Scotty Whiped

 

 

Przydomki:

P.I.M.P. jebany psychopatyczny morderca twojej cnoty panienko , szahid (mocno akcentowane), hiena

 

Wzrost i waga:
190 cm (6’2 ft)/115 kg (253 lb)

Wiek
22 lata (27.12.1986 New York, New York)

Entrance theme:
Clint Mansell - Requiem for a Dream Theme

 

Scotty do swych walk wychodzi bardzo powoli, wręcz dostojnie jak książę, jednak publiczność tego tak nie odbiera, jest to irytujące dla przeciwników czekających na ringu jak również dla fanów zgromadzonych w hali. Na pozytywne okrzyki fanów, chociaż one się nigdy nie zdarzają nie reaguje a negatywne kwituje szyderczym uśmiechem. Podczas ów wyjścia towarzyszą mu dwie managerki, które można opisać za pomocą dwóch słów - lód i spokój. Pierwsza z nich to Chiaki - młoda japonka około 170 wzrostu, jej ciało jest anorektycznie zbudowane, długie czarne włosy i pociągła twarz stanowią mówić 'odejdź bo Cię zabiję' http://www.bankfotek.pl/view/179785 jako jedyna z towarzyszek Scotty'ego ma prawo do niesienia jedwabnego woreczka z ostrzem. W przeszłości Chiaki była gimnastyczką, przymusowo usuniętą ze składu reprezentacji Japonii za pobicie trenera. Drugą jest Kimberly, która jest wysoką blondynką z bardzo spokojnym charakterem. Bardzo często zwraca się do innych za pomocą słów 'kochany , piękne '. Jednak Scotty uważa, że jest tylko dla ozdoby. (połączenie Maryse i Stacy Kiebler).

 

 

Opis:
wiesz kim jestem ?

nie obchodzi mnie to .

no to kurwa powinno zacząć .

Scotty Whiped to młody, przystojny i pozornie normalny facet. Jednakże jak to w życiu bywa jest to tylko złudna powierzchowność. W rzeczywistości Scotty jest Amerykaninem jednakże nie w prostej linii genetycznej. Nie jest w pełni Amerykaninem ponieważ jego ojciec pochodził z USA a matka z Japonii. To co najbardziej cechuje Scotty’ego to zdolności do gry, gry we wszystko, to co dotknie jest gra a ta gra wciąga innych. Jaki jest tego zwykle finał? ból i tortury. Scotty pięknie ma opanowana sztukę manipulacji z powodu swych atutów fizycznych. Jest samowystarczalny. Jeśli chodzi o budowę ciała jego ciało jest proporcjonalne lecz bardzo wychudzone, doskonale widać u niego kości policzkowe a także kręgi szyjne. W dzieciństwie przeszedł anoreksje co spowodowało wypaczenie jego światopoglądu ma piękno ciała. W życiu prywatnym jest alfonsem, prowadzi „działalność gospodarczą”, finansowo niczego mu nie brakuje. Codziennym ubiorem są dla niego jedwabne spodnie od Prady, buty z krokodyla, delikatna biała koszula także od Prady. Wrestler ten kocha się w ‘świecidełkach’ dlatego też dużo ich posiada i ukazuje na swym ciele. W uszach ma 4 kolczyki z białego złota zakończone diamentami, na popiersiu nosi łańcuszek także z białego złota z napisem ‘kiedy noc zapada , powstaje szahid’. Włosy posiada średniej długości mianowicie są one koloru ciemno brązowego lekko kręcone, ów długość kończy się w połowie odległości pomiędzy kościami podbródkowymi a obojczykiem. W ringu prezentuje nonszalancje fałszywą, tak naprawdę jest skupiony na przeciwnikach aby ich upokorzyć. Po każdej wygranej walce wyciąga ostrze w kształcie dużego gwoździa z białego złota i bardzo agresywnie i intensywnie uderza ostrą częścią w głowę pokonanego powodując krwiaki i rozcięcia. Praktyka ringowa z lat młodzieńczych nauczyła go pokory, w ringu często używa kolan trzymając w klinczu przeciwnika ( tak jak Wanderlei Silva uderzał Quintona Jacksona podczas II walki obu fighterów). Ubiór ringowy sprowadza się do koszulki czarnej z krwawo czerwonymi literami „ugly sex and Fast violence” z przodu i z napisem „hiena”. Górną część garderoby naturalnie zdejmuje podczas walki, dół ubioru stanowią standardowe spodnie w koloże białym z napisem za pomocą liter alfabetu gotyckiego „SZAHID” nogi przyodziane ma standardowymi butami dla wrestlerów w kolorze biało-czarnym.


Styl walki:
hardcore połączony z brawlem i subbmision

Finishery:
- Birkenau – (Jumping cutter czyli po prostu RKO Ortona) a przed nim wrestler wykonuje – Inverted facelock neckbreaker slam.
- Kira’s Valentine – (Double Underhook Facebuster) a przed nim Turnbuckle climb into a rebounded corkscrew senton onto a standing opponent (czyli Whisper in the wind Hardy'ego)

Pozostałe ciosy:
-Dachau – (Superkick)
-Shoah - (High Angle Slam)

-Zyklon B (Dokugiri)
-4 German Suplexes
-Stinger Splash
-Clothesline from hell
-Bicycle Kick
-Enzuigiri
-Drop Kick
-Spinning Hell Kick
-Mounted Punches
-Spear
-Lionsault
-Frog Splash
-Camel clutch
-Full Nelson Slam
-Stepover Toehold Sleeper
-Triangle Choke
-Ankle Lock
-Sharpshooter
-Fallaway slam
-Samoan Drop
-Spinebuster
-Bulldog
-DDT
-Facebreaker DDT
-Russian Legsweep
-Facebuster Knee Smash
-Running double knee facebreaker.


Signature objects
30-to centymetrowe ostrze wykonane z białego zlota, trzymane zwykle w jedwabnym czarnym woreczku.

Taunty:
rozpostarte ramiona w narożniku ringu jak Orton

Catchphrase'y:
naciac ci zylke kosa , dotknąć mordercza dlonia , zabrac Zycie raz , to jak gaszenie zapalek na deszczu , dostaniesz swój wlasny pierdolony holocaust , nie będzie wiaterku z proszku , nie będzie słońca , nie będzie chęci , nadziei i ochoty , będzie kość , będzie ona , danse macabre

Historia:
Scotty Whipped w przeszłości trenował 2 lata zapasów a w późniejszym okresie rozpoczął treningi w BJJ, dzięki którym wyrobił sobie potrzebną technikę a także obył się z zasadami ringowymi. Bardzo często w walkach stosuje stiff wyniesiony z walk brutalnych.

Sukcesy w EWF:

1 x EWF Evolution Champion

 

Nagrody i wyróżnienia:

Felek za najbardziej oryginalny i kreatywny gimmick 2009 roku