Nas Jazzowski

 

 

Opis gimmicku :

Jazzowski to człek bardzo miły i uprzejmy dla swoich fanów i ludzi z nim sprzymierzonych, dzięki czemu w swych kręgach jest osobą bardzo cenioną. Opinie krążące o nim wśród hipokrytów, egomaniaków i ludzi, którzy nie potrafią sklecić zdania bez użycia słowa "kurwa" są dla niego zupełnie obojętne, zapewne spowodowane jest to poetycką przeszłością, przez którą Nas szanuje ludzi elokwentnych i inteligentnych. Ponadto Jazz uznaje tylko stan bieżący w EWF, nie obchodzi go to co miało miejsce 10 lat temu w PCW czy rok temu w HVW, formę swych przeciwników ocenia tylko i wyłącznie na podstawie występów w EWF. Warto dodać, że jako jeden z niewielu potrafi wspomnianą wyżej formę niezwykle dokładnie przeanalizować, wytknąć przeciwnikowi błędy w promie, a następnie zrobić to ponownie podczas walki. Posturą i techniką przypomina Kurta Angle, poza ringiem preferuje sportową elegancję (nie żadne nike, ta firma nie jest elegancka) natomiast do walki wychodzi w długich wrestlerskich spodniach koloru niebieskiego, w stylu Chrisa Benoita.

 

Entrance:

Na hali rozbrzmiewa Kult - Poznaj swój raj, światła nabierają barwy niebiesko czerwonej, Jazzowski idzie powolnym krokiem w kierunku ringu przybijając piątki z kibicami.

 

Historia:

Jazzowski po odejściu z HVW i ostatecznej utracie żony popadł w alkoholizm, z którego wyciągnął go dopiero jazzman z przydrożnego baru. Nas podczas rozmowy z nim na łożu śmierci obiecał, że powróci do czynnego wrestlingu i stanie na szczycie federacji zwanej EWF, intensywne treningi i połączone z wielkimi ambicjami sprawiły, że w chwili obecnej Nas jest jedną z największych gwiazd Extreme Wrestling Federation, mimo stosunkowo krótkiej kariery posiadał on niemal wszystkie tytuły, a do kolekcji brakuje mu jedynie World title. Ponadto miał on szalenie emocjonujący feud z człowiekiem, który według ekspertów nie ustępuje mu talentem - Scottym Whipedem oraz tworzył tag team z legendą ladder matchy Y2Jem, z którym to też posiada pasy tag. Wielu jednak uważa, że to dopiero początek jego niezwykle owocnej kariery...

 

 

Finishery:

 

- 99 crusher

- Sharpshooter

 

 

Akcje:

 

-clothesline

-dropkick

-leg lariat

-back chop

-kombinacje kicków

-German Suplex

-Dragon Suplex

-Oklahoma Slam

-T-Bone Suplex

-Spinebuster

-Samoan Drop

-Neckbreaker

-Jawbreaker

-DDT

-Camel clutch

-Single leg boston crab

-Triangle hold

-knee strike

-headbutt

-big boot

-back chops

 

 

Sukcesy w EWF:

1 x EWF FTW Champion

1 x EWF Evolution Champion

1 x EWF Tag Team Champion

Felek za odkrycie roku 2009

Specjalny kryształowy Felek za największą liczbę głosów w 2009 roku

Felek dla najlepszego tag-teamu 2009 roku (razem z Y2Jem)