Revan

 

 

Imię: Revan (skrót od El Revancha)

Prawdziwe imię: Cesar Morales Ortiz

Data urodzenia: 1 listopada 1985

Billed from: Los Angeles, Kalifornia

Wzrost i waga: 186 cm // 97 kg

 

Wygląd: Maska, podobna do tej Ultimo Dragona, jednak jej motyw przewodni to orzeł, można też w niej zauważyć podobieństwa do maski Blue Demona. Do tego koszulka którą nosi wchodząc na ring, zwykle z napisem "TIME TO REVENGE!" oraz tightsy, zawsze inne (czasem z namalowanymi ogniami, czasem piorunami, zawsze jednak mają wspólny kolor z maską i napis REVAN) oraz nagolenniki pod kolor maski.

 

 

Opis:

 

 Mający latynoskie korzenie zamaskowany luchador, który ukrywając swoją tożsamość walczy w Ameryce. Miłośnik kultury hip-hopowej.

 

Entrance Theme: Group Home - Suspended in Time

 

Entrance: Cała sala oświecona jest jedynie światłami dopasowanymi pod kolor maski, którą ma tego dnia na sobie Revan. Kiedy muzyka się rozkręca pojawia się Revan, a jego wejściu towarzyszy pirotechniczny wybuch. Jeśli wchodzi na ring pierwszy kuca i patrzy na publiczność, jeśli drugi - na przeciwnika, wskazując na niego. Następnie idzie do przodu trzymając lewą rękę na sercu, a prawą w górze, po chwili podnosząc obie i znowu ma miejsce pirotechniczny wybuch. Po chwili podchodzi przywitać się z publicznością i wchodzi na ring przez narożnik. Kręci się chwilę po ringu i następnie albo wykonuje ruchy ręką, które powodują kolejny wybuch, tym razem w narożnikach albo staje na narożniki podnosząc ręce do góry.

 

Ulubione akcje: Lariat

Clothesline

Enzuigiri

DDT

Powerslam

Shiranui

Lionsault

Dropkick

Pumphandle Backdrop

Bulldog

Piledriver

Hurracanrana

Octopus Hold

Scorpion Hold (Sharpshooter)

del Sol Hold (Half Boston Crab)

 

Finishery: Tornado DDT

Revenge (Rolling fireman's carry slam)

Luna Drop (Leg drop zza lin na leżącego przeciwnika przechodzący w dowolny chwyt lub pin)

Jawbreaker (Rope hung neckbreaker)

Bronco Buster

Muscle Buster

Chokeslam (czasem przechodzący w Sharpshootera)

 

Taunt: Kucnięcie nad przeciwnikiem pokazując, by ten wstał

Podejście w stronę publiczności pokazując dwoma palcami (wskazującym i środkowym) na swe oczy, a następnie robiąc to samo w ich stronę.

 

Sukcesy w EWF:

brak