Powrót na stronę główną.

 

 

23.06.2002 – Belgrad, Jugosławia:

Crvena Zvezda Marakana Stadion

 

 

Dark match – Uga-Buga pokonał w Handicap matchu Krzyżaków! Gdy Thunder próbował zamachnąć sie mieczem ale ten był za ciężki i spadł mu na nogę, wtedy też zaatakował go Uga-Buga i po wykonaniu Clothesline odliczył go. Morgion w tym czasie przysiadł się do jugosłowiańskiego stanowiska komentatorskiego i zaczął wraz z Serbami konsumować płatki z mlekiem.

 

(Sześćdziesięciotysięczny stadion jest wypełniony po samiutkie brzegi przez rządnych krwi fanów EWE z: Jugosławii, Grecji, Bośni, Bułgarii, Rumunii, Chorwacji, jak zawsze dostrzec można sporą grupkę kibiców z Polski. Bałkańscy kibice nie są zbyt wyszukani w swych transparentach: „Snake!”, „Snake! Snake!”, „Snake! Snake! Snake!”, „Snake! Snake! Snake! Snake!”, „Snake! Snake! Snake! Snake! Snake!” i tak dalej. Polscy fani dziś także wyjątkowo zaopatrzyli się tylko w transparenty i postery związane z tzw. Marvelem. Za stanowiskiem komentatorskim nr #2 dostrzegamy panów z Jugosławii [czy też Serbii i Czarnogóry], a za stołkiem numer 1 siedzą znani i przez niektórych poważani panowie z Polski.)

 

Antoni Bryndza – Witamy państwa na kolejnej gali Extreme Wrestling Entertainment, które dziś wyjątkowo gości w Belgradzie.

 

Jan Kowalski – Tak jest... a do tego po raz pierwszy w swej historii gala EWE będzie odbywała się pod gołym niebem! Dzisiejsza Wrestlepalooza rozgrywana bowiem będzie na belgradzkim stadionie „Crveda Zvezda - Marakana”! Dzisiejsza gala będzie obfitować w wiele ciekawych walk. Hangman spotka się z Vampirro, Rottweiler z Tommy’m Painem... a w main-evencie uwielbiany przez miliardy ludzi Snake będzie miał szansę zdobyć EWE Championship... [Felek się w grobie przekręca]

 

Antoni Bryndza – Dzisiejszą galę komentują dla państwa niezmiennie od kilku tygodni: bombowy Serghio Placente czyli Toni Bryndza!

 

Jan Kowalski – Toni???

 

Antoni Bryndza – Zauważyłem, że od jakiegoś czasu część moich mniej angażujących się fanów, w tym także ty... gadacie coś w stylu: „Bring Back Tony”... no, więc właśnie się bringbacknąłem.... Toni Bryndza!!!! Ye! Ye! Ye!

 

Jan Kowalski –  ... Jezusie nazarejski... oprócz Toniego Bryndzy wita państwa także zapewne mniej bombowy Rigoberdo Valdesa [Jan Kowalski]. Wracając do dzisiejszego „dania głównego”... Snake będzie miał utrudnione zadanie, bowiem specjalnym sędzią tej walki jest Esmeralda Martinez, a szczerze wątpię by doprowadziła ona do porażki swego pupila i obecnego mistrza – Tanatosa!

 

 

(Widać Johna Hangmana idącego korytarzem... Zatrzymuje się on przy automacie z Felkocolą.. Uderza pięścią w automat... Ten po chwili ‘wypluwa’ puszkę... John przygląda się jej uważniej, gdyż dostrzega czerwony napis: P-C-W!!! Hangman ze złością rzuca puszką w ścianę po czym odchodzi...)

 

Antoni Bryndza – To on jest jakimś puszkomanem?

 

Jan Kowalski – Jasne kolekcjonuje puszki z wizerunkiem wodzów plemienia Tuscu...

 

Antoni Bryndza – To szkoda... ja zbieram pudełka po chipsach z wizerunkami wodzów plemienia Burundi...

 

 

 

Shagrath vs Thalion

 

 

Rozlega się "Master of Disharmony – Dimmu Borgir i na ring wśród wpadających na ring skórek od banana wchodzi Shagrath!

Przy "Warheart" – Children of Bodom na ringu zjawia się Thalion!

 

Gong. Shangrath z Clothesline. Pinuje 1.. kick out. Obaj wrestlerzy wstają. Shagrath whipuje swojego rywala w narożnik, próbuje wykonać na nim Splash, ale ten wystawia nogę, Shagrath zaczyna tracić równowagę, co wykorzystuje Thalion wykonując na przeciwniku Super Kick. Thalion podnosi Shagratha i wyrzuca z ringu. Następnie sam dochodzi do niego. Thalion whipuje swojego rywala o barierki. Następnie zaczyna usuwać maty leżące wokoło ringu.

 

Jan Kowalski - Szatańskie pomioty chyba szykują miejsce do zrobienia czarnej mszy. Ja ci się to podoba Antoni?

 

Antoni Bryndza - Bombowo?

 

Jan Kowalski - Po co ja właściwie pytałem?!

 

Thalion po chwili wykonuje German Suplex na posadzkę... (EWF! EWF! EWF!) Następnie podnosi schodki i rzuca nimi w Shagratha, ale ten łapie je i odrzuca w pozującego do publiki Thaliona, po czym ten upada. Shagrath podchodzi do Thaliona i wrzuca go na ring. Po chwili sam też wchodzi. Shagrath whipuje swojego rywala o liny, Thalion po odbiciu się kopie „Shagiego” w brzuch i wykonuje Stunner. Thalion pinuje 1....2.... noga Shagratha na linach. Thalion wbiega na narożnik i skacze na wstającego Shagratha z Flying Clothesline, ale Shagrath łapie go i wykonuje DDT. Shagrath podnosi swojego przeciwnika za szyję.

 

Antoni Bryndza - W mojej opinii to „Shagi” jest bardziej bombowy.

 

Jan Kowalski - Whatever.

 

Następnie Shagrath podbiega do lin i wyrzuca Chokeslamem przeciwnika z ringu! (EWF! EWF! EWF!) Thalion leży poza ringiem. Shagrath schodzi z ringu i podchodzi do swojego przeciwnika. Ten nagle odzyskuje siły i robi na „Shagim” Spear, popychając rywala o barierki. (EWF! EWF! EWF!)  Następnie wrzuca go na ring. Thalion wchodzi na ring, Thalion wchodzi na narożnik razem z przeciwnikiem. Tam chwilę trwa brawl. Thalion łapie rywala w pozycji jak do Bloodline (Powerbomb z narożnika), ale Shagrath wyrywa się, podnosi Thaliona i wykonuje  Soul Reaper - Tombstone z narożnika. (EWF! EWF! EWF!) Następnie pinuje 1...2...3 ( Zwycięzcą jest: Shagrath!)

 

Jan Kowalski – Jezusie nazarejski... to była chyba najdłuższa walka w historii Extreme Wrestling Entertainment.

 

Antoni Bryndza – Popatrz na to ze strony Bombomana.... Walka krótka jednakże jaka bombowa!!

 

Jan Kowalski – Jasne....  

 

 

(Kamera przenosi nas na jeden z korytarzy. Widzimy Snake’a z EWE World title na ramieniu [giga cheer + Snake! Snake! Snake! Snake!] Niespodziewanie drogę zastępuje mu Tanatos! [heel heat])

 

Snake – Czego tu chcesz łajnojadzie? (giga cheer)

 

Tanatos – Mój skarb....

 

Snake – Co?? (giga cheer)

 

Tanatos – Mój skarb....

 

Snake – Odwal się ode mnie.... (giga cheer)

 

Tanatos – Mój skarb!!!!!!

 

Pan Ciemności atakuje Snake’a... rzuca nim o ścianę, ta załamuje się i Snake ląduje w jakiejś szatni. Tanatos wchodzi do pomieszczenia... chwyta jakąś gaśnicę i zaczyna okładać nim rywala. Gdy ten jest nieprzytomny podnosi go i wykonuje Tombstone.... następnie podnosi z ziemi World title i wpatruje się...

 

Tanatos – Tak...tak... mój skarbie..... sss..... nikt nas już nie rozdzieli.... mój skarbie.....

 

(Tanatos kopie jeszcze Snake’a i znika nam z wizji)

 

 

Jan Kowalski – Tanatos chyba zwariował na punkcie EWE World title...

 

 

 

Last Man Standing match:

EWE FTW / PCW Championship:

Marco (c) vs Super Crazy

 

 

Słychać Kaliber 44 – “Konfrontacje” i spod FeliXtronu wychodzi PCW Champion – Marco... [heel heat]

Rozbrzmiewa Limp Bizkit – „My Way” i na ring wychodzi Super Crazy ...

 

Jan Kowalski – Przypominamy, że Super Crazy jest nadal aktualnym TV Champem.

 

Gong. Marco od razu uderza clothesline na rywalu. Następnie podnosi go, próbuje whipować o liny, ale Crazy się nie daje i to Marco się od niech odbija, a następnie obrywa Spinning Wheel Kick. Super Crazy nastepnie wbiega na liny i skacze z Moonsault. Sędzia odlicza 1.2.3.4.5 Marco wstaje. Crazy próbuje drop kick’ a na rywalu, ale Marco odsuwa się i Crazy upada na ziemię. Wtedy Marco podnosi go i wyrzuca z ringu. Następnie Marco wchodzi na narożnik i skacze na Crazy’ eg z Overfleet (5 Star Frog Splash) (EWF! EWF! EWF!) ... Super Crazy leży na matach wokoło ringu. Sędzia odlicza 1.2.3.4.5.6 Crazy wstaje, ale natychmiast obrywa od Marco Pandemonium (Evenflow DDT)

 

Antoni Bryndza - Nie powiem, żeby to była bombowa walka.

 

Jan Kowalski - Antoni przecież walczy jeden z twoich ulubieńców...

 

Antoni Bryndza - Rzeczywiście. Imitacja chomika jest ok.

 

Marco whipuje swojego rywala o barierki (EWF! EWF! EWF!) Następnie bierze schodki i uderza nimi w głowę Crazy’ ego (EWF! EWF! EWF!) Sędzia odlicza 1.2.3.4.5.6 Crazy wstaje. Wkurzony Marco zaczyna ciągnąć swojego rywala na rampę cały czas obijając. Gdy są już na rampie, Marco próbuje wynieść przeciwnika do Powerbomba, ale Crazy kontruje z Hurricanraną, po której Marco ląduje 2 metry poniżej rampy. (EWF! EWF! EWF!)Sędzia odlicza 1.2.3.4.5 Marco podnosi się i Crazy natychmiast skacze na niego ze Swanton Bombem (EWF! EWF! EWF!)Obaj wrestlerzy leżą dłuższą chwilę. W końcu obaj się podnoszą. Crazy z Super Kick na rywalu. Następnie Crazy zaczyna brawlować z Marco i ciągnąć go w stronę szatni. Obaj walcząc wychodzą na jakiś korytarz, Tam Marco przejmuje inicjatywę i częstuje rywala X- Factor na podłogę hali. Następnie sędzia odlicza 1.2.3.4.5.6.7. Crazy podnosi się. Wtedy Marco łapie krzesło i uderza nim Crazy’ ego w głowę (EWF! EWF! EWF!).

 

Antoni Bryndza – Jakie to bombowe było ukryte przez tą ścianę nocy!

 

Jan Kowalski – ..... (wyciąga tabliczkę „Bring back Tony!”)

 

Następnie Marco whipuje swojego rywala o ścianę, ten jednak po chwili dochodzi do siebie i zaczyna z furią obijać Marco pięściami. Ten widząc dosyć niekorzystny obrót sprawy zaczyna uciekać do głównej hali. Marco wbiega na ring, po chwili są tam też Crazy i sędzia. Marco zabiera sędziemu pas FTW i uderza nim w głowę rywala. Sędzia odlicza 1.2.3.4.5.6.7.8 Crazy podnosi się.. (cheer) Marco próbuje wykonać na rywala Marco’s Spinning Buster, ale Crazy nie daje się i Rzuca Marco Crazy Slamem (Olympic Slam). Następnie sędzia odlicza 1.2.3.4.5.6.. nagle na ring wpada Vampirro z kendo stick’ em i uderza nim Crazy’ ego i sędziego. Wtedy z szatni wypada Smela, ale on zostaje również powalony uderzeniem. Crazy i Smela wstają i zaczynają ostry brawl z Rebeliantz. Nagle z publiczności wybiega John Hangman (cheer), ale widząc to Vampirro ewakuuje się z ringu, a Hangman wpada na ring i oczyszcza go ze wszystkich wrestlerów. Sędzia budzi się, widzi, jedynie Hangmana. Ogłasza wynik... (Walka kończy się wynikiem nierozstrzygniętym)

 

Antoni Bryndza – To było przeraźliwe!!!!!!!!!!!!!!!!!

 

Jan Kowalski – A nie bombowe?

 

Antoni Bryndza – Bombowe też!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

 

 

(Kamera przenosi nas do szatni Clawa, który akurat ogląda białoruski film dokumentalny o działalności charytatywnej Kravena, niespodziewanie przez otwarte drzwi wkłada swój łeb Dark Avenger)

 

Dark Avenger – Kraven śmierdzi....

 

Claw – Co??!!

 

Dark Avenger – Przygotuj się na ostateczną karę jaką otrzymasz podczas Tag Team matchu! Twoja śmierć! Jest! Bliska! Odeślę! Twą! Duszę! Do! Piekła!

 

Claw (chwyta jakiś pilot i wciskając guzik zamyka drzwi) To super Charlie....

 

(Słychać uderzenia w drzwi)

 

Dark Avenger (zza drzwi) Bój się! Bo bliska! Jest! Twa! Porażka! Ha! Ha! Ha!

 

 

(Realizator przenosi nas w inne miejsce kompleksu sportowego w Belgradzie. Po raz kolejny widać Johna Hangmana. Wchodzi on do swojej szatni.. Przypadkowo zostawia uchylone drzwi. Kamerzysta korzysta z tego i wchodzi do pomieszczenia.. Widać zdenerwowanego Hangmana i wnętrze szatni. A raczej to co z niej zostało. Meble są porąbane i wszędzie widać napisy P-C-W!)

 

Hangman - Nie będzie litości dla skurwysynów!!!!!!!!!

 

John szybko wybiega z szatni! Po drodze wyciąga łańcuch. Kopniakiem wywala drzwi do szatni RebeliantZ i atakuje łańcuchem siedzącego tam Marca!! Hangman przygotowuje FTW Champa do Egzekucji jednak od tyłu kijem bassebolowym powala go Vampirro! Vamp obija Hangmana tym właśnie kijem.. Marco po chwili staje nad nieprzytomnym Johnem...

 

Marco - Ehh Johny Johny... Nie potrafisz docenić potęgi jaką jest PCW.. Dlaczego wtrącasz się do spraw PCW... Dlaczego próbujesz nam przeszkodzić w zdobyciu tego marnego EWE... Pamiętasz jeszcze PCW? Wychowałeś się tam! Nie pamiętasz już tego? Ja potrafię ci to przypomnieć...... w każdej chwili........

 

Hangman opluwa Marca….

 

Marco - Hangman! Jesteś następny na liście Rebeliantów! Cause when you are PCW... You are PCW for fuckin’ life! Ty o tym nie pomyślałeś… Więc oto kara…

 

Jednakże Marco nie przeistacza swych zamiarów w czyn, bowiem do szatni wpada kubańska ochrona, która rozdziela walczących, a my wracamy w okolice stanowiska komentatorskiego)

 

Antoni Bryndza – Jakie to było przykre.. aż mi się płakać chcę... przecież to lepsze niż ta przewspaniała telenowela „Facundo z Zaginionego Numenoru” 

 

Jan Kowalski – Tak.. tak... cholernie przykre...

 

 

EWE Tag Team Championship:

Dark Avenger & John Hangman vs Bubba Ray & The Claw (c)

 

 

„Nie ma litości” Kazika.. Nachodzi lekko obity po ataku Rebeliantz Hangman.. W pewnej odległości od Johna spod FeliXtronu wychodzi Avenger..

„Left Behind” Slipknota.. Pojawiają się EWF Tag Team Champs Claw & Bubba Ray..

 

 

Hangman podchodzi do swojego partnera i zaczyna mu coś mówić gestykulując.. Wtedy jednak Claw z Bubbą przechodzą do ataku i powalają Hanga i Mściciela..Claw okłada Hangmana, Bubba znęca się nad Avengerem.. Bubba Ray whipuje Avengera, po czym Clothesline’em wywala go za ring.. Ray schodzi za przeciwnikiem i rzuca go o barierkę.. W międzyczasie na ringu inicjatywę obejmuje Hangman.. Neckbreaker na Clawie, 1...2 kick out.. Hangman okopuje leżącego przeciwnika I wchodzi na narożnik.. Claw jednak się podnosi i dochodzi do stojącego na wysokości trzeciej liny Hangmana, Claw wykonuje SuperPlex!... 1....2....kick out.. Claw wolno wstaje razem z Hangmanem.. Poza ringiem Bubba dusi kablem od kamery Avengera...Claw krzyczy coś do Raya, ten zmierza do narożnika i mamy tag..

 

Jan Kowalski - Ciekawe jak się będzie układać współpraca Avengera i Hangmana..

 

Bubba podnosi Hangmana, ten jednak niespodziewanie wykonuje Hangman’s Neckbreaker.. Hangman rozpoczyna wykonywanie Egzekucji!.. Podwija jedną rękę, podwija drugą.... i wykonuje swój finisher przy mega cheerze!!

 

Antoni Bryndza - Będziemy mieć nowych mistrzów po bardzo krótkiej walce!!!!!!!!!!!!!!!

 

Hangman pewny siebie pinuje...1....2....2,9 Claw wbiega i przerywa liczenie!.. Hangman w furii zaczyna brawl’ować z Clawem, na ring wchodzi również Dark Avenger.. Hangman z DDT na Clawie.. Mściciel wchodzi na narożnik, i rozpoczyna ceremonię związaną ze swoją akcją kończącą.. (założenie blaszki na głowę, patrz roster..) W tym samym czasie Hangman wchodzi na inny narożnik.. Wrestlerzy wykonują jednocześnie Diving Headbutt’y na Tag Champach! (EWF! EWF!)

 

Antoni Bryndza - Snake ! Snake! Snake!

 

Jan Kowalski - Co ma do tego Snake..?

 

Antoni Bryndza - Snakemania is ru...

 

Jan Kowalski - Zamknij się już! (kultowa już tabliczka „Bring Back Tony..”)

 

Avenger pokazuje Hangmanowi by pinował Bubbę, który był ofiarą właśnie Mściciela.. Hangman z pogardą mówi coś w stronę Dark Avengera i pinuje Clawa... Sędzia pokazuje by Zamaskowany Mściciel udał się do swojego narożnika.. 1...2...wykop Clawa!... Hangman jest bardzo zdenerwowany, Avenger wyciąga rękę prosząc o tag.. Johny podnosi Clawa, ignoruje Avengera i rozpoczyna wykonywanie drugiej już dzisiaj Egzekucji.. Claw jednak z Back Body Drop... Zmęczony Claw wolno wstaje.. Claw powala wstającego Hangmana z Big Boot.. Claw rozpoczyna wykonywanie Powerbombu.. Wtedy jednak na ring wkracza Mściciel starając się pomóc Hangmanowi.. Wbiegający Avenger wykonuje efektowego Running Bulldoga Claw’owi!!!..  Bubba wbiega na ring, rozpoczynając brawl z Hangmanem.. Bubba Ray pada po Implant DDT ze strony byłego World Champa!! Mściciel odlicza w międzyczasie Clawa... 1.......2....na ring przy potwornym heel heacie wbiegają Rebeliantz!!!! Marco z Pandemonium na Hangmanie, Vampirro powala metalową rurą Avengera... Sędzia każe zakończyć walkę.. (walka kończy się wynikiem nie rozstrzygniętym) Marco wyjmuje spray i rozpruwa T-Shirt leżącemu Hangmanowi.. Nagle jednak Vampirro pada po Big Boocie od wstającego Clawa, Bubba również podnosi się na nogi.. Marco widząc obrót sytuacji sturluje się poza ring uciekając przed rozwścieczonymi Tag Champami.. Vampirro również jest już poza ringiem.. Bubba kuca nad Hangmanem sprawdzając jego stan a Claw taunt’uje i zachęca do powrotu na ring członków Rebeliantz......

 

Jan Kowalski – Yeah... Rebeliantz chyba chcą nawiązać do chlubnej tradycji Bad Monsters i interweniować w każdej walce.

 

Antoni Bryndza – A kim byli Bad Monsters?

 

Jan Kowalski – Nadzieją polskie sztafety 4 x 1500!

 

Antoni Bryndza – Bombowo! Ja byłem kiedyś ogólnokrajowym mistrzem jedzenia pączków przedszkolaków. Ale to było jeszcze za komuny... a teraz jebany kapitalizm! (Antoni wchodzi na stół komentatorski) Ten kraj jest nasz i wasz! Nie damy bić się w twarz! Będziemy walczyć jak lwy!!!!!!!!! Boski Andrew Leppera Prezydenta RP! Ewentualnie EWE... Unia Europejska Nie! Dekrety Benesza Tak! Balcerowicz musi odejść! Balcerowicz musi odejść! Balcerowicz musi odejść! Balcerowicz musi odejść! Balcerowicz musi odejść! (Janek Kowalski wstaje i zrzuca go ze stołu)

 

Jan Kowalski – Uspokój się!

 

Antoni Bryndza – Wybacz mi.... wpadłem w polityczny trans!

 

 

(Widzimy biuro Esmeraldy Martinez... Pani Prezes siedzi sobie wygodnie za biurkiem z kości słoniowej... nad gablotką odznaczeń EWE dostrzec można parę portretów: Game’a, Ahmada Szach Massuda oraz Felixa Castro przerobiony na planszę do gry w Monopoly. Oprócz tego dostrzegamy także Tanatosa z World title oraz Rottweilera)

 

Rottweiler – To jest skandal! Jak można mnie tak traktować! Zostałem jebanym psem u pani Martinez! Nie zasługuję na to! Nie zasługuje! Nie zasługuje! Miało być tak pięknie! Przegrywam cały czas! Nikt mi nie pomaga! Nie zasługuje na to! Nie zasługuje!

 

Esmeralda Martinez – To wolisz wrócić do walk z Matadorami? Pain, Hangman i inni nie są ciebie godni?!

 

Rottweiler – Chce EWE World title!!!!!!! (zwracając się do Tanatosa) Oddawaj go korniszonie!!!!!

 

Tanatos – Mój skarb?

 

Rottweiler – Oddawaj ten jebany skarb! Od dzisiaj jest on MÓJ!!!

 

Tanatos – Mój skarb!!!!! Ja jestem panem skarbu!!! Mój skaaaaaaaaaaaaaaarb!!!!!!!!!!!!!!!!!

 

Tanatos chwyta za jakąś szafkę i rzuca ją na Rottweilera... wtedy zaczyna go okopywać... zabiera fotel Martinez i zrzuca go na twarz Rottweilera! Następnie podnosi go i wykonuje mu Tombstone na resztki szafy!!!!!

 

Tanatos – Mój skarb!!!

 

(Kamera przenosi nas na ring)

 

 

Antoni Bryndza – Znów będzie walczył ten bombowy pan!

 

 

Hardcore match:

Vampirro vs John Hangman

 

 

Kazik- „Nie ma litości”... Słychać theme Hangmana... [nikt nie idzie, bowiem eXtreme wrestler jest już na ringu]

Saliva „Superstar”..  W stronę ringu powolnym krokiem idzie samotny Vampirro...

 

Antoni Bryndza - W tej walce naprawdę nie będzie litości!!!!!!!!!

 

Jan Kowalski - Może to dziwne ale zgodzę się z panem Bryndzą.. To może być jedna z najbardziej brutalnych walk w historii EWE/F..

 

Hangman zakłada sobie wokół dłoni swój łańcuch... Vampirro podchodzi do Johna i zaczyna wpatrywać się Hangmanowi w oczy.. Publiczność zaczyna cheer’ować.. Niemal jednocześnie wrestlerzy zaczynają brawl! (EWF! EWF!) Vamp jednak jest w odwrocie, już po chwili widać na łancuchu ślady krwi.. Hangman niespodziewanie otrzymuje kick’a w podbrzusze, Vampirro wykonuje Swinging DDT.. Vampirro schodzi poza ring.. By po chwili wrócić z krzesłem.. Hangman wstaje, odbija się od lin, Vampirro stara się celnie uderzyć krzesłem!.. John robi jednak unik, odbija się z drugiej strony ringu i Clotheslinem powala Vampirro..Hangman podnosi krzesłko, rozkłada je nad głową leżącego Vampirro i.. siada na krzesełku!.. Hangman wolno i z wielką nienawiścią mówi w stronę przeciwnika.. Vamp stara się podnieść, co po chwilowym siłowaniu się udaje, Hangman jednak potężnie punch’uje dłonią z łańcuchem.. Hangman składa krzesło i potężnie uderza nim w głowę Vampirro... Ten słania się na nogach... Hangman uderza kolejny raz! (EWF! EWF!)

 

Antoni Bryndza - Powinno być krzyczane EWE!!!!!!!!!!!!!!

 

Jan Kowalski - Tak, oczywiście.

 

Vampirro pada.. Hangman staje nad przeciwnikiem i zaczyna uderzać go krzesłem w plecy!!! Vamp zwija się z bólu, Hangman zaczyna niespokojnie chodzić po ringu.. John kuca nad członkiem Rebeliantz i zaczyna ponownie korzystać z łańcucha, tym razem w formie duszenia.. Były World Champ kończy przyduszać przeciwnika i schodzi z ringu.. Hangman zagląda pod ring i po chwili wrzuca na niego kolejne krzesło, kij kendo, gaśnicę i drut kolczasty.. Hangman wraca na ring, podkłada pod głowę Vampa krzesło, po czym... uderza drugim krzesłem w twarz Vampirra! Hangman pinuje........1........2.......2,9 wykop w ostatniej sekundzie!.. Hangman patrzy na leżące krzesło, podnosi Vampa i rozpoczyna wykonywanie Egzekucji, wprost na krzesłełko......

 

Jan Kowalski - Ta walka to torturowanie Vampirro a nie równorzędna rywalizacja.

 

Antoni Bryndza - Hangman jest po prostu BOMBOWY! Przypomina mi dzisiaj samego Snake’a!!!!!!

 

John podwija jedną ręke.. Próbuje drugą.. Ostatkiem sił Vampirro jednak przerzuca Hanga Back Body Dropem... Koszmarnie krwawiący Vampirro stara się wstać.. Hangman dość szybko się podnosi, bierze kendo sticka i jednym mocnym uderzeniem łamie kijek na głowie Vampa!! (EWF! EWF!) Vampirro słania się na nogach, nie pada jednak.. Johny podnosi gaśnicę, i potężnie uderza nią w Rebelianta..!! Vampirro pada bez życia, widać kolejnego blade’a, calutką twarz Vampirro pokrywa krew.. Słychać jak Hangman krzyczy coś o „ikonie hardcore’u”.. Hangman po raz kolejny kuca ze swoim łańcuchem nad leżącym Vampem, duszenia ciąg dalszy.. Hangman trzymając Vampirro łańcuchem niczym obrożą podnosi się razem z przeciwnikiem.. John prowadzi duszącego się Vampirro do narożnika.. John przestaje używać łańcucha, kopie przez parę sekund Vampa w narożniku po czym zmierza w kierunku wrzuconego wcześniej drutu kolczastego.. Hangman rozkłada zwoje drutu kolczastego w okolicy narożnika, po chwili podsadza na wysokość trzeciej liny przeciwnika.. Hangman przymierza się do SuperPlexu wprost na drut kolczasty! Vamp jednak zaczyna stawiać opór.. Po paru sekundowej szamotaninie to John Hangman pada ofiarą Front SuperPlexa lądując brzuchem na zwojach drutu kolczastego!!!!! Hangman wrzeszczy z bólu i przekręca się na plecy, widać mnóstwo zadrapań... Vampirro tymczasem skacze jeszcze z Top Rope Elbow!!!!! 1..........2...... Hangman unosi lekko jedną łopatkę!.. Vampirro kręci z niedowierzaniem głową.. Vamp wstaje i kuca nad jednym z krzeseł, okręcając je jednym ze zwojów drutu.. Hangman wolno gramoli się próbując wstać za pomocą lin..  Vampirro czeka na dogodny moment do uderzenia, wzmaga się heat na widowni.. Hangman wstaje, błyskawicznie kopie czyhającego z krzesłem Vampirro w brzuch i wykonuje EGZEKUCJĘ!! Hangman klęka ze zmęczeniem obok absolutnie wykończonego Vampirro... Wzmaga się heel heat, na ring wbiega Marco... The Chosen One wykonuje The Punishment (The Stroke ) Hangmanowi, publika koszmarnie buczy..

 

Jan Kowalski - Nie ma dyskwalifikacji, to Hardcore Match…

 

Marco pokazuje serię obraźliwych gestów w stronę widowni, po czym kładzie Vampa na Hangmanie.. Nagle jednak wybucha mega cheer, spod FeliXtronu wybiegają Super Crazy, Claw i Bubba Ray!!!! Sędzia zaczyna klepać pinfall..1....2 na ring wbiegają wrestlerzy EWF, Crazy przerywa liczenie i zaczyna kopać Vampirra! Marco widząc obrót sytuacji błyskawicznie ucieka z ringu, ściągając jeszcze za nogę Vampa.. Marco ucieka trzymając wykończonego Vampirro w publiczność, wrestlerzy EWF zaczynają świętować na ringu obok wstającego i bardzo rozwścieczonego Hangmana.. (walka kończy się wynikiem nierozstrzygniętym)

 

Antoni Bryndza – Takie walki nie rozstrzygają o niczym!

 

Jan Kowalski – Jezusie nazarejski.. jak na to wpadłeś???

 

Antoni Bryndza – Lata sędziowskiej praktyki!

 

 

(Widzimy Snake’a, który szybko wykurował się po ataku Tanatosa i przy giga cheerze z radosną miną idzie korytarzem na spotkanie z Gienkiem, którego dostrzegamy kilka chwil później)

 

Armando Islas – Witam szanownego pana Snake’a!!! (giga cheer + Snake! Snake! Snake! Snake! Snake!)

 

Snake – Eeee….. Pozdrawiam wszystkich moich fanów!!!!!!!!! (giga cheer + Snake! Snake! Snake! Snake! Snake!)

 

Niespodziewanie pojawia się Szakal!!!! (mieszana reakcja publiczności) Szakal atakuje Snake’a (giga heel heat), powala go i zaczyna okładać różnego typu kopnięciami i ciosami. Przy ogłuszającym giga heel heat'cie Szakal wyrywa Gienkowi mikrofon.

Szakal –  Guess who's back, Snake! Szakal jest znów w EWE! A ty jesteś znów na deskach! (heel heat) I co? Myślałeś że możesz tak po prostu zabrać pas Tanatosowi i uciec ringu? Dobrze, że już go odzyskał.... Myślałeś, że możesz igrać z całą frakcją Esmeraldy Martinez?! No way sucker! To ja jestem łowcą pasów w tej federacji, lecz od dziś będę łowcą węży!! (długi heel heat, Szakal czeka aż publiczność się uspokoi) Posłuchaj też dobrej rady od Esmeraldy i ode mnie: Trzymaj się swojej posady w EWE, bo możesz zostać 3 time! 3 time! fired from EWE!!

(Szakal rzuca mikrofon w Snake'a i poprawia kilkoma kopnięciami...)

 

 

Jan Kowalski – Szakal wrócił! Szakal powrócił do Extreme Wrestling Entertainment! I jest jeszcze bardziej wściekły niż zawsze! Skoro on wrócił... to może Tony też?

 

Antoni Bryndza – Przecież jestem! To ja! Hey! To ja! Toni Bryndza!

 

 

 

Submission match:

Rottweiler vs Tommy Pain

 

Rozlega się Slayer – “Here comes the Pain” i na ring wpada szczekający Rottweiler!

Muzyka zmienia się w Sepultura – „Roots, Bloody Roots” i przy sporej owacji publiczności zjawia się Tommy Pain!

 

Antoni Bryndza – To będzie bombowa walka!!

 

Gong. Rottweiler od razu uzyskuje przewagę nad przeciwnikiem. Whipuje go w narożnik i zaczyna obijać. Następnie przestaje, whipuje go w kolejny narożnik i przygniata Paina Splashem. Następnie Rottweiler przewraca swojego przeciwnika z Clothesline, łapie go za nogę i zakłada mu Ankle Lock. Pain nie chce się poddać. Rottweiler nie pozwala aby Tommy zaczął się czołgać do lin.

 

Jan Kowalski - Czyżby V.I.P. tak szybko miał przegrać?

 

Antoni Bryndza - Byłoby całkiem....

 

Jan Kowalski - Tak, wszyscy wiemy- bombowo.

 

Antoni bryndza - To samo chciałem powiedzieć.

 

Tommy zaczyna odzyskiwać siły. Udaje mu się podnieść na „wolnej” nodze. Rottweiler cały czas trzyma drugą w Ankle Lock. Tommy jednak „wolną” nogą kopie Rottweilera w twarz! (EWF! EWF! EWF!) Rott pod wpływem ciosu puszcza nogę Paina, co Tommy wykorzystuje wykonując przy maksymalnym wysiłku Rockbottom na Rottweilerze. (EWF! EWF! EWF!) Pain natychmiast przechodzi o ofensywy. Podnosi Rottweilera i wykonuje na nim German Suplex. Następnie pomaga Rottweilerowi wstać. Pain whipuje Rotta w narożnik. Tommy rozpędza się, chce wykonać Splash, ale Rott zasłania się sędzią, który pada na ziemię nieprzytomny.

 

Jan Kowalski - Chyba jesteś idolem tego sędziego?

 

Antoni Bryndza - Chyba pomyliła ci się odwaga z odważnikiem! (Jan „Hardcore” Tomaszewski style)

 

Pain zaczyna obijać pięściami Rottweilera. W pewnym momencie jednak Rott podnosi go i rzuca Powerslamem na liny! (EWF! EWF! EWF!) Tommy w akcie desperacji łapie się lin, co go ratuje przed upadkiem na teren wokoło ringu. Tommy wraca na ring, ale Rott powala go z Big Boot. Następnie Rott staje nad swoim rywalem i zaczyna zakładać mu Outlaw Coverleaf (patrz roster) (heel heat) Rott zakłada ten cios. Tommy Pain krzyczy z bólu, ale nie chce się poddać. Rott coraz bardziej zacieśnia chwyt. W końcu Tommy nie wytrzymuje i uderza w matę na znak poddania się. Ale nie ma sędziego, gdyż ten leży odurzony.

 

Jan Kowalski - Rottweiler nokautując sędziego popełnił wielki błąd.

 

Antoni Bryndza - To nie wielki błąd, ale wielbłąd! (Jan „Hardcore” Tomaszewski style)

 

Rottweiler widząc to wstaje, budzi sędziego, podnosi go brutalnie i zaczyna niego warczeć. Wtedy podnosi się ledwo żywy Tommy Pain. Najpierw wykonuje low Blow, następnie Running Bulldoga. Pain zakłada rywalowi Boston Crab. Rott nie poddaje się i łapie się lin. Pain nie chce jednak puścić ciosu, zaczyna kłócić się z sędzią. W końcu puszcza cios i nadal kłóci się z sędzią. Wtedy Rott podnosi się i skacze na Paina z Dog’s Sleeper. (patrz roster). Pain jednak trzyma się na nogach. Rott by ulepszyć efekt zaczyna szczekać i warczeć na przemian. W końcu Tommy Pain przewraca się. Rottweiler łapie go i zaczyna zakładać mu Mongolian Claw, ale Tommy wyrywa się i sam zakłada ten cios.... Po chwili Rott nie wytrzymuje ciosu Pain4U (Mongolian Claw) i poddaje się.... (Zwycięzcą jest: Tommy Pain!)

 

Jan Kowalski – Czy ktoś spodziewał się innego wyniku??

 

Antoni Bryndza – Dzwońcie na numer 0-700-BRYNDZA z waszym zdaniem na ten temat! Za chwilę na EWF.Z.PL chat z pierwszym w historii człowiekiem, który zjadł potrawkę z niedźwiedzia!!!!!! Nie przegapcie tego!!!!!!!

 

Rottweiler zdenerwowany opuszcza kompleks poprzez trybuny stadionu... Pain wybiera drogę od frontu, czyli pod FeliXtronem....

 

Jan Kowalski – Za chwilę zachwyci nas main-event.....

 

Antoni Bryndza – Snake! Snake! Snake! Snake!

 

 

(Kamera przenosi nas do zdemolowanego przez Tanatosa biura Esmeraldy Martinez. Widzimy Dagmarę Zielińską, która sprząta zniszczenia, a także Panią Prezes polerującą portret Game’a. Niespodziewanie drzwi rozlatują się na kawałki i do pomieszczenia wchodzi Marco)

 

Marco – Kiepskie drzwi.

 

Dagmara Zielińska – Gerda suxxx!

 

Esmeralda Martinez – Uspokój się i sprzątaj Petruello! Co cię do mnie sprowadza mały człowieczku!?

 

Marco – Widzi pani... jestem znaną osobistością... i zaproponowano mi wyjazd do Holandii na festiwal muzyki Hip-Hop... no i .... to potrwa dwa miesiące... dostałem bardzo dobre warunki finansowe... i chciałbym na jakiś czas opuścić EWE....

 

Esmeralda Martinez – 43,5 % i 0,34 walizki Marvela....

 

Marco – Ok.! Dzięki!

 

Esmeralda Martinez – Czekaj! To nie koniec!

 

Marco – Huh?

 

Esmeralda Martinez – Masz fajną czapkę...dawaj ją...

 

Marco oddaje czapkę Martinez i chce odejść...

 

Esmeralda Martinez – Czekaj! Fajna ta bluza! Dawaj na fundusz EWE!

 

Marco zdejmuje bluzę i znów chce odejść...

 

Esmeralda Martinez – Czekaj! Te portki! Wyskakuj!

 

Marco zdejmuje spodnie [Petruella mdleje] i znów chce wyjść...

 

Esmeralda Martinez – Czekaj! Ta sztuczna szczęka! Przyda się! Petruella stara jest!

 

Marco – Ja nie mam sztucznej szczęki!

 

Esmeralda Martinez – Hmm... Co by ci jeszcze zabrać??? A te skarpetki to dużo warte?

 

Marco – Nie!

 

Esmeralda Martinez – Dobra... możesz iśc... acha.. oddaj jeszcze T-Shirt.... i skarpetki też....

 

Marco wykonuje polecenie...

 

Esmeralda Martinez – Teraz możesz spadac...

 

(Marco, który został w samych gaciach ucieka z biura, realizator przenosi nas na murawę)

 

 

Antoni Bryndza – Snake! Snake! Snake!

 

 

 

 

 

Niespodziewanie rozlega się „American Made” i spod FeliXtronu wychodzi....... Tony Hogański!!!!!!! (mieszana reakcja publiczności – są fani Bryndzy i fani Hogańskiego)

 

Jan Kowalski – Tony!!!!!!!!!!! Tony!!!!!!!!! Tony powrócił do EWE!!!!!!!!!!!!!!!!! Tony!!!!!!!!

 

Antoni Bryndza – Znowu ten warchlak...

 

Toster ubrany jest w czarne spodnie, czarną koszulkę z napisem: „Ku pamięci: Bobo!”, na siebie narzucony ma długi, czarny płaszcz... Tony z wyraźnie smutną miną wchodzi na ring, gdzie od Angeliki Kucharskiej otrzymuje mikrofon:

 

Tony Hogański – Jak dobrze jest być znów w EWF (Bring back EWF! Bring back EWF! Get the E out!) …. Czy też raczej EWE…. No cóż... przynoszę złe nowiny... jestem zwiastunem śmierci..... rozstałem się z Szakalem w czasie podróży po Iranie.... nie było szans na odnalezienie Bobusia...... Tak...tak.... Bobo nie odnalazł się!!! (heel heat) ..... To była długa I trudna podróż... poszukiwania były ciężkie... niestety rezultat mierny.... Wróciłem by zemścić się na tym... który zniszczył Bobusia!!! Bryndza!!!!!!!!!!!! Stawaj do walki!!!!!!! Ku pamięci Bobo!!!!!!!!!!!!!!!!

 

Rozlega się Kid Rock – „Legs”.... Antoni Bryndza zdejmuje słuchawki i w rytm swojego themu wchodzi na ring.... Tony odrzuca płaszcz.... Bryndza zrywa z siebie żółto-czerwoną koszulkę „Bombomania i Snakemania w zaszczytnym sojuszu nadal dziko biegną!”... na ring przychodzi także Lech Grudziński, który będzie sędziował walkę...

 

Jan Kowalski – Tony! Tony! Tony!

 

 

„Ku pamięci Bobo” match:

Antoni Bryndza vs Tony Hogański

 

 

Dwójka starszych panów nie czekając na żaden sygnał rozpoczyna walkę... Bryndza atakuje Tony’ego Clotheslinem... ten jednak odsuwa się, kopie rywala w brzuch i uderza potężne DDT... Bryndza leży.… Tony wchodzi na narożnik i skacze z Leg Dropem!!!!!!! (EWF! EWF! EWF! EWF!) 

 

Jan Kowalski – Tak jest Tony!!! Jesteś niezwyciężony!!!

 

Tony okopuje Bryndzę.... pin.....1......2.....niespodziewany kick out!

 

Jan Kowalski – To niesamowite!!!

 

Tony nie może uwierzyć... odbija się o liny i uderza Bryndzę z kolejnego Leg Drop Śmierci....

 

Jan Kowalski – To już koniec!!

 

Niespodziewanie realizator z dokładnym przybliżeniem pokazuje nam jak spod ringu wychodzi pająk, który wdrapuje się na ring.

 

Tony Hogański – Bobo!!!!!

 

Bryndza dostrzega pająka i zaczyna panikować....

 

Antoni Bryndza – Zbierzcie ode mnie tą bestię!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

 

Bryndza w przypływie nadludzkich sił wyskakuje z ringu i znika pod FeliXtronem.... Tony uśmiechnięty podchodzi do Bobusia... ten zaczyna się do niego łasić (na swój pajęczy sposób).... Tony woła:

 

Tony Hogański – Hey! Where’s the słoik!?

 

Na ringu ląduje kilka słoików… Tony wkłada do jednego z nich Bobusia… Rozlega się “American Made” I Toster znika pod FeliXtronem...

 

Jan Kowalski – Tony Hogański powrócił do Extreme Wrestling Fe... Entertainment! Pozostając przy EWE zobaczmy jaki skutek odniosła kolejna apelacja Esmeraldy Martinez....

 

 

(Realizator pokazuje nam krótkie video z obrad Trybunału Apelacyjnego, widzimy Martinez, przysięgłych, kilku wrestlerów EWE, przedstawicieli Ecologic Wild-life Fundation)

 

Esmeralda Martinez – Przez tą durną nazwę EWE spada zainteresowanie polskim wrestlingiem. EWF, które postawiło na nogi polską gospodarkę i zapewniło nam wzrost gospodarczy chyli się ku upadkowi poprzez marne zainteresowanie galami. A szanownym panom z Fundacji chyba nie zależy aż tak bardzo nad zwykłą nazwą....

 

Sędzia – Przysięgli i ja udamy się na naradę.

 

(po kilku minutach)

 

Sędzia – Sąd oddala apelację EWE!

 

Esmeralda Martinez – Ja pie****ę!

 

(Koniec videa, wracamy na ring)

 

 

Jan Kowalski – Smutna to nowina...

 

 

 

 

EWE World Championship:

Special Guest Referee – Esmeralda Martinez

Tanatos (c) vs Snake

 

 

Rozlega się Two Live Crew i spod FeliXtronu witana wielkim heel heatem wychodzi ubrana w strój sędziowski Esmeralda Martinez.

Muzyka zmienia się w Lacrimossa – „Darkness” i na ring wchodzi witany potężnym heel heatem Tanatos! Oczywiście z EWE World title na ramieniu.

 

Publiczność zaczyna skandować: Snake! Snake! Snake! Snake! Snake! Snake! Snake! Snake! Snake! Snake! Snake! Snake!

 

Rozbrzmiewa CKY – „Quite Bitter Beings” i przy gigantycznej owacji na stojąco w stronę ringu zmierza Snake! Po drodze rozdaje szybko kilka autografów, żeńska część widowni mdleje na jego widok, a te, które przetrwały rzucają mu pod nogi róże.

 

Jan Kowalski – Snake, gdzie się pojawi tam rozpoczyna się prawdziwe szaleństwo wśród jego fanów.

 

Snake tymczasem po krótkich rozmowach z fanami wchodzi na ring. Gdy widzi Tanatosa pokazuje palcem na dzierżony przez niego World title. Esmeralda zabiera Tanatosowi pas i rzuca go na stolik komentatorski.

 

Niespodziewanie uderza Sepultura – „Roots, Bloody Roots” i przy sporej owacji publiczności (jednakże nieporównywalnie mniejszej od snake’owego szaleństwa) na hale wkracza Tommy Pain, który zajmuje zwolnione przez Bryndzę stanowisko komentatorskie.

 

Jan Kowalski – Witam... Jak się domyślam, będziesz także komentował tą walkę.

 

Tommy Pain – Jakiś ty domyślny...

 

Martinez daje sygnał do rozpoczęcia walki... dochodzi do zwarcia.... silniejszy okazuje się Snake (cheer) ... powala rywala... ten szybko wstaje, odbija się o liny i próbuje Clothesline, lecz Snake odskakuje, także odbija się o liny i powala Tanatosa Bulldogiem! (cheer) Tanatos wstaje, jednak otrzymuje kopniaka w twarz.... jeden raz.... drugi... trzeci... Esmeralda widząc, że Tanatos ma rozciętą wargę odgania Snake’a. Pan Ciemności wstaje, odbija się o liny i próbuje znów Clothesline, jednak Snake uchyla się i World Champion potykając się o niego przelatuje nad nim i wpada na słupek narożnika. Snake podchodzi do rywala i kopie go w brzuch... ten osuwa się na matę.... Snake podnosi go i momentalnie uderza z Tornado DDT! (cheer) EWE World Champion leży..... pin……….1……………2………………………..kick out! Snake wrzeszczy coś na Esmeraldę. Ta jednak każe mu się zamknąć i niewiadomo dlaczego Snake uspokaja się.

 

Jan Kowalski – Szczerze mówiąc to ja nie widzę innej możliwości niż to, że dziko biegnąca Snakemania zabierze dziś ze sobą EWE World title.

 

Tommy Pain – To bardzo prawdopodobne. Snake powinien uporać się z tym trumnomanem.

 

Snake okopuje Tanatosa... ten próbuje wstać, jednak zostaje powalony kopniakiem w twarz.... pin...........1..............kick out! Tanatos opierając się o narożnik próbuje wstać. Jego przeciwnik z uśmiechem na ustach godzi się na to i czeka, aż wstanie.... gdy ten czyni to Snake rozpędza się i skacze ze Splashem; Tanatos odskakuje i Snake uderza o słupek narożnika! (To straszne!) Snake szybko wstaje (cheer) jednak zostaje powalony Clotheslinem swego rywala... pin.1.2.kick out! (cheer) Snake zwraca się uprzejmie w stronę Martinez dlaczego ta tak szybko klepała, a Pani Prezydent znów rozkazuje mu się zamknąć. Chwilę zamieszania wykorzystuje Tanatos, który zachodząc Snake’a od tyłu wykonuje mu Atomic Drop.

 

Jan Kowalski – Tanatos kontratakuje!

 

Tommy Pain – Zastanawiam się, jak długo to potrwa...

 

Tanatos wrzuca Snake’a do narożnika, gdzie zaczyna okładać go różnego typu kopniakami i tym podobnymi. Snake pada.... EWE World Champion podnosi go... wchodzi z nim na narożnik... tam dochodzi do szamotaniny, jednak Tanatos z trudem wykonuje Top Rope Jackhammer! (heel heat) ... pin.1.2.kick out! (cheer) Tanatos nie rezygnuje, pin.1.2.kick out! (cheer) i znów, pin.1.2.kick out! (cheer) W końcu daje za wygraną... podnosi Snake’a i wyrzuca go poza ring.

 

Jan Kowalski – Walka przenosi się, więc poza ring.

 

Tanatos niespodziewanie wyjmuje spod ringu krzesło! (heel heat) Widząc to Esmeralda Martinez, wyciąga lusterko i zaczyna poprawiać sobie włosy. Tanatos uderza krzesłem leżącego na posadzce Snake’a.... jeden raz.... drugi....trzeci....czwarty....piąty....szósty....siódmy! (heel heat) W końcu rezygnuje z tego typu ataków... podnosi rywala i uderza jego twarzą o jugosłowiański stół komentatorski... jeden raz... drugi... trzeci.... czwarty... następnie uderza go kolanem i wchodzi z nim na polski stół komentatorski. Tam próbuje mu wykonać Tombstone Piledriver, jednak Snake jakoś wyślizguje mu się i kontruje z tym samym, czyli Anakondą, oczywiście rozbijając stanowisko komentatorskie! (EWF! EWF! EWF!)

 

Jan Kowalski – W taki oto sposób straciliśmy stół.

 

Tommy Pain – Każdy sposób jest dobry, aby ten trumnoman stracił World title. 

 

Obaj wrestlerzy leżą nieprzytomni wśród zgliszcz stanowiska komentatorskiego. Pierwszy wstaje Snake.... widzi porzucone przez EWE World Champa krzesło... podnosi je... w tym momencie z ringu schodzi Esmeralda Martinez i wrzeszczy na niego, że to jest niedozwolone. (heel heat) Pani Prezydent odbiera mu krzesło i pokazuje „gest Kozakiewicza”. Chwilowe zamieszanie wykorzystuje Tanatos, który uderza na rywalu Low Blow, a następnie Esmeralda Martinez poprawia mu wymierzając potężnego chair-shota w twarz! (giga heel heat)

 

Jan Kowalski – Nie ma to jak uczciwość w EWE!

 

Tommy Pain – Rzeczywiście... Odkąd podpisałem kontrakt z EWE/F nie widziałem tu jeszcze nic w miarę uczciwego.

 

Esmeralda wpada w furię i zaczyna okładać Snake’a! (heel heat) W końcu jednak opanowuje się i oddaje krzesło Tanatosowi. Ten odrzuca je.... spod ringu wyjmuje tymczasem Sledgehammer’a! (heel heat) Wrzuca go na ring, a następnie wrzuca tam także Snake’a.

 

Jan Kowalski – Oczywiście miłościwie nam panująca Esmeralda Martinez nie widzi w tym nic nieprzepisowego!

 

Tanatos zaczyna okładać Snake’a młotem.... jeden raz... drugi... trzeci.... (heel heat) W końcu podnosi go, lecz w tym momencie Snake kopie go w krocze i wykonuje na nim Anakondę! (cheer) ... pin.........................1..........................................................................2...........................kick out! (heel heat) Snake nie wytrzymuje... zaczyna wrzeszczeć na Martinez, wyrywać sobie włosy i znów wrzeszczeć na Martinez. Ta niespodziewanie uderza go w twarz i odsuwa się... Snake rusza za nią... wtedy powoli zaczyna dochodzić do siebie Tanatos..... Martinez wycofuje się do narożnika..... błaga Snake’a o litość.... ten zaczyna się wahać.... tymczasem Tanatos wstał i po krótkiej dezorientacji zobaczył co się dzieje, podniósł Sledgehammer... zaszedł Snake’a od tyłu i wymierzył mu potężny cios młotem w plecy! Pin.1.2.3 (Zwycięzcą i nadal EWE World Champem jest: Tanatos!!!)

 

Jan Kowalski – Co za oszustwo... jak można być tak nieuczciwym..

 

Tommy Pain – Widać można....

 

Na ring zaczynają lecieć setki puszek, pudełek, jedzenia i tak dalej, a całą sytuację publiczność nagradza niesamowitym heel heatem. Tanatos pomaga wstać Martinez i dziękuje jej za owocną współpracę podczas walki... następnie wymierza kolejne ciosy Sledgehammerem leżącemu Snake’owi! (heel heat)

 

Jan Kowalski – EWE schodzi na psy... za Felixa Castro wszystko przynajmniej było jeszcze w miarę uczciwe, ale to co wyprawia teraz Esmeralda Martinez to przerasta moje wyobrażanie o wrestlingu.  Żegnam więc.....

 

Tommy Pain – Ktoś musi wreszcie wziąć sprawy w swoje ręce.

 

Pain opuszcza stanowisko komentatorskie po drodze zabierając krzesło... wpada na ring i wymierza celny cios „najlepszym przyjacielem wrestlera” w twarz Tanatosa... ten pada.... Pain zaczyna go okładać.... Martinez widząc co się dzieje zabiera leżący na macie EWE World title i ucieka poza ring. Pain pomaga wstać Snake’owi, który za bardzo nie wie co się dzieje. Tommy zrywa z siebie koszulkę, pod spodem można dostrzec nową-zółto-czerowną „Snakemania is running wild!” (giga cheer) Snake dochodzi do siebie i dziękuje Painowi za spóźnioną pomoc.

 

Jan Kowalski – Na tym ostatecznie kończymy dzisiejszą Wrestle......

 

Jednakże niespodziewanie rozlega się Offspring – „Self Esteem” i na hali pojawia się Szakal! (mieszana reakcja publiczności) .... Szakal biegnący z prędkością światła, który przy okazji wyrwał Martinez World title wpada na ring. Pain i Snake nie wiedzą czy Szakal przybywa jako przyjaciel czy jako wróg... jednakże Szakal szybko daje im odpowiedź.... uderza pasem Snake’a! (giga heel heat) Gdy Tommy próbuje zareagować... Szakal wykonuje na nim Pozdrowienia z Parku Sztywnych. Następnie podnosi porzucony Sledgehammer i zaczyna okładać raz Paina raz Snake’a (giga heel heat)... Martinez widząc co się dzieje wraca na ring.... wspólnie z Szakalem pomaga wstać Tanatosowi... Szakal oddaje World title Tanatosowi.... (heel heat) Martinez otrzymuje mikrofon….

 

Esmeralda Martinez – Widzicie durni fani EWE?! Moja frakcja znów jest potęgą! Po powrocie Szakala nikt... absolutnie nikt nie jest wstanie mi się przeciwstawić... czy będzie to Snake (giga cheer + Wstawaj mistrzu! Wstawaj!) ... czy Pain.... czy Hangman.... Wszyscy zostaną zniszczeni....

 

Szakal – Mam jedną prośbę... Tony Hogański powinien zostać przywrócony jako komentator Wrestlepaloozy. Bryndza musi odejść!

 

Esmeralda Martinez – To nie jest takie proste... jednakże znalazłam wyjście z tej sytuacji.... Dokładnie za tydzień... Snake & Serghio Placente [Antoni Bryndza] zmierzą się w walce przeciwko Szakalowi & Cesarowi Evora [Tony Hogański]... zwycięski team ma prawo do obsadzenia stanowiska komentatorskiego. Do tego czasu oficjalnym komentatorem Wrestlepaloozy jest w dalszym ciągu Serghio Placente! Kontynuując.... Rottweiler... słyszałam, że nie miło wypowiadałaś się w stosunku do mnie... cóż.... będziesz mógł udowodnić jaki to jesteś wspaniały... bowiem w walce o World title zmierzysz się z Tanatosem! (What?) ... ty Pain.... jako, że właśnie utrwaliłeś się na mojej liście wrogów.... zmierzysz się z moim wrogiem numer 1! Johny’m Hangmanem.... Mam nadzieje, że nie przeżyjecie tego... dodam też, że sędzią będzie Vampirro... ja wiem, jak wy oboje go kochacie.... super, nie?.... To chyba wszystko co miałam do zakomunikowania.... Snakemania.... Bombomania.... Painomania... Hangmanomania.... już na następnej Wrestlepaloozie zostaną zniszczone i zmuszone do pokłonu przed Esmeraldomanią! (What?)

 

Rozlega się Two Live Crew – „Fuck Martinez” wtedy też Martinez, Tanatos oraz Szakal opuszczają ring zostawiając na nim nieprzytomnych, zdemolowanych i zakrwawionych Snake’a i Tommy’ego Paina...

 

 

Jan Kowalski – Mam nadzieję, że tym ostatecznie kończymy Wrestlepaloozę... żegnają państwa wszyscy dzisiejsi komentatorzy... Rigoberdo Valdesa [Jan Kowalski], Serghio Placente [Antoni Bryndza] oraz jeśli mógłby się z wami pożegnać to Tommy Pain zapewne by to uczynił.... Zapraszam do oglądania nas za tydzień!

 

 

 

 

Transmisja urywa się.

EWF Corporation 2002

 

 


Podobała ci się gala? Nie cierpisz jej? Najlepiej będzie jak skomentujesz ją na FORUM.

Powrót na stronę główną


 

 Chcąc poznać powody takiej, a nie innej oceny RP kliknij TU