Powrót na stronę główną.

 

 

 

 

27.04.2003 – Wrocław

 

 

Dark match – Hellspawn pewnie pokonał Cisco Kida. Walka trwała około 5 minut i Kid został w niej kompletnie zdemolowany. Walka skończyła się po tym jak Cisco Kid oberwał Tornado DDT, Hellspawn następnie wdrapał się na narożnik i skoczył na niego z Bone Crush [360 Splash], pin...1...2..3! Koniec walki.

 

 

Pay-Per-View – część właściwa

 

 

(Realizator pokazuje nam Wrocław z lotu ptaka. Widzimy wszystkie ważniejsze zabytki tego miasta i charakterystyczne punkty. Następnie zostajemy przeniesieni tuż przed Halę Ludową. Pełno tu głupich fanów, którzy liczyli na zdobycie jakieś biletu. Te jednak zostały wyprzedane już kilka tygodni temu. Realizator oszczędza, więc nam widoku tych żałosnych i zrozpaczonych ludzi i przenosi do środka Hali Ludowej. Widzimy, że jest ona wypełniona już w 99 %. Fani jak zawsze przynieśli ze sobą różnego typu transparenty, nie koniecznie odnoszące się do aktualnej sytuacji polityczno-ekonomicznej w EWF: „Zwolnić Game’a”, „Zwolnić Kravena”, „Kraven to rosyjski HHH”, „EWF jest bezsensu”, „Nie chcemy Game’a jako Prezydenta EWF!”, „Ja chcę być szefem EWF! Ja! Ja!”, „6-Man Tag Team, 27.04.2003 = War Games II,  01.12.2002” „Zostawcie Esmeraldę na swoim stołku”, „Pracy i chleba!”, „Andrzej Lepper na Prezydenta EWF”, „Tanatos mój bohaterze!”, „Marco - uwielbiamy cię!”, „Avenger, chcę mieć z tobą małe, groźne Avengery!”, „Ja też chce małe Avengery”, „Zwolnić Szakala”, „Szakal jest przereklamowany”, „Dagmara jest w ciąży z Kowalskim”, „Sharanovitz – wypierdalaj!”, „Jestem 666 fanem Dark Avengera”, „Gdzie jest Felek Castro? Gdzie on jest?”, „Hangman wróć do nas!”, „Gangsta ty też do nas wróć” i tak dalej... i tak dalej.... W tym momencie zostaje puszczone patetyczne promo Kwietniowej Anarchii II, słychać theme tego drugiego w historii EWF: Pay-Per-View: Stabbing Westward – The Thing I Hate. Publiczność zaczyna wydawać z siebie dźwięki i pomruki zbliżone do: EWF! EWF! EWF! EWF! EWF! EWF! EWF! EWF! EWF! EWF! EWF! EWF! EWF! W tym momencie wybuchają różnego typu sztuczne ognie, fajerwerki... widać i słychać efekty dźwiękowe, pirotechniczne i różne tego typu rzeczy. Realizator pokazuje nam stanowisko komentatorskie numer dwa, widzimy zasiadających tam dumnych i dostojnych rosyjskich komentatorów. Następnie dostrzegamy stolik numer jeden za którym to zasiadają znane nam osobistości.)

 

 

Jan Kowalski – Witamy państwa na drugim w historii Extreme Wrestling Federation: Pay-Per-View. Dzisiejsza gala została tak zaplanowana, aby mogli państwo czerpać maksimum przyjemności z oglądania naszej Federacji. Kwietniowa Anarchia II to prawdziwa kwintesencja polskiego wrestlingu. Witają państwa stały i niezmienny komentator Wrestlepaloozy: Jan Kowalski....

 

Dagmara Zielińska – .... oraz niezastąpiona Dagmara „Petruella” Zielińska.

 

Jan Kowalski – Dagmara zastępuje dzisiaj Władimir Sharanovitza, który przygotowuje się do swej walki z Tony’m Hogański.  Dagmara będzie mi towarzyszyć podczas pierwszej walki. Na drugiej pałeczkę przejmie Antoni Bryndza, a później kto się trafi.

 

Dagmara Zielińska – Podczas dzisiejszej gali zobaczą państwo wiele interesujących pojedynków. Między innymi oczekiwany main-event. Ostateczna konfrontacja między Esmeraldą a Game’m... przegrany odchodzi.... mam nadzieje, że drużyna Panienki wybroni ogólnego dobra dla EWF.

 

Jan Kowalski – Ja też mam taką nadzieję. Jakoś nie mogę sobie wyobrazić dobrych stron EWF pod rządami tego komercyjnego idioty.

 

Dagmara Zielińska – Miejmy, więc nadzieję, że Marco, Sandman i Tanatos są wystarczającą siłą do pokonania wrogów. 

 

Jan Kowalski – Miejmy nadzieję... tylko ona nam pozostała...

 

 

(Realizator przenosi nas gdzieś tam sobie. Tym właśnie sposobem kamera pokazuje Syxxa, który właśnie ma zamiar wejść do biura Game'a .. W tym momencie właśnie dobiega do niego Pan Józef.  Jest zdyszany, próbuje coś powiedzieć jednak Marco zabiera mu mikrofon ... Zoom na twarz Syxxa.)

 

Marco – Finally ! (publiczność trochę buczy ale w większości kończy razem z Outsiderem) eMAeRCeO has come (Marco przestaje mówić patrząc Eye Browem w kamerę, publika dokańcza sama)  to Wrocław ! (Marco znów mówi) Shut up. Finally jak finally, ważne jest co innego. (Syxx odpycha Józefa, który chce o coś zapytać) Odpierdol się! Main-event.. Tak naprawdę w dupie mam to kto rządzi tym burdelem, jebie mnie to  z kim przyjdzie mi się zmierzyć, pierdoli mi to kto wygra.. Ważne jest to, że Anioł Śmierci wrócił do biznesu.. i zaczyna czynnie brać udział w eliminowaniu śmieci z EWF! (cheer) ... i Ty możesz dostać wpierdal! Szakal? Kraven? A może jeden z dwójki: Mower - Rottweiler? Czy tak naprawdę... (Marco uderza w twarz Józefa, który znów chciał mu przerwać) Shut da fuck up lazy whore! Czy tak naprawdę myślicie, że jesteście w stanie być problemem dla Anioła Śmierci? Ni , tak naprawdę to wy nie myślicie.. 'Cause yoo're tha lamest piece of shit that i have eeever known! That's my word …

 

W tym momencie drzwi od biura się otwierają, wychodzi Kraven ..

 

Marco (niewyraźnie) Cześć chuju... (mega cheer)

 

Kraven – Szto?

 

Marco – Just kiddin'... (mieszana reakcja)

 

(Rosjanin gdzieś odchodzi, Marco wchodzi do biura, Józef ucieka. Wracamy na ring.)

 

 

Dagmara Zielińska – Marco powinien przestań zadawać się z tymi komercyjnymi idiotami, bo zaczynam mieć wątpliwości co do jego lojalności.

 

Jan Kowalski – On jest do tego zmuszany przez komercyjnego idiotę, który uparł się, że Marco jest synem Kravena.

 

Dagmara Zielińska – Faktycznie.

 

Jan Kowalski – Czas na walkę numer jeden... w której poznamy dwójkę wrestlerów, która zmierzy się w finale o Evolution title.

 

Dagmara Zielińska – Muszę już iść.

 

Jan Kowalski – Miałaś komentować walkę numer 1.

 

Dagmara Zielińska – Właśnie dostałam wiadomość od panienki, że w biurze jest mysz. Muszę przeprowadzić deratyzację. (Petruella odchodzi)

 

Jan Kowalski – Długo nie zabawiła. No, więc czas na zapowiadaną walkę numer 1, aby zwyciężyć należy albo przerzucić rywala nad ostatnią liną, albo zwyczajnie odliczyć. 

 

 

 

EWF Evolution title Tournament:

Ostatnia dwójka awansuje do finału:

Battle Royal:

Mysterio vs Monk vs The Hell vs Takeru Kabaiashi vs Kayle Scythe

 

 

 

Rozlega się "Chop Suey" SOAD'a i na ring przy całkiem sporym heel heacie wpada Mysterio

Muzyka zmienia się w Ameno - Era i na rampie pokazuje się Monk. Publiczność szaleje i w ogóle jest szczęśliwa, że widzi „swojego faworyta” do wygrania tej walki.

Rozlega się Smoke on the water - Deep Purple i do rywala dołancza The Hell.

Słychać IV Cabalera - Cypress Hill i na rampie pokazuje się Takeru Kabaiashi. Publiczność jest nawet szczęśliwa widząc go.

Uderza Made you look - Nas i na ring wbiega Scythe. Publiczność wita go całkiem sporym heel heatem.

Niespodziewanie uderza „Jobbować każdy może”... publiczność wstaje z miejsc i wydaje z siebie ogromny cheer. Spod FeliXtronu wychodzą Power Jobbers, którzy dołączają do Kowalskiego przy stanowisku komentatorskim.

 

Jan Kowalski – Do czego to doszło.

 

Jobber #1 – Witam cię Janku.. świetna gala.... cudowna...

 

Jobber #2 – Czuć ten eXtreme, ten full wypas. To jest naprawdę coś...

 

Jobber #1 – Kwietniowa Anarchia II... niesamowita atmosfera dziś tu jest we Wrocławiu.

 

Jobber #2 – Doskonała... ach te emocję... wspaniały Dark match.... świetny wywiad... a najlepsze dopiero przed nami... pierwsza walka wieczoru... kto awansuje do finału turnieju o Evolution title?

 

Jobber #1 – Przekonamy się już za chwilę.

 

Jan Kowalski – Czy wy za bardzo nie wczuwacie się w rolę?

 

Wszyscy wrestlerzy są już na ringu, trochę tam tłoczno, ale dzielny Lech Grudziński nad wszystkim panuje i uspokaja wrestlerów. Następnie rozkazuje im przygotować się do Battle Royalu. Gong i walka się zaczyna. Takeru i Hell rzucają się na Scythe, a Mysterio zaczyna brawl z Monkiem w przeciwległym narożniku. Mnich jednak szybko zdobywa przewagę, rzuca rywala do narożnika i zaczyna obijać chopsami, po chwili Vertical Suplex . Mnich zaczyna okopywać rywala, tymczasem po drugiej stronie Scythe obrywa od Hella i Takeru. Kabaiashi whipuje rywala na liny i Spinning Heel Kick, ale Chińczyk po chwili pada po Clothesline Hella. Piekielny podnosi Jakuze i Belly to Belly pin 1..2..kick out.

 

Jobber #1 – Niesamowite! Niesamowite! Jak on tego dokonał? No jak?

 

Jobber #2 – To jest ten cały czar Kwietniowej Anarchii! Zupełnie jak dwa lata temu! Zupełnie jak wtedy!

 

Jobber #1 – Ta sama atmosfera! Te same emocję! Wtedy opanowały one Kraków...

 

Jobber #1 – ... a teraz dominują we Wrocławiu! Naprawdę jest świetnie! Nie mogę uwierzyć, że jestem tu z państwem!

 

Tymczasem po drugiej stronie ringu. Monk whipuje Mysteria na narożnik, ale ten szybko na niego wbiega i skacze z Dropkickiem na rywala. Mystek wskakuje na liny i Springboard Leg Drop na Mnicha pin 1..2..kick out. Mysterio czeka aż Monk wstanie po czym odbija się od lin i skacze z Crossbody, ale Monk chwyta go w powietrzu i Sidewalk slam. Po drugiej stronie Hell cały czas obija Kabaiashi, ale po chwili Piekielny dostaje Low Blow od Scythe, po czym Body Slam i Elbow drop! Kayle podnosi Takeru, odbija od lin i potężny Spinebuster! Scythe podnosi Chińczyka i Murder DDT! [patrz roster] Pin 1.....2.....rope break! Po drugiej stronie Mnich obija Mystka. Monk chce wyrzucić rywala z ringu, ale Cruiser chwyta się najwyższej liny, po czym podciąga się, wskakuje na najwyższą linę Hurricanraną, którą Monk kontruje w Sitdown Powerbomb!! (lekkie: EWF! EWF! EWF!) Pin 1…2…shoulder up.

 

Jobber #1 – Niesamowita akcja! Nieprawdopodobnie Mysterio uchronił się przed wyeliminowaniem! Niesamowite!

 

Jobber #2 – To wszystko oglądają państwo na żywo

 

Monk podnosi rywala, ale Mystek kopie go w brzuch po czym jaw breaker! Po drugiej stronie Scythe obrywa potężnego Clothesline’a od Hella. Hell podnosi Kayle'a i Snap Suplex. Piekielny odwraca się i zaczyna krzyczeć coś w stronę publiczności, tymczasem z tyłu Dropkickiem atakuje go Mysterio …Hell przelatuje nad linami, ale chwyta się najwyższej leżąc na zewnętrznej stronie ringu, Mystek kręci ręką po czym uderza buldog zrzucając rywala na ziemie! (The Hell został wyeliminowany!)

 

Jobber #1 – Odpadł! Odpadł! Walczył tak dzielnie! Tak mężnie!

 

Jobber #2 – Bohaterski Hell! Janie dlaczego nic nie mówisz?

 

Jan Kowalski – Jestem pod wrażeniem waszego komentarza.  

 

Mystek ucieszony coś tam sobie krzyczy, podskakuje i ogólnie jest szczęśliwy. Tymczasem od tyłu zachodzi go Takeru i wykonuje German Suplex! Jakuza po chwili jednak dostaje mocnego Clothesline’a od Monka, Mnich whipuje rywala i Knee to Face. Mysterio i Scythe powoli się podnoszą … Mysterio odbija się od lin i Swinging Neckbreaker na klęczącym jeszcze rywalu! Cruiser wskakuje na liny i Lionsault, pin 1…kick out!  Mysterio podnosi rywala, ale ten kopie go w brzuch i wykonuje X-Factor. Kayle podnosi Cruiser i Jackhammer, pin 1....2....rope break! Jaśniejsza wersja murzyna nie jest zbyt szczęśliwa. Monk i Takeru obok brawlują, Chińczyk whipuje Mnicha do narożnika i uderza z body Splashem. Takeru wchodzi na narożnik i skacze z Moonsaultem, pin 1…..2..…kick out! Jakuza zaczyna rozpaczliwie okopywać Mnicha, ale z tyłu atakuje go Scythe, Takeru upada na liny, Scythe zaczyna okopywać Mnicha, a Mysterio wykonuje 619 na Kabaiashim! Mysterio wskakuje na liny , Scythe jednak uderza Clotheslinem Chińczyka, a Cruiser skacze z Hurricanraną na Mnicha pin 1…2…3 (The Monk został wyeliminowany!)

 

Jobber #2 – Główny faworyt tej walki odpadł! Odpadł! Był faworytem... wszyscy spodziewali się jego triumfu!

 

Jobber #1 – Takie coś może zdarzyć się tylko na Kwietniowej Anarchii. Tylko! Tylko!

 

Jobber #2 – Tak! Masz rację mój druhu! Masz całkowitą rację!

 

Mnich żegna się po czym opuszcza arenę, a Scythe zaczyna punchowac Mysteria, po czym sadza go na narożniku, ale Cruiser łapie go za głowę i kontruje buldogiem! Mysterio wstaje powoli, Jakuza podnosi Scythe i wykonuje mu Jakuza Facebuster. Takeru po raz kolejny wskakuje na narożnik i skacze z Moonsaultem …Scythe się odsuwa, szybko wstaje, ale Mysterio wykonuje Standing Dropkick czym szybko posyła rywala znów na matę. Mysterio ze Standing Shooting star Press, Takeru Kabaiashi odsuwa Mystka i pinuje 1....2....przerywa Mysterio …Mystek zdenerwowany zaczyna brawl z Jakuzą , w końcu wykonuje DDT , Scythe jednak atakuje Mysteria, whipuje go na liny i Alabama slam …Scythe okopuje Mystka po czym patrzy chwile na niego i na Kabaiashi po czym podnosi Chińczyka i wykonuje Scythe Answer [patrz roster]. Mysterio leży nieruchomo, a Scythe pinuje Kabaiashiego, pin 1.....2......3! (Takeru Kabaiashi został wyeliminowany! Mysterio i Kayle Scythe przechodzą do finału turnieju o EWF Evolution title!)

 

Jobber#1 – Niesamowite! Mysterio w finale mistrzostw świata!

 

Jobber#2 – Mistrzostw świata, które wyłonią nowego... ba... pierwszego w historii EWF: Evolution Champa! Hip! Hip!

 

Jobber#1 – Hura!

 

Jobber #2 – Hip! Hip!

 

Jobber#1 – Hura! Hura! Hura!

 

Jan Kowalski – Hura! Bura! Bura! Skończcie wreszcie.

 

Tymczasem przebudził się Mysterio i razem z Kabaiashim demoluje on Scythe. Po czym obaj opuszczają arenę.

 

Jan Kowalski – Idziecie już sobie?

 

Jobber #2 – Tak!! (Power Jobbers odchodzą)

 

Jan Kowalski – To było niesamowite doświadczenie.

 

 

(Realizator przenosi nas na zaplecze. Widzimy automat z Felkocolą... podchodzi do niego Kraven z World title na ramieniu [wielki heel heat] World Champion wrzuca pieniądze do automatu.... czeka.... czeka.... jednak on nie wypluwa mu puszki z Felkocolą.)

 

Kraven – Nienawidzę tego kraju! Nienawidzę!

 

W tym momencie pojawia się Sandman w arabskim stroju bojowym i jakimś kijem stylizowanym na minaret. Kraven odwraca się czując drganie mas powietrza sobą i w tym momencie obrywa kijem przez łeb. Publiczność na arenie szaleje... Sandman podnosi World title, kładzie go sobie na ramię. Następnie zdejmuje turban i zakłada go Rosjaninowi na głowę.

 

Sandman – Już niedługo... ten pas będzie mój... przygotuj się...

 

(Realizator przenosi nas znów w okolice ringu.)

 

 

Jan Kowalski – Sandman rzuca Kravenowi wyzwanie... czyżbyśmy niedługo znowu mieli zobaczyć epicką walkę: Kraven vs Sandman?

 

 

(Przenosimy się do biura Prezydenta EWF. Widzimy Esmeraldę Martinez stojącą ze swoimi długimi nogami na biurku z kości słoniowej. Następnie widzimy Dagmarę Zielińską kręcącą się po biurze.)

 

Dagmara Zielińska – Panienko... tutaj nie ma żadnego szczura, chomika czy innego gryzonia.

 

Esmeralda Martinez – Sama widziałam! Takie coś włochatego!

 

Dagmara Zielińska – Może to panience się śniło? Albo czytała panienka o tym w jakimś kolorowym magazynie.

 

Esmeralda Martinez – To pewnie ten Game! Przeprowadza zwiady i inne akcje dywersyjne! Chce szturmować moje biuro!

 

Dagmara Zielińska – Zaręczam panienko... że on raczej do szturmów nie wykorzystywałby szczurów.

 

Esmeralda Martinez – Wojna psychologiczna! Chce mnie złamać... ale ja się nie dam!

 

Dagmara Zielińska – Co za bojowa postawa. Jakieś plany co do następnej Wrestlepaloozy?

 

Esmeralda Martinez – Tak jest... choćby to była moja ostatnia decyzja w EWF... ustal walkę o Evolution title: Mysterio vs Kayle Scythe vs Takeru Kabaiashi. Dolne części karty też muszą mieć przemyślane walki.

 

Dagmara Zielińska – To wszystko?

 

Esmeralda Martinez – Nie... zadzwoń do mojej kosmetyczki i powiedz jej, żeby natychmiast przyjechała....

 

Dagmara Zielińska – Tak jest panienko! (Petruella nie wychodzi)

 

Esmeralda Martinez – No co tak stoisz?

 

Dagmara Zielińska – Mam pewną informację: na parkingu stoi pewna ciężarówka.

 

Esmeralda Martinez – A co mnie to obchodzi? Czy ja wyglądam na kierowcę TIRa?

 

Dagmara Zielińska – Ta ciężarówka jest wypchana po brzegi kubańskimi cygarami.

 

Esmeralda Martinez – Co w związku z tym?

 

Dagmara Zielińska – Te cygara należą do Game’a...  Moglibyśmy posłać je do pralni.

 

Esmeralda Martinez – Pralni?

 

Dagmara Zielińska – Do tego darmowej pralni. Odra jest ładna o tej porze roku.

 

Esmeralda Martinez – Dobry pomysł. No to wezwij jeszcze szefa mojego prywatnego oddziału GRU: Ponurego Grabarza.  

 

Dagmara Zielińska – Tak jest panienko!

 

(Petruella wychodzi, Martinez schodzi ze stołu, realizator przenosi nas na arenę.)

 

 

Jan Kowalski – Za chwilę „walka życia” Tony’ego... mam nadzieje, że odniesie zwycięstwo i powróci na swoje stanowisko. Wolę słuchać jego gadania o niczym niż pana Sharanovitza.

 

 

 

Zwycięzca zostanie komentatorem Wrestlepaloozy:

Special Guest Referee - Monk

   Władimir Sharanovitz vs Tony Hogański

 

 

 

Rozlega się Ameno – „Era”... na ring w pasiastym habicie przychodzi specjalny sędzia tej walki: Monk. Publiczność wita go dużym cheerem.

Następnie słyszymy Kid Rock – „Legs”... spod FeliXtronu wychodzi specjalny komentator tejże walki, czyli Antoni Bryndza. Super Sędzia szybko dociera w okolice stanowiska komentatorskiego.

Muzyka zmienia się w  Evanescence "Bring me to life". Publiczność nie wie co się dzieje... w końcu na ring przychodzi Władimir Sharanovitz, a publiczność wita go ogromnym heel heatem.

Chwila ciszy... słychać chanty: Tony! Tony! Tony! Tony! Uderza „American Made”... wielki cheer... na ring wbiega Tony w stroju bojowym... rozdziera sobie koszulkę, wykonuje charakterystyczne hogańskie gesty.

 

Antoni Bryndza – To będzie niesamowita walka...  wprost nie mogę się jej doczekać... wywołuje u mnie tyle pozytywnych emocji.

 

Jan Kowalski – Tak jasne... rozumiem... wolałem już Petruellę jako komentatorkę niż ciebie dziadku pietruszkowy.

 

Monk jako całkiem inteligentny sędzia rozkazuje się „wrestlerom” przygotować. Sharanovitz pokazuje publiczności i Hogańskiemu swoje mięśnie i w tym momencie Tony powala co Clotheslinem, a Monk rozkazuje uderzyć w gong. Hogański z Elbow Dropem, pin...1....kick out! Tony podnosi rywala, dostaje Low Blow... Sharanovitz próbuje DDT... ale Tony wyrywa się, próbuje Clothesline’a, ale Władimir odsuwa się i Toster wpada na liny! Sharanovitz zaczyna okładać go pięściami po plecach... chwyta go i daje mu Atomic Drop!! Pin....1.....2....kick out! Sharanovitz nie próżnuje... wdrapuje się na narożnik... pokazuje coś tam sobie.... skacze z Flying Elbow, ale Hogański odsuwa się i aktualny komentator uderza w matę!! (EWF! EWF!)

 

Antoni Bryndza – Co za niesamowity upadek!! Ta walka jest po prostu bombowa! To się nazywa hardcore wrestling i wszelkie Kraby mogą się schować!

 

Jan Kowalski – Nie przesadzaj.

 

Obaj panowie leżą... pierwszy wstaje Hogański, kopie rywala po plecach i poprawia Elbow Dropem... pin....1....kick out! Tony nie może uwierzyć i pokazuje Monkowi, że za wolno klepał, ale Mnich pokazuje mu, że się starał. Tony podnosi przeciwnika... następuje zwarcie.... potężne zwarcie.... nikt nie może uzyskać przewagi, jednak po krótkiej chwili Sharanovitz kopie go kolanem w krocze... i aplikuje mu Neckbreakera!

 

Jan Kowalski – Dalej Tony! Do boju! Do przodu!

 

Antoni Bryndza – Liczą się jak to mówił Sharanovitz: szlachetne igrzyska!

 

Sharanovitz zaczyna pozować do publiczności... odwraca się i pinuje rywala.... 1...2...shoulder up! Władimir nie może uwierzyć... poprawia Elbow Dropem.... wstaje i jeszcze jeden Elbow Drop! Pin.....1......2.....kick out! Sharanovitz wdrapuje się na narożnik i pokazuje, że wykona jakąś morderczą akcję! W końcu skacze ze Swanton Bombem!!!! (EWF! EWF! EWF!)

 

Antoni Bryndza – Bombowe! Niesamowita akcja!

 

Jan Kowalski – Nie sądziłem, że Sharanovitz potrafi wykonać taki cios.

 

Sharanovitz jednak też sporo ucierpiał i nie ma siły pinować Tostera. W końcu jakoś przytomnieje.... pin.....1........2.......shoulder up! Nie może uwierzyć... jest zrozpaczony.... podnosi Hogańskiego... ten kopie go niespodziewanie w brzuch i aplikuje mu Double Arm DDT! Pin....1....2...kick out! Hogański nie próżnuje... odbija się o liny i próbuje Leg Drop of Doom, ale Rosjanin odsuwa się! Od razu dobija leżącego Tostera Fist Dropem.... pin....1......kick out! Elbow Drop... a po chwili jeszcze jeden Elbow Drop.... pin.....1.......2......kick out!

 

Jan Kowalski – Tony walczy dzielnie, ale to Sharanovitz dominuje.

 

Antoni Bryndza – Niesamowite! Niesamowite! Po prostu bombowa walka! Bombowa!

 

Sharanovitz podnosi Tony’ego.... chwyta go i aplikuje mu z wielkim trudem Tombstone Piledriver! Jednak nie odlicza go, tylko wdrapuje się na narożnik i skacze na Tostera z Shooting Star Press!!! (EWF! EWF!) Sharanovitz świętuje i pozuje do publiczności... jednakże Tony niespodziewanie wstaje.... zaczyna kręcić głową... Sharanovitz odwraca się i uderza go pięścią, jednak nie robi to na nim żadnego wrażenia. Władimir z jeszcze jednym ciosem, ale Toster jest niezniszczalny. Hogański chwyta rywala i daje mu Body Slam... następnie odbija się o liny i Leg Drop of Doom!!! Pin........1........2........3! (Zwycięzcą i nowym komentatorem Wrestlepaloozy został: Tony Hogański!)

 

Jan Kowalski – Tony wrócił! Co za szczęście! Tony wrócił!

 

Toster świętuje wśród publiczności i robi standardowe hogańskie gesty. Smutny Sharanovitz odchodzi.... Monk gratuluje Tony’emu i także znika. Hogański świętuje jeszcze jakieś 5 minut, po czym przy „American Made” opuszcza arenę.

 

Antoni Bryndza – Ja także już odchodzę. Pamiętajcie Snakemania i Bombomania w zaszczytnym sojuszu nadal dziko biegną!

 

Bryndzol także odchodzi.

 

Jan Kowalski – Hura! Tony zwyciężył! Tony jest niesamowity i już od przyszłego tygodnia wraca do nas! 

 

 

(Realizator przenosi nas w jakieś zupełnie inne miejsce. Tym sposobem widzimy, więc idącego Bubbę, który zmierza w kierunku biura Game'a. Przed drzwiami zastaje Marco [duży cheer], który siedzi na ławeczce i przegląda jakiś kolorowy magazyn.)

Podchodzi do niego Bubba.)

 

Bubba  Ray – Ay Yo, Marco. Boss's in da house?

 

Marco – Co ? Aa...nie wiem ,sprawdź..

 

Bubba  Ray – Ey, Marco, talk to me, co jest?

 

Marco – What?

 

Bubba  Ray – Dobra, zaraz sprawdzimy, czy zastałem skurwysyna w jego własnym domu...

 

HardCore Ali wszedł do biura Przewodniczącego Rady Nadzorczej. Kamerzysta jeszcze raz najechał na Marco, kiedy usłyszał jakby szkło się tłukło. Po chwili z pomieszczenia wyszedł uradowany Bubba..

 

Bubba  Ray – Szefa nie było.

 

Marco – No tak.. jeszcze nie przyjechał, a ja muszę czekać na tego idiotę jak jakiś palant.

 

(Bubba odszedł w sobie tylko znanym kierunku. Realizator przeniósł nas na arenę.)

 

 

Jan Kowalski – Zastanawiam się co Bubba zrobił w biurze Game’a. Na pewno nic dobrego... ani ekologicznego.

 

 

(Realizator przenosi nas do ambulatorium EWF. Widzimy jakąś pielęgniarkę o długich nogach [krewna Esmeraldy?], która opatruję ranę głowy Kravena [heel heat].)

 

Pielęgniarka – Wydaje mi się, że już wszystko jest dobrze panie Kraven.

 

Kraven (uśmiechając się) Mi się wydaje, że jeszcze nie... boli mnie o tu...

 

Pielęgniarka – Gdzie?

 

Kraven – Tu...

 

W tym momencie wylatują drzwi z zawiasów i do biura wpada Sandman [z World title wystającym z arabskich spodni bojowych] z kijem stylizowanym na minaret. Kraven próbuje coś powiedzieć, ale obrywa strzał w pysk. Na dodatek spada z łóżka i rozbija się za nim.

 

Sandman – Siostro... skalpel proszę...

 

Pielęgniarka – Co proszę?

 

Sandman – Zawsze chciałem to powiedzieć.

 

Kosiarz spod Konstantynopola uśmiechając się wychodzi z biura. Na pożegnanie umieszcza World title na swoim ramieniu i parodiując Łowcę poprawia jego ułożenie.

 

Pielęgniarka – To gdzie pana boli?

 

Kraven – Nienawidzę tego kraju!

 

(Realizator przenosi nas w okolice stanowiska komentatorskiego.)

 

 

Jan Kowalski – Kraven znowu ucierpiał. Sandman powinien jednak uważać, bo zemsta Rosjanina może być całkiem niemiła. Czas na finał turnieju o EWF Evolution title.

 

 

(Realizator nie słucha jednak zapewnień Kowalskiego i przenosi nas na parking. Widzimy japońskich Funkcjonariuszy GRU, których jest tu dziś dziwnie dużo. W tym momencie na parking wjeżdża srebrny Cadillac CTS. Japończycy zaczynają się cieszyć i w ogóle. Z samochodu wysiada Game. [duży heel heat na arenie] Szyderczo się uśmiechając podchodzi do jednego z Japończyków.)

 

Game (po japońsku, tłumaczenie na FeliXtronie) Były jakieś problemy?

 

Japoński Funkcjonariusz GRU – Żadnych imperatorze.

 

Game – To dobrze. Co was tu tak dużo?

 

Japoński Funkcjonariusz GRU – Chodzą słuchy, że zrozpaczona Zielińska albo Martinez w przypadku utraty władzy będzie chciała dokonać jakieś zamachu terrorystycznego. Wysadzić się albo coś...

 

Game – To całkiem zabawna nowina. Gdzie Kraven?

 

Japoński Funkcjonariusz GRU – W szpitalu.

 

Game (zdziwiony) Co? A czego on tam szuka?

 

Japoński Funkcjonariusz GRU – Sandman dwukrotnie skopał mu dupę.

 

Game – W którym szpitalu leży?

 

Japoński Funkcjonariusz GRU – Tak mi się powiedziało... jest w ambulatorium... jakaś pielęgniarka się nim zajmuje... ma całkiem fajnie.

 

(Dziecko Komercji denerwuje się, że coś nie idzie po jego myśli i rozmyślając nad sensem Wszechświata wchodzi do Hali Ludowej.)

 

 

Jan Kowalski – Może teraz wreszcie zaczniemy finał o Evolution title?

 

 

 

EWF Evolution Championship:

Hardcore match:

Kayle Scythe vs Mysterio

 

 

 

Słyszymy System Of A Down - "Chop Suey".... pojawia się Mysterio. Publiczność wita go nawet całkiem sporym heel heatem. Po chwili jest już na ringu.

Teraz słyszymy "Made You Look" NASa. Spod FeliXtronu wyłania się czarna postać Scythe'a.

 

Jan Kowalski – No to już niedługo poznamy nowego mistrza.

 

Obaj już gotowi, do rozpoczęcia pierwszego w historii EWF pojedynku o Evolution Title.. Sędzia przypomina tylko, że dozwolone są różnego rodzaju przedmioty itp. Po chwili słyszymy pierwszy gong.Pierwszy tie-up, silniejszy Mystek, próbuje odepchnąć przeciwnika do narożnika, jednak ten jest dużo większy, i silniejszy od niego i nie udaje mu się to.. Kosa odpycha Mystka, i ten dość mocno uderza w korner, Kayle wykonuje parę potężnych chops'ów, po czym rzuca go na przeciwny narożnik, rozpędza się i Running Clothesline, po chwili wykonuje to samo, jednak Myst odsuwa się i Kosa ląduje na narożniku.. Mysterio przechodzi do ataku, daje mu kilka Elbow Smash'y po czym Front Dropkick. Scythe pada na w narożniku, Myst rozpędza się i Bronco Buster!. Podnosi czarnoskórego przeciwnika i próbuje rzucić go na liny, jednak Scythe robi reversal, Mystek odbija się od lin a Kayle atakuje z Boot To The Face. Scythe wychodzi poza ring i szuka czegoś wokół niego, po chwili wyciąga metalowy kubeł oraz kij kendo, z całym stuff'em wchodzi na ring.. Scythe bierze zamach kubłem, jednak Mały meksykaniec unika ciosu i uderza ze Spinning Heel Kick, Myst niczym spiderman wskakuje na narożnik i czeka aż rywal wstanie z maty, po chwili skacze na niego z Hurricanraną! (lekkie: EWF! EWF! EWF!)

 

Jan Kowalski – Jesteśmy świadkami całkiem niezłej walki.

 

Pin 1.. 2.. kick out! Mysterio podnosi rywala za głowę i whipin na liny, Scythe ponownie reversuje, kopie w brzuch Mystka, wkłada jego głowę pomiędzy nogi i wynosi do powerbomb'a, Mystek chce skontrować w Hurricanranę, jednak Kosa rzuca go plecami na metalowy kosz!. Mysterio pada niczym ścierka od podłogi.. Scythe pinuje 1 .. 2.. Myst kładzie nogę na linach! Lekko oburzony Kayle podnosi go i łapiąc za szyję umieszcza na narożniku.. po chwili bierze do ręki kij kendo i zdziela nim kilkakrotnie Mysteria! Ten chwieje się, Scythe wchodzi na narożnik tyłem do Myst'a i łapie go w Gorilla Press Slam, po czym uderza nim potężnie o matę! (EWF! EWF! EWF!) Scythe nie ma zamiaru pinować przeciwnika, ponownie wychodzi poza ring i wyciąga spod niego dwa stoły.. Jeden umieszcza w narożniku jeden natomiast leży nie rozłożony.. Scythe łapie powoli dochodzącego Mystka i łapie go w pozycję do Oklahoma Slam, rozpędza się od jednego narożnika i chce Mystkiem uderzyć w rozstawiony na przeciwko stół, Mysterio w ostatniej chwili ześlizguje się z jego pleców i to Kosa rozbija stół!. Scythe stoi na nogach, jednak nie za bardzo wie co się dzieje, pobudzony Mysterio podbiega do niego i wykonuje school boy'a, Pin 1 .. 2 .. shoulder up! Mysterio rusza do ataku, bierze kij kendo i czeka aż przeciwnik się podniesie.. po czym zaczyna go nim uderzać, uderza i uderza, po chwili odrzuca kij.. Kayle leży na macie rozłożony, powoli się podnosi, Mystek wychodzi na zewnętrzną cześć ringu by po chwili skoczyć z Cross Body Block! Scythe nachyla głowę i Mysterio uderza twardo w matę! Obaj już lekko wyczerpani walką, jednak doskonale zdają sobie sprawę jak olbrzymia jest stawka... Kayle zaczyna pokazywać coś w stronę publiczności, po jakimś czasie rozstawia stół na środku ringu.. Podnosi obolałego Mystka, jednak ten zaczyna go uderzać, obaj wymieniają się punchami.

 

Jan Kowalski – Kto będzie nowym Evolution Champem: Mysterio czy Kayle Scythe? Dowiemy się niedługo.

 

Scythe robi zamach.. niestety Meksykanin uchyla głowę i wskakuje na liny, leci na Kayle'a z Lionsaultem, ten jednak łapie go w powietrzu, chwilę trzyma w górzę po czym nokautuje go jakimś potężnym Slam'em!. Scythe kładzie Mysteria na rozłożonym stole i powoli wdrapuje się na korner.. chwila namysłu.. i po chwili skacze ze Splash'em miażdżąc całkowicie stół razem z Mysteriem!. Pin 1 .. 2 .. 2,8 kick out!. Scythe jest rozwścieczony, ponownie pokazuje, że to koniec.. wychodzi poza ring i wrzuca na niego dwa krzesła stojące tuż koło barierek oddzielających publiczność. Tymczasem Mysterio cały czas leży na macie nie dając żadnych oznak życia.. Kayle kładzie mu jedno krzesło na twarzy, a z drugim wchodzi na narożnik.. Chwilę jeszcze patrzy się swoim krwawym spojrzeniem na publikę po czym skacze z Leg Drop'em trzymając krzesło pod nogą!, Mysterio dosłownie w ułamku sekundy odsuwa się ! (EWF! EWF!) Myst już trochę krwawi, jednak nie poddaje się, cięższy od niego przeciwnik zaczyna podnosić się powoli trzymając się za nogę.. Myst podnosi jedno z krzeseł i zdziela go przez plecy, Scythe ledwo wytrzymuje te uderzenia.. Mysterio uderza ponownie, po czym Pinuje rywala, 1 .. 2 .. kick out!.

 

Jan Kowalski – Było blisko.

 

Fani tylko jęknęli.. Całkowicie wręcz wyczerpany Mysterio podnosi swojego przeciwnika i wykonuje na nim DDT, bierze jedno z krzesła i wchodzi na korner.. Kosa się podnosi, i nie wie za bardzo co się dzieje, Mysterio rzuca mu krzesło, Scythe je łapie, a Myst uderza z Misille Dropkick prosto w krzesło które trafia Kayle'a w twarz!. Chce pinować ale coś nie pozwala mu na to, brak sił, Myst pada gdzieś w narożniku, sędzia zaczyna obydwóch liczyć 1 .. 2 .. 3 .. 4 .. 5 .. 6 .. 7 Myst  dokonuje próby podniesienia się przy pomocy lin 8 .. Myst trzyma się już jakoś 9 .. Scythe również jakimś cudem łapie się liny i wstaje.. Obaj zbliżają się do siebie, wiedzą, że są w finale, wiedzą, że walczą o wszystko.. Zaczyna się powolna wymiana ciosów, Czarnoskóry wrestler przejmuję inicjatywe i po chwili zakłada Mystkowi STF. Ten jęczy z bólu, za wszelką cenę chce się dostać do lin, jednak nie może, udaje mu się to dopiero po jakimś czasie.. Kosa jednak nie puszcza uścisku, lecz wyciąga go z powrotem na środek ringu i próbuje tego samego.. Mysterio jednak blokuje go.. odwraca się i kopie nogami w twarz.. Myst wstaje kulejąc, podnosi któreś z krzeseł i rzuca je rywalowi, ten łapie je jednak natychmiastowo bierze zamach na Mysteria, który o dziwo uchyla się po czym kick'iem wykopuje mu je z ręki, następnie kopie go w brzuch, ten się nachyla, Myst wskakuje na 2 linę i Leg Drop!. Scythe jest rozłożony na macie niczym skóra z niedźwiedzia.. Mystek resztkami sił wdrapuje się na narożnik.. chwilę czeka po czym skacze z Shooting Star Press! Jednakże Scythe odsuwa się i były Konstantynopol Champion rozbija się!!! (EWF! EWF! EWF! EWF!)

 

Jan Kowalski – To może być jeden z decydujących momentów tej gali.

 

Scythe widzi rozbitego przeciwnika i czołga się w jego kierunku... jest już tuż przy nim, pin.....1.........2........ktoś ściągnął sędziego z ringu! To Takeru Kabaiashi! Sędzia jest lekko nie żywy i nie wie co się dzieje. Takeru wpada na ring, ma w ręku krzesło...  Scythe wstaje i się mu przygląda ze złością w oczach. No i w tym momencie otrzymuje potężnego chair-shota prosto w twarz! (cheer) Takeru odchodzi i wrzuca sędziego na ring... Mysterio nie wie co się dzieje, widzi pobitego przeciwnika, po czym kładzie rękę na klatce piersiowej przeciwnika, sędzia liczy 1.........2.......3 (Zwycięzcą i pierwszym w historii EWF Evolution Champem jest Mysterio!)

 

 

Jan Kowalski – No i kto by się spodziewał... Mysterio zdobył Evolution title. Nie zapominajmy jednak, że ewidentnie do tego przyczynił się Takeru Kabaiashi.

 

 

(Tym razem na ekranach pojawia się Game, który zmierza w kierunku swojego biura. Przed nim zauważa Marco, który nadal siedzi na ławce i przegląda jakąś gazetę.)

 

Marco – Wreszcie jesteś. Ile można na ciebie czekać?

 

Game – Uspokój się... Sandman pobił Kravena... jednak ten w ambulatorium całkiem dobrze się bawi i go zostawiłem, no i przybyłem tutaj. Był ktoś do mnie może?

 

Marco – Chyba nie...

 

Game – Chyba? (nie czekając na odpowiedź) Zresztą niewiele mnie to obchodzi.

 

Przewodniczący Rady Nadzorczej EWF Corporation wszedł i biura ... i po chwili wyszedł trzaskając drzwiami.

 

Game – Który... skurwysyn... mi to zrobił?

 

Marco – Co?

 

Game – Dwie wazy... chińskie wazy z połowy XIX wieku... rozbite... kanapa przewrócona...

 

Marco – O mój Boże! Moja ulubiona kanapa!

 

Game – .... a na domiar złego ktoś gwizdnął mi moją myśliwską strzelbę! Czym ja teraz będę polował w północnej Japonii? Kto to zrobił? Mów!

 

Marco – Może sprzątaczka ?

 

Game – Wezwij ją!

 

Dziecko Komercji wraca do biura.

 

Marco – A co ja goniec jestem?

 

(Marco chce odejść, ale Game wystawia jeszcze łepek przez drzwi.)

 

Game – Jeszcze zawołaj ojca... znaczy się Kravena... 

 

(Marco odchodzi, wiec coś tam sobie mrucząc pod nosem, a realizator przenosi nas na arenę.)

 

 

Jan Kowalski – Współczuję Bubbie jak się Game dowie, że to właśnie on zdemolował mu biuro.

 

 

(Kamera pokazuje nam jakieś pomieszczenie. Widzimy, że jest w nim pełno dymu... sam pokój jest mroczno urządzony, a na jego środku znajduje się trumna. Widzimy Tanatosa klęczącego przed jakimś świecznikiem.)

 

Tanatos – Mój ssskarb... musimy odzyskać ssskarb... moje ssskarby.... wszystkie moje ssskarby... ukręcimy karki tym, którzy odebrali nam ssskarby.... im wszystkim.... i jeszcze Szakal.... glum.... glum.... wyrwiemy mu nóżki... upieczemy... dobra ryba.... glum... glum.... ssskarb.... mój ssskarb.... zniszczymy Szakala...

 

W tym momencie wylatują drzwi i do szatni wpada Szakal z łysym krzesłem. Tanatos chce coś powiedzieć, ale Szakal trzaska go krzesłem w twarz. Pan Ciemności próbuje wstać, ale Łysy „niszczy go” jakimiś czterema strzałami krzesłem w twarz. Były World Champion zalewa się krwią. Szakal chwyta go za rękę.

 

Szakal – Cześć... i kto ci kurwa wyrwie nóżki? No kto? No kto? A może... rączkę... to ta sama, którą ostatnio ci... popsułem?

 

Dwukrotny World Champion otwiera trumnę. Jakoś tam umieszcza jego rękę... i spuszcza na nią ciężkie wieko! Tanatos cierpi... a Łysy tylko się uśmiecha.

 

Szakal – Oj przepraszam... kurwa naprawdę nie chciałem...

 

(Szakal uśmiechając się wychodzi, a Tanatos chwyta się za „uszkodzoną” rękę. Realizator przenosi nas na ring.)

 

 

Jan Kowalski – Ten atak stawia pod znakiem zapytania udział Tanatosa w main-evencie.

 

 

(Realizator przenosi nas na zaplecze. Widzimy Mariusza Maxa Kolanko oraz stojącego obok niego Mysteria z EWF Evolution title na ramieniu. [heel heat].)

 

Mariusz Max Kolanko (ze swoim amerykańskim akcentem)Mysterio gratuluję... zostałeś pierwszym w historii EWF Evolution title... jakie odczucia?

 

Mysterio – Jak widać żyje i nie popadam w samo zachwyt nad sobą.  

 

W tym momencie pojawia się Kayle Scythe z krzesłem w ręku, który celnym chair-shotem powala Mysteria, a następnie podnosi leżący na ziemi EWF Evolution title.

 

Kayle Scythe – Myślisz, że jesteś taki cudowny skoro mnie pokonałeś? To był przypadek... głupi żółtek ci pomógł.. to wszystko...

 

W tym momencie otwierają się jakieś drzwi i ukazuje się w nich Takeru Kabaiashi.

 

Takeru Kabaiashi – Ej czarnuchu! O kim ty mówisz?

 

Scythe denerwuje się i rusza na Chińczyka. Ten zamyka mu przed nosem drzwi... to jednak żaden problem i drzwi wkrótce wylatują z zawiasów. Słychać jakieś trzaski. W końcu wychodzi stamtąd Takeru z Evolution title na ramieniu i zakrwawioną, metalową rurą w ręku.

 

Takeru Kabaiashi (zwracając się do Maxa) Słuchaj... przeprowadź wywiad z przyszłym Evolution Champem...

 

Mariusz Max Kolanko – Nie ma sprawy. Jak się czuje przyszły EWF Evolution Champ?

 

Max jednak nie usłyszał odpowiedzi, bowiem przebudzony Mysterio, choć nadal leżący na ziemi daje mu Low Blowa. Chwyta swój Evolution title i szybko ucieka.

 

Mariusz Max Kolanko – Korytarz w Hali Ludowej, dla EWF mówił: Mariusz Max Kolanko.

 

(Wracamy na ring.)

 

 

Jan Kowalski – Już za chwilę poznamy uczestnika main-eventu. Czy będzie to Mind Mower? A może Rottweiler?

 

 

 

Zwycięzca otrzyma EWF FTW title shot:

Zwycięzca będzie walczył w main-evencie:

Falls Count Anywhere match:

Rottweiler vs Mind Mower

 

 

 

Rozlega się (sic) – Slipknot... wrocławska publiczność wybucha bardzo dużym heel heatem. W stronę rampy lecą różnego typu opakowania. Spod FeliXtronu wychodzi Rottweiler.

Muzyka zmienia się w "Smash Sumthin" – "Redman i Adam. F. Na ring dociera witany całkiem sporym heatem Mind Mower. Dociera na ring, gdzie z wrogością spogląda na Mowera.

 

Jan Kowalski – Przypominam jeszcze raz, że zwycięzca tej walki oprócz udziału w main-evencie po stronie Teamu Game’a otrzyma jeszcze za tydzień FTW title shot. Tą walkę podobnie jak poprzednią będę komentował sam.

 

Obaj wrestlerzy niezbyt miło na siebie patrzą. Bryndza rozkazuje im się przygotować. Po krótkiej chwili słychać gong. Walka rozpoczyna się. Wrestlerzy przez chwile krążą po ringu... następuje pierwsza wymiana różnego typu ciosów, kopniaków, punchy. Nagle dochodzi do zwarcia... krótka szamotanina po czym Rottweiler zyskuje nad przeciwnikiem przewagę. Sprowadza go do parteru. Kilka punchy, Irish Whip i Clothesline. Mower szybko wstaje. Rottweiler chwyta go i powtarza akcje. Tym razem Mind Mower zostaje na ziemi. Rottweiler odbija sie od lin i Elbow Drop. Wstaje, znów odbija się i znów Elbow Drop. Znów powtarza akcje, jednak tym razem Mind Mower robi unik. Mower wstaje, pomaga Rottweilerowi wstać i uderza na nim kilka Forearmow... Irish Whip... Back Body Drop jednak Rottweiler ląduję na nogach. Mind Mower jest przekonany ze powalił przeciwnika. Po chwili odwraca się i dostaje Superkicka w twarz.

 

Jan Kowalski – Rottweiler od początku przeważa. Przypominam, że tydzień temu Mower pokonał Rotta... jednak miał wtedy wielkie szczęście.

 

Rottweiler klęka nad przeciwnikiem i okłada go pięściami. Wchodzi na narożnik i wykonuje Top Rope Clothesline. Uderzenie było bardzo potężne. Hundermann pinuje 1...2...kick out! Rottweiler podnosi Mowera i wykonuje Backbreaker. Nie puszcza go, wykonuje od razu drugiego. Następnie okopuje Mowera na ziemi. Podnosi go, Irish Whip i Clothesline, jednak nie trafia, Mind Mower odbija się od lin i Crossbody!! (lekkie EWF! EWF!) Rottweiler wstaje, Mind Mower okłada go energicznie rękami i nogami, Irish Whip i Samoan Drop! Cover 1......2....tylko 2! Mind wstaje. Wchodzi na naronznik. Rottweiler podnosi się, wtedy Mind Mower skacze z Double Ax Handle, Rottweiler zrobił unik w ostatniej chwili i nie tracąc czasu wykonuje Tiger Suplex!! Mower wstaje, Rottweiler podchodzi do niego i wykonuje Belly To Belly Suplex. Cover 1...2...kick out! Rottweiler nie daje za wygrana. Podnosi Mowera....Irish Whip i...wynosi go wysoko w gore jakby Mower nic nie ważył! Chwile trzyma go nad głowa po czym wykonuje Press-up Drop twarzą na narożnik!! Mind Mower wstaje trzymając się za nos, wtedy Rottweiler odbija się od lin i wykonuje Swinngin' Neckbreaker! Cover 1...2...kick out. Rottweiler podchodzi do nóg Mowera i zamyka go w Outlaw Cloverleaf!! Mower cierpi. Zbiera siły i stara się doczołgać do lin. Całkiem nieźle mu to idzie... jest już przy linach ale wtedy Rottweiler odciąga go od nich. Wtedy Mind Mower postanawia zmienić strategie. Próbuje wydostać nogi z uścisku. Udaje mu się wyswobodzić jedna z nich, kilka razy kopie Rottweilera w plecy spychając go na liny, Rottweiler odbija się od nich, wtedy Mind Mower wykonuje Low Blowa od tylu, wstaje i wykonuje Pumphandle Suplex! Oboje chwile leża. Po kilku chwilach podnoszą się prawie równocześnie. Mind Mower atakuje pięściami. Okłada Rottweilera jak tylko się da. Rottweiler opiera się o liny. Wtedy Mower odbija się od przeciwnych lin, biegnie na Rottweilera z Clotheslinem ale Rottweiler kontruje Back Dropem poza ring!!! (EWF! EWF! EWF! EWF!)

 

Jan Kowalski – Rottweiler bardzo chce wykorzystać swą szansę i pokazać się w main-evencie... no i zemsta na Mowerze za ostatnią Wrestlepaloozę także jest ważnym elementem tej walki.

 

Rottweiler dochodzi do siebie i rusza z ringu za przeciwnikiem. Tam podnosi go i rzuca o schodzi od ringu. Mind Mower wstaje trzymając się za plecy. Rottweiler powtarza wcześniejszą akcje. Mind Mower znów ląduje na metalowych schodkach. Hundermann zagląda pod ring i wyciąga stamtąd metalowy kosz na śmieci. Kilka razy uderza nim Mind Mowera w plecy. Następnie kładzie kosz na ziemi. Podnosi Mowera i wykonuje Short Arm Whip [zwykły Irish Whip z ta różnica ze zamiast wypuścić przeciwnika, przyciąga go z powrotem do siebie] i DDT na kosz!!! (EWF! EWF!) Rottweiler wstaje i podnosi Mowera. Prowadzi go w stronę rosyjskiego stolika komentatorskiego, po drodze waląc jego głowa kilka razy o barierki. Mower krwawi. Rottweiler kładzie go na rosyjskim stanowisku komentatorskich. Sam tez wychodzi na stół. Podnosi Mowera ale wtedy dostaje Poke to the Eyes! Mower kopie przeciwnika z całej siły w brzuch i wkłada jego głowę miedzy nogi! Chce podnieść go do Piledrivera jednak nie ma wystarczająco dużo siły. Pierwsza próba podniesienia Hundermanna kończy się niepowodzeniem. Druga także. Mower kilka razy uderza Rottweilera w plecy, zbiera siły i wreszcie udaje mu się wykonać Piledrivera przez rosyjski stół komentatorski!! (EWF! EWF! EWF! EWF! EWF!) Pinuje 1........2......kick out!!!!!!!

 

Jan Kowalski – Mower przechodzi do kontrataku. Jeszcze nie utracił szansy na zwycięstwo w tej walce.

 

Mower nie może w to po prostu uwierzyć. Chwyta sędziego za szmaty i rzuca o barierki. Sędzia oddaje mu popchnięciem. Mind Mower idzie po krzesło. Wraca, Rottweiler stoi już na nogach i opiera się o barierki. Mind Mower bierze rozbieg i uderza potężnego chair-shota tak ze oboje przelatują przez barierki. Tam po chwili wstaje i podnosi przeciwnika. Wykonuje Face Slam na podloge.1...2..kick out. Mower podnosi i prowadzi w stronę wyjścia. Wykonuje na nim Snapmare. Zakłada Armlock'a !!! Chwile trzyma go w uścisku jednak widząc ze Rottweiler się nie podda, puszcza go. Podnosi Rotta i wyprowadza z areny. Są na korytarzu. Mower chwyta głowę przeciwnika i chce uderzyć nią o jakieś drzwi jednak ostatkami sil blokuje się, uderza Mowera łokciem. Chwyta i uderza z całej siły w drzwi. Mind Mower odbija się od nich, Rottweiler chwyta go i znów uderza w drzwi. Tym razem przełamują się one i Mower ląduje w jakimś biurze. Rottweiler wchodzi tam do niego i uderza jego głową o jakieś biurko. Zauważa stojący obok wieszak i zaczyna okładać nim Mind Mowera po plecach. Wali z całej siły. Mower zwija się z bólu. Hundermann podnosi go, ale ten z całej siły kopie go w krocze i aplikuje mu Tornado DDT! Mower podnosi jakieś krzesło i wymierza podnoszącemu się Rottowi potężnego chair-shota!! Mind Mower pinuje 1...2...kick out! Mower rozkłada krzesło. Kładzie je na ziemi. Podnosi Rottweilera i wykonuje... Brainbuster na krzesło!! (EWF! EWF! EWF!) Pin 1...2... shoulder up!!

 

Jan Kowalski – Mower był blisko... bardzo blisko... no, ale cóż.. jak pech to pech...

 

Mind Mower zdenerwowany wali pięściami w ziemie! Wstaje i rozgląda się za czymś przydatnym. Po chwili podnosi Rottweilera i gdzieś go prowadzi rzucając nim o ściany. Jednak nie dociera do zamierzonego celu. Rott otrząsa się i wykonuje Armbar Takedown na metalowe części od rusztowania. Rottweiler zauważa metalowy pręt i zaczyna nim okładać przeciwnika. Mind Mower ma już cale poharatane plecy. Rottweiler owija pręt wokół szyi Mowera, już ma zacisnąć ale dostaje łokciem w brzuch. Mower wstaje i wykonuje Hiptoss na czesi od rusztowania. Odchodzi na chwile i wraca z gaśnicą. Kilka razu uderza nią Rottweilera w głowę. Po trzech uderzeniach Rottweiler wciąż stoi. Mower rzuca gaśnicę i.... daje mu Devil End!! [Spear into Lion Tammer] Rottweiler próbuje się wyrwać ale to wszystko na nic!!! Niespodziewanie Mower sam puszcza uchwyt... podnosi rywala i daje mu Jackhammera!! Pin.....1..........2..........3!! (Zwycięzcą i zdobywcą FTW title shotu jest: Mind Mower, który też weźmie udział w main-evencie!)

 

Jan Kowalski – Jednak Mower.... Mind zdobywa dla siebie FTW title shot oraz weźmie udział w dzisiejszym main-evencie.

 

 

(Realizator przenosi nas do biura Prezydenta EWF. Widzimy Esmeraldę Martinez z nogami na stole, przeglądającą jakieś kolorowe czasopismo, Dagmarę Zielińską, która ściera kurze oraz Sandmana, na którego prawym ramieniu spoczywa EWF World  title, a na lewym EWF FTW title.)

 

Esmeralda Martinez – O! Kiedy wygrałeś World title?

 

Sandman – Nie wygrałem... tylko skorzystałem z niedyspozycji Kravena i pożyczyłem sobie ten pas.

 

Esmeralda Martinez – To bardzo szlachetnie, że sobie pożyczyłeś. Przybyłeś tu tylko po to, żeby się pochwalić jak to umiesz pożyczać?

 

Sandman – Nie! Proszę... nie... ja żądam EWF World title shotu! Już za tydzień! Z tego co wiem gala odbędzie się w Częstochowie.

 

Esmeralda Martinez – Za tydzień nie możesz walczyć o World title, bo bronisz FTW title.

 

Sandman – No to za dwa tygodnie! Gdziekolwiek ta gala miałaby się odbyć.

 

Esmeralda Martinez – Sama nie wiem gdzie... miejsce Wrestlepaloozy 11 maja ustala Game. No chyba, że zapomni o tym, a ja będę miała już 100 % władzy... jeśliby się głębiej zastanowić.

 

Sandman – Dobra... dobra... nie ważne... więc mam ten World title shot na gali 11 maja?

 

Esmeralda Martinez – Tak... powiem więcej... będzie to Falls Count Anywhere match, żebyście mogli pobiegać po całej hali.

 

Sandman – Dobra... dobra... nie ważne... Allah akbar!

 

Esmeralda Martinez – Nawzajem.

 

Kosiarz spod Konstantynopola wychodzi z biura wzdychając. 

 

Dagmara Zielińska – Skończyłam ścierać kurze. Jeszcze jakieś instrukcje panienko?

 

Esmeralda Martinez – Tak... dopisz walkę na następną galę: Rottweiler & Hellspawn vs EWF Tag Team Champions.

 

Dagmara Zielińska – Czy dla Rottweilera nie będzie to jakiś krok w tył?

 

Esmeralda Martinez – Dywizja Tag Team leży, więc nie powinien się obrazić. Poza tym to będzie ciekawe połączenie... a Rottweilerowi to wynagrodzę....

 

Dagmara Zielińska – Jak?

 

Esmeralda Martinez – Nie twój interes Petruello.... oczywiste jest, że dam mu..... FTW title shot za 2 tygodnie jakoś tak...

 

Dagmara Zielińska – To niesamowite.

 

Esmeralda Martinez – Wiem o tym Petruello.

 

(Realizator przenosi nas w okolice ringu.)

 

 

Jan Kowalski – No i Sandman otrzymał upragniony World title shot. Zastanawiam się czy będzie wstanie odebrać Kravenowi pas, który ten trzyma już tak długo.

 

 

(Jesteśmy na zapleczu. Widzimy bufet, wchodzi tam Szakal, który podchodzi do baru.)

 

Szakal – Witam pani Zosiu. Kawa kurwa jest?

 

Pani Zosia – Jest... jest.... ale...

 

Szakal – Co: ale?

 

Pani Zosia – Nie ma takiej, jaką pan Szakal zawsze pija.

 

Szakal – Jak to kurwa nie ma?

 

Pani Zosia – Skończyła się.. spóźnił się pan... przykro mi.

 

Szakal – Przykro ci? Poczekaj chwilę.

 

Łysy odchodzi od baru, chwyta jakiś stolik i rzuca nim w stronę Pani Zosi, ta chowa się za barem, a stół roztrzaskuje się na szafie pełnej różnego typu alkoholi. Pani Zosia panikuje.

 

Szakal – Rada na przyszłość: kawa ma być!

 

(Dwukrotny EWF World Champion odwraca się... i w tym momencie otrzymuje chair-shota! Realizator pokazuje, że to Tanatos znokautował swojego wroga. Łysy próbuje wstać, ale dostaje strzał krzesłem w brzuch. Pan Ciemności odrzuca krzesło i odchodzi. Pani Zosia nadal panikuje, a my wracamy na ring.)

 

 

Jan Kowalski – Szakal wariuje... ale gdyby Tony tu był to by go zaraz kanonizował.

 

 

(Kamera pokazuje nam biuro Przewodniczącego Rady Nadzorczej. Zostało ono już posprzątane po zdemolowaniu go przez Bubbę. Dziecko Komercji przegląda jakieś sprawozdania finansowe. Otwierają się drzwi i do biura wchodzi Marco, który zajmuje miejsce na lekko uszkodzonej kanapie.)

 

Game – Gdzie jest Kraven?

 

Marco – Zabawia się w ambulatorium.

 

Game – Co robi?

 

Marco – Powiedział tak: Spierdalaj! Nie widzisz, że leczę rany? Nienawidzę tego kraju! (do pielęgniarki) Tu mnie jeszcze boli...

 

Game – Powinien się skoncentrować na nadciągającej walce... a nie na leczeniu ran. Gdzie są moje cygara? Nie widziałeś takiej ciężarówki z transportem kubańskich cygar?

 

Marco – Stała na parkingu?

 

Game – Tak... gdzie jest? Muszę zapalić...

 

Marco – Będzie problem.

 

Game – Problem? Jaki problem?

 

Marco – Zielińska i Martinez kazały wyrzuciły zawartość do Odry.

 

Game – Co zrobiły?

 

Marco – To co słyszysz. Dzisiaj też nikogo nie lustrujesz?

 

Game – Nie mam czasu... jak przejmę władzę to można skończyć tą lustrację...

 

Marco – Słyszałeś, że Martinez ustaliła walkę między Kravenem i Sandmanem? Na gali 11 maja.

 

Game – Hmmm... Sandman musi odnieść dotkliwą porażkę... a najlepiej w miejscu pełnym jego fanów. Tak jest! Ta Wrestlepalooza odbędzie się w Jerozolimie. (heel heat)

 

Realizator chce przenieść nas w okolicę stanowiska komentatorskiego. Jednakże nie robi tego, bowiem w tym momencie drzwi wylatują z zawiasów i do biura wpada wściekły Rottweiler.

 

Rottweiler – Co to ma znaczyć?! Na następnej gali mam walczyć w teamie z jakimś Hellspawnem? Jaja sobie kurwa robisz?!

 

Game – To nie ja! To nie ja!

 

Rottweiler – Wrrr... a kto?

 

Game – To Esmeralda ta wredna zdzira. No i Zielińska ta dziwka. To one!

 

Rottweiler – Chyba, że tak.

 

Game – Ale wiesz... nie zabijaj ich teraz... poczekaj aż skończy się main-event...gdy będę tu rządził niepodzielnie możesz je eksterminować.

 

Rottweiler – Dobra... już dobra....

 

(Rott wychodzi, tym razem realizatorowi udaje się przenieść nas w okolice Jasia Kowalskiego.) 

 

 

Jan Kowalski – Przyszła kolej na walkę o Tag Team titles.

 

 

 

EWF Tag Team Championship:

No DQ Elimination Tag Team match:

Dark Avenger & Super Crazy (c) vs Bubba Ray & Tool vs El Satanico & D Exel

 

 

 

Rozbrzmiewa Metallica – „The Wait”... na ring przychodzą D Exel oraz El Satanico.

Słychać Iron Maiden "Run to the Hills"... publiczność wstaje z miejsc, albowiem dawno nie słyszeli tego themu. Okazuje się, że spod FeliXtronu

wybiega.... Bubba i Tool, obaj ubrani w koszulki "cKy 2k3"!!

 

Jan Kowalski – Z tego co mi wiadomo, Bubba reaktywował team cKy, tylko że z Toolem na pokładzie i pod nazwą cKy 2k3!!

 

Po chwili rozbrzmiewa Limp Bizkit "My Way"!... Spod FeliXtronu wyłania się duet: Dark Avenger.. z Super Crazy'm trzymanym "na barana"! EWF Tag Team Champions przy gigantycznym aplauzie widowni szybkim tempem zmierzają w stronę ringu..

 

Tagi są już na ringu , następuje 'straszonko' wszystkich reprezentantów nawzajem .. Nagle jednak Satanico rzuca się na Toola , zaś D Exel zaczyna brawl z Crazym .. Bubba nie mając nic innego do roboty rozpoczyna brawl z Avengerem ! Sędzia jednak opanowuje sytuacje, wyprasza wrestlerów z ringu , na którym zostają Tool , Crazy i Exel .. Tool odbija się od lin i uderza Clothesline’a Damonowi , ten wpada do narożnika , Tool szybko wykonuje 3 Middle Kicki , a gdy chce walnąć Spinnin Kicka Crazy łapie go pod ręke i wykonuje Belly To Back Suplex ! Super bierze rozbieg , wskakuje na stojącego w narożniku Exela jednak ten wykonuje my niespodziewanie Sky High ! Exel wstaje jednak obrywa od Toola Dropkicka i cofa się z powrotem do narożnika .. Tool chce dokończyć zaczętą wcześniej akcję jednak Damon łapie go za nogę , odciąga na środek ringu i zakłada Anklelock .. Jednak Kiedy Tool zaczyna odczuwać jakiś ból Damon wyłapuje na szczękę potężnego Superkicka od Crazy’ego ! Super odbija się od lin i uderza Leg Dropa w tył głowy Toola po czym szybko taguje Avengera .. Mściciel wchodzi na ring , azem z Crazy’m podnoszą Damona po czym whipin na liny , Crazy kładzie się na macie , Exel przeskakuje go i natychmiast obrywa mocarnego Clothesline’a !! Avenger chce podnieść Damona jednak od tyłu łapie go Tool za głowę po czym odbija się jedną nogą od trzeciej liny próbując Bulldoga jednak Ave wyrzuca przeciwnika do tyły , Phantom wykonuje natychmiastowego Roll Upa 1....2... kick out !! Tool odbija się od lin po czym prześlizguje się pod nogami Avengera , łapie go ponownie za głowę po czym wykonuje Spinnin Neckbreaker !! Tool chce wpuścić na ring Bubbę jednak Exel łapie go za ręke i whipuje do narożnika , gdzie stoi Satanico .. Damon gada coś tam do sędziego , a El Diablo dusi Toola !! Po chwili sędzia łapie co się kroi , odwraca się w stronę Satanica , Fallen puszcza Toola , którego Exel przygniata Splashem !! Damon taguje Satanica , sam zaś sadza Toola na narożniku po czym wchodzi na drogą linę i wynosi Phantoma do SuperPlexa , a Satanico łapie za nogi cruisera i wykonuje Powerbomb ! El Diablo podnosi ręke za którą chwyta go Avenger, obkręca rękę Satanica wokół jego szyi po czym chce wykonać Inverted Neckbreaker jednak Satanico drugą ręką łapie Avengera za szyję po czym wykonuje mu mocarnego Chokeslama !! Pin na Avengerze 1...2... przerywa Crazy .. Super uderza Cross Body na Satanicu .. Tymczasem Tool jest blisko Bubby , chce go zmienić jednak Avenger kopie Toola w brzuch i wykonuje mu Brainbuster ! Bubba niecierpliwi się .. Uderza ręką o narożnik powodując cheer ! Tool jest na kolanach , jest blisko .. Jednak Satanico odciąga go za nogę , uderza biegnącego Avengera w brzuch , łapie go za głowę i wykonuje Bulldoga ! Satanico podnosi Toola i łapie go oburącz za szyje .. Po czym wykosi do góry w Liftin Chokehold .. Idąc z Cruizerem w stronę swojego narożnika .. Jednak Tool kopie Exela nogą w twarz , a po chwili uderza na Satanicu Hurricanranę!! (lekkie: EWF! EWF! EWF!)

 

Jan Kowalski – Jesteśmy świadkami naprawdę dobrej walki.

 

Brnie do Bubby , jest blisko, w końcu taguje partnera ! (mega cheer) Hardcore Ali B. wpada na ring , powala najpierw Satanica , po chwili Exela I na koniec wykonuje Avengerowi kopa w brzuch I Belly To Belly Suplex ! Bubba szybko wstaje , unika Clothesline’a od Satanica i wykonuje Runnin Lariat na Damonie wywalając go z ringu .. Bubba odwraca się i łapie kopa w brzuch od Satanica .. Fallen pokazuje , że to koniec ! Próbuje Hellraisera jednak Avenger uderza go w [plecy , a chwile potem Bubba wykonuje Back Drop ! Ave odbija się od lin i dobija Satanica Elbow Dropem ! Pin 1...2... przerywa Bubba .. Ali B uderza kilka punchy w maskę Avengera po czym whipuje go na liny .. I uderza Overhead Belly Suplex ! Bubba taguje Toola , który wskakuje na narożnik I uderza Sick Dive [ Swanton Bomb ] ! Pin 1...2.... przerywa El Satanico .. Fallen wywala Bubbę z ringu , łapie Toola za głowę i zapędza go do swojego narożnika .. Taguje Exela .. Bierze rozbieg i przygniata rywala Splashem, Tool jest zamroczony , robi kilka kroków do przodu gdzie Damon kopie go w brzuch i uderza Powerbomb ! Pin 1...2... przerywa Crazy , który zmienił Mściciela ! Crazy szybko whipuje dynamicznie na liny Damona po czym wykonuje Frankenstainera !! Crazy wchodzi na narożnik .. Czeka aż Damon się podniesie , a gdy ten to robi Super skacze z La Sill'ą .. Jednak Exel odsuwa się i La Sillę wyłapuje sędzia !!! Crazy sprawdza stan arbitra zaś Damon uderza na nim Full Nellson Slam !!! Crazy pada nieprzytomny ! Exel bierze rozbieg i Clotheslineuje Avengerza z ringu wypadając razem z nim ! Tym czasem Tool podnosi się , odwraca i od razu uderza kick to tha midsection po czym Tool Effect [ Evenflow DDT ] na Satanicu !!! Pin .... Jednak sędzia jest nieprzytomny .. Na ring ładuje się Bubba , podnosi on Crazy’ego po czym wymiera mu potężnego Big Foota w twarz !! Tool podnosi Satanica , whipuje go na liny i razem z Bubbą wykonują 3D !!! Tool pinje ... Bubba kopie w sędziego .. Ten powoli liczy 1......2...... Damon , który uporał się z Mścicielem , ściąga Toola za nogę z ringu!

 

Jan Kowalski – Było naprawdę blisko.

 

Bubba podnosi Satanica i whipuje go na liny po czym wykonuje Sitout Hiptoss !! Pin 1...2... przerywa Crazy ! Super Wariat kopie Bubbę w brzuch i wykonuje Ground Zero [ Double Arm DDT ] !! Pin 1....2.... przerywa Satanuico !! El Diablo uderza kilka Uppercutów na Crazy’m po czym whipuje go na liny i uderza Powerslam ! Tym czasem poza ringiem Damon łapie za jakieś tam krzesło i mocarnie uderza nim Avengera w twarz !!! Damon zadowolony odwraca się i łapie Dropkicka na krzesło , które uderza go w warz ! Sprawcą oczywiście jest Tool ! Phantom wskakuje na ring gdzie akrurat Satanico wynosi Crazy’ego do Press Slama .. Tool wykonuje Springboard Dropkick w plecy Satanica , który zawisa na linach i upuszcza Crazy’ego ! Tool korzysta z okazji i wykonuje 6-1-9 !!! Bubba podnosi Crazy’ego , a Tool kopie go w brzuch i wykonuje Twist Of Fate .. Jednak bnagle słuchać troche cheeru , troche heel heatu .. Widać , że po rampie , w stronę ringu idzie Marco trzymający czarny kij bejzbolowy .. Bubba jak i Tool patrzą na niego nieruchomo .. Syxx staje około 3 metrów przed ringiem ..Po chwili wskazuje kijem na Toola ... Kiwa głową po czym opuszcza kij i odchodzi do szatni ... Crazy robi niespodziewanie roll up na Toolu 1....2... przerywa Bubba! Ali B momentalnie unika Clotheslinea od Satanica po czym uderza Hiroszima Bomb !!! Pin 1......2.....3! (El Satanico i D Exel zostają wyeliminowani!)

 

Jan Kowalski – Szkoda, że odpadli, bo prezentowali się w tym pojedynku naprawdę dobrze.

 

Tym czasem Tool pada pod wpływem Clothesline’a Avengera ! Mściciel podnosi Toola jedna Bubba łapie go do Hiroszima Bomb .. Avenger kopie Toola w twarz , a Bubbę uderza łokciem w brzuch po czym wyswobadza się z uchwytu i to on łapie Bubbę do German Suplexa .. Crazy wstaje i uderza Superkick na Bubbie , a w tym samym momencie Avenger uderza na nim German Suplex !!! Pin 1.....2..... w ostatniej chwili przerywa Tool ! Crazy tym czasem sturluje się z ringu i bierze jakieś tam krzesło .. Wchodzi na ring i bezkarnie trzaska krzesłem Toola pamiętając o tym , że to No DQ Match ! Crazy ustawia Toola w narożniku i zasłania jego twarz krzesłem podczas gdy Bubba wyrzuca Avengera Clotheslinem z ringu spadając razem z nim !! Crazy zaś wchodzi na przeciwległy narożnik .. I skacze z Van Dominator jednak Tool ucieka z narożnika i Crazy trafia w samo krzesło .. Super Wariat po chwili wstaje , biegnie na Toola jednak ten uderza Spinebuster ! Phantom szybko wskakuje na narożnik i skacze z Sick Dive na Crazy’ego !! Pin 1...2... przerywa Avenger! Mściciel podnosi Toola , whipuje go na liny po czym łapiąc cruisera za włosy wyrzuca go ponad trzecią liną z ringu !! Crazy widząc , że Bubba się podnosi , bierze rozbieg i skacze na niego z Over Tha Rope Mountain Splash !! (cheer) Avenger zaś bierze krzesło i rzuca nim w Toola .. Sam zaś bierze rozbieg i Baseball Slidem próbuje uderzyć Phantoma jednak Tool unika , łapie za nogi Avengera i ściąga go z ringu ! Nadal trzymając za nogi wykonuje Katapultę tak , że Mściciel uderza szczęką o barierki !! Tym czasem Bubba whipuje Crazy’ego na barierki .. Kiedy Cruiser odbija się od nich Bubba próbuje Back Drop jednak Crazy przekręca się na plecach Bubby i dostaje od Toola Clothesline’a !! Phantom podnosi Crazy’ego i wturluje go na ring .. Po chwili whipuje go na liny i razem z Bubbą wykonują Double middle kicka .. Po czym Double DDT ! Pin 1....2.... przerywa Avenger !!

 

Jan Kowalski – Avenger przeszkodził... gdyby tego nie zrobił pewnie w tej chwili mielibyśmy nowych Tag Team Champów.

 

Mściciel w nagłym przypływie sił whipuje Toola na narożnik , a gdy cruizer odbija się od poduszek Avenger wbija go w ring maxymalnie mocarnym Spearem !!!! Avenger zadowolony odwraca się i dostaje strzała krzesłem od Bubby !!! Ali B pinuje 1....2... w tym momencie na pinującego Bubbę spada Crazy z 5 Star Frog Splashem!!! Super jednak pada obok Bubby i nie jest w stanie pinować !! W końcu wstaje Crazy , Bubba podnosi się z pomocą narożnika .. Wtedy Crazy daje mu szybkoe Crazy Slam (Olimpic Slam) !! Super chce pinować jednak dostaje kopniaka w brzuch i Twist Of Fate od Toola !! Phantom zadowolony z siebie wstaje i wyłapuje Bulldob Slam od Avengera !! Gumowy przygotowuje się do RotFL ... Robi zamieszanie z blaszką .. Wchodzi na narożnik .. I skacze z RotFL !! Natychmiastowy pin 1..... Bubba podnosi się , chce przerwać , 2..... Crazy uderza Bubbie Dropkicka , 2,5..... Bubba jednak ostatnkiem sił przerywa pin !!! Bubba pada po Dropkicku .. Crazy pomaga wstać Avengerowi .. Razem podnoszą Bubbę i wywalają go poza ring .. Avenger schodzi na maty zająć się Ali'm B. , a Crazy podnosi Toola i whipuje go do narożnika .. Tam po kilku kopnięciach sadza go na poduszkach .. Wchodzi na trzecią linę i wykonuje piękną Top Rope Hurricanranę!! (cheer) Tym czasem Avenger poza ringiem bierze rozbieg i atakuje Bubbę ze Spearem ale Ali B odskakuje w bok i Avenger uderza głową o metalowe schodki !! Bubba podnosi go i whipuje na słupek !! Avenger pada , Ali B wchodzi na ring gdzie Crazy pinuje Toola 1...2... przerywa Bubba , Ali B podnosi Supera i whipuje go na liny po czym porzuca do góry z chęcią zrobienia LS3D jednak Crazy kontruje z Dropkickiem w twarz Bubby .. Ali wstaje i dostaje kopa w brzuch po czym Ground Zero! Na ring wturluje się Avenger! Nagle jednak dostaje kopa w brzuch od Toola i Last Word [ DVD Front Slam !! Crazy pinuje Bubbę 1.....2.....3! (Zwycięzcami i nadal EWF Tag Team Champami są: Super Crazy i Dark Avenger!), a w międzyczasie Tool chce pinować Avengera .. Jednak sędzia tłumaczy mu , że to już koniec ..

 

Jan Kowalski – No i jednak Avenger i Crazy obronili swoje pasy. Bubba i Tool bardzo się starali jednak zabrakło im szczęścia.

 

 

(Realizator pokazuje nam jeden z korytarzy. Widzimy Kravena wychodzącego z ambulatorium i jeszcze coś tam mówiącego.)

 

Kraven – Pamiętaj... zadzwoń do Kravena... tak... Kraven zawsze chętnie cię przyjmie... (zamyka drzwi) Zregenerowałem siły, a teraz ruszam skopać dupę szalonego starca i odebrać mój World title. 

 

Kamera podąża za Kravenem, gdy ten idzie korytarzem. Zatrzymuje się pod drzwiami z napisem „Sandman”. Rozgląda się po okolicy w poszukiwaniu czegoś przydatnego. Dostrzega leżący na ziemi łom. Uśmiecha się widząc jedną ze swoich ulubionych zabawek. Wywala drzwi.... Sandman jest zdziwiony widząc go... Kraven trzaska go łomem w twarz, podnosi World title, który spadł Kosiarzowi z ramienia i kładzie go na swoim, od razu z przyzwyczajenia poprawia jego ułożenie.

 

Kraven – Słyszałem, że mamy znowu walkę... za dwa tygodnie... i to wśród twoich arabskich fanów w Jerozolimie... no cóż... widzę, że znów będę musiał odesłać się do domu starców. Może zrozumiesz wreszcie, że w EWF nie ma już dla ciebie miejsca. Mam dla ciebie propozycję: świetnie się będziesz nadawał na Świętego Mikołaja w supermarketach.. wiem, że to praca sezonowa, ale będziesz się świetnie w niej realizował.

 

(Rosjanin kopie go jeszcze w brzuch, poprawia ułożenie World title na ramieniu po czym opuszcza szatnię. Wracamy na ring.)

 

 

Jan Kowalski – Zemsta Kravena... tak krótko można określić sytuację sprzed kilku sekund.   

 

 

(Realizator przenosi nas do biura Esmeraldy Martinez. Jesteśmy świadkami narady wojennej. Widzimy Panią Prezydent, Dagmarę, Tanatosa oraz Syxxa [który już się tu przeniósł].)

 

Esmeralda Martinez – Gdzie Sandman?

 

Marco – Pobił go Kraven.

 

Esmeralda Martinez – Będzie żył? W jego wieku nigdy nie wiadomo.

 

Marco – Raczej tak... to wyglądało na lekki zadrapanie.

 

Esmeralda Martinez – Posłuchajcie mnie teraz... walczycie nie dla mnie... ale dla EWF... nie możemy pozwolić, żeby ten komercyjny małpolud przejął władzę. To byłby czas upadku dla Federacji... owszem finansowo, marketingowo i tak dalej EWF osiągnęłoby apogeum... ale byłoby tu tyle nieuczciwych przekrętów, że aż boje się o nich mówić. Tanatosie wszystko dobrze z twoją ręką?

 

Tanatos – Mój ssskarb... musimy go odzyskać mój ssskarbie.. glum...glum... wszystko dobrze... jakoś przeżyję tą walkę... glum... glum... ale mam wątpliwości co do tego... karzełka.... on się kręcił przy komercyjnych... glum... glum.... ukręcimy mu może jego mały kark, co mój ssskarbie? Glum...glum.... mój ssskarb....

 

Marco – Game mnie zmusił, żebym tam z nimi siedział. Miałem kontuzję i w ogóle... sami wiecie, że on sobie ubzdurał, że jestem synem Kravena.

 

Esmeralda Martinez – Tak... wierzę ci...

 

Dagmara Zielińska – Mam wątpliwości.

 

Marco – Wsadź je sobie w dupę!

 

(Syxx wychodzi trzaskając drzwiami. Realizator przenosi nas w okolice ringu.)

 

 

Jan Kowalski – Widzę, że drużyna Esmeraldy nie jest do końca zjednoczona.

 

 

(Realizator przenosi nas tym razem do biura Przewodniczącego Rady Nadzorczej. Tu także trwa narada wojenna. Widzimy Game’a, Szakala [lekko poturbowany po ataku Tanatosa] oraz Mind Mowera.)

 

Game – Gdzie jest Kraven?

 

W tym momencie otwierają się drzwi i do szatni wchodzi uśmiechnięty od ucha do ucha aktualny EWF World Champion.

 

Game – No wreszcie jesteś... ile można czekać?

 

Kraven – Miałem drobne problemy z Sandmanem... a potem.... hmmm... regenerowałem siły w Ambulatorium.

 

Game – Dobra... nie ważna... sprawa jest prosta... macie wygrać... trzeba wprowadzić do EWF lepszy porządek.. nową władzę.. mam dosyć oglądania Esmeraldy z nogami na biurku, czytającą czasopisma, rozmawiającą o głupotach z Petruellą. Zwłaszcza, że tyle osób zdobyło wpływ na Esmeraldę: Avenger, Tanatos, ostatnio nawet Monk... mam tego dość... trzeba wprowadzić reformy, nowy styl rządów.

 

Szakal – Tak...tak rozumiemy...   

 

Mind Mower – Mam drobne pytanie... Game nie boisz się zdrady? Obecny tu pan Szakal zapowiadał, że to on będzie głównym graczem tej walki. To on ma zadecydować ponoć o wyniku main-eventu.

 

Szakal – Słowa, słowa to tylko słowa.

 

Kraven – Nie kłóćmy się. Cel jest jasny: pozbyć się Martinez.

 

(Realizator przenosi nas na arenę, gdzie jeszcze puszczone zostało promo main-eventu.)

 

 

Jan Kowalski – Czas na walkę, która zadecyduje o przyszłości EWF.

 

 

 

* jeśli Team Game wygra Esmeralda opuszcza EWF

* jeśli Team Martinez wygra Game opuszcza EWF

6-Man Elimination Tag Team match:

Special Guest Referee - Game:

   Special Announcer - Esmeralda Martinez:

Kraven & Szakal & Mind Mower vs Sandman & Tanatos & Marco

 

 

 

Rozlega się EWF Theme i spod FeliXtronu wśród wielkiego cheeru publiczności wychodzi Esmeralda Martinez, która zasiada za stanowiskiem komentatorskim.

Muzyka zmienia się w Motorhead – Play the game... z szatni wychodzi Game ubrany w koszulkę Juventusu Turyn, która imituje uniform sędziego. Z tyłu widzimy napis: Game i numer 10. Publiczność zaś wita go bardzo dużym heel heatem. Dziecko Komercji dociera na ring, gdzie przy okazji z szyderczym uśmiechem pozdrawia siedzącą obok Kowalskiego Martinez.

Chwila ciszy w końcu rozlega się "Smash Sumthin" – "Redman i Adam. F. Na ring dociera witany całkiem sporym heatem Mind Mower, gdzie wita się z Game’m. 

Słyszymy Offspring – „Self Esteem”… wywołuje to ogromny heel heat. Z szatni wychodzi łysy jak zawsze Szakal, gdy dociera na ring po dresiarsku uśmiecha się, tak bez powodu.

Chwila ciszy.... W końcu rozlega się głośny Hymn ZSRR. W stronę rampy zaczynają lecieć różnego typu opakowania, butelki. Słychać gwizdy i tym podobne. Spod FeliXtronu wychodzi uśmiechnięty Kraven z EWF World title na ramieniu. Heel heat to muzyka dla jego uszu, Rosjanin poprawia ułożenie World title na ramieniu po czym wchodzi na ring, gdzie wita się serdecznie z Dzieckiem Komercji oraz Szakalem i Mowerem.

Następnie uderza The Brood theme. Na ring przychodzi Marco witany raczej cheerem, Game pokazuje mu by przywitał się z „wujkiem” albo „ojcem”, jednak ten odsuwa się do innego narożnika.

Gasną światła.... w tym momencie słychać już tylko Darkness Lacrimosy... na arenie słychać już powoli bardzo duży cheer wrocławskich fanów. Zapalają się światła i na ringu stoi już Tanatos, który trzyma się za uszkodzoną kilkadziesiąt minut wcześniej przez Szakala rękę. 

Znów chwila ciszy... publiczność powoli zaczyna wrzeszczeć: Allah akbar! Allah akbar! Allah akbar! Allah akbar! Słychać Enter Sandman i Metallica… wielki cheer na arenie... znów tylko: Allah akbar! Allah akbar! Pomieszane z: Sandman! Sandman! Sandman! Spod FeliXtronu wychodzi Kosiarz spod Konstantynopola z EWF FTW title na ramieniu. Publiczność szaleje, weteran z 1453 roku dociera w końcu na ring.

 

Jan Kowalski – Jako Special Enforcer powinna pani Prezydent chyba umiejscowić się w bardziej korzystnym miejscu... tak mi się wydaje.

 

Esmeralda Martinez – Nie.. nie... to doskonałe miejsce z którego będę mogła obserwować poczynania Game’a.

 

Jan Kowalski – Czy pani Prezydent spodziewa się porażki w dzisiejszym meczu i tym samym podania się do dymisji?

 

Esmeralda Martinez – Zwycięstwo mojej drużyny jest prawie pewne. Będzie podobnie jak na War Games II, wtedy też moja drużyna z której widzimy tu Sandmana i Marco pokonała nadętych Kravena, Szakala i tego trzeciego. Teoretycznie powinniśmy zwyciężyć.

 

Jan Kowalski – Tak.. tak.. tylko wówczas to Szakal zdradził Rokossowskiego i tym sposobem zdobyła pani władzę nad EWF.

 

Esmeralda Martinez – Szczegóły, szczegóły. Liczy się końcowy efekt.

 

Game rozkazuje się wrestlerom przygotować. Widać, że oba teamy nie przepadają za sobą. Game daje jakieś ostatnie instrukcje Szakalowi, Kravenowi i Mowerowi szyderczo się przy tym uśmiechając. Z wcześniejszych ustaleń wynika, że tą decydującą o losach EWF walkę rozpoczną Marco oraz Kraven.

 

Jan Kowalski – Taki pojedynek: domniemany ojciec vs domniemany syn.

 

Esmeralda Martinez – Oj przestań ciągnąć ten głupi motyw, który wymyślił ten komercyjny idiota. Fakt iż on jest nienormalny nie oznacza, że ty także musisz.

 

Jan Kowalski – Jak państwo pewnie słyszą Esmeralda nie darzy uprzejmością Game’a.

 

Game daje sygnał do rozpoczęcia walki i tym sposobem słychać gong. Walka oficjalnie się rozpoczęła. Zawodnicy nie trąca ani chwili, ruszają na siebie z right handami, następuje wymiana pięści, Marco, Kraven, Marco, Kraven ... po krótkiej chwili Marco uderza Kravena ale Rosjanin nie odwzajemnia, Marco uderza jeszcze raz, i jeszcze raz ... irish whip i ... potężny Clothesline!! Kraven wstaje od razu, Marco odbija się od lin i znów powala Kravena Clotheslinem. Kraven znów błyskawicznie się podnosi, Marco odbija się od lin ponownie, znów chce wykonać Clothesline’a ale Kraven to przewidział i wykonał unik, rozpędzony Marco odbija się od lin, biegnie prosto na Rosjanina i ...  Backdrop!! Marco wstaje, Kraven uderza go pięścią w twarz, drugi raz, Irish Whip w narożnik ! Marco stoi w narożniku, Kraven cofa się nieco...rozpędza się chcąc przygnieść Marco w narożniku Splashem jednak Marco w ostatniej chwili odsunął się, Kraven odbija sie od narożnika, Marco nie traci czasu i wykonuje German Suplex into pin , Game odlicza 1...2...kick out! Marco podnosi Łowcę, znów chwyta go od tylu i ponownie German Suplex i pin 1...2...kick out! Marco chwyta go raz jeszcze raz, tym razem jednak Kraven próbuje się bronić ... kilka razy uderza Marco łokciem w twarz. Jednakże Syxxowi mimo to udaje się wykonać German Suplexa, kolejny pin 1...2...znów kick out! Marco klepie Sandmana w dłoń.

 

Jan Kowalski – Sandman wkracza do akcji.

 

Esmeralda Martinez – Przypominam państwu, że już 11 maja EWF gości według ustaleń Game’a w Jerozolimie i tam poczciwy Kosiarz zmierzy się z Kravenem w walce o EWF World title.

 

Jan Kowalski – Ta walka na pewno przejdzie do historii EWF jak wszystkie pojedynki Kravena z Sandmanem.

 

Sandman od razu podbiega do leżącego Kravena i zaczyna go okopywać. Pomaga mu wstać i wykonuje Vertical Suplex, jednak kiedy trzyma Rosjanina w górze udaje się mu wyrwać i upaść za Sandmanem, od razu popycha go na liny, Sandman odbija się od lin, Kraven chwyta go i wykonuje Russian Leg Sweep. Kraven robi taga z Mind Mowerem. Mower wychodzi na narożnik i skacze na Sandmana z Missile Drop Kick, trafia. Od razu podnosi go za głowę, kilka kicków i punchy, irish whip i potężny Powerslam. Cover 1...2...shoulder up! Publiczność cheeruje, zagrzewając Sandmana do walki! Mind Mower odwraca się i wykrzykuje cos do publiki. Ta chwila zagapienia się będzie go wiele kosztować, gdy odwraca się z powrotem, Sandman stoi już na nogach i czeka na niego ... jeden punch, drugi punch i ... Belly to Belly Suplex! Mind Mower nie zostaje długo na ziemi, wstaje, Sandman odbija się od lin i wykonuje Tornado DDT!! Kosiarz spod Konstantynopola zmienia się Tanatosem. Pan Ciemności od razu chwyta Mowera i uderza na nim Arm Bar Takedown. Od razu przechodzi do nóg i zakłada Mowerowi Half Craba!!! Mower wrzeszczy...nie może się wydostać, chociaż bardzo tego pragnie... próbuje doczołgać się do lin ... jest już całkiem blisko kiedy to właśnie Tanatos odciąga go z powrotem na sam środek ringu!! W tym momencie niespodziewanie Kraven wbiega na ring i powala Tanatosa Drop Kickiem.. (heel heat) Czeka aż Tanatos się podniesie chcąc wykonać następnego, ale wtedy niewiadomo skąd dostaje od Marco potężnego Speara!! (cheer) Game nie reaguje na aktualną „zadymę” na ringu i z szyderczym uśmiechem obserwuje rozwój wypadków.

 

Jan Kowalski – Jak on jest bezczelny. Wie, że pani go obserwuje i jeszcze nie przestrzega zasad.

 

Esmeralda Martinez – To tylko drobne wykroczenie... nie przesadzajmy...

 

Jan Kowalski – Tak.. tak.. może coś mu wpadło do oka?

 

Marco wykopuje Kravena z ringu i chce zaatakować Mowera, jednak w tym momencie Game włącza się do akcji i ciągle się uśmiechając rozkazuje Syxxowi wrócić na swoje miejsce. Tanatos chce jeszcze raz zamknąć Mowera w Half Crabie ale tym razem dostaje butem w twarz przy próbie założenia submission move’a ... Mind Mower podnosi się kulejąc i wykonuje Necbreakera rywalowi. Następnie zaś ostatkami sil zmienia się z ze swoim łysym partnerem. Szakal biegnie na Tanatosa z Clotheslinem jednak Tanatos schyla sie, Szakal odwraca się i Super Kick! Tanatos wciąż stoi jednak jest zamroczony, Szakal wychodzi na narożnik i wykonuje High Crossbody! Pin 1...2...kick out!! Kraven zaczyna budzić się poza ringiem. Pomiędzy Tanatosem a Szakalem dochodzi do ostrego brawlu. Widać, że obaj wrestlerzy po prostu się nienawidzą. Szakal odbija Tanatosa o liny, próbuje Clothesline’a, jednak jego rywal odskakuje mu i skacze na niego Dropkickiem. Szakal leży... Tanatos poprawia Elbow Dropem... wstaje i jeszcze jeden. Poza ringiem Kraven wyciąga skądś tam jakieś krzesło i obserwuje rozwój wypadków. Marco i Sandman próbują pokazać Game’owi, że Rosjanin ma w ręku niedozwolone narzędzie. Game zaczyna ich uspokajać i nie obserwuje już tego co się dzieje na macie. Szakal wstaje i znów następuje wymiana ciosów między nim a Panem Ciemności. Szakal rzuca Tanatosa o liny... w tym właśnie momencie Kraven z całej siły uderza Pana Ciemności krzesłem w plecy!! (mega heel heat) Szakal od razu kopie rywala i daje mu Pozdrowienia z Parku Sztywnych! Game odwraca się, widzi pin......1.........2........3! (Tanatos został wyeliminowany!)

 

Jan Kowalski – Co za oszustwo! Co za oszustwo! Mogę się założyć, że Game o wszystkim wiedział.

 

Esmeralda Martinez – Też jestem tego pewna... jednak na to nie wyglądało.... Game został zagadany przez moją drużynę i tak po prostu wyszło.

 

Kraven uśmiecha się i pokazuje krzesłem na Sandmana, że on będzie następny. Po tym odrzuca krzesło i wraca na swoje miejsce obok Mind Mowera. Szakal świętuje i się cieszy... Tanatos nie może uwierzyć, że odpadł. Chce zniszczyć Szakala, jednak Game pokazuje mu, że od razu zdyskwalifikuje całą drużynę, więc Pan Ciemności wybiera dobro ogółu i przy owacji na stojąco opuszcza arenę. Sandman w międzyczasie wchodzi na ring i od razu zaczyna okładać pięściami Szakala. Irish whip w narożnik. Tam chwile przydusza go noga. Następnie sadza go na narozniku. Chce wykonać SuperPlex, jednakże Szakal nie podaje się i dzielnie walczy, kilkoma uderzeniami pięścią, zwala Kosiarza spod Konstantynopola z narożnika!!! Szakal postanawia wykorzystać sytuacje i skacze z  Pocztówką  z Parku Sztywnych jednak Sandman odsuwa się i Łysy uderza w matę!! (EWF! EWF! EWF!) Sandman wstaje ... czeka aż Szakal się podniesie... i chwyta go w pozycji do Right into the Sand!! [Rockbottom] już ma wykonać tą akcje jednak w ostatnim momencie Szakala ratuje Mind Mower. Mower okłada Weterana z 1453 roku pięściami po plecach ... jednak w tym momencie na ring wpada Marco i bez zbędnych wyjaśnień wykonuje Mowerowi Marco's Spinnin' Buster [patrz roster]!!! (wielki cheer) Mower upadł na matę. Marco podnosi go i Irish Whipem wyrzuca go z ringu! W tym momencie Game wkracza do akcji i zmusza Syxxa by już „spadał”, co ten chcąc nie chcąc czyni. Game niby to przypadkiem zahacza Sandmana to daje Szakalowi trochę czasui dociera on do „swojego” narożnika i zmienia się z Kravenem. (gwizdy na powitanie World Champa)

 

Jan Kowalski – Niezbyt miło witają Kravena.

 

Esmeralda Martinez – Jego miło witają chyba tylko w Rosji.

 

Kraven patrzy złowieszczo na Sandmana... obaj krążą chwilę wokół siebie... zwarcie... przewagę uzyskuje Kraven, który wrzuca Sandmana do jednego z narożników. Piaskowiec wstaje... kolejne zwarcie... Kraven daje mu Armbar Takedown. Sandman leży... Rosjanin zakłada mu niespodziewanie Kraven Crossface!! (heel heat) Jednak Piaskowiec od razu chwyta się lin.  Łowca uśmiecha się... porzuca Sandmana i podchodzi do stojącego w narożniku Mowera. Sandman w międzyczasie zmienia się z Syxxem. Kraven naradza się w narożniku z Mind Mowerem. Chwile rozmawiają i coś tam sobie omawiają. W końcu Rosjanin zmienia się z nim.  Mower rusza do boju, ale zostaje powalony Clotheslinem. To go nie zniechęca i szybko wstaje. Marco okłada Mowera pięściami i okopuje go spychając go tym samym w narożnik. Tam kilka razy uderza go ramieniem w brzuch. Mower zsunął się na ziemie. Marco odchodzi pod przeciwny narożnik, przygotowuje się chwilę, po czym biegnie z zamiarem wykonania Bronco Bustera ale nie trafia, bowiem Mind Mower odsunął się w ostatniej chwili! (EWF! EWF!) Mind Mower pomaga Marcowi wstać i wykonuje Pendlum Backbreaker. Wchodzi na narożnik. Skacze z Top Rope Elbow Drop. Trafia dokładnie w cel, natychmiastowy pin 1...2...kick out! Mower chce założyć Figure Four Leg Lock, ale Marco popycha go noga na liny, następnie wykonuje Roll Up, Game odlicza 1...2... save by Kraven. Marco zdenerwowany podchodzi do aktualnego EWF World Champa, ale ten powala go Clotheslinem i wraca na swoje miejsce. W międzyczasie Mind Mower odwraca Syxxa w swoja stronę. Łapie go i wykonuje Fall Away Slam. Marco podnosi się, jest lekko zdezorientowany. Mind Mower odbija się od lin i Back Elbow... Marco jednak wciąż stoi, Mind Mower wykonuje jeszcze jeden Back Elbow...Marco jednak wciąż stoi...Mower postanawia powalić go tym razem z Crossbody, odbija się od lin, leci na Marco ale Syxxer reversuje Crossbody w Powerslam!! (cheer) Marco nie pinuje chociaż miał okazje.

 

Esmeralda Martinez – Co on robi? Co on robi? Jeszcze chwila i Mower odleciałby na Karaiby.

 

Jan Kowalski – Co?

 

Esmeralda Martinez – To była taka przenośnia.

 

Marco wstaje i pokazuje swój znak sygnalizujący nadejście Marco's Spinnin' Buster! (znów duży cheer) Mind Mower niczego się nie spodziewa, wstaje... Marco od razu chwyta go... trzyma go w pozycji do DVD ale wtedy Mind Mower wyrywa się, ląduje za plecami Marco, wykonuje Drop Kick, Marco wciąż stoi, Mower odwraca go, kopie go w brzuch.... Marco ledwo trzyma się na nogach... Mower odbija się o liny i uderza na rywalu Devil End [Spear + Lion Tammer]... Marco wyrywa się... jęczy z bólu... Game pyta się go czy ma zamiar się poddać... ten kręci przecząco głową... jednak jako że znajduje się bardzo blisko lin od razu się na nich uwiesza. Game liczy do trzech i Mower musi przerwać cios. Mower wstaje... podnosi rywala.... i uderza na nim Jackhammera!! Pin..........1.............2..........shoulder up! (mega cheer) Mind Mower nie może w to po prostu uwierzyć! Zaczyna walić pięściami w matę. Wstaje z zamiarem kłótni z sędzia, ale gdy przypomina sobie ze to Game, rezygnuje z pomysłu i wraca do regenerującego siły Syxxa. Podnosi go i Irish Whip, a następnie Samoan Drop. Knee Stomp. Jeszcze jeden, następny. Podnosi go po czym wykonuje Double Underhook Suplex! Wstaje i wychodzi na narożnik. Tam czeka aż Marco wstanie. Chwile to trwa. W końcu Marco jest już na nogach, Mower skacze na niego i wykonuje Hurricanranę! Mower spogląda na Kravena i Szakala, którzy pokazują mu żeby skończył tą zabawę. Mower podnosi przeciwnika, odbija się od lin i Face Slam! Mind Mower pokazuje ze czas kończyć. Podnosi Syxxa.... Ten jednak nagle doznaje przypływu energii... okłada Mowera pięściami. Irish Whip, chce wykonać Clothesline jednak Mower robi unik. Nic straconego bo Marco od razu chwyta go i ... Marco Spinnin' Buster!!! (cheer) Pin 1.......2......3!!!! (Mind Mower został wyeliminowany!)

 

Esmeralda Martinez – Tak! Tak! Brawo! Brawo! Wreszcie zrobi się trochę uczciwie... dwóch na dwóch.

 

Jan Kowalski – Niesamowite.

 

Kraven i Szakal naradzają się.... Dwukrotny EWF World Champion wkracza do akcji... Game udziela mu jakiś instrukcji... trochę już zmęczony Marco chce zmienić się Sandmanem, ale Szakal od razu powala go Dropkickiem! Podnosi go i uderza Side Suplex. Następnie poprawia Elbow Dropem... wstaje i kolejny Elbow Drop... Sandman wyciąga rękę w stronę Syxxa.... Szakal jednak tym razem daje mu Leg Dropa... pin.....1....2....kick out! Szakal i Game nie mogą uwierzyć... kolejny pin.....1....2..kick out! W tym momencie na arenie słychać bardzo duży cheer, bowiem Tanatos z krzesłem w ręku wraca na arenę. Marco przechodzi do kontrataku... chwyta Łysego za rękę i whipuje go wprost na Game’a! Ten przy okazji wpada jeszcze na Kravena, który wylatuje poza ring! Marco jest zdziwiony ogromem zniszczeń, ale w tym momencie otrzymuje Low Blowa i Pozdrowienia z Parku Sztywnych!! Pin................. nikogo nie ma! Szakal wstaje i wrzeszczy do Martinez, że skoro jest Enforcerem to niech tu przyjdzie. Martinez zdejmuje słuchawki i kieruje się w stronę ringu. Łysy jest zdziwiony siłą swojej perswazji, jednak nie wie o zbliżającym się Tanatosie. Odwraca się i wtedy otrzymuje potężnego chair-shota prosto w głowę! Pan Ciemności chwyta go i daje mu Tombstone Piledriver! Martinez pinuje........1...........2..........3!! (Szakal został wyeliminowany!) Tanatos okłada jeszcze Szakala kilkoma chair-shotami, po czym opuszcza arenę. Martinez budzi Game’a, a następnie wychodzi poza ring i budzi Szakala. Po tej akcji Pani Prezydent wraca na stanowisko komentatorskie.

 

Esmeralda Martinez – Wszystko zmierza we właściwym kierunku. Został tylko Kraven... a w mojej drużynie jest ich dwóch....

 

Jan Kowalski – Szala zwycięstwa przechyla się na stronę pani Prezydent.   

 

Kraven wraca na ring i razem z Game’m ogląda powtórkę całej akcji na FeliXtronie... obaj są wściekli.... Marco jest zmęczony, chce zmienić się z Sandmanem. Kosiarz spod Konstantynopola wystawia rękę najdalej jak może. Już prawie się udało ale wtedy Kraven powala Syxxa kopniakiem w żebra. Odciąga go od Sandmana i okopuje wszędzie gdzie się da. Podnosi go, chwyta za głowę i uderza nią kilka razy o słupek narożnika a następnie wykonuje Reversed Vertical Suplex. Nie traci czasu. Podnosi jeszcze niedawnego FTW Champa i wykonuje Shoulderbreaker. Cover 1...2...kick out. Kraven wstaje odbija sie od lin i Elbow Drop. Odbija się i znow. Marco lezy. Kraven postanawia zdjąć poduszkę z narożnika odsłaniając naga stal. Udaje mu się to zrobić, Game w tym czasie sprawdzał stan zdrowia Syxxa. Aktualny EWF World Champion podnosi przeciwnika, wykonuje short arm whip i wynosi go w gore następnie upuszcza Press Dropem twarzą na stal w narożniku. Sandman widział cale zdarzenie. Wbiega na ring, Rosjanin próbuje powalić go Clotheslinem, Kosiarz z 1453 roku unika, kilka punchy i ... Brainbuster!! Kraven upada. Marco dochodzi do siebie (lekko krwawi), postanawia wykonać Overfleet (5 Star Frog Splash). Wchodzi na narożnik, przygotowuje się skacze i .. nie trafia, bowiem Kraven odsunął się!!! (EWF! EWF! EWF!)

 

Esmeralda Martinez – Nie jest dobrze.

 

Rosjanin wstaje i czeka aż Marco zrobi to samo. To się mniej więcej dzieje, Łowca, więc wkłada głowę rywala miedzy nogi i ... Soviet Bomb!! (Running Powerbomb)!!! Pin……1………2……..3!! (Marco został wyeliminowany!) Rosjanin świętuje i zaprasza Sandmana na ring... teraz zostali tylko oni dwaj.... obaj wiedzą, że już za dwa tygodnie po raz kolejny stoczą ze sobą walkę.

 

Esmeralda Martinez – Było już tak pięknie... Mam wątpliwości czy Sandman jest wstanie pokonać Kravena... ostatnim razem to Rusek zwyciężał.

 

Jan Kowalski – Jednakże wcześniej to Sandman pokonywał Kravena... więc wszystko jest możliwe... finał tej walki to wsoisty wstęp... przedsmak tego co zobaczymy w Jerozolimie.

 

Esmeralda Martinez – Widzę, że ładnie promujesz przyszłe gale.

 

Kosiarz spod od razu wbiega na ring, długo czekał w narożniku, jest więc gotowy do akcji. Na to wszyscy czekali. Dochodzi do wymiany różnego typu kopnięć, punchy, chopsów. Zwarcie... Kraven niespodziewanie z Piledriverem... odbija go o liny i powala z Flying Back Elbow! Sandman wstaje, ale Rosjanin chwyta go do Bearhug! Widać wyraźnie ze Sandman traci siły... Kraven ściska coraz bardziej .. Sandman powoli odpływa do krainy marzeń... publiczność próbuje go wesprzeć... zagrzewa go do walki.... (Allah akbar! Allah akbar! Allah akbar! Allah akbar! + Sandman! Sandman! Sandman! Sandman!) Kosiarz spod Konstantynopola zaczyna odzyskiwać siły... stara się przerwać tą akcję... nadal próbuje się wydostać uderzając Kravena pięścią w twarz. Rosjanin widząc ze długo go już nie utrzyma, wykonuje Belly To Belly Suplex. Natychmiast pin 1...2...Shoulder Up! Kraven wychodzi na narożnik i skacze z Diving Headbutt!! Od razu pin...1...2...kick out. Kraven nie może uwierzyć, pinuje znów 1...2..znow kick out! Kraven próbuje raz jeszcze 1...2...ponownie kick out! Łowca uderza pięścią w matę na znak zdenerwowania. Podnosi Sandmana i wkłada jego łeb miedzy nogi z zamiarem wykonania Piledrivera jednak Piaskowiec się nie daje i wykonuje Back Dropa poza ring!! W tym momencie słychać jakieś odgłosy w okolicach stanowiska komentatorskiego. Realizator pokazuje jak jakiś trzech zamaskowanych mężczyzn stojących tuż za stolikiem wśród publiczności wyciąga Esmeraldę zza stanowiska komentatorskiego, ładuje ją do skórzanego worka i ucieka przez trybuny. Game patrzy na to wszystko cholernie zdziwiony... Kraven nie wie co ma powiedzieć... Sandman drapie się po głowie, a Kowalski dostaje syndromu karpia. Rosjanin odwraca się do Game’a i pyta się go co się dzieje, ten pokazuje mu, że nie ma pojęcia. 

 

Jan Kowalski – Proszę państwa ja także nie mam pojęcia co się stało... naprawdę...

 

Tą chwilę zagapienia i ogólnej dezorientacji wykorzystuje Sandman, który szybko otrząsnął się z osłupienia. Przeskakuje nad linami i spada na Kravena z Crossbody!!! (EWF! EWF! EWF! EWF!) Obaj wrestlerzy leżą... Pierwszy oczyści podnosi się Sandman. Podnosi rywala i od razu wykonuje Irish Whip na barierki. Powtarza akcje. Następnie podnosi krzesło i chce uderzyć nim Łowcę... kiedy trzyma krzesło w górze, dostaje kopniaka w brzuch! Sandman upuszcza krzesło, łapie je Kraven i Piaskowiec otrzymuje potężnego chair-shota!!! (EWF! EWF! EWF!) Sandman pada na ziemie. Kraven bokiem krzesła bije go kilka razy po zebrach. Następnie rozkłada krzesło i kładzie je na ziemi. Podnosi Sandmana i wynosi go w gore, chce wykonać Press Drop na krzesło ale Sandmanowi udaje się wyrwać, ląduję na ziemi, kilka punchy i Wrap Arround DDT prosto na krzesło!!! (EWF! EWF! EWF! EWF! EWF!)

 

Jan Kowalski – Kraven nie będzie na pewno wspominał tego szczęśliwie.

 

Sandman zaczyna szukać czegoś przy stanowisku komentatorskim.. w końcu wyciąga stamtąd EWF World title!! Chwyta Rosjanina za głowę i kieruje się z nim w stronę rampy... jednak gdy są dopiero przy tej stronie ringu zwróconej w stronę FeliXtronu, Rosjanin kopie go w brzuch i daje mu Neckbreakera! Obaj panowie leżą... pierwszy wstaje Kraven... wrzuca Sandmana na ring... gdzie niby przypadkiem Game od razu kopie go w twarz! (heel heat) Rosjanin spogląda na leżący na ziemi World title.... jednak pozostawia go tam i wpada na ring... razem z Game’m zaczynają demolować Sandmana.

 

Jan Kowalski – Teraz gdy Esmeralda Martinez przepadła Game może zachowywać się zupełnie bezkarnie. Coś czuje, że za kilka minut EWF będzie miało nowego „władcę”.

 

Kraven podnosi Sandmana.... Game kopie go w brzuch i daje mu Pedigree!! Jednak źli panowie nie kończą jeszcze tej walki... Dziecko Komercji podchodzi do nóg Sandmana i zakłada mu Indian Deathlock! Sandman próbuje się wyrwać, jednak Game zaciska ten dziwny submission move. Piaskowiec próbuje się wydostać, albo jakoś zreversować tą akcję... jednak nic z tego. Dziecko Komercji jednak wyraźnie uradowane samo przerywa. Pokazuje swemu rosyjskiemu towarzyszowi, że nadszedł już czas na Kraven Crossface! (heel heat) Rosjanin korzystając z rady zakłada Sandmanowi swojego finishera! (wielki heel heat) Sandman cierpi... próbuje doczołgać się do lin.... w końcu chwyta się nich, jednak Game kopie go po dłoniach i Kraven jakoś tam się z nim odsuwa.

 

Jan Kowalski – To koniec... koniec... Sandman nie ma szans w tej nierównej walce...

 

Piaskowiec jest wykończony... już długo nie wytrwa.... jednak zupełnie niespodziewanie w tym momencie rozlega się potężny KNŻ – „Nie ma litości”! Kraven puszcza Crossface i razem z Game’m patrzą z niepewnością w stronę FeliXtronu.

 

Jan Kowalski – Czy to możliwe?

 

Publiczność wybucha ogromnym cheerem... świętuje i w ogóle się raduje.... (słychać chanty: Hangman! Hangman! Hangman! Hangman! Hangman! Hangman!) John Hangman wybiega w końcu spod FeliXtronu... wpada na ring... Kraven próbuje coś zrobić, jednak otrzymuje tak potężnego Clothesline’a, że przelatuje nad linami i rozbija się na ringu. Do akcji wkracza Game... dochodzi do brawlu między dwoma znienawidzonymi wrogami. Game rzuca Hangmana o liny, jednak ten powala go Clotheslinem i poprawia Elbow Dropem. Dziecko Komercji wstaje... Extreme Wrestler daje mu Hangman’s Neckbreaker... następnie podnosi Game’a i wykonuje mu Egzekucję [Pedigree]!! (giga cheer + Hangman! Hangman! Hangman) Game zsuwa się z ringu tak że zostaje na nim tylko Sandman i Extreme Wrestler. Dostrzec można, że na John obwiązany jest w niektórych miejscach bandażami, widać też jakieś blizny; wszystko to skutki ataku z końca marca. Hangman szybko opuszcza arenę przy niesamowicie wielkim cheerze. Wszyscy leżą zdemolowani....

 

Jan Kowalski – Hangman wrócił! Hangman wrócił! To początek zemsty na Dziecku Komercji i Kravenie.

 

Kraven poza ringiem dochodzi do siebie i powoli wdrapuje się na ring. Czołga się w stronę Sandmana..... pin.......... nie ma sędziego. Rosjanin podnosi Kosiarza.... ten daje mu Low Blow, a następnie Right into the Sand [Rockbottom]!! (mega cheer + Allah akbar! Allah akbar!) Pin....... nadal nie ma sędziego. Jednakże spod FeliXtronu wybiega Antoni Bryndza! Wpada na ring... pin......1.........2.......shoulder up! Sandman nie może uwierzyć. Bojowo nastawiony Antoni Bryndza pokazuje mu, że było bardzo blisko... Sandman wstaje... podnosi Kravena, rzuca go o liny i powala Clotheslinem spod Konstantynopola!!! (mega cheer + Allah akbar! Allah akbar! Allah akbar! Allah akbar! Allah akbar! + Sandman! Sandman! Sandman!) Pin.............1...............2..............kick out!!! Sandman nie może uwierzyć.... podnosi Rosjanina.... pokazuje publiczności, że czas na kolejną morderczą akcję rodem z 1453 roku! Sandman uderza Clothesline’a spod Konstantynopola..... ale zmęczony Kraven pada i morderczy cios spada prosto na Bryndzę!!!

 

Jan Kowalski – Sędzia zawsze oberwie. To jeden z najniebezpieczniejszych zawodów tego świata.

 

Sandman chwyta się za głowę... próbuje dobudzić Bryndzę.... za ringiem zaczyna budzić się Game.... Bryndza jednak zdechł... z jednej strony Piaskowiec jest zadowolony, że jego akcja ma takiego mordercze działanie. W tym momencie na arenie rozlega się niesamowity cheer i spod FeliXtronu wybiega Marco! (Syxx! Syxx! Syxx!)

 

Jan Kowalski – Wreszcie będzie trochę uczciwości... Marco pomoże Sandmanowi i Esmeralda pozostanie Prezydentem... gdziekolwiek ona się teraz znajduje.

 

Marco po drodze podnosi EWF World title i wpada na ring. Sandman obrzuca go przyjaznym spojrzeniem. Syxx pokazuje mu, żeby podniósł Kravena. Kosiarz spod Konstantynopola z radością to czyni. Marco bierze zamach z World title.... ale uderzenie pasem spada prosto na twarz Sandmana!!! (mega heel heat) Publiczność nie może uwierzyć... Marco kładzie Kravena na Sandmanie.... Game częściowo wdrapuje się na ring, akurat żeby odliczyć. Pin............1......................2...................3!!! (Zwycięzcą walki został Team Kraven & Szakal & Mind Mower! Game zyskuje władze nad EWF!)

 

Jan Kowalski – Nie wierzę... nie mogę w to uwierzyć... to... to nie możliwe.

 

Marco pomaga Kravenowi i Game’owi opuścić ring. W ich stronę lecą różnego typu kubki, papiery, opakowania.... Na arenie rozlega się tylko niesamowity heel heat. 

 

   

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 EWF Corporation™ 2003


Podobała ci się gala? Nie cierpisz jej? Najlepiej będzie jak skomentujesz ją na FORUM.

Powrót na stronę główną