba kopie go od dołu w twarz , Rott błyskawicznie wyprostowuje się , z furią chwyta World Champa za szyje po czym prowadzi go w strone narożnika ... Bubba jednak kopie Rotta w krocze po czym siada sam na narożniku i wykonuje Springboard DDT!!

 

Jan Kowalski – Świetna walka! Naprawdę!

 

Tony Hogański – Przecież tak naprawdę nic się jeszcze ciekawego tutaj nie wydarzyło. Wiem jedno... walka przynajmniej nie będzie jakaś długa...

 

Jan Kowalski – Co? Niby skąd to wiesz?

 

Tony Hogański – Nowa polityka realizowana przez Esmeraldę i Szakala... więcej dynamicznej akcji w krótszych walkach niż długich i powolnych walk... takie myk-myk....

 

Rott leży na macie ... Bubba ponownie wchodzi na narożnik po czym spada na Rotta z Frog Splashem ! Bubba nie rezygnuje . Chwyta wstającego Hundermanna za głowę po czym wukonuje Knee Drop . Bubba chwilke kopie rywala po twarzy po czym zaciąga go na środek ringu ... Sam szybko wdrapuje się na narożnik jednak Rott zachodzi go od tyłu , wynosi w góre do Electrin Chair Drop i opuszcza Bubbe na liny !! World Champ zawisa na nich , Rott tymczasem chwyta go w pół i wykonuje dewastujący Released German Suplex ! Bubba pada bez życia na mate . Rott podnosi go po czym wymierza kopniaka w żołądek ... Wkłąda sobie głowę Bubby między nogi .. Wynosi World Champa do góry i wbija go w ring Powerbombem !! Rott uśmiecha się po czym schodzi z ringu i zagląda pod spód .. Po chwili wyciąga stamtąd krzesło , kanister z benzyną , kolejne krzesło , kij kendo , jakieś tacki , metalowe śmietniki , stoły ... Po chwili buszowania w tychże przedmiotach chwyta 2 pokrywki od koszy na śmieci po czym wraca z nimi na ring, gdzie Bubba zaczyna powoli dochodzić do siebie ...

 

Jan Kowalski – Przepraszam bardzo.... ale to jest Burried Alive.... więc idźcie do jasnej cholery zakopać się w tym grobie!!!

 

Tony Hogański – Nie unoś się tak Janku....

 

Jan Kowalski – Tylko to prowadzi do niczego.... taka zabawa...

 

Rott zaczyna okładać go jednak po całości pokrywkami .. Bubba zwija się z bólu ... Rott rzuca pokrywki na mate po czym podnosi obolałego Bubbę , dynamicznie whipuje go na liny , schyla się , co błyskawicznie wykorzystuje Bubba wykonując mocarnego Piledrivera na jedną z metalowych pokrywek !! Rott pada na mate , a na jego głowie pojawia się krew ! Zresztą Bubba też ma rozcięte czoło ! World Champion zaczyna okładać leżącego Rottweilera po czym zauważa leżące za ringiem stoły ! Uśmiecha się po swojemu po czym szybciutko schodzi z ringu i zaczyna wrzucać tam stoły , krzesła i wszystko , co wcześniej wyciągnął Rott ! World Champion ustawia też dwa stoły poza ringiem .. Po czym zagląda pod ring i wydobywa stamtąd .. Drabine !! (cheer) Bubba ustawia drabine obok stołów . Chwyta krzesło i wraca na ring , gdzie Rott z pomocą narożnika jest w trakcie wstawania ... Bubba doskakuje do niego i wymierza mu masywnego chair-shota w plecy!!

 

Tony Hogański – Yeah! Chair-shot zawsze niezawodny!

 

Jan Kowalski – Krzesło to w końcu najlepszy przyjaciel wrestlera.

 

Rott wygina się z bólu .. Bubba uderza krzesłem jeszcze raz ! Podnosi jeden ze stołów po czym rozkłada go . Chwyta Rotta za głowę jednak ten niespodziewanie uderza Bubbe w twarz kendo stickiem !! World Champ chwieje się na nogach , z czego korzysta Rott i uderza rywala w brzuch kendo stickiem po czym uderza jego głową o stół . Bubba opiera się o rozstawiony wcześniej przez siebie stół po czym dostaje na plecy jeszcze jednego strzała kijem kendo ! Rott jest pewny siebie ... Chwyta Bubbe za głowę po czym wykonuje mu Knee To Face . Podnosi rywala , dynamiczny whipin po czym ... Wynosi Bubbe do góry jak przy Press Slamie !! Trzyma World Champa chwilke nad głową po czym uderza Chest Breakera !!! Bubba spada na ringi zwija się z bólu .. Rott spogląda na stół ... Po czym podnosi ledwo żywego rywala , whipin w narożnik . Tam kilka razy uderza Bubbe w brzuch kolanem po czym sadza go na poduszkach ... Sam wchodzi najpierw na drugą .. A po chwili zastanowienia na trzecią line ... Wynosi Bubbe do Suplexa ... I w momencie , kiedy zaczyna przechylać się w tył Bubba obkręca się tworząc z tego coś na wzór Cross Body po czym przygniata Rotta i razem z nim rozbijają stół!!!! (EWF! EWF! EWF!)

 

Tony Hogański – Na brodę Proroka!!!

 

Jan Kowalski – Wiem, wiem.... niesamowite....

 

Tony Hogański – Nie oto chodzi... pamiętasz jak mówiłem, że gala w Chinach była nieciekawa i dziwna?

 

Jan Kowalski (niepewnie, spodziewając się jakiejś głupoty w wykonaniu Tostera) Tak......

 

Tony Hogański – Przypomniało mi się! Na tej gali zobaczyłem człowieka kupującego cebule na pekińskim bazarze!! To był mistrz Szakal!! ... a sam mistrz wrócił później w czasie Burried Alive matchu!! Pamiętasz jak został wygnany PKS’em do Szczecina?

 

Jan Kowalski – Nie cofajmy się już do czasu, gdy Esmeralda zapakowała go do słynnego PKS’u.... to stare, dawne czasy...

 

Tony Hogański – Ahhh.... wspomnienia... wspomnienia.... (popada w melancholijną zadumę)

 

Kibice cheerują , żaden z wrestlerów nie może się podnieść !! Po chwili Bubba zaczyna się poruszać ... Doczołguje się do lin i z ich pomocą podnosi się ... I zauważa kanister ! Wychodzi poza lkiny , odkręca kanister i wylewa benzyne na dwa stoły rozstawione poza ringiem ! Bubba wywala kanister i odwraca się w strone ringu i momentalnie wyłapuje na twarz mocarnego Big Foota od Rotta !! World Champ spada poza ring rozbijając się na drabinie !! Hundermann zauważa stoły polane benzyną ! Schodzi z ringu , wyciąga rozbitego Bubbe z drabiny po czym rozstawia gją ... Chwyta Bubbe za szyje po czym zaczyna się razem z nim wspinać na drabine ! Kiedy są już blisko szczytu Rott daje znak końca! Jednak Bubba ratuje się ostatnim możliwym wyjściem - ostatkiem sił potrząsa drabiną , która się przewraca , a Bubba z Rottem spadają rozbijając się na ringu !! Przez chwilke leżą w bezruchu po czym jeden i drugi zaczyna brnąć do przeciwnego narożnika ! odnoszą się powoli ... Po czym ruszają na siebie !! Bubba próbuje Clotheslinea jednak Rott uchyla się , chwyta World Champa za szyję ... (chwila elektryzującego milczenia na trybunach) Po czym wbija go w ring za pomocą Rott Killera ( patrz roster + jęk zawodu ludzi ) !! Rott przyklęka z braku sił przyu Bubbie ... Chwyta za kanister , otwiera go i chce wylać na Bubbe zawartość jednak kanister jest pusty !! Rott z furią zaczyna więc okładać leżącego bez życia Bubbe kanistrem!!

 

Jan Kowalski – Urocze....

 

Tony Hogański – Nie tak urocze jak cebula...

 

Jan Kowalski – Ja bym jednak chciał zwrócić uwagę obu panom, że czas już zakopać się w grobie....

 

Rott chwyta Bubbę za kark i przerzuca go nad linami... następnie sam wychodzi i jest z tego powodu bardzo szczęśliwy... chwyta jakieś zagubione krzesło i zaczyna nim okładać aktualnego EWF World Champa po plecach.... po chwili przestaje.... znów chwyta go za kark i zaczyna uderzać jego głową o barierki oddzielające ring od publiczności... w ten sprytny sposób wymierza mu jeden cios... drugi... trzeci... czwarty.... piąty.... szósty... siódmy... twarz Bubby jest zmasakrowana.... Rottweiler nadal uderzając jego twarzą o barierki zaczyna kierować się w stronę FeliXtronu.... mija trochę czasu... w międzyczasie... czy raczej po drodze.... Bubba próbuje się uwolnić z morderczego chwytu... gdy Rott w pewnym momencie próbuje trzasnąć jego twarzą o barierki ten trafia go łokciem w twarz, a następnie szybko się odwraca i momentalnie wykonuje Stunnera!! (cheer!)

 

Jan Kowalski – Nagły zwrot akcji...

 

Tony Hogański – Powinieneś się cieszyć... przynajmniej kierują się w stronę grobu....

 

Jan Kowalski – Będziemy mieć czysto cmentarną atmosferę...

 

Obaj panowie leżą na posadzce i sobie odpoczywają. Pierwszy jak łatwo przypuszczać wstaje Bubba... co cieszy wrocławską publiczność... Bubba w jakiś ekwilibrystyczny sposób chwyta Rotta i zbliża się do grobu... po krótkiej chwili oczekiwania są już obok... Bubba momentalnie wyrywa z kupki ziemi łopatę.... i z całej siły trzaska nim Rottweilera w twarz!! Łopata wygina się, co w konsekwencji powoduje jej złamanie!! (cheer) Rott pada na ziemię.... Bubba nie tracąc czasu wrzuca go do grobu!!! (znów radość) Chwyta jakąś normalną łopatę i zaczyna zasypywać dziurę w ziemi.... mijają jakieś dwie minuty... Bubba jest już bardzo zmęczony i mu to niemrawo idzie... w pewnym momencie widzimy rękę Rottweilera, która wyłania się z grobu... chwyta Bubbę za kostkę i wciąga go do środka!!!

 

Jan Kowalski – Rozkręca się... to lubię w Burried Alive matchach....

 

Tony Hogański – Nie mieliśmy ich zbyt wiele... ale niech ci będzie...

 

Realizator uruchamia kamerę we wnętrzu grobu... widzimy obu panów szamoczących się... w pewnym momencie aktualny EWF World Champion zrywa się, uczepia się placami krawędzi grobu i zaczyna się wydostawać na powierzchnię... Rottweiler jednak trzyma go za nogę i nie ma w sumie zamiaru go puścić.... tym sposobem po krótkiej szamotanie wciąga go do środka.... po czym sam się wydostaje... choć zbyt sprawnie mu to nie idzie.... Hundermann chwyta łopatę i zaczyna znów zasypywać otwór... z grobowej kamery widzimy szamoczącego się na wszystkie strony Bubbę, który jest co raz bardziej przysypywany ziemią... Bubba kładzie prawą rękę na krawędzi grobu..... i w tym momencie Rottweiler trzaska go w tą rękę z całej siły!!! (EWF! EWF! EWF!) Realizator robi zbliżenie (ahhh ta przemoc w mediach) i widzimy, że palce u prawej ręki Bubby są powyginane na wszystkie strony i w ogóle zalane krwią... obraz jest nieciekawy.... widzimy, że Bubba prawie wrzeszczy z bólu...

 

Jan Kowalski – Niezbyt to miłe....

 

Tony Hogański – Moja głowa, moja głowa....

 

Rottweiler jednak dokonuje dość niespodziewanej akcji.... wkłada rękę do grobu i za gardło wyciąga aktualnego EWF World Champa z niezbyt przyjemnej dziury... następnie wynosi go w powietrze i potężnym Rott-Killerem z wielkim impetem wrzuca go ponownie na głębokość sześciu stóp pod ziemią!! (EWF! EWF! EWF!) Znów widzimy kamerę we wnętrzu... no i Bubba leży zalany krwią i prawie nieprzytomny.... Rottweiler podnosi łopatę w powietrze już celebrując zwycięstwo! (wielki heel heat) Hundermann bierze się do zakopywania swojej ofiary... obok widzimy już Lecha Grudzińskiego z EWF World title, gotowego by „odgwizdać koniec walki”... Bubba jest co raz bardziej zakrywany grudami ziemi... W tym oto momencie zaczyna jednak grać Kazik – „Nie ma litości”!!! (ogromny cheer) Spod FeliXtronu wyskakuje John Hangman!!! Rottweiler odwraca się i momentalnie obrywa Egzekucję [Pedigree]!! Hangman chwyta łopatę i trzaska nią Rottweilera przez twarz.... Hundermann próbuje się pozbierać... ale kopniak w brzuch i kolejna Egzekucja skutecznie go unieruchamiają!! (giga cheer) Hangman wkopuje Rottweilera do grobu.... chwyta łopatę.... przysypuje zarówno jego jak i Bubbę lekką warstwą ziemi.... znów gra Kazik – „Nie ma litości”.... Hangman wyrywa Grudzińskiemu EWF World title i cieszy się razem z publicznością..... (Wynik końcowy nieokreślony)

 

Jan Kowalski – Czyli walka nierozstrzygnięta?? No i Hangman wrócił...

 

Tony Hogański – Esmeralda mówiła, że walka musi mieć zwycięzcę!

 

Jan Kowalski – Hangman jednak nigdy nie interesował się przepisami i w ogóle jakimś regulaminem....

 

Tony Hogański – Głupi krab... po co wracał?

 

Jan Kowalski – Tego dowiemy się zapewne za tydzień... w tej chwili kończymy już Wrestlepaloozę... do zobaczenia na następnej gali!! Żegnają państwa.... Tony „Toster” Hogański....

 

Tony Hogański – ...... oraz Jan Kowalski....

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

EWF Corporation™ 2004

 

 Niech żyje wolna Ukraina!


Podobała ci się gala? Nie cierpisz je? Najlepiej będzie jak skomentujesz ją na FORUM.

Powrót na stronę główną


 

(Kolejny odcinek z wspaniałej i monumentalnej serii „Wydarzyło się po zakończeniu gali”. Jesteśmy w biurze komisarza Szakala które emanuje ciepłem i miłym klimatem uzupełnionym pamiątkami z życia komisarza. Na środku pokoju w wygodnym krześle siedzi sam komisarz i poleruje Polish Title oraz prowadzi ożywioną konwersację z paprotką. Nagle do pomieszczenia wpadają zwolnieni na początku gali wrestlerzy.)

 

Mumin – Panie komisarzu... przemyśleliśmy nasz postępowanie... chcemy jeszcze walczyć dla EWF...

 

Mladenov – Zmienimy się...

 

Mumin – Możemy założyć nawet tag-team..

 

Mladenov – Proszę nas nie skreślać..

 

Szakal – Przecież już was zwolniłem.. Wypierdalać!

 

Miny usuniętych z EWF bardzo się zmieniły, nadzieja odpłynęła z ich twarzy.

 

Mumin i Mladenov – ....ale.. my błagamy.. o jeszcze jedna szansę..

 

Szakal – Chyba.. o chair-shota.. no powiedziałem już ... wypierdalać! EWF nie przebacza.. a Szakal tym bardziej!

 

Zwolnieni wrestlerzy kierują się już w stronę wyjścia.. gdy nagle Szakal przy akompaniamencie wielkiego ziewnięcia ogłasza im..

 

Szakal – Czeeeekajcie.. powiedzmy że chyba mam coś dla was.

 

Mumin i Mladenov (odwracają się rozpromienieni) Co? Co?

 

Szakal wyjmuje z biurka wielką teczkę z napisem "Wrestlepalooza 100" i wyjmuje z niej jakiś świstek papieru oraz dwie czerwone teczki z dokumentami.

 

Szakal – Uwaga! Przed wami wielka misja wymagająca poświecenia i wielu litrów wylanego potu. Jesteście na to gotowi? Jesteście gotowi na szansę waszego życia?

 

Mumin i Mladenov – Tak! Tak!

 

Szakal (podaje im teczki) Oto dokumenty który wprowadzą was w wielką misję pod kryptonimem "Ciemna Strona EWF". W wielkim skrócie mówiąc.. waszym zadaniem będzie odnalezienie większości członków Dark Division przed Wrestlepalooza 100. Po wielu z dark wrestlerów ślad zaginął na Syberii, tylko o kilku z nich mamy jakieś dodatkowe dane. Dla przykładu (Szakal spogląda na jakąś kartkę) wrestler Fat Boy według naszego wywiadu wyemigrował do Stanów Zjednoczonych, ale nie wiemy gdzie dokładnie się znajduje. No dobra myślę że sprawa jest jasna.. wasze twarze mają się pojawić tutaj przed Wrestlepaloozą 100 razem z całą bandą z Dark Division. Spierdalać..

 

Mumin – Jakie to ekscytujące.. damy radę!

 

Mladenov – Ale te notatki w teczkach są bardzo lakoniczne.. skąd mamy wiedzieć gdzie jechać..

 

Szakal – ....eee.. a właśnie jeszcze jedno.. Oto kontakt do jednej z najważniejszych osób z Dark Division i zarazem jedyny sprawdzony oraz aktualny adres pod który możecie się udać.

 

Szakal podaje Mladenov'owi jakąś wizytówkę.. kamera robi zbliżenie.. i możemy przeczytać że na wizytówce pisze "Doktor VooDoo - agencja kreacji osobowości - Laos (Laotańska Republika Ludowo-Demokratyczna), Vientiane". Relacja kończy się..