Jimmy Hendrixon

 

 

Wejście na ring:

Kiedy Jimmy Hendrixon wychodzi z głośników zaczyna grać muzyka Hendrix'a, wraz z zsynchronizowanymi ciemno-czarnymi światłami. Jimmy wchodzi na ring ze swoją gitarą, po czym ucisza się muzyka, światła zmieniają się na ciemno niebieskie, a Hendrixon zaczyna grać krótką solówke a następnie rozbija gitarę o narożnik.

 

Wygląd:

Ma długie brązowe włosy opadające na ramiona, często się ubiera w skórzaną kurtkę i spodnie jeansy, podczas walki ma odsłonięty cały tors, jedynie spodnie ma czarne z czerwonymi paskami, ma założone opaski na łokcie. Jimmy ma również podbródek, zawsze wygala sobie go do poziomu.

 

Zachowanie:

Niektórzy mogą go uważać za bardzo miłego, lecz w środku jest bardzo negatywnie nastawiony do ludzi. Jedynie z najbliższymi rozmawia w miarę łagodnie. Zawsze gdy słyszy muzykę Hendrix'a uspokaja się. Jest bardzo bojowo nastawiony do swoich przeciwników, często duszeniem wykańcza przeciwników.

 

Styl walki:

Hardcore

 

Finishery:

-Neck Crank

-Jack Hammer

 

Wykonywane akcje:

-Death Valley driver

-Running Knee Striker

-Sambo Suplex

-Sidewalk Slam

-Kicking Combination

-Punching Combination

-Stalling Piledriver

-Tilt a Wirhl Piledriver

-Trapping Headbutts

-Two Handed Choke Lift

-Two Handed Chokeslam

 

 

Taunty:

Gdy tauntuje, widzimy jakby grał na gitarze, po czym rozbijał, 'niewidzialną' gitarę na narożniku.

 

Catchphrase:

I Can kill you, but you can't kill me.

 

Historia:

Jimmy Hendrixon zadebiutował na gali w High Wrestling Voltage, Under Pressure V, lecz nie poddawał się, przeszedł do EWF gdzie mu to na dobre wyszło, wygrał kilka walk. Dwukrotnie wywalczył Puchar Szczęściarza (edycję IV i V). Przejął kontrolę nad upadającą Armią Prus Wschodnich (jako drugi w jej historii feldmarszałek) tylko po to by ją rozwiązać. Obecnie pod wpływem dzieł Karola Marksa próbuje zaprowadzić w EWF proletariacką wolność i równość, a jeżeli nadarzy się okazja to ma także zamiar zostać kiedyś ma zamiar zostać EWF Champ'em.

 

 

Sukcesy w EWF:

1 x EWF Daemusin Champion

2 x Puchar Szczęściarza (Edycja IV i V)