Tool

 

 

Generalnie Tool aka Phantom EWF reprezentuje w federacji klimat mroku. Jest przedstawicielem tzw. „cichej” reprezentacji EWF, członek Disciples of Sorrow, weteran, który w EWF jest praktycznie od początku. Tool podczas swojej kariery mocno „ewaluował”. Początkowo za czasów Devil’s Pact – Tag teamu z Marco był zadowolonym, szczęśliwym z życia człowiekiem. Później jednak ich drogi się rozeszły, a członkowie DP zostali wiecznymi wrogami z rachunkami do wyrównania.

 

 

Tool z każdym dniem starał się być bardziej zdystansowany do życia. Widział, że jego stosunek musi ulec zmianie – zaczął traktować życie tak, jak ono potraktowało jego. Począwszy od roku 2005 Tool to mroczny Phantom który wprowadził do federacji nowy styl inspirujący później dla wielu „Emo gości”.  Phantom nie jest jednak przedstawicielem „smutku”. On nie bawi się z życiem – on je pierdoli po całości i zlewa co ma mu do zaoferowania, a sam jest losem dla innych.

 

 

Na ring wychodzi w czarnym długim płaszczu przy muzyce Therion – o,fortuna. Zawsze na hali gaśnie światło  uderza muzyka. Tool jednak od razu nie wychodzi. Dopiero po przenanych kilku takach postać Phantoma ujawnia się publiczności. Tool wychodzi na rampie, spuszcza głowę i podnosi lewą rękę do góry (niektórzy mówią, że ukazuje to jego poglądy polityczne – nikt jednak tego nie udowodnił.  Kamera ukazuje wtedy postać Phantoma „od dołu”, a za nim wystrzeliwują dwa czerwone światła (co również odbierane jest politycznie).

 

 

Na ringu prezentuje styl hi flyin’hardcore. Submission go nuuudzi.

 

 

Ulubione akcje: 

 

Finisher: Twist of fate

Last Word - DVD Front Slam

Tool Efect - Evenflow DDT

Inverted DDT

Sick Dive - Swanton Bomb

Spingboard hurracanrana

Spinning powerbomb

Springboard Leg Drop

619

 

 

Sukcesy w EWF:

 

1 x EWF World Champion

1 x EWF FTW Champion

2 x EWF Tag Team Champion

1 x EWF Konstantynopol Champion

1 x PCW Polish Champion

Felek dla najlepszego cruisera 2003 roku

Felek dla najlepszego cruisera 2004 roku

Felek dla najlepszego cruisera 2009 roku

Specjalny kryształowy Felek za trzykrotne zwycięstwo w jednej kategorii

Felek dla najlepszego tag-teamu 2003 roku

Felek dla najlepszego tag-teamu 2004 roku