Dark Avenger

 

 

Opis:

 

Postać bardzo tajemnicza, przypominająca swoją posturą największe gwiazdy światowego i polskiego wrestlingu. Ma na twarzy czarną maskę z otworem  na oczy, czarny gumowy kombinezon podobny do Stinga oraz czarną pelerynę zawieszona na ramionach, na której widnieje napis "Avenger is very Danger". Gość nie lubi dziennikarzy, nie lubi odpowiadać na pytania, sam lubi prowadzić długie wypowiedzi. Mściciel jest osobą kontrowersyjną, nie posiada żadnego dowodu tożsamości, jest człowiekiem z nikąd. Mimo to stylem walki zdecydowanie przypomina największe gwiazdy wrestlingu polskiego oraz światowego. W EWF pojawił się w roku 2002, z początku nie lubiany i wyszydzany powoli stawał się jednym z ulubieńców publiczności. W tym czasie znany był ze swojego powiedzenia „Bo polecą głowy!” i odzewu „Oj polecą!”. W 2003 roku sprzymierzył się z Bubbą, Toolem i SR-Crazy’m i wraz z nimi ustanowił Justice League. Opracował nowatorskie metody treningowe dla młodych wrestlerów, co zaowocowało stworzeniem „Team Avenger”.    

 

Inni:

 1) Jack Gordon - nieodłączny towarzysz Mściciela, który jest jego  managerem oraz twórcą wizerunku, jest on światowej sławy specem od kreowania stylu oraz image'u. Za jego największy sukces uważa się stworzenie takich postaci światowego wrestlingu jak  Scott Putski czy Shawn Stasiak

 

2) Jane Walker to również współautorka sukcesu Mściciela, jest ona cenioną autorką textów, wiele lat pracowała jako modelka oraz autorka scenariuszy do takich seriali jak Przyjaciele, później  zrezygnowała z tej posady dla serialu Rodzina Soprano. Teraz zajmuje się Avengerem i jego style wypowiedzi oraz ich treścią. Oficjalnie jednak pełni funkcje kociaka, maskotki, która  towarzyszy w drodze do ringu Ave'owi, dla wzbudzenia  zainteresowania speechem Mściciela posuwa się do różnych trików  min. obnażanie się czy podniecanie publiki. Jest także bardzo niebezpieczna gdyż walczyła kiedyś w podrzędnej federacji, w  której wywalczyła mistrzostwo kobiece.

 

 

Akcje:

 

- The Payback [Stroke]

- Spear,

- Powerbomb,

- DDT,

- Clothesline

- Bulldog

 

Historyczna akcja, która wyszła już z użycia:

 

Revenge of the Fucking Lopez - RotfL

wygląda to tak : mam taka mała blaszkę którą wtykam w małą niewidoczna kieszonkę na czole, kiedy sędzia nie widzi, wchodzę na narożnik i Headbutt na przeciwnika, skuteczne w 100 procentach".

 

 

Sukcesy w EWF:

 

1 x EWF FTW Champion

2 x EWF Tag Team Champion