Powrót na stronę główną.

 

 

Dark match – Candyman wygrał „Krzyżacy Power Battle Royal” wyrzucając z ringu za jednym zamachem [Clotheslinem] Thundera i Morgiona. Po walce Krzyżacy zrzucili zbroję i zaatakowali Candymana, gdy ten wykonał Chokeslam Morgionowi, Thunder uciekł i schował się pod ringiem. Dopiero ochrona go stamtąd wyciągnęła....  

 

 

30.06.2002 – Kraków

 

(Jako, że EWE wreszcie powróciło do Polski krakowska hala wypełniona jest po same brzegi, a polska publiczność chociaż dobrze wie, że ich Federacja nazywa się teraz EWE i tak wrzeszczy coś w stylu: EWF! EWF! EWF! EWF! EWF! [na specjalnej wersji DVD tej gali, która zostanie wydana później zostanie to wyciszone]. Oprócz tego drodzy fani byli tak mili i zabrali ze sobą transparenty: Snake!”, „Snake! Snake!”, „Snake! Snake! Snake!”, „Snake! Snake! Snake! Snake!”, „Snake! Snake! Snake! Snake! Snake!” i tak dalej. Tylko bystre oko wśród transparentów i posterów Snake’a dostrzeże jakieś inne: „Martinez suxxx”, „Szakal – po co wróciłeś?”, „Gdzie są Gangsta? Game? Juice? Felix?”, “a gdzie są: Ghul i el Matador?”. Za stołem komentatorskim dostrzegamy dwie znane nam skądinąd twarze...)

 

Jan Kowalski – Na dzisiejszej Wrestlepaloozie witają państwa: Rigoberdo Valdesa [Jan Kowalski] oraz mój „jeszcze” współkomentator..

 

Antoni Bryndza – Serghio Placente!!!! [Antoni Bryndza]

 

Jan Kowalski – Tak proszę państwa... bowiem jeszcze dziś komentatorem Wrestlepaloozy zostanie: Tony Hogański!!!

 

Antoni Bryndza – Mylisz się mój drogi przyjacielu. Bombomania i Snakemania zmiażdżą dziś Szakala i tego wypierdka Hogańskiego.

 

Jan Kowalski – Eeee... Jasne....

 

Antoni Bryndza – Tak... tak... musisz docenić mą potęgę i potęgę Snake’a! Ale na tej gali wydarzy się także coś prawie tak samo ważnego jak moja walka.... mój drugi idol – Rottweiler zdobędzie dziś EWE World title!!!

 

Jan Kowalski – Jezusie nazarejski.... byli mistrzowie by się załamali.. a Felix by zawału dostał...

 

Antoni Bryndza – Kim jest Felix?

 

Jan Kowalski – Nie ważne....

 

 

 

Thalion vs Uga-Buga

 

 

 

Rozlega się  “Slow Chemical” – Finger Eleven (mały cheer) i na ring wbiega Uga-Buga.

Po chwili rozlega się ostra muzyka, "Warheart" – Children of Bodom i pod FeliXtronem zjawia się Thalion który kroczy powoli w stronę ringu.

 

Jan Kowalski - Jak widać Thalion góruje nad Bugą jeśli chodzi o warunki fizyczne, zobaczymy jak będzie w walce.

 

Antoni Bryndza - Uga to bombowy cruiser! Podobno jest synem karaibskiej legendy wrestlingu - Guga-Buga.

 

Jan Kowalski - Skąd ty bierzesz takie informacje?

 

Antoni Bryndza - O wszystkim przeczytasz w nowym "Bombowym Folderze Bryndzy".

 

Jan Kowalski - W czym???

 

Bryndza wyjmuje jakąś kolorową książeczkę i podaje ją Kowalskiemu. Tymczasem wrestlerzy stoją już na ringu, rozlega się Gong. Mimo rozpoczęcia walki oboje nadal patrzą się na siebie. Thalion zaczyna się śmiać ze wzrostu swojego przeciwnika. Zdenerwowany Buga niespodziewanie rozpoczyna walkę wysokim standing dropkickiem i trafia Thaliona w tors, lecz ten spokojnie przyjmuje cios i zaczyna śmiać się jeszcze głośniej pokazując na swoją koszulkę - "Stay heavy". Uga zdenerwowany odbija się od lin, Thalion próbuje powalić go clotheslinem ale cruiser prześlizguje się pod jego ręką i atakuje znów standing dropkickiem w plecy!! Heavy pada na liny, a Uga znów rozpędza się i wykonuje dropkick to the knee. Thalion łapie się za kolano.

 

Jan Kowalski (czyta z folderu) - To stara karaibska szkoła dropkicku, doskonalona od wielu lat przez tamtejszych wrestlerów.

 

Uga próbuje wykonać kicka na schylonym Thalionie ale ten reaguje szybko łapiąc nogę Ugi-Bugi i popychając go na mate. Uga upada, a Heavy kulejąc przez chwilkę zaczyna okopywać swojego przeciwnika. Po chwili tłuczenia Thalion podnosi Bugę za głowę i ustawia go do powerbomba, ten próbuje się wydostać ale po chwili leży już na macie zwijając się z bólu. Thalion podnosi ręce do góry w geście zwycięstwa co spotyka się z neutralną reakcją publiczności. Uga-Buga powoli wstaje, a Thalion pokazuje że czas na Chokeslam! Uga wstaje, a Heavy dotrzymuje swojej obietnicy - chokeslam! Thalionowi wyraźnie spodobał się ten styl walki i znów czeka na to by Uga-Buga wstał, jednak ten długo zwija się na macie. Zniecierpliwiony Thailon sam pomaga wstać swojemu przeciwnikowi ale ten ostatkiem sił wykonuje low blow. Heavy łapie się za krocze, a Buga odpoczywa klęcząc na ringu. Wreszcie wstaje i atakuje znow dropkick to the knee w to samo kolano co przedtem, Thailon upada na jedno kolano co wykorzystuje Buga powalając go clotheslinem. Buga wykonuje standing moonsault!! (publika cheeruje) PIN.. 1 ... 2... 2,5... kick out! Zdenerwowany Buga wykonuje kilka szybkich elbowdropow poczym wchodzi na narożnik. Uga Buga wykonuje Shooting Star Press!! ale Thalion odsuwa się w ostatnim momencie!! Obydwaj wrestlerzy leża na macie. Sędzia zaczyna liczyć.. 1... 2... 3... 4... 5...

 

Jan Kowalski (czyta z wielkim zainteresowaniem) - Słomiane gacie Uga-Bugi to tak naprawdę: wykonane ręcznie arcydzieło z rzadko spotykanej odmiany gwatemalskiego bambusa.

 

6... 7... pierwszy zbiera się z maty Thalion, drugi jest Uga-Buga który łapie swojego przeciwnika za rękę i próbuje skierować w stronę narożnika lecz Thalion robi reversal i to Uga trafia z impetem w narożnik. Heavy zaczyna wdrapywać się na narożnik jednak robi to tak powoli, że Uga-Buga ma czas wstać i rozpocząć brawl z Thalionem na narożniku. Heavy wygrywa to spięcie i ustawia Bugę do Bloodline (Powerbomb z narożnika). Buga jednak łapie się mocno lin i nie daje się podnieść! a po chwili podnosi głowę i zrzuca Thaliona z narożnika!!! Buga szybko wchodzi na szczyt i jeszcze raz wykonuje Shooting Star Press!! PIN! 1.. 2.. 3.. !! (Zwycięzcą jest: Uga-Buga!)

 

Jan Kowalski – Uga-Buga zwyciężył!

 

Antoni Bryndza – Mówiłem ci... stara szkoła karaibskiego wrestlingu robi swoje. Uga będzie wielką gwiazdą EWE w przyszłości!

 

 

(Widzimy korytarz przez który idzie Hangman [mega cheer])

 

John Hangman - Vampirro! Gdzie jesteś je***a k***o Vampirrrroooo! Zapłacisz za wszystko psie! Zniszczę cię! Słyszysz mnie?! Vampirro ty PeCeWuowska gnido? Gdzie jesteś?!

 

Hangman dochodzi wreszcie do szatni Vampirra i wpada tam z wielkim hukiem rozwalając drzwi. Johny rozgląda się za swoim przeciwnikiem lecz zauważa logo PCW, a poniżej wielki, czerwony napis na ścianie: "Szukasz kogoś Johny?". Hangman w zdenerwowaniu zaczyna demolować szatnię Vampa, a nas kamera przenosi do kotłowni gdzie wśród smrodów i pary siedzi ubrany w koszulkę "PCW means Hardcore", Vampirro. Vamp śmieje się z Hangmana, poczym znika w ciemnościach kotłowni)

 

 

Antoni Bryndza – Vampirro to stary kominiarz! Pani Martinez powinna go nająć jako woźnego, dozorcę albo...  albo... palacza piecowego!

 

Jan Kowalski – ..... (wyjmuje tabliczkę „Tony powróci! Już dziś!”)

 

 

 

Dark Avenger vs Claw

 

 

 

Slipknot- Left Behind... Nadchodzi The Claw..

Po chwili słychać Theme Avengera.. Zamaskowany Dark Avenger kieruje się w stronę ringu..

 

Zwarcie... Silniejszy Claw, whip o liny i Clothesline..1..kick out! Claw podnosi Avengera i kopie go w brzuch.. Claw odbija się od lin i wykonuje Swinging Neckbreaker.. Kolejny cover..1...2 wykop! Claw rozpoczyna wykonywanie Pedigree!... Podwija jedną rękę.. Avenger jednak zaczyna kontrować, Claw odbija się od lin, kopie Avengera w podbrzusze i wykonuje DDT.. Claw taunt'uje, publiczność generuje lekki cheer..

 

Antoni Bryndza - Mściciel w tarapatach!!!!!

 

Jan Kowalski - Ja też.. Kiedy wreszcie Tony z powrotem zostanie komentatorem??

 

Claw wykonuje Vertical Suplex, pin…1…2…kick out! Claw podnosi Mściciela, ten kopie go w brzuch i wykonuje Bulldog!.. Avenger z German Suplex... Po chwili z kolejnym.. Trzeci German Suplex w wykonaniu Avengera! 1......2 Claw wykopuje. Avenger wchodzi na narożnik i przygotowuje się do swojego finishera.. Claw jednak zaczyna wstawać.. Avenger wraca na matę.. i otrzymuje Super Kick ze strony Tag Champa!..  Claw podnosi Avengera, podwija jedną rękę.. kontra Mściciela w postaci Back Body Drop.. Avenger na czworakach, Claw próbuje wstać trzymając się za obolałe plecy..

 

Antoni Bryndza - Obaj wrestlerzy odczuwają trudy tego meczu!!! Najprawdopodobniej to przez tą cholerną pogodę.

 

Avenger z Body Slamem.. Dark Avenger odbija się od lin i wykonuje Leg Dropa.. 1...2...kick out. Avenger kłóci się z sędzią.. Kopie chwilę leżącego Clawa po czym przygotowuje się do Belly To Belly Suplex.. Claw jednak kontruję tę akcję i sam wykonuje Belly To Belly!.. Obaj wrestlerzy leżą... Sędzia wylicza... Przy 5 wstaje Claw i podnosi zamaskowanego przeciwnika.. Whip o liny i Powerslam..1....2..Mściciel wykopuje.. Claw wkłada głowę Avengera między nogi, Powerbomb, pin....1...2...3!!!!!!!! (zwycięzcą został: The Claw)

 

Jan Kowalski - Avenger dość nie spodziewanie nie umiał odratować się od porażki po tej akcji.

 

Antoni Bryndza - Mściciel będzie miał chociaż kogo pomścić- Siebie!!!

 

Jan Kowalski - Zabawne.

 

 

(Widzimy Tony’ego Hogańskiego trenującego w swojej szatni przed najważniejszą walką życia. W pewnym momencie do pomieszczenia wchodzi Snake w czerwono-czarnej koszulce „Snakemania is running wild”! [giga cheer + Snake! Snake! Snake! Snake! Snake! Snake! Snake! Snake!])

 

Tony Hogański – Czego tu Marvel? Nie wiem jak ci się udało doprowadzić do tego, że ta publiczność cię uwielbia... ale mnie nie zwiedziesz.... mnie nie można oszukać... dla mnie będziesz tym samym skorumpowanym Marvelem...

 

Snake – Eeee? Przyszedłem z pewną propozycją.

 

Tony Hogański – Nie ma mowy na żadne propozycje. Ja po prostu z tobą nie rozmawiam.

 

Snake – Słuchaj... radzę ci po dobroci... nie pokazuj się na tym ringu... Bryndza jest w najwyższej formie... tylko ośmieszysz siebie... a ten Szakal... to on nie ma po prostu szans w walce ze mną....

 

Tony Hogański – Słuchaj ty imitacjo jelenia. Dzisiaj ja i mistrz Szakal rozniesiemy ciebie i tą lamerską zebrę Bryndzola...  wynoś się z mojej szatni.... Marvel....

 

Snake [chwytając Tony’ego za gardło] Nidy więcej.... tak do mnie nie mów....

 

(Snake puszcza Tostera i opuszcza jego szatnię)

 

 

Antoni Bryndza – Snake! Snake! Snake! Snake! Snake!

 

Jan Kowalski – Tony! Tony!

 

 

(Realizator przenosi nas w inne miejsce hali. Widzimy główną nawę budynku... dostrzegamy także Vampirra, który podchodzi z jakąś kartką do tablicy ogłoszeń i przyczepia ją tam. Po chwili z jakiegoś pomieszczenia wychodzi Shagrath, który podchodzi do tablicy)

 

Shagrath – Co my tu dziś mamy? Jakieś kible... sztuczne nogi Martinez... Ooo! Tu jest coś ciekawego... Obywatelu! Rebeliantz potrzebuje Cię do szlachetnej walki o dobre imię PCW! Zgłoszenia u pana Vampirra w pokoju numer 8. Wymagania: znajomość języka: angielskiego, hiszpańskiego, portugalskiego, norweskiego, niemieckiego oraz japońskiego... wymagana obsługa: ciągnika i pralki. Przydałaby się także umiejętność jazdy konnej No kurde diabeł! To ja! No ten opis normalnie jest o mnie! Ciekawe co to za prawosławna świnia ten Vampirro...

 

Vampirro (oparty o ścianę i ukryty w cieniu) To ja....

 

Shagrath – No, więc tak...

 

Jednakże zza zakrętu wybiega John Hangman z krzesłem i zaczyna okładać pana Vampirra... ten upada.... Hangman wymierza mu 5 celnych ciosów w głowę.

 

Shagrath – Ej! Włochaty śmieciu! Zostaw pana Vampirra!

 

(Hangman ignoruje Shagratha i opuszcza korytarz)

 

 

 

EWE FTW Championship:

Vampirro vs Super Crazy vs Bubba Ray vs Shagrath

 

 

 

Jan Kowalski - Podobno Vampirro nie pojawi się na tym pojedynku.

 

Antoni Bryndza - Pewnie boi się tego krwawego pojedynku!!!!

 

Jan Kowalski - Tak, z pewnością. Tymczasem dostaje informację że coś dzieje się w szatni Super Crazy'ego...

 

Przenosimy się do szatni Supera... Crazy leży na roztrzaskanym biurku, obok widać śmiejącego się Shagratha...

 

Antoni Bryndza - Walka o FTW Title już trwa!!

 

Do pomieszczenia wbiega Bubba.. Ray powala Shagratha.. Bubba składa stojące obok krzesło i zaczyna brutalnie okładać Shagi'ego.. Po serii czterech uderzeń Bubba pozuje do kamery pokazując iż pas będzie wkrótce jego.. Crazy zaczyna się ślamazarnie gramolić.. Bubba podchodzi do leżącego TV Champa i zaczyna go ciągnąć.. Przenosimy się już na korytarz hali, Bubba ciągnie Crazy'ego po ziemi.. Super zaczyna stawiać opór, Tag Champ otrzymuje parę chopsów.. Bubba rewanżuje się potężnym chopem, Crazy zsuwa się uderzając o ścianę na ziemię.. Bubba podnosi jedną ze skrzynek.. Ray zamierza się do uderzenia drewnianą skrzynią Wariata, ten jednak robi unik.. Crazy zaczyna uciekać wzdłuż korytzarza.. Bubba sapiąc idzie zaraz za nim.. Super Crazy z Super Kick.. Pojawia się Shagrath, wysoki wrestler trzyma ze sobą metalową rurę.. Shag próbuje uderzyć Cruisera, Crazy schyla się jednak i oblubieniec Szatana uderza w ścianę korytarza.. Crazy szybkim krokiem idzie przed siebie, zaraz za nim podąża Shagrath..

 

Jan Kowalski - Super Crazy wyraźnie walczy o przetrwanie.

 

Crazy podnosi stojącą obok miotłę.. Shagrath otrzymuje cios miotłą która oczywiście pod wpływem ciosu dzwięcznie się łamie.. Shagrath słania się na nogach.. Crazy podnosi stojący razem z miotłą kubeł z wodą i wylewa wodę na Shagratha.. (cheer) Pojawia się Bubba któy powala od tyłu zdezorientowanego Shagratha.. Bubba krzyczy coś w stronę Crazy'ego, ten kontynuuje marsz do przodu.. Widać że wrestlerzy znajdują się już niedaleko wyjścią spod FeliXtronu.. Crazy podnosi kubeł i stara się zaatakować nim idącego za nim Bubbę.. Bubba otrzymuje cios, utrzymując się jednak na nogach.. Bubba powala Crazy'ego Shoulder Block'iem.. Bubba Ray podnosi kosz i zaczyna wgniatać nim Crazy'ego w ziemię.. Super Crazy zwija się z bólu.. Nieoczekiwanie pojawia się Shagrath.. Shag łapie Bubbę za szyję.. Shagrath z trzymanym Bubbą wychodzą już spod FeliXtronu, publiczność lekko cheer'uje.. Shagrath staje na rampie z ofiarą...

 

Antoni Bryndza - Szykuje się nam zdumiewająca akcja!!!!!!!!!!

 

Shagrath przygotowuje się do Chokeslamu z rampy.. Wtedy jednak pojawia się Super Wariat, Crazy z Dropkickiem w plecy Shagratha który w efekcie spada z rampy rozbijając się na dole! Bubba wstaje i patrzy z góry na swojego niedoszłego oprawcę.. Shagrath leży bez życia na wgniecionej ochronce posadzki.. Crazy rozpoczyna brawl z Bubbą.. Wrestlerzy zaczynają schodzić z rampy, silniejszy Ray whip'uje TV Champa o barierki.. Bubba rzuca Superem o schodki.. Pojawia się wreszcie sędzia.. Tag Champion wrzuca Super Crazy'ego na ring.. Cover- 1....2.... Crazy podnosi łopatkę! Bubba mówi coś w stronę sędziego.. Bubba Ray wkłada głowę Crazy'ego między swoje nogi.. Bubba wykonuje Powerbomb, Super Crazy kontruje jednak w powietrzu z Bulldogiem!.. Crazy kulejąc wchodzi na narożnik... 360 Splash! 1......2.....wykop Bubby.. Crazy ociężale wstaje i podnosi Bubbę... i uderza na nim Crazy Slam [Angle Slam] ....pin.....1.......2......3 (Zwycięzcą i nowym FTW Champem jest: Super Crazy!)

 

Jan Kowalski – Super Crazy! Super Crazy jest pierwszym w historii FTTW Champem!

 

Antoni Bryndza – W sumie nie wiem czy to bombowo.

 

Jan Kowalski – To akurat tak....

 

Antoni Bryndza – Serio Ahmed?

 

 

(Widzimy obklejoną plakatami Kravena szatnie Clawa, nagle gaśnie w niej światło i słychać przeraźliwy głos który trzy razy wypowiada słowo "Candyman". Poczym słychać: "Przyszedłem po twoją duszę!". Światło się zapala i w szatni widzimy stojącego Candymana. Candyman rozgląda się lecz nie widzi nikogo)

 

Candyman (zdenerwowany) - Kurwa!

 

Nagle do szatni wpada Dark Avenger krzycząc...

 

Dark Avenger - Jeszcze z tobą nie skończyłem Claw! Jestem mścicielem z taką małą blaszką którą wtykam w mała niewidoczną kieszonkę na czole!

 

(Candyman odwraca się w stronę Avengera i zaczyna do niego iść...

 

Candyman - Candyman, Candyman, Candyman, przyszedł po twoją duszę Charlie!

 

(Avenger ucieka z szatni, za nim podąża Candyman. Realizator przenosi nas na ring)

 

 

Antoni Bryndza – Jak bombowo!

 

 

 

EWE World Championship:

Tanatos (c) vs Rottweiler

 

 

 

Darkness- Lacrimosa.. Nadchodzi wolnym krokiem Tanatos z pasem na ramieniu.. Tanatos wchodzi na narożnik i przy wielkim heel heacie unosi lśniący belt do góry..

“Here comes the PAIN" - Slayer.. Szczekając na ring wbiega Rottweiler..

 

Jan Kowalski – To będzie chyba najsłabsza walka o World title w historii EWE/F!

 

Antoni Bryndza – Co ty gadasz? Rottweilera walki są bardzo emocjonujące i pełne goryczy przed upadkiem w otchłań! Jego walki to wezwanie o lepsze jutro!

 

Jan Kowalski – OK.! Rozumiem twój zamysł Bryndzol.  

 

Tanatos schodzi z narożnika i podchodzi do Rotta.. Dwójka potężnych wrestlerów mierzy się wzrokiem.. Tanatos odkłada pas na matę.. Rottweiler atakuje Tanatosa! Rozpoczyna się brawl..(lekki cheer) Rott whipuje mistrza o liny i wykonuje Big Boot.. Rottweiler podnosi do góry porzucony parę minut wcześniej pas. Rott podnosi tytuł do góry w geście triumfu.. Wstający Tanatos widząc to dostaje ataku furii!.. World Champ powala Rottwailera z Running Lariatem.. Tanatos chwile kopie Rotta, po chwili podnosi pas i czule go obejmuje sycząc i wypowiadając jakieś słowa....

 

Jan Kowalski - Tanatos oszalał na punkcie World Title.

 

Antoni Bryndza - Zgłupiał!!!!!!

 

Rottweiler wstaje.. Rott zaczyna punchować obejmującego World Title Tanatosa, nie robi to jednak na Champie żadnego wrażenia.. Rott szczeka nie wiedząc "co jest grane.." Tanatos powala Rotta uderzeniem pasa.. Grudziński stara się odebrać Tanatosowi pas pokazując w stronę gongu i grożąc dyskwalifikacją.. Tanatos groźnie odwraca się w stronę sędziego.. Ten przerażony cofa się do tyłu.. Tanatos łapie Grudzińskiego za szyję, pokazuje trzymany w lewej ręce pas i zaczyna wypowiadać jakieś słowa..

 

Jan Kowalski - Pewnie znowu "Mój skarb, mój.."..

 

Tanatos jedną ręką Chokeslamuje Grudzińskiego... Rott wstaje i ponownie od tyłu stara się powalić Tanatosa... Ten po otrzymaniu paru ciosów odwraca się w stronę Rottweilera i również jego łapie za szyję!! Rott jednak kopie World Champa w krocze, wkłada głowę mistrza między swoje nogi i wykonuje Sitdown Powerbomb.. Rott podnosi Tanatosa i łapie go w Bear Hug.. Na twarzy Lorda Ciemności ukazują się oznaki bólu.. Tanatos zaczyna uderzać trzymającego go Rottweilera łokciem.. Rott decyduje się nie zmieniając pozycji na Belly To Belly Suplex.. Rott szczeka i rozpoczyna serię Knee Dropów.. Rottweiler podnosi Tanatosa i obrzydliwe się uśmiechając tym razem to on łapie przeciwnika za szyję.. Tanatos jednak kontruje i również prawą rękę kładzie na szyi przeciwnika.. Wrestlerzy chwilę się siłują, publika lekko cheeruje..

 

Antoni Bryndza - Ja mam nadzieje że wrestling pokaże iż jest nieprzewidywalny. Wszystko się może wydarzyć w tym sporcie, póki przeciwników jest dwóch a narożników cztery. Mam nadzieje że Fan Klub Esmeraldy Martinez nie ma wpływu na wynik tej walki. Ja jeśli mógłbym poprosić o cofnięcie tej akcji trochę do tyłu..... O tu!! Tu widać wyraźny błąd Rottweilera. Właściwe to nie błąd- lecz Wielbłąd!!!! (Janek Hardcore Tomaszewski style)

 

Jan Kowalski - Czuje się jak na Mistrzostwach Świata. Bryndza znasz się na wrestlingu tak samo jak Tomaszewski na piłce.. (Kowalski zaczyna machać tabliczką "Tony powróci! Już dziś")

 

W końcu to Rottweiler okazuje się silniejszy i to jemu udaje się wykonać Chokeslam.. Rott kuca nad Tanatosem i chce pinować.. Sędzia jednak w dalszym ciągu leży bez ruchu.. Rott szczeka ze złości.. Nr.1 Contender podnosi przeciwnika, Tanatos rozpoczyna kontratak i zaczyna punchować Rotta.. Tanatos whipuje Rotta o liny i powala przeciwnika Clotheslinem.. Tanatos szybko podnosi Rottweilera.. Jackhammer!! W dalszym ciągu sędzia nie jest w stanie liczyć.. Lord Ciemności pewnie wykonuje Tombstone Piledriver!!!.... Publiczność liczy... (1!.. 2!.. 3!) Tanatos wstaje i cuci Grudzińskiego.. Lord Ciemności ciągnie sędziego obok lężacego Rotta.. World Champ wykonuje kolejnego Tombstone'a.... Lech Grudziński wolno klepie...1.........2..........3! (zwycięzcą został: Tanatos)

 

Jan Kowalski - Wygląda na to ze Rottweiler chyba może skończyć sny o World Championship. Na razie ex-ochroniarzowi Esmeraldy pozostały sny.. po dwóch Tombstone'ach.

 

 

(Widzimy jeden z korytarzy krakowskiej hali. Przy automacie z Felkocola stoja EWE Tag Team Champions - Bubba Ray & Claw)

 

Bubba Ray - Znowu sie popsuło! Wszystko przez ta latino bitch Martinez! Przez nią EWE/F sie wali!

 

Bubba uderzył w automat z którego wypadła puszka z napisem P-C-W

 

Bubba Ray - I jeszcze PCW nam do automatów włazi. To jest pomysł na inwazje? Zaatakować automaty z Felcola? Ta suka powinna cos z tym zrobić...

 

W tym momencie korytarzem przechodzi Esmeralda Martinez

 

Claw - Oto suka.

 

Bubba Ray - Widze...

 

Pani Prezydent słysząc glosy zatrzymuje sie

 

Esmeralda Martinez - To wy Pokemony? Juz mówiłam, ze źle działacie mi na cerę. Poza tym stojąc obok automatu odstraszacie potencjalnych klientów! Jak EWE ma załatać olbrzymia dziurę budżetowa skoro wrestlerzy nie chce współpracować dla ogólnego dobra federacji. Obniżam wam pensje o 30,4 % i musicie wpłacić 0,67 walizki Marvela na konto Fundacji Pomocy EWE.

 

Bubba Ray - Grr....ehhh..... ghhhhhh.... dhhhhhh....

 

Esmeralda Martinez - Dobrze sie czujesz? Jak sie zwałeś wesoły grubasku? Bibi?

 

Bubba Ray - Ty szmato z Ugandy! Ten automat nie działa!!!!! A mi sie chce pić!! Pić!!!!

 

Esmeralda Martinez - Wpłacisz 40 % swojej pensji na konto Fundacji za popsucie automatu, a naprawę pokryjesz ze środków własnych. Dziękuje...

 

Martinez odwraca sie i kieruje sie w stronę wyjścia. Bubba ze złością uderza w automat z którego wypada puszka z napisem P-C-W. Bubba podnosi ja i rzuca w stronę Martinez...

 

Esmeralda Martinez - Bibi! Przesadziłeś! Za tydzień dopilnuje, żebyście stracili te swoje pasy!

 

Bubba Ray - Nie boimy sie nikogo!

 

Esmeralda Martinez - To super... Bowiem za tydzień zmierzycie sie w walce przeciwko Tanatosowi... a jego partnerem, a raczej partnerką... będę JA!!! (What? What? What?)

 

Esmeralda odchodzi uśmiechnięta

 

Claw - Stary... Rada na przyszłość: nie bądź taki nerwowy, bo możemy stracić robotę.

 

(Wracamy na ring)

 

 

Jan Kowalski - Co??? Esmeralda Martinez & Tanatos vs Bubba & Claw o EWE Tag Team titles???

 

 

(Widzimy parking EWE. Na jego środku stoi Rottweiler z metalowa rura i demoluje wszystkie samochody, słupy, drzwi itd.)

 

Rottweiler - Znicze!!!!! Rozwalę!!!!!

 

Outlaw kontynuuje niszczenie parkingu. W tym momencie na parking wjeżdża ciężarówka z napisem: "Wesoły Hycel". Z ciężarówki wychodzi dwóch gości, którzy zaganiają Rotta do klatki, która wyjęli z pojazdu.

 

Facet #1 - Azor do środka! Dalej! Dalej!

 

Facet #2 - Twoja właścicielka Esmeralda Martinez zgłosiła nam, ze zdziczałeś. Podejrzewa wściekliznę syberyjska. Do środka... Azor juz! Bo zastosujemy silniejsze środki perswazji!

 

Rottweiler - Wrrrr! Hau! Hau! Nigdzie nie idę zakute psiołapy! Pierdolcie sie! Hau! Hau! Nie boje sie waszej perswazji! Czymkolwiek ona jest! Wrrrr! Hau! Hau!

 

Facet numer 2 wyciąga z ciężarówki strzelbę i oddaje strzał w stronę Rotta... ten upada...

 

Facet #1 - Po kłopocie... ładujemy go do wozu... czas na tygodniowe badania...

 

Facet #2 - A ta Martinez mówiła, ze ten jej Azor jest łagodny.

 

(Wracamy na ring)

 

 

Antoni Bryndza (zdejmując słuchawki i wstając) Jednakże... bombowy czas już na mnie... muszę się przygotować do walki....

 

Rozlega się Kid Rock – „Legs” i Bryndza truchtem wybiega z areny.

 

Jan Kowalski – Mam nadzieję, że te słowa były ostatnimi jakie wypowiedziałeś jako komentator EWE/F

 

 

 

Special Guest Referee – Vampirro

John Hangman vs Tommy Pain

 

 

Zupełnie niespodziewanie rozlega się Two Live Crew – “Fuck Martinez” [giga heel heat] i spod FeliXtronu wychodzi Esmeralda Martinez, która siada obok Kowalskiego na stanowisku komentatorskim.

 

Esmeralda Martinez – Pozdrawiam wszystkich moich wiernych i oddanych fanów!

 

Rozlega się “Superstar” – Saliva i na ringu pojawia się ubrany w koszulkę sędziego Vampirro. (heel-heat) Vamp nie czeka na pojawienie się zawodników tylko wyjmuje mikrofon i zaczyna speech.

 

Vampirro (wdycha powietrze kręcąc głowa) - To samo powietrze, ten sam smród! (heel heat) A będzie jeszcze gorzej! Wychodź Hangman niech twój smród wypełni tą arenę... tą halę... to już i tak śmierdzące miasto! (heel heat)

 

Jan Kowalski - Co on robi? Przecież miał być tylko sędzią!

 

Rozpoczyna się Kazik - „Nie ma litości” i pod FeliXtronem zjawia się Johny Hangman z owiniętym o rękę łańcuchem! (cheer) Wisielec także wyjmuje mikrofon.

 

John Hangman - Widzę, że nic się nie nauczyłeś po ostatniej Paloozie i znów chcesz poczuć smak tego łańcucha! Powiedz tylko słowo, a... NIE BĘDZIE LITOŚCI dla SKURWYSYNÓW takich jak TY! (mega heel heat)

 

Vampirro chwilkę czeka aż publiczność się uspokoi i przystawia mikrofon do ust. (Trwa chwila napięcia. Ekran dzieli się na dwie części na jednej widzimy zbliżenie na Vampirro, a na drugiej Hangmana)

 

Vampirro (spokojnie) - Słowo!

 

Usłyszawszy to Hangman rzuca mikrofon i wpada na ring zaczynając ostry brawl z Vampirro. Hangman przeważa gdyż w brawlu używa swojego łańcucha, jednak Vampirro sprytnie ucieka przez liny.

 

Esmeralda Martinez – Trzeba coś zrobić z tymi pijanymi kogutami...

 

W tym momencie zaczyna grać "Roots, Bloody Roots" – Sepultura i na hale wchodzi Tommy Pain. (spory cheer)

 

Esmeralda Martinez – Ahhh... To ten śmieszny człowieczek...

 

Hangman sądząc że skończył już z Vampirro zaczyna się przygotowywać na przyjście Pain'a. Tommy wchodzi na ring i wita się z Wisielcem. Nagle na ring wpada znów Vampirro z najlepszym przyjacielem wrestlera! I wykonuje chair-shot w plecy Pain'a, poczym częstuje także Hangmana udeżając go dwa razy w głowę! Obaj wrestlerzy leżą, a Vampirro pokazuje by rozpocząć pojedynek. Gong. Wrestlerzy nadal leżą, a Vampirro ciesząc się zaczyna odliczać. 1... 2... 3... 4... Pain powoli zaczyna wstawać, zauważa to Vamp i zaczyna szybciej liczyć 5.6.7.8.9. Pain wstaje, a Hangman zaczyna się poruszać. Pain rusza na Vampirro, ale on pokazuje na swoją koszulkę sędziego i każe się oddalić pod groźbą dyskwalifikacji. Pain mówi jeszcze coś do sędziego, ale nagle z tyłu podchodzi Hangman i przewraca Paina w pozycje do pinu. PIN! 1... 2... kick out! Pain wstaje szybko i idzie z pretensjami do Wisielca, a ten pokazuje mu że był gong i mają walczyć. Pain zdenerwowany popycha Johnego, a ten odwzajemnia się tym samym. Zaczyna się brawl, który kończy się szybko gdy Pain whipuje o liny Hangmana. Pain próbuje wykonać Bulldog'a ale Hang kontruje back suplexem.

 

Jan Kowalski - Co za akcja, Hangman jest dziś w formie.

 

Esmeralda Martinez – Ta imitacja kraba nigdy jest w formie. Czasem ma tylko lepszy dzień.... jak wtedy w Bratysławie...

 

Wisielec dopada Paina i z braku łańcucha zakłada mu elbow submission. Na twarzy Tommiego pojawia się bul, po chwili jednak Hangman kończy akcje i wlecze Paina w kierunku lin. Gdy są już przy linach Hangman zaczyna dusić Paina korzystając z drugiej liny. Vampirro nie reaguje na nie przepisowe zagranie.

 

Jan Kowalski – Hangman jest dziś bardzo brutalny, ale dlaczego Vampirro nie reaguje?

 

Esmeralda Martinez – Mnie się pytasz?

 

Johny puszcza Paina, a ten bezsił opada na ring. Hangman podnosi go i chce wykonać german suplex, ale Pain kontruje elbowsmashami i sam po chwili wykonuje tą akcję. Teraz Pain jest w ofensywie. Pain pozwala wstać Wisielcowi tylko na chwilkę by powalić go potężnym clotheslinem. Poczym Tommy nie daje odpocząć Hangmanowi i wykonuje na nim Painbringer (Running Tombstone) !! Tommy cieszy się i pinuje. Jednak Vampirro akurat był zajęty wyzywaniem się z fanami i reaguje z dużym opóźnieniem na pin Paina. 1.... 2.... 2,5.. 2,89.. kick out!! Pain jest wściekły na Vampirro jednak ten pokazuje że to nie jeego wina.

 

Jan Kowalski - Widać że Vampirro nie chce aby ta walka zakończyła się wcześnie.

 

Korzystając z okazji Hangmana powoli wyturlał się z ringu i odpoczywa. Nagle zauważa to Vampirro i zaczyna szybko liczyć 1.2.3.4.5.6. Hangman wdrapuje się na ring (jest jeszcze za linami), podbiega do niego Pain lecz Hangman sprytnie wykonuje spear trzymając się lin. Hangman jest juz na ringu i podchodzi do Paina, próbuje go złapać ale ten atakuje low Blow ! Pain wstaje i wykonuje Rockbottom! Tommy pinuje i tym razem Vampirro okazuje się bardzo skory do liczenia. 1..2..2,99 !! Hangman robi kick out w ostatniej chwili ! Pain nie rezygnuje i próbuje wykonać northern lights suplex jednak Hangman kontruje DDT!! (EWF! EWF! EWF!)

 

Jan Kowalski – Może jednak Johny jest w formie?

 

Esmeralda Martinez – Mówiłam ci już... nazwiemy to syndrom bratysławski...

 

Hangman korzysta z dobrego obrotu sprawy i ustawia Paina do Pedigree (cheer) i... jest! Egzekucja !! Vampirro nie może uwierzyć że Hangmanowi idzie tak dobrze i schodzi z ringu, Hangman tego nie zauważa i przy dużym cheerze wchodzi na narożnik. Hangman przygotowuje się i... Diving Headbutt!! Obaj wrestlerzy leża na ringu, bardziej przytomny Hangman kładzie swoją rękę na Painie. PIN! Ale Vampirra nie ma na ringu (jest poza nim i szuka krzesła), więc publiczność liczy sama. 1...2...3... !! Na ring wpada znów Vampirro i czeka z krzesłem na wstającego Hangmana. Hangman wstaje i otrzymuje strzał krzesłem prosto w twarz! (heel heat) Niespodziewanie rozlega się iLL Nino - God Save Us...

 

Jan Kowalski – Co to?

 

Esmeralda Martinez – Nie mam pojęcia...

 

Spośród publiczności na ring wchodzi..... Juice!!! Vampirro nie wie jak zareagować... więc patrzy.... Juice wchodzi na narożnik i pokazuje w stronę publiczności jakieś dziwne gesty przemieszane z hiszpańskimi textami.... (cheer) Hangman zaczyna dawać znaki, że żyje... wtedy Juice wykonuje Redemption [Blockbuster] .... Vampirro wyraźnie zadowolony z takiego obrotu sprawy kładzie Paina na Hangmanie.... pin.......1........2..........3 (Zwycięzcą jest: Tommy Pain!) Juice wyraźnie zadowolony z siebie opuszcza ring

 

Jan Kowalski – Vampirro chyba była na rękę ta interwencja Soka...

 

Po paru minutach Tommy i Hangman dochodzą do siebie, lecz nie wiedzą co się stało. Z pomocą przychodzi im powtórka na FeliXtronie, gdzie obserwują chair-shot Vampirra, pojawienie się Juice’a i jego atak na Extreme Wrestlera oraz udział Vampirra w zwycięstwie Paina. Hangman jest wściekły, a Pain wzrusza ramionami pokazując że nie miał wpływu na przebieg końcówki i podaje rękę byłemu przeciwnikowi. Mimo swojej wściekłości Johny przyjmuje ten gest... Tommy Pain opuszcza, więc arenę... Hangman zostaje chwile na ringu.... a po chwili także rusza w stronę FeliXtronu....

 

Esmeralda Martinez – Teraz przyszła pora na podreperowanie budżetu EWE.

 

Jan Kowalski – Czyli zapraszamy na reklamy....

 

 

---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Czy skoczyłeś kiedyś "krzyżem" na 124 pineski?
Czy twoją skórę poharatał kiedyś drut kolczasty?
Czy spadłeś kiedyś z paru metrów na palący się stos stołów?
Nie? Dobrze. Żeby być "eXtreme" nie musisz tego robić.
Wystarczy, że kupisz "eXtreme" T- Shirt Johna Hangmana. Do nabycia tylko w
EWE ShopZone.

---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

 

 

Jan Kowalski – W czasie przerwy wydarzyło się parę interesujących rzeczy....

 

(Widzimy napis – „Wydarzyło się podczas przerwy”) Dostrzegamy Tommy’ego Paina wychodzącego wchodzącego na jakiś korytarz. Niespodziewanie drogę zastępuje mu... Snake! (cheer + Snake! Snake! Snake! Snake! Snake! Snake! Snake! Snake!) Snake wyciąga rękę w stronę Paina…

 

Snake – Gratuluję zwycięstwa....

 

Tommy Pain – Dzięki....

 

Pain ściska dłoń Snake’a... wtedy  na korytarz wchodzi wracający z areny John Hangman... Snake patrzy z furią na Hangmana i rzuca się na niego... Hangman i Snake zaczynają walczyć... Pain jednak próbuje ich rozdzielić....

 

Tommy Pain – Czekajcie!

 

Snake próbuje wykonać Anakondę... jednak Pain przeszkadza mu w tym...

 

Tommy Pain – Snake! Czekaj! Stój! On w swój własny sposób jest po naszej stronie....

 

(Snake nie jest zbytnio zadowolony z reakcji Paina, więc opuszcza pomieszczenie. Realizator przenosi nas w inne miejsce hali)

 

 

(Widzimy Gienka, obok którego stoi el Nino czyli Juice)

 

Armando Islas - Juicer , mamy pytanie od internautów : czemu delikatnie mówiąc kładziesz lachę na cały ten biznes ? Fani cię kochają , a ty ich olewasz: ciągle gdzieś wybywasz, raz jesteś, raz cie nie ma, twoje kontuzje to tylko pretekst , żeby pójść się nachlać ...

 

eL NinO - Co ty kurwa pleciesz szmaciarzu ?! Padło ci na mózg kompletnie już ? Holy crap, co za pytong niedokochany...  Say what ? Co ja na to : oleffka ? Niah , yer fuckin wrong jerkass. Juice DBA o fanów . Juice TROSZCZY się o to, żeby pod koniec każdego tygodnia trzęsło tą budą [ Juicer rozgląda sie po hali ] . Ogarniasz kopciuchu ?!? Trzęsienia ziemi wrócą za tydzień, więc wrzuć na luz , kaczuchu .

 

Armando Islas - Ehhh, no dobra (lekkie poirytowanie) Co sądzisz o przemianowaniu federacji na EWE ? Nie było cię  gdy to się stało .

 

eL NinO - Kolejne gówno, nie mam zamiaru mieszać się w takie pochrzaniony syf .... shit i tyle, prawdę mówiąc w dupie mam jak sie fed nazywa - ważne, żeby było komu w dupę naklepać a w tym całym EWE jest zajebisty urodzaj jeśli chodzi o ten stuff, czaisz czaczę ?

 

Armando Islas - Czaję ... Więc co teraz z tobą i z twoim tagiem D.O.W ?

 

eL NinO - Shut up 'n' jam !  Juice ma tylko jeden pierdolony message dla tych wszystkich bazyliszków z tego chujowego feda : drżyjcie ... Que ? El kontor ... ven venidos  ... [ nieszczęśnicy ] . I am Loco ... Only gOd cAn sAvE U wHeN GOLDEN BOY approacheZ  ! ... now say my name asshole ...

 

Armando Islas - No, Juice, Juice - Ikona Ryzykownego Wrestlingu, chyba, co nie ?

 

eL NinO - NIE DO KURWY NĘDZY !!! I am Loco ... Fantasista ... eL Maniakko ... Son of a ShotGun ... nOOb Sa1BoT ... King of the Damned ... to nie żadne flower power czy inne drechowe dichopolo skurwysynu ! NinO ... eL NinO jest pierdolonym alter-ego Juicer'a ... jarzysz teraz pieprzony pionku ?!? Now Who'z Ya Daddy Biiiitch ??!! (TM)

 

Armando Islas - Ryszard ... mój ojciec nazywa się Ryszard ...

 

eL NinO - [ niemal nie potrafi powstrzymać się od śmiechu ] ... weź ty już idź się umyj ...

 

(Juicey czym prędzej odchodzi , by zaraz za rogiem wybuchnąć śmiechem... realizator przenosi nas ponownie na ring...)

 

 

Jan Kowalski – Byliśmy, więc świadkami spotkania Hangmana, Snake’a i Paina oraz dramatycznego wywiadu z Panem Sokiem. W międzyczasie pani Esmeralda znalazła się na ringu, a dołączyła do niej Dagmara Zielińska, której jakiś czas nie widzieliśmy. Mam także w jej imieniu zdementować plotkę, że jest w ciąży... a potencjalnym tatusiem nie jest Rottweiler.

 

Publiczność widząc Esmeraldę i Dagmarę na ringu reagują sporym heel heatem.

 

Esmeralda Martinez - Spokój! No, wiec tak... John Hangman... mój przyjaciel ulubiony... ostatnio wpadłeś w konflikt z panem Vampirro. Tak sie składa, ze pan Vampirro jest bardzo oddanym wrestlerem Federacji. Psujesz wszystko Hangman... dlatego uprzejmie proszę byś ruszył ta twoja spleśniała dupę na ten oto ring! (heel heat) Wiem, że przed chwilą rozdeptała cię dziko biegnąca Snakemania (Snake! Snake! Snake! Snake! Snake! Snake! Snake!) Zamkniecie się wreszcie? (heel heat)

 

Rozlega sie Kazik - "Nie ma litości" i na rampie pojawia Extreme Wrestler, trochę poobijany po walce z Painem i po niedawnym ataku Snake’a. Przy sporym cheerze zjawia sie na ringu...

 

John Hangman - Czego chcesz ty pie*****a latynoska suko?!

 

Esmeralda Martinez - Uważaj na słowa Johny... Zapraszam na ring pana Vampirro! (heel heat)

 

Słychać Saliva - "Superstar", na FeliXtronie pojawiają sie czerwone litery P-C-W (heel heat) i po chwili na ringu jest juz Vampirro.

 

Esmeralda Martinez – Wiem, że wszyscy znają moje dobre serce. (heel heat) Zawsze przekładam dobro osobiste! (heel heat) Doskonale wiem, ze walczyliście ze sobą tydzień temu. Jednak walka ta była jednostronna, mało ciekawa... i tandetna... Podczas walki Pain vs Hangman zauważyłam tez, ze obaj bardzo sie kochacie, dlatego postanowiłam, ze spotkacie sie na ringu jeszcze raz! Na Wrestlepaloozie XXVIII! Czyli za jakiś miesiąc! Przez ten czas... nie będziecie mogli sie nawet dotknąć.. prychnąć na siebie... opluć... bowiem każda taka reakcja sprawi, ze zostajcie w trybie natychmiastowym zwolnieni z EWE! Co, więcej... do kontraktu pana Hangmana, który raczy za chwilę podpisać dodana jest mila informacja... nie może on uderzyć ani spowodować uszczerbku zdrowia panny Martinez... (heel heat) bowiem taka reakcja także skończy sie zwolnieniem. Na Wrestlepaloozie XXVIII... spotkacie sie i załatwicie wszystkie rachunki... wszystkie spory... bowiem będzie to EWE/F eXtreme match IV!!!! (giga cheer – prawie porównywalny z cheerem Snake’a, jednak trochę mu do niego brakuje) Aha... jeśli ktoś odmówi walki... także zostanie zwolniony... Aha jeszcze jedno... zwycięzca tej walki... otrzyma szanse walki o EWE World title! Vampirro... jeszcze jedna sprawa... widziałam jak jakiś czas temu miałeś miłe spotkanie z panem Shagrathem... no, więc... właśnie został on twoim tag partnerem i dokładnie za tydzień zmierzysz się wraz z nim w walce z Painem i Juicem (cheer) Wracając do wcześniejszej sprawy.... Petruello... podaj panom kontrakt...

 

Zielińska podaje długopis i kontrakt liderowi Rebeliantz... ten po chwili wahania podpisuje...

 

Esmeralda Martinez - Dobrze! Johny... teraz ty...

 

Vamp oddaje kontrakt i długopis Extreme Wrestlerowi... ten przygląda sie dokumentom... niespodziewanie uderza Vampirra z Clothesline! Ten pada... jednak szybko podnosi sie... odbija sie o liny... Hangman kopie go w krocze i wykonuje Egzekucje [Pedigree]... Martinez zaczyna wrzeszczeć... Jednak w miarę szybko rozumie groźna dla niej sytuacje i ucieka z ringu. Hangman podnosi kontrakt i składa na nim swój podpis! (cheer)

 

John Hangman – Buahaha… Nie mogłem się oprzeć, żeby jeszcze raz uderzyć tę jego krzywą mordę.... będę musiał pościć przez jakiś czas, ale Vampirro... obiecuje...ze ta walka, będzie dla Ciebie prawdziwym piekłem!

 

Rozlega sie Kazik - Nie ma litości i Hangman wśród ogromnego cheeru opuszcza ring [jednak to nie to samo co uwielbienie dla Snake'a] Martinez tymczasem wraca do stanowiska komentatorskiego.

 

Esmeralda Martinez – No.... sprawa Vampirra i Hangmana rozwiązana... ten atak kraba popsuł trochę majestatyczny obraz tego segmentu, ale jest bardzo dobrze...

 

 

 

Szakal & Tony Hogański vs Snake & Antoni Bryndza

 

 

 

Rozlega się Offspring – Self Esteem i spod FeliXtronu witany giga heel heatem wychodzi Szakal.

Słychać „American Made” i przy mieszanej reakcji publiczności na ringu zjawia się Tony Hogański!

Muzyka zmienia się w CKY – „Quite Bitter Beings” i na ring wśród niewyobrażalnie gigantycznego cheeru, rzucanych pod FeliXtron róż, kwiatów itd. na ringu zjawia się Snake! (Snake! Snake! Snake! Snake! Snake! Snake! Snake! Snake! Snake! Snake! Snake! Snake! Snake! Snake!)

Rozbrzmiewa Kid Rock – „Legs” i na ring w żółto-czerwonej koszulce „Bombomanii” przychodzi Antoni Bryndza™!

 

Jan Kowalski – Przed nami bardzo emocjonująca walka....

 

Esmeralda Martinez – Owszem... jednakże liczę, że Cesar Evora i Szakal zmiotą z ringu tego psiego zadka Snake’a i starego Bryndzola.

 

Jan Kowalski – Muszę przyznać, że popieram Panią Prezydent. Tony musi wrócić na stanowisko komentatora.

 

Lech Grudziński daje coś w stylu sygnału do rozpoczęcia walki... walkę zaczną Bryndza i Hogański...

 

Jan Kowalski – Tony! Tony!

 

Bryndza próbuje Clothesline, jednak ten uchyla się i wymierza mu cios w brzuch. Bombowy Pan chwyta się właśnie za tą pobitą część ciała. Tony odbija się o liny i uderza go z Dropkicka. Bryndza leży.... Hogański pokazuje, że będzie kończył... wchodzi na narożnik.... i skacze z Leg Dropem, jednak Bryndza odsuwa się i Tony uderza w matę. Pan Bombowy momentalnie zmienia się ze swoim partnerem (giga cheer + Snake! Snake! Snake! Snake!) Snake odbija się o liny i uderza z Elbow Dropu Hogańskiego (cheer) Podnosi go, odbija o liny i uderza Tornado DDT. (cheer) Tony z trudem wstaje, jednakże Snake od razu uderza na nim Pumphandle Slam (cheer) Następnie zmienia się z Bryndzą.... pin........1......2......Szakal przerywa!

 

Esmeralda Martinez – Dobrze Szakal! Tylko tak dalej!

 

Tony czołga się w stronę Szakala... jednak Bryndza chwyta go za nogę i zakłada Ankle Lock!! Tony próbuje się wyrwać... jednakże to nieskutkuje... próbuje się doczołgać w stronę ring... ale Bryndza tylko zaciska cios.... Jednak Hogański nie chce się poddać... Bryndza ciągnie go na środek ringu... Tony jednak nie daje się... czołga się w stronę lin... w końcu udaje mu się sięgnąć liny, której kurczowo się chwyta. Wyciąga rękę do Szakala... Jednak Antoni jest bezlitosny... podnosi Tony’ego... i chwyta go w pozycję do Piledrivera [Oficjalny finisher Bryndzy] .... jednak Tony wyrywa mu się i zmienia się z Szakalem. Bryndza jak rakieta biegnie w stronę Snake’a, Szakal jednak jest szybszy, chwyta go za plecy i powala na ziemię. Podnosi go, odbija o liny i uderza z Double Arm DDT... pin....1.....2.....Snake przerywa! (giga cheer)

 

Jan Kowalski – Było tak blisko, by Tony powrócił na stanowisko komentatorskie.

 

Esmeralda Martinez – To bardzo możliwe...

 

Szakal powala Snake’a z Clothesline i próbuje odbić o liny, jednakże na drodze staje sędzia, który otrzymuje cios ze Snake’a i upada... na domiar złego przeturluje się pod linami i ląduje poza ringiem.

 

Jan Kowalski – To nie wróży nic dobrego...

 

Esmeralda Martinez – Jasne...

 

Niespodziewanie spod FeliXtronu wychodzi Tanatos z World title! (heel heat)... Tanatos wczołguje się na ring... podnosi Snake’a i uderza na nim Chokeslam! Szakal podnosi Snake’a i uderza na nim Pozdrowienia z Parku Sztywnych... Tanatos znów podnosi już nieprzytomnego rywala i wykonuje na nim Tombstone Piledriver! (giga heel heat)

 

Esmeralda Martinez – Brawo! Brawo!

 

Tanatos odbija Snake’a... niespodziewanie rzuca się na niego Super Antoni Bryndza! (giga cheer) Bryndza zaczyna okopywać Tanatosa.... próbuje wyrwać mu World title... wtedy ten denerwuje się i uderza na Bryndzolu Tombstone Piledriver! (heel heat)

 

Jan Kowalski – Bić Bryndzę! Bić Bryndzę!

 

Tanatos opuszcza ring i siada na stole komentatorskim, gdzie słuchawki.

 

Esmeralda Martinez – Witaj Tanatosie!

 

Tanatos – Mój skarb.... mój sskarb.... Bryndza.... hahaha..... mój skarb....

 

Tymczasem sędzia Grudziński budzi się... wraca na ring... Szakal pinuje Snake’a....pin......1........2.....sędzia przypomina sobie, że to Bryndza jest wrestlerem, którego powinien pinować Szakal... ten powoli podchodzi do Bryndzola i kładzie się na bombowym.... pin.......1.........2.............kick out!!!!!!!!!!!!!!!!!!! (giga cheer)

 

Esmeralda Martinez – To nie możliwe!!!!!

 

Tanatos – Mój skarb?

 

Jan Kowalski – Bryndza zadziwił świat! Breaking news!

 

Szakal nie może uwierzyć... odbija Bryndze o liny.... a ten powala go z Clothesline!!!!!!! (giga cheer)

 

Jan Kowalski – Jezusie nazarejski! Bryndza jest.. jest... jest....

 

Tanatos – Bombowy?

 

Szakal jednak wstaje i uderza Facebuster na wbiegającym na niego podekscytowanym Antonim... pin......1........2.......kick out! (giga cheer) Szakal podnosi Bryndzę.... ten niespodziewanie uderza na nim Low Blow! Szakal zwija się z bólu, Serghio pinuje.............kick out! (heel heat) Bryndza podnosi Szakala, rzuca go o liny, ten odbija się i powala napastnika z Clothesline.... pin.......1...........2........kick out! (giga cheer) Powoli do siebie zaczyna dochodzić Snake (giga cheer) Szakal widząc to kopie go w twarz....

 

Esmeralda Martinez – Dalej Szakal! Wykończ....

 

Tanatos – Mój skarb?

 

Esmeralda Martinez – Nie! Tą lamerską zebrę!

 

Szakal podnosi Bryndzę i uderza na nim Pozdrowienia z Parku Sztywnych... Następnie kładzie na nim Snake’a, sam wchodzi na narożnik i skacze z Pocztówką z Parku Sztywnych [Moonsault], uderzając obu przeciwników.... Następnie chwyta Snake’a „za szmaty” i odrzuca go w inne miejsce ringu.

 

Esmeralda Martinez – Kończ waść!

 

Jan Kowalski – Wstydu oszczędź!

 

Tanatos – Mój skarb??

 

Szakal pinuje........1...... [niespodziewany cheer na arenie]....2..........niespodziewanie na ringu pojawiają się Juice i Tommy Pain, którzy zdejmują Szakala z Bryndzy i zaczynają go okładać... Grudziński rozkazuje uderzyć w gong (Walka kończy się wynikiem nierozstrzygniętym)

 

Esmeralda Martinez – No co tak stoisz?! Pomóż Szakalowi!

 

Tanatos – Mój skarb?

 

Esmeralda Martinez (wyrywając pas Tanatosowi) Dawaj go! Popilnuje! Ruszaj! Do boju!

 

Tanatos wchodzi na ring, jednak od razu otrzymuje Painbringer [Running Tombstone] od Paina... Snake, który został w międzyczasie ocucony wykonuje Anakondę [Tombstone] na Tanatosie (giga cheer)..Snake wpada w prawdziwą furię.. zaczyn okopywać, okładać i obijać Tanatosa.. (giga cheer) po chwili jednak przestaje. Widać, że Snake i Juice niezbyt przychylnie patrzą na siebie, jednak Tommy łagodzi wszelkie napięcia. Pain zaprasza panią Martinez.. ta jednak zabierając EWE World title opuszcza arenę w towarzystwie ochrony...

 

Jan Kowalski – Na tym kończymy dzisiejszą Wrestlepaloozę. Niestety dzisiejszy main-event skończył się wynikiem nierozstrzygniętym.... więc Antoni Bryndza nadal jest komentatorem... Oglądajcie nas za tydzień!

 

 

 

 

 

 

 

Transmisja urywa się.

EWE Corporation 2002

 

 


Podobała ci się gala? Nie cierpisz jej? Najlepiej będzie jak skomentujesz ją na FORUM.

Powrót na stronę główną


 

 Chcąc poznać powody takiej, a nie innej oceny RP kliknij TU