Powrót na stronę główną.

 

 

 

 

 

Sztokholm, Szwecja

04.01.2004

Sala sztokholmskiej filharmonii

 

 

(Widzimy wielką salę sztokholmskiej filharmonii, w której co roku 10 grudnia wręczane są Nagrody Nobla. Sala wypełniona jest w 100 % przez wrestlerów, osoby związane z EWF oraz zaproszonych gości. Realizator jest tak miły, że puszcza nam migawki z poprzedniego rozdania Felków. Widzimy prawie wszystkich nominowanych wrestlerów (realizator dyskretnie pokazuje nam, że miejsca zarezerwowane dla Kravena, Game’a, Scythera, Sandmana itp. są puste. Na podwyższeniu w centralnej części sali ustawiony został FeliXtron stylizowany na twarz Felixa Castro. Widzimy stanowisko dla „gospodarzy programu” oraz miejsce przy którym uhonorowani będą przyjmować nagrody. Po prawej stronie widzimy reprezentacyjną orkiestrę filharmonii. Akurat zaczyna grać EWF Theme w jakiejś zmutowanej wersji stylizowanej na muzykę XVIII wieku. Z jakiegoś tam miejsca wyłania się Tony Hogański.)

 

 

Tony Hogański – Witam wszystkich moich fanów... tak się składa, że nie ma Dagmary Zielińskiej i chyba poprowadzę to sam. No trudno... (Tony wciska jakiś guzik, słychać śmiech z taśmy) .... wiem, że to niesamowite... ale to będzie „Tony Hogański Show”... będę czarował was swoim intelektem i ogólnym wdziękiem... Wszyscy gotowi? Zaczynamy od.....

 

Jednak w tym momencie słychać donośny głos: „Kawa!!!”.... i z jakiegoś tam miejsca wychodzi pani Zosia, która zajmuje miejsce obok Tony’ego.

 

Tony Hogański – A ty tu czego?

 

Pani Zosia – Zostałam wydelegowana przez komisarza.... (realizator robi zbliżenie na Szakala) .... aby poprowadzić z tobą to.....

 

Tony Hogański – Przedstawienie?

 

Pani Zosia – Nie....

 

Tony Hogański – Operetkę?

 

Pani Zosia – Nie....

 

Tony Hogański – Cyrk w stylu SLD?

 

Pani Zosia – .... poprowadzić z tobą tą ceremonię. Mogę zacząć?

 

Tony Hogański – Nie krępuj się...

 

Pani Zosia – Oto walka, która zajęła 10 miejsce w klasyfikacji...

 

 

 

Wrestlepalooza LXV

Kayle Scythe vs Sandman

2 out 3 falls match:

1# - zwykła walka

2# - First Blood match o EWF Evolution title

3# - Hardcore-Falls Count Anywhere match o EWF World title

 

 

 

Zaczyna grać „Made you Look”... publiczność od razu reaguje nawet bardzo dużym heel heatem. W okolicach FeliXtronu wybuchają jakieś tam sztuczne ognie i na rampie pojawia się Kayle Scythe z Evolution title na ramieniu. Fani rzucają w niego jakimiś opakowaniami, butelkami jednak on ignoruje ich i spokojnie dociera na ring, gdzie oddaje sędziemu pas.

Muzyka zmienia się w Metallica „Enter Sandman”.... momentalnie wielki heel heat zmienia się w bardzo duży cheer. Spod FeliXtronu z EWF World title w ręku wychodzi Sandman. Po drodze rozdaje jeszcze kilka autografów po czym wchodzi na ring.

 

Tony Hogański – Mam nadzieje, że Sandman straci dziś World title.

 

Jan Kowalski – Zobaczymy.

 

Obaj wrestlerzy są już na ringu i w wielkim skupieniu, spokojnie rozgrzewają się. Napięcie rośnie. Sędzia Antoni Bryndza rozkazuje im się przygotować, po czym daje sygnał do rozpoczęcia walki.  Od razu dochodzi do zwarcia, w jego wyniku Sandman wrzuca Scythera do narożnika, on jednak szybko się stamtąd wydostaje, odbija się o liny, unika Clothesline’a Sandmana, znów odbija się o linę... i drugi raz dzisiaj dochodzi do zwarcia. Tym razem Scyther uderza Sandmana kolanem w brzuch... próbuje DDT... jednak Kosiarz spod Konstantynopola nie daje się i wydostaje się. Od razu odbija się o liny i momentalnie nadziewa się na Clothesline’a w wykonaniu Scythera. Sandman próbuje podnieść się, ale Kayle Scythe spada na niego z Knee Dropem... pin......1...........2.........kick out! Scyther nie próżnuje... podnosi Weterana z 1453 roku i wykonuje mu Side Suplexa. Odbija się o liny i daje mu Fist Dropa... Sandman próbuje się podnieść... ale Scythe wymierza mu potężnego kopniaka prosto w twarz. Następnie podnosi go i z wielkim impetem rzuca go o liny.... a Sandman zupełnie niespodziewanie przelatuje nad nimi i rozbija się poza ringiem.

 

Jan Kowalski – Tym sposobem walka przenosi się poza ring.

 

Tony Hogański – Dość szybko.

 

Kayle Scythe od razu przechodzi przez liny i wychodzi poza ring. Tam Sandman podnosi się, opierając się o barierki oddzielające ring od publiczności. Scyther jednak chwyta go za rękę i z impetem wrzuca go prosto na metalowe schodki znajdujące się tuż przy ringu. Kosiarz spod Konstantynopola jednak znów w miarę szybko dochodzi do siebie i podnosi się. Scyther od razu wymierza mu kopniaka... Sandman znów pada na posadzkę. Kayle Scythe pomaga mu wstać... chwyta go za głowę i zaczyna trzaskać nią o barierki oddzielające ring od publiczności. Wymierza mu jeden cios..... drugi....... trzeci....... czwarty........ piąty..... Sandman w tym momencie uderza rywala łokciem... próbuje od razu Neckbreakera, ale Scythe odpycha Sandmana. Chce przejść do szybkiego kontrataku... ale aktualny EWF World Champion kopie go w brzuch i daje mu Tornado DDT. Obaj wrestlerzy chwilę leżą. Pierwszy po krótkiej chwili oczekiwania podnosi się Sandmana... chwyta Scythera i wrzuca go na ring, a po chwili sam do niego dołącza. Chce podnieść swego przeciwnika, ale ten daje mu Low Blowa!!

 

Tony Hogański – Brawa dla Scythera! Genialny manewr... zapewni mu zwycięstwo.

 

Jan Kowalski – To był tylko Low Blow.

 

Tony Hogański – Nie widziałeś tej gracji? Tej radości? Tej ekspresji symbolizującej młodzieńczy chęć dominacji nad światem?

 

Jan Kowalski – I to wszystko widziałeś w jednym Low Blow?

 

Tony Hogański – Oczywiście.

 

Obaj wrestlerzy leżą i zbierają siły. Tym razem pierwszy podnosi się Scyther... Sandman nadal się zwija z bólu... Kayle Scythe wymierza mu kopniaka w twarz... a następnie zaczyna zasypywać plecy aktualnego EWF World Champa serią kopniaków. Podnosi rywala... wrzuca go do narożnika. Podchodzi do niego i zaczyna znów zasypywać go gradem kopniaków... wchodzi z nim na najwyższą linę narożnika. Sandman jednak walczy i nie daje sobie wykonać żadnej akcji. Scyther wymierza mu kilka ciosów pięścią... chwyta Kosiarza spod Konstantynopola za głowę.... i wykonuje mu Top Rope DDT!! Obaj wrestlerzy chwilkę leżą.... Scyther pinuje.......1.............2..........shoulder up!! Kayle nie jest zbyt szczęśliwy. Wstaje i zaczyna kłócić się z sędzią... Sandman w międzyczasie oprzytomniał i wstał... (cheer) Scyther słysząc niespodziewany cheer warszawskiej publiczności odwrócił się i momentalnie trzasnął Sandmana potężnym Superkickiem!! Pin........1...........2.........kolejny kick out!! Scyther wścieka się.... wychodzi poza ring... szuka czegoś pod ringiem i po chwili wraca z krzesłem. Antoni Bryndza pokazuje mu, że jeśli je wykorzysta będzie DQ... Kayle odpycha sędziego.. czeka aż Sandman wstanie... już chce wymierzyć mu potężnego chair-shota... gdy krzesło zabiera mu sędzia Bryndza! Scythe odwraca się i zaczyna wrzeszczeć na sędziego.... Bryndza wyrzuca krzesło poza ring. Scyther chce go zbić... lecz w tym momencie od tyłu chwyta go Sandman, który wykonuje mu German Suplex.... po chwili jeszcze jeden German Suplex... a następnie po raz trzeci powtarza całą akcję, kończąc ją pinem.............1...................2.............Kayle wykopuje!!

 

Jan Kowalski – Scyther miał wielkie szczęście. Nie wiele brakowało...

 

Tony Hogański – Nie dramatyzuj Janku... Scyther jest świetnym wrestlerem... robi zawrotną karierę... jest naprawdę świetny.

 

Jan Kowalski – A czy ja powiedziałem, że jest słaby?

 

Tony Hogański – Kayle nie potrzebuje szczęścia by wygrywać walki.

 

Sandman tymczasem na ringu przeprowadza zmasowaną ofensywę. Podnosi Scythera... ten próbuje kontratakować... Sandman dla pewności wykonuje mu Backbreakera... znów podnosi rywala... wrzuca go do narożnika... rozpędza się i przygniata od razu Splashem! Chwyta go następnie za rękę i chce przerzucić do przeciwległego narożnika... Kayle ma jeszcze jednak sporo siły i nie daje się tam wrzucić... zamiast tego odbija się o liny, próbuje powalić rywala Clotheslinem... ale Sandman odskakuje na bok... Scyther odbija się o następną linę... Sandman zagradza mu drogę... i dochodzi do trzeciego już dziś zwarcia.... trwa dramatyczna szamotanina... żaden z wrestlerów nie jest jednak wstanie uzyskać przewagi i obaj rozdzielają się. Krążą chwilę wokół siebie... i tym sposobem mamy czwarte dziś zwarcie.... znów trwa ostra szamotanina... w jej wyniku Sandman wykonuje Neckbreakera! Scythe jednak prawie od razu wstaje... Sandman kopie go w krocze, chwyta swego przeciwnika i wykonuje mu Piledrivera....podnosi rywala.... odbija się o liny.... i wykonuje Clothesline’a spod Konstantynopola!! (duży cheer + Allah akbar! Allah akbar!) Od razu pinuje.........1...................2............kick out!!! (heel heat) Sandman nie może w to po prostu uwierzyć, chwyta się za głowę. Scyther opierając się o liny, podnosi się... Sandman wyciąga rękę i czeka aż Kayle zacznie się do niego zbliżać... i po chwili jesteśmy świadkami kolejnego Clothesline’a spod Konstantynopola!! (cheer + Allah akbar! Allah akbar!) Dla pewności aktualny EWF World Champion podnosi rywala.... i wykonuje mu Right into the Sand!! [Rockbottom]!! Pin............1.......................2..............shoulder up!! Sandman chwyta się za głowę... nie może uwierzyć... wrzeszczy na Bryndzę... Kayle wstaje.... od razu przechodzi do kontrataku... Sandman jednak zasypuje go gradem różnego typu uderzeń... na koniec chwyta go.... i wykonuje drugiego już dziś Right into the Sand!! Decyduje się pinować.............1...........................2.........................3!! (Pierwszy fall wygrywa: Sandman!)

 

Jan Kowalski – Jednak Scyther nie zwyciężył.. nie odniósł miażdżącego zwycięstwa. 

 

Tony Hogański – Za to bronił się dzielnie. Sandman musiał wykonać dwa Clothesline’y spod Konstantynopola i dwa Right into the Sand by odliczyć Scythera. Stary Piaskowiec miał wielkie szczęście.

 

Jan Kowalski – Czas na drugi fall, który będzie First Blood matchem... a jego stawką będzie EWF Evolution title.

 

Tony Hogański – Tylko błagam... nie mów, że zabawnie byłoby jakby Sandman wygrał i zdobył ten pas.

 

Jan Kowalski – To by było zabawne.

 

Tymczasem na ringu obaj wrestlerzy leżą i zbierają siły na First Blood match. Pierwszy podnosi się Sandman... po krótkiej chwili to samo czyni Kayle Scythe, tyle tylko, że on robi to przy pomocy liny. Od razu odchodzi do kolejnego już dziś zwarcia... żaden z panów nie jest wstanie uzyskać przewagi i rozdzielają się. Po raczej krótkiej chwili oczekiwania jesteśmy świadkami kolejnego zwarcia, kolejnej szamotaniny i kolejnego rozdzielenia się. Sandman zmienia taktykę... zaczyna zasypywać różnego typu uderzeniami Scythera... ten nie przyjmuje jednak biernej postawy i tym sposobem dochodzi do wymiany różnego typu punchów, uderzeń, kicków, chopsów... w pewnym momencie Sandman wrzuca Scythera prosto w narożnik... rozpędza się.... próbuje przygnieść go Splashem.... ale Scyther odsuwa się i Sandman z wielkim impetem trzaska prosto w słupek narożnika!!

 

Tony Hogański – W wieku Sandmana takie niespodziewane uderzenie może być zabójcze.

 

Jan Kowalski – Już to kiedyś mówiłeś... powtarzasz się... no i twój komentarz jest nieprofesjonalny.

 

Sandman wstaje... Scyther jednak stojąc za nim chwyta go za kark i zaczyna uderzać jego głową o narożnik... wymierza mu jeden cios... drugi... trzeci.... próbuje czwarty raz... ale Sandman uderza go łokciem w brzuch, próbuje Neckbreakera... Scyther jednak nie daje się... chwyta swego przeciwnika za rękę... odsuwa się trochę... odbija go o liny.... po czym wykonuje Stunnera!!! Sandman leży zupełnie zdemolowany... Kayle dla pewności odbija się o liny i spada na niego z Elbow Dropem. Podnosi Sandmana.... ale ten kopie go w krocze.... chwyta go.... próbuje wykonać Piledrivera..... Scytherowi udaje się jednak przerzucić go nad sobą Back Body Dropem!!! Obaj wrestlerzy leżą... żaden z nich się nie rusza... powoli zaczyna dawać oznaki życia Scyther... Sandman nadal jest niezbyt żywy. Warszawska publiczność zachęca swojego faworyta do walki. (Sandman! Sandman! Sandman! Sandman!) Efektów jednak nie widać, bowiem opierają się o linę wstał już Scyther. Rozejrzał się po okolicy by sprawdzić sytuację. W tym momencie zaczął podnosić się Kosiarz spod Konstantynopola.... Kayle Scythe od razu jednak spadł na niego z Knee Dropem... następnie podszedł do jego nóg....chwycił je... i kopnął aktualnego EWF World Champa w krocze. Sandman zaczął się zwijać z bólu. Scyther uśmiechnął się pogardliwie. Podniósł rywala... i wrzucił go prosto w narożnik... tam zaczął zasypywać go gradem różnego typu kopnięć i uderzeń. Następnie chwycił go za rękę... odsunął się z nim trochę... odbił o liny.... by od razu chwycić go... i z wielkim impetem wykonać Jackhammera!! (heel heat)

 

Tony Hogański – Jak widzisz Scyther demoluje wręcz Sandmana.

 

Jan Kowalski – Nie przesadzaj... drugi fall był mniej więcej wyrównany.

 

Tony Hogański – Jak sam powiedziałeś „był”. Od jakiegoś czasu Sandman nie wykonał żadnej akcji.

 

Kayle uśmiecha się pogardliwie... podnosi Sandmana.... i kolejny już dziś raz wrzuca go prosto w narożnik... przygniata Splashem... następnie chwyta go w Sleeper Holda.... Kosiarz spod Konstantynopola jednak prawie natychmiast wydostaje się. Próbuje przejść do kontrataku. Kayle Scythe jednak kontroluje sytuację... powala Weterana z roku 1453 Big Bootem. Sędzia Antoni Bryndza w międzyczasie cały czas wnikliwie kontroluje czy na ciele jednego z wrestlerów nie pojawiła się krew. Sandman leży mniej więcej na środku ringu.... powoli dochodzi do siebie i próbuje wstać.. Scyther widząc co się święci, podchodzi do nóg Sandmana.... uśmiecha się pogardliwie.... i zakłada rywalowi Sharpshootera... na twarzy Sandmana momentalnie maluje się grymas bólu... aktualny EWF World Champion cierpi... próbuje się wydostać... jednak nie udaje się mu to zupełnie.... Scyther zaciska submission move... Sandman nie ma prawie w ogóle szans by się wydostać... próbuje sięgnąć lin, jednak wrestlerzy znajdują się dokładnie na środku ringu i szansę na to są zerowe....  próbuje odwrócić akcję.. jednak w ogóle mu to nie wychodzi... Scyther uśmiecha się widząc cierpienie swego przeciwnika.... w pewnym momencie Sandman klepie w matę... sędzia jednak pokazuje, że ten fall odbywa się na zasadach First Blood...

 

Tony Hogański – To tu nie można wygrać przez Submission?

 

Jan Kowalski – Nie...

 

Tony Hogański – Kto ustala takie głupie zasady?

 

Kayle Scythe doskonale wie, że w ten sposób nie może wygrać... jednak nie puszcza Sharpshootera, bowiem wie, że to osłabia poważnie jego rywala. Kosiarz spod Konstantynopola nadal próbuje wyrwać się z tej bolesnej dla niego akcji... Scyther jednak tylko zaciska cios... Sandman cierpi, na jego twarzy rysuje się co raz większy ból i cierpienie... próbuje jakoś zepchnąć z siebie rywala... jednak jego wysiłki są bezskuteczne. Kayle uśmiecha się.... Sandman zaczyna czołgać się w stronę lin.... Scyther jak tylko może próbuje mu to uniemożliwić. Aktualny EWF World Champion jest jednak cholernie zmotywowany... co raz bardziej zbliża się do lin... Kayle Scythe nie jest już tak wesoło roześmiany jak jeszcze jakiś czas temu. Sandman ma liny już na wyciągnięcie ręki... i w tym momencie Scyther odciąga trochę Kosiarza spod Konstantynopola od lin... Sandman cierpi... ból jest co raz większy... a EWF Evolution Champion tylko zaciska uchwyt... warszawska publiczność dopinguje swego faworyta... (Sandman! Sandman! Sandman!) 666 times PCW Polish Champion nie rezygnuje, więc.... niespodziewanie wydostaje się z Sharpshootera!! (Allah akbar! Allah akbar! Allah akbar!)

 

Jan Kowalski – Brawa dla Sandmana.

 

Tony Hogański – Brawa? Niby za co? Ten starzec miał cholerne szczęście. Jednakże już za kilka minut Kayle zniszczy go i wygra.

 

Jan Kowalski – Poczekamy, zobaczymy.

 

Obaj wrestlerzy leżą i zbierają siły... pierwszy co zrozumiałe wstaje opierając się o liny Kayle Scythe. Sandman jednak po chwili także dochodzi do siebie i tym sposobem wrestlerzy stoją naprzeciwko siebie. Dochodzi do wymiany różnego typu ciosów, punchy, kopniaków, chopsów. Przewagę zachowuje Scyther... i Sandman ląduje w narożniku... Kayle odbija się o liny, rozpędza się i spada na swego przeciwnika ze Splashem! Sandman nadal pozostaje w narożniku... Scyther wchodzi z nim na najwyższą linę.... Sandman próbuje walczyć... jednak zupełnie bezskutecznie... bowiem Kayle pewnie wykonuje mu SuperPlexa!! Scyther nie próżnując wraca na narożnik.... i skacze na leżącego na środku ringu rywala z Flying Elbow!! (EWF! EWF! EWF!) Obaj panowie leżą.... sędzia Antoni Bryndza wnikliwie obserwuje ich, jednak na żadnym z nich nie dostrzega krwi. Scyther wstaje... podnosi rywala..... a ten niespodziewanie kopie go w krocze i wykonuje na nim Single Arm DDT!!

 

Jan Kowalski – Sandman przechodzi do kontrofensywy.

 

Sandman nie próżnuje... podnosi Scythera.... odbija go o liny... Sandman chce trzasnąć go Clotheslinem spod Konstantynopola!! (mega cheer) Scyther jednak chwyta stojącego obok Bryndzę i zastawia się nim... tym sposobem mordercza akcja w wykonaniu Sandmana spada na prosto na poczciwego sędziego.

 

Jan Kowalski – Sędzia w EWF to najniebezpieczniejszy zawód świata.

 

Tony Hogański – Tym razem zgodzę się z tobą Janku.

 

Aktualny EWF World Champion chwyta się za głowę... próbuje ocucić Bryndzola... ale uniemożliwia mu to Scythe, który zachodzi go od tyłu i wykonuje mu Dragon Suplex. Sandman pada na matę... Scyther podnosi go... Sandman jednak wydostaje się z jego „objęć”.. odbija się samodzielnie o liny... chwyta Kayle’a za głowę i daje mu Neckbreakera.... Scyther leży.... Sandman podnosi go... pokazuje publiczności, że będzie kończył... chwyta Scythera do Right into the Sand [Rockbottom]!! (mega cheer + Allah akbar! Allah akbar! + Sandman! Sandman! Sandman!) Kayle Scythe jednak nie daje się.. z wielkim impetem trzaska Sandmana łokciem w twarz... wydostaje się... odbija się o liny i spada na rywala z Crossbody!! Sandman leży.... Bryndza bardzo powoli dochodzi do siebie, nadal jednak nie jest zbyt zdrowy. Scyther chce wykorzystać swą szansę... ześlizguje się z ringu... szuka czegoś pod ringiem... i wyciąga stamtąd krzesło... (heel heat)

 

Jan Kowalski – Co on robi? Nie może wykorzystywać krzesła! To niezgodne z zasadami!

 

Tony Hogański – Nie ma sędziego, nie ma zasad.

 

Od razu wraca na ring.. Sandman powoli wstaje... i w tym momencie na jego twarz spada potężny chair-shot... Sandman pada na matę... Kayle nachyla się nad nim.. krwi jednak nie widać... lekko się denerwuje, bowiem Bryndza jest już co raz bardziej żywy. Kayle odkłada krzesło... podnosi Sandmana... wrzuca go w narożnik...  Kosiarz spod Konstantynopola próbuje walczyć, jednak kilka uderzeń pięścią w twarz skutecznie ostudzają jego zapał. Scyther chwyta krzesło i zaczyna zasypywać twarz Sandmana serią potężnych char-shotów!!! (EWF! EWF! EWF! EWF!) Sandman krwawi obficie.. aktualny EWF Evolution Champion uśmiecha się... po czym wyrzuca krzesło poza ring...  w tym momencie akurat do siebie dochodzi Bryndza... chwyta Sandmana... zaczyna zarzucać go serią różnego typu punchy, ciosów, chopsów, uderzeń... Sandman pada... Bryndza w tym momencie zauważa krew i nakazuje uderzyć w gong! (heel heat) (Drugi fall wygrywa: Kayle Scythe i zarazem broni EWF Evolution title!)

 

Tony Hogański – Brawa dla Scythera!

 

Jan Kowalski – Czas na trzecią odsłonę tej walki... jej stawką jest EWF World title... a wszystko to w Falls Count Anywhere Hardcore matchu.

 

Tony Hogański – Scythe pewnie uzyska zwycięstwo i będziemy mieli nowego mistrza! Nareszcie!

 

Sandman leży... krwawi... Scythe opiera się o narożnik i zbiera siły... podchodzi do Sandmana... a ten nadal leżąc kopie go w krocze!! Scyther pada... i tym oto malowniczym sposobem obaj wrestlerzy leżą... Kayle zwija się z bólu... zaś powoli do siebie dochodzi Weteran z roku 1453. Mija trochę czasu... Sandman faktycznie wstaje pierwszy... ociera krew ze swojej twarzy... opiera się o linę i zaczyna zasypywać Scythera serią potężnych kopniaków. Podnosi Scythera.... od razu wykonuje mu Side Suplexa... chwyta go następnie do Gorilla Press Slamu.... i wyrzuca rywala poza ring!! Niespodziewanie sam wchodzi na narożnik... spogląda na rywala... po czym skacze na leżącego bez ruchu znajdującego się poza ringiem Scythera z The Outlaw Thorn [Big Elbow Drop]!!! (EWF! EWF! EWF! EWF!)

 

Tony Hogański – To aż dziwne. Sandman taki stary a tak wesoło podskakuje.

 

Jan Kowalski – Ty wszędzie wietrzysz podstęp.

 

Aktualny EWF World Champion prawie od razu pinuje rywala.... Bryndza jest jednak jeszcze na ringu... dopiero po krótkiej chwili ześlizguje się poza ring i liczy.........1...............2..........kick out! Sandman wrzeszczy na sędziego, Bryndzol przeprasza go, więc Sand daje sobie spokój, bo kłótnie z arbitrem i tak do niczego nie prowadzą. Kosiarz spod Konstantynopola podnosi Scythera... zaczyna trzaskać jego głową o barierki oddzielające ring od publiczności.... Kayle obrywa jeden strzał.... drugi.... trzeci... czwarty... Sandman przerywa, by następnie wykonać DDT! Podnosi EWF Evolution Champa... i przerzuca go nad barierkami oddzielającymi publiczność od ringu. Weteran z 1453 przechodzi nad nimi i dołącza do Scythera. Jakiś fan podaje mu krzesło... Kayle akurat podnosi się, by po chwili wrócić na posadzkę po brutalnym chair-shocie! Sandman zaczyna okładać krzesłem leżącego na posadzce Scythera... tym sposobem Kayle obrywa około czterech chair-shotów. Sandman podnosi rywala i w asyście Funkcjonariuszy GRU prowadzi go przed siebie. Mija trochę czasu podczas którego Sand uderza rywala pięścią po twarzy... po chwili obaj wrestlerzy przechodzą pod jakąś kotarą i tym sposobem trafiają na zaplecze. Sandman rzuca Scythera o ścianę... następnie chwyta metalową rurę i z wielkim impetem trzaską nią Kayle’a w twarz! Ten już obficie krwawi... Sandman chwyta przeciwnika... spostrzega stojącą nieopodal drewnianą skrzynię... i bez chwili wahania wykonuje Scytherowi Crucyfix Powerbomba prosto na wyżej wymienioną drewnianą skrzynię!!! (EWF! EWF! EWF! EWF! EWF! EWF!)

 

Jan Kowalski – W trzeciej odsłonie tej walki wyraźnie dominuje Sandman. Nadal wierzysz w zwycięstwo Scythera?

 

Tony Hogański – Oczywiście... on jest świetnym wrestlerem... no i wspaniałym materiałem na World Champa.

 

Jan Kowalski – Żebyś się tylko nie załamał jak przegra.

 

Kayle leży.... Sandman pinuje...............1..............................2........................shoulder up!!! Sandman nie może uwierzyć, chwyta się za głowę.. po czym pinuje jeszcze raz...........1.............2...........kick out! Znów się wścieka, po czym widzimy trzeci już pin...........1...............2............znów kick out! Sandman jest niepocieszony. Aktualny EWF World Champion podnosi swego znienawidzonego przeciwnika... kolejny raz rzuca go o ścianę.. ta zupełnie niespodziewanie jak to zwykle w EWF załamuje się i Scyther wpada do jakiegoś pomieszczenia. Sandman wchodzi tuż za nim. Jak się okazuje wrestlerzy trafili do EWF ShopZone! Sandman wrzuca Scythera na blat lady... podchodzi do niego... Scythe chwyta coś w rękę i trafia Sandmana w twarz szklanką z logiem EWF, ta zaś rozbija się na twarzy World Champa!! (EWF! EWF! EWF!) Piaskowiec obficie krwawi... Scyther przechodzi do kontrataku... chwyta flagę ZSRR [pamiątki z czasów Rokossowskiego] i z wielkim impetem trzaska nią Sandmana w brzuch, a gdy ten nachyla się uderza nią w twarz! Kij od sztandaru Związku Radzieckiego łamie się pod wpływem uderzenia!! (EWF! EWF! EWF! EWF!)

 

Tony Hogański – Jak widzisz Kayle wrócił do gry i Sandman może sobie teraz odśpiewać jakieś muzułmańskiego modły.

 

Jan Kowalski – Dlaczego?

 

Tony Hogański – Krążą plotki, że jest muezinem.

 

Scyther dominuje nad Sandmanem... rzuca go o drzwi... te rozlatują się i obaj panowie są znów na korytarzu. Scyther trzaskając głową Sandmana o ścianę podąża naprzód... zmienia się wystrój wnętrz... jak się okazuje obaj panowie znajdują się tuż za FeliXtronem. Kayle chwyta jakiś kabel, obwiązuje nim szyję przeciwnika i zaczyna go dusić... mija trochę czasu.... Scyther przerywa.... trzaska głową Sandmana o jakiś czarny, metalowy słup... prowadzi go dalej... i tym sposobem obaj przechodzą pod FeliXtronem i trafiają na rampę... Kayle rzuca Piaskowcem o metalową konstrukcję FeliXtronu. Próbuje zepchnąć go z rampy....

 

Tony Hogański – To będzie zemsta za upadek podczas Imperium Romanum match!

 

Aktualny EWF World Champion jednak nie daje się... próbuje trafić Scythera łokciem w twarz... jednakże bez rezultatu... Kayle wykonuje mu Piledrivera prosto na metalową konstrukcję rampy... pin........1................2.............kick out! Kayle chwyta się za głowę.. wrzeszczy na sędziego.... pinuje kolejny raz.... 1..........2..........shoulder up! Evolution Champ jest niepocieszony... podnosi rywala... trzaskając jego głową o barierki oddzielające publiczność kieruje się z nim w stronę ringu. Po chwili dociera tam i od razu wrzuca Sandmana na metalowe schodki... kolejny raz pinuje.......1...............2..........kick out! Scyther wrzeszczy na Bryndzola, że za wolno liczył. Ten się tłumaczy jak tylko może. Kayle chwyta Sanda i wrzuca go na ring, a po chwili sam do niego dołącza.

 

Tony Hogański – Za chwilę Kayle odfajkuje Sandmana i będziemy mieli nowego mistrza.

 

Scyther wrzuca Sandmana prosto w narożnik... zasypuje go serią różnego typu uderzeń... chce przerzucić go do przeciwległego narożnika.. Sandman po drodze zahacza o Antoniego Bryndzę... ten pada nieprzytomny... aktualny EWF Evolution Champion chwyta Sandmana, odbija kolejny raz o linę, po czym od razu wykonuje Sandmanowi Scythe Answer [Pearl River Plunge].... pin....................... Antoni Bryndza jest jednak nieprzytomny. Scyther wstaje... wścieka się.... wpada w prawdziwą furię, rzuca przekleństwami na lewo i prawo... wie, że był o krok od zdobycia EWF World title. Sandman w międzyczasie wstaje... Scyther odwraca się i chce trafić go Superkickiem... Sand jednak odsuwa się... Kayle trafia w próżnię... lekko traci równowagę... Sandman momentalnie wykorzystuje okazję i wykonuje mu Right into the Sand [Rockbottom]!!! Pinuje.................... sędzia jednak nadal nieżywy... Sandman wstaje... w tym momencie uderza Kazik – „Nie ma litości”...

 

Tony Hogański – A krab czego tu chce? Wynoś się krabie!

 

Na arenie unosi się raczej mieszana reakcja warszawskiej publiczności. Spod FeliXtronu wybiega John Hangman... Sandman nie wie co robić.. Extreme Wrestler wpada na ring.... od razu serwuje wstającemu Scytherowi Egzekucję [Pedigree]... następnie kopie w brzuch World Champa, który zamierzał właśnie ruszyć do ataku i także wykonuje mu Egzekucję!! Sandman leży.... Hangman kładzie się na nim... chwyta rękę nieprzytomnego Bryndzy..........1...................2.................3. Extreme Wrestler prosi o mikrofon.

 

Tony Hogański – Co on robi?

 

John Hangman – Ogłaszam zwycięzcą walki Johna Hangmana!!

 

Tony Hogański – Co?

 

 

 

--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

 

 

 

Tony Hogański – To by była zabawna walka... gdyby nie...

 

Pani Zosia – ..... gdyby nie kto?

 

Tony Hogański – .... gdyby nie głupi Krab, który jak zawsze się wtrącił.

 

Pani Zosia – Czas już na pierwszą kategorię...

 

Tony Hogański – W tym tempie rozdamy wszystkie nagrody za kilkanaście minut... no, ale dobrze... co my tam mamy?

 

 

 

--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

 

 

 

NAJLEPSZA AKCJA ROKU 2003:

 

Nominowani:

 

 

Leg Drop – Hogański

 

Right into the Sand – Sandman

 

Clothesline spod Konstantynopola – Sandman

 

Śp. Blaszka – Dark Avenger

 

Jugosłowiańska szkoła wrestlingu – Bora Vitezović

 

Karaibskie gusła – Shaman

 

Zabójczy śpiew – Bad Boy

 

Joke i jego cyrk

 

 

--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

 

 

Tony Hogański – Przed rokiem nagrodę tą zdobył Sandman... za swojego Clothesline’a spod Konstantynopola...

 

Pani Zosia – A w tym roku nagrodę wręczy....  Pan Józef....

 

Tony Hogański – Tylko nie ten kartofelek...

 

Przy EWF Themie pojawia się dziwnie dziś elegancki Pan Józef z kopertą w ręku.

 

Pan Józef – Uwaga, uwaga... za chwilę wręczę nagrodę...

 

Tony Hogański – Wprost nie możemy się doczekać. No mów wreszcie...

 

Pan Józef – Uwaga! Uwaga! Nagrodę za najlepszą akcję roku otrzymuje..... (Józef rozrywa kopertę)..... otrzymuje...  Sandman za swojego Clothesline’a spod Konstantynopola!!

 

Pani Zosia – Sandmana nie ma dziś z nami....

 

W tym momencie zaczyna grać Metallica – „Enter Sandman”... słychać poruszenie wśród widzów... mija trochę czasu.... w końcu z zaplecza wychodzi uśmiechnięty od ucha do ucha Sandman.

 

Sandman – Przyjmuję nagrodę i żegnam ozięble. Czujcie się zaszczyceni, ze się tu zjawiłem...

 

Znów gra Metallica – „Enter Sandman”.... i były EWF World Champion znika ze sceny. Józef także się ulatnia.

 

Tony Hogański – Sandman zrobił się bardzo niemiły ostatnio... dobra Zocha... przejdź do następnego punktu programu....

 

Pani Zosia – Czas na walkę, która zajęła dziewiąte miejsce w ogólnej klasyfikacji.

 

 

 

EWF PPV – Kwietniowa Anarchia II

* jeśli Team Game wygra Esmeralda opuszcza EWF

* jeśli Team Martinez wygra Game opuszcza EWF

6-Man Elimination Tag Team match:

Special Guest Referee - Game:

   Special Announcer - Esmeralda Martinez:

Kraven & Szakal & Mind Mower vs Sandman & Tanatos & Marco

 

 

 

Rozlega się EWF Theme i spod FeliXtronu wśród wielkiego cheeru publiczności wychodzi Esmeralda Martinez, która zasiada za stanowiskiem komentatorskim.

Muzyka zmienia się w Motorhead – Play the game... z szatni wychodzi Game ubrany w koszulkę Juventusu Turyn, która imituje uniform sędziego. Z tyłu widzimy napis: Game i numer 10. Publiczność zaś wita go bardzo dużym heel heatem. Dziecko Komercji dociera na ring, gdzie przy okazji z szyderczym uśmiechem pozdrawia siedzącą obok Kowalskiego Martinez.

Chwila ciszy w końcu rozlega się "Smash Sumthin" – "Redman i Adam. F. Na ring dociera witany całkiem sporym heatem Mind Mower, gdzie wita się z Game’m. 

Słyszymy Offspring – „Self Esteem”… wywołuje to ogromny heel heat. Z szatni wychodzi łysy jak zawsze Szakal, gdy dociera na ring po dresiarsku uśmiecha się, tak bez powodu.

Chwila ciszy.... W końcu rozlega się głośny Hymn ZSRR. W stronę rampy zaczynają lecieć różnego typu opakowania, butelki. Słychać gwizdy i tym podobne. Spod FeliXtronu wychodzi uśmiechnięty Kraven z EWF World title na ramieniu. Heel heat to muzyka dla jego uszu, Rosjanin poprawia ułożenie World title na ramieniu po czym wchodzi na ring, gdzie wita się serdecznie z Dzieckiem Komercji oraz Szakalem i Mowerem.

Następnie uderza The Brood theme. Na ring przychodzi Marco witany raczej cheerem, Game pokazuje mu by przywitał się z „wujkiem” albo „ojcem”, jednak ten odsuwa się do innego narożnika.

Gasną światła.... w tym momencie słychać już tylko Darkness Lacrimosy... na arenie słychać już powoli bardzo duży cheer wrocławskich fanów. Zapalają się światła i na ringu stoi już Tanatos, który trzyma się za uszkodzoną kilkadziesiąt minut wcześniej przez Szakala rękę. 

Znów chwila ciszy... publiczność powoli zaczyna wrzeszczeć: Allah akbar! Allah akbar! Allah akbar! Allah akbar! Słychać Enter Sandman i Metallica… wielki cheer na arenie... znów tylko: Allah akbar! Allah akbar! Pomieszane z: Sandman! Sandman! Sandman! Spod FeliXtronu wychodzi Kosiarz spod Konstantynopola z EWF FTW title na ramieniu. Publiczność szaleje, weteran z 1453 roku dociera w końcu na ring.

 

Jan Kowalski – Jako Special Enforcer powinna pani Prezydent chyba umiejscowić się w bardziej korzystnym miejscu... tak mi się wydaje.

 

Esmeralda Martinez – Nie.. nie... to doskonałe miejsce z którego będę mogła obserwować poczynania Game’a.

 

Jan Kowalski – Czy pani Prezydent spodziewa się porażki w dzisiejszym meczu i tym samym podania się do dymisji?

 

Esmeralda Martinez – Zwycięstwo mojej drużyny jest prawie pewne. Będzie podobnie jak na War Games II, wtedy też moja drużyna z której widzimy tu Sandmana i Marco pokonała nadętych Kravena, Szakala i tego trzeciego. Teoretycznie powinniśmy zwyciężyć.

 

Jan Kowalski – Tak.. tak.. tylko wówczas to Szakal zdradził Rokossowskiego i tym sposobem zdobyła pani władzę nad EWF.

 

Esmeralda Martinez – Szczegóły, szczegóły. Liczy się końcowy efekt.

 

Game rozkazuje się wrestlerom przygotować. Widać, że oba teamy nie przepadają za sobą. Game daje jakieś ostatnie instrukcje Szakalowi, Kravenowi i Mowerowi szyderczo się przy tym uśmiechając. Z wcześniejszych ustaleń wynika, że tą decydującą o losach EWF walkę rozpoczną Marco oraz Kraven.

 

Jan Kowalski – Taki pojedynek: domniemany ojciec vs domniemany syn.

 

Esmeralda Martinez – Oj przestań ciągnąć ten głupi motyw, który wymyślił ten komercyjny idiota. Fakt iż on jest nienormalny nie oznacza, że ty także musisz.

 

Jan Kowalski – Jak państwo pewnie słyszą Esmeralda nie darzy uprzejmością Game’a.

 

Game daje sygnał do rozpoczęcia walki i tym sposobem słychać gong. Walka oficjalnie się rozpoczęła. Zawodnicy nie trąca ani chwili, ruszają na siebie z right handami, następuje wymiana pięści, Marco, Kraven, Marco, Kraven ... po krótkiej chwili Marco uderza Kravena ale Rosjanin nie odwzajemnia, Marco uderza jeszcze raz, i jeszcze raz ... irish whip i ... potężny Clothesline!! Kraven wstaje od razu, Marco odbija się od lin i znów powala Kravena Clotheslinem. Kraven znów błyskawicznie się podnosi, Marco odbija się od lin ponownie, znów chce wykonać Clothesline’a ale Kraven to przewidział i wykonał unik, rozpędzony Marco odbija się od lin, biegnie prosto na Rosjanina i ...  Backdrop!! Marco wstaje, Kraven uderza go pięścią w twarz, drugi raz, Irish Whip w narożnik ! Marco stoi w narożniku, Kraven cofa się nieco...rozpędza się chcąc przygnieść Marco w narożniku Splashem jednak Marco w ostatniej chwili odsunął się, Kraven odbija sie od narożnika, Marco nie traci czasu i wykonuje German Suplex into pin , Game odlicza 1...2...kick out! Marco podnosi Łowcę, znów chwyta go od tylu i ponownie German Suplex i pin 1...2...kick out! Marco chwyta go raz jeszcze raz, tym razem jednak Kraven próbuje się bronić ... kilka razy uderza Marco łokciem w twarz. Jednakże Syxxowi mimo to udaje się wykonać German Suplexa, kolejny pin 1...2...znów kick out! Marco klepie Sandmana w dłoń.

 

Jan Kowalski – Sandman wkracza do akcji.

 

Esmeralda Martinez – Przypominam państwu, że już 11 maja EWF gości według ustaleń Game’a w Jerozolimie i tam poczciwy Kosiarz zmierzy się z Kravenem w walce o EWF World title.

 

Jan Kowalski – Ta walka na pewno przejdzie do historii EWF jak wszystkie pojedynki Kravena z Sandmanem.

 

Sandman od razu podbiega do leżącego Kravena i zaczyna go okopywać. Pomaga mu wstać i wykonuje Vertical Suplex, jednak kiedy trzyma Rosjanina w górze udaje się mu wyrwać i upaść za Sandmanem, od razu popycha go na liny, Sandman odbija się od lin, Kraven chwyta go i wykonuje Russian Leg Sweep. Kraven robi taga z Mind Mowerem. Mower wychodzi na narożnik i skacze na Sandmana z Missile Drop Kick, trafia. Od razu podnosi go za głowę, kilka kicków i punchy, irish whip i potężny Powerslam. Cover 1...2...shoulder up! Publiczność cheeruje, zagrzewając Sandmana do walki! Mind Mower odwraca się i wykrzykuje cos do publiki. Ta chwila zagapienia się będzie go wiele kosztować, gdy odwraca się z powrotem, Sandman stoi już na nogach i czeka na niego ... jeden punch, drugi punch i ... Belly to Belly Suplex! Mind Mower nie zostaje długo na ziemi, wstaje, Sandman odbija się od lin i wykonuje Tornado DDT!! Kosiarz spod Konstantynopola zmienia się Tanatosem. Pan Ciemności od razu chwyta Mowera i uderza na nim Arm Bar Takedown. Od razu przechodzi do nóg i zakłada Mowerowi Half Craba!!! Mower wrzeszczy...nie może się wydostać, chociaż bardzo tego pragnie... próbuje doczołgać się do lin ... jest już całkiem blisko kiedy to właśnie Tanatos odciąga go z powrotem na sam środek ringu!! W tym momencie niespodziewanie Kraven wbiega na ring i powala Tanatosa Drop Kickiem.. (heel heat) Czeka aż Tanatos się podniesie chcąc wykonać następnego, ale wtedy niewiadomo skąd dostaje od Marco potężnego Speara!! (cheer) Game nie reaguje na aktualną „zadymę” na ringu i z szyderczym uśmiechem obserwuje rozwój wypadków.

 

Jan Kowalski – Jak on jest bezczelny. Wie, że pani go obserwuje i jeszcze nie przestrzega zasad.

 

Esmeralda Martinez – To tylko drobne wykroczenie... nie przesadzajmy...

 

Jan Kowalski – Tak.. tak.. może coś mu wpadło do oka?

 

Marco wykopuje Kravena z ringu i chce zaatakować Mowera, jednak w tym momencie Game włącza się do akcji i ciągle się uśmiechając rozkazuje Syxxowi wrócić na swoje miejsce. Tanatos chce jeszcze raz zamknąć Mowera w Half Crabie ale tym razem dostaje butem w twarz przy próbie założenia submission move’a ... Mind Mower podnosi się kulejąc i wykonuje Necbreakera rywalowi. Następnie zaś ostatkami sil zmienia się z ze swoim łysym partnerem. Szakal biegnie na Tanatosa z Clotheslinem jednak Tanatos schyla sie, Szakal odwraca się i Super Kick! Tanatos wciąż stoi jednak jest zamroczony, Szakal wychodzi na narożnik i wykonuje High Crossbody! Pin 1...2...kick out!! Kraven zaczyna budzić się poza ringiem. Pomiędzy Tanatosem a Szakalem dochodzi do ostrego brawlu. Widać, że obaj wrestlerzy po prostu się nienawidzą. Szakal odbija Tanatosa o liny, próbuje Clothesline’a, jednak jego rywal odskakuje mu i skacze na niego Dropkickiem. Szakal leży... Tanatos poprawia Elbow Dropem... wstaje i jeszcze jeden. Poza ringiem Kraven wyciąga skądś tam jakieś krzesło i obserwuje rozwój wypadków. Marco i Sandman próbują pokazać Game’owi, że Rosjanin ma w ręku niedozwolone narzędzie. Game zaczyna ich uspokajać i nie obserwuje już tego co się dzieje na macie. Szakal wstaje i znów następuje wymiana ciosów między nim a Panem Ciemności. Szakal rzuca Tanatosa o liny... w tym właśnie momencie Kraven z całej siły uderza Pana Ciemności krzesłem w plecy!! (mega heel heat) Szakal od razu kopie rywala i daje mu Pozdrowienia z Parku Sztywnych! Game odwraca się, widzi pin......1.........2........3! (Tanatos został wyeliminowany!)

 

Jan Kowalski – Co za oszustwo! Co za oszustwo! Mogę się założyć, że Game o wszystkim wiedział.

 

Esmeralda Martinez – Też jestem tego pewna... jednak na to nie wyglądało.... Game został zagadany przez moją drużynę i tak po prostu wyszło.

 

Kraven uśmiecha się i pokazuje krzesłem na Sandmana, że on będzie następny. Po tym odrzuca krzesło i wraca na swoje miejsce obok Mind Mowera. Szakal świętuje i się cieszy... Tanatos nie może uwierzyć, że odpadł. Chce zniszczyć Szakala, jednak Game pokazuje mu, że od razu zdyskwalifikuje całą drużynę, więc Pan Ciemności wybiera dobro ogółu i przy owacji na stojąco opuszcza arenę. Sandman w międzyczasie wchodzi na ring i od razu zaczyna okładać pięściami Szakala. Irish whip w narożnik. Tam chwile przydusza go noga. Następnie sadza go na narozniku. Chce wykonać SuperPlex, jednakże Szakal nie podaje się i dzielnie walczy, kilkoma uderzeniami pięścią, zwala Kosiarza spod Konstantynopola z narożnika!!! Szakal postanawia wykorzystać sytuacje i skacze z  Pocztówką  z Parku Sztywnych jednak Sandman odsuwa się i Łysy uderza w matę!! (EWF! EWF! EWF!) Sandman wstaje ... czeka aż Szakal się podniesie... i chwyta go w pozycji do Right into the Sand!! [Rockbottom] już ma wykonać tą akcje jednak w ostatnim momencie Szakala ratuje Mind Mower. Mower okłada Weterana z 1453 roku pięściami po plecach ... jednak w tym momencie na ring wpada Marco i bez zbędnych wyjaśnień wykonuje Mowerowi Marco's Spinnin' Buster [patrz roster]!!! (wielki cheer) Mower upadł na matę. Marco podnosi go i Irish Whipem wyrzuca go z ringu! W tym momencie Game wkracza do akcji i zmusza Syxxa by już „spadał”, co ten chcąc nie chcąc czyni. Game niby to przypadkiem zahacza Sandmana to daje Szakalowi trochę czasui dociera on do „swojego” narożnika i zmienia się z Kravenem. (gwizdy na powitanie World Champa)

 

Jan Kowalski – Niezbyt miło witają Kravena.

 

Esmeralda Martinez – Jego miło witają chyba tylko w Rosji.

 

Kraven patrzy złowieszczo na Sandmana... obaj krążą chwilę wokół siebie... zwarcie... przewagę uzyskuje Kraven, który wrzuca Sandmana do jednego z narożników. Piaskowiec wstaje... kolejne zwarcie... Kraven daje mu Armbar Takedown. Sandman leży... Rosjanin zakłada mu niespodziewanie Kraven Crossface!! (heel heat) Jednak Piaskowiec od razu chwyta się lin.  Łowca uśmiecha się... porzuca Sandmana i podchodzi do stojącego w narożniku Mowera. Sandman w międzyczasie zmienia się z Syxxem. Kraven naradza się w narożniku z Mind Mowerem. Chwile rozmawiają i coś tam sobie omawiają. W końcu Rosjanin zmienia się z nim.  Mower rusza do boju, ale zostaje powalony Clotheslinem. To go nie zniechęca i szybko wstaje. Marco okłada Mowera pięściami i okopuje go spychając go tym samym w narożnik. Tam kilka razy uderza go ramieniem w brzuch. Mower zsunął się na ziemie. Marco odchodzi pod przeciwny narożnik, przygotowuje się chwilę, po czym biegnie z zamiarem wykonania Bronco Bustera ale nie trafia, bowiem Mind Mower odsunął się w ostatniej chwili! (EWF! EWF!) Mind Mower pomaga Marcowi wstać i wykonuje Pendlum Backbreaker. Wchodzi na narożnik. Skacze z Top Rope Elbow Drop. Trafia dokładnie w cel, natychmiastowy pin 1...2...kick out! Mower chce założyć Figure Four Leg Lock, ale Marco popycha go noga na liny, następnie wykonuje Roll Up, Game odlicza 1...2... save by Kraven. Marco zdenerwowany podchodzi do aktualnego EWF World Champa, ale ten powala go Clotheslinem i wraca na swoje miejsce. W międzyczasie Mind Mower odwraca Syxxa w swoja stronę. Łapie go i wykonuje Fall Away Slam. Marco podnosi się, jest lekko zdezorientowany. Mind Mower odbija się od lin i Back Elbow... Marco jednak wciąż stoi, Mind Mower wykonuje jeszcze jeden Back Elbow...Marco jednak wciąż stoi...Mower postanawia powalić go tym razem z Crossbody, odbija się od lin, leci na Marco ale Syxxer reversuje Crossbody w Powerslam!! (cheer) Marco nie pinuje chociaż miał okazje.

 

Esmeralda Martinez – Co on robi? Co on robi? Jeszcze chwila i Mower odleciałby na Karaiby.

 

Jan Kowalski – Co?

 

Esmeralda Martinez – To była taka przenośnia.

 

Marco wstaje i pokazuje swój znak sygnalizujący nadejście Marco's Spinnin' Buster! (znów duży cheer) Mind Mower niczego się nie spodziewa, wstaje... Marco od razu chwyta go... trzyma go w pozycji do DVD ale wtedy Mind Mower wyrywa się, ląduje za plecami Marco, wykonuje Drop Kick, Marco wciąż stoi, Mower odwraca go, kopie go w brzuch.... Marco ledwo trzyma się na nogach... Mower odbija się o liny i uderza na rywalu Devil End [Spear + Lion Tammer]... Marco wyrywa się... jęczy z bólu... Game pyta się go czy ma zamiar się poddać... ten kręci przecząco głową... jednak jako że znajduje się bardzo blisko lin od razu się na nich uwiesza. Game liczy do trzech i Mower musi przerwać cios. Mower wstaje... podnosi rywala.... i uderza na nim Jackhammera!! Pin..........1.............2..........shoulder up! (mega cheer) Mind Mower nie może w to po prostu uwierzyć! Zaczyna walić pięściami w matę. Wstaje z zamiarem kłótni z sędzia, ale gdy przypomina sobie ze to Game, rezygnuje z pomysłu i wraca do regenerującego siły Syxxa. Podnosi go i Irish Whip, a następnie Samoan Drop. Knee Stomp. Jeszcze jeden, następny. Podnosi go po czym wykonuje Double Underhook Suplex! Wstaje i wychodzi na narożnik. Tam czeka aż Marco wstanie. Chwile to trwa. W końcu Marco jest już na nogach, Mower skacze na niego i wykonuje Hurricanranę! Mower spogląda na Kravena i Szakala, którzy pokazują mu żeby skończył tą zabawę. Mower podnosi przeciwnika, odbija się od lin i Face Slam! Mind Mower pokazuje ze czas kończyć. Podnosi Syxxa.... Ten jednak nagle doznaje przypływu energii... okłada Mowera pięściami. Irish Whip, chce wykonać Clothesline jednak Mower robi unik. Nic straconego bo Marco od razu chwyta go i ... Marco Spinnin' Buster!!! (cheer) Pin 1.......2......3!!!! (Mind Mower został wyeliminowany!)

 

Esmeralda Martinez – Tak! Tak! Brawo! Brawo! Wreszcie zrobi się trochę uczciwie... dwóch na dwóch.

 

Jan Kowalski – Niesamowite.

 

Kraven i Szakal naradzają się.... Dwukrotny EWF World Champion wkracza do akcji... Game udziela mu jakiś instrukcji... trochę już zmęczony Marco chce zmienić się Sandmanem, ale Szakal od razu powala go Dropkickiem! Podnosi go i uderza Side Suplex. Następnie poprawia Elbow Dropem... wstaje i kolejny Elbow Drop... Sandman wyciąga rękę w stronę Syxxa.... Szakal jednak tym razem daje mu Leg Dropa... pin.....1....2....kick out! Szakal i Game nie mogą uwierzyć... kolejny pin.....1....2..kick out! W tym momencie na arenie słychać bardzo duży cheer, bowiem Tanatos z krzesłem w ręku wraca na arenę. Marco przechodzi do kontrataku... chwyta Łysego za rękę i whipuje go wprost na Game’a! Ten przy okazji wpada jeszcze na Kravena, który wylatuje poza ring! Marco jest zdziwiony ogromem zniszczeń, ale w tym momencie otrzymuje Low Blowa i Pozdrowienia z Parku Sztywnych!! Pin................. nikogo nie ma! Szakal wstaje i wrzeszczy do Martinez, że skoro jest Enforcerem to niech tu przyjdzie. Martinez zdejmuje słuchawki i kieruje się w stronę ringu. Łysy jest zdziwiony siłą swojej perswazji, jednak nie wie o zbliżającym się Tanatosie. Odwraca się i wtedy otrzymuje potężnego chair-shota prosto w głowę! Pan Ciemności chwyta go i daje mu Tombstone Piledriver! Martinez pinuje........1...........2..........3!! (Szakal został wyeliminowany!) Tanatos okłada jeszcze Szakala kilkoma chair-shotami, po czym opuszcza arenę. Martinez budzi Game’a, a następnie wychodzi poza ring i budzi Szakala. Po tej akcji Pani Prezydent wraca na stanowisko komentatorskie.

 

Esmeralda Martinez – Wszystko zmierza we właściwym kierunku. Został tylko Kraven... a w mojej drużynie jest ich dwóch....

 

Jan Kowalski – Szala zwycięstwa przechyla się na stronę pani Prezydent.   

 

Kraven wraca na ring i razem z Game’m ogląda powtórkę całej akcji na FeliXtronie... obaj są wściekli.... Marco jest zmęczony, chce zmienić się z Sandmanem. Kosiarz spod Konstantynopola wystawia rękę najdalej jak może. Już prawie się udało ale wtedy Kraven powala Syxxa kopniakiem w żebra. Odciąga go od Sandmana i okopuje wszędzie gdzie się da. Podnosi go, chwyta za głowę i uderza nią kilka razy o słupek narożnika a następnie wykonuje Reversed Vertical Suplex. Nie traci czasu. Podnosi jeszcze niedawnego FTW Champa i wykonuje Shoulderbreaker. Cover 1...2...kick out. Kraven wstaje odbija sie od lin i Elbow Drop. Odbija się i znow. Marco lezy. Kraven postanawia zdjąć poduszkę z narożnika odsłaniając naga stal. Udaje mu się to zrobić, Game w tym czasie sprawdzał stan zdrowia Syxxa. Aktualny EWF World Champion podnosi przeciwnika, wykonuje short arm whip i wynosi go w gore następnie upuszcza Press Dropem twarzą na stal w narożniku. Sandman widział cale zdarzenie. Wbiega na ring, Rosjanin próbuje powalić go Clotheslinem, Kosiarz z 1453 roku unika, kilka punchy i ... Brainbuster!! Kraven upada. Marco dochodzi do siebie (lekko krwawi), postanawia wykonać Overfleet (5 Star Frog Splash). Wchodzi na narożnik, przygotowuje się skacze i .. nie trafia, bowiem Kraven odsunął się!!! (EWF! EWF! EWF!)

 

Esmeralda Martinez – Nie jest dobrze.

 

Rosjanin wstaje i czeka aż Marco zrobi to samo. To się mniej więcej dzieje, Łowca, więc wkłada głowę rywala miedzy nogi i ... Soviet Bomb!! (Running Powerbomb)!!! Pin……1………2……..3!! (Marco został wyeliminowany!) Rosjanin świętuje i zaprasza Sandmana na ring... teraz zostali tylko oni dwaj.... obaj wiedzą, że już za dwa tygodnie po raz kolejny stoczą ze sobą walkę.

 

Esmeralda Martinez – Było już tak pięknie... Mam wątpliwości czy Sandman jest wstanie pokonać Kravena... ostatnim razem to Rusek zwyciężał.

 

Jan Kowalski – Jednakże wcześniej to Sandman pokonywał Kravena... więc wszystko jest możliwe... finał tej walki to wsoisty wstęp... przedsmak tego co zobaczymy w Jerozolimie.

 

Esmeralda Martinez – Widzę, że ładnie promujesz przyszłe gale.

 

Kosiarz spod od razu wbiega na ring, długo czekał w narożniku, jest więc gotowy do akcji. Na to wszyscy czekali. Dochodzi do wymiany różnego typu kopnięć, punchy, chopsów. Zwarcie... Kraven niespodziewanie z Piledriverem... odbija go o liny i powala z Flying Back Elbow! Sandman wstaje, ale Rosjanin chwyta go do Bearhug! Widać wyraźnie ze Sandman traci siły... Kraven ściska coraz bardziej .. Sandman powoli odpływa do krainy marzeń... publiczność próbuje go wesprzeć... zagrzewa go do walki.... (Allah akbar! Allah akbar! Allah akbar! Allah akbar! + Sandman! Sandman! Sandman! Sandman!) Kosiarz spod Konstantynopola zaczyna odzyskiwać siły... stara się przerwać tą akcję... nadal próbuje się wydostać uderzając Kravena pięścią w twarz. Rosjanin widząc ze długo go już nie utrzyma, wykonuje Belly To Belly Suplex. Natychmiast pin 1...2...Shoulder Up! Kraven wychodzi na narożnik i skacze z Diving Headbutt!! Od razu pin...1...2...kick out. Kraven nie może uwierzyć, pinuje znów 1...2..znow kick out! Kraven próbuje raz jeszcze 1...2...ponownie kick out! Łowca uderza pięścią w matę na znak zdenerwowania. Podnosi Sandmana i wkłada jego łeb miedzy nogi z zamiarem wykonania Piledrivera jednak Piaskowiec się nie daje i wykonuje Back Dropa poza ring!! W tym momencie słychać jakieś odgłosy w okolicach stanowiska komentatorskiego. Realizator pokazuje jak jakiś trzech zamaskowanych mężczyzn stojących tuż za stolikiem wśród publiczności wyciąga Esmeraldę zza stanowiska komentatorskiego, ładuje ją do skórzanego worka i ucieka przez trybuny. Game patrzy na to wszystko cholernie zdziwiony... Kraven nie wie co ma powiedzieć... Sandman drapie się po głowie, a Kowalski dostaje syndromu karpia. Rosjanin odwraca się do Game’a i pyta się go co się dzieje, ten pokazuje mu, że nie ma pojęcia. 

 

Jan Kowalski – Proszę państwa ja także nie mam pojęcia co się stało... naprawdę...

 

Tą chwilę zagapienia i ogólnej dezorientacji wykorzystuje Sandman, który szybko otrząsnął się z osłupienia. Przeskakuje nad linami i spada na Kravena z Crossbody!!! (EWF! EWF! EWF! EWF!) Obaj wrestlerzy leżą... Pierwszy oczyści podnosi się Sandman. Podnosi rywala i od razu wykonuje Irish Whip na barierki. Powtarza akcje. Następnie podnosi krzesło i chce uderzyć nim Łowcę... kiedy trzyma krzesło w górze, dostaje kopniaka w brzuch! Sandman upuszcza krzesło, łapie je Kraven i Piaskowiec otrzymuje potężnego chair-shota!!! (EWF! EWF! EWF!) Sandman pada na ziemie. Kraven bokiem krzesła bije go kilka razy po zebrach. Następnie rozkłada krzesło i kładzie je na ziemi. Podnosi Sandmana i wynosi go w gore, chce wykonać Press Drop na krzesło ale Sandmanowi udaje się wyrwać, ląduję na ziemi, kilka punchy i Wrap Arround DDT prosto na krzesło!!! (EWF! EWF! EWF! EWF! EWF!)

 

Jan Kowalski – Kraven nie będzie na pewno wspominał tego szczęśliwie.

 

Sandman zaczyna szukać czegoś przy stanowisku komentatorskim.. w końcu wyciąga stamtąd EWF World title!! Chwyta Rosjanina za głowę i kieruje się z nim w stronę rampy... jednak gdy są dopiero przy tej stronie ringu zwróconej w stronę FeliXtronu, Rosjanin kopie go w brzuch i daje mu Neckbreakera! Obaj panowie leżą... pierwszy wstaje Kraven... wrzuca Sandmana na ring... gdzie niby przypadkiem Game od razu kopie go w twarz! (heel heat) Rosjanin spogląda na leżący na ziemi World title.... jednak pozostawia go tam i wpada na ring... razem z Game’m zaczynają demolować Sandmana.

 

Jan Kowalski – Teraz gdy Esmeralda Martinez przepadła Game może zachowywać się zupełnie bezkarnie. Coś czuje, że za kilka minut EWF będzie miało nowego „władcę”.

 

Kraven podnosi Sandmana.... Game kopie go w brzuch i daje mu Pedigree!! Jednak źli panowie nie kończą jeszcze tej walki... Dziecko Komercji podchodzi do nóg Sandmana i zakłada mu Indian Deathlock! Sandman próbuje się wyrwać, jednak Game zaciska ten dziwny submission move. Piaskowiec próbuje się wydostać, albo jakoś zreversować tą akcję... jednak nic z tego. Dziecko Komercji jednak wyraźnie uradowane samo przerywa. Pokazuje swemu rosyjskiemu towarzyszowi, że nadszedł już czas na Kraven Crossface! (heel heat) Rosjanin korzystając z rady zakłada Sandmanowi swojego finishera! (wielki heel heat) Sandman cierpi... próbuje doczołgać się do lin.... w końcu chwyta się nich, jednak Game kopie go po dłoniach i Kraven jakoś tam się z nim odsuwa.

 

Jan Kowalski – To koniec... koniec... Sandman nie ma szans w tej nierównej walce...

 

Piaskowiec jest wykończony... już długo nie wytrwa.... jednak zupełnie niespodziewanie w tym momencie rozlega się potężny KNŻ – „Nie ma litości”! Kraven puszcza Crossface i razem z Game’m patrzą z niepewnością w stronę FeliXtronu.

 

Jan Kowalski – Czy to możliwe?

 

Publiczność wybucha ogromnym cheerem... świętuje i w ogóle się raduje.... (słychać chanty: Hangman! Hangman! Hangman! Hangman! Hangman! Hangman!) John Hangman wybiega w końcu spod FeliXtronu... wpada na ring... Kraven próbuje coś zrobić, jednak otrzymuje tak potężnego Clothesline’a, że przelatuje nad linami i rozbija się na ringu. Do akcji wkracza Game... dochodzi do brawlu między dwoma znienawidzonymi wrogami. Game rzuca Hangmana o liny, jednak ten powala go Clotheslinem i poprawia Elbow Dropem. Dziecko Komercji wstaje... Extreme Wrestler daje mu Hangman’s Neckbreaker... następnie podnosi Game’a i wykonuje mu Egzekucję [Pedigree]!! (giga cheer + Hangman! Hangman! Hangman) Game zsuwa się z ringu tak że zostaje na nim tylko Sandman i Extreme Wrestler. Dostrzec można, że na John obwiązany jest w niektórych miejscach bandażami, widać też jakieś blizny; wszystko to skutki ataku z końca marca. Hangman szybko opuszcza arenę przy niesamowicie wielkim cheerze. Wszyscy leżą zdemolowani....

 

Jan Kowalski – Hangman wrócił! Hangman wrócił! To początek zemsty na Dziecku Komercji i Kravenie.

 

Kraven poza ringiem dochodzi do siebie i powoli wdrapuje się na ring. Czołga się w stronę Sandmana..... pin.......... nie ma sędziego. Rosjanin podnosi Kosiarza.... ten daje mu Low Blow, a następnie Right into the Sand [Rockbottom]!! (mega cheer + Allah akbar! Allah akbar!) Pin....... nadal nie ma sędziego. Jednakże spod FeliXtronu wybiega Antoni Bryndza! Wpada na ring... pin......1.........2.......shoulder up! Sandman nie może uwierzyć. Bojowo nastawiony Antoni Bryndza pokazuje mu, że było bardzo blisko... Sandman wstaje... podnosi Kravena, rzuca go o liny i powala Clotheslinem spod Konstantynopola!!! (mega cheer + Allah akbar! Allah akbar! Allah akbar! Allah akbar! Allah akbar! + Sandman! Sandman! Sandman!) Pin.............1...............2..............kick out!!! Sandman nie może uwierzyć.... podnosi Rosjanina.... pokazuje publiczności, że czas na kolejną morderczą akcję rodem z 1453 roku! Sandman uderza Clothesline’a spod Konstantynopola..... ale zmęczony Kraven pada i morderczy cios spada prosto na Bryndzę!!!

 

Jan Kowalski – Sędzia zawsze oberwie. To jeden z najniebezpieczniejszych zawodów tego świata.

 

Sandman chwyta się za głowę... próbuje dobudzić Bryndzę.... za ringiem zaczyna budzić się Game.... Bryndza jednak zdechł... z jednej strony Piaskowiec jest zadowolony, że jego akcja ma takiego mordercze działanie. W tym momencie na arenie rozlega się niesamowity cheer i spod FeliXtronu wybiega Marco! (Syxx! Syxx! Syxx!)

 

Jan Kowalski – Wreszcie będzie trochę uczciwości... Marco pomoże Sandmanowi i Esmeralda pozostanie Prezydentem... gdziekolwiek ona się teraz znajduje.

 

Marco po drodze podnosi EWF World title i wpada na ring. Sandman obrzuca go przyjaznym spojrzeniem. Syxx pokazuje mu, żeby podniósł Kravena. Kosiarz spod Konstantynopola z radością to czyni. Marco bierze zamach z World title.... ale uderzenie pasem spada prosto na twarz Sandmana!!! (mega heel heat) Publiczność nie może uwierzyć... Marco kładzie Kravena na Sandmanie.... Game częściowo wdrapuje się na ring, akurat żeby odliczyć. Pin............1......................2...................3!!! (Zwycięzcą walki został Team Kraven & Szakal & Mind Mower! Game zyskuje władze nad EWF!)

 

Jan Kowalski – Nie wierzę... nie mogę w to uwierzyć... to... to nie możliwe.

 

Marco pomaga Kravenowi i Game’owi opuścić ring. W ich stronę lecą różnego typu kubki, papiery, opakowania.... Na arenie rozlega się tylko niesamowity heel heat. 

 

 

 

--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

 

 

 

Tony Hogański – Porażająca walka... no dobra Zocha... co tam mamy dalej?

 

Pani Zosia – Najlepszy menadżer...

 

Tony Hogański – Menadżer? To nudno będzie... ok., wychodzę na kiełbaskę... wracam po następnej nudnej walce....

 

Pani Zosia – Nagrodę wręczy.... członek Dyrektoriatu EWF Corporation... Silvio Carairro....

 

Gra EWF Theme... Hogański opuszcza scenę, natomiast pojawia się Silvio Carairro.

 

Pani Zosia – Chciałabym przypomnieć, że przed rokiem nagrodę otrzymali Smela oraz Miszka.... a oto nominowani w tym roku.

 

 

 

--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

 

 

 

NAJLEPSZY MENADŻER ROKU 2003:

 

Nominowani:

 

 

Smela i Miszka – Super Crazy

 

Jobber#01 jako mentor RVD666

 

Brian i Stick – Mind Mower

 

 

 

--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

 

 

 

Silvio Carairro – Proszę państwa... z przyjemnością mam zaszczyt przedstawić zdobywców lub zdobywcę Felka za najlepszego menadżera roku 2003.... (otwiera kopertę) .... nagrodę tą otrzymują..... (chwila napięcia) ..... Smela oraz Miszka!!

 

Zaczyna grać Limp Bizkit – „My Way”... realizator pokazuje nam Smelę i Miszkę wbiegających na scenę i przyjmujących Felka...

 

Smela – Ja będę mówił...

 

Miszka – Ja! Ja! Opowiem jakiś węgierski dowcip... zawsze opowiada się dowcipy...

 

Smela – Powinniśmy mieć listę z podziękowaniami.

 

Miszka – Przypadkiem mam.... (Miszka wyciąga wielką listę) .... ok... najpierw chciałbym podziękować rodzicom, którzy w tej chwili oglądają mnie w Budapeszcie!! Następnie wujkowi Gaborowi, który także ogląda mnie w Budapeszcie!! Dziękuje też cioci Michalinie, która należy do mniejszości węgierskiej na Słowacji... jeszcze jest kuzyn Ferenc... który sprzedaje buty na Starym Mieście w Budapeszcie... chciałbym podziękować piłkarskiej reprezentacji Węgier, że po raz kolejny nigdzie się nie zakwalifikowała... w tym jest nawet lepsza od polskiej...

 

Smela – Miszka! Przestań! Chciałbym zaprotestować... (podnosi Felka w górę).... to jest jeden Felek! Jeden... a nas jest dwóch! Ostatniego musieliśmy przeciąć na pół....

 

Miszka – Tego też przetniemy... skleimy po swojej połówce i każdy będzie miał jednego, swojego, podwójnego Felka...

 

Pani Zosia – Wasz czas się skończył... do widzenia!!

 

Smela i Miszka znikają ze sceny....

 

Pani Zosia – Przed nami walka, która zajęła miejsce ósme!

 

 

 

Wrestlepalooza LXVI

EWF World Championship:

Empty ArenA match:

John Hangman vs Sandman (c)

 

 

 

Realizator przenosi nas do jednej z mniejszych hal znajdujących się na terenie miasta Wrocławia. Widzimy, że hala jest zupełnie pusta, a na trybunach ustawione są krzesełka, oczywiście puste.

 

Jan Kowalski – Czeka nas świetna walka.

 

Zaczyna grać Kazik – „Nie ma litości”... publiczność zgromadzona w Hali Ludowej reaguje raczej mieszaną reakcją... nie jest to ani cheer ani heel heat. Hangman dziwnie się czuje w pustej arenie... dociera na ring.

Muzyka zmienia się w Metallica – „Enter Sandman”... w Hali Ludowej tym razem słychać cheer... spod FeliXtronu wychodzi Sandman z EWF World title na ramieniu. On także dziwnie się czuje w pustej arenie... dociera na ring, gdzie oddaje pas Antoniemu Bryndzy.

 

Jan Kowalski – Kto jest twoim faworytem Tony?

 

Tony Hogański – Walka kraba ze starcem... nie mam pojęcia... i w sumie niewiele mnie to obchodzi.

 

Obaj panowie oraz sędzia są już na ringu... Antoni Bryndza ogłasza rozpoczęcie walki... wrestlerzy chwilę krążą wokół siebie... po czym dochodzi do zwarcia... trwa szamotanina... jednakże żaden z nich nie jest wstanie osiągnąć przewagi i obaj rozdzielają się... znów krążą wokół siebie.... i jesteśmy świadkami kolejnego zwarcia... znów ostra szamotanina, która znów nie przynosi żadnych efektów i drugi raz obaj wrestlerzy muszą się rozdzielić... znów krążą wokół siebie... Hangman chce powalić rywala Clotheslinem... ale Sandman odskakuje... krążą wokół siebie i tym sposobem dochodzi do trzeciego już dziś zwarcia... znów szamotanina... jednak tym razem Hangman kopie rywala w krocze i wykonuje mu Piledrivera... Sandman prawie od razu wstaje.... i dostaje od swojego przeciwnika Neckbreakera.

 

Jan Kowalski – Jak na razie inicjatywę przejął Hangman.

 

Tony Hogański – Krab World Champem... to by była prawdziwa tragedia,

 

Jan Kowalski – Nie dramatyzuj... Johny na pewno zasłużył na World title...

 

John Hangman odbija Sandmana o liny i od razu wykonuje mu Double Arm DDT... Sandman leży... Hangman pinuje.....1........2......kick out! Sandman wstaje, jednak już po chwili wraca na matę, bowiem zostaje powalony Clotheslinem... Extreme Wrestler odbija się o liny i spada na rywala z Knee Dropem.... pin.........1..........2........kick out! Hangman pomaga Sandmanowi wstać... rzuca go o liny... ten odbija się o nie... i tym sposobem Imitacja Kraba może wykonać mu drugiego już dziś Double Arm DDT... Sandman opierając się o linę wstaje... ale John Hangman zupełnie niespodziewanie trafia go Dropkickiem... dochodzi do brawlu... żaden z wrestlerów nie może osiągnąć przewagi... następuje wymiana różnego rodzaju ciosów, kicków, uderzeń, chopsów...  wszystko kończy się na tym, że Extreme Wrestler powala potężnym Clotheslinem Kosiarza spod Konstantynopola!! Od razu pinuje.........1.............2.......kick out! Hangman nie daje za wygraną i tym sposobem mamy jeszcze jeden pin..........1..............2.........kick out!

 

Jan Kowalski – Hangman jak na razie przeważa... widać, że jest zmotywowany by zdobyć EWF World title.

 

Tony Hogański – Stare krabisko...

 

John Hangman pomaga Sandmanowi wstać... ten próbuje się bronić, ale Extreme Wrestler z wielkim impetem wrzuca go do narożnika... rozpędza się i po chwili spada na niego ze Splashem... następnie zaczyna okopywać go i zasypywać gradem różnego typu ciosów... na koniec sadza go na najwyższej linie... wchodzi tam z nim i zaczyna trzaskać go pięścią po twarzy... wymierza mu jeden cios... drugi.... trzeci... czwarty... piąty.... szósty.... siódmy.... ósmy.... następnie próbuje wykonać mu jakąś akcję... Sandman walczy... jednak to nic mu nie daje i Hangman wykonuje mu SuperPlexa!!! (EWF! EWF! EWF!)

 

Tony Hogański – Sandman nasz wielki World Champion dostaje straszny łomot...

 

Jan Kowalski – Hangman jest w wyśmienitej formie.

 

Tony Hogański – Te kraby tak mają.

 

Obaj wrestlerzy chwilkę leżą... Hangman odbija się o liny i spada na Sandmana z Knee Dropem.... Sandman wstaje... Extreme Wrestler próbuje wykonać mu Hangman’s Neckbreaker.... ale Sandman spycha go z siebie, odbija go liny i niespodziewanie powala potężnym Clotheslinem spod Konstantynopola!!!!! (Allah akbar! Allah akbar! Allah akbar! Allah akbar!) Pin..........1...................2.............shoulder up! Sandman podnosi Sandmana.... daje mi Implant DDT... spada na niego z Elbow Dropem... następnie podnosi go... daje mu kilka chopsów... po czym podnosi go do Gorilla Press Slamu i wyrzuca poza ring!! (EWF! EWF! EWF!) Następnie sam do niego dołącza... chwyta metalowe schodki i zaczyna trzaskać nimi Imitację Kraba po plecach....szuka czegoś pod ringiem... i wyciąga stamtąd krzesło... chce trzasnąć nim Hangmana... ale Krabisko daje mu Low Blowa.... Sandman pada....

 

Tony Hogański – Dominacja Sandmana trwała bardzo krótko.

 

Jan Kowalski – Tak bywa... ale ta walka na pewno potrwa jeszcze spory kawałek czasu, więc się nie martw. Sandman na pewno będzie miał swoje pięć minut.

 

Tony Hogański – Wprost nie mogę się doczekać.

 

Obaj wrestlerzy leżą... pierwszy wstaje Hangman.... chwyta Sandmana za włosy i zaczyna trzaskać jego głową o barierki oddzielające ring od pustych trybun... wymierza mu w ten sposób jeden cios... drugi... trzeci... czwarty... piąty... przerywa i zmierza z nim w stronę pustego stanowiska komentatorskiego. Sandman jednak po drodze przejmuje inicjatywę.. chwyta swego przeciwnika za głowę i daje mu Neckbreakera... obaj chwilkę leżą... Sandman podchodzi do miejsca obok stanowiska komentatorskiego i zabiera stamtąd EWF World title... czeka, aż Hangman wstanie, a gdy ten to czyni z całej siły trzaska go pasem przez twarz!! (EWF! EWF! EWF!) Pin..........1.................2..........shoulder up! Sandman nie może uwierzyć... podnosi Hangmana i wykonuje mu Tornado DDT. Chwyta go za głowę i zaczyna trzaskać jego twarzą o zewnętrzną część słupka narożnika... wymierza mu jeden cios... drugi... za trzecim razem Extreme Wrestler z całej siły trzaska go łokciem w twarz!! Sandman pada... Hangman wdrapuje się na narożnik.... spogląda na zwijającego się Kosiarza spod Konstantynopola.... po czym skacze na niego z Diving Headbutt!!! (EWF! EWF! EWF! EWF!)

 

Jan Kowalski – Walka zrobiła się nam raczej wyrównana.

 

Tony Hogański – W końcu walczą starzec i krab... oni są obaj siebie warci...

 

Mija trochę czasu... obaj wrestlerzy chwilkę czasu lezą... pierwszy co zrozumiałe budzi się John Hangman... rozgląda się po okolicy... podchodzi do stanowiska komentatorskiego... zdejmuje stamtąd płytę... a następnie wyjmuje ze stolika komentatorskiego monitor... czeka aż Kosiarz spod Konstantynopola wstanie... a gdy ten to czyni trzaska go tym monitorem przez twarz!! (EWF! EWF! EWF!) Sandman leży i krwawi.. John Hangman podnosi go... wrzuca go na stanowisko komentatorskie... zaczyna łokciem trzaskać go po brzuchu... następnie podnosi porzucony przed chwilą monitor.... i trzaska go tym monitorem po twarzy!! Hangman wymierza mu jeszcze kilka ciosów łokciem w brzuch... następnie wchodzi na to stanowisko komentatorskie razem z nim... wymierza mu kilka ciosów... po czym chwyta go w pozycję do Egzekucji [Pedigree].. podwija jedną rękę.... podwija drugą... już prawie wykonuje Egzekucję... ale w ostatniej chwili Aktualny EWF World Champion przerzuca go nad sobą Back Body Dropem, Hangman przelatuje i rozbija się na drugim stanowisku komentatorskim!!! (EWF! EWF! EWF! EWF!)

 

Jan Kowalski – Sandman miał wielkie szczęście... ta Egzekucja mogła zakończyć tą walkę.

 

Tony Hogański – Krab pewnie przez tydzień skakałby ze szczęścia.   

 

Hangman leży roztrzaskany na zgliszczach zdemolowanego pustego stolika komentatorskiego... Sandman podnosi go... trzaska jego twarzą o nieuszkodzone stanowisko komentatorów... następnie wrzuca go na ten stolik... wchodzi tam razem z nim... chwyta go do Gorilla Press Slamu.. po czym przerzuca go nad barierkami oddzielającymi ring od pustych trybun.... Hangman upada i rozbija się na całym stosie krzeseł!! (EWF! EWF! EWF! EWF!) Sandman zeskakuje ze stolika, przechodzi nad barierkami... podchodzi do pobitego Hangmana... zaczyna zasypywać go prawdziwym gradem różnego typu kopnięć... na koniec spada na niego z Knee Dropem.... chwyta jedno z wielu krzeseł znajdujących się w okolicy... czeka, aż John Hangman wstanie.... a gdy ten to czyni wymierza mu potężnego chair-shota!! (EWF! EWF! EWF!) Sandman zaczyna podnosić stojące w okolicy krzesła i rzuca nimi w pobitego Hangmana.

 

Jan Kowalski – W tej chwili większe szansę na wygranie tej walki ma Sandman.

 

Tony Hogański – To naprawdę wciągające... walka starca z krabem... EWF się stacza.

 

Jan Kowalski – Twój komentarz zaczyna robić się nieprofesjonalny.

 

Sandman pomaga Hangmanowi wstać... wykonuje mu Piledrivera prosto na jakieś stojące nieopodal krzesełko. Jeszcze raz pomaga mu się podnieść... zaczyna po schodach zmierzać w stronę górnych partii trybun... w pewnym momencie John Hangman przechodzi do kontrataku i wykonuje Sandmanowi Neckbreakera prosto na posadzkę schodów... Hangman od razu poprawia Elbow Dropem.... chwyta aktualnego EWF World Champa za rękę i zaczyna ciągnąć go po schodach w stronę górnych partii trybun... mija trochę czasu... jednak po chwili obaj panowie opuszczają puste trybuny i wchodzą do oszklonej sekcji dla dziennikarzy... John Hangman trzaska twarzą Weterana z 1453 roku o blat długiego dziennikarskiego stanowiska w które wmontowane zostały różnego typu monitory. Hangman wyrywa jeden z monitorów... chce trzasnąć nim Sandmana w twarz... ale w ostatniej chwili Sand kopie rywala w brzuch i wykonuje mu Double Arm DDT... obaj panowie leżą... mija trochę czasu...obaj też podnoszą się prawie w tym samym momencie... Hangman chwyta Sandmana za rękę... bierze zamach, zbiera siły i z wielkim impetem rzuca Sandmana o oszkloną część stanowiska dla dziennikarzy!! Szyba rozlatuje się na kawałeczki, Sandman wypada z tej części hali i rozbija się dwa metry  niżej na pustych trybunach, na domiar złego upadł jeszcze na ustawione krzesła!!!! (EWF! EWF! EWF! EWF! EWF! EWF! EWF!)

 

Jan Kowalski – Jezusie Nazarejski!!!

 

Tony Hogański – Na brodę Proroka! W wieku Sandmana... wszystko jest możliwe... on mógł tego nawet nie przeżyć.

 

Jan Kowalski – Wypluj te słowa...

 

Hangman jest pod wrażeniem tego co zrobił... opuszcza stanowisko dziennikarskie normalną drogą, czyli drzwiami... po schodach wraca na trybuny... podchodzi do zdemolowanego Sandmana.... postanawia wykorzystać nadarzającą się i cholernie sprzyjającą mu sytuację, więc woła Antoniego Bryndzę.... pin...............1........................2..............niespodziewany shoulder up!!! (wielki cheer w Hali Ludowej) Hangman nie może uwierzyć... wrzeszczy na sędziego Antoniego Bryndza.

 

Jan Kowalski – To niesamowite! Jak Sandmanowi udało się to wykopać?

 

Tony Hogański – Starcze zdolności... w tym wieku wszystko jest możliwe.

 

John Hangman nadal nie może się pogodzić.... no i nadal kłóci się z Bryndza... gdy dociera do niego, że to nic nie daje przerywa... podnosi Sandmana.... wykonuje mu DDT... następnie chwyta go za nogę i ciągnie po schodach.... po chwili obaj panowie drugi raz już dziś opuszczają trybuny... tym razem jednak Hangman nie decyduje się wejść do sektora dla dziennikarzy tylko kieruje się bardziej w głąb zaplecza tej mniejszej wrocławskiej hali. W tej chwili walka trwa na korytarzu... Sandman powoli odzyskuje siły.... Extreme Wrestler chce wrzucić go na ścianę... ale Sandman nie daje się, blokuje... i niespodziewanie daje Hangmanowi DDT... od razu pinuje.........1...........2......dynamiczny kick out! Dochodzi do brawlu... następuje wymiana różnego typu ciosów.... Hangman ma jednak więcej siły i powala Sandmana Clotheslinem... następnie spada na niego Knee Dropem..... pin.........1.............2.......kick out! Extreme Wrestler nie jest zbytnio zadowolony z tej decyzji poczciwego Bryndzola. Podchodzi do jakiejś beczki... otwiera ją... szuka czegoś.... i po chwili wyjmuje stamtąd łańcuch... podchodzi do Sandmana... obwiązuje mu ten łańcuch wokół szyi i zaczyna go dusić.

 

Jan Kowalski – Czy ten Hangman zwariował?

 

Tony Hogański – Krab wreszcie robi coś inteligentnego.. może nawet zostanę jego fanem... chociaż najpierw musiałby sporo zmądrzeć.

 

John Hangman nadal dusi Sandmana.... aktualny EWF World Champion próbuje się wyrwać... za wszelką cenę nie ma ochoty być dłużej w ten sposób duszony... i w końcu znajduje wyjście z tej sytuacji, bowiem niespodziewanie wykonuje rywalowi Low Blowa.... w tej chwili obaj leżą... żaden z nich się nie podnosi... obaj panowie wolą zbierać siły... Sandman zdejmuje łańcuch ze swojej szyi.... wstaje opierając się o ścianę.. Hangman powoli wstaje... klęczy.... w tym momencie Sandman w brutalny sposób trzaska go łańcuchem przez plecy!! Następnie trzaska go jeszcze drugi raz.... a po chwili trzeci raz powtarza tą akcję... plecy Hangmana krwawią!! (EWF! EWF! EWF!) Sandman odrzuca łańcuch... podnosi Hangmana.... i wykonuje mu Right into the Sand [Rockbottom]!!!! (Allah akbar! Allah akbar! Allah akbar! Allah akbar! Allah akbar! Allah akbar!) Sandman uśmiecha się, po czym pinuje..........1......................2...............ktoś przerywa!! Realizator pokazuje nam.... to Kayle Scythe!!!

 

Tony Hogański – Wiwat Scyther!!

 

Jan Kowalski – Opuścił Halę Ludową i przyjechał tutaj... co za cham....

 

Dochodzi do brawlu między dwoma wrestlerami... Scyther prawie od razu wykonuje Sandmanowi Scythe Answer [Pearl River Plunge]!! (heel heat) Kayle uśmiecha się... w tym momencie ktoś powala go potężnym Spearem!! To Dark Avenger!! (mega cheer + Polecą głowy! Polecą głowy! Polecą głowy!)

 

Jan Kowalski – Oj polecą!

 

Tony Hogański – Nie!!! Tylko nie Gumowy!!

 

Jan Kowalski – A, więc dlatego RVD nie mógł go nigdzie znaleźć...

 

Scyther denerwuje się... wstaje.... rzuca się od razu na Dark Avengera... dochodzi do wymiany różnego typu ciosów, punchów, chopsów... kopniaków... ogólna zadyma... obaj wrestlerzy brawlują, a tymczasem i Sandman i Hangman leżą pobici i obficie krwawiący... w tym momencie do akcji wkraczają Funkcjonariusze GRU, którzy rozdzielają dwóch brawlujących wrestlerów i wynoszą ich... wszystko wraca do normy, a obaj legalni wrestlerzy leżą...

 

Jan Kowalski – Na szczęście GRU zawsze w pogotowiu.

 

Tony Hogański – Relikt z czasów Rokossowskiego...

 

Jan Kowalski – Za to skuteczny.

 

Obaj panowie lezą... mija sporo czasu... pierwszy podnosi się chyba jednak mniej zmęczony John Hangman... pomaga wstać swemu przeciwnikowi... rzuca go prosto w jakieś drzwi... obaj wrestlerzy lądują w jakimś biurze... Hangman wrzuca Sandmana prosto na regały z jakimiś książkami. Chwyta „Poradnik młodego ekonomisty” i zaczyna trzaskać nim Sandmana po głowie... na koniec wykonuje mu Single Arm DDT... Sandman leży... Hangman wyciąga ze zdemolowanego regału „Prawo rzymskie”... czeka, aż Kosiarz spod Konstantynopola wstanie, a gdy ten to czyni trzaska go tą grubą książką przez twarz. Następnie chwyta go i wykonuje mu Running Powerbomb prosto na jakieś drewniane biurko, a to zupełnie się załamuje!!! (EWF! EWF! EWF!)

 

Jan Kowalski – Hangman jest w swoim żywiole.

 

Tony Hogański – Te Kraby tak mają...

 

Extreme Wrestler podnosi zdemolowanego, pobitego i obficie krwawiącego Sandmana... po czym wyrzuca go przez drugie drzwi.. obaj wrestlerzy są znów na jakimś bliżej nie znanym korytarzu. Hangman chwyta gaśnicę... trzaska nią Sandmana przez łeb... ten znów pada... Extreme Wrestler pinuje...........1..................2...............kick out!!! Były członek Koalicji nie może w to uwierzyć... rzuca przekleństwami na lewo i prawo... podnosi Sandmana i z wielkim impetem rzuca Sandmana o kolejne drzwi... wrestlerzy jak się okazuje lądują w kuchni!! John Hangman chce wykonać Sandmanowi jakąś akcję.. ale ten się nie daje... za to aplikuje rywalowi Low Blowa... a następnie wykonuje mu Crucyfix Powerbomb prosto na blat kuchenny!!! (EWF! EWF! EWF!) Sandman nie rezygnuje... chwyta jakiś talerz i rozbija go na głowie Hangmana!! (EWF! EWF!) Aktualny EWF World Champion wpada w prawdziwy trans bitewny... podnosi rywala i wykonuje mu DDT!! Następnie chwyta cały stos talerzy i zrzuca je na leżącego Extreme Wrestlera!! Te rozbijają się, dotkliwie go raniąc!! (EWF! EWF! EWF!) Sandman uśmiecha się sadystycznie... chwyta Hangmana za rękę i rzuca nim o jakąś szybę... ta rozbija się, jak się okazuje było to lustro weneckie, Hangman przeleciał przez nie i wylądował na jakimś korytarzu!!! (EWF! EWF! EWF! EWF!)

 

Jan Kowalski – Sandman wrócił do gry... idzie mu świetnie...

 

Tony Hogański – Tak...tak.. bez przesady... to tylko szalony starzec.

 

Jan Kowalski – To może być decydujący moment walki.

 

Tony Hogański – Dlaczego?

 

Jan Kowalski – No trwa ona już dość długo... obaj wrestlerzy są zmęczeni...

 

Sandman otwiera drzwi i normalną droga dołącza do pobitego Hangmana... jednak jak się okazuje Extreme Wrestler doszedł już do siebie... a co gorsze dla Kosiarza spod Konstantynopola w jego ręku znalazła się... Żyleta!! Najwidoczniej Hangman znalazł ją w okolicy... Sandman zaczął szarżować na niego ze Spearem... Hangman jednak w ostatniej chwili odskoczył i na dodatek potężnym strzałem Żylety trafia World Champa w tył głowy!!!! (EWF! EWF! EWF!) Sandman pada... leży zupełnie nieżywy.... John Hangman podnosi go... i wykonuje mu Egzekucję [Pedigree]!! Pin...............1.....................2............kick out!!! Hangman nie może w to po prostu uwierzyć... podnosi porzuconą przed chwilą Żyletę.. kładzie ją na posadzce... jeszcze raz chwyta Sandmana i wykonuje mu jeszcze jedną Egzekucję!!! Pin.............1..........................2....................3!! (Zwycięzcą i nowym EWF World Champem jest: John Hangman!!)

 

Tony Hogański – Na brodę Proroka! Krab mistrzem!

 

Jan Kowalski – Można to nazwać drugim Przewrotem Termidoriańskim.

 

Tony Hogański – Co ty bredzisz? Krab mistrzem!!

 

Jan Kowalski – Na tym kończymy dzisiejszą Wrestlepaloozę. Żegnają państwa: Tony „Toster” Hogański....

 

Tony Hogański – .... oraz Jan Kowalski.... Na brodę Proroka!! Krab mistrzem!! 

 

 

 

--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

 

 

 

Tony Hogański (który akurat wrócił) No nie.... wróciłem na tą straszną chwilę... Krab wygrywający World title.... zaraz umrę...

 

Pani Zosia – Czy jest na sali lekarz?

 

Realizator pokazuje nam znanego sprzed kilku miesięcy lekarza rodzinnego Sandmana, który macha do kamery.

 

Tony Hogański – Idiotko... ty nie rozumiesz mojego wysublimowanego humoru.

 

Pani Zosia – .... ale za to robię pyszna kawę.

 

Tony Hogański – Nie da się ukryć... Co tam mamy następnie?

 

 

 

--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

 

 

 

NAJLEPSZY TAG TEAM ROKU 2003:

 

Nominowani:

 

Tanatos & Hangman

 

Dark Avenger & Super Crazy

 

Marco & Tool

 

Rottweiler & Kraven

 

Szakal & Tanatos

 

Rottweiler & Mind Mower

 

Bubba & Tool

 

Takeru Kabaiashi & El Satanico

 

Hangman & Rottweiler

 

Dark Avenger & RVD666

 

 

 

--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

 

 

 

Tony Hogański – Nagrodę wręczy... (waha się chwilę) .... no kto ją wręczy?

 

Pani Zosia – Jan Kowalski!

 

Tony Hogański – Na brodę Proroka!! Allahu? Dlaczego mnie dręczysz? Nie dość, że co tydzień muszę z nim obcować przy jednym stanowisku to teraz będzie się znajdował w okolicy. Chyba tego nie przeżyję.

 

Zaczyna grać EWF Theme.... pojawia się Jan Kowalski.

 

Jan Kowalski – Witam... witam.... na początek chciałbym odczytać fragment mojego ostatniego artykułu do znanego czasopisma „Okiem eksperta”.

 

Tony Hogański – Okiem czego?

 

Jan Kowalski – Niezwykle popularne czasopismo w obwodzie kaliningradzkim. Zaczynam: Celem polityki Henryka II było wzmocnienie władzy królewskiej. Zburzył szereg zamków feudalnych, na rycerstwo nałożył podatek od tarczy, a za zorganizowane pieniądze zorganizował armię zaciężną, przeprowadził reformę sądownictwa. Polegała ona na tym, że w wypadku wniesienia sprawy przed sąd królewski powoływano pośród miejscowej ludności - 12 osób tzw.: przysięgłych, którzy przeprowadzali badanie sprawy. Dotyczy to spraw majątkowych i karnych, składali zeznania wobec sędziego królewskiego, który wydawał wyrok. Każdy wolny miał prawo do takiego sądu, ale polityka Henryka II nie podobała się angielskim baronom. Szukali oni poparcia u królów francuskich.

 

Tony Hogański – Janku!!! Czy cię w nocy kot dymał?! (poruszenie na sali z powodu tak wulgarnego określenia) Wręcz tego złotego brodacza i po sprawie, a swoje bzdury zachowaj dla Stalingradu....

 

Jan Kowalski – Kaliningradu... dobrze... niech będzie... (rozrywa kopertę).... Felka dla najlepszego tag teamu... zdobywają.... Bubba i Tool!!

 

Na podwyższeniu pojawiają się Bubba a także Tool.... obaj przyjmują Felka i się niezwykle cieszą.

 

Bubba – Jestem... wzruszony... (otarł łzy wzruszenia) To potwierdza, że jesteśmy nadal najlepszym teamem pod słońcem i nadal potrafimy kopać tyłki! Tool....

 

Tool – 5 zl

 

Bubba – Dziękujemy tym, którzy oddali na nas głosy.... legenda cKy nadal żyje!

 

Zdobywcy tego Felka opuszczają scenę.

 

Tony Hogański – To się powoli robi żałosne... następna walka.

 

 

 

Wrestlepalooza LVII:

EWF World Championship:

Falls Count Anywhere Jerozolima No Holds Barred match:

Kraven the Hunter (c) vs Sandman

 

 

 

Chwila ciszy... Wokół rampy pojawia się spora ilość dymu. Słychać jakieś arabskie wiersze, śpiewy i tym podobne co wywołuje bardzo duży cheer Arabów. Później dopiero rozlega się Metallica – „Enter Sandman”... ogromna część publiczności polsko-arabsko-żydowskiej wydaje z siebie ogromny cheer. [tylko ortodoksyjni Żydzi za bardzo się nie cieszą]. Spod Jeruzalem-Tronu wychodzi Sandman w swoim tradycyjnym arabskim stroju bojowym, na głowie zaś umieszczony ma stylowy turban. Sandman dociera na ring, a publiczność pozdrawia go zawołaniami: Sandman! Sandman! Sandman! Sandman! Sandman! Sandman! Sandman!

W tym momencie izraelski realizator pokazuje zaplecze, gdzie Kraven właśnie wychodzi ze swojej szatni. Publiczność widząc go nagradza go niesamowitym heel heatem. Po krótkiej chwili oczekiwania uderza Hymn ZSRR... jeszcze większy heel heat. Spod Jeruzalem-Tronu wychodzi w końcu EWF World Champion – Kraven... tuż za nim zaś idzie uśmiechnięty od ucha do ucha Game ubrany w najdroższy z możliwych garnitur. Obaj panowie docierają w okolice ringu... Game zasiada za stanowiskiem komentatorskim, a Kraven wchodzi na ring.

 

Tony Hogański – Witamy! Witamy!

 

Game – Cześć Tony... jak zdrowie?

 

Tony Hogański – Nie narzekam, dziękuje za troskę.

 

Game – Czeka nas wspaniała walka. Boleję tylko nad faktem, że tą być może najlepsza walkę w tym roku będzie sędziował Antoni Bryndza.

 

Jan Kowalski – Dzięki temu, może być tu uczciwie.

 

Sędzia Antoni Bryndza rozkazuje wrestlerom przygotować się, by w końcu dać sygnał do rozpoczęcia walki. Na arenie słychać głośny cheer, gdy Sandman i Kraven krążą wokół siebie. Dochodzi do zwarcia... żaden z panów nie może uzyskać przewagi i rozdzielają się, Hunter od razu odbija się o liny, próbuje Clothesline’a, ale Sandman odskakuje. Znów krążą wokół siebie... kolejne zwarcie... Rosjanin uderza rywala kolanem w brzuch, próbuje Neckbreakera, ale Piaskowiec odpycha rywala. Znów sobie krążą... Rosjanin odbija się o liny, drugi raz już dziś próbuje Clothesline’a, ale jego przeciwnik znów okazuje się sprytniejszy. Przechodzi od razu do ataku... kopie Kravena w brzuch i daje mu Double Arm DDT. World Champion od razu wstaje i w tym momencie nadziewa się na zwykłego Clothesline’a. Pin....1......2.....kick out! Sandman jest zadowolony ze swojej dotychczasowej postawy.

 

Jan Kowalski – Jak na razie Sandman dominuje.

 

Game – Liczy się końcowy wynik, a staruszek nie jest wstanie pokonać Kravena.

 

Tony Hogański – Właśnie.

 

Sandman pomaga wstać swojemu rywalowi i w tym momencie dostaje Low Blowa. Rosjanin od razu przechodzi do ofensywy, odbija go o liny, a ten nabija się na jego Big Boota. Łowca momentalnie poprawia Elbow Dropem... pin....1......kick out! Rosjanin wrzeszczy na Bryndzę, że niby jest stronniczy, jednak wkrótce daje sobie spokój, bo oto Kosiarz spod Konstantynopola się przebudził. Dochodzi do zwarcia... jednakże żaden z wrestlerów nie jest wstanie osiągnąć jakiejś znaczącej przewagi i po jakiejś chwili sędzia Antoni Bryndza zmuszony jest ich rozdzielić. Krążą wokół siebie.... kolejne zwarcie... znów zażarta walka (publiczność dopinguje Kosiarza, arabska część: Allah akbar! Allah akbar! Allah akbar! polsko-żydowska część: Sandman! Sandman! Sandman!) jednakże kolejny raz nikt nie jest wstanie przechylić szali zwycięstwa na swoją stronę i obaj panowie rozdzielają się. Mija krótka chwila.... znów krążą wokół siebie. Kolejne zwarcie... tym razem Kraven bez żadnej głupiej zabawy kopie z impetem rywala w krocze, a następnie aplikuje mu Tornado DDT. Następnie poprawia Elbow Dropem, odbija się o liny i Leg Drop!

 

Game – Coś ci się zdawało, gdy mówiłeś, że Sandman dominuje.

 

Jan Kowalski – Tak było i tak mam nadzieję będzie.

 

Tony Hogański – Nadzieja matką Kowalskich. 

 

Kraven szyderczo się uśmiecha, zaczyna zasypywać plecy Kosiarza spod Konstantynopola całą masą różnego typu kopniaków, na koniec spada na niego jeszcze jednym Elbow Dropem.... pin.....1........2.......kick out! Rosjanin nie poddaje się, kolejny pin.......1.......2.....kick out! No i kolejny, pin.....1.....2.....kick out! Łowca w końcu poddaje się i wraca do demolowania Piaskowca. Na jego plecy spada kolejny Elbow Drop... Hunter podnosi przeciwnika... kopie go w brzuch i chwyta w pozycję do Soviet Bomba [Running Powerbomb]... próbuje wykonać tą akcję, jednak Sandman ześlizguje się mu za plecami i momentalnie uderza Russian Leg Sweep! (arabska część: Allah akbar! Allah akbar! Allah akbar! polsko-żydowska część: Sandman! Sandman! Sandman!) Natychmiastowy pin......1.......2......shoulder up! Sandman jednak nie poddaje się. Wdrapuje się na narożnik i skacze na Kravena z Flying Elbow!!! (EWF! EWF!)

 

Jan Kowalski – Jak widać dominacja Kravena to był tylko „okres przejściowy”.

 

Game – Należysz do Ligi Polskich Rodzin, Kowalski?

 

Jan Kowalski – A co to ma do rzeczy?

 

Game – Takich ludzi mam w zwyczaju zwalniać.

 

Sandman pinuje.....1.........2.....shoulder up! Weteran z 1453 roku jednak nie poddaje się. Podnosi swojego rosyjskiego rywala i z wielkim impetem wrzuca go prosto do narożnika, rozpędza się i przygniata go Splashem! Odsuwa się, kolejny rozpęd i kolejny celny Splash! Hunter osuwa się na matę, a wtedy jeszcze niedawny EWF FTW Champion spada na niego z Elbow Dropem. Zaczyna kopać go po brzuchu i po plecach. Kraven jednak opierając o liny podnosi się... Sandman tylko na to czekał... łapie go za gardło... i potężnym Chokeslamem wbija go w matę!! Kosiarzowi wydaje się, że to już wystarczy... pin.......1......2.....kick out! Łapie się za głowę, wprost nie może uwierzyć, jednak nie protestuje przeciwko decyzją Bryndzy. Kraven leży i odpoczywa, Kosiarz spod Konstantynopola jednak nie ma czasu na takie sprawy. Pomaga mu wstać... odbija go o liny... próbuje Clothesline’a spod Konstantynopola! (mega cheer) Jednakże Kraven prześlizguje się mu między nogami, łapie go od tyłu i Reverse DDT. Obaj wrestlerzy leżą i zbierają siły....

 

Tony Hogański – Muszę się lekko zgodzić z Jankiem... Kraven nie imponuje formą.

 

Game – Spokojnie... spokojnie. On się dopiero rozkręca... apogeum jego formy przypadnie za kilkanaście minut.

 

Jan Kowalski – O ile wytrwa tak długo. Jak na razie Sandman go niszczy.

 

Obaj nadal leżą.... publiczność zachęca Sandmana by jak najszybciej wstał. (arabska część: Allah akbar! Allah akbar! Allah akbar! polsko-żydowska część: Sandman! Sandman! Sandman!) Obaj wrestlerzy podnoszą się jednak prawie w tym samym momencie. Sandman rusza od razu do atakuje, jednak jego rosyjski rywal odskakuje przed jego szarżą. Dwójka nienawidzących się wrestlerów krąży po ringu... żaden z nich nie ma zamiaru zaatakować pierwszy, woli poczekać na ruch rywala. Publiczność jednak lekko się niecierpliwi... tym sposobem dochodzi do kolejnego już dziś zwarcia, co publiczność nie przyjmuje zbyt entuzjastycznie. Sandman przesuwa się za plecy Huntera i aplikuje mu German Suplex...nie puszcza go jednak.... wstaje wraz z nim i kolejny German Suplex! Kosiarz spod Konstantynopola nie ma jednak zamiaru kończyć jeszcze tego manewru. Znów wstaje... próbuje trzeciego German Suplexa... Łowca zaczyna się bronić... uderza go łokciem w twarz... próbuje wydostać się z tego uścisku... Sandman przerzuca go jednak Releese German Suplexem, który przy okazji wrzuca Rosjanina prosto w narożnik! Kraven jednak szybko się stamtąd wydostaje... szarżuje w stronę Weterana z 1453 roku, ten jednak odbija się o liny i skacze na niego z takim dziwnym Crossbody, od razu pin.......1........2......kick out! Kraven miał wielkie szczęście. Pogromca Bizancjum próbuje jeszcze raz, tak na wszelkie wypadek, pin....1.......kick out! Tym razem Rosjanin pewnie oddalił od siebie widmo porażki, a co za tym idzie utraty EWF World title. Sandman pomaga wstać swemu rosyjskiemu przeciwnikowi... ten doprowadza jednak do kolejnego zwarcia, co raczej denerwuje jerozolimską publiczność. Sandman uderza rywala kolanem w krocze i momentalnie przeprowadza akcję zakończoną wykonaniem Piledrivera! (arabska część: Allah akbar! Allah akbar! Allah akbar! polsko-żydowska część: Sandman! Sandman! Sandman!)

 

Game – Co oni mu tak kibicują? To przecież tylko Sandman...

 

Jan Kowalski – W końcu pokonał obrońców Cesarstwa Bizantyjskiego w 1453, wraz z Saladynem zdobywał Jerozolimę, bronił Bagdadu przed Mongołami. Sandman to wielki wojownik.

 

Game – Skończcie z tymi motywami tysiącletniego dziada... normalnie ludzie tylko nie żyją.

 

Jan Kowalski – Sandman to nie jest normalny człowiek. To bojownik o wolność Islamu! 

 

Kraven wstaje... Piaskowiec chwyta go, przemieszcza się za jego plecy i daje mu Atomic Drop. Aktualny EWF World Champion leży roztrzaskany na środku ringu. Sandman z triumfem spogląda na niego... poprawia Elbow Dropem. Rosjanin nadal leży.... Kraven próbuje jakoś się podnieść, ale Starzec kilkoma celnymi kopniakami w głowę sprowadza go do pozycji leżącej. Sandman podchodzi do nóg trzykrotnego mistrza Russian Pro Wrestling.... i zakłada mu Standing Boston Crab! (arabska część: Allah akbar! Allah akbar! Allah akbar! polsko-żydowska część: Sandman! Sandman! Sandman!) Z początku na twarzy Kravena nie można dostrzec żadnych oznak bólu, jednak sytuacja powoli zaczyna się zmieniać. Kraven próbuje się za wszelką cenę wyrwać... jako, że obaj znajdują się na środku ringu jakoś trudno mu jest doczołgać się do lin... jednak robi co może. Nie może sobie pozwolić na stratę World title, dlatego walczy... Sandman zaciska uchwyt... Kraven wyrywa się, ale bezskutecznie... próbuje przerwać ten cały submission move... jakimś cudem zreversować go, sam nie wie co ma robić. Kosiarz spod Konstantynopola robi się co raz pewniejszy siebie... co raz bardziej zaciska akcję. Sędzia Antoni Bryndza pyta się jeszcze aktualnego EWF World Champa czy ma zamiar się poddać, Rosjanin jednak wiązanką rosyjskich przekleństw rozkazuje mu odejść.

 

Jan Kowalski – Już za parę chwil... może zakończyć się ta walka. Pytanie brzmi: czy Kraven wytrzyma?

 

Game – A dlaczego ma nie wytrzymać? To w końcu Kraven...

 

Tony Hogański – Właśnie Janku... nie wierzysz w zdolności naszego rosyjskiego EWF World Champa?

 

Jan Kowalski – Po tym co na razie pokazuje to nie bardzo.

 

Na jego twarzy pojawiają się co raz większe oznaki bólu i cierpienia... na twarzy rzeźnika Bizantyjczyków pojawia się uśmiech... Kraven rozpaczliwie próbuje sięgnąć lin... o dziwo w miarę mu to wychodzi... powoli, powoli zbliża się do swojej „ziemi obiecanej”... Sandman próbuje go zatrzymać, co raz to mocniej zaciskając submission move... jednak nic to nie daje... Łowca jest jak w transie... w końcu z radością na twarzy uwiesza się na linach... Kosiarz spod Konstantynopola nie przerywa jednak Standing Boston Craba... Bryndza liczy od trzech i Piaskowiec puszcza. Na twarzy Kravena pojawia się uśmiech. Jednak po krótkiej chwili znika, bowiem Sandman znów chwycił go za nogi, znów założył Standing Boston Craba i próbuje odciągnąć go na środek ringu. (arabska część: Allah akbar! Allah akbar! Allah akbar! polsko-żydowska część: Sandman! Sandman! Sandman!) Kraven jednak nie poddaje się, chociaż bardzo cierpi... znów uwiesza się na linach... Bryndza liczy do trzech i Sandman puszcza... czuje, że przeciwnik jest już zmęczony... podnosi go... i obrywa Low Blowa... obaj panowie leżą i zbierają siły.

 

Jan Kowalski – Kraven jednak wytrzymał.... było tak blisko... a być może Sandman byłby nowym EWF World Champem.

 

Game – Wypluj te słowa.

 

Tony Hogański – Właśnie stara kijanko... wypluj te słowa.

 

Dwa zawzięci wrogowie leżą na środku ringu i żaden z nich za bardzo się nie rusza... publiczność zaczyna się niecierpliwić powoli... jednak zagrzewa swojego idola do walki... (arabska część publiczności: Allah akbar! Allah akbar! Allah akbar! polsko-żydowska część: Sandman! Sandman! Sandman!) Obaj panowie nie są jednak w sumie za bardzo zmęczeni i w tym momencie obaj zaczynają się podnosić. Pierwszy o dziwo wstaje Kraven... wchodzi na narożnik... Sandman jednak przebudził się tylko kilka sekund po nim... wchodzi tam za nim.... dochodzi do szamotaniny, każdy z wrestlerów próbuje „zaprezentować” jakąś akcję... Kraven próbuje zepchnąć Sandmana z narożnika... to jednak nie przynosi żadnych rezultatów... niespodziewanie, więc rosyjski EWF World Champion decyduje się przerzucić rywala nad sobą i tym sposobem Kosiarz spod Konstantynopola przelatuje nad nim i pechowo spada plecami na barierki oddzielające ring od publiczności!!! (EWF! EWF! EWF! EWF!)

 

Jan Kowalski – Pechowy upadek.

 

Tony Hogański – Tysiąclecia wojen nie zabiły Sandmana to takie marne uderzenie na pewno mu nie zaszkodzi.

 

Jan Kowalski – Jesteś szalenie zabawny.

 

Kraven jest zdziwiony konsekwencją swojego czynu... szyderczo uśmiecha się.. schodzi z narożnika, po czym opuszcza ring i podchodzi do powoli podnoszącego się Sandmana... zachodzi go od tyłu i daje mu Atomic Dropa. Następnie chwyta metalowe schodki i zrzuca je Starcowi na głowę! Następnie poprawia Elbow Dropem....pin....1....2....kick out! Kraven protestuje, Bryndza jest jednak nieugięty. Kraven zaczyna trzaskać twarzą rywala o barierki oddzielające ring od publiczności. Kieruje się z nim w stronę stanowiska komentatorów... zaczyna uderzać jego twarzą o stolik komentatorów... tak że ta zalewa się krwią. Kraven wchodzi na stół... wciąga tam za sobą Sandmana... podnosi przeciwnika do jakiejś zmodyfikowanej wersji Soviet Bomba [Running Powerbomb]... Weteran z 1453 roku jednak wyrywa się mu... i przerzuca Kravena Back Body Dropem tak że ten rozbija się na rosyjskim stole komentatorskim, demolując go!! (EWF! EWF! EWF!)

 

Jan Kowalski – Po krótkiej przewadze znienawidzonego Rosjanina... Sandman wraca do gry.

 

Game (zdejmując słuchawki) To naprawdę niesamowite.

 

Dziecko Komercji wstaje... chwyta za krzesło... próbuje uderzyć nim Sandmana... ten jednak zeskakuje ze stolika i Game nie trafia. Kosiarz doskakuje do zdziwionego Game’a i powala go Clotheslinem spod Konstantynopola!!! (giga cheer) Władca absolutny EWF leży pobity obok stolika Hogańskiego i Kowalskiego. Starzec kieruje się w stronę leżącego na zgliszczach stołu World Champa.

 

Jan Kowalski – Sandman pokazał temu komercyjnemu idiocie jego miejsce w szeregu. Będzie pamiętał, żeby nie wtrącać się do walki.

 

Tony Hogański – Jak tak możesz mówić? Game to dobry duch EWF.

 

Jan Kowalski – Jasne. 

 

Piaskowiec podnosi rywala... i w tym momencie zalicza kolejnego już dziś Low Blowa... Kraven nie próżnuje... momentalnie kopie go w brzuch... i Soviet Bombem [Running Powerbomb] przerzuca go nad barierkami oddzielającymi ring od publiczności, wprost na grupkę kibiców!! (EWF! EWF!) Kraven przeskakuje nad barierkami zabezpieczającymi i zaczyna okopywać Sandmana wśród tłumu arabskich fanów. Zjawiają się Funkcjonariusze GRU, którzy pilnują porządku i dbają o to by żaden arabski fan Sandmana nie rzucił się na Kravena. Rosjanin tymczasem nie przerywa demolowania swojego rywala. Wyrywa jednemu z kibiców krzesło i zaczyna trzaskać nim po plecach Sandmana.... pin......... Bryndza utknął jednak w tłumie, GRU próbuje go wydostać, a Kraven zaczyna rzucać rosyjskimi przekleństwami. Podnosi Sandmana... próbuje kolejnego chair-shota, ale ten uchyla się i cios spada na jednego z ochroniarzy z GRU. Hunter nie jest zbyt zadowolony, że to Starzec nie oberwał. Odrzuca krzesło, chwyta Sandmana za arabski strój bojowy i potężnymi kopnięciami próbuje „wykopać się” z tłumu Arabów. W międzyczasie przebudził się Game.

 

Game (zakładając słuchawki) Moja biedna głowa... zabije go... co przegapiłem?

 

Tony Hogański – Kraven dominuje!

 

Game – Bardzo dobrze... bardzo dobrze...

 

Kraven i Sandman wydostają się z tłumu rozentuzjazmowanych, arabskich kibiców i już znajdują się na zapleczu. Rosjanin rzuca rywala o ścianę... następnie chwyta leżący w okolicy łom i uderza nim w Piaskowca prosto między oczy, co powoduje obfite krwawienie. Sandman zatacza się i opiera o ścianę. Kraven odrzuca łom... chwyta jakąś obluzowaną deskę... chce trzasnąć nią Kosiarza, ten jednak schyla się i Rosjanin uderza w ścianę. Ten moment wykorzystuje właśnie idol Arabów, który kopie rywala w brzuch i daje mu Crucyfix Powerbomb! Pin.....1........2.....kick out! Sandman nie może uwierzyć, kolejny pin.........1.........2......kick out! Jeszcze jeden, pin......1....2...shoulder up! W końcu Sand rezygnuje. Pomaga wstać rywalowi i rzuca go o ścianę... następnie chwyta porzuconą deskę i potężnym strzałem uderza Łowcę w brzuch... ten klęka.... i zostaje powalony ciosem w kark!!! (EWF! EWF! EWF!)

 

Jan Kowalski – Sandman pogrywa ostro.

 

Game – No i co z tego? Kraven i tak obroni pas.

 

Tony Hogański – Właśnie kosmaty rosomaku! Co z tego? Kraven obroni pas... to pewne.

 

Game – Tak właśnie powiedziałem.

 

Tony Hogański – Właśnie.

 

Sandman chwyta rosyjskiego EWF World Champa za kark i uderzając jego głową o ścianę posuwa się na przód, sędzia Antoni Bryndza podąża za walczącymi wrestlerami. Po krótkiej chwili walczący wrestlerzy trafiają na wewnętrzny parking. Pełno tu różnego typu luksusowych samochodów. Sandman chwyta śmietnik i uderza nim Rosjanina w twarz. Następnie podchodzi do jednego z samochodów i pokazuje, że przyszedł czas na Right into the Sand [Rockbottom]! (mega cheer + Sandman! Sandman! Sandman!) Próbuje wykonać, ale w tym momencie Hunter uderza go łokciem w twarz... Sand nie chce puścić, więc dostaje jeszcze dwa ciosy łokciem, a następnie Neckbreakera na posadzkę! Obaj wrestlerzy leżą... Łowca pinuje......1..........2......kick out! Wrzeszczy na Bryndzę, a po chwili spada na rywala Elbow Dropem! Widząc, że to skutkuje uderza na niego kolejnego Elbow Dropa! Po chwili aplikuje jeszcze jednego.... pin.....1.......2......kick out! Rosjanin nie może uwierzyć... chwyta Sandmana „za szmaty” i rzuca nim o ścianę! Następnie kopie go w brzuch i daje mu Piledrivera na posadzkę! Pin......1........2......kick out! World Champion jest naprawdę zdenerwowany. Wchodzi na maskę jakiegoś wozu i skacze na Sandmana z Diving Headbutt!!! Jednak Kosiarz odsuwa się i Rosjanin uderza w posadzkę!!! (EWF! EWF! EWF! EWF!)

 

Jan Kowalski – Jaki pech..

 

Game – Jak pech to pech. Walka jednak jeszcze się nie skończyła. Kraven spokojnie obroni pas.

 

Obaj wrestlerzy znów leżą... żaden z nich się nie podnosi... Kraven lekko nadwerężył się podczas tej nieudanej akcji. Sandman wstaje pierwszym... podnosi arcy-wroga, rzuca go o jakąś ścianę... niespodziewanie zaczyna podnosić się jakaś brama.... Realizator pokazuje nam, że przez tą bramę można wyjść na jedną z jerozolimskich uliczek.

 

Jan Kowalski – Tego nie było chyba w planie. Co z ochroną zawodników?

 

Game – Za ciężkie pieniądze tak na wszelki wypadek wojsko izraelskie zamknęło wszystkie okoliczne ulice, nawet Wzgórze Świątynne jest zupełnie puste.

 

Tony Hogański – Widzisz! Pan Game myśli o wszystkim!

 

Sandman nawet się nie zastanawiając wykopuje Kravena na pustą ulicę. W okolicy widać przechadzające się patrole wojska, które zgodnie ze słowami Game’a ochraniają teren. Kraven wstaje i utykając przechodzi na drugą stronę zamkniętej dla ruchu ulicy i znika w jakiejś wąskiej uliczce. Sandman idzie tuż za nim... wchodzi w uliczkę... i w tym momencie zostaje powalony, a jego twarz zalewa się krwią. Realizator pokazuje nam, że rosyjski EWF World Champion ma w ręku fragment drewnianych drzwi, które wyrwał z jakiejś ściany!! (na arenie: EWF! EWF! EWF!) Sandman leży... Kraven podnosi go.... chwyta za głowę i zaczyna ocierać jego czołem o ścianę budynku, powoduje to ponowny wyciek krwi z głowy Piaskowca. Rosjanin zauważa jakieś drewniane schody, chwyta znienawidzonego rywala „za szmaty” i kieruje się po nich w górę.. Sandman stawia zaciekły opór i tym sposobem na wąskim balkonie dochodzi do zaciekłego brawlu. Niespodziewanie Sandman kopie rywala w brzuch, a następnie powala go Clotheslinem spod Konstantynopola!! Kraven przelatuje nad barierką, jednak w ostatniej chwili chwyta się drewnianej poręczy. Sandman triumfuje. Pokazuje Bryndzy, że za chwilę będzie kończył... chce oddalić się i zejść na dół... jednak w tym momencie Kraven, który już się wydostał znad „przepaści” skacze na niego Dropkickiem!! Piaskowiec siłą uderzenia wpada na drewniane drzwi, przebija je i wpada do budynku!! (na arenie: EWF! EWF! EWF! EWF!)

 

Jan Kowalski – Ktoś to musi opanować. Przecież nie mogą walczyć w całej Jerozolimie.

 

Game – Przecież ci mówiłem, że ta strefa jest wydzielona, ochraniana przez wojsko. Nie są wstanie jej opuścić.

 

Tony Hogański – Widzisz! Pan Game ci mówił, ale ty nie słuchałeś!

 

Jan Kowalski – Tak...tak.. jasne...

 

Kraven wchodzi do środka. Okazuje się, że walczący wrestlerzy znaleźli się w jakimś skromnie urządzonym dość sporym pomieszczeniu z dużą ilością okien. W jednym z narożników można dojrzeć zejście na niższą kondygnację budynku. Kraven zauważa powoli podnoszącego się Sandmana, który ociera krew, która utrudnia mu widoczność. Kraven podchodzi do niego i zgarnia momentalnie Low Blowa... Sandman wstaje... rozgląda się w poszukiwaniu jakiejś broni. Zauważa kopię menory, jednak jako że jest pobożnym muzułmaninem nie chce krzywdzić żadnej religii. Ostatecznie dość łatwo odrywa od ściany jakąś deskę... czeka, aż Kraven wstanie... ten czyni to... i obrywa potężny cios w brzuch! Nachyla się i belka spada mu na plecy!! (EWF! EWF! EWF!) Hunter leży... Sandman chwyta go i rzuca o ścianę... przy okazji tak pechowo, że Kraven trafia w okno przez które przelatuje i rozbija się poza budynkiem!! (EWF! EWF! EWF! EWF!)

 

Tony Hogański – Na brodę Proroka!

 

Jan Kowalski – Jezusie Nazarejski!

 

Game – Na wielkiego Adidasa!

 

Sandman wystawia głowę poza okno.... i w tym momencie coś wyciąga go z budynku! Okazuje się, że w tym miejscu także biegnie drewniany balkon na którym wrestlerzy wcześniej walczyli, a Sandmana na niego wyciągnął Kraven. Znów dochodzi do brawlu w wyniku, którego drobną przewagę uzyskuje Kraven... panowie w szybkim tempie przemieszczają się po drewnianym, mało stabilnym, wąskim balkonie. Dochodzą do jakiś schodów... Trzykrotny mistrz Russian Pro Wrestling kopie rywala w tyłek, a ten sturluje się ze schodów i rozbija się na środku chodnika. Kraven dołącza do niego.... kopiąc go po twarzy wychodzi z wąskiej uliczki. Teraz obaj stoją na nieporównywalnie szerszej ulicy. Przed nimi znajduje się Brama Maurów (arabski: Bab al-Maghariba, hebrajski: Sha'ar HaAshpot)... wokół kręci się sporo żołnierzy... funkcjonariuszy GRU i innych niezidentyfikowanych osobników, najprawdopodobniej agentów Mossadu. Kraven nie zastanawia się długo i kieruje się z Sandmanem w stronę bramy. Próbuje wykonać mu Piledrivera na beton, ale Piaskowiec wyrywa się mu i powala go Clotheslinem spod Konstantynopola!!! (giga cheer na arenie + Sandman! Sandman! Sandman!) Pinuje....... Bryndzy jeszcze nie ma........ po chwili super sędzia dobiega.....1.......... 2.............kick out!! Weteran z 1453 roku nie może uwierzyć... chwyta Kravena za głowę i przechodzi z nim przez bramę.

 

Jan Kowalski – Gdzie oni idą?

 

Game – Wzgórze Świątynne... rozumiesz... Kopuła na Skale... Al-Aksa...  

 

Tony Hogański – No właśnie Janku! Jesteś strasznym ignorantem! Powinieneś wiedzieć!

 

Sandman rzuca Kravenem o ścianę Bramy Maurów. Jakiś izraelski żołnierz zwraca mu uwagę, żeby delikatniej obchodził się z zabytkami. Przekraczają bramę... Kosiarz spod Konstantynopola rzucając Rosjaninem o skalistą ścianę posuwa się nadal przed siebie... robi się co raz bardziej stromo, widać, że wdrapują się na jakieś wzgórze. Powoli widać jakiś blask odbijającego się o coś słońca. Sandman przystaje, bowiem Kraven nie jest wstanie się podnieść. Podchodzi do niego i w tym momencie Hunter rzuca cegłą prosto w jego klatkę piersiową!! Starzec upada... obaj panowie leżą... są zmęczeni.... chociaż jeszcze nie tak bardzo, żeby nie walczyć... chociaż walka ciągnie się od dobrych trzydziestu minut. W końcu pierwszy wstaje Kraven... chwyta Sandmana za głowę i kieruje się z nim pod górę... w końcu docierają na sam szczyt. Tam niepodzielnie króluje monumentalna Kopuła na Skale. (arabski: Kubbat as-Sachra)

 

Jan Kowalski – Meczet Umara czy też Omara... bardzo ładny musze powiedzieć.

 

Game – Ehhh... to nie jest meczet... Kubbat as-Sachra jest czymś w rodzaju pomnika... ochrony dla świętej skały – Szetiji, na której to Abraham chciał złożyć jakąś ofiarę, na której znajdowała się Arka Przymierza, z której Mahomet miał się udać w podróż do nieba. 

 

Tony Hogański – Mahomet to był luj.

 

Game – No właśnie.

 

Sandman przeciera krew spływającą mu po twarzy i zaczyna mamrotać jakąś muzułmańską modlitwę pod nosem. Dopiero kopniak w twarz przerywa ten stan religijnego uniesienia. Kraven jest też pod wrażeniem budowli, jednak pod nosem dodaje sobie, że Plac Czerwony i Kreml są o wiele ładniejsze. Sandman wstaje i zaczyna wrzeszczeć coś do Kravena po arabsku. Ten zastanawia się zaś do kogo on to mówi. Sandman szarżuje na Kravena, ten odskakuje... a szybko wykonany Clothesline spod Konstantynopola spada na Antoniego Bryndzę!!! Sandman jest w szoku... wstydzi się swojego czynu. To zamieszanie wykorzystuje aktualny EWF World Champion, który aplikuje mu Neckbreakera. Następnie zauważa jakiś niepozornie wyglądający „budynek”, najprawdopodobniej ochronę przed słońcem.  Powoli wdrapuje się na niego... jest już na szczycie...  rozgląda się nerwowo... jeszcze raz spogląda na Kubbat as-Sachra....powoli się ściemnia.... w końcu skacze na Sandmana z Diving Headbutt!!! (na arenie: EWF! EWF! EWF! EWF! EWF! EWF! EWF!)

 

Tony Hogański – To koniec! Świetna akcja.. świetna końcówka w świetnym miejscu!

 

Kraven jest lekko podniszczony po tej akcji, jednak pinuje....................................................... Antoni Bryndza został wcześniej przypadkowo pobity przez Sandmana! Kraven wścieka się... wstaje... podchodzi do Bryndzy...  zaczyna go okopywać.. ogólnie denerwuje się... serwuje mu kilka Elbow Dropów... Bryndza jest nieżywy.... Kraven odwraca się by wrócić do Sandmana... jednak ten oddala się w jakimś bliżej nieokreślonym kierunku. Rosjanin biegnie w miarę swoich możliwości za nim... mija trochę czasu... w końcu obaj wrestlerzy docierają przed inny monumentalny budynek Wzgórza Świątynnego... Meczet Al-Aksa. Sandman mija potężne główne wejście, portyk wybudowany w czasie Krucjat przez Templariuszy... wchodzi w jakiś zaułek, wywala jakieś drzwi i wchodzi do środka meczetu. Kraven kuśtyka za nim i po chwili także on wchodzi do tego jednego z najświętszych miejsc Islamu.

 

Game – Oni nie powinni tam wchodzić. Nie mamy podpisanej umowy z islamską administracją Wzgórza na bieganie po meczetach. Oni będą źli... bardzo źli...

 

Jan Kowalski – Co w związku z tym?

 

Game – Szykują się cięcia w budżecie, bo pewnie będą chcieli odszkodowanie.

 

Okazuje się, że jednak nie zgadujemy się w głównej sali, mogącej pomieścić tysiące osób, ale w jednym z bocznych pomieszczeń. W środku widać kilku starszych, muzułmańskich duchownych, Sandman leży na środku pomieszczenia, zalany krwią. Kraven podchodzi do niego... jest zmotywowany, żeby na oczach muzułmanów zniszczyć Piaskowca. Próbuje się przepchać przez tłum... Sandman powoli opuszcza to pomieszczenie głośno wykrzykując jakieś muzułmańskie modlitwy i zawołania oscylujące wokół tematu jakiś drzwi i orkiestry. W pewnym momencie znika z oczu rosyjskiego World Champa. Łowca rozgląda się po meczecie... wchodzi do jakiegoś korytarza...

 

Tony Hogański – Sandman to tchórz! Zniknął gdzieś... boi się Kravena...

 

Na pierwszy rzut oka Hunter nic tu nie zauważa i chce wyjść... jednak w ostatniej chwili zauważa jakieś zakamuflowane drzwi... przygląda się im.... patrzy niepewnie... zastanawia się czy czasem za chwile jakiś Arab nie wskoczy mu na plecy i nie wysadzi się. W końcu Kraven kopniakiem roztrzaskuje drzwi. Wchodzi do ciemnego pomieszczenia... w tym momencie zaczyna grać jakaś muzułmańska orkiestra... Kraven jest zdziwiony... z ukrycia wyskakuje Sandman!! (arabska część na arenie: Allah akbar! Allah akbar! Allah akbar!) Dochodzi do brawlu... Kosiarz spod Konstantynopola uzyskuje przewagę i z wielkim impetem rzuca Kravena na okno, które wybija się i Rosjanin wypada z meczetu!!! (EWF! EWF! EWF! EWF! EWF! EWF!)

 

Jan Kowalski – To nie było zbyt przyjemne.

 

Okazało się jednak, że to był w sumie parter, pierwsza kondygnacja Al-Aksy... Kraven upadł, więc „tylko” z jakiś dwóch metrów. Na jego ciele widać olbrzymie ilości szkła, które w wyniku bliskiego spotkania z szybą powbijały mu się w ciało. Sandman zastanawia się czy aby nie pinować, ale przecież Bryndza leży rozwalony i nieprzytomny przed „meczetem Omara” ... Sandman chwyta, więc Kravena „za szmaty” i wraca w okolicy Kopuły na Skale.... mija trochę czasu....

 

Jan Kowalski – To decydujący moment walki... czy Sandman jest wstanie zdobyć EWF World title?

 

Po krótkiej chwili Sandman i Kraven stoją już przed Kopułą na Skale. Przed nią leży pobity i nieprzytomny sędzia Antoni Bryndza. Kraven odzyskuje lekko siły, chociaż już za bardzo nie kontraktuje... dochodzi do brawlu.... Bryndza budzi się... obaj wrestlerzy są już szalenie zmęczeni, że ta wymiana różnego typu ciosów, punchów, kicków, chopsów odbywa się dość wolno... Bryndza ostatecznie się ożywił, chociaż za bardzo nie wie jak to się stało, że trafił do Jerozolimy... Kraven traci siły, co powoduje, że Kosiarz spod Konstantynopola zyskuje przewagę. Kraven ledwo żyje... zaraz upadnie... w tym momencie Sandman wykonuje mu z wielkim trudem Right into the Sand [Rockbottom]!!!

 

Game – Nie!!!

 

Sandman zmęczony po prostu pada na nieprzytomnego Kravena..... pin..............................1.......................................2......................................3!!!!!! (Zwycięzcą i nowym EWF World Champem jest: Sandman!!!) Publiczność na arenie szaleje... jakiś izraelski żołnierz podaje Bryndzy World title, który został tu przetransportowany. Antoni cuci Sandmana.... ten wstaje.... Bryndza wręcza mu World title.... Ten z uśmiechem spogląda na długo oczekiwany tytuł... krew skapuje z twarzy nowego World Champa na pas mistrzowski. Sandman powolnym krokiem kieruje się w stronę Kopuły na Skale by najprawdopodobniej podziękować Allahowi. Słońce zachodzi nad Jerozolimą.

 

 

 

--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

 

 

 

Tony Hogański – Co za wzruszający koniec.

 

Pani Zosia (ociera łzy) Też tak uważasz?

 

Tony Hogański – Za dużo czasu spędzasz z kawą... naprawdę...

 

Pani Zosia – Przejdźmy do następnej kategorii, bo się tutaj rozkleję...

 

 

 

--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

 

 

 

NAJLEPSZY CRUISER ROKU 2003:

 

Nominowani:

 

Shaman

 

Tool

 

Super Crazy

 

Marco

 

Mysterio

 

The Hell

 

Kid Nova

 

Fat Boy po odchudzaniu w Bagdadzie

 

 

 

--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

 

 

 

Tony Hogański – Zanim zaczniemy mam jeszcze pewien skromny apel: podczas interwencji wrednych amerykańskich imperialistów w Iraku... zaginął znany i lubiany wrestler EWF: Fat Boy!! Został tam umieszczony w bagdadzkiej klinice urody i płodności imienia Saddama Husejna jeszcze przez Esmeraldę Martinez! Niestety zaginął! Nie znamy miejsca, gdzie aktualnie przebywa! Ktokolwiek wie co się z nim stało powinien zgłosić się do filii EWF w Polsce... [bo jak wiadomo ktoś przeniósł centralę do Tokio].... rysopis jest widoczny na państwa ekranie...

 

Pani Zosia – To jest dopiero wzruszające.

 

Tony Hogański – No nie?

 

Pani Zosia – Nagrodę wręczy aktualny EWF World Champion – Bubba!

 

Tony Hogański – .... a nie zarwie nam sceny?

 

Po chwili przy mównicy pojawia się Bubba.

 

Bubba – To taka wzruszająca okazja... mam nadzieję, że za chwilę okaże się, że ktoś z Justice League wygrał tą nagrodę... Crazy, Tool.... trzymam za was kciuki... (Bubba rozrywa kopertę i na jego twarzy pojawia się szeroki uśmiech) .....  Tool!!!

 

Na scenie pojawia się Tool, Bubba zaczyna się cieszyć, Tool też się cieszy... panowie zaczynają tańczyć...

 

Tony Hogański – To parodia....

 

Tool – Dziękuję... dziękuje.... jestem naprawdę, naprawdę... szczęśliwy....

 

Tony Hogański – Koniec zabawy... spadaj....

 

Tool – Już? Chce powiedzieć coś więcej...

 

Tony Hogański – Dostaję właśnie informację, że mamy opóźnienie... no idźcie już sobie, idźcie... a ty Zocha zapowiadaj następną walkę...

 

Pani Zosia – Będzie to walka obecnego tutaj Toola....

 

 

 

Wrestlepalooza LXIX

Graveyard Last Man Standing match:

Marco vs Tool

 

 

 

Tony Hogański - Szczerze mówiąc to ja nie mam w tej walce zdecydowanego faworyta... Tool może nawet wygrać... w końcu dwukrotnie pokonał samego mistrza Szakala... a to wystarczająca nobilitacja.

 

Jan Kowalski - Jeszcze masz coś do powiedzenia?

 

Tony Hogański - Wolność dla Tybetu!

 

Kamera przenosi się na jeden z poznańskich cmentarzy .. Widać idącego alejkami Toola , który szuka swojego przeciwnika .. Phantom chodzi międzi grobami .. Nagle za nim pojawia się postać Syxxa .. Marco ma w rękach nagrobek ! Bierze zamach .. Jednak upuszcza kawał marmuru ... Tool odwraca się ... Spogląda swojemu przeciwnikowi prosto w oczy ... Marco jednak natychmiast rozpoczyna walkę kilkoma szybkimi Uppercutami , Tool wydaje się oszołomiony , Marco łapie go za ręke i whipuje na jakiś pomnik jednak Tool reversaluje i to Syxx wpada na nagrobek ! Marco podnosi jakiś wazon z kwiatami i rzuca go w stronę przeciwnika .. Tool schyla się , wazon trafia w jakieś drzewo .. Marco próbuje zrobić Runnin DDT jednak Tool przerzuca rywala ponad sobą T-Bone Suplexem !! Syxx ląduje na twardym chodniku co powoduje spore obrażenia ! Tool zadowolony z siebie podnosi rywala , łapie go za włosy i uderza jego głową o nagrobek ! Po chwili powtarza manewr ! Tool kładzie Syxxa na jakiejś stercie kwiatów , sam wskakuje na jakiś pomnij i skacze z tego pomnika z Leg Dropem jednak Marco odsuwa się i Tool ląduje w kwiatach ! Marco nie czekając aż rywal się podnosi , łapie to , co ma pod ręką i zdziela Toola po twarzy .. Jednak Phantom spokojnie podnosi się , gdyż dostał w ryj jakąś wiązanką ! Phantom zaczyna okładać rywala pięściami , whipuje przeciwnika na jakieś drzewo .. Marco ' przykleja ' się do dębu , Tool bierze rozbieg jednak Syxx odskakuje w bok , Phantom uderza w drzewo , Marco błyskawicznie łapie go od tyłu i wykonuje Released German Suplex !! Syxx szybko podnosi się z ziemi , łapie jakąś opartą o drzewo łopatę i chce uderzyć rywala w plecy jednak Tool ostatkiem sił odskakuje w bok . Łopata łamie się .. Marco nie namyślając się długo ładuje Toolowi kijem od łopaty strzała w plecy!!! (EWF! EWF! EWF! EWF! EWF!)

 

Jan Kowalski - Jesteśmy świadkami ciekawej walki.

 

Tony Hogański - W tej atmosferze cmentarnej przypomniał mi się Juice gadający do drzewa.

 

Jan Kowalski - Zaraz zaczniesz wspominać Triadę i Koalicję.

 

Tony Hogański - To były takie piękne czasy.

 

 Tool zwija się na ziemi .. Marco nie czeka , podnosi go , łapie za ręke i wykonuje Spinnin DDT ! Marco pokazuje , że to koniec .. Podnosi Toola , łapie go do Marco's Spinnin Bustah [ patrz roster ] jednak Tool prześlizguje się na plecy przeciwnika i uderza Inverted DDT ! Tool chwilke odpoczywa opieradjąc się o ławkę .. Po chwili wstaje , podnosi rywala i Hip Toss'em wrzuca go na kupę usypanych liści ! Phantom łapie za grabie i kilka razy strzela nimi Syxxa po plecach i brzuchu .. Podnosi rywala , kopie go w brzuch po czym podniesionymi ponownie grabiami uderza z całej siły w tył głowy !! Marco pada , Tool czeka na odliczanie .. 1....2....3.... Marco powoli wstaje z pomocą ławki .. Tool nie czekając długo uderza Dropkicka w plecy rywala tak , że ten zawisa na ławeczce !! Tool bierze rozbieg i skacze z 6-1-9 !! Marco pada na ziemie , Phantom wskakuje na ławkę .. Czeka aż jego rywal się podniesie ... I skacze ze Sprongboard Huranacraną jednak Marco z trudnością ale podtrzymuje sobie Toola na barkach .. I próbuje mu wykonać Powerbomba jednak Phantom uderza rywala kilka razy w głowę i wykonuje Frankenstainera!! (EWF! EWF! EWF! EWF!)

 

Jan Kowalski - Marco ma pecha.

 

Tony Hogański - Tak to w życiu bywa.

 

Phantom wskakuje na jakiś pomnik .. Co zajmuje mu trochę czasu ... I skacze na rywala jednak Marco błyskawicznie wstaje i wykonuje Defensive Dropkicka w brzuch Toola !! Obaj zawodnicy leżą na ziemi .. Pierwszy podnosi się Marco , niedługo po tym Tool .. Jednak ani jeden , ani drugi nie mają zamiaru walczyć .. Tool łapie za jakieś składane krzesło , Marco za grabie ... Tool bierze zamach , Marco również .. I uderzają przedmiotami o siebie !! Po chwili znowu ! I jeszcze raz ! Grabie łamią się w pół .. Marco niezabardzo ma czym walczyć , Tool korzysta z sytuacji i wali krzesłem rywala w głowę !! Syxxer najpierw klęka na jedno kolano .. By po chwili wyłożyć się na ziemi .. Tool ustawia krzesło niedaleko miejsca , w którym spoczywa chwilowo jego rywal po czym odchodzi na dostateczną odległość .. Marco podnosi się , a Tool rusza , odbija się od krzesła i Spinnin Bulldogiem powala przeciwnika na ziemię !! Tool podnosi krzesło , składa je .. I pokazuje do kamery , że za chwilę zada decydujący cios ... Marco podnosi się ... Tool bierze zamach , Marco jednak doskakuje do niego i ładuje mu Electric Funreal [ The Rock Bottom ]!!!

 

Tony Hogański - Ten Juice gadający do drzewa był naprawdę zabawny.

 

Jan Kowalski - Dobra już dobra...

 

Obaj padają na ziemie ! Chwilka odpoczynku ... Marco podnosi się i pomaga wstać Toolowi bo po chwili popchnąć go na jakieś drewniane drzwi , które Tool doszczętnie demoluje i wpada do magazynu !! Marco wchodzi do pomieszczenia i wyrzuca stamtąd kilka stołów ... I po chwili sam wypada po whipie Toola ! Marco rozbija się na piramidzie stołów ... Tool wychodzi z pomieszczenia i wchodzi na budyneczek .. Jednak Syxx łapie jakiś kij i zdziela rywala w nogę !! Tool przewraca się , Marco łapie go za nogi , ściąga z dachu i automatycznie zakłada Annihilation [ Liontamer ] !!! Tool cierpi jednak poddanie się niczego nie zmienia ... Marco po chwili puszcza nogę swojego byłego kolego , na drugiej zaś zakłada Anklelock ! Tool cierpi ... Krzyczy z bólu ! Zaczyna brnąć na rękach w stronę jakiejś ławki ... Kiedy w końcu do niej dociera podnosi się na rękach , obraza w powietrzu i łapie Syxxa w Headscissors !!! Marco pada , Tool zaś ma chwilkę na zregenerowanie sił ... Pierwszy podnosi się Tool ...  Podnosi Syxxa i whipuje go na ławkę jednak Marco zwinnie wbiega na nią i wykonuje Twistin Body Block !! Syxx podnosi rywala i sadza go na ławce .. Po czym wuykonuje Pure Sickness [ patrz roster ] ! Marco wchodzi na jakieś drzewo .. Po czym używając gałęzi jak liny wykonuje Backflip Splash jednak ool odsuwa się ! Marco amortyzuje troche rękami upadek ... Jednak zniszczebnia są dość spore ... Po chwili obaj wrestlerzy wstają , Lock Up ... Obaj zaczynają się punchować , Tool po chwili osiąga przewagę , chce wykonać Clothesline jednak Syxx schyla się , Phantom odwraca się i natychmiast kopie rywala w brzuch po czym chce wykonać Twist Of Fate jednak Marco uderza go w nogę ... Tool schyla się co daje Syxxerowi szansę , ten szybko ją wykorzystuje ładując przeciwnikowy Sick Fucktor [ X Factor ] .. Tool krwawi .. Marco powoli podnosi przeciwnika i whipuje go na stertę jakichś desek i innego syfu ! Phantom łapie za jakąś deskę po czym zdziela rywala w brzuch !! Marco schyla się , a Tool uderza go z całej siły w głowę !! Deska pęka , a Marco pada bez życia ! Liczenie 1....2....3....4....5....6.... Syxx podnosi się na rękach i zaczyna czołgać się w stronę jakichś nagrobków ..

 

Jan Kowalski - Marco znów miał spore szczęście.

 

Tony Hogański - Tool jest faktycznie w niezłej formie. Chciałbym jednak zaznaczyć, że te zwycięstwa z mistrzem Szakalem były przypadkowe.

 

Jan Kowalski - Jasne.

 

Kiedy jest już blisko Tool pomaa mu wstać i uderza głową Syxxa w nagrobek ! Po chwili wykonuje rywalowi High Angle Back Drop ! Tool łapie za jakiś stolik i ustawia go na dwóch wysokich grobach na wysokości ramion ... Podnosi Syxxa po czym wchodzi razem z nim na pomniki ... Ładuje go sobie na ramiona jednak Marco ześlizguje się na plecy i zaczyna punchować Toola jednak ten intuicyjnie łapie rywala za głowę i wykonuje Stunner !! Marco odskakuje do tyłu i spada z pomnika na jakąś trumne kompletnie ją demolując !!!! Tool jednak denerwuje się gdyż nie o to mu chodziło .. Schodzi z pomnika , podnosi ledwo żywego rywala i uderza kilkakrotnie jego głową o drzewo ... Po chwili wchodzi z Syxxem spowrotem na pomnik .. Ładuje go sobie na ramiona jak do DVD ... I po krótkim rozbiegu zkacze z Last Word [ DVD Front Slam ] przez stół !!! Obaj wrestlerzy padają bez życia gdyż Tool także poczuł skutek tego bumpa .. 1....2....3....4....5... Tool zaczyna się poruszać .. 6.... Tool podnosi się powoli z pomocą jakiejś ławki .. 7.....8.... Marco zaczyna brnąć w stronę Toola .. 9... Marco łapie Toola za ręke i mimo usilnych prób ucieczki Phantoma podciąga się na nich !

 

Jan Kowalski - Marco znów miał szczęście.

 

Tony Hogański - Mistrz Szakal będzie wielką gwiazdą filmową.

 

Jan Kowalski - Słuchaj Tony! Komentujemy walkę: Marco vs Tool! Tu nie ma twojego mistrza... nie ma! Gówno mnie obchodzi co on teraz robi... zajmij się komentarzem.... jak Game stąd ostatecznie wyleci to przekażę Esmeraldzie, że się lenisz.

 

Tony Hogański - Donosiciel! 

 

Tool łapie pierwszą rzecz , jaką ma pod ręką i wali Syxxa w głowę bukietem kwiatów ... Phantom robi głupią minę po czym kopie Syxxera w brzuch i ładuje mu Twist Of Fate ! Tool daje symbol końca ! Wchodzi na pomnik .. Wysoki pomnik .. I skacze z Sick Dive [ Swanton Bomb ] jednak Marco odsuwa się !! Tool wali w ziemię !! Obaj chwilke leżą .. Pierwszy podnosi się Marco .. Łapie Toola za nogę i ustawia go przy pomniku .. Sam wchodzi na nagrobek i skacze z Overfleet [ 5 Star Frog Splash ] jednak tym razem Tool sturluje się z lini ognia i Marco uderza w ziemię , właściwie to odbija się od niej i skaje na nogach , mocno się chwiejąc , Tool widząc to zachodzi rywala od tyłu i uderza na nim Inverted DDT !!! Tool podnosi ledwo żywego rywala i whipuje go na jakiś budynek ! Marco uderza w beton głową , co powoduje krwawienie , a Tool dla urozmaicenia uderza German Suplex !! Phantom ciągnie prawie nieprzytomnego rywala do jakichś pomieszczeń .. Tam układa obok głowy Syxxa nagrobek po czym z całej siły kopie w niego !!! Marco łapie się za zakrwawioną głowę !! Tool ustawia jakąś drabinę ... Wchodzi po niej .. Staje na przedostatnim szczeblu po czym przeskakuje nad ostatnim i spada na rywala z Leg Dropem !!!! Tool trzymając się za obolałą nogę łapie jakiś nagrobek i spuszcza go Marcowi na twarz ! Ten leży w kałuży krwi ! Phantom podnosi jakiś kawałek marmuru i z furią zaczyna okładać nim Syxxa po plecach , brzuchu , głowie ! Marco jest cały we krwi ! Jednak nagle w całym pomieszczeniu robi się ciemno ... Po chwili światło znowu zaczyna wpadać przez małe okienka ... Widać Syxxa leżącego w kałuży krwi , a obok niego Toola , który też leży bez życia w kałuży krwi ... 1...2...3...4...5...6...7...8...9...10 ! (Walka kończy się wynikiem nierozstrzygniętym!)

 

Jan Kowalski - No Contest... nieciekawe zakończenie tej dobrej walki.

 

Tony Hogański - Asereje. 

 

 

 

--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

 

 

 

Pani Zosia – Asereje?

 

Tony Hogański – No co? No co? Bardzo melodyjne to... dobra Zocha... chce szybko wracać do domu... zimno tu w tej Szwecji... i jakoś rybami zalatuje...

 

Pani Zosia – To pewnie od morza.

 

Tony Hogański – Zupełnie jak w Gdańsku....

 

 

 

--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

 

 

 

NAJDZIWNIEJSZY GIMMICK ROKU 2003:

 

Nominowani:

 

Sandman i jego choroba

 

RVD666 i jego uwalnianie umysłu

 

Shaman jako szaman

 

Hellspawn i jego bzdury

 

Super Crazy i te dziwactwa co zawsze

 

Annatar

 

Joke jako clown

 

Daddy Dark i jego ego

 

Kid Nova i jego kartonowi przyjaciele

 

śpiewający Bad Boy

 

 

 

--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

 

 

Tony Hogański – Nagrodę wręczy.... no właśnie... Zocha... kto ją wręczy?

 

Pani Zosia (przegląda jakieś dokumenty) Nie... nie wiem....

 

Tony Hogański – Zupełnie nie nadajesz się do tej pracy... nawąchałaś się kawy i teraz ci się w głowie poprzestawiało...

 

W tym momencie uderza Metallica – „Enter Sandman”.... na scenie pojawia się Sandman z Felkiem w ręku... jak widać koperta z wynikiem jest już rozerwana.

 

Sandman – Ja już znam wynik.... wiem kto go otrzymał.... Shaman, stary... chodź na scenę...

 

Pojawia się Shaman.

 

Shaman – Jestem szamanem!!!

 

Sandman – Nie da się ukryć... słuchaj.... ja nie mogę teraz walczyć... ale jest ktoś kto może mnie zastąpić... i uważam, że jesteś idealną osobą... masz wszystko.... masz talent.... umiejętności.... styl... prezencję... jesteś miły, grzeczny, kulturalny.... no i masz to coś czego nikt nie ma... interakcję z publicznością.... dlatego ogłaszam cię moim protegowanym.... i moim następcą.... moim duchowym kontynuatorem!!

 

Sandman wręcza Felka Shamanowi i usuwa się ze sceny.

 

Shaman – Jestem szamanem!!! To udowodniło, że nim jestem?! Jestem szamanem?

 

Publika – Jesteś!!

 

Shaman – Na pewno??

 

Publika – Na 100%!!

 

Shaman – Czy aby tak?

 

Publika – Tak!!!

 

Shaman – Cieszy mnie to... jestem wdzięczny... dziękuje... jestem szamanem!!! Tylko skromniutkim szamanem!!!

 

Shaman znika, a tymczasem zostaje puszczona kolejna walka. (jako, że trwa ona godzinę zostaje wyemitowany tylko 25-minutowy skrót)

 

 

 

Wrestlepalooza L

EWF World Championship:

Iron Man match:

Special Guest Referee – Game:

Kraven the Hunter vs John Hangman

 

 

 

Rozlega się Motorhead – “Play the game”…. wśród bardzo dużego cheeru japońskich kibiców na ring wchodzi Game w stroju sędziego. [oczywiście jakimś komercyjnym]

Słychać Hymn ZSRR.... na arenie słychać olbrzymi heel heat. Na ring wśród gwizdów i latających opakowań wchodzi Kraven z World title na ramieniu.

Na samym końcu słyszymy KNŻ – „Nie ma litości”.... niewyobrażalny cheer.... z szatni wychodzi bardzo skoncentrowany i zmotywowany John Hangman.

 

Jan Kowalski – Zastanawiam się czy nasz komercyjny przyjaciel będzie uczciwy.

 

Tony Hogański – W EWF nic nie jest do końca uczciwe.  

 

Jan Kowalski – Chciałbym uprzejmie zaznaczyć, że na ringu zobaczymy członków Koalicji, ugrupowania które istniało w EWF w 2001 roku....

 

Tony Hogański – Dobrze, że już istnieje.... mam nadzieje, że na koniec nie zaserwują nam odgrzewanego kotleta w postaci pojednania się dawnych wrogów i utworzenia Koalicji 2003.... 

 

Cała trójka jest już na ringu i obdarza się raczej niechętnym spojrzeniem. Game rozkazuje obu wrestlerom przygotować się i po kilku sekundach daje znak do rozpoczęcia walki.... 

 

 

EWF World Championship

59:54

Kraven the Hunter

-0-

John Hangman

-0-

 

 

Obaj wrestlerzy krążą chwilę wokół siebie... żaden z nich nie ma wyraźnej ochoty i nastroju zaatakować pierwszy. Kraven i Hangman nadal krążą sobie po ringu... i żaden z nich nadal nie chce rozpocząć walki.... W końcu po krótkiej chwili dochodzi do zwarcia. Po krótkiej szamotaninie Kraven zaczyna dominować nad Hangmanem... nagle kopie go kolanem w brzuch, po czym wykonuje Irish Whip ...  następnie zaś jesteśmy świadkami Clothesline’a. Hangman od razu się podnosi i biegnie w stronę Kravena, jednakże znów wychodzi na tym kiepsko, bowiem po raz drugi obrywa z Clothesline’a. Jednak Extreme Wrestler nie zraża się i wstaje po raz drugi.... znów rusza na Rosjanina, jednakże tym razem unika czekającego na niego Clothesline'a, odbija się od lin i skacze z Crossbody. Kraven the Hunter podnosi się, jednak Hangman chwyta go i natychmiast uderza DDT. Kraven leży. John Hangman zaczyna kopać go po plecach, brzuchu, rękach i różnych częściach ciała. Następnie chwyta go za głowę i podnosi. Przygotowuje się by wykonać Vertical Suplex...trzyma Kravena chwile w powietrzu, ale Kravenowi jakimś cudem udaje się wyślizgnąć, po czym spada on na nogi tuż za zdezorientowanym Hangmanem. Były EWF World Champion odwraca się, i w tym momencie Łowca zaczyna okładać go right hand'ami, następnie wykonuje Neckbreakera. Próbuje pinować, Game liczy....1.....2....kick out! Kraven wstaje i uderza na powoli wstającym Hangmanie potężnego Leg Dropa. Następnie odbija się o liny i poprawia drugim Leg Dropem... kolejny raz chce to powtórzyć całą tą operację,  jednakże tym razem John Hangman w ostatniej chwili robi unik i tym sposobem Kraven spada na pusty ring. Hangman jakby odzyskuje siły, energicznie wstaje, po czym czeka aż The Hunter tez się podniesie, a następnie zaś wykonuje Irish Whip i.... Powerslam.

 

Jan Kowalski – Jak na razie walka jest w miarę wyrównana i żaden z wrestlerów nie jest wstanie na dłużej utrzymać przewagę.

 

Tony Hogański – To takie straszne.... i co teraz?

 

Jan Kowalski – Czekamy na pierwszy pin.

 

Tony Hogański – Czekajmy i przyglądajmy się.

 

Kraven po tej akcji dość szybko wstaje, jednakże jak się okazuje tylko po to by dostać Hard Scoop Slam od Hangmana. Extreme Wrestler wchodzi na narożnik...upewnia się ze Kraven leży i skacze na niego z Top Rope Elbow Dropem. Pin 1.....2........Shoulder up! John Hangman zaczyna się lekko denerwować, jednak Game pokazuje mu, że jest w 100 % uczciwy.... Krab wraca, więc do swego standardowego zajęcia, czyli walki z Rosjaninem. Pomaga rywalowi wstać i wykonuje mu Northern Lights Suplex. Natychmiast podchodzi do Kravena i zakłada mu Boston Crab... Kraven nie jest za bardzo zadowolony, jednak nie ma zamiaru się poddać... próbuje doczołgać się do lin, jednak Hangman ciągnie go wprost na środek ringu..... Rosjanin znów czołga się w stronę lin......  jest już całkiem blisko...już prawie dotyka lin... no i złapał. Kraven wstaje, widać że po tej całej akcji lekko kuleje...  Hangman natychmiast podchodzi do niego i chce wykonać Irish Whip ale Kraven reversuje, Hangman ląduje w narożniku. Kraven podchodzi do niego i uderza na nim kilka kicków i punchy. Następnie sadza Johna Hangmana na narożniku, wchodzi razem z nim do góry ... po czym wykonuje Belly To Belly Suplex z narożnika!! (EWF! EWF! EWF!)

 

Jan Kowalski – Jak widać nasz rosyjski World Champion przejął inicjatywę w tejże walce.

 

Tony Hogański – Szczerze mówiąc to dawno w EWF nie widziałem tak ciekawej walki.

 

Kraven doczołgał się do Hangmana i próbuje go spinowac 1.....2....kick out!! Kraven wprost nie może w to uwierzyć, zaczyna kłócić się z sędzią tłumacząc mu, ze był Pin Fall... Game jednak nie daje się przekonać i obstawia za swoją decyzją...zdenerwowany Kraven wraca do Hangmana, który już prawie wstał, pomaga mu się podnieść, odwraca go i chwyta tak by wykonać German Suplex, jednak Hangman uderza go kilka razy łokciem prosto w twarz, odwraca się w jego stronę i Atomic Drop. Kraven ląduje na macie.... John Hangman chwyta go za nogi i kopie w krocze. Następnie podnosi go, odbija się od lin i „nagradza” Tornado DDT. Następnie uderza na leżącym Kravenie kilka Knee Dropów. Znów pomaga mu wstać, zachodzi go od tylu i próbuje wykonać Pumphandle Slam, jednak kiedy trzyma już Kravena na ramieniu, ten zsuwa się na ziemie, odwraca Hangmana i chwyta go jak do Tombstone'a... już ma go wykonywać, ale Hangman robi reversala i sam wykonuje na Kravenie Tombstone Piledriver. Rosjanin leży i za bardzo się nie rusza...... Poczciwy Krab także jest już lekko zmęczony, ale wstaje i czeka aż podniesie się Kraven... trochę to trwa, Kraven wreszcie podniósł się, ale nie do końca wie co się wokół niego dzieje. John Hangman kopie go w brzuch, wkłada jego głowę miedzy nogi.... podwija jedną rękę.... podwija drugą..... po czym zupełnie niespodziewanie uderza Egzekucję [Pedigree]!! Pin........1........2......3!! (Zdobywcą ‘jednego punktu’ jest: John Hangman!)

 

 

EWF World Championship

40:21

Kraven the Hunter

-0-

John Hangman

-1-

 

 

Jan Kowalski – Niesamowite! Hangman prowadzi! Czuje, że to będzie jego wieczór i po raz drugi w swej karierze sięgnie on po World title....

 

Tony Hogański – Dopiero 20 minut za nami.... nasz drogi rosyjski przyjaciel na pewno zdobędzie jeszcze z sześć może siedem punktów.

 

Jan Kowalski – Obyś się nie przeliczył... wierzę w umiejętności Hangmana...

 

Tony Hogański – Krab to krab.... może najwyżej molestować trumny Pinky’ego....

 

Hangman chwile tauntuje w stronę japońskiej publiczności, a ta ogólnie cheeruje. Czeka w jednym z narożników aż rosyjski EWF World Champion dojdzie do siebie. Wreszcie udaje mu się to. Stoją na przeciwko siebie, nagle zaczynają się na zmianę okładać pięściami. Kraven jako, że jest tuz po Egzekucji nie odzyskał jeszcze 100 % sprawności, co sprawia, że Johny Hangman znów uzyskuje przewagę... nie przestaje okładać Kravena, aż w końcu spycha go wprost do narożnika. Tam sadza go na nim, wychodzi do góry i chce wykonać Vertical Suplex ale Kravenowi udaje się zepchnąć Hangmana na ziemie. Rosjanin czeka aż Hangman wstanie, a następnie skacze na niego z Missile Drop Kickiem...prawie go ma ale Hangman w ostatniej chwili zrobił unik. Kraven podnosi się, Krab uderza kilka chopsów a następnie...Samoan Drop!! Obaj wrestlerzy są już zmęczeni. Żaden z nich się nie podnosi...po dłuższej chwili wstaje Hangman, podchodzi do Kravena i zaczyna dusić go noga...Game odlicza do dziesięciu i natychmiast każe 4 x EWF Tag Team Champowi puścić Kravena. Hangman robi to, następnie pomaga mu wstać, ale niespodziewanie dostaje Low Blowa...Hunter wykonuje Irish Whip ... wynosi Extreme Wrestlera w górę i wykonuje Gorilla Press Slam. Łowca kopie Hangmana po plecach. Podnosi go i wykonuje Back Suplex. Następnie chwyta nogi Hangmana i wykonuje Lion Tamera ... widać, ze Hangman cierpi... już prawie chce klepać w matę, ale jednak nie poddaje się (mega cheer) ... próbuje doczołgać się do lin jednak Rusek jest zbyt silny....Hangman nie wie co ma robić, ale po chwili udaje mu się wykonać reversala...Kraven ląduje na ziemi...Hangman od razu zakłada mu Ankle Lock...teraz to Kraven ma spore kłopoty...John Hangman trzyma go mocno...jakby chciał złamać mu kostkę.. Kraven już podnosi rękę jakby miał klepać w matę...ale postanawia spróbować doczołgać się do lin...przegrywa już jednym punktem, nie może pozwolić sobie na następny Fall...po chwili udaje mu się, dociera do lin. Natychmiast chwyta się za kostkę...widać, że akcja Johna wyrządziła mu jakąś tam krzywdę. Hangman nie zważając na to zaczyna kopać go w to właśnie obolałe miejsce.

 

Jan Kowalski – Naprawdę wydaje mi się, że szansę Kravena na zwycięstwo topnieją... przecież on w tej walce na razie nie istnieje...

 

Tony Hogański – Spokojnie... jest jeszcze czas... dużo czasu.... ponad pół godziny.... będzie dobrze....

 

Jan Kowalski – Nie powiedziałbym....

 

Extreme Wrestler pomaga mu World Champowi wstać, po czym od razu serwuje mu Irish Whip i Spine Buster. Hangman klęka nad Kravenem i zaczyna okładać go pięścią po głowie. Wstaje i czeka aż to samo zrobi przeciwnik, gdy ten to czyni rozpędza się by wykonać Leg Lariat jednak Łowca robi unik, Hangman szybko wstaje. Znów rusza w kierunku Rosjanina, jednak tym razem Kraven chwyta go za szyje i wykonuje potężnego Chokeslama! Hangman dość szybko wstaje, Kraven wykonuje kilka Kicków a następnie szybko i energicznie uderza Double Underhook Suplex. Pinuje 1.....2......shoulder up. Kraven znów zaczyna się coraz bardziej denerwować. Uderza na Hangmanie trzy potężne Elbow Dropy... następnie pomaga mu wstać i chce wykonać Snap Suplex , jednak Extreme Wrestler ratuje się zakładając nogę za nogę Huntera, dzięki czemu ten nie może go podnieść...Hangman następnie sam wykonuje Snap Suplex...Kraven wstaje, John Hangman wykonuje Spear...wychodzi na narożnik, Kraven wstaje...i Hangman wykonuje Top Rope Clothesline...Hangman jakby nagle dostał zastrzyk energii.... podnosi Rosjanina...Irish Whip, następnie wskakuje mu na ramiona i wykonuje Head Scissors Take Down. Kraven leży na ziemi...Hangman wstaje i wykonuje dwa Leg Dropy. Następnie chwyta nogę Kravena i z całej siły kopie go w kolano. Pomaga mu wstać i zachodzi od tylu i wykonuje Russian Leg Sweap. Krab wchodzi na narożnik i pokazuje japońskiej publiczności, że przyszedł czas na drugą dzisiaj Egzekucje. Schodzi na ziemie...podnosi Rosjanina.... chwyta go w pozycję do Pedigree.... (cheer) ..... jednak w ostatniej chwili Łowca przerzuca go Back Body Dropem!! Nie chcąc tracić czasu podchodzi do leżącego Extreme Wrestlera i natychmiast zakłada mu Kraven Crossface!!! (heel heat) John próbuje wytrzymać.... jednak w końcu zostaje zmuszony do kapitulacji i poddaje się.... (Zdobywcą jednego ‘punktu’ jest: Kraven the Hunter!)

 

 

EWF World Championship

28:17

Kraven the Hunter

-1-

John Hangman

-1-

 

 

Jan Kowalski – Jednak miałeś rację...

 

Tony Hogański – Toster ma zawsze rację... a dlaczego? Dlaczego?

 

Jan Kowalski – No nie wiem dlaczego....

 

Tony Hogański – Bowiem tylko ja dbam by wartości PCW nie przepadły w mrokach dziejów! PCW 4 life! PCW 4 life!

 

Obaj panowie są bardzo zmęczeni.... Rosjanin jest zadowolony z siebie, bowiem ten ‘punkt’ daje mu realną nadzieję na obronę World title. Podnosi się..... Następnie zaś wstaje John Hangman.... Rosjanin podchodzi do niego i chce wykonać Irish Whip...Hangman reversuje i wykonuje Drop Kick. Kraven od razu się podnosi, Extreme Wrestler energicznie okłada go po twarzy, następnie troszkę się rozpędzą i uderza Swinging Neckbreaker. Cover 1…..2…..kick out. Hangman trochę się denerwuje. Chce wykonać Back Suplex , ale Kraven zamiast upaść na plecy, spada na nogi i błyskawicznie wykonuje Inverted DDT na Krabie. Zaczyna go okopywać, odbija się od lin i Knee Stomp. Podnosi go, idzie z nim do narożnika, następnie tam uderza go kilka razy barkiem w brzuch, później rozpędza się chcąc wykonać Splash ale Hangman odsuwa się w ostatniej chwili...Kraven stoi w narożniku plecami do przeciwnika, nie wie co się dzieje...Hangman chwyta go za głowę i kilka razy uderza nią o słupek narożnika. Następnie sadza go na narożniku, wychodzi za nim i wykonuje German Suplex z narożnika!! (EWF! EWF! EWF! EWF!) Hangman wstaje i od razu próbuje pinu ...1.......2........kick out!!! John Hangman nie może w to uwierzyć...próbuje jeszcze raz 1...2...kick out!! Imitacja Kraba zaczyna walić ze złości rękami w matę. Podchodzi do Game’a i zaczyna się z nim kłócić... słychać, że w ruch idą obraźliwe epitety.... Krab odpycha Game’a..... ten pokazuje mu swoją koszulkę sędziowską i ostrzega, że jeśli zrobi jeszcze raz coś podobnego to go zdyskwalifikuje...

 

Jan Kowalski – Czy poczciwemu Jankowi zaczęły puszczać nerwy?

 

Tony Hogański – Krabik zawsze był nerwowy.... słyszałem, że się boi ponieważ w Japonii lubią zjadać smażone kraby.

 

Jan Kowalski – Nie jestem pewien czy jadają tu takie coś rzeczywiście.

 

Tony Hogański (mrugając oczami) Czy te oczy mogą kłamać?

 

Imitacja Kraba podnosi Rosjanina i chce kopnąć go w brzuch, ale Kraven chwyta jego nogę, obraca go i wykonuje Inverted Russian Leg Swep. Następnie chce mu założyć Kraven Crossface, udaje mu się ale Hangman niemal od razu chwyta się lin. Rosjanin jest niepocieszony, jednak musi go puścić. Czeka aż Johny wstanie i chce wykonać chyba DDT...ale Hangman uderza go kilka razy w brzuch i wykonuje Face Crusher'a. Następnie wychodzi szybko na narożnik i skacze z Moonsaultem ... trafia idealnie. Od razu przechodzi do Pinu.....1.........2.........kick out!!! (heel heat) Extreme Wrestler po prostu nie może uwierzyć.... miota przekleństwami na lewo i prawo.... zaczyna kłócić się z komercyjnym sędzią... już chce go uderzyć, jednak w ostatniej chwili uspokaja się i odchodzi od tego samobójczego pomysłu. Wraca do Kravena i okopuje go. Pomaga mu wstać, Irish Whip i Hiptoss. Kraven wstaje, John Hangman wykonuje następnego Hiptossa. Następnie podbiega do niego i Leg Drop. Wstaje i kolejny Leg Drop. Podnosi Rosjanina, chce wykonać Powerbomb, ale Hunter chwyta go za nogi i sprowadza na ziemie, Krab wstaje i chce uderzyć Łowcę jednak on blokuje uderzenie i sam uderza Extreme Wrestlera w twarz... powtarzają to kilka razy, następnie Kraven wykonuje Irish Whip i Side Walk Slam. Pin....1......2.......kick out! EWF World Champion natychmiast podnosi rywala z zamiarem wykonania jakiejś akcji, jednakże ten powala go Clotheslinem, a następnie uderza na wstającym rosyjskim przeciwniku Brainbuster. Pin........1...........2.........kick out!!! (heel heat) Johny nie może uwierzyć... powoli zaczynają puszczać mu nerwy.... niespodziewanie wychodzi poza ring.... chwyta krzesło stojące tuż przy barierkach po czym wraca na ring.... Game odradza mu ten niecny zamiar.... jednak ten jest jak opętany.... czeka, aż trzykrotny Russian Pro Wrestling Champion wstanie.... Game próbuje namówić go do przerwania akcji, jednak Extreme Wrestler nie zważa.... Kraven wstaje i odwraca się w stronę czerwonego ze złości Hangmana.... i od razu dostaje potężnego chair-shota prosto w twarz!! (EWF! EWF! EWF!) Uderzenie było niesamowicie mocne. Kraven krwawi i leży na ziemi zupełnie się nie ruszając.... Game zmuszony jest, więc ogłosić dyskwalifikację.... (heel heat) Hangman wyrzuca krzesło poza ring..... (Zdobywcą jednego ‘punktu’ jest: Kraven the Hunter!)

 

 

EWF World Championship

14:11

Kraven the Hunter

-2-

John Hangman

-1-

 

 

Jan Kowalski – Hangman bezwzględnie dominuje na ringu, ale co z tego skoro przez nerwy stracił punkt i w tej chwili przegrywa 2-1...

 

Tony Hogański – Mówiłem ci, że nasz rosyjski World Champion pewnie obroni swoje trofeum... 

 

Jan Kowalski – Ehhh... ten Hangman....

 

Tony Hogański – Droga imitacja kraba straci pas przez głupotę... gratuluje mu serdecznie..... 

 

Jan Kowalski – Jeszcze 14 minut do końca.... tu się jeszcze może wszystko zdarzyć...

 

Tony Hogański – Chciałbym zobaczyć zamach terrorystyczny na żywo... albo ostatnią szarżę husarii....

 

Kraven leży na ziemi i ociera twarz z krwi...wciąż chyba widzi gwiazdki przed oczami ...powoli, wręcz niezdarnie podnosi się...Hangman jednak od razu rusza na niego. Okłada go pięściami i nogami gdzie tylko się da. Wykonuje Irish Whip, a następnie Back Body Drop. Kraven zwija się z bólu...Hangman wychodzi na narożnik...Kraven podnosi się i Hangman skacze z Cross Body jednak niespodziewanie Kraven dochodzi do siebie i wykonuje na Hangmanie Powerslam!! (heel heat) Niespodziewanie rozlega się EWF Theme.... publiczność i wszyscy obecni na ringu są zdziwieni.... Na rampie staje Esmeralda Martinez....

 

Esmeralda Martinez – Jestem bardzo zadowolona z dotychczasowego przebiegu tej walki... z pewnością jest ona najciekawszą w Roku Pańskim 2003.... jednakże to jest EWF.... Extreme Wrestling Federation.... a człon Extreme nie jest tu z byle powodu.... dlatego ogłaszam, że w tych ostatnich 10 minutach walki obowiązuje zasada No DQ (mega cheer) ..... możecie, więc mordować się krzesłami i czym tylko chcecie.... DQ zobaczymy tylko w przypadku ataku na sędziego.... dziękuję i życzę miłej zabawy....

 

Pani Prezydent odchodzi, a realizator powraca w okolice ringu, gdzie Kraven okopuje leżącego Hangmana.... Kraven chce od razu wykorzystać nową sytuację i dlatego wychodzi poza ring.... zaczyna grzebać coś pod ringiem i po chwili na macie ląduje kilka krzeseł, stół, kendo sticki, śmietniki, metalowe rury i jeden łom. Po władowaniu tego całego asortymentu, Kraven wraca na ring.... rozkłada stół.... następnie chwyta Hangmana i wykonuje Soviet Bomb [Running Powerbomb] rzucając go przez wyżej wymieniony stół i jednocześnie roztrzaskując!!! (EWF! EWF! EWF! EWF!) Natychmiastowy pin.........1.........2.........3! (Zdobywcą jednego ‘punktu’ jest: Kraven the Hunter!) 

 

 

EWF World Championship

08:26

Kraven the Hunter

-3-

John Hangman

-1-

 

 

Jan Kowalski – To jest już chyba ostateczny koniec Hangmana.... Kraven zdemoluje go do końca i pewnie wygra około 5-1.... a przez prawie 40 minut Rosjanin nie istniał.

 

Tony Hogański – Ma pecha nasz poczciwy krab.... ma po prostu pecha....

 

Kraven wrzuca rywala do narożnika i zaczyna go tam okopywać... zasypuje go całą serią punchów, kicków, chopsów i tego typu akcji.... Extreme Wrestler zsuwa się na matę.... Rosjanin zaczyna dusić go nogą....  po chwili przerywa.... podnosi Extreme Wrestlera i wrzuca go do przeciwległego narożnika.... podchodzi do niego i kolejna seria punchów, chopsów, kicków i tym podobnych akcji.... Następnie odsuwa się, po czym Rosjanin rozpędza się..... skacze na Hangmana ze Splashem, jednak ten w ostatniej chwili odskakuje i rosyjski EWF World Champion roztrzaskuje się na słupku narożnika! (cheer) Obaj wrestlerzy są już bardzo zmęczeni i leżą nie podnosząc się za bardzo.... mijają tak cenne w tej chwili dla czterokrotnego EWF Tag Team Champa sekundy.... w końcu to właśnie on zupełnie niespodziewanie podnosi się.... chwyta kendo stick i zaczyna okładać nim rywala.... wymierza mu jeden cios.... drugi.... trzeci.... czwarty..... piąty.... za szóstym razem bierze szczególnie duży zamach, a w wyniku potężnego uderzenia kij rozłamuje się!! (EWF! EWF! EWF!) Pozostało niecałe pięć minut do zakończenia walki.... John podnosi łom i zaczyna trzaskać nim po twarzy Rosjanina..... w tej chwili jest już ona cała zalana krwią.... Extreme Wrestler wychodzi poza ring.... zaczyna coś tam grzebać pod ringiem i po chwili wraca z Żyletą w lewej i łańcuchem w prawej ręce! (cheer) Hangman zaczyna trzaskać Żyletą po plecach rywala.... następnie chwyta łańcuch i zaczyna dusić nim Rosjanina....... ten ostatecznie poddaje się.... Game zastanawia się czy w taki sposób może przyznać punkt Hangmanowi, jednak ostatecznie rozkazuje uderzyć w gong! (Zdobywcą ‘jednego’ punktu jest: John Hangman!)

 

 

EWF World Championship

03:04

Kraven the Hunter

-3-

John Hangman

-2-

 

 

Tony Hogański – Hangman próbuje jeszcze odrobić straty...

 

Jan Kowalski – Te ostatnie 3 minuty będą dla Kravena szczególnie trudne. Hangman rzuci się do szaleńczego ataku byle tylko wymusić remis i doprowadzić do prawdopodobnej ‘dogrywki’.

 

Tony Hogański – Jak to Kraby mają w zwyczaju. Po walce zaś będzie molestował trumnę Tanatosa tak jak czynił to jakieś pół roku temu...

 

Kraven leży roztrzaskany.... zupełnie bez życia wśród własnej krwi.... Hangman śpieszy się.... natychmiast doprowadza do pinu.....1......2.....kick out! Extreme Wrestler nie ma zamiaru się kłócić... podnosi metalową rurę i trzaska nią w plecy rywala.... wymierza mu jeden cios.... drugi.... trzeci..... znów doprowadza do pinu......1..........2.......Shoulder up! Krab nie może uwierzyć.... patrzy na zegar na FeliXtronie, widząc niecałe dwie minuty do końca, znów rusza do szaleńczego ataku.... podnosi krzesło i zaczyna uderzać nim po wyniszczonych plecach rosyjskiego rywala.... w końcu podnosi go i wykonuje mu Hangman’s Neckbreaker wprost na wymienione wyżej krzesło!! (EWF! EWF!) Natychmiastowy pin......1........2.....znów kick out! Hangman nie wierzy... po prostu nie wierzy.... mówi coś tam do Game’a, jednak on także nie wie jak to jest możliwe, że Rosjanin ma w sobie jeszcze tyle siły.... John rusza do kolejnej rozpaczliwej próby.... uderza Kravena krzesłem w plecy... następnie kładzie go na krześle, wdrapuje się na narożnik i skacze z Diving Headbutt!! (EWF! EWF! EWF!) Pin........1..........2........3!! (Zdobywcą ‘jednego’ punktu jest: John Hangman!) Przy ogromnym cheerze japońskiej publiczności Extreme Wrestler zaczyna mieć nawet nadzieję na zwycięstwo....

 

 

EWF World Championship

00:56

Kraven the Hunter

-3-

John Hangman

-3-

 

 

Tony Hogański – Nie! To nie możliwe.... to po prostu nie możliwe....

 

Jan Kowalski – Chyba za wcześnie spisaliśmy Johna na straty.... kto by się jeszcze spodziewał 15 minut temu, że zdoła odrobić dwupunktową stratę.

 

Tony Hogański – Kraven powinien pomodlić się do Dziadka Mroza.... bo jednak może się zdarzyć, że utraci on dzisiaj swój World title....

 

Jan Kowalski – Przypominam, że podczas następnej gali w Pekinie zwycięzca tej walki spotka się z Tanatosem w Burried Alive matchu.... pierwszej takiej walce w historii EWF....

 

Hangman świętuje jednak liczy jeszcze na szybki pinfall..... Zaczyna okopywać Kravena.... pin.......1..........2........kick out! John Hangman podnosi Kravena... ten ledwo żyje.... jednak jakimś cudem uderza rywalowi Low Blowa!! (heel heat) Extreme Wrestler pada trzymając się za krocze.... zmęczony Rosjanin ściera krew ze swojej twarzy.... jednak jako, że jest zmęczony opiera się o liny... po kilkusekundowej absencji Krab wraca do gry.... Hunterowi kręci się w głowie, na dodatek obficie krwawiąc nie dokładnie widzi co robi jego przeciwnik... Hangman podnosi krzesło i szykuje się do zadania ostatecznego ciosu.....  

 

Jan Kowalski – Odkąd 10 minut przed końcem walki Esmeralda wprowadziła możliwość używania krzeseł i innych tego typu akcesoriów role się odwróciły i przez chwilę to Kraven dominował na ringu....

 

Tony Hogański – Co ty mówisz? Ponad 5 minut temu poczciwy Krab przejął inicjatywę... mam nadzieje, że jednak nie zdobędzie World title...

 

Jan Kowalski – Chciałem właśnie powiedzieć, że Hangman ruszył jednak do odrabiania strat i bezwzględnie dominował i nadal dominuje na ringu. W danej chwili stan walki to 3-3 i mamy ponad 30 sekund do końca walki...

 

Kraven ledwo trzyma się na nogach.... Hangman trzaska go krzesłem w twarz.... Łowca upada.... pin.......1.......2.........niespodziewany kick out! Extreme Wrestler wrzeszczy na Game’a, jednak ten tłumaczy się, że jest w 100 % uczciwy.... Kraven powoli wstaje.... Hangman pokazuje japońskiej publiczności, że za chwilę zobaczymy Egzekucję (cheer)....

 

 

EWF World Championship

00:30

Kraven the Hunter

-3-

John Hangman

-3-

 

 

Hangman jeszcze raz chce trzasnąć Kravena krzesłem przez twarz.... jednak stojący za nim Game wyrywa mu krzesło.... John odwraca się i otrzymuje chair-shota przez twarz (heel heat) .... jednak nie upada i otrzymuje jeszcze jeden cios krzesłem..... Hangman chwiejąc się nadal stoi.... Game kopie go w brzuch i wykonuje mu Pedigree..... 10 sekund do końca.... Game kładzie Kravena na nieprzytomnym Hangmanie.... 5 sekund do końca..... pin...1.....2.....3!! słychać gong ogłaszający koniec czasu i tym samym zakończenie walki.... (Zwycięzcą i nadal EWF World Champem jest: Kraven the Hunter!)

 

Jan Kowalski – Co to ma znaczyć? Nic nie rozumiem...

 

Tony Hogański – Ponieważ jesteś misiem o bardzo małym rozumku....

 

 

EWF World Championship

00:00

Kraven the Hunter

-4-

John Hangman

-3-

 

 

Game pomaga Kravenowi wstać... wręcza mu World title i podtrzymując go, bowiem ten był prawie nieprzytomny, przy Motorhead – „Play the game” obaj opuszczają tokijską arenę wśród olbrzymiego heel heatu publiczności.

 

 

 

--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

 

 

 

Tony Hogański – O dziwo walka ta trzymała jakiś tam poziom...

 

Pani Zosia – Trudno w to uwierzyć?

 

Tony Hogański – Rzadko się zdarza by jakaś walka w EWF bez udziału mistrza Szakala utrzymywała się na dość wysokim poziomie... a tu proszę... niespodzianka!

 

Pani Zosia – Faktycznie... może czas na kolejną kategorię?

 

Tony Hogański – Po co się głupio pytasz? Mówiłem, że chcę to szybko skończyć... do dzieła Zosia, do dzieła....

 

 

 

--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

 

 

 

NAJBARDZIEJ KREATYWNY/ORYGINALNY GIMMICK ROKU 2003:

 

Nominowani:

 

Rottweiler

 

Kayle Scythe

 

Marco

 

Szakal

 

Hangman

 

Kraven

 

Tanatos

 

Dark Avenger

 

Bubba

 

Tool

 

 

 

--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

 

 

Pani Zosia – Nagrodę wręczy... członek Dyrektoriatu EWF Corporation.... Konstanty Holstein-Goronov...

 

Zaczyna grać theme Franciszka Aleksandrowicza Rokossowskiego („Partizana”).... pojawia się były członek Komitetu Centralnego.

 

Konstanty Holstein-Goronov – Mam przyjemność wręczyć tą nagrodę.... (rozrywa kopertę) Nagrodę za najbardziej oryginalny i zarazem kreatywny gimmick roku 2003 otrzymuje..... (chwila napięcia)..... Rottweiler!!

 

Rottweiler pojawia się scenie.

 

Rottweiler (patrzy zdegustowany na Felka)  Za dobrze to, to nie wygląda... Podobnie jak wy - z waszą manią nagród - przyznawania, odbierania, pieprzenia, walenia! Skoro ja dostałem tę nagrodę, to aż zbyt dobitnie świadczy o waszej hipokryzji! Coś co oceniacie pozytywnie, przyznajecie komuś kogo nienawidzicie?! Ja tą nagrodą mogę wywalić przez okno, ale wy waszych zgniłych mózgów nie możecie... Ja jestem górą. Wy tylko czekacie na śmierć...

 

Rott odchodzi.

 

Tony Hogański – Brawo Rott!! Ten chłopak ma talent...

 

Pani Zosia – Nie wypada mi komentować... może kiedyś zechce kupić u mnie kawę?

 

Tony Hogański – Ona chyba teraz jest na kartki, więc nie będzie tak łatwo... następna walka...

 

Pani Zosia – W następnej walce zobaczymy obecnego tu przed chwilą aktualnego EWF FTW Champa.

 

 

 

Wrestlepalooza LXXV

EWF FTW Championship:

Dungeon match:

Rottweiler vs John Hangman

 

 

 

Jan Kowalski – Przenieśmy się, więc na zaplecze. Pozwolą państwo, ze zacytuje Tony’ego samego sprzed około roku.

 

Tony Hogański – Mnie? Jak fajnie....

 

Jan Kowalski (wyciąga kartkę i czyta)Krótkie wyjaśnienie zasad tej przedziwnej walki. Odbywa się ona w piwnicy Rottweilera. Jednak nie jest to jego piwnica, bo nie wiadomo, czy ten zwierzak ma w ogóle dom. Według instrukcji Rottweilera w pewnym miejscu hali została wykonana kopia tejże piwnicy. Wygrać można przez pin lub submission. Można wykorzystywać wszelkie przedmioty znajdujące się w tejże piwnicy.

 

Tony Hogański – Jestem z ciebie i z siebie dumny.

 

Przenosimy się do piwnicy, gdzie są już obydwaj wrestlerzy oraz sędzia Lech Grudziński. W pomieszczeniu panuje lekki mrok. Widzimy, że piwnica wyposażona jest w różnego typu narzędzia tortur, szkielety, metalowe i drewniane elementy. Po krótkim zastanowieniu sędzia daje sygnał do rozpoczęcia walki.

 

Jan Kowalski – Zobaczymy co z tego wyjdzie.

 

Tony Hogański – Zwycięstwo Rotta i zdobycie przez niego FTW title... nic innego Janku.... nic innego...

 

Natychmiast dochodzi do zmasowanego brawlu... następuje wymiana różnego typu uderzeń, ciosów, chopsów... żaden z wrestlerów jednak nie jest wstanie osiągnąć przewagi w tej walce... w pewnym momencie dochodzi do zwarcia... i w tym momencie Rottweiler wykonuje Chestbreakera swojemu rywalowi prosto na posadzkę. Następnie spada na niego z Elbow Dropem.... po chwili dobija drugim Elbow Dropem, a na koniec dokłada jeszcze trzeciego Elbow Dropa... podnosi Extreme Wrestlera... i w tym momencie zostaje powalony potężnym Clotheslinem.... Hangman natychmiast przygniata go Knee Dropem... rzuca go o ścianę, a następnie chwyta jakiś kawałek metalu i trzaska nim Hundermanna prosto w głowę! Ten wygina się całkowicie... a Hangman kopie swojego przeciwnika w brzuch by następnie wykonać mu Tornado DDT..

 

Jan Kowalski – W początkowej fazie walki Hangman osiągnął skromną przewagę.

 

Tony Hogański – Jak sam powiedziałeś „skromną”... jeszcze wiele może się tu zmienić.

 

Rottweiler leży... Hangman chwyta jakąś cegłę i zrzuca ją prosto na brzuch Hundermanna... to jednak nie wywołuje na nim prawie żadnego wrażenia... Rott szybko wstaje, dwukrotny EWF World Champion próbuje Clothesline’a, ale Rott odskakuje na bok, Hangman traci równowagę, a Rott niespodziewanie trafia go Dropkickiem!! Impet uderzenia jest tak wielki, że Hangman z wielkim hukiem wpada prosto na stos cegieł!! (EWF! EWF! EWF!)

 

Tony Hogański – Nie wiedziałem, że Rott potrafi wykonywać takie akcji.

 

Jan Kowalski – Ja też nie.

 

Tony Hogański – Widzisz? On nas cały czas zaskakuje... jest świetny.

 

Jan Kowalski – Tak, tak... oczywiście.

 

Hangman leży na stosie cegieł.... Rott wyciąga skądś jakiś czarny śmietnik.... następnie kładzie wyżej wymieniony śmietnik wprost na głowie Crazy’ego... podnosi jakieś tam zabłąkane krzesło i zaczyna okładać „zakonserwowanego rywala”... następnie chwyta jakąś leżącą w okolicy drabinę obłożoną całą drutem kolczastym i próbuje wrzucić ją na rywala... ten jednak odskakuje i drabina trafia w ścianę.... Hangman momentalnie rusza do ataku... jednak zostaje powalony Clotheslinem.... Rott następnie spada na niego z Knee Dropem... następnie spada jeszcze tak na wszelki wypadek z Leg Dropem... chwyta krzesło i zaczyna trzaskać nim o głowę Hangmana.... Extreme Wrestler nadal jest zakonserwowany w śmietniku.... ale Rottweiler decyduje się zmienić taktykę. Zdejmuje ze swojego rywala śmietnik.... i natychmiast otrzymuje Low Blow w podzięce!!! (cheer)

 

Jan Kowalski – Niespodziewany kontratak ze strony Hangmana.

 

Tony Hogański – Krab nie ma żadnych szans. Zwycięstwo Rotta w tej walce jest bezapelacyjne.

 

Jan Kowalski – Chyba wypiłeś za dużo kawy w bufecie pani Zosi.

 

Tony Hogański – To bardzo dobra kawa.

 

Jan Kowalski – A czy ja mówię, że zła?

 

Obaj panowie leżą i zwijają się... pierwszy podnosi się Rottweiler i zaczyna szukać czegoś na stercie różnego typu desek. Hangman po chwili podnosi się... bierze rozbieg i następnie wykonuje potężny Dropkick prosto w plecy rywala, znów bierze rozbieg i wykonuje Running Tornado Reverse DDT!! Hangman zastanawia się chwilę co robić... chwyta tą drabinę obłożoną drutem kolczastym... rozstawia ją i zaczyna wspinać się na jej szczyt lekko się raniąc.... jest już na górze... spogląda na Rotta... po czym skacze z Diving Headbutt.... jednak Rottweiler w ostatniej chwili chwyta jakieś krzesło, na które prosto spada i zarazem nadziewa się John Hangman!! (EWF! EWF! EWF!)

 

Tony Hogański – Hangman nigdy nie grzeszył celnością.

 

Jan Kowalski – Taki już jest.

 

Tony Hogański – Krab to krab.

 

Jan Kowalski – Szanujmy kraba drogiego, bo mamy go tylko jednego.

 

Rottweiler bez chwili zastanowienia podnosi rywala i zaczyna go dusić, następnie rzuca go o ścianę, jednak dość nieskutecznie bowiem Hangman odzyskuje swoją zdolność kojarzenia faktów, próbuje Clothesline’a... jednak Hundermann niespodziewanie pada na ziemię i z tego miejsca łapie za nogę Hangmana i przewraca....  następnie wstaje na równe nogi... pomaga podnieść się swojemu przeciwnikowi po czym wykonuje Half Nelson German Suplex!!! John Hangman pada na posadzkę.... Rottweiler rozgląda się, a następnie chwyta krzesło... czeka, aż jego utytułowany przeciwnik podniesie się.... ten to czyni.... Hundermann próbuje wyżej wymienionym krzesłem trzasnąć swojego rywala jednak Hangman zupełnie niespodziewanie uchyla się i krzesło trafia prosto w ścianę. Rottweiler jest wściekły... odwraca się w stronę w której powinien znajdować się Extreme Wrestler... bierze kolejny następny zamach krzesłem, jednak dostaje Dropkick w krzesło jednak trzyma je dość mocno i siła z jaką krzesło uderza go w twarz nie jest zbyt wielka. Hangman momentalnie odrywa od ściany jakąś belkę i z całej siły trzaska nią Rottweilerowi przez twarz!!! (EWF! EWF! EWF!)

 

Jan Kowalski – Hangman spisuje się doskonale.

 

Tony Hogański – Ma szczęście, że to nie jest zwykła walka. Bez swoich eXtreme’owych zabawek nie dałby rady Rottowi.

 

Jan Kowalski – Sugerujesz, ze go dziś pokona?

 

Tony Hogański – Nie, ale Rott będzie się musiał trochę wysilić.

 

Jan Kowalski – Wreszcie dotarło do tego łebka, co nie Tony?

 

Hundermann próbuje wstać, ale Hangman jeszcze raz trzaska go tym kawałkiem drewna. Dla pewności spada na niego jeszcze z Elbow Dropem, a następnie dokłada Leg Dropa.... pin.........1..............2............kick out!! Hangman nie może uwierzyć... wrzeszczy na Grudzińskiego i decyduje się pinować jeszcze raz.......1.............2.........znów kick out!! Hangman podnosi Rottweilera rzuca go z wielkim impetem o ścianę. Zauważa szklaną szybę... staje nad Hundermannem i czeka aż ten wstanie.... ten powoli dochodzi do siebie... a gdy to się w końcu dzieje z wielkim impetem roztrzaskuje mu na głowie szklaną szybę!!! (EWF! EWF! EWF! EWF!) Extreme Wrestler od razu pinuje.......1............2........kick out!! Hangman nie może uwierzyć...

 

Tony Hogański – Co on myślał sobie myślał, że Rottweilera pokona od tak sobie?

 

Jan Kowalski – Możliwe.

 

Tony Hogański – Źle myślało głupie krabisko.

 

Jan Kowalski – Tony, Tony....

 

Hangman podnosi Rottweilera... a on w tym momencie chwyta go za gardło.... podchodzi do stosu różnego typu drewnianych skrzyń i z wielkim impetem rzuca go swoim Rott-Killerem [Chokeslam] prosto na wyżej wymienione skrzynie!!! (EWF! EWF! EWF! EWF!) Extreme Wrestler leży roztrzaskany, a Rott spada na niego z Knee Dropem.... dla pewności dodaje jeszcze jednego Knee Dropa.... i jeszcze jednego... następnie podnosi go i wykonuje Backbreakera... znów go podnosi i tym razem dokłada Chestbreakera... dla pewności podnosi jeszcze raz i znów jesteśmy świadkami potężnego Backbreakera.... Rott pinuje.............1..................2............shoulder up!!

 

Jan Kowalski – Hangman miał wielkie szczęście.

 

Tony Hogański – Ten krab zawsze miał więcej szczęścia niż rozumu.

 

Jan Kowalski – Tak, to wiele wyjaśnia Tony.

 

Tony Hogański – W tej chwili Rottowi nie jest już wstanie nic zagrozić... FTW title jest jego!

 

Rottweiler podnosi Hangmana... chwyta go za gardło i przygotowuje się do jeszcze jednego morderczego Rott-Killera [Chokeslam], co powoduje wielki heel heat warszawskiej publiczności zgromadzonej na arenie. Rott wynosi Hangmana w górę... a on w tym momencie wyrywa się, Rott jest zmuszony go opuścić... Hangman z wielkim impetem kopie go w brzuch i wykonuje Hangman’s Neckbreaker!! Obaj panowie chwilę leżą... Hangman wstaje... zauważa oparty o ścianę łańcuch... chwyta go, obwiązuje wokół szyi i zaczyna nim dusić Rottweilera... sędzia Lech Grudziński momentalnie dopada do niego i pyta się czy ma on zamiar poddać się i tym samym zakończyć walkę, Hundermann tylko przecząco kręci głową... Hangman zaciska cios... co raz mocniej.... i mocniej.... i mocniej.... Rottweilerowi zaczyna brakować powietrza... w końcu Extreme Wrestler puszcza uchwyt.... niespodziewanie podchodzi do jakiejś skrzyni.... i wyciąga z niej.... Żyletę!! (wielki cheer)

 

Jan Kowalski – No to teraz będzie zabawnie.

 

Tony Hogański – Raczej tragicznie.

 

Jan Kowalski – Przymknij się Tony.

 

Hangman podchodzi do Rottweilera i zaczyna trzaskać go Żyleta po plecach.... wymierza mu jeden cios.... drugi.... trzeci... czwarty.... piąty... szósty.... siódmy.... ósmy!! (EWF! EWF! EWF!) Hundermann leży.... John Hangman podnosi go... chwyta go w pozycję do Pedigree... podwija jedną rękę... podwija drugą... i wykonuje Egzekucję!! (cheer) Od razu pinuje...........1..................2..............kick out!!! (heel heat) Hangman łapie się za głowę, nie może uwierzyć. Decyduje się na śmiały plan.... zauważa dwie beczki ustawione w odległości około pół metra od siebie... chwyta kolejną szklaną szybę.... kładzie ją na beczkach.... następnie chwyta Rottweilera i delikatnie wchodzi z nim na te beczki.... podwija jedną rękę, podwija drugą.... i wykonuje mu Egzekucję prosto na szkło!!! (EWF! EWF! EWF! EWF!) Pin...........1....................2...................3!!! (Zwycięzcą i nowym EWF FTW Champem jest: John Hangman!!)

 

Tony Hogański – Nieeee!!!!

 

Jan Kowalski – Jak widać, jednak Hangman był wstanie pokonać Rottweilera.

 

 

 

--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

 

 

 

Tony Hogański – Krab jak zawsze miał szczęście. Co teraz mamy za kategorię?

 

Pani Zosia – Odkrycie roku.

 

Tony Hogański – Odkrycie? To jest zawsze szalenie nudne... no cóż... jakoś to przeżyje... dawajcie nominowanych, bo zaraz tu usnę...

 

 

 

--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

 

 

 

NAJWIĘKSZE ODKRYCIE ROKU 2003:

 

Nominowani:

 

Bubba

 

Rottweiler

 

Mind Mower

 

Takeru Kabaiashi

 

Kayle Scythe

 

Shaman

 

Doomtrooper

 

RVD666

 

Joke

 

El Satanico

 

 

 

--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

 

 

 

Pani Zosia – Nagrodę wręczy.... dawno nie oglądany.... Doktor VooDoo!!!

 

Tony Hogański – Allah akbar!! VooDoo!! Żywa legenda EWF!! Dawno go tu nie było... nawet mnie to bawi...

 

Na scenie pojawia się Doktor VooDoo...

 

Doktor VooDoo – Witam, witam... ahhh.... ile to już lat...

 

Tony Hogański – Bodajże rok.

 

Doktor VooDoo – Nie przeszkadzaj mi młodzieńcze, gdy wygłaszam przemówienie. Pamiętam jakby to było wczoraj... uratowałem EWF... odzyskałem nazwę EWF... i nie było już tego durnego EWE.... następnie prowadziłem Dark Division... ohhh... piękne czasy.... VooDoo-Pepsi i wiele innych pomysłów... jednak wszystko to przerwał reżim komunistyczny Rokossowskiego... który zesłał mnie i moje owieczki... na Sybir... a teraz jestem tu znów... i wręczam tego złotego Felka dla największego odkrycia... mam przyjemność przywołać na tą scenę.... (otwiera kopertę).... aktualnego EWF World Champa!! Bubbę!!

 

Bubba wchodzi na podwyższenie ze swoim znakiem Stop oraz z World title na ramieniu.

 

Bubba – Przyznam się, że sam oddałem głos na Kayla Scythe, więc jeśli jesteś tu na sali, chylę czoło przed Tobą (aplauz). Stoję tu, na tej scenie, z Felkiem za największe odkrycie roku 2003. Ale cóż znaczy największe odkrycie ? Czuję się jak skamielina, którą właśnie się odkrywa. Jak dinozaur, a raczej jego kości, które odkryte wzbudzają tak wiele radości wśród archeologów. (śmiechy) Ale ja nie jestem tak stary (cheer). Swoją starością na czoło maratonu wysuwa się Sandman (śmiechy), Game (śmiechy), Kraven (śmiechy), Hangman (śmiechy). Na brodę proroka, nawet sam Felix Castro jest młodszy od każdego z nich osobna (wielki aplauz). Widzę, że technik macha mi ręką, żebym skończył już (śmiechy), więc chyba skończę. Dziękuję Wam!

 

Bubba odchodzi.

 

Pani Zosia – Wzruszyłeś się, Tony?

 

Tony Hogański – Wiesz co sobie uświadomiłem patrząc na Bubbę?

 

Pani Zosia – No co?

 

Tony Hogański – Że zgłodniałem... jedź z następną walką...

 

Pani Zosia – Będzie to trzeci w historii EWF – Hell in a Cell match....

 

 

 

Hell in a Cell III:

* Special Guest Referee – Sandman

* Special Announcer – Esmeralda Martinez

The Game vs Kraven the Hunter

 

 

 

Zaczyna grać „Rządzić każdy może”... kijowska publiczność reaguje całkiem dużym cheerem. Na arenie pojawia się pani Prezydent EWF, fani reagują jeszcze większym cheerem. Esmeralda dociera do stanowiska komentatorów, siada tam i zakłada słuchawki.

 

Jan Kowalski – Witamy panią Prezydent. Wszyscy mają zapewne nadzieje, że Kraven pokona dziś Game’a i utrzyma pani władzę w EWF.

 

Esmeralda Martinez – Game to stare próchno. Kraven zmasakrował go przed rokiem, poza tym przez pierwszą połowę bieżącego roku był nie do pokonania, a z moich informacji wynika, że Game nie walczył od ostatniego Hell in a Cell matchu.

 

Tony Hogański – Pan Game to dobry duszek EWF.

 

Zaczyna grać Metallica – „Enter Sandman”... ukraińska publiczność wydaje z siebie bardzo duży cheer i ogólnie pokazuje swą radość. Po chwili na ringu zjawia się Sandman ubrany w stroju sędziego. Spogląda w górę, gdzie majestatycznie jest zawieszona cela.

Muzyka zmienia się w Motorhead – „Play the game”... i w tym momencie kijowska publiczność eksploduje ogromnym heel heatem. Mija trochę czasu podczas którego heel heat narasta. W końcu na rampie pojawia się The Game. Trzykrotny EWF World Champion z pogardliwym uśmiechem na ustach zmierza w stronę ringu. W końcu dociera na ring, standardowo spogląda w górę gdzie radośnie wisi sobie klatka.

Chwila napięcia... publiczność już szaleje ze szczęścia. Uderza Hymn ZSRR.... spod FeliXtronu wychodzi Kraven wzbudzając ogromną radość swoich byłych rodaków ze Związku Radzieckiego. Kijowska publiczność raduje się, Kraven rozdaje kilka autografów w swej drodze. Dociera na ring, gdzie serdecznie wita się z Game’m...

 

Jan Kowalski – Ta walka ma podobno podciągnąć ratingi Wrestlepaloozy.

 

Esmeralda Martinez – Ratingi stoją na przyzwoitym poziomie...

 

Tony Hogański – Pan Game na pewno podniesie ratingi... w końcu jego walka zdarza się raz na ruski rok.

 

Napięcie rośnie, publiczność w kijowskiej arenie szaleje. Klatka zaczyna zjeżdżać w dół, co powoduje jeszcze większa radość fanów. Sandman rozkazuje wrestlerom przygotować się. Game jednak nie czekając na opuszczenie się klatki atakuje Rosjanina... wrzuca go do narożnika... podchodzi do niego... zaczyna zasypywać go serią kopniaków... a następnie dusi go nogą... chwyta go za rękę i próbuje przerzucić Łowcę do przeciwległego narożnika, jednakże on nie daje się i w ostatecznym rozrachunku to Dziecko Komercji ląduje w wyżej wymienionym narożniku. Kraven odbija się o liny, rozpędza się i przygniata rywala Splashem. Game pada.... tymczasem klatka została już opuszczona i służby odpowiedzialne za to wraz z Sandmanem zamykają wyjście. Tymczasem na ringu trzykrotny mistrz Russian Pro Wrestling chwyta go za nogę i ciągnie na środek ringu.. tam podnosi go, próbuje wykonać jakąś akcję, ale Game nie daje się, odbija rywala o liny, próbuje Clothesline’a, ale jego rosyjski przeciwnik odskakuje. Kraven znajduje się teraz za plecami imperatora, wykorzystuje tą szansę i wykonuje mu German Suplexa.. wstaje wraz z nim, próbuje kolejnego German Suplexa, ale Game trzaska go łokciem w twarz i daje Neckbreakera... pin........... nie ma sędziego, bo ten znajduje się poza ringiem, gdzie wraz z odpowiedzialnymi służbami zamyka klatkę. Game denerwuje się, wstaje, podchodzi go lin i wrzeszczy na Sandmana... tą sytuację wykorzystuje Kraven, który znów zachodzi Przewodniczącego Rady Nadzorczej od tyłu i tym razem daje mu Atomic Dropa.

 

Tony Hogański – Sandman to okropny sędzia! Gdyby był na ringu pan Game świętował już zwycięstwo.

 

Esmeralda Martinez – Sandman spełniał swoje obowiązki i to niedopatrzenie można mu wybaczyć.

 

Jan Kowalski – Poza tym komercyjny idiota nie byłby wstanie już tak wcześnie pokonać Kravena.

 

Sandman akurat wraca na ring. Tymczasem Kraven odbija się o liny i spada na Game’a z Elbow Dropem. Rosjanin podnosi swego komercyjnego rywala, rzuca go o liny, a gdy ten się o nie odbija powala go Clotheslinem. Game znów leży... Kraven kolejny raz uderza na nim Elbow Dropa.... pin.............1...................kick out! Hunter pomaga imperatorowi wstać... ten w tym momencie uderza go kolanem w brzuch, próbuje Neckbreakera... jednakże Kraven nie daje się mu i wyślizguje się, odbija się momentalnie o liny, próbuje Clothesline’a... ale Game odskakuje, odsuwa się... Kraven traci orientację... Game odbija się o liny i uderza Kravena potężnym Spearem!! Obaj wrestlerzy leżą.... w końcu Dziecko Komercji pinuje........1..................2....kick out! Dziecko Komercji wstaje... podnosi swego rosyjskiego przeciwnika... i wykonuje mu DDT. Znów go podnosi... i w tym momencie obrywa Low Blowa.... Rosjanin z Roll upem.... pin.............1..................2..............kick out!! 

 

Jan Kowalski – Game miał dużo szczęścia.

 

Tony Hogański – Pan Game pewnie wygra tą walkę... to w końcu ikona EWF.

 

Esmeralda Martinez – Już go tak nie gloryfikuj... to zwykły komercyjny idiota.

 

Obaj wrestlerzy chwilę leżą... po chwili obaj prawie w tym samym momencie wstają i stają naprzeciwko siebie. Napięcie w kijowskiej arenie rośnie. Dochodzi do zwarcia między dwoma wrestlerami... trwa ostra szamotanina... żaden z nich nie może osiągnąć przewagi i rozdzielają się... mija kilka chwil.... dochodzi do kolejnego szamotania się... mimo wielkiej chęci z obu stron tym razem także żaden z wrestlerów nie jest wstanie uzyskać należytej przewagi i znów musza się rozdzielić. Game powoli traci nerwy... kolejne zwarcie... tym razem Kraven osiąga przewagę... kopie Dziecko Komercji kolanem w brzuch... chwyta go za głowę i po chwili próbuje już wykonać Piledrivera... trzykrotny EWF World Champion próbuje się wyrwać.... i udaje mu się przerzucić Rosjanina nad sobą Back Body Dropem!! Obaj leżą... Dość nieoczekiwanie pierwszy podnosi się jednak Kraven... Game wstaje po krótkiej chwili... i momentalnie zostaje powalony Clotheslinem! Kraven odbija się o liny i spada na niego z Elbow Dropem.... Dziecko Komercji leży..... pin........1...............2............shoulder up! Kraven lekko denerwuje się... Sandman pokazuje mu jednak, że sędziuje całkiem uczciwie.... Kraven the Hunter podchodzi do narożnika i wchodzi na najwyższą linę... spogląda na komercyjnego rywala.... i skacze na niego z Diving Headbutt!!! Game jednak odsuwa się i Rosjanin uderza szczęką w matę!!! (EWF! EWF! EWF!)

 

Jan Kowalski – Ten prosty błąd może przesądzić o wyniku walki.

 

Esmeralda Martinez – Nie dramatyzuj Kowalski... Game nie jest wstanie wygrać tej walki.

 

Tony Hogański – Pan Game był kiedyś świetnym wrestlerem!

 

Esmeralda Martinez – Dobrze powiedziane... był.... kiedyś....

 

Trzykrotny mistrz Russian Pro Wrestling wyraźnie odczuł tą źle wykonaną akcję, bo za bardzo się nie porusza. Game także nie jest zbyt żywy. Tym sposobem można stwierdzić, że obaj wrestlerzy leżą.... żaden z nich się nie podnosi.... napięcie w kijowskiej hali rośnie... ukraińska publiczność zaczyna zagrzewać swojego radzieckiego idola do walki.... (Kraven! Kraven! Kraven! Kraven! Kraven! Kraven! Kraven! Kraven! Kraven! Kraven!) jednakże nadal żaden z wrestlerów nie podnosi się.... publiczność zaczyna się niecierpliwić... i w tym oto momencie opierając się o jeden z narożników zaczyna podnosić się Game. Publiczność raczej nie jest zadowolona z tego faktu... Game podchodzi do Kravena roztrzaskanego na środku ringu. Podchodzi do jego nóg i zakłada mu Indian Deathlock... Kraven cierpi... próbuje się wydostać... Game zaciska akcję... Rosjanin próbuje sięgnąć lin.... jednakże Dziecko Komercji skutecznie mu to uniemożliwia.... trzykrotny mistrz Russian Pro Wrestling stara się odwrócić albo w jakiś dziwny sposób wydostać się z tego submission move’a. The Game uśmiecha się szyderczo i zaciska akcję.. Kraven zaczyna czołgać się w stronę lin.... jest co raz bliżej.... Przewodniczący Rady Nadzorczej EWF Corporation już tak pewnie się nie uśmiecha... Kraven the Hunter jest już bardzo blisko... prawie już dotyka lin... i w tym momencie Game odciąga go na środek ringu. (jęk zawodu na trybunach kijowskiej areny.)

 

Jan Kowalski – Najświętsza Panienko z Gwadelupy... było już tak blisko.... tak blisko...

 

Esmeralda Martinez – Już ci to mówiłam Kowalski... nie dramatyzuj... komercyjny uzurpator jest bez formy... zwycięstwo Kravena jest bliskie.

 

Tony Hogański – Pan Game to taki dobry duszek EWF.

 

Game zaciska cios.... Sandman pyta się Kravena czy ten ma zamiar się poddać... Rosjanin kręci przecząco głową i na dodatek obrzuca aktualnego EWF World Champa wiązanką rosyjskich przekleństw. Kijowska publiczność zagrzewa do walki swego bohatera. (Kraven! Kraven! Kraven!) Rosjanin znów czołga się w stronę lin... chociaż na jego twarzy widać ogromny grymas bólu nie poddaje się... zbliża się tylko do lin.. Game próbuje mu to uniemożliwić... jednak nie jest wstanie... mija kilka chwil..... i w końcu ku ogólnej radości kijowskiej publiczności dwukrotny EWF World Champion uwiesza się na linach.... (mega cheer) Dziecko Komercji puszcza go....

 

Esmeralda Martinez – Mówiłam Kowalski... Kraven spokojnie wygra.

 

Jan Kowalski – Jest panienka zbyt pewna siebie.

 

Tony Hogański – Właśnie latynoska........ (Toster waha się)

 

Esmeralda Martinez – Dokończ tylko a po zakończeniu Hell in a Cell matchu jesteś zwolniony.

 

Tymczasem na ringu obaj wrestlerzy leżą.... najwidoczniej zbierają siły... ukraińska publiczność zgromadzona w kijowskiej arenie nadal jest wyraźnie ucieszona z powodu ostatniego sukcesu Kravena. Po chwili obaj wrestlerzy prawie w tej samej podnoszą się. Napięcie w hali kolejny już dziś raz rośnie. Obaj wrestlerzy stoją chwilę naprzeciwko siebie. Dochodzi do kolejnego zwarcia... Kraven osiąga przewagę... rzuca Game’a o liny, ten odbija się o nie i momentalnie zostaje powalony Clotheslinem. Dziecko Komercji wstaje... Rosjanin jednak nie próżnuje i już po chwili powala go kolejnym Clotheslinem. Odbija się o liny i daje swemu komercyjnemu przeciwnikowi Leg Dropa. Pin.......1.............2..........shoulder up! Kraven podnosi Game’a i wrzuca go do narożnika.... podchodzi do niego i zasypuje go prawdziwym gradem różnego typu uderzeń, ciosów, kopnięć, chopsów... na sam koniec wchodzi z nim na najwyższą linę narożnika.... The Game próbuje walczyć.... ale Kraven nie pozwala mu na wykonanie żadnej rozsądnej akcji i po chwili daje mu SuperPlexa!! Obaj wrestlerzy chwilkę leżą... jednak już po chwili trzykrotny mistrz Russian Pro Wrestling pinuje..........1..................2...............kick out! Kraven nie jest zadowolony...  wrzeszczy na Sandmana.... w międzyczasie Game dość szybko wstaje... próbuje zajść go od tyłu... jednak Kraven nie śpi.... odwraca się i od razu powala imperatora kolejnym już dziś Clotheslinem. Game prawie od razu wstaje.... Łowca prawie natychmiast wykonuje mu Chestbreakera..... Game leży.... Kraven podnosi go... i Gorilla Press Slamem przerzuca go nad linami. Na nieszczęście dla Game’a, Dziecko Komercji z wielkim impetem uderza o ścianę celi!!! (EWF! EWF! EWF!)

 

Jan Kowalski – Tony.... Game w ostatnich minutach został wręcz zdemolowany przez Kravena.

 

Esmeralda Martinez – To było oczywiste.

 

Tony Hogański (płaczliwym głosem) Pan..... Game..... to dobry duszek...... EWF.....

 

The Game leży roztrzaskany poza ringiem... Kraven uśmiecha się i pozdrawia kijowską publiczność, ta odwzajemnia tradycyjnym już chantem. (Kraven! Kraven! Kraven!) Rosjanin przechodzi nad linami i stojąc jeszcze na ringu skacze na leżącego niżej Game’a z Knee Dropem!! Rosjanin podnosi swego komercyjnego rywala.... chwyta go za głowę i zaczyna ocierać jego czołem o ścianę celi.... trwa to chwilę... podczas jej trwania prawie cala twarz Dziecka Komercji zalewa się krwią... Kraven chwyta Game’a za głowę i zaczyna trzaskać nią o ścianę celi.. wymierza mu jeden cios... drugi... trzeci.... czwarty.... piąty.... na twarzy Dziecka Komercji można dostrzec jeszcze większą ilość krwi. Kraven rzuca Game’a o ścianę klatki... następnie chwyta metalowe schodki i zrzuca je imperatorowi na głowę... znów je podnosi i zaczyna trzaskać nimi o plecy trzykrotnego EWF World Champa. Następnie kładzie metalowe schodki na rywalu... wdrapuje się na narożnik... spogląda chwilę... i w końcu skacze na niego z Elbow Dropem.... jednakże Game odsuwa się i Rosjanin uderza w posadzkę!

 

Jan Kowalski – To już drugi raz dzisiaj Game uciekł przed Kravenem i Rosjanin w ten sposób rozbił się.

 

Tony Hogański – Pan Game jest bardzo inteligentny... on wie co robi... wierzę w jego zwycięstwo.

 

Obaj wrestlerzy leżą... żaden z nich za bardzo się nie rusza.... kijowska publiczność standardowo już zagrzewa Rosjanina do walki... (Kraven! Kraven!) Tym razem jednak pierwszy podnosi się Game... ociera ze swej twarzy krew... widać, że nie jest raczej zadowolony... zaczyna szukać czegoś pod ringiem... i wyciąga stamtąd krzesło.... po czym wrzuca je na ring... znów czegoś szuka....i po krótkiej chwili na ringu ląduje drabina oraz śmietnik. Game chwyta Kravena za głowę... i zaczyna trzaskać nią o ścianę klatki.... Rosjanin przyjmuje jeden cios... drugi... trzeci... Game przerywa.... po czym wrzuca Rosjanina na ring... po chwili dołącza do niego. Podnosi drabinę.... i zaczyna uderzać nią o nogę, która jakiś czas wcześniej przyjmował Indian Deathlock.... Kraven the Hunter cierpi... Game przerywa.... chwyta krzesło.... czeka, aż Rosjanin wstanie.... ten w miarę szybko to czyni.... i momentalnie wraca na matę po bliskim spotkaniu z potężnym chair-shotem....  pin.......1............2..........Łowca wykopuje! Game wścieka się... wrzeszczy na Sandmana...  jednak orientuje się, że to nic nie daje i przerywa kłótnię z sędzią. Game zaczyna trzaskać krzesłem o wymęczoną nogę Rosjanina.... po chwili spada na nią Knee Dropem... a później dobija ją jeszcze Elbow Dropem.... pin.... 1.........................2................shoulder up! Dziecko Komercji denerwuje się i znów wrzeszczy na Sandmana... ten próbuje mu znów wytłumaczyć, że spełnia swoje obowiązki sumiennie. Game decyduje się, więc powrócić do obijania Rosjanina... podchodzi do jego nóg i znów próbuje założyć Indian Deathlock.... ale Kraven nie pozwala mu na to... lekko się podnosi i daje mu Low Blowa!! (mega cheer)

 

Esmeralda Martinez – Brawo Kraven! Brawo... brawo...

 

Tony Hogański – Od kiedy to jesteś fanką Kravena?

 

Esmeralda Martinez – Służy w mojej sprawie, więc muszę okazywać mu sympatię.

 

Tony Hogański – Możesz w inny sposób.

 

Tak jak już kilkakrotnie dzisiaj... obaj wrestlerzy leżą.... Kraven opierając się o liny wstaje pierwszy... Game nadal leży i zwija się... Hunter podchodzi do niego, podnosi go i daje mu Side Suplexa. Od razu poprawia Elbow Dropem.... znów podnosi i daje mu Belly to Belly Suplex. Od razu pinuje......1...............2.............kick out! Kraven nawet się nie kłóci, tylko cały czas kontynuuje ofensywę. Podnosi śmietnik.... czeka, aż Przewodniczący Rady Nadzorczej EWF Corporation wstanie.... mija trochę czasu, jednak w końcu ten to czyni... Kraven trzaska go śmietnikiem prosto w twarz... Game wpada w narożnik.... Kraven z wielkim impetem trzaska go śmietnikiem w głowę! Śmietnik jest już mocno wgnieciony.... Rosjanin chwyta Dziecko Komercji... i wykonuje mu Soviet Bomba [Running Powerbomb] prosto na leżącą nieopodal drabinę!!! (EWF! EWF! EWF! EWF!) Game obficie krwawi.... trzykrotny mistrz Russian Pro Wrestling odbija się o liny i spada na niego z Knee Dropem... po krótkiej chwili jeszcze raz odbija się o liny i tym razem spada na niego z Elbow Dropem. Rosjanin kopie Game’a w brzuch... wyciąga spod niego drabinę.... rozstawia ją..... zaczyna wspinać się na jej szczyt.... ukraińska publiczność zgromadzona w kijowskiej arenie szaleje.... Kraven powoli, majestatycznie wspina się co raz wyżej. Mija trochę czasu.... Rosjanin jest co raz wyżej.... w końcu dwukrotny EWF World Champion dociera na sam jej szczyt... napięcie w hali rośnie.... Kraven spogląda w dół na pobitego i obficie krwawiącego swego komercyjnego rywala.... w końcu skacze na niego z Diving Headbutt!! Trafia idealnie!!! (EWF! EWF! EWF! EWF! EWF! EWF!)

 

Jan Kowalski – Do trzech razy sztuka.

 

Esmeralda Martinez – Tak... w końcu się udało.

 

Jan Kowalski – Tak. Zwycięstwo ma w kieszeni.

 

Tony Hogański – Skończcie z tym fan klubem Kravena. To się robi już nudne.      

 

Przewodniczący Rady Nadzorczej EWF Corporation leży nieprzytomny.... Kraven odczuł lekko skutki tej dość ryzykownej akcji i powoli dochodzi do siebie. Sandman jak na uczciwego sędziego przystało sprawdza stan obu wrestlerów. Jako, że wszystko wydaje się być normalnie uśmiecha się z zadowoleniem. Kraven dochodzi do siebie i w końcu pinuje..........................1.....................................2............................kick out!!!! (heel heat)

 

Esmeralda Martinez – Jak to możliwe??

 

Tony Hogański – Brawa dla pana Game’a! To taki dobry duszek EWF!

 

Kraven wścieka się... wrzeszczy na Sandmana... nie może w to po prostu uwierzyć... Sandman tłumaczy się, że robił wszystko co mógł. Łowca jednak nie słucha go... chwyta go za głowę i wrzuca do narożnika, gdzie zaczyna zasypywać go serią różnego rodzaju ciosów i uderzeń. Pod impetem ciosów z kieszeni Sandmana wypadają jakieś klucze. Kraven the Hunter przerywa masakrę... uśmiecha się i podnosi klucze. Podchodzi do ledwie żywego Game’a... chwyta go za włosy... w miejscu gdzie leżało Dziecko Komercji zgromadziła się już spora ilość krwi. Kraven wyrzuca Game’a poza ring... ten dziś już drugi raz pechowo uderza ciałem o ścianę celi!! (EWF! EWF! EWF!) Kraven podchodzi do drzwi od klatki... kluczem, który odebrał Sandmanowi otwiera je, po czym szyderczo się uśmiecha! (cheer) Podchodzi do Game’a, chwyta go „za szmaty” i wyrzuca go na zewnątrz celi. 

 

Esmeralda Martinez – To raczej nie powinno się wydarzyć.

 

Tony Hogański – Tego się można było spodziewać. Walka prawie zawsze przenosi się na zewnątrz klatki.

 

Esmeralda Martinez – Jaki z ciebie ekspert Tony.

 

Tony Hogański – Tym się szczycę.

 

Kraven podnosi rywala jak do Gorilla Press Slamu.... i rzuca nim o zewnętrzną ścianę klatki. Game leży i zwija się z bólu... Kraven poprawia Elbow Dropem... chwyta Dziecko Komercji za włosy i drugi już dziś raz zaczyna pocierać jego twarzą o ścianę celi... po krótkiej chwili przerywa. Odsuwa maty leżące na posadzce... i wykonuje imperatorowi Piledrivera! (EWF! EWF! EWF!) Kraven rozgląda się po okolicy... i dostrzega opartą o barierki oddzielające ring od publiczności drabinę. Uśmiecha się... jak się okazuje ta drabina jest o wiele wyższa od poprzedniej. Kraven nie zważa na to jednak i rozkłada ją... tuż przed wejściem do celi i nad leżącym nieopodal Game’m. Zaczyna wspinać się po niej... w tym czasie jednak zupełnie niespodziewanie Game zaczyna się podnosić. Kraven the Hunter nie dostrzega tego jednak i robi swoje czyli wspina się na sam szczyt drabiny. Game ociera ze swej twarzy spore ilości krwi... i nawet nie patrząc gdzie znajduje się jego rywal zaczyna wdrapywać się po celi. Tym oto sposobem obaj wrestlerzy wspinają się na dwa różne wysokie przedmioty. Mija sporo czasu.... i po chwili Game jest już na dachu celi... a kilka sekund później Kraven jest na szczycie drabiny. Spogląda w dół, a gdy widzi, że Game’a nie ma na dole nie wie za bardzo co robić i jest ogólnie zdezorientowany. Game dostrzega jednak Kravena.... odsuwa się.... zastanawia się chwilę co robić.. rozpędza się.... zeskakuje z dachu celi i spada na stojącego na szczycie drabiny Łowcę z potężnym Spearem!! Drabina momentalnie przewraca się i obaj wrestlerzy roztrzaskują się na posadzce!!!! (EWF! EWF! EWF! EWF! EWF! EWF! EWF!)

 

Tony Hogański – Na brodę Proroka!

 

Jan Kowalski – Jezusie Nazarejski!!

 

Obaj wrestlerzy leżą pobici i zupełnie zdemolowani.... żaden z nich się nie podnosi... obaj za to obficie krwawią... publiczność zgromadzona w kijowskiej arenie szaleje ze szczęścia i radości... mija sporo czasu.... żaden z wrestlerów nadal się nie podnosi. Tymczasem na ringu do siebie doszedł Sandman, który przy nerwowym ataku Kravena ucierpiał, a w jego wieku takie coś może być zabójcze. Sandman zdziwiony zauważył, że wrestlerów nie ma w klatce... wyszedł na zewnątrz i dostrzegł, że obaj leżą spory kawałek od celi obficie krwawiący i zupełnie pobici. W tym momencie zaczął do siebie dochodzić Kraven, który podczas trwania tej walki nie ucierpiał aż tak bardzo jak Game. Rosjanin ledwo stojąc nie zważając na nieprzytomnego Game’a podszedł do ściany celi i zaczął wspinać się na szczyt. Po chwili był już na górze. W tym momencie dziwnie postąpił Sandman, bowiem zaczął wdrapywać się za Rosjaninem i po chwili także on znalazł się na dachu klatki. Kraven nie był szczęśliwy z powodu niezapowiedzianego towarzystwa i wszedł w ostrą dyskusję z Kosiarzem spod Konstantynopola. W tym momencie przebudził się Game... także ledwo żywy... otarł kolejny już dziś raz krew ze swej twarzy. Rozejrzał się i zobaczył Kravena i Sandmana na dachu klatki. Postanowił, więc dołączyć do nich... po jakimś czasie był już na szczycie... Kraven i Sandman tocząc ostrą dyskusję nie zauważyli go. Game wykorzystał to od razu... zaszedł Rosjanina od tyłu i dał mu Roll Upa...... Sandman zastanowił się chwilę co robić.... w końcu zdecydował się liczyć............1...........................2....................zdecydowany kick out! (mega cheer + Kraven! Kraven!)

 

Jan Kowalski – A za czasów Felixa Castro podczas Hell in a Cella: Szakal vs Kraven nie można było skończyć walki na dachu klatki.

 

Tony Hogański – Od czasów brodatego brodacza Felka świat poszedł do przodu.   

 

Game wścieka się... wrzeszczy na Sandmana.... nie może uwierzyć w to co się właśnie stało... kłótnia między nim a arbitrem nadal trwa. W międzyczasie do siebie dochodzi Kraven... powala Game’a potężnym Clotheslinem... spada Elbow Dropem... i pinuje.........1.........2....kick out! Teraz Kraven wpada w prawdziwą furię... Sandman delikatnie tłumaczy mu, że jest uczciwym sędzią. Hunter jakoś opanowuje się... podnosi Game’a i daje mu Side Suplexa.... następnie podchodzi do jego głowy i próbuje założyć mu Kraven Crossface!! (cheer) Jednakże Game nie daje się... szybko wstaje... i powala Kravena Clotheslinem... spada na niego Knee Dropem..... pin......1.............2.......... kick out! Przewodniczący Rady Nadzorczej EWF Corporation wścieka się, rzuca przekleństwami na lewo i prawo.. Game jednak jest tak wściekły, że atakuje Sandmana.  Zasypuje go serią różnego typu uderzeń... Sandman pod ich naporem zaczyna niebezpiecznie wycofywać się w stronę krawędzi klatki. Złość Dziecka Komercji jest jednak ogromna... Game chwyta Sandmana za kark.... kopie go kolanem w brzuch... a następnie z wielkim impetem wrzuca go na krawędź celi... Kosiarz spod Konstantynopola próbuje złapać równowagę... ale Game kopie go jeszcze raz i Sandman spada z dachu celi prosto na rosyjskie stanowisko komentatorskie!!! (EWF! EWF! EWF! EWF! EWF!)

 

Jan Kowalski – Jezusie Nazarejski!!

 

Tony Hogański – To utwierdza mnie tylko w przekonaniu, że sędzia to w EWF to najniebezpieczniejszy zawód świata.

 

Esmeralda Martinez – Trzeba będzie zapewnić im dodatkowe ubezpieczenia.

 

Sandman leży nieprzytomny na zgliszczach rosyjskie stolika komentatorskiego. Game na szczycie celi uśmiecha się szyderczo... odwraca się i w tym momencie nadziewa się na Big Boota od Kravena.... Rosjanin podnosi Dziecko Komercji.... i daje mu Neckbreakera.... znów podnosi go i wykonuje mu Belly to Belly Suplex.... Game na kolanach oddala się od Kravena... tym sposobem obaj wrestlerzy znajdują się w jednym z rogów klatki. Game próbuje wstać... Hunter jednak kopie go w brzuch i wykonuje mu Soviet Bomb [Running Powerbomb] prosto na dach celi!! Dach zawala się... jednak Game chwyta się zarwanego fragmentu dachu i nie spada w dół - w jego wieku to mogłoby być zabójcze. Game ześlizguje się po dachu prosto na jeden z narożników, a następnie na ring. Kraven stoi na dachu celi i zastanawia się co robić,  w tym momencie zjawiają się sanitariusze, którzy wynoszą pobitego Sandmana na noszach. Kijowska publiczność daje mu owację na stojąco. Na ring wpada też Antoni Bryndza, który zastąpi Sandmana w roli sędziego. Kraven the Hunter decyduje się „komercyjną metodą” opuścić klatkę. Ześlizguje się po urwanym fragmencie dachu celi na narożnik, a następnie na ring. Obaj wrestlerzy ledwo trzymając się na nogach stają naprzeciwko siebie.

 

Esmeralda Martinez – Komercyjny uzurpator miał wielkie szczęście, że nie spadł z dachu prosto na ring, tak jak przed rokiem.

 

Jan Kowalski – Te typy tak mają.... cholerne szczęście.

 

Tony Hogański – Odwalcie się od pana Game’a.

 

Dochodzi do wymiany ciosów między Kravenem i Game’m... i w tym momencie uderza Kazik – „Nie ma litości”. Ukraińska publiczność zgromadzona w kijowskiej arenie od razu reaguje ogromnym heel heatem.

 

Jan Kowalski – Trzeci członek Teamu Sierp & Komercja... czego on tu chce?

 

Tony Hogański – Te kraby tak mają.

 

The Game, Kraven the Hunter oraz Antoni Bryndza stoją zdziwieni na ringu. Spod FeliXtronu wybiega John Hangman... wpada na ring... Game pyta się go czego on tu chce.... Hangman w odpowiedzi kopie go w brzuch i wykonuje Egzekucję [Pedigree]!!! (mega cheer) Kijowska publiczność szaleje. Kraven uśmiecha się... Hangman odwraca się do niego... wyciąga rękę w jego kierunku... Rosjanin znów się uśmiecha.... i w tym momencie Hangman kopie go w brzuch i wykonuje mu Egzekucję!! (heel heat) Zaczyna grać Kazik – „Nie ma litości”, Hangman opuszcza klatkę oraz arenę.

 

Jan Kowalski – Tym sposobem John Hangman zakończył współpracę z Teamem Sierpa i Komercji.

 

Tony Hogański – Głupi krab... jak on tak mógł?

 

Obaj wrestlerzy leżą.... napięcie rośnie... żaden z nich się nie rusza... mija sporo czasu... Bryndza jest zdezorientowany i za bardzo nie wie co ma robić... na ringu pełno jest krwi.... w końcu zaczyna ruszać się Game.... zbliża się do pobitego Rosjanina... mija znów trochę czasu... Kraven też zaczyna się ruszać... Game tymczasem kładzie rękę na torsie Kravena... od razu też traci przytomność.... (heel heat)

 

Esmeralda Martinez – Dobry Boże! Tylko nie to!

 

Bryndza liczy................................1...........................................2....................................3!!! (Zwycięzcą jest: Game!!)

 

Tony Hogański – Tak! Tak! Brawa dla pana Game’a!!

 

Esmeralda Martinez – Nie!!!!

 

 

 

--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

 

 

Tony Hogański – Ta walka wyrzuciła Esmeraldę z EWF... to była dobra walka...

 

Pani Zosia – Ja tam się nie znam....

 

Tony Hogański – Jaką mamy następną kategorię?

 

Pani Zosia – Mam zaszczyt ogłosić galę jaka została wybrana najlepszą galą w tym roku....

 

Tony Hogański – Wreszcie coś mniej nudnego.

 

Pani Zosia – Zostanie za chwilę wyemitowany 5-minutowy skrót tejże gali.

 

Tony Hogański – Łoj to gorzej.

 

Pani Zosia – A oto ona....

 

 

 

--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

 

 

 

EWF PPV – „Kwietniowa Anarchia II”

27.04.2003

Wrocław – Hala Ludowa

 

(Dark match: Hellspawn pokonał Cisco Kida)

 

Mysterio i Kayle Scythe wygrali Battle Royal i przeszli do finału turnieju o Evolution title

 

Tony Hogański pokonał Władimira Sharanovitza i został komentatorem Wrestlepaloozy

 

Mysterio pokonał Scythera i został pierwszym w historii EWF Evolution Champem

 

Mind Mower pokonał Rottweilera i uzyskał prawo do walki w main-evencie

 

Dark Avenger i Super Crazy pokonali Bubbę i Toola oraz El Satanico i D Exela i obronili Tag Team titles

 

Kraven & Szakal & Mind Mower pokonali Sandmana & Tanatosa & Marco i Esmeralda musiała opuścić EWF

 

 

 

--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

 

 

 

Tony Hogański – Tak to była wzruszająca gala... pokonałem Sharanovitza.... w ogóle było wspaniale...

 

Pani Zosia – Nie wątpię w to.

 

 

(Przenosimy się na zaplecze. Widzimy komisarza Szakala z jakąś paczką w ręku oraz stojącego obok niego Pana Józefa.)

 

Szakal – Józef? Wiesz co masz z tym zrobić, prawda?

 

Pan Józef – Oczywiście.

 

Szakal – Dobrze, liczę na ciebie... muszę wracać na widownie. Nie zawiedź mnie.

 

Pan Józef – Nie zawiodę.

 

(Wracamy na ring.)

 

 

Pani Zosia – O co chodzi?

 

Tony Hogański – Nie wiem, ale jak bierze w tym udział mistrz Szakal to musi to być coś genialnego. Co mamy dalej w planie?

 

Pani Zosia – Wyróżnienie specjalne.

 

Tony Hogański – Kto je wręczy?

 

Pani Zosia – Ja to ogłoszę, bo tu sytuacja jest nieco skomplikowana.

 

Tony Hogański – Czekam z niecierpliwością.

 

Pani Zosia – Jako, że wyróżnień było sporo... i nie można było ustalić głównego laureata... postanowiliśmy przedstawić najciekawsze pomysły... wszystkie one zostają nagrodzone „Wyróżnieniem specjalnym EWF Corporation”... Oto one:

 

 

 

--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

 

 

 

WYRÓŻNIENIA SPECJALNE:

 

 

Konstantynopol Title – za to, że każdy chciał go mieć, za to, że każdy chciał o niego walczyć, tytuł - klasyk, masakra.

 

Shaman – za interakcję z publicznością, której nikt nie ma.

 

Znak „STOP” Bubby – Ten znak wyrządził wiele szkód, zatrzymał Game'owy popęd do

władzy, zatrzymał Kravena, Sandmana, Hangmana, Szakala i wielu innych.

 

Automat z Felkocolą – Ten niezwykły automat nie tylko gasił nasze pragnienie, ale również

występował w wielu sekwencjach w wieloma wrestlerami. Przeżył ataki agresji

Rottweilera, Kravena i wielu innych. Należy mu się nagroda!

Poza tym jest jedynym automatem, który po wrzuceniu 2 złotych wypluwa puszkę z napisem P-C-W.

 

Wspaniały Rząd Rzeczypospolitej Polskiej kierowany przez Sojusz Lewicy Demokratycznej za wspieranie EWF w "trudnych

czasach" rywalizacji z PCW.

 

 

 

--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

 

 

 

Tony Hogański – To ostatnie wyróżnienie trochę dziwne, bo od przygód z Rokossowskim EWF jest zdecydowanie anty-komunistyczne.

 

Pani Zosia – Właśnie dlatego.

 

Tony Hogański – Nie rozumiem.

 

Pani Zosia – To ich kręci... ta anty-czerwoność...

 

Tony Hogański – To w końcu SLD... oni zawsze dziwni byli.... dawaj kolejną walkę... 

 

Pani Zosia – Oto druga walka tego roku 2003... wicemistrz...

 

 

 

Wrestlepalooza LXXVI:

2 out 3 falls match:

1# - Stairway to Hell

2# - Hardcore o prawa do pasów Tag Team

3# - Barbed Wire o FTW title

 

 

 

Zaczyna grać Slipknot – „(sic)”... publiczność momentalnie reaguje ogromnym heel heatem. Spod FeliXtronu wychodzi bowiem Rottweiler, pewnym krokiem zmierza w stronę ringu. W ręku trzyma jeden z pasów Tag Team. Publiczność niczym w niego nie rzuca, bowiem boi się go. Rottweiler dociera w końcu na ring, a heel heat nie słabnie.

Muzyka zmienia się w KNŻ – „Nie ma litości”.... ogromny cheer.... z szatni wychodzi bowiem John Hangman, na jego prawym ramieniu widzimy błyszczący EWF FTW title... zaś w lewym ręku trzyma jeden z pasów Tag Team. Hangman spokojnie wchodzi na ring, a radość kairskiej publiczności nie słabnie.

 

Tony Hogański – Czeka nas wspaniała walka.

 

Jan Kowalski – Zwycięzcy nie można przewidzieć, obaj mają mniej więcej równe szanse.

 

Tony Hogański – Równe szanse? Hangman zostanie zniszczony przez Rottweilera...

 

Jan Kowalski – .... i co?

 

Tony Hogański – .... i będzie płakał.

 

Obaj wrestlerzy są już na ringu.... napięcie na hali wzrasta.... Hangman rozgrzewa się w narożniku , rozciąga liny i te sprawy .. Rott stoi nieruchomo po drugiej stronie w ringu i wpatruje się w przeciwnika ... Gong ! Johny żwawo podbiega do Rotta , uderza kilka punchy , kilka razy kolanem w brzuch Hundermanna , whipuje go na liny jednak Rott z łatwością reversaluje , Johny odbija się od lin i wpada w mocarnego Clothesline'a !! Rott uśmiecha się szyderczo i pokazuje Hangmanowi , żeby wstał . Extreme Wrestler żwawo wstaje , zwarcie .. Tym razem Rott silniejszy , uderza kilka Elbow Hitów , whipin na liny i kolejny Clothesline powala na mate Hangmana ! Johny podnosi się już trochę mniej żywo , następuje kolejny lock up , Rott od razu kopie Hangmana w żołądek , odbija się od lin i próbuje Knee Hitem powalić rywala jednak Hangman kontruje z Drop Toe Hold przechodząc do Anklelocka .. Jednak Rott podnosi się na rękach i kopie drugą nogą FTW Champa w twarz , Hangman jest zamroczony . Rott wstaje , bierze rozbieg i kolejnym Clotheslinem wywala Hangmana z ringu!

 

Tony Hogański – Brawo Rott! Jesteś wspaniały!

 

Jan Kowalski – Tak, oczywiście... i co jeszcze?

 

John dość szybko otrząsa się poza ringiem jednak dopada go Rott , łapie za głowę i uderza nią kilka razy o barierkę ... Rott łapie za jakieś stoły i wrzuca je na ring , to samo robi z kilkoma drabinami ... Hangman łapie krzesło i trzaska Rotta z całej siły w głowę ! Hundermann jednak chwyta Johna za gardło i popycha go do tyłu , Extreme Wrestler uderza jeszcze raz w głowę Hundemanna krzesłem , Rott zatrzymuje się , dostaje kolejnego chair-shota , puszcza gardło .. Hangman uderza kolejnego strzała krzesłem , Rott opiera się o barierkę ... Johny wrzuca krzesło na ring po czym whipuje Rotta na metalowe schodki ! Hangman bierze jakąś drabinę i kładzie ją na narożniku barierek . Podnosi Rotta , uderza kilka razy jego głową o ring i wchodzi z nim na schodki .. Próbuje Vertical Suplex jednak Rott blokuje się nogą ... Łapie Hangmana i przerzuca go ponad linami mocarnym Overhead Belly To Back Suplexem!! (EWF! EWF! EWF!)

 

Tony Hogański – Mówiłem ci, że Rott zmiecie Kraba z powierzchni ziemi.

 

Jan Kowalski – Na pewno nie... będzie lepiej...

 

Tony Hogański – Nadzieja matką Kowalskich.

 

Hundermann wchodzi na ring , łapie jakoś stół i ustawia go w narożniku , podnosi Hangmana i whipuje go na stolik jednak John zatrzymuje się pół metra przed stolikiem ... Rot widząc to rzuca się na niego jednak Hangman kontruje z Drop Toe Hold i Rott wpada w stolik !! Hangman podnosi się i podnosi ręce do góry .. Jednak Rott bardzo szybko wychodzi ze zgliszczy stołu , łapie krzesło i trzaska nim Hangmana po plecach !! Rott uuszcza krzesło i łapie chwiejącego się Johnyego w Backbreakera ! Rott ustawia drabinę . Wchodzi na 4 szczebel i skacze z Elbow Drop jednak trafia w pustą matę , gdyż FTW Champ odsuwa się .. Hangman ustawia drugą darbinę .. Odbija się od lin , Rott chwyta go w Hip Toss jednak Hangman ląduje poza linami na ringu , na nogach , uderza Shoulder Block na niezorientowanym rywalu po czym próbuje Suplexem przerzucić Rotta poza ring ! Hundermann jednak blokuje się , wynosi Johna do góry i rzuca nim na jakiś przypadkowy stół ! Schodzi z ringu i rozstawia drugi stolik obok drabiny na barierkach ... Podnosi Hangmana i whipuje go na ring .. John wturluje się tam , Rott także wraca , zabierając ze sobą krzesło ... Hundermann przygotowuje się do uderzenia jednak Extreme Wrestler łapie za jakieś krzesło i uderza nim o krzesło rywala .. Rottweiler jednak trzaska z całej siły Hangmana w głowę ! I drugi raz ! I trzeci ! Na czole Johnyego pojawia się krew , Rott widząc to rzuca krzesło na mate i próbuje wykonać DDT jednak Hangman kontruje z kilkoma uderzeniami w brzuch , kopniakiem w brzuch po czym wykonuje Rottweilerowi Hangman's Neckbreaker na krzesło ! Pin 1...2. kick out ! Rott w miarę szybko sie podnosi na co czeka Hangman , który używa drabiny jako tarana , którym uderza Rotta tak , że ten wpada w narożnik … Hangman wywala drabinę z ringu po czym wchodzi na naroznik I uderza Top Rope Suplex przez stół!! (EWF! EWF! EWF!)

 

Jan Kowalski – Hangman wygra... jestem tego pewien.

 

Tony Hogański – Krab nie ma zdolności manualnych by odnieść zwycięstwo.

 

Extreme Wrestler po chwili podnosi się i zaczyna wdrapywać na jedną z dwóch stojących na ringu drabin ... Jednak Rott również podnosi się i wchodzi na drug ą z drabin ! Kiedy są już na szczycie zaczyna się wymiana punchy ! Hangman uderza , Rott oddaje .. Jednak po chwili John utrzymuje lekką przewagę , uderza kilka punchy naraz . Rott w pewnym momencie rzuca się z Flyin Clotheslinem przewracając obie drabiny , wrestlerzy wypadają na ring , Rott roztrzaskuje się na drabinie ustawionej na barierkach , a John na stole !! ( holy shit ! hly shit ! ) Po jakimś czasie Hangman zaczyna się podnosić … Udaje mu się to z pomocą barierek , wyciąga Rotta z połamanej drabiny jednak ten chwyta go za szyję I Rott - Killer'em rzuca na kolejny stół !!! (heel heat)

 

Tony Hogański – Rott jest wspaniały...

 

Hundermann jest wściekły ! Łapie za dwie drabiny i ustawia je jednym końcem na ringu , a drugim na barierce ... Kładzie na drabinach dwa stoły , a na nich rozstawia kolejny .. Podnosi Hangmana .. Który ledwo żyje . Rott uderza kilka dewastujących uppercutów po czym wturluje Hangmana na ring . Sam również tam wchodzi , rozstawia drabinę przy linach ... Łapie Hangmana za głowę i wchodzi z nim na drabinę po różnych stronach . Co chwile uderza głową Johnyego o szczebel drabiny . Kiedy są już na szczycie Rott daje symbol końca , publika heel heatuje . Hundermann łapie rywala za szyję .. Jednak w tym momencie Hangman ' wraca ' do walki , uderza kilka punchy po czym mocarnego Headbutta w twarz Rotta , który chwieje się na drabinie , Hangman powtarza uderzenie głową , Rott spada poza ring na ustawioną przez siebie konstrukcje!!! (EWF! EWF! EWF! EWF!) Hangman niewiele myśląc skacze na rozbitego rywala z Diving Headbutt!!!! Ledwo żywy Hangman kładzie rękę na torsie Rotta, pin 1....2.....3!! (Zwycięzcą pierwszego fall’a jest: John Hangman!)

 

Tony Hogański – Nieeee!! Ja to możliwe?

 

Jan Kowalski – Hangman jest po prostu lepszy.

 

Tony Hogański – Miało szczęście głupie krabisko. Teraz nie będzie już tak fajnie.

 

Jan Kowalski – Jesteś zbyt pewny siebie. Szakal nie wygrał, Mower nie wygrał, to Rottweiler też nie wygra.

 

Drugi fall rozpoczęty od dominacji Rottweilera. Hundermann wygrywa spięcie z Hangmanem po czym rzuca go na deski i kilkakrotnie kopie w brzuch. Po chwili podnosi eXtreme Wrestlera i whipuje go na liny. Próba Clothesline’a, ale Hangman się uchyla, obraca się i Dropkick w plecy Rotta. Rottweiler zatrzymuje się na linach, obraca się po czym Hangman potężnym Clotheslinem wyrzuca go z ringu. John chwile tauntuje po czym przechodzi przez liny i spada na Rottweilera z Elbow Dropem. Rottweiler powoli wstaje jednak Hangman chwyta go za głowę i uderza kilka razy o schody na ring. Rott w końcu blokuje uderzenie i łokciem uderza w Hangmana, raz, drugi, trzeci, w końcu Hangman zwija się z bólu a Rottweiler uderza Super Side Kickiem. Hangman pada na ziemie, Rottweiler wyciąga spod ringu jakiś stół po czym ustawia go przy samych barierkach. Odwraca się i podnosi Hangmana. Kładzie go na stole po czym sam wraca na ring i skacze z Knee Dropem, Hangman odsuwa się i Rott rozwala stół!! (EWF! EWF! EWF!)

 

Tony Hogański – Głupi krab miał szczęście.

 

Jan Kowalski – Myślisz, że Rott jest naprawdę wstanie wygrać dwa następne falle?

 

Tony Hogański – Oczywiście, Rottweiler już w tej chwili jest o wiele lepszym wrestlerem od Hangmana.

 

Jan Kowalski – Tak? Jakoś Dungeon match i pierwszy fall tego nie pokazał.

 

Hangman szybko chwyta jakieś kable od kamer i zaczyna dusić Rottweilera. Widać ze zależy mu na pasach Tag Team. Sędzia pokazuje ze tak nie wolno, Hangman puszcza kable, lekko się denerwuje słysząc tą głupią decyzję i zapewne wietrzy w tym żydowsko-masoński spisek. Extreme Wrestler decyduje się jednak zamienić kable na standardowe krzesło. Zaczyna uderzać nim w Rottweilera. Kilka chair-shotów na dobre powala Hundermanna. John pinuje.....1.........2.......shoulder up! Hangman niezadowolony kilkakrotnie kopie Rotta w twarz po czym podnosi rywala i wrzuca go na ring, tam tez trafia krzesło, kij bejzbolowy oraz jakaś mała drabina. Hangman również wchodzi na ring, Rott powoli wstaje jednak eXtreme wrestler uderza go noga w brzuch po czym zamyka w Hangman's Neckbreakerze. Za chwile jednak to właśnie Rottweiler jest w ofensywie co pobudza niezadowolenie kairskiej publiczności. Hangman podniósł krzesło żeby zadąć Rottowi kolejnego chair-shota jednak ten skontrował Standing Dropkickiem kopiąc w krzesło.

 

Tony Hogański – Wspaniale! Wspaniale! Rott jest fenomenalny!

 

Jan Kowalski – Oj nie przesadzaj, to zwykły Rott...

 

Tony Hogański – Rottweiler dominuje nad EWF odkąd powrócił... nikt nie jest wstanie go pokonać... a dziś Rott zdobędzie swój pierwszy solowy tytuł... EWF FTW title!

 

Jan Kowalski – Znowu marzysz?

 

Hangman padł na ring jednak Rott nie zwlekając rozstawił krzesło i podniósł Hangmana. Wyniósł go w powietrze i belly-to-belly Suplex into chair, pin 1......2....... Hangman wykopuje! Krzesło rozleciało się w drobne kawałki. Hangman zaczął rzucać się z bólu jednak Rott nie przejął się tym. Dwukrotny Tag Team Champ rozstawił opartą dotychczas o narożnik drabinę i wszedł na nią. Był już na 4 stopniu gdy chciał się obrócić i wykonać kolejną akcję, ruszać jednak zaczął się Hangman który ostatkiem sił kopnął w nogę drabiny. Na jego nieszczęście Rottweiler spadł wprost na niego. Publiczność zaczęła heel heatowac. Rott wstał i zdenerwowany rzucił drabiną w Hangmana po czym na chwilę opuścił ring. Za chwilę ukazał się publice ze sporym zasobem drutu kolczastego, którym zaczął atakować Hangmana. FTW Champ próbował się bronić w końcu pod ręką znalazł mu się kendo stick, którym zaatakował Rotta. Kilka uderzeń powaliło olbrzyma.

 

Jan Kowalski – Hangman przechodzi do kontrofensywy.

 

Tony Hogański – Ma szczęście głupi Krab... nic więcej...

 

Jan Kowalski – Szczęście? Hangman jest wyraźnie lepszy od Rottweilera.

 

Tony Hogański – Bredzisz, bredzisz...

 

Hangman znalazł siły by spróbować wygrać bój o pasy Tag Team. Opuścił ring i rozstawił kolejny stół. Schował się na chwilę pod ringiem spod którego wyciągnął paczkę pinesek. Rozrzucił je na stole po czym chciał wrócić na ring, jednak gdy przechodził przez liny Rottweiler zaatakował go Dropkickiem, John z trudem utrzymał się na ringu. W końcu Rott wyciągnął zza pleców... łańcuch Hangmana!! Publiczność zaczęła heel heatowac, Rott kilkoma uderzeniami osłabił znacznie eXtreme Wrestlera. Na ciele FTW Champa pojawiła się krew. Po kolejnych uderzeniach Hangman opadł z sił i spadł z ringu minimalnie mijając stół. Rott szybko dołączył do aktualnego TT Champa po czym podniósł go, kilkakrotnie uderzył Knee Hitem a następnie wyniósł do Powerbomba i właśnie tym ciosem rozbił stół!!! (EWF! EWF! EWF! EWF!) John Hangman leżąc na odłamkach stołu i pineskach nie dawał żadnych znaków życia, Na całym ciele widać było ślady krwi. Rottweiler dla pewności jeszcze kilka razy uderzył Johny’ego metalowym łańcuchem po czym położył na nim nogę. Pin...........1....................2...............3!!! (Zwycięzcą i posiadaczem obu pasów Tag Team został Rottweiler!)

 

Tony Hogański – Hahaha!! Mówiłem! Mówiłem!

 

Jan Kowalski – To niemożliwe... Hangman miał prawie pewne zwycięstwo.

 

Tony Hogański – Krab to krab... nie jest wstanie pokonać Rotta... za chwile pokona Hangmana znów i przejmie FTW title.

 

Jan Kowalski – Tony, spokojnie... jeszcze przed nami trzeci fall... Hangman zapewne obroni pas.

 

Tony Hogański – Na pewno nie! Niech żyje Rott!

 

Wrestlerzy chwilę odpoczywają sobie... pojawiają się technicy, którzy zdejmują liny i zaczynają zakładać drut kolczasty. Publiczność wyraźnie się cieszy, jedna lina pozostaje wolna. Obaj wrestlerzy są już bardzo zmęczeni . Trzeci gong ! Szybkie zwarcie jednak żaden z walczących nie może osiągnąć przewagi . W końcu Rott zbiera siły i odrzuca Hangmana na ring . Johny powoli podnosi się , kolejny lock up ! Tym razem Hangman sprytnie podstawia nogę rywalowi i rzuca Rotta o matę ! Ten podnosi się i wyciąga do góry rękę .. Hangman przyjmuje wyzwanie , łapie ręke Rotta [ wiadomo jak ] . Drugą również .. I wtedy Rott wykręca obydwie ręce Extreme Wrestlera !! Hangman cierpi jednak daje krok do przodu powodując oparcie się Rotta plecami o drut kolczasty , co daje mu szansę ... Hangman kopie rywala w brzuch , Rott puszcza .. John łapie za głowę rywala i próbuje nią uderzyć o narożnik jednak Rott blokuje i wykonuje High Angle Back Body Drop ! Chwilkę odpoczywa po czym wstaje , podnosi Hangmana i whipuje go na liny jednak Johny na swoje szczęście kontruje , trzymając Rotta za ręke chce hi whipnąć na drut jednak Hundermann swoim cielskiem wpada na Hangmana wykonując Shoulder Block !!

 

Tony Hogański – Wspaniale! Wspaniale!

 

Jan Kowalski – Zamknij się Tony...

 

Tony Hogański – Nie.

 

Hundermann kilka razy kopie Johnyego po plecach . Podnosi go i wykonuje Side Suplex . Wdrappuje się ostrożnie na narożnik i skacze z Top Rope Elbow Drop !! Pin 1...2... kick out ! Rott postanawia jeszcze raz spróbować podniebnej akcji . Wchodzi po raz kolejny na narożnik jednak Hangman szybko wstaje , podbiega do Rotta , wskakuje na naro żnik i wykonuje Top Rope Belly To Belly Suplex [ Kurt Angle style ] !! Obaj chwilke odpoczywają ... Hangman wstaje i ustawia się przy linach ... Rott również podnosi się , widząc zmęczonego Hangmana rusza na niego , Johny schyla się i chce wykonać Back Drop jednak Rott korzysta z tego , wynosi Hangmana do Powerbomba .. Po czym opuszcza Extreme Wrestlera plecami na drut !! Chwilkę pociera Hangmanem o drut kolczasty , kiedy plecy Johnyego są całe czerwone Rott wynosi go spowrotem do góry , podrzuca z niezwykłą lekkością na swoje ramiona po czym wykonuje dewastujące F5 !! Rott podnosi Hangmana , uderza kilkanaście punchy ... I wykonuje Spinebuster na bolące plecy Hangmana ! Chwilkę kopie rywala po nerkach , kręgosłupie ... Podnosi Hangmana i ładuje mu Meltdown !! Extreme Wrestler zwija się trzymając za plecy . Hundermann pokazuje , że to koniec !! Podnosi wijącego się z bólu Hangmana , łapie go za szyję .. Jednak Hangman uderza kick to the midsection po czym mocarny Hangman's Neckbreaker !! Obaj chwile leżą zbierając siły , Hangman wstaje pierwszy . Kopie klęczącego Rotta prosto w twarz .. Chwile potem uderza Knee Drop . I kolejny ! Hangman pomaga wstać Rottowi jednak ten niespodziewanie kopie go w brzuch i wykonuje Snap DDT ! Rott kopie kilkakrotnie rywala po plecach . Podnosi go , łapie po raz kolejny za szyję jednak Hangman kopie go z wielką siłą w krocze , wkłada sobie jego głowę między nogi , podwija jedną ręke , podwija drugą .. (mega cheer) Jednak Rott popycha Johnyego do tyłu na drut kolczasty !!

 

Jan Kowalski – Tylko nie mów, że Rottweiler jest geniuszem.

 

Tony Hogański – Ale on jest geniuszem i za chwilę będzie EWF FTW Champem!

 

Jan Kowalski – Marzenie ściętej głowy.

 

Tony Hogański – Mówisz o Ludwiku XVI?

 

Hangman wrzeszczy z bólu ! Puszcza Rotta i kiedy wydaje się , że Rott zaraz skończy Hangman kopie go w żołądek i wykonuje Egzekucję (mega  cheer) Obaj wrestlerzy leżą .. Żaden nie ma siły się podnieść . Po jakimś czasie wstaje Hangman i zaczyna odrywać drut kolczasty z lin! Owija sobie drutem rękę! Odwraca się i w tej chwili chwyta go Rott za szyję .. Wynosi go do góry jednak John w ostatniej chwili trzaska Rotta w twarz drutem !! Hundermann upuszcza Hangmana na ring nadal trzymając go za szyję , a jego twarz zalewa się krwią ! Hangman powtarza manewr , uderza z całej siły Rotta w twarz drutem .. Krew leje się strumieniami zarówno z twarzy Rottweilera jak i z ręki i pleców Hangmana! Hangman bierze kolejny zamach jednak Rott wynosi go do góry i wbija w ring Rott-Killerem!!! Następnie podnosi go i rzuca Hangmanem kolejny raz Rott-Killerem Hangmana, tym razem prosto na drut kolczasty!! Rottweiler zaczyna go okopywać, a Hangman nadal jest zaplątany w drut kolczasty.... Hundermann znów podnosi go.... chwyta za gardło... i tym razem wykonuje mu Death Penalty czyli Chokeslam prosto na narożnik!! Hangman jest nieprzytomny.... Rottweiler znów chwyta go za gardło i mamy kolejnego Rott-Killera prosto na drut kolczasty!! (EWF! EWF! EWF! EWF! EWF!) Rott pinuje...........1................2............3!! (Zwycięzcą i nowym EWF FTW Champem jest: Rottweiler!)

 

 

 

--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

 

 

 

Tony Hogański – Całkiem zabawna walka... jaką mamy następną nagrodę?

 

Pani Zosia – Ugrupowanie...

 

Tony Hogański – To w ramach „najlepsze w historii EWF”?

 

Pani Zosia – I tak, i nie. Świadomie z głosowania wyłączono Triadę i Koalicję, na którą pewnie przez sentyment większość ludzi by zagłosowała.

 

Tony Hogański – Chciałbym zaznaczyć, że głosy oddane na Samoobronę oraz na SLD nie zostały zaliczone.

 

Pani Zosia – Znowu to SLD.

 

Tony Hogański – Jeszcze pomyślą, że jesteśmy federacją rządową i upadniemy wraz z nimi przy następnych wyborach.

 

Pani Zosia – Nagrodę wręczą.... Antoni Bryndza i Lech Grudziński!!

 

Pojawiają się poczciwy Bryndzol i stary ale wciąż jary Lechu Grudziński.

 

Antoni Bryndza – Bombowo, że znów tu jestem!! Bombomania i Snakemania w zaszczytnym sojuszu nadal dziko biegną!!

 

Pani Zosia – Znowu ten Sojusz...

 

Lech Grudziński – Panie się nie wtrąca, gdy wręczamy nagrodę... zaczynamy Bryndzol?

 

Antoni Bryndza – Bombowo... możemy zaczynać... to w sumie bombowo.... ty otwieraj kopertę, a ja przeczytam...

 

Pani Zosia – Panowie, panowie... najpierw nominowani.

 

Lech Grudziński – Faktycznie.

 

 

 

--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

 

 

 

NAJLEPSZE UGRUPOWANIE:

 

Nominowani:

 

Justice League

 

Devil's Pact

 

Team Sierp & Komercja w apogeum rozrostu

 

Kraven & Sandman & Game

 

Team Avenger

 

 

 

--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

 

 

 

Pani Zosia – Możecie zaczynać...

 

Lech Grudziński – Wielce szanowna publiczności... to zwycięzcy w tej kategorii.... (Grudziński rozrywa kopertę i podaje wyniki Bryndzolowi)

 

Antoni Bryndza – Co? Ok.... bombowo, że mogę to przeczytać... a czy mogę opowiedzieć anegdotkę o panu Snake’u?

 

Tony Hogański – Nie!! Nie możesz opowiadać żadnych historyjek o mieszkańcach pewnego irańskiego miasta!! Czytaj kto wygrał!!

 

Antoni Bryndza – Ok., ok... po co te nerwy? Felka za najlepsze ugrupowanie roku 2003 otrzymują......... (chwila napięcia)...... Kraven, Sandman oraz Game!

 

Zaczyna grać Iron Maiden – „Mother Russia”.... chwilę nic się nie dzieje... w końcu pojawia się Sandman, który jest wyraźnie sfrustrowany, że znowu go dręczą.

 

Sandman – Dobra... wygraliśmy... cieszę się wraz z kolegami i łączę się z nimi duchowo... jak wiemy Kraven jest w Petersburgu... a Game w Japonii.... zapewne są sobie wdzięczni za tą nagrodę... to było oczywiste, że wygramy...

 

Znów gra Iron Maiden i „Mother Russia”... Sandman znika.

 

Pani Zosia – Proszę państwa... czas żebyśmy poznali najlepszą walkę roku 2003.....

 

Tony Hogański – Nareszcie to wszystko zbliża się do końca.... zaczynaj Zocha....

 

Pani Zosia – Najlepszą walką roku 2003 została....

 

W tym jednak momencie uderza EWF Theme i na scenie pojawia się Pan Józef z paczką, którą otrzymał od Szakala.

 

Pan Józef – Proszę państwa... nadzwyczajna sytuacja... zostanie wręczony dodatkowy Felek ufundowany przez komisarza Szakala... oklaski dla niego.... (zbliżenie na uśmiechającego się Szakala).... oto on.... (Józef otwiera paczkę i wyciąga Felka o innym ubarwieniu niż pozostałe) Oto specjalny Platynowy Felek.... dostanie go osoba, która wyróżniła się w 2003 roku: niezwykłą uczciwością, uprzejmością, koleżeństwem dla innych, pomocną dłonią dla każdego, radosnym podejściem do życia, wrażliwością na potrzeby ubogich i potrzebujących, osoba ta jest miła dla sierot i kobiet w ciąży, pomaga przechodzić staruszką na pasach, dokarmia bezdomne psy i gołębie, prowadzi jadłodajnie dla ubogich i schronisko dla bezdomnych.... proszę państwa... wstańcie ze swych miejsc i oklaskujcie..... Szakala!!!

 

Tony Hogański – Hura! Nagroda dla mistrza!

 

Zaczyna grać Offspring – „Self Esteem”... publiczność jest dość zdezorientowana.... Szakal wchodzi na scenę i podnosi Platynowego Felka w górę.

 

Szakal – Chciałbym podziękować za tą nagrodę. Jestem najlepszy, nie da się ukryć, jestem najmądrzejszy, tego też nie da się ukryć. Dziękuje tylko sobie!!

 

Komisarz EWF wraca na swoje miejsce.

 

Tony Hogański – Jakie to wspaniałe! Zocha przedstawiaj najlepszą walkę roku...

 

Pani Zosia – Powiem krótko: WAR GAMES!!!

 

 

 

Wrestlepalooza LXXV:

War Games 3:

* jeśli Justice League przegra Bubba utraci EWF World title

* jeśli Justice League przegra Avenger nie zostanie przywrócony

* jeśli Sandman, Kraven, Szakal przegrają Sandman i Kraven zostaną zawieszeni

Special Guest Referee – Mind Mower

Kraven & Sandman & Szakal vs Bubba & Dark Avenger & Tool

 

 

 

Uderza Hymn ZSRR... publiczność reaguje od razu ogromnym heel heatem... spod FeliXtronu wychodzi Kraven... publiczność na jego widok reaguje ogromnym heel heatem. Kraven spokojnie dociera na ring.

Zaczyna grać Metallica – „Enter Sandman”... publiczność prawie od razu reaguje wielkim heel heatem. Spod FeliXtronu wychodzi bowiem uśmiechnięty od ucha do ucha Sandman. Heel heat nie maleje, a Sandman spokojnie wchodzi na ring.

Zaczyna grać Offspring - "Self Esteem”... ogromny heel heat... na rampie pojawia się Szakal.... heel heat nie słabnie... Szakal spokojnie dociera na ring.

W tym momencie uderza Iron Maiden – „Mother Russia”.... po krótkiej chwili poprzedzonej ogromnym heel heatem na ringu pojawiają się ubrany w strój sędziego Mind Mower oraz Game, który zajmuje miejsce za stanowiskiem komentatorskim.

 

Tony Hogański – Vive l’empereur!

 

Game – Witam, witam... stwierdziłem, że wypadałoby być bliżej tego całego zajścia no i w tym wypadku będę wraz z wami komentował tą walkę.

 

Jan Kowalski – Strasznie się cieszymy.

 

Zaczyna grać „Winner takes it All”! Widzimy Dark Avengera, który po krótkim terminie oczekiwania trafia na ring witany wielkim cheerem. Wszyscy są szczęśliwi, Avenger także.

Uderza „Vendetta” – Illusion... ogromny cheer... spod FeliXtronu wychodzą Bubba z EWF World title na ramieniu, a także jego standardowy towarzysz podczas trwania gal EWF – Tool.

 

Jan Kowalski – Za chwilę rozpoczną się trzecie w historii EWF – War Games.

 

Tony Hogański – To wspaniała nowina. Już się cieszę.

 

Game – Podzielam twoją radość... zwycięstwo Sandmana, Kravena i Szakala jest już pewne.

 

Cała szóstka wrestlerów, sędzia ringowy Mower, są już w okolicach ringu, który w przerwie przed tą walką został stworzony- składa się z dwóch ringów, złączonych jedną krawędzią. Lina dzieląca wnętrza obu ringów zostaje zdjęta. Na ring opuszczona zostaje klatka. Według wstępnych ustaleń walkę mają rozpocząć Tool oraz Sandman. Oni też wchodzą do klatki.

 

Jan Kowalski – Tool i Sandman... robi się ciekawie... Tool odebrał w końcu niegdyś Sandmanowi Polish title.

 

Tony Hogański – Jakie to wzruszające.

 

Gong. Wrestlerzy zaczynają krążyć wokół dużego ringu, następuje pierwsza próba sił, zwycięża ją Sandman, który whipuje swojego przeciwnika o liny, po czym próbuje wykonać Clothesline' a, ale Tool robi unik, kopie Sandmana w brzuch, po czym uderza na nim DDT. Tool wchodzi na narożnik, po czym skacze na swojego przeciwnika, ze Swanton Bomb'em, jednak Sandman się odsuwa, Tool ląduje na macie ringu!! (EWF! EWF! EWF!) Sandman czeka, aż Tool się podniesie. Ten po chwili to robi, Sandman, łapie go chcąc wykonać na nim Right Into the Sand, jednak Tool jakoś się wyrywa. Tool odbija się od lin i skacze na Sandmana z Crossbody, jednak Sandman łapie go w pozycji do Powerbomba, po czym rozpędza się i uderza plecami Topola, w ścianę klatki! (EWF! EWF! EWF!) Następnie Sandman wraca na środek powiększonego ringu, po czym wykonuje na rywalu potężnego Powerbomba! Sandman zaczyna niszczyć przeciwnika serią potężnych kopnięć… W pewnym momencie przestaje jednak.. Sandman pomaga wstać Topolowi, po czym potężnie whipuje go o liny, a następnie uderza na nim potężny Clothesline! Sandman widząc, że ma sporą przewagę zaczyna krzyczeć coś w stronę Bubby i Avengera…

 

Tony Hogański – Sandman niszczy rywala!

 

Game – Wątpiłeś w to?

 

Tony Hogański – Nigdy w życiu... wygramy... jestem tego pewien.

 

Tymczasem Tool dochodzi do siebie… Sandman jest do niego odwrócony tyłem… Sandman odwraca się i natychmiast obrywa drop kick z narożnika od Toola! (EWF! EWF! EWF!) Tool wchodzi na narożnik, następnie zaczyna wspinać się po ścianie klatki… Gdy jest przy samej górze… Zaczyna coś krzyczeć w stronę publiczności… Po chwili puszcza się, w wyniku czego uderza na Sandmanie wyjątkowo potężny Elbow Drop! (EWF! EWF! EWF!)… Obaj wrestlerzy leżą. Powoli zaczynają się podnosić, a pierwszy czyni to Tool, zaraz za nim Sandman… następuje kolejne zwarcie, Sandman łapie Toola jak do Rock Bottom, ale ale Tool wyrywa się po czym uderza na Kosiarzu Tool Efekt (Evenflow DDT)! (duży cheer)

 

Jan Kowalski – Brawo, brawo.

 

Tony Hogański – To nic szczególnego.

 

Tool tryumfuje, a tymczasem Mower wzywa do siebie Kravena i Avengera… Mower rzuca monetą łapie ja, jednak nie pokazując jej nikomu, wskazuje na Kravena, jako zwycięzcę losowania. Avenger ścieka się na Mowera, jednak po chwili przestaje bojąc się DQ. Mower otwiera Kravenowi wejście do klatki…

 

Jan Kowalski – To jest niesprawiedliwe!

 

Game – To Mower... dobrze sędziuje...

 

Tool już czeka na kolejnego przeciwnika… Kraven pokazuje by ten go zaatakował, Tool szykuje się do natarcia, jednak nagle z tyłu powala go Sandman! (heel heat).. Sandman i Kraven zaczynają totalną demolkę na Toolu… Kraven wynosi Toola, po czym uderza na nim Running Powerbomb, rzucając go o ścianę klatki! Tool podnosi się po tym ciosie, jednak o razu wpada w ręce Sandmana, któremu wreszcie udaje się wykonać Right Into The Sand! Tool leży na macie ringu pół żywy. Bubba i Avenger żywiołowo go dopingują… Tool zaczyna się czołgac do narożnika, przy jego pomocy udaje mu się wstać… Po chwili jednak pada ofiarą Clothesline'a w wykonaniu Sandmana! Tool znów pada… Kraven i Sandman celebrują spustoszenie, jakiego dokonali na Toolu… Ten jednak ku zdziwieniu przeciwników i wielkiej uciesze publiczności podnosi się! (mega cheer + Tool! Tool! Tool!)Kraven i Sandman natychmiast próbują wykonać Double Clothesline, jednak Tool robi unik, wskakuje na liny, po czym wskakuje na liny i przygniata swoich obydwu rywali Moonsaultem! (EWF! EWF! EWF!)

 

Jan Kowalski – Wspaniałe!

 

Tony Hogański – Janku, dobrze się czujesz? Cieszysz się podczas tej walki jak dziecko.

 

Game – Jak chcesz Kowalski to mogę wysłać cię na koszt EWF na wizytę w szpitalu neuropsychiatrycznym.

 

Jan Kowalski – Dziękuję, obejdzie się.

 

Cała trójka wrestlerów leży… Pierwszy podnoszą się Kraven i Tool… Następuje "zwarcie" tych wrestlerów przewagę zdobywa oczywiście sporo silniejszy Kraven , który whipuje swojego przeciwnika o liny, a następnie uderza na nim Belly to Belly Suplex, rzucając jednocześnie Toola o ścianę… Tymczasem podnosi się Sandman… Mówi coś do Kravena… Po chwili obaj zaciągają Toola w okolice jednego z narożników… Najpierw wchodzi na niego Sandman, który uderza na Toolu The Outlaw Thorn (Big Elbow Drop)! Sandman odsuwa się… Tool jest w coraz gorszym stanie… Po chwili na naroznik wchodzi Kraven, który skacze na Toola z Diving Headbutt! Tool po przyjęciu dwóch takich ciosów zupełnie się nie rusza… Sandman i Kraven rozpoczynają znów "wdeptywanie" Toola w matę ringu…

 

Tony Hogański – Muszę przyznać, że poziom tej walki mnie satysfakcjonuje... a nie widzieliśmy jeszcze mistrza Szakala w akcji!

 

Tymczasem do Mohera podchodzi Avenger i pokazuje, że najwyższa pora wpuścić go na ring… Mower niechętnie zgadza się…Udaje jednak, że nie może znaleźć klucza… W końcu wyjmuje i ociągając się do granic absurdu otwiera Avengerowi drzwiczki… Sandman i Kraven są tak bardzo zajęci katowaniem Toola, że nie zauważają pojawienia się nowego przeciwnika… W pewnym momencie jednak Sandman się odwraca i zauważa Gumowego… Sandman rusza w stronę Avengera, jednak nie ma nawet czasu nic zrobić, gdyż natychmiast pada ofiarą Spear’a! (mega cheer)… Kraven dopiero teraz zauważa Avengera… Avenger zaprasza go do walki… Kraven widząc Gumowego zaczyna się śmiać.. To doprowadza do szału Avengera, który zmierza w stronę Kravena, Kraven błyskawicznie podnosi Toola i rzuca nim w Avengera! Obaj wrestlerzy z JL leżą na macie ringu… Kraven podchodzi do Avengera i zakłada mu Kraven Crossface...

 

Tony Hogański – To będzie gwóźdź do ich trumny...

 

Jan Kowalski – Jestem smutny.

 

Tony Hogański – Co za rozbudowane i pełne swoistej ekspresji zdanie.

 

Gumowy jednak niespodziewanie szybko wyrywa się z tego ciosu… Avenger i Kraven się podnoszą… Następuje zwarcie, tym razem silniejszy okazuje się Avenger, whipuje on swojego przeciwnika o liny, a następnie uderza na nim bulldog! Tymczasem Sandman i Tool dochodzą do siebie… Rozpoczyna się brawl miedzy nim… Tool mimo dużej liczby przyjętych ciosów dzielnie stawia czoła przeciwnikowi.. Tool odbija się od lin, i niespodziewanie powala większego przecież od siebie przeciwnika z Clothesline! Następnie Tool wchodzi na narożnik , po czym skacze na swojego rywala, uderza na nim Hurricanranę, w wyniku, której Sandman potężnie uderza w ścianę klatki! (EWF! EWF! EWF!)… Tool i Avenger podchodzą do siebie, wymieniają się jakimiś uwagami… a Sandman i Kraven powoli dochodzą do siebie… Obaj się podnoszą i przystępują do natarcia… Sandman rzuca się na Avengera, a Kraven na Toola… Avenger przyjmuje kopniaka, w brzuch, następnie Sandman łapie go za szyję i uderza Chokeslama! Tymczasem Tool trawluje z Kravenem… Przewagę zdobywa Kraven, który spycha swojego rywala do narożnika… Kraven sadza Toola w narożniku, sam wchodzi na pierwszą linę, i zaczyna obijać go pięściami…Po wymierzeniu Topolowi około dziesięciu ciosów Kraven również wchodzi na tez narożnik, gdzie wykonuje na Toolu SuperPlex, po kórym obaj lądują na macie na ringu! (EWF! EWF! EWF!)

 

Game – Kraven zniszczy każdego rywala. To tylko kwestia czasu aż zdobędzie World title.

 

Jan Kowalski – Bubba nie da sobie łatwo odebrać tytułu.

 

Game – Bubba to tylko mała zapora... on nie jest wstanie przeciwstawić się mojej władzy nad EWF.

 

Sandman nadal ma przewagę nad Avengerem… jednak w pewnym momencie Avenger uderza na nim low blow… Avenger wykorzystując powstałą w wyniku jego akcji chwile słabości Sandmana wstaje, po czym uderza na Sandmanie DDT… Avenger wchodzi na narożnik i skacze na Sandmana z Flying Elbow!! (EWF! EWF! EWF!) … W tym momencie na ringu leżą zarówno Kraven, Tool, jak i Sandman oraz Avenger…. Mower wzywa do siebie Szakala i Bubbę, ponieważ minęło już kolejne 5 minut. Następuje kolejne losowanie… Wygrywa je Szakal.. Szakal przed wejściem do klatki zabiera ze sobą krzesło! Mower nie reaguje… Wywołuje to sprzeciw Bubby, który jednak nie odnosi skutku… Bubba wpada we wściekłość, ale wraca na swojego miejsce..

 

Tony Hogański – Mistrz! Mistrz! Jakże teraz będzie wspaniale!

 

Jan Kowalski – Tak, tak Tony...

 

Szakal wpada z krzesłem na ring, od razu chair-shotem częstuje podnoszącego się Toola! Następnie robi to samo z Avengerem. Gdy widzi wstających Kravena i Sandmana jakoś się powstrzymuje od nich uderzenia… Sprzymierzeńcy Game'a wykorzystując przewagę liczebną kolejny raz niszczą swoich przeciwników… Sandman i Kraven wspólnie wyżywają się na Avengerze, a Szakal ze swoim krzesłem demoluje Toola… Szakal widząc, że Tool jest już prawie zupełnie nie zdolny do walki, wchodzi na naroznik i skacze na niego z Pocztówką z Parku Sztywnych (Moonsault), ale Tool się odsuwa! Szakal uderza w matę ringu! (EWF! EWF! EWF!)… Tool zabiera Szakal' owi krzesło i wchodzi z ni na narożnik… Łysy 2 times EWF Word Champion tym czasem podnosi się, Tool rzuca w jego stronę krzesło, Szakal je łapie, po czym natychmiast obrywa Drop Kick od Toola w krzesło, w konsekwencji, czego obrywa nim w twarz! (EWF! EWF! EWF!)

 

Tony Hogański – Mistrz jest wspaniały... wytrzyma ten ból...

 

Jan Kowalski – Tak oczywiście.

 

Game – Nikt w to nie wątpi.

 

Tymczasem Avenger odzyskuje swoje siły… Powala Sandmana z Clothesline, następnie próbuje zrobić to samo z Kravenem, jednak Kraven whipuje Gumowego o liny, po czym uderza na nim Big Boot! Kraven zostawia Mściciela i rzuca się na Toola… Kopie go w brzuch, whipuje  o liny, a następnie uderza na nim Power Slam!... Kraven schyla się nad leżącym Toolem i zakłada mu Kraven Crossface... Szakal dochodzi do siebie, rozgląda się wokół i widzi leżącego Avengera… szakal od razu zaczyna go obijać.. Następnie pomaga wstać Gumowemu, whipuje go dość mocno w narożnik, rozpędza się, po czym przegniata go Splash'em…. Tymczasem dochodzi do siebie Sandman. On widząc Avengera w narożniku również rozpędza się do Splash'a, jednak Avenger przerzuca go nad sobą, w wyniku czego Sandman z niesamowitym hukiem uderza o ścianę klatki…Szakal podbiega do Avengera, usiłuje wykonać na nim swój finisher, jednak Avenger nie daje się i wykonuje DDT na Szakalu… Gumowy biegnie do drugiej części ringu, chcąc ratować Toola z opresji… Avemger potężnym kopniakiem zmusza Kravena do puszczenia jego submission… Tool leży na macie zupełnie jakby bez życia… Avenger tymczasem mści się na Kravenie. Między tą dwójką trwa naprawdę ostry brawl… Sandman podobnie jak Tool leży bez życia… Szakal podnosi się, drapie się po głowie nie wiedząc za bardzo co ma robić… Zauważa swoje krzesło, podnosi się i w pozycji wskazującej na pełną gotowość czeka na dalszy rozwój sytuacji…

 

Tony Hogański – Ohhh jaka to wspaniała walka...

 

Jan Kowalski – Masz rację Tony... jest nieźle...

 

Tymczasem publiczność domaga się dołączenia do walki Bubby… Aktualny Word Champion również się niecierpliwi…Mower widząc, że nie ma innego wyjścia wpuszcza Bubbę, na ring, gdzie sam również wchodzi (od tej pory walka może się zakończyć)…. Bubba od razu zauważa wolnego Szakala i rozpoczyna z nim brawl.. szakal uderza na Bubbie Chair Shot prosto w głowę, na Word Championie nie zrobiło jednak to wrażenia… Szakal próbuje uderzyć kolejny raz, ale Bubba wyrywa mu krzesło, po czym wyrzuca je na bok trafiając niby przypadkiem w Sandmana…. Bubba i Szakal rozpoczynają wymianę punchów…. Tymczasem Avenger wykonuje na Kravenie Spear. Następnie schyla się nad nim i zakłada Kravenowi Crippler Crossface! (bardzo duży cheer)… Avenger ciągnie Kravena na środek powiększonego ringu… Kraven bardzo cierpi, próbuje się wyrwać, ale nie udaje mu się ta sztuka…W końcu Kraven nie mogąc już wytrzymać klepie w matę… Mower jednak udaje, że tego nie widzi… Avenger wstaje, popycha Mohera, po czym pokazuje, że właśnie powinien ogłaszać zwycięstwo Justice League. Mower uspokaja Avengera…. Gumowy wchodzi na narożnik, po czym skacze na Kravena z Flying Elbow!! Gumowy pinuje… Mower nie chce zacząć pinować!!! (wielki heel heat)

 

Jan Kowalski – Co on robi? Co on robi?

 

Game – Sędziuje.

 

Tony Hogański – Widać ma problem moralny.

 

Game – Ahhh ten rozterki wewnętrzne.

 

Avenger podnosi się.. jest wściekły… Mind Mower widząc gniew Gumowego cofa się, pospiesznie otwiera drzwi klatki i wychodzi! Avenger podąża jednak za nim… Mower robi pół okrążenia wokół ringu, a Avenger żądny zemsty za wszystkie doznane krzywdy podąża za "sędzią"… Mower nie widząc innego wyjścia zaczyna wspinać się na klatkę… Avenger podąża tam za nim… Po chwili obaj są na szczycie… Mind Mower jest zdenerwowany….Pokazuje Gumowemu, że jest sędzią,. Jednak Avenger nadal usiłuje go dorwać.  Mower próbuje uderzyć Avengera, ten jednak wykonuje na nim Spear, pod wpływem, którego obaj wrestlerzy spadają z klatki, rozbijając się na jakimś stole!!! (EWF! EWF! EWF! EWF! EWF! EWF!)

 

Tony Hogański – Na brodę Proroka!! To się chyba w War Games nie powinno zdarzyć.

 

Jan Kowalski – To EWF... tu się dzieją największe bzdury.

 

Game – Pamiętaj, że twój pracodawca siedzi obok ciebie.

 

Jan Kowalski – Ahhh zapomniałem.. jakie to EWF wspaniałe, oaza wolności i spokoju.

 

Tymczasem na ringu trwa walka na całego Bubby i Szakala… Bubba whipuje swojego przeciwnika do narożnika, rozpędza się, jednak Szakal odsuwa się! Szakal podnosi Bubbę co robi z niemałym wysiłkiem i uderza na nim F5! Szakal następnie bierze przyniesione wcześniej przez siebie krzesło i zaczyna nim obijać aktualnego Word Championa…. Tymczasem do siebie zaczynają wreszcie dochodzić Tool i Sandman… Obaj jako, że walczą od samego początku są już niesamowicie zmęczeni… Sandman zauważa otwarte drzwi, którymi opuszcza klatkę… Sandman zaczyna czegoś szukać pod ringiem…wyjmuje stamtąd 2 stoły, którą rozstawia nad stołem… Sandman wraca na ring, wyciąga Toola poza klatkę… Obaj wrestlerzy cały czas wymieniają się punchami…Sandman nagle łapie Toola i po raz drugi w czasie tj gali uderza na Toolu Right Into The Sand, tym razem na stół! (EWF! EWF! EWF!)

 

Game – Wspaniale... wspaniale...

 

Sandman odwraca się , chce wrócić do klatki… Jednak Tool podnosi się co wywołuje wielką radość publiczności (Tool! Tool! Tool!)… Tool puka Sandmana w ramię, ten odwraca się na natychmiast obrywa Last Word (patrz roster)… Tool kładzie Sandmana na stole… Sam zaczyna się wspinać na klatkę… Jest na samym jej szczycie… Patrzy w dół… Wykonuje znak krzyża, po czym skacze na Sandmana z Sick Dive [Swanton Bomb]!! (EWF! EWF! EWF! EWF!) … Obaj wrestlerzy leżą na zgliszczach rozwalonego stołu. Szakal nadal demoluje Bubbę… Ten jednak okazuje dużą wytrzymałość w pewnym momencie łapie Szakala za nogę i przewraca go… Szakal się podnosi i obrywa natychmiast Bubba Bomb! Następuje moment na złapanie oddechu.... spod FeliXtronu wybiega Antoni Bryndza, który podejmie się dalszego sędziowania trzecich w historii EWF – War Games. W międzyczasie do Bubby podbiega Kraven, który jakiś czas leżał bez ruchu… On także obrywa Bubba Bomb! Kraven jednak podnosi się… Staje naprzeciwko Bubby… Wrestlerzy krążą wokół siebie… Publiczność cheeruje na myśl o walce dwóch największych wrogów….

 

Jan Kowalski – Walka robi się nam co raz ciekawsza.

 

Game – Zwycięstwo jest bliskie.

 

Tony Hogański – Dokładnie.

 

Bubba i Kraven zaczynają wymieniać różnego typu ciosy, kopniaki, punche, chopsy... walka jest szalenie wyrównana i żaden z wrestlerów nie może uzyskać żadnej przewagi... tymczasem do siebie zaczyna dochodzić Szakal... realizator koncentruje się jednak głównie na walce między Kravenem a Bubbą... Kraven wrzuca Bubbę do narożnika, a następnie przygniata go Splashem... rozpędza się jeszcze raz i kończy się to kolejnym Splashem.... Bubba chce jakoś zareagować, ale trzykrotny mistrz Russian Pro Wrestling dobija go jeszcze potężnym Clotheslinem i Bubba pada na matę... Kraven staje nad nim... i w tym momencie otrzymuje Low Blowa.... Szakal tymczasem jest już prawie przebudzony i zauważa leżące obok siebie krzesło. Przenosimy się o kilka metrów, gdzie walka między Bubbą a Kravenem rozgorzała na nowo... znów żaden z nich nie może uzyskać przewagi. W międzyczasie wstaje Szakal, który chwyta krzesło i zbliża się do dwójki walczących wrestlerów. Kraven w tym momencie zdobywa przewagę i wykonuje Bubbie Soviet Bomb [Running Powerbomb]!! Kraven cieszy się.... i w tym momencie niespodziewanie otrzymuje od Szakala potężnego chair-shota prosto w plecy!!!! (What??) Kraven pada zakrwawiony.... Szakal podnosi go i wykonuje mu Pozdrowienia z Parku Sztywnych! Bubba widzi co się dzieje, kładzie rękę na nieprzytomnym Rosjaninie, Szakal uśmiecha się głupio, gdy sędzia Antoni Bryndza zaczyna pinować...........1...........................2.......................3!!! (Zwycięzcami są: Bubba & Dark Avenger & Tool! Bubba broni EWF World title, Dark Avenger zostaje przywrócony w prawach wrestlera, Sandmana i Kraven zostają zawieszeni!!)

 

 

 

--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

 

 

 

Tony Hogański – Mistrz znowu się wykazał... dobra Zocha... przedstawiaj nominowanych do Felka w kategorii...

 

Pani Zosia – ... najlepszego wrestlera roku 2003?

 

Tony Hogański – Właśnie tak... sugestia na przyszłość... nigdy mi nie przerywaj...

 

Pani Zosia – Oto, więc ostatnia kategoria.

 

Tony Hogański – Chwileczkę... dostałem właśnie informację... że walka Szakal vs Bubba... została przyśpieszona! Miały być 2 tygodnie, ale jak wiadomo EWF „nie istniało” przez 1,5 miesiąca... i komisarz Szakal chce mieć ładny start.

 

Pani Zosia – Więc Szakal vs Bubba już za tydzień?

 

Tony Hogański – Tak... teraz możesz zapowiedzieć to co chciałaś...

 

Pani Zosia – Przed państwem, ostatnia kategoria!

 

 

 

--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

 

 

 

NAJLEPSZY WRESTLER ROKU 2003:

 

Nominowani:

 

Kraven

 

Sandman

 

Hangman

 

Szakal

 

Tanatos

 

Bubba

 

Tool

 

Dark Avenger

 

Mind Mower

 

 

 

--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

 

 

 

Pani Zosia – Nagrodę wręczy.... Murat....

 

Tony Hogański – Tylko tego tu brakowało... przypominam, że przed rokiem triumfował mistrz Szakal.

 

Pani Zosia – Przed państwem: członek Dyrektoriatu EWF Corporation: August Frédéric de Murat!!

 

Na scenie pojawia się August Frédéric de Murat.

 

August Frédéric de Murat – Mam ten zaszczyt by wręczyć nagrodę dla najlepszego wrestlera ubiegłego roku... było wielu wyróżniających się, ale wygrał tylko ten jeden... za chwilę poznamy go.... (Murat dość długo celebruje rozerwanie koperty) Panie i panowie... najlepszym wrestlerem roku 2003 w Extreme Wrestling Federation został wybrany...... (wielka chwila napięcia) ...... Kraven the Hunter!!!

 

Realizator pokazuje nam puste miejsce, które powinien zająć Kraven.

 

August Frédéric de Murat – EWF Corporation gratuluje Kravenowi i w jego imieniu przyjmuje ją.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

W tym momencie transmisja urywa się

 

 EWF Corporation™ 2004

 Vive l'empereur!


Podobały ci się „Felki”? Nie cierpisz ich? Najlepiej będzie jak skomentujesz je na FORUM.

Powrót na stronę główną