Powrót na stronę główną.

 

 

 

21.11.2002 – Terespol,

polsko-białoruskie przejście graniczne

 

 

(Widzimy stację kolejową w okolicach wyżej wymienionego miejsca. Widzimy Esmeraldę Martinez stojąca na peronie.... po chwili wjeżdża wielki, czarny pociąg towarowy. Tak jak tydzień temu wyskakuje z niego oddział elitarnych Funkcjonariuszy GRU w przerobionych na potrzeby EWF mundurach Armii Czerwonej.

 

Esmeralda Martinez – Jest tam może moja paczka?

 

Funkcjonariusz GRU – A Towarzyszka to niby kto?

 

Esmeralda Martinez – Jedyna trzeźwo myśląca władza wykonawcza i ustawodawcza w Komitecie Centralnym. Mam pomachać przed pyskiem legitymacją partyjną? (Martinez wyciąga czerwoną książeczkę i ładnie sobie nią macha)

 

Funkcjonariusz GRU – Proszę was o wybaczenie Towarzyszko.

 

Esmeralda Martinez – Wszystko fajnie, ale gdzie moja paczka?

 

Funkcjonariusz GRU – Mamy chyba coś... Chłopaki! Wynieście tą skrzynię... Nie był zbyt szczęśliwy słysząc kto go ułaskawił.

 

Na jakimś wózku Towarzysze z GRU wywożą z pociągu dosyć sporą skrzynię z otworami na ścianach. [żeby można było oddychać]

 

Esmeralda Martinez – Czekajcie panowie... przecież nie poniosę tego na plecach do Wrocławia... weźcie mi to jakoś dostarczcie...

 

Funkcjonariusz GRU – Ależ Towarzyszko! To nie po drodze... i tak zrobiliśmy kółko.... resztę zesłańców mamy uwolnić w Puszczy Kampinoskiej.

 

Esmeralda Martinez – Ja wam zaraz pokaże co jest po drodze! W EWF prawo to ja i będziecie mnie słuchać!!!

 

(Tym optymistycznym akcentem video dobiega końca.)

 

 

24.11.2002 – Wrocław

45 minut przed galą

 

 

(Widzimy Franciszka Rokossowskiego, który w otoczeniu Oddziałów Specjalnych GRU spaceruje sobie po parkingu. W pewnym momencie na parking wjeżdża dosyć sporych rozmiarów ciężarówka. Franciszek Aleksandrowicz jest trochę zdziwiony. Z ciężarówki wysiada jakiś uśmiechnięty robotnik.)

 

Franciszek Rokossowski – Co to ma znaczyć?! Co to ma być!? Co wy mi tu za śmieci do hali przywozicie?!

 

Robotnik – A ty zapluty to niby kto?

 

Franciszek Rokossowski – Ja?! Ja?! Ja jestem panem i władcą w EWF!!!

 

Robotnik – A nie czasem panna Esmeralda Martinez?

 

Franciszek Rokossowski – Co?! W EWF prawo to i będziecie mnie słuchać!!!

 

Funkcjonariusz GRU – Już to gdzieś słyszałem.

 

Franciszek Rokossowski – Zamknij się!!

 

Funkcjonariusz GRU – Dobra... dobra...

 

Franciszek Rokossowski (zwracając się do robotnika)To co to ma niby być?

 

Robotnik – To skromna garderoba panny Martinez.

 

Franciszek Rokossowski – Co?! Garderoba? Skromna? Ja tej dziwce tam skromność... słuchaj jestem Pierwszym Sekretarzem KC EWF. (macha mu legitymacją partyjną przed łepkiem.)

 

Robotnik – Uuups... wpadka...

 

Franciszek Rokossowski – Jako jedyna trzeźwo myśląca władza wykonawcza i ustawodawcza w Komitecie Centralnym rozkazuje Ci utopić zawartość tej ciężarówki w Odrze.

 

Robotnik – Jak to tak?

 

Franciszek Rokossowski – Wredna imperialistka nie będzie się panoszyć po moim EWF w strojach za tysiące dolarów. Niech się ubierze w mundur Armii Czerwonej.... Na pohybel burżujom!!!!!!

 

(Kolejnym optymistycznym akcentem video dobiega końca.)

 

 

Wrestlepalooza – część właściwa

Hala Ludowa:

 

 

(Realizator pokazuje nam Halę Ludową z lotu ptaka... pada deszcz jednak nie odstrasza to fanów, bowiem podobno jest jeszcze kilkanaście wolnych biletów [niepotwierdzona informacja]... część ludzi skapowała się, że to tylko niepotwierdzona plotka i czym prędzej udała się do swych domów by zdążyć na telewizyjną transmisję Wrestlepaloozy. Wśród tłumu dostrzegamy także wielki tłum niezadowolonego ludu robotniczo-chłopskiego, który protestuje przeciwko zaborczej polityce Franciszka Rokossowskiego. Na szczęście jak co tydzień GRU [tym razem wzmocnione o kilka nowych dywizji piechoty] kontroluje sytuacje i stara się nie dopuścić do wdarcia się tłumu do wnętrza budynku. Następnie przenosimy się do środka, gdzie wszystkie miejsca zostały już zajęte przez rozentuzjazmowany tłum. Podobnie jak tydzień temu [a także dwa tygodnie temu] ArenA wypełniona jest w stosunku: 5 % - robotnicy, 95 % - „zwykli” fani. Wierne Komitetowi Centralnemu te 5 % jak zawsze ubrane jest w czerwone barwy, ozdobione sztandarami ZSRR, portretami Lenina, Stalina, Kirowa i innych zasłużonych komunistów... jednakże nie dostrzegamy już portretów Rokossowskiego... ta drobna garstka wierna jest raczej idei socjalizmu niż władzy Franciszka Aleksandrowicza. Komuniście zajmujący miejsca po prawej stronie drogi od FeliXtronu na ring jak zawsze przynieśli ze sobą jakieś tam transparenty: „Siła socjalizmu – Kraven, Szakal, Wolf!”, „Socjalista zostanie dziś World Champem!”, „Tournament: 3 komunistów, jedno homo-niewiadomo”, „Kraven! Kraven!”, „Marco to debil.”, “Szakal – spaliłem “Halogen”, czy mnie pokochasz?”... i tak dalej.... Następnie widzimy resztę tłumu z w miarę normalnymi napisami... „Odejście Hangmana – skrypt!”, „Martinez – dobrze, że wróciłaś!”, „Postawić Sandmana przed Trybunałem w Hadze za zbrodnie przeciw ludzkości: Konstantynopol A.D. 1453!”,.... i tak dalej... Następnie realizator robi zbliżenie na stół komentatorski, gdzie dostrzegamy znany nam team komentatorów.)

 

 

Jan Kowalski – Witamy państwa na cotygodniowej Wrestlepaloozie.

 

Tony Hogański – Ja nadal twierdzę, że brzmi jak nazwa kiełbasy... 

 

Jan Kowalski – Już to kiedyś mówiłeś... Panie i panowie oraz nieliczni Towarzysze... Dziś wreszcie po kilku miesiącach przerwy poznamy zupełnie nowego EWF World Champa... z tej okazji EWF przygotowało specjalne music-video poświęcone temu najznakomitszemu pasowi.

 

 

Na FeliXtronie zostaje wyemitowana ponad sześciominutowe video, w którym widzimy skrót wszystkich walk oraz wszystkich mistrzów. [Kraven, 3 x Game, Szakal, Juice, Hangman oraz Tanatos].. publiczność cheeruje i takie tam…

 

 

Tony Hogański – Mam nadzieje, że tym razem pas trafi w dobre ręce... na przykład...

 

Jan Kowalski – Łyse ręce Szakala...

 

Tony Hogański – Z niepotwierdzonych informacji wiem, że na tych częściach ciała jest on owłosiony.

 

Jan Kowalski – Co za ewenement ekologiczny... Proszę państwa nastąpi teraz przypomnienie zasad EWF World title Tournament...

 

 

 

Na FeliXtronie najpierw pojawia się wizerunek przedstawiający World title... następnie widzimy urywki różnych wybuchów bomb jądrowych [lubiane przez wszystkich atomowe grzybki] Rozlega się Queen – “We are the Champions”, a następnie pojawiają się urywki Tournamentu z Kwietniowej Anarchii...

 

------------------------

Kraven vs Gangsta:

 

Gangsta podnosi Kravena, odbija się od lin i wykonuje Swinging Neckbreaker. 1....2....kick out. Kraven zachodzi od tyłu Gangstę i wykonuje na nim roll-up 1....2......3 (zwycięzcą walki został Kraven)

------------------------

 

Jan Kowalski - Tournament o EWF World Title, gdzie 4 tytanów EWF, będzie walczyć każdy z każdym, by zdobyć EWF Title.

 

------------------------

John Hangman vs The Game

 

The Game robi unik i wali potężnie Hangmana krzesłem w głowę. Hangman wykonuje low blow, przyciąga jedno krzesło i wykonuje na przeciwniku Egzekucję, zrzucając The Game'a na leżące na ringu krzesło 1....2.....3 (zwycięzcą walki został John Hangman)

------------------------

 

Felix Castro - Za zwycięstwo otrzymuje się 20 punktów.

 

------------------------

 

The Game vs Kraven

 

Game uderza swoim krzesłem Kravena w głowę. Po chwili swoje krzesło upuszcza i wykonuje Neckbreakera, trafiając szyją Kravena na leżące krzesło  1......2............kick out. kopie Kravena w brzuch i wykonuje na nim, Pedigree. 1....2......3 (zwycięzcą walki został The Game)

------------------------

 

Felix Castro - Za -No Contest- obaj uczestnicy otrzymują po 10 punktów.

 

------------------------

 

John Hangman vs Gangsta

 

Gangsta, odwija kawałek materaców i szykuje się do wykonania Piledrivera na Hangmanie. Wtedy jednak budzi się sędzia i ostatkiem sił dyskwalifikuje obydwu wrestlerów. (walka kończy się wynikiem nierozstrzygniętym)

 

------------------------

 

Felix Castro - Za zwycięstwo przez DQ zwycięzca otrzymuje tylko 5 punktów.

 

------------------------

 

Gangsta vs The Game

 

The Game kolejny raz próbuje wykonać Pedigree, ale po krótkiej walce Gangsta kontruje go Back Body Dropem. Gangsta jest oszołomiony, odwraca się i trafia wprost na Super Kick w wykonaniu The Game'a. Ten po chwili szykuje Gangste do Pedigree i wykonuje to. 1.....2.......3 (zwycięzcą walki został The Game)

 

------------------------

 

Dagmara Zielińska - I jeszcze jedno pytanie, tym razem dotyczące tournamentu o EWF World Title. Czy nie obawia się Pan, że wrestlerzy będą sobie wzajemnie przerywać walki, by zmniejszyć zdobycz przeciwnika.

 

Felix Castro - To niemożliwe

 

Dagmara Zielińska - Dlaczego?

 

Felix Castro - Bo gdy któryś z czwórki wrestlerów walczących o EWF World Title, zdecyduje się interweniować podczas jakiejś walki, natychmiast z tego tournamentu zostanie usunięty.

 

------------------------

 

John Hangman vs Kraven

 

Kraven schodzi pod ring i wrzuca stamtąd krzesło. Krzesło jednak łapie Hangman i uderza Felixa kilka razy w głowę. Felix pada. Kraven zakłada mu Kraven Crossface i Hangman po kilkunastu sekundach walki z bólem, poddaje się (zwycięzcą walki i cały czas EWF Championem, pozostał Kraven The Hunter)

 

Felix Castro - Sergiej, czapki z głów przed tobą, gdyż w dalszym ciągu jesteś posiadaczem EWF World Title

 

------------------------

 

EWF World title Tournament:

Szakal vs Kraven vs Wolf vs Marco

EWF Wrestlepalooza XXXX - 24.11.02

 

(koniec videa... publiczność cheeruje i w ogóle jest cała happy.)

 

 

 

Tony Hogański – Co oni nam dziś te całe historie przypominają...

 

Jan Kowalski – A myślisz, że taki Salar wie kim był Gangsta czy taki Game, tudzież nieodżałowany Felix Castro?

 

Tony Hogański – Gangsta to lama... Felek to brodaty brodacz... a Dziecko Komercji mogą kojarzyć... mogli widzieć jak reklamował płatki... czy też jakieś prezerwatywy Felex™ [z wizerunkiem Felixa Castro]

 

 

(Przenosimy się na korytarz hali.. Widać Kravena z torbą idącego w stronę swojej szatni.. Do idącego Łowcy podbiega... Pan Józef z mikrofonem..! Józef wygląda dość dziwnie.. Połowa głowy w bandażu, zadrapania na policzku...)

 

Pan Józef – Kławen! Mogę płosić o wywiad?

 

Kraven zatrzymuje się i ze sporym zdziwieniem w oczach patrzy się na Józefa..

 

Kraven – Szto? Co ci się stało towarzyszu??

 

Pan Józef – Po zeszłotygodniowym spotkaniu z Szakalem mam dłobny problem ze szczęką.. Nie bałdzo mogę mówić... Mam pałę pytań...

 

Kraven – "Pałę" pytań? To jakiś dialekt? Żartujesz sobie z trzykrotnego mistrza Russian Pro Wrestling!?

 

Pan Józef – Jak już mówiłem, mam płobłem z mówieniem...

 

Kraven – Zacznij mówić normalnie albo zaraz staniesz  się ofiarą Kraven Crossface, tu na tym korytarzu! Nikt nie będzie sobie ze mnie żartował..!

 

Pan Józef – Nie.. nie... Przepłaszam, to napławdę nie moja wina.. Łydzień temu.... Szakal mnie pobił.. Mam tylko pytania.. mało...litości... płoszę!....

 

Kraven – My Rosjanie słyniemy na całym świecie z litościwych serc. Masz dziesięć sekund.

 

Pan Józef – Jak się czujesz przed tułniejem?

 

Kraven – Jak zwykle jestem w świetnej formie, jeśli o to ci chodziło...

 

Pan Józef – Kogo boisz się najbałdziej?

 

Kraven – Radziłem już sobie z większymi problemami.. A teraz jak wy to mówicie- spierdalaj. Skoro mamy tu takich ludzi od wywiadów nic dziwnego, że ratingi ciągle nie idą w górę.

 

(Kraven odchodzi w sobie tylko znaną stronę. Józef biegnie tymczasem gdzieś indziej. Wracamy na ring.)

 

 

Jan Kowalski – Kraven jest niesłychanie pewny swego.

 

Tony Hogański – To w końcu pierwszy w historii EWF World Champion... zaraz po mistrzu Szakalu to mój drugi faworyt do zdobycia tego zaszczytnego tytułu.

 

Jan Kowalski – Tymczasem dostaje informacje, że Pan Józef ma zaraz dopaść kolejnego uczestnika turnieju.

 

 

(Widać korytarz hali.. Idzie nim Marco.. Ubrany jak zawsze - szerokie, czarne spodnie Mass™, biała bluza Clinic z narzuconym na głowę kapturem i białe okulary.. Nagle zaczepia go obandażowany i bardzo zdyszany Pan Józef.)

 

Pan Józef – Plepłaszam, czy mogę plosić o wywiad ?

 

Marco – Oooooooh !! So fuckin' sad ! jUzio dostał po ryju? Może Ci poprawić co?

 

Pan Józef – Ne, dziękuje, nie scse, ściałbym ze dwa pytanka zadaććć, młożna?

 

Marco – To było jedno, daway drugie lamuchu !

 

Pan Józef – Niepławda.... łoszukujesz!

 

Marco – Zejdź mi z oczu ubeku ! Jeśli chodzi o World Title Tournament.. Szakal ? Kraven ? Wolf ? Któreś z tych ścierw wygra ?! So fuckin' bulshit ! Wygra najlepszy ! Wygra The Chosen One ! Zostałem wybrany, żeby zdobyć ten tytuł I tak będzie niezależnie od tego czy jakiś ruski komuch, zapchlony pies czy inny bezdomny pajac będzie stawiał opór czy nie ! That's my word.. Respect it or diee !!

 

(Marco odchodzi, a Józef biegnie dalej.)

 

 

 

EWF World title Tournament:

Wolf vs Szakal

 

 

 

Rozbrzmiewa "The Zoo"- Bruce Dickinson i Roy Z..  Spod FeliXtronu wyłania się Wolf, prezentując FTW i Tag Team Title..

Proletariat - "Hej! Naprzód marsz!".. Nadchodzi Szakal z Tag Team Title...

 

 

Tony Hogański – To będzie cholernie dobra walka!

 

Wolf trzymając swoje pasy wchodzi na narożnik... widownia heel heatuje... Szakal widząc to sam wchodzi na przeciwległy narożnik, heel heat jest jeszcze większy... Wolf odrzuca swoje tytuły poza ring, kieruje się w stronę Szakala i wyciąga swoją dłoń... Szakal prezentuje swój Tag Team Championship..... po czym uściskuje dłoń Tag Partnera.. Rozbrzmiewa gong... Wrestlerzy zaczynają krążyć wokół siebie... Dochodzi do zwarcia, Szakal whipuje Wolfa, Wolf zatrzymuje się jednak łapiąc liny, sam rozpędza się w stronę Szakala i powala partnera Clotheslinem.. Wolf z dwoma Elbow Dropami.. Wilk pokazuje coś w stronę fanów, po czym wchodzi na narożnik...

 

Jan Kowalski – Pełnia Księżyca!

 

Wolf wykonuje swojego finishera i trafia w leżącego Szakala!!!!! Pin.....1......2.........2,9 Szakal robi kick out!!!!

 

Tony Hogański – Wykop! Wykop! Szakal robi wykop!

 

Jan Kowalski – Co ty nie powiesz? Co za sensacja!

 

Wolf w geście rozpaczy wali dłonią w matę... Szakal leży w bezruchu... Wolf ponownie wdrapuje się na narożnik... i ponownie skacze z Pełnią Księżyca, tyle tylko że tym razem Szakal robi unik i Wolf ląduje waląc w matę..!!! Szakal wolno opierając się o liny wstaje... Wolf powoli również staje na nogi... Szakal whip'uje Wolfa i wykonuje Powerslam.. 1.. kick out. Szakal z dwoma szybkimi Leg Dropami, ponowny pin… 1…2 .kick out. Szakal podnosi Wolfa......i wykonuje Pozdrowienia z Parku Sztywnych!!!!!!!! Szakal pewny siebie unosi ręce w geście zwycięstwa!!! Po chwili pinuje..1........2...... 2,99 sędzia dotykając praktycznie trzeci raz maty zauważ, że Wolf położył nogę na linach!.. Szakal nie wierzy....

 

Jan Kowalski – To początek walki a już byliśmy świadkami dwóch finisherów, jakby to było mało- po których wrestlerzy zrobili kick out!

 

Tony Hogański – Walki z udziałem mistrza zawsze miały epicki charakter.

 

Szakal podnosi Wolfa za włosy i wykonuje Face Slam.. Po chwili podnosi Double Champa i wykonuje Piledriver... Szakal po raz kolejny podnosi Wilka, whip.. zmęczony Wolf wypada poza liny, lądując poza ringiem!.. Szakal schodzi za przeciwnikiem... Szakal chce rzucić partnerem o barierki, Wolf jednak ostatkiem sił kontruje i to Szakal przeżywa bliskie spotkanie z barierkami... Wolf rozpędza się w stronę Szakala, ten jednak z Elbow Hit.. Wolf pada.... Szakal podnosi schodki... Łysy uderza Wolfa schodkami.... po chwili kolejny raz...  Do Szakala podbiega Bryndza pokazując, że za chwilę przerwie walkę... Szakal odrzuca schodki i groźnie patrzy się w stronę Bryndzy... Bryndza sprawia wrażenie niewzruszonego.. Szakal łapie Bryndzę za szyje, ten zaczyna bezradnie machać rękoma!!... Wtedy jednak Szakal otrzymuje potężnego Low Blow od Wolfa... Szakal pada trzymając się za krocze... Wolf zaczyna okopywać przeciwnika.. Wilk podnosi Szakala i wykonuje Belly To Belly Suplex na maty.... Bryndza znowu staje się "aktywny" i każe Wolfowi wracać na ring... FTW i Tag Team Champ po chwili wahania wraca na ring... Bryndza zaczyna wyliczać znajdującego się poza ringiem Szakala......1..2...3...4...5...Szakal zaczyna wdrapywać się po linach.. 6...7... Szakal jest już prawie na ringu, Wolf od razu zaczyna okopywać Łysego.. Wilk z Vertical Suplex, ostatecznie "wrzucając" Szakala na ring... Wolf staje nad Szakalem... i zakłada Camel Clutch... Twarz Łysego wykrzywia się z bólu... Szakal jednak nie poddaje się... Szakal zaczyna kontrować cios uderzając Wilka łokciem, Wolf przerywa chwyt, Szakal odbija się od lin i ścina Wolfa Clotheslinem.. Szakal znowu odbija się od lin i wykonuje Splash... 1...2..wykop. Szakal szybko wdrapuje się na narożnik.. i skacze z Pocztówką z Parku Sztywnych na Wolfa, który jednak zachowując trzeźwość umysłu wystawia kolana tak, że "nabija" się na nie Szakala!!!!!!!!!... Szakal zwija się z bólu trzymając się za brzuch, Wolf tymczasem stara się podnieść... (EWF! EWF! EWF!)  Wolf podchodzi do drugiej połowy Tag Champów EWF... Wilk z Sitdown Powerbomb... 1….2… kick out. Wolf wykonuje Szakalowi Backbreaker.. Łysy trzyma się za plecy.. Wolf mówi coś w stronę leżącego Szaka...

 

Jan Kowalski – Pogróżki? Wyśmiewanie się? A może jakieś miłe słówka?

 

Tony Hogański – Wolf pewnie zapomniał na jaki spot przyszła teraz kolej.

 

Wolf podnosi Łysego.. Szakal agresywnie rozpoczyna brawl, Wolf w odwrocie.. Irish Whip, Szakal splash'uje Wolfa.. Wolf jednak szybko otrząsa się i wykonuje Implant DDT!!.. Wolf podnosi Szakala i wykonuje Body Slam.. Wolf zerka na narożnik... Wilk szybko wchodzi na wysokość trzeciej liny.. Szakal jednak wstaje i sam dochodzi do Wolfa.. Dochodzi do brawlu na wysokości narożnika..!! Wolf wykonuje Szakalowi Blockbuster!!!!! Szakal leży... Wilk wolno czołga się w stronę Łysego.. i kładzie na nim rękę! Pin....1....2.... Szakal kładzie nogę na linach!.. Wolf kiwa zrezygnowany głową.. Szakal wolno wstaje.. Wolf kopie Szakala, ten jednak w pewnym momencie łapie Wolfa za nogę i zręcznie go wywraca... Szakal zakłada Figure Four Leglock!!!! Wolf wrzeszczy z bólu!!..

 

Tony Hogański – Mistrz Szakal jest zdolny do wykonywania również i tak pięknych & szlachetnych akcji!

 

Wilk łapie się lin... Sędzia każe przerwać chwyt Szakalowi.. ten jednak tylko uśmiecha się i kiwa głową... Bryndza wylicza Szakala.. Wolf jednak "obraca się" i teraz to Szakal cierpi!!... Szakal próbuje uwolnić się ze skontrowanego Figure 4, w końcu Wolf przerywa!... Obaj Tag Champowie są już zmęczeni... Szakal z Knee Hit, Wolf pada... Łysy wykonuje serię Knee Dropów.. Pin.. 1...2..Wolf dotyka lin... Szakal z Belly to Belly Suplex.. Szakal podchodzi do Wolfa, podnosi go jeszcze raz… Jednak FTW Champ z Low Blow!... Szakal trzyma się za krocze, Wolf z German Suplex!... Po chwili z jeszcze jednym!... 1....2.. shoulder up! Wolf pokazuje, że to koniec... W pozycji do Powerbomb Szakal kontruje jednak z Back Body Drop!... Wolf podnosi się.. po to by zostać powalony Clotheslinem!!.. Szakal przez moment czeka na wstającego po raz kolejny Wolfa...ten niespodziewanie uderza na nim Low Blow!!! Szakal trzyma się za krocze... Wolf chwiejąc się chwyta go i uderza na nim Lawinę Agonii [Double Powerbomb]!! Pin......1..........2........3! (Zwycięzcą jest: Wolf!)

 

Tony Hogański – O nie....

 

Jan Kowalski – 20 punktów zdobywa Wolf!

 

Wolf opuszcza po woli ring... nagle pod FeliXtronem wyskakuje przed nim Pan Józef...

 

Pan Józef – Łitaj Wolf... co powieś o swej zwyciękłej łalce? Łokonałeś Łakala... to wielka niespłodzianka!

 

Wolf – Whatever!

 

Wolf znika... Szakal nie może uwierzyć... jest wściekły... jednak po chwili opuszcza ring.

& odyText>Tony Hogański – Biedny mistrz... ale jeszcze 2 walki... na pewno zdobędzie w nich 40 punktów...

 

 

(Widzimy jakieś tam pomieszczenie i przebywającego w nim Sandmana, który rozgrzewa się przed rozpoczęciem Royal Rumble. W pewnym momencie wylatują drzwi z zawiasów i do szatni wchodzi kilku Funkcjonariuszy GRU.)

 

Sandman – Czego tu komunistyczne pieski?

 

Funkcjonariusz GRU – Z rozkazu Franciszka Aleksandrowicza mam rozkaz znacjonalizować pewna rzecz znajdująca sie w tej szatni i należącą do Towarzysza Sandmana.

 

Sandman – Co??

 

Funkcjonariusz GRU – Jabzo! Chłopaki do roboty..

 

Część Towarzyszy z GRU rzuca się do szafy i wywala z niej pełno turbanów. Nagle zaczynają się cieszyć i wyciągają z szafy jakiś tam karton.

 

Funkcjonariusz GRU – Po to przybliżmy. Zegnamy...

 

Sandman – Ale! Ale to moja pamiątka! Jest ze mną od zawsze!

 

Funkcjonariusz GRU – Znaczy się od 2000 lat?

 

(Drugi w historii 666 times Polish Champion denerwuje się i powala Funkcjonariusza GRU Clotheslinem spod Konstantynopola!! (mega cheer) Reszta łepków z GRU natychmiast rzuca się na Sandmana i odciąga go od ich lidera... po krótkim okopywaniu opuszczają szatnię i zabierają to co chcieli.)

 

 

Jan Kowalski – Ciekawe co odebrali Sandmanowi?

 

Tony Hogański – Pewnie słynne kości, które Juliusz Gajusz Cezar rozrzucił pod Rubikonem.... Sandman był wtedy podobno jakimś centurionem.... wtedy już wołali na niego: „starcze”.... 

 

Jan Kowalski – Ale to było zabawne...

 

 

(Widzimy jakieś lekko uchylone drzwi ze skreślonym napisem: „Prezydent EWF”... słyszymy głosy Esmeraldy i Dagmary.)

 

Esmeralda Martinez – Petruello gdzie moja garderoba?! Jeszcze jej nie ma?

 

Dagmara Zielińska – Nie... ale z nieoficjalnych źródeł wiem, że została umieszczona w swego rodzaju pralni?

 

Esmeralda Martinez – Pralni? Gdzie? Jak? Zadzwoń tam i każ zwrócić!

 

Dagmara Zielińska – To raczej nie możliwe... nie słyszałam, żeby ktoś mógł kiedyś zadzwonić do rzeki.

 

Esmeralda Martinez – To w co ja się ubiorę? Może mam się pokazać nago? (giga cheer)

 

Dagmara Zielińska – Ratingi poszłyby w górę zapewne...

 

Esmeralda Martinez – Nie! Nie! Nie!

 

Dagmara Zielińska – To może ja pożyczę panience jakąś sukienkę albo coś w tym stylu... mam bardzo...

 

Esmeralda Martinez – Co?! Mam się w tym utopić?! To tak jakbym miała się ubrać w spodnie Fat-Boya!! Ehhh... pozostaje mi mundur Armii Czerwonej....

 

(Realizator przenosi nas do sali Komitetu Centralnego. Widzimy Franciszka Rokossowskiego skaczącego ze szczęścia na biurku stylizowanym na Mauzoleum Lenina.)

 

 

Jan Kowalski – Jaki cyrk...

 

Tony Hogański – To bardzo poważny konflikt...

 

 

(Widzimy Szakala idącego korytarzem i rozwalającego wszystko co znajdzie się w zasięgu jego kończyn. Nagle za Szakalem pojawia się na Józef z mikrofonem. )

 

Pan Józef – Pseplam.. Cy mosna kilka slóf do miklofonu?

 

Szakal odwraca się i na jego twarzy rysuje się gniewna mina.

 

Szakal – Teraz to już kurwa przegiąłeś!! Zdychaj skurwielu!!

 

Łysy łapie szybko za cokolwiek i zamachuje się na biednego Józefa. Lecz ten szybko spiernicza pod stół (ćwiczył przed wywiadem) i błaga Szakala o litość.

 

Szakal – Kurwa!! Nie jęcz jak baba!! Czego chcesz? Może kurwa chcesz wiedzieć jak się czuje.. jak się kurwa czuje mając 0 punktów w turnieju który miałem wygrać. Co? Tak? No to się kurwa zaraz dowiesz.. Wypierdalaj spod tego stołu!!

 

Pan Józef (błagalnie) Blagam... odpowiec mi tylko welbalnie..

 

Szakal – Jeb się na ryj!! Kurwa... ja mam wygrać ten jebany turniej!! I co??!! I kurwa ZERO!! ZERO PUNKTÓW!! I jak według ciebie mam się czuć? Mam się kurwa cieszyć i podskakiwać? Jestem wkurwiony i nic nie powstrzyma mnie od rozjebania całej tej hali. Szakal nadchodzi i nie będzie się dawał pierdolić w dupę!! Teraz to ja zaraz was wypierdolę!! Jak dziwkę!! Kobietę lekkich obyczajów!! Szmatę!! Jednym słowem KURWĘ!!

 

Pan Józef – Ale.. Ale.. chyba masz jesce szanse na wyglana.

 

Szakal – Wygraną? Nie nie.. ja mam szanse rozpierdolić następnych przeciwników tak aby brodzili we własnej krwi!! 40pkt!! Dwie wygrane!! To jest mój jebany kurwa cel!! Nic mnie nie powstrzyma!! KURWA TWOJA MAĆ!! A twój czas na wywiad się właśnie skończył szczerbata cioto!  (Szakal uderza czymś w stół pod którym jest Józef). Sajonara!!

 

(Szakal odchodzi korytarzem, a pan Józef długo jeszcze zostaje pod stołem. Wracamy na ring.)

 

 

Jan Kowalski – Gdzie się podział ten dobroduszny poeta?

 

Tony Hogański – Umarł śmiercią naturalną... agresywny Szakal pokaże wszystkim, że jest najlepszy... i zobaczysz.... że zdobędzie dziś EWF World title!

 

 

 

EWF World title Tournament:

Kraven vs Marco

 

 

 

Rozlega się Hymn ZSRR... ogromny heel heat... na ring przychodzi uśmiechnięty i pewny siebie Kraven... 

Uderza Cypress Hill - "Marijuana Locos"... Ogromny cheer fanów.. spod FeliXtronu wychodzi Marco!

 

Jan Kowalski – Kilka miesięcy temu zdecydowanym faworytem byłby Kraven... jednakże Marco w ostatnich miesiącach prezentuje się świetnie i jest można powiedzieć głównym faworytem do zdobycia World title.

 

Tony Hogański – Kto ci takie bajki opowiadał? Czyżby Sandman mówił ci ponad 3 tysiące lat temu słuchał Homera na żywo? 

 

Grudziński każe wrestlerom przygotować się i po chwili daje sygnał do rozpoczęcia walki.... dochodzi do zwarcia... większy i silniejszy Kraven rzuca Marco na liny, ten odbija się o nie.. Kraven próbuje Clothesline... Marco prześlizguje mu się pod nogami… odbija się o następną linę…. Kraven odwraca się i powala byłego Polish Champa Clotheslinem... Marco wstaje... odbija się o linę i tym razem to on próbuje Clothesline’a... jednak Kraven łapie go za szyje i próbuje Chokeslam... jednak Marco kopie go w krocze i uderza Upside-down Vertical Suplex Facelock DDT! (cheer) Kraven leży... Marco wchodzi na narożnik.... jednak Kraven wstaje... wbiega na ten sam narożnik.... na szczycie dochodzi do szamotaniny... Marco próbuje zepchnąć większego Ruska z siebie... ten zaś próbuje zrzucić go na matę SuperPlexem...... jednak Marco czymś w stylu Suplexa przerzuca go nad sobą i Kraven plecami rozbija się na barierkach oddzielających ring od publiczności!!!! (EWF! EWF! EWF! EWF!)

 

Jan Kowalski – Dla Kravena nie było to zbyt wesołe…

 

Tony Hogański – Twoim zdaniem powinien podskakiwać i zatańczyć kankana?

 

Marco patrzy na wstającego Rosjanina... pokazuje jakieś gesty i skacze z pokazuje jakieś gesty i skacze z Springboard Moonsault!! (EWF! EWF! EWF!) Obaj wrestlerzy leżą, po chwili pierwszy wstaje "The Chosen One" i aplikuje przeciwnikowi serię kopniaków. Marco bierze Kravena za głowę i obija o barierki, by po tym wykonać Inverted DDT!! (cheer!) Marco łapie się znów za Ruska i ciągnie go w stronę stolika komentatorskiego. Jednak pod koniec Mistrz Russian Pro Wrestling zaczyna wyrywać się "Outsiderowi" i popycha go na barierki, by po chwili złapać go w Bear Hug! Na twarzy Marco rysuje się ból, a Rusek zaciska uścisk jeszcze bardziej. Marco słabnie i w tym momencie Kraven przechodzi z uścisku do... Belly To Belly Suplex!! (EWF! EWF! EWF!) Marco leży wykończony, a Kraven podchodzi do niego i podnosi do Torture Rack!!.. by po chwili ustawić Marco do Chicken Wing Powerbomb.. Rusek chce wykonać tą akcje jednak "Wybraniec" jakimś cudem uwalnia się.. Kraven odwraca się i.. dostaje X-Factora!! (cheer)

 

Jan Kowalski – Marco wrócił z dalekiej podróży..

 

Tony Hogański – Niech tylko Kraven się otrząśnie to zafunduje mu tym razem wycieczkę bez powrotu.

 

Marco powoli zdrapuje się na stolik komentatorski i czeka tam na Kravena. Kraven wstaje i dostaje kicka w głowe od Marco!!  Hunter zaczyna się chwiać.. więc Marco skacze na niego i.. Hurricanrana!! (cheer + EWF! EWF! EWF!) Następnie Marco powala przeciwnika Buldogiem. Po tej akcji "Outsider" wrzuca przeciwnika na ring (blisko narożnika), a sam wchodzi na narożnik i czeka aż ten wstanie. Marco z Flying Headscissors.. jednak Kraven kontruje Power Bombem!! Sergiej uśmiecha się i zakłada przeciwnikowi Russian Clutch (Camel Clutch)!! Marco znów ma kłopoty i chce za wszelką cenę się wyrwać. "Wybraniec" słabnie i nie daje żadnych oznak życia. Sędzia chce sprawdzić jego stan.. jednak wtedy Marco zaczyna się wyrywać!! (cheer) Kraven widząc że nie da rady puszcza uścisk i próbuje tym razem złapać przeciwnika za nogi.. jednak Marco ucieka.. i powala szybko Ruska od tyłu by ustawić go do Annihilation (Liontamer)!! Kraven jednak też nie daje się u wyrywa się czołgając się do lin. Rusek łapie się za liny i submission move zostaje przerwany.

 

Jan Kowalski – Tym razem to Kraven uciekł od przeznaczenia.

 

Kraven próbuje wstać przy pomocy lin... jednak Marco przygniata go czymś w rodzaju Bronco Bustera (X-Pac suxxx! X-Pac suxxx!) Marco przeciąga przeciwnika troszkę od lin.. i.. Standing Moonsault lecz Łowca się odsuwa!!.. więc Marco trafia go tylko częściowo. Obydwaj leżą chwilkę na ringu.. pierwszy wstaje Kraven, a za nim Marco. Kraven zaczyna uderzać "Wybrańca" w plecy, po czym łapie osłabionego Marco i.. German Suplex!! Kraven chce zakończyć walkę (heel-heat!).. łapie Hip-Hopowca i Soviet Bomb (Running Powerbomb)!!! Kraven pinuje.. 1... 2... 2,5... 2,9... shoulder up!! (cheer!!) Kraven nie może w to uwierzyć i chce szybko znów powalić przeciwnika.. jednak ten robi unik i... The Punishment (The Stroke)!! A po chwili.. The Pandemonium (Evenflow DDT)!! Pin!! 1... 2... Kraven wyrywa się!! Odrzuca "Wybrańca" na bok i szybko zakłada mu Kraven Crossface (Crippler Crossface)!! Marco jęczy z bólu i.. poddaje się!! (Zwycięzcą jest: Kraven The Hunter!)

 

Jan Kowalski – Można powiedzieć, że to rodzaj niespodzianki...

 

Tony Hogański – Co ty gadasz?! Że Marco był niby faworytem tej walki?

 

Jan Kowalski – Wierzyłem w umiejętności Marca.

 

 

 

[Lp.]

[Kto?]

[Punkty]

1.

Wolf

20

-

Kraven

20

3.

Szakal

0

-

Marco

0

 

 

 

Rozlega się Krasnaja Armija Chór - "Partizana"... na hali wznosi się olbrzymi heel heat. Pewnym krokiem ubrany w odpowiednio przekształcony na potrzeby EWF mundur Armii Czerwonej wychodzi Rokossowski, który po chwili jest już na ringu.

 

Franciszek Rokossowski – Spokój Towarzysze! Spokój! Spokój! Proszę teraz Towarzyszy z GRU aby przynieśli mi znacjonalizowana wcześniej własność Toarzysza Sandmana!

 

Spod FeliXtronu wychodzi kilku panów z GRU z jakimś dosyć sporym kartonem, który wcześniej został odebrany Sandmanowi. 

 

Franciszek Rokossowski – Jak wszyscy wiemy tydzień temu Esmeralda Martinez...ta debilna (heel heat) ... idiotyczna (heel heat).... głupia (heel heat).... nie myśląca (heel heat) popieprzona (heel heat) i tak dalej.... (heel heat?) zlikwidowała TV title, przyznając go jakiemuś pomniejszemu śledziowi.. zwanemu o ile się nie mylę: Super Crazy.... To ja się teraz uprzejmie pytam teraz co ma począć taki....eeeee (Franek patrzy na ściągę na ręce) Salar? Albo....eee.... (znów patrzy).... Kiking.... przepraszam... Viking oczywiście... co on ma począć? Gdzie dla niego motywacja?! World title nie zdobędzie, FTW title także... gdzie pas dla słabszych?! Dlatego wasz ulubiony Franciszek Aleksandrowicz (heel heat + Pizarro sux! Pizarro sux!) postanowił stworzyć zupełnie nowy pas.. Proszę GRU o otwarcie tego oto kartonu...

 

Funkcjonariusze GRU otwierają karton i dostrzegamy całkiem sporych rozmiarów i dość starą, lekko obryzgana krwią tarcze.

 

Franciszek Rokossowski – Korzystając z tej oto tarczy Sandman exterminowal Bizantyjczyków w Konstantynopolu! Na tej tarczy rozbiły się setki rzymskich [bizantyjskich] głów! Udało mi się ją przechwycić! Z tej oto tarczy stworze zupełnie nowy pas!! Zostanie ona przetopiona na nowy EWF Konstantynopol title!!!! (What?-Kurwa-What?) Tak...tak... Konstantynopol title... pas dla słabszych... na następnej gali urządzimy taki sobie mini-turniej a jego zwycięzca zostanie nowym mistrzem Konstantynopola! Jego projekt ujrzycie za chwilę na FeliXtronie!

 

Na FeliXtronie pojawia się projekt Konstantynopol title. Pozłacany pas... na głównym planie widzimy wizerunek Kościoła Świętej Mądrości Bożej [Hagia Sophia], jednakże bez tureckich dodatków – minaretów. Niżej widzimy logo EWF i napis: Konstantynopol Championship.

 

Franciszek Rokossowski – Dziękuje.. dziękuje...

 

Rozlega się theme Franka i on sam zegnany przeogromnym heel heatem opuszcza ring.

 

 

Jan Kowalski – Co? Czy Rokossowski kompletnie już zgłupiał?!

 

 

(Przenosimy się do byłego biura Prezydenta EWF. Widzimy, więc Esmeraldę Martinez w mundurze Armii Czerwonej, Dagmarę Zielińską oraz skrzynię, którą widzieliśmy na filmiku wyemitowanym na samym początku gali.)

 

Esmeralda Martinez – Ja zabiję tego Rokossowskiego! Konstantynopol title?! Co on sobie myśli! Już drugi raz mnie zdenerwował dzisiaj...

 

Dagmara Zielińska – Co ma niby być w tej skrzyni?

 

Esmeralda Martinez – Niespodzianka...  otwieraj to...

 

Dagmara Zielińska – Niby czym?

 

Esmeralda Martinez – Łomem! Masz łom pod nogą Petruello!

 

Petruella chwyta łom i wyłamuje to co tam trzeba w skrzyni... cztery ściany upadają we swoje strony... Niespodziewanie widzimy Ponurego Grabarza!!! (spory cheer) Ponurak z łopatą w ręku siedzi na kupce siana i zajada banana, popijając go wodą. [dostał prowiant]

 

Esmeralda Martinez – Witaj Ponury! Dobrze cię znowu widzieć!

 

Ponury Grabarz – Ty? Czego ty chcesz ode mnie? Zwolniłaś mnie przecież...

 

Esmeralda Martinez – Przynoszę dobrą nowinę... widzisz... potrzebuje Hangmana... a on nie chce wrócić.... dlatego postanowiłam, że zostaniesz nowym Szefem GRU.

 

Ponury Grabarz – GRU? Co to ma niby być?

 

Esmeralda Martinez – Tak się nazywa urząd ochrony w EWF... potrzebuje kogoś kto potrząśnie EWF... zaczynasz od jutra... oto nominacja...

 

Martinez wręcza Grabarzowi jakąś teczkę. Ten drapiąc się łopatą po głowie wychodzi z biura.

 

Esmeralda Martinez – Teraz Hangman będzie musiał wrócić....  Zadzwoń do niego....

 

Dagmara Zielińska – Jego komórka nie odpowiada.

 

(Realizator przenosi nas w okolice stanowiska komentatorskiego.)

 

 

Tony Hogański – Co?? Grabarz szefem GRU? Jaja sobie robią...

 

Jan Kowalski – Będzie dosyć dziwnie....

 

 

 

EWF World title Tournament:

Szakal vs Marco

 

 

 

Uderza Cypress Hill - "Marijuana Locos"... Ogromny cheer fanów.. spod FeliXtronu wychodzi Marco!

Muzyka zmienia się w Proletariat – „Hej naprzód marsz”.... wprost-proporcjonalnie przeogromny heel heat... z szatni wychodzi Szakal...

 

Tony Hogański – Mistrz jest bardzo zmotywowany... Porażka z Wolfem uświadomiła mu, że musi wznieść się na wyżyny swego kunsztu by zdobyć upragniony World title...    

 

Obaj panowie stoją naprzeciw siebie... Bryndza daje sygnał do rozpoczęcia walki.. Marco wskakuje na narożnik i zaczyna klaskać rozgrzewając publiczność... Widownia rozpoczyna chant'y "Marco! Marco!".. Szakal podchodzi do narożnika z Marco, ten tymczasem skacze na Łysego z Hurricanraną!! Marco wskakuje na liny i skacze z Asai Moonsault!.. 1....2....wykop Szakala... Marco znowu wchodzi na kolejny narożnik.. Marco skacze, Szakal jednak szybko wstaje i łapie cruisera w locie!!! Szakal wywala Marco Gorilla Press Out Slamem wprost na stół komentatorski Janka i Hogańskiego!!!!!!  Jakimś cudem stół jednak nie łamie się...  (EWF! EWF! EWF!)

 

Jan Kowalski – Walka powinna się zakończyć! Marco powinien zwyciężyć przez DQ!

 

Tony Hogański – Bzdura, bzdura.. Stół się nawet nie złamał. Takie akcje to kwintesencja wrestlingu.

 

Grudziński nie wie zbytnio co zrobić.. Szakal tymczasem schodzi z ringu i idzie w kierunku nie ruszającego się Marco... Ręce i głowa cruisera zwisają bezwładnie z announce table'a... Szakal podnosi Marco i wrzuca go z powrotem na ring...Komentatorzy ponownie siadają na swoich miejscach... Szakal wolnym krokiem przechodzi przez liny i pewny siebie kładzie się plecami na przeciwniku, pin...1.....2..... Marco kładzie nogę na linach!!! Szakal nie dowierza.. .Łysy z furia podnosi Marco... Szakal rozpoczyna wykonywanie Powerbomb, Marco jednak już w powietrzu "okręca się" i wykonuje Szakalowi DDT!.. Marco próbuje się podnieść... Szakal powoli też wstaje.. Marco podchodzi do Szakala i wykonuje X-Factor! Pin...1....2.... Łysy robi kick out. Marco wchodzi na narożnik i skacze z 360 Frog Splash!!!! Kolejny pin...1....2...... Szakal znowu robi wykop. Zmęczony Marco po raz kolejny wolno idzie w stronę narożnika... Szakal jednak powoli daje radę się podnieść... Marco widząc to podchodzi do Łysego i zaczyna brawl... Marco whipuje Szakala, ten jednak odbijając się od lin taranuje potężnym Splashem cruiserweighta....

 

Jan Kowalski – Szakal's Brzuch Shot??

 

Tony Hogański – Zabawne.

 

Szakal z Elbow Drop... Po chwili kolejnym.... 1...2... Marco z kick out. Szakal łapie Marco za szyję z Double Handed Choke i sadza przeciwnika w narożniku... Szakal sam również wchodzi na wysokość trzeciej liny i wykonuje Marco potężnego Top Rope Belly To Belly Suplex!!!

 

Tony Hogański – Szakal plus 20 punktów! Szakal plus 20 punktów!

 

Szakal patrzy przez moment na leżącego bez sił Marco... Po czym ponownie wdrapuje się na ten sam narożnik... łysy ex-poeta pokazuje coś w stronę widowni...i skacze z Pocztówką z Parku Sztywnych [Moonsault], Marco jednak odsuwa się!!!! (cheer) Szakal z grymasem bólu na twarzy trzyma się za brzuch.. Marco trzymając się za drugą linę stara się podnieść..

 

Jan Kowalski – Pobojowisko! EWF World Title Tournament w pełnej krasie. Nie zmieniajcie kanału.... prosimy...

 

Tony Hogański – To była błagalna prośba Janka Kowalskiego.

 

Marco podchodzi do Szakala i zaczyna go okopywać.. Marco próbuje założyć Annihilation [Lion Tamer].. Szakal jednak kontruje Kick'ując Marco w twarz.. Szakal wstaje... Marco po raz kolejny wdrapuje się na narożnik... i skacze z wysokości trzeciej liny z Head Scissors powalając Szakala!.. Marco przy wielkim cheerze wykonuje Supersonic Drop [The Worm zakończony Leg Dropem]... 1....2.....Szakal wykopuje!.. Marco chce odliczać jeszcze raz... 1...2... znowu wykop... Marco (z trudem..) podnosi Szakala i chce wykonać The Punishment [The Stoke], Szakal jednak reversuje i wykonuje potężne Inverted DDT.. Szakal podnosi ledwo trzymającego się na nogach Marco i rzuca nim o liny.. Elbow Hit, Marco "wiesza się" bez sił na linach.... Szakal wygrażając się publiczności podchodzi do Marco i rozpoczyna serię punchów... Szakal rozpędza się próbując wyrzucić "zaplątanego" w liny Marco poza ring, Łysy jednak sam wypada poza ring gdyż Marco w ostatniej chwili robi unik przed Clotheslinem padając na matę ringu!.. Marco podnosi się i widząc leżącego poza ringiem Łysego sam bierze rozbieg i rzuca się na przeciwnika z Cross Body! (EWF! EWF! EWF!) Obaj wrestlerzy leżą poza ringiem.. Marco podnosi się trzymając o barierki.. Szakal przeklinając trzyma się za brzuch.. Marco wstaje i znowu podnosi dużo większego przeciwnika.. Cruiser whipuje Szakala o metalowe schodki... Grudziński złazi z ringu i pokazuje Marco, że za chwilę ogłosi dyskwalifikację.. Marco dyskutuje i przeprasza sędziego... Szakal tymczasem zachodzi Marco od tyłu i powala go Clotheslinem.. Szakal wrzuca Marco na ring... Szakal odbija się od lin próbując uderzyć Marco, ten jednak robi unik padając na dół... Szakal znowu odbija się - od przeciwległej liny, ale Marco znowu robi unik tym razem przeskakując nad przeciwnikiem.... Teraz to Marco odbija się od lin..... i pada na ziemię z ogromnym impetem po potężnym Big Boot od Szakala!...

 

Tony Hogański – Dalej mistrzu! Wykończ go! Pomścij poprzednie porażki! Pokaż, że jesteś najlepszy!

 

Szakal podnosi rywala... rzuca go o liny.... ten próbuje powalić Łysego Clotheslinem... jednak nie jest wstanie... Szakal chwyta go i wykonuje mu Pozdrowienia z Parku Sztywnych! (heel heat) Następnie wdrapuje się na narożnik i skacze z Pocztówką z Parku Sztywnych!! (mega heel heat) ex-poeta uśmiecha się i kładzie się plecami na zupełnie roztrzaskanym byłym PCW Polish Champie, pin.......1...........2..........3!!! (Zwycięzcą jest: Szakal!!!)

 

Tony Hogański – Dopisujemy 20 pięknych punkcików na konto mego mistrza...

 

 

(Widzimy wielka sale Komitetu Centralnego. Franciszek Rokossowski udekorował swe biuro odświętnie [z okazji World title Tournamentu], ubrany w mundur Armii Czerwonej siedzi za biurkiem stylizowanym na Mauzoleum Lenina i przegląda raporty GRU na temat wysokiej śmiertelności wśród syberyjskich zesłańców. Wtem otwierają się jakieś boczne drzwi i do pomieszczenia wchodzi Dark Avenger [mega heel heat].)

 

Franciszek Rokossowski – Gumowy? Co was do mnie sprowadza droga imitacjo batmana?

 

Avenger staje przed obliczem Rokossowskiego... dramatycznie wybija się i spada na Rokossowskiego Spearem, oczywiście powalając go i przy okazji demolując fragment biura.

 

Dark Avenger – Co ty sobie myślisz komunistyczna świnio? Że wieeeeelki... i kiedy mowie wieeeeelki mam na myśli wieeeeeeeeeeeeeeelki Dark Avenger będzie się ci kłaniał? Chyba jak sobie namalujesz! Gówno nie kłaniał.. to ty leżysz przede mną i błagasz Avengera o litość. Będziesz szanował Avengera! Przyszłego EWF World Champa! Przyszłego władcę ludzkich dusz! Przyszłego imperatora polskiego wrestlingu! Inaczej rozpierdolę to cale EWF w pizdu... i kiedy mowie rozpierdolę... mam na myśli.... rozpierdolenie czegoś na pieprzone atomy! Czy czujesz co Avenger demoluje??!?! [heel heat]

 

(Avenger opuszcza sale KC.)

 

 

Tony Hogański – Jak państwo widzieli Avengerowi nadal odbija...

 

 

 

EWF World title Tournament:

Kraven vs Wolf

 

 

 

Na Arenie gaśnie światło i uderza "The Zoo" - Bruce Dickinson and Roy Z.. Kibice rozpoczynają heel heat.. Na rampie pojawia się Wolf w potarganej koszuli w kratę.. Tag Team Champion wchodzi na ring i zaczyna się rozgrzewać..

Muzyka zmienia się w Hymn ZSRR, heel heat przybiera na sile.. Nagle pod FeliXtronem pojawia się Kraven ! Kibice rzucają w niego kubkami i innym stuffem.. Rosjanin wchodzi na ring..

 

Sędzia sprawdza co z wrestlerami i daje znak na gong ! Pierwszy Lock Up ! Żaden z wrestlerów przez dłuższą chwilę nie może uzyskać przewagi.. Sprytniejszy okazuje się być Wolf, który kopie Hundera w brzuch i wykonuje Armbar Takedown ! Kraven szybko wstaje.. Wrestlerzy po raz kolejny zwierają się.. Tym razem silniejszy Kraven whipuje rywala na liny ale Wolf powala go Clotheslinem ! Kraven wstaje i od razy unika kolejnego Clotheslina po czym wykonuje Neckbreaker na Wolfie ! Kraven szybko podnosi przeciwnika jednak Wolf odpowiada serią Chopsów ! Gdy Kraven cofa się o krok Wolf uderza go kolanem w brzuch po czym wykonuje Snap Suplex ! Nie puszcza jednak rywala, podnosi się i wykonuje kolejny Snap Suplex ! Po raz trzeci podnosi się nie puszczając Rosjanina jednak Hunter wykonuje niespodziewany reversal i Small Package !! Pin 1...2... kick out ! Wolf podnosi się I opiera o narożnik.. Kraven korzysta z sytuacji i łapie główe Wilka i zaczyna nią uderzać o narożnik ! Przy którymśtam uderzeniu Wolf blokuje i wykonuje Kravenowi Sling Shot ! Rosjanin pada a Wolf siada na narożniku by po chwili wykonać Top Rope Elbow Drop ! Wolf podnosi Kravena i whipuje go na liny.. Kraven rozpędzony przeskakuje nad schylonym Wolfem, odbija się od przeciwległych lin, próba Clotheslina jednak teraz Wolf robi reverse, Kraven po raz kolejny odbija się od lin, Wolf wykonuje Back Drop ! Jednak Kraven robi fikołka i spada na nogi ! Zachodzi od tyłu niczego nie spodziewającego się Wolfa i wykonuje German Suplex into Pin 1...2... kick out ! Kraven szybko podnosi się i czeka aż Wolf wstanie.. Po czym powala go Big Footem ! Kraven wchodzi na narożnik i skacze na rywala zTop Rope Splash !! Pin 1...2...2,5... kick out !!

 

Jan Kowalski – Kraven był blisko !

 

Tony Hogański – Co się cieszysz... i tak mistrzem zostanie Szakal !! W dresie czy bez - i tak będzie najlepszy !

 

Tym czasem Kraven podnosi Wolfa i zakłada Bearhug ! Wilk cierpi.. Rosjanin zacieśnia chwyt ! W9olf w nagłym przypływie sił kopie Kravena prosto w.. Wiecie gdzie.. Rusek schyla się.. Wykorzystuje to Wolf wykonując Sitout Powerbomb ! Wilk chwile myśli co zrobić.. Pomaga wstać Kravenowi i whipuje go na liny po czym z największym trudem łapie ruska w Gorilla Press Slam rzucając przeciwnika na liny !!! (EWF! EWF! EWF!) Kraven trzymając się za żebra spada z ringu.. Wolf również z niego schodzi.. Zachodzi Kravena od strony nóg po czym wykonuje Katapultę tak, że Hunter uderza szczęką w barierki ! Wolf  podnosi go i łapie w Side Slam na maty ! Wolf patrzy w publikę po czym woła po swojemu : "Hey ! Where's The Chair!?" Na macie ląduje tylko jedno krzesło, ponieważ na Arenie zachowali się nieliczni fani Franciszka Rokossowskiego.. Wolf bierze podnosi krzesło i bierze zamach na wstającego Kravena jednak powstrzymuje go sędzia łapiąc za krzesło ! Lech Grudziński tłumaczy coś Wolfowi.. Ten po chwili odwraca się i dostaje szybkiego kopa w brzuch po czym Piledriver !!! Hunter pada zmęczony obok Wolfa... Po chwili odpoczynku Kraven odnosi się i podnosi także Wolfa po czym wturluje go na ring.. Wchodzi za przeciwnikiem.. Kraven odbija się od lin i uderza Elbow Drop.. Hunter podnosi Wolfa i Chopsami wpędza go w narożnik.. Tam zaczyna go trochę okopywać.. Po chwili sadza przeciwnika na poduszkach.. Sam wchodzi na drugą linę i wykonuje Wolfowi SuperPlex !! Kraven daje symbol końca walki.. Wchodzi na narożnik i skacze na Wolfa z Diving Headbutt !!! Jednak Wolf odsuwa się w ostatniej chwili !! Kraven wali w matę ! Oboje chwilkę leżą na ringu..

 

Tony Hogański – To ja może sobie pośpiewam.... Abecadłoooo z pieca spadłoooo strasznie się potłukłooooo...

 

Jan Kowalski – o:p>

 

Tym czasem 0obaj zawodnicy zaczynają się powoli podnosić.. Następuje Lock Up, w którym sprytniejszy okazuje się po raz kolejny Wolf whipując swojego rywala na liny.. Kraven próbuje Clothesline'a jednak Wolf unika ciosu i wykonuje na biegnącym rusku masywny Powerslam ! Wolf daje symbol końca ! Podnosi Kravena jednak ten niespodziewanie łapie go za rękę i zakłada Kraven Crossface!!!

 

Jan Kowalski – Kraven Crossface !!! Kraven Crossface !!!

 

Tony Hogański – Uspokój się Janek ! Jesteśmy na wizji !

 

Jan Kowalski – Wizji Sport? Na tym gale PCW puszczali...

 

Tony Hogański – Dlatego stacja upadła...

 

Kraven zaciska dźwignię ! Wolf krzyczy z bólu ! Jednak jakimś nadludzkim wysiłkiem uwiesza się na lin! Kraven zdenerwowany puszcza chwyt.. Podnosi obolałego Wolfa i kopie go w brzuch.. Wkłada jego głowę między nogi i wykonuje Soviet Bomb! [Running Powerbomb] jednak w ostatniej chwili Wolf ześlizguje się na plecy Huntera ! Następuje krótka szamotanina, po której Wolf niespodziewanie wykonuje Lawinę Agonii [Double Powerbomb] !! Wilk chwilkę leży obok znokautowanego Kravena po czym podnosi się i wchodzi na narożnik.. i chce skoczyć na przeciwnika z Pełnią Księżyca [Moonsault] !!! Ale Kraven w ostatniej sekundzie się odsuwa,  ciągnie za nogę sędziego, tak że Moonsaultem obrywa właśnie Lechu! (EWF! EWF! EWF!) Wilk Grudzińskiego ! Wolf po chwili się podnosi i widzi, że trafił sędziego.. Jednak od tyłu kopie go w plecy Kraven po czym zakłada Russian Clutch [Camel Clutch] !!! Wolf prawie mdleje ! Jednak słychać mega cheer na arenie ! Na ring wbiega Sandman !!

 

Tony Hogański – A ten tysiącletni dąb czego tu chce?

 

Dożywotni Polish Champion uderza w plecy Kravena... ten zdziwiony odwraca się i otrzymuje Right into the Sand!! [Rockbottom] Wolf nieświadomy niczego wstaje i także otrzymuje Right into the Sand [Rockbottom]!!

 

Tony Hogański – Odebrać mu punkty! Odebrać mu punkty! Wywalić z turnieju! Cokolwiek!

 

Jan Kowalski – Ale on nie walczy w turnieju...

 

Tony Hogański – Faktycznie...

 

Sandman przy wielkim cheerze wchodzi na narożnik! W tej chwili budzi się sędzia który widząc Sandmana i pobitych wrestlerów każe uderzyć w gong! (Walka kończy się wynikiem nierozstrzygniętym!)

 

Jan Kowalski – Obaj panowie otrzymują po 10 punktów... Zobaczmy klasyfikację po drugiej rundzie finałów...

 

 

 

[Lp.]

[Kto?]

[Punkty]

1.

Wolf

30

-

Kraven

30

3.

Szakal

20

4.

Marco

0

 

 

 

Jan Kowalski – Marco już bez szans na zdobycie World title.... szkoda, bo walczył dzielnie... niespodziewanie tabeli równo z Kravenem przewodzi Wolf... czyżby miał być równocześnie i Tag Champem, FTW Champem i na dodatek World Champem?

 

Tony Hogański – Bla...bla... i tak wiemy, że wygra pas Szakal...

 

 

(Widzimy zaplecze oraz Dark Avengera stojącego w towarzystwie Pana Józefa. Prawa ręka Rokossowskiego nadal obwiązana jest rożnego typu bandażami, z powodu zeszłotygodniowego ataku Szakala.)

 

Pan Józef – Młścielu... mam dłobne pytanie... dlaczego zdziczałeś? a może inaczej... czy już łesteś normalny?

 

Dark Avenger – Tak.

 

Pan Józef Nie łierze...

 

Dark Avenger – Miłość, honor, równość, braterstwo... uwierz mi.

 

Pan Józef – Nadal nie łierze. Łądze, że nadal łesteś dzikim dzikiem...

 

Avenger denerwuje się i powala Józefa potężnym Spearem!

 

Dark Avenger – Nie wierzyłeś mi wąsata kurwo?! To uwierz!!! Nie jestem żadnym chędożonym dzikiem! Jestem najpotężniejszym wrestlerem w EWF! Ja sprowadzę na EWF koszmar... ponieważ jestem that damn gumowy.. i chuj.

 

(Avenger poprawia Józefowi z Elbow Dropa i odchodzi. Realizator przenosi nas zaś na ring.)

 

 

Tony Hogański – Ha! Ha! Józef znów dostał...

 

Jan Kowalski – Nie śmiej się z cudzego nieszczęścia. Dostaje właśnie informację, że coś dzieje się na zapleczu.

 

 

(Ciemny korytarz. Słychać takie "ciap, ciap". Oczom tłumów zgromadzonych przed telewizorami ukazuje się Dark - Czarny Mściciel. Nagle ktoś go atakuje, powala kilkoma uderzeniami metalową, zieloną rurą. Okazuje się, że jest to człowiek w stroju..... Dark Avengera, tylko w kolorze zielonym!

 

Zamaskowany napastnik – A jebnij Ty się w ryj ! Teraz EWF rządzi Zielony Mściciel!

 

(Wracamy na ring.)

 

 

Jan Kowalski – Proszę państwa... nalegam by nie wpatrywać się w telewizor swymi smutnymi oczkami my także nie wiemy o co w tym wszystkim chodzi.

 

 

 

EWF World title Tournament:

Wolf vs Marco

 

 

 

Słychać "The Zoo"- Bruce Dickinson i Roy Z... Przy wyciu wilków pojawia się Wolf z dwoma swoimi pasami...

Uderza kawałek Cypress Hill'a - "Marijuana Locos"... Cheer fanów.. Nadchodzi Marco!...

 

 

Marco wchodzi na narożnik i bawi się z fanami... Wolf wyrzuca za ring swoje pasy, po czym szybko zachodzi Marco od tyłu i wykonuje Chicken Wing Powerbomb z wysokości trzeciej liny!!... Sędzia pokazuje, że walka zostaje rozpoczęta... Wolf wskakuje na narożnik, pokazuje że zbliża się....Pełnia Księżyca! Marco w ostatniej chwili odsuwa się i Wilk wali w matę.... Przy chant'ach EWF! EWF! obaj wrestlerzy starają się podnieść... Pierwszy czyni to Marco... Były Polish Champ podchodzi do Wilka, podnosi go i wykonuje The Punishment! [The Stroke]...  Pin...1...2...Wilk wykopuje!.. Marco szybko wykonuje leżącemu Wolfowi Springboard Top Rope Backflip Splash!..  Marco taunt'uje!.. Wolf ostatkiem sił leżąc uderza Marco Low Blow!... Marco chwiejąc się trzyma za krocze... Wolf opierając się o liny wstaje... Wolf łapie Marco i wykonuje Sitdown Powerbomb!... 1...2 wykop Marco... Wilk wstaje.. i wywala cruisera Gorilla Press Out Slamem poza ring!!!!... Marco leży bez życia poza ringiem...Wolf wchodzi na narożnik.. Wolf chwilę czeka, rozglądając się po widowni.. Po czym skacze ze swoim finisherem - Pełnią Księżyca - na leżącego poza ringiem Marco!!!!!!! (EWF! EWF! EWF!)

 

Jan Kowalski – Biedny Marco po takim przygnieceniu przez niemal dwumetrowego Wolfa może mieć problemy z brzuchem do końca życia.

 

Tony Hogański – Moonsault'y heavyweightów na cruiserach zobaczą państwo tylko na Wrestlepaloozie.

 

Jan Kowalski – .. to wszystko w boju o World Title!

 

Tony Hogański – Taa, zostańcie z nami.. Jak ratingi znowu nie podskoczą to ktoś do góry się trochę wkurzy...

 

Jan Kowalski – Mówisz o swoim Allachu?

 

Wilk jest już na nogach.... Wolf wrzuca "resztki" Marco na ring... FTW i Tag Champ kładzie rękę na Marco........ 1........2..........2,9 kick out Marco!!!!!!! Wolf nie może uwierzyć… Wilk odpycha Grudzińskiego.. Lech odwdzięcza się tym samym!!! (spory cheer!) Wolf zdziwiony chwilę zastanawia się co robić dalej.. Wilk krzyczy "Hey! Where's the chair?".. Dwóch rządnych krwi fanów wrzuca na ring krzesło... Jedno z nich podnosi Wolf..  Grudziński próbuje wyrwać je Wilkowi... Ten jednak nokautuje bohaterskiego sędziego potężnym chair-shotem!!! Wolf uderza Marco krzesłem.... w plecy.. po nogach... raz.. drugi.... Były Polish Champ wije się z bólu....

 

Tony Hogański It's.. It's Wolf... It's Wolf time!!

 

Jan Kowalski – Coś ci to słabo wyszło..

 

Wolf odrzuca krzesło i ustawia się w pozycji do pinfall'u... Nie ma sędziego..

 

Tony Hogański – 1...2...3..!!

 

Spod FeliXtronu wybiega spocony Bryndza... Antoni wbiega na ring....1....2... wykop Marco!! Publiczność cheeruje... Zdenerwowany Wolf z furia podnosi Marco w pozycji do Powerbomb.... Marco jednak przerywa wykonywanie Lawiny Agonii poprzez kontrę z Bulldog!!... Wolf leży, Marco czołga się w stronę lin.. Marco podnosi się... Wilk również... Marco ze Springboard Hurricanraną!... Wolf podnosi się... Marco odbija się od lin i powala Wolfa Flying Clothesline.. Marco ze Springboard Leg Drop! pin...1...2... shoulder up! Marco przez chwilę odpoczywa.. Wolf stara się podnieść... Marco podchodzi do Wilka i rozpoczyna wykonywanie Annihilation! [Lion Tamer].. Wolf doczołguje się jednak do lin... Bryndza każe przerwać akcję.. Wolf wstaje... Marco podbiega do przeciwnika i rozpoczyna się brawl... Dużo silniejszy Wolf whipuje Marco o liny po czym "wyrywa" cruisera z ziemi potężnym Clothesline.. Wolf ciągnie Marco na środek ringu... Po czym zakłada byłemu Polish Champowi Camel Clutch!.... Mijają sekundy.... Marco bardzo cierpi... Publiczność rozpoczyna chant'y "Marco! Marco!".. sędzia podnosi rękę Marco do góry raz... drugi... jednak za trzecim razem ręka Marco nie opada!!..  Wolf przerywa chwyt... Wilk podnosi Marco i wykonuje Running Powerbomb..... Marco leży bez życia..... 1.....2......wykop!... Wolf rozkłada ręce i krzyczy w stronę Bryndzola.. Wolf pokazuje, że będzie kończył... Znowu rozpoczyna wykonywanie Lawiny Agonii [Double Powerbomb].. Jednak Marco znowu kontruje Wolfowego Powerbomba, tym razem z DDT!!!!!

 

Jan Kowalski – Jeszcze parę kolejnych pomyłek przy wykonywaniu swojego finishera, i one of the most popular & talented wrestler in EWF może się pożegnać z marzeniami o byciu Grand Slam Championem Extreme Wrestling Federation..

 

Tony Hogański – Tak na marginesie... to Marco ma jeszcze szanse na World title?

 

Jan Kowalski – Chyba już nie...

 

Tony Hogański – To po jaką cholerę się tak stara?

 

Marco wstaje chwiejąc się na nogach... Marco przy cheerze widowni wykonuje Supersonic Drop [The Worm zakończony Leg Dropem]... 1....2....Wolf robi wykop. Marco wchodzi na narożnik i skacze z Corkscrew Planchą!.... 1...2... Wilk ponownie unika porażki.. Kolejne liczenie Wolfa..1...2. znowu kick out..  Marco schodzi z ringu i podnosi... FTW Title należące do Wolfa... Marco wchodzi na ring i "zaczaja" się z pasem na wstającego Wolfa.. Bryndza zasłania Marco i grozi dyskwalifikacją..

 

Jan Kowalski – W przypadku gdy walka zakończy się wynikiem nierozstrzygniętym walki żaden z wrestlerów nie otrzyma 20 punktów..

 

Tony Hogański – Dla Marco to i tak bez różnicy, bo i tak nie uda mu się wygrać... poza tym... on i tak już nie wygra World title...

 

Marco bojąc się DQ wyrzuca pas ciągle dyskutując z Bryndzą.. Wtedy jednak cruisera powala Wolf!... Wilk ciągnie Marco w stronę narożnika.. Wolf sadza Chosen One'a w narożniku... Marco jednak niespodziewanie wykonuje Tornado DDT!!!!! Pin!..1...2....3!!!! (Zwycięzcą został: Marco).. Wolf leży, a zmęczony Marco świętuje...

 

Tony Hogański – No i na co mu te 20 punktów?

 

Jan Kowalski – Dla zachowania honoru i w ogóle...

 

 

Nagle rozlega się U2 – „Beautiful Day” (cheer)... spod FeliXtronu wychodzi Esmeralda Martinez ubrana w mundur Armii Czerwonej w towarzystwie Dagmary Zielińskiej.

 

Esmeralda Martinez – Petruello... ogłoś po co przybyłam....

 

Dagmara Zielińska – Panienka Esmeralda chciałaby wywołać na ring tego dupka Pizarro. (Dagmara patrzy na Esmeraldę mrugając oczkami)

 

Esmeralda Martinez – No co się tak na mnie patrzysz? Zawołaj tego idiotę...

 

Dagmara Zielińska (cicho) Rokossowski chodź tu...

 

Esmeralda Martinez – Masz go zawołać! Zawołaj go tak, żeby ta cała hala się trzęsła...

 

Dagmara Zielińska (troszkę głośnej) Panie Franku... może pan tu na chwilę przyjść... jeśli nie ma pan innych planów... 

 

Esmeralda Martinez – Ty się do niczego nie nadajesz! Po co ja cię z tej Syberii ratowała! Tak to się robi: Rokossowski ty pierdolony debilu, jeśli zaraz tu nie przyjdziesz wyślę połowę GRU z Grabarzem na czele, aby cię znalazł, skopał tę komunistyczną dupę, a następnie rzucił mi pod nogi!!!

 

Rozlega się Krasnaja Armija Chór – „Partizana”.... na ring samotnie przy ogromnym heel heacie przychodzi Franciszek Rokossowski.

 

Franciszek Rokossowski – Chciałaś coś ode mnie ty jebana w....

 

Dagmara Zielińska – Grzeczniej może!

 

Franciszek Rokossowski – Zamknij się!

 

Esmeralda Martinez – Słuchaj Pizarro... taka władza w EWF nie ma sensu... ty robisz co ci się podoba... ja robię co mi się podoba... EWF przez to cierpi... powinniśmy rozwiązać jakoś tą sprawę...

 

Franciszek Rokossowski – Nie ma sprawy... pasuje mi walka: Franciszek Rokossowski vs Esmeralda Martinez...

 

Esmeralda Martinez – Nie... nie... nie... to zły pomysł... nie sądzę by przyniosło to jakieś rozstrzygnięcie... proponuje walkę pomiędzy wrestlerami, których ty wystawisz... i wrestlerami, których ja wystawię.... jedno wielkie zniszczenie.... WAR GAMES! (giga cheer)

 

Franciszek Rokossowski – Nie ma sprawy… ja w tej chwili mogę powiedzieć go wystawię: Szakal, Kraven, Wolf... wierni socjaliści... będą walczyć do końca by wypieprzyć cię z tej federacji ty dziwko...

 

Dagmara Zielińska – Grzeczniej może!

 

Rokossowski & Martinez – Zamknij się!!

 

Dagmara Zielińska – No dobrze....

 

Franciszek Rokossowski – A kogo ty wystawisz? Masz już jakiś kandydatów? Nie... to fajnie... żeby czasem nie doszło do takiej sytuacji, w której moi wrestlerzy nie będą mieli przeciwników... na razie....

 

Rozlega się Krasnaja Armija Chór – „Partizana”... Rokossowski uśmiechnięty i zadowolony z siebie opuszcza ring. Chwilę później to samo czyni Martinez i Dagmara...

 

 

---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Clothesline spod Konstantynopola!! Clothesline spod Konstantynopola!! Potęga prostoty? Siła starej szkoły wrestlingu? Tak!! Powstał kolejny elektryzujący finisher w historii światowego wrestlingu. Lepszy od Legdropów dziadka Hogana i lepszy do Elbowdropu samego The Rocka!! Oto Clothesline spod Konstantynopola!! Od dziś do nabycia stylizowane turbany z napisem - "Clothesline spod Konstantynopola". Tylko w EWF-ShopeZone!! Nie przegap okazji i już dziś poczuj piaskową siłę z przed wieków!

Do każdego turbanu dołączamy oryginalną kopię tarczy Sandmana, która zostanie przerobiona na Konstantynopol title!

Pamiętaj: EWF ShopeZone!

---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

 

 

(Widzimy szatnię Sandmana, który nadal rozgrzewa się przed Royal Rumble. Z powodu straty antycznej tarczy nie jest już tak szczęśliwy jak kiedyś.)

 

Sandman – Tysiącletni dąb! Emeryt! Ja im pokaże! Ja im jeszcze pokaże! Komunistyczne świnie! (Sandman rozwala właśnie manekin ubrany w mundur Armii Czerwonej) Ja im pokaże....

 

Słychać pukanie i do szatni wchodzi Dagmara Zielińska.

 

Sandman – Słucham cię dobra kobieto?

 

Dagmara Zielińska – Czy nienawidzisz komunistów?!

 

Sandman – Tak!!

 

Dagmara Zielińska – Czy chciałbyś skopać ich czerwone tyłki?!

 

Sandman – Tak!!

 

Dagmara Zielińska – Czy chcesz przerobić ich na miazgę?!

 

Sandman – Co to jakaś reklama?

 

Dagmara Zielińska – Za tydzień dojdzie do realnej szansy zniszczenia komunizmu w EWF. Odbędą się War Games.... Drużyna Rokossowskiego vs Drużyna Martinez.... jeśli chcesz zakończyć czerwoną władzę w EWF musisz wziąć w nich udział.

 

Sandman – Oczywiście, że wezmę w nich udział i tak skopię ich czerwone tyłki, że będą mieli miny bardziej przerażone niż Bizantyjczycy w Konstantynopolu!

 

(Wracamy na ring.)

 

 

Jan Kowalski – Esmeralda ma jednego zwolennika.

 

Tony Hogański – Zawsze coś... w starciu z Szakalem, Kraven i Wolfem nie będzie miał jednak żadnych szans! Bo kto może być jego partnerem? Viking czy może Bryndza? Albo Snake na wózku?

 

 

 

Hardcore Royal Rumble:

 

 

 

Jan Kowalski – Jako, że jest to Hardcore Battle Royal droga do ringu wyłożona jest różnego rodzaju hardcorowymi przedmiotami.

 

Gra "Out Of My Head" - Puddle of Mudd" I na ring wchodzi Halloween… (brak reakcji ze strony fanów)

Muzyka zmienia się na "Jobbować każdy może" I na ring wchodzi Jobber #1! (niespodziewany lekki cheer)

 

Tony Hogański – Czy te lemingi wiedzą co to hardcore? Niech biorą te akcesoria z ringu, bo będzie nudno.

 

Gong. Halloween. Powala jobbera z clothesline. Następnie wchodzi na narożnik i kopie rywala ze Top Rope Wheel Kick. Halloween próbuje wyrzucić z ringu #1, ale ten nie daje się i trzyma się lin. Szamotanina trwa półtorej minuty.

 

Tony Hogański – Na brodę Proroka! Co za niesamowicie ekscytująca walka.

 

Jan Kowalski – Poczekaj w RR maja się jeszcze pojawić Sandman, Tommy, Pain....

 

1.2.3.4.5.... Kolejny raz gra "Jobbować każdy może" i na ring wchodzi Jobber#2.

 

Tony Hogański – I Jobber #2! To miałeś na myśli? Dlaczego ja musze to oglądać.

 

Jobber 2 wchodzi na ring i przyłącza się do szamotaniny. Halloween w końcu rezygnuje z prób wyrzucenia przeciwnika i zaczyna okładać obu jobberów. Seria kopniaków sprawia, że kolejna minuta mija.

 

Tony Hogański – Niech ktoś wyrzuci tych marnych ahmedów z ringu!

 

1.2.3.4.5 .. Rozlega się Liroy i "Nadciąga Grabarz" i na ring przy bardzo dużym cheerze wchodzi.. Ponury Grabarz z łopata. Grabarz wpada na ring. Najpierw częstuje uderzeniem z łopaty Halloweena. Następnie uderza nią obu jobberów. Halloween podbiega do Grabarza, ten łapie go i Tombstone na łopatę!!  (EWF! EWF! EWF!) Grabarz wyrzuca Halloweena z ringu (Halloween został wyeliminowany!) Grabarz następnie podnosi obu jobberów i wyrzuca ich z ringu! (Jobber #1 i Jobber #2 zostali wyeliminowani!)

 

Jan Kowalski – Dzięki Grabarzowi nie musimy oglądać tej potwornej walki.

 

Tony Hogański – Ja i tak uważam, że ten parszywy buc jest głupi.

 

Jan Kowalski – To szef GRU... nie obrażaj go...

 

Grabarz widząc, że jest sam  na ringu schodzi z niego... (Ponury Grabarz sam się wyeliminował!) Opuszcza arenę przybijając piątki z publicznością. 1.2.3.4.5 No one Know" - Queens of the Stone Age I na ring wchodzi Viking w pełnym rynsztunku. Niesie on ze sobą spory młot. Gdy jest on na ringu słyszymy "Ameno" - ERA i pojawia się Monk! (cheer) Mnich powoli wchodzi na ring. Viking na przywitanie częstuje go uderzeniem młotem w głowę, które ponawia kilka razy. Monk zaczyna krwawić.

 

Tony Hogański – Ma za swoje kapucyn cholerny? I co teraz księżulku? Może chcesz nadstawić drugi policzek?

 

Monk podnosi się i powala Vikinga z Clothesline. Następnie uderza na nim Knee to face. Monk whipuje swojego przeciwnika o liny  po czym uderza DDT. Monk widząc, że Viking nie jest dla niego zagrożeniem, wykonuje znak krzyża, po czym stara się wyrzucić Vikinga z ringu. Viking nie daje się jednak, whipuje Monka o liny i uderza Big Boot. 1.2.3.4.5 "Hot in Here" - Nelly i na ring wchodzi Salar. Viking próbuje uderzyć na nim Clothesline, ale obrywa Voodoo Head. Salar podchodzi do Monka z skacze na niego z Crush Power [patrz roster] Salar usiłuje zmęczyć przeciwnika zakładając mu Solar... [patrz roster] Viking znajduje swój młot i uderza nim Salara w głowę! (EWF! EWF! EWF!) Salar zaczyna krwawić. Viking obija raz jednego raz drugiego, powodując, że na ringu jest kałuża krwi. (heel heat) Rozlega się Kid Rock "Legs" (Yo! Yo! Yo! Yo!) i na ring wbiega ubrany w koszulkę Snakemanii Antoni Bryndza!! (cheer + Snake! Snake! Snake! Snake!)

 

Tony Hogański – No nie! Jeszcze tej lamowatej zebry tu brakowało.

 

Jan Kowalski – Zobaczymy co fan Snake'a pokaże.

 

Bryndza wbiega na ring po drodze zabierając krzesło... Viking próbuje  się zamachnąć na Antoniego B., ale ten odbija się od lin i częstuje Vikinga potężnym sędziowskim chair-shotem!! (EWF! EWF!)  Bryndza czeka, aż podniosą się Monk i Salar. Pierwszy podnosi się Monk, by upaść po Super Kick' u w wykonaniu super-sędziego. Bryndza wchodzi na narożnik i skacze z Elbow Drop na Vikinga. Tymczasem podnosi się Salar i uderza Uki Bow na Monku [patrz roster]. Bryndza wskakuje z narożnika na plecy Salara, po czym zaczyna go obijać pięściami po głowie. Salar próbuje zrzucić Bryndze, ale to nie udaje się....

 

Jan Kowalski – Bryndza ma talent...

 

Tony Hogański – Jasne... popatrz na jego potężne imitacje mięśni... kogo on mu by pokonać?

 

Jan Kowalski – O ile się nie mylę to pokonał on ciebie...

 

Tony Hogański – Szczegóły... szczegóły... 

 

. 1.2.3.4.5.... Rozlega się "God Send Death" - Slayer na ring powoli zmierza Rottweiler!! (wielki heel heat) Rottweiler wchodzi zanim wchodzi na ring zaczyna wrzucać na niego krzesła, kosze, stół I kilka innych hardcorowych przedmiotów. Do Rotta podbiega najpierw Viking, ale pada po Clothesline. Rottweiler whipuje Vikinga o liny i Big Boot. Rottweiler rozstawia stół. Podbiega do niego Monk, ale Rottweiler łapie go za szyje i uderza Pain-Killer [Chokeslam] na stół!!! (EWF! EWF! EWF!) Viking podnosi się, ale Rottweiler również jego łapie za szyje i wykonuje tym razem Death Penalty [Chokeslam na narożnik]! Tymczasem Bryndza dusząc nogami Salara zniósł do parteru. Bryndza kładzie Salara w narożniku i wykonuje Bronco Buster! (X- Pac sux! X- Pac sux!) Bryndza wiwatuje cheerującej publice. Nie wie, że zanim stoi Rottweiler. Rott łapie Bryndze za szyję i uderza Pain-Killer [Chokeslam] na blaszany kosz miażdżąc go!!! (EWF! EWF! EWF! EWF!)

 

Jan Kowalski – Bryndza nie będzie tego miło wspominał....

 

Rottweiler wykonuje jakieś tajemnicze znaki, aż nagle od tyłu zachodzi go Salar i uderza go pięścią w plecy.... następnie zaczyna go okopywać i zasypywać różnymi ciosami. Rottweiler jednak nie reaguje. Powoli odwraca się. Salar jest przerażony. Rott podnosi go i wyrzuca z Goriila Press Slamem z ringu, Salar uderza głową o barierki!! (Salar został wyeliminowany) 1.2..3.4.5 rozlega się "My Way" - Limp Bizkit i na ring powoli zmierza dożywotni TV Champion Super Crazy. Rottweiler tymczasem eliminuje kolejnych przeciwników, wyrzucając ich wszystkich z ringu! (Monk, Antoni Bryndza i Viking zostali wyeliminowani) Super Crazy bierze z rampy kij owinięty drutem kolczastym, po czym wchodzi na ring. Rottweiler kolejny raz zaczyna wykonywać dziwne gesty poszczekując i obrażając publiczność. Crazy wchodzi na narożnik i uderza na byłym tag team Championie Drop Kick prosto w tył głowy!! (EWF! EWF! EWF! EWF!) Crazy czeka, aż Rott wstanie, gdy ten to robi obrywa cios kijem z drutem kolczastym!! (EWF! EWF! EWF!) Super Crazy wchodzi na narożnik i skacze z 5 Star Frog Splashem, ale Rott podnosi się i Crazy spada na matę. Rottweiler jest wściekły. Podnosi jeden z wrzuconych przez siebie stołów, po czym kładzie na nim drut kolczasty przyniesiony przez Crazy' ego. Następnie Rottweiler chodzi z Super Crazy na "druga linę" w narożniku i uderza na nim Powerbomb na stół z drutem kolczastym!!! (EWF! EWF! EWF! EWF!) Crazy leży na zgliszczach stołu. 1.2.3.4.5.. Gra "Everything Ends " - Slipknot i na ring wchodzi Tool! (cheer) Tool bierze ze sobą jakieś krzesło. Wpada na ring i uderza nim Rottweilera. Rott nie okazuje oznak bólu, jednak po trzecim chair-shocie przyklęka. Tool wykorzystuje to uderzając na przeciwniku Drop Kick, po którym Rottweiler przewraca się. Tool wchodzi na narożnik i skacze z Sick Dive [Swanton Bomb]!! (EWF! EWF! EWF!)

 

Jan Kowalski – Rottweiler nie będzie szczęśliwy...

 

Tony Hogański – A co mnie to obchodzi? A jak myślisz... czy Bizantyjczycy, których ścinał lasami Sandman byli szczęśliwi...

 

Jan Kowalski – Może.... może byli przeznaczeni na ubój?

 

Obaj wrestlerzy leżą dłuższa chwilę. Super Crazy podnosi się. Jest zakrwawiony, wykorzystuje niedyspozycję przeciwników na chwilę odpoczynku. 1.2.3.4.5..  Słychać "The Wait" - Metallica i na ring wbiega El Satanico! (heel heat) Satanico rezygnuje z przedmiotów, wbiega od razu na narożnik i skacze na "Wariata" ze Zombie Stop (Top Rope 450 Splash)!! (EWF! EWF! EWF!) Na ringu 4 wrestlerów leży. Jako pierwszy podnosi się Tool. Jednak nagle ręka Rottweilera łapie go za szyję!!! Rottweiler nie puszcza Toola podnosi się, i uderza na Toolu Pain-Killer na jakieś krzesło! Rottweiler następnie zakłada Toolowi Outlaw Coverleaf! [patrz roster] Tymczasem Crazy podnosi się, to samo robi Satanico...  Dożywotni TV Champion whipuje swojego przeciwnika o liny, ten < y i przygniata Crazy' ego z Moonsault!! (EWF! EWF!) Satanico wchodzi na liny, chce skoczyć na rywala z Diving Headbutt, ale Crazy w ostatnim momencie odsuwa się, pozostawiając w miejscu upadku Satanico krzesło. Satanico uderza twarzą o nie!! (EWF! EWF! EWF! EWF!) Crazy  podnosi ledwo trzymającego się na nogach Satanico i whipuje o liny. Crazy po odbiciu Satanico od lin uderza na nim Crazy Slam [Angle Slam] wywalając jednocześnie Satanico poza ring!! (EWF! EWF! EWF!) (El Satanico został wyeliminowany!) 1.2.3.4.5... gra "Roots, Bloody Roots" - Sepultura" i na ring przy olbrzymim cheerze wchodzi Tommy Pain trzymając w ręku Kendo Stick.

 

Tony Hogański – Zapomniałem, że ten emeryt tu walczy.

 

Crazy podchodzi tymczasem do Rottweilera i odciąga go od ledwo żywego Toola.  Crazy zaczyna uciekać Rottowi odbijając się do lin i przechodząc pod nogami olbrzyma. Tommy Pain wchodzi na ring, zachodzi Rott od tyłu, chce go uderzyć Kendo stick' em, ale Rottweiler jakimś cudem robi unik i obrywa niesamowicie zmęczony Tool. Tool zaczyna tracić równowagę, przewraca się na liny... tam spada na niego silny Clothesline od Rotta i tag team partner Marco wypada poza ring! (Tool został wyeliminowany!) Rott ogólnie cieszy się z tego co zrobił, wtedy Tommy uderza go Kendo Stick' em, a następnie taki sam cios wymierza Crazy' ego. Crazy jako mniej odporny przewraca się pod wpływem ciosu. Nagle na arenie wznosi się potworny heel heat. Na ring wbiegają Wolf i Szakal z krzesłami!!! Szakal i Wolf zaczynają demolować chair-shotami Paina i Rottweilera. Po chwili Szakal i Wolf zrzucają Paina z ringu! (Tommy Pain został wyeliminowany!) Tommy Pain leży ma macie wokół ringu. Szakal skacze na niego z Pocztówką z Parku sztywnych Moonsault], a następnie Wolf z Pełnią Księżyca [Moonsault]! Wolf i Szakal wchodzą w stronę rampy, gdzie zrzucają z niej Paina, na stertę kabli i różnych urządzeń. Tommy Pain cały we krwi leży bez ruchu. Szakal opuszcza arenę, a Wolf biegnie w stronę ringu, na którym leży Rottweiler. Tymczasem zaczyna się kolejne odliczanie 1.2.3.4.5 gra "Enter Sandman" - Metallica i na ring zaczyna zmierzać Sandman! (mega cheer) Tymczasem Wolf stoi obok ringu i prowokuje Rottweilera, z którym ma jakieś tajemnicze zatargi. Rottweiler patrzy się w stronę Wolfa, nie widzi, że z tyłu zachodzi go Super Crazy, wchodzi na narożnik i uderza Hurricanranę!! (EWF! EWF! EWF! EWF!), po której Rottweiler wylatuje z ringu, a Crazy dzięki złapaniu się lin pozostaje w grze! (Rottweiler został wyeliminowany!)

 

Tony Hogański – I tyle to widzieliśmy tego wściekłego Hot-Doga!

 

Sandman jest już na ringu, a Wolf po chwili obijania wyeliminowanego Rottweilera opuszcza arenę. Super Crazy i Sandman stają naprzeciwko siebie. Crazy odbija się od lin, ale Sandman powala go Clotheslinem spod Konstantynopola!!! (mega cheer)

 

Jan Kowalski – Konstantynopolitański Clothesline! Ta niszcząca wszystko co się rusza i nie włazi na drzewo akcja!

 

Następnie podnosi porzucone przez kogoś krzesło. Crazy błyskawicznie wstaje i kopie w krzesło, które uderza Sandmana w twarz!! (EWF! EWF! EWF!) Crazy wchodzi na narożnik i skacze z Shooting Star Press na Sandmana!! (EWF! EWF! EWF!) 1.2.3.4.5 gra "Winner Takes It All" - Sammy Hagar… na ring wbiega Avanger (wielki heel heat). Tymczasem Sandman podnosi się I pada ofiarą Speara w wykonaniu Avengera. Po chwili „exterminator połowy rosteru” wbiega na liny i skacze z Flying Elbow na Sandmana, ten jednak odsuwa się i Avenger uderza głową w matę! Super Crazy podnosi się i od razu pada ofiarą Right Into the Sand [Rock Bottom] na jakieś krzesło w wykonaniu Sandmana!! (EWF! EWF! EWF! EWF!) Następnie Sandman wbiega na narożnik i skacze na Avengera z The Outlaw Thorn [Elbow Drop]! Sandman podnosi Super Crazy' ego i wyrzuca go z ringu! (Super Crazy został wyeliminowany!)..... Sandman czeka, aż Avenger wstanie. Ten robi to, Sandman łapie go w pozycji do swojego finishera, ale Avenger kopie Sandmana w brzuch i uderza na nim DDT. Avenger bierze kosz i zaczyna demolować nim Sandmana. 1.2.3.4.5 Rozlega się "Iron Man" - Black Sabbath…. na ring wchodzi Bubba Ray, niosąc stół! (duży cheer) Bubba wchodzi na ring stół opiera o narożnik, po czym podchodzi do Avengera, który odwraca się i momentalnie uderza Spear na "Bibim". (heel heat) Avenger staje nad Bubba Rayem, zaczyna go okopywać. Sandman bierze krzesło próbuje uderzyć nim od tyłu Avengera, ten jednak odwraca się i uderza kolejny Spear, pod wpływem którego Sandman wpada na drut kolczasty!! (EWF! EWF! EWF! EWF!) Avenger podnosi Bubbę, whipuje go o liny, po czym powala z Clothesline. Następnie bierze krzesło, sadza na nim Sandmana. Avenger podnosi Bubbę Raya do Powerbomb i rzuca go na siedzącego na krześle Sandmana! (EWF! EWF! EWF!)

 

Tony Hogański – Jak on wpadł na taki genialnie głupi pomysł...

 

Gumowy czeka, aż któryś z przeciwników wstanie. Pierwszy wstaje Sandman! (Sandman! Sandman!) Sandman powala Avengera z clothesline, następnie próbuje uderzyć na nim Right into the Sand, Avenger nie daje się, i wykonuje na Sadmanie Belly to Belly Suplex, ponad linami!! (EWF! EWF! EWF! EWF!) (Sandman został wyeliminowany!)

 

Jan Kowalski – Sensacja! Sandman, główny faworyt tej walki odpadł!

 

Tony Hogański – To za pomordowane bizantyjskie dzieciątka...

 

Avenger cieszy się ze zwycięstwa. Nie pamięta dochodzącym do siebie Bubba Rayu. Ten ostatni rozstawia stojący w narożniku stół i zapala go!!! ( EWF! EWF! EWF!) Bubba Ray podchodzi do Avengera i uderza Bubba Bomb na matę ringu! (cheer) Następnie częstuje go kilkoma chair-shotami. Bubba siada w narożniku trzymając Avengera. Następnie wykonuje Powerbomb z narożnika na palący się stół!!!! (EWF! EWF! EWF! EWF! EWF!) Bubba podnosi Avengera, który się lekko poparzył, staje z nim w narożniku, Bubba chce wyrzucić Avengera z ringu, ale ten spadając łapie za głowę Bubbę wykonując na nim DDT na maty wokoło ringu. Chwile trwa niepewna sytuacja. Po chwili na powtórce widać, że obaj równocześnie spadli na maty. Angelika Kucharska ogłasza publiczności wynik walki... (Zwycięzcą i tym samym zdobywcami EWF FTW title shotu są: Bubba Ray i Dark Avenger!)

 

Jan Kowalski – Dwóch zwycięzców?

 

Tony Hogański – Nie... dziesięciu... skoro tak podają to tak jest... a ty ze swoim marnym talentem aktorskim udajesz zdziwienie...

 

Jan Kowalski – Zamknij się już Tony...

 

Tony Hogański – Nie ma sprawy....

 

 

(Widzimy parking. Marco zdenerwowany z powodu kiepskiej formy podczas World title Tournamentu chce już opuścić Halę Ludową. Nagle podbiega do niego Dagmara Zielińska.)

 

Marco – Czego tu chcesz? Lepiej zejdź mi z drogi, bo twoja śliczna twarzyczka wyląduje na masce malucha Hogańskiego.

 

Dagmara Zielińska – To wszystko przez socjalistyczny spisek. Esmeralda Martinez popierała twe dążenia do zdobycia World title... jednak działania Rokossowskiego skutecznie cię pozbawiły tego tytułu. Nie czujesz zemsty? Nie chciałbyś zniszczyć: Szakala, Wolfa i Kravena? Przerobić ich na miazgę, a Rokossowskiego odesłać do diabła.

 

Marco – W sumie to tak.

 

Dagmara Zielińska – Panienka Martinez pyta się, więc czy zechcesz reprezentować ją podczas War Games za tydzień i wspólnymi siłami doprowadzić do tego, że Rokossowski straci panowanie nad EWF.

 

Marco – Tak zgadzam się... a teraz spadaj!

 

(Marco wsiada do swego wozu, a my wracamy w okolice stanowiska komentatorskiego.)

 

 

Jan Kowalski – Tak, więc Esmeraldę Martinez będą reprezentować na War Games: Marco i Sandman... kto będzie trzeci?

 

Tony Hogański – Może Salar? Albo Jobber #1?

 

 

(Widzimy jakąś szatnię. Siedzą w niej Super Crazy, Miszka oraz Smela i oglądają Wrestlepaloozę w TV. Nie są zbyt zadowoleni z powodu odpadnięcia Crazy’ego z Royal Rumble. Nagle wewnątrz szatni pojawia się pełnego różnego rodzaju dymu i nic zupełnie nie widać.)

 

Miszka – Co jest? Ciemność widzę! Ciemność!

 

Smela – Ja też! Mentorze! Ja się boję!

 

Super Crazy – Spokój! Trzymajmy się razem! Dajcie mi swoje ręce!

 

Dym zaczyna znikać... Widzimy leżących na ziemi i pobitych Smelę i Miszkę oraz Rottweilera trzymającego Dożywotniego TV Champa za rękę.

 

Super Crazy – Zaraz... ty nie jesteś ani Miszką ani Smelą...

 

Rottweiler – To miała być niespodzianka! Nie umiesz się bawić!

 

(Rott chwyta Crazy'ego za gardło i rozbija go Pain-Killerem [Chokeslam] na stojącym nieopodal stole!! (heel heat) Wracamy na ring.)

 

 

Tony Hogański – W sumie dobrze tak temu durnego Crazy'emu...

 

Jan Kowalski – Nie bądź niemiły... Właśnie dostaje informację, że za chwilę zobaczymy relację sprzed kilku dni, w której Esmeralda Martinez starała się namówić Johna Hangmana do powrotu na ringi EWF.

 

 

(Wtorek 19 listopada 2002. Kamera pokazuje nam pałac Kultury i Nauki w Warszawie Po chwili widzimy jeden z tarasów na jego górze. Na górę wjeżdża winda. Drzwi się otwierają i z windy wychodzi... John Hangman! [wielkie cheer na arenie] Były wrestler EWF chodzi po tarasie rozglądając się. Patrzy na zegarek. W pewnym momencie upada jakaś kotara i za nią widzimy Esmeraldę Martinez, siedząca za swoim biurkiem z kości słoniowej.)

 

Esmeralda Martinez – To mnie szukasz?

 

Hangman nie kryje zdenerwowania, chce przywołać windę z powrotem, ale nie daje to skutku.

 

John Hangman – Czego jeszcze chcesz? Powiedziałem, że EWF to dla mnie rozdział zamknięty! Miałem spotkać się z szefem federacji, która chce mnie zatrudnić.

 

Esmeralda Martinez – Ja jestem szefem federacji, która chce ciebie zatrudnić.

 

John Hangman – Skoro tak, to moja odpowiedź brzmi wciąż NIE!

 

Esmeralda Martinez – Czyżby?

 

Esmeralda kładzie swoje niesamowicie długie nogi na biurku,. Hangman zaczyna się w nie wpatrywać głupio uśmiechając się.

 

Esmeralda Martinez – Hangman? Hangman? Zdecydowałeś się?

 

John Hangman – Tak… eee  znaczy Nie!

 

Hangman odwraca się i przywołuje windę, która tym razem nie sprawia kłopotów.

 

Esmeralda Martinez – Jeszcze zobaczymy....

 

(Koniec videa. Wracamy na ring.)

 

 

Jan Kowalski – Proszę państwa moim zdaniem jeszcze długo nie zobaczymy Hangmana w EWF.

 

Tony Hogański – Bardzo dobrze... kto by chciał oglądać kraby w takiej poważanej federacji jak EWF.

 

 

(Kamera przenosi się do wielkiej sali KC EWF. Rokossowski ogląda segment, na którym Martinez negocjuje z Hangmanem.)

 

Franciszek Rokossowski – Ha! Ha! Ha! Ha!... Latynoskiej suce się nie udało. Wykorzystam to. Hangman wróci i będzie pracował dla mnie.

 

Rokossowski włącza telefon, z zestawem głośno mówiącym. Po chwili słyszymy jak znajomy głos odbiera telefon.

 

John Hangman – Halo. Kto mówi?

 

Franciszek Rokossowski – Tu Pierwszy Sekretarz KC EWF - Franciszek Aleksandrowicz Rokossowski.

 

John Hangman – Nie dzwoń do mnie komunistyczna świnio.

 

Franciszek Rokossowski – Wróć do EWF i razem zniszczymy tę sukę! Co ty na to? Halo? Hangman? Jesteś? Halo?

 

(Rokossowski zrzuca telefon na ziemię i zaczyna go demolować przeklinając co chwila.)

 

 

Jan Kowalski – Rokossowskiemu także się nie udało...

 

 

 

EWF World title Tournament:

Kraven vs Szakal

 

 

 

Słychać już po raz kolejny dziś „Hymn ZSRR” i na ring zmierza Kraven the Hunter!

Muzyka także po raz kolejny dziś zmienia się w Proletariat – „Hej naprzód marsz!” z szatni wychodzi Szakal...

 

Jan Kowalski – Można powiedzieć, że zwycięzca tej walki zostanie World Champem. Jeśli padnie No Contest mistrzem zostanie Kraven... jeśli padnie jakiekolwiek zwycięstwo przez DQ to na następnej Wrestlepaloozie będziemy mieli walkę: Wolf vs Kraven o EWF World title...

 

Tony Hogański – Głęboko wierzę w zwycięstwo Szakala...

 

Walkę sędziuje stary Lechu Grudziński, bowiem Bryndza po Hardcore Royal Rumble jest lekko niesprawny. Kraven i Szakal w geście socjalistycznej przyjaźni wymieniają uściski dłoni. Grudziński daje sygnał do rozpoczęcia walki.... Dochodzi do zwarcia… żaden z wrestlerów nie może uzyskać przewagi i obaj rozdzielają się… chwilę krążą wokół siebie… kolejne zwarcie… Szakal próbuje tam coś wykonać, jednak Kraven nie daje się… dochodzi do kolejnego rozerwania się… Szakal tym razem wpada na inny pomysł… odbija się o liny…. Gdy jest już obok Rosjanina ten doprowadza do tego, że znów jesteśmy świadkami zwarcia… kolejny raz nikt nie może uzyskać przewagi i także po raz kolejny dochodzi do rozerwania… Niespodziewanie jednak Kraven chwyta Szakala za rękę i odbija go o liny, próbuje go złapać w Neckbreaker, lecz ten w jakiś tam tylko znany sobie sposób uchyla się...Kraven próbuje powalić Łysego ex-poetę Clotheslinem, lecz ten znów unika ciosu. Kraven odbija się o liny, to samo czyni Szakal… Logiczny jest fakt, że dochodzi do spotkania byłych World Champów… Wtedy Kraven chwyta go za głowę i wykonuje potężnego Neckbreakera…. Myśli chwilę po czym poprawia z Elbow Dropa.. następnie poprawia Fist Dropem… odbija się o liny i kolejny Elbow Drop. Jednakże po otrzymaniu takiej serii Szakalowi udaje się wstać, jednak Kraven powala go Clotheslinem… podnosi i wrzuca w narożnik. Kraven wchodzi z Szakalem na najwyższą linę….. dochodzi tam do szamotaniny…. Chwilę obaj wrestlerzy przepychają się… jednak Kraven wykonuje mu w końcu SuperPlex….. Szakal leży… i powoli, powoli wstaje… Kraven tymczasem nie próżnuje i szybko wraca na narożnik… pokazuje publiczności „Gest Kozakiewicza” (mega heel heat) a następnie skacze na rywala z Diving Headbutt.

 

Jan Kowalski – Po z początku bardzo wyrównanej walce Kraven zaczyna osiągać przewagę.

 

Tony Hogański – Ja i tak wierzę w potęgę mojego mistrza… pamiętajmy: agresywny Szakal to 100 razy lepszy Szakal. 

 

Szakal jednak mimo przeciwności losu zaczyna się podnosić… Kraven uśmiecha się z politowaniem… odbija się o liny i próbuje wykonać Elbow Drop… jednak Szakal odsuwa się… tym samym łokieć pierwszego w historii EWF World Champa rozbija się na macie…

 

Tony Hogański – Tak jest! Brawo mistrzu! Jesteś wielki!

 

Ten niespodziewany upadek nie wyrządził jednak Kravenowi prawie żadnej szkody i Rosjanin szybko wstał… Szakal także zebrał siły… obaj panowie znów stoją na przeciw siebie.. dochodzi do kolejnego już dziś zwarcia… niespodziewanie przewagę uzyskuje Szakal, który „serwuje” Rosjaninowi potężny Atomic Drop! Kraven jednak szybko wstaje…. Szakal chwyta go i uderza na nim Front Suplex.. następnie sam go podnosi, by następnie uderzyć tym razem Side Suplex.

 

Tony Hogański – Mistrz Szakal wraca do gry!

 

Jan Kowalski – Nie popłacz się ze szczęścia.

 

Tony Hogański – Gdybym miał tak niesamowity talent jak mój mistrz napisałbym przepiękny i cudowny poemat.  

 

Kraven wstaje… Szakal odbija go o liny… i natychmiast otrzymuje Vertical Body Press… obaj wrestlerzy chwilkę leżą… pierwszy wstaje całkiem niespodziewanie Szakal…. Widząc powoli podnoszącego się Kravena odbija się o liny i przybija go potężnym Leg Dropem!!!

 

Tony Hogański – Duch wielkiego Hulka czuwa nad mistrzem Szakalem! 

 

Szakal wstaje… Kraven czyni to samo i natychmiast zachodząc łysego rywala od tyłu wykonuje mu Reverse DDT…. Rosjanin podnosi ex-poetę. Odbija go o liny i próbuje Clothesline… jednak Szakal odsuwa się i potężny cios spada na Lecha Grudzińskiego!! Sędzia pod wpływem uderzania przelatuje nad linami i wypada poza ring.

 

Jan Kowalski – Zawsze po pysku dostanie sędzia.

 

Tony Hogański – Taki fach.

 

Kraven uśmiecha się i wychodzi poza ring… Następnie szuka czegoś pod ringiem i po chwili wyjmuje stamtąd krzesło… które po chwili ląduje na ringu. Nagle dostrzega porzucony po Hardcore Royal Rumble jakiś drewniany kij… następnie dostrzega fragment drutu kolczastego… po chwilowym majstrowaniu przy owym kiju i drutu Kraven doprowadza do konstrukcji: kija obwiązanego drutem kolczastym.

 

Jan Kowalski – Prawdziwy z niego McGiver czy jak się ten genialny majsterkowicz zwał.

 

Tony Hogański – Może McWieśmak? Albo McSandman?      

 

Rosjanin wrzuca na ring wszystkie te przedmioty…. Wracając do podnoszącego się Szakala wymierza jeszcze kilka kopniaków w plecy Grudzińskiego co powoduje, że sędzia ten nie jest zbyt sprawny technicznie. Po chwili Kraven jest już na ringu i trzyma w ręku krzesło czekając aż Szakal wstanie… Po kilku chwilach łysy ex-poeta wstaje…. Kraven próbuje powalić go potężnym chair-shotem… jednak Szakal wystawia nogę i krzesło ląduje na twarzy Rosjanina!!! (EWF! EWF! EWF!)

 

Tony Hogański – Yeah! Mistrz Szakal wraca do gry!

 

Jan Kowalski – Już to dziś mówiłeś….

 

Szakal podnosi kij obwiązany drutem kolczastym… i zaczyna okładać nim plecy powoli podnoszącego się Kravena… wymierza mu jeden cios…drugi…trzeci….czwarty… plecy Kravena broczą obficie krwią… Szakal uśmiecha się… podnosi Kravena i wykonuje mu Gorilla Press Slam zrzucając go na wyżej wymieniony kij obwiązany drutem kolczastym!! (EWF! EWF!) Szakal odbija się o liny i poprawia Elbow Dropem… Nagle zauważa, że poza ringiem zaczyna dochodzić do siebie Lechu Grudziński… Szybko zbiera, więc cały ten hardcore stuff i wyrzuca go na wprost stolika komentatorskiego.

 

Tony Hogański – Mistrz jest bardzo sprytny… ex-terminuje dowody rzeczowe…

 

Jan Kowalski – Przy okazji robiąc nam śmietnik przed stanowiskiem.

 

Tony Hogański (wyraźnie myśląc) To taka forma sztuki! Wstrząsający apel o posprzątanie brudnych ulic Buenos Aires!!!  

 

Szakal odwraca się… i otrzymuje potężnego Low Blowa od dopiero co powstałego Kravena!! Jednak Łowca jest już tak zmęczony po ciosach łysego ex-poetę, że pada obok jego samego trzymającego się właśnie za krocze. Tak, więc obaj wrestlerzy leżą…. Grudziński dochodzi tymczasem do siebie i wraca na ring. Jest lekko zdziwiony widząc obu pobitych World Champów. Po kilku minutach powolnego podnoszenia się obaj wrestlerzy stoją… Szakal odbija się o liny…. Kraven próbuje Clothesline… Szakal unika ciosu.... i znów potężny cios spada na sędziego Lecha Grudzińskiego!!!

 

Jan Kowalski – No nie.... znowu....

 

Kraven chwyta się za głowę.... tą lekką dezorientacją wykorzystuje Szakal, który wykonuje mu Neckbreaker. Nagle na arenie rozbrzmiewa olbrzymi cheer.... spod FeliXtronu wychodzi Sandman z krzesłem w ręku!

 

Tony Hogański – Ten czego tu znowu chce?

 

Sandman zatrzymuje się pod ringiem i obserwuje walkę. Szakal podnosi Kravena... jednak po raz kolejny już dziś obrywa Low Blow... Kraven próbuje odbić rywala o liny... jednak ten nie daje się i to on rzuca Rosjanina o liny.... Kraven opiera się plecami na linach.... wtedy Sandman wykonuje mu potężnego chair-shota prosto w plecy!!!! (mega cheer + EWF! EWF! EWF! EWF! EWF!) Kraven trzymając się za plecy robi parę kroków w przód... wtedy Szakal wykonuje na nim Pozdrowienia z Parku Sztywnych!!!!!! Pin........1............2............3!!! (Zwycięzcą i nowym EWF World Champem jest: Szakal!!!) Jeszcze przed chwilą trwający cheer zmienia się w olbrzymi heel heat!

 

Tony Hogański – Tak! Tak! Tak! Na Brodę Proroka! Szakal mistrzem! Szakal mistrzem!

 

Sandman wlatuje na ring z krzesłem... jednak Szakal jest w miarę trzeźwy i skacze na rywala Drop Kickiem tak, że krzesło trafia Sandmana w twarz!!! (heel heat) Szakal świętuje.... Grudziński podaje mu World title...

 

Jan Kowalski – Nie mogę w to uwierzyć... po prostu nie mogę....

 

Tony Hogański – Nareszcie! Idę tam! (Hogański zdejmuje słuchawki)

 

Toster odchodzi od stolika komentatorskiego i wchodzi na ring. Zaczyna grać rosyjska wersja „We are the champions” Szakal i Tony zaczynają świętować....       

 

 

 

 

 

 

[-Klasyfikacja generalna-]

 

[Lp.]

[Kto?]

[Punkty]

1.

Szakal

40

2.

Kraven

30

-

Wolf

30

4.

Marco

20

 

 

 

 

 

 

Transmisja urywa się.

 

 KC EWF 2002

 


Podobała ci się gala? Nie cierpisz jej? Najlepiej będzie jak skomentujesz ją na FORUM.

Powrót na stronę główną


 

(Kolejny odcinek z serii „Wydarzyło się po gali”. Widzimy Avengera, który demoluje wszystko na parkingu.)

 

Dark Avenger – Będziecie mnie szanować!!!

 

Nagle z budynku wychodzi Esmeralda Martinez.... Avenger wpatruje się w nią.

 

Esmeralda Martinez – Witam...

 

Dark Avenger – Dzie... dzie.... dzień dobry...

 

Esmeralda Martinez – Mam dla ciebie pewną propozycję.... mój drogi...

 

Dark Avenger – Czyżby moja propozycja sprzed kilku miesięcy została pozytywnie rozpatrzona? [[-patrz Wrestlepalooza "Esmeralda pięknie płacze" - 21.07.02-]]

 

Esmeralda Martinez (rozumiejąc „słabość” Avengera przyjmując odpowiednią strategię robi niewinną minkę)Możliwe...

 

Dark Avenger (zaczyna nie kontrolować wydzielania się śliny)Tto.... eeee....

 

Esmeralda Martinez – Ja mam jednakże inną propozycję... widziałam jak demolujesz wszystko w EWF co się rusza... i jestem pod wrażeniem... twojej siły.... twoje silne ramiona (Martinez dotyka ramion Avengera) twoje potężne rogi... (dotyka rogów) potrzebuje tego.... (Esmeralda ociera się jedną ze swoich nóg o Gumowego)

 

Dark Avenger – Tak??

 

Esmeralda Martinez (odchodzi od niego i zmienia ton głosu)Podczas WAR GAMES! Muszę zniszczyć Rokossowskiego! Musze zniszczyć socjalizm! Ty... mi w tym pomożesz... rozumiem, że się zgadzasz.... (Avenger kiwa głową) Możesz spadać....

 

(Ostateczny koniec transmisji)