Scy "The Rampage" (również Scy, Scyther, Ruthless, Vanilla Killah)

 

 

Opis:

 

Scyther jest wciąż taki, jak kiedyś, czyli ogólnie mówiąc, ma wszystko i wszystkich głęboko w dupie. Wciąż lubi sobie wypić, jednak ogranicza teraz spożywanie alkoholu (podobno), gdyż jak sam stwierdził, czasami nie wiedział, którego kolesia w ringu ma złapać…Scy jest mulatem (nienawidzi, kiedy mylą go k*rwa z murzynem), jest łysy, posiada delikatną bródkę i wąsy, oraz zawsze dwudniowy zarost na twarzy. Jest dobrze wyrzeźbiony, ale żaden z niego napompowany idiota. Zazwyczaj pojawia się wszędzie w ciuchach moro przeróżnej barwy. Spodnie zawsze lekko szersze. Często nosi ciemno-zielone, czarne, lub białe t-shirty, na których widnieją niecenzuralne treści, często odnoszące się do jego przeciwników i wrogów. Vanilla Killah uwielbia wieszać na sobie ogromne ilości srebra, lub platyny w postaci wielkich łańcuchów, bransolet oraz sygnetów. Podczas walk występuje jedynie w szerszych spodniach moro. Wtedy tez można dokładnie zobaczyć jego dziary. Na prawym ramieniu widnieje napis "Natural Born Soldier", na lewym wytatuowana podobizna łba jego owczarka alzackiego "Bullet'a", zaś na prawej piersi sławny skrót T.D.G.A.F.A.S. Scy należy do Power-wrestlerów, który jak na swoją wagę i wzrost spisuje się również dobrze we wrestlingu technicznym (lubi czasem używać submissionów). Scy "The Rampage" po upadku AWF, którego przez przypadek stał się właścicielem, postanowił zmienić w sobie kilka rzeczy. Uwierzył w to, że jest urodzonym pieprzonym żołnierzem, który wychodząc na ring, wychodzi na wojne…Mimo wszystko, często zapomina o swojej "misji" i budzi się w nim "drugie ja". Scy wtedy traktuje wszystko z przymrużeniem oka, wyśmiewa każdego, kogo nie lubi i nie szanuje (czyli pieprzone 99% rosteru), lub po prostu tych, którzy są według niego pospolicie nazywani "p*zdami". Takie zachowania zdarzają mu się najczęściej po spożyciu większej ilości alkoholu i jointów (szczególnie podczas spotkań ze swoim człowiekiem, Psycho). Obecnie pełni funkcję honorowego komisarza EWF.

 

Heel czy Face - Tweener (może walczyć z każdym i wszędzie, g*wno go obchodzi, czy ktoś jest ten "dobry bohater", czy "Bad boy")

 

Entrance Theme – „La Coka Nostra” - Bloody Sunday ft. Sen Dog & Big Left

 

Kiedy w głośnikach uderza theme Scyther'a, na hali robi się ciemno. Po chwili na rampie pojawia się w ch*j dymu, a halę zaczynają rozświetlać krwisto czerwone światła. Scy pojawia się wtedy na arenie w którymś ze swoich t-shirtów, szerszych spodniach moro oraz całej biżuterii, którą ściąga dopiero przed samą walką. Ruthless podąża w stronę ringu powoli, wyluzowanym krokiem, często uśmiechając się szyderczo do publiczności. Na ringu wchodzi na narożnik i tauntuje w swoim stylu (ręce podniesione w górę ze skrzyżowanymi środkowymi palcami). Ściągając swój łańcuch, bransolety i sygnety zawsze upewnia się, że przechowa je odpowiednia osoba i nic nie stanie się jego skarbom.

 

 

Repertuar Ciosów:

 

Wszelkie Powerbomby i Suplexy

 

Ruthless DDT

 

RampagePlex - Potężnie wykonywany German Suplex

 

Scyshooter - Sharpshooter

 

Superkick

 

Pedigree

 

Boston Crab

 

FINISHER: Death Around The Corner ( w skrócie DATC) - Rock Bottom

 

 

Inne Uwagi - Pier*olony Scy "The Rampage" powraca odmieniony i gotowy przerabiać frajerów na omlet. Do dziś sądzi, że ma w EWF jeszcze niedokończone interesy…

 

 

Sukcesy w EWF:

 

1 x EWF World Champion

1 x EWF FTW Champion

1 x EWF Evolution Champion

 

Nagrody i wyróżnienia:

 

Felek dla najlepszego wrestlera 2009 roku