Powrót na stronę główną.

 

 

20.04.2002  - Warszawa

 

 (kamera pokazuje nam jakąś salę, gdzie odbywa się właśnie konferencja prasowa... Dostrzec można między innymi: Esmeraldę Martinez, Dagmarę Zielińską, przedstawicieli prasy i Związku Wrestlerów Polskich „ZWP” – wysłano Szakala)

 

Dziennikarz # 1– Czy to prawda, że zdecydowała się Pani otworzyć ponownie EWF?

 

Esmeralda Martinez [do Dagmary] Petruello co ten dobry człowiek do mnie powiedział, bowiem nie rozumiem jego gwary?

 

Dagmara Zielińska – Pyta się czy to prawda, że otwiera pani znowu EWF.

 

Esmeralda Martinez  [zwracając się do dziennikarza] Tak to prawda, zdecydowałam się na nowo ożywić ten kramik Felixa Castro.

 

Dziennikarz # 2 – A co z wrestlerami, czy zechcą pracować z Szanowną Panią?

 

Dagmara Zielińska – Pyta się co z wrestlerami.

 

Esmeralda Martinez – Wszyscy wrócą... nie mają chyba wyboru...

 

Dziennikarz # 3 – Czy EWF znów stało się dochodowym biznesem?

 

Dagmara Zielińska – Pyta się czy to się opłaca.

 

Esmeralda Martinez – Nie, ale lubię później oglądać w telewizji moje nogi...

 

(Transmisja zostaje przerwana)

 

 

(Realizator pokazuje nam sceny, który wydarzyły się kilkanaście minut przed rozpoczęciem Wrestlepaloozy. Widać korytarz hali. Kamera pokazuje Shiz’a z jointem w ustach. Niesie on jakąś plaska paczkę. Nagle zatrzymuje się przed szatnia Kida Novy! Puka. Po chwili wchodzi do srodka)

 

Shiz- Siema! Mam paczke dla ciebie...

 

Kid Nova- Co jaka paczke?

 

Shiz- Nie wiem tego. Trzymaj.

 

Shiz podaje pakunek Kidowi i wychodzi ale Nova zatrzymuje go.

 

Kid Nova- Zaraz zaraz! Skad mam wiedziec czy to nie jakis przekret?

 

Kid rozrywa papier i wyciaga z paczki koszulke z logiem..... PCW!!! W oczach Novy pojawia się złość.

 

Kid Nova - Co ty sobie ze mnie jaja robisz!?

 

Shiz- Czlowieku! Ja ta paczke miałem tylko dostarczyc! Piec pak do przodu stary!

 

Kid Nova patrzy prosto w twarz zakryta maska Shiza. Po chwili kladzie koszulke na stoliku a Shiz wychodzi...

 

(Transmisja się urywa)

 

 

28 kwietnia 2002 rok – Wrocław


(Kamera pokazuje publiczność zgromadzoną we wrocławskiej hali, wszystkie bilety zostały wyprzedane już jakiś czas przed galą... zainteresowanie Wrestlepaloozą jest ogromne, bowiem EWF jest jedyną federacją w Polsce. Publiczność co raz częściej wydaje z siebie głośne: EWF! EWF! EWF!, a także trzyma wszelakiego rodzaju transparenty: ”Esmeralda -Show your ass!”, “Game + Hangman = para erotomanów”, “Mam dziecko z Bubbą!” [trzymane przez mężczyznę] i tym podobne... W tym momencie wybuchają różnego typu sztuczne ognie, fajerwerki itd. Za stołem komentatorskim dostrzec można znane nam twarze:

 

Jan Kowalski – Witamy państwa ponownie w Extreme Wrestling Federation... najlepszej federacji w Polsce. Witają państwa Rigoberdo Valdesa [Jan Kowalski] oraz Cesar Evora [Tony Hogański].... Wszyscy pracownicy EWF mają zmienione nazwiska na latynoamerykańskie.... Ale bardzo dobrze, że sama Federacja powróciła...

 

Tony Hogański – Niestety ja nie jestem zadowolony z powrotu EWF, gdyż przerwano mi urlop na Kubie.

 

Jan Kowalski – Spotkałeś może Felixa?

 

Tony Hogański – Nie, ale byłem na 5 godzinnym przemówieniu Fidela... Mam nadzieje, że przez ten okres chociaż trochę zmądrzałeś i nie jesteś tak nieudolny jak poprzednio...

 

Jan Kowalski – Z tego co widzę, to ty jednak w dalszym ciągu nie grzeszych rozumem.

 

Tony Hogański – Allach akbar... jestem grzesznikiem...

 

Jan Kowalski – A jak poszło ci wtedy z Oceanią?

 

Tony Hogański – Bardzo dobrze... mamy domek z ogródkiem, trójkę dzieci, samochód, trzy psy i świnkę morską.

 

Jan Kowalski – Jezusie nazarejski...  

 

 

El Matador vs Kid Nova

 

 

Słychać Kid Rock'a- Forever. Kid Nova zmierza na ring!
Tequilla Sunrise Cypress Hill, spod FelixTronu wyłania się El Matador z entrance'em ala Juvi..Kid Nova wygląda na nieco poirytowanego, kiedy EL Matador z uśmiechem pokazuje widowni logo EWF znajdujące się na ringu Nova rzuca się na przeciwnika..

Tony Hogański - Spieprzać do PCW kurduple przebrzydłe!

Jan Kowalski – Jest tylko jeden problem.... PCW nie istnieje...

Nova punch'uje zaskoczonego Matadora, po whipie El Matador pada pod wpływem gwałtownego clothesline'a.. Kid podnosi Matadora do piledrivera, ten jednak gwałtownie kontruję z Head Scissors Takedown!... Nova skulony trzyma się za szyję, Meksykanin tymczasem korzysta z niedyspozycji przeciwnika i zaczyna "wkopywać" go w matę.. Matador podnosi Kida za głowę i po whip'ie wykonuje efektownego Drop Kicka... El Matador przy lekkim cheer'ze publiczności wchodzi na trzecią linę... Kid Nova w ostatnim momencie odsuwa się przed Moonsault'em ze strony Matadora!..... Obaj wrestlerzy dość szybko wstają, Nova przeważa w brawlu i wykonuję ostre DDT.. Kid Nova szybko wskakuje na liny i wykonuję Asai Moonsault
pin,,.. 1.....2...kick out!

 

Jan Kowalski – Matador otarł się o porażkę.

 

Nova błyskawicznie wstaję i zgrabnie wskakuje na narożnik.. by zwinnie skoczyć z Kid Splashem! {Frog Splash} Kid pokazuję swój taunt w stronę fanów co powoduje lekki cheer.. Nova podnosi za włosy oszołomionego przeciwnika i układa Matadora w narożniku... Cheer się zwiększa, Kid wchodzi na przeciwległy narożnik i skacze z Nova Terminatorem!! (EWF! EWF! EWF!)

 

Tony Hogański – Na Allacha...

 

 Matador jest chyba out, pin.. 1...2....2,9 noga Meksykanina na linach! Kid wygląda na wkurzonego.. Nova zaczyna dyskutować z sędzią.. Matador z ostatnich sił gwałtownie wstaję i od tyłu wykonuje rozmawiającemu Kidowi Bulldoga!... El Matador odbija się od lin i wykonuje Sommersault Splasha.. Matador pokazuje coś fanom i wchodzi na narożnik... Nieoczekiwanie spod FelixTronu wychodzi... ShiZ!! El Matador spogląda z narożnika na wolno idącego ShiZa i skacze na Novę ze Swanton Bombem.. Pin 1....2... wykop Kida!... ShiZ bierze krzesło i pokazuje coś w stronę Matadora... El Matador tymczasem pokazuję ShiZowi przy cheerze fanów żeby wszedł na ring i stanął do walki!! Z lekkim niedowierzaniem ShiZ z krzesłem wchodzi na ring, Matador szybko odbija się od lin i wykonuje ShiZowi Jumping Tornado DDT.. Matador zgrabnie wbiega na narożnik i wykonuję swoje La Fiesta (Twisting Moonsault) na ShiZie!.. Matador pozuję w stronę widowni, wtedy jednak powala go Kid Nova... Kid wykonuje X-Factor.... Nova pokazuje że zbliża się koniec walki.. Kid ciągnie Matadora do narożnika.. i wykonuje z niego Novator’a!! (Fameasser z Top Rope). Powoli podnosi się ShiZ, który ciągle oszołomiony bierze do ręki porzucone wcześniej krzesło.. ShiZ zamierza się do uderzenia krzesłem Matadora, wtedy jednak podchodzi do niego lekko zdenerwowany Nova.. ShiZ mówi coś do Kida pokazując Matadora.. El Matador zaczyna się podnośić, Kid  Nova po wysłuchaniu ShiZa wchodzi na narożnik.. ShiZ nokautuje Matadora krzesłem przy wielkim heel heat’cie, Kid Nova tymczasem wykonuje Top Rope Leg Drop.. Nova każe liczyć sędziemu, ten jednak pokazuje coś w stronę zadowolonego z siebie ShiZa.. (Walka kończy się rezultatem nierozstrzygniętym) Zdenerwowany Kid Nova atakuje sędziego i wykonuje mu KN Driver!! ShiZ tymczasem staje nad nieprzytomnym Matadorem i zaczyna mówić coś w jego stronę... Podirytowany Nova podchodzi do zadowolonego ShiZa, mówi w jego stronę parę cierpkich słów po czym schodzi z ringu przy mieszanej reakcji publiczności...

 

Tony Hogański – Jako, że Esmeralda też musi coś zarobić na EWF... zapraszamy na przerwę reklamową....

 

 

----------------------------------------------------------------------------

 

Przerwa Reklamowa

 

----------------------------------------------------------------------------

 

 

(Wydarzyło się w trakcie przerwy- pokazane jest jak ShiZ przed zejściem z ringu wykonuje jeszcze swój Schizofrenic Driver Matadorowi)

 

Jan Kowalski – No to mamy w EWF rywalizację miedzy Crusierami!

 

Tony Hogański - Rywalizację? Karły se cyrk urządziły.

 

(Tymczasem kamera przenosi nas w jakieś miejsce w hali, dostrzegamy Kravena siedzącego na jakimś krześle i pijącego wódkę, nagle otwierają się drzwi i do szatni wchodzi Claw)

 

Claw – Witaj Kraven.... ja wiem… ostatnio nie przyjąłeś mnie zbyt dobrze, byłeś pełen szczęścia po walce! Wierzyłeś, że będziesz mógł sam przenosić góry! Zaufałeś swoim emocjom i odrzuciłeś moją ofertę.... Teraz jednak, gdy jesteś już w pełni sił fizycznych i psychicznych ponawiam ją po raz kolejny.... Czy pozwolisz mi walczyć u twego boku rabbi!?

 

Kraven – Nie! Spieprzaj!

 

Claw – Ja wiem, wahasz się... Chcąc udowodnić me przyjazne intencję przyniosłem ci mały prezent....

 

(Claw podaje coś Rosjaninowi)

 

Kraven – Co to jest??!!

 

Claw – To królicza łapka... niech przyniesie ci szczęście....

 

Kraven – Wynoś się! Nie chcę cię widzieć!

 

Claw (wybiegając z szatni) Zadzwoń do mnie! Na łapce jest mój numer!

 

 

(Kamera przenosi nas ponownie na ring)

 

Gra „Esmeralda Martinez theme” i na ring przy mieszanej reakcji publiczności wchodzi Pani Prezydent Extreme Wrestling Federation- Esmeralda Martinez w towarzystwie Dagmary Zielińskiej. Esmeralda gdy przechodzi przez liny charakterystycznie się schyla (Stacy Kiebler style), co wywołuje cheer męskiej części publiczności...

 

Esmeralda Martinez - Witam wszystkich fanów EWF. Jak pewnie wiecie EWF znów istnieje. Ale nie jest tak, dlatego, że mam do was szacunek, bo go nie mam... (heel heat). EWF istnieje, gdyż ja Esmeralda Martinez tak chcę.... Mam dla was kilka ogłoszeń. Po pierwsze mam coś do przekazania pewnemu panu.... Zaraz, zaraz jak on się nazywał?

 

Petruella- John Hangman….

 

Esmeralda Martinez – Tak... John Hangman. Otóż za brak szacunku dla władz Extreme Wrestling Federation zostaje on zwolniony z dniem 28 kwietnia. Nie ma prawa odwołania się. Od tej pory nie jesteś pracownikiem EWF i nie masz wstępu na nasze gale...

 

(Ekran dzieli się na dwie części. Na jednej z nich znajduje się Esmeralda, a na drugiej widać jak ochroniarze EWF chcą wyprowadzić Hangmana, lecz on sam wychodzi pokazując „gest kozakiewicza do kamery”)

 

Esmeralda Martinez - Chciałam poruszyć także kilka innych spraw...

 

Nagle gra „Grabarz” Liroya i przy mega cheerze publiczności na ring wchodzi Ponury Grabarz z łopatą.

 

Jan Kowalski- Chyba nowa szefowa troszeczkę zdenerwowała Ponuraka...

 

Grabarz- Hey Yo Senioritta Martinez. Widzę, że wprowadzasz nowe zasady do EWF. Ale ja jestem tu trochę dłużej i widzę, że tylko ja mam dość odwagi by się tobie sprzeciwić.

 

Grabarz zaczyna kolejno przy pomocy łopaty demolować ochroniarzy EWF i zbliża się do przerażonej Martinez. Gdy na ringu zostaje tylko ona i Ponury, który szykuje się do wymierzenie sprawiedliwości na ring wpada Szakal i powala Grabarza chair shotem. Następnie kopie go chwilę.

 

Esmeralda Martinez - Grabarz. Ponury Grabarz. Pośmiewisko EWF. Śmiałeś sprzeciwić się mojej woli, więc za to zapłacisz. Otóż dołączasz do Hangmana. Grabarz ... You are...

 

(Publiczność nie reaguje)

 

Szakal- Fired!!!! ( heel heat)

 

Ochroniarze próbują wyprowadzić z ringu Grabarza, lecz on powala ich i sam wychodzi. Dostaje owacje na stojąco od publiczności. (Fani skandują jego imię Graaaaaaabaaaarz! Graaaaaaaabarz!)

 

Esmeralda Martinez – Skoro jesteśmy już przy zwolnieniach.... Mam zaszczyt zwolnić kilku niekompetentnych i leniwych panów. Oto oni... Chris Van Dam, Kid Romeo, Kid Crusher, Mysterio, Leopold Stuff, Gambit, The Answer, Arch Devil, Stone Cold, Krash Kid… Dołączą oni do wcześniej zwolnionych: Hangmana I Grabarza….  (heel heat) Następny punkt programu to dzisiejsza Wrestlepalooza.... Jako, że Grabarz został zwolniony, Tag Team match zostaje przekształcony w 3 Way Dance... Jako, że pan Hangman został zwolniony dzisiejszy main-event nie odbędzie się. (heel heat)

 

Esmeralda Martinez - Kolejną sprawą jaką chciałam poruszyć jest FTW Title. Szakal dziś pokazałeś, że ten pas nie jest ciebie godny. Oddaj mi go, a odpłacę ci tak jak tylko mogę.

 

(Szakal po chwili wahania oddaje pas Esmeraldzie)

 

Esmeralda Martinez – Bardzo dobrze.... Ale ważniejszą sprawą jest EWF World title (fani skandują: Game! Game! Game!)

 

(Ekran dzieli się na dwie części. Na jednej z nich widzimy Esmeraldę Martinez i Szakala, a na drugiej widać jak ochroniarze EWF wpadają do szatni The Game’a i po sporej szamotaninie zabierają mu EWF World title, a jego samego obezwładniają, wysyłając go do krainy wiecznej reklamy.)

 

Esmeralda Martinez – Z dniem dzisiejszym Extreme Wrestling Federation World title zostaje zawieszony... Możliwe, że jeszcze dziś podejmę decyzję co do jego przyszłości. Po krótkim zastanowieniu stwierdziłam, że skoro polscy fani wrestlingu są tak mało inteligentni i nie doceniają mej olśniewającej urody (heel heat)... dlatego następna gala odbędzie się na Słowacji! W Bratysławie! (heel heat)

 

(Esmeralda w towarzystwie Szakala opuszcza ring)

 

 

(Kamera przenosi nas w jakieś inne miejsce Jeden z korytarz hali. Widzimy Juice’a i lekko przestraszoną obecnością wrestlera Angelikę Kucharską... Kucharska próbuje przeprowadzić wywiad z ex-World Champem)

 

Angelika Kucharska – Eeee....

 

Juice – Nie jąkaj się głupia suko!

 

Angelika Kucharska - Ekhm... Przed chwilą byliśmy świadkiem konfrontacji EWFowskich cruiserów, co sądzisz...

 

Juice - Crusierzy, wow.. Wait for a minute, dziwko- powinnaś powiedzieć “nędzne imitacje Soka”.. Każde dziecko dobrze wie, że najbardziej szalonym i pojebanym High Fly’erem jest The Juice-One we własnej osobie!..

 

(Nagle Juice zostaje zaatakowany krzesłem przez... Kid Novę!! Juice-One pada pod wpływem silnego chair-shota, a wrzeszcząca Kucharska jak najszybciej znika z pola widzenia.. Nova kilkakrotnie ponawia uderzenia.. „Damn FrEaK” kładzie na oszołomionym Soku krzesło i odchodzi............)

 

(Wracamy ponownie na ring)

 

 

 

Shiz vs Jupiter

]

 

Rozlega się RATM – Guerilla Radio i spod FeliXtronu wychodzi witany mieszaną reakcją publiczności Shiz.

Muzyka zmienia się w „Jupiter theme”, który wolnym krokiem zmierza w stronę ringu – także witany mieszaną reakcją publiczności.

 

Sędzia proponuje by wrestlerzy przed walką podali sobie dłonie... w odpowiedzi jednak ShiZ opluwa swego rywala... Jupiter denerwuje się i od razu powala go z clothesline... gong.... Jupek wyciera sobie twarz koszulką sędziego (lekki heel heat) ShiZ wstaje, jednak nadziewa się na Big Boot swego rywala. Jupiter uderza z Elbow Drop’a.... jeden raz.... drugi... trzeci... Jupek odbija się o liny i uderza z Leg Dropa...

 

Tony Hogański – Hulkomania!!!

 

Jupiter wchodzi na narożnik i skacze z Flying Elbow into pin.... 1.....2.....kick out!! Jupiter zaczyna wrzeszczeć na sędziego, że nierówno ”klepał”... w końcu sędzia szturcha Jupka by ten się uspokoił.... w tym momencie ShiZ uderza rywala w plecy - tak, że ten wpada na Bryndze, który przewraca się, uderza głową o narożnik i traci przytomność.

 

Jan Kowalski – No tak.... sędzia na urlopie. Powinni wprowadzić podwójne sędziowanie. Tym sposobem unikniemy takich sytuacji jaka nastanie za chwilę.

 

ShiZ zaczyna okopywać Jupitera... ten jednak wstaje, lecz w tym momencie otrzymuje Double Underook DDT... pin............ sędzia jednak jest nieprzytomny... ShiZ wychodzi poza ring, by po chwili wrócić z krzesłem – najlepszym przyjacielem wrestlera....

 

Jan Kowalski – A nie mówiłem....

 

ShiZ uderza Jupitera krzesłem po brzuchu, w końcu kładzie na Jupiterze krzesło... sam wchodzi na narożnik i skacze z Springboard Moonsault (EWF! EWF!) ShiZ podnosi krzesło i uderza nim Jupitera w plecy... jeden raz.... drugi... trzeci... czwarty.... jego przeciwnik zaczyna krwawić. ShiZ podnosi go więc i wchodzi z nim na narożnik, skąd wykonuje na Jupku Schizofrenic Drop (Springboard Top Rope DDT).... Jupiter leży w kałuży własnej krwi... ShiZ podnosi go po raz kolejny i wykonuje tym razem Schizofrenic Driver (Torture Rack into Piledriver)pin...................... sędzia nadal jest nieprzytomny.......  Crack zaczyna budzić sędziego.. po krótkiej chwili Bryndza odzyskuje przytomność.... pin....1.....2.......kick out! ShiZ wścieka się i jeszcze raz.... pin....1.....2..kick out! ...i jeszcze raz... pin....1......kick out!  

 

Jan Kowalski – Co on robi do cholery?

 

Tony Hogański – Naćpał się pewnie...

 

ShiZ odbija się o liny i chce uderzyć rywala z Leg Dropa... jednak Jupiter kopie go w brzuch i wykonuje Pedigree!

 

Jan Kowalski – Nie ma to jak nagłe zwroty akcji.

 

Jupiter oszołomiony zaczyna okopywać ShiZa... w końcu podnosi go i wykonuje Samoan Drop... pin....1....2....kick out! Jupiter odbija się o liny i próbuje uderzyć z Elbow... jednak ShiZ odsuwa się i jego rywal uderza w matę. Crack momentalnie wchodzi na narożnik i uderza z Top-rope Slingshot Backflip Splash (EWF! EWF!) ShiZ chwyta Jupitera za rękę i wrzuca go w narożnik, a po chwili wykonuje Bronco Buster! (Fani wrzeszczą: X-Pac sucks! X-Pac sucks!)

 

Tony Hogański – Znowu ten cholerny X-Pac!!

 

ShiZ zaczyna okopywać nieprzytomnego Jupitera w narożniku... nagle na ring wpada El Matador z najlepszym przyjacielem wrestlera!! (leciutki cheer) Matador z całej siły uderza krzesłem najpierw Jupitera, a po chwili zdziela ShiZa krzesłem w brzuch, a gdy ten upada poprawia okładając go po plecach! Sędzia Bryndza wrzeszczy żeby przerwać walkę, a w nagrodę otrzymuj strzał krzesłem od Matadora (cheer)... Zadowolony z siebie meksykanin opuszcza ring... (Zwycięzcą przez DQ jest: Jupiter) – [bowiem dostał pierwszy]

 

Jan Kowalski – ShiZ dostał za swoje... Teraz wie, że nie należy bić Matadora....

 

Tony Hogański – Matador ma po prostu plecy u Esmeraldy.... nie musiała mu zmieniać imienia na hiszpańskie. Dobrze mówię Rigoberdo?

 

Jan Kowalski – Bez komentarza.....

 

 

 

(Widzimy Kamilę, stojącą przy automacie z napojami. Wrzuca monetę, lecz puszka nie wypada. Kamila wciska guzik zwrotu pieniędzy, lecz to nie skutkuje. Obok automatu zatrzymuje się przechodzący Bad Boy. Uderza pięścią w automat i puszka wypada)

 

Kamila - Silny z ciebie facet. Dzięki za pomoc.

Bad Boy - Może spotkamy się po gali

Kamila- Ale...

Kamila nie zdążyła skończyć, gdyż podszedł do nich Gangsta.

Gangsta- Kamila. Czy na pewno wszystko ok.?

Kamila- Tak, tylko rozmawialiśmy.

Gangsta (staje naprzeciw czarnoskórego olbrzyma) - Zapamiętaj sobie jedno. To jest moja dziewczyna i jeśli się do niej zbliżysz to...

Bad Boy- Hey, hey już sobie idę.

Bad Boy odchodzi.

Gangsta- Czego on chciał? Czego on k**** chciał?

Kamila- Tylko rozmawialiśmy.

Gangsta- Więc teraz ty coś sobie zapamiętaj. Tobie ufam, ale nie ufam facetom.

 

 (Kamera przenosi nas ponownie na ring)

 

 

Rottweiler vs Bad Boy vs Gangsta

 

 

Jan Kowalski – Gangsta raczej nie jest zadowolony z ostatnich wydarzeń. Nie dość, że ta walka to jakby degradacja dla niego, to jeszcze jakiś czarnuch chce zabrać mu Kamilę.

 

Tony Hogański – Seniorita Martinez dobrze zrobiła dając Gangsterowi taką walkę... Niech lama pokaże czy rzeczywiście jest tyle warta...

 

Rozlega się Slayer – Here comes the pain i spod FeliXtronu wybiega szczekający Rottweiler.

Muzyka zmienia się na Puff Daddy "Bad Boy for life" i na ring przychodzi Bad Boy (heel heat) ale zaraz za nim zjawia się Gangsta, który powala go z clothesline.

 

Gangsta zaczyna okładać Bad Boya... Rottweiler stoi na ringu i obserwuje walkę swoich rywali. Gangsta uderza głową czarnucha o barierki oddzielające ring od publiczności... jeden raz... drugi... trzeci... czwarty. W końcu Gangsta przerywa i wykonuje mu Side Suplex. Bad Boy leży… Gangsta podnosi go i uderzając po drodze jego głową o barierki wrzuca na ring. Tam jest Rottweiler, który natychmiast doprowadza do pinu....1....2....Gangsta ściąga Rottweilera z ringu, po czym powala go z clothesline. Gangster wraca na ring, gdzie leży obezwładniony Bad Boy... Podnosi go i bez chwili wahania wykonuje mu Jacknife Powerbomb! (cheer) pin....1.....2.... przerywa Rottweiler!

 

Tony Hogański – Dobry piesek!

 

Rottweiler rzuca się na Gangstera... zaczyna go kopać, obija go rękami, brzuchem i nogami, a następnie wrzuca w narożnik...

 

Jan Kowalski – Rottweiler z impetem przeszedł do kontrataku!

 

Rottweiler obija Gangstę w narożniku różnego typu kopnięciami. Gdy jego przeciwnik jest już na tyle zmęczony chwyta go za gardło i pokazuje, że będzie wykonywał Death-Penalty! (Chokeslam na narożnik)

 

Tony Hogański – Tak jest... grzeczny jamnik! Rozwal lamę!

 

Rottweiler próbuje go podnieść, jednak Gangsta kopie go w brzuch i wykonuje Gorilla Press Slam into Power Slam! Rottweiler leży... pin....1....2.....Bad Boy przerywa!

 

Jan Kowalski – Czarny dał znak, że żyje... 

 

Bad Boy zaczyna „napastować” Gangstera różnego typu kopnięciami, jednak ten wykonuje mu Clothesline into Elbow Drop, następnie podnosi go i uderza po raz kolejny Jackinfe Powerbomb (lekki cheer) Gangsta mając już dość Bad Boy’a wyrzuca go poza ring... Tymczasem przebudził się Rottweiler, który z zaskoczenia zaszedł Gangstę od tyłu i wskoczył na niego z Dog`s Sleeper (patrz Roster).... Gangsta próbuje uwolnić się z uścisku, jednak nie daje to żadnego rezultatu.... Rottweiler zaciska uchwyt co raz mocniej... w końcu pierwszy w historii FTW Champ pada.... Rottweiler uśmiecha się widząc cierpiącego Gangstera i zakłada mu Outlaw Coverleaf (patrz Roster) .... na twarzy jego rywala pojawia się grymas cierpienia.... Jednak Outlaw zaciska tylko swój cios.... co raz mocniej i mocniej... Gangsta próbuje sięgnąć lin, jednak Rottweiler próbuje mu to uniemożliwić... w końcu po jakimś czasie udaje mu się dotknąć lin.... jednak Rottweiler nie chce puścić cierpiącego Gangstera.... sędzia musi rozdzielić walczących.... w tym momencie na ringu pojawił się trzęsący się Bad Boy, jednak natychmiast otrzymał clothesline od Outlaw’a i znów wypadł poza ring.

 

Jan Kowalski – Pełna kompromitacja Bad Boya w dzisiejszej walce....

 

Rottweiler tymczasem kontynuuje niszczenie Gangsty... Podnosi go i wykonuje Backbreaker... po chwili powtarza tą akcję po raz kolejny... Gangsta wstaje... Rottweiler chwyta go za gardło i prowadzi w stronę narożnik by znów wykonać Death-Penalty (Chokeslam na narożnik)... jednak tym razem Gangsta kopie go w brzuch i w nagłym przypływie sił wykonuje Jacknife Powerbomb!!! (cheer) pin....1.......2......3 (Zwycięzcą walki zostaje Gangsta)

 

Tony Hogański – Na brodę Proroka! Jak mogło dojść do tego, że ta lama zwyciężyła?! To.. to... wręcz nieprawdopodobne... Rottweiler go tak sponiewierał....

 

Jan Kowalski – Wypadki chodzą po ludziach...

 

Tymczasem zadowolony Gangsta opuścił ring zostawiając tam zdenerwowanego Rottweilera. Tymczasem wrócił Bad Boy... Rottweiler w przypływie furii chwycił go i wykonał mu Drive-in Terror (patrz roster)... Następnie chwycił go i rozbił go na jednym ze słupków narożnika poprzez wykonanie Death-Penalty. Po jakimś czasie kopania czarnego opuścił ring, a Bad Boy’em zajęli się sanitariusze... 

 

 

(Kamera przenosi nas w inne miejsce gali. Wkurzony Juice (heel heat) wyraźnie szuka Novy, demolując po drodze halę. Nagle doprowadzony do furii Juicer spotyka... Super Crazy’ego!)


Juice- What The Fuck? Do you know who I am?

Crazy - Oczywiście. Nazywasz się Juice i jesteś legendą polskiego wrestlingu. Jesteś najlepszym tutejszym crusierem. Zawsze ciebie podziwiałem.

Juice- What?

Crazy - Nazywasz się Juice i jesteś legendą polskiego wrestlingu. Jesteś najlepszym tutejszym crusierem. Zawsze ci...


Juice- Ok. Ok. Czego tu właściwie chciałeś?

Crazy –Widziałem sporo twoich walk, są świetne. Nawet Smeli się podobały. Mam propozycje- dziś w rodzinnej atmosferze stoczymy wielką walkę w stylu high- flyin’, ok.?

Juice- Jasne.


Juice i Super Crazy przybijają piątkę. Crazy zadowolony mija Juice-One’a... Nagle Juice uśmiecha się kretyńsko w stronę kamery, bierze stojące obok krzesło i uderza nim z całej siły nieświadomego TV Champa w głowę.


Juice- Ok., ok. sucka! Ty myślisz, że możesz sobie przyjść i powiedzieć "cześć" do Króla Lotów? Who in the hell you think you are?

 

 

(Kamera przenosi nas w inne miejsce hali, gdzie dostrzegamy Bubbę i Clawa)

 

 

Claw – Bubba... ale pamiętaj... nie bij mocno Kravena... musimy mu pomóc wygrać tą walkę... Wtedy być może zostanę jego Tag partnerem...

 

Bubba – Co?! Popierdoliło cię? Mam podkładać się, żeby jakiś ruski pies zdobył wygrał? Tylko dlatego, że ty chcesz przeskoczyć do wyższej ligi?

 

Claw – Ależ Bubba... Zrób to w imię pamięci o Bad Monsters... zrób to dla naszej przyjaźni.

 

Bubba – Pieprzyć taką przyjaźń...

 

(W tym momencie Bubba odchodzi)

(Kamera przenosi nas z powrotem na ring)

 

Jan Kowalski – Przyjaźń Clawa i Bubby chyba nie potrwa długo.

 

Tony Hogański – Ten mały lisek lizusek zrobi wszystko by Kraven przyjął go jako swojego Tag Team partnera....

 

Jan Kowalski – Przypomina mi to 687 odcinek „Armando z Zakazanego Lasu”!!

 

Tony Hogański – Allach akbar... że pozwala mi z tobą wytrzymać...

 

 

Elimination match:

Kraven vs Bubba vs Tanatos vs Claw

 

 

Gra Hymn ZSRR i na ring przy heel heacie publiczności wchodzi Kraven The Hunter. Ustawia się na ringu i rozpoczyna rozgrzewkę.

Muzyka zmienia się "Left behind" – Slipknot i na ring wchodzi The Claw przy mieszanej reakcji publiczności. Staje w okolicach ringu, boi się wejść i stanąć sam na sam z Kravenem.

CKY - "96 Quite Bitter Beings" I na ring wbiega Bubba Rey Dudley. Publika reaguje cheerem. Wchodzi on  na narożnik i wykonuje różne gesty w stronę publiczności. W pewnym momencie Kraven zrzuca go z narożnika i zaczyna obijać. Wtedy na ring wskakuje Claw i zaczyna brawl z Kravenem. W końcu gra "Darkness" – Lacrimosa i  na ringu melduje się Tanatos, który zaczyna walczyć z Bubbą Reyem. Claw i Kraven walcząc wypadają za ring. Kraven z Belly to Belly Suplex. Następnie bierze głowę Clawa między swoje nogi, usiłuje wynieść go do Powerbomba, lecz Claw podnosi się, wynikiem czego Kraven ląduje za barierkami. Claw wchodzi tam za nim i rozpoczyna się walka wśród publiczności. Tymczasem na ringu Bubba Rey oraz Tanatos toczą między sobą ostra walkę. Tanatos z clothesline. Pin 1.. kick out. Tanatos podnosi rywala I German Suplex. Następnie wchodzi z nim na narożnik i usiłuje wykonać Top Rope Jackhammer, lecz Bubba kontruje z punchem i zrzuca Tanatosa z narożnika na maty wokoło ringu. Wtedy do Tanatosa podchodzi Claw  (który na chwilę przerwał swój brawl z Kravenem) i łapie za nogi Tanatosa. Wtedy Bubba wykonuje charakterystyczne ruchy głową ( ala D- Von) i skacze na Tanatosa z Diving Headbutt trafiając do prosto w krocze (EWF! EWF! EWF!). Po chwili Bubba popycha Clawa i ten idzie po stół. Bubba Rey wchodzi z Tanatosem na ring. Claw rozstawia stół na ringu i po Tanatos obrywa 3D (EWF! EWF! EWF!). Bubba pinuje 1...2...2.5 Kraven przerywa pin. Claw próbuje clothesline na Kravenie, lecz Kraven kopie go w brzuch i whipuje o liny. Claw po odbiciu się od lin uderza Kravena Headbuttem, wynosi go i Powerslam. Następnie woła Bubba Reya i wykonują 3D na Kravenie, który ląduje na nieprzytomnym Tanatosie. Bubba chce pinować Tanatosa, a Claw Kravena, więc sędzia nie może się zdecydować. Stoi i zastanawia się co zrobić co denerwuje zarówno Bubbę jak i Clawa. Obaj wstają i szykują się do wykonania swojego finishera.

 

Jan Kowalski- Czyżbyśmy zobaczyli 3D po raz trzeci w czasie jednej walki?

 

Tony Hogański- A łyżka na to niemożliwe.

 

Sędziego z opresji ratuje Kraven, który powala Bubbę oraz Clawa podwójnym clothesline’ m. Następnie wyrzuca Clawa z ringu i rozpoczyna obijać go krzesłem. Tymczasem Lord Ciemności zaczyna znęcać się nad Bubba Reyem. Podnosi go i DDT. Pinuje 1..2... kick out. Bubba wstaje I zaczyna się wymiana punchów. W pewnym momencie Tanatos kopie Reya w brzuch i wykonuje Tombstone (EWF! EWF! EWF!). Pinuje 1...2... 3 (Bubba Rey został wyeliminowany).

 

Jan Kowalski- No to pozbyliśmy się Bubba Reya. Jak sądzisz kto wygra?

 

Tony Hogański- Nie wiem sam wyprowadziłem się z domu. A jak tam babcia?

 

Jan Kowalski- Jak zwykle twoje komentarze są bardzo rzeczowe.

 

Tanatos chwilę świętuje na ringu. Po chwili z niego schodzi i atakuje Kravena, który cały czas bił nie miłosiernie Clawa krzesłem. Tanatos z clothesline na rywalu. Tanatos próbuje zaciągnąć Kravena na ring, udaje mu się to. Tam Kraven odzyskuje siły, powala rywala Elbow Hitem. Wchodzi  na narożnik i skacze z Diving Headbutt. (EWF! EWF! EWF!). Pinuje 1..2.. 2.5 ... Claw przerywa. Wściekły Kraven podnosi Clawa i wykonuje na nim Soviet Bomb! (EWF! EWF! EWF!). Następnie pinuje 1...2... Kraven sam podnosi nogę.

 

Jan Kowalski- Co on zgłupiał? Woli znęcać się nad Clawem niż wygrać?

 

Tony Hogański- Zostaw go w spokoju. Kraven jest wytrawnym graczem i gra zawsze o najwyższe stawki.

 

Kraven stoi nad leżącym Claw’ em. Wtedy Tanatos próbuje na nim Spear, ale Kraven odsuwa się i Tanatos z wielkim impetem wypada z ringu (EWF! EWF!). Kraven zakłada Clawowi Kraven Crossface! Claw z początku próbuje walczyć, stara się złapać lin, lecz mu się nie udaje, po chwili poddaje się. ( The Claw został wyeliminowany). Kraven cały czas nie puszcza. Wtedy na ring wpada Tanatos i łapie Kravena za nogi i robi Ankle Lock, lecz nawet to nie zmusza Kravena do puszczenia ciosu.

 

Tony Hogański- Co to familiada?

 

Łańcuszek submission zostaje przerwany, gdy Kraven puszcza umęczonego walką Clawa, który opuszcza ring. Wtedy Kraven łapie się lin i Tanatos również puszcza. Po chwili obaj wstają i zaczynają krązyć wokoło ringu. Tanatos z clothesline. Pin 1...2.... kick out. Kraven szybko podnosi się i robi Belly to Belly Suplex. Pinuje 1...2....2.5 kick out. Tanatos również podnosi się dosyć szybko. Obaj stoją naprzeciw siebie, w końcu Tanatos robi Spear na rywalu i tym razem mu się udaje. Po chwili podnosi Kravena i robi mu Jackhammera. Następnie wchodzi na naroznik i skacze z Elbow Drop, lecz Kraven się odsuwa. Kraven próbuje wykonać Diving Headbutt, lecz Tanatos zrzuca go z narożnika, tak, że Kraven najpierw ląduje na linach, a nastepnie na matach wokoło ringu. Tanatos podchodzi tam do niego i uderza go potężnym chair - shotem w głowę! (EWF! EWF! EWF!). Kraven zaczyna krwawić. Tanatos whipuje go barierki i następnie wykonuje Super Kick na Kravenie, tak, że ten ląduje wśród publiczności. Tanatos przechodzi przez barierki. Kraven odzyskuje siły i kopie Tanatosa Big Bootem. Następnie Wchodzi z nim na barierki i skacze z nim na ziemię wykonując Piledriver! (EWF! EWF! EWF!). Wrzuca go na ring i pinuje 1...2.... kick out!!!!! Kraven nie może w to uwierzyć. Kłóci się z sędzią. Wtedy Tanatos odzyskuje siły i z wielkim trudem podnosi rywala do Tombstone (cheer). Po chwili Kraven ląduje na ziemi po finisherze Tanatosa. Pin 1...2... 2.9 Kraven się podnosi. Tanatos usiłuje wynieść Kravena jeszcze raz, lecz udaje się to „Ruskowi” i to on wykonuje Soviet Bomb. Pin 1...2...3 ( Zwycięzcą został Kraven The Hunter). Kraven świętuje na ringu, lecz nagle wpadają Bubba Rey oraz Claw i obijają Kravena....

 

 

 

 

EWF TV Championship:

Juice vs Super Crazy (c)

 

 

Słychać Limp Bizkit- My Way, spod Felix Tronu wychodzi trzymający się za obolałą głowę Super Crazy wraz z przepraszającym za coś Smelą...

Rozbrzmiewa Dragula Rob’a Zombie, przy wielkim heel heat’cie wolno spod FelixTronu wyłania się The Juice...

 

 

Crazy podaje zdziwionemu sędziemu swoje szelki (patrz: RP Super Crazy’ego) pokazując by zostały zawieszone w powietrzu zamiast TV Title... Widzący to Juice robi lekko zdziwioną i zdegustowaną minę.. Super Crazy wchodzi na narożnik I rzuca się na stojącego poza ringiem Juice’a ze splashem... (EWF! EWF! EWF!) Obaj wrestlerzy wolno podnoszą się z posadzki, szelki zastępujące TV Title zostały już zawieszone i wyniesione w górę.. Crazy podnosi się pierwszy, Super Wariat rzuca Juice’em o metalowe schodki... Po chwili Juice-One boleśnie ląduje na metalowych barierkach... Crazy pokazuje coś Smeli, po chwili przy aplauzie publiki manager TV Champa wyjmuje spod ringu drabinę i wrzuca ją na ring.... Crazy wturluje się na matę i Baseball Slide’em próbuje trafić opierającego się o ring Juice’a... Były World Champ robi jednak unik i Super Crazy w wyniku „wślizgu” ląduje na posadce!.... Juice szybko wchodzi na ring i skacze z Asai Moonsaultem na leżącego poza ringiem Crazy’ego!! (EWF! EWF! EWF!)

 

Jan Kowalski – EWF! EWF!

 

Tony Hogański – Nie zachowuj się jak ta dzicz!

 

Juice wolno się podnosi.. Po krótkim wygrażaniu się z siedzącym obok widzem, High Flyin' Freak bierze Supera i wykonuje mu swój Lethal Injection na posadzkę!!.. Uśmiechnięty Juice wrzuca Crazy’ego na ring, i zaczyna rozstawiać wrzuconą wcześniej przez Smelę drabinę... Juice znajdując się w połowie wysokości drabiny kończy „wspinaczkę” i wykonuje na rywalu efektowny Corkscrew Guillotine Leg Drop!.. Juice spogląda w górę i z powrotem wchodzi na drabinę.... Juice-One jest już coraz wyżej...Juice jedną ręką prawie dosięga trofeum.. Super Crazy jednak nogami przewraca drabinę i były World Champ spada na matę!.. Crazy wchodzi na narożnik i skacze z Twisting Somersault Splashem przy gigantycznym cheerze! Widać jednak że TV Champ też ucierpiał.. Crazy wolno podnosi drabinę i „taranuje nią” wstającego Juice’a.. Juice znowu wstaje, z trudem trzymając się narożnika.. Crazy znowu używa drabiny jako broni i biegnąc z nią wgnieca Juice’a w narożnik.. Juice pada w narożniku wraz z drabiną... Super Crazy przy cheerze publiczności wchodzi na przeciwległy narożnik... Iidrop kick’ując w drabinę nokautuje Juice’a!!! (EWF! EWF! EWF!) Crazy wyrzuca drabinę drabinę z narożnika i podnosi Juice’a... Super Crazy wykonuje Ground Zero!!!!

 

Jan Kowalski – Zwycięstwo Pana Soka jest co raz bardziej zagrożone...

 

Tony Hogański – Co ty mówisz... moja lama numer 2 z łatwością wygra...

 

Crazy z przyzwyczajenia chce pinować, dopiero po chwili przypomina mu iż walka jest Ladder Matchem... Super schodzi z ringu, by po chwili wrócić z krzesłem.. Juice powoli wstaje, Crazy widząc to odbija się od lin i próbuje zaatakować Mistrza Lotów krzesłem.. Jucie jednak robi unik, sam odbija się od lin i Drop Kick’uje zdezorientowanego Crazy’ego w trzymane przez niego krzesło.. TV Champ pada po zderzeniu się z własną bronią.. Juice’y bierze krzesło i parę razy uderza nim leżącego przeciwnika w brzuch...(heel heat) Obolały Crazy skulony trzyma się za podbrzusze, Juice tymczasem szybko wskakuje na narożnik i wykonuje Guilottine Leg Drop tak, że głowa Crazy’ego dodatkowo uderza w lezące na ringu krzesło!! (Holy shit! Holy shit!)

 

Tony Hogański – Mówiłem, że moja lama sobie poradzi…

 

Widać że noga Juice’a również ucierpiała.. Juice kulejąc rozstawia drabinę na środku ringu... Juice na około ¾ wysokości decyduje się na atak Moonsault’em, Crazy jednak ostatkiem sił się odsuwa!! Crazy wstaje i sam wykonuje Standing Moonsault, tym razem to jednak Juice robi unik! Widać że obaj wrestlezy są już zmęczeni.. Szybciej wstaje Juice.. Juice zaczyna wspinać się po rozstawionej drabinie... Crazy podnosi leżące krzesło i również zaczyna wolno wdrapywać się po drugiej stronie.. Szybciej idzie to Juice’owi.. Juice znajduje się już prawie na szczycie.. Juice już wyciąga rękę.. Super Crazy jednak również dociera z drugiej strony na szczyt i uderza w głowę Juice’a trzymanym krzesłem!! Juice się chwieje... Zmęczony Crazy upuszcza krzesło.. TV Champ pokonuje ostatnie szczebelki drabiny i wyciąga rękę w stronę swoich szelek imitujących TV Championship.. Oszołomiony Juice jednak również nie puszcza drabiny.. Super Crazy staje (!!) na czubku drabiny i łapie szelki.... Juice korzysta jednak z sytuacji i wykonuje low blow, Super Crazy traci równowagę!! Drabina spada na liny, Juice spada na matę a Super Crazy wisi w powietrzu jedną ręką trzymając się haku z szelkami!!!! (EWF! EWF! EWF!)

 

Tony Hogański – Zestrzelcie skurwiela!

 

Widać że Crazy długo nie wytrzyma.. Niespodziewanie na ring wbiega Smela!! Manager Crazy’ego stara się pomóc swojemu „mentorowi”, Juice jednak odbija się od lin i z impetem wykonuje na Smeli Jumping DDT.... Super Crazy nadal wisi trzymając się za szelki...

 

Tony Hogański – No zleć na dół!

 

Jan Kowalski – Trudno, żeby zleciał w górę...

 

Tony Hogański – Hmmm....

 

Juice z powrotem ustawia na środku ringu drabinę, niespodziewanie jednak z publiczności wybiega... Kid Nova!!!!!!!! (witany mieszaną reakcją publiczności) Juice na widok Novy zostawia drabinę i niczym żywa torpeda skacze z lin na znajdującego się przy barierkach Kid’a (EWF! EWF! EWF!).... Obaj wrestlerzy gramoląc się przy barierkach brawlują, Wiszący Crazy jednak zaczyna tracić równowagę i po chwili spada! Zrywając jednak szelki i spadając z nimi w dół! ..(Holy shit! Holy Shit!) (Zwycięzcą i nadal EWF TV Champem jest: Super Crazy) Juice wyrzuca Kid’a za barierkę, i sam wchodzi w publiczność... Smela trzymając się za głowę jedną ręką podnosi ledwo żywego Crazy’ego, po chwili znika ze swoim „mistrzem” pod FeliXtronem.... a Juice z Novą brawl’ując znikają w widowni...

 

(Przenosimy się w jakieś miejsce w hali, po raz kolejny widzimy Bubbę oraz Clawa)

 

Bubba – Czego chcesz?

 

Claw – Bubba! Chciałbym cię przeprosić... Kraven to prawdziwy skurwysyn... Mam propozycję... pogódźmy się i razem skopmy mu dupę!

 

(Bubba uśmiecha się i podaje mu rękę na znak akceptacji, co jest witane przez publiczność cheerem)

 

Tony Hogański – Czas na kolejną porcję reklam...

 

 

----------------------------------------------------------------------------

 

Przerwa Reklamowa

 

----------------------------------------------------------------------------

 

 

(Kamera przenosi nas do szatni Kravena... widzimy trzykrotnego Mistrza Russian Pro Wrestling leżącego na kanapie, popijającego wódkę i rzucającego nożami w plakat Clawa, w pewnym momencie otwierają się drzwi i do środka wchodzą Claw i Bubba Rey)

 

Kraven – Czego tu?! Spadajcie... (Kraven rzuca w Clawa ofiarowaną mu wcześniej króliczą łapką)

 

Claw – Ohhh....

 

Bubba – Stary nie przejmuj się.... Ej! Panie Rusek... mamy sprawę... jako, że jesteś jednoosobowym tag team champem chcemy skopać twą dupę w Handicap matchu na następnej gali i odebrać ci te pasy...

 

Kraven patrzy zdziwiony na nieoczekiwanych gości....

 

Claw – Na cholerę się tak patrzysz?

 

Kraven – Łowca Jobberów przyjmuje wyzwanie.... Wynocha (W tym momencie Kraven wstaje z kanapy)

 

Bubba – Aaaaaaaaaa! W nogi!

 

Bubba i Claw uciekają..... Kraven patrzy chwilę w stronę drzwi...

 

Kraven – Chciałem iść tylko do kibla.... jeszcze drzwi nie zamknęli... nienawidzę tego kraju!!!

 

 

(Kamera przenosi nas ponownie na ring)

 

 

Jan Kowalski – W tej chwili miała się odbyć walka Szakal vs Hangman, ale jak wiemy Esmeralda Martinez odwołała ten mecz...

 

 

 

Gra Esmeralda Martinez Theme i na ring wchodzi właścicielka EWF z Wolrd Title z ręku, jak zwykle towarzyszy jej Dagmara „Petruella” Zielińska.

Dagmara Zielińska - Bardzo proszę o ciszę, gdyż właścicielka EWF Esmeralda Martinez chce coś powiedzieć.

Esmeralda Martinez - Witam wszystkich fanów EWF. ( Fani zaczynają krzyczeć: "Show your ass! Show your ass")... Teraz możecie juz się zamknąć, gdyż będę mówić o przyszłości World Title. Według regulaminu Extreme Wrestling Federation "Jeżeli pas nie jest broniony przez 30 dni, tytuł zostaje zawieszony i odbywa się tournament o ten pas"... Ale regulaminy maja to do siebie, że trzeba je łamać. Dlatego też World Title trafi dziś do osoby, która posiadała już ten pas...

Jan Kowalski- Czyli w grę wchodzą Szakal, Juice, Game i Kraven.

Esmeralda Martinez - Teraz zapraszam tu na ring... Człowieka, który jest dla nas wszystkich przykładem wspaniałego postępowania. Człowieka, który będąc w roku ubiegłym World Champem pokazał wszystkim dawnym gwiazdeczkom nową ideę wrestlingu... zapraszam serdecznie towarzysza... Szakala! (heel heat).

Zaczyna grać Offspring – Self Esteem na co fani reagują heel heatem  i na ring wchodzi właśnie Szakal. Staje naprzeciw szefowej EWF i z wielkim uśmiechem bierze od niej pas.

Dagmara Zielińska- Panie i panowie nowym mistrzem EWF został...

Niespodziewanie zaczyna grać Motorhead – „War for War” i na rampie przy cheerze publiczności staje Hangman z mikrofonem w ręku.

John Hangman- Jak droga Pani Prezydent widzi, ochrona nie jest mocna stroną EWF, ponieważ jakoś udało mi się tu wejść. Kolejny raz ktoś próbuje mnie zwolnić. Tak wszechmocnej osobie jak Felix Catsro się nie udało, więc czemu ma nibyudać się tobie? Dziewczynko chyba, zapomniałaś, że to jest Extreme WrestlingFederation i Hangman zawsze tu będzie. Why? Because John Hangman is eXtreeeeeeeeeeeme wrestler!!!

(cheer)

Hangman- Więc po pierwsze- żądam przywrócenia mnie jako wrestlera EWF. Podrugie żądam dziś walki z Szakalem. Tu i teraz! Nie ma litości dla skurwysynów!!!

Hangman zaczyna zmierzać na ring. Wtedy Szakal schodzi z ringu i staje zdrugiej strony. Esmeralda odwraca się tyłem do hangmana i przywołuje Szakala. Nie widzi, że John H. stoi tuż za nią. ( fani: Kick her ass! Kickher ass!)

Hangman - Yeah. Very Nice ass (mega cheer).

Wtedy na ring wchodzi Szakal i razem z Esmeraldą czeka co zrobi "eXtreme Wrestler".

Hangman- Szakal zapamiętaj sobie. Ten pas nie jest twój. Ten pas należy się temu, kto go zdobył uczciwie, a jest nim The Game! ( mega cheer)

Na ring przy Motorhead - Play The Game wchodzi Dziecko Komercji. Wdrapuje się na ring, a ktoś odpowiedzialny za tego typu sprawy rzuca mu mikrofon.

Game – Nowe porządki w EWF nie byłyby takie złe.... gdyby... gdyby nie uderzały bezpośrednio w moją osobę, a tym samym we wszystkich fanów EWF! (mega cheer) Tak, więc panno Esmeraldo, to nawet miło, że sobie tu tak ładnie rządzisz.... Ogólnie wszystko fajnie, ale ten pas jest mój.

Szakal – Masz rację Game. Jesteś świetnym wrestlerem.... ten pas jest twój.

Jan Kowalski - CO??? Szakal zwariował?!

 

Tony Hogański – To on! Dziecko Komercji otruło pewnie mistrza Szakala!

Szakal podaje pas do Game'a, na co publika reaguje cheerem. Szakal schodzi z ringu i powoli kieruje się do wyjścia. Hangman wyciąga rękę do Game'a, lecz
ten nagle uderza go pasem w głowę. Zaczyna obijać Hangmana, po chwili wraca Szakal i dołącza się. W pewnym momencie przerywają, a Esmeralda bierze
mikrofon.

Esmeralda Martinez - Chciałam państwu przedstawić mojego nowego współpracownika, którym jest właśnie Game (mega heel heat, część publiczności nie może uwierzyć)!!! Jako, że nie może on łączyć tej funkcji zarządzania Federacją z walczeniem w EWF na razie zostaje wyłączony z obowiązku udziału w walkach, a World Title na razie zostaje wakujący. Ale jednego jesteśmy pewni na 100%- obecnie #1 contender to Szakal (heel heat).

Esmeralda staje nad obitym Hangmanem.

Esmeralda Martinez - Co do ciebie... Chciałeś walki z Szakalem... Właśnie ją dostałeś....

Gong. Esmeralda i Game odchodzą razem z World Title, a Szakal obija Hangmana....

 

 

Szakal vs John Hangman

 

 

Jan Kowalski – Nie wygląda na to by Hangman był w pełni zdolny do walki.

 

Szakal w dalszym ciągu znęca się nad Hangmanem, podnosi go, odbija o liny i uderza DDT. Hangman leży... Szakal znów podnosi go, po czym wrzuca w narożnik, następnie rozpędza się i uderza ze Splasha... jeden raz... drugi... trzeci... Extreme Wrestler nie może się podnieść... Szakal odbija się o liny i uderza z Elbow Drop’a, pin...1....2....kick out!

 

Jan Kowalski – Dziwię się, że Hangman może się jeszcze ruszać...

 

Tony Hogański – Nie martw się.. mistrz Szakal i tak go załatwi.

 

Szakal podnosi Hangmana odbija go liny, ale wtedy John nagłym przypływem siły powala go potężnym clothesline (cheer) ... Obaj wrestlerzy leżą... Pierwszy wstaje mniej obity Szakal... zaraz po nim czyni to jego przeciwnik... dochodzi do zwarcia... silniejszy i mniej zmęczony były World Champion wykonuje T-Bone Suplex... Extreme Wrestler jednak nie poddaje się i znów wstaje... Dochodzi do kolejnego zwarcia... tym razem żaden z wrestlerów nie może uzyskać przewagi, więc sędzia rozdziela walczących. Hangman momentalnie wykonuje clothesline.... pin....1....kick out!

 

Tony Hogański – Na co ten erotoman liczył?

 

Hangman wchodzi na narożnik i skacze z Diving Headbutt... jednak Szakal wystawia nogę, na którą nadziewa się John.... Obaj wrestlerzy leżą... Po chwili jednak dwójka walczących zaczyna powoli wstawać...Hangman nie tracąc rzuca się na Szakala. Spycha go do narożnika i zasypuje serią uderzeń, kopnięć. Następnie usiłuje popchnąć Szakala to przeciwległego narożnika, ale ten robi obrót i to Hangman boleśnie uderza w ten narożnik. Szakal odciąga Hangmana i usiłuje wykonać na nim Piledriver. Jednak Hangman broni się low blowem. Nagle chwyta Szakala i próbuje wykonać Egzekucję (cheer), ale ten jednak wykonuje Back Body Drop. Jednak Hangman szybko się podnosi i powala byłego World Champa potężnym Clothesline'm. Ten pada, a Hangman wchodzi na narożnik... Hangman próbuje po raz kolejny Diving Headbutt... jednak Szakal odsuwa się i Extreme Wrestler uderza w matę...

 

Jan Kowalski – Kolejne nie udane Diving Headbutt w wykonaniu Hangmana....

 

Szakal wyraźnie uszczęśliwiony nagłym zwrotem akcji, podnosi swego rywala i próbuje wykonać Clothesline, jednak ten nachyla się i cios spada prosto na sędziego...

 

Jan Kowalski – Sędzia padł... To nigdy nie wróży nic dobrego...

 

Szakal nie czekając na żadną reakcję, ze strony Hangmana od razu opuszcza ring i wraca po chwili z krzesłem....

 

Tony Hogański – Mistrz zdobywa przewagę!

 

Hangmanowi tymczasem opierając się o narożnik jakoś udało się wstać... Szakal podszedł w jego stronę i chciał uderzyć go krzesłem, jednak Extreme Wrestler kopnął go i wykonał Side Belly to Belly Suplex... Hangman jednak zdecydował się opuścić ring, po drodze niby przypadkiem nadepnął na głowę sędziego... Po chwili Szakal przebudził się, chwycił porzucone przez Extreme Wrestlera krzesło i ruszył w pościg. Hangman tymczasem zaczął szukać czegoś pod ringiem, nie zauważył jednak, że jego przeciwnik zjawił się tuż za nim. Szakal nie wahając się uderzył Hangmana krzesłem w plecy!  (EWF! EWF!) Hangman padł.... Szakal zaczął okładać go krzesłem po plecach.... jeden raz.... drugi.... trzeci.... czwarty... W końcu podniósł rywala i uderzył jego twarzą o słupek narożnika.... jeden raz... drugi... trzeci... Szakal wrzucił Extreme Wrestlera oraz swoje krzesło na matę, a sam odnalazł pod ringiem drewniany kij oraz stół, które to sprzęty wrzucił na ring....

 

Jan Kowalski – Grudziński ty stara szumowino! Obudź się! Obudź się!

 

Szakal wraca na ring, na którego środku rozstawia stół.... Szakal kładzie Johna Hangmana na rozstawionym stole, sam zaś wchodzi na narożnik. Hangman jednak w nagłym przypływie sił, nie chcąc tracić czasu szybko wchodzi na ten sam narożnik. Obaj wrestlerzy rozpoczynają wymianę ciosów. Po krótkiej szamotaninie, w której Hangman cudem zdobył przewagę - wykonał Szakalowi Superplex przez stół!! (EWF! EWF! EWF! EWF!)

 

Tony Hogański – Zamykam oczy... Mistrz nad mistrzami przegrywa!

 

Hangman podnosi swego rywala i wrzuca go w jeden z narożników.... sam zaś podnosi drewnianą belkę i wymierza mu cios w brzuch... jeden... drugi... trzeci... (EWF! EWF!) W międzyczasie sędzia Lech Grudziński zaczyna odzyskiwać przytomność.

 

Jan Kowalski – Bogu niech będą dzięki

 

Tony Hogański – Na brodę proroka... Bardzo dobrze... przynajmniej zboczony Hangman nie będzie maltretował mistrza Szakala....

 

Hangman jakby na pożegnanie wymierza jeszcze jeden cios belką w głowę Szakala po czym wyrzuca dowody zbrodni (krzesło + belka) poza ring. Tymczasem Grudziński doszedł już do siebie i wraca do pracy... Szakal podnosi się, jednak Hangman powala go z clothesline... Szakal znów wstaje i znów upada po otrzymaniu clothesline.

 

Jan Kowalski – Hangman używa bardzo oryginalnych i wyszukanych chwytów.

 

Szakal znów wstaje, jednak tym razem dochodzi do zwarcia i Hangman wykonuje Side Backbreaker na Szakalu. Po chwili poprawia z Elbow Drop....

Extreme Wrestler podnosi swego rywala i doprowadza do kolejnego zwarcia... Niespodziewanie jednak to Szakal jest górą poprzez wykonanie Piledriver’a. Szakal jest jednak wyczerpany i obydwaj wrestlerzy padają obok siebie... Szakal kładzie rękę na swym rywalu, pin..........1..........2........kick out! (Nagle na arenie podnosi się ogromny heel heat)

 

Jan Kowalski – Oczywiście... nigdy nie może być uczciwie...

 

W stronę ringu kierują się Esmeralda Martinez [z World title w ręce] oraz The Game.... Tymczasem obaj wrestlerzy są już na nogach.... dochodzi do zwarcia... niespodziewanie Hangman wykonuje Egzekucję [Pedigree]!!! Hangman jest wyraźnie zadowolony i każe Grudzińskiemu „odklepać” pin.....1...........2...........Game ściąga sędziego z ringu! (heel heat) Hangman wścieka się i zaczyna wrzeszczeć coś w stronę Game’a... w międzyczasie Szakal jako tako otrzeźwiał...Esmeralda zauważyła to i rzuciła mu World title.... Tymczasem Hangman odwrócił się i otrzymał cios w twarz z najważniejszego tytułu EWF!! (heel heat)

 

Jan Kowalski – Ha! Ha! Ale Game znokautował Grudzińskiego!

 

Zauważyła to Esmeralda, która weszła na ring i zastąpiła sędziego.... pin......1..........2...............3 The Game każe ogłosić Angelice Kucharskiej zwycięzcę (Zwycięzcą jest Szakal) Zwycięzca walki obija tymczasem Hangmana na ringu... Ktoś tam odpowiedzialny za to podaje Esmeraldzie Martinez mikrofon:

 

 

Esmeralda Martinez – Widzisz Hangman, nie trzeba było zaczynać ze mną... Ja nie jestem Felixem Castro, którego mogłeś sobie poniewierać. Teraz już wszyscy wiecie co spotka każdego kto mi się przeciwstawi. Zniszczę... zdepczę... zrównam z ziemią... tak jak pana Hangmana...

 

W tym momencie w hali rozlega się “Jupiter theme”, na co fani reagują cheerem... 

 

Jan Kowalski – Nadciągają posiłki!!

 

Spod FeliXtronu wybiega Jupiter, który natychmiast wpada na ring...

 

Esmeralda Martinez – Jakiś problem? Chcesz zostać zwolniony? Albo sponiewierany tak jak Hangman?

 

 

Jupiter ignorując jednak słowa Pani Prezes pomaga wstać Hangmanowi... Szakal, Game i Esmeralda nie reagują na zachowanie niespodziewanego gościa. Ten wyrywa Szakalowi World title.... i uderza Hangmana prosto w twarz!!!!!!!! (heel heat)

 

Esmeralda Martinez – Tak jest drogi Hangmanie.... pomoc nie przyjdzie... Możesz czekać jak załoga Westerplatte na oddziały Armii „Pomorze”... pomoc i tak nie nadejdzie... Dlaczego? Bowiem wszyscy mają cię za starego, schorowanego śmiecia... Tak jest śmiecia... Popatrz na siebie... Jesteś do dupy... Nie potrafisz pokonać nawet Szakala! (na twarzy wymienionego wrestlera rysuje się zdziwienie) Ale, wiedz, że Esmeralda jest miłosierna... Za tydzień staniesz w tym samym ringu... i będziesz miał szansę wygrać EWF World title! Bowiem dokładnie za tydzień odbędzie się Double Jeopardy match... w którym wezmą udział: Szakal, Jupiter no i właśnie ty.... No ale oprócz tego potrzebny jest jeszcze jakiś czwarty gówno warty ulubieniec publiczności.... Kto jest tu gówno warty? Może zwycięzcę wytypuje najlepszy pracownik EWF.... Cesar Evora! (Game rzuca Tosterowi swój mikrofon)

 

Tony Hogański – Kto to do cholery jest?! Przecież ja jestem najlepszym pracownikiem EWF! (w stronę Esmeraldy) Ty suko!

 

Jan Kowalski – Ona mówiła o tobie Tony....

 

Tony Hogański – Aaaa.... Niech Allach panią błogosławi i niech płodzi pani tony dzieci... Wracając do wyboru wrestlera.... Sam nie wiem.... Weźmy pierwszą lamę tej federacji.... Gangstę! (cheer)

 

Esmeralda Martinez – Dziękuję uprzejmie.... Liczę, że za tydzień zostaniesz zniszczony tak jak dzisiaj.... Przynajmniej mam taką nadzieję. Wracając do Hangmana...Do przyszłego tygodnia.... Zobaczymy czy nadal będziesz taki mądry....

 

Zaczyna grać “Martinez-Game Era theme” i oprawcy Johna Hangmana opuszczają ring, zostawiając go zakrwawionego na ringu...   

 

Jan Kowalski – Na tym kończymy dzisiejszą Wrestlepaloozę...

 

Tony Hogański – Mamy szczerą nadzieje, że w przyszłym tygodniu EWF będzie jeszcze istniało...

 

 

 

Transmisja urywa się.

Martinez-Game Corporation 2002

 

 


Podobała ci się gala? Nie cierpisz jej? Najlepiej będzie jak skomentujesz ją na FORUM.

Powrót na stronę główną


 

Tutaj możecie przeczytać powody dlaczego RPsy zostały ocenione tak a nie inaczej.