Powrót na stronę główną.

 

 

 

 

30.03.2003 – Teheran, Iran

23,666 minut przed galą

 

 

(Widzimy parking przed teherańską halą. Pełno tu różnego rodzaju samochodów... widzimy kręcącego się po okolicy Pana Józefa trzymającego się za żuchwę. W pewnym bliżej nieokreślonym momencie na parking wjeżdża srebrny Cadillac CTS. Wysiada z niego Game.)

 

Game – Jak mi teraz rozjebią wóz to obniżę wszystkim pensję o 20 %.     

 

Wtedy do akcji wkracza Józef.

 

Pan Józef – Panie Game! Panie Game! Muszę z panem omówić pewną sprawę.

 

Game – Co do autografów proszę skontaktować się z moją asystentką. Jeśli w interesach to mam wolny termin....

 

Pan Józef – Ale to jest bardzo ważny interes!

 

Game – Kim ty w ogóle jesteś dobry człowieku?

 

Pan Józef – Ja tu pracuję... przeprowadzam wywiady i w ogóle.

 

Game – Dlaczego w EWF wywiadów nie może przeprowadzać jakaś długonoga....

 

Pan Józef – Chciałbym panu kogoś przedstawić. (Józef K. wrzeszczy w stronę jakiegoś bliżej nieokreślonego miejsca) Mariusz!!

 

Pojawia się jakiś dziwny mężczyzna.

 

Game – To on chciałby dostać autograf?

 

Pan Józef – To jest Mariusz Max Kolanko. Mój siostrzeniec ze Stanów.... aktualnie lekko bezrobotny i zastanawiałem się czy nie mógłby pan go zatrudnić.

 

Game – Czy ja wyglądam na ministra pracy?

 

Pan Józef – Mógłby zostać moim zastępcą i za 20 lat przejąłby urząd.

 

Game – A nie masz przypadkiem jakiejś siostrzenicy?

 

Pan Józef – Nic o tym nie wiem.

 

Game – Dobra... zatrudnię go na próbę. Teraz wybacz wąsaty człowieku, ale naprawdę się śpieszę.

 

(Dziecko Komercji odchodzi, a Józef i Mariusz Max Kolanko zaczynają świętować jakby wygrali World title.)

 

 

8 minut przed rozpoczęciem gali.

 

 

(Kamera pokazuje szatnię The Real Deal .. Siedzą w niej Lukki oraz Snake w ciszy .. Nagle drzwi wypadają z zawiasów i do szatni wpada Marco z krzesłem.. Syxx robi niezłą zadymę - najpierw trzaska krzesłem zdezorientowanego Lukkiego by po chwili kopnąć Snake’a w brzuch i jego również trzasnąć krzesłem.. Marco poprawia obu byłym Polish Champom z jeszcze kilku chair-shotów.)

 

Marco – Heh .. Za dużo mówicie ścierki.. Postarajcie się trochę pomedytować..  Peace!

 

(Syxx uderza jeszcze raz Snakera w głowę krzesłem po czym odchodzi. Koniec transmisji.)

 

 

Wrestlepalooza – część właściwa

 

 

(Irański realizator pokazuje nam najpierw Teheran z lotu ptaka, miasto jak miasto... brudne trochę – jak to zwykle bywa na Bliskim Wschodzie. Następnie widzimy bardzo dużą halę, którą jeszcze kazał zbudować ostatni Szach Iranu, a zmodernizował ją znany skądinąd Ajatollah Chomejini. Przed budynkiem dostrzegamy spory tłum obywateli Iranu, którzy nie wiedzieli, że istnieje taki coś jak bilet i myśleli zapewne, że wejdą za darmo. Teraz z nudów rozpoczęli mały protest przeciwko istnieniu biletów. Realizator jednak oszczędza nam widoku tych śmiesznych Persów, Kurdów i innych stworów jakie w tym Iranie mieszkają, przenosząc nas do wnętrza hali. Wszystkie miejsca są już zajęte... Polscy fani to tylko niecałe 7 % ogółu, resztę stanowi miejscowa ludność, która przyniosła ze sobą jakieś transparenty, jednak kto by zrozumiał ich śmieszny język. Polscy fani są bardziej obyci i przybyli ze swoimi żałosnymi tabliczkami: „Snakemania nigdy nie zginie!”, „Snake nawróć się i zrób kombak do swoich wiernych fanów”, „Zabierzcie Kravenowi World title”, „Komercja znowu się szerzy”, „Esmeralda nie daj sobie odebrać władzy!”, „Dagmara to głupia suka.”, „Hop! Hop! Wojna stop!”, “Chcemy gali w Bagdadzie!”, „Bagdad! Bagdad 4 life!”, „oszukano Tanatosa”, „Pinky na mistrza”, „Sandman wrócił!”, „Łysy – po co wracałeś?”, „Rottweiler – po co wracałeś?”, „Crazy – ty akurat mogłeś wrócić”, „Zwolnić Game’a!”, „Sprzedajcie mi EWF!”, „Gale są nudne”, „Wracajmy do Polski!”, „Saddam ma zajebiste wąsy!” i tym podobne nic nie znaczące transparenty. Realizator jeszcze raz pokazuje nam, że hala jest w 100 % wypełniona... zaczyna grać EWF theme, irańscy kibice zaczynają wrzeszczeć: EWF! EWF! EWF! EWF! EWF! EWF! EWF! EWF! W okolicach FeliXtronu wybuchają różnego typu sztuczne ognie, fajerwerki i tym podobne ozdobniki. Kibice szaleją, a kamerzysta pokazuje nam stanowisko komentatorski numer #, gdzie widzimy jakiś irańskich komentatorów, przy stoliku numer jeden zasiada zaś trójka znanych nam już panów.)

 

 

Jan Kowalski – Witamy państwa na kolejnej Wrestlepaloozie.

 

Władimir Sharanovitz – To wielki kombak Wrestlepaloozy na państwa telewizory!

 

Jan Kowalski – Tym radosnym akcentem witają państwa: Tony Hogański...

 

Tony Hogański – Jan Kowalski...

 

Władimir Sharanovitz – ... oraz ja! Wspaniałe dziecko rosyjskiego komentarza! Władimir Sharanovitz! Wielkie święto w hali, która została odbudowana, zniszczona i zbombardowana przed 6 laty.

 

Jan Kowalski – Tak? Skąd to wiesz?

 

Władimir Sharanovitz – Mówił mi to mój krewny, który pracuje tu dla islamskiej telewizji, Ajatollah Sharanovini. 

 

Jan Kowalski – Tony, co siedzisz dzisiaj taki milczący?

 

Tony Hogański – Rozmyślam nad sensem wszechświata i nad moją wiarą, w jedynego Allaha.

 

 

(Kamera znajduje się na zewnątrz teherańskiej hali sportowej, silnie strzeżonej przez wojsko. "Szklane oko" robi zbliżenie na dach przybudówki

obiektu, która jest wysokości ok 15 stóp. Na górze znajduje się Bubba, na dole piramida stołów. Obraz przełącza się na drugą kamerę, tą na dachu. Okazuje się, że drugą osobą stojącą tam jest Tool! Słyszymy rozmowę.)

 

Bubba – Słuchaj, to jedyny sposób, żeby przywrócić starego!

 

Tool – Postradałeś zmysły? Poczekaj, pójdę po Marco, on Ci przetłumaczy kijem!

 

Bubba – Kiedy przebije te stoły, wszystko mi się przypomni! Cały Hardcore!

 

Tool – Spójrz w dół i powiedz, że nadal chcesz skoczyć.

 

Bubba wyjrzał za krawędź i zrzedła mu mina. Głośno przełknął ślinę i odwrócił się.

 

Bubba – Może i masz racje......ile potem sprzątania po tych stołach...

 

Tool – Brawo! A teraz złaź, bo wiatr jest silny....

 

Bubba – Wiaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa.......

 

(Jak się można było domyśleć, wiatry w Iranie są na tyle silne, że potrafią zdmuchnąć małą ciężarówkę z drogi, a co dopiero małego wielorybka. Bubba z krzykiem przeleciał przez wszystkie stoły, które łamały się pod nim jak zapałki. Zatrzymał się jedynie na ostatnim stole, który, jakby chcąc zwrócić na siebie uwagę, pękł, kiedy Bubba odetchnął z ulgą. Wszystkie stoły zostały rozbite. Tool na dachu złapał się za głowę i czym prędzej wezwał pogotowie, rozpalając na dachu ognisko i używając znaków dymnych.)

 

 

Jan Kowalski – Jak widzę Bubba w dalszym ciągu nie jest normalny....

 

Tony Hogański – On nigdy nie był.

 

Władimir Sharanovitz – Bubba Ray to dwukrotny EWF Tag Team Champion, EWF FTW Champion i EWF Konstantynopol Champion.

 

Jan Kowalski – A ty skąd wiesz?

 

Władimir Sharanovitz (wyciągając jakąś książkę) Historia EWF... kupiłem wczoraj... bardzo pożyteczna księga... mój komentarz będzie lepszy i będzie stał na wyższym poziomie.

 

 

(Realizator przenosi nas do jakiegoś biura. Widzimy, że ozdobione jest różnego rodzaju antykami z Dalekiego Wschodu. Płonie kominek i jest radosna atmosfera. Sam wystrój musiał kosztować pewnie jakiś budżet małego, afrykańskiego państwa. Widzimy Game’a za biurkiem zawalonym stosem dokumentów oraz Kravena siedzącego na kanapie i poprawiającego ułożenie World title na swoim ramieniu.)

 

Kraven – Nie rozumiem... niby po co nam ta lustracja?

 

Game – Zobowiązałem się obejmując swoje stanowisko oczyścić EWF ze współpracowników Rokossowskiego... słowa musze dotrzymać... chociaż mógłbym brać przykład z Machiavelliego...

 

Kraven – Przypuśćmy, że udowodnisz komuś współpracę z komunistycznymi służbami.... co wtedy?

 

Game – To zależy od rodzaju winy... mogę obniżyć pensję... zablokować push... nie dawać title shotów... wszystko...

 

Kraven – Ale czy karty nie ustala czasem Esmeralda?

 

Game – Ona to żaden problem... zobaczmy, więc kogo mamy pierwszego na liście.... (Dziecko Komercji wyciąga bardzo gruba teczkę) No proszę.... to ty....

 

Kraven – Ja? Do czego to doszło... oskarżają mnie to współpracę z komunistycznym reżimem...

 

Game (przeglądając dokumenty) Hmmm.... sporo tu tego.... nosiłeś pseudonim: Rusek?

 

Kraven – Ja? Jestem niewinny...

 

Game – Tak od razu pomyślałem.... (Dziecko Komercji wstaje i wrzuca teczkę do japońskiego kominku z XVIII wieku, papiery szybko ulatują do atmosfery) Od razu wiedziałem, że jesteś niewinny....

 

Kraven – Ja też....

 

(Trzykrotny EWF World Champion siada za swoim biurkiem, Kraven poprawia ułożenie World title na ramieniu, a realizator przenosi nas w okolice ringu.)

 

 

Jan Kowalski – To skandal! Korupcja! Przecież to jasne jak dupa anioła, że Kraven współpracował z Rokossowskim... był nawet bardzo zaangażowany...

 

Tony Hogański – Tak? A skąd to wiesz? Chyba zgłoszę Game’owi, że powinien cię jak najszybciej zlustrować, bo wydajesz się podejrzany...

 

Władimir Sharanovitz – Czas na walkę! Walka! Wiatr na buli wydaje się dobry....

 

 

 

Elimination-Parking Fight:

Salar vs El Satanico vs Mysterio vs D Exel

 

 

 

Władimir Sharanovitz – To będzie prawdziwie epicka walka... o miłość, honor, ojczyznę... ten kto zwycięży uzyska panowanie.... panowanie nad wrestlingowym światem!

 

Jan Kowalski – Piłeś jakieś rosyjskie wino?

 

Tony Hogański – On się nawet mlekiem natrzaska.

 

Władimir Sharanovitz – A co najważniejsze będzie walczył nasz wrestlingowy Harry Potter czyli ukochany Mysterio!

 

Tony Hogański – Jasne...

 

Kamera przenosi nas na parking EWF. Widać spokojnie idącego Mysterio. Po chwili zza jednego z samochodów wyłania się Salar i potężnie uderza Mysteria krzesłem. Kamera przenosi się na korytarz, gdzie widać, że z szatni wychodzi El Stanico i udaje się w stronę parkingu, po chwili to samo czyni D Exel. Na parkingu Salar coraz mocniej obija Mystka. Drzewiec łapie za głowę rywala i uderza nią o maskę samochodu. Po chwili whipin na ścianę, Mysterio pada nieruchomo. Salar idzie w stronę Mystka, ale od tyłu atakuje go Satanico. Były EWF Konstantynopol Champion wykonuje Body Slam na Salarze, ale po chwili z tyłu atakuje go D Exel. Damon powala Clotheslinem wstającego Salara. Widząc to Mystek wskakuje na jakąś skrzynkę i skacze z Crossbody na Exel'a. Po chwili wstaje Stanico i zaczyna iść w stronę Misteria, Mystek wycofuje się do tyłu, ale po chwili chwyta jakiś kij i uderza nim mocno Satanico, po chwili to samo czyni z Salarem, chce uderzyć także D Exela, ale ten blokuje i rzuca Mysteria na samochód. Tam kładzie głowę Mystka między nogi i wykonuje Powerbomb na maskę jednego z samochodów ozdobionych napisem EWF!! (cheer irańskich kibiców + EWF! EWF! EWF!),

 

Władimir Sharanovitz – To jest to! To jest to! Jednak nasz Harry Potter nie popisał się... oj nie popisał....

 

Tony Hogański – Janku ja go uduszę... już wolę Bryndzę.

 

Po chwili jednak D obrywa od Salara, który uderza jego głową w boczną szybę samochodu. Na głowię D pojawia się krew. Salar bez litości bierze głowę Exela i zaczyna uderzać nią o maskę, ale po chwili obrywa od Stanico, który wykonuje Vertical Suplex na ziemie. Satanico otwiera drzwi samochodu i wrzuca tam Salara, po czym idzie w stronę Exela i wykonuje mu DDT na ziemie. El Diablo chwyta Mysteria za gardło i wykonuje Chokeslam tak, że cruiser ląduje na masce sławnego już samochodu pin 1…2….przerywa Exel. Satanico i Exel zaczynają brawl, tymczasem Salar wychodzi z samochodu i wykonuje Double Clothesline powalając obu rywali. Salar bierze Satanico, po czym wykonuje mu German Suplex pin 1…2…przerywa Mysterio.  Rey z Bulldog na rywalu. Mysterio szybko wskakuje na maskę samochodu i skacze z leg Dropem na  Satanico pin 1..2…kick out … Mysterio powoli wstaje, ale otrzymuje Voodoo Head [patrz roster] tak, że Mysterio "wbija się w samochód". Tymczasem Exel zaczyna obijać Salara i wykonuje back suple pin 1......2.....shoulder up.

 

Władimir Sharanovitz – Było blisko! Jednak ta wala nadal trwa! Radosna idea sportu trwa w tych młodych ludziach. Tak to już bywa.... te parabole ich lotu.... te wspaniałe.....

 

Tony Hogański – Nie kończ lepiej.

 

Władimir Sharanovitz – Patrzę na wiatr na dole i widzę, że jest zadowalający!

 

Mysterio powoli wstaje, wchodzi na samochód skacze, ale w powietrzu łapie go Satanico, Satanico wykonuje potężny Chokeslam na drugi nienaruszony jeszcze samochód!! (EWF! EWF! EWF!) Pin 1........2........3! (Mysterio został wyeliminowany!)

 

Władimir Sharanovitz – No kiepsko ten nasz Harry Potter... nie do tego nasz przyzwyczaił... taki smutny jest teraz.... taki przygaszony.... gdzie się podziała tamta technika?

 

Tony Hogański – Może zostawił w innym kostiumie? 

 

Tymczasem obok trwa brawl Exel'a z Salarem. Drzewiec znęca się nad nogą rywala obijając ją jakimś narzędziem, a po chwili kładzie ją miedzy drzwiami a samochodem i z całej siły trzaska drzwiami. Damon Rogers pada! Tymczasem obok Satanico otwiera jakąś skrzynkę i wyciąga z niej jakiś hardcorowy stuff m.in. znak drogowy, który El Diablo chwyta i potężnie uderza nim Salara. Diablo podnosi Drzewca i uderza Facebuster. Exel zaczyna biec w stronę Satanico, ale ten wykonuje Spinebuster tak, że rywal ląduje na masce. Diablo idzie w stronę ściany i przynosi jakąś ciężką skrzynkę po czym zaczyna obijać Salara szczotką do zamiatania. Po chwili Satanico otwiera bagażnik i wrzuca tam Salara, zamyka klapę, zatrzaskuje zamek i stawia na bagażniku ciężką skrzynkę.... (Tym sposobem Salar zostaje wyeliminowany!)

 

Władimir Sharanovitz – Odpadł! Odpadł! Co za tragedia! Był moim faworytem! Liczyłem na niego! To nie to... to jednak nie to....

 

Jan Kowalski – Masz rację Tony.... on się staje nie do wytrzymania...

 

Tymczasem po Chokeslamie przebudza się Mysterio i rzuca się na rywali, ale po chwili zabiera go ochrona. Satanico rzuca się na Exela i zaczyna go okopywać, jednak po chwili to D zdobywa przewagę i powala Clotheslinem Diablo. Po chwili Exel czeka aż rywal wstanie i atakuje go Spearem. Exel podnosi Satanico Stanico Alabama Slam. D rzuca Diablo na ścianę i dobija Elbow hitem, tymczasem Satanico kontratakuje z chopsami i Low Blow po czym Swinnging Neckbreaker. Satanico whipuje Exel'a na jakieś drewniane drzwi, które puszczają pod ciężarem wrestlera i Damon wpada do jakiegoś pomieszczenia pełnego mioteł, łopat itp. Satanico rozpędza się i skacze z Leg Dropem, ale Exel się odsuwa. Damon Rogers chwyta krzesło i rzuca je w stronę Satanico, który je łapie, ale po chwili otrzymuje potężnego strzała łopatą. El Diablo zaczyna krwawić. Exel kładzie na sobie dwa krzesła i kawałek szyby po czym wykonuje Tombstone Piledriver, po czym pin 1…..2….3! (Zwycięzcą jest: D Exel!)

 

Jan Kowalski – Kto by się spodziewał, że debiutant pokona można by rzec takich rutyniarzy.

 

Władimir Sharanovitz – To jest właśnie piękno tego sportu.... niech porywa nas czar....

 

Tony Hogański – Nie kończ! Nie mogę już tego słuchać....

 

D Exel świętuje, a sanitariusze zabierają zakrwawionego El Diablo.

 

 

(Znajdujący się niedaleko hali irański szpital. Wszędzie pełno ludzi, wojska i tym podobnych. Obsługa działa w myśl zasady "Obsłuż się sam", dlatego też spotkać można było ludzi, którzy nakładali sobie gips lub innych podobnych. Kamerzysta czym prędzej czmychnął do jakiejś sali, gdzie ujrzał Bubbę Raya, całego w bandażach (cheer), przy nim siedział Tool (cheer, oczywiście na hali).)

 

Tool – Co teraz będzie ? Dzisiaj masz pojedynek! Avenger, Szakal, Lukki......no i ja!

 

Bubba – WTF  Z Tobą znów walczę? Kto kieruje EWF?

 

Tool – Teoretycznie Esmeralda.... Praktycznie Game.

 

Bubba – To się nie dziwie. Z drugiej strony... gdyby pomyślał....wie przecież, że uważamy Esmeraldę za dziwkę, dlaczego więc chce, żebyśmy go też znienawidzili?

 

Tool – Na niektóre pytania nie ma odpowiedz. Tak samo jak na to "Dlaczego skoczyłeś ???"

 

Bubba – Wiatr zawiał, przecież nie zrobiłem tego specjalnie.

 

Tool –  I co teraz zrobisz ?

 

Bubba – Ehmmm........ zobaczysz. Nie poznają mnie!

 

(Kamerzyście skończyły się baterie i kamera wysiadła, dlatego też sprytni technicy przenieśli obraz na radosną publiczność.)

 

 

Tony Hogański – Ten motyw jest strasznie głupi... EWF się stacza... nawet Game nas nie uratuje... nikt nas nie ulatuje...

 

Władimir Sharanovitz – Proponuję angle z nekrofilią.

 

Tony Hogański – Proponuję, żebyś się zamknął albo skoczył do Moskwy zobaczyć czy cię tam nie ma!!

 

Jan Kowalski – Tony jest dzisiaj bardzo nerwowy...

 

 

(Realizator przenosi nas na zaplecze hali. Widzimy Pana Józefa oraz jego siostrzeńca Mariusza Maxa Kolankę.)

 

Pan Józef – Max... to twój wielki dzień... rozmawiałeś z wielkim Game’m.... wielki imperator dał ci szansę...

 

Mariusz Max Kolanko (z charakterystycznym amerykańskim akcentem) Spoko wujek...

 

Pan Józef – Teraz czas byś zapoznał się z zawodem. Tutaj często można spotkać wrestlerów z którymi możesz przeprowadzić wywiad.

 

Mariusz Max Kolanko – Ok.... ja to rozumieć.... wujek będzie dobrze.... czekamy....

 

Pan Józef – Czekamy...

 

Obaj panowie zamarli w oczekiwaniu. W końcu otworzyły się jakieś drzwi i zobaczyliśmy Szakala. Józef gdy tylko go zobaczył natychmiast zaczął się trząść, gadać różne niezrozumiałe rzeczy... w końcu spanikował i trzymając się za szczękę uciekł zostawiając siostrzeńca na polu chwały.

 

Mariusz Max Kolanko – Wujek! Wujek! Dokąd you poszedłeś!? No cóż... czas na chrzest bojowy...

 

Szakal nie zwracając uwagi na Maxa już by przeszedł obok niego, gdyby ten go nie zaczepił.

 

Mariusz Max Kolanko – Przepraszam najmocniej... wywiad... interview może?

 

Szakal – Gdzie jest Józef?

 

Mariusz Max Kolanko – Wujek jest chwilowo niedyspozycyjny.

 

Szakal – Poczekaj tu chwilę.

 

Łysy odszedł by po chwili powrócić z czarnym krzesłem.

 

Mariusz Max Kolanko – Na co panu to krzesłooooooooooooooooooooooooo....

 

Zastępca Józefa został powalony potężnym chair-shotem, który trafił go prosto w szczękę.  Szakal zadowolony z siebie oddalił się.

 

Mariusz Max Kolanko (wypluwając zęby) Marius Max Kolanko... Teheran.....

 

(Transmisja urwała się. Następnie realizator pokazuje nam biegającego po hali i przerażonego Józefa, później zaś wracamy na ring.)

 

 

Jan Kowalski – Jak ten Szakal nie miło traktuje nowe nabytki. Kolejna operacja szczęki się szykuje... Game walczy z dziurą budżetową, a tu taki wydatek.

 

Tony Hogański – Mistrz wie co robi...

 

Władimir Sharanovitz (przeglądając swoją książkę) Pierwszym mistrzem EWF był Kraven.... czy to ten sam co obecnie?

 

Jan Kowalski – Ten sam.

 

Władimir Sharanovitz – Drugim był Game.... czy to ten sam co teraz się tak nie miło zachowuje?

 

Jan Kowalski – Ten sam.

 

Władimir Sharanovitz – To ciekawe...

 

 

(Kamera pokazuje piękną twarzyczkę.. Pana Józefa! Były zarządca kotłowni nadal przerażony zabiera jakoś nieśmiało głos.)

 

Pan Józef – Dzie..

 

Nagle przed ustami Józefa pojawia się jakaś ręka.. Która uniemożliwia mu wymówienie jakiegokolwiek słowa.. Kamera robi zoom na postać.. Syxxa!

 

Marco – Finally! Angel of Tha Brood has come back to Teheran! Józef, Józef, Józef! Co Ty chcesh do mnie mówić szmato!? ... To nie jest ważne co mash mi do powiedzenia! W tej chwili ważna jest tylko jedna rzecz! Waż..

 

Pan Józef – Co jest ważne ?

 

Marco – Know your role and shut da fuck up! Nie przerywaj mi kiedy zbieram myśli! [zoom na twarz Syxxa] Wiesh co Snake ? Mash partnera, który wygląda jak lamus! Wozish się na wózku jak jakiś pieerdolony, zmotoryzowany cyborg! Podniecash się panem nieumaruym kuntakinte, a na koniec mówish mi, że możesh mnie pokonać? YO, YO szmato, zobaczymy się na ringu! Smack my bitch , buy my crack , fuck wit' me .. If ya mothafuckin ready !

 

(Syxx robi konkretne spojrzenie + eye brow na Józefa , ten nie wiedząc co powiedzieć wycofuje się, przypomina mu się o Szakalu i znów zaczyna biegać po hali jak opętany.)  

 

 

Jan Kowalski – Przyszedł teraz czas na Cage match. Pamiętamy, że przed tygodniem Game ściągnął do EWF Rottweilera, a Esmeralda Super Crazy’ego. Zaraz! Co on robi?

 

Tony Hogański – Mnie się pytasz?

 

Realizator pokazuje nam Sharanovitza, który wlazł na stolik komentatorski, skacząc po nim prowadzi dialog z grupką irańskich kibiców, którzy zajmują miejsca tuż za stanowiskiem komentatorów... 

 

Władimir Sharanovitz – Hop! Hop! Wojna stop! Hop! Hop! Wojna stop!

 

Grupka irańskich fanów skacze... 

 

Władimir Sharanovitz – George Bush!

 

Grupka irańskich fanów –  Terrorysta!

 

Władimir Sharanovitz – Tony Blair!

 

Grupka irańskich fanów – Terrorysta!

 

Władimir Sharanovitz – Leszek Miller!

 

Grupka irańskich fanów – Terrorysta!

 

Tony Hogański (zdejmując słuchawki) Nie... nie.... nie.... ja mam tego dość... rezygnuje... dobranoc.... ja z nim nie wytrzymam....

 

Jan Kowalski – Zaraz? Tony!!

 

Toster nie zważając na krzyki Kowalskiego opuszcza arenę. Sharanovitz staje się bardziej spokojny i schodzi ze stołu.

 

Jan Kowalski – Do czego to doszło.

 

Władimir Sharanovitz – To majestatycznego Cage matchu!

 

 

 

Cage match:

Rottweiler vs Super Crazy

 

 

 

Rozlega się „(sic!)“ – Slipknot... irańscy fani wydają z siebie jakiś tam tym starego, poczciwego heel heatu. Spod FeliXtronu wściekłym i agresywnym krokiem wychodzi Rottweiler.

Muzyka zmienia się w Limp Bizkit – „My Way”... na ring wbiega Super Crazy.

 

Władimir Sharanovitz – To będzie zapewne emocjonująca walka pełna niespotykanego uczucia radości i prostoty, jakie na co dzień możemy obserwować w życiu słoni afrykańskich.

 

Jan Kowalski – Nie dziwie się teraz, że Tony zwariował i nas opuścił.

 

Władimir Sharanovitz – Postaram się godnie go zastępować. Ku chwale ojczyzny!

 

Jan Kowalski – Czyjej?

 

Wrestlerzy stoją na środku ringu i starają się przygotowywać do walki. Antoni Bryndza pokazuje im, że mają się grzecznie zachowywać i być w ogóle mili dla siebie. W końcu poczciwy Bryndzol rozkazuje uderzyć w gong, czym daje najprawdopodobniej sygnał do rozpoczęcia walki. Tym sposobem klatka zjeżdża na dół.. Rottweiler stoi twardo w swoim narożniku, a Crazy rozciąga liny, a następnie próbuje rozruszać irańską publiczność .. Ludzie wydają z siebie nawet całkiem spory cheer.. Dożywotni EWF TV Champion decyduje się na wejście na środek ringu.  Wyciąga rękę do Rottweilera w jakimś geście przyjaźni, uczciwości i radosnego sportu.. Rottweiler zaś uśmiecha się tylko ironicznie.. Po czym nagle łapie Crazy’ego za rękę i whipuje go masywnie w narożnik! Crazy pada na matę, chce z niej natychmiast uciekać jednak klatka jest opuszczona i Crazy nie może zwiać..  Rott łapie go ostatecznie za nogę i odciąga na środek ringu.. Podnosi tam Crazy’ego i whipuje go na liny po czym Shoulder Blockiem powala cruisera na matę! Super jednak nie rezygnuje tak łatwo, w miarę szybko podnosi się, odbija swe ciało od lin i uderza Clothesline’a jednak Rott nie reaguje na ten cios, tylko łapie Crazy’ego za szyje po czym ‘popycha’ go do narożnika ... Crazy zawisa na linach.. Rott uderza Knee Hit. Po chwili kolejny! Po chwili eliminuje Crazy’ego Elbow Hitem!! Wariat pada na matę .. Rott podnosi za głowę o 40 centymetrów mniejszego od siebie rywala po czym whipuje go na liny i ścina masywnym Clotheslinem!

 

Jan Kowalski – Crazy nie będzie miał łatwego zadania.

 

Władimir Sharanovitz – Ścięcie trochę za długie, ale Rottweiler sadzi długie susy.

 

Rottweiler chwilę okopuje leżącego Crazy’ego. Po chwili podnosi oszołomionego cruisera i whipuje go na liny po czym próba Back Body Drop, jednak Wariat w porę zatrzymuje się przed schylonym Rottem, kładzie swoją nogę na karku przeciwnika i próbuje Fame Asser jednak Rott wyrzuca rywala do tyłu , Crazy natychmiast staje na nogach i próbuje Crazy Slam jednak Rott jest dużo za ciężki.. Po chwili siłowania Crazy zostaje uderzony w plecy! Rottweiler z tej pozycji wykonuje cruiserowi Choke Toss!! Crazy rozbija się gdzieś na środku ringu.

 

Władimir Sharanovitz – Podziwiam skromne warunki fizycznego tego Crazy’ego.

 

Rottweiler natychmiast przechodzi do kontrataku...podnosi rywala i rzuca nim o ścianę klatki.... znów go podnosi i ciało Crazy’ego znów roztrzaskuje się na klatce. Dożywotni TV Champion leży roztrzaskany na środku maty, pin.....1.....2......kick out! Rott nie jest zbyt szczęśliwy, jednak nie zraża się, zaczyna okopywać już nie bardzo kontaktującego ze środowiskiem zewnętrznym wariata. Hundermann kopie swego rywala jeszcze kilka razy, po czym podnosi go i wykonuje Body Slam! Crazy leży.... Rott wdrapuje się na narożnik i pokazuje, że za chwilę skoczy na rywala z jakąś niszczącą akcją.

 

Władimir Sharanovitz – Leć Rottweiler! Leć jak najdalej! Po nasze marzenia! Po....

 

Jan Kowalski – Z tobą naprawdę idzie zwariować.... jednak Janek Kowalski trwa na swym posterunku!

 

Rottweiler skacze...... jednak niespodziewanie Crazy odsuwa się i Rott roztrzaskuje się na macie! Rottweiler powoli wstaje, ale Crazy wykonuje Running Knee hit po czym szybko wskakuje na narożnik i skacze z 5 star Frog Splash, pin 1..2…rope break. Crazy podciąga rywala pod narożnik i wykonuje Springboard Moonsault. Crazy podnosi Rotta i whipuje go do narożnika po czym uderza z body Splashem. Dożywotni TV Champ wchodzi na narożnik i skacze z Leg Dropem, ale Rott się odsuwa i Crazy upada na matę. Rottweiler czeka aż rywal wstanie i uderza Big Bootem. Rott podnosi Crazy’ego i rzuca go na ścianę klatki, kolejny raz i jeszcze raz.. Crazy pada a Rott zaczyna wspinać się na klatkę, widząc to Crazy wstaje i rzuca się całym ciężarem na ścianę klatki, powodując upadek Rottweilera. Crazy wskakuje na liny i skacze z Lionsault. Crazy szybko zaczyna wspinać się na klatkę, ale w połowie dogania go Rottweiler i zrzuca Chokeslamem! Rott nie ma jednak siły na pin i na wspinaczkę, pada obok rywala. Po chwili obaj powoli wstają, pierwszy atakuje Rottweiler powalając Crazy’ego Clotheslinem. Rott stawia rywala przy linach, rozpędza się i chce skoczyć z body Splashem, ale Super Crazy odsuwa się na bok i Rottweiler wpada na klatkę. Crazy chwyta za głowę rywala i zaczyna pocierać nią o klatkę, po chwili opiera głowę Rota na linach, odbija się o skacze na nią. Rott pada na matę. Crazy wskakuje na narożnik i próbuje Shooting star Press, ale Rottweiler się odsuwa. Rott whipuje rywala i back body drop. Rottweiler czeka, aż Crazy wstanie i atakuje saperem pin 1…2…rope break.....

 

Jan Kowalski – Patrząc na ogół tej walki wydaje mi się, że poczciwy Rottweiler pokona Super Crazy’ego.

 

Rott z Vertical Suplex i german Suplex, whipin do narożnika i Splash Crazy słania się na nogach, Rott chwyta go i wykonuje Alabama Slam. Crazy leży nieruchomo. Rott zaczyna wspinać się po klatce, ale ze względu na jego masę ciała idzie mu to dość ciężko, Rottweiler dociera już do szczytu klatki, ale rzuca się za nim Crazy. TV Champ szybko go dogania i zrzuca wykonując face Buster!! Obaj zawodnicy leżą nieruchomo. Pierwszy podnosi się Rottweiler, whipin i Knee to face. Rott wchodzi po raz kolejny na narożnik i skacze z Flying Elbow drop …. Crazy ponownie się odsuwa! Crazy czeka, aż rywal wstanie , wskakuje na liny i skacze ze Springboard Crossbody, jednak Rott chwyta go w powietrzu i wykonuje Fall awal Slam! Rottweiler podnosi Crazy’ego i whipin na klatkę, Crazy odbija się, a Rott dobija go Belly to Belly. Rott próbuje po raz drugi big Boota, ale Crazy sprytnie unika ciosu i wykonuje Bulldog. Crazy podnosi rywala i Reverse DDT. Crazy zaczyna wspinać się po klatce …. Rottweiler cały czas leży, a Crazy pnie się w górę… w końcu Crazy dociera na szczyt klatki, TV Champ staje na klatce i podnosi energicznie ręce w geście tryumfu, po czym spogląda na rywala i …. skacze z 5 star Frog Splash, ale Rott się odsuwa!!! (EWF! EWF! EWF! EWF!)

 

Jan Kowalski – Wykazał się nie lada inteligencją ten Crazy....

 

Władimir Sharanovitz – To wszystko dla publiczności! To dla nas! To dla mas! To tak jak dzikie krowy na stepach mongolskich.

 

Jan Kowalski – Wszystko rozumiem.

 

Crazy zaczyna z bólu szamotać się po ringu a Rottweiler szybko wstaje i wykonuje Neckbreaker. Crazy leży nieruchomo. Rott podnosi rywala i whipuje na liny, ale Dożywotni EWF TV Champ chwyta się nich, wskakuje na jedną i skacze ze Springboard spinning heel kick, ale Rott blokuje cios i powala po chwili Clotheslinem rywala. Rott z leg Dropem.... Rottweiler pokazuje, że będzie kończył walkę po czym podnosi Crazy’ego w gore i chce wykonać Tombstone Piledriver, ale Crazy kopie w głowę rywala i Rott się przewraca. Crazy wstaje i zaczyna pocierać ponownie głową Rotta o klatkę, cały czas trzymając się za bolący brzuch po nieudanym Frog Splashu. Twarz Hunderrmana krwawi... Crazy czeka chwile i atakuje z top rope Springboard DDT!  Crazy spogląda chwile na szczyt klatki , ale po chwili wchodzi na narożnik i czeka…Rott wstaje a Crazy skacze z Hurricanraną, ale Rott kontruje w Powerbomb!!! Obaj padają na matę. Bryndza zaczyna odliczać. Pierwszy wstaje Crazy i daje znak, że będzie kończył walkę , czeka aż rywal wstanie i próbuje Crazy Slam (Angle Slam), ale upada pod ciężarem Rottweilera, Rott kładzie rękę na rywalu pin 1…2…kick out.

 

Władimir Sharanovitz – To było prawie niesamowite!!

 

Crazy szybko wstaje i uderza rolling thunder na wciąż leżącego Rottweilera. TV Champ podnosi rywala i zaczyna po raz trzeci obijać jego głowę o siatkę, ale przy którymś tam razie Rott chwyta się klatki i kontruje. Rottweiler wyrzuca Crazy’ego między klatkę a liny, odbija się i Spear! Crazy przewala ponownie na ring, ale Rott uderza z Elbow hitem. Rott zakłada rywalowi Figure 4 leg lock , Crazy krzyczy z bólu, a Bryndza tłumaczy, że przez submission tej walki Rott nie wygra. Rottweiler jednak nie popuszcza i dalej wykańcza rywala. Crazy wyje z bólu, po chwili jednak przewraca się i to Rott jest w potrzasku, ale Crazy puszcza uchwyt. Rott jednak szybko zaczyna okopywać rywala. Whipin, ale Crazy robi Reverse i Rottweiler wpada na klatkę. Crazy chwilę stoi bez ruchu, ale zaraz robi Roll up pin.....1…2…kick out. Super Crazy czeka aż rywal wstanie i ponownie próbuje Crazy Sam [Angle Slam], ale dostrzega, że rywal jest za ciężki w związku z czym łapie go za głowę i uderza X Factor. TV Champ resztką sił wskakuje na narożnik, czeka chwilę, wstaje i skacze ze Swanton bomb…trafia! Crazy błyskawicznie wstaje i zaczyna wspinać się po klatce. Po chwili wstaje resztkami sił Rott, Crazy jednak jest już bardzo wysoko. TV Champ staje ponownie na klatce, Rott rozpędza się i całym ciężarem uderza w klatkę padając na ziemię…Dożywotni EWF TV Champ chwieje się i spada obok Rottweilera!! (EWF! EWF! EWF!) Rottweiler ostatkiem sił kładzie na nim rękę.... pin.......1.........2........3! (Zwycięzcą jest: Rottweiler!)

 

Władimir Sharanovitz – Koniec! Koniec tych zaszczytnych igrzysk!

 

Jan Kowalski – Tak...tak... bo dostaniesz ostrej biegunki ze szczęścia.

 

 

(Realizator przenosi nas do pełnego przepychu biura Game’a... Widzimy Dziecko Komercji za swoim biurkiem pełnym dokumentów związanych z lustracją, Kravena siedzącego na kanapie i poprawiającego ułożenie swojego World title na ramieniu oraz Tony’ego Hogańskiego.)

 

Game – Mówisz więc, że prosisz o urlop albo o zwolnienie Sharanovitza?

 

Tony Hogański – On albo ja... tego idioty nie da się słuchać...

 

Game (przeglądając jakieś dokumenty) Z tego wynika, że odkąd się pojawił ratingi wzrosły.

 

Tony Hogański – W takim razie ja odchodzę. Irańska telewizja zaproponowała mi stanowisko komentatora wyścigów żółwi.

 

Game – W takim razie twój kontrakt zostanie rozwiązany... tylko najpierw... sprawdzę twoją teczkę. (Dziecko Komercji wyciąga jakąś dosyć sporą teczkę) ... Pseudonim operacyjny: Pucek.... ooo... donoszenie na kolegów... przyjmowanie pieniędzy od Rokossowskiego... wprowadzanie rodziny do zarządu EWF, GRU i cholera wie co tam jeszcze. Czynny udział przy zsyłkach na Sybir... dobrze, że odchodzisz... przeczekasz to wszystko i w ogóle... znaj moje dobre serce...

 

Tony Hogański – Dziękuję za ten akt łaski... mam nadzieję, że będę mógł kiedyś powrócić do EWF.

 

Toster wychodzi.

 

Game – Kraven....musimy wyjść... lustracją pobawię się jak już będziemy za tydzień w Polsce.

 

(Hunter poprawia ułożenie World title na ramieniu i wychodzi wraz z Game’m z biura. Realizator przenosi nas w okolice ringu.)

 

 

Jan Kowalski – A więc Tony nas opuścił... to straszne.

 

Władimir Sharanovitz – Trochę to kompromitacyjne zakończenie kariery.

 

 

(Jesteśmy w pięknym jak zwykle biurze Esmeraldy Martinez, naszą uwagę skupia ładny bukiet kwiatów leżący na słynnym biurku z kości słoniowej. Do pomieszczenia wchodzi pani prezydent i od razu zauważa "prezent". Bierze kwiaty i zauważa liści przypięty do wstążeczki. Czyta.)

 

Esmeralda Martinez – "Zapraszam na mały posiłek przy świecach.. o 21:10 w moim biurze.. przyjdź.. Podpisano: twój Facundo"

 

Esmeralda zaczerwieniła się wyraźnie.

 

Esmeralda Martinez – Petruello! Petruello!

 

Dagmara Zielińska wpada do biura Esmeraldy.

 

Esmeralda Martinez – Przygotuj mi zaraz moją najładniejszą sukienkę.

 

Dagmara Zielińska (z zakłopotaniem na twarzy) Ale panienka ma ich tyle.

 

Esmeralda Martinez – Chodzi mi oczywiście o tą z Paryża.. aha i wstaw te kwiaty do wazonu.. ale migiem.

 

(Dagmara rusza by wykonać polecenie, a Esmeralda zaczyna pośpiewywać pielęgnując sobie paznokcie.)

 

 

Jan Kowalski – Nadszedł czas na kolejną walkę dzisiejszego wieczoru.

 

 

 

Hardcore-Battle Royal:

Dark Avenger vs Szakal vs Lukki vs Bubba Ray vs Tool

 

 

 

Gra Winner Takes It All" - Sammy Hagar i spod FeliXtronu wychodzi Darek Avenger (irańska publiczność już wie kto to, więc słyszymy: You suck! You suck!) … Były FTW Champion dociera w końcu na ring.

Rozlega się Offspring – „Self Esteem”…. Irańska publiczność wybucha ogromnym cheerem, bowiem Szakal należy do bohaterów tutejszej społeczności. Łysy słysząc to głupio się uśmiecha i trafia na ring.

Słychać piosenkę Busta Rhymes feat. Ozzy Osbourne "This Means War (Iron Man)"…, większość fanów wstaje z miejsc rozradowana, na FeliXtronie pokazuje się idąca postać, ubrana w......czarne dresy z czerwonymi lampasami, koszulkę "HardCore I.C.O.N." - napis owinięty drutem kolczastym, w dłoni deska również owinięta drutem! Głowa w bandażach, ale nikt nie mógł się mylić co do wychodzącej osoby! To Bubba! HardCore Ali B. !! Wyszedł na rampę przy wybuchu fajerwerków, otrzymując bardzo duży cheer! Powoli zmierzał w kierunku ringu, podnosząc rękę z deską! Na ringu sędzia rozkazuje mu wyrzucić jak na razie niepotrzebny hardcorowy asortyment.

Następnie słychać Slipknot – Evertyhing Ends i przy nawet całkiem głośnym cheerze z pasem tag na ramieniu pokazuje się Tool....

Rozlega się Bloodhoud Gang – "I Hope You Die".. Pod FeliXtronem wśród bardzo dużego heel heatu pojawia się Lukki... były FTW Champion dociera na ring.

 

Władimir Sharanovitz – To będzie prawdziwa epicka walka.... to ta polska pasja, która porywa miliony w imię....jestem wzruszony.... ta pasja... zupełnie jak obserwowanie dziesięciogodzinnego snu nosorożca na sawannie.

 

Jan Kowalski – Niesamowite....

 

Na ringu są już wszyscy wrestlerzy tak więc czas zacząć tą walkę ! Gong ! Szakal rozciąga się w jednym z narożników , Bubba omawia coś z Toolem w drugim , w trzecim samotnie stoi Lukki , a w czwartym swoją gumową maskę poprawia sobie nie kto inny jak Dark Avenger ... Po chwili wszyscy rzucają się na siebie ! Szakal brawluje z Lukkim , a Dark Avenger próbuje brawlować z dwoma wrestlerami Devil's Pact .. Bubba z Toolem po chwili wykonują double whipin po czym Double Knee Hit ! Po chwili wywalają Avengera z ringu między drugą , a trzecią liną .. Tool schodzi za gumowym , a Bubba dołącza się do brawlu pomiędzy Lukkim , a Szakalem .. Tool ustawia sobie Avengera poza ringiem i chce mu załadować Twist Of Fate jednak Avenger reversaluje i wykonuje Tag Champowi Neckbreakera ! Tym czasem na ringu Bubba uderza Uppercuty - raz Szakalowi , raz Lukkiemu ! Jednak w pewnym momencie Lukki uchyla się przed uderzeniem Little Devila po czym wykonuje Stunner ! Bubba łapie się za szczękę .. Szakal natychmiast uderza Clothesline'a na Lukkim .. Chwile myśli co zrobić po czym po wzięciu stosownego rozbiegu uderza Baseball Slidem Avengera i Toola walczących poza ringiem ! Szakal podnosi Gumowego i wturluje go na ring .. Zapomina o Toolu gdyż Bubba kopie go w brzuch , łapie za głowę i uderza nią w matę ringu ! Szakal obraca się i upada .. Bubba kilka razy kopie go w głowę po czym podnosi i whipuje na barierki ! Łysy uderza o nie , łapie się za plecy i pada na matę .. Bubba wchodzi na ring i łapie oby walczących panów - Avengera oraz Lukkiego za głowy po czym uderza je o siebie ! Bubba podnosi Gumowego i whipuje go do narożnika .. Tam kilka razy uderza European Uppercut po czym odwraca się i natychmiast wykonuje Lukkiemu Belly To Back Slam !! Bubba podnosi się , kopie ze dwa razy Lukkiego po czym wchodzi na narożnik ... I skacze na idącego gdzieś , lecz niewiadomo gdzie Avengera z Diving Clotheslinem !! Tym czasem poza ringiem Szakal łapie Toola za włosy i przeciera jego twarzą po stoliku komentatorskim .. Tool w odpowiedzi kopie Łysego w brzuch i wykonuje Inverted DDT ! Tym czasem na ringi Bubba podnosi Lukkiego i whipuje go do narożnika .. Podnosi Avengera i próbuje go wrzucić do tego samego narożnika , w którym jest Lukki jednak Avenger się nie daje i Bubba przygniata Byłego FTW Champa !! Little Devil po zamortyzowanym odbiciu od narożnika cofa się o trzy kroki z czego korzysta Avenger i uderza Inverted Bulldog ! Bubba leży jakoś bez życia .. Avenger podnosi obitego Lukkiego i whipuje go na liny po czym uderza kopniaka w brzuch i Powerbomb przygniatając przy okazji Bubbę ! Tym czasem Szakal przeważa poza ringiem .. Próbuje Back Drop jednak Tool zeskakuje na nogi po czym Spinnin Hurricanraną sprowadza Łysego do parteru!

 

Jan Kowalski – Tony w tej chwili płakałby nad losem swojego mistrza.

 

Władimir Sharanovitz (wyciągając swoją książkę) Szakal jest dwukrotnym EWF World Champem!

 

Jan Kowalski – Serio?

 

Władimir Sharanovitz – Serio! No i dwukrotnym EWF FTW Champem! Dwukrotnym EWF TV Champem! No i dwukrotnym EWF Tag Team Champem!

 

Jan Kowalski – Niesamowite... tajemnice EWF wychodzą na jaw.

 

Władimir Sharanovitz – Kurde on wszystko robi podwójnie... ciekawe czy ma bliźniaki...

 

Jan Kowalski – Nie ma Tony’ego... on by ci odpowiedział.... jest uznanym Szakalologiem... 

 

Tool widząc , że na ringu przeważa Avenger wskakuje na matę i wykonuje Springboard Plancha eliminując czasowo Avengera !! Bubba wstaje, razem z Toolem whipują podniesionego Lukkiego na liny po czym Double Back Body Dropem wywalają go zza ring ponad trzecią liną!! (Lukki został wyeliminowany!) tak, że przygniata on jeszcze Szakala! (EWF! EWF! EWF!) Tool wskakuje na narożnik i tauntuje (cheer) zaś Bubba łapie od Avengera kilka punchy po czym Superkick !! Bubba zawisa w narożniku , Avenger podchodzi do stojącego na drugiej linie Toola , łapie go od tyłu za ręce i wykonuje Crucyfix Powerbomb !! Avenger bierze rozbieg i skacze ze Spearem na opartego o narożnik Bubbę !!! Avenger zadowolony nie zauważa Szakala ! Łysy zachodzi Gumowego od tyłu i wykonuje my masywnego German Suplexa !! Avenger łapie się za głowę .. Szakal ustawia go sobie na środku ringu po czym wchodzi na narożnik .. Jednak Bubba potrząsa linami i Łysy siada na narożniku .. Bubba podbiega do niego i wykonuje Seccond Rope Superplex !! Szakala dobija jeszcze Tool z Sick Dive [ Swanton Bomb ] ! Tool podnosi Szakala i zaczyna go wywalać poza ring jednak Szakal twardo się trzyma , Bubba zajmuje się wstającym Avengerem ... Whipuje gumowego do narożnika .. Po czym wchodzi na trzecią linę i zaczyna punchować Dark'a ! Publiczność liczy 1 ... 2 ... 3 ... 4 ... 5 ... 6 ... w tym momencie Avenger uderza Low Blow ! Bubba traci równowagę, Avenger wychodzi 'spod' byłego FTW Champa i uderza na nim masywny Powerbomb !! Avenger zadowolony z siebie odwraca się i dostaje Runnin Elbow Hit od biegnącego Szakala , który za pomocą trzech Headbuttów uporał się z Toolem ... Łysy czeka chwile aż Avenger się podniesie , a gdy ten to czyni Szakal rusza na niego jednak Avenger sprytnie odskakuje w bok i szakal wypada z ringu między drugą , a trzecią liną .. Avenger odbija się od przeciwległej liny i skacze z Baseball Slide na Szakala , który jeszcze przypadkowo uderza szczęką w barierki !! Avenger łapie go za głowę i zaczyna nią uderzać o barierki ! Tym czasem Tool się ocknął .. Tag Team Champion widząc , że Avenger stoi dość blisko ringu bierze rozbieg i skacze z Rope Flip strącając przy okazji nogami Avengera !! Tool schodzi z ringu i wturluje nań Szakala .. Sam wchodzi na matę, czeka aż Łysy się podniesie po czym skacze na niego ze Springboard Crossbody jednak Szakal łapie cruisera w locie po czym wykonuje Fall Away Slam ! Łysy zadowolony wstaje ale nagle , od tyłu łapie go Bubba w Bubba Bomb !!! Little Devil podnosi ledwo żywego Szakala i chce go wywalić z ringu jednak Avenger uderza Bubbę krzesłem w głowę!! (lekkie: EWF! EWF! EWF! EWF!)

 

Jan Kowalski – Przypominam państwu, że jest to w końcu Hardcore-Battle Royal....

 

Władimir Sharanovitz – Avenger wychodzi z iluzorycznego stwierdzenia, że piłka jest okrągła a bramki są dwie.

 

Jan Kowalski – Co to ma do aktualnej sytuacji na ringu?

 

Władimir Sharanovitz – Bardzo wiele.... przede wszystkim to poświęcenie.... można je porównać tylko do poświęcenia pawianów w ciąży.

 

Avenger za pomocą krzesła powala Szakala ! Po chwili zaczyna obijać krzesłem na przemian - raz Łysego , raz Bubbę ! Nagle od tyłu zachodzi go Tool i wykonuje Inverted DDT ! Tool odbija się od lin i wykonuje Jumping Senton Splash ! Podnosi Avengera , whipuje go na liny i chce wyrzucić z ringu jednak Gumowy blokuje akcję , i wykonuje Toolowi Bulldog Slam ! Avenger zadowolony z siebie wstaje jednak po chwili pada pod wpływem mocarnego chair-shota od Bubby!! Little Devil ustawia krzesło na środku ringu po czym podnosi Avengera i whipuje go na liny, chce wykonać Belly To Back Suplex na krzesło jednak Avenger omija go , odbija się nogą o krzesło i atakuje Flyin Lariat na wstającego Szakala ! Łysy wypada z ringu pomiędzy linami i odpoczywa chwilkę .. Avenger odwraca się , unika chair-shota od Bubby , kopie go w żołądek po czym wykonuje DDT na krzesło !! Do Avengera podbiega Tool i zaczyna z nim brawlować , Avenger szybko uzyskuje przewagę , łapie Toola za rękę i whipuje go na narożnik jednak cruiser efektownie wbiega na poduszki i przygniata zdezorientowanego Gumowego Twistin Body Blockiem ! Tool wstaje jednak nie zauważa Szakala , który wraca na ring ze stołem , którym oczywiście powala Toola ! Łysy ustawia stół ..  Szakalowi próbuje przeszkodzić Bubba jednak Łysy uchyla się przed Clotheslinem i uderza Reverse Neckbreaker ! Szakal podnosi Toola i układa go na stole .. Sam wchodzi na narożnik i skacze z Pocztówką z Parku Sztywnych [ Moonsault ] jednak Tag Team Champion ucieka ze stołu i Szakal przebija go !! Tool wstaje i dostaje chair-shota w plecy od Avengera ! Tool przeturluje się pod linami jednak nie spada z ringu .. Szybko wstaje i czeka aż Ave odwróci się w jego kierunku , a gdy ten to czyni Tool wykonuje Springboard Headscissors wywalając Avengera z ringu !! (Dark Avenger został wyeliminowany!)

 

Władimir Sharanovitz – Nieeeeee! Dlaczego ten radosny człowiek musiał nas opuścić? Dlaczego? Dlaczeeeeeeeeego?

 

Jan Kowalski – Uspokój się...

 

Władimir Sharanovitz – Być.... albo nie być... oto jest pytanie....

 

Jan Kowalski – Niby co?

 

Władimir Sharanovitz – Do przodu Polskoooooooo! Do boju Polskooooo!

 

Tool utrzymuje się za pomocą lin ... Przechodzi pod nimi .. Razem z Bubbą podnoszą Szakala , whipują go na liny i próbują Double Back Drop jednak Szakal łapie krzesło, trzaska nim Bubbę w głowe , a Toola w brzuch .. Tag Champion schyla się co daje szanse Szakalowi .. Łysy wynosi go w powietrze i Powerbombem wyrzuca z ringu ponad trzecią liną! (Tool został wyeliminowany!) Szakal zadowolony z siebie pewnie się odwraca, a Bubba uderza go kantem krzesła w brzuch .. Po czym poprawia w plecy!! Little Devil podnosi Szakala i whipuje go na narożnik .. Tam przez chwilkę próbuje go wywalić ponad trzecią liną jednak nie wychodzi mu to zbytnio .. Bubba podnosi stół , który przed chwilką wrzucił na ring Tool (cheer) .. Tool odchodzi do szatni brawlując z Avengerem .. Zaś Bubba rozstawia stół .. Podnosi Szakala i uderza jego głową o narożnik .. Po chwili wchodzi na narożnik i ciągnie za sobą Szakala. .. Jednak ten 'wraca' z krótkiego stanu niedyspozycji i wykonuje Top Rope Back Body Drop przez stół!!! (EWF! EWF! EWF! EWF! EWF!) Szakal po chwili otrząsa się .. Odciąga Bubbę z gruzów stolika po czym zaczyna tauntować .. Irańska publiczność się cieszy.... Robi to chwilkę po czym  wchodzi na narożnik .. Jednak robi to na tyle wolno, że Bubba wstaje, podbiega do Szakala i łapie go w pozycji jak do Powerbomba .. Odchodzi dwa kroki od narożnika i upuszcza Szakala na liny do tyłu robiąc Slingshot!! Łysy łapie się za szyję .. Bubba podnosi krzesło i czeka aż łysy się podniesie .. Chwilkę to trwa .. Szakal w końcu wstaje, a Bubba mocarnie wali go krzesłem w głowę! Łysy chwieje się na nogach, Bubba widzi swoją szansę! Clotheslinuje rywala ponad trzecią liną jednak razem z nim wypada poza ring!!

 

Jan Kowalski – Kto wygrał? Kto wygrał?

 

Władimir Sharanovitz – Najlepszy! Najlepszy! Dalej! Dalej! Po zwycięstwo!

 

Grudziński z kimś tam się kontaktuje .. Po chwili na FeliXtronie widać powtórkę w zwolnionym tempie.. Widać, że to Bubba, cięższy zawodnik dotknął pierwszy posadzki!! (Zwycięzcą jest: Szakal!)

 

Jan Kowalski – Jednak Szakal... jakie to wszystko schematyczne...

 

Władimir Sharanovitz – Szakal wygrał! Jednak on! Cześć ci Makbecie! Cześć ci Makbecie!

 

Jan Kowalski – Proszę państwa... ja nie mam pojęcia o czym ten człowiek mówi...

 

 

(Widzimy idącego HardCore Aliego B., z deską z drutem kolczastym. Zaraz zza rogu wyszedł... Salar! (What? What?) Spojrzał się na, ten zaś spojrzał się na niego również - deską, w cztery oczy! Trzeba dodać, że na owej desce namalowana jest twarz. Salar uderzony nie wiedział co się dzieje i uciekł gdzie pieprz rośnie (w szatni Satanico). Uśmiechnięty Ray coś tam powiedział w stronę swojego drewnianego pupila i odszedł uśmiechnięty. Wracamy na ring.)

 

 

Władimir Sharanovitz (przeglądając swoją książkę)Felix Castro zwany popularnie Felkiem był najwybitniejszym prezydentem w dziejach EWF... założyciel...zainwestował spore pieniądze w uruchomienie tego interesu... za grube pieniądze ściągnął największe wówczas polskie gwiazdy: Hangmana, Game’a, Sandmana... a także wypromował późniejsze gwiazdy: Szakala, Kravena, Gangstę. Wyrolowany przez Esmeraldę Martinez... przebywa gdzieś na Kubie... najprawdopodobniej w Guantanamo.

 

Jan Kowalski – Pamiętam dokładnie jakby to było wczoraj.

 

Władimir Sharanovitz – Wspomnienia! Ja pamiętam jak wczoraj jadłem potrawkę z mózgu....

 

Jan Kowalski – Nie kończ....

 

 

(Widzimy parking przed halą w Teheranie. Widzimy stojących tam Game i Kravena.)

 

Kraven – Na co my tu w ogóle czekamy?

 

Game – Na niespodziankę.

 

Kraven – To wiesz... może skoczę po coś do picia. Straszny upał tu w tym Iranie.

 

Game – Idź... idź…

 

Aktualny EWF World Champion poprawia ułożenie swego tytułu na ramieniu po czym odchodzi. Mija trochę czasu... w końcu na parking wjeżdża jakiś samochód i wysiada z niego znana skądinąd postać...

 

Game – Witaj... Mind Mower…. Masz szczęście, że wyciągnąłem cię z tej Syberii na którą zesłał cię Rokossowski... a uwierz mi... to nie było łatwe.

 

Mind Mower – Doskonale rozumiem... trochę tu ciepło... u nas na Syberii....

 

Game – Dobra... dobra... nie wiele mnie to interesuje... na początek dostaniesz kogoś łatwego... chciałem inaczej, ale nie mam wpływu na ustalanie karty... musimy jeszcze omówić parę spraw.

 

Mind Mower – Na przykład co?

 

Game – Twoją domniemaną współpracę z władzami komunistycznymi.

 

Mind Mower – Ja? Taki męczennik za demokrację i jeszcze miałbym....

 

(W tym momencie realizator przenosi nas w okolice stanowiska komentatorów.)

 

 

Jan Kowalski – Mind Mower wrócił! Game sprowadził Mind Mowera! Od powrotu komercyjnego idioty sporo osób wróciło...

 

Władimir Sharanovitz (przeglądając swoją książkę) Kwietniowa Anarchia... jedyne PPV w historii Extreme Wrestling Federation....

 

 

(Irański realizator pokazuje korytarz .. Idzie nim Kraven z puszką Felkocoli w ręku. World Champion poprawia sobie z niewiarygodną precyzją pas.. Kamera pokazuje siedzącego na końcu korytarza Syxxa.. Marco również ma na ramieniu swój pas . Kiedy Kraven do niego dochodzi Marco pokazuje mu jakieś gesty i pokazuje palcem na World Title.. Kraven poprawia jego ułożenie.. Marco wesoło załamany łapie się za głowę! Po chwili też próbuje tak samo poprawić pas jednak nie wychodzi mu to zbytnio.. Jeszcze mu daleko do Kravena .. Który po chwili poprawia sobie pas jakby trochę wolniej .. Marco uważnie obserwuje to . Po chwili jego mina trochę się rozwesela... wtedy nadchodzi Game...

 

Game – No proszę.... nie chciałem przeszkadzać w rodzinnym spotkaniu.... słuchaj mały... a może chcesz autograf? No nie bój się... Ja nie gryzę.... 

 

Kraven – Game…. (Marco też próbuje coś powiedzieć.)

 

Game – Nie chcesz? Zadzwoń do mojej asystentki to ci przyśle autentyczne ksero.

 

Kraven – Ale Game…. (Marco znów próbuje coś powiedzieć.)

 

Game – Idziemy Kraven... pożegnaj synka...

 

Kraven – Ale Game… to nie jest mój...

 

Game – Idziemy... idziemy....

 

(Dziecko Komercji odciąga Kravena... Marco nie zważa na głupie zachowanie komercyjnego idioty i ćwiczy poprawianie FTW title. Po chwili jednak orientuje się, że już za chwilę jego walka i szybko znika. Wracamy na ring.)

 

 

Jan Kowalski – Czas na First Blood match...

 

 

 

EWF FTW Championship:

First Blood match:

Snake vs Marco (c)

 

 

 

Uderza CKY - "Quite Bitter Beings"...  ArenA wprost trzęsie się od heel heatu! Spod FeliXtronu wychodzi wolnym krokiem Snake! Main Man wyzywając coś na fanów wchodzi powoli na ring gdzie nadal drażni publiczność..

Muzyka zmienia się w The Brood Theme .. Światło przygasa .. Spod FeliXtronu wyłania się Marco z FTW Title na ramieniu powodując ogromny cheer! Syxx poprawia sobie pas na ramieniu i powoli, przybijając piątki kibicom wchodzi na ring ..

 

Jan Kowalski – Na tą walkę czekają tysiące kibiców w Polsce już od kilku tygodni...

 

Władimir Sharanovitz – Czas ja rozpocząć więc!

 

Niespodziewanie uderza Kid Rock – „Legs”.... spod FeliXtronu wychodzi Antoni Bryndza w czarno-czerwone barwy Snakemanii... Bryndzol trzyma w ręku taki duży kawałek materiału [taka flaga tylko bez kija] z napisem: „Snakemania nigdy nie zginie”. Irańscy kibice to Snakemaniacy więc wydają z siebie ogromny cheer.... Bryndza zasiada za stanowiskiem komentatorskim....

 

Antoni Bryndza (zakładając słuchawki)Cieszę się, że wróciłem... witam cię Janku... witam cię Włodku.... czeka nas iście bombowa walka...

 

Jan Kowalski – Tony gdy się o tym dowie.... nie uwierzy.... Co tu robisz?

 

Antoni Bryndza – Esmeralda Martinez kazała mi komentować tą walkę... więc jestem....

 

Marco oddaje Grudzińskiemu EWF FTW Title .. Gong! Snake pokazuje, że to on zostanie mistrzem.. (niespodziewane reakcja publiczności: Snake! Snake! Snake! Snake! Snake! Snake!) Wrestlerzy zaczynają krążyć wokół ringu .. Po chwili pierwszy lock up ! Wygrany przez Main Man'a , który zakłada Hamerlock .. Syxx próbuje się uwolnić jednak Snake whipuje go na liny po czym wykonuje Clothesline ! Marco nie rezygnuje , szybko wstaje po czym kolejne zwarcie .. W którym również silniejszym okazuje się Snake .. Main Man wygina ręke Syxxa .. Marco jednak sprytnie robi fikołka I to teraz Snake ma wygiętą prawą rękę .. Main Man uderza kilka razy rywala łokciem w głowę po czym dobija się od lin i Strong Lariatem powala rywala .. Snake przeskakuje nad rywalem , Marco szybko wstaje , Main Man odbija się od lin i próbuje Clothesline jednak Marco unika ciosu , odbija się od drugiej liny i wpada w Powerslam jednak jakoś udaje mu się wyrwać jednak Snake natychmiast chce wykonać Inverted DDT ale Outsider po raz kolejny uwalnia się i zakłada Sleeper Hold po czym z tej pozycji Neckbreaker ! Marco szybko wstaje , odbija się od lin i wykonuje Rolling Thunder jednak Snake wystawia do góry kolana i Syxx 'nadziewa' się na nie .. Snake podnosi się i czeka aż wstanie jego przeciwnik po czym bierze rozbieg i uderza Clothesline .. Snake odbija się od lin po czym dobija rywala Elbow Dropem! (Snake! Snake! Snake! Snake! Snake! Snake! Snake!) Main Man chwile kopie leżącego Syxxa po czym podnosi go , whipuje na liny , a gdy Syxx biegnie na niego Main Man łapie go za głowę i wyrzuca z ringu ponad trzecią liną ! Marco rozbija się na matach zaś Snake uśmiecha się lekceważąco .. Po chwili Main Man też schodzi z ringu .. Podnosi Syxxera jednak dostaje strzała w brzuch łokciem , Marco bierze szybko rozbieg po czym uderza Runnin DDT ! Po chwili podnosi Snake’a i uderza jego głową o matę ringu .. Po chwili próbuje to zrobić jeszcze raz ale Snake łapie Marca za głowę i odpycha go tak , że Syxx uderza w słupek narożnika ! Marco pada zamroczony .. Snake wyciąga spod zapowiadacza krzesło po czym ustawia się przy stoliku komentatorskim .. Kiedy Marco się podnosi Snake bierze zamach jednak krzesło wyrywa mu sędzia , a Syxx uderza Spinning Hell Kick ! Snake pada na matę ..

 

Antoni Bryndza – Dalej Snake! Do boju! Mistrzu! Dawaj!

 

Jan Kowalski – Bryndza.... przecież Snakemania umarła... Snake ją odrzucił....

 

Antoni Bryndza – Snakemania nigdy nie zginie!!

 

Marco podnosi go i whipuje na barierkę! (publiczność niespodziewanie zagrzewa Snake’a do walki: Snake! Snake! Snake! Snake! Snake! Snake! Snake! Snake! Snake! Snake!) Kiedy po chwili Main Man wstaje Marco bierze rozbieg i skacze z Cross Body Block jednak Snake łapie cruisera w locie .. By po chwili wykonać Rib Breaker !! Syxx łapie się za żebra i zwija się na matach .. Snake podnosi go i whipuje na stolik komentatorów .. Marco obiera się o stół .. Snake uderza go Clotheslinem w plecy tak , że Syxx wpada na stolik komentatorski irańskich komentatorów ... Snake wchodzi na tenże stół po czym podnosi Outsidera .. Kopie go w żołądek po czym wykonuje Powerbomb ..Jednak Syxx siedząc już na ramionach Snake'a zaczyna uderzać go w głowę pięściami .. Po chwili Snake lekko traci równowagę z czego korzysta Marco i wykonuje Swinnging DDT ze stolika na matę!!! (EWF! EWF! EWF! EWF! EWF!) Syxx po chwili odpoczynku podnosi się z pomocą barierek .. Podnosi Snake’a i wturluje go na ring .. Sam wchodzi ale staje poza linami .. Po czym skacze ze Springboard Somersault Leg Drop'em na Snake’a!! Syxx szybko podnosi Main Man'a , whipuje go na liny jednak Snake kontruje i to Marco odbija się od lin po czym dostaje Running Powerslam !! Obaj wrestlerzy chwilkę leżą .. Po chwili podnosi się Snake .. Czeka aż Syxx wstanie po czym rusza z Clotheslinem jednak Marco kopie go w żołądek po czym uderza Nail In Tha Coffin ! Syxx wstaje po czym pokazuje , że czas na jakąś podniebną akcję ! Marco wskakuje na narożnik .. i skacze na Snake’a z Overfleet [ 5 Star Frog Splash ] jednak w ostatniej chwili Main Man odsuwa się i Syxx z całym impetem uderza o matę ringu!! Snake korzysta z zamroczenia rywala , podnosi go i wymierza mu kilka Uppercutów , pod wpływem których Marco znajduje się w narożniku .. Tam Snake uderza kilka Knee Hitów .. Po czym wchodzi na drugą linę i zaczyna uderzać Punche na głowę Syxxa!.. Main Man zeskakuje z drugiej liny po czym sadza Syxxa na narożniku .. Sam także na niego wchodzi po czym wykonuje Top Rope Vertical Suplex!!! (EWF! EWF! + Snake! Snake! Snake! Snake! Snake! Snake! Snake! Snake! Snake! Snake! + Snakemania! Snakemania! Snakemania!)

 

Jan Kowalski – Znakomita akcja!

 

Antoni Bryndza – Akcje i obligacje .. Hmmm..... już wiem! Zostanę maklerem! Będę szerzył Snakemanię w ten sposób!

 

Władimir Sharanovitz – Aj Jezus Maria! Co się dzieje!?

 

Tym czasem Snake podnosi się z pomocą narożnika .. Podchodzi do leżącego bez życia Syxxera po czym wymierza my Fist Dropa w twarz ! Snake podnosi rywala i whipuje go na liny , sam również odbija się od lin i wykonuje Jumpin Tornado DDT !! Marco leży bez życia .... Main Man olewa kibiców po czym podnosi Marca , whipuje go na liny po czym wynosi go do Gorilla Press Slam ... Jednak Marco zaczyna wierzgać i wyrywać się , Snake upuszcza rywala , Marco próbuje German Suplex jednak Snake uderza go łokciem w twarz .. Po czym sam chce wykonać German Suplex jednak Marco kontruje ze Stunnerem !!! Syxx podnosi się po czym podnosi Snake'a , kopie go w brzuch po czym wykonuje Hardyz Taunt i The Pandemonium [ Evenflow DDT ] !! Angel Of Tha Brood wskakuje na narożnik po czym skacze ze Slingshot Backflip Splash!!! (EWF! EW ! EWF! EWF!) Marco chwilkę zastanawia się co zrobić .. Po chwili wychodzi poza liny i czeka aż Snake się podniesie po czym skacze ze Springboard Hurricanraną ale Snake w ostatnim momencie przyciąga na swoje miejsce sędziego i to Grudzińskiemu Marco wykonuje wyżej wymienioną akcję! Syxx widzi co zrobił, sprawdza co z arbitrem, a w tym czasie Snake schodzi z ringu i podnosi krzesło! Po chwili wraca z nim na ring .. Bierze zamach na Outsidera jednak ten wykonuje Middle Kick powodując, że Snake upuszcza krzesło ! Marco łapie Snake’a za rękę i whipuje go na liny jednak Snake reversaluje i to Syxx odbija się od lin po czym wyłapuje Spinebuster uderzając tyłem głowy o krzesło!!! Snake sprawdza stan głowy Syxxa jednak nie znajduje krwi .. Wyciąga spod głowy rywala krzesło i czeka aż Syxxer się podniesie .. Gdy ten to robi Snake uderza go krzesłem najpierw w brzuch .. A gdy Syxx się schyla Snake uderza go krzesłem w plecy !! Marco pada na ringu, a Snake uderza go krzesłem w plecy jeszcze raz ! I po raz kolejny ! Nagle budzi się poczciwy Grudziński, próbuje zabrać Snake’owi krzesło jednak wyłapuje masywnego chair-shota !!! Snake podnosi Syxxa po czym pokazuje , że to koniec! (Snake! Snake! Snake! Snake! Snake! Snake! Snake! Snake! Snake! Snake! Snake! Snake!)

 

Jan Kowalski – Na pewno zauważyli już państwo dziwne zachowanie irańskiej publiczności.

 

Władimir Sharanovitz – Ach to zaskoczenie! Ten impet! A ten Snake to taki skromny chłopak.... ucieka przed tymi fotoreporterami... ale my chuchajmy na niego.... na tego skromnego chłopaka... który potrafi nas tak porywać! Który sprawa, że zapominamy o codziennych narzekaniach teściowy! Ten skromny chłopak.... to nasz skarb...

 

Antoni Bryndza – Jakie dziwne zachowanie? Wszyscy kochamy Snake’a!

 

Jan Kowalski – Sprowokowałeś ich do tego tą swoją Snakemaniakową postawą.

 

Antoni Bryndza – Może dzięki temu mistrz się nawróci i Snakemania znów zacznie dziko biegać po EWF?

 

Main Man wykonuje Scoop Slam jednak Marco uderza rywala łokciem w twarz po czym spada na nogi , kopie Snake’a w brzuch i wykonuje mu resztkami sił Sick Fucktor [ patrz roster ] !! Marco pada obok Snake’a .. Po jakiejś tam dłuższej chwili Syxx zaczyna się podnosić .. Marco wychodzi poza liny .. Snake również się podnosi .. Marco czeka na odpowiedni moment po czym skacze na Snake’a z The Wild Ride [Springboard Top Rope DDT ] jednak Snake reversaluje i wykonuje Manhattan Drop po czym nie puszczając Syxxa uderza Overhead Belly to Belly Suplex! (Snake! Snake! Snake! Snake!) Snake jakby w nagłym przypływie sił podnosi Outsidera i whipuje go do narożnika .. Tam kilka razy uderza nogą w twarz rywala po czym zaczyna go dusić ! Sędzia nie przerywa duszenia gdyż jest lekko niedysponowany .. Snake po chwili łapie oburącz za szyje przeciwnika po czym sadza go na narożniku .. Łapie za obie ręce Syxxa po czym wykonuje Double Arm Toss!! Automatycznie zakłada Armbar!! Marco cierpi jednak nie może się poddać gdyż jest to w końcu First Blood Match! Marco bardzo cierp ! Próbuje się doczołgać do lin jednak brak sędziego odbiera mu do tego chęć! Snake po jakimś czasie puszcza chwyt .. Podnosi krzesło i próbuje wymierzyć cios w obojczyk Syxxa jednak ten szybko wstaje efektowną sprężynką po czym uderza Dropkick w krzesło, które oczywiście uderza Snake’a w twarz !! Obaj chwile leżą .. i zaczynają się podnosić w prawie jednoczesnym czasie .. Marco od razu próbuje Superkick'a jednak Snake łapie Syxxa za nogę ... Snake odrzuca nogę Syxxa po czym uderza Half Nelson German Suplex!!!! (EWF! EWF! EWF! + Snake! Snake! Snake! Snake! Snake! Snake!)

 

Antoni Bryndza – Brawo mistrzu! Tylko tak dalej! Snakemania musi powrócić! Musi zarządzić! Snake! Snake! Snake!

 

Władimir Sharanovitz – A ja widzę w tym wszystkim niesamowity spektakl...

 

Jan Kowalski – A ja jak was słucham to żałuję, że jednak nie został dentystą.

 

Marco trzymając się za tył głowy sturluje się z ringu .. Snake szuka wzrokiem swojego rywala .. Schodzi za nim z ringu po czym na matach uderza Russian Leg Sweep ! Snake daje symbol końca ! Podnosi gong ! Zaczaja się na Syxxa .. Kiedy ten ledwo trzymając się na nogach wstaje Snake rusza na niego z gongiem jednak w ostatniej chwili Marco uchyla się i Snake wali gongiem w słupek narożnika ! Main Man odwraca się , bierze zamach jednak Marco unika uderzenia gongiem po czym łapie Snake’a w Electric Funreal [ Rock Bottom ] !!! Syxx wraca na ring i budzi sędziego ... Tym czasem Snake z pomocą barierek podnosi się .. Marco widząc to skacze z Asai Moonsault !!! Po chwili odpoczynku obaj wrestlerzy podnoszą się .. Marco wturluje Snakea na ring ... Po chwili sam tam wchodzi i wykonuje Runnin Leg Drop ! Podnosi Snakea i whipuje go na narożnik jednak Snake kontruje i to Marco wpada w narożnik.. Snake chwilkę czeka po czym ustawia Marca jak do Tombstone Piledriver ! I wykonuje tą akcję !!! Main Man daje symbol końca! (Snake! Snake! Snake!) Ustawia krzesło na ringu .. Podnosi Marca i wykonuje mu Maximum Carnage [ patrz roster ] jednak przy Inverted DDT Marco resztkami sił odpycha rywala na narożnik ... Main Man odbija się od poduszek, a Marco ładuje mu Marco's Spinnin Bustera [ patrz roster ]!! (nawet cheer) Wycieńczony Syxx pada na ringu obok znokautowanego Snake’a! Po chwili podnosi się ... i daje symbol końca .. Pokazuje Marco's Taunt po czym podnosi Snake'a i chce wykonać po raz kolejny Spinnin Bustera jednak Main Man kontruje z Neckbreakerem na krzesło!!! Sędzia natychmiast sprawdza czy na głowie Marca nie ma krwi jednak nie znajduje jej tam ... Snake zdenerwowany podnosi ledwo żywego Syxxa i wkłada sobie jego głowę między nogi .. Podwija jedną rękę .. Drugą! Jednak Marco popycha go do narożnika .. Kilka razy uderza barkiem w brzuch Snake'a po czym cofa się , a gdy Snake zaczyna iść w jego stronę Marco uderza Marco's Spinnin Buster!! Snake pada na ringu! Marco podnosi się i wrzeszczy na całe gardło "BLOODBATH" !

 

Władimir Sharanovitz – To ryczy z bólu ranny dzik.

 

Jan Kowalski – Tony już to kiedyś mówił.

 

Antoni Bryndza – Alarm! Alarm! Istnienie Snakemanii zagrożone! Istnienie Snakemanii zagrożone! Mistrzu wstawaj!

 

Na FeliXtronie zaczyna lecieć czarno biały filmik, światło gaśnie, uderza The Brood Theme! Po chwili arenę rozjaśnia czerwony błysk ...  Jednak nagle poza ringiem słychać odgłosy walki!! Po chwili światło się zapala, a muzyka cichnie .. Widać leżącego poza ringiem Lukkiego, który jest cały we krwi!! Widać też zdenerwowanego Syxxa! Marco wturluje się powoli na ring jednak w tym momencie Snake ładuje mu Maximum Carnage na krzesło!!! Marco ostatkiem sił sturluje się z ringu, żeby nie pokazać, że na rozwaloną głowę! Snake podnosi ręce do góry! Stary Lechu Grudziński schodzi z ringu i sprawdza stan Syxxa... w tym momencie z sufitu spadają litry krwi na stojącego samotnie na ringu Snake’a!!! Arbiter Grudziński widząc to ogłasza wynik walki! (Zwycięzca i nadal EWF FTW Champem jest: Marco!) Tym czasem sam zwycięzca ostatkiem sił wturluje się na ring, tam Snake oślepiony czerwonym płynem nie wie co się dzieje , Marco powoli rozstawia na czerwonym ringu krzesło .. Po czym kopie niewidzącego Snake’a w brzuch i wykonuje mu The Pandemonium na rozłożone krzesło !!! Marco już także ubabrany czerwonym płynem podnosi Snake’a i ładuje mu Spinnin Bustera!! Syxx podnosi ręce do góry ! Bryndza wręcza my jego pas ! Marco kładzie sobie pas na barku po czym po raz kolejny uderza na Snake’u Marco's Spinnin Bustera, z tym że teraz przy Stunnerze twarz Snake’a spotyka się z FTW Titlem!!

 

Antoni Bryndza – Oszukali mistrza.... Oszukali mistrza....

 

Władimir Sharanovitz – Standardowy, polski, skorumpowany sport...

 

Antoni Bryndza (zdejmując słuchawki) Idę do mistrza! On się nie rusza!

 

Snake jest nieprzytomny... pobity.... zjawiają się sanitariusze....którzy pakują Snake’a na wózek z kółkami i wyprowadzają z areny... Bryndza przykrywa go sztandarem „Snakemania nigdy nie zginie”.... przy ogromnym cheerze irańskiej publiczności sanitariusze wyprowadzają Snake’a z areny... (giga mega extreme cheer + Snake! Snake! Snake! Snake! Snake! Snake! Snake! Snake! Snake! Snake! Snake! Snake! Snake! Snake! Snake! Snake! Snake! Snake! Snake! Snake! Snake! Snake! Snake! Snake! Snake! Snake! Snake! Snake! Snake! Snake! Snake! Snake! Snake! Snake! Snake! Snake!)

 

Jan Kowalski – Snake nie wyglądał na zbyt zachwyconego, że jego fani sobie o nim przypomnieli.

 

Władimir Sharanovitz – Standardowy, polski, skorumpowany sport...

 

 

(Szatnia The Wrestler Formely Known As Bubba Love (TWFKABL). Słychać pukanie, drzwi otwiera Ray rzucając:)

 

Bubba – Pizza ?

 

D Exel – Nie, chciałem się dowiedzieć, gdzie tu jest kibel ?

 

Bubba – Kibel ? Czy ta szatnia wygląda na kibel ?

 

D Exel – Nooooooo..........gdyby wstawić tu sedes...

 

Bubba – Zła odpowiedź! A czy to (wyciągnął zza pazuchy deskę) przypomina Ci kibel ?

 

D Exel – To? To... to nie, gdzieżby!

 

Bubba – Dobrze więc, możesz odejść.

 

Wrestler już zbierał się do odejścia, kiedy został powalony przez wojowniczego Bubbę! (giga cheer) Kilka razy poobijał go i zamknął drzwi,

rzucając:

 

Bubba – Następnym razem przynieś coś do jedzenia!

 

(Wracamy na ring.)

 

 

Władimir Sharanovitz – To niesamowite... bardzo pouczająca sytuacja.... naprawdę.... tak.... ten D Exel.... był mistrzem świata juniorów z Karpacza...

 

Jan Kowalski – Tak? To straszne... prawie tak jak domniemany powrót Snakemanii.

 

 

(Znajdujemy się przed biurem przewodniczącego Game'a i widzimy jak ubrana w strój wieczorowy Esmeralda wchodzi do tegoż biura. Wchodzimy za nią jednak jest tak ciemno, że widzimy tylko lekko dogasające świeczki w świeczniku i dwa przygotowane posiłki.

 

Esmeralda Martinez – Juu huu.. Facundo już jestem. Wybacz spóźnienie, ale chciałam wyglądać jak najlepiej dla ciebie.

 

Nagle z ciemności wychodzi jakaś postać (nie widzimy twarzy) i pokazuje Esmeraldzie by ta zasiadła przy stoliku. Esmeralda czyni to z wielką chęcią. Postać podnosi świecznik i ledwo tlącymi się już świeczkami.. przybliża do twarzy.. i... okazuje się że to SZAKAL!!

 

Szakal (gasząc świeczki) Niespodzianka!! Kurwo!!

 

(Zapada ciemność, słyszymy tylko krzyki Esmeraldy, odgłos rozbijającego się szkła i coś jakby chair-shot. (Pauza) Po chwili zapala się światło i widzimy leżącą Esmeraldę oraz uszkodzoną starą ikonę leżącą obok niej.)

 

 

Jan Kowalski – Szakal zdemolował Esmeraldę... to było w sumie w jego stylu... Tony skakałby z radości...

 

Władimir Sharanovitz – Gdzie się podziały tamte prywatki?

 

 

(Realizator pokazuje nam parking. Widzimy karetkę z włączonym już sygnałem. Następnie dostrzegamy jak na parking wbiegają polscy sanitariusze ze Snakiem na pokładzie oraz Antoni Bryndza.)

 

Antoni Bryndza – Panie doktorze...co będzie ze Snakiem? Czy wyzdrowieje?

 

Lekarz – Nie mam pewności... to może być nawrót starej choroby... przetransportujemy go jak najszybciej do lwowskiej kliniki, gdzie dokładnie znają jego przypadek.

 

Antoni Bryndza (poprawiając sztandar Snakemanii, który robi za kocyk)Mistrzu... już wszystko będzie dobrze... Snakemania jest z tobą... Snakemania nigdy cię nie opuściła... mistrzu... (poklepuje Snake’a po policzku)

 

Snake (oczy zaczynają patrzeć w różne strony, język wywala się na wierzch) Yo! Yo! Yo! Yo! Yo!

 

Antoni Bryndza – Snakemania wróciła!!!

 

(Wielki cheer na arenie [Snake! Snake! Snake! Snake! Snake! Snake! Snake! Snake! Snake! Snake! Snake! Snake! Snake! Snake! Snake! Snake! Snake! Snake! Snake! Snake! Snake! Snake! Snake! Snake! Snake! Snake! Snake! Snake! Snake! Snake! Snake! Snake! Snake! Snake! Snake! Snake!] Karetka zabiera Snake’a, a Bryndza skacze z radości.)

 

 

Jan Kowalski – Bryndza będzie pewnie wariował całą noc...

 

Władimir Sharanovitz – To takie niesamowite...

 

 

(Realizator przenosi nas na jakiś korytarz. Widzimy Game’a oraz Kravena, który akurat poprawia ułożenie World title na ramieniu.)

 

Kraven – Muszę już iść przerobić starców i trumnomanów na fistaszki.

 

Game – Idź... idź...

 

Kraven – Mam jeszcze takie drobne pytanie... dlaczego nie układasz karty, tylko pozwalasz by robiły to te dwie suki: Esmeralda i Dagmara.

 

Game – Nie orientuje się za bardzo kto tu jest kim... znam tylko ciebie.... Szakala.... no i twojego syna.. Kravena Juniora.. ale on chyba nie walczy, nie? Wyglądał bardzo młodo... 

 

Kraven – To nie był mój syn.

 

Game – Nonsens... oczy miał po tobie..

 

Kraven – On tu walczy i jest aktualnie FTW Champem... i nie jest moim synem....

 

Game (trącając Kravena łokciem) Najważniejsze pasy w rodzinie co nie?

 

Kraven – Nienawidzę tego kraju!! Idę stąd... jak ci przejdzie to mnie zawiadom...

 

Rosjanin poprawia ułożenie World title na swoim ramieniu po czym odchodzi.

 

Game – To chyba jest jakaś patologiczna rodzina z nich...

 

Dziecko Komercji otwiera drzwi od swojego biura, zapala światło i widzi roztrzaskaną Esmeraldę Martinez i uszkodzony wystrój biura.

 

Game – Jasna cholera! Kto to zrobił? W moim własnym biurze? Kto by się odważył!? Zemszczę się! Ta zniewaga krwi wymaga! No cholera jak tak można zdemolować coś tak ładnego.

 

Dziecko Komercji wchodzi do biura, mija pobitą Esmeraldę i podnosi zdemolowaną ikonę.

 

Game – Zapłaciłem za nią 10 000 dolarów... przełom XVI i XVII wieku... stara dobra robota rzemieślników z Nowogrodu Wielkiego... taka strata.... i jeszcze to coś mi się tu rozwaliło. (Game trąca Esmeraldę) Ehhh...  miałem zostać w Japonii...

 

(Wracamy w okolice ringu.)

 

 

Jan Kowalski – Przyszedł czas na main-event...

 

 

 

EWF World Championship:

Kraven (c) vs Tanatos vs Sandman

 

 

 

Rozlega się Lacrimosa – „Darkness”... gasną światła... na arenie pojawia się pełno dymu... irańscy kibice cheerują... słychać jakieś uderzenia piorunów, texty typu: glum...glum.... mój ssskarb... światło zapala się, a na ringu stoi już Tanatos.

Muzyka zmienia się w Metallica – „Enter Sandman”... irańscy kibice szaleją... Sandman wychodzi spod FeliXtronu w arabskim stroju bojowy. Kibice wrzeszczą: „Allah akbar!, Allah akbar!, Allah akbar!”. Sandman zdejmuje turban i w drodze na ring macha nim w stronę swoich fanów, gdy dociera na „miejsce męki” zakłada swój turban.

Chwila ciszy.... słychać już różnego typu gwizdy... uderza Hymn ZSRR i irańscy kibice wybuchają olbrzymim heel heatem. Kraven wychodzi spod FeliXtronu... poprawia jeszcze ułożenie World title na swoim ramieniu, po czym dociera na ring, gdzie oddaje swój pas Grudzińskiemu.

 

Jan Kowalski – Wiele osób zadaje sobie pytanie... w jakiej formie jest Sandman... i czy jest on wstanie pokonać Kravena tak jak podczas Konstantynopol No Holds Barred matchu.

 

Władimir Sharanovitz – Na co ty liczysz śmieszny człowieku?

 

Jan Kowalski – Na uczciwą walkę, w której zwycięży lepszy... mam nadzieje, że ten komercyjny gnojek nie wmiesza się znów do walki.

 

Władimir Sharanovitz – Nigdzie go nie widzę.   

 

Trzej wrestlerzy patrzą na siebie raczej z wrogimi odczuciami. Grudziński rozkazuje im się zachować honor i powagę... po chwili daje sygnał do rozpoczęcia walki. Tanatos i Sandman od razu ruszają na Kravena.... Tanatos powala go Clotheslinem, a Sandman od razu poprawia Leg Dropem. Kraven próbuje wstać, rywale pozwalają mu na to... Sandman natychmiast wrzuca go w narożnik, a Tanatos naskakuje na niego ze Splashem. Sandman podchodzi do World Champa i zaczyna zasypywać go gradem różnego typu kopniaków, uderzeń, punchy, chopsów i tym podobnych rzeczy. 666 times PCW Polish Champion chwyta rywala i próbuje wykonać mu jakiś cios, ten jednak nie daje się i wykonuje Piaskowcowi Side Suplex, natychmiastowy pin...1...2...przerywa Tanatos Elbow Dropem. Pan Ciemności podnosi Rosjanina i wrzuca go w narożnik, następnie rozpędza się i próbuje naskoczyć na niego Splashem, jednak Kraven wystawia nogę, na którą właśnie nabija się Pinky! Hunter przechodzi do kontrataku, w miarę szybko wchodzi na narożnik i skacze na Tanatosa z Flying Elbow! Pin....1.....2....przerywa Sandman.... Kraven wstaje i pomiędzy nim a Piaskowcem dochodzi do zwarcia.... następuje dość długa szamotanina, w której nikt nie uzyskuje przewagi i poczciwy Lech Grudziński zmuszony jest ich rozdzielić... kolejne zwarcie.... kolejna szamotanina i znowu bez rezultatu.... znów dochodzi do zwarcia i tym razem przewagę uzyskuje Kraven, któremu udaje się wykonać Sandmanowi Atomic Drop!  

 

Władimir Sharanovitz – Znów jesteśmy świadkami tej epickiej rywalizacji między Sandmanem a Kravenem.

 

Jan Kowalski – Skąd o niej wiesz?

 

Władimir Sharanovitz (wyciągając książkę) Moja nieodłączna „Historia EWF”, wydana w lutym 2003 roku...

 

Jan Kowalski – Tak...tak... już się chwaliłeś tą swoją książeczką.

 

Kraven poprawia z Elbow Dropa.... pin.....1.....kick out! Rosjanin zaczyna przeklinać, jednak jego nerwy ostudza Tanatos, który powala go Clotheslinem, a następnie poprawia Leg Dropem. Pin.....1.......2......przerywa Sandman. Dochodzi do zwarcia i Pan Ciemności chwyta Sandmana w pozycję do Gorilla Press Slamu i wykonują tą akcję, jednocześnie wyrzucając go poza ring!! (EWF! EWF! EWF!) Były EWF World Champion natychmiast przechodzi nad linami i dołącza do powoli podnoszącego się Piaskowca. Chwyta go za kark i rzuca nim o barierki oddzielające ring od publiczności.... następnie znów go podnosi i próbuje uderzyć jego twarzą o barierki oddzielające ring od publiczności, jednak Rzeźnik spod Konstantynopola uderza go łokciem w brzuch, by następnie dobić przeciwnika Neckbreakerem. Tanatos leży.... Sandman wdrapuje się na wyżej wymienione barierki i na dokłada Tanatosowi z Elbow Dropa. Sandman wśród ogromnego cheeru irańskiej publiczności zaczyna świętować. Ta chwila nieuwagi kosztuje go jednak sporo, bowiem na ringu do siebie doszedł Łowca, który momentalnie wdrapał się na narożnik i skoczył na cieszącego się rywala z Crossbody! (EWF! EWF! EWF!) Cała trójka wrestlerów leży poza ringiem. Pierwszy do siebie dochodzi Kraven, który najmniej ucierpiał w przeciągu ostatnich kilkudziesięciu sekund. Rosjanin chwyta Sandmana „za szmaty” i przerzuca go nad barierkami oddzielającymi ring od publiczności.

 

Jan Kowalski – Walka przenosi się w okolice irańskich kibiców.

 

Władimir Sharanovitz – To się nazywa kontakt widza ze swoim bohaterem.

 

Jan Kowalski – Serio?

 

Władimir Sharanovitz – No jest tu kilku szybkich mężczyzn, którzy będą chcieli straszyć Kravena.

 

Hunter zaczyna demolować Kosiarza spod Konstantynopola wśród rozentuzjazmowanej irańskiej publiczności. Funkcjonariusze GRU ledwo powstrzymują ich przed pomocą swemu idolowi Sandmanowi [aktualny EWF World Champion zostałby najprawdopodobniej rozszarpany], Tanatos pozostaje zaś w okolicach ringu. Sandman próbuje walczyć... dochodzi do zwarcia..... Kraven uzyskuje przewagę i chwyta Sandmana w pozycję do Piledrivera.... jednak w tym momencie jakiś obywatel Iranu trafia go butelką prosto w łeb! (EWF! EWF! EWF! EWF! + Allah akbar! Allah akbar! Allah akbar!)

 

Władimir Sharanovitz – Ach to nie-sportowe zachowanie kibiców... głupie! Głupie! Dlaczego psują nam to epickie widzowsko, które przejdzie do historii światowego wrestlingu? Dlaczego nie są wstanie uszanować, że w tej chwili jest ktoś lepszy od ich idola.  

 

Jan Kowalski – To ten wpływ tych 7 % polskich kibiców.

 

Władimir Sharanovitz – Pewnie tak... tylko niech nie zrobią takiej jatki jak dzisiaj we Wrocławiu. Niestety spada nam poziom tych widowisk... spada.... Kraven przecież pokazał na czym polega nowoczesny kapitalizm sportowy...

 

Sandman nie wie za bardzo co się przed chwilą wydarzyło, jednak fakt iż Kraven jest nieprzytomny bardzo go cieszy. Jego radość psuje jednak Tanatos, który doszedł już do siebie i dotarł w okolice w której walczyli aktualny EWF World Champion i dożywotni PCW Polish Champion... Pan Ciemności chwyta kosiarza za gardło i próbuje wykonać Chokeslama, jednak Sandman kopie go krocze i uderza Single Arm DDT. Następnie poprawia z Elbow Dropa... Następnie poprawia Leg Dropem.... Tanatos powoli wstaje.... a Sandman powala go Clotheslinem spod Konstantynopola!!! (giga cheer + Allah akbar! Allah akbar! Allah akbar! + Sandman! Sandman! Sandman! + EWF! EWF! EWF! EWF!) Sandman szaleje, kibice irańscy szaleją. Sandman triumfuje.... chce pinować.... jednak Grudziński pokazuje mu, że tego dokonać można tylko na ringu. Rzeźnik spod Konstantynopola wścieka się.... i obrywa Low Blowa od Tanatosa właśnie przez tą chwilę nieuwagi... Pan Ciemności nie próżnuje... zaczyna okopywać rywala.... podnosi go i kieruje się w nim w jakąś bliżej nieokreśloną stronę. Roztrzaskany Kraven zostaje na miejscu w otoczeniu Funkcjonariuszy GRU, bowiem kibice irańscy tylko marzą o rozszarpaniu go. Tanatos i Sandman pojawiają się na zapleczu....

 

Władimir Sharanovitz – Problemy Tanatosa uzewnętrzniają się w tatuażach, przedziwnych i wystrzyżonych fryzurach.

 

Jan Kowalski – Na pewno mówimy tu o poczciwym Pinky’m?

 

Władimir Sharanovitz – Nikt na świecie nie będzie przecież pracował za trzy tysiące złotych. 

 

Tanatos rzuca Sandmana na jakąś ścianę... rozpędza się i próbuje powalić go Clotheslinem.... Kosiarz jednak pada ze zmęczenia i Pan Ciemności uderza w ścianę, która roztrzaskuje się i Pinky wpada do jakiegoś bliżej nieokreślonego pomieszczenia. Sandman powoli wstaje.... jednak w tym momencie zostaje powalony przez wychodzącego z pomieszczenia Tanatosa... Pan Ciemności chwyta jakieś krzesło i zaczyna trzaskać nim leżącego na posadzce Sandmana.... Grudziński nie reaguje, bowiem został na arenie przy nieprzytomnym Kravenie. Tanatos z prawdziwą furią zaczyna demolować wiekowego wrestlera!! (EWF! EWF! EWF! EWF!) W końcu przerywa.... podnosi Sandmana w pozycję do Tombstone’a.... jednak Kosiarz spod Konstantynopola wyślizguje się mu, spada za jego plecami i uderza Russian Leg Sweap. Sandman podnosi Tanatosa i wrzuca go na jakąś stertę beczek. Następnie wyciąga go stamtąd... odrywa od ściany jakąś rurę i trzaska Pana Ciemności prosto w łepek! (EWF! EWF! EWF! + Allah akbar! Allah akbar!)

 

Władimir Sharanovitz – Sandman krąży jak elektron koło jądra Tanatosa.

 

Jan Kowalski – Najświętsza Panienko z Gwadelupy.... ty mnie rozbierasz bardziej niż Bryndza.

 

Władimir Sharanovitz (przeglądając swoją książkę) Bryndza.... Bryndza.... jeden z dwójki sędziowskiej (w pewnym okresie działalności nawet trójki bowiem istniał tajemniczy Dark Sędzia – przyp. autora)... przez około 3 miesiące komentator Wrestlepaloozy. Wrócił do sędziowania, gdy został pokonany przez Tony’ego Hogańskiego. Obecnie rozwija się w swoim zawodzie, jest także postrachem dla wrestlerów Konstantynopol Division.

 

Jan Kowalski – Konstantynopol Division to już chyba nie ma.

 

Władimir Sharanovitz – Nazwa zwyczajowa pozostała.

 

Sandman podnosi Tanatosa.... i trzaskając jego głową o ścianę kieruje się w stronę wejścia na arenę. Po kilku w miarę krótkich chwilach obaj wrestlerzy trafiają w okolice FeliXtronu. W międzyczasie wśród rozentuzjazmowanego tłumu irańskich kibiców zaczyna dochodzi do siebie Kraven. Sandman rzuca Tanatosem o różnego typu stalową konstrukcję FeliXtronu... próbuje oderwać logo EWF... jednak udaje mu się wyciągnąć stamtąd tylko literkę „F”. Tanatos wstaje i otrzymuje strzała wyżej wymienionym eFem! (EWF! EWF! EWF! + Allah akbar! Allah akbar!) Kosiarz spod Konstantynopola zwany też mordercą setek Bizantyjczyków podnosi Pana Ciemności.... bierze zamach swoją oderwaną od konstrukcji FeliXtronu bronią.... jednak Tanatos uchylił się....

 

Władimir Sharanovitz – Jęk zawodu na trybunach, zupełnie jakby torreador nie trafił w byka...  

 

Pan Ciemności natychmiast kopnął Sandmana w brzuch i wykonał mu Evenflow DDT. Tanatos próbuje zepchnąć Sandmana z rampy, jednak ten się nie daje i częstuje rywala Low Blowem. Kosiarz spod Konstantynopola wstaje... chwyta Pinky’ego za włosy i trzaskając jego głową o barierki oddzielające ring od publiczności kieruje się w stronę ringu. Tymczasem wśród irańskich fanów powoli budzi się Kraven... Sandman dociera z Tanatosem w okolice ringu. Próbuje wrzucić go prosto w metalowe schodki, jednak Pan Ciemności jakoś tam przechwytuje i to w ostatecznym rozrachunku wiekowy wrestler roztrzaskuje się na nich. W międzyczasie Kraven doszedł do siebie i w asyście Grudzińskiego znalazł się w okolicach stanowiska komentatorskiego. Tanatos wrzuca Sandmana na ring.... dochodzi do brawlu.... Pan Ciemności wrzuca rywala prosto w narożnik, rozpędza się i próbuje Splasha, jednak Sandman odsuwa się i Tanatos uderza w słupek narożnika!

 

Władimir Sharanovitz – To jest bardzo pechowy wrestler ten Mózg.

 

Jan Kowalski – On jest akurat Pinky... Mózgiem od początku roku był John Hangman.

 

Władimir Sharanovitz – Ten sam, który w dramatyczny sposób został poturbowany na ostatniej gali?

 

Jan Kowalski – Ten sam.

 

Władimir Sharanovitz – Co się z nim stało?

 

Jan Kowalski – Oddalił się w bliżej nieokreślonym kierunku. Pewnie jest teraz żebrakiem w Pekinie.

 

Kraven wpada na ring i zaczyna okładać Sandmana... odbija go o liny i powala Clotheslinem. Kosiarz wstaje, ale obrywa kolejnego Clothesline’a, a następnie zostaje dobity Elbow Dropem... pin.....1......2.....kick out! Kraven the Hunter nie próżnuje… szybko wdrapuje się na narożnik i skacze na Sandmana z Diving Headbutt!! Pin......1..........2..........przerywa Tanatos!! Rosjanin atakuje Pana Ciemności... dochodzi do zwarcia w wyniku, którego Tanatos chwyta Łowcę za gardło z zamiarem wykonania Chokeslama... ten jednak kopie go w brzuch i chwyta w pozycję do Powerbomba.... tym sposobem wyrzuca Tanatosa Soviet-Bombem [Running Powerbomb] poza ring!! (EWF! EWF! EWF! EWF!) Tanatos leży roztrzaskany w okolicach stanowiska komentatorskiego. W międzyczasie Kraven nie próżnuje... odbija się o liny i uderza na Sandmanie Elbow Drop... Podnosi go.... jednak Piaskowiec kopie go w brzuch i wykonuje DDT... Łowca wstaje, Sandman odbija go o liny i już ma zamiar powalić go morderczym Clotheslinem spod Konstantynopola, jednak Hunter odskakuje.... i obrywa Grudziński!!!

 

Władimir Sharanovitz – Niesamowita sytuacja! Kravenowi udało się uniknąć tej śmiercionośnej akcji! Niesamowite! Niesamowite!

 

Jan Kowalski – Gdyby osławiony Clothesline spod Konstantynopola trafił w Kravena to w tej chwili mielibyśmy już nowego EWF World Champa.

 

Władimir Sharanovitz – Zupełnie niesamowita sytuacja....

 

Jan Kowalski – A tak oberwał Lechu.... ciężki jest zawód arbitra.

 

W tym momencie na arenie unosi się ogromny cheer. Z trybun wyskakuje Szakal z czarnym krzesłem w ręku. Dostrzega podnoszącego się Tanatosa i trzaska go krzesłem prosto w twarz! Ten jednak jakimś cudem utrzymuje równowagę i nie upada... w tym momencie na jego twarz spada jeszcze jeden chair-shot! Pan Ciemności upada na posadzkę.... Szakal zaczyna okładać go serią potężnych chair-shotów.... realizator pokazuje nam, że w tej okolicy posadzka zaczyna przybierać czerwonego zabarwienia od krwi byłego EWF World Champa. Szakal zadowolony z siebie wymierza mu jeszcze około 8 chair-shotów po czym wśród ogromnego cheeru irańskich kibiców, których oszukał na jednym z House Show’ów opuszcza arenę, tą samą drogą którą tu przybył!! (EWF! EWF! EWF! EWF! EWF! EWF! EWF!) 

 

Jan Kowalski – Jakby to powiedział Tony: „Mistrz przybył! Mistrz jest wielki! Szakal akbar!”

 

Władimir Sharanovitz – Muszę ci coś powiedzieć dobry człowieku.

 

Jan Kowalski – Słucham.

 

Władimir Sharanovitz – Dlaczego krzesło Szakala jest czarne?

 

Jan Kowalski – Nie mam pojęcia.

 

Władimir Sharanovitz – Bo nie ma łysej farby, którą można by je pomalować.

 

Tanatos leży zupełnie zdemolowany w okolicach stanowiska komentatorskiego i zupełnie się nie rusza. Tymczasem na ringu trwa ostra walka pomiędzy Sandmanem a Kravenem. Dochodzi do zwarcia.... w jego wyniku Sandman wykonuje Right into the Sand [Rockbottom]!! (Allah akbar! Allah akbar! Allah akbar!) Pin................................................. Grudziński leży jednak zdemolowany po bliskim spotkaniu z Clotheslinem spod Konstantynopola. Sandman niecierpliwi się.... wstaje.... zaczyna kopać sędziego Lecha i tym sposobem ten się budzi. Sandman wraca do Kravena..... pin..............1.................2......................shoulder up! Sandman nie może uwierzyć.... bluzga na Grudzińskiego i w ogóle jest nieszczęśliwy. W tym momencie na arenie unosi się duży heel heat, bowiem spod FeliXtronu wyszedł Game! Dziecko Komercji wolnym krokiem dotarło w okolice ringu i zajęło miejsce Hogańskiego przy stanowisku komentatorskiego.

 

Władimir Sharanovitz – Witamy! Witamy wielkiego wodza!

 

Game (zakładając słuchawki) Zamknij się.

 

Jan Kowalski – Znowu masz zamiar dokonać jakiegoś komercyjnego przekrętu i doprowadzić do zwycięstwa Kravena?

 

Game – Muszę bronić moich interesów.

 

Na ringu trwa walka.... inicjatywę od kilku minut posiada Sandman.... wrzuca Rosjanina w narożnik... zaczyna go okopywać.... zasypuje go serią różnego typu punchy, ciosów, kopniaków, chopsów. Rozpędza się i dobija Splashem.... pin.......1......2....kick out! Sandman znów nie może uwierzyć... podnosi Rosjanina i chwyta go w pozycję do Rockbottom (cheer).... jednak Kraven uderza go łokciem w twarz i wydostaje się z uchwytu.... Sandman próbuje wstać, jednak Kraven wymierza mu kopniaka prosto w twarz. Pin.....1........2......kick out! Kraven kłóci się z Grudzińskim, jest niezadowolony z niesprawiedliwej jego zdaniem decyzji. Próbuje przekonać poczciwego sędziego Lecha do swych racji. Jednak z tej nieuwagi korzysta Sandman... zachodzi Rosjanina od tyłu i chwyta go w pozycję do German Suplex.... wykonuje mu jeden taki cios..... wstaje.... znów German Suplex…. wrestlerzy znów wstają.... Sandman próbuje kolejnego German Suplexa.... jednak Łowca wyrywa się mu, odwraca się i uderza Stunner!! Pin..........1........2...........kick out! Kraven nie może uwierzyć.

 

Game – Co za głupi sędzia! Kowalski... gadaj natychmiast kto to sędziuje.

 

Jan Kowalski – Jak to kto? Grudziński.

 

Game – Jeszcze jeden taki numer i go zwolnię.

 

Tymczasem poza ringiem zaczyna dochodzić do siebie Tanatos i podczas gdy na ringu trwa kolejny brawl i wymiana ciosów między Sandmanem a Kravenem Pan Ciemności chwiejąc się i opierając się o zewnętrzną stronę słupka narożnika wstaje. Za bardzo nie wie co się wydarzyło.... Tymczasem na ringu Kraven powalił Sandmana Clotheslinem.... Rosjanin był już tak zmęczony, że oparł się o narożnik... Sandman leży na macie i także odpoczywa... Tymczasem na ring wpada Tanatos.... puka Kravena w ramię... ten odwraca się, a Tanatos wykonuje mu Tombstone Piledriver!!!! Pin.............1....................2.....................przerywa Sandman!!!! Tanatos nie może uwierzyć.... wrzeszczy na sędziego, nie wie co się dzieje... Wstaje.... a wtedy Sandman wykonuje mu Right into the Sand [Rockbottom]!!!! Pin..........1....................2....................3!!! Irańska publiczność szaleje, Game poza ringiem chwyta się za głowę.... Grudziński podaje Sandmanowi pas, a Angelika Kucharska chce ogłosić werdykt.... (Zwycięzcą i......)

 

Game (który wziął mikrofon i opuścił stanowisko komentatorskie) Stop! Stop! Stop!

 

Jan Kowalski – Co jest grane? Sandman mistrzem! Czego chce ten komercyjny idiota?

 

Sandman jest zdziwiony... nie wie co się dzieje...

 

Game – Widzisz Sandman.... wygrałeś... gratuluje... ale tak się składa, że wprowadziłem nową zasadę w walkach, w których bierze udział więcej ludków niż 2 osoby. Otóż..  „Aby zostać mistrzem należy odliczyć aktualnego mistrza, w przeciwnym razie pas nie zostaje zdobyty”... z tego co widzę odliczyłeś Tanatosa... wygrałeś walkę... gratuluje.... ale mistrzem nadal jest Kraven.... Grudziński... bądź tak miły i zabierz mu pas (Grudziński wyrywa zaskoczonemu Sandmanowi World title i rzuca pas do Game’a) Kucharska ogłaszaj wynik walki... tylko szybko....

 

Sandman nadal nie może uwierzyć. (Zwycięzcą walki jest: Sandman, jednak EWF World Champem nadal pozostaje: Kraven the Hunter!) Dziecko Komercji zadowolone z siebie razem z World title na ramieniu opuszcza arenę przy głośnych odgłosach niezadowolenia ze strony publiczności. Tymczasem Sandman zaczyna demolować ring.... Podnosi nieprzytomnego Kravena.... zdejmuje turban ze swojej głowy i zakłada go Kravenowi a następnie wykonuje mu Right into the Turban [zmodyfikowana wersja w której Sandman zakłada rywalowi turban na głowę].... Irańscy kibice szaleją... niepocieszony Sandman opuszcza arenę zostawiając na ringu roztrzaskanych Kravena i Tanatosa.

 

Jan Kowalski – Co za oszustwo.... tak potraktować biednego Sandmana... żegnają państwa: nieobecny już Tony Hogański, Władimir Sharanovitz...

 

Władimir Sharanovitz – .... oraz Jan Kowalski.....

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 EWF Corporation™ 2003

 


Podobała ci się gala? Nie cierpisz je? Najlepiej będzie jak skomentujesz ją na FORUM.

Powrót na stronę główną