Vaclav

 

 

Wygląd:

 

Vaclav ma niebieskie oczy, którymi spogląda beznamiętnie na świat. Częściowo zasłaniają je długie (prawie do ramion), brązowe włosy, które zawsze są rozczochrane. Nawet gdy je spina, robi to niedokładnie, tak że kilka luźno opada na twarz. Nosi tez on bródkę, która lekko rozrosła mu się na podbródku i częściowo w stronę ust. Vaclav ubiera się w czarne koszulki różnych kapel metalowych (ale nie tylko), na które zakłada czarną koszulę, bądź też Ramonezkę. Nosi głównie czarne spodnie do kolan (bojówki, bądź jeansy), choć czasami występuje też w długich. Rzadziej nosi ciemno granatowe jeansy. Na nogach zawsze ma założone glany.

 

 

Zachowania:

 

Vaclav jest typem samotnika, który pogrążony jest w stanie melancholii i smutku. Najczęściej przebywa w jakimś odosobnionym miejscu hali, siedząc na podłodze i opierając się o ścianę. Zdradza on pewne cechy nihilistyczne i dekadenckie, co czasami objawia się brakiem chęci do walki (przez co jego wejście na arenę potrafi się przedłużyć), czy tez innymi zachowaniami uznawanymi za niezrozumiałe, tudzież szkodliwe dla niego samego Niemniej potrafi on wykazać się zaufaniem, czy tez wesprzeć tego kto jego zdaniem również nosi znamiona wewnętrznego cierpienia, bądź jest celem ataków spowodowanych swoją pozytywną postawą. Vaclav bierze często udział w gimmick match’ach, gdyż w ryzykownych akcjach poszukuje swego wyzwolenia od świata, który odebrał mu nadzieje i radość, a pozostawił nienawiść, także do samego siebie.

 

 

Wejscie na ring:

 

Wraz z rozpoczęciem się themu na arenie przygasza światło i zaczynają delikatnie błyskać ciemno niebieskie światła, które są zsynchronizowane z melodią utworu. Gdy przemija chórek i zaczyna się melorecytacja kolejnych słów piosenki, na arenę wchodzi Vaclav i wykonuje swój taunt. Potem zmierza on na ring, nie przejmując się reakcją publiczności, a gdy tam dociera to rozsiada się w narożniku i czeka na rozpoczęcie walki. Czasami zdarza się, że wejście Vaclava przedłuża się (wchodzi on nawet po kilku minutach po rozpoczęciu się themu), bądź też nie wychodzi on przez kurtynę, a wybiera inne wejście i przebija się przez publiczność.

 

 

Finisher :

Otchłań Smutku (Michinoku Driver) Jeśli jest wykonywane blisko

narożnika, to jest to set up move

 

Vaclav's Answer Splash  (Frog Splash)

 

-Wykonywane akcje:
- Superkick
- Swanton Bomb
- Powerbomb
- The Poison (Evenflow DDT) – jest to set up move, ale w zależności od okoliczności może być finisherem.
- Sharpsooter
- Lionsault
- Moonsault
- Suicide Dive
- Bulldog

Taunty:
-Przy wejściu (lub przed wykonaniem finishera) Vaclav rozstawia ręce na boki i opuszcza głowę w dół (Vampiro style)

Catchphrase:
-"I’ll show you the way… to hell"

 

-Historia:
Vaclav zadebiutował na gali Polish Pro Wrestling „Lany Poniedziałek”, na której przegrał swój pierwszy match z Toolem. Potem występował w Extreme Wrestling Federation, gdzie zdobył swój pierwszy tytuł – Evolution Championship. Tytuł ten stracił i odzyskał na PPV „Kwietniowa Anarchia#3”, która odbyła się w dalekim Bhutanie. Następnie Vaclav zasilił roster Attitude Wrestling Federation, gdzie wraz z Oskar Kniferem zostali pierwszymi Tag Team Champions. Pomimo tego że team nie przegrał żadnej walki, Vaclav postanowił zrzec się tytułu i podążyć własną droga. W międzyczasie zaliczył dwa występy w Extreme Pro Wrestling. Gdy AWF upadło, a odrodziło się EWF, Vaclav powrócił na ring tej federacji. Z niezrozumiałych przyczyn zrezygnował z walki o Fuck The World Title. W roku 2008, w HVW został pierwszym World Champem w historii tej federacji.

 

 

Osiągnięcia w EWF:

 

2 x EWF FTW Champion

2 x EWF Evolution Champion

2 x EWF Tag Team Champion