Rusłan Smirnow

 

 

Znany jako: Kacap, Dziadek Mróz.

Wzrost: 212cm

Waga: 149,567kg

Pochodzenie: Ukraina, straszny wypizdów jakiś.

Wiek: 33 lata

Theme: Horiłka

 

 

Entrance:

 

Zaczyna grać them, Rusłan wchodzi na ring bez zbędnych udziwnień, z miną jakby nie bardzo wiedział o co w ogóle chodzi. Na ring wchodzi nad trzecią liną, żadnych Tautów, po prostu czeka na walkę.

 

Wygląd:

 

Wielki, nie ogolony, mocno owłosiony chłop z łysiną na głowie, wygląda jakby dopiero oderwano go od pracy. Nie dba o swój strój, w każdą porę roku może chodzić ubrany w to samo. Ma zazwyczaj tępy wyraz twarzy, co może zmylić. Zawsze przy sobie nosi zdjęcie Julii Tymoszenko.

 

Opis:

 

Rusłan przez całe życie był drwalem. Jego tępy wyraz twarzy może mylić, gdyż ma on skłonności do Filozofowania (zwłaszcza po drugiej 0,7). Jest przeciwnikiem pomarańczowej rewolucji, twierdzi że to on wylał kwas siarkowy na twarz Wiktora Juszczenki. Prywatnie jest wielkim fanem urody Julii Tymoszenko, nosi przy sobie jej zdjęcie i pisze wiersze, nie rzadko fantazjując w nich na jej temat. Musiał wyjechać z kraju, gdyż próbował ją porwać. W Polsce łowcy talentów EWF zobaczyli w nim Polskiego Great Khali’ego. Do fanów jest zazwyczaj przyjaźnie nastawiony, przemocy wobec kogokolwiek używa raczej w ostateczności, chociaż przez jego aparycję większość sądzi inaczej. Rusłan, jak każdy ukraiński Drwal jest fanem wódki i tanich papierosów.

Styl walki: Unikalny, toporny, zero-techniki.

 

Finisher:

Раптова смерть (nagła śmierc) - Spear

 

Movset:

Brain Chop

Chop

Irish Chip

Clothesline

Leg Drop

Power Slam

Power Bomb

Elbow Drop

Drop Kick

Gorilla Press slam

Body Slam

 

Catchphrase’s:

Напиймося (napijmy się)

 

 

Sukcesy w EWF:

brak